• CIURESCU Victor
  • Data nasterii: 1961-09-26
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: (cm)
  • Arbitru din anul: 1983
  • Categoria:
  • Specializare: Observator Arbitri
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Maistru Instalator
  • Ocupatia actuala:
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
18 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2017-06-03 15:00:00 PALCU Gheorghe Marius GROȘAN Tudor Ștefan DOBÂNDĂ Dinu CIURESCU Victor
17 C.S. SPERANŢA CHIER - C.S. ŞICULA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2017-05-28 15:00:00 COVACI Sergiu Cristian MONA Sergiu Laurențiu CRÎSTA Eusebio Antoniu CIURESCU Victor
28 CS VICTORIA ZĂBRANI - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2017-05-20 08:00:00 DEAC Ionel Alin PANTEA Andrei Alex. CÎRMACI Filip Sergiu CIURESCU Victor BABĂU Romulus
22 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2017-05-24 15:00:00 PÃTROI Ciprian MOLDOVEANU Ionel Alexandru CALNACOV Denis Claudiu CIURESCU Victor
17 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2017-05-14 15:00:00 PÃTROI Ciprian LOVAS Alexandru CALNACOV Denis Claudiu CIURESCU Victor
25 AS PROGRESUL PECICA - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion PECICA 2017-05-06 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan CIURESCU Victor VIDA Constantin
20 CS VOINŢA MAILAT - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2017-05-16 15:00:00 PETROVAN Florin ȘUȘCĂ Andreea SÂRBUȚ Alexandru Călin CIURESCU Victor
11 F.C. SÂNTANA 2016 - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2017-04-09 14:00:00 NEAGU Flavius NAGY Zoltan MONA Sergiu Laurențiu CIURESCU Victor
19 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS INEU Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2017-04-01 14:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile CÃȘUȚ Cristian CÎRMACI Filip Sergiu CIURESCU Victor LOVAS Iosif Ioan
14 AS UNIREA ŞEITIN - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2017-03-25 12:00:00 IACOB Nicolae Liviu NEAGU Alexandru RANCEA Alexandru CIURESCU Victor
12 AS SEMLECANA SEMLAC - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2016-11-13 11:00:00 BOGDAN Loredan DOBÂNDĂ Dinu PANTEA Andrei Alex. CIURESCU Victor
9 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - C.S. MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2016-11-05 11:00:00 RIȚA Flavius Ionel RANCEA Alexandru DOBÂNDĂ Dinu CIURESCU Victor
11 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-10-29 12:00:00 ARDELEAN Mircea Florin MIHOC Alina BERARIU Lucian Mihai CIURESCU Victor SFÃT Gheorghe
9 AS GLORIA SECUSIGIU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2016-10-23 12:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile CRUDU Alexandru TAKATS Cristian Flavius CIURESCU Victor
9 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-10-15 12:00:00 ARDELEAN Mircea Florin MIHOC Alina ARDELEAN Paul Giorgian CIURESCU Victor JUȘCÃ Teodor
5 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria B Stadion MÂNDRULOC 2016-10-09 12:00:00 RIȚA Flavius Ionel BURCA Sergiu Lucian CĂPRICEANĂ Gabriel Florin CIURESCU Victor
7 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-10-01 12:00:00 BOLCAȘ Alin Călin DREGHICI Flavius Cristian RADU Paul CIURESCU Victor SFÃT Gheorghe
5 CS SPERANŢA TURNU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-09-24 14:00:00 RIȚA Flavius Ionel TAKATS Cristian Flavius HAIDA Valentina CIURESCU Victor
4 AS VINGA - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2016-09-18 14:00:00 GORNIC Alexandru Dan DUMITRU Flavia Daniela DREGHICI Flavius Cristian CIURESCU Victor
1 C.S. ŞICULA 2016 - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion ŞICULA 2016-09-11 14:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile BERARIU Lucian Mihai RADU Paul CIURESCU Victor
2 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-09-04 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel SALADEA Sorin PÃTROI Ciprian CIURESCU Victor
2 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2016-08-27 15:00:00 BURCĂ Daniel Adrian MIHOC Alina NAGY Zoltan CIURESCU Victor LOVAS Iosif Ioan
6 AS PRO GURBA - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2016-06-19 15:00:00 SALADEA Sorin BORLEA Emanuel DEHELEAN Patrick Alin CIURESCU Victor
5 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2016-06-12 15:00:00 VASILE Ioan Adrian CRUDU Alexandru ȘUȘCĂ Andreea CIURESCU Victor
4 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-06-04 15:00:00 GHEORGHE Valentin CRUDU Alexandru MONA Sergiu Laurențiu CIURESCU Victor
26 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-05-28 15:00:00 DEAC Ionel Alin BERARIU Lucian Mihai DUMITRU Flavia Daniela CIURESCU Victor VIDA Constantin
22 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2016-05-22 15:00:00 ARDELEAN Mircea Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MIHOC Alina CIURESCU Victor
21 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-05-26 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel MADA Mădălin DREGHICI Flavius Cristian CIURESCU Victor
21 AS STEAUA GRĂNICERI - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GRANICERI 2016-05-15 15:00:00 GHEORGHE Valentin ȘUȘCÃ Nicoleta MONA Sergiu Laurențiu CIURESCU Victor
23 AS AQUA VEST ARAD - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2016-05-07 15:00:00 JURCĂ Tudor Florin NAGY Zoltan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CIURESCU Victor LOVAS Iosif Ioan
20 AS PODGORIA GHIOROC - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2016-05-12 15:00:00 COVACI Sergiu Cristian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu GROȘAN Tudor Ștefan CIURESCU Victor
21 CS VOINŢA MAILAT - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-04-23 14:00:00 BOGDAN Loredan CÃȘUȚ Cristian PANTEA Andrei Alex. CIURESCU Victor ROȘU Eugen
18 FC ZIMANDU NOU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2016-04-17 14:00:00 GHEORGHE Valentin ANDEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta CIURESCU Victor
17 AS ALUNIŞ - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-04-10 14:00:00 CRISTEA Emil Ioan COJOCARIU Dan Cristian COIȘ Carol CIURESCU Victor
16 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-04-12 14:00:00 PANTEA Sebastian MONA Sergiu Laurențiu TAKATS Cristian Flavius CIURESCU Victor
16 AS UNIREA ŞEITIN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-04-03 15:00:00 GHEORGHE Valentin ANDEA Alexandru LOVAS Alexandru CIURESCU Victor
13 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-03-27 13:00:00 GORNIC Alexandru Dan DREGHICI Flavius Cristian ȘUȘCĂ Andreea CIURESCU Victor
16 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-03-20 13:00:00 JURCĂ Tudor Florin BURCA Sergiu Lucian IOVA Cătălin Ionuț CIURESCU Victor ROȘU Eugen
11 N.SINTEA MARE - N. SEBIS Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2015-11-22 12:00:00 VASILE Ioan Adrian SĂVAN Gavril Flavius Laurian TAKATS Cristian Flavius CIURESCU Victor
12 FC ZIMANDU NOU - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2015-11-15 12:00:00 HERȚEG Dorinel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru SALADEA Sorin CIURESCU Victor
11 O. BOCSIG - CS INEU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2015-11-08 12:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru TOMUȚ Cristian CIURESCU Victor
8 GLORIA NEUDORF - R. HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2015-11-01 12:00:00 CÃȘUȚ Cristian MONA Sergiu Laurențiu CIURESCU Victor
8 CS VICTORIA ZĂBRANI - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2015-11-05 12:00:00 CIUCĂ Robert DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul CIURESCU Victor
9 AS SEMLECANA SEMLAC - V.MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-10-25 13:00:00 CRISTEA Emil Ioan DREGHICI Flavius Cristian COIȘ Carol CIURESCU Victor
8 G. CERMEI - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion CERMEI 2015-10-18 13:00:00 BURZA Cristian Mirel STANCIU Mihai Vlăduț VESA Pavel Florin CIURESCU Victor SFÃT Gheorghe
7 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-10-11 13:00:00 BOGDAN Loredan GUDIU Ionel Florin SALADEA Sorin CIURESCU Victor
6 AC ŞAGU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2015-10-04 13:00:00 BOGDAN Loredan ANDEA Alexandru BRADE Radu Victor CIURESCU Victor
5 AVINTUL TARNOVA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2015-09-27 15:00:00 IACOB Nicolae Liviu ARSA Emil HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CIURESCU Victor
4 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2015-09-20 15:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile BĂLA Casian Andrei MIHOC Alina CIURESCU Victor LUCACI Adrian
2 L. TEUZ II - V. NADLAC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2015-09-12 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel PÃTROI Ciprian CIURESCU Victor
3 CS VOINŢA MAILAT - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria B Stadion MAILAT 2015-09-17 15:00:00 PANĂ Natanael OPITZ Roland Ladislau MONA Sergiu Laurențiu CIURESCU Victor
2 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2015-09-10 15:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian PANTEA Andrei Alex. MONA Sergiu Laurențiu CIURESCU Victor
2 AS CETATE DEZNA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-09-06 15:00:00 DEAC Ionel Alin GUDIU Ionel Florin RAȚĂ Raul CIURESCU Victor
1 CS VOINŢA MAILAT - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2015-09-03 15:00:00 MATEUȚ Cãlin OPITZ Roland Ladislau BRADE Radu Victor CIURESCU Victor
1 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2015-08-30 16:00:00 VASILE Ioan Adrian STANCIU Mihai Vlăduț NEAGU Alexandru CIURESCU Victor
29 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2015-06-20 09:00:00 BOLCAȘ Alin Călin BETEA Sorina Georgiana MAKO Andrei Sebastian CIURESCU Victor MÃRGINEAN Valer
29 AS CETATE DEZNA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-06-21 16:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian VESA Pavel Florin BERARIU Lucian Mihai CIURESCU Victor MAKO Andraș
18 CS BELIU - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2015-05-31 16:00:00 COVACI Ioan Florin BRADE Radu Victor TOMUȚ Cristian CIURESCU Victor
24 P. SIRIA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion ŞIRIA 2015-05-30 16:00:00 DREGHICI Flavius Cristian RADU Paul TAKATS Cristian Flavius CIURESCU Victor
25 P. GHIOROC - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-05-23 16:00:00 BOGDAN LOREDAN ARSA EMIL SALADEA SORIN Ciurescu Victor Mako Andras
17 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-05-24 16:00:00 COVACI IOAN FLORIN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS SILAGHI ROBERT Ciurescu Victor
24 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-05-17 16:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN NAGHI REMUS IONUŢ STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Ciurescu Victor Miron Marian
23 O. BOCSIG - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2015-05-10 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN BERARIU LUCIAN MIHAI CIUCA ROBERT Ciurescu Victor Vida Marcel
14 CS BELIU - PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2015-05-03 16:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL COJOCARIU DAN CRISTIAN SILAGHI ROBERT Ciurescu Victor
20 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - N. SEBIS Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2015-05-07 16:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ SUSCA NICOLETA SUSCA ANDREEA Ciurescu Victor
21 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-04-26 13:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN CIUCA ROBERT Ciurescu Victor CIOS DĂNUŢ
19 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2015-04-30 15:00:00 MATEUT CALIN BRADE RADU NICA LIANA Ciurescu Victor
20 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-04-19 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ CIUCA ROBERT Ciurescu Victor Coman Ovidiu
19 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2015-04-11 13:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN BURCĂ SERGIU LUCIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Ciurescu Victor Rosu Eugen
17 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2015-04-16 15:00:00 DRECIN BOGDAN TURGYAN OVIDIU MIHAI SILAGHI ROBERT Ciurescu Victor
18 AC ŞAGU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2015-04-04 15:00:00 BOGDAN LOREDAN JURCĂ TUDOR FLORIN SALADEA SORIN Ciurescu Victor SFĂT GHEORGHE
11 V. PEREGU MARE - CITIZENS Liga a 6 a Seria B Stadion PEREGU MARE 2015-04-05 15:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL GUDIU IONEL FLORIN HANT DANIEL Ciurescu Victor
16 AS AQUA VEST ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2015-04-03 15:00:00 MATEUT CALIN HAIDA VALENTINA CIUCA ROBERT Ciurescu Victor
17 CS VIITORUL SATU NOU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-03-28 13:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ ARDELEAN PAUL GIORGIAN HANYECZ DAN Ciurescu Victor SCRIDON DANIEL
10 V. SELEUS - AS PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2015-03-29 13:00:00 ARDELEAN IOAN VIOREL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU NEAGU ALEXANDRU Ciurescu Victor
15 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2015-04-02 15:00:00 STANCIU MIHAI VLĂDUŢ RADU PAUL LOVAS ALEXANDRU Ciurescu Victor
16 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-03-22 13:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN BURCĂ SERGIU LUCIAN RADU PAUL Ciurescu Victor CIOS DĂNUŢ
15 AS SEMLECANA SEMLAC - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2014-11-23 12:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN IACOB NICOLAE LIVIU Ciurescu Victor HAMZA IOAN
14 O. BOCSIG - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-11-15 12:00:00 DEAC IONEL ALIN BONDAR DANIEL MAKO ANDREI SEBASTIAN Ciurescu Victor BORA GLIGORE
13 AS VOINŢA MUNAR - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-11-09 12:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN VESA PAVEL FLORIN Ciurescu Victor Lovas Iosif
11 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2014-11-13 12:00:00 PUICEA CLAUDIU GHE. HAIDA VALENTINA RADU PAUL Ciurescu Victor
12 CS ŞOIMII ŞIMAND - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2014-10-31 13:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE MAKO ANDREI SEBASTIAN POPAN BOGDAN ALEX. Ciurescu Victor BORA GLIGORE
6 S. LIVADA - AS DOROBANŢI Liga a 6 a Seria A Stadion LIVADA 2014-10-26 13:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ GUDIU IONEL FLORIN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Ciurescu Victor
9 V. NADLAC - AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 2014-10-25 09:00:00 ROTARIU PATRICK GEORGE SALADEA SORIN COIS CAROL Ciurescu Victor
10 CS VIITORUL SATU NOU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-10-18 13:30:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MOCANU SILVIU FLAVIU CĂŞUŢ CRISTIAN Ciurescu Victor JUŞCĂ TEODOR
8 UTA B.D. - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion SEGA 2014-10-18 09:00:00 MATEUT CALIN DOBANDA DINU SUSCA NICOLETA Ciurescu Victor
9 CS SPERANŢA TURNU - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-10-11 13:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ CÎRMACI FILIP SERGIU COSTEA ADRIAN GEORGE Ciurescu Victor Lovas Iosif
7 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CITIZENS Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2014-10-12 13:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN MADA MADALIN ŞERAN ADRIAN Ciurescu Victor
9 AS AQUA VEST ARAD - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2014-10-04 13:00:00 Ungaria Ciurescu Victor Rad Vasile
7 AS VOINŢA MUNAR - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-09-28 15:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN MIHOC ALINA RADU PAUL Ciurescu Victor BORA GLIGORE
5 V. FELNAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2014-09-27 09:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN LAUKO CLAUDIU COSMIN DOBANDA DINU Ciurescu Victor
5 CS VICTORIA ZĂBRANI - GLORIA CTP ARAD Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2014-10-02 13:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU ROTARIU PATRICK GEORGE RAŢA RAUL Ciurescu Victor
4 AS GLORIA SECUSIGIU - S. Livada Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2014-09-21 15:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL RAD ADRIAN SORIN LOVAS ALEXANDRU Ciurescu Victor
4 CS VOINŢA MAILAT - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2014-09-20 09:00:00 SALADEA SORIN RADU PAUL NEAGU ALEXANDRU Ciurescu Victor
5 S. PANCOTA II - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2014-09-14 15:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU CĂŞUŢ CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA Ciurescu Victor Peste Bogdan
3 V. FELNAC - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2014-09-13 15:00:00 MATEUT CALIN NICORAŞ VIOLETA ARIANA CIUCA ROBERT Ciurescu Victor
4 CS VIITORUL SATU NOU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-09-06 15:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN ARDELEAN IOAN VIOREL PÂSLARU ANDREI Ciurescu Victor Mako Andras
2 AS GLORIA SECUSIGIU - AS DOROBANTI Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2014-09-07 15:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN PANA NATANAEL SALADEA SORIN Ciurescu Victor
3 AS ALUNIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion ALUNIŞ 2014-09-10 14:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN MIHOC ALINA OPITZ ROLAND LADISLAU Ciurescu Victor SFĂT GHEORGHE
3 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2014-08-31 16:00:00 DEAC IONEL ALIN ARSA EMIL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Ciurescu Victor JUŞCĂ TEODOR
1 CS REAL HORIA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion HORIA 2014-09-04 15:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ SALADEA SORIN Ciurescu Victor
2 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2014-08-24 16:00:00 OLARIU LAURENŢIU HANYECZ DAN BERARIU LUCIAN MIHAI Ciurescu Victor Vida Marcel
1 AS UNIREA ŞEITIN - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2014-08-17 16:00:00 HERŢEG DORINEL MIHOC ALINA VESA PAVEL FLORIN Ciurescu Victor Marginean Valer
1 CS SPERANŢA TURNU - CS ŞOIMII ŞIMAND Cupa Romaniei Stadion TURNU 2014-08-10 16:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU BONDAR DANIEL CĂŞUŢ CRISTIAN Ciurescu Victor BIRO GABOR
30 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-06-29 16:00:00 BOGDAN LOREDAN NAGHI REMUS IONUŢ JUNGER ANDREAS THOMAS Ciurescu Victor Vida Marcel
29 CS FRONTIERA PILU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-06-22 16:00:00 OLARIU LAURENŢIU ROTARIU PATRICK GEORGE BULZ STEFAN Ciurescu Victor Miron Marian
28 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-06-15 16:00:00 OLARIU LAURENŢIU ARSA EMIL BERARIU LUCIAN MIHAI Ciurescu Victor PĂCURAR AUGUSTIN
27 CS SPERANŢA TURNU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-06-07 16:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN MAKO ANDREI SEBASTIAN Ciurescu Victor BABĂU ROMULUS
26 AS VINGA - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2014-06-01 16:00:00 BOGDAN LOREDAN LAUKO CLAUDIU COSMIN BULZ STEFAN Ciurescu Victor Vida Marcel
28 GLORIA CTP ARAD - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion TELECOM 2014-05-24 09:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN BĂLA CASIAN ANDREI NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Ciurescu Victor Mako Andras
25 V. SOCODOR - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-05-24 16:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Ciurescu Victor Miron Marian
24 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2014-05-18 16:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ PĂTROI CIPRIAN PANA NATANAEL Ciurescu Victor GYENGE IOSIF
23 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2014-05-11 16:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL ARDELEAN PAUL GIORGIAN COSTEA ADRIAN GEORGE Ciurescu Victor SCRIDON DANIEL
27 AS PROGRESUL PECICA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PECICA 2014-05-14 16:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL MOCANU SILVIU FLAVIU JUNGER ANDREAS THOMAS Ciurescu Victor SCRIDON DANIEL
25 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SP.GERMAN 2014-05-04 16:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN COROBAN CRISTIAN IONEL VESA PAVEL FLORIN Ciurescu Victor Marginean Valer
21 AS STEAUA GRĂNICERI - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2014-04-27 15:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE HANYECZ DAN CÎRMACI FILIP SERGIU Ciurescu Victor JIVAN MIHAI
23 CS VOINŢA MAILAT - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2014-04-18 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN COROBAN CRISTIAN IONEL ROTARIU PATRICK GEORGE Ciurescu Victor Marginean Valer
19 CS FRONTIERA PILU - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-04-13 15:00:00 PALCU GHEORGHE MARIUS HANYECZ DAN NEAGU ALEXANDRU Ciurescu Victor Miron Marian
21 CS ŞIRIANA ŞIRIA - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2014-04-06 15:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU COIS PAUL ALEXANDRU Ciurescu Victor SFĂT GHEORGHE
12 CS MONEASA - U. GURAHONT Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2014-03-30 13:00:00 BOLCAŞ ALIN CĂLIN ARSA EMIL MADA MADALIN Ciurescu Victor
19 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion CERMEI 2014-03-23 13:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL CRISTEA EMIL IOAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Ciurescu Victor SCRIDON DANIEL
18 CS ŞOIMII TAUŢ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2014-03-15 13:00:00 BOGDAN LOREDAN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Ciurescu Victor BABĂU ROMULUS
16 AS AQUA VEST ARAD - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-11-23 12:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN MOCANU SILVIU FLAVIU ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Ciurescu Victor LUCACI ADRIAN
14 FC ZIMANDU NOU - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2013-11-17 12:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL BETEA SORINA GEORGIANA PÂSLARU ANDREI Ciurescu Victor Rosu Eugen
13 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2013-11-10 12:00:00 GHEORGHE VALENTIN VESA PAVEL FLORIN PÂSLARU ANDREI Ciurescu Victor CIOS DĂNUŢ
13 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2013-11-02 12:00:00 BOGDAN LOREDAN BĂLA CASIAN ANDREI VASILE IOAN ADRIAN Ciurescu Victor LUCACI ADRIAN
12 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2013-11-03 12:00:00 DEMETER CLAUDIU IOAN GUDIU IONEL FLORIN LUCA ALEXANDRU Ciurescu Victor Rosu Eugen
11 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-10-27 13:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL BERARIU LUCIAN MIHAI WERNITZER ADRIAN PAUL Ciurescu Victor ŞCHIOPU PETRE
7 P. GHIOROC - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion GHIOROC 2013-10-19 13:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN MAKO ANDRAS MAKO ANDREI SEBASTIAN Ciurescu Victor
10 CS ŞOIMII TAUŢ - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2013-10-12 13:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN NAGHI REMUS IONUŢ VASILE IOAN ADRIAN Ciurescu Victor CIOS DĂNUŢ
6 U.GURAHONT - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion GURAHONT 2013-10-13 13:00:00 MAKO ANDRAS ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN Ciurescu Victor
8 CS RECOLTA APATEU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2013-10-06 13:00:00 POPA PAUL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Ciurescu Victor Pirvulescu Dan
8 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2013-09-29 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN NAGHI REMUS IONUŢ VASILE IOAN ADRIAN Ciurescu Victor BERAR DANIEL
7 O. BUJAC - S LIPOVA Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2013-09-28 15:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU PANTEA SEBASTIAN ADRIAN NAGHI REMUS IONUŢ Ciurescu Victor CIOS DĂNUŢ
7 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-09-21 15:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN MOCANU SILVIU FLAVIU DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Ciurescu Victor VACZI GHEORGHE
6 AS OLIMPIA BÎRZAVA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2013-09-22 15:00:00 POPA PAUL CĂŞUŢ CRISTIAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Ciurescu Victor MÂNDRU ŞTEFAN
3 AS GLORIA SECUSIGIU - AS MĂNĂȘTUR Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2013-09-22 15:00:00 RAD ADRIAN SORIN BULZ STEFAN PAL EDUARD DAVID Ciurescu Victor
5 N. SEBIS - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2013-09-15 15:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN NICORAŞ VIOLETA ARIANA TAU ALEXANDRU Ciurescu Victor Pirvulescu Dan
4 AS CRIŞUL ALB BUTENI - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-09-08 15:00:00 DEMETER CLAUDIU IOAN BERARIU LUCIAN MIHAI BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Ciurescu Victor JUŞCĂ TEODOR
2 AS VINGA - GLORIA CTP ARAD Cupa Romaniei Stadion VINGA 2013-09-10 14:30:00 FODORUŢ LAURENŢIU MOCANU SILVIU FLAVIU CRISTEA EMIL IOAN Ciurescu Victor BIRO GABOR
4 AS SEMLECANA SEMLAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2013-09-01 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BUDA LEONTIN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Ciurescu Victor Marginean Valer
3 CS DACIA BELIU - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2013-08-31 16:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN NAGY ZOLTAN SICLOVAN PAUL ALEX. Ciurescu Victor Tarlea Mihai
1 AS STEAUA GRĂNICERI - AS AQUA VEST ARAD Cupa Romaniei Stadion GRĂNICERI 2013-08-28 15:30:00 DEMETER CLAUDIU IOAN MIHOC ALINA GUDIU IONEL FLORIN Ciurescu Victor BABĂU ROMULUS
2 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-08-18 16:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN BOLCAŞ ALIN CĂLIN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Ciurescu Victor Vida Marcel
33 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-06-23 16:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ IACOB NICOLAE LIVIU JUNGER ANDREAS THOMAS Ciurescu Victor BERAR DANIEL
32 O. BOCSIG - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-06-19 16:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN SERAN IOANA LOREDANA GUDIU IONEL FLORIN Ciurescu Victor BIZĂU BODNĂRAŞ
29 V. SOCODOR - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2013-06-09 16:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE HANYECZ DAN CÎRMACI FILIP SERGIU Ciurescu Victor BERAR DANIEL
27 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2013-06-01 16:00:00 MAKO ANDRAS MAKO ANDREI SEBASTIAN SICLOVAN PAUL ALEX. Ciurescu Victor Rosu Eugen
28 AS ALUNIŞ - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2013-06-05 16:00:00 BORA ALIN EUGEN LAUKO CLAUDIU COSMIN DRÎMBE DENIS ALEX Ciurescu Victor HAMZA IOAN
26 AS STEAUA GRĂNICERI - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2013-05-26 16:00:00 DEAC IONEL ALIN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL Ciurescu Victor Coman Ovidiu
16 V. SEMLAC - P. COVĂSÂNȚ Liga a 6 a Seria A Stadion SEMLAC 2013-05-25 16:00:00 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NICORAŞ VIOLETA ARIANA Ciurescu Victor
25 CS RECOLTA APATEU - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-05-19 16:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN MADA MADALIN ARDELEAN IOAN VIOREL Ciurescu Victor Coman Ovidiu
24 AS VOINŢA MACEA - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2013-05-12 16:00:00 BOGDAN LOREDAN MIHOC ALINA ROTARIU PATRICK GEORGE Ciurescu Victor HAMZA IOAN
23 CS VIITORUL SATU NOU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2013-05-03 16:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE IOVA CĂTĂLIN IONUT SICLOVAN PAUL ALEX. Ciurescu Victor MÂNDRU ŞTEFAN
22 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2013-04-28 15:00:00 BOLCAŞ ALIN CĂLIN OPITZ ROLAND LADISLAU LAUKO CLAUDIU COSMIN Ciurescu Victor Tarlea Mihai
12 V. SEMLAC - V.MUNAR Liga a 6 a Seria A Stadion SEMLAC 2013-04-20 15:00:00 TRABALKA KEVIN CRISTEA SILVIU FLORIN BETEA SORINA GEORGIANA Ciurescu Victor
20 AS VINGA - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2013-04-14 15:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN MOCANU SILVIU FLAVIU CRISTEA EMIL IOAN Ciurescu Victor BERAR DANIEL
19 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2013-04-07 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN CRISTEA SILVIU FLORIN CĂŞUŢ CRISTIAN Ciurescu Victor Marginean Valer
19 AS VOINŢA MACEA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2013-03-31 13:00:00 MAKO ANDRAS CĂŞUŢ CRISTIAN MAKO ANDREI SEBASTIAN Ciurescu Victor Tarlea Mihai
18 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2013-03-24 13:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Ciurescu Victor GYENGE IOSIF
17 AC ŞAGU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-03-10 13:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN MIHOC ALINA IOVA CĂTĂLIN IONUT Ciurescu Victor Rosu Eugen
16 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2012-12-02 11:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN KALO GABRIEL SABIN HANYECZ DAN Ciurescu Victor Coman Ovidiu
15 CS ATLETICO ARAD - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2012-11-24 09:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN MOCANU SILVIU FLAVIU IOVA CĂTĂLIN IONUT Ciurescu Victor BIRO GABOR
15 CS DACIA BELIU - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-11-25 12:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN KOCSIS EDUARD OPITZ ROLAND LADISLAU Ciurescu Victor Pirvulescu Dan
12 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2012-11-04 11:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU HANYECZ DAN Ciurescu Victor JIVAN MIHAI
11 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2012-10-27 12:00:00 DEAC IONEL ALIN KOCSIS EDUARD SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN Ciurescu Victor HAMZA IOAN
8 N.SINTEA MARE - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2012-10-28 12:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ MAGHIAR PETRE DRÎMBE DENIS ALEX Ciurescu Victor
10 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2012-10-20 12:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN RIŢA FLAVIUS IONEL MAKO ANDRAS Ciurescu Victor CIOS DĂNUŢ
8 CS FRONTIERA PILU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2012-10-07 12:00:00 BUDA LEONTIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU SZASZ BRIGITTA Ciurescu Victor LUCACI ADRIAN
7 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2012-09-29 14:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN ŞERAN ADRIAN GUDIU IONEL FLORIN Ciurescu Victor CIOS DĂNUŢ
4 N. SEBIS - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2012-09-30 14:00:00 VASILE IOAN ADRIAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA CRISTEA DANIEL PAUL Ciurescu Victor
4 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2012-09-09 14:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL PROTASE ALEXA MARIAN MADA MADALIN Ciurescu Victor HAMZA IOAN
3 O. BUJAC - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2012-09-01 14:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN GHEORGHE VALENTIN MAGHIAR PETRE Ciurescu Victor JIVAN MIHAI
2 FC SÎNLEANI - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion SÂNLEANI 2012-09-05 14:00:00 BOGDAN LOREDAN BURCĂ SERGIU LUCIAN DUMITRU FLAVIA DANIELA Ciurescu Victor BIRO GABOR
2 CRISUL CH. CRIS II - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion NĂDAB 2012-08-26 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL Ciurescu Victor ŞANDOR IOAN
1 AS STEAUA GRĂNICERI - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2012-08-18 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN PROTASE ALEXA MARIAN HANYECZ DAN Ciurescu Victor GYENGE IOSIF
1 O. BOCSIG - CS DACIA BELIU Cupa Romaniei Stadion BOCSIG 2012-08-12 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN HANYECZ DAN ARDELEAN IOAN VIOREL Ciurescu Victor Gaie Cornel
ETAPA 34 M. USUSĂU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion USUSĂU 2012-06-30 15:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Junger Andreeas Thomas Subotnicu Daniel Ciurescu Victor HAMZA IOAN
ETAPA 32 AS OLIMPIA BÎRZAVA - V. NADLAC Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2012-06-17 15:00:00 Barta Paul Sebastian Gudiu Ionel Florin Daşcău Ovidiu Claudiu Ciurescu Victor SFĂT GHEORGHE
ETAPA 34 AS PROGRESUL PECICA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PECICA 2012-06-08 15:00:00 Herţeg Dorinel Dreghici Flavius Cristian Lauko Claudiu Ciurescu Victor DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 31 AS SEMLECANA SEMLAC - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2012-05-20 15:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Dumitru Flavia Daniela Pantea Sebastian Ciurescu Victor LEAC IOAN
ETAPA 27 CS MONEASA - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2012-05-13 15:00:00 Jurca Tudor Cristea Silviu Florin Iova Catalin Ciurescu Victor BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 28 AS PROGRESUL PECICA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion PECICA 2012-05-05 15:00:00 Trif Cristian Alin Cristea Emil Ioan Negrilă Cristian Gabriel Ciurescu Victor SCRIDON DANIEL
ETAPA 25 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2012-04-28 14:00:00 Ardelean Mircea Florin Toderici Mircea Wernitzer Adrian Ciurescu Victor ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 24 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2012-04-22 14:00:00 Bora Alin Eugen Şeran Ioana Loredana Kalo Gabriel Sabin Ciurescu Victor PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 25 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion MAILAT 2012-04-14 08:00:00 Herţeg Dorinel Protase Alexa Marian Nagy Zoltan Ciurescu Victor LUCACI ADRIAN
ETAPA 22 FC ZIMANDU NOU - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2012-04-07 14:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Arsa Emil Iacob Nicolae Liviu Ciurescu Victor Vida Marcel
ETAPA 20 AS ALUNIŞ - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2012-03-25 12:00:00 Riţa Flavius Sechereş Sergiu Paul Aniculăesei Mihai Cornel Ciurescu Victor ŞANDOR IOAN
ETAPA 19 V. SOCODOR - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2012-03-18 12:00:00 Olariu Laurenţiu Măruşca Paul Răzvan Hanyecz Dan Ciurescu Victor Miron Marian
18 V. NADLAC - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare A Stadion NĂDLAC 2012-03-10 12:00:00 Barta Paul Sebastian Riţa Flavius Rad Adrian Sorin Ciurescu Victor NEDELEA MARIAN
ETAPA 19 AS UNIREA ŞEITIN - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-12-03 10:00:00 Vasi Alexandru Iulian Mocan Ciprian Dumitru Nagy Zoltan Ciurescu Victor ŞANDOR IOAN
ETAPA 16 CS DACIA BELIU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2011-11-27 11:00:00 Păducel Cristian Gheorghe Valentin Mako Andrei Sebastian Ciurescu Victor GYENGE IOSIF
ETAPA 17 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion PILU 2011-11-19 11:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Protase Alexa Marian Cristea Silviu Florin Ciurescu Victor JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 13 G. CERMEI - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion CERMEI 2011-11-06 11:00:00 Mako Andras Şeran Adrian Pantea Sebastian Ciurescu Victor Miron Marian
ETAPA 12 CS. VLADIMIRESCU II - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2011-10-30 12:00:00 Mako Andras Mocan Ciprian Dumitru Gornic Alexandru Dan Ciurescu Victor SFĂT GHEORGHE
ETAPA 11 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2011-10-23 12:00:00 Bolcaş Alin Călin Nicoraș I. Negrilă Cristian Gabriel Ciurescu Victor HAMZA IOAN
ETAPA 10 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2011-10-16 12:00:00 Coroban Cristian Ionel Vasile Ioan Adrian Dreghici Flavius Cristian Ciurescu Victor Marginean Valer
ETAPA 11 AS SEMLECANA SEMLAC - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-10-09 12:00:00 Barta Paul Sebastian Dumitru Flavia Daniela Puicea Claudiu Gheorghe Ciurescu Victor CIOS DĂNUŢ
ETAPA 8 V. SOCODOR - CS MONEASA Liga Onoare B Stadion GRĂNICERI 2011-10-02 08:00:00 Mako Andras Dreghici Flavius Cristian Hanyecz Dan Ciurescu Victor PINTEA MIHAI
ETAPA 7 AC ŞAGU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion ŞAGU 2011-09-25 14:00:00 Bogdan Loredan Nagy Zoltan Nicoraș Violeta Ciurescu Victor ŞANDOR IOAN
ETAPA 6 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2011-09-18 14:00:00 Deac Ionel Alin Hărduţ Gabriel Dumitru Nicoraș Ionuț Ciurescu Victor PINTEA MIHAI
ETAPA 7 CS UNIREA SÎNTANA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-09-10 14:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Hărduţ Gabriel Dumitru Vasile Ioan Adrian Ciurescu Victor Vida Marcel
ETAPA 3 V. SEMLAC - V. NADLAC II Liga Promotie A Stadion SEMLAC 2011-09-11 14:00:00 Cristea Silviu Florin Dan Mihai Iova Catalin Ciurescu Victor
ETAPA 4 FC ZIMANDU NOU - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2011-09-04 14:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Foda Lucian Stanciu Mihai Vlăduţ Ciurescu Victor PINTEA MIHAI
ETAPA 3 CS MONEASA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga Onoare B Stadion MONEASA 2011-08-28 15:00:00 Herţeg Dorinel Burca Daniel Berariu Lucian Mihai Ciurescu Victor GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 3 AS PROGRESUL PECICA - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-08-20 15:00:00 Ardelean Mircea Florin Arsa Emil Buda Leontin Ciurescu Victor ŞANDOR IOAN
ETAPA 1 G. CERMEI - CS DACIA BELIU Cupa Romaniei Stadion CERMEI 2011-08-17 15:00:00 Riţa Flavius Burcă Sergiu Lucian Puicea Claudiu Gheorghe Ciurescu Victor LEAC IOAN
ETAPA 33 AS STEAUA GRĂNICERI - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga Onoare B Stadion GRĂNICERI 2011-06-26 15:00:00 Cristea Silviu Florin Puicea Claudiu Gheorghe Lauko Claudiu Ciurescu Victor MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 34 CS ATLETICO ARAD - AS ALUNIŞ Liga Onoare A Stadion ATLETICO ARAD 2011-06-29 15:00:00 Vasile Ioan Adrian Mocanu Silviu Flaviu Dumitru Flavia Daniela Ciurescu Victor PINTEA MIHAI
ETAPA 32 AS VOINŢA MUNAR - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion MUNAR 2011-06-18 15:00:00 Ardelean Mircea Florin Gheorghe Valentin Gornic Alexandru Dan Ciurescu Victor NEDELEA MARIAN
ETAPA 31 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS SEDERHAT Liga Onoare A Stadion SÂNICOLAU MIC 2011-06-12 15:00:00 Palcu Gheorghe Marius Demeter Claudiu Ioan Dreghici Flavius Cristian Ciurescu Victor LUCACI ADRIAN
ETAPA 30 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga Onoare B Stadion TÂRNOVA 2011-06-05 15:00:00 Bogdan Loredan Nagy Zoltan Negrilă Cristian Gabriel Ciurescu Victor HAMZA IOAN
ETAPA 29 CS FRONTIERA PILU - AS PROGRESUL NĂDAB Liga Onoare B Stadion PILU 2011-05-29 15:00:00 Riţa Flavius Nicoraș I. Aniculăesei Mihai Cornel Ciurescu Victor BABĂU ROMULUS
ETAPA 28 CS INTER ARAD - AS ALUNIŞ Liga Onoare A Stadion SEGA 2011-05-21 15:00:00 Bogdan Loredan Burcă Sergiu Lucian Dan Mihai Ciurescu Victor PINTEA MIHAI
ETAPA 18 CS ZERIND - V. ALMAŞ Liga Promotie B Stadion ZERIND 2011-05-22 15:00:00 Bolcaş Alin Călin Herman Mihai Alexandru Pătroi Ciprian Ciurescu Victor AMANAT
ETAPA 29 CS UNIREA SÎNTANA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-05-14 15:00:00 Stamatoiu Constantin Cristea Emil Ioan Stamatoiu Alexandru Dacian Ciurescu Victor LEAC IOAN
ETAPA 28 CS VIITORUL SATU NOU - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-05-08 15:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Mocanu Silviu Flaviu Băla Casian Andrei Ciurescu Victor BERAR DANIEL
ETAPA 25 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare A Stadion SP.GERMAN 2011-04-30 14:00:00 Bogdan Loredan Buda Leontin Kocsis Eduard Ciurescu Victor Marginean Valer
ETAPA 24 CS MONEASA - CS DACIA BELIU Liga Onoare B Stadion MONEASA 2011-04-22 14:00:00 Deac Ionel Alin Bondar Daniel Dragu Tudorel Ciurescu Victor HAMZA IOAN
ETAPA 17 V. PEREGU MARE - F. CRUCENI Liga Promotie A Stadion PEREGU MARE 2011-04-23 14:00:00 Junger Andreeas Thomas Şeran Adrian Lauko Claudiu Ciurescu Victor
ETAPA 23 FC ZIMANDU NOU - AS SEDERHAT Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2011-04-17 14:00:00 Pantea Sebastian Toderici Mircea Demeter Claudiu Ioan Ciurescu Victor SFĂT GHEORGHE
ETAPA 21 CS RECOLTA APATEU - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion APATEU 2011-04-10 14:00:00 Tănăsescu Romulus Cristian Toderici Mircea Dragu Tudorel Ciurescu Victor RACHINOIU VIOREL
ETAPA 20 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga Onoare B Stadion GALȘA 2011-04-03 14:00:00 Bora Alin Eugen Negrilă Cristian Gabriel Nicoraș Violeta Ciurescu Victor BERAR DANIEL
ETAPA 13 O. BUJAC - AC ŞAGU Liga Promotie A Stadion SEGA 2011-04-02 14:00:00 Iacob Nicolae Liviu Nagy Zoltan Nicoraș Ionuț Ciurescu Victor
ETAPA 22 SC FC UTA II SA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion SEGA 2011-03-26 13:00:00 Trif Cristian Alin Arsa Emil Naghi Remus Ionuţ Ciurescu Victor Rad Vasile
ETAPA 19 CS ATLETICO ARAD - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare A Stadion SEGA 2011-03-20 13:00:00 Riţa Flavius Băla Casian Andrei Dumitru Flavia Daniela Ciurescu Victor Marginean Valer
ETAPA 18 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare B Stadion ŞICULA 2011-03-13 12:00:00 Barta Paul Sebastian Nagy Zoltan Gudiu Ionel Florin Ciurescu Victor PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 17 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga Onoare A Stadion BÂRZAVA 2010-12-04 10:00:00 Trif Cristian Alin Nicoraș I. Sechereş Sergiu Paul Ciurescu Victor PINTEA MIHAI
ETAPA 18 SC FC UTA II SA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a ICRTI 2010-11-26 11:00:00 Gheorghe Valentin Cheşa Dumitru Dănuţ Vesa Pavel Florin Ciurescu Victor JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 15 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS SEDERHAT Liga Onoare A Stadion TISA NOUĂ 2010-11-21 11:00:00 Trif Cristian Alin Gudiu Ionel Florin Kocsis Eduard Ciurescu Victor NĂDĂBAN AUREL
ETAPA 14 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2010-11-14 11:00:00 Olariu Laurenţiu Dumitru Flavia Daniela Dan Mihai Ciurescu Victor PINTEA MIHAI
ETAPA 15 CS ŞOIMII TAUŢ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2010-11-06 11:00:00 Barta Paul Sebastian Mihoc Alina Bolcaş Alin Călin Ciurescu Victor PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 12 CS MONEASA - CS REGAL HORIA Liga Onoare B Stadion MONEASA 2010-10-31 12:00:00 Riţa Flavius Şeran Ioana Loredana Kope Attila Norbert Ciurescu Victor BOGDAN IOAN
ETAPA 10 V. NADLAC - V. FELNAC Liga Promotie A Stadion NADLAC 2010-10-30 12:00:00 Gheorghe Valentin Gornic Alexandru Dan Nicoraș Ionuț Ciurescu Victor
ETAPA 11 FC ZIMANDU NOU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2010-10-24 12:00:00 Ardelean Mircea Florin Ianoşi Laurenţiu Adrian Condea Paula Geanina Ciurescu Victor ŞANDOR IOAN
ETAPA 10 AS SEDERHAT - AS ALUNIŞ Liga Onoare A Stadion PECICA 2010-10-16 12:00:00 Barta Paul Sebastian Protase Alexa Marian Burcă Sergiu Lucian Ciurescu Victor JIVAN MIHAI
ETAPA 9 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga Onoare B Stadion ŞICULA 2010-10-10 12:00:00 Coroban Cristian Ionel Naghi Remus Ionuţ Puicea Claudiu Gheorghe Ciurescu Victor NEDELEA MARIAN
ETAPA 8 AS GLORIA SECUSIGIU - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga Onoare A Stadion SECUSIGIU 2010-10-03 12:00:00 Vasile Ioan Adrian Vesa Pavel Florin Pîncotan Andrei Alexandru Ciurescu Victor BORA GLIGORE
ETAPA 9 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion PECICA 2010-09-25 14:00:00 Boruga Carlos Răzvan Mocanu Silviu Flaviu Vesa Pavel Florin Ciurescu Victor BIRO GABOR
Etapa 5 AS GLORIA SECUSIGIU - CS INTER ARAD Liga Onoare A Stadion SECUSIGIU 2010-09-15 14:00:00 Ştrengar Virgil Petru Ursan Paul Ciprian Şeran Adrian Ciurescu Victor BOGDAN IOAN
Etapa 4 CS SPERANŢA TURNU - FC ZIMANDU NOU Liga Onoare A Stadion TURNU 2010-09-12 14:00:00 Coroban Cristian Ionel Buda Leontin Protase Alexa Marian Ciurescu Victor BOGDAN IOAN
Etapa 2 04-05 Septembrie 2010 N.SINTEA MARE - C. CRAIVA Liga Promotie B Stadion SINTEA MARE 2010-09-04 14:00:00 Iacob Nicolae Liviu Mako Andras Mako Andrei Sebastian Ciurescu Victor
Etapa 1 28-29 August 2010 AS HĂLMAGIU - V.CAPORAL ALEXA Liga Promotie b Stadion HĂLMAGIU 2010-08-29 16:00:00 Negrilă Raul Marcel Rusan Dumitru Eduard Aniculăesei Mihai Cornel Ciurescu Victor
Etapa 2 28-29 August 2010 CS REGAL HORIA - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga Onoare B Stadion HORIA 2010-08-28 16:00:00 Bîtea Radu Bogdan Vesa Pavel Florin Băla Casian Andrei Ciurescu Victor BERAR DANIEL
Etapa 3 25 August 2010 CS VIITORUL SATU NOU - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a StadionSATU NOU 2010-08-25 16:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Berar Marius Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Ciurescu Victor ARDELEAN NICOLAE
Etapa 1 21-22 August 2010 AS PROGRESUL NĂDAB - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga Promotie b Stadion NĂDAB 2010-08-22 16:00:00 Mako Andras Rad Adrian Sorin Sechereş Sergiu Paul Ciurescu Victor CSORDAS IANOS
Inregistrari in baza de date: 246

ajf_arad