• VĂTRAN Dorin
  • Data nasterii: 1948-11-25
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 176 (cm)
  • Arbitru din anul: 1979-03-13
  • Categoria:
  • Specializare: Observator Arbitri
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Lucrator Bancar
  • Ocupatia actuala: Pensionar
  • Limbi straine cunoscute: -
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
25 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-05-24 16:00:00 OLARIU LAURENŢIU SANDU ROLAND DOBANDA DINU Vatran Dorin Rosu Eugen
23 AS AQUA VEST ARAD - O. BOCSIG Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2015-05-22 16:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL BRADE RADU NICA LIANA Vatran Dorin
24 AS STEAUA GRĂNICERI - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2015-05-17 16:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL CĂŞUŢ CRISTIAN RADU PAUL Vatran Dorin BERAR DANIEL
1 CS UNIREA SÎNTANA - V. FELNAC Cupa Romaniei Stadion SUBCETATE ARAD 2015-05-12 15:30:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN JUNGER ANDREAS THOMAS LAUKO CLAUDIU COSMIN Vatran Dorin Coman Ovidiu
23 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-05-10 16:00:00 BOGDAN LOREDAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Vatran Dorin DOMIDE FLAVIUS
21 AS SEMLECANA SEMLAC - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-05-14 16:00:00 Andea Alexandru BETEA SORINA GEORGIANA BRADE RADU Vatran Dorin
22 P. SIRIA - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion ŞIRIA 2015-05-17 16:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN MATEUT CALIN COVACI SERGIU Vatran Dorin
21 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - ACS UTA II B.D. Liga a 4 a StadionCURTICI 2015-05-02 16:00:00 HERŢEG DORINEL COROBAN CRISTIAN IONEL TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Vatran Dorin SCRIDON DANIEL
14 AS GLORIA SECUSIGIU - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2015-05-03 16:00:00 MIHOC ALINA HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ŞERAN ADRIAN Vatran Dorin
21 AS ALUNIŞ - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-04-26 15:00:00 CRISTEA EMIL IOAN BONDAR DANIEL DUMITRU FLAVIA DANIELA Vatran Dorin Lovas Iosif
19 UTA B.D. - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion SEGA 2015-04-30 15:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU RADU PAUL NEAGU ALEXANDRU Vatran Dorin
20 AS SEMLECANA SEMLAC - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-04-19 15:00:00 COVACI IOAN FLORIN ARSA EMIL VESA PAVEL FLORIN Vatran Dorin BIRO GABOR
18 AS AQUA VEST ARAD - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2015-04-09 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL BOLCAŞ ALIN CĂLIN BONDAR DANIEL Vatran Dorin DOMIDE FLAVIUS
18 AS SEMLECANA SEMLAC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-04-05 15:00:00 BOLCAŞ ALIN CĂLIN BULZ STEFAN LOVAS ALEXANDRU Vatran Dorin BERAR DANIEL
16 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2015-03-28 13:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Vatran Dorin SFĂT GHEORGHE
15 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion TISA NOUĂ 2015-03-29 13:00:00 POPAN BOGDAN ALEX. DOBANDA DINU HAIDA VALENTINA Vatran Dorin
16 CS RECOLTA APATEU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-03-22 13:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN ARSA EMIL ARDELEAN IOAN VIOREL Vatran Dorin Mako Andras
15 AC ŞAGU - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2014-11-22 12:00:00 DEMETER CLAUDIU IOAN ANDEA ALEXANDRU HAIDA VALENTINA Vatran Dorin SFĂT GHEORGHE
14 CS FRONTIERA PILU - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-11-15 12:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN GUDIU IONEL FLORIN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Vatran Dorin Miron Marian
13 AC ŞAGU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2014-11-08 12:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN NICORAŞ VIOLETA ARIANA Vatran Dorin HAMZA IOAN
13 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2014-11-01 12:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN JUNGER ANDREAS THOMAS ROTARIU PATRICK GEORGE Vatran Dorin BERAR DANIEL
11 CS SPERANŢA TURNU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-10-25 13:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL SICLOVAN PAUL ALEX. DOBANDA DINU Vatran Dorin Peste Bogdan
9 N.SINTEA MARE - CS BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2014-10-26 13:00:00 GHEORGHE VALENTIN SERAN IOANA LOREDANA LOVAS ALEXANDRU Vatran Dorin
9 P. SIRIA - U. GURAHONT Juniori 1 Seria B Stadion ŞIRIA 2014-10-30 13:00:00 POPA PAUL ROTARIU PATRICK GEORGE COIS CAROL Vatran Dorin
10 AS SEMLECANA SEMLAC - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2014-10-19 13:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN VASILE IOAN ADRIAN SICLOVAN PAUL ALEX. Vatran Dorin BERAR DANIEL
10 S. LIPOVA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2014-10-11 13:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU VESA PAVEL FLORIN Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
9 AS VOINŢA MUNAR - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-10-12 13:00:00 BĂLA CASIAN ANDREI SICLOVAN PAUL ALEX. ANDEA ALEXANDRU Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
8 GLOGOVAT 2013 - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2014-10-04 13:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN ANDEA ALEXANDRU COJOCARIU DAN CRISTIAN Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
7 O. BOCSIG - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-09-28 15:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN BERARIU LUCIAN MIHAI PANTEA ANDREI ALEX. Vatran Dorin PĂCURAR AUGUSTIN
7 AS AQUA VEST ARAD - N.SEBIS II Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2014-09-20 09:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN MOCANU SILVIU FLAVIU ARSA EMIL Vatran Dorin Marginean Valer
5 AVINTUL TARNOVA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2014-09-14 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU VASILE IOAN ADRIAN Vatran Dorin Tarlea Mihai
3 ACS UTA B.D. - N. SEBIS Juniori 1 Seria B Stadion SEGA 2014-09-16 14:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN RADU PAUL CIUCA ROBERT Vatran Dorin
5 ACS UTA II B.D. - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2014-09-06 15:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN VESA PAVEL FLORIN Vatran Dorin HAMZA IOAN
4 AS ALUNIŞ - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2014-09-06 09:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL ROTARIU PATRICK GEORGE HANYECZ DAN Vatran Dorin SFĂT GHEORGHE
3 ACS UTA II B.D. - N.SEBIS II Cupa Romaniei Stadion ŞIRIA 2014-09-10 14:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN MOCANU SILVIU FLAVIU NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Vatran Dorin Mako Andras
2 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2014-09-11 15:00:00 COVACI IOAN FLORIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN ANDEA ALEXANDRU Vatran Dorin
4 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-08-30 16:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN ARSA EMIL DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Vatran Dorin Marginean Valer
1 AS VIITORUL ALMAŞ - AS VOINŢA CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2014-08-31 16:00:00 OLARIU LAURENŢIU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ SALADEA SORIN Vatran Dorin
2 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2014-08-24 16:00:00 BOGDAN LOREDAN BONDAR DANIEL CÎRMACI FILIP SERGIU Vatran Dorin Coman Ovidiu
2 AS AQUA VEST ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2014-08-16 16:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN JUNGER ANDREAS THOMAS TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Vatran Dorin BIRO GABOR
2 AS STEAUA GRĂNICERI - N.SEBIS II Cupa Romaniei Stadion GRĂNICERI 2014-08-20 16:00:00 OLARIU LAURENŢIU BONDAR DANIEL JUNGER ANDREAS THOMAS Vatran Dorin Miron Marian
1 AS CRIŞUL ALB BUTENI - O. BOCSIG Cupa Romaniei Stadion BUTENI 2014-08-09 15:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN KOCSIS EDUARD STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
29 AS CETATE DEZNA - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2014-06-22 16:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN VESA PAVEL FLORIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Vatran Dorin PĂCURAR AUGUSTIN
28 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2014-06-15 16:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU COIS PAUL ALEXANDRU Vatran Dorin SFĂT GHEORGHE
27 AS UNIREA ŞEITIN - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2014-06-08 16:00:00 BOGDAN LOREDAN OPITZ ROLAND LADISLAU HAIDA VALENTINA Vatran Dorin Marginean Valer
29 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2014-05-31 16:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE COROBAN CRISTIAN IONEL TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Vatran Dorin Coman Ovidiu
25 CS ATLETICO ARAD - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-05-24 09:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU PUICEA CLAUDIU GHE. Vatran Dorin CIOS DĂNUŢ
25 CS FRONTIERA PILU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-05-24 16:00:00 VASILE IOAN ADRIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT ANDEA ALEXANDRU Vatran Dorin MÂNDRU ŞTEFAN
27 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a StadionCURTICI 2014-05-17 16:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL COROBAN CRISTIAN IONEL NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Vatran Dorin Coman Ovidiu
26 V.LUNCA TEUZ CERMEI - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion CERMEI 2014-05-11 16:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN NAGHI REMUS IONUŢ CRISTEA EMIL IOAN Vatran Dorin Coman Ovidiu
22 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2014-05-04 16:00:00 OLARIU LAURENŢIU SICLOVAN PAUL ALEX. CĂŞUŢ CRISTIAN Vatran Dorin CIOS DĂNUŢ
24 CS ŞOIMII TAUŢ - ACS UTA BD Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2014-04-26 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Vatran Dorin Rad Vasile
20 S. LIPOVA - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion LIPOVA 2014-04-19 15:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN CÎRMACI FILIP SERGIU Vatran Dorin Coman Ovidiu
19 AS ALUNIŞ - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2014-04-13 15:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ PÂSLARU ANDREI LAUKO CLAUDIU COSMIN Vatran Dorin BERAR DANIEL
21 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2014-04-05 15:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL OPITZ ROLAND LADISLAU Vatran Dorin SCRIDON DANIEL
17 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-03-30 13:00:00 POPA PAUL VESA PAVEL FLORIN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Vatran Dorin JIVAN MIHAI
19 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2014-03-22 13:00:00 DEAC IONEL ALIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Vatran Dorin SFĂT GHEORGHE
15 CS SPERANŢA TURNU - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2013-11-23 12:00:00 MAKO ANDRAS GUDIU IONEL FLORIN MAKO ANDREI SEBASTIAN Vatran Dorin Rosu Eugen
15 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SP.GERMAN 2013-11-16 12:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN COROBAN CRISTIAN IONEL COIS PAUL ALEXANDRU Vatran Dorin Vida Marcel
13 CS ATLETICO ARAD - S LIPOVA Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2013-11-09 09:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN MIHOC ALINA VASILE IOAN ADRIAN Vatran Dorin VACZI GHEORGHE
13 AC ŞAGU - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-11-10 12:00:00 IOVA CĂTĂLIN IONUT STANCIU MIHAI VLĂDUŢ ROTARIU PATRICK GEORGE Vatran Dorin Rosu Eugen
13 AS PROGRESUL PECICA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion PECICA 2013-11-03 12:00:00 HERŢEG DORINEL PANTEA SEBASTIAN ADRIAN COIS PAUL ALEXANDRU Vatran Dorin Rad Vasile
11 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2013-10-27 13:00:00 OLARIU LAURENŢIU COSTEA ADRIAN GEORGE BULZ STEFAN Vatran Dorin DOMIDE FLAVIUS
11 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2013-10-19 13:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN ALEXA MARIUS ANDREI TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Vatran Dorin VACZI GHEORGHE
9 AS UNIREA ŞEITIN - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2013-10-13 13:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN PANTEA ANDREI ALEX. COIS PAUL ALEXANDRU Vatran Dorin Marginean Valer
9 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-10-06 13:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN CRISTEA EMIL IOAN MIHOC ALINA Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
7 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Categoria COPII Stadion MÂNDRULOC 2013-09-29 15:00:00 POPA PAUL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU GUDIU IONEL FLORIN Vatran Dorin Rosu Eugen
7 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-09-22 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NICORAŞ VIOLETA ARIANA Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
3 GLOGOVAT 2013 - CS REGAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2013-09-21 15:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN CRISTEA EMIL IOAN TAU ALEXANDRU Vatran Dorin
5 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2013-09-15 15:00:00 DEAC IONEL ALIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN CĂŞUŢ CRISTIAN Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
1 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 4 a Stadion SP.GERMAN 2013-09-18 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BUDA LEONTIN OPITZ ROLAND LADISLAU Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
4 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2013-09-08 15:00:00 VASILE IOAN ADRIAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU CÎRMACI FILIP SERGIU Vatran Dorin Miron Marian
2 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion ZĂDĂRENI 2013-09-11 14:30:00 BURZA CRISTIAN MIREL VASILE IOAN ADRIAN COSTEA ADRIAN GEORGE Vatran Dorin CIOS DĂNUŢ
4 AS AQUA VEST ARAD - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-09-04 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU COIS PAUL ALEXANDRU Vatran Dorin PĂCURAR AUGUSTIN
3 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2013-08-24 16:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE ARSA EMIL COIS PAUL ALEXANDRU Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
1 O. BOCSIG - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Cupa Romaniei Stadion BOCSIG 2013-08-28 15:30:00 HERŢEG DORINEL ARSA EMIL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
2 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 4 a Va fi comunicat 2013-09-18 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BUDA LEONTIN OPITZ ROLAND LADISLAU Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
33 AS CETATE DEZNA - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2013-06-23 16:00:00 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL NAGHI REMUS IONUŢ GHEORGHE VALENTIN Vatran Dorin Pirvulescu Dan
31 CS ATLETICO ARAD - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2013-06-15 09:00:00 DEAC IONEL ALIN VESA PAVEL FLORIN BETEA SORINA GEORGIANA Vatran Dorin BIRO GABOR
34 GLORIA CTP ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion TELECOM 2013-06-08 09:00:00 HERŢEG DORINEL MIHOC ALINA NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Vatran Dorin SCRIDON DANIEL
32 AS AQUA VEST ARAD - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-06-01 16:00:00 HERŢEG DORINEL NAGHI REMUS IONUŢ GHEORGHE VALENTIN Vatran Dorin Coman Ovidiu
27 CS FRONTIERA PILU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2013-06-02 16:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN HANYECZ DAN Vatran Dorin Miron Marian
28 AVINTUL TARNOVA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2013-06-05 16:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU BERARIU LUCIAN MIHAI Vatran Dorin Coman Ovidiu
30 AS SEMLECANA SEMLAC - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2013-05-26 16:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL MIHOC ALINA PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Vatran Dorin SCRIDON DANIEL
31 CS UNIREA SÎNTANA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2013-05-29 16:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
25 AS CETATE SĂVÎRŞIN - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2013-05-19 16:00:00 DEAC IONEL ALIN BUDA LEONTIN LUCA ALEXANDRU Vatran Dorin CIOS DĂNUŢ
24 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-05-12 16:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN NAGY ZOLTAN TULCAN RAUL EMIL Vatran Dorin SCRIDON DANIEL
28 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion NĂDAB 2013-05-15 16:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ARDELEAN PAUL GIORGIAN Vatran Dorin BERAR DANIEL
26 AS PROGRESUL PECICA - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion PECICA 2013-05-03 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL ARSA EMIL BOLCAŞ ALIN CĂLIN Vatran Dorin LUCACI ADRIAN
22 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2013-04-28 15:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL MIHOC ALINA HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Vatran Dorin HAMZA IOAN
24 AS AQUA VEST ARAD - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-04-20 15:00:00 BOGDAN LOREDAN MIHOC ALINA ALEXA MARIUS ANDREI Vatran Dorin Vida Marcel
23 CS SPERANŢA TURNU - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion TURNU 2013-04-13 15:00:00 DEAC IONEL ALIN BOLCAŞ ALIN CĂLIN JUNGER ANDREAS THOMAS Vatran Dorin BIRO GABOR
19 AS UNIREA ŞEITIN - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2013-04-07 15:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU SICLOVAN PAUL ALEX. Vatran Dorin Tarlea Mihai
21 CS ŞIRIANA ŞIRIA - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-03-31 13:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN ALEXA MARIUS ANDREI CRISTEA EMIL IOAN Vatran Dorin Rad Vasile
18 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-03-24 13:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MOCAN CIPRIAN DUMITRU Vatran Dorin GHERGHEL EMANOIL
19 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2013-03-09 13:00:00 BOGDAN LOREDAN PANTIŞ ROBERT CĂTĂLIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Vatran Dorin CIOS DĂNUŢ
17 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 4 a StadionCURTICI 2012-11-24 12:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN PUICEA CLAUDIU GHE. NICORAŞ VIOLETA ARIANA Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
14 CS RECOLTA APATEU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-11-18 11:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL COVACI IOAN FLORIN COJOCARIU DAN CRISTIAN Vatran Dorin BORA GLIGORE
15 SC FC UTA II SA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-11-09 11:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN BUDA LEONTIN MOCAN CIPRIAN DUMITRU Vatran Dorin BERAR DANIEL
14 GLORIA CTP ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion TELECOM 2012-11-03 08:00:00 HERŢEG DORINEL DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN NICORAŞ VIOLETA ARIANA Vatran Dorin BIRO GABOR
11 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-10-28 12:00:00 HERŢEG DORINEL PUICEA CLAUDIU GHE. KALO GABRIEL SABIN Vatran Dorin SCRIDON DANIEL
12 AS SEMLECANA SEMLAC - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2012-10-21 12:00:00 DEAC IONEL ALIN JIVAN MIHAI ADRIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Vatran Dorin PĂCURAR AUGUSTIN
9 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - FC SÎNLEANI Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2012-10-14 12:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN DUMITRU FLAVIA DANIELA CĂŞUŢ CRISTIAN Vatran Dorin SCRIDON DANIEL
10 AS AQUA VEST ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2012-10-06 12:00:00 BOGDAN LOREDAN CRISTEA EMIL IOAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Vatran Dorin LUCACI ADRIAN
8 V. SOCODOR - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2012-10-07 12:00:00 BOLCAŞ ALIN CĂLIN KALO GABRIEL SABIN IACOB NICOLAE LIVIU Vatran Dorin Miron Marian
9 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion TISA NOUĂ 2012-09-29 14:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MOCAN CIPRIAN DUMITRU Vatran Dorin SFĂT GHEORGHE
7 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2012-09-30 14:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU LAUKO CLAUDIU COSMIN Vatran Dorin HAMZA IOAN
8 CS ŞOIMII TAUŢ - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-09-22 14:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE BUDA LEONTIN PUICEA CLAUDIU GHE. Vatran Dorin SCRIDON DANIEL
7 CS VOINŢA MAILAT - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion MAILAT 2012-09-15 14:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN BUDA LEONTIN Vatran Dorin LEAC IOAN
2 V. PEREGU MARE - R. HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2012-09-16 14:00:00 HERŢEG DORINEL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ PÂSLARU ANDREI Vatran Dorin
4 CS VIITORUL SATU NOU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2012-09-09 14:00:00 BOGDAN LOREDAN CĂŞUŢ CRISTIAN GHEORGHE VALENTIN Vatran Dorin Miron Marian
5 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2012-09-02 14:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN ARSA EMIL BUDA LEONTIN Vatran Dorin SFĂT GHEORGHE
4 GLORIA CTP ARAD - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion TELECOM 2012-08-25 08:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU DUMITRU FLAVIA DANIELA Vatran Dorin DOMIDE FLAVIUS
1 AS UNIREA ŞEITIN - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2012-08-19 15:00:00 VASILE DUMITRU GHE. MAGHIAR PETRE SUBOTNICU DANIEL OVIDIU Vatran Dorin HAMZA IOAN
3 CS SPERANŢA TURNU - CS INEU Liga a 4 a Stadion TURNU 2012-08-22 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL BOLCAŞ ALIN CĂLIN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Vatran Dorin DOMIDE FLAVIUS
1 AS AQUA VEST ARAD - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2012-08-11 15:00:00 VASILE DUMITRU GHE. BOLCAŞ ALIN CĂLIN JUNGER ANDREAS THOMAS Vatran Dorin DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 33 CS ATLETICO ARAD - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion MOTORUL 2012-06-23 08:00:00 Herţeg Dorinel Cristea Emil Ioan Mako Andras Vatran Dorin GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 32 M. USUSĂU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion USUSĂU 2012-06-17 15:00:00 Bîtea Radu Bogdan Păducel Cristian Dreghici Flavius Cristian Vatran Dorin GYENGE IOSIF
ETAPA 32 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2012-05-26 08:00:00 Deac Ionel Alin Mocanu Silviu Flaviu Cristea Emil Ioan Vatran Dorin DOMIDE FLAVIUS
RESTANTA V. PEREGU MARE - AS VINGA Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2012-05-30 15:00:00 Deac Ionel Alin Ardelean Paul Giorgian Vesa Pavel Florin Vatran Dorin
ETAPA 28 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2012-05-19 15:00:00 Riţa Flavius Savan Gavril Szasz Brighitta Vatran Dorin PINTEA MIHAI
ETAPA 30 CS VOINŢA MAILAT - CS INEU Liga a 4 a Stadion MAILAT 2012-05-12 15:00:00 Barta Paul Sebastian Ardelean Paul Giorgian Burcă Sergiu Lucian Vatran Dorin Vida Marcel
ETAPA 15 V. SELEUS - C. DUD Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2012-05-13 15:00:00 Mako Andras Cojocariu Sebastian Popan Bogdan Vatran Dorin
ETAPA 26 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2012-05-06 15:00:00 Păducel Cristian Ardelean Paul Giorgian Pantea Andrei Vatran Dorin LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 27 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-04-28 14:00:00 Trif Cristian Alin Ardelean Paul Giorgian Bolcaş Alin Călin Vatran Dorin Vida Marcel
ETAPA 24 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - G. CERMEI Liga a 5 a Seria B Stadion GALȘA 2012-04-22 14:00:00 Bogdan Loredan Maghiar Petre Junger Andreeas Thomas Vatran Dorin ŞANDOR IOAN
ETAPA 23 CS SPERANŢA TURNU - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2012-04-14 12:00:00 Păducel Cristian Bolcaş Alin Călin Negrilă Cristian Gabriel Vatran Dorin VACZI GHEORGHE
ETAPA 24 CS ŞOIMII TAUŢ - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-04-07 14:00:00 Barta Paul Sebastian Mocanu Silviu Flaviu Nagy Zoltan Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
ETAPA 21 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2012-04-01 14:00:00 Herţeg Dorinel Negrilă Cristian Gabriel Dreghici Flavius Cristian Vatran Dorin BOGDAN IOAN
ETAPA 20 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2012-03-24 12:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Buda Leontin Vasile Ioan Adrian Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 21 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2012-03-18 12:00:00 Bogdan Loredan Cristea Emil Ioan Puicea Claudiu Gheorghe Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
18 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS DACIA BELIU Liga Onoare B Stadion GALȘA 2012-03-11 12:00:00 Păducel Cristian Buda Leontin Şeran Adrian Vatran Dorin BIZĂU BODNĂRAŞ
CUPA ATLETICO CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Categoria COPII SERIA A1-A2 BENDEA 2011-12-10 07:00:00 Bîtea Radu Bogdan Pantea Sebastian Cristea Silviu Florin Vatran Dorin
CUPA ATLETICO CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Categoria COPII SERIA A1-A2 BENDEA 2011-12-10 07:00:00 Păducel Cristian Aniculăesei Mihai Cornel Buda Leontin Vatran Dorin
CUPA CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Categoria COPII SERIA A1-A2 BENDEA 2011-12-11 05:30:00 Bîtea Radu Bogdan Cristea Silviu Florin Vatran Dorin
CUPA CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Categoria COPII SERIA A1-A2 BENDEA 2011-12-11 05:30:00 Puicea Claudiu Gheorghe Aniculăesei Mihai Cornel Vatran Dorin
Cupa CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Categoria COPII SERIA A1-A2 BENDEA 2011-12-03 06:30:00 Jurca Tudor Sechereş Sergiu Paul Kocsis Eduard Vatran Dorin
Cupa CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Categoria COPII SERIA A1-A2 BENDEA 2011-12-03 06:30:00 Şeran Adrian Stanciu Mihai Vlăduţ Gudiu Ionel Florin Vatran Dorin
cupa CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Categoria COPII SERIA A1-A2 BENDEA 2011-12-04 07:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru Aniculăesei Mihai Cornel Pîncotan Andrei Alexandru Hromei Alexandru Vatran Dorin
ETAPA 16 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2011-11-27 11:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Dumitru Flavia Daniela Sechereş Sergiu Paul Vatran Dorin CIOS DĂNUŢ
ETAPA 15 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2011-11-20 11:00:00 Păducel Cristian Naghi Remus Ionuţ Gornic Alexandru Dan Vatran Dorin SCRIDON DANIEL
ETAPA 16 SC FC UTA II SA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2011-11-11 11:00:00 Vasi Alexandru Iulian Hărduţ Gabriel Dumitru Protase Alexa Marian Vatran Dorin BIRO GABOR
ETAPA 13 AC ŞAGU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2011-11-06 11:00:00 Junger Andreeas Thomas Mocan Ciprian Dumitru Feieş Cosmin Ioan Vatran Dorin BERAR DANIEL
ETAPA 12 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion VÂRFURILE 2011-10-30 12:00:00 Păducel Cristian Protase Alexa Marian Dreghici Flavius Cristian Vatran Dorin PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 13 AS UNIREA ŞEITIN - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-10-22 12:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Arsa Emil Hromei Alexandru Vatran Dorin LEAC IOAN
ETAPA 10 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2011-10-16 12:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Gornic Alexandru Dan Pal Eduard Vatran Dorin SCRIDON DANIEL
ETAPA 11 CS UNIREA SÎNTANA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-10-08 12:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Rotaru Sorin Tudor Burcă Sergiu Lucian Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 8 V. NADLAC - AS VOINŢA MACEA Liga Onoare A Stadion NADLAC 2011-10-01 12:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Sechereş Sergiu Paul Gurban Fabian Vatran Dorin LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 5 CRISUL CH CRIS II - V.CAPORAL ALEXA Liga Promotie B Stadion NĂDAB 2011-10-02 12:00:00 Măruşca Paul Răzvan Cojocariu Sebastian Iova Catalin Vatran Dorin
ETAPA 9 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-09-24 14:00:00 Ardelean Mircea Florin Bondar Daniel Pantea Sebastian Vatran Dorin SFĂT GHEORGHE
CUPA ROM. AS AQUA VEST ARAD - FC SÎNLEANI Cupa Romaniei Stadion ȘOFRONEA 2011-09-28 13:30:00 Fodoruţ Laurenţiu Foda Lucian Nicoraș Violeta Vatran Dorin Rad Vasile
ETAPA 6 V. SOCODOR - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga Onoare B Stadion GRĂNICERI 2011-09-18 15:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Foda Lucian Ardelean Ioan Vatran Dorin Vida Marcel
ETAPA 6 AS STEAUA GRĂNICERI - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion GRĂNICERI 2011-09-18 14:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Toderici Mircea Negrilă Cristian Gabriel Vatran Dorin Vida Marcel
ETAPA 7 CS INEU - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion INEU 2011-09-10 08:00:00 Herţeg Dorinel Bolcaş Alin Călin Dumitru Flavia Daniela Vatran Dorin ŞANDOR IOAN
ETAPA 5 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS ALUNIŞ Liga Onoare A Stadion SP.GERMAN 2011-09-10 14:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Şeran Adrian Rad Adrian Sorin Vatran Dorin LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 4 AS OLIMPIA BÎRZAVA - M. USUSĂU Liga Onoare A Stadion BÂRZAVA 2011-09-04 14:00:00 Herţeg Dorinel Gudiu Ionel Florin Popa Paul Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
CUPA ROM. AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS ŞOIMII TAUŢ Cupa Romaniei Stadion BUTENI 2011-09-07 14:00:00 Vasi Alexandru Iulian Feieş Cosmin Ioan Puicea Claudiu Gheorghe Vatran Dorin BOGDAN IOAN
ETAPA 5 CS VOINŢA MAILAT - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion MAILAT 2011-08-27 15:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Mihoc Alina Cristea Silviu Florin Vatran Dorin SCRIDON DANIEL
ETAPA 3 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2011-08-20 15:00:00 Herţeg Dorinel Vasile Ioan Adrian Vesa Pavel Florin Vatran Dorin SCRIDON DANIEL
ETAPA 1 CS FRONTIERA PILU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga Onoare B Stadion PILU 2011-08-14 15:00:00 Ardelean Mircea Florin Ilea Alexandru Cioara Darius Vatran Dorin BOGDAN IOAN
ETAPA 1 V. ALMAŞ - AS CETATE DEZNA Cupa Romaniei Stadion CIL 2011-08-17 15:00:00 Olariu Laurenţiu Arsa Emil Negrilă Cristian Gabriel Vatran Dorin Vida Marcel
ETAPA 1 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-08-06 15:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Ardelean Paul Giorgian Coroban Cristian Ionel Vatran Dorin LUCACI ADRIAN
ETAPA 33 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga Onoare B Stadion ŢIPAR 2011-06-26 15:00:00 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Hromei Alexandru Vatran Dorin ACKERMANN
ETAPA 34 AS PROGRESUL NĂDAB - CS RECOLTA APATEU Liga Onoare B Stadion NĂDAB 2011-06-29 15:00:00 Palcu Gheorghe Marius Cristea Emil Ioan Tomuta Sebastian Vatran Dorin Vida Marcel
ETAPA 32 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare B Stadion TÂRNOVA 2011-06-19 15:00:00 Coroban Cristian Ionel Şeran Ioana Loredana Kope Attila Norbert Vatran Dorin PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 31 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS MONEASA Liga Onoare B Stadion BUTENI 2011-06-12 15:00:00 Trif Cristian Alin Nagy Zoltan Berariu Lucian Mihai Vatran Dorin BORA GLIGORE
ETAPA 34 AS SEMLECANA SEMLAC - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-06-04 15:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Mocanu Silviu Flaviu Naghi Remus Ionuţ Vatran Dorin LEAC IOAN
ETAPA 23 P. COVĂSÂNȚ - V. SEMLAC Liga Promotie A Stadion COVĂSÂNȚ 2011-06-05 15:00:00 Vasile Ioan Adrian Tomuta Sebastian Cojocariu Sebastian Vatran Dorin
ETAPA 32 CS UNIREA SÎNTANA - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-05-28 15:00:00 Trif Cristian Alin Coroban Cristian Ionel Gheorghe Valentin Vatran Dorin CIOS DĂNUŢ
ETAPA 29 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS GLORIA SECUSIGIU Liga Onoare A Stadion BÂRZAVA 2011-05-29 15:00:00 Mariş Sorin Foda Lucian Dan Mihai Vatran Dorin CIOS DĂNUŢ
ETAPA 28 AS VICTORIA BERECHIU - CS REGAL HORIA Liga Onoare B Stadion SINTEA MARE 2011-05-22 15:00:00 Bora Alin Eugen Pîncotan Andrei Alexandru Nicoraș Ionuț Vatran Dorin LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 27 CS RECOLTA APATEU - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga Onoare B Stadion BERECHIU 2011-05-15 15:00:00 Palcu Gheorghe Marius Daşcău Ovidiu Claudiu Junger Andreeas Thomas Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 29 CS ŞOIMII TAUŢ - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2011-05-18 15:00:00 Butunoi Adrian Cătălin Arsa Emil Coroban Cristian Ionel Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 28 CS VOINŢA MAILAT - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion MAILAT 2011-05-07 15:00:00 Trif Cristian Alin Cristea Silviu Florin Vesa Pavel Florin Vatran Dorin Vida Marcel
ETAPA 25 CS ATLETICO ARAD - AS SEDERHAT Liga Onoare A Stadion ATLETICO ARAD 2011-04-30 08:00:00 Olariu Laurenţiu Stanciu Mihai Vlăduţ Dan Mihai Vatran Dorin BIRO GABOR
ETAPA 19 V. FELNAC - P. COVĂSÂNȚ Liga Promotie A Stadion FELNAC 2011-05-01 15:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Riţa Flavius Şeran Adrian Vatran Dorin
ETAPA 26 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion PILU 2011-04-23 14:00:00 Herţeg Dorinel Coroban Cristian Ionel Pantea Sebastian Vatran Dorin Vida Marcel
ETAPA 24 AS STEAUA GRĂNICERI - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare B Stadion PILU 2011-04-23 08:00:00 Herţeg Dorinel Coroban Cristian Ionel Pantea Sebastian Vatran Dorin Vida Marcel
ETAPA 25 CS VIITORUL SATU NOU - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-04-17 14:00:00 Bogdan Loredan Mocanu Silviu Flaviu Iacob Nicolae Liviu Vatran Dorin PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 23 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2011-04-09 14:00:00 Barta Paul Sebastian Toderici Mircea Nagy Zoltan Vatran Dorin Vida Marcel
ETAPA 14 V. SEMLAC - V. NADLAC Liga Promotie A Stadion SEMLAC 2011-04-10 14:00:00 Bogdan Loredan Burcă Sergiu Lucian Şeran Adrian Vatran Dorin
ETAPA 20 AS GLORIA SECUSIGIU - AS SEDERHAT Liga Onoare A Stadion SECUSIGIU 2011-04-03 14:00:00 Mihoc Alina Ardelean Paul Giorgian Pîncotan Andrei Alexandru Vatran Dorin BORA GLIGORE
ETAPA 22 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2011-03-26 12:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Vasile Ioan Adrian Herman Mihai Alexandru Vatran Dorin CIOS DĂNUŢ
ETAPA 19 CS DACIA BELIU - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga Onoare B Stadion BELIU 2011-03-20 12:00:00 Pantea Sebastian Condea Paula Geanina Şeran Ioana Loredana Vatran Dorin BORA GLIGORE
ETAPA 20 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2011-03-12 12:00:00 Deac Ionel Alin Vesa Pavel Florin Dumitru Flavia Daniela Vatran Dorin LEAC IOAN
ETAPA 19 AS UNIREA ŞEITIN - CS INEU Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2010-12-04 10:00:00 Deac Ionel Alin Toderici Mircea Naghi Remus Ionuţ Vatran Dorin CIOS DĂNUŢ
ETAPA 16 CS ATLETICO ARAD - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion ATLETICO ARAD 2010-11-27 08:00:00 Vasile Ioan Adrian Stamatoiu Alexandru Dacian Nicoraș Violeta Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
ETAPA 16 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 2010-11-28 11:00:00 Pantea Sebastian Popa Răzvan Ioan Hanyecz Dan Vatran Dorin BORA GLIGORE
ETAPA 17 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a StadionCURTICI 2010-11-20 11:00:00 Ardelean Mircea Florin Arsa Emil Nagy Zoltan Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 15 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga Onoare B Stadion ŞIMAND 2010-11-21 11:00:00 Mako Andras Covaci Călin Andrei Popa Răzvan Ioan Vatran Dorin RACHINOIU VIOREL
ETAPA 14 CS MONEASA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga Onoare B Stadion MONEASA 2010-11-14 11:00:00 Gheorghe Valentin Daşcău Ovidiu Claudiu Şeran Ioana Loredana Vatran Dorin PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 12 V. NADLAC - M. USUSĂU Liga Promotie A Stadion NADLAC 2010-11-13 11:00:00 Pantea Sebastian Babău Mihai Traian Coşovan Ciprian Ioan Vatran Dorin
ETAPA 15 AS VOINŢA MACEA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion MACEA 2010-11-06 11:00:00 Bogdan Loredan Buda Leontin Ianoşi Laurenţiu Adrian Vatran Dorin LEAC IOAN
ETAPA 11 G. CERMEI - V. CHERELUŞ Liga Promotie B Stadion CERMEI 2010-11-07 11:00:00 Mako Andrei Sebastian Maxim Silviu Valerian Hanyecz Dan Vatran Dorin
ETAPA 12 AS PROGRESUL NĂDAB - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion NĂDAB 2010-10-31 12:00:00 Deac Ionel Alin Cristea Emil Ioan Popa Răzvan Ioan Vatran Dorin HAMZA IOAN
ETAPA 4 SC FC UTA II SA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a ICRTI 2010-10-27 13:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Mocanu Silviu Flaviu Cristea Silviu Florin Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 9 AS MĂNĂȘTUR - P. GHIOROC Liga Promotie A Stadion MĂNĂȘTUR 2010-10-24 12:00:00 Roşu Eugen Cheşa Dumitru Dănuţ Berar Marius Florin Vatran Dorin
ETAPA 10 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - FC ZIMANDU NOU Liga Onoare A Stadion MÂNDRULOC 2010-10-17 12:00:00 Pantea Sebastian Dumitru Flavia Daniela Babău Mihai Traian Vatran Dorin HAMZA IOAN
ETAPA 11 AS VOINŢA MACEA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion MACEA 2010-10-09 12:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Toderici Mircea Berar Marius Florin Vatran Dorin ŞANDOR IOAN
ETAPA 8 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 2010-10-03 12:00:00 Vasi Alexandru Iulian Bolcaş Alin Călin Bondar Daniel Vatran Dorin BERAR DANIEL
ETAPA 4 AS PROGRESUL NĂDAB - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Cupa Romaniei Stadion NĂDAB 2010-10-06 12:00:00 Bîtea Radu Bogdan Arsa Emil Berar Marius Florin Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
ETAPA 9 CS ŞOIMII PÎNCOTA - FC UTA SA Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2010-09-24 14:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Arsa Emil Hărduţ Gabriel Dumitru Vatran Dorin CIOS DĂNUŢ
Etapa 6 CS SPERANŢA TURNU - CS ATLETICO ARAD Liga Onoare A Stadion TURNU 2010-09-19 14:00:00 Ardelean Mircea Florin Covaci Călin Andrei Palcu Gheorghe Marius Vatran Dorin LUCACI ADRIAN
Etapa 7 AS SEMLECANA SEMLAC - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2010-09-15 14:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Iacob Nicolae Liviu Berar Marius Florin Vatran Dorin SFĂT GHEORGHE
Etapa 4 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS ATLETICO ARAD Liga Onoare A Stadion SÂNICOLAU MIC 2010-09-12 14:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Iacob Nicolae Liviu Dumitru Flavia Daniela Vatran Dorin SCRIDON DANIEL
Etapa 3 04-05 Septembrie 2010 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A Stadion MÂNDRULOC 2010-09-05 14:00:00 Cristea Silviu Florin Nagy Zoltan Hromei Alexandru Vatran Dorin LUCACI ADRIAN
Etapa 2 28-29 August 2010 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS VICTORIA BERECHIU Liga Onoare b Stadion ŞEPREUŞ 2010-08-29 08:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Hărduţ Gabriel Dumitru Dragu Tudorel Vatran Dorin PĂCURAR AUGUSTIN
Etapa 4 28-29 August 2010 CS INEU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion INEU 2010-08-28 16:00:00 Vasile Ioan Adrian Mocanu Silviu Flaviu Cristea Silviu Florin Vatran Dorin RACHINOIU VIOREL
Etapa 3 25 August 2010 AS AQUA VEST ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2010-08-25 16:00:00 Bolcaş Alin Călin Băla Casian Andrei Bondar Daniel Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
Etapa 1 21-22 August 2010 CS FRONTIERA PILU - CS REGAL HORIA Liga Onoare b Stadion PILU 2010-08-22 16:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Cristea Emil Ioan Gornic Alexandru Dan Vatran Dorin JIVAN MIHAI
Etapa 1 14-15 August 2010 AS UNIREA ŞEITIN - CS VLADIMIRESCU 2003 Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2010-08-14 16:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Alexa Marius Andrei Băla Casian Andrei Vatran Dorin RACHINOIU VIOREL
Inregistrari in baza de date: 211

ajf_arad