• BONDAR Daniel
  • Data nasterii: 1989-08-21
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 192 (cm)
  • Arbitru din anul: 2003
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru Asistent
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Designer
  • Ocupatia actuala: Designer - Asistent Vânzări
  • Limbi straine cunoscute: Engleză
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
15 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a StadionCURTICI 2016-11-26 11:00:00 ARDELEAN Mircea Florin BONDAR Daniel VESA Pavel Florin CADAR Răzvan RAD Vasile
14 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-11-19 11:00:00 TRIF Cristian Alin BONDAR Daniel GROȘAN Tudor Ștefan BUDA Leontin JUȘCÃ Teodor
12 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-11-05 11:00:00 DEAC Ionel Alin BONDAR Daniel BĂLA Casian Andrei CADAR Răzvan RAD Vasile
11 CS GLOGOVĂŢ 2013 - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2016-10-29 12:00:00 BURCĂ Daniel Adrian BONDAR Daniel DUMITRU Flavia Daniela TIULEA Cornel SCRIDON Daniel
10 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-10-22 12:00:00 ARDELEAN Mircea Florin BONDAR Daniel CÎRMACI Filip Sergiu BUDA Leontin MAKO Andraș
8 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-10-08 12:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile MIHOC Alina BONDAR Daniel HERȚEG Doru LOVAS Iosif Ioan
7 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-10-01 12:00:00 COROBAN Cristian Ionel BETEA Sorina Georgiana BONDAR Daniel BUDA Leontin LOVAS Iosif Ioan
6 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2016-10-02 12:00:00 IACOB Nicolae Liviu BONDAR Daniel LOVAS Alexandru BUDA Leontin
6 C.S. VICTORIA FELNAC - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-09-24 14:00:00 BOGDAN Loredan BONDAR Daniel STANCIU Mihai Vlăduț HERȚEG Doru SFÃT Gheorghe
5 A.C.S. SOCODOR - CS INEU Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2016-09-17 08:00:00 BURCĂ Daniel Adrian PÂSLARU Andrei BONDAR Daniel VĂTRAN Dorin SCRIDON Daniel
3 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2016-09-07 14:00:00 BONDAR Daniel LAUKO Claudiu Cosmin CĂLINDRUŢ Emanuel Roland MIHUȚA Petru
24 FC ZIMANDU NOU - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2016-06-04 15:00:00 ARSA Emil BETEA Sorina Georgiana BONDAR Daniel RUSAN Dumitru
23 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-05-29 08:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian BONDAR Daniel DAȘCÃU Ovidiu Claudiu SCRIDON Daniel
25 AS AQUA VEST ARAD - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2016-05-21 15:00:00 BOGDAN Loredan BONDAR Daniel PÂSLARU Andrei OLOGEANU Dan ROȘU Eugen
24 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion CERMEI 2016-05-15 15:00:00 GORNIC Alexandru Dan BĂLA Casian Andrei BONDAR Daniel CADAR Răzvan SCRIDON Daniel
23 CS VICTORIA ZĂBRANI - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-05-07 15:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile BĂLA Casian Andrei BONDAR Daniel HERȚEG Doru SCRIDON Daniel
21 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a StadionCURTICI 2016-04-23 14:00:00 GORNIC Alexandru Dan BONDAR Daniel MOCANU Silviu Flaviu CADAR Răzvan LOVAS Iosif Ioan
20 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-04-16 14:00:00 GORNIC Alexandru Dan OPITZ Roland Ladislau BONDAR Daniel CADAR Răzvan MÃRGINEAN Valer
19 CS UNIREA SÎNTANA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-04-09 14:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile BONDAR Daniel CÃȘUȚ Cristian BUDA Leontin JUȘCÃ Teodor
17 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS VULTURII SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-04-10 14:00:00 GORNIC Alexandru Dan BĂLA Casian Andrei BONDAR Daniel VIDA Constantin
18 CS ŞOIMII ŞIMAND - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-04-03 15:00:00 BÎTEA Radu Bogdan BĂLA Casian Andrei BONDAR Daniel BUDA Leontin JUȘCÃ Teodor
13 AS PROGRESUL PECICA - GL.LUNCA TEUZ-CERMEI Liga a 4 a Stadion PECICA 2015-11-21 12:00:00 ARDELEAN Mircea Florin BĂLA Casian Andrei BONDAR Daniel DUMITRU Florin RAD Vasile
11 GLORIA NEUDORF - S. Livada Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2015-11-22 12:00:00 BONDAR Daniel BĂLA Casian Andrei PANTEA Andrei Alex. MANUȘOV Iosif
7 ACS SIRIA - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion ŞIRIA 2015-10-24 13:00:00 PUICEA Claudiu Ghe. BONDAR Daniel SALADEA Sorin COMAN Ovidiu
7 S. CHIER - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2015-10-25 13:00:00 BOGDAN Loredan COVACI Sergiu Cristian BONDAR Daniel HERȚEG Doru
8 S. LIPOVA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2015-10-17 13:00:00 JURCĂ Tudor Florin BONDAR Daniel ARDELEAN Paul Giorgian TIULEA Cornel BIRO Gabor
6 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-10-18 13:00:00 BONDAR Daniel DEHELEAN Patrick Alin RANCEA Alexandru BORA Gligore
6 V. FELNAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion FELNAC 2015-10-03 13:00:00 HERȚEG Dorinel STANCIU Mihai Vlăduț BONDAR Daniel DUMITRU Florin MÃRGINEAN Valer
6 AS DOROBANŢI - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2015-10-04 13:00:00 CRISTEA Emil Ioan BONDAR Daniel GUDIU Ionel Florin APĂTEAN Adrian
5 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-09-27 15:00:00 VASILE Ioan Adrian BETEA Sorina Georgiana BONDAR Daniel JUȘCÃ Teodor
3 P. SIRIA - N. SEBIS Liga a 6 a Seria B Stadion ŞIRIA 2015-09-26 15:00:00 RIȚA Flavius Ionel RAȚĂ Raul BONDAR Daniel VĂTRAN Dorin
4 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2015-09-19 15:00:00 HERȚEG Dorinel BONDAR Daniel CRISTEA Emil Ioan BRĂNIȘCAN Ioan SFÃT Gheorghe
4 AC ŞAGU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2015-09-20 15:00:00 POPA Paul BONDAR Daniel VESA Pavel Florin MIHUȚA Petru
3 AS AQUA VEST ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2015-09-12 15:00:00 BURZA Cristian Mirel NAGHI Remus Ionuț BONDAR Daniel HERȚEG Doru SFÃT Gheorghe
2 AS SEMLECANA SEMLAC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-09-06 15:00:00 BURZA Cristian Mirel BONDAR Daniel COJOCARIU Dan Cristian BUDA Leontin
2 CS ATLETICO ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion ATLETICO ARAD 2015-09-09 14:30:00 JURCĂ Tudor Florin BONDAR Daniel LOVAS Alexandru TRIPA Claudiu
1 AS VINGA - AC ŞAGU Cupa Romaniei Stadion VINGA 2015-08-23 15:30:00 COROBAN Cristian Ionel BONDAR Daniel JUNGER Andreas Thomas APĂTEAN Adrian
30 CS ŞOIMII ŞIMAND - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2015-06-28 16:00:00 HERȚEG Dorinel CRISTEA Emil Ioan BONDAR Daniel VĂTRAN Dorin COMAN Ovidiu
26 S. LIPOVA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2015-06-06 16:00:00 TRIF Cristian Alin BONDAR Daniel CÃȘUȚ Cristian TIULEA Cornel VIDA Constantin
25 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2015-06-07 15:30:00 NICORAȘ Ionuț Vasile BONDAR Daniel CÃȘUȚ Cristian OLOGEANU Dan
26 AS SEMLECANA SEMLAC - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-05-31 16:00:00 ANICULĂESEI Mihai Cornel STANCIU Mihai Vlăduț BONDAR Daniel TĂNĂSESCU Romulus Cristian BABĂU Romulus
18 L. TEUZ II - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2015-05-30 16:00:00 BOGDAN Loredan BONDAR Daniel BULZ Ștefan MAKO Andraș
24 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2015-05-22 16:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE BONDAR DANIEL JUNGER ANDREAS THOMAS Tiulea Cornel SFĂT GHEORGHE
25 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2015-05-24 16:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN BURCĂ SERGIU LUCIAN BONDAR DANIEL Mihuța Petru BERAR DANIEL
22 CS UNIREA SÎNTANA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2015-05-09 16:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN BOLCAŞ ALIN CĂLIN BONDAR DANIEL Apatean Adrian SFĂT GHEORGHE
20 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2015-04-25 15:00:00 HERŢEG DORINEL BOLCAŞ ALIN CĂLIN BONDAR DANIEL Ologeanu Dan CIOS DĂNUŢ
21 AS ALUNIŞ - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-04-26 15:00:00 CRISTEA EMIL IOAN BONDAR DANIEL DUMITRU FLAVIA DANIELA Vatran Dorin Lovas Iosif
19 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2015-04-18 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL BONDAR DANIEL COSTEA ADRIAN GEORGE Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
12 AS GLORIA SECUSIGIU - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2015-04-19 15:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN BONDAR DANIEL SANDU ROLAND Forton Nicusor
18 AS AQUA VEST ARAD - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2015-04-09 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL BOLCAŞ ALIN CĂLIN BONDAR DANIEL Vatran Dorin DOMIDE FLAVIUS
18 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-04-05 15:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BONDAR DANIEL HANYECZ DAN Protase Alexa JUŞCĂ TEODOR
16 V. FELNAC - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2015-03-22 13:00:00 BOGDAN LOREDAN BONDAR DANIEL DOBANDA DINU Alb Ioan Coman Ovidiu
14 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2015-03-14 13:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ CRISTEA EMIL IOAN BONDAR DANIEL Tripa Claudiu Marginean Valer
15 AS VOINŢA MUNAR - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-11-23 12:00:00 BOGDAN LOREDAN IOVA CĂTĂLIN IONUT BONDAR DANIEL Jivan Mihai II CIOS DĂNUŢ
14 O. BOCSIG - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-11-15 12:00:00 DEAC IONEL ALIN BONDAR DANIEL MAKO ANDREI SEBASTIAN Ciurescu Victor BORA GLIGORE
13 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-11-09 12:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN BONDAR DANIEL ANDEA ALEXANDRU Herteg Doru Vida Marcel
13 AS PROGRESUL PECICA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PECICA 2014-11-01 12:00:00 HERŢEG DORINEL BĂLA CASIAN ANDREI BONDAR DANIEL Tripa Claudiu Vida Marcel
11 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2014-10-26 13:00:00 CRISTEA EMIL IOAN BONDAR DANIEL JUNGER ANDREAS THOMAS Jivan Mihai II PĂCURAR AUGUSTIN
10 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2014-10-11 13:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL BONDAR DANIEL Tiulea Cornel SFĂT GHEORGHE
7 AS GLORIA SECUSIGIU - R. HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2014-10-12 13:00:00 BONDAR DANIEL GUDIU IONEL FLORIN POPAN BOGDAN ALEX. Lovas Iosif
8 AS SEMLECANA SEMLAC - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2014-10-05 13:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN BONDAR DANIEL COSTEA ADRIAN GEORGE Ologeanu Dan Tarlea Mihai
7 GLOGOVAT 2013 - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2014-09-27 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL BONDAR DANIEL JUNGER ANDREAS THOMAS Herteg Doru Peste Bogdan
5 S. CHIER - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2014-09-28 15:00:00 BONDAR DANIEL ŞERAN ADRIAN LOVAS ALEXANDRU Maghiar Petre
7 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2014-09-19 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL BONDAR DANIEL NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
6 AS SEMLECANA SEMLAC - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2014-09-21 15:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU BONDAR DANIEL BULZ STEFAN Herteg Doru Peste Bogdan
5 CS SPERANŢA TURNU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-09-13 15:00:00 PUICEA CLAUDIU GHE. BONDAR DANIEL PĂTROI CIPRIAN PROTASE ALEXA BABĂU ROMULUS
5 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a StadionCURTICI 2014-09-06 15:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN ARSA EMIL BONDAR DANIEL Ologeanu Dan Cristian SFĂT GHEORGHE
3 V. FELNAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Cupa Romaniei Stadion FELNAC 2014-09-10 14:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL JUNGER ANDREAS THOMAS BONDAR DANIEL Ologeanu Dan Cristian SCRIDON DANIEL
4 CS UNIREA SÎNTANA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2014-08-30 16:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ NAGY ZOLTAN BONDAR DANIEL Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
2 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2014-08-24 16:00:00 BOGDAN LOREDAN BONDAR DANIEL CÎRMACI FILIP SERGIU Vatran Dorin Coman Ovidiu
2 AS STEAUA GRĂNICERI - N.SEBIS II Cupa Romaniei Stadion GRĂNICERI 2014-08-20 16:00:00 OLARIU LAURENŢIU BONDAR DANIEL JUNGER ANDREAS THOMAS Vatran Dorin Miron Marian
1 CS SPERANŢA TURNU - CS ŞOIMII ŞIMAND Cupa Romaniei Stadion TURNU 2014-08-10 16:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU BONDAR DANIEL CĂŞUŢ CRISTIAN Ciurescu Victor BIRO GABOR
33 AS SEMLECANA SEMLAC - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion PECICA 2013-06-05 16:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU PANTIŞ ROBERT CĂTĂLIN BONDAR DANIEL Mihuța Petru BERAR DANIEL
33 Jun. AS SEMLECANA SEMLAC - Jun. AS AQUA VEST ARAD Jun. liga 4 Stadion PECICA 2013-06-05 14:00:00 BONDAR DANIEL
4 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS AQUA VEST ARAD Cupa Romaniei Stadion TELECOM 2013-05-22 16:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL BOLCAŞ ALIN CĂLIN BONDAR DANIEL Tripa Claudiu Rad Vasile
ETAPA 29 CS ATLETICO ARAD - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion MOTORUL 2012-05-26 15:00:00 Trif Cristian Alin Bondar Daniel Pantea Sebastian Ologeanu Dan Rad Vasile
ETAPA 24 FC SÎNLEANI - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2012-04-07 14:00:00 Ardelean Mircea Florin Mihoc Alina Bondar Daniel Axente Mircea DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 22 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2012-04-08 14:00:00 Burca Daniel Bondar Daniel Puicea Claudiu Gheorghe Tripa Claudiu BOGDAN IOAN
ETAPA 19 SC FC UTA II SA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2011-12-02 08:00:00 Herţeg Dorinel Bondar Daniel Cristea Silviu Florin Dumitru Florin SCRIDON DANIEL
ETAPA 19 SC FC UTA II SA - CS VIITORUL SATU NOU Juniori Stadion MOTORUL 2011-12-02 10:00:00 Cristea Silviu Florin Bondar Daniel Iova Catalin
ETAPA 17 V. NADLAC - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion NADLAC 2011-12-03 10:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Bondar Daniel Vesa Pavel Florin Rusan Dumitru PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 15 AS ALUNIŞ - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2011-11-20 11:00:00 Deac Ionel Alin Bondar Daniel Nicoraș Ionuț Bîndea Petru HAMZA IOAN
ETAPA 16 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-11-12 11:00:00 Herţeg Dorinel Toderici Mircea Bondar Daniel Apatean Adrian Rad Vasile
ETAPA 16 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori Stadion PÂNCOTA 2011-11-12 09:00:00 Bondar Daniel
ETAPA 12 CS ŞOIMII TAUŢ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2011-10-15 12:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Bondar Daniel Feieş Cosmin Ioan Axente Mircea SCRIDON DANIEL
ETAPA 12 CS ŞOIMII TAUŢ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori Stadion TAUȚ 2011-10-15 10:00:00 Bondar Daniel
ETAPA 10 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2011-10-16 12:00:00 Barta Paul Sebastian Bondar Daniel Nicoraș Ionuț Gornic Mircea BABĂU ROMULUS
ETAPA 10 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-10-01 12:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Bondar Daniel Puicea Claudiu Gheorghe Tiulea Cornel Rad Vasile
ETAPA 9 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-09-24 14:00:00 Ardelean Mircea Florin Bondar Daniel Pantea Sebastian Vatran Dorin SFĂT GHEORGHE
CUPA ROM. V. ALMAŞ - CS INEU Cupa Romaniei Stadion CIL 2011-09-28 13:30:00 Ardelean Mircea Florin Bondar Daniel Negrilă Cristian Gabriel Apatean Adrian CIOS DĂNUŢ
ETAPA 8 FC SÎNLEANI - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2011-09-17 14:00:00 Trif Cristian Alin Bondar Daniel Feieş Cosmin Ioan Herteg Doru BABĂU ROMULUS
ETAPA 6 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-09-03 17:00:00 Bîtea Radu Bogdan Arsa Emil Bondar Daniel Forton Nicusor ŞANDOR IOAN
ETAPA 6 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori Stadion PÂNCOTA 2011-09-03 15:00:00 Bondar Daniel
ETAPA 4 AS PRO GURBA - AS CETATE DEZNA Liga Onoare B Stadion GURBA 2011-09-04 14:00:00 Barta Paul Sebastian Bondar Daniel Iova Catalin Tripa Claudiu BOGDAN IOAN
CUPA ROM. CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Cupa Romaniei Stadion ŞIRIA 2011-09-07 14:00:00 Riţa Flavius Băla Casian Andrei Bondar Daniel Dehelean Nicolae Rad Vasile
ETAPA 5 CS UNIREA SÎNTANA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-08-27 15:00:00 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Bondar Daniel Ologeanu Dan BERAR DANIEL
ETAPA 5 CS UNIREA SÎNTANA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori Stadion SÂNTANA 2011-08-27 13:00:00 Bondar Daniel
ETAPA 3 CS DACIA BELIU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion BELIU 2011-08-28 15:00:00 Bogdan Loredan Bondar Daniel Vesa Pavel Florin Rusan Dumitru BOGDAN IOAN
ETAPA 3 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2011-08-20 15:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Burcă Sergiu Lucian Bondar Daniel Buica Dumitru Rad Vasile
ETAPA 3 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞOIMII TAUŢ Juniori Stadion ZĂBRANI 2011-08-20 13:00:00 Bondar Daniel
ETAPA 2 FC SÎNLEANI - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2011-08-13 15:00:00 Ardelean Mircea Florin Bondar Daniel Dumitru Flavia Daniela Rosca Mircea BERAR DANIEL
ETAPA 2 FC SÎNLEANI - CS VOINŢA MAILAT Juniori Stadion SÂNLEANI 2011-08-13 13:00:00 Bondar Daniel
ETAPA 1 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS SPERANŢA TURNU Cupa Romaniei Stadion SP.GERMAN 2011-08-17 15:00:00 Rotaru Sorin Tudor Lauko Claudiu Bondar Daniel Forton Nicusor CIOS DĂNUŢ
ETAPA 1 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2011-08-06 15:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Cristea Emil Ioan Bondar Daniel Tripa Claudiu Rad Vasile
ETAPA 1 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS UNIREA SÎNTANA Juniori Stadion ŞIRIA 2011-08-06 13:00:00 Bondar Daniel
ETAPA 33 CS FRONTIERA PILU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare B Stadion PILU 2011-06-26 15:00:00 Bogdan Loredan Jivan Mihai Adrian Bondar Daniel Herteg Doru LEAC IOAN
ETAPA 34 AS GLORIA SECUSIGIU - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga Onoare A Stadion SECUSIGIU 2011-06-29 15:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Bondar Daniel Beschiu Dumitru Enoiu Traian LEAC IOAN
ETAPA 25 AC ŞAGU - AS MĂNĂȘTUR Liga Promotie A Stadion ŞAGU 2011-06-18 15:00:00 Trif Cristian Alin Bondar Daniel Vasile Ioan Adrian LUCACI ADRIAN
ETAPA 31 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga Onoare A Stadion TISA NOUĂ 2011-06-12 15:00:00 Barta Paul Sebastian Bondar Daniel Junger Andreeas Thomas Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 32 AS AQUA VEST ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2011-05-28 15:00:00 Ardelean Mircea Florin Bolcaş Alin Călin Bondar Daniel Rosca Mircea BABĂU ROMULUS
ETAPA 29 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion GALȘA 2011-05-29 15:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Bondar Daniel Demeter Claudiu Ioan Herteg Doru JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 33 SC FC UTA II SA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a ICRTI 2011-06-01 15:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Toderici Mircea Bondar Daniel Ologeanu Dan Cristian PINTEA MIHAI
ETAPA 30 AS VOINŢA MACEA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion MACEA 2011-05-21 15:00:00 Bîtea Radu Bogdan Vasile Ioan Adrian Bondar Daniel Buica Dumitru JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 30 AS VOINŢA MACEA - AS UNIREA ŞEITIN Juniori Stadion MACEA 2011-05-21 13:00:00 Bondar Daniel
ETAPA 28 AS STEAUA GRĂNICERI - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga Onoare B Stadion GRĂNICERI 2011-05-22 15:00:00 Bogdan Loredan Bondar Daniel Mihalache Mircea Tiulea Cornel PINTEA MIHAI
ETAPA 29 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-05-14 15:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Bolcaş Alin Călin Bondar Daniel Forton Nicusor Rad Vasile
ETAPA 29 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS INEU Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-05-18 15:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Bondar Daniel Mocanu Silviu Flaviu Herteg Doru BIRO GABOR
ETAPA 27 CS UNIREA SÎNTANA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-05-04 15:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Bondar Daniel Cristea Silviu Florin Buica Dumitru PINTEA MIHAI
ETAPA 24 CS MONEASA - CS DACIA BELIU Liga Onoare B Stadion MONEASA 2011-04-22 14:00:00 Deac Ionel Alin Bondar Daniel Dragu Tudorel Ciurescu Victor HAMZA IOAN
ETAPA 25 AS PROGRESUL PECICA - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-04-15 14:00:00 Deac Ionel Alin Bondar Daniel Palcu Gheorghe Marius Dumitru Florin HAMZA IOAN
ETAPA 23 AS ALUNIŞ - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2011-04-17 14:00:00 Deac Ionel Alin Bondar Daniel Dumitru Flavia Daniela Braniscan Ioan LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 22 FC SÎNLEANI - CS INEU Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2011-04-02 14:00:00 Stamatoiu Constantin Pantiş Robert Cătălin Bondar Daniel Herteg Doru Rad Vasile
ETAPA 22 FC SÎNLEANI - CS INEU Juniori Stadion SÂNLEANI 2011-04-02 12:00:00 Bondar Daniel
ETAPA 20 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS INTER ARAD Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2011-04-03 14:00:00 Coroban Cristian Ionel Bondar Daniel Herman Mihai Alexandru Alb Ioan ACKERMANN
ETAPA 21 CS UNIREA SÎNTANA - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-03-18 13:00:00 Bîtea Radu Bogdan Mocanu Silviu Flaviu Bondar Daniel Enoiu Traian BIRO GABOR
ETAPA 21 CS UNIREA SÎNTANA - SC FC UTA II ARAD SA Juniori Stadion SÂNTANA 2011-03-18 11:00:00 Bondar Daniel
ETAPA 20 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-03-12 12:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Alexa Marius Andrei Bondar Daniel Rosca Mircea BABĂU ROMULUS
ETAPA 18 AS PROGRESUL PECICA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion PECICA 2010-11-27 11:00:00 Boruga Carlos Răzvan Toderici Mircea Bondar Daniel Tripa Claudiu BIRO GABOR
ETAPA 15 CS FRONTIERA PILU - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga Onoare B Stadion CH. CRIȘ 2010-11-21 11:00:00 Biro Gabor Oliver Bondar Daniel Cheşa Dumitru Dănuţ Toderici Mircea LUCACI ADRIAN
ETAPA 6 SC FC UTA II SA - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a ICRTI 2010-11-10 11:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Bondar Daniel Palcu Gheorghe Marius Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
ETAPA 12 AS SEDERHAT - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare A Stadion PECICA 2010-10-30 12:00:00 Bîtea Radu Bogdan Bondar Daniel Cristea Silviu Florin Dumitru Florin LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 12 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2010-10-16 12:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Rotaru Sorin Tudor Bondar Daniel Dumitru Florin PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 12 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS ŞOIMII PÎNCOTA Juniori Stadion CH. CRIȘ 2010-10-16 10:00:00 Bondar Daniel
ETAPA 10 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga Onoare A Stadion SĂVÂRŞIN 2010-10-17 12:00:00 Olariu Laurenţiu Bondar Daniel Hromei Alexandru Vida Marcel GYENGE IOSIF
ETAPA 11 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2010-10-09 12:00:00 Haţegan Ovidiu Alin Rotaru Sorin Tudor Bondar Daniel Tripa Claudiu BIRO GABOR
ETAPA 10 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2010-10-02 12:00:00 Biro Gabor Oliver Rotaru Sorin Tudor Bondar Daniel Tiulea Cornel LUCACI ADRIAN
ETAPA 10 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori Stadion PĂULIŞ 2010-10-02 10:00:00 Bondar Daniel
ETAPA 8 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 2010-10-03 12:00:00 Vasi Alexandru Iulian Bolcaş Alin Călin Bondar Daniel Vatran Dorin BERAR DANIEL
ETAPA 4 CS SPERANŢA TURNU - CS VOINŢA MAILAT Cupa Romaniei Stadion TURNU 2010-10-06 12:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Bondar Daniel Dumitru Flavia Daniela Tripa Claudiu ŞANDOR IOAN
ETAPA 9 FC SÎNLEANI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2010-09-25 14:00:00 Biro Gabor Oliver Bondar Daniel Stamatoiu Alexandru Dacian Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
ETAPA 9 FC SÎNLEANI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori Stadion SÂNLEANI 2010-09-25 12:00:00 Bondar Daniel
ETAPA 7 FC ZIMANDU NOU - CS INTER ARAD Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2010-09-26 14:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Bondar Daniel Sechereş Sergiu Paul Vlad Remus BORA GLIGORE
Etapa 2 CS SCOLAR RESITA - FC TIMISOARA Categoria Juniori A/B Stadion RESITA 2010-09-17 09:00:00 Biro Gabor Oliver Pantiş Robert Cătălin Bondar Daniel Pantea Sebastian
Etapa 8 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2010-09-18 14:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Bondar Daniel Cristea Silviu Florin Vida Marcel SFĂT GHEORGHE
Etapa 7 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS VLADIMIRESCU 2003 Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2010-09-15 14:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Toderici Mircea Bondar Daniel Axente Mircea LUCACI ADRIAN
Etapa 7 Jun. CS ŞOIMII PÎNCOTA - Jun. CS VLADIMIRESCU 2003 Juniori Stadion PÂNCOTA 2010-09-15 12:00:00 Bondar Daniel
Etapa 6 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2010-09-11 14:00:00 Bolcaş Alin Călin Jivan Mihai Adrian Bondar Daniel Braniscan Ioan RACHINOIU VIOREL
Etapa 6 Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - Juin. AS UNIREA ŞEITIN Juniori Stadion CH. CRIȘ 2010-09-11 12:00:00 Bondar Daniel
Etapa 4 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS PROGRESUL NĂDAB Liga Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 2010-09-12 14:00:00 Bogdan Loredan Bondar Daniel Gudiu Ionel Florin Axente Mircea BIZĂU BODNĂRAŞ
Etapa 5 04-05 Septembrie 2010 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2010-09-04 14:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Alexa Marius Andrei Bondar Daniel Ologeanu Dan jr LUCACI ADRIAN
Etapa 5 04-05 Septembrie 2010 Jun. CS UNIREA SÎNTANA - Jun. CS ŞOIMII TAUŢ Juniori Stadion SÂNTANA 2010-09-04 12:00:00 Bondar Daniel
Etapa 3 04-05 Septembrie 2010 CS FRONTIERA PILU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga Onoare B Stadion PILU 2010-09-05 14:00:00 Bîtea Radu Bogdan Bondar Daniel Vesa Pavel Florin Braniscan Ioan RACHINOIU VIOREL
Etapa 2 28-29 August 2010 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - FC ZIMANDU NOU Liga Onoare a Stadion SÂNICOLAU MIC 2010-08-29 16:00:00 Bîtea Radu Bogdan Bondar Daniel Ianoşi Laurenţiu Adrian Toderici Mircea VACZI GHEORGHE
Etapa 3 25 August 2010 Jun. AS AQUA VEST ARAD - Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori Stadion ȘOFRONEA 2010-08-25 14:00:00 Bondar Daniel
Etapa 3 25 August 2010 AS AQUA VEST ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2010-08-25 16:00:00 Bolcaş Alin Călin Băla Casian Andrei Bondar Daniel Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
Etapa 1 21-22 August 2010 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare b Stadion ŞIMAND 2010-08-22 16:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Ardelean Paul Giorgian Bondar Daniel Alb Ioan VACZI GHEORGHE
Etapa 2 21-25 August 2010 Jun. FC SÎNLEANI - Jun. CS VOINŢA MAILAT Juniori Stadion SÂNLEANI 2010-08-21 16:00:00 Bondar Daniel
Etapa 2 21-25 August 2010 FC SÎNLEANI - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2010-08-21 16:00:00 Stamatoiu Constantin Stamatoiu Alexandru Dacian Bondar Daniel Tripa Claudiu LEAC IOAN
Inregistrari in baza de date: 158

ajf_arad