• BÎTEA Radu Bogdan
  • Data nasterii: 1990-12-03
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 181 (cm)
  • Arbitru din anul: 2008
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Inginer
  • Ocupatia actuala: Inginer Topograf
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
1 AS PROGRESUL PECICA - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion PECICA 2017-08-19 BÎTEA Radu Bogdan MIHOC Alina RADU Paul TĂNĂSESCU Romulus Cristian HAMZA Ioan
1 AS VOINŢA MACEA - AS AQUA VEST ARAD Cupa Romaniei Stadion MACEA 2017-08-20 BÎTEA Radu Bogdan ARDELEAN Paul Giorgian SÂRBUȚ Alexandru Călin VĂTRAN Dorin
30 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-06-03 BÎTEA Radu Bogdan ARSA Emil NAGHI Remus Ionuț TĂNĂSESCU Romulus Cristian RAD Vasile
20 CS OLIMPIA BOCSIG - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2017-06-04 BÎTEA Radu Bogdan NAGHI Remus Ionuț DOBÂNDĂ Dinu MAKO Andraș
28 AS CETATE SĂVÎRŞIN - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2017-05-20 BÎTEA Radu Bogdan ARSA Emil BERARIU Lucian Mihai CADAR Răzvan MAKO Andraș
16 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2017-05-21 BÎTEA Radu Bogdan DREGHICI Flavius Cristian NICA Liana BORA Gligore
27 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-05-13 BÎTEA Radu Bogdan ARSA Emil NAGY Zoltan ENOIU Traian JUȘCÃ Teodor
26 CS INEU - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2017-05-10 BÎTEA Radu Bogdan DUMITRU Flavia Daniela PÂSLARU Andrei BUDA Leontin
1/4 Finală CS BELIU - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion BELIU 2017-05-03 BÎTEA Radu Bogdan BERARIU Lucian Mihai RADU Paul MAKO Andraș
24 CS VICTORIA ZĂBRANI - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2017-04-29 BÎTEA Radu Bogdan VESA Pavel Florin ARDELEAN Paul Giorgian ALEXA Marius LOVAS Iosif Ioan
13 C.S. VIITORUL PEREG - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2017-04-28 BÎTEA Radu Bogdan PANTEA Andrei Alex. STANCIU Mihai Vlăduț GYENGYE Iosif
23 C.S. ŞOIMII LIPOVA - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-04-22 BÎTEA Radu Bogdan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin SCRIDON Daniel
12 CS OLIMPIA BUJAC - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC ARAD 2017-04-22 BÎTEA Radu Bogdan MADA Mădălin RANCEA Alexandru TIULEA Cornel
19 VIITORUL 1 ARAD - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 2017-04-24 BÎTEA Radu Bogdan BURCA Sergiu Lucian CÎRMACI Filip Sergiu
27 ATLETICO 2005 - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-04-25 ARDELEAN Mircea Florin BÎTEA Radu Bogdan
27 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-04-25 ARDELEAN Mircea Florin BÎTEA Radu Bogdan
22 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2017-04-19 BÎTEA Radu Bogdan BURCA Sergiu Lucian PÂSLARU Andrei BUDA Leontin SFÃT Gheorghe
11 CS ŞOIMII LIVADA - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2017-04-08 BÎTEA Radu Bogdan ARSA Emil STANCIU Mihai Vlăduț FORTON Nicuşor
11 CITIZENS OF ARAD - CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 2017-04-09 BÎTEA Radu Bogdan CRISTEA Emil Ioan DREGHICI Flavius Cristian BONDAR Mircea Constantin
18 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-03-25 BÎTEA Radu Bogdan ARDELEAN Paul Giorgian STANCIU Mihai Vlăduț TĂNĂSESCU Romulus Cristian LOVAS Iosif Ioan
17 CS UNIREA SÎNTANA - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2017-03-18 BÎTEA Radu Bogdan DUMITRU Flavia Daniela GROȘAN Tudor Ștefan APĂTEAN Adrian SCRIDON Daniel
16 CS INEU - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion INEU 2017-03-11 BÎTEA Radu Bogdan NAGHI Remus Ionuț BETEA Sorina Georgiana OLOGEANU Dan MAKO Andraș
13 AS UNIREA ŞEITIN - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-11-20 BÎTEA Radu Bogdan CÎRMACI Filip Sergiu COJOCARIU Dan Cristian MIHUŢA Petre
13 CS VOINŢA MAILAT - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-11-12 BÎTEA Radu Bogdan ARSA Emil NAGY Zoltan HERȚEG Doru ROȘU Eugen
12 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2016-11-05 BÎTEA Radu Bogdan PÂSLARU Andrei ARDELEAN Paul Giorgian OLOGEANU Dan VIDA Constantin
11 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2016-11-06 BÎTEA Radu Bogdan DAȘCÃU Ovidiu Claudiu NEAGU Flavius ALEXA Marius
7 CS REAL HORIA - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2016-10-23 BÎTEA Radu Bogdan RADU Paul DREGHICI Flavius Cristian SFÃT Gheorghe
8 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-10-16 BÎTEA Radu Bogdan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DOBÂNDĂ Dinu BIRO Gabor
5 CS ŞOIMII LIVADA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2016-10-08 BÎTEA Radu Bogdan ȘUȘCĂ Andreea TAKATS Cristian Flavius FORTON Nicuşor
3 AS UNIREA ŞEITIN - CS ŞOIMII LIPOVA Cupa Romaniei Stadion ȘEITIN 2016-09-21 BÎTEA Radu Bogdan BURCA Sergiu Lucian VESA Pavel Florin VIDA Constantin
5 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2016-09-17 BÎTEA Radu Bogdan MIHOC Alina OPITZ Roland Ladislau T. Cristi JUȘCÃ Teodor
3 AS GLORIA SECUSIGIU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2016-09-11 BÎTEA Radu Bogdan VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
3 AS PROGRESUL PECICA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-09-03 BÎTEA Radu Bogdan MIHOC Alina PISLARU Andrei TIULEA Cornel ROȘU Eugen
2 CS ŞOIMII LIVADA - CS ŞOIMII ŞIMAND Cupa Romaniei Stadion SÂNLEANI 2016-09-07 BÎTEA Radu Bogdan BETEA Sorina Georgiana ANDEA Alexandru CRISTI T.
2 CS INEU - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion INEU 2016-08-27 BÎTEA Radu Bogdan PANTEA Sebastian NAGHI Remus Ionuț MANUȘOV Iosif RAD Vasile
1 CS VIITORUL SATU NOU - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion SATU NOU 2016-08-27 BÎTEA Radu Bogdan PANTEA Sebastian NAGHI Remus Ionuț GYENGYE Iosif
1 C.S. ŞOIMII LIPOVA - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-08-20 BÎTEA Radu Bogdan ARDELEAN Paul Giorgian BERARIU Lucian Mihai BUDA Leontin RAD Vasile
1 CS SPERANŢA TURNU - AS AQUA VEST ARAD Cupa Romaniei Stadion TURNU 2016-08-21 BÎTEA Radu Bogdan BETEA Sorina Georgiana IACOB Nicolae Liviu CRISTI T.
26 AC ŞAGU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2016-06-19 BÎTEA Radu Bogdan ȘUȘCÃ Nicoleta ANDEA Alexandru MIHUŢA Petre
25 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-06-12 BÎTEA Radu Bogdan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MONA Sergiu Laurențiu HERȚEG Doru
25 AS PODGORIA GHIOROC - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2016-06-11 BÎTEA Radu Bogdan ȘUȘCÃ Nicoleta HÃRDUȚ Gabriel Dumitru TIULEA Cornel
24 AS VINGA - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2016-06-04 BÎTEA Radu Bogdan STANCIU Mihai Vlăduț LOVAS Alexandru TĂNĂSESCU Romulus Cristian
Finala CS VICTORIA ZĂBRANI - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 StadionCURTICI 2016-06-02 BÎTEA Radu Bogdan MIHOC Alina RADU Paul TIULEA Cornel
23 CS SPERANŢA TURNU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-05-28 BÎTEA Radu Bogdan STANCIU Mihai Vlăduț DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TĂNĂSESCU Romulus Cristian
3 CS ŞOIMII LIVADA - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2016-05-29 BÎTEA Radu Bogdan BORLEA Emanuel HANYECZ Dan MAKO Andraș
25 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-05-21 BÎTEA Radu Bogdan BĂLA Casian Andrei PANTEA Andrei Alex. BUDA Leontin MAKO Andraș
22 CS VULTURII SOCODOR - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2016-05-22 BÎTEA Radu Bogdan NAGY Zoltan ARDELEAN Paul Giorgian TIULEA Cornel
21 AS SEMLECANA SEMLAC - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2016-05-15 BÎTEA Radu Bogdan RADU Paul COIȘ Carol VĂTRAN Dorin
20 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2016-05-08 BÎTEA Radu Bogdan DUMITRU Flavia Daniela MATEUȚ Cãlin BIRO Gabor
22 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion CERMEI 2016-04-26 BÎTEA Radu Bogdan JUNGER Andreas Thomas RADU Paul BUDA Leontin BABĂU Romulus
21 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2016-04-24 BÎTEA Radu Bogdan NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai ALEXA Marius Andrei JUȘCÃ Teodor
19 CS VIITORUL SATU NOU - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2016-04-23 BÎTEA Radu Bogdan JUNGER Andreas Thomas TURGYAN Cătălin OLOGEANU Dan
20 AS PROGRESUL PECICA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-04-16 BÎTEA Radu Bogdan COROBAN Cristian Ionel HANYECZ Dan BUDA Leontin SFÃT Gheorghe
18 CS VULTURII SOCODOR - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2016-04-17 BÎTEA Radu Bogdan CRISTEA Emil Ioan HANYECZ Dan MIRON Marian
19 AS AQUA VEST ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2016-04-09 BÎTEA Radu Bogdan NAGHI Remus Ionuț TOMUȚA Sebastian Florin MANUȘOV Iosif SCRIDON Daniel
15 PRO GURBA - AS PODGORIA ŞIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2016-04-10 BÎTEA Radu Bogdan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BERARIU Lucian Mihai HERȚEG Doru
18 CS ŞOIMII ŞIMAND - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-04-03 BÎTEA Radu Bogdan BĂLA Casian Andrei BONDAR Daniel BUDA Leontin JUȘCÃ Teodor
16 CS ATLETICO ARAD - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-02 BÎTEA Radu Bogdan BETEA Sorina Georgiana DAȘCÃU Ovidiu Claudiu RAD Vasile
15 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2016-04-07 BÎTEA Radu Bogdan ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea OLOGEANU Dan
17 CS VOINŢA MAILAT - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-03-26 BÎTEA Radu Bogdan ARSA Emil DREGHICI Flavius Cristian OLOGEANU Dan Cristian SFÃT Gheorghe
15 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-03-27 BÎTEA Radu Bogdan MATEUȚ Cãlin CRUDU Alexandru ENOIU Traian
16 CS UNIREA SÎNTANA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-03-19 BÎTEA Radu Bogdan MOCANU Silviu Flaviu OPITZ Roland Ladislau CADAR Răzvan SCRIDON Daniel
15 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2016-03-13 BÎTEA Radu Bogdan BĂLA Casian Andrei BERARIU Lucian Mihai CADAR Răzvan JUȘCÃ Teodor
14 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2016-03-05 BÎTEA Radu Bogdan MIHOC Alina PANTEA Andrei Alex. OLOGEANU Dan COMAN Ovidiu
13 AS AQUA VEST ARAD - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2015-11-21 BÎTEA Radu Bogdan MIHOC Alina PANTEA Andrei Alex. OLOGEANU Dan SFÃT Gheorghe
11 V. PEREGU MARE - V. NADLAC Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2015-11-22 BÎTEA Radu Bogdan BETEA Sorina Georgiana TURGYAN Cătălin BIRO Gabor
12 AS VINGA - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2015-11-15 BÎTEA Radu Bogdan DUMITRU Flavia Daniela OPITZ Roland Ladislau ROȘU Eugen
11 CS VICTORIA ZĂBRANI - ACS UTA B.D. II Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2015-11-07 BÎTEA Radu Bogdan HANYECZ Dan MOCANU Silviu Flaviu BRĂNIȘCAN Ioan SFÃT Gheorghe
9 V.CAPORAL ALEXA - ACS SIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2015-11-08 BÎTEA Radu Bogdan OPITZ Roland Ladislau SALADEA Sorin LOVAS Iosif Ioan
9 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-11-12 BÎTEA Radu Bogdan RADU Paul RAȚĂ Raul OLOGEANU Dan
10 UNGARIA - UNGARIA D GYULA 2015-10-31 BÎTEA Radu Bogdan OLOGEANU Dan
9 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a StadionCURTICI 2015-10-24 BÎTEA Radu Bogdan LAUKO Claudiu Cosmin HANYECZ Dan APĂTEAN Adrian ROȘU Eugen
7 AS VOINŢA MACEA - GL. LUNCA TEUZ-CERMEI II Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2015-10-25 BÎTEA Radu Bogdan RANCEA Alexandru BRADE Radu Victor BABĂU Romulus
7 GLOGOVAT 2013 - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2015-10-10 BÎTEA Radu Bogdan BOLCAȘ Alin Călin STANCIU Mihai Vlăduț TRIPA Claudiu SFÃT Gheorghe
7 AS ALUNIŞ - AS DOROBANŢI Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-10-11 BÎTEA Radu Bogdan LOVAS Alexandru BURCA Sergiu Lucian OLOGEANU Dan
6 AS PROGRESUL PECICA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PECICA 2015-10-03 BÎTEA Radu Bogdan NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai HERȚEG Doru SFÃT Gheorghe
5 CS VIITORUL SATU NOU - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-09-26 BÎTEA Radu Bogdan POPA Paul ARDELEAN Ioan Viorel PEȘTE Bogdan Dumitru
3 CS UNIREA SÎNTANA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Cupa Romaniei Stadion SÂNTANA 2015-09-23 BÎTEA Radu Bogdan VASILE Ioan Adrian ANICULĂESEI Mihai Cornel APĂTEAN Adrian
4 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a StadionCURTICI 2015-09-19 BÎTEA Radu Bogdan BOLCAȘ Alin Călin DREGHICI Flavius Cristian TRIPA Claudiu COMAN Ovidiu
4 O. BOCSIG - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2015-09-20 BÎTEA Radu Bogdan PANTEA Andrei Alex. TAKATS Cristian Flavius MANUȘOV Iosif
3 CS SPERANŢA TURNU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-09-12 BÎTEA Radu Bogdan JUNGER Andreas Thomas SALADEA Sorin ENOIU Traian
2 S. CHIER - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2015-09-13 BÎTEA Radu Bogdan BETEA Sorina Georgiana CRUDU Alexandru GYENGYE Iosif
2 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - GLOGOVAT 2013 Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2015-09-05 BÎTEA Radu Bogdan CRISTEA Emil Ioan HANYECZ Dan TIULEA Cornel COMAN Ovidiu
2 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-09-06 BÎTEA Radu Bogdan ARDELEAN Paul Giorgian NEAGU Alexandru LOVAS Iosif Ioan
2 AS VINGA - CS VOINŢA MAILAT Cupa Romaniei Stadion VINGA 2015-09-08 BÎTEA Radu Bogdan PANTEA Sebastian RIȚA Flavius Ionel VIDA Constantin
1 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2015-08-29 BÎTEA Radu Bogdan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru STANCIU Mihai Vlăduț BRĂNIȘCAN Ioan LOVAS Iosif Ioan
1 AS STEAUA GRĂNICERI - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2015-08-30 BÎTEA Radu Bogdan ARDELEAN Ioan Viorel LOVAS Alexandru BUDA Leontin
1 V. SOCODOR - AS STEAUA GRĂNICERI Cupa Romaniei Stadion SOCODOR 2015-08-23 BÎTEA Radu Bogdan STANCIU Mihai Vlăduț OPITZ Roland Ladislau TIULEA Cornel
30 AS VINGA - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2015-06-28 BÎTEA Radu Bogdan ARDELEAN Paul Giorgian BULZ Ștefan TIULEA Cornel SFÃT Gheorghe
29 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-06-21 BÎTEA Radu Bogdan ARDELEAN Paul Giorgian CIUCĂ Robert BUDA Leontin MÂNDRU Ștefan
26 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-05-31 BÎTEA Radu Bogdan NEAGU Alexandru TAKATS Cristian Flavius DUMITRU Florin BIRO Gabor
24 S. LIPOVA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2015-05-23 BÎTEA RADU BOGDAN COSTEA ADRIAN GEORGE CÎRMACI FILIP SERGIU Enoiu Traian BABĂU ROMULUS
25 CS RECOLTA APATEU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-05-24 BÎTEA RADU BOGDAN HANYECZ DAN IOVA CĂTĂLIN IONUT Forton Nicusor JUŞCĂ TEODOR
23 AS VOINŢA MUNAR - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2015-05-10 BÎTEA RADU BOGDAN ARSA EMIL PANTEA ANDREI ALEX. Jivan Mihai II SFĂT GHEORGHE
21 VIITORUL ARAD - ATLETICO 2004 Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2015-05-09 BÎTEA RADU BOGDAN CĂŞUŢ CRISTIAN
22 AS UNIREA ŞEITIN - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2015-05-03 BÎTEA RADU BOGDAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU DOBANDA DINU Gornic Mircea Lovas Iosif
21 AVINTUL TARNOVA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2015-04-26 BÎTEA RADU BOGDAN BURCĂ SERGIU LUCIAN DOBANDA DINU Gornic Mircea PĂCURAR AUGUSTIN
19 LPS ARAD - ATLETICO 2004 Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2015-04-24 BÎTEA RADU BOGDAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU
19 AS AQUA VEST ARAD - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2015-04-18 BÎTEA RADU BOGDAN OPITZ ROLAND LADISLAU IOVA CĂTĂLIN IONUT Ologeanu Dan Cristian Coman Ovidiu
12 V.CAPORAL ALEXA - CS INEU II Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2015-04-19 BÎTEA RADU BOGDAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN TURGYAN OVIDIU MIHAI Lovas Iosif
18 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2015-04-11 BÎTEA RADU BOGDAN COROBAN CRISTIAN IONEL NICORAŞ VIOLETA ARIANA Tripa Claudiu BABĂU ROMULUS
18 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-04-05 BÎTEA RADU BOGDAN OPITZ ROLAND LADISLAU RADU PAUL Biro Gabor jr. BIRO GABOR
16 AS VINGA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2015-04-09 BÎTEA RADU BOGDAN COSTEA ADRIAN GEORGE SUSCA NICOLETA JIVAN MIHAI
17 GLOGOVAT 2013 - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-03-28 BÎTEA RADU BOGDAN COROBAN CRISTIAN IONEL MAKO ANDREI SEBASTIAN Petrisor Gheorghe Marginean Valer
10 AS GLORIA SECUSIGIU - V.LUNCA TEUZ II Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2015-03-29 BÎTEA RADU BOGDAN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN SUSCA NICOLETA BORA GLIGORE
15 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a StadionCURTICI 2015-03-21 BÎTEA RADU BOGDAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ PÂSLARU ANDREI Herteg Doru BIRO GABOR
16 V. SOCODOR - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-03-22 BÎTEA RADU BOGDAN PANTEA ANDREI ALEX. ROTARIU PATRICK GEORGE Jivan Mihai II Miron Marian
14 CS VOINŢA MAILAT - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2015-03-14 BÎTEA RADU BOGDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ARDELEAN PAUL GIORGIAN Dumitru Florin Vida Marcel
14 U.GURAHONT - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2014-11-15 BÎTEA RADU BOGDAN ARSA EMIL CĂŞUŢ CRISTIAN Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
13 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-11-09 BÎTEA RADU BOGDAN BONDAR DANIEL ANDEA ALEXANDRU Herteg Doru Vida Marcel
12 CS FRONTIERA PILU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-11-01 BÎTEA RADU BOGDAN VESA PAVEL FLORIN HANYECZ DAN Ologeanu Dan Miron Marian
12 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2014-10-25 BÎTEA RADU BOGDAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Tripa Claudiu Vida Marcel
9 V.CAPORAL ALEXA - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2014-10-26 BÎTEA RADU BOGDAN PĂTROI CIPRIAN SANDU ROLAND BABĂU ROMULUS
11 AS PROGRESUL PECICA - ACS UTA B.D. II Liga a 4 a Stadion PECICA 2014-10-18 BÎTEA RADU BOGDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Apatean Adrian Coman Ovidiu
8 V. ALMAŞ - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2014-10-19 BÎTEA RADU BOGDAN SERAN IOANA LOREDANA PĂTROI CIPRIAN Petrisor Gheorghe
10 S. LIPOVA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2014-10-11 BÎTEA RADU BOGDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU VESA PAVEL FLORIN Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
9 CS RECOLTA APATEU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-10-12 BÎTEA RADU BOGDAN JUNGER ANDREAS THOMAS TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Buda Leontin MÂNDRU ŞTEFAN
8 GLOGOVAT 2013 - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2014-10-04 BÎTEA RADU BOGDAN ANDEA ALEXANDRU COJOCARIU DAN CRISTIAN Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
6 AC ŞAGU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2014-09-20 BÎTEA RADU BOGDAN RIŢA FLAVIUS IONEL NICORAŞ VIOLETA ARIANA Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
4 V. CHERELUŞ - CS INEU II Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2014-09-21 BÎTEA RADU BOGDAN DOBANDA DINU TURGYAN CATALIN Dehelean Nicolae
6 CS UNIREA SÎNTANA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2014-09-13 BÎTEA RADU BOGDAN BĂLA CASIAN ANDREI HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Ologeanu Dan Cristian Vida Marcel
5 ACS UTA II B.D. - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2014-09-06 BÎTEA RADU BOGDAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN VESA PAVEL FLORIN Vatran Dorin HAMZA IOAN
3 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - N.SEBIS II Liga a 4 a StadionCURTICI 2014-08-23 BÎTEA RADU BOGDAN VASILE IOAN ADRIAN VESA PAVEL FLORIN Braniscan Ioan BABĂU ROMULUS
1 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2014-08-17 BÎTEA RADU BOGDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Buda Leontin BORA GLIGORE
2 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - GLORIA CTP ARAD Cupa Romaniei Stadion ŞEPREUŞ 2014-08-20 BÎTEA RADU BOGDAN KOCSIS EDUARD MATEUT CALIN Rusan Dumitru BIRO GABOR
1 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2014-08-09 BÎTEA RADU BOGDAN MIHOC ALINA ALEXA MARIUS ANDREI Enoiu Traian Rad Vasile
29 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a StadionCURTICI 2014-05-31 BÎTEA RADU BOGDAN MOCANU SILVIU FLAVIU CRISTEA SILVIU FLORIN Tripa Claudiu SFĂT GHEORGHE
26 S. LIPOVA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion LIPOVA 2014-06-01 BÎTEA RADU BOGDAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN HAIDA VALENTINA Jivan Mihai II Gradinaru Decebal Codru
25 AS UNIREA ŞEITIN - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2014-05-24 BÎTEA RADU BOGDAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN COIS PAUL ALEXANDRU Dehelean Nicolae BORA GLIGORE
27 CS VOINŢA MAILAT - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion MAILAT 2014-05-17 BÎTEA RADU BOGDAN MOCANU SILVIU FLAVIU CRISTEA EMIL IOAN Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
18 S. PANCOTA II - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2014-05-18 BÎTEA RADU BOGDAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL RAD ADRIAN SORIN Gradinaru Decebal Codru
26 V.LUNCA TEUZ CERMEI - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion CERMEI 2014-05-11 BÎTEA RADU BOGDAN NAGHI REMUS IONUŢ CRISTEA EMIL IOAN Vatran Dorin Coman Ovidiu
25 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2014-05-04 BÎTEA RADU BOGDAN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Braniscan Ioan SCRIDON DANIEL
21 O. BUJAC - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2014-04-26 BÎTEA RADU BOGDAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN OPITZ ROLAND LADISLAU Ologeanu Dan Cristian BIRO GABOR
21 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2014-04-27 BÎTEA RADU BOGDAN RADU PAUL ARDELEAN IOAN VIOREL Jivan Mihai II Tarlea Mihai
23 ACS UTA B.D. - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion FRANCISC NEUMAN 2014-04-18 BÎTEA RADU BOGDAN ARSA EMIL VASILE IOAN ADRIAN Tiulea Cornel SCRIDON DANIEL
20 AS VINGA - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2014-04-19 BÎTEA RADU BOGDAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA LOVAS ALEXANDRU Enoiu Traian CIOS DĂNUŢ
19 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2014-04-13 BÎTEA RADU BOGDAN LOVAS ALEXANDRU CÎRMACI FILIP SERGIU Dehelean Nicolae ŞCHIOPU PETRE
14 V. SEMLAC - S. Livada Liga a 6 a Seria A Stadion SEMLAC 2014-04-13 BÎTEA RADU BOGDAN WERNITZER ADRIAN PAUL COSTEA ADRIAN GEORGE Axente Mircea
21 CS UNIREA SÎNTANA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2014-04-05 BÎTEA RADU BOGDAN MOCANU SILVIU FLAVIU CRISTEA EMIL IOAN Herteg Doru JUŞCĂ TEODOR
13 AS GLORIA SECUSIGIU - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2014-04-06 BÎTEA RADU BOGDAN RAD ADRIAN SORIN NEAGU ALEXANDRU CIOS DĂNUŢ
20 CS ŞOIMII TAUŢ - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2014-03-29 BÎTEA RADU BOGDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU JUNGER ANDREAS THOMAS Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
12 N.SINTEA MARE - V. SELEUS Liga a 6 a Seria A Stadion SINTEA MARE 2014-03-30 BÎTEA RADU BOGDAN PĂTROI CIPRIAN ARDELEAN IOAN VIOREL Dehelean Nicolae
19 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion SP.GERMAN 2014-03-22 BÎTEA RADU BOGDAN CRISTEA SILVIU FLORIN ROTARIU PATRICK GEORGE Tripa Claudiu Mako Andras
16 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2014-03-23 BÎTEA RADU BOGDAN PANTEA ANDREI ALEX. RADU PAUL Braniscan Ioan Rosu Eugen
17 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a StadionCURTICI 2013-11-30 BÎTEA RADU BOGDAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN VESA PAVEL FLORIN Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
15 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2013-11-24 BÎTEA RADU BOGDAN HANYECZ DAN ROTARIU PATRICK GEORGE Enoiu Traian Vida Marcel
14 N. SEBIS - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2013-11-17 BÎTEA RADU BOGDAN NAGHI REMUS IONUŢ GUDIU IONEL FLORIN Manusov Iosif SCRIDON DANIEL
14 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2013-11-09 BÎTEA RADU BOGDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU IOVA CĂTĂLIN IONUT Dumitru Florin CIOS DĂNUŢ
10 S. PANCOTA II - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2013-11-10 BÎTEA RADU BOGDAN ARSA EMIL SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN Braniscan Ioan
11 AC ŞAGU - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-10-27 BÎTEA RADU BOGDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
11 AS SC UTA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a UTA 2013-10-18 BÎTEA RADU BOGDAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Apatean Adrian Vida Marcel
10 S. LIPOVA - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion LIPOVA 2013-10-20 BÎTEA RADU BOGDAN JUNGER ANDREAS THOMAS SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN Dumitru Florin BABĂU ROMULUS
10 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion CERMEI 2013-10-13 BÎTEA RADU BOGDAN ALEXA MARIUS ANDREI BĂLA CASIAN ANDREI Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
9 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-10-06 BÎTEA RADU BOGDAN CRISTEA EMIL IOAN MIHOC ALINA Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
8 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion SP.GERMAN 2013-09-28 BÎTEA RADU BOGDAN NAGY ZOLTAN ROTARIU PATRICK GEORGE Tripa Claudiu SFĂT GHEORGHE
7 CS FRONTIERA PILU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2013-09-29 BÎTEA RADU BOGDAN NAGY ZOLTAN BETEA SORINA GEORGIANA Petrisor Gheorghe Vida Marcel
6 AS PROGRESUL PECICA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion PECICA 2013-09-15 BÎTEA RADU BOGDAN ARSA EMIL CRISTEA EMIL IOAN Buica Dumitru SCRIDON DANIEL
4 AS VINGA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2013-09-07 BÎTEA RADU BOGDAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL HANYECZ DAN Herteg Doru SCRIDON DANIEL
1 V. ALMAŞ - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2013-09-08 BÎTEA RADU BOGDAN CENADAN RADU BETEA SORINA GEORGIANA Negru Marin
22 AS SEMLECANA SEMLAC - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2013-04-07 BÎTEA RADU BOGDAN BUDA LEONTIN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Axente Mircea HAMZA IOAN
19 CS ATLETICO ARAD - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion SEGA 2013-04-06 ILEA ALEXANDRU IONUŢ BÎTEA RADU BOGDAN NICORAŞ VIOLETA ARIANA Dumitru Florin BIRO GABOR
20 CS INEU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion INEU 2013-03-23 BÎTEA RADU BOGDAN BUDA LEONTIN NAGHI REMUS IONUŢ Herteg Doru Rad Vasile
19 GLORIA CTP ARAD - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion TELECOM 2013-03-09 BÎTEA RADU BOGDAN MOCANU SILVIU FLAVIU PANTEA ANDREI ALEX. Apatean Adrian Rad Vasile
17 AVINTUL TARNOVA - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2013-03-10 BÎTEA RADU BOGDAN PANTIŞ ROBERT CĂTĂLIN SICLOVAN PAUL ALEX. Axente Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
17 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 4 a StadionCURTICI 2012-11-24 BÎTEA RADU BOGDAN PUICEA CLAUDIU GHE. NICORAŞ VIOLETA ARIANA Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
16 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion SUBCETATE ARAD 2012-11-17 BÎTEA RADU BOGDAN ARSA EMIL COROBAN CRISTIAN IONEL Ologeanu Dan Cristian BIRO GABOR
14 AS AQUA VEST ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2012-11-03 BÎTEA RADU BOGDAN TODERICI MIRCEA BOLCAŞ ALIN CĂLIN Tiulea Cornel LUCACI ADRIAN
12 GLORIA CTP ARAD - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion TELECOM 2012-10-20 BÎTEA RADU BOGDAN TODERICI MIRCEA CRISTEA EMIL IOAN Dumitru Florin VACZI GHEORGHE
10 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2012-10-21 BÎTEA RADU BOGDAN RIŢA FLAVIUS IONEL CĂŞUŢ CRISTIAN Petrisor Gheorghe LUCACI ADRIAN
9 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - FC SÎNLEANI Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2012-10-14 BÎTEA RADU BOGDAN DUMITRU FLAVIA DANIELA CĂŞUŢ CRISTIAN Vatran Dorin SCRIDON DANIEL
7 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2012-09-29 BÎTEA RADU BOGDAN ŞERAN ADRIAN GUDIU IONEL FLORIN Ciurescu Victor CIOS DĂNUŢ
8 CS VOINŢA MAILAT - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2012-09-22 BÎTEA RADU BOGDAN COROBAN CRISTIAN IONEL TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Enoiu Traian BERAR DANIEL
7 CS INEU - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion INEU 2012-09-15 BÎTEA RADU BOGDAN ROTARU SORIN TUDOR MOCANU SILVIU FLAVIU Tripa Claudiu Rad Vasile
5 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2012-09-16 BÎTEA RADU BOGDAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN BULZ STEFAN Petrisor Gheorghe Pirvulescu Dan
6 CS ŞOIMII TAUŢ - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-09-08 BÎTEA RADU BOGDAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN NAGHI REMUS IONUŢ Apatean Adrian CIOS DĂNUŢ
5 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion TISA NOUĂ 2012-09-01 BÎTEA RADU BOGDAN MIHOC ALINA BOLCAŞ ALIN CĂLIN Tripa Claudiu CIOS DĂNUŢ
3 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2012-09-02 BÎTEA RADU BOGDAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU PANTEA ANDREI ALEX. Negru Marin BORA GLIGORE
4 GLORIA CTP ARAD - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion TELECOM 2012-08-25 BÎTEA RADU BOGDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU DUMITRU FLAVIA DANIELA Vatran Dorin DOMIDE FLAVIUS
2 FC ZIMANDU NOU - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2012-08-26 BÎTEA RADU BOGDAN JIVAN MIHAI ADRIAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Dumitru Florin GHERGHEL EMANOIL
2 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a StadionCURTICI 2012-08-18 BÎTEA RADU BOGDAN VASILE IOAN ADRIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Apatean Adrian SCRIDON DANIEL
3 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2012-08-22 BÎTEA RADU BOGDAN ARSA EMIL MOCAN CIPRIAN DUMITRU Tiulea Cornel LEAC IOAN
1 SC FC UTA II SA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-08-11 BÎTEA RADU BOGDAN ARSA EMIL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Toderici Mircea BIRO GABOR
1 V. ALMAŞ - CS MONEASA Cupa Romaniei Stadion CIL 2012-08-12 BÎTEA RADU BOGDAN PROTASE ALEXA MARIAN DRÎMBE DENIS ALEX Manusov Iosif BORA GLIGORE
ETAPA 34 V. SOCODOR - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2012-06-30 Bîtea Radu Bogdan Ardelean Paul Giorgian Dreghici Flavius Cristian Mihuța Petru BABĂU ROMULUS
ETAPA 33 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2012-06-24 Bîtea Radu Bogdan Riţa Flavius Nicoraș Violeta Braniscan Ioan CIOS DĂNUŢ
ETAPA 32 M. USUSĂU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion USUSĂU 2012-06-17 Bîtea Radu Bogdan Păducel Cristian Dreghici Flavius Cristian Vatran Dorin GYENGE IOSIF
ETAPA 34 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-06-08 Bîtea Radu Bogdan Bolcaş Alin Călin Mocan Ciprian Dumitru Rosca Mircea BIRO GABOR
ETAPA 28 V. ALMAŞ - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ALMAS 2012-05-19 Bîtea Radu Bogdan Negrilă Cristian Gabriel Nicoraș Violeta Manusov Iosif Marginean Valer
ETAPA 16 V. CHERELUŞ - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2012-05-20 Bîtea Radu Bogdan Ciumedean Alexandru Vlad Dobre Cristian GYENGE IOSIF
ETAPA 27 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2012-05-13 Bîtea Radu Bogdan Naghi Remus Ionuţ Dumitru Flavia Daniela Dumitru Florin PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 29 FC SÎNLEANI - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2012-05-09 Bîtea Radu Bogdan Pantea Sebastian Negrilă Cristian Gabriel Dumitru Florin LUCACI ADRIAN
ETAPA 24 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - M. USUSĂU Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2012-04-21 Bîtea Radu Bogdan Hărduţ Gabriel Dumitru Nicoraș Violeta Bondar Mircea BERAR DANIEL
ETAPA 12 AS VINGA - P. COVĂSÂNȚ Liga a 6 a Seria A Stadion VINGA 2012-04-22 Bîtea Radu Bogdan Cirmaci Filip Wernitzer Adrian LEAC IOAN
ETAPA 25 CS UNIREA SÎNTANA - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2012-04-14 Bîtea Radu Bogdan Băla Casian Andrei Cristea Emil Ioan Herteg Doru BABĂU ROMULUS
ETAPA 22 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2012-04-08 Bîtea Radu Bogdan Vasile Ioan Adrian Hanyecz Dan Bondar Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 22 AS CRIŞUL ALB BUTENI - G. CERMEI Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2012-04-07 Bîtea Radu Bogdan Bolcaş Alin Călin Nicoraș Violeta Belle Nicolae BERAR DANIEL
ETAPA 23 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion SUBCETATE ARAD 2012-03-31 Bîtea Radu Bogdan Vasile Ioan Adrian Mocan Ciprian Dumitru Forton Nicusor ŞANDOR IOAN
ETAPA 21 V. SOCODOR - V. ALMAŞ Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2012-04-01 Bîtea Radu Bogdan Ardelean Paul Giorgian Kalo Gabriel Sabin Bondar Mircea Marginean Valer
ETAPA 22 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-03-24 Bîtea Radu Bogdan Dumitru Flavia Daniela Pantea Sebastian Dumitru Florin SFĂT GHEORGHE
ETAPA 20 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2012-03-25 Bîtea Radu Bogdan Protase Alexa Marian Stanciu Mihai Vlăduţ Petrisor Gheorghe BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 19 CS. VLADIMIRESCU II - V. NADLAC Liga a 5 a Seria A Stadion DOROBANTI 2012-03-18 Bîtea Radu Bogdan Hărduţ Gabriel Dumitru Bolcaş Alin Călin Toderici Mircea LAZĂR GHEORGHE
18 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS RECOLTA APATEU Liga Onoare B Stadion ŞIMAND 2012-03-11 Bîtea Radu Bogdan Cristea Emil Ioan Nicoraș Violeta Negru Marin Vida Marcel
CUPA ATLETICO CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Categoria COPII SERIA A1-A2 BENDEA 2011-12-10 Bîtea Radu Bogdan Pantea Sebastian Cristea Silviu Florin Vatran Dorin
CUPA CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Categoria COPII SERIA A1-A2 BENDEA 2011-12-11 Bîtea Radu Bogdan Cristea Silviu Florin Vatran Dorin
ETAPA 17 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2011-12-03 Bîtea Radu Bogdan Daşcău Ovidiu Claudiu Hanyecz Dan Vlad Remus SFĂT GHEORGHE
Cupa CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Categoria COPII SALA Polivalenta Victoria 2011-12-04 Bîtea Radu Bogdan Gheorghe Valentin COMAN DAN
ETAPA 18 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-11-26 Bîtea Radu Bogdan Burcă Sergiu Lucian Puicea Claudiu Gheorghe Herteg Doru BIRO GABOR
ETAPA 16 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion TISA NOUĂ 2011-11-27 Bîtea Radu Bogdan Cristea Silviu Florin Stanciu Mihai Vlăduţ Rosca Mircea SFĂT GHEORGHE
ETAPA 17 CS UNIREA SÎNTANA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-11-19 Bîtea Radu Bogdan Vesa Pavel Florin Pantea Sebastian Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 15 AS PRO GURBA - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion GURBA 2011-11-20 Bîtea Radu Bogdan Dragu Tudorel Ciumedean Alexandru Vlad Belle Nicolae GYENGE IOSIF
ETAPA 16 AS PROGRESUL PECICA - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-11-12 Bîtea Radu Bogdan Buda Leontin Nicoraș Violeta Forton Nicusor BABĂU ROMULUS
ETAPA 14 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2011-11-13 Bîtea Radu Bogdan Gudiu Ionel Florin Dan Mihai Gornic Mircea SFĂT GHEORGHE
ETAPA 15 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PILU 2011-11-05 Bîtea Radu Bogdan Arsa Emil Ardelean Paul Giorgian Braniscan Ioan Vida Marcel
ETAPA 9 CS INEU - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion INEU 2011-09-24 Bîtea Radu Bogdan Ardelean Paul Giorgian Gheorghe Valentin Dumitru Florin DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 7 AS CETATE DEZNA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion DEZNA 2011-09-25 Bîtea Radu Bogdan Lauko Claudiu Berariu Lucian Mihai Tripa Claudiu BORA GLIGORE
ETAPA 8 SC FC UTA II SA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2011-09-17 Bîtea Radu Bogdan Gheorghe Valentin Hromei Alexandru Buica Dumitru ŞANDOR IOAN
ETAPA 7 CS VIITORUL SATU NOU - FC SÎNLEANI Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-09-10 Bîtea Radu Bogdan Pantea Sebastian Hromei Alexandru Herteg Doru BABĂU ROMULUS
ETAPA 6 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-09-03 Bîtea Radu Bogdan Arsa Emil Bondar Daniel Forton Nicusor ŞANDOR IOAN
ETAPA 5 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2011-08-27 Bîtea Radu Bogdan Alexa Marius Andrei Protase Alexa Marian Toderici Mircea Vida Marcel
ETAPA 3 AS VOINŢA MACEA - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga Onoare A Stadion MACEA 2011-08-28 Bîtea Radu Bogdan Gornic Alexandru Dan Cirmaci Filip Tiulea Cornel PINTEA MIHAI
RESTANTA CS ATLETICO ARAD - AS VOINŢA MACEA Liga Onoare A Stadion ATLETICO ARAD 2011-08-31 Bîtea Radu Bogdan Vasile Ioan Adrian Dreghici Flavius Cristian Apatean Adrian Vida Marcel
ETAPA 4 SC FC UTA II SA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a ICRTI 2011-08-24 Bîtea Radu Bogdan Mocanu Silviu Flaviu Negrilă Cristian Gabriel Bondar Mircea Rad Vasile
ETAPA 1 CS ATLETICO ARAD - AS VOINŢA MACEA Liga Onoare A Stadion ATLETICO ARAD 2011-08-13 Bîtea Radu Bogdan Vasile Ioan Adrian Dreghici Flavius Cristian Apatean Adrian Vida Marcel
ETAPA 1 V. SOCODOR - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion GRĂNICERI 2011-08-13 Bîtea Radu Bogdan Casut Cristian Iova Catalin Dehelean Nicolae PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 1 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS VICTORIA PRO NĂDLAC Cupa Romaniei Stadion SÂNPAUL 2011-08-17 Bîtea Radu Bogdan Mihoc Alina Hărduţ Gabriel Dumitru Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
ETAPA 32 CS DACIA BELIU - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion BELIU 2011-06-19 Bîtea Radu Bogdan Nagy Zoltan Berariu Lucian Mihai Axente Mircea JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 24 V. SEMLAC - V. FELNAC Liga Promotie A Stadion SEMLAC 2011-06-12 Bîtea Radu Bogdan Nicoraș Violeta Savan Gavril NEDELEA MARIAN
ETAPA 34 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PILU 2011-06-04 Bîtea Radu Bogdan Rotaru Sorin Tudor Bolcaş Alin Călin Braniscan Ioan ŞANDOR IOAN
ETAPA 20 V.CAPORAL ALEXA - S. CHIER Liga Promotie B Stadion CAPORAL ALEXA 2011-06-05 Bîtea Radu Bogdan Demeter Claudiu Ioan Lauko Claudiu SCRIDON DANIEL
ETAPA 32 CS VIITORUL SATU NOU - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-05-29 Bîtea Radu Bogdan Arsa Emil Naghi Remus Ionuţ Toderici Mircea ŞANDOR IOAN
ETAPA 29 AS VICTORIA PRO NĂDLAC - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga Onoare A Stadion NADLAC 2011-05-28 Bîtea Radu Bogdan Ardelean Paul Giorgian Kocsis Eduard Bondar Mircea Vida Marcel
ETAPA 30 AS VOINŢA MACEA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion MACEA 2011-05-21 Bîtea Radu Bogdan Vasile Ioan Adrian Bondar Daniel Buica Dumitru JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 28 CS DACIA BELIU - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga Onoare B Stadion BELIU 2011-05-22 Bîtea Radu Bogdan Bolcaş Alin Călin Şeran Ioana Loredana Petrisor Gheorghe ACKERMANN
ETAPA 28 SC FC UTA II SA - CS INEU Liga a 4 a Stadion ICRTI 2011-05-06 Bîtea Radu Bogdan Bolcaş Alin Călin Pantea Sebastian Tripa Claudiu BABĂU ROMULUS
ETAPA 26 AS GLORIA SECUSIGIU - FC ZIMANDU NOU Liga Onoare A Stadion SECUSIGIU 2011-05-08 Bîtea Radu Bogdan Gudiu Ionel Florin Dan Mihai Axente Mircea GYENGE IOSIF
ETAPA 27 AS PROGRESUL PECICA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-04-30 Bîtea Radu Bogdan Vesa Pavel Florin Puicea Claudiu Gheorghe Herteg Doru Rad Vasile
ETAPA 26 CS VOINŢA MAILAT - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion MAILAT 2011-04-23 Bîtea Radu Bogdan Dumitru Flavia Daniela Puicea Claudiu Gheorghe Dumitru Florin ŞANDOR IOAN
ETAPA 24 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS ATLETICO ARAD Liga Onoare A Stadion ZĂDĂRENI 2011-04-23 Bîtea Radu Bogdan Dumitru Flavia Daniela Puicea Claudiu Gheorghe Dumitru Florin ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 25 CS UNIREA SÎNTANA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-04-16 Bîtea Radu Bogdan Vesa Pavel Florin Mocan Ciprian Dumitru Rosca Mircea LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 23 CS ŞOIMII TAUŢ - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2011-04-09 Bîtea Radu Bogdan Mocan Ciprian Dumitru Cheşa Dumitru Dănuţ Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
ETAPA 14 G. CERMEI - V. ALMAŞ Liga Promotie B Stadion CERMEI 2011-04-10 Bîtea Radu Bogdan Coroban Cristian Ionel Rusan Dumitru Eduard Neamtiu Gheorghe
ETAPA 22 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-03-26 Bîtea Radu Bogdan Jivan Mihai Adrian Burcă Sergiu Lucian Dumitru Florin SFĂT GHEORGHE
ETAPA 20 AS VIITORUL TISA NOUĂ - FC ZIMANDU NOU Liga Onoare A Stadion TISA NOUĂ 2011-03-27 Bîtea Radu Bogdan Sechereş Sergiu Paul Junger Andreeas Thomas Mihuța Petru GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 21 CS UNIREA SÎNTANA - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-03-18 Bîtea Radu Bogdan Mocanu Silviu Flaviu Bondar Daniel Enoiu Traian BIRO GABOR
ETAPA 19 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS REGAL HORIA Liga Onoare B Stadion TÂRNOVA 2011-03-20 Bîtea Radu Bogdan Ardelean Paul Giorgian Negrilă Cristian Gabriel Forton Nicusor ACKERMANN
ETAPA 20 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-03-12 Bîtea Radu Bogdan Jivan Mihai Adrian Arsa Emil Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 18 AS ALUNIŞ - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2011-03-13 Bîtea Radu Bogdan Mihoc Alina Buda Leontin Bîndea Petru MÂNDRU ŞTEFAN
CUPA DE CRACIUN CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Juniori SALA UAV Micalaca 2010-12-11 Gheorghe Valentin Bîtea Radu Bogdan Ciumedean Alexandru Vlad
ETAPA 15 AS ALUNIŞ - FC ZIMANDU NOU Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2010-11-21 Bîtea Radu Bogdan Buda Leontin Demeter Claudiu Ioan Tiulea Cornel BARNA DAN
ETAPA 15 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2010-11-06 Bîtea Radu Bogdan Burcă Sergiu Lucian Dumitru Flavia Daniela Toderici Mircea SFĂT GHEORGHE
ETAPA 11 AC ŞAGU - V. PEREGU MARE Liga Promotie A Stadion ŞAGU 2010-11-07 Bîtea Radu Bogdan Protase Alexa Marian Coşovan Ciprian Ioan Axente Mircea
ETAPA 12 AS SEDERHAT - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare A Stadion PECICA 2010-10-30 Bîtea Radu Bogdan Bondar Daniel Cristea Silviu Florin Dumitru Florin LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 11 CS REGAL HORIA - AS VICTORIA BERECHIU Liga Onoare B Stadion HORIA 2010-10-24 Bîtea Radu Bogdan Hărduţ Gabriel Dumitru Vasile Ioan Adrian Dumitru Florin JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 6 FC UTA 99 - ACU 98 ARAD Categoria Juniori D Stadion SEGA 2010-10-23 Bîtea Radu Bogdan Dan Mihai Aniculăesei Mihai Cornel
ETAPA 6 FC UTA 98 - V. SELEUS Categoria Juniori D Stadion SEGA 2010-10-23 Bîtea Radu Bogdan Aniculăesei Mihai Cornel Dan Mihai
ETAPA 1 Turneu Interliga - Turneu Interliga Juniori Stadion SEGA 2010-10-16 Riţa Flavius Ardelean Mircea Florin Bîtea Radu Bogdan Pantea Sebastian
ETAPA 8 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VICTORIA PRO NĂDLAC Liga Onoare A Stadion SĂVÂRŞIN 2010-10-03 Bîtea Radu Bogdan Buda Leontin Rad Adrian Sorin Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
ETAPA 4 AS PROGRESUL NĂDAB - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Cupa Romaniei Stadion NĂDAB 2010-10-06 Bîtea Radu Bogdan Arsa Emil Berar Marius Florin Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
Etapa 6 AS SEDERHAT - FC ZIMANDU NOU Liga Onoare A Stadion PECICA 2010-09-18 Bîtea Radu Bogdan Naghi Remus Ionuţ Păducel Cristian Dumitru Florin PINTEA MIHAI
Etapa 5 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga Onoare B Stadion GALȘA 2010-09-15 Bîtea Radu Bogdan Condea Paula Geanina Dreghici Flavius Cristian Mihuța Petru LAZĂR GHEORGHE
Etapa 4 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS ALUNIŞ Liga Onoare A Stadion SÂNPAUL 2010-09-11 Bîtea Radu Bogdan Gornic Alexandru Dan Rad Adrian Sorin Negru Marin JIVAN MIHAI
Etapa 3 04-05 Septembrie 2010 CS FRONTIERA PILU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga Onoare B Stadion PILU 2010-09-05 Bîtea Radu Bogdan Bondar Daniel Vesa Pavel Florin Braniscan Ioan RACHINOIU VIOREL
Etapa 2 28-29 August 2010 CS REGAL HORIA - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga Onoare B Stadion HORIA 2010-08-28 Bîtea Radu Bogdan Vesa Pavel Florin Băla Casian Andrei Ciurescu Victor BERAR DANIEL
Etapa 2 28-29 August 2010 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - FC ZIMANDU NOU Liga Onoare a Stadion SÂNICOLAU MIC 2010-08-29 Bîtea Radu Bogdan Bondar Daniel Ianoşi Laurenţiu Adrian Toderici Mircea VACZI GHEORGHE
Inregistrari in baza de date: 265

ajf_arad