• ARSA Emil
  • Data nasterii: 1965-09-16
  • Domiciliul:Şiria
  • Inaltime: 176 (cm)
  • Arbitru din anul: 1987
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru Asistent
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Profesor de Educaţie Fizică şi Sport
  • Ocupatia actuala: Profesor de Educaţie Fizică şi Sport
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:


Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
9 A.C.S. VIITORUL ARAD 2 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori E - Seria B Stadion TÂRNOVA 2017-10-20 ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
9 C.S. VICTORIA FELNAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion FELNAC 2017-10-14 HERȚEG Dorinel ARSA Emil CRISTEA Emil Ioan TODERICI Mircea COMAN Ovidiu
7 CS FRONTIERA PILU - C.S. ȘICULA Liga a 6 a Seria B Stadion PILU 2017-10-15 ARSA Emil PANTEA Sebastian GROȘAN Tudor Ștefan MIRON Marian
7 CS ŞOIMII ŞIMAND - A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2017-10-18 ARSA Emil GROŞAN Andrei Petre DRAGOȘ Darius CIURESCU Victor
8 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori C - Seria B Stadion CH. CRIȘ 2017-10-16 MAKO Andrei Sebastian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
11 A.F.C. UTA ARAD - A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 1 Juniori D - Seria B Stadion BUJAC ARAD 2017-10-19 ARSA Emil PETROVAN Florin
8 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - A.F.C. UTA ARAD Liga a 4 a StadionCURTICI 2017-10-07 BOGDAN Loredan ARSA Emil NAGHI Remus Ionuț BUDA Leontin SFÃT Gheorghe
7 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2017-10-08 GORNIC Alexandru Dan ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan HERȚEG Doru
6 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Juniori 1 Seria B Stadion PÂNCOTA 2017-10-11 ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru JUȘCÃ Teodor
7 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori C - Seria B Stadion CERMEI 2017-10-09 DREGHICI Flavius Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
9 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Juniori D - Seria B Stadion PÂNCOTA 2017-10-12 GROȘAN Tudor Ștefan ARSA Emil
7 A.C.S. VIITORUL ARAD 2 - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Juniori E - Seria B Stadion TÂRNOVA 2017-10-06 ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
7 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2017-09-30 HERȚEG Dorinel ARSA Emil CÎRMACI Filip Sergiu CIURESCU Victor BABĂU Romulus
5 AS HĂLMAGIU - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2017-10-01 ARSA Emil PANTEA Andrei Alex. PÂSLARU Andrei PETRIŞOR Gheorghe
5 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - C.S. ATHLETICO VINGA Juniori 1 Seria A StadionCURTICI 2017-10-04 ARSA Emil NEAGU Alexandru IORDACHE Maximilian ROȘU Eugen
7 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 1 Juniori D - Seria B Stadion PÂNCOTA 2017-10-03 ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
8 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU - CS UNIREA SÎNTANA Juniori D - Seria B Stadion CENTRAL INEU 2017-10-05 GROȘAN Tudor Ștefan ARSA Emil
5 A.C.S. VIITORUL ARAD 2 - A.C.S. SOCODOR Juniori E - Seria B Stadion TÂRNOVA 2017-10-03 ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
6 CS INEU - A.F.C. UTA ARAD Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2017-09-23 BURCĂ Daniel Adrian ARSA Emil PANTEA Andrei Alex. VĂTRAN Dorin ROȘU Eugen
5 A.C.S. VIITORUL ARAD 2 - A.C.S. SOCODOR Juniori E - Seria B Stadion TÂRNOVA 2017-09-26 ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
3 CS OLIMPIA BOCSIG - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion BOCSIG 2017-09-20 MATEUȚ Cãlin ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan SFÃT Gheorghe
5 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2017-09-16 BURZA Cristian Mirel ARSA Emil PANTEA Sebastian TIULEA Cornel RAD Vasile
3 CITIZENS OF ARAD - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 2017-09-17 ARSA Emil MAGOCS Maria Monica NICA Liana BIRO Gabor
5 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - AS VOINŢA MACEA Juniori D - Seria B Stadion PÂNCOTA 2017-09-21 ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
4 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2017-09-09 BOGDAN Loredan ARSA Emil NAGY Zoltan HERȚEG Doru SFÃT Gheorghe
3 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2017-09-10 NEAGU Flavius ARSA Emil DOBÂNDĂ Dinu BIRO Oliver
1 VIITORUL 2 ARAD - ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Juniori E - Seria B Stadion TARNOVA 2017-09-08 ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
2 CS VICTORIA SELEUŞ - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion SELEUŞ 2017-09-06 ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan COJOCARIU Dan Cristian MANUȘOV Iosif
3 CS GLOGOVĂŢ 2013 - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion HORIA 2017-09-02 BÎTEA Radu Bogdan ARSA Emil PANTEA Andrei Alex. TĂNĂSESCU Romulus Cristian
2 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2017-09-03 BĂDICĂ Flavius Marian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
2 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori D - Seria B Stadion PÂNCOTA 2017-09-07 ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
2 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2017-08-26 NICORAȘ Ionuț Vasile ARSA Emil CÃȘUȚ Cristian JIVAN Mihai Adrian LOVAS Iosif Ioan
1 AS CETATE DEZNA - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2017-08-27 SALADEA Sorin ARSA Emil LOVAS Alexandru PETRIŞOR Gheorghe
1 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS INEU Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2017-08-19 BOLCAȘ Alin Călin ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan TODERICI Mircea MAKO Andraș
1 PRO GURBA - CS OLIMPIA BOCSIG Cupa Romaniei Stadion GURBA 2017-08-20 ARSA Emil BERARIU Lucian Mihai GROȘAN Tudor Ștefan JUȘCÃ Teodor
25 CS SPERANŢA TURNU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2017-06-17 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan OLOGEANU Dan
30 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-06-03 BÎTEA Radu Bogdan ARSA Emil NAGHI Remus Ionuț TĂNĂSESCU Romulus Cristian RAD Vasile
19 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2017-05-28 COROBAN Cristian Ionel ARSA Emil MIHOC Alina OLOGEANU Dan
28 AS CETATE SĂVÎRŞIN - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2017-05-20 BÎTEA Radu Bogdan ARSA Emil BERARIU Lucian Mihai CADAR Răzvan MAKO Andraș
27 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-05-13 BÎTEA Radu Bogdan ARSA Emil NAGY Zoltan ENOIU Traian JUȘCÃ Teodor
17 AS PODGORIA GHIOROC - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2017-05-14 ARDELEAN Mircea Florin ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan MAKO Andraș
21 AS PODGORIA GHIOROC - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2017-05-18 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan PÃCURAR Augustin
25 AS PROGRESUL PECICA - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion PECICA 2017-05-06 COROBAN Cristian Ionel ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan CIURESCU Victor VIDA Constantin
30 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori D Stadion TÂRNOVA 2017-05-09 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil
1/4 Finală CS ŞOIMII ŞIMAND - CS ŞOIMII LIPOVA Cupa Romaniei Stadion ŞIMAND 2017-05-03 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin ARSA Emil ALEXA Marius Andrei
24 CS INEU - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2017-04-29 COROBAN Cristian Ionel ARSA Emil BERARIU Lucian Mihai ENOIU Traian MAKO Andraș
20 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - UTA B.D. 2007 Categoria Juniori E Stadion PÂNCOTA 2017-04-28 ARSA Emil COVACI Sergiu Cristian
23 CS VOINŢA MAILAT - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion MAILAT 2017-04-22 DEAC Ionel Alin ARSA Emil PANTEA Andrei Alex. BONDAR Mircea Constantin BABĂU Romulus
18 CS INEU - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion CENTRAL INEU 2017-04-26 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan JUȘCÃ Teodor
26 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - ATLETICO 2007 Categoria Juniori D Stadion TÂRNOVA 2017-04-20 ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
21 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2017-04-13 BOGDAN Loredan ARSA Emil ARDELEAN Paul Giorgian TIULEA Cornel SFÃT Gheorghe
22 C.S. VICTORIA FELNAC - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion FELNAC 2017-04-19 BOLCAȘ Alin Călin ARSA Emil PANTEA Andrei Alex. VĂTRAN Dorin BIRO Gabor
13 CS BELIU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2017-04-09 BOGDAN Loredan ARSA Emil BURCA Sergiu Lucian MAKO Andraș
11 CS ŞOIMII LIVADA - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2017-04-08 BÎTEA Radu Bogdan ARSA Emil STANCIU Mihai Vlăduț FORTON Nicuşor
17 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion TÂRNOVA 2017-04-10 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
19 CS GLOGOVĂŢ 2013 - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2017-04-01 BOGDAN Loredan ARSA Emil PÂSLARU Andrei JIVAN Mihai Adrian BIRO Gabor
15 C.S. ŞICULA 2016 - A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2017-04-05 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan PÃCURAR Augustin
14 AS PODGORIA GHIOROC - C.S. ŞICULA 2016 Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2017-03-29 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan SFÃT Gheorghe
15 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion CERMEI 2017-03-27 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
17 AS CETATE SĂVÎRŞIN - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2017-03-18 DEAC Ionel Alin ARSA Emil NAGHI Remus Ionuț TIULEA Cornel HAMZA Ioan
13 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2017-03-22 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan JUȘCÃ Teodor
16 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-03-11 BURZA Cristian Mirel ARSA Emil DREGHICI Flavius Cristian BIRO Oliver JUȘCÃ Teodor
12 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Categoria Juniori E Stadion PÂNCOTA 2017-03-10 ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
15 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-11-26 DEAC Ionel Alin STANCIU Mihai Vlăduț ARSA Emil APĂTEAN Adrian SCRIDON Daniel
13 AS GLORIA SECUSIGIU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2016-11-20 MATEUȚ Cãlin ARSA Emil BERARIU Lucian Mihai JIVAN Mihai
10 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - UTA B.D. 2003 Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2016-11-21 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
13 CS VOINŢA MAILAT - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-11-12 BÎTEA Radu Bogdan ARSA Emil NAGY Zoltan HERȚEG Doru ROȘU Eugen
9 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion TARNOVA 2016-11-14 COVACI Sergiu Cristian GROȘAN Tudor Ștefan ARSA Emil
11 C.S. ŞOIMII LIPOVA - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-10-29 SALADEA Sorin ARSA Emil ARDELEAN Paul Giorgian MANUȘOV Iosif LOVAS Iosif Ioan
10 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria B Stadion BÂRZAVA 2016-10-30 BURZA Cristian Mirel ARSA Emil TURGYAN Cătălin JIVAN Mihai
11 CS INEU - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion CENTRAL INEU 2016-11-02 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan RUSAN Dumitru
7 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori C Stadion TÂRNOVA 2016-10-31 GROȘAN Tudor Ștefan ARSA Emil COVACI Sergiu Cristian
10 C.S. VICTORIA FELNAC - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-10-22 SALADEA Sorin BĂLA Casian Andrei ARSA Emil ALEXA Marius Andrei HAMZA Ioan
7 C.S. VIITORUL PEREG - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2016-10-23 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan MANUȘOV Iosif
10 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS PODGORIA GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-10-26 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan JUȘCÃ Teodor
6 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2016-10-24 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
9 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2016-10-15 COROBAN Cristian Ionel ARSA Emil NAGHI Remus Ionuț MANUȘOV Iosif HAMZA Ioan
6 CS VICTORIA SELEUŞ - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SELEUŞ 2016-10-16 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan MAKO Andraș
5 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion TÂRNOVA 2016-10-17 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
8 AS CETATE SĂVÎRŞIN - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2016-10-08 GORNIC Alexandru Dan CÎRMACI Filip Sergiu ARSA Emil VĂTRAN Dorin HAMZA Ioan
7 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2016-10-09 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan JUȘCÃ Teodor
8 AS PODGORIA GHIOROC - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2016-10-12 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan JIVAN Mihai
7 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2016-10-05 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan MAKO Andraș
3 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori C Stadion TARNOVA 2016-10-03 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
7 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2016-10-01 BOGDAN Loredan ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan CADAR Răzvan BIRO Gabor
4 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2016-10-02 COVACI Sergiu Cristian GROȘAN Tudor Ștefan ARSA Emil JUȘCÃ Teodor
6 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-09-28 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan JUȘCÃ Teodor
6 AS DOROBANŢI - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2016-09-24 BOLCAȘ Alin Călin ARSA Emil ARDELEAN Paul Giorgian BONDAR Mircea Constantin LOVAS Iosif Ioan
5 CS UNIREA SÎNTANA - CS PODGORIA GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2016-09-21 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil HAPCA Larisa Florina MANUȘOV Iosif
5 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-09-16 TRIF Cristian Alin ARSA Emil VESA Pavel Florin MANUȘOV Iosif RAD Vasile
4 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2016-09-10 BURCĂ Daniel Adrian BERARIU Lucian Mihai ARSA Emil VĂTRAN Dorin JUȘCÃ Teodor
3 AS CETATE DEZNA - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-09-11 MAKO Andrei Sebastian ARSA Emil PÃTROI Ciprian RUSAN Dumitru
4 AS PODGORIA GHIOROC - AS DOROBANŢI Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2016-09-14 ARSA Emil HAPCA Larisa Florina COVACI Sergiu Cristian SFÃT Gheorghe
3 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS INEU Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-09-03 IOVA Cătălin Ionuț ARSA Emil JUNGER Andreas Thomas APĂTEAN Adrian BIRO Gabor
2 CS BELIU - AS VICTORIA FELNAC Cupa Romaniei Stadion BELIU 2016-09-07 JURCĂ Tudor Florin ARSA Emil NEAGU Alexandru JUȘCÃ Teodor
2 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2016-08-27 JURCĂ Tudor Florin ARSA Emil BERARIU Lucian Mihai CRISTI T. SFÃT Gheorghe
1 AS CETATE DEZNA - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-08-28 JURCĂ Tudor Florin PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru ARSA Emil PETRIŞOR Gheorghe
2 C.S. ŞOIMII LIPOVA - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-08-31 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan ROȘU Eugen
6 CS MONEASA - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2016-06-19 ARSA Emil COVACI Sergiu Cristian GROȘAN Tudor Ștefan PÃCURAR Augustin
25 CS UNIREA GURAHONŢ - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2016-06-12 PANĂ Natanael ARSA Emil DAȘCÃU Ovidiu Claudiu PEȘTE Bogdan Dumitru
24 FC ZIMANDU NOU - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2016-06-04 ARSA Emil BETEA Sorina Georgiana BONDAR Daniel RUSAN Dumitru
23 AS PODGORIA GHIOROC - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2016-05-28 BOGDAN Loredan ARSA Emil BOLCAȘ Alin Călin ROȘU Eugen
22 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2016-05-22 IACOB Nicolae Liviu ARSA Emil STANCIU Mihai Vlăduț PÃCURAR Augustin
21 PRO GURBA - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2016-05-19 ARSA Emil TOMUȚ Cristian BORLEA Emanuel MAKO Andraș
23 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a StadionCURTICI 2016-05-07 TRIF Cristian Alin ARSA Emil CÃȘUȚ Cristian VĂTRAN Dorin ROȘU Eugen
18 C.S. SPERANŢA CHIER - AS PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2016-05-08 COVACI Sergiu Cristian GROȘAN Tudor Ștefan ARSA Emil FORTON Nicuşor
19 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2016-05-05 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil PAŞCA Gabriel Anton PEȘTE Bogdan Dumitru
21 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-04-23 TRIF Cristian Alin ARSA Emil MIHOC Alina TIULEA Cornel SCRIDON Daniel
17 GLORIA NEUDORF - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2016-04-24 ARSA Emil COVACI Sergiu Cristian GROȘAN Tudor Ștefan BIRO Oliver
18 AS PODGORIA GHIOROC - CS OLIMPIA BOCSIG Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2016-04-28 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan BORA Gligore
18 CS RECOLTA APATEU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2016-04-17 ARSA Emil COVACI Sergiu Cristian SALADEA Sorin JIVAN Mihai
19 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-04-09 TRIF Cristian Alin ARSA Emil PANTEA Sebastian TĂNĂSESCU Romulus Cristian LOVAS Iosif Ioan
17 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2016-04-10 ARSA Emil COVACI Sergiu Cristian GROȘAN Tudor Ștefan PEȘTE Bogdan Dumitru
16 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2016-04-14 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan ROȘU Eugen
16 CS UNIREA GURAHONŢ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2016-04-03 ARSA Emil COVACI Sergiu Cristian GROȘAN Tudor Ștefan PÃCURAR Augustin
15 ACS SIRIA - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2016-04-04 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
17 CS VOINŢA MAILAT - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-03-26 BÎTEA Radu Bogdan ARSA Emil DREGHICI Flavius Cristian OLOGEANU Dan Cristian SFÃT Gheorghe
13 CS MONEASA - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2016-03-27 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan PETRIŞOR Gheorghe
14 CS OLIMPIA BOCSIG - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2016-03-31 COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan RUSAN Dumitru
14 CS OLIMPIA BOCSIG - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2016-03-20 COROBAN Cristian Ionel ARSA Emil COVACI Sergiu Cristian JUȘCÃ Teodor
15 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-03-13 BOGDAN Loredan ARSA Emil DREGHICI Flavius Cristian VĂTRAN Dorin SFÃT Gheorghe
17 VIITORUL 3 ARAD - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion TÂRNOVA 2016-03-16 ARSA Emil COVACI Sergiu Cristian
13 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2015-11-21 HERȚEG Dorinel ARSA Emil VESA Pavel Florin VĂTRAN Dorin BABĂU Romulus
12 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion MAILAT 2015-11-14 BOGDAN Loredan ARSA Emil BOLCAȘ Alin Călin DUMITRU Florin LOVAS Iosif Ioan
12 Av. TARNOVA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2015-11-15 ARSA Emil BOLDOR Sebastian Mircea COVACI Sergiu Cristian OLOGEANU Dan
11 P. GHIOROC - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-11-07 ARSA Emil PÂSLARU Andrei ARDELEAN Ioan Viorel PEȘTE Bogdan Dumitru
9 G. CERMEI - R. HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2015-11-08 PANĂ Natanael ARSA Emil CĂTANĂ Paul BUDA Leontin
10 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2015-11-01 DEAC Ionel Alin ARSA Emil ARDELEAN Paul Giorgian TIULEA Cornel JUȘCÃ Teodor
10 AS AQUA VEST ARAD - GLOGOVAT 2013 Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2015-11-05 GORNIC Alexandru Dan ARSA Emil CRISTEA Emil Ioan BUDA Leontin BABĂU Romulus
9 O. BOCSIG - AS VULTURII SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2015-10-25 VASI Alexandru Iulian ARSA Emil TOMUȚ Cristian JUȘCÃ Teodor
7 AS PRO GURBA - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2015-10-29 MAKO Andrei Sebastian ARSA Emil CĂTANĂ Paul PÃCURAR Augustin
8 AS UNIREA ŞEITIN - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2015-10-18 ARSA Emil TOMUȚA Sebastian Florin COVACI Sergiu Cristian OLOGEANU Dan
8 CS VIITORUL SATU NOU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-10-17 PUICEA Claudiu Ghe. ARSA Emil HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MAKO Andraș
7 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a StadionCURTICI 2015-10-10 JURCĂ Tudor Florin COROBAN Cristian Ionel ARSA Emil VĂTRAN Dorin SCRIDON Daniel
7 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS INEU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2015-10-11 ARSA Emil BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț ENOIU Traian
6 S. LIPOVA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2015-10-03 BOGDAN Loredan ARSA Emil JUNGER Andreas Thomas TRIPA Claudiu RAD Vasile
6 AS PRO GURBA - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2015-10-04 ARSA Emil COJOCARIU Dan Cristian MONA Sergiu Laurențiu GYENGYE Iosif
5 AVINTUL TARNOVA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2015-09-27 IACOB Nicolae Liviu ARSA Emil HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CIURESCU Victor
4 CS RECOLTA APATEU - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-09-20 BĂDICĂ Flavius Marian ARSA Emil BOLDOR Sebastian Mircea RUSAN Dumitru
3 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2015-09-12 JURCĂ Tudor Florin ARSA Emil BETEA Sorina Georgiana TRIPA Claudiu ROȘU Eugen
3 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-09-13 GHEORGHE Valentin ARSA Emil BOLDOR Sebastian Mircea RUSAN Dumitru
2 V. FELNAC - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion ZĂDĂRENI 2015-09-05 JURCĂ Tudor Florin ARSA Emil CÎRMACI Filip Sergiu HERȚEG Doru SFÃT Gheorghe
2 CS INEU II - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion INEU 2015-09-06 NICORAȘ Ionuț Vasile ARSA Emil BURCA Sergiu Lucian APĂTEAN Adrian
2 GLOGOVAT 2013 - S LIPOVA Cupa Romaniei Stadion VLADIMIRESCU 2015-09-09 TRIF Cristian Alin ARSA Emil COROBAN Cristian Ionel APĂTEAN Adrian
1 ACS UTA II B.D. - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2015-08-30 JURCĂ Tudor Florin NAGHI Remus Ionuț ARSA Emil TIULEA Cornel SCRIDON Daniel
1 CS ATLETICO ARAD - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Cupa Romaniei Stadion ATLETICO ARAD 2015-08-22 BOGDAN Loredan ARSA Emil CÃȘUȚ Cristian SCRIDON Daniel
1 AS CRIŞUL ALB BUTENI - U. GURAHONT Cupa Romaniei Stadion BUTENI 2015-08-23 JURCĂ Tudor Florin ARSA Emil NEAGU Alexandru PEȘTE Bogdan Dumitru
28 CS ŞOIMII ŞIMAND - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2015-06-14 BURZA Cristian Mirel ARSA Emil CRISTEA Emil Ioan VĂTRAN Dorin SFÃT Gheorghe
27 AC ŞAGU - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2015-06-06 DEAC Ionel Alin PANTEA Sebastian ARSA Emil ENOIU Traian JIVAN Mihai
27 CS ŞOIMII PÎNCOTA - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2015-06-07 POPA Paul ARSA Emil BERARIU Lucian Mihai TĂNĂSESCU Romulus Cristian COMAN Ovidiu
25 P. GHIOROC - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-05-23 BOGDAN LOREDAN ARSA EMIL SALADEA SORIN Ciurescu Victor Mako Andras
24 U.GURAHONT - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2015-05-17 OLARIU LAURENŢIU ARSA EMIL BERARIU LUCIAN MIHAI Rusan Dumitru JUŞCĂ TEODOR
23 AS VOINŢA MUNAR - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2015-05-10 BÎTEA RADU BOGDAN ARSA EMIL PANTEA ANDREI ALEX. Jivan Mihai II SFĂT GHEORGHE
21 CS VICTORIA ZĂBRANI - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2015-05-02 TRIF CRISTIAN ALIN VASILE IOAN ADRIAN ARSA EMIL Toderici Mircea JUŞCĂ TEODOR
22 AS VOINŢA MACEA - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2015-05-03 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Ologeanu Dan jr SFĂT GHEORGHE
21 O. BOCSIG - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2015-04-26 WERNITZER ADRIAN PAUL ARSA EMIL OPITZ ROLAND LADISLAU Alb Ioan JUŞCĂ TEODOR
20 AS SEMLECANA SEMLAC - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-04-19 COVACI IOAN FLORIN ARSA EMIL VESA PAVEL FLORIN Vatran Dorin BIRO GABOR
19 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2015-04-11 JURCĂ TUDOR FLORIN ARSA EMIL PANTEA ANDREI ALEX. Petrisor Gheorghe Mako Andras
18 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2015-04-05 NICORAŞ IONUŢ VASILE ARSA EMIL IOVA CĂTĂLIN IONUT Tiulea Cornel Peste Bogdan
17 U.GURAHONT - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2015-03-29 BOGDAN LOREDAN ARSA EMIL TOMUT CRISTIAN Enoiu Traian MÂNDRU ŞTEFAN
16 CS RECOLTA APATEU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-03-22 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN ARSA EMIL ARDELEAN IOAN VIOREL Vatran Dorin Mako Andras
15 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2014-11-23 POPA PAUL ARSA EMIL PUICEA CLAUDIU GHE. Enoiu Traian Miron Marian
14 U.GURAHONT - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2014-11-15 BÎTEA RADU BOGDAN ARSA EMIL CĂŞUŢ CRISTIAN Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
13 CS RECOLTA APATEU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-11-09 BURZA CRISTIAN MIREL ARSA EMIL CRISTEA EMIL IOAN Tripa Claudiu Miron Marian
13 V.LUNCA TEUZ CERMEI - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion CERMEI 2014-11-01 TRIF CRISTIAN ALIN ARSA EMIL BETEA SORINA GEORGIANA Herteg Doru JUŞCĂ TEODOR
12 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a StadionCURTICI 2014-10-25 DEAC IONEL ALIN ARSA EMIL OPITZ ROLAND LADISLAU Herteg Doru BERAR DANIEL
11 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-10-26 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN ARSA EMIL VESA PAVEL FLORIN Buda Leontin BIRO GABOR
10 CS ŞOIMII ŞIMAND - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2014-10-19 ILEA ALEXANDRU IONUŢ ARSA EMIL HANYECZ DAN Apatean Adrian Marginean Valer
10 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2014-10-11 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL BONDAR DANIEL Tiulea Cornel SFĂT GHEORGHE
9 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2014-10-12 ARSA EMIL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN Maghiar Petre Peste Bogdan
8 AS VOINŢA MACEA - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2014-10-05 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ARSA EMIL DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Buda Leontin HAMZA IOAN
3 V. FELNAC - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Cupa Romaniei Stadion FELNAC 2014-10-08 TRIF CRISTIAN ALIN ARSA EMIL NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Dumitru Florin SFĂT GHEORGHE
8 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-09-27 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL CRISTEA EMIL IOAN Dumitru Florin Rad Vasile
5 PRO GURBA - CS BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2014-09-28 GHEORGHE VALENTIN ARSA EMIL SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN Rusan Dumitru
7 AS AQUA VEST ARAD - N.SEBIS II Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2014-09-20 GORNIC ALEXANDRU DAN MOCANU SILVIU FLAVIU ARSA EMIL Vatran Dorin Marginean Valer
4 CITYZENS - AS DOROBANTI Liga a 6 a Seria A Stadion MOTORUL 2014-09-21 CÎRMACI FILIP SERGIU ARSA EMIL KOCSIS EDUARD Peste Bogdan
6 AS VICTORIA LUNCA TEUZ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion CERMEI 2014-09-14 FODORUŢ LAURENŢIU ARSA EMIL NAGHI REMUS IONUŢ Tiulea Cornel Coman Ovidiu
5 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a StadionCURTICI 2014-09-06 GORNIC ALEXANDRU DAN ARSA EMIL BONDAR DANIEL Ologeanu Dan Cristian SFĂT GHEORGHE
4 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2014-09-07 RIŢA FLAVIUS IONEL ARSA EMIL ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Mihuța Petru Rad Vasile
3 S. PANCOTA II - GLORIA CTP ARAD Cupa Romaniei Stadion PÂNCOTA 2014-09-10 BOGDAN LOREDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ARSA EMIL Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
4 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-08-30 TRIF CRISTIAN ALIN ARSA EMIL DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Vatran Dorin Marginean Valer
3 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2014-08-31 DEAC IONEL ALIN ARSA EMIL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Ciurescu Victor JUŞCĂ TEODOR
3 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2014-08-23 HERŢEG DORINEL ARSA EMIL CĂŞUŢ CRISTIAN Ologeanu Dan Coman Ovidiu
2 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-08-24 FODORUŢ LAURENŢIU ARSA EMIL ARDELEAN PAUL GIORGIAN Manusov Iosif SFĂT GHEORGHE
1 CS ATLETICO ARAD - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-08-16 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Ologeanu Dan Cristian Rad Vasile
1 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-08-17 DEAC IONEL ALIN ARSA EMIL BERARIU LUCIAN MIHAI Petrisor Gheorghe GYENGE IOSIF
2 U.GURAHONT - V.LUNCA TEUZ CERMEI Cupa Romaniei Stadion GURAHONT 2014-08-20 SANDU ROLAND ARSA EMIL BERARIU LUCIAN MIHAI Tiulea Cornel ŞCHIOPU PETRE
1 S. LIPOVA - N.SEBIS II Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2014-08-09 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BĂLA CASIAN ANDREI ARSA EMIL Dumitru Florin Coman Ovidiu
1 GLOGOVAT 2013 - CS FRONTIERA PILU Cupa Romaniei Stadion HORIA 2014-08-10 SANDU ROLAND ARSA EMIL NAGY ZOLTAN Apatean Adrian CIOS DĂNUŢ
30 AVINTUL TARNOVA - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2014-06-29 HERŢEG DORINEL ARSA EMIL CÎRMACI FILIP SERGIU Axente Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
29 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2014-06-22 COROBAN CRISTIAN IONEL ARSA EMIL ARDELEAN PAUL GIORGIAN Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
28 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-06-15 OLARIU LAURENŢIU ARSA EMIL BERARIU LUCIAN MIHAI Ciurescu Victor PĂCURAR AUGUSTIN
27 O. BOCSIG - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-06-07 RIŢA FLAVIUS IONEL ARSA EMIL BETEA SORINA GEORGIANA Bondar Mircea BORA GLIGORE
29 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2014-05-31 HERŢEG DORINEL ARSA EMIL DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Apatean Adrian Marginean Valer
20 CS REGAL HORIA - P. COVĂSÂNȚ Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2014-06-01 COVACI IOAN FLORIN ARSA EMIL SANDU ROLAND BORA GLIGORE
28 AS AQUA VEST ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2014-05-23 BOGDAN LOREDAN ARSA EMIL ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Braniscan Ioan BABĂU ROMULUS
25 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - S LIPOVA Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-05-24 DEAC IONEL ALIN BĂLA CASIAN ANDREI ARSA EMIL Manusov Iosif CIOS DĂNUŢ
25 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - S LIPOVA Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-05-24 DEAC IONEL ALIN BĂLA CASIAN ANDREI ARSA EMIL Manusov Iosif CIOS DĂNUŢ
24 AVINTUL TARNOVA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2014-05-18 BOLCAŞ ALIN CĂLIN ARSA EMIL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Buda Leontin CIOS DĂNUŢ
27 ACS UTA B.D. - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion FRANCISC NEUMAN 2014-05-14 TRIF CRISTIAN ALIN ARSA EMIL PANTEA ANDREI ALEX. Dumitru Florin Rad Vasile
25 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-05-04 HERŢEG DORINEL ARSA EMIL CRISTEA SILVIU FLORIN Apatean Adrian SFĂT GHEORGHE
16 CRISUL CH CRIS II - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2014-05-04 ARSA EMIL TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN PANA NATANAEL Biro Gabor jr.
24 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a StadionCURTICI 2014-04-26 BURCĂ DANIEL ADRIAN MIHOC ALINA ARSA EMIL Herteg Doru Vida Marcel
15 AS HĂLMAGIU - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2014-04-27 OLARIU LAURENŢIU ARSA EMIL PANTEA ANDREI ALEX. Dehelean Nicolae
23 ACS UTA B.D. - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion FRANCISC NEUMAN 2014-04-18 BÎTEA RADU BOGDAN ARSA EMIL VASILE IOAN ADRIAN Tiulea Cornel SCRIDON DANIEL
22 CS ŞOIMII TAUŢ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2014-04-12 GORNIC ALEXANDRU DAN ARSA EMIL NAGHI REMUS IONUŢ Enoiu Traian BERAR DANIEL
19 AVINTUL TARNOVA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2014-04-13 ARSA EMIL MADA MADALIN COIS PAUL ALEXANDRU Negru Marin PĂCURAR AUGUSTIN
21 V.LUNCA TEUZ CERMEI - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion CERMEI 2014-04-06 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ARSA EMIL COROBAN CRISTIAN IONEL Tiulea Cornel PĂCURAR AUGUSTIN
20 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2014-03-29 GORNIC ALEXANDRU DAN ARSA EMIL CĂŞUŢ CRISTIAN Ologeanu Dan Cristian Marginean Valer
12 CS MONEASA - U. GURAHONT Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2014-03-30 BOLCAŞ ALIN CĂLIN ARSA EMIL MADA MADALIN Ciurescu Victor
19 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-03-22 NICORAŞ IONUŢ VASILE BĂLA CASIAN ANDREI ARSA EMIL Apatean Adrian BIRO GABOR
16 AS CETATE DEZNA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2014-03-23 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL NEAGU ALEXANDRU Dehelean Nicolae PĂCURAR AUGUSTIN
18 AS PROGRESUL PECICA - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 4 a Stadion PECICA 2014-03-15 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ARSA EMIL MOCANU SILVIU FLAVIU Apatean Adrian Coman Ovidiu
17 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion CERMEI 2013-11-30 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL BERARIU LUCIAN MIHAI Buica Dumitru SCRIDON DANIEL
16 AS PROGRESUL PECICA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion PECICA 2013-11-24 TRIF CRISTIAN ALIN ARSA EMIL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Dumitru Florin BABĂU ROMULUS
15 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-11-16 DEAC IONEL ALIN ARSA EMIL NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
14 AS CRIŞUL ALB BUTENI - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-11-17 BOGDAN LOREDAN ARSA EMIL SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN Rusan Dumitru Gaie Cornel
14 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2013-11-09 BURZA CRISTIAN MIREL ARSA EMIL BOLCAŞ ALIN CĂLIN Buica Dumitru Coman Ovidiu
10 S. PANCOTA II - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2013-11-10 BÎTEA RADU BOGDAN ARSA EMIL SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN Braniscan Ioan
13 AS SC UTA - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 4 a Stadion FRANCISC NEUMAN 2013-11-01 NICORAŞ IONUŢ VASILE ARSA EMIL PANTEA ANDREI ALEX. Dumitru Florin BABĂU ROMULUS
9 UNIREA SILINDIA - S.PANCOTA II Liga a 6 a Seria B Stadion SILINDIA 2013-11-03 PALCU GHEORGHE MARIUS ARSA EMIL RAŢA RAUL MÂNDRU ŞTEFAN
12 CS ŞOIMII TAUŢ - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2013-10-26 FODORUŢ LAURENŢIU ARSA EMIL JUNGER ANDREAS THOMAS Dumitru Florin CIOS DĂNUŢ
11 N. SEBIS - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2013-10-27 BURZA CRISTIAN MIREL ARSA EMIL SICLOVAN PAUL ALEX. Dumitru Florin JUŞCĂ TEODOR
11 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-10-19 HERŢEG DORINEL MIHOC ALINA ARSA EMIL Enoiu Traian SCRIDON DANIEL
7 S. CHIER - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2013-10-20 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN ARSA EMIL PAIUSAN MIRCEA RADU PĂCURAR AUGUSTIN
10 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2013-10-12 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL IOVA CĂTĂLIN IONUT Enoiu Traian BERAR DANIEL
6 CS MONEASA - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2013-10-13 COROBAN CRISTIAN IONEL ARSA EMIL NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Buica Dumitru
9 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2013-10-05 FODORUŢ LAURENŢIU ARSA EMIL CRISTEA SILVIU FLORIN Apatean Adrian DOMIDE FLAVIUS
8 CS VIITORUL SATU NOU - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2013-10-06 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN ARSA EMIL SERAN IOANA LOREDANA Forton Nicusor SCRIDON DANIEL
8 AS AQUA VEST ARAD - AS CS UTA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-09-28 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ARSA EMIL TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Braniscan Ioan BIRO GABOR
8 Jun. AS AQUA VEST ARAD - Jun. AS CS UTA Jun. liga 4 Stadion ȘOFRONEA 2013-09-28 ARSA EMIL
3 S. LIPOVA - CS ŞOIMII TAUŢ Cupa Romaniei Stadion LIPOVA 2013-10-02 TRIF CRISTIAN ALIN ARSA EMIL NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Dumitru Florin LUCACI ADRIAN
7 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion CERMEI 2013-09-24 JURCĂ TUDOR FLORIN ARSA EMIL CRISTEA EMIL IOAN Buica Dumitru Rad Vasile
7 CS VOINŢA MAILAT - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion MAILAT 2013-09-21 DEAC IONEL ALIN ARSA EMIL ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Ologeanu Dan CIOS DĂNUŢ
6 AS PROGRESUL PECICA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion PECICA 2013-09-15 BÎTEA RADU BOGDAN ARSA EMIL CRISTEA EMIL IOAN Buica Dumitru SCRIDON DANIEL
5 CS ATLETICO ARAD - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2013-09-14 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN ARSA EMIL BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Apatean Adrian VACZI GHEORGHE
5 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a StadionCURTICI 2013-09-07 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL CĂŞUŢ CRISTIAN Braniscan Ioan JUŞCĂ TEODOR
2 N. SEBIS - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Cupa Romaniei Stadion SEBIS 2013-09-11 TRIF CRISTIAN ALIN ARSA EMIL TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Buica Dumitru JUŞCĂ TEODOR
4 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SP.GERMAN 2013-08-31 NICORAŞ IONUŢ VASILE ARSA EMIL TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Tiulea Cornel BABĂU ROMULUS
3 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2013-08-24 NICORAŞ IONUŢ VASILE ARSA EMIL COIS PAUL ALEXANDRU Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
2 AS STEAUA GRĂNICERI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2013-08-25 POPA PAUL ARSA EMIL LOVAS ALEXANDRU Axente Mircea Miron Marian
1 O. BOCSIG - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Cupa Romaniei Stadion BOCSIG 2013-08-28 HERŢEG DORINEL ARSA EMIL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
2 AS PROGRESUL PECICA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PECICA 2013-08-18 NICORAŞ IONUŢ VASILE ARSA EMIL BERARIU LUCIAN MIHAI Dumitru Florin Rad Vasile
1 O. BUJAC - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2013-08-17 TRIF CRISTIAN ALIN ARSA EMIL SICLOVAN PAUL ALEX. Tiulea Cornel Coman Ovidiu
1 AS VIITORUL TISA NOUĂ - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion TISA NOUĂ 2013-08-10 GORNIC ALEXANDRU DAN ARSA EMIL VESA PAVEL FLORIN Buica Dumitru Rad Vasile
31 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2013-06-16 JURCĂ TUDOR FLORIN ARSA EMIL ARDELEAN PAUL GIORGIAN Herteg Doru HAMZA IOAN
32 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2013-06-19 OLARIU LAURENŢIU ARSA EMIL SICLOVAN PAUL ALEX. Gornic Mircea BABĂU ROMULUS
27 O. BOCSIG - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-06-02 BOGDAN LOREDAN ARSA EMIL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Ologeanu Dan GHERGHEL EMANOIL
33 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2013-06-05 BURZA CRISTIAN MIREL ALEXA MARIUS ANDREI ARSA EMIL Tripa Claudiu LUCACI ADRIAN
26 AS VOINŢA MACEA - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2013-05-26 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL ARSA EMIL MADA MADALIN Braniscan Ioan CIOS DĂNUŢ
31 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a StadionCURTICI 2013-05-29 HERŢEG DORINEL MOCANU SILVIU FLAVIU ARSA EMIL Mihuța Petru DOMIDE FLAVIUS
29 CS UNIREA SÎNTANA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2013-05-19 BOGDAN LOREDAN ARSA EMIL TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Herteg Doru BABĂU ROMULUS
27 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 4 a Stadion TISA NOUĂ 2013-05-11 BURCĂ DANIEL ADRIAN ALEXA MARIUS ANDREI ARSA EMIL Tiulea Cornel Vida Marcel
28 GLORIA CTP ARAD - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion TELECOM 2013-05-15 HERŢEG DORINEL CRISTEA EMIL IOAN ARSA EMIL Dumitru Florin DOMIDE FLAVIUS
26 AS PROGRESUL PECICA - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion PECICA 2013-05-03 BURZA CRISTIAN MIREL ARSA EMIL BOLCAŞ ALIN CĂLIN Vatran Dorin LUCACI ADRIAN
22 CS ŞOIMII ŞIMAND - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2013-04-28 VASI ALEXANDRU IULIAN ARSA EMIL DRÎMBE DENIS ALEX Enoiu Traian Miron Marian
24 AS SEMLECANA SEMLAC - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2013-04-21 DEAC IONEL ALIN ARSA EMIL VASILE IOAN ADRIAN Dumitru Florin BERAR DANIEL
21 CS ATLETICO ARAD - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2013-04-20 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN ARSA EMIL SICLOVAN PAUL ALEX. Tripa Claudiu Coman Ovidiu
23 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SEGA 2013-04-13 BURZA CRISTIAN MIREL ARSA EMIL TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Enoiu Traian Rad Vasile
22 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion NĂDAB 2013-04-07 BURZA CRISTIAN MIREL ARSA EMIL VASILE IOAN ADRIAN Dumitru Florin BERAR DANIEL
21 CS VOINŢA MAILAT - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2013-03-30 BURZA CRISTIAN MIREL ARSA EMIL BUDA LEONTIN Dumitru Florin Vida Marcel
18 FC ZIMANDU NOU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2013-03-24 TRIF CRISTIAN ALIN ARSA EMIL PÂSLARU ANDREI Gornic Mircea ŞCHIOPU PETRE
19 SC FC UTA II SA - CS INEU Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2013-03-08 FODORUŢ LAURENŢIU ALEXA MARIUS ANDREI ARSA EMIL Braniscan Ioan DOMIDE FLAVIUS
17 AS CRIŞUL ALB BUTENI - V. ALMAŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-03-10 BOGDAN LOREDAN ARSA EMIL PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Rusan Dumitru Coman Ovidiu
18 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion TELECOM 2012-11-30 TRIF CRISTIAN ALIN MIHOC ALINA ARSA EMIL Herteg Doru JUŞCĂ TEODOR
17 AS SEMLECANA SEMLAC - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2012-11-25 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL VESA PAVEL FLORIN Braniscan Ioan Rad Vasile
16 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion SUBCETATE ARAD 2012-11-17 BÎTEA RADU BOGDAN ARSA EMIL COROBAN CRISTIAN IONEL Ologeanu Dan Cristian BIRO GABOR
15 CS INEU - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion INEU 2012-11-10 HERŢEG DORINEL ARSA EMIL VASILE IOAN ADRIAN Ologeanu Dan LUCACI ADRIAN
14 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2012-11-04 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL VASILE IOAN ADRIAN Apatean Adrian PĂCURAR AUGUSTIN
13 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-10-26 GORNIC ALEXANDRU DAN ARSA EMIL BURCĂ SERGIU LUCIAN Braniscan Ioan Vida Marcel
13 UNGARIA - UNGARIA Liga a 4 a 2012-10-28 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Apatean Adrian
12 AS PROGRESUL PECICA - CS INEU Liga a 4 a Stadion PECICA 2012-10-20 BURZA CRISTIAN MIREL MIHOC ALINA ARSA EMIL Ologeanu Dan Cristian LUCACI ADRIAN
10 CRISUL CH CRIS II - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion NĂDAB 2012-10-21 TRIF CRISTIAN ALIN ARSA EMIL BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Enoiu Traian HAMZA IOAN
11 CS VICTORIA ZĂBRANI - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2012-10-13 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ALEXA MARIUS ANDREI ARSA EMIL Buica Dumitru LUCACI ADRIAN
9 AC ŞAGU - ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2012-10-14 HIDIŞ SFERDIAN IOAN ARSA EMIL LAUKO CLAUDIU COSMIN Axente Mircea BABĂU ROMULUS
10 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2012-10-07 HERŢEG DORINEL ARSA EMIL TODERICI MIRCEA Axente Mircea PĂCURAR AUGUSTIN
2 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS ŞOIMII TAUŢ Cupa Romaniei Stadion BUTENI 2012-10-10 BOGDAN LOREDAN ARSA EMIL VESA PAVEL FLORIN Mihuța Petru LEAC IOAN
9 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-09-29 HERŢEG DORINEL ARSA EMIL ARDELEAN PAUL GIORGIAN Tripa Claudiu Rad Vasile
6 AS VINGA - FC SÎNLEANI Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2012-09-23 BUDA LEONTIN ARSA EMIL ROTARIU PATRICK GEORGE Gornic Mircea BERAR DANIEL
7 SC FC UTA II SA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-09-15 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ARSA EMIL NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
5 AS VOINŢA MACEA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2012-09-16 ARSA EMIL RAD ADRIAN SORIN CĂŞUŢ CRISTIAN Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
4 CS MONEASA - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2012-09-09 OLARIU LAURENŢIU ARSA EMIL BERARIU LUCIAN MIHAI Rusan Dumitru JIVAN MIHAI
1 P. GHIOROC - AS MĂNĂȘTUR Liga a 6 a Seria A Stadion GHIOROC 2012-09-08 BOGDAN LOREDAN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN ARSA EMIL BABĂU ROMULUS
5 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2012-09-02 TRIF CRISTIAN ALIN ARSA EMIL BUDA LEONTIN Vatran Dorin SFĂT GHEORGHE
2 O. BOCSIG - CS ŞOIMII TAUŢ Cupa Romaniei Stadion BOCSIG 2012-09-05 TRIF CRISTIAN ALIN ARSA EMIL TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Enoiu Traian PĂCURAR AUGUSTIN
4 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a StadionCURTICI 2012-08-25 GORNIC ALEXANDRU DAN ARSA EMIL NICORAŞ VIOLETA ARIANA Tripa Claudiu ŞANDOR IOAN
4 Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 - Jun. S. TURNU Jun. liga 4 StadionCURTICI 2012-08-25 ARSA EMIL
2 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2012-08-18 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ARSA EMIL PUICEA CLAUDIU GHE. Buica Dumitru BERAR DANIEL
3 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2012-08-22 BÎTEA RADU BOGDAN ARSA EMIL MOCAN CIPRIAN DUMITRU Tiulea Cornel LEAC IOAN
1 SC FC UTA II SA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-08-11 BÎTEA RADU BOGDAN ARSA EMIL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Toderici Mircea BIRO GABOR
ETAPA 34 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion VÂRFURILE 2012-06-30 Jurca Tudor Buda Leontin Arsa Emil Buica Dumitru JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 33 AS CETATE DEZNA - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2012-06-24 Fodoruţ Laurenţiu Arsa Emil Gudiu Ionel Florin Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 31 CS ATLETICO ARAD - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion MOTORUL 2012-06-09 Herţeg Dorinel Rotaru Sorin Tudor Arsa Emil Ologeanu Dan SCRIDON DANIEL
ETAPA 29 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2012-05-27 Burza Cristian Mirel Bujor Arsa Emil Burcă Sergiu Lucian Vlad Remus GYENGE IOSIF
ETAPA 31 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a StadionCURTICI 2012-05-19 Bogdan Loredan Arsa Emil Burcă Sergiu Lucian Toderici Mircea SCRIDON DANIEL
ETAPA 30 CS ŞOIMII TAUŢ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-05-12 Păducel Cristian Arsa Emil Naghi Remus Ionuţ Enoiu Traian JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 27 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2012-05-13 Aniculăesei Mihai Cornel Arsa Emil Pîncotan Andrei Alexandru Mihuța Petru GYENGE IOSIF
ETAPA 29 CS INEU - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion INEU 2012-05-09 Burza Cristian Mirel Bujor Cristea Emil Ioan Arsa Emil Rosca Mircea BABĂU ROMULUS
ETAPA 25 CS ATLETICO ARAD - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion MOTORUL 2012-04-28 Covaci Ioan Arsa Emil Dreghici Flavius Cristian Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
ETAPA 13 O. BUJAC - AS MĂNĂȘTUR Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC 2012-04-28 Nicoraș I. Arsa Emil Dragu Tudorel Herteg Doru
ETAPA 26 AS SEMLECANA SEMLAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2012-04-22 Barta Paul Sebastian Arsa Emil Nagy Zoltan Dehelean Nicolae SFĂT GHEORGHE
ETAPA 23 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2012-04-14 Hidiş Sferdian Ioan Arsa Emil Popa Paul Rusan Dumitru BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 22 FC ZIMANDU NOU - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2012-04-07 Fodoruţ Laurenţiu Arsa Emil Iacob Nicolae Liviu Ciurescu Victor Vida Marcel
ETAPA 23 CS VOINŢA MAILAT - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2012-03-31 Barta Paul Sebastian Băla Casian Andrei Arsa Emil Dumitru Florin BABĂU ROMULUS
ETAPA 10 O. BOCSIG - C. DUD Liga a 6 a Seria B Stadion BOCSIG 2012-04-01 Vasile Dumitru Gheorghe Arsa Emil Mocan Ciprian Dumitru Dumitru Florin
ETAPA 22 CS ŞOIMII TAUŢ - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-03-24 Ardelean Mircea Florin Arsa Emil Coroban Cristian Ionel Bondar Mircea VACZI GHEORGHE
ETAPA 20 AS OLIMPIA BÎRZAVA - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2012-03-25 Nicoraș I. Arsa Emil Dumitru Flavia Daniela Braniscan Ioan CIOS DĂNUŢ
ETAPA 19 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2012-03-18 Burza Cristian Mirel Bujor Arsa Emil Nicoraș Ionuț Negrilă Raul JUŞCĂ TEODOR
20 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS INEU Liga a 4 a Stadion PILU 2012-03-10 Ardelean Mircea Florin Arsa Emil Bolcaş Alin Călin Apatean Adrian Rad Vasile
ETAPA 19 CS VOINŢA MAILAT - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion MAILAT 2011-12-03 Trif Cristian Alin Arsa Emil Mocanu Silviu Flaviu Tiulea Cornel Vida Marcel
ETAPA 17 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2011-12-04 Herţeg Dorinel Arsa Emil Puicea Claudiu Gheorghe Belle Nicolae GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 16 AC ŞAGU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2011-11-27 Fodoruţ Laurenţiu Arsa Emil Ciumedean Alexandru Vlad Bondar Mircea ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 17 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-11-19 Cadar Răzvan Olimpiu Alexa Marius Andrei Arsa Emil Tripa Claudiu SFĂT GHEORGHE
ETAPA 14 AVINTUL TARNOVA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2011-11-13 Hidiş Sferdian Ioan Arsa Emil Hromei Alexandru Belle Nicolae Gaie Cornel
ETAPA 15 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PILU 2011-11-05 Bîtea Radu Bogdan Arsa Emil Ardelean Paul Giorgian Braniscan Ioan Vida Marcel
ETAPA 15 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori Stadion PILU 2011-11-05 Arsa Emil
ETAPA 12 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2011-10-30 Tănăsescu Romulus Cristian Arsa Emil Burcă Sergiu Lucian Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
ETAPA 13 AS UNIREA ŞEITIN - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-10-22 Burza Cristian Mirel Bujor Arsa Emil Hromei Alexandru Vatran Dorin LEAC IOAN
ETAPA 11 CS FRONTIERA PILU - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2011-10-23 Barta Paul Sebastian Arsa Emil Gornic Alexandru Dan Bîndea Petru BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 10 CS DACIA BELIU - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2011-10-16 Hidiş Sferdian Ioan Arsa Emil Berariu Lucian Mihai Buica Dumitru PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 9 CS SPERANŢA TURNU - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2011-10-09 Palcu Gheorghe Marius Arsa Emil Pantea Sebastian Bondar Mircea VACZI GHEORGHE
CUPA ROM. CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS AQUA VEST ARAD Cupa Romaniei Stadion SUBCETATE ARAD 2011-10-12 Herţeg Dorinel Arsa Emil Vesa Pavel Florin Tripa Claudiu BIRO GABOR
ETAPA 10 FC SÎNLEANI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2011-10-01 Vasi Alexandru Iulian Arsa Emil Naghi Remus Ionuţ Rosca Mircea LEAC IOAN
ETAPA 7 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - A. TARNOVA Liga Onoare B Stadion ŞICULA 2011-09-25 Ghiţă Ligius Dumitru Arsa Emil Cojocariu Sebastian Dumitru Florin PĂCURAR AUGUSTIN
CUPA ROM. CS DACIA BELIU - CS ŞOIMII TAUŢ Cupa Romaniei Stadion BELIU 2011-09-28 Vasi Alexandru Iulian Arsa Emil Buda Leontin Tiulea Cornel JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 6 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga Onoare B Stadion GALȘA 2011-09-18 Bogdan Loredan Arsa Emil Popa Paul Petrisor Gheorghe HAMZA IOAN
ETAPA 7 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2011-09-10 Fodoruţ Laurenţiu Arsa Emil Cristea Silviu Florin Ologeanu Dan Cristian DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 5 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - V. ALMAŞ Liga Onoare B Stadion VÂRFURILE 2011-09-11 Vasi Alexandru Iulian Arsa Emil Berariu Lucian Mihai Negru Marin BORA GLIGORE
ETAPA 6 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-09-03 Bîtea Radu Bogdan Arsa Emil Bondar Daniel Forton Nicusor ŞANDOR IOAN
ETAPA 4 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS VLADIMIRESCU II Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2011-09-04 Riţa Flavius Arsa Emil Feieş Cosmin Ioan Dumitru Florin ŞANDOR IOAN
CUPA ROM. CS DACIA BELIU - CS VIITORUL SATU NOU Cupa Romaniei Stadion BELIU 2011-09-07 Păducel Cristian Arsa Emil Mocan Ciprian Dumitru Rosca Mircea RACHINOIU VIOREL
ETAPA 3 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion ŞICULA 2011-08-28 Hidiş Sferdian Ioan Arsa Emil Şeran Ioana Loredana Negrilă Raul PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 3 AS PROGRESUL PECICA - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-08-20 Ardelean Mircea Florin Arsa Emil Buda Leontin Ciurescu Victor ŞANDOR IOAN
ETAPA 2 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion BUTENI 2011-08-21 Vasile Dumitru Gheorghe Arsa Emil Popa Paul Negrilă Raul BORA GLIGORE
ETAPA 2 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-08-13 Vasile Dumitru Gheorghe Hărduţ Gabriel Dumitru Arsa Emil Dumitru Florin ŞANDOR IOAN
ETAPA 1 V. ALMAŞ - AS CETATE DEZNA Cupa Romaniei Stadion CIL 2011-08-17 Olariu Laurenţiu Arsa Emil Negrilă Cristian Gabriel Vatran Dorin Vida Marcel
ETAPA 1 AS UNIREA ŞEITIN - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-08-06 Vasile Dumitru Gheorghe Băla Casian Andrei Arsa Emil Toderici Mircea Vida Marcel
ETAPA 31 CS ATLETICO ARAD - AS VOINŢA MUNAR Liga Onoare A Stadion ATLETICO ARAD 2011-06-11 Barta Paul Sebastian Mocan Ciprian Dumitru Arsa Emil Ologeanu Dan ŞANDOR IOAN
ETAPA 30 CS DACIA BELIU - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion BELIU 2011-06-05 Barta Paul Sebastian Ardelean Paul Giorgian Arsa Emil Forton Nicusor JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 32 CS VIITORUL SATU NOU - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-05-29 Bîtea Radu Bogdan Arsa Emil Naghi Remus Ionuţ Toderici Mircea ŞANDOR IOAN
ETAPA 28 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - CS RECOLTA APATEU Liga Onoare B Stadion VÂRFURILE 2011-05-22 Mako Andrei Sebastian Arsa Emil Nagy Zoltan Buica Dumitru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 27 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga Onoare B Stadion BUTENI 2011-05-15 Burza Cristian Mirel Bujor Arsa Emil Vasile Ioan Adrian Ologeanu Dan PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 29 CS ŞOIMII TAUŢ - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2011-05-18 Butunoi Adrian Cătălin Arsa Emil Coroban Cristian Ionel Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 26 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS VICTORIA PRO NĂDLAC Liga Onoare A Stadion SÂNICOLAU MIC 2011-05-08 Palcu Gheorghe Marius Arsa Emil Condea Paula Geanina Dumitru Florin ŞANDOR IOAN
ETAPA 27 AS SEMLECANA SEMLAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-05-01 Vasile Dumitru Gheorghe Arsa Emil Coroban Cristian Ionel Tiulea Cornel Vida Marcel
ETAPA 24 AS VICTORIA BERECHIU - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion SINTEA MARE 2011-04-23 Arsa Emil Sechereş Sergiu Paul Stanciu Mihai Vlăduţ Bîndea Petru NEDELEA MARIAN
CUPA ROM. CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS AQUA VEST ARAD Cupa Romaniei Stadion SÂNTANA 2011-04-27 Vasi Alexandru Iulian Arsa Emil Hărduţ Gabriel Dumitru Dumitru Florin DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 25 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2011-04-16 Trif Cristian Alin Toderici Mircea Arsa Emil Tiulea Cornel LUCACI ADRIAN
ETAPA 16 V. FELNAC - AC ŞAGU Liga Promotie A Stadion FELNAC 2011-04-17 Arsa Emil Dan Mihai Turgyan Ovidiu Mihuța Petru
ETAPA 23 CS INEU - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion INEU 2011-04-09 Herţeg Dorinel Arsa Emil Hărduţ Gabriel Dumitru Dumitru Florin BABĂU ROMULUS
ETAPA 21 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare B Stadion VÂRFURILE 2011-04-10 Trif Cristian Alin Arsa Emil Mariş Sorin Dehelean Nicolae LEAC IOAN
ETAPA 22 AS UNIREA ŞEITIN - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-04-02 Ardelean Mircea Florin Arsa Emil Protase Alexa Marian Ologeanu Dan Cristian LEAC IOAN
ETAPA 20 AS ALUNIŞ - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare A Stadion SÂNPAUL 2011-04-03 Gheorghe Valentin Arsa Emil Ciumedean Alexandru Vlad Gornic Mircea Marginean Valer
ETAPA 22 SC FC UTA II SA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion SEGA 2011-03-26 Trif Cristian Alin Arsa Emil Naghi Remus Ionuţ Ciurescu Victor Rad Vasile
ETAPA 21 CS VIITORUL SATU NOU - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-03-20 Ardelean Mircea Florin Arsa Emil Naghi Remus Ionuţ Herteg Doru ŞANDOR IOAN
ETAPA 20 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-03-12 Bîtea Radu Bogdan Jivan Mihai Adrian Arsa Emil Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 19 CS VIITORUL SATU NOU - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a StadionSATU NOU 2010-12-05 Herţeg Dorinel Cristea Emil Ioan Arsa Emil Ologeanu Dan LEAC IOAN
ETAPA 18 FC SÎNLEANI - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2010-11-27 Butunoi Adrian Cătălin Arsa Emil Hărduţ Gabriel Dumitru Herteg Doru ŞANDOR IOAN
ETAPA 17 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a StadionCURTICI 2010-11-20 Ardelean Mircea Florin Arsa Emil Nagy Zoltan Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 15 CS REGAL HORIA - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion HORIA 2010-11-21 Păducel Cristian Arsa Emil Mihalache Mircea Buica Dumitru SCRIDON DANIEL
ETAPA 16 AS SEMLECANA SEMLAC - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2010-11-14 Trif Cristian Alin Arsa Emil Cheşa Dumitru Dănuţ Tiulea Cornel HAMZA IOAN
ETAPA 15 CS INEU - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion INEU 2010-11-06 Trif Cristian Alin Arsa Emil Protase Alexa Marian Forton Nicusor BIRO GABOR
ETAPA 13 CS REGAL HORIA - AS PROGRESUL NĂDAB Liga Onoare B Stadion HORIA 2010-11-07 Bogdan Loredan Arsa Emil Hromei Alexandru Bondar Mircea SIMA VIOREL
ETAPA 12 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga Onoare B Stadion TÂRNOVA 2010-10-31 Herţeg Dorinel Arsa Emil Dumitru Flavia Daniela Mihuța Petru RACHINOIU VIOREL
ETAPA 13 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2010-10-23 Fodoruţ Laurenţiu Arsa Emil Nagy Zoltan Enoiu Traian ŞANDOR IOAN
ETAPA 9 S. CHIER - V.CAPORAL ALEXA Liga Promotie B Stadion CHIER 2010-10-24 Tănăsescu Romulus Cristian Arsa Emil Berariu Lucian Mihai NĂDĂBAN AUREL
ETAPA 12 CS ŞOIMII TAUŢ - CS INEU Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2010-10-16 Boruga Carlos Răzvan Jivan Mihai Adrian Arsa Emil Ologeanu Dan Cristian LEAC IOAN
ETAPA 10 AS VICTORIA BERECHIU - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion BERECHIU 2010-10-17 Gheorghe Valentin Arsa Emil Ianoşi Laurenţiu Adrian Gornic Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 9 AS ALUNIŞ - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2010-10-10 Fodoruţ Laurenţiu Arsa Emil Alexa Marius Andrei Tripa Claudiu GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 10 CS VIITORUL SATU NOU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a StadionSATU NOU 2010-10-03 Boruga Carlos Răzvan Arsa Emil Nagy Zoltan Buica Dumitru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 8 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare A Stadion SÂNICOLAU MIC 2010-10-02 Riţa Flavius Arsa Emil Sechereş Sergiu Paul Dumitru Florin SIMA VIOREL
ETAPA 4 AS PROGRESUL NĂDAB - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Cupa Romaniei Stadion NĂDAB 2010-10-06 Bîtea Radu Bogdan Arsa Emil Berar Marius Florin Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
ETAPA 9 CS ŞOIMII PÎNCOTA - FC UTA SA Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2010-09-24 Vasile Dumitru Gheorghe Arsa Emil Hărduţ Gabriel Dumitru Vatran Dorin CIOS DĂNUŢ
ETAPA 9 CS ŞOIMII PÎNCOTA - FC UTA SA Juniori Stadion PÂNCOTA 2010-09-24 Arsa Emil
ETAPA 7 CS DACIA BELIU - CS MONEASA Liga Onoare B Stadion BELIU 2010-09-26 Bora Alin Eugen Arsa Emil Pîncotan Andrei Alexandru Alb Ioan GYENGE IOSIF
Etapa 6 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS GLORIA SECUSIGIU Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2010-09-19 Bora Alin Eugen Arsa Emil Rad Adrian Sorin Vlad Remus HAMZA IOAN
Etapa 7 AS VOINŢA MACEA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion MACEA 2010-09-15 Stamatoiu Constantin Arsa Emil Stamatoiu Alexandru Dacian Tripa Claudiu BIRO GABOR
Etapa 4 AS CETATE DEZNA - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion DEZNA 2010-09-12 Riţa Flavius Arsa Emil Naghi Remus Ionuţ Forton Nicusor BERAR DANIEL
Etapa 5 04-05 Septembrie 2010 AS SEMLECANA SEMLAC - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2010-09-05 Barta Paul Sebastian Arsa Emil Burcă Sergiu Lucian Toderici Mircea ŞANDOR IOAN
Etapa 3 04-05 Septembrie 2010 CS REGAL HORIA - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion HORIA 2010-09-04 Pantea Sebastian Arsa Emil Kocsis Eduard Vlad Remus ŞANDOR IOAN
Etapa 2 28-29 August 2010 AS SEDERHAT - CS INTER ARAD Liga Onoare a Stadion PECICA 2010-08-28 Vasi Alexandru Iulian Arsa Emil Sechereş Sergiu Paul Petrisor Gheorghe LUCACI ADRIAN
Etapa 4 28-29 August 2010 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a StadionCURTICI 2010-08-29 Gheorghe Valentin Mihoc Alina Arsa Emil Dumitru Florin LUCACI ADRIAN
Etapa 3 25 August 2010 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2010-08-25 Burza Cristian Mirel Bujor Arsa Emil Pantea Sebastian Buica Dumitru BABĂU ROMULUS
Etapa 1 21-22 August 2010 CS DACIA BELIU - CS RECOLTA APATEU Liga Onoare b Stadion BELIU 2010-08-22 Burza Cristian Mirel Bujor Arsa Emil Petrisor Gheorghe BORA GLIGORE
Etapa 2 21-25 August 2010 Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2010-08-21 Bogdan Loredan Arsa Emil Ardelean Paul Giorgian Herteg Doru ŞANDOR IOAN
Inregistrari in baza de date: 385

ajf_arad