• MANUŞOV Iosif
  • Data nasterii: 1949-09-04
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 170 (cm)
  • Arbitru din anul: 1949-09-04
  • Categoria:
  • Specializare: Observator Arbitri
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Tehnician Proiectant
  • Ocupatia actuala:
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
21 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2017-06-11 15:00:00 TRIF Cristian Alin BURCA Sergiu Lucian HANYECZ Dan MANUȘOV Iosif
30 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2017-06-03 08:00:00 BURZA Cristian Mirel MOCANU Silviu Flaviu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MANUȘOV Iosif MAKO Andraș
19 FC ZIMANDU NOU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2017-05-28 15:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru MADA Mădălin MANUȘOV Iosif
18 CS OLIMPIA BOCSIG - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2017-05-21 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian MADA Mădălin CALNACOV Denis Claudiu MANUȘOV Iosif
27 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS INEU Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2017-05-13 15:00:00 TRIF Cristian Alin ARDELEAN Paul Giorgian DREGHICI Flavius Cristian MANUȘOV Iosif VIDA Constantin
21 CS UNIREA SÎNTANA - AS DOROBANŢI Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2017-05-18 15:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru VESA Pavel Florin MANUȘOV Iosif
16 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2017-05-07 15:00:00 SALADEA Sorin VASILE Ioan Adrian STANCIU Mihai Vlăduț MANUȘOV Iosif
20 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2017-05-16 15:00:00 CALNACOV Denis Claudiu MOLDOVEANU Ionel Alexandru CĂLINDRUŢ Emanuel Roland MANUȘOV Iosif
24 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2017-04-29 14:00:00 SALADEA Sorin BURCA Sergiu Lucian DUMITRU Flavia Daniela MANUȘOV Iosif SFÃT Gheorghe
19 C.S. VICTORIA FELNAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2017-05-03 15:00:00 CALNACOV Denis Claudiu RANCEA Alexandru CĂLINDRUŢ Emanuel Roland MANUȘOV Iosif
12 CS FRONTIERA PILU - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 6 a Seria A Stadion PILU 2017-04-23 12:00:00 TRIF Cristian Alin VASILE Ioan Adrian CÃȘUȚ Cristian MANUȘOV Iosif
17 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2017-04-24 14:00:00 DOBÂNDĂ Dinu MIHUȚ Răzvan Traian NEAGU Alexandru MANUȘOV Iosif
17 CS GLOGOVĂŢ 2013 - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Juniori 1 Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2017-04-19 14:00:00 PALCU Gheorghe Marius DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MANUȘOV Iosif
20 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-04-08 08:00:00 BOLCAȘ Alin Călin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru VASILE Ioan Adrian MANUȘOV Iosif COMAN Ovidiu
16 CS ŞOIMII ŞIMAND - C.S. ŞICULA 2016 Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2017-04-12 14:00:00 DREGHICI Flavius Cristian PANTEA Andrei Alex. PANTEA Patricia Alexandra MANUȘOV Iosif
10 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - F.C. SÂNTANA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion NĂDAB 2017-04-02 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian DISTA Denis DREGHICI Flavius Cristian MANUȘOV Iosif
15 AS DOROBANŢI - CS PODGORIA GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion Dorobanti 2017-04-05 14:00:00 PANTEA Sebastian MOȚ Andreea Alexandra JOANDREA Sergiu Cătălin MANUȘOV Iosif
18 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2017-03-25 12:00:00 SALADEA Sorin CRISTEA Emil Ioan PÂSLARU Andrei MANUȘOV Iosif SFÃT Gheorghe
14 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2017-03-29 12:00:00 PANĂ Natanael MONA Sergiu Laurențiu TURGYAN Cătălin MANUȘOV Iosif
13 CS VICTORIA NĂDLAC - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2017-03-22 12:00:00 ANDEA Alexandru MOLDOVEANU Ionel Alexandru RUS Dionisie Constantin MANUȘOV Iosif
12 AS PODGORIA GHIOROC - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2017-03-15 12:00:00 VESA Pavel Florin DREGHICI Flavius Cristian ARDELEAN Paul Giorgian MANUȘOV Iosif
15 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-11-26 11:00:00 BURZA Cristian Mirel NAGHI Remus Ionuț DUMITRU Flavia Daniela MANUȘOV Iosif ROȘU Eugen
13 CS GLOGOVĂŢ 2013 - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion HORIA 2016-11-12 11:00:00 GORNIC Alexandru Dan PÂSLARU Andrei BERARIU Lucian Mihai MANUȘOV Iosif BABĂU Romulus
11 AS GLORIA SECUSIGIU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2016-11-06 11:00:00 RIȚA Flavius Ionel MONA Sergiu Laurențiu NEAGU Alexandru MANUȘOV Iosif
1 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion PÂNCOTA 2016-11-14 12:00:00 ANDEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta DEHELEAN Patrick Alin MANUȘOV Iosif
11 C.S. ŞOIMII LIPOVA - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-10-29 08:00:00 SALADEA Sorin ARSA Emil ARDELEAN Paul Giorgian MANUȘOV Iosif LOVAS Iosif Ioan
11 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-11-02 11:00:00 PANTEA Sebastian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu HAIDA Valentina MANUȘOV Iosif
7 C.S. VIITORUL PEREG - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2016-10-23 12:00:00 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan MANUȘOV Iosif
10 CS VICTORIA ZĂBRANI - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2016-10-26 12:00:00 HAIDA Valentina MADA Mădălin TURGYAN Cătălin MANUȘOV Iosif
9 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2016-10-15 12:00:00 COROBAN Cristian Ionel ARSA Emil NAGHI Remus Ionuț MANUȘOV Iosif HAMZA Ioan
9 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2016-10-19 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel SUCIU Andreea DEHELEAN Patrick Alin MANUȘOV Iosif
7 AS STEAUA GRĂNICERI - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-10-08 12:00:00 JURCĂ Tudor Florin NEAGU Alexandru DOBÂNDĂ Dinu MANUȘOV Iosif
8 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-10-12 12:00:00 NEAGU Flavius VESA Pavel Florin NEAGU Alexandru MANUȘOV Iosif
6 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-10-02 10:00:00 NEAGU Flavius SUCIU Andreea JOANDREA Sergiu Cătălin MANUȘOV Iosif
7 AS DOROBANŢI - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion Dorobanti 2016-10-05 12:00:00 IOVA Cătălin Ionuț CĂPRICEANĂ Gabriel Florin PÃTROI Ciprian MANUȘOV Iosif
7 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2016-10-01 12:00:00 BURCĂ Daniel Adrian MIHOC Alina PANTEA Sebastian MANUȘOV Iosif SCRIDON Daniel
3 F.C. SÂNTANA 2016 - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2016-09-24 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel DEHELEAN Patrick Alin TURGYAN Cătălin MANUȘOV Iosif
5 CS UNIREA SÎNTANA - CS PODGORIA GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2016-09-21 14:00:00 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil HAPCA Larisa Florina MANUȘOV Iosif
5 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-09-16 14:00:00 TRIF Cristian Alin ARSA Emil VESA Pavel Florin MANUȘOV Iosif RAD Vasile
1 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2016-09-11 14:00:00 BOGDAN Loredan NAGY Zoltan MONA Sergiu Laurențiu MANUȘOV Iosif
4 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2016-09-14 14:00:00 MATEUȚ Cãlin ARDELEAN Paul Giorgian CALNACOV Denis Claudiu MANUȘOV Iosif
2 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-09-04 14:00:00 JURCĂ Tudor Florin TAKATS Cristian Flavius DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MANUȘOV Iosif
2 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - A.C.S. SOCODOR Cupa Romaniei Stadion ŢIPAR 2016-09-07 13:30:00 VESA Pavel Florin ȘUȘCĂ Andreea TURGYAN Cătălin MANUȘOV Iosif
2 CS INEU - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion INEU 2016-08-27 08:00:00 BÎTEA Radu Bogdan PANTEA Sebastian NAGHI Remus Ionuț MANUȘOV Iosif RAD Vasile
2 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2016-08-31 15:00:00 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MADA Mădălin MONA Sergiu Laurențiu MANUȘOV Iosif
1 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS PODGORIA GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2016-08-24 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel TURGYAN Cătălin MANUȘOV Iosif
1 AS CETATE DEZNA - CS UNIREA GURAHONŢ Cupa Romaniei Stadion DEZNA 2016-08-21 14:30:00 BOLCAȘ Alin Călin BERARIU Lucian Mihai LOVAS Alexandru MANUȘOV Iosif
6 C.S. GLORIA NEUDORF - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2016-06-19 15:00:00 IOVA Cătălin Ionuț RANCEA Alexandru ȘUȘCĂ Andreea MANUȘOV Iosif
5 AS VOINŢA MACEA - CS GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2016-06-12 15:00:00 MATEUȚ Cãlin ANDEA Alexandru COJOCARIU Dan Cristian MANUȘOV Iosif
4 CS MONEASA - AS PODGORIA ŞIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2016-06-04 15:00:00 BOGDAN Loredan PETROVAN Florin CĂTANĂ Paul MANUȘOV Iosif
23 CS VULTURII SOCODOR - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2016-05-29 15:00:00 SALADEA Sorin ARDELEAN Ioan Viorel MIHOC Alina MANUȘOV Iosif
2 CS MONEASA - CS BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2016-05-22 15:00:00 HERȚEG Dorinel TOMUȚ Cristian DREGHICI Flavius Cristian MANUȘOV Iosif
24 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-05-14 15:00:00 ARDELEAN Mircea Florin PÂSLARU Andrei NAGHI Remus Ionuț MANUȘOV Iosif LOVAS Iosif Ioan
21 AS SEMLECANA SEMLAC - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2016-05-19 15:00:00 JUNGER Andreas Thomas ANDEA Alexandru NEAGU Alexandru MANUȘOV Iosif
18 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2016-05-07 15:00:00 BURCĂ Daniel Adrian MAKO Andrei Sebastian PANTEA Andrei Alex. MANUȘOV Iosif
20 CS VOINŢA MAILAT - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2016-05-12 15:00:00 IOVA Cătălin Ionuț CALNACOV Denis Claudiu DREGHICI Flavius Cristian MANUȘOV Iosif
19 AS SEMLECANA SEMLAC - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2016-05-05 15:00:00 RIȚA Flavius Ionel CALNACOV Denis Claudiu NEAGU Alexandru MANUȘOV Iosif
21 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-04-23 14:00:00 ARDELEAN Mircea Florin NAGY Zoltan CRISTEA Emil Ioan MANUȘOV Iosif HAMZA Ioan
19 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2016-04-24 14:00:00 HERȚEG Dorinel MATEUȚ Cãlin RADU Paul MANUȘOV Iosif
18 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2016-04-28 14:00:00 CÎRMACI Filip Sergiu STANCIU Mihai Vlăduț BURCA Sergiu Lucian MANUȘOV Iosif
18 CS INEU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion INEU 2016-04-17 14:00:00 GORNIC Alexandru Dan PANTEA Sebastian MIHOC Alina MANUȘOV Iosif
19 AS AQUA VEST ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2016-04-09 14:00:00 BÎTEA Radu Bogdan NAGHI Remus Ionuț TOMUȚA Sebastian Florin MANUȘOV Iosif SCRIDON Daniel
16 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2016-04-14 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian DOBÂNDĂ Dinu TURGYAN Cătălin MANUȘOV Iosif
14 C.S. SPERANŢA CHIER - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2016-04-03 15:00:00 PETROVAN Florin DOBÂNDĂ Dinu TOMUȚ Cristian MANUȘOV Iosif
15 C.S. VICTORIA FELNAC - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2016-04-07 15:00:00 VESA Pavel Florin CRUDU Alexandru COIȘ Carol MANUȘOV Iosif
15 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria B Stadion SĂVÂRŞIN 2016-03-27 13:00:00 BOLCAȘ Alin Călin BURCA Sergiu Lucian BETEA Sorina Georgiana MANUȘOV Iosif
14 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2016-03-31 13:00:00 ANDEA Alexandru BURCA Sergiu Lucian DREGHICI Flavius Cristian MANUȘOV Iosif
16 C.S. VICTORIA FELNAC - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-03-19 13:00:00 DEAC Ionel Alin VESA Pavel Florin CÃȘUȚ Cristian MANUȘOV Iosif MÃRGINEAN Valer
13 CS UNIREA SÎNTANA - AS VIITORUL ALMAŞ Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2016-03-24 13:00:00 JUNGER Andreas Thomas LOVAS Alexandru CĂTANĂ Paul MANUȘOV Iosif
11 GLORIA NEUDORF - S. Livada Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2015-11-22 12:00:00 BONDAR Daniel BĂLA Casian Andrei PANTEA Andrei Alex. MANUȘOV Iosif
10 V. NADLAC - V. FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2015-11-19 12:00:00 CIUCĂ Robert TAKATS Cristian Flavius DEHELEAN Patrick Alin MANUȘOV Iosif
11 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-11-08 12:00:00 GORNIC Alexandru Dan NEAGU Alexandru TAKATS Cristian Flavius MANUȘOV Iosif
9 AS PROGRESUL PECICA - V. FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2015-11-12 12:00:00 PETROVAN Florin RANCEA Alexandru STANCIU Mihai Vlăduț MANUȘOV Iosif
8 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - V. NADLAC Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-11-01 12:00:00 COROBAN Cristian Ionel MORAR Daniel ȘUȘCÃ Nicoleta MANUȘOV Iosif
8 CS VOINŢA MAILAT - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2015-11-05 12:00:00 SALADEA Sorin BURCA Sergiu Lucian ARDELEAN Paul Giorgian MANUȘOV Iosif
9 ACS UTA B.D. - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2015-10-25 13:00:00 TRIF Cristian Alin ALEXA Marius Andrei MIHOC Alina MANUȘOV Iosif COMAN Ovidiu
6 AS PRO GURBA - N. SEBIS II Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2015-10-18 13:00:00 POPA Paul GROȘAN Tudor Ștefan CĂTANĂ Paul MANUȘOV Iosif
6 P. GHIOROC - V. ALMAŞ Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2015-10-22 13:00:00 PUICEA Claudiu Ghe. RANCEA Alexandru DREGHICI Flavius Cristian MANUȘOV Iosif
5 V. NADLAC - CITIZENS Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDLAC 2015-10-10 14:00:00 OLARIU Laurențiu ANDEA Alexandru BURCA Sergiu Lucian MANUȘOV Iosif
5 AS PRO GURBA - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2015-10-15 13:00:00 MATEUȚ Cãlin RADU Paul COVACI Sergiu Cristian MANUȘOV Iosif
6 V. SOCODOR - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-10-04 13:00:00 ARDELEAN Mircea Florin NAGY Zoltan MATEUȚ Cãlin MANUȘOV Iosif
6 AS VINGA - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2015-10-08 13:00:00 SILAGHI Robert CRUDU Alexandru ȘUȘCĂ Andreea MANUȘOV Iosif
3 V.LUNCA TEUZ CERMEI - S.LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion CERMEI 2015-09-26 15:00:00 VASI Alexandru Iulian MAKO Andrei Sebastian MONA Sergiu Laurențiu MANUȘOV Iosif
5 CS UNIREA SÎNTANA - V.LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2015-10-01 13:00:00 PUICEA Claudiu Ghe. PETROVAN Florin RANCEA Alexandru MANUȘOV Iosif
4 O. BOCSIG - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2015-09-20 15:00:00 BÎTEA Radu Bogdan PANTEA Andrei Alex. TAKATS Cristian Flavius MANUȘOV Iosif
3 CS VOINŢA MAILAT - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2015-09-12 15:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile NAGY Zoltan CRISTEA Emil Ioan MANUȘOV Iosif HAMZA Ioan
2 P. GHIOROC - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2015-09-10 15:00:00 DOBÂNDĂ Dinu DREGHICI Flavius Cristian RANCEA Alexandru MANUȘOV Iosif
2 AS UNIREA ŞEITIN - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2015-09-05 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel VESA Pavel Florin LOVAS Alexandru MANUȘOV Iosif
1 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2015-09-03 15:00:00 STANCIU Mihai Vlăduț CÃȘUȚ Cristian CĂTANĂ Paul MANUȘOV Iosif
1 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS INEU II Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-08-30 16:00:00 BURCĂ Daniel Adrian CÎRMACI Filip Sergiu ANDEA Alexandru MANUȘOV Iosif
1 AS CETATE DEZNA - CS INEU II Cupa Romaniei Stadion DEZNA 2015-08-23 15:30:00 WERNITZER Adrian Paul GROȘAN Tudor Ștefan BOLDOR Sebastian Mircea MANUȘOV Iosif
29 AS VOINŢA MUNAR - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2015-06-21 09:00:00 TRIF Cristian Alin STANCIU Mihai Vlăduț DREGHICI Flavius Cristian MANUȘOV Iosif BORA Gligore
27 AS CETATE DEZNA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-06-07 16:00:00 TRIF Cristian Alin CIUCĂ Robert LAUKO Claudiu Cosmin MANUȘOV Iosif PEȘTE Bogdan Dumitru
26 AS STEAUA GRĂNICERI - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion GRANICERI 2015-05-31 16:00:00 IACOB Nicolae Liviu DREGHICI Flavius Cristian SANDU Roland MANUȘOV Iosif VIDA Constantin
25 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-05-24 16:00:00 BOLCAŞ ALIN CĂLIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ LOVAS ALEXANDRU Manusov Iosif BORA GLIGORE
23 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2015-05-28 16:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN CATANA PAUL MONA SERGIU Manusov Iosif
21 AS VOINŢA MACEA - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2015-05-17 16:00:00 CRISTEA EMIL IOAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN BETEA SORINA GEORGIANA Manusov Iosif BABĂU ROMULUS
15 S. CHIER - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2015-05-10 16:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN TAMAS EUGEN SILAGHI ROBERT Manusov Iosif
21 AS AQUA VEST ARAD - ACS UTA BD Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2015-05-08 16:00:00 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN COIS CAROL SILAGHI ROBERT Manusov Iosif
22 CS RECOLTA APATEU - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-05-03 16:00:00 BOGDAN LOREDAN BURCĂ SERGIU LUCIAN BERARIU LUCIAN MIHAI Manusov Iosif JIVAN MIHAI
20 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - V. LUNCA TEUZ Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-05-07 16:00:00 Andea Alexandru HANT DANIEL MONA SERGIU Manusov Iosif
21 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2015-04-26 15:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE PUICEA CLAUDIU GHE. TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Manusov Iosif SFĂT GHEORGHE
19 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2015-04-30 15:00:00 DEMETER CLAUDIU IOAN HANT DANIEL RANCEA ALEXANDRU Manusov Iosif
12 CITYZENS - V.LUNCA TEUZ II Liga a 6 a Seria A Stadion MOTORUL 2015-04-19 09:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ARDELEAN PAUL GIORGIAN Manusov Iosif
19 O. BOCSIG - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2015-04-11 15:00:00 COVACI IOAN FLORIN BERARIU LUCIAN MIHAI ARDELEAN IOAN VIOREL Manusov Iosif PĂCURAR AUGUSTIN
18 V. SOCODOR - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-04-05 15:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ANDEA ALEXANDRU Manusov Iosif MÂNDRU ŞTEFAN
16 AS SEMLECANA SEMLAC - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-04-09 15:00:00 MATEUT CALIN MADA MADALIN NEAGU ALEXANDRU Manusov Iosif
17 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2015-03-29 13:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ RADU PAUL Manusov Iosif JUŞCĂ TEODOR
15 P. SIRIA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIRIA 2015-03-28 13:00:00 DEMETER CLAUDIU IOAN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS SALADEA SORIN Manusov Iosif
16 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2015-03-22 13:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU CĂŞUŢ CRISTIAN Manusov Iosif BERAR DANIEL
14 AS STEAUA GRĂNICERI - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2014-11-15 12:00:00 BOLCAŞ ALIN CĂLIN IOVA CĂTĂLIN IONUT SALADEA SORIN Manusov Iosif MÂNDRU ŞTEFAN
11 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2014-11-13 12:00:00 SANDU ROLAND COIS CAROL SUSCA NICOLETA Manusov Iosif
12 CS VIITORUL SATU NOU - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-11-01 12:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU SALADEA SORIN RAŢA RAUL Manusov Iosif Lovas Iosif
11 O. BOCSIG - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-10-26 13:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL NAGHI REMUS IONUŢ MAKO ANDREI SEBASTIAN Manusov Iosif Lovas Iosif
9 AS SEMLECANA SEMLAC - GLORIA CTP ARAD Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2014-10-30 13:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ NEAGU ALEXANDRU TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Manusov Iosif ANULAT
8 CS BELIU - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2014-10-19 13:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN MADA MADALIN TAMAS EUGEN Manusov Iosif
9 AS CETATE DEZNA - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2014-10-12 13:00:00 OLARIU LAURENŢIU ANICULĂESEI MIHAI CORNEL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Manusov Iosif PĂCURAR AUGUSTIN
7 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2014-10-16 13:00:00 PÂSLARU ANDREI HANYECZ DAN ANDEA ALEXANDRU Manusov Iosif
8 AS STEAUA GRĂNICERI - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2014-10-05 14:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN VASILE IOAN ADRIAN HANYECZ DAN Manusov Iosif Miron Marian
7 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2014-09-28 15:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL ANICULĂESEI MIHAI CORNEL NICORAŞ VIOLETA ARIANA Manusov Iosif Miron Marian
5 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2014-10-02 13:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ NEAGU ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU Manusov Iosif
6 AS FLACĂRA ŢIPAR - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2014-09-21 15:00:00 COVACI IOAN FLORIN PĂTROI CIPRIAN SICLOVAN PAUL ALEX. Manusov Iosif ŞCHIOPU PETRE
5 CS FRONTIERA PILU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-09-14 15:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL NICORAŞ VIOLETA ARIANA ANDEA ALEXANDRU Manusov Iosif BORA GLIGORE
3 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2014-09-18 15:00:00 SALADEA SORIN NEAGU ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU Manusov Iosif
4 V. SOCODOR - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-09-07 15:00:00 BOGDAN LOREDAN CÎRMACI FILIP SERGIU MATEUT CALIN Manusov Iosif Mako Andras
2 AS VINGA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2014-09-11 15:00:00 SANDU ROLAND PANTEA ANDREI ALEX. CIUCA ROBERT Manusov Iosif
3 CS SPERANŢA TURNU - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-08-30 16:00:00 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Manusov Iosif BIRO GABOR
1 AS PRO GURBA - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2014-08-31 16:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN PUICEA CLAUDIU GHE. DOBANDA DINU Manusov Iosif
1 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2014-09-04 15:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL HANYECZ DAN ROTARIU PATRICK GEORGE Manusov Iosif
2 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-08-24 16:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU ARSA EMIL ARDELEAN PAUL GIORGIAN Manusov Iosif SFĂT GHEORGHE
1 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2014-08-17 16:00:00 BOGDAN LOREDAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN ROTARIU PATRICK GEORGE Manusov Iosif CIOS DĂNUŢ
2 AS CETATE SĂVÎRŞIN - ACS UTA II B.D. Cupa Romaniei Stadion SĂVÂRŞIN 2014-08-20 16:00:00 DEAC IONEL ALIN NAGY ZOLTAN MADA MADALIN Manusov Iosif BABĂU ROMULUS
1 V. SOCODOR - CS ATLETICO ARAD Cupa Romaniei Stadion SOCODOR 2014-08-10 16:00:00 DEAC IONEL ALIN BETEA SORINA GEORGIANA JUNGER ANDREAS THOMAS Manusov Iosif Mako Andras
30 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2014-06-29 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN POPA PAUL Manusov Iosif CIOS DĂNUŢ
28 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2014-06-15 16:00:00 BOLCAŞ ALIN CĂLIN GUDIU IONEL FLORIN LOVAS ALEXANDRU Manusov Iosif Miron Marian
27 V. SOCODOR - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-06-08 16:00:00 PALCU GHEORGHE MARIUS HANYECZ DAN PĂTROI CIPRIAN Manusov Iosif BERAR DANIEL
26 AVINTUL TARNOVA - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2014-06-01 16:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN GUDIU IONEL FLORIN BERARIU LUCIAN MIHAI Manusov Iosif Tarlea Mihai
25 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - S LIPOVA Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-05-24 16:00:00 DEAC IONEL ALIN BĂLA CASIAN ANDREI ARSA EMIL Manusov Iosif CIOS DĂNUŢ
25 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - S LIPOVA Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-05-24 16:00:00 DEAC IONEL ALIN BĂLA CASIAN ANDREI ARSA EMIL Manusov Iosif CIOS DĂNUŢ
24 AS VOINŢA MUNAR - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-05-18 16:00:00 PALCU GHEORGHE MARIUS PUICEA CLAUDIU GHE. RADU PAUL Manusov Iosif Mako Andras
17 AS HĂLMAGIU - U. GURAHONT Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2014-05-11 16:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU VESA PAVEL FLORIN MADA MADALIN Manusov Iosif
22 CS VIITORUL SATU NOU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-05-04 16:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL JUNGER ANDREAS THOMAS LAUKO CLAUDIU COSMIN Manusov Iosif Miron Marian
21 V. FELNAC - V.MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2014-04-27 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Manusov Iosif Rosu Eugen
20 CS RECOLTA APATEU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-04-19 15:00:00 BOGDAN LOREDAN COVACI IOAN FLORIN ANDEA ALEXANDRU Manusov Iosif ŞCHIOPU PETRE
14 AS MĂNĂȘTUR - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion VINGA 2014-04-13 15:00:00 COVACI IOAN FLORIN ŞERAN ADRIAN SUBA ANDREI SEBASTIAN Manusov Iosif
18 CS VIITORUL SATU NOU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-04-06 15:00:00 BOGDAN LOREDAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN HAIDA VALENTINA Manusov Iosif Vida Marcel
17 FC ZIMANDU NOU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2014-03-30 13:00:00 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ CÎRMACI FILIP SERGIU Manusov Iosif Rosu Eugen
16 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2014-03-23 13:00:00 VASILE IOAN ADRIAN MIHOC ALINA LAUKO CLAUDIU COSMIN Manusov Iosif BABĂU ROMULUS
15 V. SOCODOR - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2013-11-24 12:00:00 IACOB NICOLAE LIVIU COIS PAUL ALEXANDRU BETEA SORINA GEORGIANA Manusov Iosif Miron Marian
14 N. SEBIS - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2013-11-17 12:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN NAGHI REMUS IONUŢ GUDIU IONEL FLORIN Manusov Iosif SCRIDON DANIEL
10 U.GURAHONT - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion GURAHONT 2013-11-10 12:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL ŞERAN ADRIAN SICLOVAN PAUL ALEX. Manusov Iosif
12 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-11-03 12:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BERARIU LUCIAN MIHAI ROTARIU PATRICK GEORGE Manusov Iosif Gaie Cornel
11 CS FRONTIERA PILU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2013-10-27 13:00:00 GHEORGHE VALENTIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Manusov Iosif LUCACI ADRIAN
7 L. TEUZ II - GLOGOVAT 2013 Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2013-10-20 13:00:00 IACOB NICOLAE LIVIU CENADAN RADU LOVAS ALEXANDRU Manusov Iosif
9 AS CETATE DEZNA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2013-10-13 13:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL SERAN IOANA LOREDANA ROTARIU PATRICK GEORGE Manusov Iosif JIVAN MIHAI
5 V.CAPORAL ALEXA - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2013-10-06 13:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL TAU ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU Manusov Iosif
7 O. BOCSIG - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-09-29 15:00:00 COVACI IOAN FLORIN CÎRMACI FILIP SERGIU COSTEA ADRIAN GEORGE Manusov Iosif JUŞCĂ TEODOR
6 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2013-09-22 15:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ HANYECZ DAN Manusov Iosif Tarlea Mihai
5 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2013-09-15 15:00:00 VASILE IOAN ADRIAN SICLOVAN PAUL ALEX. PÂSLARU ANDREI Manusov Iosif CIOS DĂNUŢ
1 UNIREA SILINDIA - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion SILINDIA 2013-09-08 15:00:00 POPA PAUL CIUCA ROBERT DANCIU ALEXANDRU Manusov Iosif
3 CS FRONTIERA PILU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2013-09-01 15:00:00 OLARIU LAURENŢIU GHEORGHE VALENTIN HANYECZ DAN Manusov Iosif ŞCHIOPU PETRE
2 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2013-08-25 16:00:00 HERŢEG DORINEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU PÂSLARU ANDREI Manusov Iosif PĂCURAR AUGUSTIN
1 AS VOINŢA MUNAR - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2013-08-17 16:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN HANYECZ DAN MATEUT CALIN Manusov Iosif ŞCHIOPU PETRE
34 V. SOCODOR - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2013-06-30 16:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN COVACI IOAN FLORIN PANTEA ANDREI ALEX. Manusov Iosif JUŞCĂ TEODOR
31 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-06-16 16:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL NICORAŞ VIOLETA ARIANA CĂŞUŢ CRISTIAN Manusov Iosif MÂNDRU ŞTEFAN
29 AS VINGA - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2013-06-09 16:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Manusov Iosif Coman Ovidiu
27 AS CETATE DEZNA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2013-06-02 16:00:00 OLARIU LAURENŢIU SERAN IOANA LOREDANA BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Manusov Iosif GYENGE IOSIF
28 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-06-05 16:00:00 COVACI IOAN FLORIN BESCHIU CRĂCIUN DUMITRU LUCA ALEXANDRU Manusov Iosif Rosu Eugen
26 AS ALUNIŞ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2013-05-26 16:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN CĂŞUŢ CRISTIAN HANYECZ DAN Manusov Iosif ŞCHIOPU PETRE
15 V.CAPORAL ALEXA - N.SEBIS II Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2013-05-19 16:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN MOTIU ROBERT ANDREI Manusov Iosif
24 AS ALUNIŞ - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2013-05-12 16:00:00 GHEORGHE VALENTIN CÎRMACI FILIP SERGIU COIS PAUL ALEXANDRU Manusov Iosif GYENGE IOSIF
23 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2013-05-04 14:00:00 TRABALKA KEVIN BESCHIU CRĂCIUN DUMITRU COIS PAUL ALEXANDRU Manusov Iosif Gaie Cornel
22 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2013-04-28 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN ROTARIU PATRICK GEORGE TULCAN RAUL EMIL Manusov Iosif Coman Ovidiu
12 N. SEBIS - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2013-04-21 15:00:00 MAKO ANDRAS MAKO ANDREI SEBASTIAN PÂSLARU ANDREI Manusov Iosif
20 O. BOCSIG - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-04-14 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN DUMITRU FLAVIA DANIELA BERARIU LUCIAN MIHAI Manusov Iosif HAMZA IOAN
11 P. GHIOROC - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion GHIOROC 2013-04-13 15:00:00 PUICEA CLAUDIU GHE. MADA MADALIN TULCAN RAUL EMIL Manusov Iosif
19 AS STEAUA GRĂNICERI - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2013-03-30 13:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ OPITZ ROLAND LADISLAU CARAVACI RAFAEL Manusov Iosif Miron Marian
18 CS VLADIMIRESCU 2003 - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2013-03-24 09:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL HANYECZ DAN Manusov Iosif MÂNDRU ŞTEFAN
17 CS FRONTIERA PILU - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2013-03-10 13:00:00 DEAC IONEL ALIN CĂŞUŢ CRISTIAN ROTARIU PATRICK GEORGE Manusov Iosif Miron Marian
16 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2012-12-02 11:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN RAD ADRIAN SORIN COSTEA ADRIAN GEORGE Manusov Iosif BIZĂU BODNĂRAŞ
15 CRISUL CH CRIS II - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion NĂDAB 2012-11-25 12:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN KALO GABRIEL SABIN COSTEA ADRIAN GEORGE Manusov Iosif HAMZA IOAN
14 AS VINGA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2012-11-18 11:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN GHEORGHE VALENTIN Manusov Iosif SFĂT GHEORGHE
13 AS VOINŢA MACEA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2012-11-11 11:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ POPAN BOGDAN ALEX. Manusov Iosif Coman Ovidiu
12 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2012-11-04 11:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN KALO GABRIEL SABIN CĂŞUŢ CRISTIAN Manusov Iosif ŞCHIOPU PETRE
11 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2012-10-28 12:00:00 COVACI IOAN FLORIN MIHOC ALINA PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Manusov Iosif HAMZA IOAN
10 V. SOCODOR - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2012-10-21 12:00:00 VASILE DUMITRU GHE. JUNGER ANDREAS THOMAS BULZ STEFAN Manusov Iosif BORA GLIGORE
9 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2012-10-14 12:00:00 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL SICLOVAN PAUL ALEX. VASILE IOAN ADRIAN Manusov Iosif Coman Ovidiu
8 CRISUL CH CRIS II - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga a 5 a Seria B Stadion NĂDAB 2012-10-07 12:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL CĂŞUŢ CRISTIAN RAŢA RAUL Manusov Iosif Pirvulescu Dan
7 AVINTUL TARNOVA - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2012-09-30 14:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN VESA PAVEL FLORIN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Manusov Iosif SCRIDON DANIEL
6 CS RECOLTA APATEU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-09-23 14:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN MIHOC ALINA JUNGER ANDREAS THOMAS Manusov Iosif Vida Marcel
5 AS VINGA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2012-09-16 14:00:00 VASILE IOAN ADRIAN PANTEA ANDREI ALEX. SZASZ BRIGITTA Manusov Iosif Vida Marcel
4 V. SOCODOR - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2012-09-09 14:00:00 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL ŞERAN ADRIAN BESCHIU CRĂCIUN DUMITRU Manusov Iosif PIRVULESCU
3 CS DACIA BELIU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-09-02 14:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT WERNITZER ADRIAN PAUL Manusov Iosif Gaie Cornel
2 AS CETATE DEZNA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2012-08-26 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN MAGHIAR PETRE BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Manusov Iosif BORA GLIGORE
1 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2012-08-19 15:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN BUDA LEONTIN ROTARIU PATRICK GEORGE Manusov Iosif SCRIDON DANIEL
1 V. ALMAŞ - CS MONEASA Cupa Romaniei Stadion CIL 2012-08-12 15:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN PROTASE ALEXA MARIAN DRÎMBE DENIS ALEX Manusov Iosif BORA GLIGORE
ETAPA 34 CS DACIA BELIU - AS PRO GURBA Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-06-30 15:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Popa Paul Costea Adrian Manusov Iosif BORA GLIGORE
ETAPA 33 AS FLACĂRA ŢIPAR - V. ALMAŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2012-06-24 15:00:00 Covaci Ioan Vasile Ioan Adrian Subotnicu Daniel Manusov Iosif BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 31 AS PRO GURBA - V. ALMAŞ Liga a 5 a Seria B Stadion GURBA 2012-06-09 15:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Maghiar Petre Casut Cristian Manusov Iosif GYENGE IOSIF
ETAPA 29 CS FRONTIERA PILU - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2012-05-27 15:00:00 Herţeg Dorinel Mihoc Alina Mocan Ciprian Dumitru Manusov Iosif LUCACI ADRIAN
ETAPA 28 V. ALMAŞ - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ALMAS 2012-05-19 15:00:00 Bîtea Radu Bogdan Negrilă Cristian Gabriel Nicoraș Violeta Manusov Iosif Marginean Valer
ETAPA 16 V. FELNAC - O. BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion FELNAC 2012-05-20 15:00:00 Herţeg Dorinel Bolcaş Alin Călin Bulz Stefan Manusov Iosif
ETAPA 27 AS ALUNIŞ - V. NADLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2012-05-13 15:00:00 Covaci Ioan Iacob Nicolae Liviu Dreghici Flavius Cristian Manusov Iosif LEAC IOAN
ETAPA 26 AS STEAUA GRĂNICERI - G. CERMEI Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2012-05-06 15:00:00 Covaci Ioan Daşcău Ovidiu Claudiu Cirmaci Filip Manusov Iosif Gaie Cornel
ETAPA 25 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2012-04-29 14:00:00 Vasi Alexandru Iulian Gudiu Ionel Florin Hanyecz Dan Manusov Iosif HAMZA IOAN
ETAPA 24 V. SOCODOR - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2012-04-22 14:00:00 Buda Leontin Dreghici Flavius Cristian Hanyecz Dan Manusov Iosif GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 23 AS CETATE DEZNA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2012-04-14 12:00:00 Jurca Tudor Naghi Remus Ionuţ Casut Cristian Manusov Iosif BOGDAN IOAN
ETAPA 22 AS OLIMPIA BÎRZAVA - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2012-04-08 14:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Dragu Tudorel Cojocariu Sebastian Manusov Iosif Marginean Valer
ETAPA 10 S. CHIER - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2012-04-01 14:00:00 Ciumedean Alexandru Vlad Savan Gavril Cirmaci Filip Manusov Iosif
ETAPA 20 AS STEAUA GRĂNICERI - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2012-03-25 12:00:00 Covaci Ioan Nagy Zoltan Demeter Claudiu Ioan Manusov Iosif HAMZA IOAN
ETAPA 19 CS FRONTIERA PILU - AS PRO GURBA Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2012-03-18 12:00:00 Herţeg Dorinel Kalo Gabriel Sabin Aniculăesei Mihai Cornel Manusov Iosif LEAC IOAN
ETAPA 17 AS PRO GURBA - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion GURBA 2011-12-04 10:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Berariu Lucian Mihai Nicoraș Ionuț Manusov Iosif ACKERMANN
ETAPA 16 V. ALMAŞ - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion CIL 2011-11-26 11:00:00 Deac Ionel Alin Pantea Sebastian Pîncotan Andrei Alexandru Manusov Iosif LEAC IOAN
ETAPA 15 V. NADLAC - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion NĂDLAC 2011-11-19 11:00:00 Palcu Gheorghe Marius Rad Adrian Sorin Nicoraș Violeta Manusov Iosif RACHINOIU VIOREL
ETAPA 13 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIRIA 2011-11-06 11:00:00 Herţeg Dorinel Gornic Alexandru Dan Negrilă Cristian Gabriel Manusov Iosif PINTEA MIHAI
ETAPA 12 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2011-10-30 12:00:00 Cristea Silviu Florin Buda Leontin Puicea Claudiu Gheorghe Manusov Iosif BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 9 V.CAPORAL ALEXA - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2011-10-23 12:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Dobre Cristian Pal Eduard Manusov Iosif
ETAPA 8 V. NADLAC II - AS MĂNĂȘTUR Liga a 6 a Seria A Stadion NADLAC 2011-10-15 08:00:00 Rad Adrian Sorin Stanciu Alin Beschiu Dumitru Manusov Iosif
ETAPA 11 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - V. NADLAC Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2011-10-08 12:00:00 Palcu Gheorghe Marius Dumitru Flavia Daniela Hromei Alexandru Manusov Iosif LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 6 P. COVĂSÂNȚ - CS REGAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion COVĂSÂNȚ 2011-10-09 12:00:00 Demeter Claudiu Ioan Maghiar Petre Beschiu Dumitru Manusov Iosif
ETAPA 8 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AC ŞAGU Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2011-10-02 12:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Toderici Mircea Lauko Claudiu Manusov Iosif BABĂU ROMULUS
ETAPA 7 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion BUTENI 2011-09-25 14:00:00 Bolcaş Alin Călin Şeran Adrian Popa Paul Manusov Iosif MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 3 AS VINGA - P. GHIOROC Liga Promotie A Stadion VINGA 2011-09-18 14:00:00 Şeran Adrian Dan Mihai Badica Flavius Manusov Iosif
ETAPA 3 V. FELNAC - CS REGAL HORIA Liga Promotie A Stadion FELNAC 2011-09-11 14:00:00 Junger Andreeas Thomas Cojocariu Sebastian Dumbrava Lucian Manusov Iosif
ETAPA 2 AS HĂLMAGIU - N.SINTEA MARE Liga Promotie B Stadion HĂLMAGIU 2011-09-04 14:00:00 Deac Ionel Alin Savan Gavril Dobre Cristian Manusov Iosif
ETAPA 3 CS. VLADIMIRESCU II - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion Dorobanti 2011-08-28 15:00:00 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Pantea Sebastian Manusov Iosif Vida Marcel
ETAPA 2 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS RECOLTA APATEU Liga Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 2011-08-21 15:00:00 Herţeg Dorinel Dragu Tudorel Şeran Ioana Loredana Manusov Iosif BOGDAN IOAN
ETAPA 1 FC ZIMANDU NOU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion SÂNLEANI 2011-08-14 15:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Vesa Pavel Florin Hromei Alexandru Manusov Iosif GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 34 AS SEDERHAT - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga Onoare A Stadion SEGA 2011-06-29 15:00:00 Tănăsescu Romulus Cristian Negrilă Cristian Gabriel Cojocariu Sebastian Manusov Iosif BABĂU ROMULUS
ETAPA 32 FC ZIMANDU NOU - AS ALUNIŞ Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2011-06-19 15:00:00 Butunoi Adrian Cătălin Junger Andreeas Thomas Cheşa Dumitru Dănuţ Manusov Iosif ŞANDOR IOAN
ETAPA 30 AS PRO GURBA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare B Stadion GURBA 2011-06-05 15:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Pîncotan Andrei Alexandru Berariu Lucian Mihai Manusov Iosif BERAR DANIEL
ETAPA 19 G. CERMEI - O. BOCSIG Liga Promotie B Stadion CERMEI 2011-05-29 15:00:00 Bora Alin Eugen Rusan Dumitru Eduard Berar Marius Florin Manusov Iosif
ETAPA 18 S. CHIER - V. SOCODOR Liga Promotie B Stadion CHIER 2011-05-22 15:00:00 Tănăsescu Romulus Cristian Rusan Dumitru Eduard Berariu Lucian Mihai Manusov Iosif
ETAPA 27 FC ZIMANDU NOU - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2011-05-15 15:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Mocan Ciprian Dumitru Aniculăesei Mihai Cornel Manusov Iosif ŞANDOR IOAN
ETAPA 20 AS MĂNĂȘTUR - V. NADLAC Liga Promotie A Stadion MĂNĂȘTUR 2011-05-08 15:00:00 Iacob Nicolae Liviu Şeran Adrian Kocsis Eduard Manusov Iosif
ETAPA 25 CS DACIA BELIU - AS PROGRESUL NĂDAB Liga Onoare B Stadion BELIU 2011-05-04 15:00:00 Bogdan Loredan Mocan Ciprian Condea Paula Geanina Manusov Iosif GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 14 S. CHIER - V. ALMAŞ Liga Promotie B Stadion CHIER 2011-04-23 14:00:00 Olariu Laurenţiu Ianoşi Laurenţiu Adrian Negrilă Cristian Gabriel Manusov Iosif
ETAPA 23 CS DACIA BELIU - AS VICTORIA BERECHIU Liga Onoare B Stadion BELIU 2011-04-17 14:00:00 Bora Alin Eugen Daşcău Ovidiu Claudiu Gudiu Ionel Florin Manusov Iosif CIOS DĂNUŢ
ETAPA 21 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga Onoare A Stadion SĂVÂRŞIN 2011-04-10 14:00:00 Bolcaş Alin Călin Demeter Claudiu Ioan Sechereş Sergiu Paul Manusov Iosif CIOS DĂNUŢ
ETAPA 20 CS FRONTIERA PILU - AS CETATE DEZNA Liga Onoare B Stadion PILU 2011-04-03 14:00:00 Vasile Ioan Adrian Cristea Emil Ioan Băla Casian Andrei Manusov Iosif ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 20 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS ALUNIŞ Liga Onoare A Stadion SP.GERMAN 2011-03-26 12:00:00 Pantea Sebastian Ardelean Paul Giorgian Kalo Gabriel Sabin Manusov Iosif Barna Dan
ETAPA 19 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS ALUNIŞ Liga Onoare A Stadion SĂVÂRŞIN 2011-03-20 12:00:00 Bogdan Loredan Protase Alexa Marian Hromei Alexandru Manusov Iosif Barna Dan
ETAPA 17 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga Onoare A Stadion TISA NOUĂ 2010-12-05 10:00:00 Pantea Sebastian Dumitru Flavia Daniela Condea Paula Geanina Manusov Iosif BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 16 AS GLORIA SECUSIGIU - AS VICTORIA PRO NĂDLAC Liga Onoare A Stadion SECUSIGIU 2010-11-28 11:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Ardelean Paul Giorgian Demeter Claudiu Ioan Manusov Iosif PINTEA MIHAI
ETAPA 13 P. COVĂSÂNȚ - V. PEREGU MARE Liga Promotie A Stadion COVĂSÂNȚ 2010-11-21 11:00:00 Negrilă Raul Marcel Rusan Dumitru Eduard Babău Mihai Traian Manusov Iosif
ETAPA 14 AS STEAUA GRĂNICERI - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga Onoare B Stadion GRĂNICERI 2010-11-14 11:00:00 Vasile Ioan Adrian Covaci Călin Andrei Dragu Tudorel Manusov Iosif RACHINOIU VIOREL
ETAPA 13 AS VOINŢA MUNAR - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga Onoare A Stadion MUNAR 2010-11-07 11:00:00 Bora Alin Eugen Covaci Călin Andrei Kope Attila Norbert Manusov Iosif BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 10 P. GHIOROC - AC ŞAGU Liga Promotie A Stadion COVĂSÂNȚ 2010-10-31 12:00:00 Trif Cristian Alin Babău Mihai Traian Mihuţa Daniel Costel Manusov Iosif
ETAPA 11 CS RECOLTA APATEU - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga Onoare B Stadion APATEU 2010-10-24 12:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Popa Răzvan Ioan Coşovan Ciprian Ioan Manusov Iosif LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 10 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS ATLETICO ARAD Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2010-10-17 12:00:00 Vasi Alexandru Iulian Nagy Zoltan Mihuţa Daniel Costel Manusov Iosif VACZI GHEORGHE
ETAPA 9 AS PRO GURBA - AS PROGRESUL NĂDAB Liga Onoare B Stadion GURBA 2010-10-10 12:00:00 Olariu Laurenţiu Buda Leontin Mihalache Mircea Manusov Iosif ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 6 AS VINGA - P. COVĂSÂNȚ Liga Promotie A Stadion VINGA 2010-10-03 12:00:00 Ursan Paul Ciprian Mihuţa Daniel Costel Hanyecz Dan Manusov Iosif
ETAPA 7 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga Onoare A Stadion SP.GERMAN 2010-09-26 14:00:00 Ardelean Mircea Florin Mocanu Flaviu Covaci Călin Andrei Manusov Iosif Barna Dan
Etapa 6 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga Onoare B Stadion TÂRNOVA 2010-09-19 14:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Dumitru Flavia Daniela Nicoraș Ionuț Manusov Iosif JUŞCĂ TEODOR
Etapa 5 FC ZIMANDU NOU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2010-09-15 14:00:00 Trif Cristian Alin Puicea Claudiu Gheorghe Hromei Alexandru Manusov Iosif NEDELEA MARIAN
Etapa 3 CS ZERIND - O. BOCSIG Liga Promotie B Stadion ZERIND 2010-09-12 14:00:00 Negrilă Raul Marcel Şeran Adrian Hanyecz Dan Manusov Iosif
Etapa 04-05 Septembrie 2010 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS CETATE DEZNA Liga Onoare B Stadion ŞIMAND 2010-09-05 14:00:00 Coroban Cristian Ionel Mihoc Alina Berar Marius Florin Manusov Iosif NĂDĂBAN AUREL
Etapa 1 28-29 August 2010 V. ALMAŞ - G. CERMEI Liga Promotie b Stadion CIL 2010-08-28 16:00:00 Herţeg Dorinel Coşovan Ciprian Ioan Hromei Alexandru Manusov Iosif
Etapa 2 28-29 August 2010 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS PROGRESUL NĂDAB Liga Onoare b Stadion ŢIPAR 2010-08-29 16:00:00 Mako Andras Jivan Mihai Adrian Berar Marius Florin Manusov Iosif ŞCHIOPU PETRE
Etapa 1 21-22 August 2010 AS PRO GURBA - AS CETATE DEZNA Liga Onoare b Stadion GURBA 2010-08-22 16:00:00 Herţeg Dorinel Rotaru Sorin Tudor Naghi Remus Ionuţ Manusov Iosif GYENGE IOSIF
Inregistrari in baza de date: 260

ajf_arad