• MIHOC Alina
  • Data nasterii: 1982-09-06
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 165 (cm)
  • Arbitru din anul: 2003-03-04
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru Asistent
  • Lotul: Liga 2
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Jurnalist
  • Ocupatia actuala: Dispecer Şef
  • Limbi straine cunoscute: Engleză, Franceză
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
26 AS ALUNIŞ - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2017-06-25 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel MIHOC Alina DAȘCÃU Ovidiu Claudiu SFÃT Gheorghe
22 FC ZIMANDU NOU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2017-06-18 15:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian MIHOC Alina TURGYAN Cătălin TĂNĂSESCU Romulus Cristian
Finală C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion PÂNCOTA 2017-06-06 14:30:00 ARDELEAN Mircea Florin BĂLA Casian Andrei MIHOC Alina ALEXA Marius Andrei RAD Vasile
23 AS GLORIA SECUSIGIU - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2017-06-04 15:00:00 BOGDAN Loredan MIHOC Alina DAȘCÃU Ovidiu Claudiu JIVAN Mihai Adrian
19 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2017-05-28 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel ARSA Emil MIHOC Alina OLOGEANU Dan
27 CS UNIREA SÎNTANA - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2017-05-13 15:00:00 ARDELEAN Mircea Florin MIHOC Alina NAGHI Remus Ionuț BIRO Gabor Oliver SFÃT Gheorghe
25 CS ŞOIMII ŞIMAND - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2017-05-06 15:00:00 MATEUȚ Cãlin MIHOC Alina VASILE Ioan Adrian TODERICI Mircea BABĂU Romulus
26 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2017-05-10 15:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile MIHOC Alina HANYECZ Dan TĂNĂSESCU Romulus Cristian
18 CS ATLETICO ARAD - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-04-29 08:00:00 TRIF Cristian Alin CRISTEA Emil Ioan MIHOC Alina HERȚEG Doru
22 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-04-19 14:00:00 COROBAN Cristian Ionel MIHOC Alina GROȘAN Tudor Ștefan CADAR Răzvan RAD Vasile
20 CS VOINŢA MAILAT - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion MAILAT 2017-04-08 14:00:00 JURCĂ Tudor Florin ARDELEAN Paul Giorgian MIHOC Alina ALEXA Marius ROȘU Eugen
17 VIITORUL 1 ARAD - UTA B.D. 2003 Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 2017-04-10 14:00:00 MATEUȚ Cãlin PANTEA Sebastian MIHOC Alina
19 A.C.S. SOCODOR - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2017-04-01 14:00:00 JURCĂ Tudor Florin MIHOC Alina HANYECZ Dan CADAR Răzvan VIDA Constantin
18 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2017-03-25 12:00:00 BURZA Cristian Mirel MIHOC Alina CÃȘUȚ Cristian BUDA Leontin MAKO Andraș
21 CS UNIREA SÎNTANA - A.C.S. SOCODOR Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2017-03-28 13:00:00 PANTEA Sebastian MIHOC Alina
17 C.S. VICTORIA FELNAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion FELNAC 2017-03-18 12:00:00 BURZA Cristian Mirel MIHOC Alina PANTEA Andrei Alex. HERȚEG Doru COMAN Ovidiu
16 CS VOINŢA MAILAT - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2017-03-11 12:00:00 DEAC Ionel Alin MIHOC Alina VASILE Ioan Adrian BUDA Leontin LOVAS Iosif Ioan
19 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2017-03-15 14:00:00 PANTEA Sebastian MIHOC Alina
12 UTA B.D. 2007 - C.S.S. GLORIA ARAD 2006 Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2017-03-10 13:00:00 MIHOC Alina ȘUȘCĂ Andreea
15 CS VOINŢA MAILAT - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-11-26 11:00:00 BOGDAN Loredan PANTEA Sebastian MIHOC Alina OLOGEANU Dan VIDA Constantin
14 CS INEU - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2016-11-19 08:00:00 DEAC Ionel Alin PANTEA Andrei Alex. MIHOC Alina JIVAN Mihai Adrian RAD Vasile
13 CS UNIREA SÎNTANA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-11-12 11:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile MIHOC Alina CRISTEA Emil Ioan OLOGEANU Dan LOVAS Iosif Ioan
9 CS ATLETICO ARAD - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion ŞEGA ARAD 2016-11-14 12:30:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DEHELEAN Patrick Alin MIHOC Alina
9 CS REAL HORIA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2016-11-06 11:00:00 GORNIC Alexandru Dan MIHOC Alina GROȘAN Tudor Ștefan FORTON Nicuşor
13 ATLETICO 2007 - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-11-10 12:30:00 PANTEA Sebastian MIHOC Alina
11 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-10-29 12:00:00 ARDELEAN Mircea Florin MIHOC Alina BERARIU Lucian Mihai CIURESCU Victor SFÃT Gheorghe
10 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion ICRTI 2016-10-26 12:00:00 MIHOC Alina ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta GYENGYE Iosif
9 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-10-15 12:00:00 ARDELEAN Mircea Florin MIHOC Alina ARDELEAN Paul Giorgian CIURESCU Victor JUȘCÃ Teodor
6 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - F.C. SÂNTANA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2016-10-16 12:00:00 MATEUȚ Cãlin MIHOC Alina CALNACOV Denis Claudiu GYENGYE Iosif
8 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-10-08 12:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile MIHOC Alina BONDAR Daniel HERȚEG Doru LOVAS Iosif Ioan
5 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2016-10-09 12:00:00 MATEUȚ Cãlin MIHOC Alina PANTEA Sebastian BUDA Leontin
7 C.S. VICTORIA FELNAC - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2016-10-05 12:00:00 MIHOC Alina MOLDOVEANU Ionel Alexandru BURCA Sergiu Lucian GYENGYE Iosif
7 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2016-10-01 12:00:00 BURCĂ Daniel Adrian MIHOC Alina PANTEA Sebastian MANUȘOV Iosif SCRIDON Daniel
4 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2016-10-02 12:00:00 MATEUȚ Cãlin MIHOC Alina RANCEA Alexandru FORTON Nicuşor
5 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-09-25 14:00:00 IACOB Nicolae Liviu MIHOC Alina COVACI Sergiu Cristian RUSAN Dumitru
3 AS SEMLECANA SEMLAC - CS ŞOIMII ŞIMAND Cupa Romaniei Stadion SEMLAC 2016-09-21 13:30:00 BOLCAȘ Alin Călin MIHOC Alina PANTEA Sebastian SFÃT Gheorghe
5 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2016-09-17 14:00:00 BÎTEA Radu Bogdan MIHOC Alina OPITZ Roland Ladislau T. Cristi JUȘCÃ Teodor
1 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-09-11 14:00:00 JURCĂ Tudor Florin MIHOC Alina DAȘCÃU Ovidiu Claudiu SFÃT Gheorghe
3 AS PROGRESUL PECICA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-09-03 14:00:00 BÎTEA Radu Bogdan MIHOC Alina PISLARU Andrei TIULEA Cornel ROȘU Eugen
2 AS SEMLECANA SEMLAC - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Cupa Romaniei Stadion SEMLAC 2016-09-07 13:30:00 IACOB Nicolae Liviu MIHOC Alina LOVAS Alexandru MÃRGINEAN Valer
2 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2016-08-27 15:00:00 BURCĂ Daniel Adrian MIHOC Alina NAGY Zoltan CIURESCU Victor LOVAS Iosif Ioan
1 AS DOROBANŢI - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2016-08-20 15:00:00 BOGDAN Loredan MIHOC Alina JUNGER Andreas Thomas TODERICI Mircea COMAN Ovidiu
1 CS ŞOIMII LIVADA - CS PODGORIA GHIOROC Cupa Romaniei Stadion SÂNLEANI 2016-08-21 14:30:00 IOVA Cătălin Ionuț MIHOC Alina NAGY Zoltan ALEXA Marius Andrei
26 CS INEU - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion INEU 2016-06-19 08:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MIHOC Alina MAKO Andraș
26 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2016-06-19 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel MIHOC Alina HÃRDUȚ Gabriel Dumitru OLOGEANU Dan
5 CS ŞOIMII LIVADA - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2016-06-12 08:00:00 TRIF Cristian Alin MIHOC Alina PANTEA Andrei Alex. BIRO Gabor
Finala C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Cupa Romaniei Stadion PÂNCOTA 2016-06-04 14:30:00 ARDELEAN Mircea Florin MIHOC Alina CÎRMACI Filip Sergiu CADAR Răzvan RAD Vasile
Finala CS VICTORIA ZĂBRANI - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 StadionCURTICI 2016-06-02 14:30:00 BÎTEA Radu Bogdan MIHOC Alina RADU Paul TIULEA Cornel
23 CS RECOLTA APATEU - CS INEU Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2016-05-29 08:00:00 GHEORGHE Valentin MIHOC Alina TAKATS Cristian Flavius HERȚEG Doru
23 CS VULTURII SOCODOR - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2016-05-29 15:00:00 SALADEA Sorin ARDELEAN Ioan Viorel MIHOC Alina MANUȘOV Iosif
25 AS PROGRESUL PECICA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-05-21 15:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian MIHOC Alina VESA Pavel Florin CADAR Răzvan BABĂU Romulus
22 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2016-05-22 15:00:00 ARDELEAN Mircea Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MIHOC Alina CIURESCU Victor
21 CS ATLETICO ARAD - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-05-14 08:00:00 DEAC Ionel Alin MIHOC Alina HANYECZ Dan RAD Vasile
21 CS SPERANŢA TURNU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-05-14 15:00:00 BOLCAȘ Alin Călin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MIHOC Alina JIVAN Mihai
20 FC ZIMANDU NOU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2016-05-08 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel MIHOC Alina COJOCARIU Dan Cristian BONDAR Mircea Constantin
22 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2016-04-30 08:00:00 ARDELEAN Mircea Florin MIHOC Alina PANTEA Andrei Alex. CADAR Răzvan VIDA Constantin
21 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-04-23 14:00:00 TRIF Cristian Alin ARSA Emil MIHOC Alina TIULEA Cornel SCRIDON Daniel
19 AS ALUNIŞ - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-04-24 14:00:00 ARDELEAN Mircea Florin MIHOC Alina SALADEA Sorin MÃRGINEAN Valer
20 C.S. VICTORIA FELNAC - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-04-16 14:00:00 BURZA Cristian Mirel MIHOC Alina PÂSLARU Andrei ALEXA Marius Andrei COMAN Ovidiu
18 CS INEU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion INEU 2016-04-17 14:00:00 GORNIC Alexandru Dan PANTEA Sebastian MIHOC Alina MANUȘOV Iosif
17 AS VINGA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2016-04-10 14:00:00 RIȚA Flavius Ionel MIHOC Alina PANTEA Sebastian OLOGEANU Dan
Sfert Finală CS AVÂNTUL TÎRNOVA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Cupa Romaniei Stadion TÂRNOVA 2016-04-06 14:30:00 NICORAȘ Ionuț Vasile MIHOC Alina RADU Paul HERȚEG Doru MAKO Andraș
15 CS UNIREA SÎNTANA - CS PODGORIA GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2016-04-07 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel PANTEA Andrei Alex. MIHOC Alina PETRIŞOR Gheorghe
20 ATLETICO 2004 - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-04-06 16:00:00 MIHOC Alina DREGHICI Flavius Cristian
15 AC ŞAGU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2016-03-27 13:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian MIHOC Alina SĂVAN Gavril Flavius Laurian VIDA Constantin
14 UTA B.D. 2001 - CS INEU Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-03-28 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel PANTEA Andrei Alex. MIHOC Alina
13 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-03-21 13:00:00 IOVA Cătălin Ionuț DOBÂNDĂ Dinu MIHOC Alina
14 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2016-03-05 09:00:00 BÎTEA Radu Bogdan MIHOC Alina PANTEA Andrei Alex. OLOGEANU Dan COMAN Ovidiu
13 AS AQUA VEST ARAD - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2015-11-21 12:00:00 BÎTEA Radu Bogdan MIHOC Alina PANTEA Andrei Alex. OLOGEANU Dan SFÃT Gheorghe
11 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-11-22 12:00:00 BOLCAȘ Alin Călin MIHOC Alina MADA Mădălin BRĂNIȘCAN Ioan
11 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2015-11-07 12:00:00 BURCĂ Daniel Adrian MIHOC Alina CRISTEA Emil Ioan TIULEA Cornel ROȘU Eugen
9 ACS UTA B.D. - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2015-10-25 13:00:00 TRIF Cristian Alin ALEXA Marius Andrei MIHOC Alina MANUȘOV Iosif COMAN Ovidiu
9 ATLETICO ARAD - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-10-24 09:00:00 MIHOC Alina BETEA Sorina Georgiana SĂVAN Gavril Flavius Laurian HERȚEG Doru
8 FC ZIMANDU NOU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2015-10-18 13:00:00 VASI Alexandru Iulian MIHOC Alina ARDELEAN Paul Giorgian JIVAN Mihai II
6 CITYZENS - Jun. AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNICOLAU MIC 2015-10-18 09:00:00 MIHOC Alina DUMITRU Flavia Daniela MAKO Andrei Sebastian RAD Vasile
6 CS VICTORIA ZĂBRANI - GLOGOVAT 2013 Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2015-10-22 13:00:00 MIHOC Alina ARDELEAN Paul Giorgian MONA Sergiu Laurențiu DUMITRU Florin
4 S. LIVADA - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2015-10-04 13:00:00 MIHOC Alina COVACI Sergiu Cristian GROȘAN Tudor Ștefan ROȘU Eugen
5 AS CRIŞUL ALB BUTENI - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2015-09-27 15:00:00 GORNIC Alexandru Dan MIHOC Alina PANTEA Sebastian RUSAN Dumitru
3 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2015-09-28 15:00:00 OPITZ Roland Ladislau BURCA Sergiu Lucian MIHOC Alina
3 V. FELNAC - V.LUNCA TEUZ CERMEI Cupa Romaniei Stadion FELNAC 2015-09-23 14:30:00 DEAC Ionel Alin BOLCAȘ Alin Călin MIHOC Alina DUMITRU Florin
4 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2015-09-20 15:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile BĂLA Casian Andrei MIHOC Alina CIURESCU Victor LUCACI Adrian
3 FC ZIMANDU NOU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2015-09-13 15:00:00 VASILE Ioan Adrian MIHOC Alina COIȘ Carol OLOGEANU Dan Cristian
2 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a StadionCURTICI 2015-09-05 15:00:00 GORNIC Alexandru Dan MIHOC Alina CÃȘUȚ Cristian OLOGEANU Dan Cristian VIDA Constantin
2 AS SEMLECANA SEMLAC - ACS UTA BD Cupa Romaniei Stadion SEMLAC 2015-09-09 14:30:00 NICORAȘ Ionuț Vasile MIHOC Alina CRISTEA Emil Ioan SCRIDON Daniel
1 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-08-30 16:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian MIHOC Alina SĂVAN Gavril Flavius Laurian TĂNĂSESCU Romulus Cristian
1 AS DOROBANTI - CS SPERANŢA TURNU Cupa Romaniei Stadion Dorobanti 2015-08-23 15:30:00 MIHOC Alina DOBÂNDĂ Dinu TOMUȚA Sebastian Florin DUMITRU Florin
28 V. FELNAC - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2015-06-17 16:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian MIHOC Alina TURGYAN Cătălin MIHUȚA Petru ROȘU Eugen
27 CS SPERANŢA TURNU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-06-06 16:00:00 ARDELEAN Mircea Florin MIHOC Alina BOLCAȘ Alin Călin JIVAN Mihai II LOVAS Iosif Ioan
26 FC ZIMANDU NOU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2015-05-31 16:00:00 DEAC Ionel Alin MIHOC Alina RADU Paul BRĂNIȘCAN Ioan DOMIDE Flavius
24 CS UNIREA SÎNTANA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2015-05-23 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN MIHOC ALINA BETEA SORINA GEORGIANA Herteg Doru Marginean Valer
17 CRISUL CH. CRIS II - PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-05-24 16:00:00 MIHOC ALINA DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU ANDEA ALEXANDRU GYENGE IOSIF
16 CITYZENS - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion MOTORUL 2015-05-17 09:00:00 MIHOC ALINA CRISTEA SILVIU FLORIN MATEUT CALIN Dumitru Florin
23 V. SOCODOR - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-05-10 16:00:00 DEAC IONEL ALIN MIHOC ALINA OPITZ ROLAND LADISLAU Ologeanu Dan Miron Marian
21 AS PROGRESUL PECICA - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion PECICA 2015-05-02 16:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE MIHOC ALINA ARDELEAN PAUL GIORGIAN Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
14 AS GLORIA SECUSIGIU - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2015-05-03 16:00:00 MIHOC ALINA HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ŞERAN ADRIAN Vatran Dorin
21 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-04-26 15:00:00 DEAC IONEL ALIN MIHOC ALINA LOVAS ALEXANDRU Mihuța Petru SCRIDON DANIEL
19 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2015-04-18 15:00:00 HERŢEG DORINEL MIHOC ALINA ARDELEAN PAUL GIORGIAN Toderici Mircea SCRIDON DANIEL
19 GLOGOVAT 2013 - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-04-11 15:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ MIHOC ALINA DOBANDA DINU Enoiu Traian SFĂT GHEORGHE
17 CS VOINŢA MAILAT - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion MAILAT 2015-04-04 15:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN MIHOC ALINA NAGY ZOLTAN Ologeanu Dan Cristian BABĂU ROMULUS
16 AS SEMLECANA SEMLAC - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-03-22 13:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN MIHOC ALINA NICORAŞ VIOLETA ARIANA Protase Alexa BABĂU ROMULUS
13 UTA B.D. 2000 - CS INEU Categoria Juniori C Stadion SEGA 2014-11-20 13:00:00 MATEUT CALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MIHOC ALINA
13 AVINTUL TARNOVA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2014-11-09 12:00:00 BOGDAN LOREDAN MIHOC ALINA ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
12 GLOGOVAT 2013 - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion HORIA 2014-11-01 12:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN MIHOC ALINA NICORAŞ VIOLETA ARIANA Jivan Mihai II BABĂU ROMULUS
12 S. LIPOVA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2014-10-25 13:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE ALEXA MARIUS ANDREI MIHOC ALINA Ologeanu Dan Rad Vasile
8 CITYZENS - GL.SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion MOTORUL 2014-10-19 09:00:00 MIHOC ALINA DUMITRU FLAVIA DANIELA BETEA SORINA GEORGIANA Coman Ovidiu
9 AS ALUNIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2014-10-12 13:30:00 MIHOC ALINA ALEXA MARIUS ANDREI PÂSLARU ANDREI Biro Gabor jr. SFĂT GHEORGHE
7 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion TISA NOUĂ 2014-10-12 11:00:00 PÂSLARU ANDREI MIHOC ALINA ALEXA MARIUS ANDREI Biro Gabor jr.
9 N. SEBIS II - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion SEBIS 2014-10-05 13:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL ALEXA MARIUS ANDREI MIHOC ALINA Toderici Mircea SFĂT GHEORGHE
7 AS VOINŢA MUNAR - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-09-28 15:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN MIHOC ALINA RADU PAUL Ciurescu Victor BORA GLIGORE
7 CS VICTORIA ZĂBRANI - ACS UTA B.D. II Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2014-09-20 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MIHOC ALINA COROBAN CRISTIAN IONEL Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
1 Turneu Interliga - Turneu Interliga TURNEU Stadion SEGA 2014-09-21 10:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MIHOC ALINA BOLCAŞ ALIN CĂLIN Burca Daniel TOMUTA / HAIDA
5 O. BOCSIG - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-09-14 15:00:00 BOGDAN LOREDAN MIHOC ALINA PÂSLARU ANDREI Biro Gabor jr. BERAR DANIEL
5 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2014-09-06 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MIHOC ALINA PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Tripa Claudiu Vida Marcel
4 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-09-07 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MOCANU SILVIU FLAVIU MIHOC ALINA Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
3 AS ALUNIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion ALUNIŞ 2014-09-10 14:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN MIHOC ALINA OPITZ ROLAND LADISLAU Ciurescu Victor SFĂT GHEORGHE
4 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2014-08-30 16:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU MIHOC ALINA JUNGER ANDREAS THOMAS Ologeanu Dan Vida Marcel
3 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2014-08-31 16:00:00 BOLCAŞ ALIN CĂLIN MIHOC ALINA NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
1 AS UNIREA ŞEITIN - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2014-08-17 16:00:00 HERŢEG DORINEL MIHOC ALINA VESA PAVEL FLORIN Ciurescu Victor Marginean Valer
1 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2014-08-09 16:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN MIHOC ALINA ALEXA MARIUS ANDREI Enoiu Traian Rad Vasile
22 GLOGOVAT 2013 - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2014-06-14 16:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN MIHOC ALINA PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Coman Ovidiu
27 AS STEAUA GRĂNICERI - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2014-06-08 16:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN MIHOC ALINA PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Dehelean Nicolae ŞCHIOPU PETRE
20 AS MĂNĂȘTUR - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion VINGA 2014-06-01 12:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL MIHOC ALINA Vida Marcel
25 FC ZIMANDU NOU - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2014-05-24 16:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN MIHOC ALINA GUDIU IONEL FLORIN Dumitru Florin BERAR DANIEL
27 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2014-05-17 09:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN MIHOC ALINA OPITZ ROLAND LADISLAU Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
18 V. SELEUS - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2014-05-18 16:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN MIHOC ALINA Apatean Adrian
23 CS SPERANŢA TURNU - S LIPOVA Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-05-10 16:00:00 BOGDAN LOREDAN MIHOC ALINA SICLOVAN PAUL ALEX. Mihuța Petru BABĂU ROMULUS
27 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2014-05-14 16:00:00 DEAC IONEL ALIN MIHOC ALINA PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Tiulea Cornel SFĂT GHEORGHE
27 Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI - Jun. CS VOINŢA MAILAT Jun. liga 4 Stadion ZĂBRANI 2014-05-14 14:00:00 MIHOC ALINA
25 ACS UTA B.D. - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion FRANCISC NEUMAN 2014-05-02 18:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN MIHOC ALINA NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Ologeanu Dan Cristian Coman Ovidiu
16 CS MONEASA - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2014-05-04 16:00:00 IOVA CĂTĂLIN IONUT MIHOC ALINA ANDEA ALEXANDRU Axente Mircea
24 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a StadionCURTICI 2014-04-26 15:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN MIHOC ALINA ARSA EMIL Herteg Doru Vida Marcel
24 Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 - Jun. CS VOINŢA MAILAT Jun. liga 4 StadionCURTICI 2014-04-26 13:00:00 MIHOC ALINA
14 CS REGAL HORIA - GLOGOVAT 2013 Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2014-04-12 15:00:00 BOGDAN LOREDAN MIHOC ALINA SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN Bondar Mircea
18 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2014-04-06 15:00:00 VASILE IOAN ADRIAN MIHOC ALINA ANDEA ALEXANDRU Negru Marin MÂNDRU ŞTEFAN
20 AS PROGRESUL PECICA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PECICA 2014-03-29 13:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL MIHOC ALINA BOLCAŞ ALIN CĂLIN Herteg Doru Vida Marcel
16 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2014-03-23 13:00:00 VASILE IOAN ADRIAN MIHOC ALINA LAUKO CLAUDIU COSMIN Manusov Iosif BABĂU ROMULUS
15 FC UTA 2000 - UTA B.D. 2000 Categoria Juniori D Stadion SEGA 2014-03-26 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MIHOC ALINA PANTEA SEBASTIAN ADRIAN
15 AS VINGA - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2013-11-23 12:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU MIHOC ALINA NICORAŞ VIOLETA ARIANA Ologeanu Dan Vida Marcel
14 O. BUJAC - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2013-11-17 12:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MIHOC ALINA PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Biro Gabor jr. BIRO GABOR
13 CS ATLETICO ARAD - S LIPOVA Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2013-11-09 09:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN MIHOC ALINA VASILE IOAN ADRIAN Vatran Dorin VACZI GHEORGHE
10 S. LIVADA - AS DOROBANTI Liga a 6 a Seria A Stadion LIVADA 2013-11-10 12:00:00 BORA ALIN EUGEN MIHOC ALINA TAU ALEXANDRU Vida Marcel
13 CS UNIREA SÎNTANA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2013-11-02 12:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MIHOC ALINA BUDA LEONTIN Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
13 Jun. CS UNIREA SÎNTANA - Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Jun. liga 4 Stadion SÂNTANA 2013-11-02 10:00:00 MIHOC ALINA
11 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2013-10-27 13:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU MIHOC ALINA ARDELEAN PAUL GIORGIAN Apatean Adrian Rosu Eugen
11 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-10-19 13:00:00 HERŢEG DORINEL MIHOC ALINA ARSA EMIL Enoiu Traian SCRIDON DANIEL
9 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2013-10-13 13:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MIHOC ALINA BUDA LEONTIN Ologeanu Dan CIOS DĂNUŢ
9 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-10-06 13:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN CRISTEA EMIL IOAN MIHOC ALINA Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
9 Jun. S.SIRIA - Jun. AS AQUA VEST ARAD Jun. liga 4 Stadion ŞIRIA 2013-10-06 11:00:00 MIHOC ALINA
7 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-09-29 15:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN MIHOC ALINA NEAGU ALEXANDRU Jivan Mihai II Pirvulescu Dan
7 CS UNIREA SÎNTANA - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2013-09-21 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL MIHOC ALINA BOLCAŞ ALIN CĂLIN Herteg Doru LUCACI ADRIAN
6 AS VOINŢA MUNAR - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2013-09-22 15:00:00 BOGDAN LOREDAN NAGY ZOLTAN MIHOC ALINA Axente Mircea Marginean Valer
5 CS FRONTIERA PILU - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2013-09-15 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL MIHOC ALINA JUNGER ANDREAS THOMAS Tripa Claudiu JUŞCĂ TEODOR
5 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2013-09-07 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MIHOC ALINA ALEXA MARIUS ANDREI Ologeanu Dan Cristian SFĂT GHEORGHE
5 Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI - Jun. AS PROGRESUL PECICA Jun. liga 4 Stadion ZĂBRANI 2013-09-07 13:00:00 MIHOC ALINA
3 AS SC UTA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a UTA 2013-08-23 18:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN MIHOC ALINA ALEXA MARIUS ANDREI Ologeanu Dan Cristian Vida Marcel
1 AS STEAUA GRĂNICERI - AS AQUA VEST ARAD Cupa Romaniei Stadion GRĂNICERI 2013-08-28 15:30:00 DEMETER CLAUDIU IOAN MIHOC ALINA GUDIU IONEL FLORIN Ciurescu Victor BABĂU ROMULUS
2 CS ŞOIMII TAUŢ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2013-08-17 16:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL MIHOC ALINA JUNGER ANDREAS THOMAS Buica Dumitru Marginean Valer
33 CS VIITORUL SATU NOU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2013-06-22 16:00:00 OLARIU LAURENŢIU MIHOC ALINA HANYECZ DAN Apatean Adrian Tarlea Mihai
31 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2013-06-16 16:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN MIHOC ALINA Forton Nicusor GYENGE IOSIF
34 GLORIA CTP ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion TELECOM 2013-06-08 09:00:00 HERŢEG DORINEL MIHOC ALINA NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Vatran Dorin SCRIDON DANIEL
18 CS REGAL HORIA - V. FELNAC Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2013-06-09 16:00:00 HERŢEG DORINEL MIHOC ALINA SICLOVAN PAUL ALEX. LUCACI ADRIAN
30 AS SEMLECANA SEMLAC - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2013-05-26 16:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL MIHOC ALINA PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Vatran Dorin SCRIDON DANIEL
30 Jun. AS SEMLECANA SEMLAC - Jun. AS SEMLECANA SEMLAC Jun. liga 4 Stadion SEMLAC 2013-05-26 14:00:00 MIHOC ALINA
31 CS INEU - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion INEU 2013-05-29 16:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MIHOC ALINA Buica Dumitru VACZI GHEORGHE
31 Jun. CS INEU - Jun.S. SIRIA Jun. liga 4 Stadion INEU 2013-05-29 14:00:00 MIHOC ALINA
31 Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - Jun. AS AQUA VEST ARAD Jun. liga 4 Stadion NĂDAB 2013-05-29 14:00:00 MIHOC ALINA
25 CS ATLETICO ARAD - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2013-05-18 09:00:00 MAKO ANDRAS MIHOC ALINA MAKO ANDREI SEBASTIAN Herteg Doru BABĂU ROMULUS
27 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a StadionCURTICI 2013-05-11 16:00:00 BOGDAN LOREDAN MIHOC ALINA IOVA CĂTĂLIN IONUT Enoiu Traian BERAR DANIEL
24 AS VOINŢA MACEA - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2013-05-12 16:00:00 BOGDAN LOREDAN MIHOC ALINA ROTARIU PATRICK GEORGE Ciurescu Victor HAMZA IOAN
28 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-05-15 16:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE MIHOC ALINA ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Mihuța Petru SCRIDON DANIEL
26 GLORIA CTP ARAD - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion TELECOM 2013-05-03 15:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU MIHOC ALINA DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Herteg Doru BIRO GABOR
22 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2013-04-28 15:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL MIHOC ALINA HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Vatran Dorin HAMZA IOAN
24 AS AQUA VEST ARAD - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-04-20 15:00:00 BOGDAN LOREDAN MIHOC ALINA ALEXA MARIUS ANDREI Vatran Dorin Vida Marcel
24 Jun. AS AQUA VEST ARAD - Jun. CS VOINŢA MAILAT Jun. liga 4 Stadion ȘOFRONEA 2013-04-20 13:00:00 MIHOC ALINA
23 CS INEU - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion INEU 2013-04-13 09:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE MIHOC ALINA NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Dumitru Florin SCRIDON DANIEL
19 FC ZIMANDU NOU - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2013-04-07 15:00:00 HERŢEG DORINEL MIHOC ALINA GOIA STEFAN FLORIN Forton Nicusor MÂNDRU ŞTEFAN
21 CS SPERANŢA TURNU - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion TURNU 2013-03-30 13:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN MIHOC ALINA VESA PAVEL FLORIN Enoiu Traian VACZI GHEORGHE
19 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS UNIREA SÎNTANA Jun. liga 4 Stadion TISA NOUĂ 2013-03-09 13:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MIHOC ALINA PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Enoiu Traian BIRO GABOR
19 Jun. V. TISA NOUA - Jun. CS UNIREA SÎNTANA Jun. liga 4 Stadion TISA NOUĂ 2013-03-09 11:00:00 MIHOC ALINA
17 AC ŞAGU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-03-10 13:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN MIHOC ALINA IOVA CĂTĂLIN IONUT Ciurescu Victor Rosu Eugen
18 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion TELECOM 2012-11-30 12:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN MIHOC ALINA ARSA EMIL Herteg Doru JUŞCĂ TEODOR
1 Cupa - Craciun Cupa Craciun Sala UAV 2012-12-01 14:00:00 MIHOC ALINA ILEA ALEXANDRU IONUŢ BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN
1 Cupa - Craciun Cupa Craciun Sala Victoria 2012-12-02 06:00:00 MIHOC ALINA HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ANICULĂESEI MIHAI CORNEL
15 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - V. ALMAŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-11-25 12:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL MIHOC ALINA PANTEA ANDREI ALEX. Forton Nicusor Miron Marian
16 CS VOINŢA MAILAT - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion MAILAT 2012-11-17 11:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN MIHOC ALINA HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
16 Jun. CS VOINŢA MAILAT - Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 Jun. liga 4 Stadion MAILAT 2012-11-17 09:00:00 MIHOC ALINA
13 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2012-11-11 11:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN MIHOC ALINA TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Herteg Doru Vida Marcel
14 AS SEMLECANA SEMLAC - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2012-11-04 11:00:00 BOGDAN LOREDAN MIHOC ALINA NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Mihuța Petru CIOS DĂNUŢ
11 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2012-10-28 12:00:00 COVACI IOAN FLORIN MIHOC ALINA PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Manusov Iosif HAMZA IOAN
12 AS PROGRESUL PECICA - CS INEU Liga a 4 a Stadion PECICA 2012-10-20 12:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL MIHOC ALINA ARSA EMIL Ologeanu Dan Cristian LUCACI ADRIAN
12 Jun. AS PROGRESUL PECICA - Jun. CS INEU Jun. liga 4 Stadion PECICA 2012-10-20 10:00:00 MIHOC ALINA
9 AS STEAUA GRĂNICERI - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2012-10-14 12:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN MIHOC ALINA ROTARIU PATRICK GEORGE Gornic Mircea BIZĂU BODNĂRAŞ
10 GLORIA CTP ARAD - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion TELECOM 2012-10-06 08:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE MIHOC ALINA DUMITRU FLAVIA DANIELA Ologeanu Dan SCRIDON DANIEL
9 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a StadionCURTICI 2012-09-29 14:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE MIHOC ALINA BOLCAŞ ALIN CĂLIN Herteg Doru Vida Marcel
6 CS RECOLTA APATEU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-09-23 14:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN MIHOC ALINA JUNGER ANDREAS THOMAS Manusov Iosif Vida Marcel
7 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-09-15 08:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE MIHOC ALINA PROTASE ALEXA MARIAN Tiulea Cornel ŞANDOR IOAN
7 Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - Jun. AS PROGRESUL PECICA Jun. liga 4 Stadion PĂULIŞ 2012-09-15 06:00:00 MIHOC ALINA
4 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2012-09-09 14:00:00 HERŢEG DORINEL MIHOC ALINA DRÎMBE DENIS ALEX Bondar Mircea CIOS DĂNUŢ
5 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion TISA NOUĂ 2012-09-01 14:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN MIHOC ALINA BOLCAŞ ALIN CĂLIN Tripa Claudiu CIOS DĂNUŢ
2 FC ZIMANDU NOU - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Cupa Romaniei Stadion ZIMANDU NOU 2012-09-05 14:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL MIHOC ALINA HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Tripa Claudiu LEAC IOAN
4 CS INEU - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion INEU 2012-08-25 08:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN MIHOC ALINA BĂLA CASIAN ANDREI Apatean Adrian SCRIDON DANIEL
4 Jun. CS INEU - Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI Jun. liga 4 Stadion INEU 2012-08-25 06:00:00 MIHOC ALINA
2 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-08-18 15:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN MIHOC ALINA VESA PAVEL FLORIN Herteg Doru LUCACI ADRIAN
1 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2012-08-12 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL MIHOC ALINA ALEXA MARIUS ANDREI Dumitru Florin LUCACI ADRIAN
1 Jun. S.SIRIA - Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2012-08-12 13:00:00 MIHOC ALINA
ETAPA 33 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2012-06-24 15:00:00 Bogdan Loredan Mihoc Alina Mako Andrei Sebastian Rosca Mircea Vida Marcel
ETAPA 32 CS DACIA BELIU - G. CERMEI Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-06-17 15:00:00 Jurca Tudor Mihoc Alina Naghi Remus Ionuţ Rosca Mircea BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 31 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion GALȘA 2012-06-09 15:00:00 Ilea Alexandru Mihoc Alina Pîncotan Andrei Alexandru Dumitru Florin Marginean Valer
ETAPA 29 CS FRONTIERA PILU - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2012-05-27 15:00:00 Herţeg Dorinel Mihoc Alina Mocan Ciprian Dumitru Manusov Iosif LUCACI ADRIAN
ETAPA 17 O. BUJAC - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC 2012-05-26 15:00:00 Ardelean Mircea Florin Kocsis Eduard Mihoc Alina VACZI GHEORGHE
ETAPA 31 CS UNIREA SÎNTANA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2012-05-19 08:00:00 Barta Paul Sebastian Mihoc Alina Jivan Mihai Adrian Bondar Mircea Rad Vasile
ETAPA 31 CS UNIREA SÎNTANA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori Stadion SÂNTANA 2012-05-19 06:00:00 Mihoc Alina
ETAPA 30 AS PROGRESUL PECICA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PECICA 2012-05-12 15:00:00 Ardelean Mircea Florin Mocan Ciprian Dumitru Mihoc Alina Apatean Adrian Rad Vasile
ETAPA 28 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a StadionCURTICI 2012-05-05 15:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Mihoc Alina Buda Leontin Dumitru Florin LEAC IOAN
ETAPA 28 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori StadionCURTICI 2012-05-05 13:00:00 Mihoc Alina
ETAPA 29 CS VIITORUL SATU NOU - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a StadionSATU NOU 2012-05-09 15:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Mihoc Alina Vasile Ioan Adrian Ologeanu Dan Vida Marcel
ETAPA 29 CS VIITORUL SATU NOU - CS ŞOIMII PÎNCOTA Juniori StadionSATU NOU 2012-05-09 13:00:00 Mihoc Alina
ETAPA 27 CS INEU - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion INEU 2012-04-28 08:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Mihoc Alina Protase Alexa Marian Ologeanu Dan LUCACI ADRIAN
ETAPA 27 CS INEU - AS PROGRESUL PECICA Juniori Stadion INEU 2012-04-28 06:00:00 Mihoc Alina
ETAPA 26 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2012-04-21 14:00:00 Vasi Alexandru Iulian Mihoc Alina Burcă Sergiu Lucian Apatean Adrian Marginean Valer
ETAPA 25 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2012-04-14 12:00:00 Vasi Alexandru Iulian Mihoc Alina Jivan Mihai Adrian Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 25 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS AQUA VEST ARAD Juniori Stadion ŞIRIA 2012-04-14 10:00:00 Mihoc Alina
ETAPA 24 FC SÎNLEANI - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2012-04-07 14:00:00 Ardelean Mircea Florin Mihoc Alina Bondar Daniel Axente Mircea DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 24 FC SÎNLEANI - CS VIITORUL SATU NOU Juniori Stadion SÂNLEANI 2012-04-07 12:00:00 Mihoc Alina
ETAPA 22 AS SEMLECANA SEMLAC - CS INEU Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2012-03-25 12:00:00 Deac Ionel Alin Mihoc Alina Burcă Sergiu Lucian Axente Mircea BABĂU ROMULUS
ETAPA 22 AS SEMLECANA SEMLAC - CS INEU Juniori Stadion SEMLAC 2012-03-25 10:00:00 Mihoc Alina
ETAPA 20 V. NADLAC - M. USUSĂU Liga a 5 a Seria A Stadion NADLAC 2012-03-24 12:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Mihoc Alina Burcă Sergiu Lucian Forton Nicusor BABĂU ROMULUS
ETAPA 21 CS UNIREA SÎNTANA - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2012-03-17 08:00:00 Trif Cristian Alin Mihoc Alina Vasile Ioan Adrian Tiulea Cornel SCRIDON DANIEL
ETAPA 21 CS UNIREA SÎNTANA - SC FC UTA II ARAD SA Juniori Stadion SÂNTANA 2012-03-17 06:00:00 Mihoc Alina
20 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-03-10 12:00:00 Trif Cristian Alin Mihoc Alina Vasile Ioan Adrian Axente Mircea CIOS DĂNUŢ
CUPA ATLETICO CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Categoria COPII SALA Polivalenta Victoria 2011-12-10 09:00:00 Ardelean Mircea Florin Mihoc Alina COMAN DAN
CUPA ATLETICO CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Categoria COPII SALA Polivalenta Victoria 2011-12-11 05:30:00 Ardelean Mircea Florin Mihoc Alina COMAN DAN
ETAPA 19 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-12-03 10:00:00 Ardelean Mircea Florin Mihoc Alina Pantiş Robert Cătălin Bondar Mircea JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 19 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS ŞOIMII TAUŢ Juniori Stadion PÂNCOTA 2011-12-03 08:00:00 Mihoc Alina
Cupa CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Categoria COPII SALA Polivalenta Victoria 2011-12-04 09:30:00 Mihoc Alina Cristea Silviu Florin COMAN DAN
ETAPA 18 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-11-27 11:00:00 Bogdan Loredan Mihoc Alina Pantea Sebastian Axente Mircea BABĂU ROMULUS
ETAPA 15 AS VOINŢA MACEA - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2011-11-20 11:00:00 Barta Paul Sebastian Mihoc Alina Negrilă Cristian Gabriel Braniscan Ioan BABĂU ROMULUS
ETAPA 16 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS INEU Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2011-11-12 08:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Mihoc Alina Hromei Alexandru Axente Mircea LEAC IOAN
ETAPA 15 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-11-05 11:00:00 Biro Gabor Oliver Mihoc Alina Pantiş Robert Cătălin Enoiu Traian CIOS DĂNUŢ
ETAPA 15 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ŞOIMII PÎNCOTA Juniori Stadion PĂULIŞ 2011-11-05 09:00:00 Mihoc Alina
ETAPA 14 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2011-10-29 12:00:00 Biro Gabor Oliver Mihoc Alina Cristea Emil Ioan Apatean Adrian SCRIDON DANIEL
ETAPA 14 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS UNIREA SÎNTANA Juniori Stadion ZĂBRANI 2011-10-29 10:00:00 Mihoc Alina
ETAPA 12 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion TISA NOUĂ 2011-10-30 12:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Mihoc Alina Pantea Sebastian Petrisor Gheorghe CIOS DĂNUŢ
ETAPA 13 FC SÎNLEANI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2011-10-22 12:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Mihoc Alina Hărduţ Gabriel Dumitru Dumitru Florin BERAR DANIEL
ETAPA 10 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2011-10-16 12:00:00 Ghiţă Ligius Dumitru Mihoc Alina Lauko Claudiu Rosca Mircea CIOS DĂNUŢ
ETAPA 8 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga Onoare A Stadion ZĂDĂRENI 2011-10-02 12:00:00 Bogdan Loredan Mihoc Alina Protase Alexa Marian Alb Ioan Rad Vasile
ETAPA 7 AS ALUNIŞ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2011-09-25 14:00:00 Vasi Alexandru Iulian Mihoc Alina Turgyan Ovidiu Axente Mircea LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 5 CS DACIA BELIU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare B Stadion BELIU 2011-09-11 14:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Mihoc Alina Jurca Tudor Buica Dumitru RACHINOIU VIOREL
ETAPA 4 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga Onoare B Stadion BUTENI 2011-09-04 14:00:00 Cristea Emil Ioan Mihoc Alina Aniculăesei Mihai Cornel Bondar Mircea LEAC IOAN
CUPA ROM. AS VOINŢA MUNAR - AS SEMLECANA SEMLAC Cupa Romaniei Stadion MUNAR 2011-09-07 14:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Mihoc Alina Vasile Ioan Adrian Buica Dumitru HAMZA IOAN
ETAPA 5 CS VOINŢA MAILAT - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion MAILAT 2011-08-27 15:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Mihoc Alina Cristea Silviu Florin Vatran Dorin SCRIDON DANIEL
ETAPA 2 G. CERMEI - AS CETATE DEZNA Liga Onoare B Stadion CERMEI 2011-08-21 15:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Mihoc Alina Feieş Cosmin Ioan Gornic Mircea ŞANDOR IOAN
ETAPA 4 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion PILU 2011-08-24 15:00:00 Vasi Alexandru Iulian Mihoc Alina Hărduţ Gabriel Dumitru Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 2 CS UNIREA SÎNTANA - CS INEU Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-08-13 15:00:00 Herţeg Dorinel Mihoc Alina Bolcaş Alin Călin Tiulea Cornel LUCACI ADRIAN
ETAPA 1 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS VICTORIA PRO NĂDLAC Cupa Romaniei Stadion SÂNPAUL 2011-08-17 15:00:00 Bîtea Radu Bogdan Mihoc Alina Hărduţ Gabriel Dumitru Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
ETAPA 1 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-08-06 15:00:00 Herţeg Dorinel Mihoc Alina Bolcaş Alin Călin Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
ETAPA 33 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS DACIA BELIU Liga Onoare B Stadion BUTENI 2011-06-26 15:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Mihoc Alina Negrilă Cristian Gabriel Forton Nicusor JIVAN MIHAI
ETAPA 30 AS SEDERHAT - AS VICTORIA PRO NĂDLAC Liga Onoare A Stadion SEGA 2011-06-05 15:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Mihoc Alina Condea Paula Geanina Bondar Mircea RACHINOIU VIOREL
ETAPA 32 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VLADIMIRESCU 2003 Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-05-28 15:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Mihoc Alina Alexa Marius Andrei Dumitru Florin JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 28 CS VICTORIA ZĂBRANI - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2011-05-07 15:00:00 Biro Gabor Oliver Mihoc Alina Vasile Ioan Adrian Herteg Doru Rad Vasile
ETAPA 26 AS PROGRESUL NĂDAB - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion NĂDAB 2011-05-08 15:00:00 Cristea Emil Ioan Mihoc Alina Ardelean Paul Giorgian Vlad Remus BOGDAN IOAN
ETAPA 25 AS ALUNIŞ - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2011-05-01 15:00:00 Barta Paul Sebastian Mihoc Alina Foda Lucian Tripa Claudiu BORA GLIGORE
ETAPA 26 CS INEU - CS VLADIMIRESCU 2003 Liga a 4 a Stadion INEU 2011-04-23 12:00:00 Deac Ionel Alin Mihoc Alina Alexa Marius Andrei Axente Mircea LEAC IOAN
ETAPA 20 AS GLORIA SECUSIGIU - AS SEDERHAT Liga Onoare A Stadion SECUSIGIU 2011-04-03 14:00:00 Mihoc Alina Ardelean Paul Giorgian Pîncotan Andrei Alexandru Vatran Dorin BORA GLIGORE
ETAPA 22 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2011-03-26 12:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Rotaru Sorin Tudor Mihoc Alina Tripa Claudiu BABĂU ROMULUS
ETAPA 20 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS VOINŢA MUNAR Liga Onoare A Stadion SÂNICOLAU MIC 2011-03-27 12:00:00 Palcu Gheorghe Marius Mihoc Alina Aniculăesei Mihai Cornel Braniscan Ioan SIMA VIOREL
ETAPA 21 FC SÎNLEANI - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2011-03-19 12:00:00 Biro Gabor Oliver Mihoc Alina Toderici Mircea Dumitru Florin LUCACI ADRIAN
ETAPA 18 AS ALUNIŞ - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2011-03-13 12:00:00 Bîtea Radu Bogdan Mihoc Alina Buda Leontin Bîndea Petru MÂNDRU ŞTEFAN
CUPA DE CRACIUN CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Juniori SERIA A1-A2 BENDEA 2010-12-11 05:00:00 Mihoc Alina Coroban Cristian Ionel Hromei Alexandru Rita Flavius Hardut Gabriel
CUPA DE CRACIUN CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Juniori SERIA A1-A2 BENDEA 2010-12-12 05:00:00 Mihoc Alina Hromei Alexandru Coroban Cristian Ionel Rita Flavius Hardut Gabriel
ETAPA 17 CS SPERANŢA TURNU - CS INTER ARAD Liga Onoare A Stadion SEGA 2010-12-05 10:00:00 Ardelean Mircea Florin Mihoc Alina Covaci Călin Andrei Negru Marin LAZĂR GHEORGHE
CUPA DE CRACIUN ATLETICO CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Juniori SERIA A1-A2 BENDEA 2010-12-04 05:00:00 Mihoc Alina Dreghici Flavius Cristian Coroban Cristian Ionel Rita Flavius Hardut Gabriel
ETAPA 16 FC ZIMANDU NOU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2010-11-28 11:00:00 Vasi Alexandru Iulian Mihoc Alina Măruşca Paul Răzvan Vlad Remus GYENGE IOSIF
ETAPA 15 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS GLORIA SECUSIGIU Liga Onoare A Stadion SÂNPAUL 2010-11-20 11:00:00 Bora Alin Eugen Mihoc Alina Condea Paula Geanina Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 15 CS ŞOIMII TAUŢ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2010-11-06 11:00:00 Barta Paul Sebastian Mihoc Alina Bolcaş Alin Călin Ciurescu Victor PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 13 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga Onoare B Stadion GALȘA 2010-11-07 11:00:00 Păducel Cristian Mihoc Alina Condea Paula Geanina Zbârcea Flavius SCRIDON DANIEL
ETAPA 13 AS PROGRESUL PECICA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion PECICA 2010-10-23 12:00:00 Barta Paul Sebastian Mihoc Alina Păducel Cristian Tripa Claudiu VACZI GHEORGHE
ETAPA 11 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga Onoare A Stadion BÂRZAVA 2010-10-24 12:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Mihoc Alina Kope Attila Norbert Bîndea Petru SFĂT GHEORGHE
ETAPA 12 AS UNIREA ŞEITIN - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2010-10-16 12:00:00 Trif Cristian Alin Cristea Emil Ioan Mihoc Alina Tripa Claudiu LUCACI ADRIAN
ETAPA 12 AS UNIREA ŞEITIN - CS UNIREA SÎNTANA Juniori Stadion ȘEITIN 2010-10-16 10:00:00 Mihoc Alina
ETAPA 5 SEL. AJF ARAD - SEL AJF TIMIS JUN. U16 UTA 2010-10-17 08:00:00 Boruga Carlos Răzvan Mihoc Alina Cristea Emil Ioan
ETAPA 11 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2010-10-09 12:00:00 Butunoi Adrian Cătălin Mihoc Alina Mocanu Silviu Flaviu Rosca Mircea CIOS DĂNUŢ
ETAPA 11 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori Stadion PÂNCOTA 2010-10-09 10:00:00 Mihoc Alina
ETAPA 10 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2010-10-02 12:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Mihoc Alina Protase Alexa Marian Rosca Mircea JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 10 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS VOINŢA MACEA Juniori Stadion ZĂBRANI 2010-10-02 10:00:00 Mihoc Alina
ETAPA 8 AS VICTORIA BERECHIU - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga Onoare B Stadion BERECHIU 2010-10-03 12:00:00 Bora Alin Eugen Mihoc Alina Mihalache Mircea Bondar Mircea GYENGE IOSIF
ETAPA 4 CS ŞOIMII TAUŢ - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion TAUȚ 2010-10-06 12:00:00 Herţeg Dorinel Cristea Emil Ioan Mihoc Alina Forton Nicusor RACHINOIU VIOREL
Etapa 2 CSS LUGOJ - LIBERTY SALONTA Categoria Juniori A/B Stadion LUGOJ 2010-09-16 23:00:00 Stamatoiu C-tin Alexa Marius Andrei Mihoc Alina Bîtea Radu
Etapa 2 MINERUL LUPENI - VOINTA SIBIU Liga a 2 a Stadion LUPENI 2010-09-18 08:00:00 Mihoc Alina
Etapa 7 FC SÎNLEANI - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2010-09-15 14:00:00 Bolcaş Alin Călin Mihoc Alina Buda Leontin Rosca Mircea DOMIDE FLAVIUS
Etapa 7 Jun. FC SÎNLEANI - Jun AS DOROBANŢI Juniori Stadion SÂNLEANI 2010-09-15 12:00:00 Mihoc Alina
Etapa 6 CS INEU - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion INEU 2010-09-11 14:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Toderici Mircea Mihoc Alina Tripa Claudiu LUCACI ADRIAN
Etapa 3 04-05 Septembrie 2010 CS INTER ARAD - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga Onoare A Stadion SEGA 2010-09-04 14:00:00 Trif Cristian Alin Cristea Emil Ioan Mihoc Alina Herteg Doru SIMA VIOREL
Etapa 04-05 Septembrie 2010 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS CETATE DEZNA Liga Onoare B Stadion ŞIMAND 2010-09-05 14:00:00 Coroban Cristian Ionel Mihoc Alina Berar Marius Florin Manusov Iosif NĂDĂBAN AUREL
Etapa 2 28-29 August 2010 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - CS ATLETICO ARAD Liga Onoare a Stadion SÂNPAUL 2010-08-28 16:00:00 Coroban Cristian Ionel Mihoc Alina Berar Marius Florin NĂDĂBAN AUREL
Etapa 4 28-29 August 2010 Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 - Jun. CS VIITORUL SATU NOU Juniori StadionCURTICI 2010-08-29 14:00:00 Mihoc Alina
Etapa 4 28-29 August 2010 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a StadionCURTICI 2010-08-29 16:00:00 Gheorghe Valentin Mihoc Alina Arsa Emil Dumitru Florin LUCACI ADRIAN
Etapa 3 25 August 2010 CS UNIREA SÎNTANA - CS INEU Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2010-08-25 16:00:00 Bogdan Loredan Mihoc Alina Nagy Zoltan Dumitru Florin RACHINOIU VIOREL
Etapa 1 21-22 August 2010 AS VICTORIA BERECHIU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare b Stadion BERECHIU 2010-08-22 16:00:00 Vasi Alexandru Iulian Mihoc Alina Jivan Mihai Adrian Vida Marcel ROMANESCU RADU
Etapa 2 21-25 August 2010 JUn. AS PROGRESUL PECICA - Jun. AS VOINŢA MACEA Juniori Stadion PECICA 2010-08-21 14:00:00 Mihoc Alina
Etapa 2 21-25 August 2010 AS PROGRESUL PECICA - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion PECICA 2010-08-21 16:00:00 Biro Gabor Oliver Mihoc Alina Vesa Pavel Florin Braniscan Ioan BOGDAN IOAN
Etapa 1 14-15 August 2010 Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI - Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori Stadion ZĂBRANI 2010-08-14 14:00:00 Mihoc Alina
Etapa 1 14-15 August 2010 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2010-08-14 16:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Mihoc Alina Rotaru Sorin Tudor Tripa Claudiu Biro
Inregistrari in baza de date: 303

ajf_arad