• ALEXA Marius Andrei
  • Data nasterii: 1985-09-08
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 181 (cm)
  • Arbitru din anul: 2003
  • Categoria: I
  • Specializare: Observator Arbitri
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Inginer
  • Ocupatia actuala: Inginer Construcţii
  • Limbi straine cunoscute: Engleză, Germană
Alte detalii:

VICEPREŞEDINTE COMISIA JUDEŢEANĂ A ARBITRILOR ARAD - Departament tehnic, pregătire fizică

Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
Finală C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion PÂNCOTA 2017-06-06 14:30:00 ARDELEAN Mircea Florin BĂLA Casian Andrei MIHOC Alina ALEXA Marius Andrei RAD Vasile
1/4 Finală CS ŞOIMII ŞIMAND - CS ŞOIMII LIPOVA Cupa Romaniei Stadion ŞIMAND 2017-05-03 14:30:00 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin ARSA Emil ALEXA Marius Andrei
23 A.C.S. SOCODOR - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2017-04-22 14:00:00 BURZA Cristian Mirel DREGHICI Flavius Cristian CÎRMACI Filip Sergiu ALEXA Marius Andrei LOVAS Iosif Ioan
18 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2017-03-25 12:00:00 BOLCAȘ Alin Călin NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai ALEXA Marius Andrei VIDA Constantin
17 AS DOROBANŢI - CS INEU Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2017-03-18 12:00:00 BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CÎRMACI Filip Sergiu ALEXA Marius Andrei SFÃT Gheorghe
13 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2016-11-12 11:00:00 HERȚEG Dorinel GROȘAN Tudor Ștefan BETEA Sorina Georgiana ALEXA Marius Andrei SFÃT Gheorghe
10 C.S. VICTORIA FELNAC - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-10-22 12:00:00 SALADEA Sorin BĂLA Casian Andrei ARSA Emil ALEXA Marius Andrei HAMZA Ioan
8 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-10-08 12:00:00 BOGDAN Loredan ARDELEAN Paul Giorgian VESA Pavel Florin ALEXA Marius Andrei COMAN Ovidiu
6 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a StadionCURTICI 2016-09-24 14:00:00 IOVA Cătălin Ionuț PÂSLARU Andrei PANTEA Andrei Alex. ALEXA Marius Andrei ROȘU Eugen
4 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a StadionCURTICI 2016-09-10 14:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile BĂLA Casian Andrei CÎRMACI Filip Sergiu ALEXA Marius Andrei LOVAS Iosif Ioan
3 CS UNIREA SÎNTANA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-09-03 14:00:00 BOGDAN Loredan PANTEA Sebastian CÃȘUȚ Cristian ALEXA Marius Andrei MAKO Andraș
2 CS ATLETICO ARAD - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Cupa Romaniei Stadion ATLETICO ARAD 2016-09-07 13:30:00 TRIF Cristian Alin GROȘAN Tudor Ștefan COVACI Sergiu Cristian ALEXA Marius Andrei
1 A.C.S. SOCODOR - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2016-08-20 15:00:00 JURCĂ Tudor Florin BURCA Sergiu Lucian STANCIU Mihai Vlăduț ALEXA Marius Andrei VIDA Constantin
1 CS ŞOIMII LIVADA - CS PODGORIA GHIOROC Cupa Romaniei Stadion SÂNLEANI 2016-08-21 14:30:00 IOVA Cătălin Ionuț MIHOC Alina NAGY Zoltan ALEXA Marius Andrei
24 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-05-15 15:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile PANTEA Andrei Alex. CÃȘUȚ Cristian ALEXA Marius Andrei BIRO Gabor
21 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2016-04-24 14:00:00 BÎTEA Radu Bogdan NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai ALEXA Marius Andrei JUȘCÃ Teodor
20 C.S. VICTORIA FELNAC - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-04-16 14:00:00 BURZA Cristian Mirel MIHOC Alina PÂSLARU Andrei ALEXA Marius Andrei COMAN Ovidiu
19 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2016-04-10 14:00:00 JURCĂ Tudor Florin JUNGER Andreas Thomas DUMITRU Flavia Daniela ALEXA Marius Andrei ROȘU Eugen
Sfert Finală CS FRONTIERA CURTICI 2004 - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Cupa Romaniei StadionCURTICI 2016-04-06 14:30:00 BURZA Cristian Mirel VASILE Ioan Adrian VESA Pavel Florin ALEXA Marius Andrei SCRIDON Daniel
18 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-04-02 15:00:00 HERȚEG Dorinel STANCIU Mihai Vlăduț HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ALEXA Marius Andrei MÃRGINEAN Valer
17 AS AQUA VEST ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2016-03-26 13:00:00 HERȚEG Dorinel BĂLA Casian Andrei ARDELEAN Paul Giorgian ALEXA Marius Andrei COMAN Ovidiu
16 C.S. ŞOIMII LIPOVA - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2016-03-19 13:00:00 TRIF Cristian Alin PANTEA Sebastian STANCIU Mihai Vlăduț ALEXA Marius Andrei HAMZA Ioan
15 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2016-03-12 09:00:00 TRIF Cristian Alin CÎRMACI Filip Sergiu COROBAN Cristian Ionel ALEXA Marius Andrei MAKO Andraș
14 CS UNIREA SÎNTANA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-03-05 13:00:00 GORNIC Alexandru Dan NAGHI Remus Ionuț PÂSLARU Andrei ALEXA Marius Andrei MAKO Andraș
12 S. LIPOVA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2015-11-14 12:00:00 ARDELEAN Mircea Florin ALEXA Marius Andrei VASILE Ioan Adrian APĂTEAN Adrian SCRIDON Daniel
9 ACS UTA B.D. - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2015-10-25 13:00:00 TRIF Cristian Alin ALEXA Marius Andrei MIHOC Alina MANUȘOV Iosif COMAN Ovidiu
7 ACS UTA B.D. - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2015-10-11 13:00:00 GORNIC Alexandru Dan PÂSLARU Andrei ALEXA Marius Andrei BRĂNIȘCAN Ioan JUȘCÃ Teodor
4 AS DOROBANTI - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2015-09-20 15:00:00 HERȚEG Dorinel ALEXA Marius Andrei CRISTEA Emil Ioan BUDA Leontin
3 GLOGOVAT 2013 - V. FELNAC Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2015-09-12 15:00:00 HERȚEG Dorinel ALEXA Marius Andrei OPITZ Roland Ladislau TODERICI Mircea VIDA Constantin
26 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2015-06-06 16:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian BĂLA Casian Andrei ALEXA Marius Andrei APĂTEAN Adrian SCRIDON Daniel
24 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2015-05-23 16:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL ALEXA MARIUS ANDREI ARDELEAN PAUL GIORGIAN Braniscan Ioan DOMIDE FLAVIUS
18 CS UNIREA SÎNTANA - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2015-04-11 13:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE BĂLA CASIAN ANDREI ALEXA MARIUS ANDREI Herteg Doru Peste Bogdan
18 V. FELNAC - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2015-04-05 15:00:00 DEAC IONEL ALIN ALEXA MARIUS ANDREI MATEUT CALIN Tripa Claudiu Vida Marcel
12 S. LIPOVA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2014-10-25 13:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE ALEXA MARIUS ANDREI MIHOC ALINA Ologeanu Dan Rad Vasile
9 AS ALUNIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2014-10-12 13:30:00 MIHOC ALINA ALEXA MARIUS ANDREI PÂSLARU ANDREI Biro Gabor jr. SFĂT GHEORGHE
7 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion TISA NOUĂ 2014-10-12 11:00:00 PÂSLARU ANDREI MIHOC ALINA ALEXA MARIUS ANDREI Biro Gabor jr.
9 N. SEBIS II - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion SEBIS 2014-10-05 13:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL ALEXA MARIUS ANDREI MIHOC ALINA Toderici Mircea SFĂT GHEORGHE
8 V.LUNCA TEUZ CERMEI - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion CERMEI 2014-09-28 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ALEXA MARIUS ANDREI VESA PAVEL FLORIN Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
4 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SEBIS 2014-08-31 16:00:00 BOGDAN LOREDAN ALEXA MARIUS ANDREI TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Tripa Claudiu BIRO GABOR
1 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2014-08-17 16:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE ALEXA MARIUS ANDREI OPITZ ROLAND LADISLAU Biro Gabor jr. BERAR DANIEL
2 S. PANCOTA II - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Cupa Romaniei Stadion SÂNTANA 2014-08-20 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN ALEXA MARIUS ANDREI HANYECZ DAN Apatean Adrian SCRIDON DANIEL
1 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2014-08-09 16:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN MIHOC ALINA ALEXA MARIUS ANDREI Enoiu Traian Rad Vasile
24 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion SP.GERMAN 2014-04-27 15:00:00 DEAC IONEL ALIN ALEXA MARIUS ANDREI OPITZ ROLAND LADISLAU Tripa Claudiu CIOS DĂNUŢ
22 AS PROGRESUL PECICA - ACS UTA BD Liga a 4 a Stadion PECICA 2014-04-12 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BĂLA CASIAN ANDREI ALEXA MARIUS ANDREI Tripa Claudiu DOMIDE FLAVIUS
18 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-04-06 15:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN ALEXA MARIUS ANDREI CĂŞUŢ CRISTIAN Forton Nicusor Coman Ovidiu
20 GLORIA CTP ARAD - ACS UTA BD Liga a 4 a Stadion TELECOM 2014-03-28 13:00:00 HERŢEG DORINEL ALEXA MARIUS ANDREI MOCANU SILVIU FLAVIU Tripa Claudiu DOMIDE FLAVIUS
17 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-11-30 12:00:00 BOGDAN LOREDAN MOCANU SILVIU FLAVIU ALEXA MARIUS ANDREI Ologeanu Dan CIOS DĂNUŢ
16 CS ŞOIMII TAUŢ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2013-11-23 12:00:00 HERŢEG DORINEL ALEXA MARIUS ANDREI NAGHI REMUS IONUŢ Tiulea Cornel Rad Vasile
15 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-11-17 12:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN ALEXA MARIUS ANDREI VESA PAVEL FLORIN Apatean Adrian CIOS DĂNUŢ
12 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2013-10-26 13:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ALEXA MARIUS ANDREI CRISTEA EMIL IOAN Tripa Claudiu BIRO GABOR
12 Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - Jun. AS PROGRESUL PECICA Jun. liga 4 Stadion CH. CRIȘ 2013-10-26 11:00:00 ALEXA MARIUS ANDREI
11 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2013-10-19 13:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN ALEXA MARIUS ANDREI TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Vatran Dorin VACZI GHEORGHE
10 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion CERMEI 2013-10-13 13:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN ALEXA MARIUS ANDREI BĂLA CASIAN ANDREI Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
8 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2013-10-06 13:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN ALEXA MARIUS ANDREI HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Mihuța Petru JIVAN MIHAI
8 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2013-09-28 15:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN ALEXA MARIUS ANDREI COIS PAUL ALEXANDRU Apatean Adrian Rad Vasile
6 CS ŞOIMII TAUŢ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2013-09-14 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ALEXA MARIUS ANDREI BĂLA CASIAN ANDREI Tripa Claudiu Vida Marcel
5 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2013-09-07 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MIHOC ALINA ALEXA MARIUS ANDREI Ologeanu Dan Cristian SFĂT GHEORGHE
3 AS SC UTA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a UTA 2013-08-23 18:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN MIHOC ALINA ALEXA MARIUS ANDREI Ologeanu Dan Cristian Vida Marcel
32 CS VOINŢA MAILAT - CS INEU Liga a 4 a Stadion MAILAT 2013-06-01 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN ALEXA MARIUS ANDREI PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Apatean Adrian CIOS DĂNUŢ
33 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2013-06-05 16:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL ALEXA MARIUS ANDREI ARSA EMIL Tripa Claudiu LUCACI ADRIAN
33 Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI - Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Jun. liga 4 Stadion ZĂBRANI 2013-06-05 14:00:00 ALEXA MARIUS ANDREI
30 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2013-05-26 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN ALEXA MARIUS ANDREI MOCAN CIPRIAN DUMITRU Apatean Adrian Marginean Valer
27 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 4 a Stadion TISA NOUĂ 2013-05-11 16:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN ALEXA MARIUS ANDREI ARSA EMIL Tiulea Cornel Vida Marcel
27 Jun. V. TISA NOUA - Jun.CR.A.SICULA Jun. liga 4 Stadion TISA NOUĂ 2013-05-11 14:00:00 ALEXA MARIUS ANDREI
24 AS AQUA VEST ARAD - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-04-20 15:00:00 BOGDAN LOREDAN MIHOC ALINA ALEXA MARIUS ANDREI Vatran Dorin Vida Marcel
19 AS CRIŞUL ALB BUTENI - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-04-07 15:00:00 DEAC IONEL ALIN ALEXA MARIUS ANDREI VESA PAVEL FLORIN Ologeanu Dan Vida Marcel
21 CS ŞIRIANA ŞIRIA - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-03-31 13:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN ALEXA MARIUS ANDREI CRISTEA EMIL IOAN Vatran Dorin Rad Vasile
20 CS UNIREA SÎNTANA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2013-03-24 13:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN ALEXA MARIUS ANDREI JUNGER ANDREAS THOMAS Toderici Mircea LUCACI ADRIAN
19 SC FC UTA II SA - CS INEU Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2013-03-08 13:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU ALEXA MARIUS ANDREI ARSA EMIL Braniscan Ioan DOMIDE FLAVIUS
18 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 4 a StadionCURTICI 2012-11-30 12:00:00 HERŢEG DORINEL ALEXA MARIUS ANDREI BĂLA CASIAN ANDREI Buica Dumitru CIOS DĂNUŢ
17 CS UNIREA SÎNTANA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2012-11-24 12:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU ALEXA MARIUS ANDREI PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Tripa Claudiu LUCACI ADRIAN
16 GLORIA CTP ARAD - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion TELECOM 2012-11-17 08:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL ALEXA MARIUS ANDREI TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
12 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2012-10-20 12:00:00 CADAR RĂZVAN OLIMPIU ALEXA MARIUS ANDREI PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Apatean Adrian BIRO GABOR
11 CS VICTORIA ZĂBRANI - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2012-10-13 12:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ALEXA MARIUS ANDREI ARSA EMIL Buica Dumitru LUCACI ADRIAN
11 Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI - Jun. GLORIA CTP ARAD Jun. liga 4 Stadion ZĂBRANI 2012-10-13 10:00:00 ALEXA MARIUS ANDREI
10 CS VOINŢA MAILAT - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2012-10-06 12:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU ALEXA MARIUS ANDREI DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Herteg Doru BABĂU ROMULUS
9 CS SPERANŢA TURNU - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion TURNU 2012-09-29 14:00:00 CADAR RĂZVAN OLIMPIU ALEXA MARIUS ANDREI NICORAŞ VIOLETA ARIANA Mihuța Petru LUCACI ADRIAN
9 Jun. S. TURNU - Jun. AS PROGRESUL PECICA Jun. liga 4 Stadion TURNU 2012-09-29 12:00:00 ALEXA MARIUS ANDREI
8 CS UNIREA SÎNTANA - CS INEU Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2012-09-22 14:00:00 DEAC IONEL ALIN ALEXA MARIUS ANDREI CRISTEA EMIL IOAN Ologeanu Dan Vida Marcel
7 AS VIITORUL TISA NOUĂ - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion TISA NOUĂ 2012-09-15 14:00:00 BOGDAN LOREDAN ALEXA MARIUS ANDREI PUICEA CLAUDIU GHE. Buica Dumitru JUŞCĂ TEODOR
5 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS INEU Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-09-01 14:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ALEXA MARIUS ANDREI PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Toderici Mircea BIRO GABOR
4 AS PROGRESUL PECICA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PECICA 2012-08-28 15:00:00 CADAR RĂZVAN OLIMPIU ALEXA MARIUS ANDREI ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Herteg Doru BIRO GABOR
2 CS ŞOIMII TAUŢ - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-08-18 15:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU ALEXA MARIUS ANDREI HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Tripa Claudiu PĂCURAR AUGUSTIN
1 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2012-08-12 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL MIHOC ALINA ALEXA MARIUS ANDREI Dumitru Florin LUCACI ADRIAN
CUPA ROMANIEI CS ŞOIMII PÎNCOTA - SC FC UTA II ARAD SA Cupa Romaniei Stadion ŞIRIA 2012-06-23 15:00:00 Ardelean Mircea Florin Alexa Marius Andrei Pantea Sebastian Tripa Claudiu BIRO GABOR
ETAPA 30 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2012-05-12 15:00:00 Herţeg Dorinel Rotaru Sorin Tudor Alexa Marius Andrei Axente Mircea LUCACI ADRIAN
ETAPA 30 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS VIITORUL SATU NOU Juniori Stadion ZĂBRANI 2012-05-12 13:00:00 Alexa Marius Andrei
ETAPA 28 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS INEU Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2012-05-05 15:00:00 Bogdan Loredan Jivan Mihai Adrian Alexa Marius Andrei Braniscan Ioan DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 28 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS INEU Juniori Stadion PÂNCOTA 2012-05-05 13:00:00 Alexa Marius Andrei
ETAPA 27 CS VIITORUL SATU NOU - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a StadionSATU NOU 2012-04-28 14:00:00 Herţeg Dorinel Alexa Marius Andrei Hărduţ Gabriel Dumitru Dumitru Florin BABĂU ROMULUS
ETAPA 26 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a StadionCURTICI 2012-04-21 14:00:00 Herţeg Dorinel Alexa Marius Andrei Dumitru Flavia Daniela Rosca Mircea Rad Vasile
ETAPA 26 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS UNIREA SÎNTANA Juniori StadionCURTICI 2012-04-21 12:00:00 Alexa Marius Andrei
ETAPA 25 CS INEU - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion INEU 2012-04-14 12:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Rotaru Sorin Tudor Alexa Marius Andrei Apatean Adrian Vida Marcel
ETAPA 25 CS INEU - CS ŞOIMII TAUŢ Juniori Stadion INEU 2012-04-14 10:00:00 Alexa Marius Andrei
ETAPA 23 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2012-04-01 14:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Alexa Marius Andrei Pantiş Robert Cătălin Rosca Mircea LUCACI ADRIAN
20 AS AQUA VEST ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2012-03-10 12:00:00 Herţeg Dorinel Rotaru Sorin Tudor Alexa Marius Andrei Tripa Claudiu BIRO GABOR
ETAPA 17 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-11-19 11:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Alexa Marius Andrei Arsa Emil Tripa Claudiu SFĂT GHEORGHE
ETAPA 17 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VOINŢA MAILAT Juniori Stadion PĂULIŞ 2011-11-19 09:00:00 Alexa Marius Andrei
ETAPA 16 AS UNIREA ŞEITIN - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-11-12 11:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Alexa Marius Andrei Puicea Claudiu Gheorghe Dumitru Florin SCRIDON DANIEL
ETAPA 15 CS ŞIRIANA ŞIRIA - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2011-11-05 08:00:00 Deac Ionel Alin Alexa Marius Andrei Palcu Gheorghe Marius Dehelean Nicolae ŞANDOR IOAN
ETAPA 14 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-10-29 12:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Rotaru Sorin Tudor Alexa Marius Andrei Dumitru Florin BIRO GABOR
ETAPA 14 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori Stadion PÂNCOTA 2011-10-29 10:00:00 Alexa Marius Andrei
ETAPA 11 CS INEU - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion TÂRNOVA 2011-10-08 08:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Alexa Marius Andrei Băla Casian Andrei Ologeanu Dan BIRO GABOR
ETAPA 11 CS INEU - CS ŞOIMII PÎNCOTA Juniori Stadion TÂRNOVA 2011-10-08 06:00:00 Alexa Marius Andrei
ETAPA 7 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion PILU 2011-09-10 14:00:00 Bogdan Loredan Alexa Marius Andrei Foda Lucian Tripa Claudiu LEAC IOAN
ETAPA 6 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-09-03 14:00:00 Deac Ionel Alin Alexa Marius Andrei Puicea Claudiu Gheorghe Rosca Mircea DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 5 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2011-08-27 15:00:00 Bîtea Radu Bogdan Alexa Marius Andrei Protase Alexa Marian Toderici Mircea Vida Marcel
ETAPA 3 CS INEU - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion INEU 2011-08-20 15:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Rotaru Sorin Tudor Alexa Marius Andrei Tripa Claudiu Vida Marcel
ETAPA 4 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-08-24 15:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Rotaru Sorin Tudor Alexa Marius Andrei Rosca Mircea BIRO GABOR
ETAPA 4 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Juniori Stadion PECICA 2011-08-24 13:00:00 Alexa Marius Andrei
ETAPA 1 CS VOINŢA MAILAT - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion MAILAT 2011-08-05 15:00:00 Trif Cristian Alin Rotaru Sorin Tudor Alexa Marius Andrei Dumitru Florin JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 1 CS VOINŢA MAILAT - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori Stadion MAILAT 2011-08-05 13:00:00 Alexa Marius Andrei
FINALA CS VLADIMIRESCU 2003 - CS ŞOIMII TAUŢ Cupa Romaniei Stadion SÂNICOLAU MIC 2011-06-22 14:30:00 Haţegan Ovidiu Alin Cristea Emil Ioan Alexa Marius Andrei Tripa Claudiu JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 34 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2011-06-04 15:00:00 Trif Cristian Alin Alexa Marius Andrei Băla Casian Andrei Herteg Doru BIRO GABOR
ETAPA 34 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞOIMII TAUŢ Juniori Stadion ZĂBRANI 2011-06-04 13:00:00 Alexa Marius Andrei
ETAPA 32 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VLADIMIRESCU 2003 Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-05-28 15:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Mihoc Alina Alexa Marius Andrei Dumitru Florin JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 32 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VLADIMIRESCU 2003 Juniori Stadion PĂULIŞ 2011-05-28 13:00:00 Alexa Marius Andrei
SEMIFINALA CS VLADIMIRESCU 2003 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Cupa Romaniei Stadion SÂNICOLAU MIC 2011-05-11 15:00:00 Herţeg Dorinel Rotaru Sorin Tudor Alexa Marius Andrei Tiulea Cornel CIOS DĂNUŢ
ETAPA 27 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-04-30 14:00:00 Stamatoiu Constantin Alexa Marius Andrei Burcă Sergiu Lucian Tripa Claudiu JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 26 CS INEU - CS VLADIMIRESCU 2003 Liga a 4 a Stadion INEU 2011-04-23 12:00:00 Deac Ionel Alin Mihoc Alina Alexa Marius Andrei Axente Mircea LEAC IOAN
ETAPA 26 CS INEU - CS VLADIMIRESCU 2003 Juniori Stadion INEU 2011-04-23 12:00:00 Alexa Marius Andrei
Cupa ROM. CS VOINŢA MAILAT - AS PROGRESUL NĂDAB Cupa Romaniei Stadion SUBCETATE ARAD 2011-04-27 15:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Alexa Marius Andrei Pantea Sebastian Herteg Doru BIRO GABOR
ETAPA 22 AS PROGRESUL PECICA - CS VLADIMIRESCU 2003 Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-04-02 14:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Alexa Marius Andrei Mocanu Silviu Flaviu Braniscan Ioan BIRO GABOR
ETAPA 22 AS PROGRESUL PECICA - CS VLADIMIRESCU 2003 Juniori Stadion PECICA 2011-04-02 12:00:00 Alexa Marius Andrei
ETAPA 21 AS AQUA VEST ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2011-03-19 12:00:00 Vasi Alexandru Iulian Alexa Marius Andrei Hromei Alexandru Axente Mircea JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 20 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-03-12 12:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Alexa Marius Andrei Bondar Daniel Rosca Mircea BABĂU ROMULUS
ETAPA 20 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS AQUA VEST ARAD Juniori StadionCURTICI 2011-03-12 10:00:00 Alexa Marius Andrei
ETAPA 19 CS UNIREA SÎNTANA - CS VLADIMIRESCU 2003 Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2010-12-04 10:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Ardelean Paul Giorgian Alexa Marius Andrei Ologeanu Dan Cristian BIRO GABOR
ETAPA 17 AS VOINŢA MACEA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion MACEA 2010-11-20 11:00:00 Barta Paul Sebastian Alexa Marius Andrei Bolcaş Alin Călin Dehelean Nicolae SFĂT GHEORGHE
ETAPA 16 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2010-11-13 11:00:00 Butunoi Adrian Cătălin Jivan Mihai Adrian Alexa Marius Andrei Buica Dumitru LUCACI ADRIAN
ETAPA 16 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS ŞOIMII TAUŢ Juniori Stadion CH. CRIȘ 2010-11-13 09:00:00 Alexa Marius Andrei
ETAPA 13 FC SÎNLEANI - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2010-10-23 12:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Alexa Marius Andrei Cheşa Dumitru Dănuţ Rosca Mircea BIRO GABOR
ETAPA 12 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VLADIMIRESCU 2003 Liga a 4 a StadionCURTICI 2010-10-16 12:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Alexa Marius Andrei Vesa Pavel Florin Buica Dumitru BIRO GABOR
ETAPA 11 AS UNIREA ŞEITIN - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2010-10-09 12:00:00 Herţeg Dorinel Jivan Mihai Adrian Alexa Marius Andrei Buica Dumitru LEAC IOAN
ETAPA 11 AS UNIREA ŞEITIN - CS VOINŢA MAILAT Juniori Stadion ȘEITIN 2010-10-09 10:00:00 Alexa Marius Andrei
ETAPA 9 AS ALUNIŞ - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2010-10-10 12:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Arsa Emil Alexa Marius Andrei Tripa Claudiu GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 10 CS ŞOIMII TAUŢ - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2010-10-02 12:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Toderici Mircea Alexa Marius Andrei Apatean Adrian DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 10 CS ŞOIMII TAUŢ - CS ŞOIMII PÎNCOTA Juniori Stadion TAUȚ 2010-10-02 10:00:00 Alexa Marius Andrei
ETAPA 8 AS STEAUA GRĂNICERI - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion GRĂNICERI 2010-10-03 12:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Alexa Marius Andrei Dragu Tudorel Toderici Mircea SCRIDON DANIEL
Etapa 2 CSS LUGOJ - LIBERTY SALONTA Categoria Juniori A/B Stadion LUGOJ 2010-09-16 23:00:00 Stamatoiu C-tin Alexa Marius Andrei Mihoc Alina Bîtea Radu
Etapa 2 CS ZLATNA - AVANTUL REGHIN Liga a 3 a Stadion ZLATNA 2010-09-17 14:00:00 Alexa Marius Andrei Rotaru Sorin Tudor
Etapa 8 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2010-09-18 14:00:00 Biro Gabor Oliver Alexa Marius Andrei Vesa Pavel Florin Apatean Adrian LEAC IOAN
Etapa 7 AS PROGRESUL PECICA - CS INEU Liga a 4 a Stadion PECICA 2010-09-15 14:00:00 Boruga Carlos Răzvan Rotaru Sorin Tudor Alexa Marius Andrei Herteg Doru ARDELEAN NICOLAE
Etapa 7 Jun. AS PROGRESUL PECICA - Jun. CS INEU Juniori Stadion PECICA 2010-09-15 12:00:00 Alexa Marius Andrei
Etapa 6 Jun. CS VOINŢA MAILAT - Jun. CS ŞOIMII PÎNCOTA Juniori Stadion MAILAT 2010-09-11 12:00:00 Alexa Marius Andrei
Etapa 6 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2010-09-11 14:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Alexa Marius Andrei Pantiş Robert Cătălin Ologeanu Dan jr BIRO GABOR
Etapa 5 04-05 Septembrie 2010 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2010-09-04 14:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Alexa Marius Andrei Bondar Daniel Ologeanu Dan jr LUCACI ADRIAN
Etapa 3 04-05 Septembrie 2010 AS VOINŢA MUNAR - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga Onoare A Stadion MUNAR 2010-09-05 14:00:00 Riţa Flavius Alexa Marius Andrei Kocsis Eduard Vida Marcel BARNA DAN
Etapa 02-04 Septembrie 2010 FC TIMISOARA - CFR SIMERIA Liga a 3 a Stadion TIMISOARA 2010-09-03 14:00:00 Stamatoiu Constantin Cristea Emil Ioan Alexa Marius Andrei
Etapa 2 28-29 August 2010 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare b Stadion BUTENI 2010-08-29 16:00:00 Riţa Flavius Alexa Marius Andrei Burcă Sergiu Lucian Gornic Mircea BORA GLIGORE
Etapa 4 28-29 August 2010 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2010-08-28 16:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Alexa Marius Andrei Herman Mihai Alexandru Bondar Mircea ARDELEAN NICOLAE
Etapa 3 25 August 2010 Jun. FC SÎNLEANI - JUn. AS PROGRESUL PECICA Juniori Stadion SÂNLEANI 2010-08-25 14:00:00 Alexa Marius Andrei
Etapa 3 25 August 2010 FC SÎNLEANI - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2010-08-25 16:00:00 Gheorghe Valentin Alexa Marius Andrei Ardelean Paul Giorgian Rosca Mircea BIRO GABOR
Etapa 1 21-22 August 2010 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS ALUNIŞ Liga Onoare a Stadion BÂRZAVA 2010-08-21 09:00:00 Bolcaş Alin Călin Alexa Marius Andrei Hromei Alexandru Rosca Mircea SCRIDON DANIEL
Etapa 2 21-25 August 2010 Jun AS DOROBANŢI - CS VIITORUL SATU NOU Juniori Stadion Dorobanti 2010-08-22 14:00:00 Alexa Marius Andrei
Etapa 2 21-25 August 2010 AS DOROBANŢI - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion DOROBANTI 2010-08-22 16:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Alexa Marius Andrei Mocanu Silviu Flaviu Tiulea Cornel RACHINOIU VIOREL
Etapa 1 14-15 August 2010 AS UNIREA ŞEITIN - CS VLADIMIRESCU 2003 Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2010-08-14 16:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Alexa Marius Andrei Băla Casian Andrei Vatran Dorin RACHINOIU VIOREL
Inregistrari in baza de date: 157

Curs de arbitri

Banner

Like US

Autentificare

Antrenamente

statistica_delegari_arbitrii
observatoriarbitrii

Utile arbitri

Conditia fizica la arbitri  

Utile observatori

Conditia fizica la   arbitri  

Buletine informative





ajf_arad