• ARDELEAN Paul Giorgian
  • Data nasterii: 1982-04-29
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 182 (cm)
  • Arbitru din anul: 2001
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru Asistent
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Profesor de Educaţie Fizică şi Sport
  • Ocupatia actuala: Agent Securitate
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
13 AS VOINŢA MACEA - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2017-11-19 ARDELEAN Mircea Florin ARDELEAN Paul Giorgian IOVA Cătălin Ionuț BUDA Leontin
13 CS VIITORUL SATU NOU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2017-11-18 PALCU Gheorghe Marius ARDELEAN Paul Giorgian DEHELEAN Patrick Alin RUSAN Dumitru
13 A.C.S. SOCODOR - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2017-11-11 HERȚEG Dorinel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ARDELEAN Paul Giorgian BUDA Leontin SCRIDON Daniel
11 AS HĂLMAGIU - CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2017-11-12 BOLCAȘ Alin Călin ARDELEAN Paul Giorgian CĂLINDRUŢ Emanuel Roland SCRIDON Daniel
11 CS ŞOIMII LIVADA - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2017-11-04 BOLCAȘ Alin Călin ARDELEAN Paul Giorgian MONA Sergiu Laurențiu HERȚEG Doru
10 C.S. PROGRESUL DIECI - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion DIECI 2017-11-05 JURCĂ Tudor Florin ARDELEAN Paul Giorgian CÃȘUȚ Cristian ENOIU Traian
10 CS ATLETICO ARAD - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-10-28 BÎTEA Radu Bogdan MIHOC Alina ARDELEAN Paul Giorgian GYENGYE Iosif
10 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a StadionCURTICI 2017-10-21 JURCĂ Tudor Florin ARDELEAN Paul Giorgian BETEA Sorina Georgiana ALEXA Marius Andrei JUȘCÃ Teodor
9 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2017-10-22 BURZA Cristian Mirel ARDELEAN Paul Giorgian CÎRMACI Filip Sergiu ALEXA Marius
8 AS CETATE DEZNA - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2017-10-15 PÃTROI Ciprian ARDELEAN Paul Giorgian BURCA Sergiu Lucian RUSAN Dumitru
7 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion OTTO GREFNER ȘIRIA 2017-10-14 RIȚA Flavius Ionel DOBÂNDĂ Dinu ARDELEAN Paul Giorgian BIRO Gabor Oliver
7 CITIZENS OF ARAD - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 2017-10-14 RIȚA Flavius Ionel ARDELEAN Paul Giorgian DOBÂNDĂ Dinu TIULEA Cornel
7 A.C.S. VIITORUL ARAD - AS PODGORIA ŞIRIA Juniori 1 Seria B Stadion SÂNLEANI 2017-10-18 VESA Pavel Florin ARDELEAN Paul Giorgian MADA Mădălin BUDA Leontin
8 CS VICTORIA ZĂBRANI - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2017-10-07 BOLCAȘ Alin Călin ARDELEAN Paul Giorgian DREGHICI Flavius Cristian BIRO Oliver SCRIDON Daniel
7 FC ZIMANDU NOU - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2017-10-08 BOLCAȘ Alin Călin NAGHI Remus Ionuț ARDELEAN Paul Giorgian ALEXA Marius
7 CS UNIREA SÎNTANA - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2017-09-30 BOLCAȘ Alin Călin ARDELEAN Paul Giorgian VASILE Ioan Adrian TODERICI Mircea LOVAS Iosif Ioan
6 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2017-09-23 BOGDAN Loredan CRISTEA Emil Ioan ARDELEAN Paul Giorgian ALEXA Marius SFÃT Gheorghe
5 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2017-09-24 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Paul Giorgian BABUȚIA Bogdan Onisim JUȘCÃ Teodor
5 C.S. VICTORIA FELNAC - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion FELNAC 2017-09-16 BOLCAȘ Alin Călin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ARDELEAN Paul Giorgian TĂNĂSESCU Romulus Cristian MAKO Andraș
4 AS PODGORIA GHIOROC - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2017-09-17 RIȚA Flavius Ionel ARDELEAN Paul Giorgian PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru HERȚEG Doru
3 CS ATLETICO ARAD - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-09-09 IOVA Cătălin Ionuț ARDELEAN Paul Giorgian GROȘAN Tudor Ștefan ROȘU Eugen
2 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2017-09-10 NICORAȘ Ionuț Vasile ARDELEAN Paul Giorgian DISTA Denis RAD Vasile
2 AS VOINŢA MUNAR - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion MUNAR 2017-09-06 IACOB Nicolae Liviu ARDELEAN Paul Giorgian RUS Dionisie Constantin COMAN Ovidiu
3 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2017-09-02 NICORAȘ Ionuț Vasile ARDELEAN Paul Giorgian BURCA Sergiu Lucian ENOIU Traian
1 C.S. VIITORUL PEREG - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2017-09-03 BURZA Cristian Mirel ARDELEAN Paul Giorgian PANTEA Patricia Alexandra
2 CS UNIREA SÎNTANA - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2017-08-26 SALADEA Sorin ARDELEAN Paul Giorgian PANTEA Andrei Alex. TĂNĂSESCU Romulus Cristian ROȘU Eugen
1 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion MAILAT 2017-08-19 HERȚEG Dorinel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ARDELEAN Paul Giorgian BIRO Oliver BABĂU Romulus
1 AS VOINŢA MACEA - AS AQUA VEST ARAD Cupa Romaniei Stadion MACEA 2017-08-20 BÎTEA Radu Bogdan ARDELEAN Paul Giorgian SÂRBUȚ Alexandru Călin VĂTRAN Dorin
26 AS SEMLECANA SEMLAC - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2017-06-24 BOLCAȘ Alin Călin VASILE Ioan Adrian ARDELEAN Paul Giorgian VIDA Constantin
21 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2017-06-11 COROBAN Cristian Ionel ARDELEAN Paul Giorgian GROȘAN Tudor Ștefan ENOIU Traian
30 AS PROGRESUL PECICA - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion PECICA 2017-06-03 TRIF Cristian Alin ARDELEAN Paul Giorgian HANYECZ Dan CADAR Răzvan LOVAS Iosif Ioan
18 CS FRONTIERA PILU - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion PILU 2017-06-04 PÃTROI Ciprian DREGHICI Flavius Cristian ARDELEAN Paul Giorgian MIRON Marian
29 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS DOROBANŢI Liga a 4 a StadionCURTICI 2017-05-27 BOLCAȘ Alin Călin ARDELEAN Paul Giorgian HANYECZ Dan TODERICI Mircea HAMZA Ioan
28 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2017-05-20 BOGDAN Loredan ARDELEAN Paul Giorgian BURCA Sergiu Lucian BUDA Leontin JUȘCÃ Teodor
16 CS VICTORIA SELEUŞ - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion SELEUŞ 2017-05-20 BOGDAN Loredan ARDELEAN Paul Giorgian BURCA Sergiu Lucian HERȚEG Doru
27 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS INEU Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2017-05-13 TRIF Cristian Alin ARDELEAN Paul Giorgian DREGHICI Flavius Cristian MANUȘOV Iosif VIDA Constantin
17 CS BELIU - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2017-05-14 VASI Alexandru Iulian ARDELEAN Paul Giorgian DREGHICI Flavius Cristian Peste Bogdan
26 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2017-05-10 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ARDELEAN Paul Giorgian OLOGEANU Dan
16 CS VIITORUL SATU NOU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2017-05-06 VASI Alexandru Iulian ARDELEAN Paul Giorgian ȘUȘCĂ Andreea MIRON Marian
16 AS PODGORIA GHIOROC - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2017-05-07 NICORAȘ Ionuț Vasile ARDELEAN Paul Giorgian RADU Paul PEȘTE Bogdan Dumitru
24 CS VICTORIA ZĂBRANI - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2017-04-29 BÎTEA Radu Bogdan VESA Pavel Florin ARDELEAN Paul Giorgian ALEXA Marius LOVAS Iosif Ioan
17 CS SPERANŢA TURNU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2017-04-22 IACOB Nicolae Liviu ARDELEAN Paul Giorgian CRISTEA Emil Ioan BIRO Gabor
21 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2017-04-13 BOGDAN Loredan ARSA Emil ARDELEAN Paul Giorgian TIULEA Cornel SFÃT Gheorghe
20 CS VOINŢA MAILAT - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion MAILAT 2017-04-08 JURCĂ Tudor Florin ARDELEAN Paul Giorgian MIHOC Alina ALEXA Marius ROȘU Eugen
15 CS VICTORIA NĂDLAC - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion NADLAC 2017-04-01 COROBAN Cristian Ionel ARDELEAN Paul Giorgian DREGHICI Flavius Cristian SFÃT Gheorghe
15 AS GLORIA SECUSIGIU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2017-04-02 BOGDAN Loredan ARDELEAN Paul Giorgian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu SCRIDON Daniel
15 AS PROGRESUL PECICA - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2017-04-05 HANYECZ Dan ANDEA Alexandru ARDELEAN Paul Giorgian JIVAN Mihai
18 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-03-25 BÎTEA Radu Bogdan ARDELEAN Paul Giorgian STANCIU Mihai Vlăduț TĂNĂSESCU Romulus Cristian LOVAS Iosif Ioan
14 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion PÂNCOTA 2017-03-29 MATEUȚ Cãlin ARDELEAN Paul Giorgian DREGHICI Flavius Cristian HERȚEG Doru
20 CS UNIREA SÎNTANA - ATLETICO 2007 Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2017-03-23 IOVA Cătălin Ionuț ARDELEAN Paul Giorgian
20 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion TÂRNOVA 2017-03-24 IOVA Cătălin Ionuț ARDELEAN Paul Giorgian
17 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion PECICA 2017-03-18 COROBAN Cristian Ionel STANCIU Mihai Vlăduț ARDELEAN Paul Giorgian ENOIU Traian LOVAS Iosif Ioan
16 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2017-03-11 COROBAN Cristian Ionel ARDELEAN Paul Giorgian NAGY Zoltan TODERICI Mircea COMAN Ovidiu
12 AS PODGORIA GHIOROC - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2017-03-15 VESA Pavel Florin DREGHICI Flavius Cristian ARDELEAN Paul Giorgian MANUȘOV Iosif
13 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion TÂRNOVA 2017-03-13 VESA Pavel Florin DREGHICI Flavius Cristian ARDELEAN Paul Giorgian
15 CS UNIREA SÎNTANA - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-11-26 COROBAN Cristian Ionel ARDELEAN Paul Giorgian BERARIU Lucian Mihai TIULEA Cornel MAKO Andraș
11 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD - C.S.S. GLORIA ARAD 2006 Categoria Juniori E Stadion C.P.L. ARAD 2016-11-30 ARDELEAN Paul Giorgian DISTA Denis
13 CS SPERANŢA TURNU - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-11-19 BOLCAȘ Alin Călin ARDELEAN Paul Giorgian STANCIU Mihai Vlăduț SFÃT Gheorghe
13 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS INEU Liga a 4 a StadionCURTICI 2016-11-12 JURCĂ Tudor Florin ARDELEAN Paul Giorgian NAGHI Remus Ionuț BIRO Oliver HAMZA Ioan
12 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-11-13 OLARIU Laurențiu IACOB Nicolae Liviu ARDELEAN Paul Giorgian SCRIDON Daniel
12 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2016-11-05 BÎTEA Radu Bogdan PÂSLARU Andrei ARDELEAN Paul Giorgian OLOGEANU Dan VIDA Constantin
9 C.S. VIITORUL PEREG - CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2016-11-06 VESA Pavel Florin ARDELEAN Paul Giorgian BURCA Sergiu Lucian BABĂU Romulus
11 C.S. ŞOIMII LIPOVA - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-10-29 SALADEA Sorin ARSA Emil ARDELEAN Paul Giorgian MANUȘOV Iosif LOVAS Iosif Ioan
10 CS OLIMPIA BOCSIG - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2016-10-30 BURCĂ Daniel Adrian ARDELEAN Paul Giorgian CRUDU Alexandru RUSAN Dumitru
11 AS PROGRESUL PECICA - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2016-11-02 PETROVAN Florin ARDELEAN Paul Giorgian CRUDU Alexandru TIULEA Cornel
10 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-10-22 TRIF Cristian Alin ARDELEAN Paul Giorgian PANTEA Andrei Alex. BONDAR Mircea Constantin SFÃT Gheorghe
9 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-10-15 ARDELEAN Mircea Florin MIHOC Alina ARDELEAN Paul Giorgian CIURESCU Victor JUȘCÃ Teodor
8 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-10-16 HERȚEG Dorinel ARDELEAN Paul Giorgian MONA Sergiu Laurențiu OLOGEANU Dan
8 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-10-08 BOGDAN Loredan ARDELEAN Paul Giorgian VESA Pavel Florin ALEXA Marius Andrei COMAN Ovidiu
7 AS VOINŢA MUNAR - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-10-09 BOLCAȘ Alin Călin ARDELEAN Paul Giorgian TAKATS Cristian Flavius BONDAR Mircea Constantin
8 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion ICRTI 2016-10-12 DOBÂNDĂ Dinu ARDELEAN Paul Giorgian RADU Paul BUDA Leontin
7 CS VOINŢA MAILAT - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2016-10-05 RIȚA Flavius Ionel ARDELEAN Paul Giorgian CĂLINDRUŢ Emanuel Roland BORA Gligore
7 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS INEU Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-10-01 MATEUȚ Cãlin BĂLA Casian Andrei ARDELEAN Paul Giorgian TIULEA Cornel HAMZA Ioan
4 C.S. ŞICULA 2016 - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Liga a 6 a Seria B Stadion ŞICULA 2016-10-02 BOLCAȘ Alin Călin CÎRMACI Filip Sergiu ARDELEAN Paul Giorgian JIVAN Mihai Adrian
6 AS PODGORIA GHIOROC - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2016-09-28 MADA Mădălin ARDELEAN Paul Giorgian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu OLOGEANU Dan
6 AS DOROBANŢI - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2016-09-24 BOLCAȘ Alin Călin ARSA Emil ARDELEAN Paul Giorgian BONDAR Mircea Constantin LOVAS Iosif Ioan
3 CS VOINŢA MAILAT - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Cupa Romaniei Stadion MAILAT 2016-09-21 GHEORGHE Valentin ARDELEAN Paul Giorgian CÎRMACI Filip Sergiu TIULEA Cornel
4 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2016-09-18 SALADEA Sorin ARDELEAN Paul Giorgian BURCA Sergiu Lucian HERȚEG Doru
4 CS VOINŢA MAILAT - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-09-10 JURCĂ Tudor Florin PANTEA Andrei Alex. ARDELEAN Paul Giorgian JIVAN Mihai Adrian HAMZA Ioan
3 CS UNIREA GURAHONŢ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2016-09-11 SALADEA Sorin LOVAS Alexandru ARDELEAN Paul Giorgian PETRIŞOR Gheorghe
4 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2016-09-14 MATEUȚ Cãlin ARDELEAN Paul Giorgian CALNACOV Denis Claudiu MANUȘOV Iosif
3 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2016-09-03 TRIF Cristian Alin STANCIU Mihai Vlăduț ARDELEAN Paul Giorgian BIRO Oliver LOVAS Iosif Ioan
2 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion ZĂDĂRENI 2016-09-07 ARDELEAN Mircea Florin CRISTEA Emil Ioan ARDELEAN Paul Giorgian RAD Vasile
2 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-08-27 TRIF Cristian Alin COROBAN Cristian Ionel ARDELEAN Paul Giorgian HERȚEG Doru MAKO Andraș
1 C.S. ŞOIMII LIPOVA - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-08-20 BÎTEA Radu Bogdan ARDELEAN Paul Giorgian BERARIU Lucian Mihai BUDA Leontin RAD Vasile
1 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-08-20 COROBAN Cristian Ionel ARDELEAN Paul Giorgian CÃȘUȚ Cristian TIULEA Cornel MAKO Andraș
1 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - C.S. ATHLETICO VINGA Cupa Romaniei Stadion ZĂDĂRENI 2016-08-21 ARDELEAN Mircea Florin BĂLA Casian Andrei ARDELEAN Paul Giorgian SFÃT Gheorghe
6 CS VICTORIA NĂDLAC - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion NADLAC 2016-06-19 VASILE Ioan Adrian ARDELEAN Paul Giorgian BURCA Sergiu Lucian BIRO Gabor
25 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS DOROBANŢI Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2016-06-12 BURZA Cristian Mirel ARDELEAN Paul Giorgian MADA Mădălin SFÃT Gheorghe
24 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2016-06-04 BĂDICĂ Flavius Marian ARDELEAN Paul Giorgian LOVAS Alexandru BUDA Leontin
24 AS STEAUA GRĂNICERI - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-06-04 COROBAN Cristian Ionel BORLEA Emanuel ARDELEAN Paul Giorgian BORA Gligore
23 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-05-29 OLARIU Laurențiu ARDELEAN Paul Giorgian BURCA Sergiu Lucian BIRO Gabor
25 CS UNIREA SÎNTANA - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-05-21 JURCĂ Tudor Florin BOLCAȘ Alin Călin ARDELEAN Paul Giorgian ALEXA Marius BIRO Gabor
22 CS VULTURII SOCODOR - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2016-05-22 BÎTEA Radu Bogdan NAGY Zoltan ARDELEAN Paul Giorgian TIULEA Cornel
24 C.S. VICTORIA FELNAC - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-05-14 BOGDAN Loredan NAGY Zoltan ARDELEAN Paul Giorgian TODERICI Mircea RAD Vasile
21 CS RECOLTA APATEU - AS VULTURII SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2016-05-15 HERȚEG Dorinel ARDELEAN Paul Giorgian CÎRMACI Filip Sergiu OLOGEANU Dan
21 AS VINGA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2016-05-19 SALADEA Sorin ARDELEAN Paul Giorgian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
23 CS UNIREA SÎNTANA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-05-07 BOGDAN Loredan CÎRMACI Filip Sergiu ARDELEAN Paul Giorgian CADAR Răzvan SFÃT Gheorghe
18 CS REAL HORIA - CS GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2016-05-08 PANĂ Natanael ARDELEAN Paul Giorgian ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin
20 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2016-05-12 CÎRMACI Filip Sergiu ARDELEAN Paul Giorgian RADU Paul OLOGEANU Dan
27 ATLETICO 2005 ARAD - ACS SIRIA Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-05-06 ARDELEAN Paul Giorgian PANTEA Sebastian
27 ATLETICO 2004 - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-05-06 ARDELEAN Paul Giorgian NEAGU Alexandru
19 VIITORUL 2 ARAD - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion SEMLAC 2016-05-03 PETROVAN Florin ARDELEAN Paul Giorgian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
25 C.S.S. GLORIA ARAD 2 - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-04-29 ARDELEAN Paul Giorgian DOBÂNDĂ Dinu
25 ATLETICO 2004 - FC ANDROMEDA Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-04-29 DOBÂNDĂ Dinu ARDELEAN Paul Giorgian
25 CSS GLORIA ARAD 1 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-04-29 DOBÂNDĂ Dinu ARDELEAN Paul Giorgian
19 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-04-24 OLARIU Laurențiu ARDELEAN Paul Giorgian PANTEA Sebastian ENOIU Traian
18 C.S. ŞOIMII LIPOVA - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2016-04-28 RIȚA Flavius Ionel ARDELEAN Paul Giorgian PANTEA Sebastian GYENGYE Iosif
19 VIITORUL 1 ARAD - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2016-04-26 NEAGU Alexandru ARDELEAN Paul Giorgian
20 CS ŞOIMII ŞIMAND - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-04-17 DEAC Ionel Alin ARDELEAN Paul Giorgian DREGHICI Flavius Cristian ENOIU Traian MAKO Andraș
19 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-04-09 DEAC Ionel Alin ARDELEAN Paul Giorgian VASILE Ioan Adrian BONDAR Mircea Constantin HAMZA Ioan
16 AS VOINŢA MUNAR - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-04-03 TRIF Cristian Alin ARDELEAN Paul Giorgian DREGHICI Flavius Cristian BABĂU Romulus
15 CS VOINŢA MAILAT - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2016-04-07 VESA Pavel Florin ARDELEAN Paul Giorgian DOBÂNDĂ Dinu ALB Ioan
20 VIITORUL 1 ARAD - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2016-04-06 COROBAN Cristian Ionel ARDELEAN Paul Giorgian
17 AS AQUA VEST ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2016-03-26 HERȚEG Dorinel BĂLA Casian Andrei ARDELEAN Paul Giorgian ALEXA Marius Andrei COMAN Ovidiu
15 FC ZIMANDU NOU - CS INEU Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2016-03-27 COROBAN Cristian Ionel ARDELEAN Paul Giorgian DUMITRU Flavia Daniela PEȘTE Bogdan Dumitru
14 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-03-31 TAKATS Cristian Flavius MADA Mădălin ARDELEAN Paul Giorgian OLOGEANU Dan
14 AS CETATE DEZNA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-03-20 NICORAȘ Ionuț Vasile ARDELEAN Paul Giorgian PANTEA Sebastian COMAN Ovidiu
13 AS AQUA VEST ARAD - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2016-03-24 PETROVAN Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ARDELEAN Paul Giorgian BUDA Leontin
13 AS VIITORUL TISA NOUĂ - ACS SIRIA Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2016-03-21 DREGHICI Flavius Cristian ARDELEAN Paul Giorgian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
18 ATLETICO 2004 - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-03-23 COROBAN Cristian Ionel ARDELEAN Paul Giorgian
15 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion CERMEI 2016-03-13 BURCĂ Daniel Adrian ARDELEAN Paul Giorgian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru TIULEA Cornel LOVAS Iosif Ioan
17 CSS GLORIA ARAD 1 - ATLETICO 2004 Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-03-16 ARDELEAN Paul Giorgian ȘUȘCĂ Andreea
13 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - GLOGOVAT 2013 Liga a 4 a StadionCURTICI 2015-11-21 DEAC Ionel Alin ARDELEAN Paul Giorgian PÂSLARU Andrei TIULEA Cornel LOVAS Iosif Ioan
12 AS DOROBANTI - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion DOROBANTI 2015-11-15 BOGDAN Loredan ARDELEAN Paul Giorgian SĂVAN Gavril Flavius Laurian HAMZA Ioan
11 AS PROGRESUL PECICA - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion PECICA 2015-11-07 NICORAȘ Ionuț Vasile ARDELEAN Paul Giorgian OPITZ Roland Ladislau TRIPA Claudiu VIDA Constantin
11 V. SOCODOR - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-11-08 GHEORGHE Valentin ARDELEAN Paul Giorgian GUDIU Ionel Florin BORA Gligore
9 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-11-12 JUNGER Andreas Thomas ȘUȘCĂ Andreea ARDELEAN Paul Giorgian MIHUȚA Petru
9 ATLETICO 2004 - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-11-11 ARDELEAN Paul Giorgian TAKATS Cristian Flavius
10 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2015-11-01 DEAC Ionel Alin ARSA Emil ARDELEAN Paul Giorgian TIULEA Cornel JUȘCÃ Teodor
8 CS VOINŢA MAILAT - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2015-11-05 SALADEA Sorin BURCA Sergiu Lucian ARDELEAN Paul Giorgian MANUȘOV Iosif
8 UTA B.D. 2001 - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-11-02 COROBAN Cristian Ionel ARDELEAN Paul Giorgian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
9 AS ALUNIŞ - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-10-25 VASILE Ioan Adrian ARDELEAN Paul Giorgian GUDIU Ionel Florin BRĂNIȘCAN Ioan
7 AS SEMLECANA SEMLAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-10-29 MATEUȚ Cãlin COIȘ Carol ARDELEAN Paul Giorgian TIULEA Cornel
7 ACS SIRIA - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2015-10-26 IOVA Cătălin Ionuț JUNGER Andreas Thomas ARDELEAN Paul Giorgian
8 S. LIPOVA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2015-10-17 JURCĂ Tudor Florin BONDAR Daniel ARDELEAN Paul Giorgian TIULEA Cornel BIRO Gabor
8 FC ZIMANDU NOU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2015-10-18 VASI Alexandru Iulian MIHOC Alina ARDELEAN Paul Giorgian JIVAN Mihai II
6 CS VICTORIA ZĂBRANI - GLOGOVAT 2013 Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2015-10-22 MIHOC Alina ARDELEAN Paul Giorgian MONA Sergiu Laurențiu DUMITRU Florin
6 LPS ARAD - ACS SIRIA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-10-21 TURGYAN Cătălin ARDELEAN Paul Giorgian
7 CS VOINŢA MAILAT - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2015-10-10 TRIF Cristian Alin IOVA Cătălin Ionuț ARDELEAN Paul Giorgian TIULEA Cornel ROȘU Eugen
5 CS UNIREA SÎNTANA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2015-10-15 PUICEA Claudiu Ghe. ARDELEAN Paul Giorgian NEAGU Alexandru BUDA Leontin
6 CS INEU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion INEU 2015-10-04 IOVA Cătălin Ionuț ARDELEAN Paul Giorgian TAKATS Cristian Flavius TĂNĂSESCU Romulus Cristian
6 AS AQUA VEST ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion SUBCETATE ARAD 2015-10-08 MATEUȚ Cãlin RADU Paul ARDELEAN Paul Giorgian APĂTEAN Adrian
5 AS STEAUA GRĂNICERI - CS INEU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2015-09-27 BOLCAȘ Alin Călin SĂVAN Gavril Flavius Laurian ARDELEAN Paul Giorgian BORA Gligore
4 AS PROGRESUL PECICA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PECICA 2015-09-19 BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ARDELEAN Paul Giorgian TIULEA Cornel VIDA Constantin
4 AS UNIREA ŞEITIN - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2015-09-20 PUICEA Claudiu Ghe. ARDELEAN Paul Giorgian TURGYAN Cătălin PEȘTE Bogdan Dumitru
3 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-09-13 OLARIU Laurențiu ARDELEAN Paul Giorgian MATEUȚ Cãlin BRĂNIȘCAN Ioan
2 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-09-06 BÎTEA Radu Bogdan ARDELEAN Paul Giorgian NEAGU Alexandru LOVAS Iosif Ioan
2 FC ZIMANDU NOU - A. TARNOVA Cupa Romaniei Stadion ZIMANDU NOU 2015-09-09 BURZA Cristian Mirel ARDELEAN Paul Giorgian PUICEA Claudiu Ghe. DUMITRU Florin
1 CS ŞOIMII ŞIMAND - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2015-08-30 GORNIC Alexandru Dan ARDELEAN Paul Giorgian NAGY Zoltan OLOGEANU Dan Cristian MAKO Andraș
30 AS VINGA - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2015-06-28 BÎTEA Radu Bogdan ARDELEAN Paul Giorgian BULZ Ștefan TIULEA Cornel SFÃT Gheorghe
29 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-06-21 BÎTEA Radu Bogdan ARDELEAN Paul Giorgian CIUCĂ Robert BUDA Leontin MÂNDRU Ștefan
28 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-06-14 COROBAN Cristian Ionel ARDELEAN Paul Giorgian CIUCĂ Robert HERȚEG Doru DOMIDE Flavius
27 P. GHIOROC - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-06-06 HERȚEG Dorinel ARDELEAN Paul Giorgian CRISTEA Silviu Florin OLOGEANU Dan DOMIDE Flavius
26 AS UNIREA ŞEITIN - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2015-05-31 BĂDICĂ Flavius Marian ARDELEAN Paul Giorgian LAUKO Claudiu Cosmin BONDAR Mircea Constantin PEȘTE Bogdan Dumitru
24 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2015-05-23 WERNITZER ADRIAN PAUL ALEXA MARIUS ANDREI ARDELEAN PAUL GIORGIAN Braniscan Ioan DOMIDE FLAVIUS
21 AS VOINŢA MACEA - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2015-05-17 CRISTEA EMIL IOAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN BETEA SORINA GEORGIANA Manusov Iosif BABĂU ROMULUS
23 S. PANCOTA II - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2015-05-10 COROBAN CRISTIAN IONEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN BETEA SORINA GEORGIANA Ologeanu Dan Cristian Peste Bogdan
21 AS PROGRESUL PECICA - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion PECICA 2015-05-02 NICORAŞ IONUŢ VASILE MIHOC ALINA ARDELEAN PAUL GIORGIAN Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
22 FC ZIMANDU NOU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2015-05-03 CRISTEA EMIL IOAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN PANTEA ANDREI ALEX. Braniscan Ioan BORA GLIGORE
19 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2015-04-18 HERŢEG DORINEL MIHOC ALINA ARDELEAN PAUL GIORGIAN Toderici Mircea SCRIDON DANIEL
12 CITYZENS - V.LUNCA TEUZ II Liga a 6 a Seria A Stadion MOTORUL 2015-04-19 TRIF CRISTIAN ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ARDELEAN PAUL GIORGIAN Manusov Iosif
12 V. SELEUS - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2015-04-19 IACOB NICOLAE LIVIU ARDELEAN PAUL GIORGIAN COIS CAROL Peste Bogdan
19 CS ATLETICO ARAD - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-04-11 DEAC IONEL ALIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Jivan Mihai II Vida Marcel
16 CS ŞOIMII ŞIMAND - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2015-04-09 NAGY ZOLTAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN LOVAS ALEXANDRU Mihuța Petru
16 V.LUNCA TEUZ CERMEI - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion CERMEI 2015-03-29 DEAC IONEL ALIN CRISTEA EMIL IOAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
17 CS VIITORUL SATU NOU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-03-28 ILEA ALEXANDRU IONUŢ ARDELEAN PAUL GIORGIAN HANYECZ DAN Ciurescu Victor SCRIDON DANIEL
16 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-03-22 SANDU ROLAND ARDELEAN PAUL GIORGIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Tănăsescu Romulus Cristian HAMZA IOAN
14 CS VOINŢA MAILAT - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2015-03-14 BÎTEA RADU BOGDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ARDELEAN PAUL GIORGIAN Dumitru Florin Vida Marcel
15 V. SOCODOR - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-11-23 OLARIU LAURENŢIU OPITZ ROLAND LADISLAU ARDELEAN PAUL GIORGIAN Dehelean Nicolae MÂNDRU ŞTEFAN
14 GLOGOVAT 2013 - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion HORIA 2014-11-15 RIŢA FLAVIUS IONEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Alb Ioan Marginean Valer
13 AS VOINŢA MUNAR - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-11-09 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN VESA PAVEL FLORIN Ciurescu Victor Lovas Iosif
12 AS VOINŢA MACEA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2014-11-01 COROBAN CRISTIAN IONEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Ologeanu Dan Cristian Peste Bogdan
12 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2014-10-25 TRIF CRISTIAN ALIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN COSTEA ADRIAN GEORGE Dumitru Florin SCRIDON DANIEL
9 CRISUL CH CRIS II - CS INEU Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2014-10-26 VASILE IOAN ADRIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN BETEA SORINA GEORGIANA Rad Vasile
10 GLOGOVAT 2013 - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion HORIA 2014-10-19 TRIF CRISTIAN ALIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN MATEUT CALIN Ologeanu Dan Rad Vasile
8 V. CHERELUŞ - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2014-10-19 COVACI IOAN FLORIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN HAIDA VALENTINA Maghiar Petre
10 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2014-10-11 DEAC IONEL ALIN BĂLA CASIAN ANDREI ARDELEAN PAUL GIORGIAN Ologeanu Dan CIOS DĂNUŢ
7 N.SINTEA MARE - PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2014-10-12 VESA PAVEL FLORIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN TURGYAN OVIDIU MIHAI Alb Ioan
8 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-10-05 ILEA ALEXANDRU IONUŢ ARDELEAN PAUL GIORGIAN PANTEA ANDREI ALEX. Tiulea Cornel Marginean Valer
6 CITYZENS - S. Livada Liga a 6 a Seria A Stadion MOTORUL 2014-10-05 IACOB NICOLAE LIVIU ARDELEAN PAUL GIORGIAN HAIDA VALENTINA Apatean Adrian
3 AS DOROBANTI - S LIPOVA Cupa Romaniei Stadion Dorobanti 2014-10-08 ARDELEAN MIRCEA FLORIN CRISTEA EMIL IOAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Herteg Doru Rad Vasile
7 CS FRONTIERA PILU - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-09-28 COROBAN CRISTIAN IONEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN PÂSLARU ANDREI Forton Nicusor MÂNDRU ŞTEFAN
7 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a StadionCURTICI 2014-09-20 JURCĂ TUDOR FLORIN BOLCAŞ ALIN CĂLIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Dumitru Florin SCRIDON DANIEL
6 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2014-09-21 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Forton Nicusor Marginean Valer
5 AS OLIMPIA BÎRZAVA - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2014-09-14 GORNIC ALEXANDRU DAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN MADA MADALIN Toderici Mircea HAMZA IOAN
5 ACS UTA II B.D. - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2014-09-06 BÎTEA RADU BOGDAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN VESA PAVEL FLORIN Vatran Dorin HAMZA IOAN
3 AS VICTORIA LUNCA TEUZ - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Cupa Romaniei Stadion CERMEI 2014-09-10 NICORAŞ IONUŢ VASILE ARDELEAN PAUL GIORGIAN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Herteg Doru PĂCURAR AUGUSTIN
4 CS GLORIA CTP ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion TELECOM ARAD 2014-08-29 HERŢEG DORINEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN OPITZ ROLAND LADISLAU Enoiu Traian Coman Ovidiu
3 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2014-08-31 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Herteg Doru HAMZA IOAN
2 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-08-24 FODORUŢ LAURENŢIU ARSA EMIL ARDELEAN PAUL GIORGIAN Manusov Iosif SFĂT GHEORGHE
2 AS PROGRESUL PECICA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PECICA 2014-08-16 NICORAŞ IONUŢ VASILE PANTEA SEBASTIAN ADRIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Dumitru Florin Marginean Valer
1 AS VINGA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2014-08-17 JURCĂ TUDOR FLORIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN BETEA SORINA GEORGIANA Herteg Doru Vida Marcel
2 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS VICTORIA ZĂBRANI Cupa Romaniei Stadion ŞIMAND 2014-08-20 NICORAŞ IONUŢ VASILE ARDELEAN PAUL GIORGIAN ANDEA ALEXANDRU Braniscan Ioan BERAR DANIEL
1 CS RECOLTA APATEU - S.PANCOTA II Cupa Romaniei Stadion APATEU 2014-08-09 BOGDAN LOREDAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN COJOCARIU DAN CRISTIAN Tiulea Cornel HAMZA IOAN
30 S. LIPOVA - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion LIPOVA 2014-06-29 NICORAŞ IONUŢ VASILE ARDELEAN PAUL GIORGIAN COSTEA ADRIAN GEORGE Ologeanu Dan Coman Ovidiu
29 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2014-06-22 COROBAN CRISTIAN IONEL ARSA EMIL ARDELEAN PAUL GIORGIAN Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
28 AVINTUL TARNOVA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2014-06-15 IACOB NICOLAE LIVIU ARDELEAN PAUL GIORGIAN LAUKO CLAUDIU COSMIN Bondar Mircea BERAR DANIEL
27 CS SPERANŢA TURNU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-06-07 COROBAN CRISTIAN IONEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN MAKO ANDREI SEBASTIAN Ciurescu Victor BABĂU ROMULUS
29 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2014-05-31 TRIF CRISTIAN ALIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Herteg Doru SCRIDON DANIEL
20 S. PANCOTA II - U. SILINDIA Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2014-06-01 CÎRMACI FILIP SERGIU ARDELEAN PAUL GIORGIAN CIUCA ROBERT Forton Nicusor
25 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2014-05-24 HERŢEG DORINEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN PANTEA ANDREI ALEX. Gornic Mircea ŞCHIOPU PETRE
27 V.LUNCA TEUZ CERMEI - ACS UTA BD Liga a 4 a Stadion CERMEI 2014-05-18 DEAC IONEL ALIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Tiulea Cornel BERAR DANIEL
23 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2014-05-11 BURZA CRISTIAN MIREL ARDELEAN PAUL GIORGIAN COSTEA ADRIAN GEORGE Ciurescu Victor SCRIDON DANIEL
27 GLORIA CTP ARAD - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion TELECOM 2014-05-14 NICORAŞ IONUŢ VASILE CRISTEA EMIL IOAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Herteg Doru DOMIDE FLAVIUS
22 Av. TARNOVA - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2014-05-04 VASI ALEXANDRU IULIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN CRISTEA SILVIU FLORIN Forton Nicusor PĂCURAR AUGUSTIN
24 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2014-04-26 NICORAŞ IONUŢ VASILE ARDELEAN PAUL GIORGIAN COIS PAUL ALEXANDRU Enoiu Traian VACZI GHEORGHE
15 U.GURAHONT - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion GURAHONT 2014-04-27 GORNIC ALEXANDRU DAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN SCRIDON DANIEL
23 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2014-04-18 DEAC IONEL ALIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Herteg Doru BIRO GABOR
23 Jun. S.SIRIA - Jun. AS PROGRESUL PECICA Jun. liga 4 Stadion ŞIRIA 2014-04-18 ARDELEAN PAUL GIORGIAN
20 S. LIPOVA - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion LIPOVA 2014-04-19 RIŢA FLAVIUS IONEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN CÎRMACI FILIP SERGIU Vatran Dorin Coman Ovidiu
18 CS VIITORUL SATU NOU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-04-06 BOGDAN LOREDAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN HAIDA VALENTINA Manusov Iosif Vida Marcel
20 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion SP.GERMAN 2014-03-30 JURCĂ TUDOR FLORIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN COIS PAUL ALEXANDRU Jivan Mihai II BERAR DANIEL
12 P. GHIOROC - GL.SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion GHIOROC 2014-03-29 VASI ALEXANDRU IULIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Rad Vasile
19 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion CERMEI 2014-03-23 BURZA CRISTIAN MIREL CRISTEA EMIL IOAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Ciurescu Victor SCRIDON DANIEL
19 Jun. V. LUNCA TEUZ - Jun. AS AQUA VEST ARAD Jun. liga 4 Stadion CERMEI 2014-03-23 ARDELEAN PAUL GIORGIAN
18 CS UNIREA SÎNTANA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2014-03-15 GORNIC ALEXANDRU DAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN CĂŞUŢ CRISTIAN Ologeanu Dan Cristian Vida Marcel
17 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a StadionCURTICI 2013-11-30 BÎTEA RADU BOGDAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN VESA PAVEL FLORIN Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
16 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-11-24 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN OPITZ ROLAND LADISLAU Buica Dumitru Marginean Valer
14 S. LIPOVA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion LIPOVA 2013-11-17 BURZA CRISTIAN MIREL ARDELEAN PAUL GIORGIAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
14 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2013-11-09 HERŢEG DORINEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Ologeanu Dan Cristian BIRO GABOR
13 CS FRONTIERA PILU - N. SEBIS Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2013-11-10 HERŢEG DORINEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN CÎRMACI FILIP SERGIU Ologeanu Dan Miron Marian
13 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-11-02 GORNIC ALEXANDRU DAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Herteg Doru Vida Marcel
9 V.CAPORAL ALEXA - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2013-11-03 IACOB NICOLAE LIVIU ARDELEAN PAUL GIORGIAN PĂCURAR COSMIN FLAVIUS Buica Dumitru
11 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2013-10-27 FODORUŢ LAURENŢIU MIHOC ALINA ARDELEAN PAUL GIORGIAN Apatean Adrian Rosu Eugen
11 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SP.GERMAN 2013-10-19 BURZA CRISTIAN MIREL BĂLA CASIAN ANDREI ARDELEAN PAUL GIORGIAN Dumitru Florin DOMIDE FLAVIUS
11 Jun. F.O.SP. GERMAN - Jun. AS PROGRESUL PECICA Jun. liga 4 Stadion SP.GERMAN 2013-10-19 ARDELEAN PAUL GIORGIAN
7 AS HĂLMAGIU - S.PANCOTA II Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2013-10-20 NICORAŞ IONUŢ VASILE HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ARDELEAN PAUL GIORGIAN Vida Marcel
9 CS DACIA BELIU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2013-10-12 BOGDAN LOREDAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Apatean Adrian Marginean Valer
9 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-10-13 DEAC IONEL ALIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN CÎRMACI FILIP SERGIU Rusan Dumitru Miron Marian
9 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion CERMEI 2013-10-06 HERŢEG DORINEL BOLCAŞ ALIN CĂLIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Ologeanu Dan CIOS DĂNUŢ
5 AS DOROBANTI - P. GHIOROC Liga a 6 a Seria A Stadion Dorobanti 2013-10-05 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL ŞERAN ADRIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN BIRO GABOR
7 N. SEBIS - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2013-09-29 HERŢEG DORINEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN CĂŞUŢ CRISTIAN Rusan Dumitru MÂNDRU ŞTEFAN
7 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2013-09-21 HERŢEG DORINEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN NAGY ZOLTAN Jivan Mihai II Vida Marcel
6 AS ALUNIŞ - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2013-09-22 RIŢA FLAVIUS IONEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN POPAN BOGDAN ALEX. Toderici Mircea BERAR DANIEL
1 CS UNIREA SÎNTANA - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2013-09-26 SICLOVAN PAUL ALEX. MADA MADALIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN
5 O. BUJAC - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2013-09-14 BURCĂ DANIEL ADRIAN RIŢA FLAVIUS IONEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN Buica Dumitru BIRO GABOR
5 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2013-09-15 DEAC IONEL ALIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN CĂŞUŢ CRISTIAN Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
4 AS STEAUA GRĂNICERI - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2013-09-08 WERNITZER ADRIAN PAUL ARDELEAN PAUL GIORGIAN MATEUT CALIN Jivan Mihai II BERAR DANIEL
2 S. LIPOVA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Cupa Romaniei Stadion LIPOVA 2013-09-11 BOGDAN LOREDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ARDELEAN PAUL GIORGIAN Apatean Adrian SCRIDON DANIEL
4 GLORIA CTP ARAD - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion TELECOM 2013-08-30 GORNIC ALEXANDRU DAN MOCANU SILVIU FLAVIU ARDELEAN PAUL GIORGIAN Ologeanu Dan Cristian VACZI GHEORGHE
3 AC ŞAGU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-09-01 COROBAN CRISTIAN IONEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN COVACI IOAN FLORIN Toderici Mircea BORA GLIGORE
2 V. SOCODOR - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2013-08-25 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN HANYECZ DAN Enoiu Traian HAMZA IOAN
1 AS VINGA - CS VOINŢA MAILAT Cupa Romaniei Stadion VINGA 2013-08-28 BURZA CRISTIAN MIREL ARDELEAN PAUL GIORGIAN COSTEA ADRIAN GEORGE Apatean Adrian BIRO GABOR
2 AS AQUA VEST ARAD - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-08-17 GORNIC ALEXANDRU DAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN CĂŞUŢ CRISTIAN Herteg Doru ŞANDOR IOAN
1 S. LIPOVA - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion LIPOVA 2013-08-18 HERŢEG DORINEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN CÎRMACI FILIP SERGIU Ologeanu Dan CIOS DĂNUŢ
1 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS CS UTA Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-08-10 NICORAŞ IONUŢ VASILE ARDELEAN PAUL GIORGIAN CĂŞUŢ CRISTIAN Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
34 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2013-06-30 BOGDAN LOREDAN BUDA LEONTIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Dehelean Nicolae PĂCURAR AUGUSTIN
33 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2013-06-23 COROBAN CRISTIAN IONEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN RIŢA FLAVIUS IONEL Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
31 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2013-06-16 JURCĂ TUDOR FLORIN ARSA EMIL ARDELEAN PAUL GIORGIAN Herteg Doru HAMZA IOAN
32 V. SOCODOR - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2013-06-19 ILEA ALEXANDRU IONUŢ ARDELEAN PAUL GIORGIAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Dehelean Nicolae Miron Marian
34 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS INEU Liga a 4 a Stadion TISA NOUĂ 2013-06-08 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN GHEORGHE VALENTIN Tripa Claudiu DOMIDE FLAVIUS
32 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion PECICA 2013-06-01 TRIF CRISTIAN ALIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN VASILE IOAN ADRIAN Herteg Doru SCRIDON DANIEL
33 CS SPERANŢA TURNU - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion TURNU 2013-06-05 TRIF CRISTIAN ALIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Braniscan Ioan CIOS DĂNUŢ
30 AS AQUA VEST ARAD - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-05-25 BOGDAN LOREDAN VASILE IOAN ADRIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
26 AVINTUL TARNOVA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2013-05-26 TRIF CRISTIAN ALIN CRISTEA EMIL IOAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
31 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2013-05-29 TRIF CRISTIAN ALIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Herteg Doru BABĂU ROMULUS
29 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2013-05-18 GORNIC ALEXANDRU DAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN VESA PAVEL FLORIN Braniscan Ioan Marginean Valer
25 CS FRONTIERA PILU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2013-05-19 HERŢEG DORINEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Negru Marin Tarlea Mihai
27 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2013-05-11 BURZA CRISTIAN MIREL ARDELEAN PAUL GIORGIAN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
28 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion NĂDAB 2013-05-15 BURZA CRISTIAN MIREL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ARDELEAN PAUL GIORGIAN Vatran Dorin BERAR DANIEL
26 AS AQUA VEST ARAD - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-05-03 GORNIC ALEXANDRU DAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Ologeanu Dan CIOS DĂNUŢ
20 AVINTUL TARNOVA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2013-04-14 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Rusan Dumitru BABĂU ROMULUS
22 CS INEU - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion INEU 2013-04-06 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN NAGY ZOLTAN Buica Dumitru BABĂU ROMULUS
21 SC FC UTA II SA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion SEGA 2013-03-29 BOGDAN LOREDAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Herteg Doru BIRO GABOR
19 O. BUJAC - CS VLADIMIRESCU 2003 Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2013-03-30 TRIF CRISTIAN ALIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Toderici Mircea HAMZA IOAN
20 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 4 a Stadion NĂDAB 2013-03-24 HERŢEG DORINEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Axente Mircea HAMZA IOAN
18 CS ATLETICO ARAD - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion SEGA 2013-03-23 HERŢEG DORINEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN TULCAN RAUL EMIL Forton Nicusor SCRIDON DANIEL
19 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2013-03-09 BOGDAN LOREDAN PANTIŞ ROBERT CĂTĂLIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Vatran Dorin CIOS DĂNUŢ
17 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2013-03-10 FODORUŢ LAURENŢIU ARDELEAN PAUL GIORGIAN PANTEA ANDREI ALEX. Petrisor Gheorghe BIZĂU BODNĂRAŞ
18 CS UNIREA SÎNTANA - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 0000-00-00 GORNIC ALEXANDRU DAN VASILE IOAN ADRIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Mihuța Petru DOMIDE FLAVIUS
17 CS ŞOIMII TAUŢ - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-11-24 BOGDAN LOREDAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN MOCAN CIPRIAN DUMITRU Enoiu Traian SFĂT GHEORGHE
14 AS VINGA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2012-11-18 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN GHEORGHE VALENTIN Manusov Iosif SFĂT GHEORGHE
15 CS UNIREA SÎNTANA - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2012-11-10 ARDELEAN MIRCEA FLORIN TODERICI MIRCEA ARDELEAN PAUL GIORGIAN Apatean Adrian Rad Vasile
14 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-11-03 DEAC IONEL ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ARDELEAN PAUL GIORGIAN Axente Mircea Rad Vasile
12 CS ŞOIMII ŞIMAND - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2012-11-04 DEAC IONEL ALIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN BUDA LEONTIN Enoiu Traian JUŞCĂ TEODOR
8 AS HĂLMAGIU - S LIPOVA Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2012-10-28 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN NAGHI REMUS IONUŢ Tripa Claudiu
12 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2012-10-21 HERŢEG DORINEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN BURCĂ SERGIU LUCIAN Tripa Claudiu Vida Marcel
9 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CRISUL CH. CRIS II Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2012-10-13 COVACI IOAN FLORIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN ARDELEAN IOAN VIOREL Strengar Virgil Vida Marcel
9 AS FLACĂRA ŢIPAR - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2012-10-14 OLARIU LAURENŢIU GHEORGHE VALENTIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Rusan Dumitru MÂNDRU ŞTEFAN
10 AS AQUA VEST ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2012-10-06 BOGDAN LOREDAN CRISTEA EMIL IOAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Vatran Dorin LUCACI ADRIAN
2 V. ALMAŞ - CS ŞIRIANA ŞIRIA Cupa Romaniei Stadion CIL 2012-10-10 VASI ALEXANDRU IULIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ARDELEAN PAUL GIORGIAN Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
9 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-09-29 HERŢEG DORINEL ARSA EMIL ARDELEAN PAUL GIORGIAN Tripa Claudiu Rad Vasile
8 AS PROGRESUL PECICA - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion PECICA 2012-09-21 HERŢEG DORINEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Tripa Claudiu BIRO GABOR
6 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2012-09-23 HIDIŞ SFERDIAN IOAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN GUDIU IONEL FLORIN Mihuța Petru SFĂT GHEORGHE
5 FC SÎNLEANI - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2012-09-15 HIDIŞ SFERDIAN IOAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Toderici Mircea Vida Marcel
5 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-09-16 COROBAN CRISTIAN IONEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN GOIA STEFAN FLORIN Tripa Claudiu ŞANDOR IOAN
6 GLORIA CTP ARAD - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 4 a Stadion TELECOM 2012-09-08 GORNIC ALEXANDRU DAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN NICORAŞ VIOLETA ARIANA Axente Mircea ŞANDOR IOAN
5 SC FC UTA II SA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-09-01 BURZA CRISTIAN MIREL VASILE IOAN ADRIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Herteg Doru LEAC IOAN
2 V. SOCODOR - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Cupa Romaniei Stadion SOCODOR 2012-09-05 FODORUŢ LAURENŢIU ARDELEAN PAUL GIORGIAN COVACI IOAN FLORIN Dehelean Nicolae BABĂU ROMULUS
2 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2012-08-25 HERŢEG DORINEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN LAUKO CLAUDIU COSMIN Toderici Mircea BERAR DANIEL
2 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2012-08-18 BURZA CRISTIAN MIREL ARDELEAN PAUL GIORGIAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Braniscan Ioan BABĂU ROMULUS
3 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2012-08-22 GORNIC ALEXANDRU DAN VASILE IOAN ADRIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
1 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS INEU Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-08-11 HERŢEG DORINEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN BURCĂ SERGIU LUCIAN Axente Mircea CIOS DĂNUŢ
ETAPA 34 V. SOCODOR - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2012-06-30 Bîtea Radu Bogdan Ardelean Paul Giorgian Dreghici Flavius Cristian Mihuța Petru BABĂU ROMULUS
ETAPA 33 Av. TARNOVA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2012-06-23 Burca Daniel Ardelean Paul Giorgian Burcă Sergiu Lucian Mihuța Petru HAMZA IOAN
ETAPA 32 CS SPERANŢA TURNU - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2012-06-16 Cojocariu Sebastian Ardelean Paul Giorgian Negrilă Cristian Gabriel Alb Ioan ŞANDOR IOAN
ETAPA 31 AS CETATE DEZNA - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2012-06-13 Păducel Cristian Ardelean Paul Giorgian Demeter Claudiu Ioan Belle Nicolae JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 32 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2012-05-26 Herţeg Dorinel Bolcaş Alin Călin Ardelean Paul Giorgian Toderici Mircea JUŞCĂ TEODOR
RESTANTA V. PEREGU MARE - AS VINGA Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2012-05-30 Deac Ionel Alin Ardelean Paul Giorgian Vesa Pavel Florin Vatran Dorin
ETAPA 31 CS VIITORUL SATU NOU - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a StadionSATU NOU 2012-05-19 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Ardelean Paul Giorgian Braniscan Ioan BERAR DANIEL
ETAPA 28 CS DACIA BELIU - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-05-20 Vasi Alexandru Iulian Ardelean Paul Giorgian Lauko Claudiu Forton Nicusor BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 30 CS VOINŢA MAILAT - CS INEU Liga a 4 a Stadion MAILAT 2012-05-12 Barta Paul Sebastian Ardelean Paul Giorgian Burcă Sergiu Lucian Vatran Dorin Vida Marcel
ETAPA 26 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2012-05-06 Păducel Cristian Ardelean Paul Giorgian Pantea Andrei Vatran Dorin LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 29 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2012-05-09 Herţeg Dorinel Ardelean Paul Giorgian Burcă Sergiu Lucian Dehelean Nicolae JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 27 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-04-28 Trif Cristian Alin Ardelean Paul Giorgian Bolcaş Alin Călin Vatran Dorin Vida Marcel
ETAPA 25 G. CERMEI - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion CERMEI 2012-04-29 Riţa Flavius Ardelean Paul Giorgian Negrilă Cristian Gabriel Bîndea Petru ACKERMANN
ETAPA 26 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion PECICA 2012-04-21 Cadar Răzvan Olimpiu Ardelean Paul Giorgian Mocan Ciprian Dumitru Dumitru Florin LEAC IOAN
ETAPA 24 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion TISA NOUĂ 2012-04-22 Burza Cristian Mirel Bujor Ardelean Paul Giorgian Protase Alexa Marian Herteg Doru BIRO GABOR
ETAPA 25 CS VIITORUL SATU NOU - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a StadionSATU NOU 2012-04-14 Trif Cristian Alin Ardelean Paul Giorgian Burcă Sergiu Lucian Toderici Mircea SCRIDON DANIEL
ETAPA 22 AVINTUL TARNOVA - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2012-04-08 Bogdan Loredan Hărduţ Gabriel Dumitru Ardelean Paul Giorgian Petrisor Gheorghe HAMZA IOAN
ETAPA 11 P. GHIOROC - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion GHIOROC 2012-04-06 Palcu Gheorghe Marius Ardelean Paul Giorgian Mocan Ciprian Dumitru Herteg Doru
ETAPA 23 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2012-03-31 Deac Ionel Alin Cristea Emil Ioan Ardelean Paul Giorgian Tiulea Cornel JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 21 V. SOCODOR - V. ALMAŞ Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2012-04-01 Bîtea Radu Bogdan Ardelean Paul Giorgian Kalo Gabriel Sabin Bondar Mircea Marginean Valer
ETAPA 22 AS AQUA VEST ARAD - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2012-03-24 Fodoruţ Laurenţiu Ardelean Paul Giorgian Vesa Pavel Florin Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
ETAPA 20 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2012-03-25 Olariu Laurenţiu Ardelean Paul Giorgian Nicoraș Violeta Mihuța Petru NEDELEA MARIAN
ETAPA 21 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2012-03-17 Fodoruţ Laurenţiu Ardelean Paul Giorgian Burcă Sergiu Lucian Enoiu Traian Rad Vasile
ETAPA 19 M. USUSĂU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion USUSĂU 2012-03-18 Coroban Cristian Ionel Buda Leontin Ardelean Paul Giorgian Axente Mircea Vida Marcel
18 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion BUTENI 2012-03-10 Fodoruţ Laurenţiu Ardelean Paul Giorgian Stanciu Mihai Vlăduţ Rosca Mircea BORA GLIGORE
ETAPA 19 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2011-12-03 Biro Gabor Oliver Ardelean Paul Giorgian Burcă Sergiu Lucian Rosca Mircea CIOS DĂNUŢ
ETAPA 19 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori Stadion ŞIRIA 2011-12-03 Burcă Sergiu Lucian Ardelean Paul Giorgian Popa Paul
ETAPA 17 AS CETATE DEZNA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2011-12-04 Tănăsescu Romulus Cristian Ardelean Paul Giorgian Gudiu Ionel Florin Alb Ioan RACHINOIU VIOREL
ETAPA 18 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-11-26 Vasile Dumitru Gheorghe Cristea Emil Ioan Ardelean Paul Giorgian Buica Dumitru DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 16 V. SOCODOR - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2011-11-27 Tănăsescu Romulus Cristian Ardelean Paul Giorgian Dan Mihai Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
ETAPA 15 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2011-11-20 Ardelean Mircea Florin Ardelean Paul Giorgian Şeran Adrian Enoiu Traian Miron Marian
ETAPA 16 AS AQUA VEST ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2011-11-12 Ardelean Mircea Florin Băla Casian Andrei Ardelean Paul Giorgian Herteg Doru JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 14 CS. VLADIMIRESCU II - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2011-11-13 Cristea Silviu Florin Dumitru Flavia Daniela Ardelean Paul Giorgian Alb Ioan BOGDAN IOAN
ETAPA 15 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PILU 2011-11-05 Bîtea Radu Bogdan Arsa Emil Ardelean Paul Giorgian Braniscan Ioan Vida Marcel
ETAPA 13 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2011-11-06 Deac Ionel Alin Iacob Nicolae Liviu Ardelean Paul Giorgian Negrilă Raul LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 14 AS PROGRESUL PECICA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-10-29 Bogdan Loredan Hărduţ Gabriel Dumitru Ardelean Paul Giorgian Axente Mircea ŞANDOR IOAN
ETAPA 12 CS MONEASA - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2011-10-30 Barta Paul Sebastian Hărduţ Gabriel Dumitru Ardelean Paul Giorgian Tiulea Cornel Vida Marcel
ETAPA 13 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-10-22 Herţeg Dorinel Ardelean Paul Giorgian Feieş Cosmin Ioan Tripa Claudiu Vida Marcel
ETAPA 11 AS VOINŢA MACEA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2011-10-23 Tănăsescu Romulus Cristian Ardelean Paul Giorgian Nicoraș Violeta Petrisor Gheorghe Miron Marian
ETAPA 12 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion SUBCETATE ARAD 2011-10-15 Ardelean Mircea Florin Ardelean Paul Giorgian Mocan Ciprian Dumitru Tripa Claudiu JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 11 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - V. ALMAŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2011-10-09 Tănăsescu Romulus Cristian Ardelean Paul Giorgian Burcă Sergiu Lucian Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
ETAPA 9 CS INEU - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion INEU 2011-09-24 Bîtea Radu Bogdan Ardelean Paul Giorgian Gheorghe Valentin Dumitru Florin DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 4 S. CHIER - AS HĂLMAGIU Liga Promotie B Stadion CHIER 2011-09-25 Gheorghe Valentin Păcurar Cosmin Flavius Ardelean Paul Giorgian Herteg Doru
CUPA ROM. AS STEAUA GRĂNICERI - SC FC UTA II ARAD SA Cupa Romaniei Stadion GRĂNICERI 2011-09-28 Herţeg Dorinel Ardelean Paul Giorgian Riţa Flavius Enoiu Traian PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 8 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2011-09-17 Fodoruţ Laurenţiu Băla Casian Andrei Ardelean Paul Giorgian Tripa Claudiu LUCACI ADRIAN
ETAPA 6 AS VOINŢA MUNAR - AS VOINŢA MACEA Liga Onoare A Stadion MUNAR 2011-09-18 Gheorghe Valentin Puicea Claudiu Gheorghe Ardelean Paul Giorgian Gornic Mircea AMANAT
ETAPA 7 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2011-09-10 Trif Cristian Alin Rotaru Sorin Tudor Ardelean Paul Giorgian Enoiu Traian LUCACI ADRIAN
ETAPA 5 M. USUSĂU - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga Onoare A Stadion USUSĂU 2011-09-11 Barta Paul Sebastian Ardelean Paul Giorgian Hromei Alexandru Forton Nicusor PINTEA MIHAI
ETAPA 4 CS RECOLTA APATEU - G. CERMEI Liga Onoare B Stadion BERECHIU 2011-09-04 Vasi Alexandru Iulian Ardelean Paul Giorgian Cojocariu Sebastian Dehelean Nicolae Vida Marcel
CUPA ROM. AS STEAUA GRĂNICERI - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Cupa Romaniei Stadion GRĂNICERI 2011-09-07 Deac Ionel Alin Ardelean Paul Giorgian Pantea Sebastian Tripa Claudiu BABĂU ROMULUS
ETAPA 5 AS UNIREA ŞEITIN - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-08-27 Trif Cristian Alin Vasile Ioan Adrian Ardelean Paul Giorgian Buica Dumitru Marginean Valer
ETAPA 1 V. SELEUS - V.CAPORAL ALEXA Liga Promotie B Stadion Seleus 2011-08-28 Palcu Gheorghe Marius Ardelean Paul Giorgian Drimbe Denis Belle Nicolae
ETAPA 3 CS VIITORUL SATU NOU - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-08-20 Fodoruţ Laurenţiu Protase Alexa Marian Ardelean Paul Giorgian Dumitru Florin BABĂU ROMULUS
ETAPA 2 AS ALUNIŞ - AC ŞAGU Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2011-08-21 Hidiş Sferdian Ioan Ardelean Paul Giorgian Wernitzer Adrian Mihuța Petru GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 4 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS INEU Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-08-24 Trif Cristian Alin Ardelean Paul Giorgian Puicea Claudiu Gheorghe Dumitru Florin LUCACI ADRIAN
ETAPA 2 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion PILU 2011-08-13 Fodoruţ Laurenţiu Ardelean Paul Giorgian Feieş Cosmin Ioan Buica Dumitru Rad Vasile
ETAPA 1 AC ŞAGU - FC ZIMANDU NOU Cupa Romaniei Stadion ŞAGU 2011-08-17 Fodoruţ Laurenţiu Ardelean Paul Giorgian Feieş Cosmin Ioan Bondar Mircea Rad Vasile
ETAPA 1 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-08-06 Fodoruţ Laurenţiu Ardelean Paul Giorgian Coroban Cristian Ionel Vatran Dorin LUCACI ADRIAN
ETAPA 33 AS ALUNIŞ - AS VOINŢA MUNAR Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2011-06-26 Trif Cristian Alin Ardelean Paul Giorgian Mocan Ciprian Dumitru Toderici Mircea HAMZA IOAN
ETAPA 34 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion GALȘA 2011-06-29 Fodoruţ Laurenţiu Ardelean Paul Giorgian Aniculăesei Mihai Cornel Herteg Doru Rad Vasile
ETAPA 32 CS MONEASA - AS CETATE DEZNA Liga Onoare B Stadion MONEASA 2011-06-19 Burza Cristian Mirel Bujor Ardelean Paul Giorgian Hromei Alexandru Dumitru Florin RACHINOIU VIOREL
ETAPA 31 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga Onoare A Stadion SÂNPAUL 2011-06-11 Herţeg Dorinel Ardelean Paul Giorgian Hromei Alexandru Axente Mircea PINTEA MIHAI
ETAPA 30 CS DACIA BELIU - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion BELIU 2011-06-05 Barta Paul Sebastian Ardelean Paul Giorgian Arsa Emil Forton Nicusor JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 29 AS VICTORIA PRO NĂDLAC - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga Onoare A Stadion NADLAC 2011-05-28 Bîtea Radu Bogdan Ardelean Paul Giorgian Kocsis Eduard Bondar Mircea Vida Marcel
ETAPA 19 M. USUSĂU - AS VINGA Liga Promotie A Stadion USUSĂU 2011-05-29 Ştrengar Virgil Petru Hărduţ Gabriel Dumitru Ardelean Paul Giorgian Braniscan Ioan
ETAPA 33 CS INEU - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion INEU 2011-06-01 Fodoruţ Laurenţiu Ardelean Paul Giorgian Vesa Pavel Florin Herteg Doru ŞANDOR IOAN
ETAPA 30 SC FC UTA II SA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a ICRTI 2011-05-20 Herţeg Dorinel Ardelean Paul Giorgian Nagy Zoltan Dumitru Florin BIRO GABOR
ETAPA 21 V. FELNAC - M. USUSĂU Liga Promotie A Stadion FELNAC 2011-05-22 Ciumedean Alexandru Vlad Ardelean Paul Giorgian Maghiar Petre SCRIDON DANIEL
ETAPA 27 CS ATLETICO ARAD - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga Onoare A Stadion ATLETICO ARAD 2011-05-14 Trif Cristian Alin Băla Casian Andrei Ardelean Paul Giorgian Braniscan Ioan SCRIDON DANIEL
ETAPA 27 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS MONEASA Liga Onoare B Stadion ŞIMAND 2011-05-15 Herţeg Dorinel Hărduţ Gabriel Dumitru Ardelean Paul Giorgian Buica Dumitru BERAR DANIEL
ETAPA 28 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-05-07 Butunoi Adrian Cătălin Ardelean Paul Giorgian Hromei Alexandru Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
ETAPA 26 AS PROGRESUL NĂDAB - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion NĂDAB 2011-05-08 Cristea Emil Ioan Mihoc Alina Ardelean Paul Giorgian Vlad Remus BOGDAN IOAN
ETAPA 27 CS VLADIMIRESCU 2003 - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2011-05-04 Ardelean Mircea Florin Ardelean Paul Giorgian Dumitru Flavia Daniela Ologeanu Dan SCRIDON DANIEL
ETAPA 27 CS VLADIMIRESCU 2003 - SC FC UTA II ARAD SA Juniori Stadion VLADIMIRESCU 2011-04-29 Riţa Flavius Ardelean Paul Giorgian Ardelean Mircea Florin
ETAPA 15 V. ALMAŞ - V.CAPORAL ALEXA Liga Promotie B Stadion CIL 2011-04-30 Rusan Dumitru Eduard Ardelean Paul Giorgian Vasile Ioan Adrian Buica Dumitru
ETAPA 26 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - FC SÎNLEANI Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-04-23 Vasi Alexandru Iulian Bolcaş Alin Călin Ardelean Paul Giorgian Buica Dumitru SFĂT GHEORGHE
CUPA ROM. CS VLADIMIRESCU 2003 - AS SEMLECANA SEMLAC Cupa Romaniei Stadion ATLETICO ARAD 2011-04-27 Biro Gabor Oliver Mocanu Silviu Flaviu Ardelean Paul Giorgian Tripa Claudiu Rad Vasile
ETAPA 23 CS ATLETICO ARAD - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A Stadion ATLETICO ARAD 2011-04-16 Bogdan Loredan Ardelean Paul Giorgian Hromei Alexandru Dumitru Florin SCRIDON DANIEL
ETAPA 23 AS PROGRESUL NĂDAB - CS MONEASA Liga Onoare B Stadion NĂDAB 2011-04-17 Vasi Alexandru Iulian Ardelean Paul Giorgian Măruşca Paul Răzvan Tripa Claudiu GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 23 CS VOINŢA MAILAT - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion MAILAT 2011-04-09 Deac Ionel Alin Jivan Mihai Adrian Ardelean Paul Giorgian Buica Dumitru LEAC IOAN
ETAPA 21 AS CETATE DEZNA - CS REGAL HORIA Liga Onoare B Stadion DEZNA 2011-04-10 Mako Andras Ardelean Paul Giorgian Negrilă Cristian Gabriel Mihuța Petru PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 22 CS UNIREA SÎNTANA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-04-02 Trif Cristian Alin Băla Casian Andrei Ardelean Paul Giorgian Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 20 AS GLORIA SECUSIGIU - AS SEDERHAT Liga Onoare A Stadion SECUSIGIU 2011-04-03 Mihoc Alina Ardelean Paul Giorgian Pîncotan Andrei Alexandru Vatran Dorin BORA GLIGORE
RESTANTA AS PROGRESUL PECICA - FC SÎNLEANI Juniori Stadion PECICA 2011-04-06 Băla Casian Andrei Ardelean Paul Giorgian Ardelean Mircea Florin
ETAPA 20 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS ALUNIŞ Liga Onoare A Stadion SP.GERMAN 2011-03-26 Pantea Sebastian Ardelean Paul Giorgian Kalo Gabriel Sabin Manusov Iosif Barna Dan
ETAPA 20 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS INTER ARAD Liga Onoare A Stadion SĂVÂRŞIN 2011-03-27 Trif Cristian Alin Jivan Mihai Adrian Ardelean Paul Giorgian Petrisor Gheorghe Marginean Valer
ETAPA 21 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-03-19 Burza Cristian Mirel Bujor Hărduţ Gabriel Dumitru Ardelean Paul Giorgian Braniscan Ioan BABĂU ROMULUS
ETAPA 19 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS REGAL HORIA Liga Onoare B Stadion TÂRNOVA 2011-03-20 Bîtea Radu Bogdan Ardelean Paul Giorgian Negrilă Cristian Gabriel Forton Nicusor ACKERMANN
ETAPA 20 AS PROGRESUL PECICA - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-03-12 Ardelean Mircea Florin Băla Casian Andrei Ardelean Paul Giorgian Vida Marcel SCRIDON DANIEL
ETAPA 19 CS UNIREA SÎNTANA - CS VLADIMIRESCU 2003 Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2010-12-04 Burza Cristian Mirel Bujor Ardelean Paul Giorgian Alexa Marius Andrei Ologeanu Dan Cristian BIRO GABOR
ETAPA 17 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - CS MONEASA Liga Onoare B Stadion VÂRFURILE 2010-12-05 Coroban Cristian Ionel Ardelean Paul Giorgian Maghiar Petre Buica Dumitru BORA GLIGORE
ETAPA 18 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2010-11-27 Stamatoiu Constantin Ardelean Paul Giorgian Protase Alexa Marian Axente Mircea CIOS DĂNUŢ
ETAPA 16 AS GLORIA SECUSIGIU - AS VICTORIA PRO NĂDLAC Liga Onoare A Stadion SECUSIGIU 2010-11-28 Hidiş Sferdian Ioan Ardelean Paul Giorgian Demeter Claudiu Ioan Manusov Iosif PINTEA MIHAI
ETAPA 17 SC FC UTA II SA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ICRTI 2010-11-19 Trif Cristian Alin Protase Alexa Marian Ardelean Paul Giorgian Ologeanu Dan ARDELEAN NICOLAE
ETAPA 15 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS VOINŢA MUNAR Liga Onoare A Stadion BÂRZAVA 2010-11-21 Barta Paul Sebastian Maghiar Petre Ardelean Paul Giorgian Alb Ioan CIOS DĂNUŢ
ETAPA 16 CS UNIREA SÎNTANA - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2010-11-13 Barta Paul Sebastian Ardelean Paul Giorgian Burcă Sergiu Lucian Ologeanu Dan CIOS DĂNUŢ
ETAPA 14 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare B Stadion GALȘA 2010-11-14 Bogdan Loredan Ardelean Paul Giorgian Puicea Claudiu Gheorghe Tripa Claudiu ŞANDOR IOAN
ETAPA 15 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2010-11-06 Vasile Dumitru Gheorghe Ardelean Paul Giorgian Stamatoiu Alexandru Dacian Rosca Mircea JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 13 CS FRONTIERA PILU - CS DACIA BELIU Liga Onoare B Stadion CH. CRIȘ 2010-11-07 Burza Cristian Mirel Bujor Toderici Mircea Ardelean Paul Giorgian Herteg Doru NEDELEA MARIAN
ETAPA 14 AS UNIREA ŞEITIN - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2010-10-30 Vasile Dumitru Gheorghe Mocanu Silviu Flaviu Ardelean Paul Giorgian Tiulea Cornel ŞANDOR IOAN
ETAPA 10 CS SPERANŢA TURNU - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga Onoare A Stadion TURNU 2010-10-31 Boruga Carlos Răzvan Ardelean Paul Giorgian Puicea Claudiu Gheorghe Vida Marcel SFĂT GHEORGHE
ETAPA 11 AS VOINŢA MUNAR - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga Onoare A Stadion MUNAR 2010-10-24 Riţa Flavius Ardelean Paul Giorgian Mariş Sorin Negru Marin GYENGE IOSIF
ETAPA 12 AS AQUA VEST ARAD - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2010-10-16 Bogdan Loredan Naghi Remus Ionuţ Ardelean Paul Giorgian Toderici Mircea RACHINOIU VIOREL
ETAPA 8 M. USUSĂU - V. FELNAC Liga Promotie A Stadion USUSĂU 2010-10-17 Barta Paul Sebastian Ardelean Paul Giorgian Mămuleanu Sorin Marius SFĂT GHEORGHE
ETAPA 9 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare A Stadion SÂNPAUL 2010-10-09 Trif Cristian Alin Ardelean Paul Giorgian Palcu Gheorghe Marius Forton Nicusor GYENGE IOSIF
ETAPA 9 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga Onoare B Stadion BUTENI 2010-10-10 Riţa Flavius Ardelean Paul Giorgian Ieneşescu Remus Ioan Florin Gornic Mircea PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 10 FC UTA ARAD - CS VLADIMIRESCU 2003 Liga a 4 a UTA-ICRTI 2010-10-01 Fodoruţ Laurenţiu Jivan Mihai Adrian Ardelean Paul Giorgian Forton Nicusor RACHINOIU VIOREL
ETAPA 8 CS RECOLTA APATEU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 2010-10-03 Pantea Sebastian Iacob Nicolae Liviu Ardelean Paul Giorgian Gornic Mircea PINTEA MIHAI
ETAPA 4 CS FRONTIERA PILU - AS AQUA VEST ARAD Cupa Romaniei Stadion PILU 2010-10-06 Vasile Dumitru Gheorghe Mocanu Silviu Flaviu Ardelean Paul Giorgian Axente Mircea ARDELEAN NICOLAE
ETAPA 9 AS VOINŢA MACEA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion MACEA 2010-09-25 Trif Cristian Alin Rotaru Sorin Tudor Ardelean Paul Giorgian Herteg Doru BABĂU ROMULUS
ETAPA 7 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga Onoare B Stadion GALȘA 2010-09-26 Trif Cristian Alin Hărduţ Gabriel Dumitru Ardelean Paul Giorgian Rosca Mircea SIMA VIOREL
Etapa 8 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2010-09-18 Gheorghe Valentin Toderici Mircea Ardelean Paul Giorgian Ologeanu Dan jr LUCACI ADRIAN
Etapa 8 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2010-09-22 Vasile Dumitru Gheorghe Ardelean Paul Giorgian Ianoşi Laurenţiu Adrian Forton Nicusor CIOS DĂNUŢ
Etapa 6 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS ALUNIŞ Liga Onoare A Stadion SÂNICOLAU MIC 2010-09-19 Olariu Laurenţiu Ardelean Paul Giorgian Condea Paula Geanina Rosca Mircea LAZĂR GHEORGHE
Etapa 7 AS AQUA VEST ARAD - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2010-09-15 Barta Paul Sebastian Ardelean Paul Giorgian Foda Lucian Bondar Mircea RACHINOIU VIOREL
Etapa 6 CS VLADIMIRESCU 2003 - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2010-09-11 Bogdan Loredan Hărduţ Gabriel Dumitru Ardelean Paul Giorgian Vida Marcel ŞANDOR IOAN
Etapa 6 Jun. CS VLADIMIRESCU 2003 - Jun. AS PROGRESUL PECICA Juniori Stadion VLADIMIRESCU 2010-09-11 Ardelean Paul Giorgian
Etapa 4 AS STEAUA GRĂNICERI - CS DACIA BELIU Liga Onoare B Stadion GRĂNICERI 2010-09-12 Mako Andras Ardelean Paul Giorgian Herman Mihai Alexandru Bîndea Petru NEDELEA MARIAN
Etapa 5 04-05 Septembrie 2010 CS VIITORUL SATU NOU - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a StadionSATU NOU 2010-09-05 Fodoruţ Laurenţiu Cristea Emil Ioan Ardelean Paul Giorgian Tripa Claudiu JUŞCĂ TEODOR
Etapa 5 04-05 Septembrie 2010 Jun. CS VIITORUL SATU NOU - Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori StadionSATU NOU 2010-09-05 Ardelean Paul Giorgian
Etapa 2 28-29 August 2010 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare a Stadion SP.GERMAN 2010-08-29 Rad Adrian Sorin Ardelean Paul Giorgian Maghiar Petre Vida Marcel MÂNDRU ŞTEFAN
Etapa 4 28-29 August 2010 CS ŞOIMII TAUŢ - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2010-08-28 Bogdan Loredan Ardelean Paul Giorgian Protase Alexa Marian Tripa Claudiu SFĂT GHEORGHE
Etapa 3 25 August 2010 FC SÎNLEANI - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2010-08-25 Gheorghe Valentin Alexa Marius Andrei Ardelean Paul Giorgian Rosca Mircea BIRO GABOR
Etapa 1 21-22 August 2010 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare b Stadion ŞIMAND 2010-08-22 Fodoruţ Laurenţiu Ardelean Paul Giorgian Bondar Daniel Alb Ioan VACZI GHEORGHE
Etapa 2 21-25 August 2010 Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori Stadion CH. CRIȘ 2010-08-21 Ardelean Paul Giorgian
Etapa 2 21-25 August 2010 Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2010-08-21 Bogdan Loredan Arsa Emil Ardelean Paul Giorgian Herteg Doru ŞANDOR IOAN
Etapa 1 14-15 August 2010 Jun. CS UNIREA SÎNTANA - Jun. CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2010-08-15 Ardelean Paul Giorgian
Etapa 1 14-15 August 2010 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2010-08-15 Burza Cristian Mirel Bujor Ardelean Paul Giorgian Vesa Pavel Florin Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
Inregistrari in baza de date: 422

ajf_arad