• APĂTEAN Adrian
  • Data nasterii: 1973-03-31
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 183 (cm)
  • Arbitru din anul: 1994-02-28
  • Categoria:
  • Specializare: Observator Arbitri
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Profesor de Educaţie Fizică şi Sport
  • Ocupatia actuala: Manager
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
22 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2017-05-28 15:00:00 SANDU Roland LOVAS Alexandru TAKATS Cristian Flavius APĂTEAN Adrian
28 CS INEU - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2017-05-20 08:00:00 GORNIC Alexandru Dan NAGY Zoltan RADU Paul APĂTEAN Adrian LOVAS Iosif Ioan
25 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2017-05-06 15:00:00 BURZA Cristian Mirel VESA Pavel Florin PÂSLARU Andrei APĂTEAN Adrian HAMZA Ioan
18 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2017-04-30 14:00:00 JURCĂ Tudor Florin DREGHICI Flavius Cristian ȘUȘCĂ Andreea APĂTEAN Adrian
14 CS VIITORUL SATU NOU - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2017-04-22 14:00:00 IOVA Cătălin Ionuț PANTEA Sebastian DOBÂNDĂ Dinu APĂTEAN Adrian
22 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a StadionCURTICI 2017-04-19 14:00:00 SALADEA Sorin CÎRMACI Filip Sergiu VASILE Ioan Adrian APĂTEAN Adrian MAKO Andraș
16 AS VOINŢA MUNAR - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2017-04-09 14:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian HANYECZ Dan BETEA Sorina Georgiana APĂTEAN Adrian
19 AS PROGRESUL PECICA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion PECICA 2017-04-01 14:00:00 SALADEA Sorin CRISTEA Emil Ioan DUMITRU Flavia Daniela APĂTEAN Adrian ROȘU Eugen
14 CS SPERANŢA TURNU - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2017-03-25 12:00:00 NEAGU Flavius CRUDU Alexandru DUMITRU Flavia Daniela APĂTEAN Adrian
17 CS UNIREA SÎNTANA - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2017-03-18 12:00:00 BÎTEA Radu Bogdan DUMITRU Flavia Daniela GROȘAN Tudor Ștefan APĂTEAN Adrian SCRIDON Daniel
15 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-11-26 11:00:00 DEAC Ionel Alin STANCIU Mihai Vlăduț ARSA Emil APĂTEAN Adrian SCRIDON Daniel
13 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-11-20 11:00:00 SALADEA Sorin DOBÂNDĂ Dinu CÃȘUȚ Cristian APĂTEAN Adrian
12 AS OLIMPIA BÎRZAVA - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2016-11-13 11:00:00 SALADEA Sorin ȘUȘCÃ Nicoleta CRUDU Alexandru APĂTEAN Adrian
11 CS VICTORIA NĂDLAC - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion NĂDLAC 2016-11-05 11:00:00 HAIDA Valentina TURGYAN Cătălin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu APĂTEAN Adrian
11 CS VOINŢA MAILAT - CS INEU Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-10-29 12:00:00 BOLCAȘ Alin Călin BURCA Sergiu Lucian RADU Paul APĂTEAN Adrian BIRO Gabor
8 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2016-10-30 12:00:00 MATEUȚ Cãlin PÃTROI Ciprian TULCAN Raul APĂTEAN Adrian
9 AS UNIREA ŞEITIN - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-10-23 12:00:00 MATEUȚ Cãlin BURCA Sergiu Lucian VESA Pavel Florin APĂTEAN Adrian
9 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS INEU Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-10-15 12:00:00 SALADEA Sorin PANTEA Sebastian LAUKO Claudiu Cosmin APĂTEAN Adrian COMAN Ovidiu
7 FC ZIMANDU NOU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2016-10-09 12:00:00 SALADEA Sorin CÃȘUȚ Cristian PÃTROI Ciprian APĂTEAN Adrian
8 C.S. ŞOIMII LIPOVA - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-10-12 12:00:00 HAIDA Valentina BURCA Sergiu Lucian MADA Mădălin APĂTEAN Adrian
4 AS VOINŢA MACEA - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2016-10-02 12:00:00 HAIDA Valentina HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CĂLINDRUŢ Emanuel Roland APĂTEAN Adrian
6 C.S. ŞOIMII LIPOVA - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2016-09-28 14:00:00 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCÃ Nicoleta CĂPRICEANĂ Gabriel Florin APĂTEAN Adrian
5 AS CETATE DEZNA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-09-25 14:00:00 IOVA Cătălin Ionuț TAKATS Cristian Flavius TURGYAN Cătălin APĂTEAN Adrian
5 C.S. ŞOIMII LIPOVA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-09-17 08:00:00 IOVA Cătălin Ionuț PANTEA Sebastian CRISTEA Emil Ioan APĂTEAN Adrian COMAN Ovidiu
3 AS AQUA VEST ARAD - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2016-09-10 14:00:00 SALADEA Sorin ANDEA Alexandru ȘUȘCĂ Andreea APĂTEAN Adrian
3 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS INEU Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-09-03 14:00:00 IOVA Cătălin Ionuț ARSA Emil JUNGER Andreas Thomas APĂTEAN Adrian BIRO Gabor
3 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2016-09-07 14:00:00 SALADEA Sorin HAIDA Valentina CALNACOV Denis Claudiu APĂTEAN Adrian
1 AS ALUNIŞ - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-08-28 15:00:00 ARDELEAN Mircea Florin MATEUȚ Cãlin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu APĂTEAN Adrian
13 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS DOROBANTI Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-11-22 12:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile DREGHICI Flavius Cristian TOMUȚA Sebastian Florin APĂTEAN Adrian
12 S. LIPOVA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2015-11-14 12:00:00 ARDELEAN Mircea Florin ALEXA Marius Andrei VASILE Ioan Adrian APĂTEAN Adrian SCRIDON Daniel
11 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS UNIREA SEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-11-08 12:00:00 VASILE Ioan Adrian LAUKO Claudiu Cosmin LOVAS Alexandru APĂTEAN Adrian
10 CS INEU - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion INEU 2015-11-01 12:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile NICA Liana BETEA Sorina Georgiana APĂTEAN Adrian
8 G. CERMEI - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2015-10-31 13:00:00 OLARIU Laurențiu MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel APĂTEAN Adrian
9 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a StadionCURTICI 2015-10-24 13:00:00 BÎTEA Radu Bogdan LAUKO Claudiu Cosmin HANYECZ Dan APĂTEAN Adrian ROȘU Eugen
8 GLOGOVAT 2013 - ACS UTA B.D. II Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2015-10-17 13:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile TOMUȚA Sebastian Florin VASILE Ioan Adrian APĂTEAN Adrian RAD Vasile
6 ACS UTA II B.D. - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion SEGA 2015-10-22 13:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCĂ Andreea APĂTEAN Adrian
7 CS VIITORUL SATU NOU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-10-10 13:00:00 CÎRMACI Filip Sergiu PÂSLARU Andrei CÃȘUȚ Cristian APĂTEAN Adrian
5 S. CHIER - CS BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2015-10-11 13:00:00 JURCĂ Tudor Florin TĂMAȘ Eugen GROȘAN Tudor Ștefan APĂTEAN Adrian
6 AS DOROBANŢI - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2015-10-04 13:00:00 CRISTEA Emil Ioan BONDAR Daniel GUDIU Ionel Florin APĂTEAN Adrian
4 V. NADLAC - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion NADLAC 2015-10-03 13:00:00 COROBAN Cristian Ionel BOLDOR Sebastian Mircea DREGHICI Flavius Cristian APĂTEAN Adrian
6 AS AQUA VEST ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion SUBCETATE ARAD 2015-10-08 13:00:00 MATEUȚ Cãlin RADU Paul ARDELEAN Paul Giorgian APĂTEAN Adrian
5 CS UNIREA SÎNTANA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2015-09-26 15:00:00 WERNITZER Adrian Paul VESA Pavel Florin COROBAN Cristian Ionel APĂTEAN Adrian LOVAS Iosif Ioan
5 GLOGOVAT 2013 - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2015-10-01 13:00:00 HERȚEG Dorinel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MONA Sergiu Laurențiu APĂTEAN Adrian
3 CS UNIREA SÎNTANA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Cupa Romaniei Stadion SÂNTANA 2015-09-23 14:30:00 BÎTEA Radu Bogdan VASILE Ioan Adrian ANICULĂESEI Mihai Cornel APĂTEAN Adrian
4 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2015-09-19 15:00:00 JURCĂ Tudor Florin TOMUȚA Sebastian Florin VASILE Ioan Adrian APĂTEAN Adrian BABĂU Romulus
3 CITYZENS - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion MOTORUL 2015-09-20 09:00:00 RIȚA Flavius Ionel GUDIU Ionel Florin SĂVAN Gavril Flavius Laurian APĂTEAN Adrian
3 V.LUNCA TEUZ CERMEI - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion CERMEI 2015-09-13 15:00:00 ARDELEAN Mircea Florin BĂLA Casian Andrei STANCIU Mihai Vlăduț APĂTEAN Adrian JUȘCÃ Teodor
2 AS AQUA VEST ARAD - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2015-09-16 15:00:00 BURCĂ Daniel Adrian VASILE Ioan Adrian DREGHICI Flavius Cristian APĂTEAN Adrian RAD Vasile
3 GLOGOVAT 2013 - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria B Stadion VLADIMIRESCU 2015-09-17 15:00:00 PANTEA Andrei Alex. HÃRDUȚ Gabriel Dumitru JUNGER Andreas Thomas APĂTEAN Adrian
2 AS AQUA VEST ARAD - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2015-09-16 15:00:00 APĂTEAN Adrian RAD Vasile
2 CS INEU II - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion INEU 2015-09-06 09:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile ARSA Emil BURCA Sergiu Lucian APĂTEAN Adrian
2 GLOGOVAT 2013 - S LIPOVA Cupa Romaniei Stadion VLADIMIRESCU 2015-09-09 14:30:00 TRIF Cristian Alin ARSA Emil COROBAN Cristian Ionel APĂTEAN Adrian
1 AS VINGA - AC ŞAGU Cupa Romaniei Stadion VINGA 2015-08-23 15:30:00 COROBAN Cristian Ionel BONDAR Daniel JUNGER Andreas Thomas APĂTEAN Adrian
30 CS SPERANŢA TURNU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-06-27 13:00:00 RIȚA Flavius Ionel NICORAȘ Violeta Ariana RADU Paul APĂTEAN Adrian VIDA Constantin
29 CS ATLETICO ARAD - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-06-20 09:00:00 CÃȘUȚ Cristian SALADEA Sorin DOBÂNDĂ Dinu APĂTEAN Adrian VIDA Constantin
28 O. BOCSIG - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2015-06-14 16:00:00 WERNITZER Adrian Paul RADU Paul TOMUȚ Cristian APĂTEAN Adrian MAKO Andraș
26 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2015-06-06 16:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian BĂLA Casian Andrei ALEXA Marius Andrei APĂTEAN Adrian SCRIDON Daniel
27 AS ALUNIŞ - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-06-07 09:00:00 OLARIU Laurențiu RADU Paul TURGYAN Cătălin APĂTEAN Adrian ROȘU Eugen
25 AS AQUA VEST ARAD - ACS UTA II B.D. Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2015-05-30 16:00:00 HERȚEG Dorinel CRISTEA Silviu Florin STANCIU Mihai Vlăduț APĂTEAN Adrian SFÃT Gheorghe
26 GLOGOVAT 2013 - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-05-30 09:00:00 DEAC Ionel Alin HANYECZ Dan CÃȘUȚ Cristian APĂTEAN Adrian SFÃT Gheorghe
23 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2015-05-28 16:00:00 DRECIN BOGDAN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS HANT DANIEL Apatean Adrian
24 V. FELNAC - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2015-05-17 16:00:00 HERŢEG DORINEL BOLCAŞ ALIN CĂLIN VESA PAVEL FLORIN Apatean Adrian Marginean Valer
1 V.LUNCA TEUZ CERMEI - S LIPOVA Cupa Romaniei Stadion ŞIRIA 2015-05-13 15:30:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE NAGY ZOLTAN VESA PAVEL FLORIN Apatean Adrian Mako Andras
22 CS UNIREA SÎNTANA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2015-05-09 16:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN BOLCAŞ ALIN CĂLIN BONDAR DANIEL Apatean Adrian SFĂT GHEORGHE
22 AC ŞAGU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2015-05-02 16:00:00 POPA PAUL PUICEA CLAUDIU GHE. ANDEA ALEXANDRU Apatean Adrian Peste Bogdan
22 AS VINGA - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2015-05-03 16:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL NAGY ZOLTAN HAIDA VALENTINA Apatean Adrian MÂNDRU ŞTEFAN
20 ACS UTA II B.D. - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2015-04-26 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Apatean Adrian Rad Vasile
19 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2015-04-18 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL BONDAR DANIEL COSTEA ADRIAN GEORGE Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
19 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2015-04-11 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN NAGY ZOLTAN JUNGER ANDREAS THOMAS Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
17 CS VICTORIA ZĂBRANI - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2015-04-04 15:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN OPITZ ROLAND LADISLAU TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Apatean Adrian Vida Marcel
16 UTA B.D. - O. BOCSIG Juniori 1 Seria B Stadion SEGA 2015-04-04 09:00:00 HAIDA VALENTINA RADU PAUL LAUKO CLAUDIU COSMIN Apatean Adrian
16 AS AQUA VEST ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2015-03-28 09:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL VASILE IOAN ADRIAN PANTEA ANDREI ALEX. Apatean Adrian Mako Andras
16 AC ŞAGU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2015-03-21 13:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN OPITZ ROLAND LADISLAU MATEUT CALIN Apatean Adrian Peste Bogdan
14 AS PROGRESUL PECICA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PECICA 2015-03-14 13:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN VASILE IOAN ADRIAN ROTARIU PATRICK GEORGE Apatean Adrian DOMIDE FLAVIUS
15 AS VOINŢA MACEA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2014-11-23 12:00:00 HERŢEG DORINEL TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN Apatean Adrian Coman Ovidiu
13 AVINTUL TARNOVA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2014-11-09 12:00:00 BOGDAN LOREDAN MIHOC ALINA ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
13 AS AQUA VEST ARAD - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2014-11-01 12:00:00 BOGDAN LOREDAN CRISTEA EMIL IOAN STANCIU ALIN CRISTIAN Apatean Adrian Marginean Valer
11 CS ATLETICO ARAD - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-10-25 09:00:00 HERŢEG DORINEL JURCĂ TUDOR FLORIN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN Apatean Adrian Coman Ovidiu
11 AC ŞAGU - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2014-10-25 13:00:00 BOGDAN LOREDAN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Apatean Adrian SFĂT GHEORGHE
11 AS PROGRESUL PECICA - ACS UTA B.D. II Liga a 4 a Stadion PECICA 2014-10-18 13:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Apatean Adrian Coman Ovidiu
10 CS ŞOIMII ŞIMAND - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2014-10-19 13:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ ARSA EMIL HANYECZ DAN Apatean Adrian Marginean Valer
10 ACS UTA II B.D. - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2014-10-12 13:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU NAGY ZOLTAN IOVA CĂTĂLIN IONUT Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
8 CS VIITORUL SATU NOU - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-10-04 13:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN PÂSLARU ANDREI KOCSIS EDUARD Apatean Adrian BORA GLIGORE
6 CITYZENS - S. Livada Liga a 6 a Seria A Stadion MOTORUL 2014-10-05 09:00:00 IACOB NICOLAE LIVIU ARDELEAN PAUL GIORGIAN HAIDA VALENTINA Apatean Adrian
3 N. SEBIS II - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion SEBIS 2014-10-08 13:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN PUICEA CLAUDIU GHE. Apatean Adrian Marginean Valer
6 ACS UTA B.D. - U. GURAHONT Juniori 1 Seria B Stadion SEGA 2014-10-04 09:00:00 MATEUT CALIN BETEA SORINA GEORGIANA CIUCA ROBERT Apatean Adrian
8 GLORIA CTP ARAD - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion TELECOM 2014-09-26 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN VASILE IOAN ADRIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Apatean Adrian Coman Ovidiu
5 GLORIA CTP ARAD - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion TELECOM 2014-09-27 09:00:00 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN COSTEA ADRIAN GEORGE BETEA SORINA GEORGIANA Apatean Adrian
7 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2014-09-19 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL BONDAR DANIEL NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
6 AC ŞAGU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2014-09-20 15:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN RIŢA FLAVIUS IONEL NICORAŞ VIOLETA ARIANA Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
6 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2014-09-11 15:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE LAUKO CLAUDIU COSMIN IOVA CĂTĂLIN IONUT Apatean Adrian SFĂT GHEORGHE
5 GLOGOVAT 2013 - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2014-09-13 15:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT MAKO ANDREI SEBASTIAN Apatean Adrian Peste Bogdan
4 AS VOINŢA MACEA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2014-09-07 15:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE MADA MADALIN SANDU ROLAND Apatean Adrian Rosu Eugen
3 P. GHIOROC - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Cupa Romaniei Stadion GHIOROC 2014-09-10 14:00:00 HERŢEG DORINEL COROBAN CRISTIAN IONEL KOCSIS EDUARD Apatean Adrian Rad Vasile
3 S. LIPOVA - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2014-08-23 16:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL MOCANU SILVIU FLAVIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Apatean Adrian Vida Marcel
2 AS SEMLECANA SEMLAC - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2014-08-24 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
2 V.LUNCA TEUZ CERMEI - ACS UTA II B.D. Liga a 4 a Stadion CERMEI 2014-08-17 16:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ HANYECZ DAN Apatean Adrian PĂCURAR AUGUSTIN
1 CS VIITORUL SATU NOU - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-08-16 16:00:00 HERŢEG DORINEL NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL KOCSIS EDUARD Apatean Adrian ŞCHIOPU PETRE
2 S. PANCOTA II - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Cupa Romaniei Stadion SÂNTANA 2014-08-20 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN ALEXA MARIUS ANDREI HANYECZ DAN Apatean Adrian SCRIDON DANIEL
1 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2014-08-09 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU JUNGER ANDREAS THOMAS Apatean Adrian Mako Andras
1 GLOGOVAT 2013 - CS FRONTIERA PILU Cupa Romaniei Stadion HORIA 2014-08-10 16:00:00 SANDU ROLAND ARSA EMIL NAGY ZOLTAN Apatean Adrian CIOS DĂNUŢ
30 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2014-06-29 16:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN VASILE IOAN ADRIAN PUICEA CLAUDIU GHE. Apatean Adrian BIRO GABOR
29 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2014-06-20 16:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN PUICEA CLAUDIU GHE. LAUKO CLAUDIU COSMIN Apatean Adrian Marginean Valer
28 CS DACIA BELIU - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2014-06-14 16:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL COSTEA ADRIAN GEORGE COJOCARIU DAN CRISTIAN Apatean Adrian MÂNDRU ŞTEFAN
27 AC ŞAGU - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2014-06-08 16:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN PUICEA CLAUDIU GHE. DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Apatean Adrian SFĂT GHEORGHE
29 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2014-05-31 16:00:00 HERŢEG DORINEL ARSA EMIL DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Apatean Adrian Marginean Valer
26 CS VIITORUL SATU NOU - N.SEBIS II Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-06-01 16:00:00 DEAC IONEL ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU PÂSLARU ANDREI Apatean Adrian ŞCHIOPU PETRE
28 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion SP.GERMAN 2014-05-24 09:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN PANTEA ANDREI ALEX. OPITZ ROLAND LADISLAU Apatean Adrian Marginean Valer
25 CS SPERANŢA TURNU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-05-24 16:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Apatean Adrian BIRO GABOR
27 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2014-05-17 16:00:00 HERŢEG DORINEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BERARIU LUCIAN MIHAI Apatean Adrian DOMIDE FLAVIUS
18 V. SELEUS - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2014-05-18 16:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN MIHOC ALINA Apatean Adrian
26 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a StadionCURTICI 2014-05-10 16:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU OPITZ ROLAND LADISLAU Apatean Adrian VACZI GHEORGHE
23 CS ATLETICO ARAD - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-05-10 09:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL JUNGER ANDREAS THOMAS Apatean Adrian Rad Vasile
25 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-05-04 09:00:00 HERŢEG DORINEL ARSA EMIL CRISTEA SILVIU FLORIN Apatean Adrian SFĂT GHEORGHE
22 S. LIPOVA - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion LIPOVA 2014-05-04 16:00:00 VASILE IOAN ADRIAN MADA MADALIN HANYECZ DAN Apatean Adrian Gradinaru Decebal Codru
24 AS AQUA VEST ARAD - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2014-04-26 15:00:00 BOGDAN LOREDAN CRISTEA EMIL IOAN IOVA CĂTĂLIN IONUT Apatean Adrian Coman Ovidiu
21 AC ŞAGU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2014-04-27 15:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN ROTARIU PATRICK GEORGE PĂTROI CIPRIAN Apatean Adrian Rad Vasile
23 CS UNIREA SÎNTANA - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2014-04-18 15:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
22 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2014-04-12 15:00:00 HERŢEG DORINEL CRISTEA EMIL IOAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Apatean Adrian BIRO GABOR
19 V. FELNAC - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2014-04-13 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN GUDIU IONEL FLORIN VESA PAVEL FLORIN Apatean Adrian CIOS DĂNUŢ
21 ACS UTA B.D. - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion FRANCISC NEUMAN 2014-04-04 17:00:00 TRABALKA KEVIN CRISTEA SILVIU FLORIN IOVA CĂTĂLIN IONUT Apatean Adrian Coman Ovidiu
18 CS SPERANŢA TURNU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-04-05 15:00:00 HERŢEG DORINEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MATEUT CALIN Apatean Adrian Vida Marcel
20 AS AQUA VEST ARAD - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2014-03-29 13:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN PANTEA ANDREI ALEX. DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Apatean Adrian Coman Ovidiu
17 AS ALUNIŞ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2014-03-30 13:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT HAIDA VALENTINA Apatean Adrian SFĂT GHEORGHE
19 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-03-22 13:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE BĂLA CASIAN ANDREI ARSA EMIL Apatean Adrian BIRO GABOR
18 AS PROGRESUL PECICA - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 4 a Stadion PECICA 2014-03-15 13:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ARSA EMIL MOCANU SILVIU FLAVIU Apatean Adrian Coman Ovidiu
17 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a StadionCURTICI 2013-11-30 12:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN VESA PAVEL FLORIN Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
16 GLORIA CTP ARAD - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 4 a Stadion TELECOM 2013-11-22 12:00:00 DEAC IONEL ALIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Apatean Adrian DOMIDE FLAVIUS
15 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-11-17 12:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN ALEXA MARIUS ANDREI VESA PAVEL FLORIN Apatean Adrian CIOS DĂNUŢ
14 CS ATLETICO ARAD - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2013-11-16 09:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN MOCANU SILVIU FLAVIU OPITZ ROLAND LADISLAU Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
14 CS ŞOIMII TAUŢ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2013-11-09 12:00:00 DEAC IONEL ALIN MOCANU SILVIU FLAVIU NAGY ZOLTAN Apatean Adrian DOMIDE FLAVIUS
13 O. BOCSIG - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-11-10 12:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA HAIDA VALENTINA Apatean Adrian PĂCURAR AUGUSTIN
13 GLORIA CTP ARAD - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion TELECOM 2013-11-01 12:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL ROTARIU PATRICK GEORGE Apatean Adrian SCRIDON DANIEL
12 AS AQUA VEST ARAD - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-10-26 13:00:00 BOGDAN LOREDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NICORAŞ VIOLETA ARIANA Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
11 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2013-10-27 13:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU MIHOC ALINA ARDELEAN PAUL GIORGIAN Apatean Adrian Rosu Eugen
11 AS SC UTA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a UTA 2013-10-18 16:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Apatean Adrian Vida Marcel
10 O. BUJAC - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2013-10-19 13:00:00 BOGDAN LOREDAN SICLOVAN PAUL ALEX. GUDIU IONEL FLORIN Apatean Adrian Marginean Valer
10 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion CERMEI 2013-10-13 13:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN ALEXA MARIUS ANDREI BĂLA CASIAN ANDREI Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
9 CS DACIA BELIU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2013-10-12 13:00:00 BOGDAN LOREDAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Apatean Adrian Marginean Valer
9 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2013-10-05 13:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU ARSA EMIL CRISTEA SILVIU FLORIN Apatean Adrian DOMIDE FLAVIUS
8 S. LIPOVA - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadio Lipova 2013-10-06 13:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN CÎRMACI FILIP SERGIU BETEA SORINA GEORGIANA Apatean Adrian Rad Vasile
8 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2013-09-28 15:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN ALEXA MARIUS ANDREI COIS PAUL ALEXANDRU Apatean Adrian Rad Vasile
7 FC ZIMANDU NOU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2013-09-29 15:00:00 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL NICORAŞ VIOLETA ARIANA TAU ALEXANDRU Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
3 N. SEBIS - AS CS UTA Cupa Romaniei Stadion SEBIS 2013-10-02 12:30:00 HERŢEG DORINEL BUDA LEONTIN JUNGER ANDREAS THOMAS Apatean Adrian Rad Vasile
7 AS SC UTA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a UTA 2013-09-20 17:00:00 BOGDAN LOREDAN BĂLA CASIAN ANDREI JUNGER ANDREAS THOMAS Apatean Adrian Rad Vasile
6 AS VINGA - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2013-09-21 15:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN VASILE IOAN ADRIAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Apatean Adrian Vida Marcel
6 AS AQUA VEST ARAD - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-09-14 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL CRISTEA SILVIU FLORIN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Apatean Adrian Coman Ovidiu
5 CS ATLETICO ARAD - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2013-09-14 09:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN ARSA EMIL BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Apatean Adrian VACZI GHEORGHE
5 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-09-07 15:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU JUNGER ANDREAS THOMAS COIS PAUL ALEXANDRU Apatean Adrian BERAR DANIEL
2 S. LIPOVA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Cupa Romaniei Stadion LIPOVA 2013-09-11 14:30:00 BOGDAN LOREDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ARDELEAN PAUL GIORGIAN Apatean Adrian SCRIDON DANIEL
4 CS ŞOIMII TAUŢ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2013-08-31 16:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU NAGHI REMUS IONUŢ BOLCAŞ ALIN CĂLIN Apatean Adrian CIOS DĂNUŢ
3 FC ZIMANDU NOU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2013-09-01 15:00:00 BOGDAN LOREDAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA PANA NATANAEL Apatean Adrian Coman Ovidiu
3 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion CERMEI 2013-08-25 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN NAGY ZOLTAN OPITZ ROLAND LADISLAU Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
1 AS VINGA - CS VOINŢA MAILAT Cupa Romaniei Stadion VINGA 2013-08-28 15:30:00 BURZA CRISTIAN MIREL ARDELEAN PAUL GIORGIAN COSTEA ADRIAN GEORGE Apatean Adrian BIRO GABOR
2 GLORIA CTP ARAD - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion TELECOM 2013-08-16 16:00:00 DEAC IONEL ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NAGY ZOLTAN Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
1 N. SEBIS - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2013-08-18 16:00:00 TRABALKA KEVIN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
1 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS CS UTA Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-08-10 16:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE ARDELEAN PAUL GIORGIAN CĂŞUŢ CRISTIAN Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
33 CS VIITORUL SATU NOU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2013-06-22 16:00:00 OLARIU LAURENŢIU MIHOC ALINA HANYECZ DAN Apatean Adrian Tarlea Mihai
31 FC ZIMANDU NOU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2013-06-16 16:00:00 HERŢEG DORINEL PANTEA ANDREI ALEX. PÂSLARU ANDREI Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
32 CS. VLADIMIRESCU II - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2013-06-19 16:00:00 TRABALKA KEVIN CRISTEA EMIL IOAN GOIA STEFAN FLORIN Apatean Adrian Vida Marcel
29 CS RECOLTA APATEU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-06-09 16:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN VESA PAVEL FLORIN LAUKO CLAUDIU COSMIN Apatean Adrian GHERGHEL EMANOIL
32 CS VOINŢA MAILAT - CS INEU Liga a 4 a Stadion MAILAT 2013-06-01 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN ALEXA MARIUS ANDREI PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Apatean Adrian CIOS DĂNUŢ
27 CS ATLETICO ARAD - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2013-06-01 09:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN JUNGER ANDREAS THOMAS IACOB NICOLAE LIVIU Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
33 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-06-05 16:00:00 HERŢEG DORINEL MOCANU SILVIU FLAVIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Apatean Adrian SCRIDON DANIEL
30 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2013-05-26 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN ALEXA MARIUS ANDREI MOCAN CIPRIAN DUMITRU Apatean Adrian Marginean Valer
16 P. GHIOROC - V. FELNAC Liga a 6 a Seria A Stadion GHIOROC 2013-05-25 16:00:00 MAKO ANDRAS TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN MAKO ANDREI SEBASTIAN Apatean Adrian
31 CS SPERANŢA TURNU - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 4 a Stadion TURNU 2013-05-29 16:00:00 BOGDAN LOREDAN BUDA LEONTIN VASILE IOAN ADRIAN Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
29 CS INEU - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion INEU 2013-05-18 16:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL MOCANU SILVIU FLAVIU CRISTEA EMIL IOAN Apatean Adrian Rad Vasile
25 O. BOCSIG - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-05-19 16:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ STANCIU MIHAI VLĂDUŢ CĂŞUŢ CRISTIAN Apatean Adrian Pirvulescu Dan
27 SC FC UTA II SA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2013-05-10 16:00:00 DEAC IONEL ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NAGHI REMUS IONUŢ Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
24 CS VIITORUL SATU NOU - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2013-05-11 16:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN KOCSIS EDUARD RAŢA RAUL Apatean Adrian Coman Ovidiu
28 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2013-05-15 16:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN BUDA LEONTIN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
26 CS ŞOIMII TAUŢ - CS INEU Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2013-05-03 15:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN NAGY ZOLTAN NAGHI REMUS IONUŢ Apatean Adrian SCRIDON DANIEL
23 O. BOCSIG - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-05-04 14:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN SERAN IOANA LOREDANA BERARIU LUCIAN MIHAI Apatean Adrian PĂCURAR AUGUSTIN
25 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2013-04-27 15:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN VASILE IOAN ADRIAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
22 AS CRIŞUL ALB BUTENI - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-04-28 15:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN BERARIU LUCIAN MIHAI CĂŞUŢ CRISTIAN Apatean Adrian Marginean Valer
24 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS INEU Liga a 4 a StadionCURTICI 2013-04-20 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BĂLA CASIAN ANDREI VESA PAVEL FLORIN Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
21 CS RECOLTA APATEU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-04-21 15:00:00 BOGDAN LOREDAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ TULCAN RAUL EMIL Apatean Adrian BIRO GABOR
23 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2013-04-13 15:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU BĂLA CASIAN ANDREI VASILE IOAN ADRIAN Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
20 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2013-04-14 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN IOVA CĂTĂLIN IONUT WERNITZER ADRIAN PAUL Apatean Adrian MÂNDRU ŞTEFAN
22 AS AQUA VEST ARAD - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-04-06 15:00:00 HERŢEG DORINEL MOCAN CIPRIAN DUMITRU VESA PAVEL FLORIN Apatean Adrian CIOS DĂNUŢ
19 CS. VLADIMIRESCU II - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2013-04-07 09:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN DUMITRU FLAVIA DANIELA PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
21 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion TISA NOUĂ 2013-03-30 13:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN NAGHI REMUS IONUŢ JUNGER ANDREAS THOMAS Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
20 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SEGA 2013-03-23 14:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL VASILE IOAN ADRIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT Apatean Adrian BERAR DANIEL
19 GLORIA CTP ARAD - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion TELECOM 2013-03-09 09:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN MOCANU SILVIU FLAVIU PANTEA ANDREI ALEX. Apatean Adrian Rad Vasile
18 AS PROGRESUL PECICA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion PECICA 2012-11-30 12:00:00 BOGDAN LOREDAN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
17 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-11-24 12:00:00 HERŢEG DORINEL VASILE IOAN ADRIAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Apatean Adrian Vida Marcel
16 CS VOINŢA MAILAT - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion MAILAT 2012-11-17 11:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN MIHOC ALINA HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
14 CS. VLADIMIRESCU II - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2012-11-18 08:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN PANTEA ANDREI ALEX. COSTEA ADRIAN GEORGE Apatean Adrian Marginean Valer
15 CS UNIREA SÎNTANA - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2012-11-10 11:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN TODERICI MIRCEA ARDELEAN PAUL GIORGIAN Apatean Adrian Rad Vasile
13 CS DACIA BELIU - V. ALMAŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-11-11 11:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN COVACI IOAN FLORIN GUDIU IONEL FLORIN Apatean Adrian PĂCURAR AUGUSTIN
14 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2012-11-04 11:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL VASILE IOAN ADRIAN Apatean Adrian PĂCURAR AUGUSTIN
12 ATLETICO ARAD - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2012-11-03 08:00:00 MAKO ANDRAS MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL Apatean Adrian VACZI GHEORGHE
3 VLADIMIRESCU II - AS AQUA VEST ARAD Cupa Romaniei StadionCURTICI 2012-11-07 11:00:00 HERŢEG DORINEL PANTEA SEBASTIAN ADRIAN COROBAN CRISTIAN IONEL Apatean Adrian BIRO GABOR
13 UNGARIA - UNGARIA Liga a 4 a 2012-10-28 12:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Apatean Adrian
12 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2012-10-20 12:00:00 CADAR RĂZVAN OLIMPIU ALEXA MARIUS ANDREI PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Apatean Adrian BIRO GABOR
10 FC SÎNLEANI - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2012-10-20 08:00:00 HERŢEG DORINEL MADA MADALIN MAKO ANDREI SEBASTIAN Apatean Adrian Marginean Valer
11 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2012-10-13 12:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN BĂLA CASIAN ANDREI COROBAN CRISTIAN IONEL Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
9 CS DACIA BELIU - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-10-14 12:00:00 BOGDAN LOREDAN TODERICI MIRCEA RIŢA FLAVIUS IONEL Apatean Adrian PĂCURAR AUGUSTIN
2 V. ALMAŞ - CS ŞIRIANA ŞIRIA Cupa Romaniei Stadion CIL 2012-10-10 12:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ARDELEAN PAUL GIORGIAN Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
9 CS INEU - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion INEU 2012-09-29 08:00:00 VASILE DUMITRU GHE. JIVAN MIHAI ADRIAN NAGY ZOLTAN Apatean Adrian DOMIDE FLAVIUS
7 CS ŞOIMII ŞIMAND - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2012-09-30 14:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL CÎRMACI FILIP SERGIU WERNITZER ADRIAN PAUL Apatean Adrian Coman Ovidiu
8 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2012-09-22 14:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU DUMITRU FLAVIA DANIELA VESA PAVEL FLORIN Apatean Adrian PĂCURAR AUGUSTIN
6 CRISUL CH CRIS II - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion NĂDAB 2012-09-23 14:00:00 VASILE DUMITRU GHE. TODERICI MIRCEA NAGY ZOLTAN Apatean Adrian Coman Ovidiu
7 SC FC UTA II SA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-09-15 08:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ARSA EMIL NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
5 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2012-09-16 14:00:00 BĂLA CASIAN ANDREI VESA PAVEL FLORIN SUBOTNICU DANIEL OVIDIU Apatean Adrian GHERGHEL EMANOIL
6 CS ŞOIMII TAUŢ - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-09-08 14:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN NAGHI REMUS IONUŢ Apatean Adrian CIOS DĂNUŢ
4 CS RECOLTA APATEU - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-09-09 14:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN BUDA LEONTIN KALO GABRIEL SABIN Apatean Adrian Coman Ovidiu
5 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-09-01 14:00:00 BOGDAN LOREDAN BURCĂ SERGIU LUCIAN NAGY ZOLTAN Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
3 FC SÎNLEANI - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2012-09-01 08:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN TODERICI MIRCEA CÎRMACI FILIP SERGIU Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
2 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - GLORIA CTP ARAD Cupa Romaniei Stadion ŞICULA 2012-09-05 14:00:00 BARTA PAUL SEBASTIAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN NICORAŞ VIOLETA ARIANA Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
4 CS INEU - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion INEU 2012-08-25 08:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN MIHOC ALINA BĂLA CASIAN ANDREI Apatean Adrian SCRIDON DANIEL
2 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2012-08-26 15:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN MOCANU SILVIU FLAVIU CRISTEA EMIL IOAN Apatean Adrian PĂCURAR AUGUSTIN
2 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a StadionCURTICI 2012-08-18 15:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN VASILE IOAN ADRIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Apatean Adrian SCRIDON DANIEL
3 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2012-08-22 15:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN VASILE IOAN ADRIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
1 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2012-08-12 15:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE CRISTEA EMIL IOAN NAGHI REMUS IONUŢ Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 34 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2012-06-30 15:00:00 Nicoraș I. Burcă Sergiu Lucian Cirmaci Filip Apatean Adrian PINTEA MIHAI
ETAPA 33 AS CETATE DEZNA - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2012-06-24 15:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Arsa Emil Gudiu Ionel Florin Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 34 SC FC UTA II SA - CS INEU Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-06-07 15:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Dumitru Flavia Daniela Junger Andreeas Thomas Apatean Adrian Vida Marcel
ETAPA 32 SC FC UTA II SA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-05-26 08:00:00 Barta Paul Sebastian Protase Alexa Marian Naghi Remus Ionuţ Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
CUPA ROMANIEI CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS ŞOIMII TAUŢ Cupa Romaniei Stadion SEGA 2012-05-23 15:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Rotaru Sorin Tudor Mocanu Silviu Flaviu Apatean Adrian Rad Vasile
ETAPA 30 AS PROGRESUL PECICA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PECICA 2012-05-12 15:00:00 Ardelean Mircea Florin Mocan Ciprian Dumitru Mihoc Alina Apatean Adrian Rad Vasile
ETAPA 28 CS ŞOIMII TAUŢ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-05-05 15:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Naghi Remus Ionuţ Pantea Sebastian Apatean Adrian CIOS DĂNUŢ
ETAPA 29 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2012-05-09 15:00:00 Trif Cristian Alin Bolcaş Alin Călin Vesa Pavel Florin Apatean Adrian PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 25 M. USUSĂU - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion USUSĂU 2012-04-27 14:00:00 Riţa Flavius Pantea Sebastian Iova Catalin Apatean Adrian BERAR DANIEL
ETAPA 26 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2012-04-21 14:00:00 Vasi Alexandru Iulian Mihoc Alina Burcă Sergiu Lucian Apatean Adrian Marginean Valer
ETAPA 25 CS INEU - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion INEU 2012-04-14 12:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Rotaru Sorin Tudor Alexa Marius Andrei Apatean Adrian Vida Marcel
ETAPA 24 AS PROGRESUL PECICA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion PECICA 2012-04-07 14:00:00 Herţeg Dorinel Protase Alexa Marian Pantea Sebastian Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
ETAPA 21 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2012-03-31 12:00:00 Bogdan Loredan Protase Alexa Marian Cristea Silviu Florin Apatean Adrian PINTEA MIHAI
ETAPA 22 AS AQUA VEST ARAD - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2012-03-24 12:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Ardelean Paul Giorgian Vesa Pavel Florin Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
ETAPA 19 CS ATLETICO ARAD - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion SEGA 2012-03-17 08:00:00 Păducel Cristian Cristea Emil Ioan Puicea Claudiu Gheorghe Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
20 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS INEU Liga a 4 a Stadion PILU 2012-03-10 12:00:00 Ardelean Mircea Florin Arsa Emil Bolcaş Alin Călin Apatean Adrian Rad Vasile
ETAPA 17 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2011-12-04 10:00:00 Păducel Cristian Buda Leontin Toderici Mircea Apatean Adrian Vida Marcel
ETAPA 16 CS SPERANŢA TURNU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2011-11-27 11:00:00 Ardelean Mircea Florin Iacob Nicolae Liviu Şeran Adrian Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
ETAPA 17 CS VIITORUL SATU NOU - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-11-19 11:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Pantiş Robert Cătălin Toderici Mircea Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
ETAPA 16 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-11-12 11:00:00 Herţeg Dorinel Toderici Mircea Bondar Daniel Apatean Adrian Rad Vasile
ETAPA 13 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2011-11-05 11:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Vesa Pavel Florin Puicea Claudiu Gheorghe Apatean Adrian LEAC IOAN
ETAPA 14 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2011-10-29 12:00:00 Biro Gabor Oliver Mihoc Alina Cristea Emil Ioan Apatean Adrian SCRIDON DANIEL
ETAPA 12 AS PROGRESUL PECICA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-10-15 08:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Cristea Silviu Florin Puicea Claudiu Gheorghe Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
ETAPA 11 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion SUBCETATE ARAD 2011-10-08 12:00:00 Vasi Alexandru Iulian Cristea Emil Ioan Hărduţ Gabriel Dumitru Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
ETAPA 7 CS ATLETICO ARAD - V. NADLAC Liga Onoare A Stadion ATLETICO ARAD 2011-09-24 08:00:00 Coroban Cristian Ionel Dumitru Flavia Daniela Aniculăesei Mihai Cornel Apatean Adrian BERAR DANIEL
CUPA ROM. V. ALMAŞ - CS INEU Cupa Romaniei Stadion CIL 2011-09-28 13:30:00 Ardelean Mircea Florin Bondar Daniel Negrilă Cristian Gabriel Apatean Adrian CIOS DĂNUŢ
ETAPA 8 CS ŞOIMII TAUŢ - CS INEU Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2011-09-17 14:00:00 Deac Ionel Alin Jivan Mihai Adrian Puicea Claudiu Gheorghe Apatean Adrian CIOS DĂNUŢ
ETAPA 7 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2011-09-10 14:00:00 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Mocanu Silviu Flaviu Apatean Adrian Rad Vasile
ETAPA 6 SC FC UTA II SA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ICRTI 2011-09-03 14:00:00 Herţeg Dorinel Rotaru Sorin Tudor Băla Casian Andrei Apatean Adrian BIRO GABOR
CUPA ROM. AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Cupa Romaniei Stadion SP.GERMAN 2011-09-07 14:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Vesa Pavel Florin Gudiu Ionel Florin Apatean Adrian LEAC IOAN
ETAPA 3 M. USUSĂU - V. NADLAC Liga Onoare A Stadion USUSĂU 2011-08-28 15:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Aniculăesei Mihai Cornel Negrilă Cristian Gabriel Apatean Adrian SFĂT GHEORGHE
RESTANTA CS ATLETICO ARAD - AS VOINŢA MACEA Liga Onoare A Stadion ATLETICO ARAD 2011-08-31 14:00:00 Bîtea Radu Bogdan Vasile Ioan Adrian Dreghici Flavius Cristian Apatean Adrian Vida Marcel
ETAPA 3 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-08-20 15:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Hărduţ Gabriel Dumitru Naghi Remus Ionuţ Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 2 AS VOINŢA MUNAR - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A Stadion MUNAR 2011-08-21 15:00:00 Ardelean Mircea Florin Buda Leontin Pantea Sebastian Apatean Adrian Marginean Valer
ETAPA 1 CS ATLETICO ARAD - AS VOINŢA MACEA Liga Onoare A Stadion ATLETICO ARAD 2011-08-13 08:00:00 Bîtea Radu Bogdan Vasile Ioan Adrian Dreghici Flavius Cristian Apatean Adrian Vida Marcel
ETAPA 1 CS MONEASA - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion MONEASA 2011-08-14 15:00:00 Junger Andreeas Thomas Lauko Claudiu Negru Silviu Apatean Adrian PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 1 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS VICTORIA PRO NĂDLAC Cupa Romaniei Stadion SÂNPAUL 2011-08-17 15:00:00 Bîtea Radu Bogdan Mihoc Alina Hărduţ Gabriel Dumitru Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
ETAPA 1 CS INEU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion INEU 2011-08-06 08:00:00 Ardelean Mircea Florin Buda Leontin Burcă Sergiu Lucian Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
ETAPA 33 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - FC ZIMANDU NOU Liga Onoare A Stadion SP.GERMAN 2011-06-25 15:00:00 Ciumedean Alexandru Vlad Toderici Mircea Tomuta Sebastian Apatean Adrian ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 34 CS INTER ARAD - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A ICRTI 2011-06-29 13:00:00 Trif Cristian Alin Toderici Mircea Nagy Zoltan Apatean Adrian BIRO GABOR
ETAPA 22 V. CHERELUŞ - G. CERMEI Liga Promotie B Stadion CHERELUŞ 2011-06-19 15:00:00 Mako Andrei Sebastian Lauko Claudiu Pantea Andrei Apatean Adrian
ETAPA 31 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS PROGRESUL NĂDAB Liga Onoare B Stadion ŞICULA 2011-06-12 15:00:00 Ardelean Mircea Florin Cheşa Dumitru Dănuţ Condea Paula Geanina Apatean Adrian Vida Marcel
ETAPA 34 AS UNIREA ŞEITIN - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-06-04 15:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Buda Leontin Vasile Ioan Adrian Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
ETAPA 32 CS VOINŢA MAILAT - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion MAILAT 2011-05-28 15:00:00 Herţeg Dorinel Iacob Nicolae Liviu Mocan Ciprian Dumitru Apatean Adrian BIRO GABOR
ETAPA 33 FC SÎNLEANI - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2011-06-01 15:00:00 Herţeg Dorinel Vasile Ioan Adrian Bolcaş Alin Călin Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
ETAPA 30 CS ŞOIMII TAUŢ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2011-05-21 15:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Toderici Mircea Hărduţ Gabriel Dumitru Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
ETAPA 28 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 2011-05-22 15:00:00 Herţeg Dorinel Băla Casian Andrei Buda Leontin Apatean Adrian HAMZA IOAN
ETAPA 27 AS CETATE DEZNA - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga Onoare B Stadion DEZNA 2011-05-15 15:00:00 Olariu Laurenţiu Şeran Ioana Loredana Dreghici Flavius Cristian Apatean Adrian GYENGE IOSIF
ETAPA 29 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VLADIMIRESCU 2003 Liga a 4 a Stadion PILU 2011-05-18 15:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Hărduţ Gabriel Dumitru Vasile Ioan Adrian Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
ETAPA 27 AS UNIREA ŞEITIN - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-04-30 14:00:00 Herţeg Dorinel Hărduţ Gabriel Dumitru Naghi Remus Ionuţ Apatean Adrian DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 26 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-04-23 08:00:00 Ardelean Mircea Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Naghi Remus Ionuţ Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
ETAPA 24 CS RECOLTA APATEU - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion BERECHIU 2011-04-23 14:00:00 Ardelean Mircea Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Naghi Remus Ionuţ Apatean Adrian MÂNDRU ŞTEFAN
CUPA ROM. CS ŞOIMII TAUŢ - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion PÂNCOTA 2011-04-27 14:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Jivan Mihai Adrian Băla Casian Andrei Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
ETAPA 25 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS INEU Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-04-16 14:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Băla Casian Andrei Bolcaş Alin Călin Apatean Adrian Rad Vasile
ETAPA 23 SC FC UTA II SA - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion SEGA 2011-04-09 14:00:00 Vasi Alexandru Iulian Burcă Sergiu Lucian Dumitru Flavia Daniela Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
ETAPA 22 CS VIITORUL SATU NOU - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-04-03 14:00:00 Barta Paul Sebastian Hărduţ Gabriel Dumitru Nagy Zoltan Apatean Adrian CIOS DĂNUŢ
ETAPA 22 CS VOINŢA MAILAT - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2011-03-26 12:00:00 Ardelean Mircea Florin Mocanu Silviu Flaviu Băla Casian Andrei Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 20 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-03-12 12:00:00 Bîtea Radu Bogdan Jivan Mihai Adrian Arsa Emil Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 19 CS VOINŢA MAILAT - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion MAILAT 2010-12-04 10:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Nagy Zoltan Cheşa Dumitru Dănuţ Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
ETAPA 18 CS VLADIMIRESCU 2003 - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2010-11-27 11:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Băla Casian Andrei Ianoşi Laurenţiu Adrian Apatean Adrian SFĂT GHEORGHE
ETAPA 14 AS SEDERHAT - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga Onoare A Stadion PECICA 2010-11-13 11:00:00 Ardelean Mircea Florin Vesa Pavel Florin Rad Adrian Sorin Apatean Adrian SCRIDON DANIEL
ETAPA 15 AS PROGRESUL PECICA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion PECICA 2010-11-06 11:00:00 Ardelean Mircea Florin Mocanu Silviu Flaviu Herman Mihai Alexandru Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
ETAPA 14 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS VLADIMIRESCU 2003 Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2010-10-30 12:00:00 Biro Gabor Oliver Jivan Mihai Adrian Rotaru Sorin Tudor Apatean Adrian ARDELEAN NICOLAE
ETAPA 13 AS SEMLECANA SEMLAC - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2010-10-24 12:00:00 Coroban Cristian Ionel Buda Leontin Protase Alexa Marian Apatean Adrian GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 9 O. BUJAC - V. SEMLAC Liga Promotie A Stadion SEGA 2010-10-23 12:00:00 Ardelean Mircea Florin Riţa Flavius Stanciu Mihai Vlăduţ Apatean Adrian
ETAPA 12 CS VOINŢA MAILAT - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2010-10-15 12:00:00 Vasi Alexandru Iulian Buda Leontin Stamatoiu Alexandru Dacian Apatean Adrian ARDELEAN NICOLAE
ETAPA 10 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga Onoare A Stadion ZĂDĂRENI 2010-10-17 12:00:00 Herţeg Dorinel Bolcaş Alin Călin Cheşa Dumitru Dănuţ Apatean Adrian NĂDĂBAN AUREL
ETAPA 11 CS UNIREA SÎNTANA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2010-10-09 12:00:00 Ardelean Mircea Florin Pantiş Robert Cătălin Dumitru Flavia Daniela Apatean Adrian SFĂT GHEORGHE
ETAPA 7 V. PEREGU MARE - U. II ŞEITIN Liga Promotie A Stadion PEREGU MARE 2010-10-10 12:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Cheşa Dumitru Dănuţ Dan Mihai Apatean Adrian
ETAPA 10 CS ŞOIMII TAUŢ - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2010-10-02 12:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Toderici Mircea Alexa Marius Andrei Apatean Adrian DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 4 AS CETATE DEZNA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Cupa Romaniei Stadion DEZNA 2010-10-06 12:00:00 Coroban Cristian Ionel Băla Casian Andrei Iacob Nicolae Liviu Apatean Adrian ROMANESCU RADU
ETAPA 9 FC SÎNLEANI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2010-09-25 14:00:00 Biro Gabor Oliver Bondar Daniel Stamatoiu Alexandru Dacian Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
ETAPA 7 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion ŞIMAND 2010-09-26 14:00:00 Deac Ionel Alin Burcă Sergiu Lucian Rad Adrian Sorin Apatean Adrian LAZĂR GHEORGHE
Etapa 8 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2010-09-18 14:00:00 Biro Gabor Oliver Alexa Marius Andrei Vesa Pavel Florin Apatean Adrian LEAC IOAN
Etapa 6 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 2010-09-19 14:00:00 Riţa Flavius Berar Marius Florin Herman Mihai Alexandru Apatean Adrian BORA GLIGORE
Etapa 5 CS FRONTIERA PILU - CS RECOLTA APATEU Liga Onoare B Stadion PILU 2010-09-15 14:00:00 Ardelean Mircea Florin Nagy Zoltan Rad Adrian Sorin Apatean Adrian SIMA VIOREL
Etapa 6 AS DOROBANŢI - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2010-09-12 14:00:00 Boruga Carlos Răzvan Cristea Emil Ioan Cristea Silviu Florin Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
Etapa 04-05 Septembrie 2010 AS PROGRESUL NĂDAB - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion NĂDAB 2010-09-05 14:00:00 Olariu Laurenţiu Dumitru Flavia Daniela Gornic Alexandru Dan Apatean Adrian BERAR DANIEL
Etapa 2 28-29 August 2010 AS VICTORIA PRO NĂDLAC - AS VOINŢA MUNAR Liga Onoare a Stadion NĂDLAC 2010-08-29 16:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Hărduţ Gabriel Dumitru Buda Leontin Apatean Adrian LAZĂR GHEORGHE
Etapa 4 28-29 August 2010 CS VLADIMIRESCU 2003 - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2010-08-28 16:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Buda Leontin Foda Lucian Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
Etapa 1 21-22 August 2010 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga Onoare a Stadion MÂNDRULOC 2010-08-22 16:00:00 Ardelean Mircea Florin Dragu Tudorel Apatean Adrian SIMA VIOREL
Inregistrari in baza de date: 297

ajf_arad