• OLOGEANU Dan
  • Data nasterii: 1950-06-04
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 185 (cm)
  • Arbitru din anul: 1973-02-21
  • Categoria:
  • Specializare: Observator Arbitri
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza:
  • Ocupatia actuala: Om de Afaceri
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
25 CS SPERANŢA TURNU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2017-06-17 15:00:00 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan OLOGEANU Dan
30 CS INEU - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2017-06-03 08:00:00 BOLCAȘ Alin Călin PANTEA Sebastian BURCA Sergiu Lucian OLOGEANU Dan HAMZA Ioan
19 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2017-05-28 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel ARSA Emil MIHOC Alina OLOGEANU Dan
28 AS DOROBANŢI - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2017-05-20 15:00:00 SALADEA Sorin BĂLA Casian Andrei HÃRDUȚ Gabriel Dumitru OLOGEANU Dan SCRIDON Daniel
22 CS VICTORIA NĂDLAC - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2017-05-24 15:00:00 MONA Sergiu Laurențiu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu CĂLINDRUŢ Emanuel Roland OLOGEANU Dan
20 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2017-05-14 15:00:00 BOGDAN Loredan MADA Mădălin TURGYAN Cătălin OLOGEANU Dan
21 C.S. VICTORIA FELNAC - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2017-05-18 15:00:00 PANĂ Natanael PANTEA Andrei Alex. PANTEA Patricia Alexandra OLOGEANU Dan
26 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2017-05-10 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ARDELEAN Paul Giorgian OLOGEANU Dan
14 CS VICTORIA SELEUŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SELEUŞ 2017-05-07 15:00:00 OLARIU Laurențiu TĂMAȘ Eugen CĂPRICEANĂ Gabriel Florin OLOGEANU Dan
15 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2017-04-30 14:00:00 OLARIU Laurențiu PANTEA Sebastian DOBÂNDĂ Dinu OLOGEANU Dan
19 AS PROGRESUL PECICA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2017-05-22 15:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru MADA Mădălin OLOGEANU Dan
23 CS UNIREA SÎNTANA - CS INEU Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2017-04-22 14:00:00 SALADEA Sorin MOCANU Silviu Flaviu STANCIU Mihai Vlăduț OLOGEANU Dan ROȘU Eugen
17 C.S. VICTORIA FELNAC - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2017-04-24 14:00:00 RIȚA Flavius Ionel CALNACOV Denis Claudiu RANCEA Alexandru OLOGEANU Dan
21 A.C.S. SOCODOR - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2017-04-15 14:00:00 DEAC Ionel Alin VASILE Ioan Adrian CRISTEA Emil Ioan OLOGEANU Dan BABĂU Romulus
13 AS STEAUA GRĂNICERI - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2017-04-09 14:00:00 COROBAN Cristian Ionel DOBÂNDĂ Dinu VASILE Ioan Adrian OLOGEANU Dan
16 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion ŞEGA ARAD 2017-04-12 14:00:00 COROBAN Cristian Ionel ARDELEAN Alexandra Antonia RUS Dionisie Constantin OLOGEANU Dan
15 AS AQUA VEST ARAD - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2017-04-01 14:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian STANCIU Mihai Vlăduț TAKATS Cristian Flavius OLOGEANU Dan
15 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2017-04-05 14:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian OLOGEANU Dan
14 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-03-29 12:00:00 IOVA Cătălin Ionuț RANCEA Alexandru STANCIU Mihai Vlăduț OLOGEANU Dan
13 CS VOINŢA MAILAT - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2017-03-22 12:00:00 PETROVAN Florin RADU Paul ȘUȘCĂ Andreea OLOGEANU Dan
16 CS INEU - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion INEU 2017-03-11 08:00:00 BÎTEA Radu Bogdan NAGHI Remus Ionuț BETEA Sorina Georgiana OLOGEANU Dan MAKO Andraș
12 AS PROGRESUL PECICA - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2017-03-15 12:00:00 PANĂ Natanael CRUDU Alexandru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu OLOGEANU Dan
15 CS VOINŢA MAILAT - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-11-26 11:00:00 BOGDAN Loredan PANTEA Sebastian MIHOC Alina OLOGEANU Dan VIDA Constantin
13 CS ATLETICO ARAD - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-11-19 08:00:00 RIȚA Flavius Ionel MOCANU Silviu Flaviu TAKATS Cristian Flavius OLOGEANU Dan
13 CS UNIREA SÎNTANA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-11-12 11:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile MIHOC Alina CRISTEA Emil Ioan OLOGEANU Dan LOVAS Iosif Ioan
12 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2016-11-05 11:00:00 BÎTEA Radu Bogdan PÂSLARU Andrei ARDELEAN Paul Giorgian OLOGEANU Dan VIDA Constantin
9 CITIZENS OF ARAD - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 2016-11-06 11:00:00 COROBAN Cristian Ionel PETROVAN Florin RADU Paul OLOGEANU Dan
10 CS VIITORUL SATU NOU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2016-10-29 12:00:00 IACOB Nicolae Liviu NEAGU Flavius TAKATS Cristian Flavius OLOGEANU Dan
11 C.S. ŞOIMII LIPOVA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-11-01 11:00:00 HAIDA Valentina MOLDOVEANU Ionel Alexandru BURCA Sergiu Lucian OLOGEANU Dan
10 CS INEU - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2016-10-22 08:00:00 DEAC Ionel Alin BETEA Sorina Georgiana DREGHICI Flavius Cristian OLOGEANU Dan LOVAS Iosif Ioan
10 CS VICTORIA NĂDLAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 2016-10-26 12:00:00 PETROVAN Florin RANCEA Alexandru DOBÂNDĂ Dinu OLOGEANU Dan
8 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-10-16 12:00:00 HERȚEG Dorinel ARDELEAN Paul Giorgian MONA Sergiu Laurențiu OLOGEANU Dan
9 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-10-19 12:00:00 HAIDA Valentina DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MADA Mădălin OLOGEANU Dan
7 AS GLORIA SECUSIGIU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2016-10-09 12:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian RADU Paul CRUDU Alexandru OLOGEANU Dan
8 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion PÂNCOTA 2016-10-12 12:00:00 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian OLOGEANU Dan
7 AS PROGRESUL PECICA - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-10-01 12:00:00 TRIF Cristian Alin BURCA Sergiu Lucian OPITZ Roland Ladislau OLOGEANU Dan COMAN Ovidiu
6 AS PODGORIA GHIOROC - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2016-09-28 14:00:00 MADA Mădălin ARDELEAN Paul Giorgian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu OLOGEANU Dan
5 FC ZIMANDU NOU - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 6 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2016-09-25 14:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile BETEA Sorina Georgiana NEAGU Alexandru OLOGEANU Dan
5 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2016-09-21 14:00:00 ANDEA Alexandru NEAGU Flavius ȘUȘCĂ Andreea OLOGEANU Dan
4 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2016-09-18 14:00:00 BOLCAȘ Alin Călin STANCIU Mihai Vlăduț NAGY Zoltan OLOGEANU Dan
4 CS VICTORIA ZĂBRANI - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-09-10 14:00:00 COROBAN Cristian Ionel CRISTEA Emil Ioan CÃȘUȚ Cristian OLOGEANU Dan VIDA Constantin
4 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion ICRTI 2016-09-14 14:00:00 SALADEA Sorin DOBÂNDĂ Dinu CRUDU Alexandru OLOGEANU Dan
2 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2016-09-04 14:00:00 BOGDAN Loredan BĂLA Casian Andrei CÃȘUȚ Cristian OLOGEANU Dan
3 CS UNIREA SÎNTANA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2016-09-07 14:00:00 MATEUȚ Cãlin NICA Liana DISTA Denis OLOGEANU Dan
2 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-08-27 15:00:00 ARDELEAN Mircea Florin OPITZ Roland Ladislau CÎRMACI Filip Sergiu OLOGEANU Dan HAMZA Ioan
2 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria B Stadion VLADIMIRESCU 2016-08-31 15:00:00 ANDEA Alexandru NEAGU Flavius CÃȘUȚ Cristian OLOGEANU Dan
1 AS DOROBANŢI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion DOROBANTI 2016-08-24 15:00:00 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RADU Paul OLOGEANU Dan
1 CS VICTORIA NĂDLAC - AS UNIREA ŞEITIN Cupa Romaniei Stadion NĂDLAC 2016-08-21 14:30:00 COROBAN Cristian Ionel CRUDU Alexandru DREGHICI Flavius Cristian OLOGEANU Dan
26 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2016-06-19 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel MIHOC Alina HÃRDUȚ Gabriel Dumitru OLOGEANU Dan
25 AS UNIREA ŞEITIN - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-06-12 15:00:00 SALADEA Sorin NAGY Zoltan PANTEA Sebastian OLOGEANU Dan
23 AS ALUNIŞ - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-05-29 15:00:00 RIȚA Flavius Ionel DOBÂNDĂ Dinu PANTEA Andrei Alex. OLOGEANU Dan
25 AS AQUA VEST ARAD - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2016-05-21 15:00:00 BOGDAN Loredan BONDAR Daniel PÂSLARU Andrei OLOGEANU Dan ROȘU Eugen
2 C.S. VIITORUL PEREG - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2016-05-22 15:00:00 DEAC Ionel Alin VASILE Ioan Adrian PANTEA Sebastian OLOGEANU Dan
21 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2016-05-26 15:00:00 SALADEA Sorin NEAGU Alexandru MONA Sergiu Laurențiu OLOGEANU Dan
21 CS RECOLTA APATEU - AS VULTURII SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2016-05-15 15:00:00 HERȚEG Dorinel ARDELEAN Paul Giorgian CÎRMACI Filip Sergiu OLOGEANU Dan
21 CS GLOGOVĂŢ 2013 - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-05-19 15:00:00 TAKATS Cristian Flavius MADA Mădălin PANTEA Sebastian OLOGEANU Dan
20 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-05-08 15:00:00 IACOB Nicolae Liviu ANDEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta OLOGEANU Dan
20 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2016-05-12 15:00:00 CÎRMACI Filip Sergiu ARDELEAN Paul Giorgian RADU Paul OLOGEANU Dan
22 C.S. VICTORIA FELNAC - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-04-30 11:00:00 DEAC Ionel Alin TOMUȚA Sebastian Florin BETEA Sorina Georgiana OLOGEANU Dan BIRO Gabor
19 C.S. VICTORIA FELNAC - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2016-05-05 15:00:00 VASILE Ioan Adrian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TURGYAN Cătălin OLOGEANU Dan
19 CS VIITORUL SATU NOU - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2016-04-23 14:00:00 BÎTEA Radu Bogdan JUNGER Andreas Thomas TURGYAN Cătălin OLOGEANU Dan
17 CS BELIU - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2016-04-24 14:00:00 TRIF Cristian Alin CÎRMACI Filip Sergiu NAGY Zoltan OLOGEANU Dan
18 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2016-04-28 14:00:00 VASILE Ioan Adrian ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea OLOGEANU Dan
18 AS DOROBANŢI - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2016-04-17 14:00:00 TRIF Cristian Alin DOBÂNDĂ Dinu STANCIU Mihai Vlăduț OLOGEANU Dan
17 CS UNIREA SÎNTANA - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2016-04-21 14:00:00 PANĂ Natanael ȘUȘCĂ Andreea MATEŞ Bogdan Emilian OLOGEANU Dan
19 CS GLOGOVĂŢ 2013 - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion HORIA 2016-04-09 14:00:00 HERȚEG Dorinel CÎRMACI Filip Sergiu IOVA Cătălin Ionuț OLOGEANU Dan BIRO Gabor
17 AS VINGA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2016-04-10 14:00:00 RIȚA Flavius Ionel MIHOC Alina PANTEA Sebastian OLOGEANU Dan
16 AS VINGA - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2016-04-14 14:00:00 RIȚA Flavius Ionel BURCA Sergiu Lucian DEHELEAN Patrick Alin OLOGEANU Dan
16 CS OLIMPIA BOCSIG - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2016-04-03 15:00:00 ARDELEAN Mircea Florin BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț OLOGEANU Dan
14 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2016-04-02 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel OLOGEANU Dan
15 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2016-04-07 15:00:00 BÎTEA Radu Bogdan ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea OLOGEANU Dan
17 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2016-03-27 13:00:00 TRIF Cristian Alin HANYECZ Dan CÎRMACI Filip Sergiu OLOGEANU Dan BABĂU Romulus
14 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-03-31 13:00:00 TAKATS Cristian Flavius MADA Mădălin ARDELEAN Paul Giorgian OLOGEANU Dan
14 CS RECOLTA APATEU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2016-03-20 13:00:00 GORNIC Alexandru Dan BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț OLOGEANU Dan
13 CS VOINŢA MAILAT - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2016-03-24 13:00:00 SĂVAN Gavril Flavius Laurian RANCEA Alexandru DOBÂNDĂ Dinu OLOGEANU Dan
14 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2016-03-05 09:00:00 BÎTEA Radu Bogdan MIHOC Alina PANTEA Andrei Alex. OLOGEANU Dan COMAN Ovidiu
13 AS AQUA VEST ARAD - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2015-11-21 12:00:00 BÎTEA Radu Bogdan MIHOC Alina PANTEA Andrei Alex. OLOGEANU Dan SFÃT Gheorghe
12 Av. TARNOVA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2015-11-15 12:00:00 ARSA Emil BOLDOR Sebastian Mircea COVACI Sergiu Cristian OLOGEANU Dan
10 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-11-19 12:00:00 MATEUȚ Cãlin ANDEA Alexandru ȘUȘCĂ Andreea OLOGEANU Dan
9 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CITIZENS Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-11-08 12:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian BOLDOR Sebastian Mircea MONA Sergiu Laurențiu OLOGEANU Dan
9 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-11-12 12:00:00 BÎTEA Radu Bogdan RADU Paul RAȚĂ Raul OLOGEANU Dan
8 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - O. BOCSIG Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2015-11-05 12:00:00 PANĂ Natanael DREGHICI Flavius Cristian DEHELEAN Patrick Alin OLOGEANU Dan
10 UNGARIA - UNGARIA D GYULA 2015-10-31 10:30:00 BÎTEA Radu Bogdan OLOGEANU Dan
9 AS PROGRESUL PECICA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PECICA 2015-10-24 13:00:00 ARDELEAN Mircea Florin BOLCAȘ Alin Călin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru OLOGEANU Dan BIRO Gabor
7 AS PROGRESUL PECICA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2015-10-29 13:00:00 HERȚEG Dorinel RAȚĂ Raul ȘUȘCÃ Nicoleta OLOGEANU Dan
8 AS UNIREA ŞEITIN - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2015-10-18 13:00:00 ARSA Emil TOMUȚA Sebastian Florin COVACI Sergiu Cristian OLOGEANU Dan
6 CS VOINŢA MAILAT - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2015-10-22 13:00:00 SALADEA Sorin BURCA Sergiu Lucian LOVAS Alexandru OLOGEANU Dan
7 AS ALUNIŞ - AS DOROBANŢI Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-10-11 11:00:00 BÎTEA Radu Bogdan LOVAS Alexandru BURCA Sergiu Lucian OLOGEANU Dan
5 V. NADLAC - ACS UTA BD Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2015-10-15 13:00:00 MADA Mădălin DREGHICI Flavius Cristian TURGYAN Cătălin OLOGEANU Dan
6 V.LUNCA TEUZ CERMEI - GLOGOVAT 2013 Liga a 4 a Stadion CERMEI 2015-10-04 13:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BETEA Sorina Georgiana OLOGEANU Dan BIRO Gabor
6 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2015-10-08 13:00:00 PANTEA Andrei Alex. DEHELEAN Patrick Alin ȘUȘCÃ Nicoleta OLOGEANU Dan
5 CS SPERANŢA TURNU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-09-25 15:00:00 JURCĂ Tudor Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CIUCĂ Robert OLOGEANU Dan
5 CS VOINŢA MAILAT - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2015-10-01 13:00:00 PANĂ Natanael NEAGU Alexandru SILAGHI Robert OLOGEANU Dan
4 UTA B.D. - V. FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion UTA - SEGA 2015-09-24 15:00:00 IOVA Cătălin Ionuț LOVAS Alexandru DREGHICI Flavius Cristian OLOGEANU Dan
3 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2015-09-13 15:00:00 HERȚEG Dorinel PANTEA Andrei Alex. TAKATS Cristian Flavius OLOGEANU Dan
2 S. LIPOVA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2015-09-05 15:00:00 BURZA Cristian Mirel DREGHICI Flavius Cristian TOMUȚA Sebastian Florin OLOGEANU Dan SCRIDON Daniel
2 CS RECOLTA APATEU - CS VIITORUL SATU NOU Cupa Romaniei Stadion APATEU 2015-09-09 14:30:00 GHEORGHE Valentin GUDIU Ionel Florin MATEUȚ Cãlin OLOGEANU Dan
1 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-08-30 09:00:00 DEAC Ionel Alin RAȚĂ Raul TURGYAN Cătălin OLOGEANU Dan
1 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS RECOLTA APATEU Cupa Romaniei Stadion ŞEPREUŞ 2015-08-23 15:30:00 BĂDICĂ Flavius Marian PÂSLARU Andrei MATEUȚ Cãlin OLOGEANU Dan
30 AS UNIREA ŞEITIN - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2015-06-28 16:00:00 IACOB Nicolae Liviu NAGY Zoltan JUNGER Andreas Thomas OLOGEANU Dan DOMIDE Flavius
28 CS VIITORUL SATU NOU - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-06-13 16:00:00 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin CÃȘUȚ Cristian OLOGEANU Dan MIRON Marian
27 CS SPERANŢA TURNU - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-06-10 16:00:00 CRISTEA Emil Ioan SALADEA Sorin STANCIU Mihai Vlăduț OLOGEANU Dan BIRO Gabor
27 P. GHIOROC - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-06-06 16:00:00 HERȚEG Dorinel ARDELEAN Paul Giorgian CRISTEA Silviu Florin OLOGEANU Dan DOMIDE Flavius
25 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2015-06-07 15:30:00 NICORAȘ Ionuț Vasile BONDAR Daniel CÃȘUȚ Cristian OLOGEANU Dan
25 AS VICTORIA LUNCA TEUZ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion CERMEI 2015-05-31 16:00:00 TRIF Cristian Alin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BOLCAȘ Alin Călin OLOGEANU Dan MAKO Andraș
24 ACS UTA B.D. - V.LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion SEGA 2015-05-30 09:00:00 MATEUȚ Cãlin BRADE Radu Victor ȘUȘCĂ Andreea OLOGEANU Dan
25 CS SPERANŢA TURNU - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-05-23 16:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL ANDEA ALEXANDRU Ologeanu Dan BIRO GABOR
17 S. LIVADA - V.LUNCA TEUZ II Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2015-05-24 16:00:00 DRECIN BOGDAN BETEA SORINA GEORGIANA CIUCA ROBERT Ologeanu Dan
23 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2015-05-16 16:00:00 HERŢEG DORINEL DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Ologeanu Dan SCRIDON DANIEL
22 CS UNIREA SÎNTANA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2015-05-21 16:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL HANYECZ DAN CATANA PAUL Ologeanu Dan
23 V. SOCODOR - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-05-10 16:00:00 DEAC IONEL ALIN MIHOC ALINA OPITZ ROLAND LADISLAU Ologeanu Dan Miron Marian
21 AS VINGA - V. FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2015-05-14 16:00:00 DEMETER CLAUDIU IOAN MONA SERGIU SUSCA ANDREEA Ologeanu Dan
21 AS PROGRESUL PECICA - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion PECICA 2015-05-02 16:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE MIHOC ALINA ARDELEAN PAUL GIORGIAN Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
20 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2015-04-25 15:00:00 HERŢEG DORINEL BOLCAŞ ALIN CĂLIN BONDAR DANIEL Ologeanu Dan CIOS DĂNUŢ
19 AS VIITORUL TISA NOUĂ - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion TISA NOUĂ 2015-04-26 15:00:00 BRADE RADU RADU PAUL MONA SERGIU Ologeanu Dan
20 AS ALUNIŞ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-04-18 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN Ologeanu Dan Peste Bogdan
18 AS VINGA - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2015-04-23 15:00:00 SANDU ROLAND BRADE RADU RANCEA ALEXANDRU Ologeanu Dan
19 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-04-11 12:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN CĂŞUŢ CRISTIAN Ologeanu Dan Marginean Valer
17 AS SEMLECANA SEMLAC - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-04-16 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN SUSCA NICOLETA SUSCA ANDREEA Ologeanu Dan
17 ACS UTA B.D. II - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2015-04-05 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL VESA PAVEL FLORIN JUNGER ANDREAS THOMAS Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
16 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2015-04-09 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN COVACI IOAN FLORIN ANDEA ALEXANDRU Ologeanu Dan
17 CS ATLETICO ARAD - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-03-28 09:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MAKO ANDREI SEBASTIAN Ologeanu Dan Peste Bogdan
10 V.CAPORAL ALEXA - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2015-03-29 13:00:00 COVACI IOAN FLORIN PĂTROI CIPRIAN SANDU ROLAND Ologeanu Dan
15 CS VICTORIA ZĂBRANI - N.SEBIS II Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2015-03-21 13:00:00 BOGDAN LOREDAN COROBAN CRISTIAN IONEL LAUKO CLAUDIU COSMIN Ologeanu Dan DOMIDE FLAVIUS
14 U.GURAHONT - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2014-11-15 12:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN ARSA EMIL CĂŞUŢ CRISTIAN Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
13 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2014-11-09 12:00:00 OLARIU LAURENŢIU NAGY ZOLTAN COSTEA ADRIAN GEORGE Ologeanu Dan PĂCURAR AUGUSTIN
12 CS FRONTIERA PILU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-11-01 12:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN VESA PAVEL FLORIN HANYECZ DAN Ologeanu Dan Miron Marian
10 CS VICTORIA ZĂBRANI - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2014-11-06 12:00:00 PANA NATANAEL ANDEA ALEXANDRU NEAGU ALEXANDRU Ologeanu Dan
12 S. LIPOVA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2014-10-25 13:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE ALEXA MARIUS ANDREI MIHOC ALINA Ologeanu Dan Rad Vasile
10 GLOGOVAT 2013 - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion HORIA 2014-10-19 09:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN MATEUT CALIN Ologeanu Dan Rad Vasile
10 V. FELNAC - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2014-10-19 13:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU COROBAN CRISTIAN IONEL Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
8 CS UNIREA SÎNTANA - V.LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2014-10-23 13:00:00 SANDU ROLAND HANYECZ DAN GUDIU IONEL FLORIN Ologeanu Dan
10 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2014-10-11 13:00:00 DEAC IONEL ALIN BĂLA CASIAN ANDREI ARDELEAN PAUL GIORGIAN Ologeanu Dan CIOS DĂNUŢ
7 V. SELEUS - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2014-10-12 13:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL RIŢA FLAVIUS IONEL DOBANDA DINU Ologeanu Dan
8 AS SEMLECANA SEMLAC - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2014-10-05 13:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN BONDAR DANIEL COSTEA ADRIAN GEORGE Ologeanu Dan Tarlea Mihai
8 V.LUNCA TEUZ CERMEI - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion CERMEI 2014-09-28 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ALEXA MARIUS ANDREI VESA PAVEL FLORIN Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
5 P. SIRIA - ACS UTA BD Juniori 1 Seria B Stadion ŞIRIA 2014-09-26 15:00:00 SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN LOVAS ALEXANDRU BETEA SORINA GEORGIANA Ologeanu Dan
5 AS AQUA VEST ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2014-09-27 09:00:00 SANDU ROLAND ROTARIU PATRICK GEORGE PÂSLARU ANDREI Ologeanu Dan
6 V. FELNAC - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2014-09-21 15:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL PÂSLARU ANDREI Ologeanu Dan HAMZA IOAN
4 P. SIRIA - ACS UTA BD Juniori 1 Seria B Stadion ŞIRIA 2014-09-26 15:00:00 PANA NATANAEL CIUCA ROBERT BETEA SORINA GEORGIANA Ologeanu Dan
6 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-09-13 15:00:00 DEAC IONEL ALIN NAGY ZOLTAN ROTARIU PATRICK GEORGE Ologeanu Dan Mako Andras
3 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2014-09-18 15:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU HAIDA VALENTINA BETEA SORINA GEORGIANA Ologeanu Dan
4 AC ŞAGU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2014-09-06 15:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN PUICEA CLAUDIU GHE. TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Ologeanu Dan Rosu Eugen
3 S. PANCOTA II - GLORIA CTP ARAD Cupa Romaniei Stadion PÂNCOTA 2014-09-10 14:00:00 BOGDAN LOREDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ARSA EMIL Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
1 UNGARIA - UNGARIA TURNEU Stadion UNGARIA 2014-09-07 13:30:00 BURZA CRISTIAN MIREL NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL OPITZ ROLAND LADISLAU Ologeanu Dan
4 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2014-08-30 16:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU MIHOC ALINA JUNGER ANDREAS THOMAS Ologeanu Dan Vida Marcel
1 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PODGORIA ŞIRIA Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2014-09-04 15:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN LOVAS ALEXANDRU DOBANDA DINU Ologeanu Dan
3 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2014-08-23 16:00:00 HERŢEG DORINEL ARSA EMIL CĂŞUŢ CRISTIAN Ologeanu Dan Coman Ovidiu
1 FC ZIMANDU NOU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2014-08-17 16:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN CÎRMACI FILIP SERGIU SALADEA SORIN Ologeanu Dan Peste Bogdan
1 P. GHIOROC - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2014-08-16 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ HANYECZ DAN Ologeanu Dan Mako Andras
2 AS CETATE DEZNA - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion DEZNA 2014-08-20 16:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL PANTEA SEBASTIAN ADRIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Ologeanu Dan HAMZA IOAN
1 ACS UTA B.D. - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2014-08-09 16:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE COSTEA ADRIAN GEORGE BERARIU LUCIAN MIHAI Ologeanu Dan Marginean Valer
30 S. LIPOVA - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion LIPOVA 2014-06-29 16:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE ARDELEAN PAUL GIORGIAN COSTEA ADRIAN GEORGE Ologeanu Dan Coman Ovidiu
29 AS VINGA - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2014-06-22 09:00:00 HERŢEG DORINEL COSTEA ADRIAN GEORGE BETEA SORINA GEORGIANA Ologeanu Dan Gradinaru Decebal Codru
28 FC ZIMANDU NOU - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2014-06-15 16:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE JUNGER ANDREAS THOMAS IOVA CĂTĂLIN IONUT Ologeanu Dan BORA GLIGORE
21 N.SINTEA MARE - S.PANCOTA II Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2014-06-08 16:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL NEAGU ALEXANDRU SANDU ROLAND Ologeanu Dan
26 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2014-06-01 16:00:00 HERŢEG DORINEL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU OPITZ ROLAND LADISLAU Ologeanu Dan Rosu Eugen
28 CS ŞIRIANA ŞIRIA - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2014-05-23 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN VESA PAVEL FLORIN ROTARIU PATRICK GEORGE Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
25 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2014-05-24 16:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BULZ STEFAN BETEA SORINA GEORGIANA Ologeanu Dan HAMZA IOAN
24 AS ALUNIŞ - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2014-05-18 16:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ NEAGU ALEXANDRU Ologeanu Dan BIRO GABOR
26 AS SEMLECANA SEMLAC - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2014-05-11 16:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN VASILE IOAN ADRIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Ologeanu Dan BIRO GABOR
27 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-05-14 16:00:00 HERŢEG DORINEL BĂLA CASIAN ANDREI VASILE IOAN ADRIAN Ologeanu Dan Coman Ovidiu
25 CS VOINŢA MAILAT - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion MAILAT 2014-05-03 16:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BOLCAŞ ALIN CĂLIN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
24 AS PROGRESUL PECICA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PECICA 2014-04-26 15:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN VASILE IOAN ADRIAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
20 CS VIITORUL SATU NOU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-04-19 09:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN GUDIU IONEL FLORIN BETEA SORINA GEORGIANA Ologeanu Dan SCRIDON DANIEL
22 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion SP.GERMAN 2014-04-13 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN MOCANU SILVIU FLAVIU PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Ologeanu Dan Vida Marcel
18 AS VINGA - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2014-04-06 15:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN HANYECZ DAN CÎRMACI FILIP SERGIU Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
20 AS SEMLECANA SEMLAC - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2014-03-30 13:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN VASILE IOAN ADRIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
16 AS OLIMPIA BÎRZAVA - S LIPOVA Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2014-03-23 13:00:00 DEAC IONEL ALIN GUDIU IONEL FLORIN CĂŞUŢ CRISTIAN Ologeanu Dan Tarlea Mihai
18 AS AQUA VEST ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2014-03-15 13:00:00 HERŢEG DORINEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU COIS PAUL ALEXANDRU Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
17 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-11-30 12:00:00 BOGDAN LOREDAN MOCANU SILVIU FLAVIU ALEXA MARIUS ANDREI Ologeanu Dan CIOS DĂNUŢ
15 AS VINGA - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2013-11-23 12:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU MIHOC ALINA NICORAŞ VIOLETA ARIANA Ologeanu Dan Vida Marcel
15 AS SC UTA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a UTA 2013-11-15 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN MOCANU SILVIU FLAVIU JUNGER ANDREAS THOMAS Ologeanu Dan VACZI GHEORGHE
14 S. LIPOVA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion LIPOVA 2013-11-17 12:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL ARDELEAN PAUL GIORGIAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
13 CS FRONTIERA PILU - N. SEBIS Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2013-11-10 12:00:00 HERŢEG DORINEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN CÎRMACI FILIP SERGIU Ologeanu Dan Miron Marian
13 CS UNIREA SÎNTANA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2013-11-02 12:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MIHOC ALINA BUDA LEONTIN Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
9 V. ALMAŞ - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2013-11-03 12:00:00 VASILE IOAN ADRIAN HANYECZ DAN PANA NATANAEL Ologeanu Dan
11 CS ATLETICO ARAD - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2013-10-26 09:00:00 IOVA CĂTĂLIN IONUT NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Ologeanu Dan SCRIDON DANIEL
11 AC ŞAGU - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-10-27 13:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
11 GLORIA CTP ARAD - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion TELECOM 2013-10-18 13:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE BUDA LEONTIN NAGY ZOLTAN Ologeanu Dan LUCACI ADRIAN
9 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2013-10-13 13:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MIHOC ALINA BUDA LEONTIN Ologeanu Dan CIOS DĂNUŢ
9 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion CERMEI 2013-10-06 13:00:00 HERŢEG DORINEL BOLCAŞ ALIN CĂLIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Ologeanu Dan CIOS DĂNUŢ
8 O. BUJAC - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2013-10-05 13:00:00 OLARIU LAURENŢIU VASILE IOAN ADRIAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Ologeanu Dan Coman Ovidiu
8 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2013-09-28 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL BOLCAŞ ALIN CĂLIN CĂŞUŢ CRISTIAN Ologeanu Dan LUCACI ADRIAN
7 CS VOINŢA MAILAT - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion MAILAT 2013-09-21 15:00:00 DEAC IONEL ALIN ARSA EMIL ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Ologeanu Dan CIOS DĂNUŢ
3 S.LIVADA - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2013-09-22 15:00:00 BOLCAŞ ALIN CĂLIN LOVAS ALEXANDRU HAIDA VALENTINA Ologeanu Dan
5 CS DACIA BELIU - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2013-09-14 15:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Ologeanu Dan JIVAN MIHAI
2 V.CAPORAL ALEXA - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2013-09-15 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN RADU PAUL SUBA ANDREI SEBASTIAN Ologeanu Dan
4 CS SPERANŢA TURNU - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2013-09-07 15:00:00 HERŢEG DORINEL MADA MADALIN GUDIU IONEL FLORIN Ologeanu Dan Tarlea Mihai
1 U.GURAHONT - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion GURAHONT 2013-09-08 15:00:00 BOLCAŞ ALIN CĂLIN GUDIU IONEL FLORIN DRÎMBE DENIS ALEX Ologeanu Dan
3 AS SEMLECANA SEMLAC - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2013-08-25 16:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN CRISTEA SILVIU FLORIN Ologeanu Dan DOMIDE FLAVIUS
1 N. SEBIS - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Cupa Romaniei Stadion SEBIS 2013-08-28 15:30:00 FODORUŢ LAURENŢIU DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN NICORAŞ VIOLETA ARIANA Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
1 S. LIPOVA - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion LIPOVA 2013-08-18 16:00:00 HERŢEG DORINEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN CÎRMACI FILIP SERGIU Ologeanu Dan CIOS DĂNUŢ
33 CS ATLETICO ARAD - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2013-06-22 09:00:00 OPITZ ROLAND LADISLAU MOCANU SILVIU FLAVIU NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Ologeanu Dan SCRIDON DANIEL
32 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2013-06-19 16:00:00 HERŢEG DORINEL MOCAN CIPRIAN DUMITRU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Ologeanu Dan Coman Ovidiu
29 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2013-06-08 16:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN BUDA LEONTIN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Ologeanu Dan ŞCHIOPU PETRE
27 O. BOCSIG - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-06-02 16:00:00 BOGDAN LOREDAN ARSA EMIL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Ologeanu Dan GHERGHEL EMANOIL
33 CS ŞOIMII TAUŢ - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2013-06-05 16:00:00 DEAC IONEL ALIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN VESA PAVEL FLORIN Ologeanu Dan Vida Marcel
26 AVINTUL TARNOVA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2013-05-26 16:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN CRISTEA EMIL IOAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
31 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion NĂDAB 2013-05-29 16:00:00 DEAC IONEL ALIN JUNGER ANDREAS THOMAS DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Ologeanu Dan BERAR DANIEL
15 S. LIPOVA - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion LIPOVA 2013-05-19 16:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL GUDIU IONEL FLORIN COSTEA ADRIAN GEORGE Ologeanu Dan
24 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2013-05-12 16:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN IACOB NICOLAE LIVIU CARAVACI RAFAEL Ologeanu Dan GHERGHEL EMANOIL
28 AS SEMLECANA SEMLAC - CS INEU Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2013-05-15 16:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN VASILE IOAN ADRIAN GHEORGHE VALENTIN Ologeanu Dan LUCACI ADRIAN
26 AS AQUA VEST ARAD - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-05-03 15:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Ologeanu Dan CIOS DĂNUŢ
25 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-04-28 15:00:00 HERŢEG DORINEL MOCANU SILVIU FLAVIU ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Ologeanu Dan DOMIDE FLAVIUS
21 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2013-04-21 15:00:00 GHEORGHE VALENTIN DRÎMBE DENIS ALEX ROTARIU PATRICK GEORGE Ologeanu Dan GYENGE IOSIF
23 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion TISA NOUĂ 2013-04-13 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MOCAN CIPRIAN DUMITRU Ologeanu Dan PĂCURAR AUGUSTIN
19 AS CRIŞUL ALB BUTENI - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-04-07 15:00:00 DEAC IONEL ALIN ALEXA MARIUS ANDREI VESA PAVEL FLORIN Ologeanu Dan Vida Marcel
21 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS INEU Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2013-03-30 13:00:00 HERŢEG DORINEL MOCAN CIPRIAN DUMITRU BOLCAŞ ALIN CĂLIN Ologeanu Dan LUCACI ADRIAN
20 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2013-03-24 13:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU CRISTEA EMIL IOAN NAGY ZOLTAN Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
17 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2013-03-10 13:00:00 OLARIU LAURENŢIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU LAUKO CLAUDIU COSMIN Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
16 CS. VLADIMIRESCU II - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2012-12-02 09:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Ologeanu Dan GHERGHEL EMANOIL
17 CS SPERANŢA TURNU - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion TURNU 2012-11-24 12:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BOLCAŞ ALIN CĂLIN Ologeanu Dan Marginean Valer
14 O. BUJAC - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2012-11-17 11:00:00 MAKO ANDRAS ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN Ologeanu Dan HAMZA IOAN
15 CS INEU - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion INEU 2012-11-10 08:00:00 HERŢEG DORINEL ARSA EMIL VASILE IOAN ADRIAN Ologeanu Dan LUCACI ADRIAN
13 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2012-11-11 11:00:00 HERŢEG DORINEL NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL CÎRMACI FILIP SERGIU Ologeanu Dan ŞCHIOPU PETRE
12 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2012-11-04 11:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE GHEORGHE VALENTIN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Ologeanu Dan Vida Marcel
13 CS UNIREA SÎNTANA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2012-10-27 12:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL NAGHI REMUS IONUŢ PUICEA CLAUDIU GHE. Ologeanu Dan LUCACI ADRIAN
10 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2012-10-21 12:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN BĂLA CASIAN ANDREI ROTARIU PATRICK GEORGE Ologeanu Dan BIZĂU BODNĂRAŞ
11 SC FC UTA II SA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-10-12 12:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN BUDA LEONTIN VESA PAVEL FLORIN Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
9 V. ALMAŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2012-10-13 12:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN VASILE IOAN ADRIAN NAGY ZOLTAN Ologeanu Dan BERAR DANIEL
6 V.MUNAR - R. HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion MUNAR 2012-10-14 12:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL PAL EDUARD DAVID COJOCARIU DAN CRISTIAN Ologeanu Dan
10 GLORIA CTP ARAD - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion TELECOM 2012-10-06 08:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE MIHOC ALINA DUMITRU FLAVIA DANIELA Ologeanu Dan SCRIDON DANIEL
8 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2012-10-07 12:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN BULZ STEFAN COIS PAUL ALEXANDRU Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
9 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2012-09-30 14:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN NAGHI REMUS IONUŢ JUNGER ANDREAS THOMAS Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
8 CS UNIREA SÎNTANA - CS INEU Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2012-09-22 14:00:00 DEAC IONEL ALIN ALEXA MARIUS ANDREI CRISTEA EMIL IOAN Ologeanu Dan Vida Marcel
5 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion VÂRFURILE 2012-09-16 14:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN NAGHI REMUS IONUŢ SERAN IOANA LOREDANA Ologeanu Dan BIZĂU BODNĂRAŞ
6 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2012-09-09 14:00:00 VASILE DUMITRU GHE. CRISTEA EMIL IOAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
3 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2012-09-02 14:00:00 BORA ALIN EUGEN BESCHIU CRĂCIUN DUMITRU COIS PAUL ALEXANDRU Ologeanu Dan SCRIDON DANIEL
2 Av. TARNOVA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Cupa Romaniei Stadion Tarnova 2012-09-05 14:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN BUDA LEONTIN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
4 CS ŞOIMII TAUŢ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-08-25 15:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN COROBAN CRISTIAN IONEL PUICEA CLAUDIU GHE. Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
2 VLADIMIRESCU II - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2012-08-26 08:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL NAGY ZOLTAN ROTARIU PATRICK GEORGE Ologeanu Dan LEAC IOAN
1 V. SOCODOR - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2012-08-19 15:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN STANCIU ALIN CRISTIAN WERNITZER ADRIAN PAUL Ologeanu Dan Miron Marian
3 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-08-22 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BUDA LEONTIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
1 GLORIA CTP ARAD - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion TELECOM 2012-08-11 08:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MOCANU SILVIU FLAVIU MOCAN CIPRIAN DUMITRU Ologeanu Dan Rad Vasile
ETAPA 34 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2012-06-30 15:00:00 Covaci Ioan Dumitru Flavia Daniela Şeran Ioana Loredana Ologeanu Dan LUCACI ADRIAN
ETAPA 32 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2012-06-17 15:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Hanyecz Dan Cirmaci Filip Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 31 CS ATLETICO ARAD - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion MOTORUL 2012-06-09 08:00:00 Herţeg Dorinel Rotaru Sorin Tudor Arsa Emil Ologeanu Dan SCRIDON DANIEL
ETAPA 29 CS ATLETICO ARAD - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion MOTORUL 2012-05-26 15:00:00 Trif Cristian Alin Bondar Daniel Pantea Sebastian Ologeanu Dan Rad Vasile
ETAPA 28 Av. TARNOVA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2012-05-20 15:00:00 Deac Ionel Alin Iacob Nicolae Liviu Naghi Remus Ionuţ Ologeanu Dan PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 27 CS ATLETICO ARAD - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion MOTORUL 2012-05-12 08:00:00 Deac Ionel Alin Daşcău Ovidiu Claudiu Negrilă Raul Marcel Ologeanu Dan BIRO GABOR
ETAPA 26 CS. VLADIMIRESCU II - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2012-05-06 15:00:00 Herţeg Dorinel Hărduţ Gabriel Dumitru Vasile Ioan Adrian Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
ETAPA 29 CS VIITORUL SATU NOU - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a StadionSATU NOU 2012-05-09 15:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Mihoc Alina Vasile Ioan Adrian Ologeanu Dan Vida Marcel
ETAPA 27 CS INEU - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion INEU 2012-04-28 08:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Mihoc Alina Protase Alexa Marian Ologeanu Dan LUCACI ADRIAN
ETAPA 24 FC ZIMANDU NOU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2012-04-22 14:00:00 Trif Cristian Alin Toderici Mircea Riţa Flavius Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 25 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2012-04-14 12:00:00 Vasi Alexandru Iulian Mihoc Alina Jivan Mihai Adrian Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 22 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion GALȘA 2012-04-08 14:00:00 Herţeg Dorinel Mako Andras Popa Paul Ologeanu Dan BORA GLIGORE
ETAPA 23 CS VIITORUL SATU NOU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a StadionSATU NOU 2012-03-31 12:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Buda Leontin Vesa Pavel Florin Ologeanu Dan BERAR DANIEL
ETAPA 22 AS PROGRESUL PECICA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PECICA 2012-03-24 12:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Dreghici Flavius Cristian Puicea Claudiu Gheorghe Ologeanu Dan DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 19 CS MONEASA - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2012-03-18 12:00:00 Tănăsescu Romulus Cristian Vesa Pavel Florin Gudiu Ionel Florin Ologeanu Dan ACKERMANN
20 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a StadionCURTICI 2012-03-10 12:00:00 Vasi Alexandru Iulian Băla Casian Andrei Mocanu Silviu Flaviu Ologeanu Dan DOMIDE FLAVIUS
18 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A Stadion SĂVÂRŞIN 2012-03-11 12:00:00 Trif Cristian Alin Cristea Silviu Florin Maghiar Petre Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
ETAPA 17 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2011-12-04 10:00:00 Deac Ionel Alin Băla Casian Andrei Gornic Alexandru Dan Ologeanu Dan Rosu Eugen
ETAPA 16 CS FRONTIERA PILU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2011-11-27 11:00:00 Vasi Alexandru Iulian Toderici Mircea Hărduţ Gabriel Dumitru Ologeanu Dan LEAC IOAN
ETAPA 17 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-11-19 11:00:00 Biro Gabor Oliver Rotaru Sorin Tudor Hărduţ Gabriel Dumitru Ologeanu Dan Vida Marcel
ETAPA 15 AS CETATE DEZNA - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2011-11-20 11:00:00 Bogdan Loredan Vasile Ioan Adrian Vesa Pavel Florin Ologeanu Dan BOGDAN IOAN
ETAPA 14 AS VIITORUL TISA NOUĂ - V. NADLAC Liga a 5 a Seria A Stadion TISA NOUĂ 2011-11-13 11:00:00 Barta Paul Sebastian Dragu Tudorel Vesa Pavel Florin Ologeanu Dan Vida Marcel
ETAPA 15 AS SEMLECANA SEMLAC - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-11-06 11:00:00 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Băla Casian Andrei Ologeanu Dan LUCACI ADRIAN
ETAPA 14 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS INEU Liga a 4 a Stadion SUBCETATE ARAD 2011-10-29 12:00:00 Deac Ionel Alin Toderici Mircea Pantea Sebastian Ologeanu Dan Rad Vasile
ETAPA 13 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-10-22 12:00:00 Păducel Cristian Mocanu Silviu Flaviu Protase Alexa Marian Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
ETAPA 10 CS RECOLTA APATEU - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion BERECHIU 2011-10-16 12:00:00 Ardelean Mircea Florin Hromei Alexandru Ilea Alexandru Ologeanu Dan ACKERMANN
ETAPA 11 CS INEU - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion TÂRNOVA 2011-10-08 08:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Alexa Marius Andrei Băla Casian Andrei Ologeanu Dan BIRO GABOR
ETAPA 8 AS FLACĂRA ŢIPAR - G. CERMEI Liga Onoare B Stadion ŢIPAR 2011-10-02 12:00:00 Olariu Laurenţiu Coroban Cristian Ionel Foda Lucian Ologeanu Dan BORA GLIGORE
ETAPA 9 CS UNIREA SÎNTANA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-09-24 14:00:00 Deac Ionel Alin Toderici Mircea Palcu Gheorghe Marius Ologeanu Dan CIOS DĂNUŢ
ETAPA 8 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-09-21 16:00:00 Vasi Alexandru Iulian Bolcaş Alin Călin Vasile Ioan Adrian Ologeanu Dan SCRIDON DANIEL
ETAPA 6 FC ZIMANDU NOU - M. USUSĂU Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2011-09-18 14:00:00 Palcu Gheorghe Marius Sechereş Sergiu Paul Cirmaci Filip Ologeanu Dan ŞANDOR IOAN
ETAPA 5 CS MONEASA - A. TARNOVA Liga Onoare B Stadion MONEASA 2011-09-11 14:00:00 Ardelean Mircea Florin Gornic Alexandru Dan Nicoraș Ionuț Ologeanu Dan VACZI GHEORGHE
ETAPA 3 O. BUJAC - V. PEREGU MARE Liga Promotie A Stadion BUJAC 2011-09-10 14:00:00 Palcu Gheorghe Marius Drimbe Denis Cirmaci Filip Ologeanu Dan
ETAPA 6 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-09-04 14:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Toderici Mircea Dumitru Flavia Daniela Ologeanu Dan CIOS DĂNUŢ
CUPA ROM. CS FRONTIERA PILU - SC FC UTA II ARAD SA Cupa Romaniei Stadion PILU 2011-09-07 14:00:00 Coroban Cristian Ionel Cristea Silviu Florin Palcu Gheorghe Marius Ologeanu Dan Marginean Valer
ETAPA 5 CS UNIREA SÎNTANA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-08-27 15:00:00 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Bondar Daniel Ologeanu Dan BERAR DANIEL
ETAPA 2 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - M. USUSĂU Liga Onoare A Stadion ZĂDĂRENI 2011-08-21 15:00:00 Bolcaş Alin Călin Cristea Emil Ioan Ilea Alexandru Ologeanu Dan LEAC IOAN
ETAPA 4 AS SEMLECANA SEMLAC - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-08-24 15:00:00 Bogdan Loredan Cristea Silviu Florin Pantea Sebastian Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
ETAPA 2 CS VIITORUL SATU NOU - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-08-13 15:00:00 Trif Cristian Alin Cristea Silviu Florin Hromei Alexandru Ologeanu Dan LEAC IOAN
ETAPA 1 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-08-06 15:00:00 Herţeg Dorinel Mihoc Alina Bolcaş Alin Călin Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
ETAPA 33 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion ŞICULA 2011-06-26 15:00:00 Mako Andrei Sebastian Mako Andras Ardelean Ioan Ologeanu Dan GYENGE IOSIF
ETAPA 34 FC ZIMANDU NOU - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2011-06-29 15:00:00 Bogdan Loredan Iacob Nicolae Liviu Iova Catalin Ologeanu Dan LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 32 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A Stadion ZĂDĂRENI 2011-06-19 15:00:00 Herţeg Dorinel Mocanu Silviu Flaviu Dragu Tudorel Ologeanu Dan GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 31 CS ATLETICO ARAD - AS VOINŢA MUNAR Liga Onoare A Stadion ATLETICO ARAD 2011-06-11 08:00:00 Barta Paul Sebastian Mocan Ciprian Dumitru Arsa Emil Ologeanu Dan ŞANDOR IOAN
ETAPA 32 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS INEU Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2011-05-28 15:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Burcă Sergiu Lucian Cristea Silviu Florin Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
ETAPA 28 AS CETATE SĂVÎRŞIN - FC ZIMANDU NOU Liga Onoare A Stadion SĂVÂRŞIN 2011-05-22 15:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Kope Attila Norbert Junger Andreeas Thomas Ologeanu Dan MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 27 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga Onoare B Stadion BUTENI 2011-05-15 15:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Arsa Emil Vasile Ioan Adrian Ologeanu Dan PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 29 CS VOINŢA MAILAT - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2011-05-18 15:00:00 Deac Ionel Alin Bolcaş Alin Călin Hromei Alexandru Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
ETAPA 28 CS ŞOIMII TAUŢ - CS VLADIMIRESCU 2003 Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2011-05-07 15:00:00 Herţeg Dorinel Cristea Emil Ioan Pantiş Robert Cătălin Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 26 CS SPERANŢA TURNU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga Onoare A Stadion TURNU 2011-05-08 15:00:00 Riţa Flavius Dragu Tudorel Aniculăesei Mihai Cornel Ologeanu Dan SCRIDON DANIEL
ETAPA 27 CS VLADIMIRESCU 2003 - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2011-05-04 15:00:00 Ardelean Mircea Florin Ardelean Paul Giorgian Dumitru Flavia Daniela Ologeanu Dan SCRIDON DANIEL
ETAPA 26 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2011-04-23 14:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Cristea Emil Ioan Băla Casian Andrei Ologeanu Dan VACZI GHEORGHE
ETAPA 25 FC SÎNLEANI - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2011-04-16 14:00:00 Herţeg Dorinel Cristea Emil Ioan Hărduţ Gabriel Dumitru Ologeanu Dan BIRO GABOR
ETAPA 23 AS VOINŢA MUNAR - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga Onoare A Stadion MUNAR 2011-04-17 14:00:00 Barta Paul Sebastian Mihalache Mircea Hromei Alexandru Ologeanu Dan JIVAN MIHAI
ETAPA 23 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-04-09 14:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Protase Alexa Marian Vasile Ioan Adrian Ologeanu Dan SCRIDON DANIEL
ETAPA 22 CS UNIREA SÎNTANA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-04-02 14:00:00 Trif Cristian Alin Băla Casian Andrei Ardelean Paul Giorgian Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 22 CS INEU - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion INEU 2011-03-26 12:00:00 Vasi Alexandru Iulian Toderici Mircea Dumitru Flavia Daniela Ologeanu Dan DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 19 AS VICTORIA BERECHIU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga Onoare B Stadion SINTEA MARE 2011-03-20 12:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Vasile Ioan Adrian Burcă Sergiu Lucian Ologeanu Dan ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 20 SC FC UTA II SA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion SEGA 2011-03-11 13:00:00 Vasi Alexandru Iulian Hărduţ Gabriel Dumitru Iacob Nicolae Liviu Ologeanu Dan LUCACI ADRIAN
ETAPA 18 AS STEAUA GRĂNICERI - AS VICTORIA BERECHIU Liga Onoare B Stadion GRĂNICERI 2011-03-13 12:00:00 Ardelean Mircea Florin Pătroi Ciprian Demeter Claudiu Ioan Ologeanu Dan BORA GLIGORE
ETAPA 19 CS VIITORUL SATU NOU - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a StadionSATU NOU 2010-12-05 10:00:00 Herţeg Dorinel Cristea Emil Ioan Arsa Emil Ologeanu Dan LEAC IOAN
ETAPA 17 SC FC UTA II SA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ICRTI 2010-11-19 11:00:00 Trif Cristian Alin Protase Alexa Marian Ardelean Paul Giorgian Ologeanu Dan ARDELEAN NICOLAE
ETAPA 16 CS UNIREA SÎNTANA - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2010-11-13 11:00:00 Barta Paul Sebastian Ardelean Paul Giorgian Burcă Sergiu Lucian Ologeanu Dan CIOS DĂNUŢ
ETAPA 14 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare A Stadion ZĂDĂRENI 2010-11-14 11:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Burcă Sergiu Lucian Hromei Alexandru Ologeanu Dan SIMA VIOREL
ETAPA 6 SC FC UTA II SA - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a ICRTI 2010-11-10 11:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Bondar Daniel Palcu Gheorghe Marius Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
ETAPA 13 AS CETATE DEZNA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga Onoare B Stadion DEZNA 2010-11-07 11:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Nagy Zoltan Şeran Ioana Loredana Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 14 AS AQUA VEST ARAD - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2010-10-30 12:00:00 Herţeg Dorinel Toderici Mircea Hărduţ Gabriel Dumitru Ologeanu Dan SCRIDON DANIEL
ETAPA 11 AS PRO GURBA - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga Onoare B Stadion GURBA 2010-10-24 12:00:00 Bora Alin Eugen Maghiar Petre Şeran Ioana Loredana Ologeanu Dan ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 8 O. BOCSIG - G. CERMEI Liga Promotie B Stadion ARMONIA 2010-10-17 12:00:00 Rusan Dumitru Eduard Condea Paula Geanina Berariu Lucian Mihai Ologeanu Dan
ETAPA 11 AS SEMLECANA SEMLAC - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2010-10-10 12:00:00 Gheorghe Valentin Băla Casian Andrei Cristea Silviu Florin Ologeanu Dan ARDELEAN NICOLAE
ETAPA 10 CS VOINŢA MAILAT - CS INEU Liga a 4 a Stadion MAILAT 2010-10-02 12:00:00 Butunoi Adrian Cătălin Mocanu Silviu Flaviu Hărduţ Gabriel Dumitru Ologeanu Dan ARDELEAN NICOLAE
ETAPA 7 CS REGAL HORIA - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga Onoare B Stadion HORIA 2010-09-26 14:00:00 Gheorghe Valentin Ieneşescu Remus Ioan Florin Kocsis Eduard Ologeanu Dan VACZI GHEORGHE
ETAPA 5 V. ALMAŞ - O. BOCSIG Liga Promotie B Stadion CIL 2010-09-25 14:00:00 Rusan Dumitru Eduard Condea Paula Geanina Şeran Ioana Loredana Ologeanu Dan
Etapa 8 AS AQUA VEST ARAD - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2010-09-18 14:00:00 Deac Ionel Alin Jivan Mihai Adrian Hărduţ Gabriel Dumitru Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
Etapa 7 CS UNIREA SÎNTANA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2010-09-15 14:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Naghi Remus Ionuţ Burcă Sergiu Lucian Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
Etapa 4 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion ŢIPAR 2010-09-12 14:00:00 Bolcaş Alin Călin Sechereş Sergiu Paul Kocsis Eduard Ologeanu Dan MÂNDRU ŞTEFAN
Etapa 5 04-05 Septembrie 2010 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2010-09-04 14:00:00 Bogdan Loredan Naghi Remus Ionuţ Vesa Pavel Florin Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
Etapa 2 21-25 August 2010 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a StadionCURTICI 2010-08-21 16:00:00 Herţeg Dorinel Pantiş Robert Cătălin Ianoşi Laurenţiu Adrian Ologeanu Dan GHERGHEL EMANOIL
Etapa 1 14-15 August 2010 AS VOINŢA MACEA - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion MACEA 2010-08-14 16:00:00 Trif Cristian Alin Hărduţ Gabriel Dumitru Palcu Gheorghe Marius Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
Inregistrari in baza de date: 314

ajf_arad