• ARDELEAN Mircea Florin
  • Data nasterii: 1990-12-24
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 192 (cm)
  • Arbitru din anul: 2009
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 2
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Inginer Agronom
  • Ocupatia actuala: Student
  • Limbi straine cunoscute: Engleză, Franceză
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
8 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2017-10-07 ARDELEAN Mircea Florin BĂLA Casian Andrei CRISTEA Emil Ioan ALEXA Marius RAD Vasile
6 C.S. VOINȚA ZĂRAND - CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria B Stadion ZĂRAND 2017-10-08 ARDELEAN Mircea Florin PANTEA Sebastian MIHOC Alina JUȘCÃ Teodor
6 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2017-10-01 ARDELEAN Mircea Florin STANCIU Mihai Vlăduț ȘUȘCĂ Andreea JIVAN Mihai
5 AS VOINŢA MACEA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2017-09-24 IOVA Cătălin Ionuț ARDELEAN Mircea Florin MIHOC Alina BONDAR Mircea Constantin
4 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A AMÂNAT 2017-09-23 ARDELEAN Mircea Florin NICA Liana MAGOCS Maria Monica SCRIDON Daniel
1 CITIZENS OF ARAD - C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 2017-09-03 ARDELEAN Mircea Florin PÂSLARU Andrei BABUȚIA Bogdan Onisim TIULEA Cornel
1 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2017-08-19 ARDELEAN Mircea Florin CÎRMACI Filip Sergiu PANTEA Andrei Alex. ALEXA Marius Andrei ROȘU Eugen
1 CS ŞOIMII LIVADA - CS SPERANŢA TURNU Cupa Romaniei Stadion ŞEGA ARAD 2017-08-20 ARDELEAN Mircea Florin BETEA Sorina Georgiana KOVACS Raul TĂNĂSESCU Romulus Cristian
26 AS AQUA VEST ARAD - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2017-06-24 ARDELEAN Mircea Florin CÃȘUȚ Cristian PANTEA Andrei Alex. TIULEA Cornel
25 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2017-06-18 SALADEA Sorin ARDELEAN Mircea Florin OLARIU Laurențiu TIULEA Cornel
24 AS SEMLECANA SEMLAC - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2017-06-10 ARDELEAN Mircea Florin CÃȘUȚ Cristian RADU Paul BUDA Leontin
Finală C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion PÂNCOTA 2017-06-06 ARDELEAN Mircea Florin BĂLA Casian Andrei MIHOC Alina ALEXA Marius Andrei RAD Vasile
Finală ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 StadionCURTICI 2017-05-31 ARDELEAN Mircea Florin PANTEA Sebastian CÎRMACI Filip Sergiu BUDA Leontin
29 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS INEU Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-05-27 ARDELEAN Mircea Florin CÃȘUȚ Cristian CÎRMACI Filip Sergiu HERȚEG Doru SCRIDON Daniel
27 CS UNIREA SÎNTANA - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2017-05-13 ARDELEAN Mircea Florin MIHOC Alina NAGHI Remus Ionuț BIRO Gabor Oliver SFÃT Gheorghe
17 AS PODGORIA GHIOROC - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2017-05-14 ARDELEAN Mircea Florin ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan MAKO Andraș
25 CS UNIREA SÎNTANA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2017-05-06 ARDELEAN Mircea Florin CRISTEA Emil Ioan NAGY Zoltan BUDA Leontin LOVAS Iosif Ioan
26 C.S. VICTORIA FELNAC - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion FELNAC 2017-05-10 ARDELEAN Mircea Florin CÃȘUȚ Cristian CÎRMACI Filip Sergiu TIULEA Cornel
14 CS FRONTIERA PILU - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion PILU 2017-05-07 ARDELEAN Mircea Florin PANTEA Sebastian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
1/4 Finală CS VICTORIA ZĂBRANI - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion ZĂBRANI 2017-05-03 ARDELEAN Mircea Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CÃȘUȚ Cristian SFÃT Gheorghe
15 FC ZIMANDU NOU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2017-04-30 ARDELEAN Mircea Florin COJOCARIU Dan Cristian CRUDU Alexandru COMAN Ovidiu
27 ATLETICO 2005 - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-04-25 ARDELEAN Mircea Florin BÎTEA Radu Bogdan
27 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-04-25 ARDELEAN Mircea Florin BÎTEA Radu Bogdan
21 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-04-15 ARDELEAN Mircea Florin MOCANU Silviu Flaviu NAGHI Remus Ionuț ALEXA Marius LOVAS Iosif Ioan
20 CS INEU - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2017-04-08 ARDELEAN Mircea Florin MOCANU Silviu Flaviu PANTEA Andrei Alex. BUDA Leontin HAMZA Ioan
18 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a StadionCURTICI 2017-03-25 ARDELEAN Mircea Florin NAGY Zoltan PANTEA Andrei Alex. CADAR Răzvan HAMZA Ioan
16 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2017-03-11 ARDELEAN Mircea Florin BĂLA Casian Andrei VESA Pavel Florin TIULEA Cornel VIDA Constantin
15 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a StadionCURTICI 2016-11-26 ARDELEAN Mircea Florin BONDAR Daniel VESA Pavel Florin CADAR Răzvan RAD Vasile
14 A.C.S. SOCODOR - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2016-11-19 ARDELEAN Mircea Florin VESA Pavel Florin BURCA Sergiu Lucian CADAR Răzvan HAMZA Ioan
11 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-10-29 ARDELEAN Mircea Florin MIHOC Alina BERARIU Lucian Mihai CIURESCU Victor SFÃT Gheorghe
10 AS ALUNIŞ - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-10-30 ARDELEAN Mircea Florin DOBÂNDĂ Dinu ȘUȘCÃ Nicoleta BIRO Gabor Oliver
10 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-10-22 ARDELEAN Mircea Florin BONDAR Daniel CÎRMACI Filip Sergiu BUDA Leontin MAKO Andraș
9 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2016-10-23 ARDELEAN Mircea Florin NEAGU Alexandru RANCEA Alexandru BUDA Leontin
6 UTA B.D. 2003 - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2016-10-24 ARDELEAN Mircea Florin PANTEA Sebastian PANTEA Andrei Alex.
9 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-10-15 ARDELEAN Mircea Florin MIHOC Alina ARDELEAN Paul Giorgian CIURESCU Victor JUȘCÃ Teodor
8 AS VINGA - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2016-10-16 ARDELEAN Mircea Florin VASILE Ioan Adrian BETEA Sorina Georgiana GORNIC Mircea
6 AS SEMLECANA SEMLAC - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2016-10-02 ARDELEAN Mircea Florin PANTEA Sebastian BETEA Sorina Georgiana JIVAN Mihai
5 AS GLORIA SECUSIGIU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria B Stadion SECUSIGIU 2016-09-25 ARDELEAN Mircea Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DUMITRU Flavia Daniela BIRO Gabor
3 AS DOROBANŢI - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion Dorobanti 2016-09-21 ARDELEAN Mircea Florin NAGY Zoltan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
3 FC ZIMANDU NOU - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2016-09-11 ARDELEAN Mircea Florin DOBÂNDĂ Dinu PANTEA Andrei Alex. ALEXA Marius
3 A.C.S. SOCODOR - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2016-09-03 ARDELEAN Mircea Florin CÎRMACI Filip Sergiu RADU Paul BUDA Leontin SFÃT Gheorghe
2 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion ZĂDĂRENI 2016-09-07 ARDELEAN Mircea Florin CRISTEA Emil Ioan ARDELEAN Paul Giorgian RAD Vasile
2 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-08-27 ARDELEAN Mircea Florin OPITZ Roland Ladislau CÎRMACI Filip Sergiu OLOGEANU Dan HAMZA Ioan
1 AS ALUNIŞ - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-08-28 ARDELEAN Mircea Florin MATEUȚ Cãlin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu APĂTEAN Adrian
1 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2016-08-20 ARDELEAN Mircea Florin VESA Pavel Florin CÎRMACI Filip Sergiu HERȚEG Doru SFÃT Gheorghe
1 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - C.S. ATHLETICO VINGA Cupa Romaniei Stadion ZĂDĂRENI 2016-08-21 ARDELEAN Mircea Florin BĂLA Casian Andrei ARDELEAN Paul Giorgian SFÃT Gheorghe
26 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-06-19 ARDELEAN Mircea Florin VESA Pavel Florin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu BUDA Leontin
25 CS VULTURII SOCODOR - CS INEU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2016-06-12 ARDELEAN Mircea Florin PÂSLARU Andrei DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin
Finala C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Cupa Romaniei Stadion PÂNCOTA 2016-06-04 ARDELEAN Mircea Florin MIHOC Alina CÎRMACI Filip Sergiu CADAR Răzvan RAD Vasile
23 CS ATLETICO ARAD - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-05-28 ARDELEAN Mircea Florin IACOB Nicolae Liviu MAKO Andrei Sebastian COMAN Ovidiu
22 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2016-05-22 ARDELEAN Mircea Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MIHOC Alina CIURESCU Victor
24 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-05-14 ARDELEAN Mircea Florin PÂSLARU Andrei NAGHI Remus Ionuț MANUȘOV Iosif LOVAS Iosif Ioan
21 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-05-15 ARDELEAN Mircea Florin VESA Pavel Florin JUNGER Andreas Thomas TĂNĂSESCU Romulus Cristian
23 CS VOINŢA MAILAT - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-05-07 ARDELEAN Mircea Florin STANCIU Mihai Vlăduț PÂSLARU Andrei BUDA Leontin BABĂU Romulus
22 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2016-04-30 ARDELEAN Mircea Florin MIHOC Alina PANTEA Andrei Alex. CADAR Răzvan VIDA Constantin
21 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-04-23 ARDELEAN Mircea Florin NAGY Zoltan CRISTEA Emil Ioan MANUȘOV Iosif HAMZA Ioan
19 AS ALUNIŞ - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-04-24 ARDELEAN Mircea Florin MIHOC Alina SALADEA Sorin MÃRGINEAN Valer
23 CSS GLORIA ARAD 1 - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-04-22 VASILE Ioan Adrian ARDELEAN Mircea Florin
20 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-04-16 ARDELEAN Mircea Florin CRISTEA Emil Ioan PANTEA Sebastian TIULEA Cornel BIRO Gabor
18 CS UNIREA GURAHONŢ - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2016-04-17 ARDELEAN Mircea Florin CÃȘUȚ Cristian CÎRMACI Filip Sergiu JUȘCÃ Teodor
18 C.S. VICTORIA FELNAC - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-04-02 ARDELEAN Mircea Florin CRISTEA Emil Ioan VESA Pavel Florin TIULEA Cornel SCRIDON Daniel
16 CS OLIMPIA BOCSIG - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2016-04-03 ARDELEAN Mircea Florin BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț OLOGEANU Dan
15 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2016-03-27 ARDELEAN Mircea Florin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu LOVAS Alexandru PÃCURAR Augustin
14 CS VULTURII SOCODOR - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2016-03-20 ARDELEAN Mircea Florin PÂSLARU Andrei RADU Paul ENOIU Traian
14 AS AQUA VEST ARAD - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2016-03-05 ARDELEAN Mircea Florin VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin VIDA Constantin
13 AS PROGRESUL PECICA - GL.LUNCA TEUZ-CERMEI Liga a 4 a Stadion PECICA 2015-11-21 ARDELEAN Mircea Florin BĂLA Casian Andrei BONDAR Daniel DUMITRU Florin RAD Vasile
13 AS SEMLECANA SEMLAC - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-11-22 ARDELEAN Mircea Florin CÎRMACI Filip Sergiu ANDEA Alexandru VIDA Constantin
12 S. LIPOVA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2015-11-14 ARDELEAN Mircea Florin ALEXA Marius Andrei VASILE Ioan Adrian APĂTEAN Adrian SCRIDON Daniel
10 ACS UTA B.D. II - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2015-11-01 ARDELEAN Mircea Florin NAGHI Remus Ionuț LAUKO Claudiu Cosmin OLOGEANU Dan Cristian MÃRGINEAN Valer
9 AS PROGRESUL PECICA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PECICA 2015-10-24 ARDELEAN Mircea Florin BOLCAȘ Alin Călin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru OLOGEANU Dan BIRO Gabor
8 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-10-18 ARDELEAN Mircea Florin PANTEA Andrei Alex. SĂVAN Gavril Flavius Laurian ROȘU Eugen
7 CS VICTORIA ZĂBRANI - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2015-10-10 ARDELEAN Mircea Florin NAGY Zoltan LAUKO Claudiu Cosmin HERȚEG Doru COMAN Ovidiu
6 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - ACS UTA BD Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2015-10-03 ARDELEAN Mircea Florin HANYECZ Dan CÃȘUȚ Cristian ENOIU Traian COMAN Ovidiu
6 V. SOCODOR - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-10-04 ARDELEAN Mircea Florin NAGY Zoltan MATEUȚ Cãlin MANUȘOV Iosif
3 V. PEREGU MARE - CITIZENS Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2015-09-27 ARDELEAN Mircea Florin MADA Mădălin DOBÂNDĂ Dinu COMAN Ovidiu
3 CS VOINŢA MAILAT - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion MAILAT 2015-09-22 ARDELEAN Mircea Florin PANTEA Sebastian DREGHICI Flavius Cristian SCRIDON Daniel
4 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-09-20 ARDELEAN Mircea Florin IOVA Cătălin Ionuț DOBÂNDĂ Dinu MÂNDRU Ștefan
3 V.LUNCA TEUZ CERMEI - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion CERMEI 2015-09-13 ARDELEAN Mircea Florin BĂLA Casian Andrei STANCIU Mihai Vlăduț APĂTEAN Adrian JUȘCÃ Teodor
2 CS RECOLTA APATEU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-09-06 ARDELEAN Mircea Florin NAGHI Remus Ionuț PÃTROI Ciprian PEȘTE Bogdan Dumitru
2 V. SOCODOR - CS ŞOIMII ŞIMAND Cupa Romaniei Stadion SOCODOR 2015-09-09 ARDELEAN Mircea Florin TOMUȚA Sebastian Florin BETEA Sorina Georgiana MAKO Andraș
1 AS SEMLECANA SEMLAC - AS UNIREA ŞEITIN Cupa Romaniei Stadion SEMLAC 2015-08-23 ARDELEAN Mircea Florin IOVA Cătălin Ionuț SALADEA Sorin SFÃT Gheorghe
27 CS SPERANŢA TURNU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-06-06 ARDELEAN Mircea Florin MIHOC Alina BOLCAȘ Alin Călin JIVAN Mihai II LOVAS Iosif Ioan
25 AS PROGRESUL PECICA - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion PECICA 2015-05-30 ARDELEAN Mircea Florin JUNGER Andreas Thomas OPITZ Roland Ladislau DUMITRU Florin RAD Vasile
24 AS UNIREA ŞEITIN - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2015-05-17 ARDELEAN MIRCEA FLORIN CRISTEA SILVIU FLORIN ANDEA ALEXANDRU Toderici Mircea Rosu Eugen
22 V.LUNCA TEUZ CERMEI - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion CERMEI 2015-05-10 ARDELEAN MIRCEA FLORIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN NAGHI REMUS IONUŢ Braniscan Ioan PĂCURAR AUGUSTIN
14 V. PEREGU MARE - AS DOROBANTI Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2015-05-03 ARDELEAN MIRCEA FLORIN PUICEA CLAUDIU GHE. TURGYAN OVIDIU MIHAI BABĂU ROMULUS
21 V. SOCODOR - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-04-26 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL NICORAŞ VIOLETA ARIANA Buda Leontin Tarlea Mihai
20 AS ALUNIŞ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-04-18 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN Ologeanu Dan Peste Bogdan
19 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2015-04-11 ARDELEAN MIRCEA FLORIN NAGY ZOLTAN JUNGER ANDREAS THOMAS Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
18 AS VINGA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2015-04-05 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BETEA SORINA GEORGIANA HAIDA VALENTINA Braniscan Ioan JIVAN MIHAI
17 O. BOCSIG - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2015-03-29 ARDELEAN MIRCEA FLORIN NAGHI REMUS IONUŢ MATEUT CALIN Rusan Dumitru Gaie Cornel
15 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2015-03-21 ARDELEAN MIRCEA FLORIN CRISTEA EMIL IOAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Tripa Claudiu SFĂT GHEORGHE
16 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2015-03-22 ARDELEAN MIRCEA FLORIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU CĂŞUŢ CRISTIAN Manusov Iosif BERAR DANIEL
13 AS SEMLECANA SEMLAC - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2014-11-09 ARDELEAN MIRCEA FLORIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ PÂSLARU ANDREI Mihuța Petru Peste Bogdan
12 CS UNIREA SÎNTANA - N.SEBIS II Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2014-10-25 ARDELEAN MIRCEA FLORIN VASILE IOAN ADRIAN LAUKO CLAUDIU COSMIN Tiulea Cornel BIRO GABOR
11 N. SEBIS II - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion SEBIS 2014-10-19 ARDELEAN MIRCEA FLORIN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
10 CS VIITORUL SATU NOU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-10-18 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MOCANU SILVIU FLAVIU CĂŞUŢ CRISTIAN Ciurescu Victor JUŞCĂ TEODOR
8 AS VOINŢA MACEA - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2014-10-05 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ARSA EMIL DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Buda Leontin HAMZA IOAN
3 AS DOROBANTI - S LIPOVA Cupa Romaniei Stadion Dorobanti 2014-10-08 ARDELEAN MIRCEA FLORIN CRISTEA EMIL IOAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Herteg Doru Rad Vasile
8 V.LUNCA TEUZ CERMEI - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion CERMEI 2014-09-28 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ALEXA MARIUS ANDREI VESA PAVEL FLORIN Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
7 CS VICTORIA ZĂBRANI - ACS UTA B.D. II Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2014-09-20 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MIHOC ALINA COROBAN CRISTIAN IONEL Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
6 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2014-09-21 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Forton Nicusor Marginean Valer
1 Turneu Interliga - Turneu Interliga TURNEU Stadion SEGA 2014-09-21 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MIHOC ALINA BOLCAŞ ALIN CĂLIN Burca Daniel TOMUTA / HAIDA
5 AVINTUL TARNOVA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2014-09-14 ARDELEAN MIRCEA FLORIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU VASILE IOAN ADRIAN Vatran Dorin Tarlea Mihai
5 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2014-09-06 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MIHOC ALINA PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Tripa Claudiu Vida Marcel
4 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-09-07 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MOCANU SILVIU FLAVIU MIHOC ALINA Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
2 AS AQUA VEST ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2014-08-16 ARDELEAN MIRCEA FLORIN JUNGER ANDREAS THOMAS TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Vatran Dorin BIRO GABOR
2 V. FELNAC - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion FELNAC 2014-08-20 ARDELEAN MIRCEA FLORIN CRISTEA SILVIU FLORIN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Buda Leontin Rad Vasile
1 S. LIPOVA - N.SEBIS II Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2014-08-09 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BĂLA CASIAN ANDREI ARSA EMIL Dumitru Florin Coman Ovidiu
30 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2014-06-29 ARDELEAN MIRCEA FLORIN VASILE IOAN ADRIAN PUICEA CLAUDIU GHE. Apatean Adrian BIRO GABOR
27 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-06-08 ARDELEAN MIRCEA FLORIN COSTEA ADRIAN GEORGE BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Herteg Doru BIRO GABOR
25 N. SEBIS II - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2014-05-24 ARDELEAN MIRCEA FLORIN NAGHI REMUS IONUŢ PUICEA CLAUDIU GHE. Tiulea Cornel Marginean Valer
27 AS AQUA VEST ARAD - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2014-05-17 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BĂLA CASIAN ANDREI PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Herteg Doru Vida Marcel
18 V. SELEUS - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2014-05-18 ARDELEAN MIRCEA FLORIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN MIHOC ALINA Apatean Adrian
23 FC ZIMANDU NOU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2014-05-11 ARDELEAN MIRCEA FLORIN PUICEA CLAUDIU GHE. HANYECZ DAN Tiulea Cornel SFĂT GHEORGHE
27 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2014-05-14 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BOLCAŞ ALIN CĂLIN COIS PAUL ALEXANDRU Tripa Claudiu Mako Andras
25 CS VOINŢA MAILAT - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion MAILAT 2014-05-03 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BOLCAŞ ALIN CĂLIN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
24 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2014-04-26 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BĂLA CASIAN ANDREI HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Dumitru Florin DOMIDE FLAVIUS
22 AS PROGRESUL PECICA - ACS UTA BD Liga a 4 a Stadion PECICA 2014-04-12 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BĂLA CASIAN ANDREI ALEXA MARIUS ANDREI Tripa Claudiu DOMIDE FLAVIUS
19 V. FELNAC - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2014-04-13 ARDELEAN MIRCEA FLORIN GUDIU IONEL FLORIN VESA PAVEL FLORIN Apatean Adrian CIOS DĂNUŢ
21 V.LUNCA TEUZ CERMEI - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion CERMEI 2014-04-06 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ARSA EMIL COROBAN CRISTIAN IONEL Tiulea Cornel PĂCURAR AUGUSTIN
20 AS AQUA VEST ARAD - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2014-03-29 ARDELEAN MIRCEA FLORIN PANTEA ANDREI ALEX. DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Apatean Adrian Coman Ovidiu
18 AS PROGRESUL PECICA - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 4 a Stadion PECICA 2014-03-15 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ARSA EMIL MOCANU SILVIU FLAVIU Apatean Adrian Coman Ovidiu
15 FC UTA 2000 - UTA B.D. 2000 Categoria Juniori D Stadion SEGA 2014-03-26 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MIHOC ALINA PANTEA SEBASTIAN ADRIAN
15 CS FRONTIERA PILU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2013-11-24 ARDELEAN MIRCEA FLORIN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL LAUKO CLAUDIU COSMIN Mihuța Petru SCRIDON DANIEL
12 UTA B.D. 1999 - FC UTA 99 Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-11-25 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ROTARIU PATRICK GEORGE PANTEA ANDREI ALEX.
14 O. BUJAC - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2013-11-17 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MIHOC ALINA PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Biro Gabor jr. BIRO GABOR
14 CS VOINŢA MAILAT - AS CS UTA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2013-11-09 ARDELEAN MIRCEA FLORIN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN CĂŞUŢ CRISTIAN Herteg Doru LUCACI ADRIAN
13 CS UNIREA SÎNTANA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2013-11-02 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MIHOC ALINA BUDA LEONTIN Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
12 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2013-10-26 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ALEXA MARIUS ANDREI CRISTEA EMIL IOAN Tripa Claudiu BIRO GABOR
9 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2013-10-13 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MIHOC ALINA BUDA LEONTIN Ologeanu Dan CIOS DĂNUŢ
8 S. LIPOVA - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadio Lipova 2013-10-06 ARDELEAN MIRCEA FLORIN CÎRMACI FILIP SERGIU BETEA SORINA GEORGIANA Apatean Adrian Rad Vasile
8 AS AQUA VEST ARAD - AS CS UTA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-09-28 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ARSA EMIL TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Braniscan Ioan BIRO GABOR
7 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2013-09-29 ARDELEAN MIRCEA FLORIN VESA PAVEL FLORIN MADA MADALIN Tripa Claudiu LUCACI ADRIAN
6 CS ŞOIMII TAUŢ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2013-09-14 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ALEXA MARIUS ANDREI BĂLA CASIAN ANDREI Tripa Claudiu Vida Marcel
1 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 4 a Stadion SP.GERMAN 2013-09-18 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BUDA LEONTIN OPITZ ROLAND LADISLAU Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
5 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2013-09-07 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MIHOC ALINA ALEXA MARIUS ANDREI Ologeanu Dan Cristian SFĂT GHEORGHE
2 AS AQUA VEST ARAD - AS CS UTA Cupa Romaniei Stadion ȘOFRONEA 2013-09-11 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BUDA LEONTIN OPITZ ROLAND LADISLAU Enoiu Traian Vida Marcel
4 AS SEMLECANA SEMLAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2013-09-01 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BUDA LEONTIN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Ciurescu Victor Marginean Valer
3 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-08-24 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MOCANU SILVIU FLAVIU ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Braniscan Ioan Coman Ovidiu
2 V. SOCODOR - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2013-08-25 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN HANYECZ DAN Enoiu Traian HAMZA IOAN
2 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 4 a Va fi comunicat 2013-09-18 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BUDA LEONTIN OPITZ ROLAND LADISLAU Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
31 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2013-06-16 ARDELEAN MIRCEA FLORIN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN MIHOC ALINA Forton Nicusor GYENGE IOSIF
34 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS INEU Liga a 4 a Stadion TISA NOUĂ 2013-06-08 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN GHEORGHE VALENTIN Tripa Claudiu DOMIDE FLAVIUS
29 CS RECOLTA APATEU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-06-09 ARDELEAN MIRCEA FLORIN VESA PAVEL FLORIN LAUKO CLAUDIU COSMIN Apatean Adrian GHERGHEL EMANOIL
32 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-06-02 ARDELEAN MIRCEA FLORIN COROBAN CRISTIAN IONEL MOCAN CIPRIAN DUMITRU Toderici Mircea BABĂU ROMULUS
33 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2013-06-05 ARDELEAN MIRCEA FLORIN JUNGER ANDREAS THOMAS NAGY ZOLTAN Dumitru Florin BIRO GABOR
1 CUPA HAGI DANONE - CUPA HAGI DANONE CUPA HAGI UTA 2013-06-01 ARDELEAN MIRCEA FLORIN FODORUŢ LAURENŢIU
1 CUPA HAGI DANONE - CUPA HAGI DANONE CUPA HAGI UTA 2013-05-31 ARDELEAN MIRCEA FLORIN GORNIC ALEXANDRU DAN NICORAŞ IONUŢ VASILE FODORUT LAURENTIU
30 AS PROGRESUL PECICA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PECICA 2013-05-25 ARDELEAN MIRCEA FLORIN PANTIŞ ROBERT CĂTĂLIN VESA PAVEL FLORIN Dumitru Florin CIOS DĂNUŢ
31 CS ŞOIMII TAUŢ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2013-05-29 ARDELEAN MIRCEA FLORIN COROBAN CRISTIAN IONEL MOCAN CIPRIAN DUMITRU Enoiu Traian PĂCURAR AUGUSTIN
27 CS SPERANŢA TURNU - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion TURNU 2013-05-11 ARDELEAN MIRCEA FLORIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN MOCANU SILVIU FLAVIU Tripa Claudiu Rad Vasile
24 Av. TARNOVA - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2013-05-12 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BUDA LEONTIN CĂŞUŢ CRISTIAN Bondar Mircea JUŞCĂ TEODOR
28 AS AQUA VEST ARAD - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-05-15 ARDELEAN MIRCEA FLORIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN CRISTEA SILVIU FLORIN Tiulea Cornel CIOS DĂNUŢ
26 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2013-05-04 ARDELEAN MIRCEA FLORIN VESA PAVEL FLORIN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Toderici Mircea Vida Marcel
25 SC FC UTA II SA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2013-04-26 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MOCAN CIPRIAN DUMITRU GHEORGHE VALENTIN Ologeanu Dan Cristian VACZI GHEORGHE
24 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS INEU Liga a 4 a StadionCURTICI 2013-04-20 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BĂLA CASIAN ANDREI VESA PAVEL FLORIN Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
23 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2013-04-13 ARDELEAN MIRCEA FLORIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Tiulea Cornel BABĂU ROMULUS
21 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2013-03-31 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BĂLA CASIAN ANDREI ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Tripa Claudiu PĂCURAR AUGUSTIN
20 AS AQUA VEST ARAD - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-03-23 ARDELEAN MIRCEA FLORIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Tripa Claudiu BIRO GABOR
19 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS UNIREA SÎNTANA Jun. liga 4 Stadion TISA NOUĂ 2013-03-09 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MIHOC ALINA PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Enoiu Traian BIRO GABOR
18 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2012-11-30 ARDELEAN MIRCEA FLORIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU PUICEA CLAUDIU GHE. Ologeanu Dan Cristian BABĂU ROMULUS
17 CS INEU - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 4 a Stadion INEU 2012-11-24 ARDELEAN MIRCEA FLORIN TODERICI MIRCEA NAGHI REMUS IONUŢ Dumitru Florin BERAR DANIEL
16 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-11-17 ARDELEAN MIRCEA FLORIN PUICEA CLAUDIU GHE. ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Dumitru Florin LUCACI ADRIAN
15 CS UNIREA SÎNTANA - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2012-11-10 ARDELEAN MIRCEA FLORIN TODERICI MIRCEA ARDELEAN PAUL GIORGIAN Apatean Adrian Rad Vasile
13 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2012-11-11 ARDELEAN MIRCEA FLORIN TODERICI MIRCEA RAD ADRIAN SORIN Braniscan Ioan GHERGHEL EMANOIL
14 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion SUBCETATE ARAD 2012-11-03 ARDELEAN MIRCEA FLORIN CRISTEA EMIL IOAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Herteg Doru DOMIDE FLAVIUS
11 V. ALMAŞ - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion CIL 2012-10-27 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ŞERAN ADRIAN SERAN IOANA LOREDANA Mihuța Petru PĂCURAR AUGUSTIN
11 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion VÂRFURILE 2012-10-28 ARDELEAN MIRCEA FLORIN CÎRMACI FILIP SERGIU NEGREA RAZVAN IOAN Rusan Dumitru ANULAT
11 CS VICTORIA ZĂBRANI - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2012-10-13 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ALEXA MARIUS ANDREI ARSA EMIL Buica Dumitru LUCACI ADRIAN
10 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS INEU Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2012-10-06 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ROTARU SORIN TUDOR BĂLA CASIAN ANDREI Tripa Claudiu Rad Vasile
9 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-09-29 ARDELEAN MIRCEA FLORIN CRISTEA EMIL IOAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Tiulea Cornel LEAC IOAN
8 AS AQUA VEST ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2012-09-22 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ROTARU SORIN TUDOR TODERICI MIRCEA Axente Mircea BABĂU ROMULUS
7 SC FC UTA II SA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-09-15 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ARSA EMIL NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
6 AS PROGRESUL PECICA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 4 a Stadion PECICA 2012-09-08 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BĂLA CASIAN ANDREI NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Braniscan Ioan BERAR DANIEL
5 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS INEU Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-09-01 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ALEXA MARIUS ANDREI PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Toderici Mircea BIRO GABOR
2 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS AQUA VEST ARAD Cupa Romaniei Stadion SÂNPAUL 2012-09-05 ARDELEAN MIRCEA FLORIN CRISTEA EMIL IOAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Bondar Mircea ŞANDOR IOAN
2 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2012-08-26 ARDELEAN MIRCEA FLORIN TODERICI MIRCEA KALO GABRIEL SABIN Rosca Mircea Marginean Valer
2 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2012-08-18 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ARSA EMIL PUICEA CLAUDIU GHE. Buica Dumitru BERAR DANIEL
1 CS RECOLTA APATEU - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-08-19 ARDELEAN MIRCEA FLORIN COROBAN CRISTIAN IONEL ARDELEAN IOAN VIOREL Dehelean Nicolae BIZĂU BODNĂRAŞ
3 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-08-22 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BUDA LEONTIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
1 GLORIA CTP ARAD - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion TELECOM 2012-08-11 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MOCANU SILVIU FLAVIU MOCAN CIPRIAN DUMITRU Ologeanu Dan Rad Vasile
CUPA ROMANIEI CS ŞOIMII PÎNCOTA - SC FC UTA II ARAD SA Cupa Romaniei Stadion ŞIRIA 2012-06-23 Ardelean Mircea Florin Alexa Marius Andrei Pantea Sebastian Tripa Claudiu BIRO GABOR
ETAPA 32 CS MONEASA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2012-06-17 Ardelean Mircea Florin Pantea Sebastian Wernitzer Adrian Axente Mircea BORA GLIGORE
ETAPA 34 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2012-06-08 Ardelean Mircea Florin Buda Leontin Vesa Pavel Florin Buica Dumitru LUCACI ADRIAN
ETAPA 31 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2012-06-09 Ardelean Mircea Florin Riţa Flavius Aniculăesei Mihai Cornel Tiulea Cornel PINTEA MIHAI
ETAPA 17 O. BUJAC - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC 2012-05-26 Ardelean Mircea Florin Kocsis Eduard Mihoc Alina VACZI GHEORGHE
ETAPA 31 CS VIITORUL SATU NOU - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a StadionSATU NOU 2012-05-19 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Ardelean Paul Giorgian Braniscan Ioan BERAR DANIEL
ETAPA 28 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2012-05-20 Ardelean Mircea Florin Riţa Flavius Wernitzer Adrian Negrilă Raul Vida Marcel
ETAPA 30 AS PROGRESUL PECICA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PECICA 2012-05-12 Ardelean Mircea Florin Mocan Ciprian Dumitru Mihoc Alina Apatean Adrian Rad Vasile
ETAPA 27 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2012-05-13 Ardelean Mircea Florin Junger Andreeas Thomas Sechereş Sergiu Paul Alb Ioan SFĂT GHEORGHE
ETAPA 26 V. ALMAŞ - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion ALMAS 2012-05-06 Ardelean Mircea Florin Protase Alexa Marian Şeran Ioana Loredana Belle Nicolae JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 27 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2012-04-29 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Pantea Sebastian Tripa Claudiu JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 25 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2012-04-28 Ardelean Mircea Florin Toderici Mircea Wernitzer Adrian Ciurescu Victor ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 26 SC FC UTA II SA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-05-03 Ardelean Mircea Florin Mocanu Silviu Flaviu Pantea Sebastian Buica Dumitru BIRO GABOR
ETAPA 25 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2012-04-14 Ardelean Mircea Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Pantea Sebastian Dumitru Florin DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 24 FC SÎNLEANI - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2012-04-07 Ardelean Mircea Florin Mihoc Alina Bondar Daniel Axente Mircea DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 23 CS UNIREA SÎNTANA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2012-03-31 Ardelean Mircea Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Junger Andreeas Thomas Buica Dumitru Vida Marcel
ETAPA 22 CS ŞOIMII TAUŢ - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-03-24 Ardelean Mircea Florin Arsa Emil Coroban Cristian Ionel Bondar Mircea VACZI GHEORGHE
ETAPA 21 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SUBCETATE ARAD 2012-03-17 Ardelean Mircea Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Cristea Silviu Florin Rosca Mircea LEAC IOAN
ETAPA 19 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2012-03-18 Ardelean Mircea Florin Şeran Adrian Junger Andreeas Thomas Bondar Mircea ŞANDOR IOAN
20 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS INEU Liga a 4 a Stadion PILU 2012-03-10 Ardelean Mircea Florin Arsa Emil Bolcaş Alin Călin Apatean Adrian Rad Vasile
18 AS VOINŢA MACEA - CS ATLETICO ARAD Liga Onoare A Stadion MACEA 2012-03-11 Ardelean Mircea Florin Gudiu Ionel Florin Pîncotan Andrei Alexandru Bîndea Petru BABĂU ROMULUS
CUPA ATLETICO CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Categoria COPII SALA Polivalenta Victoria 2011-12-10 Ardelean Mircea Florin Mihoc Alina COMAN DAN
CUPA ATLETICO CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Categoria COPII SALA Polivalenta Victoria 2011-12-11 Ardelean Mircea Florin Mihoc Alina COMAN DAN
ETAPA 19 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-12-03 Ardelean Mircea Florin Mihoc Alina Pantiş Robert Cătălin Bondar Mircea JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 17 G. CERMEI - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion CERMEI 2011-12-04 Ardelean Mircea Florin Dragu Tudorel Şeran Ioana Loredana Gornic Mircea Marginean Valer
ETAPA 18 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-11-26 Ardelean Mircea Florin Bolcaş Alin Călin Nicoraș Violeta Enoiu Traian BERAR DANIEL
ETAPA 16 CS SPERANŢA TURNU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2011-11-27 Ardelean Mircea Florin Iacob Nicolae Liviu Şeran Adrian Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
ETAPA 17 CS INEU - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion INEU 2011-11-19 Ardelean Mircea Florin Mocanu Silviu Flaviu Mocan Ciprian Dumitru Rosca Mircea BABĂU ROMULUS
ETAPA 15 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2011-11-20 Ardelean Mircea Florin Ardelean Paul Giorgian Şeran Adrian Enoiu Traian Miron Marian
ETAPA 16 AS AQUA VEST ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2011-11-12 Ardelean Mircea Florin Băla Casian Andrei Ardelean Paul Giorgian Herteg Doru JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 15 AS SEMLECANA SEMLAC - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-11-06 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Băla Casian Andrei Ologeanu Dan LUCACI ADRIAN
ETAPA 13 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - V. NADLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2011-11-05 Ardelean Mircea Florin Toderici Mircea Nagy Zoltan Dumitru Florin Marginean Valer
ETAPA 12 CS DACIA BELIU - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2011-10-30 Ardelean Mircea Florin Toderici Mircea Băla Casian Andrei Rosca Mircea Gaie Cornel
ETAPA 12 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion SUBCETATE ARAD 2011-10-15 Ardelean Mircea Florin Ardelean Paul Giorgian Mocan Ciprian Dumitru Tripa Claudiu JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 10 CS RECOLTA APATEU - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion BERECHIU 2011-10-16 Ardelean Mircea Florin Hromei Alexandru Ilea Alexandru Ologeanu Dan ACKERMANN
ETAPA 11 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2011-10-08 Ardelean Mircea Florin Feieş Cosmin Ioan Pantea Sebastian Forton Nicusor Rad Vasile
ETAPA 11 AS VOINŢA MACEA - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2011-10-09 Ardelean Mircea Florin Dreghici Flavius Cristian Casut Cristian Toderici Mircea Molnar Alexandru
ETAPA 6 V. SELEUS - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2011-10-09 Ardelean Mircea Florin Jurca Tudor Cioara Darius NEDELEA MARIAN
ETAPA 10 CS ŞOIMII TAUŢ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2011-10-01 Ardelean Mircea Florin Pantiş Robert Cătălin Vasile Ioan Adrian Bondar Mircea SCRIDON DANIEL
ETAPA 5 V. FELNAC - P. GHIOROC Liga Promotie A Stadion FELNAC 2011-10-02 Ardelean Mircea Florin Cirmaci Filip Cioara Darius NEDELEA MARIAN
ETAPA 9 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-09-24 Ardelean Mircea Florin Bondar Daniel Pantea Sebastian Vatran Dorin SFĂT GHEORGHE
CUPA ROM. V. ALMAŞ - CS INEU Cupa Romaniei Stadion CIL 2011-09-28 Ardelean Mircea Florin Bondar Daniel Negrilă Cristian Gabriel Apatean Adrian CIOS DĂNUŢ
ETAPA 8 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-09-17 Ardelean Mircea Florin Naghi Remus Ionuţ Vesa Pavel Florin Axente Mircea JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 6 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga Onoare A Stadion SĂVÂRŞIN 2011-09-18 Ardelean Mircea Florin Feieş Cosmin Ioan Hromei Alexandru Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
ETAPA 7 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2011-09-10 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Mocanu Silviu Flaviu Apatean Adrian Rad Vasile
ETAPA 5 CS MONEASA - A. TARNOVA Liga Onoare B Stadion MONEASA 2011-09-11 Ardelean Mircea Florin Gornic Alexandru Dan Nicoraș Ionuț Ologeanu Dan VACZI GHEORGHE
RESTANTA FC SÎNLEANI - CS INEU Juniori Stadion SÂNLEANI 2011-09-14 Ardelean Mircea Florin Stanciu Mihai Vlăduţ Nicoraș Violeta
CUPA ROM. AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS VICTORIA ZĂBRANI Cupa Romaniei Stadion TISA NOUĂ 2011-09-07 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Dumitru Flavia Daniela Enoiu Traian CIOS DĂNUŢ
ETAPA 5 CS UNIREA SÎNTANA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-08-27 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Bondar Daniel Ologeanu Dan BERAR DANIEL
ETAPA 3 CS. VLADIMIRESCU II - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion Dorobanti 2011-08-28 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Pantea Sebastian Manusov Iosif Vida Marcel
ETAPA 3 AS PROGRESUL PECICA - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-08-20 Ardelean Mircea Florin Arsa Emil Buda Leontin Ciurescu Victor ŞANDOR IOAN
ETAPA 2 AS VOINŢA MUNAR - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A Stadion MUNAR 2011-08-21 Ardelean Mircea Florin Buda Leontin Pantea Sebastian Apatean Adrian Marginean Valer
ETAPA 4 AS AQUA VEST ARAD - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2011-08-24 Ardelean Mircea Florin Bolcaş Alin Călin Nicoraș Violeta Tiulea Cornel Vida Marcel
ETAPA 2 FC SÎNLEANI - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2011-08-13 Ardelean Mircea Florin Bondar Daniel Dumitru Flavia Daniela Rosca Mircea BERAR DANIEL
ETAPA 1 CS FRONTIERA PILU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga Onoare B Stadion PILU 2011-08-14 Ardelean Mircea Florin Ilea Alexandru Cioara Darius Vatran Dorin BOGDAN IOAN
ETAPA 1 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS ŞOIMII ŞIMAND Cupa Romaniei Stadion GALȘA 2011-08-17 Ardelean Mircea Florin Mocan Ciprian Dumitru Nicoraș Violeta Tripa Claudiu PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 1 CS INEU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion INEU 2011-08-06 Ardelean Mircea Florin Buda Leontin Burcă Sergiu Lucian Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
ETAPA 33 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga Onoare B Stadion ŢIPAR 2011-06-26 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Hromei Alexandru Vatran Dorin ACKERMANN
ETAPA 34 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS VICTORIA PRO NĂDLAC Liga Onoare A Stadion MÂNDRULOC 2011-06-29 Ardelean Mircea Florin Kalo Gabriel Sabin Mititel Emanuela Dumitru Florin CIOS DĂNUŢ
ETAPA 32 AS VOINŢA MUNAR - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion MUNAR 2011-06-18 Ardelean Mircea Florin Gheorghe Valentin Gornic Alexandru Dan Ciurescu Victor NEDELEA MARIAN
ETAPA 31 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS PROGRESUL NĂDAB Liga Onoare B Stadion ŞICULA 2011-06-12 Ardelean Mircea Florin Cheşa Dumitru Dănuţ Condea Paula Geanina Apatean Adrian Vida Marcel
ETAPA 30 AS VICTORIA BERECHIU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga Onoare B Stadion SINTEA MARE 2011-06-05 Ardelean Mircea Florin Puicea Claudiu Gheorghe Gornic Alexandru Dan Gornic Mircea GYENGE IOSIF
ETAPA 32 AS AQUA VEST ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2011-05-28 Ardelean Mircea Florin Bolcaş Alin Călin Bondar Daniel Rosca Mircea BABĂU ROMULUS
ETAPA 29 AS VOINŢA MUNAR - FC ZIMANDU NOU Liga Onoare A Stadion MUNAR 2011-05-29 Ardelean Mircea Florin Mihalache Mircea Stanciu Mihai Vlăduţ Bîndea Petru PINTEA MIHAI
ETAPA 33 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-06-01 Ardelean Mircea Florin Palcu Gheorghe Marius Dumitru Flavia Daniela Dumitru Florin Rad Vasile
ETAPA 30 AS SEMLECANA SEMLAC - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-05-22 Ardelean Mircea Florin Vesa Pavel Florin Burcă Sergiu Lucian Toderici Mircea Vida Marcel
ETAPA 29 AS PROGRESUL PECICA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-05-14 Ardelean Mircea Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Cristea Silviu Florin Axente Mircea LUCACI ADRIAN
ETAPA 27 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga Onoare A Stadion SÂNICOLAU MIC 2011-05-15 Ardelean Mircea Florin Ianoşi Laurenţiu Adrian Pantea Sebastian Mihuța Petru LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 19 ACU 98 - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2011-05-19 Ardelean Mircea Florin Tomuta Sebastian Szasz Brighitta
ETAPA 28 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-05-07 Ardelean Mircea Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Nagy Zoltan Dumitru Florin LUCACI ADRIAN
ETAPA 26 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS DACIA BELIU Liga Onoare B Stadion TÂRNOVA 2011-05-08 Ardelean Mircea Florin Naghi Remus Ionuţ Berariu Lucian Mihai Forton Nicusor ACKERMANN
ETAPA 18 FC UTA 99 - CSS AVRAM IANCU Categoria Juniori D Stadion SEGA 2011-05-12 Ardelean Mircea Florin Negrilă Cristian Gabriel Dumbrava Lucian
ETAPA 18 FC UTA 98 - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori D Stadion SEGA 2011-05-12 Ardelean Mircea Florin Negrilă Cristian Gabriel Dumbrava Lucian
ETAPA 27 CS VLADIMIRESCU 2003 - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2011-05-04 Ardelean Mircea Florin Ardelean Paul Giorgian Dumitru Flavia Daniela Ologeanu Dan SCRIDON DANIEL
ETAPA 27 CS VLADIMIRESCU 2003 - SC FC UTA II ARAD SA Juniori Stadion VLADIMIRESCU 2011-04-29 Riţa Flavius Ardelean Paul Giorgian Ardelean Mircea Florin
ETAPA 25 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga Onoare A Stadion BÂRZAVA 2011-04-30 Ardelean Mircea Florin Gornic Alexandru Dan Nicoraș Ionuț Braniscan Ioan JIVAN MIHAI
ETAPA 26 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-04-23 Ardelean Mircea Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Naghi Remus Ionuţ Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
ETAPA 24 CS RECOLTA APATEU - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion BERECHIU 2011-04-23 Ardelean Mircea Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Naghi Remus Ionuţ Apatean Adrian MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 16 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori D Stadion GALȘA 2011-04-26 Ardelean Mircea Florin Popa Paul Mititel Emanuela
ETAPA 16 AS VINGA - AS MĂNĂȘTUR Liga Promotie A Stadion VINGA 2011-04-17 Ardelean Mircea Florin Ianoşi Laurenţiu Adrian Pele Silviu BABĂU ROMULUS
ETAPA 15 FC UTA 99 - FC UTA 98 Categoria Juniori D Stadion SEGA 2011-04-18 Ardelean Mircea Florin Condea Paula Geanina Szasz Brighitta
ETAPA 14 P. GHIOROC - M. USUSĂU Liga Promotie A Stadion GHIOROC 2011-04-09 Ardelean Mircea Florin Rad Adrian Sorin Coroban Cristian Ionel PINTEA MIHAI
ETAPA 16 V. SELEUS - FC UTA 98 Categoria Juniori D Stadion SEGA 2011-04-11 Ardelean Mircea Florin Turgyan Ovidiu
ETAPA 22 AS UNIREA ŞEITIN - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-04-02 Ardelean Mircea Florin Arsa Emil Protase Alexa Marian Ologeanu Dan Cristian LEAC IOAN
ETAPA 13 F. CRUCENI - V. SEMLAC Liga Promotie A Stadion CRUCENI 2011-04-03 Ardelean Mircea Florin Măruşca Paul Răzvan Hanyecz Dan Dehelean Nicolae
RESTANTA AS PROGRESUL PECICA - FC SÎNLEANI Juniori Stadion PECICA 2011-04-06 Băla Casian Andrei Ardelean Paul Giorgian Ardelean Mircea Florin
ETAPA 14 ACU 96 ARAD - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2011-04-05 Ardelean Mircea Florin Stanciu Mihai Vlăduţ Badica Flavius
ETAPA 22 CS VOINŢA MAILAT - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2011-03-26 Ardelean Mircea Florin Mocanu Silviu Flaviu Băla Casian Andrei Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 20 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS MONEASA Liga Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 2011-03-27 Ardelean Mircea Florin Iacob Nicolae Liviu Vesa Pavel Florin Axente Mircea PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 13 FC UTA 96 - ACU 96 Categoria Juniori C ICRTI 2011-03-29 Ardelean Mircea Florin Sechereş Sergiu Paul Ciumedean Alexandru Vlad
ETAPA 21 CS VIITORUL SATU NOU - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-03-20 Ardelean Mircea Florin Arsa Emil Naghi Remus Ionuţ Herteg Doru ŞANDOR IOAN
ETAPA 14 LPS ARAD - ACU 98 ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2011-03-22 Ardelean Mircea Florin Condea Paula Geanina Dreghici Flavius Cristian
ETAPA 20 AS PROGRESUL PECICA - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-03-12 Ardelean Mircea Florin Băla Casian Andrei Ardelean Paul Giorgian Vida Marcel SCRIDON DANIEL
ETAPA 18 AS STEAUA GRĂNICERI - AS VICTORIA BERECHIU Liga Onoare B Stadion GRĂNICERI 2011-03-13 Ardelean Mircea Florin Pătroi Ciprian Demeter Claudiu Ioan Ologeanu Dan BORA GLIGORE
CUPA DE CRACIUN CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Juniori SALA Polivalenta Victoria 2010-12-10 Ardelean Mircea Florin Puicea Claudiu Gheorghe
CUPA DE CRACIUN CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Juniori SALA Polivalenta Victoria 2010-12-11 Barta Paul Sebastian Buda Leontin Ardelean Mircea Florin
ETAPA 17 CS SPERANŢA TURNU - CS INTER ARAD Liga Onoare A Stadion SEGA 2010-12-05 Ardelean Mircea Florin Mihoc Alina Covaci Călin Andrei Negru Marin LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 18 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2010-11-27 Ardelean Mircea Florin Rotaru Sorin Tudor Puicea Claudiu Gheorghe Tiulea Cornel LUCACI ADRIAN
ETAPA 11 S. LIPOVA - ACU 97 ARAD Categoria Juniori C Stadion LIPOVA 2010-11-29 Ardelean Mircea Florin Condea Paula Geanina Negrilă Cristian Gabriel
ETAPA 17 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a StadionCURTICI 2010-11-20 Ardelean Mircea Florin Arsa Emil Nagy Zoltan Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 10 S. SIMAND - CS INEU Categoria Juniori C Stadion ŞIMAND 2010-11-22 Ardelean Mircea Florin Hromei Alexandru Junger Andreeas Thomas
ETAPA 14 AS SEDERHAT - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga Onoare A Stadion PECICA 2010-11-13 Ardelean Mircea Florin Vesa Pavel Florin Rad Adrian Sorin Apatean Adrian SCRIDON DANIEL
ETAPA 14 AS VICTORIA BERECHIU - AS CETATE DEZNA Liga Onoare B Stadion BERECHIU 2010-11-14 Ardelean Mircea Florin Bolcaş Alin Călin Popa Răzvan Ioan Alb Ioan BORA GLIGORE
ETAPA 9 S. LIPOVA - FC UTA 96 Categoria Juniori C Stadion LIPOVA 2010-11-16 Ardelean Mircea Florin Hromei Alexandru Mariş Sorin
ETAPA 15 AS PROGRESUL PECICA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion PECICA 2010-11-06 Ardelean Mircea Florin Mocanu Silviu Flaviu Herman Mihai Alexandru Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
ETAPA 11 V.CAPORAL ALEXA - O. BOCSIG Liga Promotie B Stadion CAPORAL ALEXA 2010-11-07 Ardelean Mircea Florin Măruşca Paul Răzvan Dan Mihai ACKERMANN
ETAPA 8 CS INEU - P. PECICA Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2010-11-08 Ardelean Mircea Florin Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 14 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS INEU Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2010-10-30 Ardelean Mircea Florin Puicea Claudiu Gheorghe Hromei Alexandru Herteg Doru BABĂU ROMULUS
ETAPA 10 CS ZERIND - G. CERMEI Liga Promotie B Stadion ZERIND 2010-10-31 Ardelean Mircea Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Cheşa Dumitru Dănuţ ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 11 FC ZIMANDU NOU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2010-10-24 Ardelean Mircea Florin Ianoşi Laurenţiu Adrian Condea Paula Geanina Ciurescu Victor ŞANDOR IOAN
ETAPA 9 O. BUJAC - V. SEMLAC Liga Promotie A Stadion SEGA 2010-10-23 Ardelean Mircea Florin Riţa Flavius Stanciu Mihai Vlăduţ Apatean Adrian
ETAPA 6 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - S LIPOVA Categoria Juniori C Stadion ZĂDĂRENI 2010-10-25 Ardelean Mircea Florin Demeter Claudiu Ioan Stanciu Mihai Vlăduţ
ETAPA 10 AS PROGRESUL NĂDAB - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga Onoare B Stadion NĂDAB 2010-10-17 Ardelean Mircea Florin Rotaru Sorin Tudor Covaci Călin Andrei Petrisor Gheorghe CIOS DĂNUŢ
ETAPA 1 Turneu Interliga - Turneu Interliga Juniori Stadion SEGA 2010-10-16 Riţa Flavius Ardelean Mircea Florin Bîtea Radu Bogdan Pantea Sebastian
ETAPA 11 CS UNIREA SÎNTANA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2010-10-09 Ardelean Mircea Florin Pantiş Robert Cătălin Dumitru Flavia Daniela Apatean Adrian SFĂT GHEORGHE
ETAPA 7 AS MĂNĂȘTUR - V. SEMLAC Liga Promotie A Stadion MĂNĂȘTUR 2010-10-10 Ardelean Mircea Florin Mihuţa Daniel Costel Dreghici Flavius Cristian Zbârcea Flavius
ETAPA 8 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS CETATE DEZNA Liga Onoare B Stadion TÂRNOVA 2010-10-03 Ardelean Mircea Florin Toderici Mircea Ianoşi Laurenţiu Adrian Rosca Mircea PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 4 AS SEMLECANA SEMLAC - FC SÎNLEANI Cupa Romaniei Stadion SEMLAC 2010-10-06 Ardelean Mircea Florin Toderici Mircea Buda Leontin Tiulea Cornel SCRIDON DANIEL
ETAPA 1 AS AQUA VEST ARAD - FC UTA SA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2010-09-29 Ardelean Mircea Florin Berar Marius Florin Palcu Gheorghe Marius Ologeanu Dan jr SFĂT GHEORGHE
ETAPA 7 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga Onoare A Stadion SP.GERMAN 2010-09-26 Ardelean Mircea Florin Mocanu Flaviu Covaci Călin Andrei Manusov Iosif Barna Dan
ETAPA 2 SEL. AJF ARAD - SEL. AJF HUNEDOARA JUN. U16 UTA 2010-09-26 Ardelean Mircea Florin Jivan Mihai Adrian Băla Casian Andrei
Etapa 6 CS SPERANŢA TURNU - CS ATLETICO ARAD Liga Onoare A Stadion TURNU 2010-09-19 Ardelean Mircea Florin Covaci Călin Andrei Palcu Gheorghe Marius Vatran Dorin LUCACI ADRIAN
Etapa 5 CS FRONTIERA PILU - CS RECOLTA APATEU Liga Onoare B Stadion PILU 2010-09-15 Ardelean Mircea Florin Nagy Zoltan Rad Adrian Sorin Apatean Adrian SIMA VIOREL
Etapa 6 CS ŞOIMII TAUŢ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2010-09-11 Ardelean Mircea Florin Băla Casian Andrei Hromei Alexandru Dumitru Florin ARDELEAN NICOLAE
Etapa 4 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga Onoare A Stadion ZĂDĂRENI 2010-09-12 Ardelean Mircea Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Rad Adrian Sorin Toderici Mircea HAMZA IOAN
Etapa 3 04-05 Septembrie 2010 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare A Stadion BÂRZAVA 2010-09-04 Ardelean Mircea Florin Burcă Sergiu Lucian Condea Paula Geanina Buica Dumitru CSORDAS IANOS
Etapa 3 04-05 Septembrie 2010 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS SEDERHAT Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2010-09-05 Ardelean Mircea Florin Ianoşi Laurenţiu Adrian Condea Paula Geanina Mihuta SIMA VIOREL
Etapa 2 28-29 August 2010 AS CETATE DEZNA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga Onoare b Stadion DEZNA 2010-08-29 Ardelean Mircea Florin Mocanu Silviu Flaviu Protase Alexa Marian Rosca Mircea JIVAN MIHAI
Etapa 4 28-29 August 2010 CS ŞOIMII PÎNCOTA - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2010-08-28 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Nagy Zoltan Vida Marcel ŞANDOR IOAN
Etapa 1 21-22 August 2010 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga Onoare a Stadion MÂNDRULOC 2010-08-22 Ardelean Mircea Florin Dragu Tudorel Apatean Adrian SIMA VIOREL
Inregistrari in baza de date: 312

ajf_arad