• BOGDAN Loredan
  • Data nasterii: 1979-04-19
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 180 (cm)
  • Arbitru din anul: 1998
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Profesor de Educaţie Fizică şi Sport
  • Ocupatia actuala: Operator Logistică
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
1 AS SEMLECANA SEMLAC - AS GLORIA SECUSIGIU Cupa Romaniei Stadion SEMLAC 2017-08-19 BOGDAN Loredan TAKATS Cristian Flavius TURGYAN Cătălin BORA Gligore
1 CS VICTORIA SELEUŞ - CS PODGORIA GHIOROC Cupa Romaniei Stadion SELEUŞ 2017-08-20 BOGDAN Loredan DEHELEAN Patrick Alin CALNACOV Denis Claudiu MAKO Andraș
22 CS OLIMPIA BOCSIG - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2017-06-18 BOGDAN Loredan ANDEA Alexandru PANTEA Andrei Alex. SFÃT Gheorghe
23 AS GLORIA SECUSIGIU - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2017-06-04 BOGDAN Loredan MIHOC Alina DAȘCÃU Ovidiu Claudiu JIVAN Mihai Adrian
17 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2017-05-27 BOGDAN Loredan DEHELEAN Patrick Alin CALNACOV Denis Claudiu PETRIŞOR Gheorghe
28 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2017-05-20 BOGDAN Loredan ARDELEAN Paul Giorgian BURCA Sergiu Lucian BUDA Leontin JUȘCÃ Teodor
16 CS VICTORIA SELEUŞ - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion SELEUŞ 2017-05-20 BOGDAN Loredan ARDELEAN Paul Giorgian BURCA Sergiu Lucian HERȚEG Doru
20 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2017-05-14 BOGDAN Loredan MADA Mădălin TURGYAN Cătălin OLOGEANU Dan
25 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a StadionCURTICI 2017-05-06 BOGDAN Loredan BĂLA Casian Andrei BERARIU Lucian Mihai VĂTRAN Dorin ROȘU Eugen
24 AS DOROBANŢI - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2017-04-29 BOGDAN Loredan PANTEA Andrei Alex. CÎRMACI Filip Sergiu JIVAN Mihai Adrian ROȘU Eugen
15 AS CETATE DEZNA - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2017-04-30 BOGDAN Loredan HANYECZ Dan TURGYAN Cătălin PEȘTE Bogdan Dumitru
23 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2017-04-22 BOGDAN Loredan NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai TODERICI Mircea MAKO Andraș
21 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2017-04-13 BOGDAN Loredan ARSA Emil ARDELEAN Paul Giorgian TIULEA Cornel SFÃT Gheorghe
22 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2017-04-19 BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BERARIU Lucian Mihai TIULEA Cornel ROȘU Eugen
13 CS BELIU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2017-04-09 BOGDAN Loredan ARSA Emil BURCA Sergiu Lucian MAKO Andraș
19 CS GLOGOVĂŢ 2013 - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2017-04-01 BOGDAN Loredan ARSA Emil PÂSLARU Andrei JIVAN Mihai Adrian BIRO Gabor
15 AS GLORIA SECUSIGIU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2017-04-02 BOGDAN Loredan ARDELEAN Paul Giorgian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu SCRIDON Daniel
18 CS VOINŢA MAILAT - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2017-03-25 BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian JIVAN Mihai Adrian COMAN Ovidiu
17 AS DOROBANŢI - CS INEU Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2017-03-18 BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CÎRMACI Filip Sergiu ALEXA Marius Andrei SFÃT Gheorghe
16 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a StadionCURTICI 2017-03-11 BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BURCA Sergiu Lucian BONDAR Mircea Constantin ROȘU Eugen
15 CS VOINŢA MAILAT - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-11-26 BOGDAN Loredan PANTEA Sebastian MIHOC Alina OLOGEANU Dan VIDA Constantin
14 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2016-11-19 BOGDAN Loredan BĂLA Casian Andrei HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ALEXA Marius VIDA Constantin
12 AS SEMLECANA SEMLAC - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2016-11-13 BOGDAN Loredan DOBÂNDĂ Dinu PANTEA Andrei Alex. CIURESCU Victor
12 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-11-05 BOGDAN Loredan MATEUȚ Cãlin STANCIU Mihai Vlăduț TODERICI Mircea LOVAS Iosif Ioan
10 AS CETATE DEZNA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-10-30 BOGDAN Loredan COJOCARIU Dan Cristian PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru BUDA Leontin
10 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2016-10-22 BOGDAN Loredan MOCANU Silviu Flaviu BURCA Sergiu Lucian ENOIU Traian BABĂU Romulus
9 CS UNIREA SÎNTANA - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-10-15 BOGDAN Loredan RADU Paul BURCA Sergiu Lucian TIULEA Cornel SFÃT Gheorghe
6 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-10-16 BOGDAN Loredan BORLEA Emanuel CRUDU Alexandru BIRO Oliver
8 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-10-08 BOGDAN Loredan ARDELEAN Paul Giorgian VESA Pavel Florin ALEXA Marius Andrei COMAN Ovidiu
7 CS BELIU - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2016-10-09 BOGDAN Loredan NAGHI Remus Ionuț HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ALEXA Marius
7 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2016-10-01 BOGDAN Loredan ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan CADAR Răzvan BIRO Gabor
6 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-10-02 BOGDAN Loredan TAKATS Cristian Flavius PANTEA Andrei Alex. ENOIU Traian
6 C.S. VICTORIA FELNAC - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-09-24 BOGDAN Loredan BONDAR Daniel STANCIU Mihai Vlăduț HERȚEG Doru SFÃT Gheorghe
3 C.S. VIITORUL PEREG - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2016-09-25 BOGDAN Loredan ANDEA Alexandru RANCEA Alexandru VĂTRAN Dorin
5 AS PROGRESUL PECICA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-09-17 BOGDAN Loredan BĂLA Casian Andrei HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin SFÃT Gheorghe
2 CS VICTORIA SELEUŞ - C.S. MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion SELEUŞ 2016-09-18 BOGDAN Loredan CALNACOV Denis Claudiu MONA Sergiu Laurențiu SCRIDON Daniel
4 CS INEU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2016-09-10 BOGDAN Loredan PANTEA Sebastian BURCA Sergiu Lucian CRISTI T. COMAN Ovidiu
1 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2016-09-11 BOGDAN Loredan NAGY Zoltan MONA Sergiu Laurențiu MANUȘOV Iosif
3 CS UNIREA SÎNTANA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-09-03 BOGDAN Loredan PANTEA Sebastian CÃȘUȚ Cristian ALEXA Marius Andrei MAKO Andraș
2 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2016-09-04 BOGDAN Loredan BĂLA Casian Andrei CÃȘUȚ Cristian OLOGEANU Dan
2 CS VIITORUL SATU NOU - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Cupa Romaniei StadionSATU NOU 2016-09-07 BOGDAN Loredan PANTEA Sebastian STANCIU Mihai Vlăduț TIULEA Cornel
2 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-08-27 BOGDAN Loredan VESA Pavel Florin JUNGER Andreas Thomas VĂTRAN Dorin ROȘU Eugen
1 AS DOROBANŢI - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2016-08-20 BOGDAN Loredan MIHOC Alina JUNGER Andreas Thomas TODERICI Mircea COMAN Ovidiu
1 AS GLORIA SECUSIGIU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Cupa Romaniei Stadion SECUSIGIU 2016-08-21 BOGDAN Loredan JUNGER Andreas Thomas ANDEA Alexandru BIRO Gabor
4 CS MONEASA - AS PODGORIA ŞIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2016-06-04 BOGDAN Loredan PETROVAN Florin CĂTANĂ Paul MANUȘOV Iosif
23 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2016-05-29 BOGDAN Loredan LOVAS Alexandru TOMUȚA Sebastian Florin JIVAN Mihai
23 AS PODGORIA GHIOROC - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2016-05-28 BOGDAN Loredan ARSA Emil BOLCAȘ Alin Călin ROȘU Eugen
26 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2016-05-24 BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru COROBAN Cristian Ionel BUDA Leontin RAD Vasile
25 AS AQUA VEST ARAD - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2016-05-21 BOGDAN Loredan BONDAR Daniel PÂSLARU Andrei OLOGEANU Dan ROȘU Eugen
24 C.S. VICTORIA FELNAC - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-05-14 BOGDAN Loredan NAGY Zoltan ARDELEAN Paul Giorgian TODERICI Mircea RAD Vasile
1 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - CS BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-05-15 BOGDAN Loredan HANYECZ Dan PANTEA Sebastian LOVAS Iosif Ioan
23 CS UNIREA SÎNTANA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-05-07 BOGDAN Loredan CÎRMACI Filip Sergiu ARDELEAN Paul Giorgian CADAR Răzvan SFÃT Gheorghe
20 CS UNIREA GURAHONŢ - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2016-05-08 BOGDAN Loredan DREGHICI Flavius Cristian HANYECZ Dan ENOIU Traian
21 CS VOINŢA MAILAT - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-04-23 BOGDAN Loredan CÃȘUȚ Cristian PANTEA Andrei Alex. CIURESCU Victor ROȘU Eugen
18 CS ATLETICO ARAD - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-16 BOGDAN Loredan VESA Pavel Florin IOVA Cătălin Ionuț TODERICI Mircea
18 AS UNIREA ŞEITIN - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-04-17 BOGDAN Loredan PÂSLARU Andrei OPITZ Roland Ladislau BIRO Oliver
19 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a StadionCURTICI 2016-04-09 BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BURCA Sergiu Lucian TODERICI Mircea MAKO Andraș
17 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS DOROBANTI Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2016-04-10 BOGDAN Loredan PÂSLARU Andrei NAGY Zoltan SFÃT Gheorghe
18 AS PROGRESUL PECICA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-04-02 BOGDAN Loredan TOMUȚA Sebastian Florin CÎRMACI Filip Sergiu CADAR Răzvan VIDA Constantin
16 AC ŞAGU - AS DOROBANTI Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2016-04-03 BOGDAN Loredan BURCA Sergiu Lucian PANTEA Andrei Alex. TĂNĂSESCU Romulus Cristian
17 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2016-03-26 BOGDAN Loredan PÂSLARU Andrei BETEA Sorina Georgiana CADAR Răzvan ROȘU Eugen
16 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-03-19 BOGDAN Loredan CRISTEA Emil Ioan PANTEA Andrei Alex. BONDAR Mircea Constantin VIDA Constantin
15 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-03-13 BOGDAN Loredan ARSA Emil DREGHICI Flavius Cristian VĂTRAN Dorin SFÃT Gheorghe
14 AS PROGRESUL PECICA - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-03-05 BOGDAN Loredan STANCIU Mihai Vlăduț CRISTEA Emil Ioan TIULEA Cornel HAMZA Ioan
13 CS SPERANŢA TURNU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-11-21 BOGDAN Loredan BOLCAȘ Alin Călin MAKO Andrei Sebastian BORA Gligore
12 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion MAILAT 2015-11-14 BOGDAN Loredan ARSA Emil BOLCAȘ Alin Călin DUMITRU Florin LOVAS Iosif Ioan
12 AS DOROBANTI - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion DOROBANTI 2015-11-15 BOGDAN Loredan ARDELEAN Paul Giorgian SĂVAN Gavril Flavius Laurian HAMZA Ioan
11 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a StadionCURTICI 2015-11-07 BOGDAN Loredan JUNGER Andreas Thomas BETEA Sorina Georgiana DUMITRU Florin MAKO Andraș
10 V.LUNCA TEUZ CERMEI - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion CERMEI 2015-11-01 BOGDAN Loredan PANTEA Sebastian BĂLA Casian Andrei TODERICI Mircea MAKO Andraș
9 CS UNIREA SÎNTANA - S.LIPOVA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2015-10-24 BOGDAN Loredan IOVA Cătălin Ionuț DREGHICI Flavius Cristian TRIPA Claudiu MÃRGINEAN Valer
7 S. CHIER - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2015-10-25 BOGDAN Loredan COVACI Sergiu Cristian BONDAR Daniel HERȚEG Doru
8 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2015-10-17 BOGDAN Loredan NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai HERȚEG Doru MÃRGINEAN Valer
8 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2015-10-18 BOGDAN Loredan DUMITRU Flavia Daniela COIȘ Carol VĂTRAN Dorin
7 AS AQUA VEST ARAD - V. FELNAC Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2015-10-10 BOGDAN Loredan PANTEA Sebastian BETEA Sorina Georgiana TĂNĂSESCU Romulus Cristian LOVAS Iosif Ioan
7 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-10-11 BOGDAN Loredan GUDIU Ionel Florin SALADEA Sorin CIURESCU Victor
6 S. LIPOVA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2015-10-03 BOGDAN Loredan ARSA Emil JUNGER Andreas Thomas TRIPA Claudiu RAD Vasile
6 AC ŞAGU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2015-10-04 BOGDAN Loredan ANDEA Alexandru BRADE Radu Victor CIURESCU Victor
5 GLOGOVAT 2013 - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2015-09-26 BOGDAN Loredan STANCIU Mihai Vlăduț BETEA Sorina Georgiana HERȚEG Doru MAKO Andraș
3 O. BOCSIG - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Cupa Romaniei Stadion BOCSIG 2015-09-23 BOGDAN Loredan VESA Pavel Florin STANCIU Mihai Vlăduț SFÃT Gheorghe
4 AS PROGRESUL PECICA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PECICA 2015-09-19 BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ARDELEAN Paul Giorgian TIULEA Cornel VIDA Constantin
4 V. SOCODOR - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-09-20 BOGDAN Loredan BURCA Sergiu Lucian CÎRMACI Filip Sergiu TODERICI Mircea
3 ACS UTA II B.D. - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2015-09-13 BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru VESA Pavel Florin DUMITRU Florin LOVAS Iosif Ioan
2 O. BOCSIG - CS INEU II Cupa Romaniei Stadion BOCSIG 2015-09-09 BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ANDEA Alexandru PEȘTE Bogdan Dumitru
1 CS VOINŢA MAILAT - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2015-08-29 BOGDAN Loredan VESA Pavel Florin PÂSLARU Andrei VĂTRAN Dorin BIRO Gabor
1 AS VINGA - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2015-08-30 PUICEA Claudiu Ghe. TAKATS Cristian Flavius BOGDAN Loredan FORTON Nicușor
1 AS CRIŞUL ALB BUTENI - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2015-08-30 BOGDAN Loredan TOMUȚ Cristian OPITZ Roland Ladislau PÃCURAR Augustin
1 CS ATLETICO ARAD - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Cupa Romaniei Stadion ATLETICO ARAD 2015-08-22 BOGDAN Loredan ARSA Emil CÃȘUȚ Cristian SCRIDON Daniel
1 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VOINŢA MUNAR Cupa Romaniei Stadion ZĂDĂRENI 2015-08-23 BOGDAN Loredan CÃȘUȚ Cristian ANDEA Alexandru HERȚEG Doru
30 S. PANCOTA II - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2015-06-28 BOGDAN Loredan DRECIN Bogdan BETEA Sorina Georgiana ENOIU Traian PEȘTE Bogdan Dumitru
26 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2015-06-06 BOGDAN Loredan PÂSLARU Andrei HANYECZ Dan HERȚEG Doru SFÃT Gheorghe
27 AS FLACĂRA ŢIPAR - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-06-07 BOGDAN Loredan PANTEA Andrei Alex. TOMUȚ Cristian BIRO Gabor Oliver MAKO Andraș
26 AS VOINŢA MACEA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2015-05-31 BOGDAN Loredan COSTEA Adrian SALADEA Sorin HERȚEG Doru COMAN Ovidiu
18 L. TEUZ II - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2015-05-30 BOGDAN Loredan BONDAR Daniel BULZ Ștefan MAKO Andraș
25 P. GHIOROC - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-05-23 BOGDAN LOREDAN ARSA EMIL SALADEA SORIN Ciurescu Victor Mako Andras
23 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a StadionCURTICI 2015-05-16 BOGDAN LOREDAN VASILE IOAN ADRIAN ROTARIU PATRICK GEORGE Herteg Doru Vida Marcel
16 V.CAPORAL ALEXA - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2015-05-17 BOGDAN LOREDAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU MADA MADALIN MÂNDRU ŞTEFAN
22 S. LIPOVA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2015-05-09 BOGDAN LOREDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU HANYECZ DAN Tripa Claudiu Mako Andras
23 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-05-10 BOGDAN LOREDAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Vatran Dorin DOMIDE FLAVIUS
21 CS VOINŢA MAILAT - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion MAILAT 2015-05-02 BOGDAN LOREDAN VESA PAVEL FLORIN IOVA CĂTĂLIN IONUT Tripa Claudiu DOMIDE FLAVIUS
22 CS RECOLTA APATEU - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-05-03 BOGDAN LOREDAN BURCĂ SERGIU LUCIAN BERARIU LUCIAN MIHAI Manusov Iosif JIVAN MIHAI
18 AC ŞAGU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2015-04-04 BOGDAN LOREDAN JURCĂ TUDOR FLORIN SALADEA SORIN Ciurescu Victor SFĂT GHEORGHE
16 AS PROGRESUL PECICA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PECICA 2015-03-28 BOGDAN LOREDAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN COSTEA ADRIAN GEORGE Braniscan Ioan Coman Ovidiu
17 U.GURAHONT - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2015-03-29 BOGDAN LOREDAN ARSA EMIL TOMUT CRISTIAN Enoiu Traian MÂNDRU ŞTEFAN
15 CS VICTORIA ZĂBRANI - N.SEBIS II Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2015-03-21 BOGDAN LOREDAN COROBAN CRISTIAN IONEL LAUKO CLAUDIU COSMIN Ologeanu Dan DOMIDE FLAVIUS
16 V. FELNAC - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2015-03-22 BOGDAN LOREDAN BONDAR DANIEL DOBANDA DINU Alb Ioan Coman Ovidiu
15 Turneu Interliga - Turneu Interliga Categoria Juniori E Stadion SEGA 2015-03-15 BOGDAN LOREDAN BURCĂ DANIEL ADRIAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Rita Flavius WERNITZER / ANICULAESEI
15 AS VOINŢA MUNAR - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-11-23 BOGDAN LOREDAN IOVA CĂTĂLIN IONUT BONDAR DANIEL Jivan Mihai II CIOS DĂNUŢ
14 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-11-15 BOGDAN LOREDAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ MADA MADALIN Rusan Dumitru Lovas Iosif
13 AVINTUL TARNOVA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2014-11-09 BOGDAN LOREDAN MIHOC ALINA ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
13 AS AQUA VEST ARAD - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2014-11-01 BOGDAN LOREDAN CRISTEA EMIL IOAN STANCIU ALIN CRISTIAN Apatean Adrian Marginean Valer
11 AC ŞAGU - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2014-10-25 BOGDAN LOREDAN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Apatean Adrian SFĂT GHEORGHE
10 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-10-11 BOGDAN LOREDAN COROBAN CRISTIAN IONEL HANYECZ DAN Herteg Doru Coman Ovidiu
9 P. GHIOROC - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2014-10-11 BOGDAN LOREDAN PUICEA CLAUDIU GHE. NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Petrisor Gheorghe MÂNDRU ŞTEFAN
9 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ACS UTA II B.D. Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2014-10-04 BOGDAN LOREDAN CRISTEA EMIL IOAN ROTARIU PATRICK GEORGE Dumitru Florin Coman Ovidiu
8 AS UNIREA ŞEITIN - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2014-10-05 COROBAN CRISTIAN IONEL BOGDAN LOREDAN SICLOVAN PAUL ALEX. Gornic Mircea Vida Marcel
7 S. LIPOVA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2014-09-20 BOGDAN LOREDAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN CRISTEA EMIL IOAN Herteg Doru Coman Ovidiu
6 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-09-21 BOGDAN LOREDAN NAGHI REMUS IONUŢ MATEUT CALIN Mihuța Petru BERAR DANIEL
5 CS ATLETICO ARAD - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-09-13 BOGDAN LOREDAN POPA PAUL MAKO ANDREI SEBASTIAN Mihuța Petru Mako Andras
5 O. BOCSIG - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-09-14 BOGDAN LOREDAN MIHOC ALINA PÂSLARU ANDREI Biro Gabor jr. BERAR DANIEL
5 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2014-09-06 BOGDAN LOREDAN MOCANU SILVIU FLAVIU CĂŞUŢ CRISTIAN Toderici Mircea BERAR DANIEL
4 V. SOCODOR - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-09-07 BOGDAN LOREDAN CÎRMACI FILIP SERGIU MATEUT CALIN Manusov Iosif Mako Andras
3 S. PANCOTA II - GLORIA CTP ARAD Cupa Romaniei Stadion PÂNCOTA 2014-09-10 BOGDAN LOREDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ARSA EMIL Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
4 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SEBIS 2014-08-31 BOGDAN LOREDAN ALEXA MARIUS ANDREI TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Tripa Claudiu BIRO GABOR
3 CS GLOGOVĂŢ 2013 - AS VICTORIA FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2014-08-30 BOGDAN LOREDAN PUICEA CLAUDIU GHE. CĂŞUŢ CRISTIAN Dumitru Florin Coman Ovidiu
2 AC ŞAGU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2014-08-23 BOGDAN LOREDAN NAGY ZOLTAN HANYECZ DAN Enoiu Traian BIRO GABOR
2 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2014-08-24 BOGDAN LOREDAN BONDAR DANIEL CÎRMACI FILIP SERGIU Vatran Dorin Coman Ovidiu
2 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-08-16 BOGDAN LOREDAN MOCANU SILVIU FLAVIU VESA PAVEL FLORIN Jivan Mihai II SFĂT GHEORGHE
1 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2014-08-17 BOGDAN LOREDAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN ROTARIU PATRICK GEORGE Manusov Iosif CIOS DĂNUŢ
2 AS VINGA - CS VOINŢA MAILAT Cupa Romaniei Stadion VINGA 2014-08-20 BOGDAN LOREDAN CĂŞUŢ CRISTIAN MOCANU SILVIU FLAVIU Protase Alexa Marginean Valer
1 CS RECOLTA APATEU - S.PANCOTA II Cupa Romaniei Stadion APATEU 2014-08-09 BOGDAN LOREDAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN COJOCARIU DAN CRISTIAN Tiulea Cornel HAMZA IOAN
1 P. GHIOROC - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Cupa Romaniei Stadion ZĂDĂRENI 2014-08-10 BOGDAN LOREDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MATEUT CALIN Dumitru Florin SCRIDON DANIEL
30 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-06-29 BOGDAN LOREDAN NAGHI REMUS IONUŢ JUNGER ANDREAS THOMAS Ciurescu Victor Vida Marcel
28 CS VIITORUL SATU NOU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-06-15 BOGDAN LOREDAN OPITZ ROLAND LADISLAU HANYECZ DAN Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
27 AS UNIREA ŞEITIN - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2014-06-08 BOGDAN LOREDAN OPITZ ROLAND LADISLAU HAIDA VALENTINA Vatran Dorin Marginean Valer
26 AS VINGA - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2014-06-01 BOGDAN LOREDAN LAUKO CLAUDIU COSMIN BULZ STEFAN Ciurescu Victor Vida Marcel
20 GLOGOVAT 2013 - AS DOROBANTI Liga a 6 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2014-05-31 BOGDAN LOREDAN PUICEA CLAUDIU GHE. MAKO ANDREI SEBASTIAN BERAR DANIEL
28 AS AQUA VEST ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2014-05-23 BOGDAN LOREDAN ARSA EMIL ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Braniscan Ioan BABĂU ROMULUS
19 CS MONEASA - S.PANCOTA II Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2014-05-24 BOGDAN LOREDAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN TOMUT CRISTIAN JIVAN MIHAI
24 CS ŞOIMII ŞIMAND - N.SEBIS II Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2014-05-18 BOGDAN LOREDAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN HANYECZ DAN Herteg Doru Miron Marian
18 GLOGOVAT 2013 - V.LUNCA TEUZ II Liga a 6 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2014-05-17 BOGDAN LOREDAN ROTARIU PATRICK GEORGE KOCSIS EDUARD Mako Andras
23 CS SPERANŢA TURNU - S LIPOVA Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-05-10 BOGDAN LOREDAN MIHOC ALINA SICLOVAN PAUL ALEX. Mihuța Petru BABĂU ROMULUS
23 AC ŞAGU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2014-05-11 BOGDAN LOREDAN LAUKO CLAUDIU COSMIN MATEUT CALIN Biro Gabor jr. MÂNDRU ŞTEFAN
27 CS UNIREA SÎNTANA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2014-05-14 BOGDAN LOREDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Braniscan Ioan PĂCURAR AUGUSTIN
25 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2014-05-03 BOGDAN LOREDAN MOCANU SILVIU FLAVIU OPITZ ROLAND LADISLAU Herteg Doru DOMIDE FLAVIUS
16 S. PANCOTA II - U. GURAHONT Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2014-05-04 BOGDAN LOREDAN PUICEA CLAUDIU GHE. COIS PAUL ALEXANDRU Coman Ovidiu
24 AS AQUA VEST ARAD - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2014-04-26 BOGDAN LOREDAN CRISTEA EMIL IOAN IOVA CĂTĂLIN IONUT Apatean Adrian Coman Ovidiu
21 AS CETATE DEZNA - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2014-04-27 BOGDAN LOREDAN VESA PAVEL FLORIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Biro Gabor jr. MÂNDRU ŞTEFAN
23 V.LUNCA TEUZ CERMEI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion CERMEI 2014-04-18 BOGDAN LOREDAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL CĂŞUŢ CRISTIAN Tripa Claudiu Mako Andras
20 CS RECOLTA APATEU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-04-19 BOGDAN LOREDAN COVACI IOAN FLORIN ANDEA ALEXANDRU Manusov Iosif ŞCHIOPU PETRE
22 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2014-04-13 BOGDAN LOREDAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL OPITZ ROLAND LADISLAU Ologeanu Dan Cristian VACZI GHEORGHE
14 CS REGAL HORIA - GLOGOVAT 2013 Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2014-04-12 BOGDAN LOREDAN MIHOC ALINA SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN Bondar Mircea
18 CS VIITORUL SATU NOU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-04-06 BOGDAN LOREDAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN HAIDA VALENTINA Manusov Iosif Vida Marcel
13 L. TEUZ II - AS DOROBANTI Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2014-04-05 BOGDAN LOREDAN VESA PAVEL FLORIN MARIŞ BOGDAN VLAD BABĂU ROMULUS
20 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2014-03-29 BOGDAN LOREDAN COROBAN CRISTIAN IONEL OPITZ ROLAND LADISLAU Dumitru Florin SCRIDON DANIEL
16 AS UNIREA ŞEITIN - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2014-03-23 BOGDAN LOREDAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU COSTEA ADRIAN GEORGE Buda Leontin Vida Marcel
18 CS ŞOIMII TAUŢ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2014-03-15 BOGDAN LOREDAN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Ciurescu Victor BABĂU ROMULUS
17 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-11-30 BOGDAN LOREDAN MOCANU SILVIU FLAVIU ALEXA MARIUS ANDREI Ologeanu Dan CIOS DĂNUŢ
15 AC ŞAGU - S LIPOVA Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-11-24 BOGDAN LOREDAN VESA PAVEL FLORIN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Jivan Mihai II BIRO GABOR
15 GLORIA CTP ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion TELECOM 2013-11-15 BOGDAN LOREDAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN CĂŞUŢ CRISTIAN Herteg Doru LUCACI ADRIAN
14 AS CRIŞUL ALB BUTENI - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-11-17 BOGDAN LOREDAN ARSA EMIL SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN Rusan Dumitru Gaie Cornel
13 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2013-11-10 BOGDAN LOREDAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL COIS PAUL ALEXANDRU Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
13 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2013-11-02 BOGDAN LOREDAN BĂLA CASIAN ANDREI VASILE IOAN ADRIAN Ciurescu Victor LUCACI ADRIAN
12 CS VIITORUL SATU NOU - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2013-11-03 BOGDAN LOREDAN MANG VLAD MIHAI NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Negru Marin Miron Marian
12 AS AQUA VEST ARAD - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-10-26 BOGDAN LOREDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NICORAŞ VIOLETA ARIANA Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
11 FC ZIMANDU NOU - S LIPOVA Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2013-10-27 BOGDAN LOREDAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL PANTEA ANDREI ALEX. Tripa Claudiu VACZI GHEORGHE
11 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-10-20 BOGDAN LOREDAN CRISTEA SILVIU FLORIN COIS PAUL ALEXANDRU Toderici Mircea Coman Ovidiu
10 O. BUJAC - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2013-10-19 BOGDAN LOREDAN SICLOVAN PAUL ALEX. GUDIU IONEL FLORIN Apatean Adrian Marginean Valer
9 CS DACIA BELIU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2013-10-12 BOGDAN LOREDAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Apatean Adrian Marginean Valer
6 CS REGAL HORIA - P. GHIOROC Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2013-10-13 BOGDAN LOREDAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN PAL EDUARD DAVID BABĂU ROMULUS
8 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2013-10-06 BOGDAN LOREDAN HANYECZ DAN OPITZ ROLAND LADISLAU Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
4 S. PANCOTA II - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2013-09-29 BOGDAN LOREDAN COIS PAUL ALEXANDRU PANA NATANAEL SCRIDON DANIEL
7 AS SC UTA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a UTA 2013-09-20 BOGDAN LOREDAN BĂLA CASIAN ANDREI JUNGER ANDREAS THOMAS Apatean Adrian Rad Vasile
6 AS VOINŢA MUNAR - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2013-09-22 BOGDAN LOREDAN NAGY ZOLTAN MIHOC ALINA Axente Mircea Marginean Valer
6 AS SEMLECANA SEMLAC - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2013-09-15 BOGDAN LOREDAN COROBAN CRISTIAN IONEL BOLCAŞ ALIN CĂLIN Toderici Mircea Rad Vasile
5 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2013-09-07 BOGDAN LOREDAN BĂLA CASIAN ANDREI DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Buica Dumitru CIOS DĂNUŢ
4 AS VOINŢA MACEA - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2013-09-08 BOGDAN LOREDAN MADA MADALIN SICLOVAN PAUL ALEX. Toderici Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
2 S. LIPOVA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Cupa Romaniei Stadion LIPOVA 2013-09-11 BOGDAN LOREDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ARDELEAN PAUL GIORGIAN Apatean Adrian SCRIDON DANIEL
3 FC ZIMANDU NOU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2013-09-01 BOGDAN LOREDAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA PANA NATANAEL Apatean Adrian Coman Ovidiu
3 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a StadionCURTICI 2013-08-24 BOGDAN LOREDAN VASILE IOAN ADRIAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Tripa Claudiu SFĂT GHEORGHE
2 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2013-08-25 BOGDAN LOREDAN RAD ADRIAN SORIN ANDEA ALEXANDRU Negru Marin BORA GLIGORE
1 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion BUTENI 2013-08-28 BOGDAN LOREDAN BUDA LEONTIN VESA PAVEL FLORIN Rusan Dumitru HAMZA IOAN
1 AVINTUL TARNOVA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2013-08-18 BOGDAN LOREDAN GUDIU IONEL FLORIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Rusan Dumitru HAMZA IOAN
1 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2013-08-10 BOGDAN LOREDAN NAGHI REMUS IONUŢ IOVA CĂTĂLIN IONUT Dumitru Florin BIRO GABOR
34 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2013-06-30 BOGDAN LOREDAN BUDA LEONTIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Dehelean Nicolae PĂCURAR AUGUSTIN
33 AC ŞAGU - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-06-23 BOGDAN LOREDAN COSTEA ADRIAN GEORGE BETEA SORINA GEORGIANA Enoiu Traian GYENGE IOSIF
31 AS CETATE DEZNA - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2013-06-16 BOGDAN LOREDAN BUDA LEONTIN BESCHIU CRĂCIUN DUMITRU Rusan Dumitru Gaie Cornel
29 CS ATLETICO ARAD - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2013-06-08 BOGDAN LOREDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Petrisor Gheorghe BABĂU ROMULUS
27 O. BOCSIG - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-06-02 BOGDAN LOREDAN ARSA EMIL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Ologeanu Dan GHERGHEL EMANOIL
33 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion NĂDAB 2013-06-05 BOGDAN LOREDAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN CRISTEA SILVIU FLORIN Buica Dumitru BABĂU ROMULUS
1 CUPA HAGI DANONE - CUPA HAGI DANONE CUPA HAGI UTA 2013-06-01 GORNIC ALEXANDRU DAN HERŢEG DORINEL NICORAŞ IONUŢ VASILE BOGDAN LOREDAN
30 AS AQUA VEST ARAD - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-05-25 BOGDAN LOREDAN VASILE IOAN ADRIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
26 AC ŞAGU - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-05-26 BOGDAN LOREDAN VASILE IOAN ADRIAN NAGY ZOLTAN Forton Nicusor LUCACI ADRIAN
31 CS SPERANŢA TURNU - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 4 a Stadion TURNU 2013-05-29 BOGDAN LOREDAN BUDA LEONTIN VASILE IOAN ADRIAN Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
29 CS UNIREA SÎNTANA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2013-05-19 BOGDAN LOREDAN ARSA EMIL TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Herteg Doru BABĂU ROMULUS
15 V. NADLAC - P. GHIOROC Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDLAC 2013-05-18 BOGDAN LOREDAN CĂŞUŢ CRISTIAN SUBA ANDREI SEBASTIAN BIZĂU BODNĂRAŞ
27 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a StadionCURTICI 2013-05-11 BOGDAN LOREDAN MIHOC ALINA IOVA CĂTĂLIN IONUT Enoiu Traian BERAR DANIEL
24 AS VOINŢA MACEA - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2013-05-12 BOGDAN LOREDAN MIHOC ALINA ROTARIU PATRICK GEORGE Ciurescu Victor HAMZA IOAN
26 CS VOINŢA MAILAT - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2013-05-03 BOGDAN LOREDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU VASILE IOAN ADRIAN Enoiu Traian HAMZA IOAN
22 AS OLIMPIA BÎRZAVA - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2013-04-28 BOGDAN LOREDAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ CÎRMACI FILIP SERGIU Forton Nicusor Pirvulescu Dan
24 AS AQUA VEST ARAD - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-04-20 BOGDAN LOREDAN MIHOC ALINA ALEXA MARIUS ANDREI Vatran Dorin Vida Marcel
21 CS RECOLTA APATEU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-04-21 BOGDAN LOREDAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ TULCAN RAUL EMIL Apatean Adrian BIRO GABOR
23 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2013-04-13 BOGDAN LOREDAN GHEORGHE VALENTIN NAGY ZOLTAN Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
20 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2013-04-14 BOGDAN LOREDAN GOIA STEFAN FLORIN OPITZ ROLAND LADISLAU Braniscan Ioan Coman Ovidiu
22 CS UNIREA SÎNTANA - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2013-04-07 BOGDAN LOREDAN COROBAN CRISTIAN IONEL ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Tiulea Cornel JUŞCĂ TEODOR
19 CS VIITORUL SATU NOU - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2013-04-06 BOGDAN LOREDAN BESCHIU CRĂCIUN DUMITRU COIS PAUL ALEXANDRU Enoiu Traian Miron Marian
21 SC FC UTA II SA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion SEGA 2013-03-29 BOGDAN LOREDAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Herteg Doru BIRO GABOR
19 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2013-03-31 BOGDAN LOREDAN COIS PAUL ALEXANDRU GOIA STEFAN FLORIN Axente Mircea JIVAN MIHAI
20 CS ŞOIMII TAUŢ - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2013-03-23 BOGDAN LOREDAN COROBAN CRISTIAN IONEL MOCAN CIPRIAN DUMITRU Mihuța Petru JUŞCĂ TEODOR
18 AC ŞAGU - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-03-24 BOGDAN LOREDAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU WERNITZER ADRIAN PAUL Buica Dumitru Pirvulescu Dan
19 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2013-03-09 BOGDAN LOREDAN PANTIŞ ROBERT CĂTĂLIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Vatran Dorin CIOS DĂNUŢ
17 AS CRIŞUL ALB BUTENI - V. ALMAŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-03-10 BOGDAN LOREDAN ARSA EMIL PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Rusan Dumitru Coman Ovidiu
18 AS PROGRESUL PECICA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion PECICA 2012-11-30 BOGDAN LOREDAN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
16 CS RECOLTA APATEU - CRISUL CH. CRIS II Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-12-02 BOGDAN LOREDAN ARDELEAN IOAN VIOREL CÎRMACI FILIP SERGIU Gornic Mircea JIVAN MIHAI
1 Cupa - Craciun Cupa Craciun Sala UAV 2012-12-01 BOGDAN LOREDAN NICORAŞ IONUŢ VASILE DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN
17 CS ŞOIMII TAUŢ - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-11-24 BOGDAN LOREDAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN MOCAN CIPRIAN DUMITRU Enoiu Traian SFĂT GHEORGHE
15 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2012-11-25 BOGDAN LOREDAN COVACI IOAN FLORIN CĂŞUŢ CRISTIAN Negru Marin CIOS DĂNUŢ
14 AS UNIREA ŞEITIN - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2012-11-18 BOGDAN LOREDAN JIVAN MIHAI ADRIAN LAUKO CLAUDIU COSMIN Tiulea Cornel ŞCHIOPU PETRE
15 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2012-11-10 BOGDAN LOREDAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN VESA PAVEL FLORIN Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
13 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-11-11 BOGDAN LOREDAN NAGHI REMUS IONUŢ LAUKO CLAUDIU COSMIN Rusan Dumitru HAMZA IOAN
14 AS SEMLECANA SEMLAC - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2012-11-04 BOGDAN LOREDAN MIHOC ALINA NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Mihuța Petru CIOS DĂNUŢ
12 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2012-11-03 BOGDAN LOREDAN PUICEA CLAUDIU GHE. LAUKO CLAUDIU COSMIN Forton Nicusor HAMZA IOAN
13 SC FC UTA II SA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-10-26 BOGDAN LOREDAN GHEORGHE VALENTIN JUNGER ANDREAS THOMAS Ologeanu Dan Cristian LEAC IOAN
11 AVINTUL TARNOVA - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2012-10-28 BOGDAN LOREDAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ BESCHIU CRĂCIUN DUMITRU Rusan Dumitru BABĂU ROMULUS
10 CS ATLETICO ARAD - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2012-10-20 BOGDAN LOREDAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU BESCHIU CRĂCIUN DUMITRU Braniscan Ioan BABĂU ROMULUS
7 P. COVĂSÂNȚ - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion COVĂSÂNȚ 2012-10-21 BOGDAN LOREDAN DRÎMBE DENIS ALEX POPAN BOGDAN ALEX. Mihuța Petru
11 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a StadionCURTICI 2012-10-13 BOGDAN LOREDAN MOCAN CIPRIAN DUMITRU NAGHI REMUS IONUŢ Toderici Mircea DOMIDE FLAVIUS
9 CS DACIA BELIU - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-10-14 BOGDAN LOREDAN TODERICI MIRCEA RIŢA FLAVIUS IONEL Apatean Adrian PĂCURAR AUGUSTIN
10 AS AQUA VEST ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2012-10-06 BOGDAN LOREDAN CRISTEA EMIL IOAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Vatran Dorin LUCACI ADRIAN
2 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS ŞOIMII TAUŢ Cupa Romaniei Stadion BUTENI 2012-10-10 BOGDAN LOREDAN ARSA EMIL VESA PAVEL FLORIN Mihuța Petru LEAC IOAN
9 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2012-09-29 BOGDAN LOREDAN TODERICI MIRCEA VASILE IOAN ADRIAN Dumitru Florin BIRO GABOR
7 M. USUSĂU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion USUSĂU 2012-09-30 BOGDAN LOREDAN TURGYAN OVIDIU MIHAI PANTEA ANDREI ALEX. Rosca Mircea Vida Marcel
6 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2012-09-22 BOGDAN LOREDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU RIŢA FLAVIUS IONEL Forton Nicusor SFĂT GHEORGHE
7 AS VIITORUL TISA NOUĂ - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion TISA NOUĂ 2012-09-15 BOGDAN LOREDAN ALEXA MARIUS ANDREI PUICEA CLAUDIU GHE. Buica Dumitru JUŞCĂ TEODOR
2 U.GURAHONT - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion CIL 2012-09-16 BOGDAN LOREDAN MAGHIAR PETRE PAL EDUARD DAVID Buica Dumitru
4 CS VIITORUL SATU NOU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2012-09-09 BOGDAN LOREDAN CĂŞUŢ CRISTIAN GHEORGHE VALENTIN Vatran Dorin Miron Marian
1 P. GHIOROC - AS MĂNĂȘTUR Liga a 6 a Seria A Stadion GHIOROC 2012-09-08 BOGDAN LOREDAN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN ARSA EMIL BABĂU ROMULUS
5 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-09-01 BOGDAN LOREDAN BURCĂ SERGIU LUCIAN NAGY ZOLTAN Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
3 AS VOINŢA MACEA - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2012-09-02 BOGDAN LOREDAN CRISTEA EMIL IOAN BULZ STEFAN Dehelean Nicolae COMAN DAN
2 FC SÎNLEANI - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion SÂNLEANI 2012-09-05 BOGDAN LOREDAN BURCĂ SERGIU LUCIAN DUMITRU FLAVIA DANIELA Ciurescu Victor BIRO GABOR
2 AS ALUNIŞ - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂBRANI 2012-08-26 BOGDAN LOREDAN BUDA LEONTIN PANTEA ANDREI ALEX. Strengar Virgil SFĂT GHEORGHE
2 CS INEU - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion INEU 2012-08-16 BOGDAN LOREDAN JUNGER ANDREAS THOMAS NICORAŞ VIOLETA ARIANA Mihuța Petru BIRO GABOR
1 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2012-08-11 BOGDAN LOREDAN VASILE IOAN ADRIAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Tiulea Cornel BABĂU ROMULUS
ETAPA 34 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2012-06-30 Bogdan Loredan Toderici Mircea Rotariu Patrick Enoiu Traian CIOS DĂNUŢ
ETAPA 33 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2012-06-24 Bogdan Loredan Mihoc Alina Mako Andrei Sebastian Rosca Mircea Vida Marcel
ETAPA 32 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion VÂRFURILE 2012-06-17 Bogdan Loredan Coroban Cristian Ionel Dragu Tudorel Petrisor Gheorghe Rad Vasile
ETAPA 31 AS CRIŞUL ALB BUTENI - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2012-06-09 Bogdan Loredan Szasz Brighitta Stanciu Mihai Vlăduţ Negru Marin ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 32 CS VOINŢA MAILAT - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2012-05-26 Bogdan Loredan Toderici Mircea Mocan Ciprian Dumitru Tiulea Cornel ŞANDOR IOAN
ETAPA 17 AS HĂLMAGIU - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2012-05-27 Bogdan Loredan Ciumedean Alexandru Vlad Popan Bogdan Buica Dumitru
ETAPA 31 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a StadionCURTICI 2012-05-19 Bogdan Loredan Arsa Emil Burcă Sergiu Lucian Toderici Mircea SCRIDON DANIEL
ETAPA 28 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion TISA NOUĂ 2012-05-20 Bogdan Loredan Toderici Mircea Mocan Ciprian Dumitru Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 28 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS INEU Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2012-05-05 Bogdan Loredan Jivan Mihai Adrian Alexa Marius Andrei Braniscan Ioan DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 14 AS MĂNĂȘTUR - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion MĂNĂȘTUR 2012-05-06 Bogdan Loredan Pîncotan Andrei Alexandru Ciumedean Alexandru Vlad BORA GLIGORE
ETAPA 29 CS UNIREA SÎNTANA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2012-05-09 Bogdan Loredan Hărduţ Gabriel Dumitru Nicoraș Violeta Forton Nicusor ŞANDOR IOAN
ETAPA 27 AS SEMLECANA SEMLAC - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2012-04-29 Bogdan Loredan Naghi Remus Ionuţ Vesa Pavel Florin Tiulea Cornel BERAR DANIEL
ETAPA 25 CS SPERANŢA TURNU - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2012-04-28 Bogdan Loredan Cristea Emil Ioan Vesa Pavel Florin Braniscan Ioan Marginean Valer
ETAPA 26 CS ŞOIMII TAUŢ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-04-21 Bogdan Loredan Buda Leontin Vesa Pavel Florin Tripa Claudiu CIOS DĂNUŢ
ETAPA 24 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - G. CERMEI Liga a 5 a Seria B Stadion GALȘA 2012-04-22 Bogdan Loredan Maghiar Petre Junger Andreeas Thomas Vatran Dorin ŞANDOR IOAN
ETAPA 25 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-04-13 Bogdan Loredan Mocanu Silviu Flaviu Vesa Pavel Florin Bondar Mircea Rad Vasile
ETAPA 23 CS DACIA BELIU - V. ALMAŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-04-14 Bogdan Loredan Gudiu Ionel Florin Sechereş Sergiu Paul Negrilă Raul HAMZA IOAN
ETAPA 22 AVINTUL TARNOVA - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2012-04-08 Bogdan Loredan Hărduţ Gabriel Dumitru Ardelean Paul Giorgian Petrisor Gheorghe HAMZA IOAN
ETAPA 11 V. SEMLAC - AS VINGA Liga a 6 a Seria A Stadion SEMLAC 2012-04-07 Bogdan Loredan Gudiu Ionel Florin Iova Catalin Negru Marin
ETAPA 21 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2012-03-31 Bogdan Loredan Protase Alexa Marian Cristea Silviu Florin Apatean Adrian PINTEA MIHAI
ETAPA 22 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PILU 2012-03-24 Bogdan Loredan Mocan Ciprian Dumitru Negrilă Cristian Gabriel Tripa Claudiu Marginean Valer
ETAPA 20 G. CERMEI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion CERMEI 2012-03-25 Bogdan Loredan Ciumedean Alexandru Vlad Dreghici Flavius Cristian Dehelean Nicolae BORA GLIGORE
ETAPA 21 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2012-03-18 Bogdan Loredan Cristea Emil Ioan Puicea Claudiu Gheorghe Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
20 SC FC UTA II SA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion UTA - SEGA 2012-03-10 Bogdan Loredan Dumitru Flavia Daniela Negrilă Cristian Gabriel Herteg Doru LUCACI ADRIAN
18 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AC ŞAGU Liga Onoare A Stadion SP.GERMAN 2012-03-11 Bogdan Loredan Gheorghe Valentin Sechereş Sergiu Paul Gornic Mircea LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 19 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2011-12-03 Bogdan Loredan Bolcaş Alin Călin Dumitru Flavia Daniela Enoiu Traian Rad Vasile
ETAPA 17 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2011-12-04 Bogdan Loredan Mocan Ciprian Dumitru Păcurar Cosmin Flavius Herteg Doru ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 18 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-11-27 Bogdan Loredan Mihoc Alina Pantea Sebastian Axente Mircea BABĂU ROMULUS
ETAPA 16 FC ZIMANDU NOU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2011-11-26 Bogdan Loredan Daşcău Ovidiu Claudiu Rad Adrian Sorin Petrisor Gheorghe LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 17 CS ŞOIMII TAUŢ - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2011-11-19 Bogdan Loredan Bolcaş Alin Călin Burcă Sergiu Lucian Dumitru Florin PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 15 AS CETATE DEZNA - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2011-11-20 Bogdan Loredan Vasile Ioan Adrian Vesa Pavel Florin Ologeanu Dan BOGDAN IOAN
ETAPA 14 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2011-11-13 Bogdan Loredan Dreghici Flavius Cristian Negrilă Cristian Gabriel Enoiu Traian LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 15 CS INEU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion INEU 2011-11-05 Bogdan Loredan Hărduţ Gabriel Dumitru Naghi Remus Ionuţ Buica Dumitru Rad Vasile
ETAPA 14 AS PROGRESUL PECICA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-10-29 Bogdan Loredan Hărduţ Gabriel Dumitru Ardelean Paul Giorgian Axente Mircea ŞANDOR IOAN
ETAPA 12 AS STEAUA GRĂNICERI - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2011-10-30 Bogdan Loredan Vasile Ioan Adrian Vesa Pavel Florin Alb Ioan HAMZA IOAN
ETAPA 13 CS VIITORUL SATU NOU - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-10-22 Bogdan Loredan Vasile Ioan Adrian Nagy Zoltan Braniscan Ioan LUCACI ADRIAN
ETAPA 11 CS MONEASA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2011-10-23 Bogdan Loredan Naghi Remus Ionuţ Mocan Ciprian Dumitru Dehelean Nicolae RACHINOIU VIOREL
ETAPA 12 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2011-10-15 Bogdan Loredan Hărduţ Gabriel Dumitru Vesa Pavel Florin Dumitru Florin BERAR DANIEL
ETAPA 10 M. USUSĂU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion USUSĂU 2011-10-16 Bogdan Loredan Şeran Adrian Gudiu Ionel Florin Herteg Doru RACHINOIU VIOREL
ETAPA 11 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-10-08 Bogdan Loredan Cristea Silviu Florin Vesa Pavel Florin Herteg Doru BABĂU ROMULUS
ETAPA 8 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga Onoare A Stadion ZĂDĂRENI 2011-10-02 Bogdan Loredan Mihoc Alina Protase Alexa Marian Alb Ioan Rad Vasile
ETAPA 8 V. ALMAŞ - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion CIL 2011-10-01 Bogdan Loredan Pantea Sebastian Stanciu Mihai Vlăduţ Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
ETAPA 9 CS VIITORUL SATU NOU - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-09-24 Bogdan Loredan Mocan Ciprian Dumitru Cristea Silviu Florin Tripa Claudiu Vida Marcel
ETAPA 7 AC ŞAGU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion ŞAGU 2011-09-25 Bogdan Loredan Nagy Zoltan Nicoraș Violeta Ciurescu Victor ŞANDOR IOAN
ETAPA 6 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga Onoare B Stadion GALȘA 2011-09-18 Bogdan Loredan Arsa Emil Popa Paul Petrisor Gheorghe HAMZA IOAN
ETAPA 7 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion PILU 2011-09-10 Bogdan Loredan Alexa Marius Andrei Foda Lucian Tripa Claudiu LEAC IOAN
ETAPA 3 P. COVĂSÂNȚ - AS VINGA Liga Promotie A Stadion COVĂSÂNȚ 2011-09-11 Bogdan Loredan Maghiar Petre Gurban Fabian Bîndea Petru
ETAPA 4 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS ATLETICO ARAD Liga Onoare A Stadion SĂVÂRŞIN 2011-09-04 Bogdan Loredan Ilea Alexandru Wernitzer Adrian Braniscan Ioan ACKERMANN
CUPA ROM. AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS UNIREA ŞEITIN Cupa Romaniei Stadion SÂNPAUL 2011-09-07 Bogdan Loredan Buda Leontin Nicoraș Violeta Herteg Doru PINTEA MIHAI
ETAPA 5 CS ŞOIMII PÎNCOTA - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-08-27 Bogdan Loredan Pantea Sebastian Hromei Alexandru Herteg Doru Rad Vasile
ETAPA 3 CS DACIA BELIU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion BELIU 2011-08-28 Bogdan Loredan Bondar Daniel Vesa Pavel Florin Rusan Dumitru BOGDAN IOAN
ETAPA 4 AS SEMLECANA SEMLAC - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-08-24 Bogdan Loredan Cristea Silviu Florin Pantea Sebastian Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
ETAPA 2 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-08-13 Bogdan Loredan Mocanu Silviu Flaviu Pantea Sebastian Forton Nicusor SFĂT GHEORGHE
ETAPA 1 CS RECOLTA APATEU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare B Stadion BERECHIU 2011-08-14 Bogdan Loredan Naghi Remus Ionuţ Berariu Lucian Mihai Alb Ioan ACKERMANN
ETAPA 1 CS ATLETICO ARAD - AS VOINŢA MUNAR Cupa Romaniei Stadion ATLETICO ARAD 2011-08-17 Bogdan Loredan Cristea Emil Ioan Bolcaş Alin Călin Dumitru Florin BIRO GABOR
ETAPA 1 SC FC UTA II SA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a ICRTI 2011-08-06 Bogdan Loredan Feieş Cosmin Ioan Pantea Sebastian Braniscan Ioan DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 33 CS FRONTIERA PILU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare B Stadion PILU 2011-06-26 Bogdan Loredan Jivan Mihai Adrian Bondar Daniel Herteg Doru LEAC IOAN
ETAPA 34 FC ZIMANDU NOU - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2011-06-29 Bogdan Loredan Iacob Nicolae Liviu Iova Catalin Ologeanu Dan LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 32 AS SEDERHAT - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare A Stadion SEGA 2011-06-19 Bogdan Loredan Burcă Sergiu Lucian Mocan Ciprian Dumitru Tiulea Cornel ACKERMANN
ETAPA 24 V. NADLAC - AS VINGA Liga Promotie A Stadion NADLAC 2011-06-11 Bogdan Loredan Rad Adrian Sorin Beschiu Dumitru Vida Marcel
ETAPA 21 S. CHIER - O. BOCSIG Liga Promotie B Stadion CHIER 2011-06-12 Bogdan Loredan Tomuta Sebastian Casut Cristian Buica Dumitru
ETAPA 34 CS VOINŢA MAILAT - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2011-06-04 Bogdan Loredan Măruşca Paul Răzvan Junger Andreeas Thomas Tripa Claudiu BABĂU ROMULUS
ETAPA 30 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga Onoare B Stadion TÂRNOVA 2011-06-05 Bogdan Loredan Nagy Zoltan Negrilă Cristian Gabriel Ciurescu Victor HAMZA IOAN
ETAPA 29 AS ALUNIŞ - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2011-05-29 Bogdan Loredan Nagy Zoltan Cristea Silviu Florin Alb Ioan BERAR DANIEL
ETAPA 28 CS INTER ARAD - AS ALUNIŞ Liga Onoare A Stadion SEGA 2011-05-21 Bogdan Loredan Burcă Sergiu Lucian Dan Mihai Ciurescu Victor PINTEA MIHAI
ETAPA 28 AS STEAUA GRĂNICERI - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga Onoare B Stadion GRĂNICERI 2011-05-22 Bogdan Loredan Bondar Daniel Mihalache Mircea Tiulea Cornel PINTEA MIHAI
ETAPA 29 CS INEU - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion INEU 2011-05-14 Bogdan Loredan Mocanu Silviu Flaviu Protase Alexa Marian Enoiu Traian ŞANDOR IOAN
ETAPA 27 AS VOINŢA MUNAR - AS GLORIA SECUSIGIU Liga Onoare A Stadion MUNAR 2011-05-15 Bogdan Loredan Pîncotan Andrei Alexandru Stanciu Mihai Vlăduţ Petrisor Gheorghe BABĂU ROMULUS
ETAPA 29 CS VIITORUL SATU NOU - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-05-18 Bogdan Loredan Pantea Sebastian Palcu Gheorghe Marius Ologeanu Dan Cristian Marginean Valer
ETAPA 26 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 2011-05-08 Bogdan Loredan Foda Lucian Puicea Claudiu Gheorghe Tiulea Cornel GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 25 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare A Stadion SP.GERMAN 2011-04-30 Bogdan Loredan Buda Leontin Kocsis Eduard Ciurescu Victor Marginean Valer
ETAPA 25 CS DACIA BELIU - AS PROGRESUL NĂDAB Liga Onoare B Stadion BELIU 2011-05-04 Bogdan Loredan Mocan Ciprian Condea Paula Geanina Manusov Iosif GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 26 AS AQUA VEST ARAD - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2011-04-22 Bogdan Loredan Vesa Pavel Florin Protase Alexa Marian Braniscan Ioan BABĂU ROMULUS
ETAPA 24 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2011-04-23 Bogdan Loredan Hromei Alexandru Kope Attila Norbert Gornic Mircea BORA GLIGORE
ETAPA 25 CS VIITORUL SATU NOU - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-04-17 Bogdan Loredan Mocanu Silviu Flaviu Iacob Nicolae Liviu Vatran Dorin PĂCURAR AUGUSTIN
RESTANTA AS UNIREA ŞEITIN - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-04-20 Bogdan Loredan Cristea Emil Ioan Iacob Nicolae Liviu Tiulea Cornel DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 23 CS ATLETICO ARAD - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A Stadion ATLETICO ARAD 2011-04-16 Bogdan Loredan Ardelean Paul Giorgian Hromei Alexandru Dumitru Florin SCRIDON DANIEL
ETAPA 14 V. SEMLAC - V. NADLAC Liga Promotie A Stadion SEMLAC 2011-04-10 Bogdan Loredan Burcă Sergiu Lucian Şeran Adrian Vatran Dorin
REPROGRAMAT AS UNIREA ŞEITIN - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-04-13 Bogdan Loredan Cristea Emil Ioan Iacob Nicolae Liviu Tiulea Cornel DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 13 M. USUSĂU - U. II ŞEITIN Liga Promotie A Stadion USUSĂU 2011-04-03 Bogdan Loredan Berar Marius Florin Şeran Adrian Barna Dan
ETAPA 20 AS VICTORIA PRO NĂDLAC - CS ATLETICO ARAD Liga Onoare A Stadion NĂDLAC 2011-03-26 Bogdan Loredan Rad Adrian Sorin Kocsis Eduard Bîndea Petru VACZI GHEORGHE
ETAPA 20 AS CETATE DEZNA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare B Stadion DEZNA 2011-03-27 Bogdan Loredan Dragu Tudorel Pîncotan Andrei Alexandru Enoiu Traian RACHINOIU VIOREL
ETAPA 21 AS UNIREA ŞEITIN - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-03-19 Bogdan Loredan Cristea Emil Ioan Iacob Nicolae Liviu Tiulea Cornel DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 19 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS ALUNIŞ Liga Onoare A Stadion SĂVÂRŞIN 2011-03-20 Bogdan Loredan Protase Alexa Marian Hromei Alexandru Manusov Iosif Barna Dan
ETAPA 18 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS INTER ARAD Liga Onoare A Stadion ZĂDĂRENI 2011-03-13 Bogdan Loredan Mocan Ciprian Sechereş Sergiu Paul Bondar Mircea BERAR DANIEL
ETAPA 19 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2010-12-04 Bogdan Loredan Iacob Nicolae Liviu Ianoşi Laurenţiu Adrian Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
ETAPA 17 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS SEDERHAT Liga Onoare A Stadion ZĂDĂRENI 2010-12-05 Bogdan Loredan Stamatoiu Alexandru Dacian Kope Attila Norbert Alb Ioan GYENGE IOSIF
ETAPA 16 AS VICTORIA BERECHIU - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga Onoare B Stadion BERECHIU 2010-11-28 Bogdan Loredan Daşcău Ovidiu Claudiu Gudiu Ionel Florin Vida Marcel BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 17 FC SÎNLEANI - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2010-11-20 Bogdan Loredan Rotaru Sorin Tudor Vasile Ioan Adrian Forton Nicusor LEAC IOAN
ETAPA 15 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga Onoare A Stadion SP.GERMAN 2010-11-21 Bogdan Loredan Pîncotan Andrei Alexandru Kope Attila Norbert Mihuța Petru BERAR DANIEL
ETAPA 14 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare B Stadion GALȘA 2010-11-14 Bogdan Loredan Ardelean Paul Giorgian Puicea Claudiu Gheorghe Tripa Claudiu ŞANDOR IOAN
ETAPA 15 AS VOINŢA MACEA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion MACEA 2010-11-06 Bogdan Loredan Buda Leontin Ianoşi Laurenţiu Adrian Vatran Dorin LEAC IOAN
ETAPA 13 CS REGAL HORIA - AS PROGRESUL NĂDAB Liga Onoare B Stadion HORIA 2010-11-07 Bogdan Loredan Arsa Emil Hromei Alexandru Bondar Mircea SIMA VIOREL
ETAPA 12 AS STEAUA GRĂNICERI - AS CETATE DEZNA Liga Onoare B Stadion GRĂNICERI 2010-10-31 Bogdan Loredan Maghiar Petre Gudiu Ionel Florin Bîndea Petru LEAC IOAN
ETAPA 13 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2010-10-23 Bogdan Loredan Băla Casian Andrei Burcă Sergiu Lucian Forton Nicusor JIVAN MIHAI
ETAPA 9 AS VINGA - M. USUSĂU Liga Promotie A Stadion VINGA 2010-10-24 Bogdan Loredan Pătroi Ciprian Terebenţ Cristian VACZI GHEORGHE
ETAPA 12 AS AQUA VEST ARAD - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2010-10-16 Bogdan Loredan Naghi Remus Ionuţ Ardelean Paul Giorgian Toderici Mircea RACHINOIU VIOREL
ETAPA 10 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS VICTORIA PRO NĂDLAC Liga Onoare A Stadion TISA NOUĂ 2010-10-17 Bogdan Loredan Riţa Flavius Şeran Ioana Loredana Belle Nicolae BERAR DANIEL
ETAPA 10 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS VICTORIA PRO NĂDLAC Liga Onoare A Stadion TISA NOUĂ 2010-10-17 Bogdan Loredan Riţa Flavius Şeran Ioana Loredana Belle Nicolae BERAR DANIEL
ETAPA 9 CS ATLETICO ARAD - CS INTER ARAD Liga Onoare A Stadion ATLETICO ARAD 2010-10-09 Bogdan Loredan Burcă Sergiu Lucian Nicoraș Ionuț Braniscan Ioan RACHINOIU VIOREL
ETAPA 9 CS DACIA BELIU - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga Onoare B Stadion BELIU 2010-10-10 Bogdan Loredan Nagy Zoltan Hromei Alexandru Belle Nicolae BOGDAN IOAN
ETAPA 8 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion ZĂDĂRENI 2010-10-03 Bogdan Loredan Condea Paula Geanina Palcu Gheorghe Marius Sabau Valentin JIVAN MIHAI
ETAPA 9 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2010-09-26 Bogdan Loredan Păducel Cristian Ianoşi Laurenţiu Adrian Dumitru Florin RACHINOIU VIOREL
Etapa 8 CS ŞOIMII TAUŢ - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2010-09-18 Bogdan Loredan Rotaru Sorin Tudor Berar Marius Florin Herteg Doru ARDELEAN NICOLAE
Etapa 6 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion VÂRFURILE 2010-09-19 Bogdan Loredan Burcă Sergiu Lucian Foda Lucian Vida Marcel BIZĂU BODNĂRAŞ
Etapa 5 AS VOINŢA MUNAR - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A Stadion MUNAR 2010-09-15 Bogdan Loredan Herman Mihai Alexandru Nicoraș Ionuț Gornic Mircea JIVAN MIHAI
Etapa 6 CS VLADIMIRESCU 2003 - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2010-09-11 Bogdan Loredan Hărduţ Gabriel Dumitru Ardelean Paul Giorgian Vida Marcel ŞANDOR IOAN
Etapa 4 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS PROGRESUL NĂDAB Liga Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 2010-09-12 Bogdan Loredan Bondar Daniel Gudiu Ionel Florin Axente Mircea BIZĂU BODNĂRAŞ
Etapa 5 04-05 Septembrie 2010 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2010-09-04 Bogdan Loredan Naghi Remus Ionuţ Vesa Pavel Florin Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
Etapa 2 04-05 Septembrie 2010 P. COVĂSÂNȚ - AC ŞAGU Liga Promotie A Stadion COVĂSÂNȚ 2010-09-05 Bogdan Loredan Demeter Claudiu Ioan Aniculăesei Mihai Cornel SFĂT GHEORGHE
Etapa 1 28-29 August 2010 V. PEREGU MARE - V. FELNAC Liga Promotie a Stadion PEREGU MARE 2010-08-28 Bogdan Loredan Ştrengar Paul Virgil Demeter Claudiu Ioan SFĂT GHEORGHE
Etapa 4 28-29 August 2010 CS ŞOIMII TAUŢ - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2010-08-28 Bogdan Loredan Ardelean Paul Giorgian Protase Alexa Marian Tripa Claudiu SFĂT GHEORGHE
Etapa 3 25 August 2010 CS UNIREA SÎNTANA - CS INEU Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2010-08-25 Bogdan Loredan Mihoc Alina Nagy Zoltan Dumitru Florin RACHINOIU VIOREL
Etapa 1 21-22 August 2010 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga Onoare b Stadion GALȘA 2010-08-22 Bogdan Loredan Cristea Silviu Florin Ianoşi Laurenţiu Adrian Ologeanu Dan jr BERAR DANIEL
Etapa 2 21-25 August 2010 Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2010-08-21 Bogdan Loredan Arsa Emil Ardelean Paul Giorgian Herteg Doru ŞANDOR IOAN
Etapa 1 14-15 August 2010 AS AQUA VEST ARAD - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2010-08-13 Bogdan Loredan Cristea Silviu Florin Burcă Sergiu Lucian Dumitru Florin Ardelean
Inregistrari in baza de date: 358

ajf_arad