• HERŢEG Doru
  • Data nasterii: 1960-03-13
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 179 (cm)
  • Arbitru din anul: 1984-02-21
  • Categoria:
  • Specializare: Observator Arbitri
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Tehnician
  • Ocupatia actuala: Tehnician Principal
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:


Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
24 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2017-06-11 15:00:00 SALADEA Sorin STANCIU Mihai Vlăduț TAKATS Cristian Flavius HERȚEG Doru
23 CS SPERANŢA TURNU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2017-06-03 15:00:00 SANDU Roland DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TAKATS Cristian Flavius HERȚEG Doru
29 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS INEU Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-05-27 15:00:00 ARDELEAN Mircea Florin CÃȘUȚ Cristian CÎRMACI Filip Sergiu HERȚEG Doru SCRIDON Daniel
16 CS VICTORIA SELEUŞ - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion SELEUŞ 2017-05-20 14:00:00 BOGDAN Loredan ARDELEAN Paul Giorgian BURCA Sergiu Lucian HERȚEG Doru
22 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion NEUDORF 2017-05-24 15:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru DEHELEAN Patrick Alin HERȚEG Doru
17 FC ZIMANDU NOU - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2017-05-14 15:00:00 IACOB Nicolae Liviu ANDEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta HERȚEG Doru
26 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2017-05-10 15:00:00 BOLCAȘ Alin Călin VASILE Ioan Adrian PANTEA Andrei Alex. HERȚEG Doru
19 CS VICTORIA NĂDLAC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion NADLAC 2017-05-06 15:00:00 SANDU Roland COJOCARIU Dan Cristian CRUDU Alexandru HERȚEG Doru
18 CS ATLETICO ARAD - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-04-29 08:00:00 TRIF Cristian Alin CRISTEA Emil Ioan MIHOC Alina HERȚEG Doru
19 CS UNIREA SÎNTANA - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2017-05-03 15:00:00 MATEUȚ Cãlin LOVAS Alexandru DREGHICI Flavius Cristian HERȚEG Doru
17 AS AQUA VEST ARAD - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2017-04-22 14:00:00 COROBAN Cristian Ionel BETEA Sorina Georgiana COJOCARIU Dan Cristian HERȚEG Doru
18 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2017-04-26 14:00:00 SANDU Roland BABUȚIA Bogdan Onisim JOANDREA Sergiu Cătălin HERȚEG Doru
21 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2017-04-14 14:00:00 TRIF Cristian Alin BERARIU Lucian Mihai RADU Paul HERȚEG Doru VIDA Constantin
22 AS DOROBANŢI - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2017-04-19 14:00:00 JURCĂ Tudor Florin DREGHICI Flavius Cristian MOCANU Silviu Flaviu HERȚEG Doru HAMZA Ioan
16 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2017-04-09 14:00:00 DEAC Ionel Alin VESA Pavel Florin ȘUȘCĂ Andreea HERȚEG Doru
19 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2017-04-01 14:00:00 IOVA Cătălin Ionuț MOCANU Silviu Flaviu PANTEA Sebastian HERȚEG Doru BABĂU Romulus
15 CS VICTORIA NĂDLAC - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2017-04-05 14:00:00 MATEUȚ Cãlin MONA Sergiu Laurențiu RANCEA Alexandru HERȚEG Doru
14 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion PÂNCOTA 2017-03-29 12:00:00 MATEUȚ Cãlin ARDELEAN Paul Giorgian DREGHICI Flavius Cristian HERȚEG Doru
17 C.S. VICTORIA FELNAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion FELNAC 2017-03-18 12:00:00 BURZA Cristian Mirel MIHOC Alina PANTEA Andrei Alex. HERȚEG Doru COMAN Ovidiu
13 CS UNIREA SÎNTANA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2017-03-22 12:00:00 DREGHICI Flavius Cristian BURCA Sergiu Lucian ANDRIEȘ Ioan Nicolae HERȚEG Doru
12 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS DOROBANŢI Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2017-03-15 12:00:00 COROBAN Cristian Ionel BURCA Sergiu Lucian CÎRMACI Filip Sergiu HERȚEG Doru
15 CS GLOGOVĂŢ 2013 - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2016-11-26 11:00:00 JURCĂ Tudor Florin MOCANU Silviu Flaviu PANTEA Andrei Alex. HERȚEG Doru SFÃT Gheorghe
13 AS VOINŢA MUNAR - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-11-20 11:00:00 OLARIU Laurențiu IOVA Cătălin Ionuț IACOB Nicolae Liviu HERȚEG Doru
13 CS VOINŢA MAILAT - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-11-12 11:00:00 BÎTEA Radu Bogdan ARSA Emil NAGY Zoltan HERȚEG Doru ROȘU Eugen
11 CS SPERANŢA TURNU - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-11-05 11:00:00 IACOB Nicolae Liviu NEAGU Flavius BERARIU Lucian Mihai HERȚEG Doru
5 AS PROGRESUL PECICA - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2016-11-09 11:00:00 MATEUȚ Cãlin VESA Pavel Florin ȘUȘCÃ Nicoleta HERȚEG Doru
10 AS AQUA VEST ARAD - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2016-10-29 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian DREGHICI Flavius Cristian LOVAS Alexandru HERȚEG Doru
11 AS PODGORIA GHIOROC - A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2016-11-02 11:00:00 MATEUȚ Cãlin TURGYAN Cătălin DEHELEAN Patrick Alin HERȚEG Doru
10 A.C.S. SOCODOR - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2016-10-22 08:00:00 JURCĂ Tudor Florin STANCIU Mihai Vlăduț NAGY Zoltan HERȚEG Doru RAD Vasile
10 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion PÂNCOTA 2016-10-26 12:00:00 MONA Sergiu Laurențiu MOLDOVEANU Ionel Alexandru BURCA Sergiu Lucian HERȚEG Doru
8 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-10-16 12:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian COJOCARIU Dan Cristian PÃTROI Ciprian HERȚEG Doru
9 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2016-10-19 12:00:00 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul RANCEA Alexandru HERȚEG Doru
8 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-10-08 12:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile MIHOC Alina BONDAR Daniel HERȚEG Doru LOVAS Iosif Ioan
8 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion NEUDORF 2016-10-12 12:00:00 PANTEA Sebastian LOVAS Alexandru CRUDU Alexandru HERȚEG Doru
7 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-10-05 12:00:00 NEAGU Flavius MONA Sergiu Laurențiu NEAGU Alexandru HERȚEG Doru
4 CS VIITORUL SATU NOU - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2016-10-01 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel MADA Mădălin PETROVAN Florin HERȚEG Doru
6 C.S. VICTORIA FELNAC - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-09-24 14:00:00 BOGDAN Loredan BONDAR Daniel STANCIU Mihai Vlăduț HERȚEG Doru SFÃT Gheorghe
4 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2016-09-18 14:00:00 SALADEA Sorin ARDELEAN Paul Giorgian BURCA Sergiu Lucian HERȚEG Doru
1 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2016-09-10 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel COJOCARIU Dan Cristian HERȚEG Doru
4 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion NEUDORF 2016-09-14 14:00:00 RIȚA Flavius Ionel CĂPRICEANĂ Gabriel Florin TURGYAN Cătălin HERȚEG Doru
2 AS VOINŢA MUNAR - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-09-04 14:00:00 OLARIU Laurențiu ANDEA Alexandru CRUDU Alexandru HERȚEG Doru
2 C.S. VIITORUL PEREG - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Cupa Romaniei Stadion PEREGU MARE 2016-09-07 13:30:00 RIȚA Flavius Ionel DOBÂNDĂ Dinu PETROVAN Florin HERȚEG Doru
2 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-08-27 15:00:00 TRIF Cristian Alin COROBAN Cristian Ionel ARDELEAN Paul Giorgian HERȚEG Doru MAKO Andraș
1 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2016-08-20 15:00:00 ARDELEAN Mircea Florin VESA Pavel Florin CÎRMACI Filip Sergiu HERȚEG Doru SFÃT Gheorghe
26 AS STEAUA GRĂNICERI - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-06-19 15:00:00 PÃTROI Ciprian OPITZ Roland Ladislau MOCANU Silviu Flaviu HERȚEG Doru
25 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-06-12 15:00:00 BÎTEA Radu Bogdan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MONA Sergiu Laurențiu HERȚEG Doru
23 CS RECOLTA APATEU - CS INEU Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2016-05-29 08:00:00 GHEORGHE Valentin MIHOC Alina TAKATS Cristian Flavius HERȚEG Doru
22 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2016-05-22 15:00:00 SALADEA Sorin LOVAS Alexandru TAKATS Cristian Flavius HERȚEG Doru
21 C.S. VICTORIA FELNAC - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2016-05-26 15:00:00 PETROVAN Florin TAKATS Cristian Flavius COIȘ Carol HERȚEG Doru
21 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS DOROBANŢI Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-05-15 08:00:00 TRIF Cristian Alin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu COJOCARIU Dan Cristian HERȚEG Doru
1 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion NĂDAB 2016-05-15 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel MORAR Daniel TURGYAN Cătălin HERȚEG Doru
23 CS VICTORIA ZĂBRANI - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-05-07 15:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile BĂLA Casian Andrei BONDAR Daniel HERȚEG Doru SCRIDON Daniel
20 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2016-05-12 15:00:00 TAKATS Cristian Flavius HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CĂPRICEANĂ Gabriel Florin HERȚEG Doru
21 AS AQUA VEST ARAD - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2016-04-23 14:00:00 BURCĂ Daniel Adrian BURCA Sergiu Lucian BOLCAȘ Alin Călin HERȚEG Doru MAKO Andraș
16 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion ŞIRIA 2016-04-16 14:00:00 DEAC Ionel Alin TOMUȚ Cristian MAKO Andrei Sebastian HERȚEG Doru
17 CS SPERANŢA TURNU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-04-09 14:00:00 BURCĂ Daniel Adrian BERARIU Lucian Mihai RADU Paul HERȚEG Doru
15 PRO GURBA - AS PODGORIA ŞIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2016-04-10 14:00:00 BÎTEA Radu Bogdan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BERARIU Lucian Mihai HERȚEG Doru
16 AS PODGORIA GHIOROC - PRO GURBA Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2016-04-14 14:00:00 VESA Pavel Florin DREGHICI Flavius Cristian JUNGER Andreas Thomas HERȚEG Doru
Sfert Finală CS AVÂNTUL TÎRNOVA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Cupa Romaniei Stadion TÂRNOVA 2016-04-06 14:30:00 NICORAȘ Ionuț Vasile MIHOC Alina RADU Paul HERȚEG Doru MAKO Andraș
18 C.S. ŞOIMII LIPOVA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2016-04-02 15:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile CÃȘUȚ Cristian MOCANU Silviu Flaviu HERȚEG Doru LOVAS Iosif Ioan
15 CS VIITORUL SATU NOU - AS VULTURII SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion SATU NOU 2016-03-26 13:00:00 DEAC Ionel Alin CÃȘUȚ Cristian OPITZ Roland Ladislau HERȚEG Doru
14 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion SEGA 2016-03-31 13:00:00 MATEUȚ Cãlin MONA Sergiu Laurențiu DEHELEAN Patrick Alin HERȚEG Doru
14 AS UNIREA ŞEITIN - AS DOROBANŢI Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-03-20 13:00:00 OLARIU Laurențiu CÎRMACI Filip Sergiu COJOCARIU Dan Cristian HERȚEG Doru
13 C.S. VICTORIA FELNAC - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2016-03-24 13:00:00 OPITZ Roland Ladislau ANDEA Alexandru STANCIU Mihai Vlăduț HERȚEG Doru
15 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-03-12 13:00:00 DEAC Ionel Alin VASILE Ioan Adrian CÃȘUȚ Cristian HERȚEG Doru RAD Vasile
13 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2015-11-21 12:00:00 TRIF Cristian Alin BETEA Sorina Georgiana JUNGER Andreas Thomas HERȚEG Doru SCRIDON Daniel
12 ACS UTA II B.D. - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2015-11-15 12:00:00 JURCĂ Tudor Florin DREGHICI Flavius Cristian IOVA Cătălin Ionuț HERȚEG Doru MÃRGINEAN Valer
10 AS VINGA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2015-11-19 12:00:00 SALADEA Sorin RADU Paul IOVA Cătălin Ionuț HERȚEG Doru
11 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion MAILAT 2015-11-07 12:00:00 DEAC Ionel Alin STANCIU Mihai Vlăduț TOMUȚA Sebastian Florin HERȚEG Doru COMAN Ovidiu
9 V. NADLAC - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2015-11-12 12:00:00 DREGHICI Flavius Cristian ȘUȘCÃ Nicoleta MONA Sergiu Laurențiu HERȚEG Doru
10 S. LIPOVA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2015-10-31 13:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CÃȘUȚ Cristian HERȚEG Doru LOVAS Iosif Ioan
8 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2015-11-05 12:00:00 PETROVAN Florin CRUDU Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta HERȚEG Doru
9 ATLETICO ARAD - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-10-24 09:00:00 MIHOC Alina BETEA Sorina Georgiana SĂVAN Gavril Flavius Laurian HERȚEG Doru
7 S. CHIER - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2015-10-25 13:00:00 BOGDAN Loredan COVACI Sergiu Cristian BONDAR Daniel HERȚEG Doru
7 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion HORIA 2015-10-29 13:00:00 PETROVAN Florin RANCEA Alexandru DOBÂNDĂ Dinu HERȚEG Doru
8 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2015-10-17 13:00:00 BOGDAN Loredan NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai HERȚEG Doru MÃRGINEAN Valer
6 AS AQUA VEST ARAD - U. GURAHONT Juniori 1 Seria B Stadion SUBCETATE ARAD 2015-10-22 13:00:00 VASILE Ioan Adrian CRUDU Alexandru COIȘ Carol HERȚEG Doru
7 CS VICTORIA ZĂBRANI - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2015-10-10 13:00:00 ARDELEAN Mircea Florin NAGY Zoltan LAUKO Claudiu Cosmin HERȚEG Doru COMAN Ovidiu
5 AS SEMLECANA SEMLAC - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-10-15 13:00:00 CIUCĂ Robert COIȘ Carol CRUDU Alexandru HERȚEG Doru
6 AS PROGRESUL PECICA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PECICA 2015-10-03 13:00:00 BÎTEA Radu Bogdan NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai HERȚEG Doru SFÃT Gheorghe
6 ACS UTA B.D. - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion SEGA 2015-10-08 13:00:00 PANĂ Natanael TAKATS Cristian Flavius TURGYAN Cătălin HERȚEG Doru
5 GLOGOVAT 2013 - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2015-09-26 15:00:00 BOGDAN Loredan STANCIU Mihai Vlăduț BETEA Sorina Georgiana HERȚEG Doru MAKO Andraș
5 V. FELNAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2015-10-01 13:00:00 DOBÂNDĂ Dinu BURCA Sergiu Lucian DEHELEAN Patrick Alin HERȚEG Doru
3 AVINTUL TARNOVA - AS AQUA VEST ARAD Cupa Romaniei Stadion Tarnova 2015-09-23 14:30:00 JURCĂ Tudor Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru IOVA Cătălin Ionuț HERȚEG Doru
4 CS ATLETICO ARAD - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-09-19 09:00:00 BURCĂ Daniel Adrian BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț HERȚEG Doru
3 N. SEBIS - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2015-09-20 15:00:00 CÃȘUȚ Cristian TĂMAȘ Eugen GROȘAN Tudor Ștefan HERȚEG Doru
4 AS AQUA VEST ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion SUBCETATE ARAD 2015-09-24 13:00:00 MATEUȚ Cãlin MONA Sergiu Laurențiu PETROVAN Florin HERȚEG Doru
3 AS AQUA VEST ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2015-09-12 15:00:00 BURZA Cristian Mirel NAGHI Remus Ionuț BONDAR Daniel HERȚEG Doru SFÃT Gheorghe
2 AS SEMLECANA SEMLAC - V. FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-09-10 15:00:00 MATEUȚ Cãlin CÃȘUȚ Cristian CRUDU Alexandru HERȚEG Doru
2 V. FELNAC - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion ZĂDĂRENI 2015-09-05 15:00:00 JURCĂ Tudor Florin ARSA Emil CÎRMACI Filip Sergiu HERȚEG Doru SFÃT Gheorghe
2 P. GHIOROC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Cupa Romaniei Stadion GHIOROC 2015-09-09 14:30:00 DEAC Ionel Alin DUMITRU Flavia Daniela JUNGER Andreas Thomas HERȚEG Doru
1 GLOGOVAT 2013 - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2015-09-03 15:00:00 DOBÂNDĂ Dinu MONA Sergiu Laurențiu BETEA Sorina Georgiana HERȚEG Doru
1 GLOGOVAT 2013 - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2015-08-29 16:00:00 DEAC Ionel Alin OPITZ Roland Ladislau TOMUȚA Sebastian Florin HERȚEG Doru SFÃT Gheorghe
1 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VOINŢA MUNAR Cupa Romaniei Stadion ZĂDĂRENI 2015-08-23 15:30:00 BOGDAN Loredan CÃȘUȚ Cristian ANDEA Alexandru HERȚEG Doru
30 GLOGOVAT 2013 - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-06-27 16:00:00 VASILE Ioan Adrian SĂVAN Gavril Flavius Laurian PUICEA Claudiu Ghe. HERȚEG Doru MÃRGINEAN Valer
29 V. FELNAC - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2015-06-21 16:00:00 CRISTEA Emil Ioan DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MATEUȚ Cãlin HERȚEG Doru DOMIDE Flavius
28 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-06-14 16:00:00 COROBAN Cristian Ionel ARDELEAN Paul Giorgian CIUCĂ Robert HERȚEG Doru DOMIDE Flavius
26 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2015-06-06 16:00:00 BOGDAN Loredan PÂSLARU Andrei HANYECZ Dan HERȚEG Doru SFÃT Gheorghe
27 AS SEMLECANA SEMLAC - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-06-07 16:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru COIȘ Carol HERȚEG Doru MÂNDRU Ștefan
25 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2015-04-30 16:00:00 GORNIC Alexandru Dan NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai HERȚEG Doru VIDA Constantin
26 AS VOINŢA MACEA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2015-05-31 16:00:00 BOGDAN Loredan COSTEA Adrian SALADEA Sorin HERȚEG Doru COMAN Ovidiu
24 CS UNIREA SÎNTANA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2015-05-23 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN MIHOC ALINA BETEA SORINA GEORGIANA Herteg Doru Marginean Valer
23 V. NADLAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 2015-05-23 09:00:00 DEMETER CLAUDIU IOAN DOBANDA DINU CRUDU ALEXANDRU Herteg Doru
23 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a StadionCURTICI 2015-05-16 16:00:00 BOGDAN LOREDAN VASILE IOAN ADRIAN ROTARIU PATRICK GEORGE Herteg Doru Vida Marcel
23 CS ATLETICO ARAD - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-05-09 09:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL ANICULĂESEI MIHAI CORNEL MAKO ANDREI SEBASTIAN Herteg Doru Coman Ovidiu
21 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2015-05-14 16:00:00 SANDU ROLAND HANT DANIEL NICA LIANA Herteg Doru
21 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2015-05-02 16:00:00 DEAC IONEL ALIN CRISTEA SILVIU FLORIN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Herteg Doru BABĂU ROMULUS
21 P. GHIOROC - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-04-25 15:00:00 POPA PAUL BURCĂ SERGIU LUCIAN MATEUT CALIN Herteg Doru Mako Andras
20 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2015-04-19 15:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN BĂLA CASIAN ANDREI HAIDA VALENTINA Herteg Doru DOMIDE FLAVIUS
18 CS UNIREA SÎNTANA - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2015-04-11 13:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE BĂLA CASIAN ANDREI ALEXA MARIUS ANDREI Herteg Doru Peste Bogdan
17 AS PROGRESUL PECICA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion PECICA 2015-04-04 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Herteg Doru SCRIDON DANIEL
17 FC ZIMANDU NOU - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2015-03-29 13:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE BURCĂ SERGIU LUCIAN HANYECZ DAN Herteg Doru Coman Ovidiu
15 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a StadionCURTICI 2015-03-21 13:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ PÂSLARU ANDREI Herteg Doru BIRO GABOR
14 N. SEBIS II - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion SEBIS 2015-03-15 13:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Herteg Doru Coman Ovidiu
15 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2014-11-30 12:00:00 OLARIU LAURENŢIU BOLCAŞ ALIN CĂLIN PANA NATANAEL Herteg Doru BORA GLIGORE
15 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2014-11-23 12:00:00 VASILE IOAN ADRIAN SANDU ROLAND RADU PAUL Herteg Doru JUŞCĂ TEODOR
14 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2014-11-15 09:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN PUICEA CLAUDIU GHE. CIUCA ROBERT Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
13 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-11-09 12:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN BONDAR DANIEL ANDEA ALEXANDRU Herteg Doru Vida Marcel
13 V.LUNCA TEUZ CERMEI - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion CERMEI 2014-11-01 12:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN ARSA EMIL BETEA SORINA GEORGIANA Herteg Doru JUŞCĂ TEODOR
12 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a StadionCURTICI 2014-10-25 13:00:00 DEAC IONEL ALIN ARSA EMIL OPITZ ROLAND LADISLAU Herteg Doru BERAR DANIEL
11 GLORIA CTP ARAD - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion TELECOM 2014-10-17 13:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN MOCANU SILVIU FLAVIU NAGY ZOLTAN Herteg Doru Rad Vasile
10 AS VOINŢA MACEA - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2014-10-19 13:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL CRISTEA EMIL IOAN COSTEA ADRIAN GEORGE Herteg Doru Vida Marcel
10 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-10-11 14:00:00 BOGDAN LOREDAN COROBAN CRISTIAN IONEL HANYECZ DAN Herteg Doru Coman Ovidiu
9 CS VOINŢA MAILAT - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2014-10-04 13:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Herteg Doru SCRIDON DANIEL
8 FC ZIMANDU NOU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2014-10-05 13:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN CRISTEA EMIL IOAN POPA PAUL Herteg Doru JIVAN MIHAI
3 AS DOROBANTI - S LIPOVA Cupa Romaniei Stadion Dorobanti 2014-10-08 13:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN CRISTEA EMIL IOAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Herteg Doru Rad Vasile
7 GLOGOVAT 2013 - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2014-09-27 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL BONDAR DANIEL JUNGER ANDREAS THOMAS Herteg Doru Peste Bogdan
7 S. LIPOVA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2014-09-20 15:00:00 BOGDAN LOREDAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN CRISTEA EMIL IOAN Herteg Doru Coman Ovidiu
6 AS SEMLECANA SEMLAC - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2014-09-21 15:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU BONDAR DANIEL BULZ STEFAN Herteg Doru Peste Bogdan
6 GLORIA CTP ARAD - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion TELECOM 2014-09-12 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL COSTEA ADRIAN GEORGE ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Herteg Doru SCRIDON DANIEL
5 FC ZIMANDU NOU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2014-09-14 15:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ COJOCARIU DAN CRISTIAN HANYECZ DAN Herteg Doru BABĂU ROMULUS
5 AS PROGRESUL PECICA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion PECICA 2014-09-06 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NAGY ZOLTAN Herteg Doru Coman Ovidiu
4 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-09-07 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MOCANU SILVIU FLAVIU MIHOC ALINA Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
3 AS VICTORIA LUNCA TEUZ - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Cupa Romaniei Stadion CERMEI 2014-09-10 14:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE ARDELEAN PAUL GIORGIAN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Herteg Doru PĂCURAR AUGUSTIN
4 CS UNIREA SÎNTANA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2014-08-30 16:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ NAGY ZOLTAN BONDAR DANIEL Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
3 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2014-08-31 16:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Herteg Doru HAMZA IOAN
3 CS VICTORIA ZĂBRANI - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2014-08-23 16:00:00 DEAC IONEL ALIN JUNGER ANDREAS THOMAS OPITZ ROLAND LADISLAU Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
2 V. FELNAC - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2014-08-24 16:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU DOBANDA DINU Herteg Doru SCRIDON DANIEL
2 CS VOINŢA MAILAT - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2014-08-16 16:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL OPITZ ROLAND LADISLAU Herteg Doru BABĂU ROMULUS
1 AS VINGA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2014-08-17 16:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN BETEA SORINA GEORGIANA Herteg Doru Vida Marcel
2 P. GHIOROC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Cupa Romaniei Stadion GHIOROC 2014-08-20 16:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN CRISTEA EMIL IOAN SALADEA SORIN Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
1 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a StadionCURTICI 2014-08-09 16:00:00 DEAC IONEL ALIN MOCANU SILVIU FLAVIU OPITZ ROLAND LADISLAU Herteg Doru Vida Marcel
1 AS DOROBANTI - AS VOINŢA MACEA Cupa Romaniei Stadion Dorobanti 2014-08-10 16:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL CRISTEA EMIL IOAN DOBANDA DINU Herteg Doru BORA GLIGORE
30 AS ALUNIŞ - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2014-06-29 16:00:00 OLARIU LAURENŢIU VESA PAVEL FLORIN RADU PAUL Herteg Doru BABĂU ROMULUS
29 AC ŞAGU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2014-06-21 16:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL CRISTEA EMIL IOAN MAKO ANDREI SEBASTIAN Herteg Doru BABĂU ROMULUS
22 S. PANCOTA II - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2014-06-15 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN PUICEA CLAUDIU GHE. MADA MADALIN Herteg Doru
27 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-06-08 16:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN COSTEA ADRIAN GEORGE BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Herteg Doru BIRO GABOR
29 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2014-05-31 16:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Herteg Doru SCRIDON DANIEL
26 V. FELNAC - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2014-06-01 16:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL COSTEA ADRIAN GEORGE COJOCARIU DAN CRISTIAN Herteg Doru Coman Ovidiu
28 CS UNIREA SÎNTANA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2014-05-23 16:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE NAGHI REMUS IONUŢ JUNGER ANDREAS THOMAS Herteg Doru VACZI GHEORGHE
19 V. ALMAŞ - U. GURAHONT Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2014-05-24 16:00:00 OLARIU LAURENŢIU MADA MADALIN SICLOVAN PAUL ALEX. Herteg Doru
27 AS AQUA VEST ARAD - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2014-05-17 16:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BĂLA CASIAN ANDREI PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Herteg Doru Vida Marcel
24 CS ŞOIMII ŞIMAND - N.SEBIS II Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2014-05-18 16:00:00 BOGDAN LOREDAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN HANYECZ DAN Herteg Doru Miron Marian
26 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - ACS UTA BD Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2014-05-10 16:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL MOCANU SILVIU FLAVIU CĂŞUŢ CRISTIAN Herteg Doru Vida Marcel
23 AS UNIREA ŞEITIN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2014-05-11 16:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU PANA NATANAEL Herteg Doru BERAR DANIEL
27 GLORIA CTP ARAD - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion TELECOM 2014-05-14 16:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE CRISTEA EMIL IOAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Herteg Doru DOMIDE FLAVIUS
25 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2014-05-03 16:00:00 BOGDAN LOREDAN MOCANU SILVIU FLAVIU OPITZ ROLAND LADISLAU Herteg Doru DOMIDE FLAVIUS
22 V. SOCODOR - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-05-04 16:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN COSTEA ADRIAN GEORGE BETEA SORINA GEORGIANA Herteg Doru BORA GLIGORE
24 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a StadionCURTICI 2014-04-26 15:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN MIHOC ALINA ARSA EMIL Herteg Doru Vida Marcel
21 FC ZIMANDU NOU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2014-04-27 15:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ GUDIU IONEL FLORIN HAIDA VALENTINA Herteg Doru Marginean Valer
23 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2014-04-18 15:00:00 DEAC IONEL ALIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Herteg Doru BIRO GABOR
22 AS AQUA VEST ARAD - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2014-04-12 15:00:00 TRABALKA KEVIN MOCANU SILVIU FLAVIU JUNGER ANDREAS THOMAS Herteg Doru BABĂU ROMULUS
19 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2014-04-13 15:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN CRISTEA EMIL IOAN RADU PAUL Herteg Doru Rosu Eugen
21 CS UNIREA SÎNTANA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2014-04-05 15:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN MOCANU SILVIU FLAVIU CRISTEA EMIL IOAN Herteg Doru JUŞCĂ TEODOR
18 AS VOINŢA MACEA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2014-04-06 15:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ LAUKO CLAUDIU COSMIN PÂSLARU ANDREI Herteg Doru VACZI GHEORGHE
20 AS PROGRESUL PECICA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PECICA 2014-03-29 13:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL MIHOC ALINA BOLCAŞ ALIN CĂLIN Herteg Doru Vida Marcel
17 V. FELNAC - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2014-03-30 13:00:00 DEAC IONEL ALIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Herteg Doru Marginean Valer
19 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a StadionCURTICI 2014-03-22 13:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN MOCANU SILVIU FLAVIU OPITZ ROLAND LADISLAU Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
18 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SP.GERMAN 2014-03-16 13:00:00 DEAC IONEL ALIN CRISTEA EMIL IOAN PANTEA ANDREI ALEX. Herteg Doru VACZI GHEORGHE
14 O. BUJAC - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2013-11-30 12:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BUDA LEONTIN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Herteg Doru BERAR DANIEL
16 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SP.GERMAN 2013-11-23 12:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE PANTEA ANDREI ALEX. JUNGER ANDREAS THOMAS Herteg Doru Coman Ovidiu
15 O. BOCSIG - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-11-24 12:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL BERARIU LUCIAN MIHAI CÎRMACI FILIP SERGIU Herteg Doru JUŞCĂ TEODOR
15 GLORIA CTP ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion TELECOM 2013-11-15 12:00:00 BOGDAN LOREDAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN CĂŞUŢ CRISTIAN Herteg Doru LUCACI ADRIAN
14 V. FELNAC - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2013-11-17 12:00:00 POPA PAUL NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL COSTEA ADRIAN GEORGE Herteg Doru VACZI GHEORGHE
14 CS VOINŢA MAILAT - AS CS UTA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2013-11-09 12:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN CĂŞUŢ CRISTIAN Herteg Doru LUCACI ADRIAN
13 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2013-11-10 12:00:00 BOGDAN LOREDAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL COIS PAUL ALEXANDRU Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
13 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-11-02 12:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Herteg Doru Vida Marcel
12 S. LIPOVA - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion LIPOVA 2013-11-03 12:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN CĂŞUŢ CRISTIAN COJOCARIU DAN CRISTIAN Herteg Doru BIRO GABOR
12 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS CS UTA Liga a 4 a StadionCURTICI 2013-10-26 13:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN NAGHI REMUS IONUŢ VASILE IOAN ADRIAN Herteg Doru LUCACI ADRIAN
11 AS CETATE DEZNA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2013-10-27 13:00:00 BOLCAŞ ALIN CĂLIN LAUKO CLAUDIU COSMIN COIS PAUL ALEXANDRU Herteg Doru GYENGE IOSIF
11 CS VOINŢA MAILAT - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2013-10-19 13:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU MOCANU SILVIU FLAVIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Herteg Doru LUCACI ADRIAN
10 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2013-10-20 13:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL VASILE IOAN ADRIAN CÎRMACI FILIP SERGIU Herteg Doru BERAR DANIEL
10 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2013-10-12 13:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN NICORAŞ VIOLETA ARIANA OPITZ ROLAND LADISLAU Herteg Doru BABĂU ROMULUS
9 N. SEBIS - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2013-10-13 13:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Herteg Doru Vida Marcel
9 GLORIA CTP ARAD - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion TELECOM 2013-10-05 13:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN CĂŞUŢ CRISTIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Herteg Doru VACZI GHEORGHE
8 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2013-10-06 13:00:00 BOGDAN LOREDAN HANYECZ DAN OPITZ ROLAND LADISLAU Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
8 CS ŞOIMII TAUŢ - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2013-09-28 15:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE CRISTEA EMIL IOAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Herteg Doru PĂCURAR AUGUSTIN
7 AC ŞAGU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-09-29 15:00:00 OPITZ ROLAND LADISLAU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ PANTEA ANDREI ALEX. Herteg Doru VACZI GHEORGHE
3 CS UNIREA SÎNTANA - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion SÂNTANA 2013-10-02 12:30:00 JURCĂ TUDOR FLORIN MOCANU SILVIU FLAVIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Herteg Doru BIRO GABOR
7 CS UNIREA SÎNTANA - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2013-09-21 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL MIHOC ALINA BOLCAŞ ALIN CĂLIN Herteg Doru LUCACI ADRIAN
6 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2013-09-22 15:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN CÎRMACI FILIP SERGIU PANTEA ANDREI ALEX. Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
6 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS CS UTA Liga a 4 a Stadion SP.GERMAN 2013-09-14 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN MOCANU SILVIU FLAVIU OPITZ ROLAND LADISLAU Herteg Doru BABĂU ROMULUS
5 V. FELNAC - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2013-09-15 15:00:00 COVACI IOAN FLORIN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU IOVA CĂTĂLIN IONUT Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
5 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-09-08 15:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN NAGHI REMUS IONUŢ Herteg Doru DOMIDE FLAVIUS
4 AS VINGA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2013-09-07 15:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL HANYECZ DAN Herteg Doru SCRIDON DANIEL
4 AS PROGRESUL PECICA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PECICA 2013-09-01 15:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN JUNGER ANDREAS THOMAS ROTARIU PATRICK GEORGE Herteg Doru DOMIDE FLAVIUS
3 O. BUJAC - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2013-08-31 16:00:00 DEMETER CLAUDIU IOAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN NICORAŞ VIOLETA ARIANA Herteg Doru Vida Marcel
3 CS VICTORIA ZĂBRANI - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2013-08-24 16:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU BĂLA CASIAN ANDREI JUNGER ANDREAS THOMAS Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
2 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - S LIPOVA Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2013-08-25 16:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ SICLOVAN PAUL ALEX. Herteg Doru SCRIDON DANIEL
1 CS SPERANŢA TURNU - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Cupa Romaniei Stadion TURNU 2013-08-28 15:30:00 TRIF CRISTIAN ALIN CRISTEA EMIL IOAN RIŢA FLAVIUS IONEL Herteg Doru SCRIDON DANIEL
2 AS AQUA VEST ARAD - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-08-17 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN CĂŞUŢ CRISTIAN Herteg Doru ŞANDOR IOAN
1 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a StadionCURTICI 2013-08-10 16:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN CRISTEA SILVIU FLORIN OPITZ ROLAND LADISLAU Herteg Doru JUŞCĂ TEODOR
34 AS VINGA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2013-06-30 16:00:00 OLARIU LAURENŢIU NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL NICORAŞ VIOLETA ARIANA Herteg Doru BABĂU ROMULUS
33 FC ZIMANDU NOU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2013-06-23 16:00:00 MAKO ANDRAS NAGY ZOLTAN MAKO ANDREI SEBASTIAN Herteg Doru MÂNDRU ŞTEFAN
31 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2013-06-16 16:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN ARSA EMIL ARDELEAN PAUL GIORGIAN Herteg Doru HAMZA IOAN
32 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2013-06-19 16:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA ROTARIU PATRICK GEORGE Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
34 SC FC UTA II SA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2013-06-07 16:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN MOCANU SILVIU FLAVIU CĂŞUŢ CRISTIAN Herteg Doru VACZI GHEORGHE
29 O. BUJAC - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2013-06-08 16:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN MADA MADALIN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Herteg Doru BIRO GABOR
32 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion PECICA 2013-06-01 16:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN VASILE IOAN ADRIAN Herteg Doru SCRIDON DANIEL
27 CS. VLADIMIRESCU II - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2013-06-02 09:00:00 DEAC IONEL ALIN IOVA CĂTĂLIN IONUT ROTARIU PATRICK GEORGE Herteg Doru Marginean Valer
33 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a StadionCURTICI 2013-06-05 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN VASILE IOAN ADRIAN MOCAN CIPRIAN DUMITRU Herteg Doru PĂCURAR AUGUSTIN
30 GLORIA CTP ARAD - CS INEU Liga a 4 a Stadion TELECOM 2013-05-25 09:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE BĂLA CASIAN ANDREI DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Herteg Doru BIRO GABOR
26 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2013-05-26 16:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN IACOB NICOLAE LIVIU PÂSLARU ANDREI Herteg Doru Rosu Eugen
31 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2013-05-29 16:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Herteg Doru BABĂU ROMULUS
29 CS UNIREA SÎNTANA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2013-05-19 16:00:00 BOGDAN LOREDAN ARSA EMIL TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Herteg Doru BABĂU ROMULUS
25 CS ATLETICO ARAD - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2013-05-18 09:00:00 MAKO ANDRAS MIHOC ALINA MAKO ANDREI SEBASTIAN Herteg Doru BABĂU ROMULUS
27 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2013-05-11 16:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL ARDELEAN PAUL GIORGIAN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
24 AS STEAUA GRĂNICERI - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2013-05-12 16:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT GOIA STEFAN FLORIN Herteg Doru Vida Marcel
28 CS VOINŢA MAILAT - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2013-05-15 16:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL MOCANU SILVIU FLAVIU MOCAN CIPRIAN DUMITRU Herteg Doru Vida Marcel
26 GLORIA CTP ARAD - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion TELECOM 2013-05-03 15:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU MIHOC ALINA DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Herteg Doru BIRO GABOR
23 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2013-05-04 09:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN MOCANU SILVIU FLAVIU OPITZ ROLAND LADISLAU Herteg Doru GYENGE IOSIF
25 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a StadionCURTICI 2013-04-27 15:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN COROBAN CRISTIAN IONEL PANTIŞ ROBERT CĂTĂLIN Herteg Doru BABĂU ROMULUS
22 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2013-04-28 15:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU PANTEA ANDREI ALEX. Herteg Doru Vida Marcel
24 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-04-21 15:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN COROBAN CRISTIAN IONEL JUNGER ANDREAS THOMAS Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
21 CS VIITORUL SATU NOU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2013-04-20 15:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ MOCAN CIPRIAN DUMITRU CĂŞUŢ CRISTIAN Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
23 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2013-04-13 15:00:00 BOGDAN LOREDAN GHEORGHE VALENTIN NAGY ZOLTAN Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
20 AC ŞAGU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-04-14 15:00:00 DEAC IONEL ALIN PANTEA ANDREI ALEX. CĂŞUŢ CRISTIAN Herteg Doru ŞCHIOPU PETRE
22 AS PROGRESUL PECICA - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 4 a Stadion PECICA 2013-04-06 15:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL CRISTEA EMIL IOAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Herteg Doru VACZI GHEORGHE
21 SC FC UTA II SA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion SEGA 2013-03-29 13:00:00 BOGDAN LOREDAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Herteg Doru BIRO GABOR
20 CS INEU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion INEU 2013-03-23 09:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN BUDA LEONTIN NAGHI REMUS IONUŢ Herteg Doru Rad Vasile
17 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2013-03-10 13:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN BUDA LEONTIN JUNGER ANDREAS THOMAS Herteg Doru JUŞCĂ TEODOR
18 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion TELECOM 2012-11-30 12:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN MIHOC ALINA ARSA EMIL Herteg Doru JUŞCĂ TEODOR
16 O. BUJAC - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2012-12-02 11:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN ROTARIU PATRICK GEORGE Herteg Doru Vida Marcel
17 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2012-11-24 12:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE BĂLA CASIAN ANDREI CRISTEA EMIL IOAN Herteg Doru DOMIDE FLAVIUS
15 AS ALUNIŞ - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2012-11-25 12:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL GUDIU IONEL FLORIN CÎRMACI FILIP SERGIU Herteg Doru JIVAN MIHAI
16 AS PROGRESUL PECICA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PECICA 2012-11-17 11:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN TODERICI MIRCEA NICORAŞ VIOLETA ARIANA Herteg Doru Rad Vasile
14 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2012-11-18 11:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN IACOB NICOLAE LIVIU LUCA ALEXANDRU Herteg Doru SCRIDON DANIEL
15 CS ŞOIMII TAUŢ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-11-10 11:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN CRISTEA EMIL IOAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Herteg Doru BABĂU ROMULUS
13 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2012-11-11 11:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN MIHOC ALINA TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Herteg Doru Vida Marcel
14 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion SUBCETATE ARAD 2012-11-03 11:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN CRISTEA EMIL IOAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Herteg Doru DOMIDE FLAVIUS
12 V. SOCODOR - CRISUL CH. CRIS II Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2012-11-04 11:00:00 BORA ALIN EUGEN SFÎRLOGIA RAUL CONSTANTIN ROTARIU PATRICK GEORGE Herteg Doru LEAC IOAN
3 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - GLORIA CTP ARAD Cupa Romaniei Stadion LIPOVA 2012-11-07 11:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU RIŢA FLAVIUS IONEL Herteg Doru LUCACI ADRIAN
13 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-10-27 12:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NICORAŞ VIOLETA ARIANA Herteg Doru BIRO GABOR
11 FC ZIMANDU NOU - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2012-10-28 12:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN BULZ STEFAN CĂŞUŢ CRISTIAN Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
12 AS AQUA VEST ARAD - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2012-10-20 12:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE MOCANU SILVIU FLAVIU DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Herteg Doru Rad Vasile
10 O. BOCSIG - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2012-10-21 12:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL MOCAN CIPRIAN DUMITRU NAGHI REMUS IONUŢ Herteg Doru Pirvulescu Dan
11 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-10-13 12:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE MOCANU SILVIU FLAVIU BOLCAŞ ALIN CĂLIN Herteg Doru LEAC IOAN
9 AVINTUL TARNOVA - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2012-10-14 12:00:00 DEAC IONEL ALIN BURCĂ SERGIU LUCIAN PUICEA CLAUDIU GHE. Herteg Doru BORA GLIGORE
10 CS VOINŢA MAILAT - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2012-10-06 12:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU ALEXA MARIUS ANDREI DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Herteg Doru BABĂU ROMULUS
8 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2012-10-07 12:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN MADA MADALIN COSTEA ADRIAN GEORGE Herteg Doru JIVAN MIHAI
2 AS VINGA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Cupa Romaniei Stadion VINGA 2012-10-10 12:00:00 VASILE DUMITRU GHE. TODERICI MIRCEA BURCĂ SERGIU LUCIAN Herteg Doru VACZI GHEORGHE
9 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a StadionCURTICI 2012-09-29 14:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE MIHOC ALINA BOLCAŞ ALIN CĂLIN Herteg Doru Vida Marcel
7 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CRISUL CH. CRIS II Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-09-30 14:00:00 BOLCAŞ ALIN CĂLIN DUMITRU FLAVIA DANIELA BERARIU LUCIAN MIHAI Herteg Doru JIVAN MIHAI
8 GLORIA CTP ARAD - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion TELECOM 2012-09-22 08:00:00 VASILE DUMITRU GHE. PANTEA SEBASTIAN ADRIAN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Herteg Doru LUCACI ADRIAN
6 AS UNIREA ŞEITIN - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2012-09-23 14:00:00 DEAC IONEL ALIN DUMITRU FLAVIA DANIELA SICLOVAN PAUL ALEX. Herteg Doru JIVAN MIHAI
7 CS SPERANŢA TURNU - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion TURNU 2012-09-15 14:00:00 Ungaria Herteg Doru BIRO GABOR
5 AS VOINŢA MACEA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2012-09-16 14:00:00 ARSA EMIL RAD ADRIAN SORIN CĂŞUŢ CRISTIAN Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
6 AS AQUA VEST ARAD - CS INEU Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2012-09-08 14:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU PUICEA CLAUDIU GHE. Herteg Doru DOMIDE FLAVIUS
4 AS ALUNIŞ - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2012-09-09 14:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU VASILE IOAN ADRIAN BULZ STEFAN Herteg Doru GHERGHEL EMANOIL
5 SC FC UTA II SA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-09-01 08:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL VASILE IOAN ADRIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Herteg Doru LEAC IOAN
2 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS VOINŢA MAILAT Cupa Romaniei Stadion ZĂDĂRENI 2012-09-05 14:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL MOCANU SILVIU FLAVIU PANTEA ANDREI ALEX. Herteg Doru DOMIDE FLAVIUS
4 AS PROGRESUL PECICA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PECICA 2012-08-28 15:00:00 CADAR RĂZVAN OLIMPIU ALEXA MARIUS ANDREI ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Herteg Doru BIRO GABOR
2 CS FRONTIERA PILU - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2012-08-26 15:00:00 VASILE DUMITRU GHE. CÎRMACI FILIP SERGIU GOIA STEFAN FLORIN Herteg Doru Miron Marian
2 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-08-18 15:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN MIHOC ALINA VESA PAVEL FLORIN Herteg Doru LUCACI ADRIAN
1 FC SÎNLEANI - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2012-08-18 08:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN RIŢA FLAVIUS IONEL Herteg Doru ŞANDOR IOAN
3 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion TISA NOUĂ 2012-08-22 15:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE PROTASE ALEXA MARIAN VESA PAVEL FLORIN Herteg Doru Marginean Valer
1 CS SPERANŢA TURNU - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion TURNU 2012-08-11 15:00:00 DEAC IONEL ALIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Herteg Doru ŞANDOR IOAN
ETAPA 34 CS SPERANŢA TURNU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2012-06-30 15:00:00 Tănăsescu Romulus Cristian Cristea Emil Ioan Cojocariu Sebastian Herteg Doru BIRO GABOR
ETAPA 33 AS PRO GURBA - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga a 5 a Seria B Stadion GURBA 2012-06-24 15:00:00 Badica Flavius Mocan Ciprian Dumitru Turgyan Ovidiu Herteg Doru Gaie Cornel
ETAPA 32 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2012-06-17 15:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Bolcaş Alin Călin Burcă Sergiu Lucian Herteg Doru PINTEA MIHAI
ETAPA 34 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2012-06-08 15:00:00 Burca Daniel Puicea Claudiu Gheorghe Negrilă Cristian Gabriel Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 32 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-05-26 15:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Hărduţ Gabriel Dumitru Burcă Sergiu Lucian Herteg Doru Marginean Valer
ETAPA 29 AS ALUNIŞ - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2012-05-27 15:00:00 Burca Daniel Stanciu Mihai Vlăduţ Daşcău Ovidiu Claudiu Herteg Doru Rosu Eugen
ETAPA 28 V. NADLAC - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion NADLAC 2012-05-19 15:00:00 Bora Alin Eugen Dumitru Flavia Daniela Turgyan Ovidiu Herteg Doru LEAC IOAN
ETAPA 28 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion TISA NOUĂ 2012-05-20 15:00:00 Bogdan Loredan Toderici Mircea Mocan Ciprian Dumitru Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 30 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2012-05-12 15:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Protase Alexa Marian Pantea Sebastian Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 27 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion GALȘA 2012-05-13 15:00:00 Deac Ionel Alin Hărduţ Gabriel Dumitru Nicoraș Violeta Herteg Doru GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 28 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2012-05-05 15:00:00 Ungaria Herteg Doru BIRO GABOR
ETAPA 26 FC ZIMANDU NOU - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2012-05-06 15:00:00 Bora Alin Eugen Burcă Sergiu Lucian Lauko Claudiu Herteg Doru BOGDAN IOAN
ETAPA 29 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-05-09 15:00:00 Barta Paul Sebastian Mocanu Silviu Flaviu Coroban Cristian Ionel Herteg Doru Marginean Valer
ETAPA 25 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2012-04-29 14:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Buda Leontin Burcă Sergiu Lucian Herteg Doru Rosu Eugen
ETAPA 13 O. BUJAC - AS MĂNĂȘTUR Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC 2012-04-28 14:00:00 Nicoraș I. Arsa Emil Dragu Tudorel Herteg Doru
ETAPA 26 AS AQUA VEST ARAD - CS INEU Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2012-04-21 14:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Băla Casian Andrei Bolcaş Alin Călin Herteg Doru ŞANDOR IOAN
ETAPA 24 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion TISA NOUĂ 2012-04-22 14:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Ardelean Paul Giorgian Protase Alexa Marian Herteg Doru BIRO GABOR
ETAPA 25 CS UNIREA SÎNTANA - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2012-04-14 12:00:00 Bîtea Radu Bogdan Băla Casian Andrei Cristea Emil Ioan Herteg Doru BABĂU ROMULUS
ETAPA 22 AS STEAUA GRĂNICERI - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2012-04-08 14:00:00 Vasi Alexandru Iulian Buda Leontin Burcă Sergiu Lucian Herteg Doru GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 11 P. GHIOROC - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion GHIOROC 2012-04-06 21:00:00 Palcu Gheorghe Marius Ardelean Paul Giorgian Mocan Ciprian Dumitru Herteg Doru
ETAPA 23 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2012-03-31 12:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Jivan Mihai Adrian Pantea Sebastian Herteg Doru Rad Vasile
ETAPA 10 V.CAPORAL ALEXA - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2012-04-01 14:00:00 Palcu Gheorghe Marius Maghiar Petre Dobre Cristian Herteg Doru
ETAPA 21 CS INEU - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion INEU 2012-03-17 12:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Jivan Mihai Adrian Negrilă Cristian Gabriel Herteg Doru BERAR DANIEL
20 SC FC UTA II SA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion UTA - SEGA 2012-03-10 12:00:00 Bogdan Loredan Dumitru Flavia Daniela Negrilă Cristian Gabriel Herteg Doru LUCACI ADRIAN
ETAPA 17 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2011-12-04 10:00:00 Bogdan Loredan Mocan Ciprian Dumitru Păcurar Cosmin Flavius Herteg Doru ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 18 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-11-26 11:00:00 Bîtea Radu Bogdan Burcă Sergiu Lucian Puicea Claudiu Gheorghe Herteg Doru BIRO GABOR
ETAPA 17 CS UNIREA SÎNTANA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-11-19 11:00:00 Bîtea Radu Bogdan Vesa Pavel Florin Pantea Sebastian Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 15 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2011-11-20 11:00:00 Tănăsescu Romulus Cristian Tomuta Sebastian Aniculăesei Mihai Cornel Herteg Doru MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 16 AS AQUA VEST ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2011-11-12 11:00:00 Ardelean Mircea Florin Băla Casian Andrei Ardelean Paul Giorgian Herteg Doru JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 13 AS VOINŢA MACEA - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2011-11-06 11:00:00 Ghiţă Ligius Dumitru Gheorghe Valentin Aniculăesei Mihai Cornel Herteg Doru VACZI GHEORGHE
ETAPA 14 SC FC UTA II SA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2011-10-29 08:00:00 Păducel Cristian Jivan Mihai Adrian Puicea Claudiu Gheorghe Herteg Doru LUCACI ADRIAN
ETAPA 11 CS ATLETICO ARAD - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2011-10-22 08:00:00 Coroban Cristian Ionel Buda Leontin Popa Paul Herteg Doru LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 9 O. BOCSIG - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion BOCSIG 2011-10-23 12:00:00 Gheorghe Valentin Păcurar Cosmin Flavius Ardelean Ioan Herteg Doru
ETAPA 12 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-10-15 12:00:00 Trif Cristian Alin Mocanu Silviu Flaviu Nicoraș Violeta Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
ETAPA 10 M. USUSĂU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion USUSĂU 2011-10-16 12:00:00 Bogdan Loredan Şeran Adrian Gudiu Ionel Florin Herteg Doru RACHINOIU VIOREL
ETAPA 11 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-10-08 12:00:00 Bogdan Loredan Cristea Silviu Florin Vesa Pavel Florin Herteg Doru BABĂU ROMULUS
CUPA ROM. CS ŞOIMII TAUŢ - V. ALMAŞ Cupa Romaniei Stadion PÂNCOTA 2011-10-12 12:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Coroban Cristian Ionel Nagy Zoltan Herteg Doru JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 10 CS VOINŢA MAILAT - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion MAILAT 2011-10-01 12:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Băla Casian Andrei Hromei Alexandru Herteg Doru Vida Marcel
ETAPA 9 AS UNIREA ŞEITIN - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-09-24 14:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Hărduţ Gabriel Dumitru Puicea Claudiu Gheorghe Herteg Doru LUCACI ADRIAN
ETAPA 4 S. CHIER - AS HĂLMAGIU Liga Promotie B Stadion CHIER 2011-09-25 14:00:00 Gheorghe Valentin Păcurar Cosmin Flavius Ardelean Paul Giorgian Herteg Doru
CUPA ROM. CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS VICTORIA ZĂBRANI Cupa Romaniei Stadion ŞIRIA 2011-09-28 16:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Naghi Remus Ionuţ Mocan Ciprian Dumitru Herteg Doru BIRO GABOR
ETAPA 8 FC SÎNLEANI - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2011-09-17 14:00:00 Trif Cristian Alin Bondar Daniel Feieş Cosmin Ioan Herteg Doru BABĂU ROMULUS
ETAPA 7 CS VIITORUL SATU NOU - FC SÎNLEANI Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-09-10 08:00:00 Bîtea Radu Bogdan Pantea Sebastian Hromei Alexandru Herteg Doru BABĂU ROMULUS
ETAPA 4 V. ALMAŞ - V. SOCODOR Liga Onoare B Stadion CIL 2011-09-04 14:00:00 Coroban Cristian Ionel Şeran Ioana Loredana Pantea Andrei Herteg Doru BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 2 V. ALMAS II - V.CAPORAL ALEXA Liga Promotie B Stadion CIL 2011-09-04 12:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru Păcurar Cosmin Flavius Beschiu Dumitru Herteg Doru
CUPA ROM. AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS UNIREA ŞEITIN Cupa Romaniei Stadion SÂNPAUL 2011-09-07 14:00:00 Bogdan Loredan Buda Leontin Nicoraș Violeta Herteg Doru PINTEA MIHAI
ETAPA 5 CS ŞOIMII PÎNCOTA - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-08-27 17:00:00 Bogdan Loredan Pantea Sebastian Hromei Alexandru Herteg Doru Rad Vasile
ETAPA 2 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - FC ZIMANDU NOU Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2011-08-21 15:00:00 Vasile Ioan Adrian Burcă Sergiu Lucian Burca Daniel Herteg Doru BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 4 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion PILU 2011-08-24 15:00:00 Vasi Alexandru Iulian Mihoc Alina Hărduţ Gabriel Dumitru Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 2 AS AQUA VEST ARAD - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2011-08-13 15:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Cristea Emil Ioan Burcă Sergiu Lucian Herteg Doru Marginean Valer
ETAPA 1 AS CETATE DEZNA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga Onoare B Stadion DEZNA 2011-08-14 15:00:00 Olariu Laurenţiu Nicoraș I. Nicoraș Violeta Herteg Doru BORA GLIGORE
ETAPA 1 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS CETATE SĂVÎRŞIN Cupa Romaniei Stadion MÂNDRULOC 2011-08-17 15:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Vasile Ioan Adrian Nicoraș Ionuț Herteg Doru BOGDAN IOAN
ETAPA 1 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2011-08-06 15:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Hărduţ Gabriel Dumitru Hromei Alexandru Herteg Doru LEAC IOAN
ETAPA 33 CS FRONTIERA PILU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare B Stadion PILU 2011-06-26 15:00:00 Bogdan Loredan Jivan Mihai Adrian Bondar Daniel Herteg Doru LEAC IOAN
ETAPA 34 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion GALȘA 2011-06-29 15:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Ardelean Paul Giorgian Aniculăesei Mihai Cornel Herteg Doru Rad Vasile
ETAPA 32 CS INTER ARAD - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga Onoare A Stadion SEGA 2011-06-18 15:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Toderici Mircea Nicoraș Violeta Herteg Doru Vida Marcel
ETAPA 31 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga Onoare A Stadion TISA NOUĂ 2011-06-12 15:00:00 Barta Paul Sebastian Bondar Daniel Junger Andreeas Thomas Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 34 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2011-06-04 15:00:00 Trif Cristian Alin Alexa Marius Andrei Băla Casian Andrei Herteg Doru BIRO GABOR
ETAPA 3O FC ZIMANDU NOU - CS ATLETICO ARAD Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2011-06-05 15:00:00 Bora Alin Eugen Iacob Nicolae Liviu Pantea Sebastian Herteg Doru PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 29 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS INTER ARAD Liga Onoare A Stadion SP.GERMAN 2011-05-28 15:00:00 Păducel Cristian Protase Alexa Marian Pîncotan Andrei Alexandru Herteg Doru Marginean Valer
ETAPA 29 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion GALȘA 2011-05-29 15:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Bondar Daniel Demeter Claudiu Ioan Herteg Doru JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 33 CS INEU - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion INEU 2011-06-01 15:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Ardelean Paul Giorgian Vesa Pavel Florin Herteg Doru ŞANDOR IOAN
ETAPA 30 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-05-21 15:00:00 Butunoi Adrian Cătălin Cheşa Dumitru Dănuţ Hromei Alexandru Herteg Doru SCRIDON DANIEL
ETAPA 21 V. PEREGU MARE - P. GHIOROC Liga Promotie A Stadion PEREGU MARE 2011-05-22 15:00:00 Butunoi Adrian Cătălin Ianoşi Laurenţiu Adrian Hanyecz Dan Herteg Doru
ETAPA 27 AS PRO GURBA - CS DACIA BELIU Liga Onoare B Stadion GURBA 2011-05-15 15:00:00 Mako Andras Rusan Dumitru Eduard Sechereş Sergiu Paul Herteg Doru JIVAN MIHAI
ETAPA 29 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS INEU Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-05-18 15:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Bondar Daniel Mocanu Silviu Flaviu Herteg Doru BIRO GABOR
ETAPA 28 CS VICTORIA ZĂBRANI - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2011-05-07 15:00:00 Biro Gabor Oliver Mihoc Alina Vasile Ioan Adrian Herteg Doru Rad Vasile
ETAPA 26 CS MONEASA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga Onoare B Stadion MONEASA 2011-05-08 15:00:00 Vasi Alexandru Iulian Jivan Mihai Adrian Vesa Pavel Florin Herteg Doru Marginean Valer
ETAPA 27 AS PROGRESUL PECICA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-04-30 08:00:00 Bîtea Radu Bogdan Vesa Pavel Florin Puicea Claudiu Gheorghe Herteg Doru Rad Vasile
ETAPA 25 CS REGAL HORIA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga Onoare B Stadion HORIA 2011-05-01 15:00:00 Vasi Alexandru Iulian Iacob Nicolae Liviu Aniculăesei Mihai Cornel Herteg Doru LEAC IOAN
ETAPA 26 SC FC UTA II SA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion SEGA 2011-04-23 10:00:00 Biro Gabor Oliver Toderici Mircea Mocanu Silviu Flaviu Herteg Doru BIRO GABOR
ETAPA 24 CS SPERANŢA TURNU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion TURNU 2011-04-23 14:00:00 Biro Gabor Oliver Toderici Mircea Daşcău Ovidiu Claudiu Herteg Doru Marginean Valer
Cupa ROM. CS VOINŢA MAILAT - AS PROGRESUL NĂDAB Cupa Romaniei Stadion SUBCETATE ARAD 2011-04-27 15:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Alexa Marius Andrei Pantea Sebastian Herteg Doru BIRO GABOR
ETAPA 25 AS UNIREA ŞEITIN - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-04-16 14:00:00 Vasi Alexandru Iulian Buda Leontin Nagy Zoltan Herteg Doru ŞANDOR IOAN
ETAPA 23 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion GALȘA 2011-04-17 14:00:00 Riţa Flavius Nagy Zoltan Junger Andreeas Thomas Herteg Doru BOGDAN IOAN
ETAPA 23 CS ŞOIMII TAUŢ - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2011-04-09 14:00:00 Bîtea Radu Bogdan Mocan Ciprian Dumitru Cheşa Dumitru Dănuţ Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
ETAPA 21 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS MONEASA Liga Onoare B Stadion TÂRNOVA 2011-04-10 14:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Jivan Mihai Adrian Pîncotan Andrei Alexandru Herteg Doru BORA GLIGORE
ETAPA 22 FC SÎNLEANI - CS INEU Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2011-04-02 14:00:00 Stamatoiu Constantin Pantiş Robert Cătălin Bondar Daniel Herteg Doru Rad Vasile
ETAPA 20 CS SPERANŢA TURNU - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga Onoare A Stadion TURNU 2011-03-27 12:00:00 Riţa Flavius Coroban Cristian Ionel Dreghici Flavius Cristian Herteg Doru SCRIDON DANIEL
ETAPA 21 CS VIITORUL SATU NOU - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-03-20 12:00:00 Ardelean Mircea Florin Arsa Emil Naghi Remus Ionuţ Herteg Doru ŞANDOR IOAN
ETAPA 20 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion MAILAT 2011-03-12 12:00:00 Biro Gabor Oliver Hromei Alexandru Ianoşi Laurenţiu Adrian Herteg Doru LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 19 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2010-12-04 10:00:00 Barta Paul Sebastian Berar Marius Florin Hromei Alexandru Herteg Doru LUCACI ADRIAN
ETAPA 17 AS STEAUA GRĂNICERI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga Onoare B Stadion GRĂNICERI 2010-12-05 10:00:00 Bora Alin Eugen Buda Leontin Vesa Pavel Florin Herteg Doru MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 18 FC SÎNLEANI - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2010-11-27 11:00:00 Butunoi Adrian Cătălin Arsa Emil Hărduţ Gabriel Dumitru Herteg Doru ŞANDOR IOAN
ETAPA 15 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS GLORIA SECUSIGIU Liga Onoare A Stadion SÂNPAUL 2010-11-20 11:00:00 Bora Alin Eugen Mihoc Alina Condea Paula Geanina Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 15 CS RECOLTA APATEU - AS VICTORIA BERECHIU Liga Onoare B Stadion APATEU 2010-11-21 11:00:00 Butunoi Adrian Cătălin Vesa Pavel Florin Mariş Sorin Herteg Doru PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 16 CS VIITORUL SATU NOU - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a StadionSATU NOU 2010-11-14 11:00:00 Deac Ionel Alin Păducel Cristian Foda Lucian Herteg Doru BOGDAN IOAN
ETAPA 13 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - CS INTER ARAD Liga Onoare A Stadion SÂNPAUL 2010-11-05 21:00:00 Stamatoiu Constantin Maghiar Petre Hărduţ Gabriel Dumitru Herteg Doru ACKERMANN
ETAPA 13 CS FRONTIERA PILU - CS DACIA BELIU Liga Onoare B Stadion CH. CRIȘ 2010-11-07 11:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Toderici Mircea Ardelean Paul Giorgian Herteg Doru NEDELEA MARIAN
ETAPA 14 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS INEU Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2010-10-30 12:00:00 Ardelean Mircea Florin Puicea Claudiu Gheorghe Hromei Alexandru Herteg Doru BABĂU ROMULUS
ETAPA 12 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VICTORIA PRO NĂDLAC Liga Onoare A Stadion ZĂDĂRENI 2010-10-31 12:00:00 Palcu Gheorghe Marius Pantiş Robert Cătălin Stanciu Mihai Vlăduţ Herteg Doru BERAR DANIEL
ETAPA 13 SC FC UTA II SA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a ICRTI 2010-10-22 12:00:00 Deac Ionel Alin Berar Marius Florin Puicea Claudiu Gheorghe Herteg Doru LUCACI ADRIAN
ETAPA 11 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS PROGRESUL NĂDAB Liga Onoare B Stadion ŞIMAND 2010-10-24 12:00:00 Barta Paul Sebastian Iacob Nicolae Liviu Sechereş Sergiu Paul Herteg Doru RACHINOIU VIOREL
ETAPA 12 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2010-10-16 12:00:00 Gheorghe Valentin Toderici Mircea Foda Lucian Herteg Doru BABĂU ROMULUS
ETAPA 9 AS VICTORIA PRO NĂDLAC - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga Onoare A Stadion NĂDLAC 2010-10-09 08:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Maghiar Petre Buda Leontin Herteg Doru JIVAN MIHAI
ETAPA 9 CS REGAL HORIA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion HORIA 2010-10-10 12:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Şeran Ioana Loredana Pîncotan Andrei Alexandru Herteg Doru BABĂU ROMULUS
ETAPA 10 AS AQUA VEST ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2010-10-02 12:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Iacob Nicolae Liviu Stamatoiu Alexandru Dacian Herteg Doru BABĂU ROMULUS
ETAPA 6 F. CRUCENI - AC ŞAGU Liga Promotie A Stadion CRUCENI 2010-10-03 12:00:00 Riţa Flavius Hărduţ Gabriel Dumitru Protase Alexa Marian Herteg Doru
ETAPA 9 AS VOINŢA MACEA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion MACEA 2010-09-25 14:00:00 Trif Cristian Alin Rotaru Sorin Tudor Ardelean Paul Giorgian Herteg Doru BABĂU ROMULUS
Etapa 8 CS ŞOIMII TAUŢ - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2010-09-18 14:00:00 Bogdan Loredan Rotaru Sorin Tudor Berar Marius Florin Herteg Doru ARDELEAN NICOLAE
Etapa 4 V. SOCODOR - N.SINTEA MARE Liga Promotie B Stadion GRĂNICERI 2010-09-19 08:00:00 Mako Andrei Sebastian Jivan Mihai Adrian Pătroi Ciprian Herteg Doru
Etapa 7 AS PROGRESUL PECICA - CS INEU Liga a 4 a Stadion PECICA 2010-09-15 14:00:00 Boruga Carlos Răzvan Rotaru Sorin Tudor Alexa Marius Andrei Herteg Doru ARDELEAN NICOLAE
Etapa 6 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2010-09-11 14:00:00 Barta Paul Sebastian Burcă Sergiu Lucian Ianoşi Laurenţiu Adrian Herteg Doru LEAC IOAN
Etapa 3 U. II ŞEITIN - AS VICTORIA PRO NĂDLAC Liga Promotie A Stadion ŞEITIN 2010-09-12 14:00:00 Roşu Eugen Aniculăesei Mihai Cornel Negrilă Cristian Gabriel Herteg Doru
Etapa 3 04-05 Septembrie 2010 CS INTER ARAD - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga Onoare A Stadion SEGA 2010-09-04 14:00:00 Trif Cristian Alin Cristea Emil Ioan Mihoc Alina Herteg Doru SIMA VIOREL
Etapa 2 04-05 Septembrie 2010 V. FELNAC - AS MĂNĂȘTUR Liga Promotie A Stadion FELNAC 2010-09-05 14:00:00 Pantea Sebastian Mămuleanu Sorin Marius |-|Nicoras Violeta Herteg Doru
Etapa 1 28-29 August 2010 V. SEMLAC - F. CRUCENI Liga Promotie a Stadion SEMLAC 2010-08-29 16:00:00 Cristea Emil Ioan Mariş Sorin Herteg Doru
Etapa 4 28-9 August 2010 CS VOINŢA MAILAT - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2010-08-28 16:00:00 Trif Cristian Alin Jivan Mihai Adrian Puicea Claudiu Gheorghe Herteg Doru BIRO GABOR
Etapa 3 25 August 2010 AS UNIREA ŞEITIN - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2010-08-25 16:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Jivan Mihai Adrian Naghi Remus Ionuţ Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
Etapa 2 21-25 August 2010 Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2010-08-21 16:00:00 Bogdan Loredan Arsa Emil Ardelean Paul Giorgian Herteg Doru ŞANDOR IOAN
Etapa 1 14-15 August 2010 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2010-08-15 16:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Ardelean Paul Giorgian Vesa Pavel Florin Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
Inregistrari in baza de date: 378

ajf_arad