• CRISTEA Emil Ioan
  • Data nasterii: 1973-10-17
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 180 (cm)
  • Arbitru din anul: 1994
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru Asistent
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Licenţiat în Drept
  • Ocupatia actuala: Avocat
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:


Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
9 C.S. VICTORIA FELNAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion FELNAC 2017-10-14 HERȚEG Dorinel ARSA Emil CRISTEA Emil Ioan TODERICI Mircea COMAN Ovidiu
7 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2017-10-15 CRISTEA Emil Ioan CÃȘUȚ Cristian KOVACS Raul OLOGEANU Dan
8 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2017-10-07 ARDELEAN Mircea Florin BĂLA Casian Andrei CRISTEA Emil Ioan ALEXA Marius RAD Vasile
7 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS INEU Liga a 4 a Stadion HORIA 2017-09-30 BOGDAN Loredan CRISTEA Emil Ioan PANTEA Sebastian ENOIU Traian SFÃT Gheorghe
6 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2017-09-23 BOGDAN Loredan CRISTEA Emil Ioan ARDELEAN Paul Giorgian ALEXA Marius SFÃT Gheorghe
30 AS DOROBANŢI - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2017-06-03 MATEUȚ Cãlin CRISTEA Emil Ioan DREGHICI Flavius Cristian TIULEA Cornel SFÃT Gheorghe
29 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2017-05-27 MATEUȚ Cãlin CRISTEA Emil Ioan DUMITRU Flavia Daniela VĂTRAN Dorin RAD Vasile
28 C.S. VICTORIA FELNAC - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion FELNAC 2017-05-20 BOLCAȘ Alin Călin MOCANU Silviu Flaviu CRISTEA Emil Ioan JIVAN Mihai Adrian VIDA Constantin
25 CS UNIREA SÎNTANA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2017-05-06 ARDELEAN Mircea Florin CRISTEA Emil Ioan NAGY Zoltan BUDA Leontin LOVAS Iosif Ioan
18 CS ATLETICO ARAD - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-04-29 TRIF Cristian Alin CRISTEA Emil Ioan MIHOC Alina HERȚEG Doru
17 CS SPERANŢA TURNU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2017-04-22 IACOB Nicolae Liviu ARDELEAN Paul Giorgian CRISTEA Emil Ioan BIRO Gabor
21 A.C.S. SOCODOR - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2017-04-15 DEAC Ionel Alin VASILE Ioan Adrian CRISTEA Emil Ioan OLOGEANU Dan BABĂU Romulus
22 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2017-04-19 GORNIC Alexandru Dan CRISTEA Emil Ioan CÃȘUȚ Cristian TĂNĂSESCU Romulus Cristian SCRIDON Daniel
11 CITIZENS OF ARAD - CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 2017-04-09 BÎTEA Radu Bogdan CRISTEA Emil Ioan DREGHICI Flavius Cristian BONDAR Mircea Constantin
19 AS PROGRESUL PECICA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion PECICA 2017-04-01 SALADEA Sorin CRISTEA Emil Ioan DUMITRU Flavia Daniela APĂTEAN Adrian ROȘU Eugen
18 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2017-03-25 SALADEA Sorin CRISTEA Emil Ioan PÂSLARU Andrei MANUȘOV Iosif SFÃT Gheorghe
17 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-03-18 SALADEA Sorin CRISTEA Emil Ioan VESA Pavel Florin CADAR Răzvan RAD Vasile
16 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS VULTURII SOCODOR Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2017-03-11 GORNIC Alexandru Dan CRISTEA Emil Ioan CÃȘUȚ Cristian ALEXA Marius HAMZA Ioan
14 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2016-11-19 HERȚEG Dorinel NAGHI Remus Ionuț CRISTEA Emil Ioan BONDAR Mircea Constantin COMAN Ovidiu
13 CS UNIREA SÎNTANA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-11-12 NICORAȘ Ionuț Vasile MIHOC Alina CRISTEA Emil Ioan OLOGEANU Dan LOVAS Iosif Ioan
9 AS VOINŢA MACEA - C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2016-11-06 CRISTEA Emil Ioan BULZ Ștefan CĂLINDRUŢ Emanuel Roland TIULEA Cornel
8 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-10-30 CRISTEA Emil Ioan NEAGU Flavius DREGHICI Flavius Cristian TIULEA Cornel
9 AS PODGORIA GHIOROC - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2016-10-23 BĂDICĂ Flavius Marian CRISTEA Emil Ioan LOVAS Alexandru TIULEA Cornel
6 CS OLIMPIA BOCSIG - CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2016-10-02 OLARIU Laurențiu NAGY Zoltan CRISTEA Emil Ioan PÃCURAR Augustin
6 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-09-24 TRIF Cristian Alin CRISTEA Emil Ioan DREGHICI Flavius Cristian JIVAN Mihai Adrian VIDA Constantin
5 C.S. ŞOIMII LIPOVA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-09-17 IOVA Cătălin Ionuț PANTEA Sebastian CRISTEA Emil Ioan APĂTEAN Adrian COMAN Ovidiu
4 CS VICTORIA ZĂBRANI - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-09-10 COROBAN Cristian Ionel CRISTEA Emil Ioan CÃȘUȚ Cristian OLOGEANU Dan VIDA Constantin
3 AS SEMLECANA SEMLAC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2016-09-11 CRISTEA Emil Ioan TOMUȚA Sebastian Florin TURGYAN Cătălin TIULEA Cornel
3 AS DOROBANŢI - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion DOROBANTI 2016-09-03 JURCĂ Tudor Florin BĂLA Casian Andrei CRISTEA Emil Ioan CADAR Răzvan HAMZA Ioan
2 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-09-04 BOLCAȘ Alin Călin CRISTEA Emil Ioan ȘUȘCÃ Nicoleta VĂTRAN Dorin
2 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion ZĂDĂRENI 2016-09-07 ARDELEAN Mircea Florin CRISTEA Emil Ioan ARDELEAN Paul Giorgian RAD Vasile
1 AS PROGRESUL PECICA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-08-20 IOVA Cătălin Ionuț NAGY Zoltan CRISTEA Emil Ioan CRISTI T. HAMZA Ioan
1 CS ATLETICO ARAD - FC ZIMANDU NOU Cupa Romaniei Stadion ATLETICO ARAD 2016-08-20 CRISTEA Emil Ioan CÃȘUȚ Cristian CÎRMACI Filip Sergiu JIVAN Mihai
20 AC ŞAGU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2016-05-08 HERȚEG Dorinel NEAGU Alexandru CRISTEA Emil Ioan TODERICI Mircea
18 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA - CS BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion ŞIRIA 2016-05-07 BĂDICĂ Flavius Marian CRISTEA Emil Ioan DREGHICI Flavius Cristian VIDA Constantin
22 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-04-30 JURCĂ Tudor Florin CRISTEA Emil Ioan CÎRMACI Filip Sergiu TODERICI Mircea COMAN Ovidiu
21 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-04-23 ARDELEAN Mircea Florin NAGY Zoltan CRISTEA Emil Ioan MANUȘOV Iosif HAMZA Ioan
20 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-04-16 ARDELEAN Mircea Florin CRISTEA Emil Ioan PANTEA Sebastian TIULEA Cornel BIRO Gabor
18 CS VULTURII SOCODOR - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2016-04-17 BÎTEA Radu Bogdan CRISTEA Emil Ioan HANYECZ Dan MIRON Marian
17 AS ALUNIŞ - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-04-10 CRISTEA Emil Ioan COJOCARIU Dan Cristian COIȘ Carol CIURESCU Victor
17 AS PODGORIA GHIOROC - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2016-04-09 CRISTEA Emil Ioan JUNGER Andreas Thomas DUMITRU Flavia Daniela TIULEA Cornel
18 C.S. VICTORIA FELNAC - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-04-02 ARDELEAN Mircea Florin CRISTEA Emil Ioan VESA Pavel Florin TIULEA Cornel SCRIDON Daniel
14 CS REAL HORIA - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2016-04-03 CRISTEA Emil Ioan COIȘ Carol MADA Mădălin ALB Ioan
15 AS VINGA - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2016-03-27 GHEORGHE Valentin ANDEA Alexandru CRISTEA Emil Ioan VĂTRAN Dorin
16 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-03-19 BOGDAN Loredan CRISTEA Emil Ioan PANTEA Andrei Alex. BONDAR Mircea Constantin VIDA Constantin
15 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-03-12 GORNIC Alexandru Dan CRISTEA Emil Ioan TOMUȚA Sebastian Florin TĂNĂSESCU Romulus Cristian SCRIDON Daniel
14 AS PROGRESUL PECICA - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-03-05 BOGDAN Loredan STANCIU Mihai Vlăduț CRISTEA Emil Ioan TIULEA Cornel HAMZA Ioan
11 AS VOINŢA MACEA - R. HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2015-11-22 CRISTEA Emil Ioan PÂSLARU Andrei SILAGHI Robert ROȘU Eugen
11 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2015-11-07 BURCĂ Daniel Adrian MIHOC Alina CRISTEA Emil Ioan TIULEA Cornel ROȘU Eugen
10 AS AQUA VEST ARAD - GLOGOVAT 2013 Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2015-11-05 GORNIC Alexandru Dan ARSA Emil CRISTEA Emil Ioan BUDA Leontin BABĂU Romulus
10 FC ZIMANDU NOU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2015-11-01 CRISTEA Emil Ioan TOMUȚA Sebastian Florin ȘUȘCĂ Andreea COMAN Ovidiu
9 AS SEMLECANA SEMLAC - V.MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-10-25 CRISTEA Emil Ioan DREGHICI Flavius Cristian COIȘ Carol CIURESCU Victor
8 CS INEU - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion INEU 2015-10-18 CRISTEA Emil Ioan DREGHICI Flavius Cristian BETEA Sorina Georgiana TIULEA Cornel
7 CS UNIREA SÎNTANA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2015-10-10 HERȚEG Dorinel CRISTEA Emil Ioan TOMUȚA Sebastian Florin DUMITRU Florin VIDA Constantin
6 AS DOROBANŢI - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2015-10-04 CRISTEA Emil Ioan BONDAR Daniel GUDIU Ionel Florin APĂTEAN Adrian
5 ACS UTA B.D. - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2015-09-27 JURCĂ Tudor Florin CRISTEA Emil Ioan ANICULĂESEI Mihai Cornel OLOGEANU Dan Cristian BABĂU Romulus
4 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2015-09-19 HERȚEG Dorinel BONDAR Daniel CRISTEA Emil Ioan BRĂNIȘCAN Ioan SFÃT Gheorghe
4 AS DOROBANTI - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2015-09-20 HERȚEG Dorinel ALEXA Marius Andrei CRISTEA Emil Ioan BUDA Leontin
3 CS VOINŢA MAILAT - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2015-09-12 NICORAȘ Ionuț Vasile NAGY Zoltan CRISTEA Emil Ioan MANUȘOV Iosif HAMZA Ioan
2 AS VOINŢA MACEA - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2015-09-13 CRISTEA Emil Ioan COJOCARIU Dan Cristian RANCEA Alexandru PETRIȘOR Gheorghe
2 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - GLOGOVAT 2013 Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2015-09-05 BÎTEA Radu Bogdan CRISTEA Emil Ioan HANYECZ Dan TIULEA Cornel COMAN Ovidiu
1 CITYZENS - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion MOTORUL 2015-09-06 CRISTEA Emil Ioan IOVA Cătălin Ionuț LOVAS Alexandru BIRO Gabor
2 AS SEMLECANA SEMLAC - ACS UTA BD Cupa Romaniei Stadion SEMLAC 2015-09-09 NICORAȘ Ionuț Vasile MIHOC Alina CRISTEA Emil Ioan SCRIDON Daniel
30 CS ŞOIMII ŞIMAND - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2015-06-28 HERȚEG Dorinel CRISTEA Emil Ioan BONDAR Daniel VĂTRAN Dorin COMAN Ovidiu
29 V. FELNAC - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2015-06-21 CRISTEA Emil Ioan DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MATEUȚ Cãlin HERȚEG Doru DOMIDE Flavius
28 CS ŞOIMII ŞIMAND - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2015-06-14 BURZA Cristian Mirel ARSA Emil CRISTEA Emil Ioan VĂTRAN Dorin SFÃT Gheorghe
27 CS SPERANŢA TURNU - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-06-10 CRISTEA Emil Ioan SALADEA Sorin STANCIU Mihai Vlăduț OLOGEANU Dan BIRO Gabor
25 AC ŞAGU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2015-05-23 CRISTEA EMIL IOAN VASILE IOAN ADRIAN POPA PAUL Bondar Mircea Lovas Iosif
21 AS VOINŢA MACEA - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2015-05-17 CRISTEA EMIL IOAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN BETEA SORINA GEORGIANA Manusov Iosif BABĂU ROMULUS
23 P. GHIOROC - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-05-09 CRISTEA EMIL IOAN JURCĂ TUDOR FLORIN POPA PAUL Biro Gabor jr. PĂCURAR AUGUSTIN
15 V. SELEUS - CS BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2015-05-10 GHEORGHE VALENTIN CRISTEA EMIL IOAN RANCEA ALEXANDRU Gornic Mircea
22 FC ZIMANDU NOU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2015-05-03 CRISTEA EMIL IOAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN PANTEA ANDREI ALEX. Braniscan Ioan BORA GLIGORE
21 AS ALUNIŞ - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-04-26 CRISTEA EMIL IOAN BONDAR DANIEL DUMITRU FLAVIA DANIELA Vatran Dorin Lovas Iosif
20 AS VOINŢA MACEA - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2015-04-19 HERŢEG DORINEL CRISTEA EMIL IOAN CĂŞUŢ CRISTIAN Mihuța Petru Marginean Valer
16 V.LUNCA TEUZ CERMEI - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion CERMEI 2015-03-29 DEAC IONEL ALIN CRISTEA EMIL IOAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
15 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2015-03-21 ARDELEAN MIRCEA FLORIN CRISTEA EMIL IOAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Tripa Claudiu SFĂT GHEORGHE
14 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2015-03-14 ILEA ALEXANDRU IONUŢ CRISTEA EMIL IOAN BONDAR DANIEL Tripa Claudiu Marginean Valer
13 CS RECOLTA APATEU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-11-09 BURZA CRISTIAN MIREL ARSA EMIL CRISTEA EMIL IOAN Tripa Claudiu Miron Marian
13 AS AQUA VEST ARAD - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2014-11-01 BOGDAN LOREDAN CRISTEA EMIL IOAN STANCIU ALIN CRISTIAN Apatean Adrian Marginean Valer
11 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2014-10-26 CRISTEA EMIL IOAN BONDAR DANIEL JUNGER ANDREAS THOMAS Jivan Mihai II PĂCURAR AUGUSTIN
10 AS VOINŢA MACEA - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2014-10-19 WERNITZER ADRIAN PAUL CRISTEA EMIL IOAN COSTEA ADRIAN GEORGE Herteg Doru Vida Marcel
10 CS UNIREA SÎNTANA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2014-10-11 GORNIC ALEXANDRU DAN CRISTEA EMIL IOAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Tripa Claudiu Mako Andras
7 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2014-10-12 CRISTEA EMIL IOAN DUMITRU FLAVIA DANIELA SUSCA NICOLETA Tiulea Cornel
9 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ACS UTA II B.D. Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2014-10-04 BOGDAN LOREDAN CRISTEA EMIL IOAN ROTARIU PATRICK GEORGE Dumitru Florin Coman Ovidiu
8 FC ZIMANDU NOU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2014-10-05 HIDIŞ SFERDIAN IOAN CRISTEA EMIL IOAN POPA PAUL Herteg Doru JIVAN MIHAI
3 AS DOROBANTI - S LIPOVA Cupa Romaniei Stadion Dorobanti 2014-10-08 ARDELEAN MIRCEA FLORIN CRISTEA EMIL IOAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Herteg Doru Rad Vasile
8 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-09-27 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL CRISTEA EMIL IOAN Dumitru Florin Rad Vasile
7 S. LIPOVA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2014-09-20 BOGDAN LOREDAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN CRISTEA EMIL IOAN Herteg Doru Coman Ovidiu
3 AS DOROBANTI - CS VOINŢA MAILAT Cupa Romaniei Stadion Dorobanti 2014-09-10 HIDIŞ SFERDIAN IOAN CRISTEA EMIL IOAN ROTARIU PATRICK GEORGE Biro Gabor jr. BABĂU ROMULUS
2 GLORIA CTP ARAD - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion TELECOM 2014-08-15 GORNIC ALEXANDRU DAN CRISTEA EMIL IOAN CÎRMACI FILIP SERGIU Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
2 P. GHIOROC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Cupa Romaniei Stadion GHIOROC 2014-08-20 JURCĂ TUDOR FLORIN CRISTEA EMIL IOAN SALADEA SORIN Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
1 CS UNIREA SÎNTANA - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2014-08-09 HERŢEG DORINEL CRISTEA EMIL IOAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
1 AS DOROBANTI - AS VOINŢA MACEA Cupa Romaniei Stadion Dorobanti 2014-08-10 RIŢA FLAVIUS IONEL CRISTEA EMIL IOAN DOBANDA DINU Herteg Doru BORA GLIGORE
29 AC ŞAGU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2014-06-21 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL CRISTEA EMIL IOAN MAKO ANDREI SEBASTIAN Herteg Doru BABĂU ROMULUS
28 V. FELNAC - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2014-06-15 BURZA CRISTIAN MIREL MOCANU SILVIU FLAVIU CRISTEA EMIL IOAN Petrisor Gheorghe Vida Marcel
27 CS ATLETICO ARAD - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-06-07 GORNIC ALEXANDRU DAN MOCANU SILVIU FLAVIU CRISTEA EMIL IOAN Dumitru Florin Mako Andras
27 CS VOINŢA MAILAT - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion MAILAT 2014-05-17 BÎTEA RADU BOGDAN MOCANU SILVIU FLAVIU CRISTEA EMIL IOAN Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
27 Jun. CS VOINŢA MAILAT - Jun. B. SANICOLAU MIC Jun. liga 4 Stadion MAILAT 2014-05-17 CRISTEA EMIL IOAN
26 V.LUNCA TEUZ CERMEI - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion CERMEI 2014-05-11 BÎTEA RADU BOGDAN NAGHI REMUS IONUŢ CRISTEA EMIL IOAN Vatran Dorin Coman Ovidiu
26 Jun. V. LUNCA TEUZ - Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI Jun. liga 4 Stadion CERMEI 2014-05-11 CRISTEA EMIL IOAN
27 GLORIA CTP ARAD - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion TELECOM 2014-05-14 NICORAŞ IONUŢ VASILE CRISTEA EMIL IOAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Herteg Doru DOMIDE FLAVIUS
22 AS VOINŢA MACEA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2014-05-04 IACOB NICOLAE LIVIU MOCANU SILVIU FLAVIU CRISTEA EMIL IOAN Negru Marin VACZI GHEORGHE
24 AS AQUA VEST ARAD - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2014-04-26 BOGDAN LOREDAN CRISTEA EMIL IOAN IOVA CĂTĂLIN IONUT Apatean Adrian Coman Ovidiu
20 AS VOINŢA MACEA - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2014-04-19 POPA PAUL CRISTEA EMIL IOAN WERNITZER ADRIAN PAUL Dehelean Nicolae Tarlea Mihai
22 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2014-04-12 HERŢEG DORINEL CRISTEA EMIL IOAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Apatean Adrian BIRO GABOR
22 Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - Jun.V.L.TEUZ Jun. liga 4 Stadion PĂULIŞ 2014-04-12 CRISTEA EMIL IOAN
19 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2014-04-13 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN CRISTEA EMIL IOAN RADU PAUL Herteg Doru Rosu Eugen
21 CS UNIREA SÎNTANA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2014-04-05 BÎTEA RADU BOGDAN MOCANU SILVIU FLAVIU CRISTEA EMIL IOAN Herteg Doru JUŞCĂ TEODOR
21 Jun. CS UNIREA SÎNTANA - Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Jun. liga 4 Stadion SÂNTANA 2014-04-05 CRISTEA EMIL IOAN
17 S. LIPOVA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion LIPOVA 2014-03-30 TRIF CRISTIAN ALIN MOCANU SILVIU FLAVIU CRISTEA EMIL IOAN Mihuța Petru SCRIDON DANIEL
19 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion CERMEI 2014-03-23 BURZA CRISTIAN MIREL CRISTEA EMIL IOAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Ciurescu Victor SCRIDON DANIEL
18 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SP.GERMAN 2014-03-16 DEAC IONEL ALIN CRISTEA EMIL IOAN PANTEA ANDREI ALEX. Herteg Doru VACZI GHEORGHE
16 AS SC UTA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion FRANCISC NEUMAN 2013-11-22 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN CRISTEA EMIL IOAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Braniscan Ioan BERAR DANIEL
15 AS PROGRESUL PECICA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion PECICA 2013-11-17 NICORAŞ IONUŢ VASILE CRISTEA EMIL IOAN NICORAŞ VIOLETA ARIANA Jivan Mihai II DOMIDE FLAVIUS
15 Jun. AS PROGRESUL PECICA - Jun. AS SEMLECANA SEMLAC Jun. liga 4 Stadion PECICA 2013-11-17 CRISTEA EMIL IOAN
14 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion CERMEI 2013-11-10 GORNIC ALEXANDRU DAN CRISTEA EMIL IOAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Tripa Claudiu BABĂU ROMULUS
12 AS OLIMPIA BÎRZAVA - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2013-11-03 JURCĂ TUDOR FLORIN MOCANU SILVIU FLAVIU CRISTEA EMIL IOAN Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
12 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2013-10-26 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ALEXA MARIUS ANDREI CRISTEA EMIL IOAN Tripa Claudiu BIRO GABOR
8 AS GLORIA SECUSIGIU - P. COVĂSÂNȚ Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2013-10-27 CRISTEA EMIL IOAN PAIUSAN MIRCEA TAU ALEXANDRU Axente Mircea
11 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2013-10-19 GORNIC ALEXANDRU DAN CRISTEA EMIL IOAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Tripa Claudiu SFĂT GHEORGHE
10 AS AQUA VEST ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-10-12 HERŢEG DORINEL CRISTEA EMIL IOAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Dumitru Florin PĂCURAR AUGUSTIN
9 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-10-06 BÎTEA RADU BOGDAN CRISTEA EMIL IOAN MIHOC ALINA Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
8 CS ŞOIMII TAUŢ - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2013-09-28 NICORAŞ IONUŢ VASILE CRISTEA EMIL IOAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Herteg Doru PĂCURAR AUGUSTIN
7 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion CERMEI 2013-09-24 JURCĂ TUDOR FLORIN ARSA EMIL CRISTEA EMIL IOAN Buica Dumitru Rad Vasile
6 S. LIPOVA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion LIPOVA 2013-09-22 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN CRISTEA EMIL IOAN TAU ALEXANDRU Dehelean Nicolae LUCACI ADRIAN
3 GLOGOVAT 2013 - CS REGAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2013-09-21 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN CRISTEA EMIL IOAN TAU ALEXANDRU Vatran Dorin
6 AS PROGRESUL PECICA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion PECICA 2013-09-15 BÎTEA RADU BOGDAN ARSA EMIL CRISTEA EMIL IOAN Buica Dumitru SCRIDON DANIEL
6 Jun. AS PROGRESUL PECICA - Jun. B. SANICOLAU MIC Jun. liga 4 Stadion PECICA 2013-09-15 CRISTEA EMIL IOAN
2 AS VINGA - GLORIA CTP ARAD Cupa Romaniei Stadion VINGA 2013-09-10 FODORUŢ LAURENŢIU MOCANU SILVIU FLAVIU CRISTEA EMIL IOAN Ciurescu Victor BIRO GABOR
4 CS UNIREA SÎNTANA - AS CS UTA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2013-08-31 DEAC IONEL ALIN CRISTEA EMIL IOAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Dumitru Florin LUCACI ADRIAN
1 CS SPERANŢA TURNU - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Cupa Romaniei Stadion TURNU 2013-08-28 TRIF CRISTIAN ALIN CRISTEA EMIL IOAN RIŢA FLAVIUS IONEL Herteg Doru SCRIDON DANIEL
1 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2013-08-10 HERŢEG DORINEL CRISTEA EMIL IOAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Toderici Mircea DOMIDE FLAVIUS
34 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2013-06-30 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN CRISTEA EMIL IOAN TAU ALEXANDRU Mihuța Petru SCRIDON DANIEL
32 CS. VLADIMIRESCU II - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2013-06-19 TRABALKA KEVIN CRISTEA EMIL IOAN GOIA STEFAN FLORIN Apatean Adrian Vida Marcel
32 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2013-06-01 DEAC IONEL ALIN CRISTEA EMIL IOAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Axente Mircea Vida Marcel
17 V. FELNAC - AS VOINŢA MUNAR Liga a 6 a Seria A Stadion FELNAC 2013-06-02 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN CRISTEA EMIL IOAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Tripa Claudiu
30 AS VIITORUL TISA NOUĂ - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion SUBCETATE ARAD 2013-05-25 DEAC IONEL ALIN CRISTEA EMIL IOAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Toderici Mircea BABĂU ROMULUS
26 AVINTUL TARNOVA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2013-05-26 TRIF CRISTIAN ALIN CRISTEA EMIL IOAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
31 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-05-29 BURZA CRISTIAN MIREL CRISTEA EMIL IOAN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Tripa Claudiu BIRO GABOR
29 CS INEU - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion INEU 2013-05-18 BURZA CRISTIAN MIREL MOCANU SILVIU FLAVIU CRISTEA EMIL IOAN Apatean Adrian Rad Vasile
27 CS UNIREA SÎNTANA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2013-05-12 HERŢEG DORINEL CRISTEA EMIL IOAN MOCAN CIPRIAN DUMITRU Buica Dumitru LUCACI ADRIAN
28 GLORIA CTP ARAD - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion TELECOM 2013-05-15 HERŢEG DORINEL CRISTEA EMIL IOAN ARSA EMIL Dumitru Florin DOMIDE FLAVIUS
26 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion NĂDAB 2013-05-04 NICORAŞ IONUŢ VASILE PANTEA SEBASTIAN ADRIAN CRISTEA EMIL IOAN Tiulea Cornel BABĂU ROMULUS
25 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2013-04-28 DEAC IONEL ALIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN CRISTEA EMIL IOAN Axente Mircea PĂCURAR AUGUSTIN
24 GLORIA CTP ARAD - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 4 a Stadion TELECOM 2013-04-20 BURZA CRISTIAN MIREL CRISTEA EMIL IOAN PANTIŞ ROBERT CĂTĂLIN Braniscan Ioan HAMZA IOAN
20 AS VINGA - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2013-04-14 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN MOCANU SILVIU FLAVIU CRISTEA EMIL IOAN Ciurescu Victor BERAR DANIEL
22 AS PROGRESUL PECICA - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 4 a Stadion PECICA 2013-04-06 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL CRISTEA EMIL IOAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Herteg Doru VACZI GHEORGHE
19 V. SOCODOR - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2013-04-07 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN MOCANU SILVIU FLAVIU CRISTEA EMIL IOAN Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
21 CS ŞIRIANA ŞIRIA - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-03-31 TRIF CRISTIAN ALIN ALEXA MARIUS ANDREI CRISTEA EMIL IOAN Vatran Dorin Rad Vasile
20 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2013-03-24 FODORUŢ LAURENŢIU CRISTEA EMIL IOAN NAGY ZOLTAN Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
19 AS AQUA VEST ARAD - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-03-09 GORNIC ALEXANDRU DAN CRISTEA EMIL IOAN NAGY ZOLTAN Dumitru Florin SCRIDON DANIEL
17 AS ALUNIŞ - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2013-03-10 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL CRISTEA EMIL IOAN COIS PAUL ALEXANDRU Rosca Mircea JIVAN MIHAI
16 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2012-12-02 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN CRISTEA EMIL IOAN MITITEL EMANUELA ALINA Tiulea Cornel Miron Marian
17 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2012-11-24 NICORAŞ IONUŢ VASILE BĂLA CASIAN ANDREI CRISTEA EMIL IOAN Herteg Doru DOMIDE FLAVIUS
16 AS AQUA VEST ARAD - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2012-11-17 FODORUŢ LAURENŢIU CRISTEA EMIL IOAN NAGY ZOLTAN Mihuța Petru PĂCURAR AUGUSTIN
15 CS ŞOIMII TAUŢ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-11-10 TRIF CRISTIAN ALIN CRISTEA EMIL IOAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Herteg Doru BABĂU ROMULUS
14 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion SUBCETATE ARAD 2012-11-03 ARDELEAN MIRCEA FLORIN CRISTEA EMIL IOAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Herteg Doru DOMIDE FLAVIUS
12 CS. VLADIMIRESCU II - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2012-11-04 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN CRISTEA EMIL IOAN JIVAN MIHAI ADRIAN Dumitru Florin SFĂT GHEORGHE
12 GLORIA CTP ARAD - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion TELECOM 2012-10-20 BÎTEA RADU BOGDAN TODERICI MIRCEA CRISTEA EMIL IOAN Dumitru Florin VACZI GHEORGHE
11 CS INEU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion INEU 2012-10-13 TRIF CRISTIAN ALIN CRISTEA EMIL IOAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Enoiu Traian BIRO GABOR
11 Jun. CS INEU - Jun. AS SEMLECANA SEMLAC Jun. liga 4 Stadion INEU 2012-10-13 CRISTEA EMIL IOAN
9 FC ZIMANDU NOU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2012-10-14 VASILE DUMITRU GHE. CRISTEA EMIL IOAN SZASZ BRIGITTA Rosca Mircea Rad Vasile
10 AS AQUA VEST ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2012-10-06 BOGDAN LOREDAN CRISTEA EMIL IOAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Vatran Dorin LUCACI ADRIAN
10 Jun. AS AQUA VEST ARAD - Jun. CS UNIREA SÎNTANA Jun. liga 4 Stadion ȘOFRONEA 2012-10-06 CRISTEA EMIL IOAN
8 AS VINGA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2012-10-07 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN CRISTEA EMIL IOAN GUDIU IONEL FLORIN Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
2 FC SÎNLEANI - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Cupa Romaniei Stadion SÂNLEANI 2012-10-10 FODORUŢ LAURENŢIU CRISTEA EMIL IOAN VASILE IOAN ADRIAN Dumitru Florin BIRO GABOR
9 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-09-29 ARDELEAN MIRCEA FLORIN CRISTEA EMIL IOAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Tiulea Cornel LEAC IOAN
8 CS UNIREA SÎNTANA - CS INEU Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2012-09-22 DEAC IONEL ALIN ALEXA MARIUS ANDREI CRISTEA EMIL IOAN Ologeanu Dan Vida Marcel
8 Jun. CS UNIREA SÎNTANA - Jun. CS INEU Jun. liga 4 Stadion SÂNTANA 2012-09-22 CRISTEA EMIL IOAN
6 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2012-09-09 VASILE DUMITRU GHE. CRISTEA EMIL IOAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
3 AS VOINŢA MACEA - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2012-09-02 BOGDAN LOREDAN CRISTEA EMIL IOAN BULZ STEFAN Dehelean Nicolae COMAN DAN
2 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS AQUA VEST ARAD Cupa Romaniei Stadion SÂNPAUL 2012-09-05 ARDELEAN MIRCEA FLORIN CRISTEA EMIL IOAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Bondar Mircea ŞANDOR IOAN
4 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2012-08-25 VASILE DUMITRU GHE. CRISTEA EMIL IOAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Mihuța Petru LUCACI ADRIAN
2 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2012-08-26 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN MOCANU SILVIU FLAVIU CRISTEA EMIL IOAN Apatean Adrian PĂCURAR AUGUSTIN
2 AS SEMLECANA SEMLAC - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2012-08-19 NICORAŞ IONUŢ VASILE CRISTEA EMIL IOAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Toderici Mircea LEAC IOAN
3 GLORIA CTP ARAD - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion TELECOM 2012-08-22 HERŢEG DORINEL CRISTEA EMIL IOAN NAGY ZOLTAN Tripa Claudiu BIRO GABOR
1 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2012-08-12 NICORAŞ IONUŢ VASILE CRISTEA EMIL IOAN NAGHI REMUS IONUŢ Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
1 Jun. CRISUL ALB SICULA - Jun. CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion ŞICULA 2012-08-12 CRISTEA EMIL IOAN
ETAPA 34 CS SPERANŢA TURNU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2012-06-30 Tănăsescu Romulus Cristian Cristea Emil Ioan Cojocariu Sebastian Herteg Doru BIRO GABOR
ETAPA 33 CS ATLETICO ARAD - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion MOTORUL 2012-06-23 Herţeg Dorinel Cristea Emil Ioan Mako Andras Vatran Dorin GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 32 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2012-06-16 Burca Daniel Cristea Emil Ioan Beschiu Dumitru Tiulea Cornel BABĂU ROMULUS
ETAPA 34 AS AQUA VEST ARAD - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2012-06-08 Fodoruţ Laurenţiu Cristea Emil Ioan Burcă Sergiu Lucian Bondar Mircea ŞANDOR IOAN
ETAPA 32 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2012-05-26 Deac Ionel Alin Mocanu Silviu Flaviu Cristea Emil Ioan Vatran Dorin DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 32 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori Stadion ZĂBRANI 2012-05-26 Cristea Emil Ioan
ETAPA 31 CS VIITORUL SATU NOU - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a StadionSATU NOU 2012-05-19 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Ardelean Paul Giorgian Braniscan Ioan BERAR DANIEL
ETAPA 31 CS VIITORUL SATU NOU - CS VOINŢA MAILAT Juniori StadionSATU NOU 2012-05-19 Cristea Emil Ioan
ETAPA 28 AS PROGRESUL PECICA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion PECICA 2012-05-05 Trif Cristian Alin Cristea Emil Ioan Negrilă Cristian Gabriel Ciurescu Victor SCRIDON DANIEL
ETAPA 29 CS INEU - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion INEU 2012-05-09 Burza Cristian Mirel Bujor Cristea Emil Ioan Arsa Emil Rosca Mircea BABĂU ROMULUS
ETAPA 29 CS INEU - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori Stadion INEU 2012-05-09 Cristea Emil Ioan
ETAPA 27 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2012-04-29 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Pantea Sebastian Tripa Claudiu JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 25 CS SPERANŢA TURNU - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2012-04-28 Bogdan Loredan Cristea Emil Ioan Vesa Pavel Florin Braniscan Ioan Marginean Valer
ETAPA 25 CS UNIREA SÎNTANA - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2012-04-14 Bîtea Radu Bogdan Băla Casian Andrei Cristea Emil Ioan Herteg Doru BABĂU ROMULUS
ETAPA 24 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2012-04-07 Burza Cristian Mirel Bujor Cristea Emil Ioan Cristea Silviu Florin Tiulea Cornel CIOS DĂNUŢ
ETAPA 23 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2012-03-31 Deac Ionel Alin Cristea Emil Ioan Ardelean Paul Giorgian Tiulea Cornel JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 23 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - SC FC UTA II ARAD SA Juniori Stadion CH. CRIȘ 2012-03-31 Cristea Emil Ioan
ETAPA 21 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2012-04-01 Tănăsescu Romulus Cristian Cristea Emil Ioan Mocanu Silviu Flaviu Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
ETAPA 21 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2012-03-18 Bogdan Loredan Cristea Emil Ioan Puicea Claudiu Gheorghe Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 19 CS ATLETICO ARAD - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion SEGA 2012-03-17 Păducel Cristian Cristea Emil Ioan Puicea Claudiu Gheorghe Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
18 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS RECOLTA APATEU Liga Onoare B Stadion ŞIMAND 2012-03-11 Bîtea Radu Bogdan Cristea Emil Ioan Nicoraș Violeta Negru Marin Vida Marcel
ETAPA 17 AS VOINŢA MACEA - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2011-12-04 Vasi Alexandru Iulian Cristea Emil Ioan Burcă Sergiu Lucian Mihuța Petru GYENGE IOSIF
ETAPA 18 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-11-26 Vasile Dumitru Gheorghe Cristea Emil Ioan Ardelean Paul Giorgian Buica Dumitru DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 18 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Juniori Stadion PĂULIŞ 2011-11-26 Cristea Emil Ioan
ETAPA 17 FC SÎNLEANI - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2011-11-19 Deac Ionel Alin Băla Casian Andrei Cristea Emil Ioan Buica Dumitru LUCACI ADRIAN
ETAPA 16 CS VOINŢA MAILAT - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2011-11-12 Haţegan Ovidiu Alin Cristea Emil Ioan Bolcaş Alin Călin Ologeanu Dan Cristian DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 15 AS SEMLECANA SEMLAC - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-11-06 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Băla Casian Andrei Ologeanu Dan LUCACI ADRIAN
ETAPA 15 AS SEMLECANA SEMLAC - AS PROGRESUL PECICA Juniori Stadion SEMLAC 2011-11-06 Cristea Emil Ioan
ETAPA 14 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2011-10-29 Biro Gabor Oliver Mihoc Alina Cristea Emil Ioan Apatean Adrian SCRIDON DANIEL
ETAPA 13 CS INEU - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion TÂRNOVA 2011-10-22 Fodoruţ Laurenţiu Cristea Emil Ioan Puicea Claudiu Gheorghe Tiulea Cornel ŞANDOR IOAN
ETAPA 11 CS SPERANŢA TURNU - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2011-10-23 Cristea Emil Ioan Dumitru Flavia Daniela Burcă Sergiu Lucian Mihuța Petru ŞANDOR IOAN
ETAPA 12 AS AQUA VEST ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2011-10-15 Deac Ionel Alin Cristea Emil Ioan Pantea Sebastian Toderici Mircea LUCACI ADRIAN
ETAPA 11 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion SUBCETATE ARAD 2011-10-08 Vasi Alexandru Iulian Cristea Emil Ioan Hărduţ Gabriel Dumitru Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
ETAPA 11 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - SC FC UTA II ARAD SA Juniori Stadion SUBCETATE ARAD 2011-10-08 Cristea Emil Ioan
ETAPA 10 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-10-01 Barta Paul Sebastian Jivan Mihai Adrian Cristea Emil Ioan Dumitru Florin CIOS DĂNUŢ
ETAPA 9 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion PILU 2011-09-24 Păducel Cristian Cristea Emil Ioan Bolcaş Alin Călin Enoiu Traian BABĂU ROMULUS
CUPA ROM. FC ZIMANDU NOU - AS SEMLECANA SEMLAC Cupa Romaniei Stadion ZIMANDU NOU 2011-09-28 Trif Cristian Alin Cristea Emil Ioan Feieş Cosmin Ioan Dehelean Nicolae LUCACI ADRIAN
ETAPA 8 AS PROGRESUL PECICA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-09-17 Burza Cristian Mirel Bujor Cristea Emil Ioan Pantea Sebastian Dumitru Florin LEAC IOAN
ETAPA 7 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2011-09-10 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Mocanu Silviu Flaviu Apatean Adrian Rad Vasile
ETAPA 7 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞOIMII PÎNCOTA Juniori Stadion MAILAT 2011-09-10 Cristea Emil Ioan
ETAPA 5 CS SPERANŢA TURNU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion TURNU 2011-09-11 Cristea Emil Ioan Daşcău Ovidiu Claudiu Burca Daniel Enoiu Traian ŞANDOR IOAN
ETAPA 6 FC SÎNLEANI - CS INEU Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2011-09-03 Burza Cristian Mirel Bujor Mocanu Silviu Flaviu Cristea Emil Ioan Buica Dumitru Vida Marcel
ETAPA 4 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga Onoare B Stadion BUTENI 2011-09-04 Cristea Emil Ioan Mihoc Alina Aniculăesei Mihai Cornel Bondar Mircea LEAC IOAN
CUPA ROM. AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS VICTORIA ZĂBRANI Cupa Romaniei Stadion TISA NOUĂ 2011-09-07 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Dumitru Flavia Daniela Enoiu Traian CIOS DĂNUŢ
ETAPA 5 CS UNIREA SÎNTANA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-08-27 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Bondar Daniel Ologeanu Dan BERAR DANIEL
ETAPA 3 CS. VLADIMIRESCU II - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion Dorobanti 2011-08-28 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Pantea Sebastian Manusov Iosif Vida Marcel
ETAPA 3 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2011-08-20 Coroban Cristian Ionel Cristea Emil Ioan Puicea Claudiu Gheorghe Braniscan Ioan LUCACI ADRIAN
ETAPA 2 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - M. USUSĂU Liga Onoare A Stadion ZĂDĂRENI 2011-08-21 Bolcaş Alin Călin Cristea Emil Ioan Ilea Alexandru Ologeanu Dan LEAC IOAN
ETAPA 4 CS ŞOIMII TAUŢ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2011-08-24 Herţeg Dorinel Cristea Emil Ioan Băla Casian Andrei Ologeanu Dan jr JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 2 AS AQUA VEST ARAD - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2011-08-13 Burza Cristian Mirel Bujor Cristea Emil Ioan Burcă Sergiu Lucian Herteg Doru Marginean Valer
ETAPA 1 CS ATLETICO ARAD - AS VOINŢA MUNAR Cupa Romaniei Stadion ATLETICO ARAD 2011-08-17 Bogdan Loredan Cristea Emil Ioan Bolcaş Alin Călin Dumitru Florin BIRO GABOR
ETAPA 1 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2011-08-06 Burza Cristian Mirel Bujor Cristea Emil Ioan Bondar Daniel Tripa Claudiu Rad Vasile
ETAPA 33 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga Onoare B Stadion ŢIPAR 2011-06-26 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Hromei Alexandru Vatran Dorin ACKERMANN
ETAPA 34 AS PROGRESUL NĂDAB - CS RECOLTA APATEU Liga Onoare B Stadion NĂDAB 2011-06-29 Palcu Gheorghe Marius Cristea Emil Ioan Tomuta Sebastian Vatran Dorin Vida Marcel
FINALA CS VLADIMIRESCU 2003 - CS ŞOIMII TAUŢ Cupa Romaniei Stadion SÂNICOLAU MIC 2011-06-22 Haţegan Ovidiu Alin Cristea Emil Ioan Alexa Marius Andrei Tripa Claudiu JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 25 P. COVĂSÂNȚ - P. GHIOROC Liga Promotie A Stadion COVĂSÂNȚ 2011-06-19 Cristea Emil Ioan Dumbrava Lucian Popan Bogdan Forton Nicusor
ETAPA 29 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS SEDERHAT Liga Onoare A Stadion SÂNPAUL 2011-05-28 Fodoruţ Laurenţiu Cristea Emil Ioan Nicoraș Violeta Enoiu Traian PINTEA MIHAI
ETAPA 28 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga Onoare A Stadion TISA NOUĂ 2011-05-22 Vasi Alexandru Iulian Cristea Emil Ioan Gheorghe Valentin Enoiu Traian SFĂT GHEORGHE
ETAPA 29 CS UNIREA SÎNTANA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-05-14 Stamatoiu Constantin Cristea Emil Ioan Stamatoiu Alexandru Dacian Ciurescu Victor LEAC IOAN
ETAPA 29 CS UNIREA SÎNTANA - AS UNIREA ŞEITIN Juniori Stadion SÂNTANA 2011-05-14 Cristea Emil Ioan
ETAPA 28 CS ŞOIMII TAUŢ - CS VLADIMIRESCU 2003 Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2011-05-07 Herţeg Dorinel Cristea Emil Ioan Pantiş Robert Cătălin Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 28 CS ŞOIMII TAUŢ - CS VLADIMIRESCU 2003 Juniori Stadion TAUȚ 2011-05-07 Cristea Emil Ioan
ETAPA 26 AS PROGRESUL NĂDAB - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion NĂDAB 2011-05-08 Cristea Emil Ioan Mihoc Alina Ardelean Paul Giorgian Vlad Remus BOGDAN IOAN
ETAPA 26 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2011-04-23 Cadar Răzvan Olimpiu Cristea Emil Ioan Băla Casian Andrei Ologeanu Dan VACZI GHEORGHE
ETAPA 26 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori Stadion ZĂBRANI 2011-04-23 Cristea Emil Ioan
ETAPA 25 FC SÎNLEANI - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2011-04-16 Herţeg Dorinel Cristea Emil Ioan Hărduţ Gabriel Dumitru Ologeanu Dan BIRO GABOR
ETAPA 25 FC SÎNLEANI - CS ŞOIMII TAUŢ Juniori Stadion SÂNLEANI 2011-04-20 Hărduţ Gabriel Dumitru Cristea Emil Ioan Herţeg Dorinel
RESTANTA AS UNIREA ŞEITIN - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-04-20 Bogdan Loredan Cristea Emil Ioan Iacob Nicolae Liviu Tiulea Cornel DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 23 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS INTER ARAD Liga Onoare A Stadion MÂNDRULOC 2011-04-17 Cristea Emil Ioan Jivan Mihai Adrian Dragu Tudorel Forton Nicusor Marginean Valer
ETAPA 23 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2011-04-09 Burza Cristian Mirel Bujor Cristea Emil Ioan Rotaru Sorin Tudor Tripa Claudiu JUŞCĂ TEODOR
REPROGRAMAT AS UNIREA ŞEITIN - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-04-13 Bogdan Loredan Cristea Emil Ioan Iacob Nicolae Liviu Tiulea Cornel DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 20 CS FRONTIERA PILU - AS CETATE DEZNA Liga Onoare B Stadion PILU 2011-04-03 Vasile Ioan Adrian Cristea Emil Ioan Băla Casian Andrei Manusov Iosif ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 22 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-03-26 Burza Cristian Mirel Bujor Cristea Emil Ioan Puicea Claudiu Gheorghe Rosca Mircea LUCACI ADRIAN
ETAPA 21 AS UNIREA ŞEITIN - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-03-19 Bogdan Loredan Cristea Emil Ioan Iacob Nicolae Liviu Tiulea Cornel DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 19 AS PROGRESUL NĂDAB - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga Onoare B Stadion NĂDAB 2011-03-20 Păducel Cristian Cristea Emil Ioan Sechereş Sergiu Paul Buica Dumitru BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 19 CS VIITORUL SATU NOU - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a StadionSATU NOU 2010-12-05 Herţeg Dorinel Cristea Emil Ioan Arsa Emil Ologeanu Dan LEAC IOAN
ETAPA 19 CS VIITORUL SATU NOU - SC FC UTA II ARAD SA Juniori StadionSATU NOU 2010-12-05 Cristea Emil Ioan
ETAPA 18 CS ŞOIMII TAUŢ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2010-11-27 Deac Ionel Alin Cristea Emil Ioan Mocanu Silviu Flaviu Dumitru Florin VACZI GHEORGHE
ETAPA 17 AS PROGRESUL PECICA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PECICA 2010-11-20 Cadar Răzvan Olimpiu Cristea Emil Ioan Hromei Alexandru Braniscan Ioan LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 8 SEL. AJF ARAD - SEL. AJF CARAS SEVERIN JUN. U16 Stadion SEGA 2010-11-14 Biro Gabor Oliver Cristea Emil Ioan Jivan Mihai Adrian Mocanu Silviu
ETAPA 16 AS AQUA VEST ARAD - CS VLADIMIRESCU 2003 Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2010-11-13 Boruga Carlos Răzvan Cristea Emil Ioan Ianoşi Laurenţiu Adrian Vida Marcel LEAC IOAN
ETAPA 13 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga Onoare A Stadion SEGA 2010-11-07 Vasi Alexandru Iulian Cristea Emil Ioan Dumitru Flavia Daniela Enoiu Traian NĂDĂBAN AUREL
ETAPA 14 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2010-10-30 Burza Cristian Mirel Bujor Cristea Emil Ioan Băla Casian Andrei Toderici Mircea JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 14 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞOIMII TAUŢ Juniori Stadion MAILAT 2010-10-30 Cristea Emil Ioan
ETAPA 12 AS PROGRESUL NĂDAB - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion NĂDAB 2010-10-31 Deac Ionel Alin Cristea Emil Ioan Popa Răzvan Ioan Vatran Dorin HAMZA IOAN
ETAPA 12 AS UNIREA ŞEITIN - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2010-10-16 Trif Cristian Alin Cristea Emil Ioan Mihoc Alina Tripa Claudiu LUCACI ADRIAN
ETAPA 5 SEL. AJF ARAD - SEL AJF TIMIS JUN. U16 UTA 2010-10-17 Boruga Carlos Răzvan Mihoc Alina Cristea Emil Ioan
ETAPA 11 CS INEU - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion INEU 2010-10-08 Biro Gabor Oliver Cristea Emil Ioan Ianoşi Laurenţiu Adrian Axente Mircea BABĂU ROMULUS
ETAPA 10 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2010-10-02 Herţeg Dorinel Cristea Emil Ioan Băla Casian Andrei Tripa Claudiu BIRO GABOR
ETAPA 10 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - FC SÎNLEANI Juniori Stadion CH. CRIȘ 2010-10-02 Cristea Emil Ioan
ETAPA 8 CS SPERANŢA TURNU - AS ALUNIŞ Liga Onoare A Stadion TURNU 2010-10-03 Herţeg Dorinel Cristea Emil Ioan Hromei Alexandru Ologeanu Dan jr VACZI GHEORGHE
ETAPA 4 CS ŞOIMII TAUŢ - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion TAUȚ 2010-10-06 Herţeg Dorinel Cristea Emil Ioan Mihoc Alina Forton Nicusor RACHINOIU VIOREL
ETAPA 9 CS VIITORUL SATU NOU - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a StadionSATU NOU 2010-09-26 Burza Cristian Mirel Bujor Cristea Emil Ioan Buda Leontin Axente Mircea LUCACI ADRIAN
Etapa 3 FC TIMISOARA II - FC HUNEDOARA Liga a 3 a Stadion TIMISOARA 2010-09-17 Cristea Emil Ioan
Etapa 8 CS INEU - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion INEU 2010-09-18 Barta Paul Sebastian Cristea Emil Ioan Puicea Claudiu Gheorghe Buica Dumitru CIOS DĂNUŢ
Etapa 7 AS UNIREA ŞEITIN - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2010-09-15 Fodoruţ Laurenţiu Cristea Emil Ioan Hărduţ Gabriel Dumitru Dumitru Florin JUŞCĂ TEODOR
Etapa 6 AS DOROBANŢI - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2010-09-12 Boruga Carlos Răzvan Cristea Emil Ioan Cristea Silviu Florin Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
Etapa 5 04-05 Septembrie 2010 CS VIITORUL SATU NOU - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a StadionSATU NOU 2010-09-05 Fodoruţ Laurenţiu Cristea Emil Ioan Ardelean Paul Giorgian Tripa Claudiu JUŞCĂ TEODOR
Etapa 3 04-05 Septembrie 2010 CS INTER ARAD - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga Onoare A Stadion SEGA 2010-09-04 Trif Cristian Alin Cristea Emil Ioan Mihoc Alina Herteg Doru SIMA VIOREL
Etapa 02-04 Septembrie 2010 FC TIMISOARA - CFR SIMERIA Liga a 3 a Stadion TIMISOARA 2010-09-03 Stamatoiu Constantin Cristea Emil Ioan Alexa Marius Andrei
Etapa 1 28-29 August 2010 V. SEMLAC - F. CRUCENI Liga Promotie a Stadion SEMLAC 2010-08-29 Cristea Emil Ioan Mariş Sorin Herteg Doru
Etapa 2 28-29 August 2010 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga Onoare a Stadion MÂNDRULOC 2010-08-29 Pantea Sebastian Cristea Emil Ioan Vesa Pavel Florin Tripa Claudiu CIOS DĂNUŢ
Etapa 4 28-29 August 2010 CS ŞOIMII PÎNCOTA - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2010-08-28 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Nagy Zoltan Vida Marcel ŞANDOR IOAN
Etapa 1 21-22 August 2010 CS FRONTIERA PILU - CS REGAL HORIA Liga Onoare b Stadion PILU 2010-08-22 Hidiş Sferdian Ioan Cristea Emil Ioan Gornic Alexandru Dan Vatran Dorin JIVAN MIHAI
Inregistrari in baza de date: 282

ajf_arad