• BUDA Leontin
  • Data nasterii: 1968-06-27
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 180 (cm)
  • Arbitru din anul: 1991
  • Categoria:
  • Specializare: Observator Arbitri
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Economist
  • Ocupatia actuala: Consultant Asigurări
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:

COMISIA JUDEŢEANĂ A ARBITRILOR ARAD - Departament Liga 5/6

Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
26 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2017-06-25 08:00:00 TRIF Cristian Alin PANTEA Sebastian VESA Pavel Florin BUDA Leontin
22 CS VIITORUL SATU NOU - CS BELIU Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2017-06-17 15:00:00 IACOB Nicolae Liviu VESA Pavel Florin DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin
24 AS SEMLECANA SEMLAC - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2017-06-10 15:00:00 ARDELEAN Mircea Florin CÃȘUȚ Cristian RADU Paul BUDA Leontin
Finală ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 StadionCURTICI 2017-05-31 14:30:00 ARDELEAN Mircea Florin PANTEA Sebastian CÎRMACI Filip Sergiu BUDA Leontin
30 A.C.S. SOCODOR - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2017-06-03 08:00:00 UNGARIA UNGARIA UNGARIA BUDA Leontin
20 CS UNIREA GURAHONŢ - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2017-06-04 15:00:00 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin CÃȘUȚ Cristian BUDA Leontin
22 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2017-05-28 08:00:00 TRIF Cristian Alin RADU Paul ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin
17 CS REAL HORIA - C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2017-05-28 15:00:00 PÃTROI Ciprian NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai BUDA Leontin
28 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2017-05-20 08:00:00 BOGDAN Loredan ARDELEAN Paul Giorgian BURCA Sergiu Lucian BUDA Leontin JUȘCÃ Teodor
29 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2017-05-24 15:00:00 TRIF Cristian Alin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian BUDA Leontin
18 CS VIITORUL SATU NOU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2017-05-20 15:00:00 RIȚA Flavius Ionel PÂSLARU Andrei LOVAS Alexandru BUDA Leontin
27 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a StadionCURTICI 2017-05-13 08:00:00 BURZA Cristian Mirel PÂSLARU Andrei GROȘAN Tudor Ștefan BUDA Leontin RAD Vasile
15 C.S. SPERANŢA CHIER - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2017-05-14 15:00:00 PANĂ Natanael HÃRDUȚ Gabriel Dumitru TĂMAȘ Eugen BUDA Leontin
21 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2017-05-18 15:00:00 CĂLINDRUŢ Emanuel Roland HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DRĂGOIU Ioana Bianca BUDA Leontin
25 CS UNIREA SÎNTANA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2017-05-06 15:00:00 ARDELEAN Mircea Florin CRISTEA Emil Ioan NAGY Zoltan BUDA Leontin LOVAS Iosif Ioan
26 CS INEU - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2017-05-10 15:00:00 BÎTEA Radu Bogdan DUMITRU Flavia Daniela PÂSLARU Andrei BUDA Leontin
14 CS FRONTIERA PILU - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion PILU 2017-05-07 15:00:00 ARDELEAN Mircea Florin PANTEA Sebastian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
24 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a StadionCURTICI 2017-04-29 14:00:00 BOLCAȘ Alin Călin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru STANCIU Mihai Vlăduț BUDA Leontin SCRIDON Daniel
13 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion NĂDAB 2017-04-30 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CALNACOV Denis Claudiu BUDA Leontin
23 C.S. ŞOIMII LIPOVA - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-04-22 08:00:00 BÎTEA Radu Bogdan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin SCRIDON Daniel
12 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2017-04-23 14:00:00 RIȚA Flavius Ionel NEAGU Alexandru MOLDOVEANU Ionel Alexandru BUDA Leontin
18 AS PODGORIA GHIOROC - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2017-04-26 14:00:00 NEAGU Flavius PANTEA Andrei Alex. PANTEA Patricia Alexandra BUDA Leontin
21 CS UNIREA SÎNTANA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2017-04-14 14:00:00 IOVA Cătălin Ionuț PANTEA Sebastian CÎRMACI Filip Sergiu BUDA Leontin MAKO Andraș
22 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2017-04-19 14:00:00 BÎTEA Radu Bogdan BURCA Sergiu Lucian PÂSLARU Andrei BUDA Leontin SFÃT Gheorghe
20 CS INEU - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2017-04-08 08:00:00 ARDELEAN Mircea Florin MOCANU Silviu Flaviu PANTEA Andrei Alex. BUDA Leontin HAMZA Ioan
16 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2017-04-09 08:00:00 BOLCAȘ Alin Călin CÃȘUȚ Cristian RADU Paul BUDA Leontin
16 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2017-04-12 14:00:00 VESA Pavel Florin CĂPRICEANĂ Gabriel Florin SÂRBUȚ Alexandru Călin BUDA Leontin
19 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-04-01 08:00:00 GORNIC Alexandru Dan BĂLA Casian Andrei BERARIU Lucian Mihai BUDA Leontin COMAN Ovidiu
10 CS FRONTIERA PILU - C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion PILU 2017-04-02 14:00:00 VASI Alexandru Iulian MOLDOVEANU Ionel Alexandru CĂPRICEANĂ Gabriel Florin BUDA Leontin
18 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2017-03-25 12:00:00 BURZA Cristian Mirel MIHOC Alina CÃȘUȚ Cristian BUDA Leontin MAKO Andraș
14 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2017-03-29 12:00:00 COROBAN Cristian Ionel MADA Mădălin DEHELEAN Patrick Alin BUDA Leontin
17 A.C.S. SOCODOR - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2017-03-18 12:00:00 BOLCAȘ Alin Călin NAGY Zoltan RADU Paul BUDA Leontin JUȘCÃ Teodor
13 CS VICTORIA ZĂBRANI - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion NEUDORF 2017-03-22 12:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DEHELEAN Patrick Alin BUDA Leontin
16 CS VOINŢA MAILAT - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2017-03-11 12:00:00 DEAC Ionel Alin MIHOC Alina VASILE Ioan Adrian BUDA Leontin LOVAS Iosif Ioan
12 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2017-03-15 12:00:00 IOVA Cătălin Ionuț HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin
15 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2016-11-26 08:00:00 UNGARIA UNGARIA UNGARIA BUDA Leontin
14 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-11-19 11:00:00 TRIF Cristian Alin BONDAR Daniel GROȘAN Tudor Ștefan BUDA Leontin JUȘCÃ Teodor
13 C.S. ŞOIMII LIPOVA - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2016-11-12 08:00:00 BOLCAȘ Alin Călin STANCIU Mihai Vlăduț CÎRMACI Filip Sergiu BUDA Leontin COMAN Ovidiu
12 CS INEU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2016-11-05 08:00:00 COROBAN Cristian Ionel VESA Pavel Florin ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin SFÃT Gheorghe
9 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Liga a 6 a Seria B Stadion NĂDAB 2016-11-06 11:00:00 MAKO Andrei Sebastian PANTEA Sebastian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
11 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a StadionCURTICI 2016-10-29 12:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin MAKO Andraș
10 AS CETATE DEZNA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-10-30 12:00:00 BOGDAN Loredan COJOCARIU Dan Cristian PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru BUDA Leontin
10 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-10-22 12:00:00 ARDELEAN Mircea Florin BONDAR Daniel CÎRMACI Filip Sergiu BUDA Leontin MAKO Andraș
9 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2016-10-23 12:00:00 ARDELEAN Mircea Florin NEAGU Alexandru RANCEA Alexandru BUDA Leontin
9 A.C.S. SOCODOR - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2016-10-15 12:00:00 DEAC Ionel Alin VESA Pavel Florin PÂSLARU Andrei BUDA Leontin LOVAS Iosif Ioan
6 CS FRONTIERA PILU - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion PILU 2016-10-16 12:00:00 COROBAN Cristian Ionel PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu BUDA Leontin
8 AS DOROBANŢI - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2016-10-08 12:00:00 DEAC Ionel Alin PANTEA Sebastian DUMITRU Flavia Daniela BUDA Leontin ROȘU Eugen
5 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2016-10-09 12:00:00 MATEUȚ Cãlin MIHOC Alina PANTEA Sebastian BUDA Leontin
8 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion ICRTI 2016-10-12 12:00:00 DOBÂNDĂ Dinu ARDELEAN Paul Giorgian RADU Paul BUDA Leontin
7 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS PODGORIA GHIOROC Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2016-10-05 12:00:00 HAIDA Valentina HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian BUDA Leontin
7 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-10-01 12:00:00 COROBAN Cristian Ionel BETEA Sorina Georgiana BONDAR Daniel BUDA Leontin LOVAS Iosif Ioan
6 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2016-10-02 12:00:00 IACOB Nicolae Liviu BONDAR Daniel LOVAS Alexandru BUDA Leontin
6 A.C.S. SOCODOR - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 2016-09-28 14:00:00 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin
6 CS INEU - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2016-09-24 08:00:00 COROBAN Cristian Ionel CÃȘUȚ Cristian NAGHI Remus Ionuț BUDA Leontin MAKO Andraș
5 CS VICTORIA NĂDLAC - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion NĂDLAC 2016-09-24 14:00:00 COROBAN Cristian Ionel BETEA Sorina Georgiana COVACI Sergiu Cristian BUDA Leontin
3 AS DOROBANŢI - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion Dorobanti 2016-09-21 13:30:00 ARDELEAN Mircea Florin NAGY Zoltan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
5 AS PROGRESUL PECICA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-09-17 14:00:00 BOGDAN Loredan BĂLA Casian Andrei HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin SFÃT Gheorghe
2 CS REAL HORIA - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2016-09-18 14:00:00 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PÂSLARU Andrei BUDA Leontin
3 AS GLORIA SECUSIGIU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2016-09-11 14:00:00 BÎTEA Radu Bogdan VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
4 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2016-09-14 14:00:00 NEAGU Flavius DAȘCÃU Ovidiu Claudiu NEAGU Alexandru BUDA Leontin
3 A.C.S. SOCODOR - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2016-09-03 14:00:00 ARDELEAN Mircea Florin CÎRMACI Filip Sergiu RADU Paul BUDA Leontin SFÃT Gheorghe
3 AS SEMLECANA SEMLAC - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2016-09-09 14:00:00 IOVA Cătălin Ionuț DAȘCÃU Ovidiu Claudiu ANDEA Alexandru BUDA Leontin
2 CS FRONTIERA PILU - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion PILU 2016-09-07 13:30:00 IOVA Cătălin Ionuț HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NAGY Zoltan BUDA Leontin
1 C.S. ŞOIMII LIPOVA - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-08-20 08:00:00 BÎTEA Radu Bogdan ARDELEAN Paul Giorgian BERARIU Lucian Mihai BUDA Leontin RAD Vasile
1 CS FRONTIERA PILU - AS STEAUA GRĂNICERI Cupa Romaniei Stadion PILU 2016-08-21 14:30:00 TRIF Cristian Alin MAKO Andrei Sebastian DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin
26 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-06-19 15:00:00 ARDELEAN Mircea Florin VESA Pavel Florin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu BUDA Leontin
25 CS VULTURII SOCODOR - CS INEU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2016-06-12 15:00:00 ARDELEAN Mircea Florin PÂSLARU Andrei DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin
24 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2016-06-04 08:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian ARDELEAN Paul Giorgian LOVAS Alexandru BUDA Leontin
4 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2016-06-04 15:00:00 IACOB Nicolae Liviu NEAGU Flavius ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin
23 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-05-29 15:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian IOVA Cătălin Ionuț RADU Paul BUDA Leontin
26 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2016-05-24 15:00:00 BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru COROBAN Cristian Ionel BUDA Leontin RAD Vasile
25 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-05-21 15:00:00 BÎTEA Radu Bogdan BĂLA Casian Andrei PANTEA Andrei Alex. BUDA Leontin MAKO Andraș
22 FC ZIMANDU NOU - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2016-05-22 15:00:00 TRIF Cristian Alin RADU Paul TURGYAN Cătălin BUDA Leontin
21 AS AQUA VEST ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2016-05-26 15:00:00 CÎRMACI Filip Sergiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin
24 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2016-05-15 15:00:00 DEAC Ionel Alin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BOLCAȘ Alin Călin BUDA Leontin SFÃT Gheorghe
21 AS VINGA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2016-05-19 15:00:00 SALADEA Sorin ARDELEAN Paul Giorgian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
Semifinală CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Cupa Romaniei Stadion INEU 2016-05-11 14:30:00 JURCĂ Tudor Florin CÎRMACI Filip Sergiu PANTEA Andrei Alex. BUDA Leontin MAKO Andraș
23 CS VOINŢA MAILAT - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-05-07 15:00:00 ARDELEAN Mircea Florin STANCIU Mihai Vlăduț PÂSLARU Andrei BUDA Leontin BABĂU Romulus
18 CS REAL HORIA - CS GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2016-05-08 15:00:00 PANĂ Natanael ARDELEAN Paul Giorgian ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin
20 AS AQUA VEST ARAD - CS OLIMPIA BOCSIG Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2016-05-12 15:00:00 MATEUȚ Cãlin MOLDOVEANU Ionel Alexandru DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin
19 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2016-05-05 15:00:00 MATEUȚ Cãlin NEAGU Flavius HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
22 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion CERMEI 2016-04-26 14:00:00 BÎTEA Radu Bogdan JUNGER Andreas Thomas RADU Paul BUDA Leontin BABĂU Romulus
19 CS ATLETICO ARAD - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-23 08:00:00 JURCĂ Tudor Florin MAKO Andrei Sebastian DUMITRU Flavia Daniela BUDA Leontin
18 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion SEGA 2016-04-28 14:00:00 MATEUȚ Cãlin RADU Paul HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
20 AS PROGRESUL PECICA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-04-16 14:00:00 BÎTEA Radu Bogdan COROBAN Cristian Ionel HANYECZ Dan BUDA Leontin SFÃT Gheorghe
16 CS REAL HORIA - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2016-04-17 14:00:00 BURCĂ Daniel Adrian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RAȚĂ Raul BUDA Leontin
17 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2016-04-21 14:00:00 PETROVAN Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CALNACOV Denis Claudiu BUDA Leontin
19 CS UNIREA SÎNTANA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-04-09 14:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile BONDAR Daniel CÃȘUȚ Cristian BUDA Leontin JUȘCÃ Teodor
18 CS ŞOIMII ŞIMAND - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-04-03 15:00:00 BÎTEA Radu Bogdan BĂLA Casian Andrei BONDAR Daniel BUDA Leontin JUȘCÃ Teodor
16 CS INEU - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion INEU 2016-04-03 09:00:00 IACOB Nicolae Liviu IOVA Cătălin Ionuț RADU Paul BUDA Leontin
17 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion CERMEI 2016-03-27 13:00:00 DEAC Ionel Alin NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai BUDA Leontin MAKO Andraș
13 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - AS PODGORIA ŞIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2016-03-26 09:00:00 MAKO Andrei Sebastian ȘUȘCÃ Nicoleta RADU Paul BUDA Leontin
14 AS PODGORIA GHIOROC - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2016-03-31 13:00:00 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul NICA Liana BUDA Leontin
16 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-03-19 13:00:00 UNGARIA UNGARIA UNGARIA BUDA Leontin
13 AS AQUA VEST ARAD - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2016-03-24 13:00:00 PETROVAN Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ARDELEAN Paul Giorgian BUDA Leontin
14 AS AQUA VEST ARAD - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2016-03-05 13:00:00 ARDELEAN Mircea Florin VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin VIDA Constantin
13 P. GHIOROC - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-11-22 12:00:00 GORNIC Alexandru Dan LAUKO Claudiu Cosmin RADU Paul BUDA Leontin
12 AC ŞAGU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2015-11-15 12:00:00 DEAC Ionel Alin MOCANU Silviu Flaviu PISLARU Andrei BUDA Leontin
10 ACS UTA B.D. - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion SEGA 2015-11-19 12:00:00 SILAGHI Robert HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCÃ Nicoleta BUDA Leontin
9 G. CERMEI - R. HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2015-11-08 12:00:00 PANĂ Natanael ARSA Emil CĂTANĂ Paul BUDA Leontin
9 AS VINGA - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2015-11-12 12:00:00 DOBÂNDĂ Dinu CRUDU Alexandru TURGYAN Cătălin BUDA Leontin
10 AS AQUA VEST ARAD - GLOGOVAT 2013 Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2015-11-05 12:00:00 GORNIC Alexandru Dan ARSA Emil CRISTEA Emil Ioan BUDA Leontin BABĂU Romulus
9 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2015-10-25 13:00:00 PUICEA Claudiu Ghe. CÃȘUȚ Cristian DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin
7 V. NADLAC - S.LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 2015-10-29 13:00:00 CIUCĂ Robert CRUDU Alexandru NEAGU Alexandru BUDA Leontin
8 V. SOCODOR - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-10-18 13:00:00 COROBAN Cristian Ionel NEAGU Alexandru CIUCĂ Robert BUDA Leontin
6 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2015-10-22 13:00:00 SILAGHI Robert DEHELEAN Patrick Alin MADA Mădălin BUDA Leontin
7 CS SPERANŢA TURNU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-10-10 13:00:00 DEAC Ionel Alin MOCANU Silviu Flaviu MATEUȚ Cãlin BUDA Leontin
5 CS UNIREA SÎNTANA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2015-10-15 13:00:00 PUICEA Claudiu Ghe. ARDELEAN Paul Giorgian NEAGU Alexandru BUDA Leontin
6 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2015-10-03 13:00:00 TRIF Cristian Alin PANTEA Andrei Alex. OPITZ Roland Ladislau BUDA Leontin MAKO Andraș
6 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - GLOGOVAT 2013 Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2015-10-08 13:00:00 PUICEA Claudiu Ghe. MADA Mădălin ANDEA Alexandru BUDA Leontin
3 S. CHIER - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2015-09-27 15:00:00 BOLDOR Sebastian Mircea PÃTROI Ciprian COVACI Sergiu Cristian BUDA Leontin
4 AS DOROBANTI - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2015-09-20 15:00:00 HERȚEG Dorinel ALEXA Marius Andrei CRISTEA Emil Ioan BUDA Leontin
4 AS SEMLECANA SEMLAC - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria B Stadion SEMLAC 2015-09-24 15:00:00 PANĂ Natanael COJOCARIU Dan Cristian COIȘ Carol BUDA Leontin
3 CS VIITORUL SATU NOU - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-09-12 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel IACOB Nicolae Liviu IOVA Cătălin Ionuț BUDA Leontin
3 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - V.LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2015-09-17 15:00:00 JURCĂ Tudor Florin DUMITRU Flavia Daniela CRUDU Alexandru BUDA Leontin
2 AS SEMLECANA SEMLAC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-09-06 15:00:00 BURZA Cristian Mirel BONDAR Daniel COJOCARIU Dan Cristian BUDA Leontin
1 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2015-09-03 15:00:00 TAKATS Cristian Flavius NEAGU Alexandru CIUCĂ Robert BUDA Leontin
1 AS STEAUA GRĂNICERI - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2015-08-30 16:00:00 BÎTEA Radu Bogdan ARDELEAN Ioan Viorel LOVAS Alexandru BUDA Leontin
30 U.GURAHONT - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2015-06-27 16:00:00 ILEA Alexandru Ionuț VESA Pavel Florin IOVA Cătălin Ionuț BUDA Leontin BABĂU Romulus
29 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-06-21 16:00:00 BÎTEA Radu Bogdan ARDELEAN Paul Giorgian CIUCĂ Robert BUDA Leontin MÂNDRU Ștefan
28 FC ZIMANDU NOU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2015-06-14 16:00:00 OLARIU Laurențiu MAKO Andrei Sebastian DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin MÂNDRU Ștefan
27 CS RECOLTA APATEU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-06-07 16:00:00 HERȚEG Dorinel NICORAȘ Violeta Ariana DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin MIRON Marian
26 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-05-31 16:00:00 VASI Alexandru Iulian VESA Pavel Florin DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin MÂNDRU Ștefan
24 V. NADLAC - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 2015-06-04 16:00:00 SANDU Roland CRUDU Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta BUDA Leontin
23 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-05-28 16:00:00 MATEUT CALIN LOVAS ALEXANDRU ANDEA ALEXANDRU Buda Leontin
24 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2015-05-17 16:00:00 DEAC IONEL ALIN BURCĂ SERGIU LUCIAN TOMUT CRISTIAN Buda Leontin Lovas Iosif
22 ACS UTA B.D. - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion SEGA 2015-05-16 09:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU NEAGU ALEXANDRU PETROVAN VASILE Buda Leontin
23 AS ALUNIŞ - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-05-10 16:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ BULZ STEFAN Buda Leontin BIRO GABOR
21 V. NADLAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2015-05-09 09:00:00 DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU HANT DANIEL SUSCA ANDREEA Buda Leontin
22 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-05-03 16:00:00 HERŢEG DORINEL CĂŞUŢ CRISTIAN BULZ STEFAN Buda Leontin Vida Marcel
21 V. SOCODOR - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-04-26 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL NICORAŞ VIOLETA ARIANA Buda Leontin Tarlea Mihai
20 AS VINGA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2015-04-19 15:00:00 POPA PAUL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BURCĂ SERGIU LUCIAN Buda Leontin Rosu Eugen
19 AS VOINŢA MUNAR - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2015-04-11 15:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT RADU PAUL Buda Leontin HAMZA IOAN
18 AS CETATE DEZNA - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-04-05 15:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN BURCĂ SERGIU LUCIAN DOBANDA DINU Buda Leontin BORA GLIGORE
15 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-11-23 12:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL ANICULĂESEI MIHAI CORNEL NICORAŞ VIOLETA ARIANA Buda Leontin BABĂU ROMULUS
12 V. FELNAC - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2014-11-15 09:00:00 PANA NATANAEL PÂSLARU ANDREI TURGYAN CATALIN Buda Leontin
11 S. LIPOVA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2014-11-13 12:00:00 MATEUT CALIN ANDEA ALEXANDRU DOBANDA DINU Buda Leontin
10 U.GURAHONT - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2014-11-01 12:00:00 VASILE IOAN ADRIAN COVACI IOAN FLORIN NEAGU ALEXANDRU Buda Leontin Rad Vasile
10 CS UNIREA SÎNTANA - N.SEBIS II Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2014-11-06 12:00:00 MATEUT CALIN HANYECZ DAN BETEA SORINA GEORGIANA Buda Leontin
11 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-10-26 13:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN ARSA EMIL VESA PAVEL FLORIN Buda Leontin BIRO GABOR
10 AS UNIREA ŞEITIN - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2014-10-19 13:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Buda Leontin Peste Bogdan
9 CS RECOLTA APATEU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-10-12 13:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN JUNGER ANDREAS THOMAS TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Buda Leontin MÂNDRU ŞTEFAN
7 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2014-10-16 13:00:00 MATEUT CALIN ROTARIU PATRICK GEORGE HAIDA VALENTINA Buda Leontin
8 AS VOINŢA MACEA - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2014-10-05 13:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ARSA EMIL DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Buda Leontin HAMZA IOAN
6 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - ACS UTA BD Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2014-10-09 13:00:00 COVACI IOAN FLORIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN ANDEA ALEXANDRU Buda Leontin
5 AS PROGRESUL PECICA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2014-09-27 09:00:00 SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN HAIDA VALENTINA SALADEA SORIN Buda Leontin
6 U.GURAHONT - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2014-09-21 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ MADA MADALIN Buda Leontin Vida Marcel
5 P. GHIOROC - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2014-09-13 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL CÎRMACI FILIP SERGIU Buda Leontin Coman Ovidiu
3 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Juniori 1 Seria A Stadion TISA NOUĂ 2014-09-14 15:00:00 IOVA CĂTĂLIN IONUT SUSCA NICOLETA NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Buda Leontin
2 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2014-09-07 15:00:00 IACOB NICOLAE LIVIU HAIDA VALENTINA RADU PAUL Buda Leontin
3 CS FRONTIERA PILU - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-08-31 16:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN HANYECZ DAN ROTARIU PATRICK GEORGE Buda Leontin GYENGE IOSIF
2 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2014-08-24 16:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN MATEUT CALIN Buda Leontin CIOS DĂNUŢ
1 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2014-08-17 16:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Buda Leontin BORA GLIGORE
2 V. FELNAC - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion FELNAC 2014-08-20 16:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN CRISTEA SILVIU FLORIN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Buda Leontin Rad Vasile
1 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Cupa Romaniei Stadion BÂRZAVA 2014-08-10 16:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL CIUCA ROBERT NEAGU ALEXANDRU Buda Leontin Rosu Eugen
30 CS DACIA BELIU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2014-06-28 16:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ HANYECZ DAN Buda Leontin Mako Andras
28 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2014-06-15 16:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN RADU PAUL Buda Leontin CIOS DĂNUŢ
20 V. SELEUS - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2014-06-01 16:00:00 IACOB NICOLAE LIVIU SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN LOVAS ALEXANDRU Buda Leontin
25 AS VOINŢA MACEA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2014-05-24 16:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL COSTEA ADRIAN GEORGE CÎRMACI FILIP SERGIU Buda Leontin SFĂT GHEORGHE
24 AVINTUL TARNOVA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2014-05-18 16:00:00 BOLCAŞ ALIN CĂLIN ARSA EMIL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Buda Leontin CIOS DĂNUŢ
23 O. BOCSIG - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-05-11 16:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA NEAGU ALEXANDRU Buda Leontin PĂCURAR AUGUSTIN
16 V. SELEUS - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2014-05-04 16:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL TAU ALEXANDRU Buda Leontin
21 N. SEBIS II - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2014-04-27 15:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN VASILE IOAN ADRIAN PÂSLARU ANDREI Buda Leontin BABĂU ROMULUS
20 V. SOCODOR - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-04-19 15:00:00 BOLCAŞ ALIN CĂLIN VASILE IOAN ADRIAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Buda Leontin JIVAN MIHAI
19 AC ŞAGU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2014-04-13 15:00:00 VASILE IOAN ADRIAN PUICEA CLAUDIU GHE. TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Buda Leontin SFĂT GHEORGHE
13 AS HĂLMAGIU - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2014-04-06 15:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN ŞERAN ADRIAN PĂTROI CIPRIAN Buda Leontin
17 CS FRONTIERA PILU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-03-30 13:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU COJOCARIU DAN CRISTIAN Buda Leontin ŞCHIOPU PETRE
16 AS UNIREA ŞEITIN - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2014-03-23 13:00:00 BOGDAN LOREDAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU COSTEA ADRIAN GEORGE Buda Leontin Vida Marcel
14 O. BUJAC - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2013-11-30 12:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BUDA LEONTIN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Herteg Doru BERAR DANIEL
15 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2013-11-24 12:00:00 HERŢEG DORINEL BUDA LEONTIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Petrisor Gheorghe CIOS DĂNUŢ
14 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-11-17 12:00:00 VASILE IOAN ADRIAN BUDA LEONTIN LUCA ALEXANDRU Buica Dumitru GYENGE IOSIF
13 AS VINGA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2013-11-09 12:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN BUDA LEONTIN MAKO ANDRAS Tripa Claudiu Vida Marcel
10 AS HĂLMAGIU - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2013-11-10 12:00:00 DEMETER CLAUDIU IOAN BUDA LEONTIN CĂŞUŢ CRISTIAN Negru Marin
13 CS UNIREA SÎNTANA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2013-11-02 12:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MIHOC ALINA BUDA LEONTIN Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
12 AS ALUNIŞ - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2013-11-03 12:00:00 BUDA LEONTIN BULZ STEFAN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
11 AS STEAUA GRĂNICERI - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2013-10-27 13:00:00 BUDA LEONTIN ARDELEAN IOAN VIOREL LUCA ALEXANDRU Petrisor Gheorghe BABĂU ROMULUS
11 GLORIA CTP ARAD - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion TELECOM 2013-10-18 13:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE BUDA LEONTIN NAGY ZOLTAN Ologeanu Dan LUCACI ADRIAN
7 UNIREA SILINDIA - U. GURAHONT Liga a 6 a Seria B Stadion SILINDIA 2013-10-20 13:00:00 BUDA LEONTIN POPAN BOGDAN ALEX. MANG VLAD MIHAI SCRIDON DANIEL
9 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2013-10-13 13:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MIHOC ALINA BUDA LEONTIN Ologeanu Dan CIOS DĂNUŢ
8 AS FLACĂRA ŢIPAR - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2013-10-06 13:00:00 BUDA LEONTIN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN COIS PAUL ALEXANDRU Dehelean Nicolae Miron Marian
7 AS UNIREA ŞEITIN - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2013-09-29 15:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN BUDA LEONTIN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Toderici Mircea Tarlea Mihai
3 N. SEBIS - AS CS UTA Cupa Romaniei Stadion SEBIS 2013-10-02 12:30:00 HERŢEG DORINEL BUDA LEONTIN JUNGER ANDREAS THOMAS Apatean Adrian Rad Vasile
3 U.GURAHONT - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion GURAHONT 2013-09-22 15:00:00 BUDA LEONTIN CIUCA ROBERT SERAN IOANA LOREDANA BORA GLIGORE
5 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-09-15 15:00:00 HERŢEG DORINEL BUDA LEONTIN ROTARIU PATRICK GEORGE Axente Mircea BORA GLIGORE
2 AS DOROBANTI - V.LUNCA TEUZ II Liga a 6 a Seria A Stadion Dorobanti 2013-09-14 15:00:00 KOCSIS EDUARD BUDA LEONTIN SZEKERES STEFAN SCRIDON DANIEL
1 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 4 a Stadion SP.GERMAN 2013-09-18 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BUDA LEONTIN OPITZ ROLAND LADISLAU Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
4 AS CETATE SĂVÎRŞIN - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2013-09-08 15:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ BUDA LEONTIN PANA NATANAEL Braniscan Ioan CIOS DĂNUŢ
2 AS AQUA VEST ARAD - AS CS UTA Cupa Romaniei Stadion ȘOFRONEA 2013-09-11 14:30:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BUDA LEONTIN OPITZ ROLAND LADISLAU Enoiu Traian Vida Marcel
4 AS SEMLECANA SEMLAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2013-09-01 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BUDA LEONTIN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Ciurescu Victor Marginean Valer
2 O. BOCSIG - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-08-25 16:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN BUDA LEONTIN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Rusan Dumitru BERAR DANIEL
1 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion BUTENI 2013-08-28 15:30:00 BOGDAN LOREDAN BUDA LEONTIN VESA PAVEL FLORIN Rusan Dumitru HAMZA IOAN
2 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 4 a Va fi comunicat 2013-09-18 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BUDA LEONTIN OPITZ ROLAND LADISLAU Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
1 AC ŞAGU - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-08-18 16:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN BUDA LEONTIN CENADAN RADU Forton Nicusor Pirvulescu Dan
34 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2013-06-30 16:00:00 BOGDAN LOREDAN BUDA LEONTIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Dehelean Nicolae PĂCURAR AUGUSTIN
33 AS CETATE SĂVÎRŞIN - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2013-06-23 16:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL BUDA LEONTIN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Forton Nicusor Vida Marcel
31 AS CETATE DEZNA - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2013-06-16 16:00:00 BOGDAN LOREDAN BUDA LEONTIN BESCHIU CRĂCIUN DUMITRU Rusan Dumitru Gaie Cornel
29 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2013-06-08 16:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN BUDA LEONTIN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Ologeanu Dan ŞCHIOPU PETRE
27 CS RECOLTA APATEU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-06-02 16:00:00 BUDA LEONTIN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL DRÎMBE DENIS ALEX Rusan Dumitru BERAR DANIEL
33 CS INEU - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 4 a Stadion INEU 2013-06-05 16:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL BUDA LEONTIN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Enoiu Traian Rad Vasile
30 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-05-26 16:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN BUDA LEONTIN GHEORGHE VALENTIN Tiulea Cornel DOMIDE FLAVIUS
31 CS SPERANŢA TURNU - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 4 a Stadion TURNU 2013-05-29 16:00:00 BOGDAN LOREDAN BUDA LEONTIN VASILE IOAN ADRIAN Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
25 AS CETATE SĂVÎRŞIN - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2013-05-19 16:00:00 DEAC IONEL ALIN BUDA LEONTIN LUCA ALEXANDRU Vatran Dorin CIOS DĂNUŢ
24 Av. TARNOVA - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2013-05-12 16:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BUDA LEONTIN CĂŞUŢ CRISTIAN Bondar Mircea JUŞCĂ TEODOR
28 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2013-05-15 16:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN BUDA LEONTIN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
23 AS VINGA - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2013-05-04 14:00:00 BUDA LEONTIN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA DRÎMBE DENIS ALEX Petrisor Gheorghe Tarlea Mihai
25 CS SPERANŢA TURNU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion TURNU 2013-04-27 15:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN BUDA LEONTIN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Buica Dumitru BERAR DANIEL
22 AC ŞAGU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-04-28 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN BUDA LEONTIN LUCA ALEXANDRU Toderici Mircea BERAR DANIEL
24 CS ŞOIMII TAUŢ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2013-04-20 15:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE BUDA LEONTIN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Toderici Mircea Marginean Valer
24 Jun. CS ŞOIMII TAUŢ - Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI Jun. liga 4 Stadion TAUȚ 2013-04-20 13:00:00 BUDA LEONTIN
20 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2013-04-14 15:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN COIS PAUL ALEXANDRU BUDA LEONTIN Axente Mircea GYENGE IOSIF
22 AS SEMLECANA SEMLAC - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2013-04-07 15:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN BUDA LEONTIN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Axente Mircea HAMZA IOAN
21 CS VOINŢA MAILAT - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2013-03-30 13:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL ARSA EMIL BUDA LEONTIN Dumitru Florin Vida Marcel
21 Jun. CS VOINŢA MAILAT - Jun. AS PROGRESUL PECICA Jun. liga 4 Stadion MAILAT 2013-03-30 11:00:00 BUDA LEONTIN
19 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-04-03 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN BUDA LEONTIN RAŢA RAUL Negru Marin JIVAN MIHAI
20 CS INEU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion INEU 2013-03-23 09:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN BUDA LEONTIN NAGHI REMUS IONUŢ Herteg Doru Rad Vasile
18 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-03-24 13:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN BUDA LEONTIN RAŢA RAUL Negru Marin AMANAT
17 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2013-03-10 13:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN BUDA LEONTIN JUNGER ANDREAS THOMAS Herteg Doru JUŞCĂ TEODOR
15 CS VIITORUL SATU NOU - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2012-11-24 12:00:00 POPA PAUL BUDA LEONTIN MADA MADALIN Buica Dumitru Coman Ovidiu
14 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2012-11-17 11:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE BUDA LEONTIN HANYECZ DAN Braniscan Ioan LEAC IOAN
15 SC FC UTA II SA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-11-09 11:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN BUDA LEONTIN MOCAN CIPRIAN DUMITRU Vatran Dorin BERAR DANIEL
12 CS ŞOIMII ŞIMAND - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2012-11-04 11:00:00 DEAC IONEL ALIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN BUDA LEONTIN Enoiu Traian JUŞCĂ TEODOR
13 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a StadionCURTICI 2012-10-27 12:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU BUDA LEONTIN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Enoiu Traian JUŞCĂ TEODOR
10 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2012-10-21 12:00:00 BUDA LEONTIN GUDIU IONEL FLORIN TURGYAN OVIDIU MIHAI Toderici Mircea SFĂT GHEORGHE
11 SC FC UTA II SA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-10-12 12:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN BUDA LEONTIN VESA PAVEL FLORIN Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
6 V. CHERELUŞ - S LIPOVA Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2012-10-14 12:00:00 BUDA LEONTIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ WERNITZER ADRIAN PAUL JIVAN MIHAI
8 CS FRONTIERA PILU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2012-10-07 12:00:00 BUDA LEONTIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU SZASZ BRIGITTA Ciurescu Victor LUCACI ADRIAN
2 FC ZIMANDU NOU - AS AQUA VEST ARAD Cupa Romaniei Stadion ZIMANDU NOU 2012-10-10 12:00:00 HERŢEG DORINEL BUDA LEONTIN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Enoiu Traian CIOS DĂNUŢ
7 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion VÂRFURILE 2012-09-30 14:00:00 BUDA LEONTIN SICLOVAN PAUL ALEX. SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN Rusan Dumitru BIZĂU BODNĂRAŞ
8 CS ŞOIMII TAUŢ - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-09-22 14:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE BUDA LEONTIN PUICEA CLAUDIU GHE. Vatran Dorin SCRIDON DANIEL
6 AS VINGA - FC SÎNLEANI Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2012-09-23 14:00:00 BUDA LEONTIN ARSA EMIL ROTARIU PATRICK GEORGE Gornic Mircea BERAR DANIEL
7 CS VOINŢA MAILAT - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion MAILAT 2012-09-15 14:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN BUDA LEONTIN Vatran Dorin LEAC IOAN
2 AS MĂNĂȘTUR - V.MUNAR Liga a 6 a Seria A Stadion MĂNĂȘTUR 2012-09-16 14:00:00 BUDA LEONTIN RAŢA RAUL MOTIU ROBERT ANDREI BORA GLIGORE
4 CS RECOLTA APATEU - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-09-09 14:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN BUDA LEONTIN KALO GABRIEL SABIN Apatean Adrian Coman Ovidiu
5 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2012-09-02 14:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN ARSA EMIL BUDA LEONTIN Vatran Dorin SFĂT GHEORGHE
5 Jun. CRISUL ALB SICULA - Jun. AS PROGRESUL PECICA Jun. liga 4 Stadion ŞICULA 2012-09-02 12:00:00 BUDA LEONTIN
2 Av. TARNOVA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Cupa Romaniei Stadion Tarnova 2012-09-05 14:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN BUDA LEONTIN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
2 AS ALUNIŞ - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂBRANI 2012-08-26 15:00:00 BOGDAN LOREDAN BUDA LEONTIN PANTEA ANDREI ALEX. Strengar Virgil SFĂT GHEORGHE
1 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2012-08-19 15:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN BUDA LEONTIN ROTARIU PATRICK GEORGE Manusov Iosif SCRIDON DANIEL
3 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-08-22 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BUDA LEONTIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
1 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion TISA NOUĂ 2012-08-11 15:00:00 BARTA PAUL SEBASTIAN BUDA LEONTIN PUICEA CLAUDIU GHE. Buica Dumitru Vida Marcel
ETAPA 34 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion VÂRFURILE 2012-06-30 15:00:00 Jurca Tudor Buda Leontin Arsa Emil Buica Dumitru JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 33 V. NADLAC - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion NADLAC 2012-06-23 15:00:00 Bora Alin Eugen Buda Leontin Daşcău Ovidiu Claudiu Petrisor Gheorghe PINTEA MIHAI
ETAPA 32 V. SOCODOR - AS PRO GURBA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2012-06-17 15:00:00 Trif Cristian Alin Buda Leontin Mako Andras Toderici Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 34 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2012-06-08 15:00:00 Ardelean Mircea Florin Buda Leontin Vesa Pavel Florin Buica Dumitru LUCACI ADRIAN
ETAPA 29 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2012-05-26 15:00:00 Riţa Flavius Şeran Ioana Loredana Buda Leontin Buica Dumitru SCRIDON DANIEL
ETAPA 28 CS ŞOIMII ŞIMAND - G. CERMEI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2012-05-20 15:00:00 Nicoraș I. Buda Leontin Beschiu Dumitru Tiulea Cornel Miron Marian
ETAPA 30 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-05-12 15:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Băla Casian Andrei Buda Leontin Dumitru Florin DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 28 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a StadionCURTICI 2012-05-05 15:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Mihoc Alina Buda Leontin Dumitru Florin LEAC IOAN
ETAPA 25 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2012-04-29 14:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Buda Leontin Burcă Sergiu Lucian Herteg Doru Rosu Eugen
ETAPA 26 CS ŞOIMII TAUŢ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-04-21 14:00:00 Bogdan Loredan Buda Leontin Vesa Pavel Florin Tripa Claudiu CIOS DĂNUŢ
ETAPA 24 V. SOCODOR - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2012-04-22 14:00:00 Buda Leontin Dreghici Flavius Cristian Hanyecz Dan Manusov Iosif GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 23 CS. VLADIMIRESCU II - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion DOROBANTI 2012-04-14 08:00:00 Covaci Ioan Buda Leontin Nicoraș Violeta Braniscan Ioan Marginean Valer
ETAPA 22 V. NADLAC - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion NADLAC 2012-04-07 14:00:00 Deac Ionel Alin Buda Leontin Riţa Flavius Buica Dumitru LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 22 AS STEAUA GRĂNICERI - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2012-04-08 14:00:00 Vasi Alexandru Iulian Buda Leontin Burcă Sergiu Lucian Herteg Doru GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 23 CS VIITORUL SATU NOU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a StadionSATU NOU 2012-03-31 12:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Buda Leontin Vesa Pavel Florin Ologeanu Dan BERAR DANIEL
ETAPA 21 AS VOINŢA MACEA - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2012-04-01 14:00:00 Aniculăesei Mihai Cornel Buda Leontin Hărduţ Gabriel Dumitru Vlad Remus Vida Marcel
ETAPA 20 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2012-03-24 12:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Buda Leontin Vasile Ioan Adrian Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 20 AS PRO GURBA - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion GURBA 2012-03-25 12:00:00 Bolcaş Alin Călin Buda Leontin Hanyecz Dan Enoiu Traian LEAC IOAN
ETAPA 19 M. USUSĂU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion USUSĂU 2012-03-18 12:00:00 Coroban Cristian Ionel Buda Leontin Ardelean Paul Giorgian Axente Mircea Vida Marcel
18 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS DACIA BELIU Liga Onoare B Stadion GALȘA 2012-03-11 12:00:00 Păducel Cristian Buda Leontin Şeran Adrian Vatran Dorin BIZĂU BODNĂRAŞ
CUPA ATLETICO CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Categoria COPII SERIA A1-A2 BENDEA 2011-12-10 07:00:00 Păducel Cristian Aniculăesei Mihai Cornel Buda Leontin Vatran Dorin
ETAPA 17 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2011-12-04 10:00:00 Păducel Cristian Buda Leontin Toderici Mircea Apatean Adrian Vida Marcel
Cupa CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Categoria COPII Sala Pedagogic 2011-12-03 05:00:00 Buda Leontin Nicoraș I. LEAC IOAN
ETAPA 18 AS AQUA VEST ARAD - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2011-11-26 11:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Buda Leontin Dreghici Flavius Cristian Braniscan Ioan Rad Vasile
ETAPA 16 CS RECOLTA APATEU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BERECHIU 2011-11-27 11:00:00 Barta Paul Sebastian Buda Leontin Gudiu Ionel Florin Alb Ioan PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 15 AC ŞAGU - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2011-11-20 11:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Buda Leontin Gudiu Ionel Florin Axente Mircea Rosu Eugen
ETAPA 16 AS PROGRESUL PECICA - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-11-12 11:00:00 Bîtea Radu Bogdan Buda Leontin Nicoraș Violeta Forton Nicusor BABĂU ROMULUS
ETAPA 16 AS PROGRESUL PECICA - FC SÎNLEANI Juniori Stadion PECICA 2011-11-12 09:00:00 Buda Leontin
ETAPA 14 CS MONEASA - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2011-11-13 11:00:00 Herţeg Dorinel Toderici Mircea Buda Leontin Rosca Mircea GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 13 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2011-11-06 11:00:00 Olariu Laurenţiu Buda Leontin Vasile Ioan Adrian Alb Ioan GYENGE IOSIF
ETAPA 12 FC ZIMANDU NOU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2011-10-29 12:00:00 Herţeg Dorinel Buda Leontin Hromei Alexandru Mihuța Petru LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 12 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2011-10-30 12:00:00 Cristea Silviu Florin Buda Leontin Puicea Claudiu Gheorghe Manusov Iosif BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 13 AS SEMLECANA SEMLAC - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-10-23 12:00:00 Deac Ionel Alin Toderici Mircea Buda Leontin Buica Dumitru PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 11 CS ATLETICO ARAD - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2011-10-22 08:00:00 Coroban Cristian Ionel Buda Leontin Popa Paul Herteg Doru LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 10 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion VÂRFURILE 2011-10-16 12:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Buda Leontin Naghi Remus Ionuţ Alb Ioan ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 11 CS VIITORUL SATU NOU - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-10-08 12:00:00 Deac Ionel Alin Buda Leontin Naghi Remus Ionuţ Buica Dumitru LEAC IOAN
ETAPA 11 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2011-10-09 12:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Buda Leontin Sechereş Sergiu Paul Alb Ioan MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 10 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2011-10-01 12:00:00 Deac Ionel Alin Buda Leontin Coroban Cristian Ionel Axente Mircea BERAR DANIEL
ETAPA 7 M. USUSĂU - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare A Stadion USUSĂU 2011-09-25 14:00:00 Riţa Flavius Buda Leontin Dreghici Flavius Cristian Forton Nicusor SFĂT GHEORGHE
CUPA ROM. CS DACIA BELIU - CS ŞOIMII TAUŢ Cupa Romaniei Stadion BELIU 2011-09-28 13:30:00 Vasi Alexandru Iulian Arsa Emil Buda Leontin Tiulea Cornel JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 6 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS MONEASA Liga Onoare B Stadion ŞIMAND 2011-09-18 14:00:00 Barta Paul Sebastian Buda Leontin Nicoraș Violeta Dumitru Florin BABĂU ROMULUS
ETAPA 5 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - V. NADLAC Liga Onoare A Stadion MÂNDRULOC 2011-09-11 14:00:00 Trif Cristian Alin Buda Leontin Negrilă Cristian Gabriel Alb Ioan Marginean Valer
RESTANTA AS AQUA VEST ARAD - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2011-09-14 14:00:00 Barta Paul Sebastian Buda Leontin Coroban Cristian Ionel Dehelean Nicolae CIOS DĂNUŢ
ETAPA 4 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion GALȘA 2011-09-04 14:00:00 Trif Cristian Alin Buda Leontin Hromei Alexandru Gornic Mircea LAZĂR GHEORGHE
CUPA ROM. AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS UNIREA ŞEITIN Cupa Romaniei Stadion SÂNPAUL 2011-09-07 14:00:00 Bogdan Loredan Buda Leontin Nicoraș Violeta Herteg Doru PINTEA MIHAI
ETAPA 5 CS VIITORUL SATU NOU - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-08-27 15:00:00 Coroban Cristian Ionel Buda Leontin Feieş Cosmin Ioan Enoiu Traian JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 3 AC ŞAGU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga Onoare A Stadion ŞAGU 2011-08-28 15:00:00 Cristea Silviu Florin Buda Leontin Turgyan Ovidiu Alb Ioan ŞANDOR IOAN
ETAPA 3 AS PROGRESUL PECICA - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-08-20 15:00:00 Ardelean Mircea Florin Arsa Emil Buda Leontin Ciurescu Victor ŞANDOR IOAN
ETAPA 3 AS PROGRESUL PECICA - SC FC UTA II ARAD SA Juniori Stadion PECICA 2011-08-20 13:00:00 Buda Leontin
ETAPA 2 AS VOINŢA MUNAR - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A Stadion MUNAR 2011-08-21 15:00:00 Ardelean Mircea Florin Buda Leontin Pantea Sebastian Apatean Adrian Marginean Valer
ETAPA 2 AS SEMLECANA SEMLAC - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-08-14 15:00:00 Vasi Alexandru Iulian Buda Leontin Mocan Ciprian Dumitru Axente Mircea BABĂU ROMULUS
ETAPA 1 V. SOCODOR - AS STEAUA GRĂNICERI Cupa Romaniei Stadion GRĂNICERI 2011-08-17 15:00:00 Trif Cristian Alin Buda Leontin Dreghici Flavius Cristian Buica Dumitru LUCACI ADRIAN
ETAPA 1 CS INEU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion INEU 2011-08-06 08:00:00 Ardelean Mircea Florin Buda Leontin Burcă Sergiu Lucian Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
ETAPA 21 V.CAPORAL ALEXA - V. CHERELUŞ Liga Promotie B Stadion CAPORAL ALEXA 2011-06-12 15:00:00 Buda Leontin Trip Cristian Mocan Ciprian Dumitru Mihuța Petru
ETAPA 34 AS UNIREA ŞEITIN - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-06-04 15:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Buda Leontin Vasile Ioan Adrian Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
ETAPA 30 AS PROGRESUL NĂDAB - CS REGAL HORIA Liga Onoare B Stadion NĂDAB 2011-06-05 15:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Băla Casian Andrei Buda Leontin Toderici Mircea Marginean Valer
ETAPA 32 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion PILU 2011-05-27 15:00:00 Stamatoiu Constantin Buda Leontin Stamatoiu Alexandru Dacian Axente Mircea Vida Marcel
ETAPA 19 F. CRUCENI - V. FELNAC Liga Promotie A Stadion CRUCENI 2011-05-29 15:00:00 Coroban Cristian Ionel Buda Leontin Hromei Alexandru HAMZA IOAN
ETAPA 28 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 2011-05-22 15:00:00 Herţeg Dorinel Băla Casian Andrei Buda Leontin Apatean Adrian HAMZA IOAN
ETAPA 29 AS VOINŢA MACEA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion MACEA 2011-05-14 15:00:00 Herţeg Dorinel Buda Leontin Cheşa Dumitru Dănuţ Bondar Mircea BIRO GABOR
ETAPA 21 M. USUSĂU - P. COVĂSÂNȚ Liga Promotie A Stadion USUSĂU 2011-05-15 15:00:00 Mariş Sorin Protase Alexa Marian Buda Leontin LEAC IOAN
ETAPA 26 CS RECOLTA APATEU - AS CETATE DEZNA Liga Onoare B Stadion BERECHIU 2011-05-08 15:00:00 Barta Paul Sebastian Buda Leontin Kope Attila Norbert Alb Ioan LEAC IOAN
ETAPA 25 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare A Stadion SP.GERMAN 2011-04-30 14:00:00 Bogdan Loredan Buda Leontin Kocsis Eduard Ciurescu Victor Marginean Valer
ETAPA 19 F. CRUCENI - AS MĂNĂȘTUR Liga Promotie A Stadion CRUCENI 2011-05-01 15:00:00 Tănăsescu Romulus Cristian Buda Leontin Burcă Sergiu Lucian SFĂT GHEORGHE
ETAPA 24 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 2011-04-23 14:00:00 Trif Cristian Alin Buda Leontin Cristea Daniel Alin Rosca Mircea JIVAN MIHAI
ETAPA 25 AS UNIREA ŞEITIN - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-04-16 14:00:00 Vasi Alexandru Iulian Buda Leontin Nagy Zoltan Herteg Doru ŞANDOR IOAN
ETAPA 13 CS ZERIND - V.CAPORAL ALEXA Liga Promotie B Stadion ZERIND 2011-04-17 14:00:00 Buda Leontin Pătroi Ciprian Lauko Claudiu Bîndea Petru
ETAPA 21 CS INTER ARAD - AS GLORIA SECUSIGIU Liga Onoare A Stadion SEGA 2011-04-09 09:30:00 Pantea Sebastian Buda Leontin Dreghici Flavius Cristian Axente Mircea ŞANDOR IOAN
ETAPA 21 AS STEAUA GRĂNICERI - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion CH. CRIȘ 2011-04-10 14:00:00 Mako Andrei Sebastian Buda Leontin Dan Mihai Alb Ioan GYENGE IOSIF
ETAPA 20 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga Onoare A Stadion MÂNDRULOC 2011-04-03 14:00:00 Olariu Laurenţiu Buda Leontin Cheşa Dumitru Dănuţ Enoiu Traian SFĂT GHEORGHE
ETAPA 22 CS ŞOIMII TAUŢ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2011-03-26 12:00:00 Biro Gabor Oliver Hărduţ Gabriel Dumitru Buda Leontin Vida Marcel LEAC IOAN
ETAPA 20 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS DACIA BELIU Liga Onoare B Stadion ŢIPAR 2011-03-27 12:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Buda Leontin Hanyecz Dan Balasz BERAR DANIEL
ETAPA 19 CS FRONTIERA PILU - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion PILU 2011-03-20 12:00:00 Mako Andras Buda Leontin Mako Andrei Sebastian Bîndea Petru PINTEA MIHAI
ETAPA 18 AS ALUNIŞ - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2011-03-13 12:00:00 Bîtea Radu Bogdan Mihoc Alina Buda Leontin Bîndea Petru MÂNDRU ŞTEFAN
CUPA DE CRACIUN CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Juniori SALA Polivalenta Victoria 2010-12-11 11:30:00 Barta Paul Sebastian Buda Leontin Ardelean Mircea Florin
ETAPA 17 AS VICTORIA PRO NĂDLAC - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga Onoare A Stadion NĂDLAC 2010-12-04 10:00:00 Vasile Ioan Adrian Buda Leontin Herman Mihai Alexandru Tiulea Cornel NEDELEA MARIAN
ETAPA 17 AS STEAUA GRĂNICERI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga Onoare B Stadion GRĂNICERI 2010-12-05 10:00:00 Bora Alin Eugen Buda Leontin Vesa Pavel Florin Herteg Doru MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 16 CS INTER ARAD - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare A Stadion SEGA 2010-11-27 11:00:00 Barta Paul Sebastian Buda Leontin Negrilă Cristian Gabriel Braniscan Ioan BABĂU ROMULUS
ETAPA 16 CS DACIA BELIU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga Onoare B Stadion BELIU 2010-11-28 11:00:00 Mako Andras Buda Leontin Mako Andrei Sebastian Negru Marin GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 15 AS ALUNIŞ - FC ZIMANDU NOU Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2010-11-21 11:00:00 Bîtea Radu Bogdan Buda Leontin Demeter Claudiu Ioan Tiulea Cornel BARNA DAN
ETAPA 16 CS VICTORIA ZĂBRANI - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2010-11-12 11:00:00 Vasi Alexandru Iulian Buda Leontin Hromei Alexandru Axente Mircea ŞANDOR IOAN
ETAPA 14 AS GLORIA SECUSIGIU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga Onoare A Stadion SECUSIGIU 2010-11-14 11:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Buda Leontin Protase Alexa Marian Buica Dumitru BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 15 AS VOINŢA MACEA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion MACEA 2010-11-06 11:00:00 Bogdan Loredan Buda Leontin Ianoşi Laurenţiu Adrian Vatran Dorin LEAC IOAN
ETAPA 13 CS RECOLTA APATEU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion APATEU 2010-11-07 11:00:00 Pantea Sebastian Buda Leontin Ianoşi Laurenţiu Adrian Petrisor Gheorghe GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 12 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS ATLETICO ARAD Liga Onoare A Stadion MÂNDRULOC 2010-10-31 12:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Buda Leontin Sechereş Sergiu Paul Rosca Mircea CIOS DĂNUŢ
ETAPA 13 AS SEMLECANA SEMLAC - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2010-10-24 12:00:00 Coroban Cristian Ionel Buda Leontin Protase Alexa Marian Apatean Adrian GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 12 CS VOINŢA MAILAT - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2010-10-15 12:00:00 Vasi Alexandru Iulian Buda Leontin Stamatoiu Alexandru Dacian Apatean Adrian ARDELEAN NICOLAE
ETAPA 8 AS HĂLMAGIU - N.SINTEA MARE Liga Promotie B Stadion HĂLMAGIU 2010-10-17 12:00:00 Buda Leontin Coşovan Ciprian Ioan Kalo Gabriel Sabin Alb Ioan
ETAPA 9 AS VICTORIA PRO NĂDLAC - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga Onoare A Stadion NĂDLAC 2010-10-09 08:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Maghiar Petre Buda Leontin Herteg Doru JIVAN MIHAI
ETAPA 9 AS PRO GURBA - AS PROGRESUL NĂDAB Liga Onoare B Stadion GURBA 2010-10-10 12:00:00 Olariu Laurenţiu Buda Leontin Mihalache Mircea Manusov Iosif ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 8 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VICTORIA PRO NĂDLAC Liga Onoare A Stadion SĂVÂRŞIN 2010-10-03 12:00:00 Bîtea Radu Bogdan Buda Leontin Rad Adrian Sorin Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
ETAPA 4 AS SEMLECANA SEMLAC - FC SÎNLEANI Cupa Romaniei Stadion SEMLAC 2010-10-06 12:00:00 Ardelean Mircea Florin Toderici Mircea Buda Leontin Tiulea Cornel SCRIDON DANIEL
ETAPA 9 CS VIITORUL SATU NOU - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a StadionSATU NOU 2010-09-26 14:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Cristea Emil Ioan Buda Leontin Axente Mircea LUCACI ADRIAN
ETAPA 9 CS VIITORUL SATU NOU - CS VOINŢA MAILAT Juniori StadionSATU NOU 2010-09-26 12:00:00 Buda Leontin
Etapa 6 AS CETATE DEZNA - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion DEZNA 2010-09-19 14:00:00 Mako Andras Buda Leontin Gudiu Ionel Florin Mihuța Petru NEDELEA MARIAN
Etapa 7 FC SÎNLEANI - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2010-09-15 14:00:00 Bolcaş Alin Călin Mihoc Alina Buda Leontin Rosca Mircea DOMIDE FLAVIUS
Etapa 6 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a StadionCURTICI 2010-09-11 14:00:00 Stamatoiu Constantin Buda Leontin Stamatoiu Alexandru Dacian Buica Dumitru JUŞCĂ TEODOR
Etapa 4 CS SPERANŢA TURNU - FC ZIMANDU NOU Liga Onoare A Stadion TURNU 2010-09-12 14:00:00 Coroban Cristian Ionel Buda Leontin Protase Alexa Marian Ciurescu Victor BOGDAN IOAN
Etapa 04-05 Septembrie 2010 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS RECOLTA APATEU Liga Onoare B Stadion GALȘA 2010-09-05 14:00:00 Herţeg Dorinel Buda Leontin Foda Lucian Bindea CIOS DĂNUŢ
Etapa 2 28-29 August 2010 AS VICTORIA PRO NĂDLAC - AS VOINŢA MUNAR Liga Onoare a Stadion NĂDLAC 2010-08-29 16:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Hărduţ Gabriel Dumitru Buda Leontin Apatean Adrian LAZĂR GHEORGHE
Etapa 4 28-29 August 2010 CS VLADIMIRESCU 2003 - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2010-08-28 16:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Buda Leontin Foda Lucian Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
Etapa 3 25 August 2010 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2010-08-25 16:00:00 Trif Cristian Alin Buda Leontin Vasile Ioan Adrian Vida Marcel SFĂT GHEORGHE
Etapa 1 21-22 August 2010 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS SEDERHAT Liga Onoare a Stadion SĂVÂRŞIN 2010-08-22 16:00:00 Riţa Flavius Buda Leontin Berariu Lucian Mihai Dehelean Nicolae HAMZA IOAN
Etapa 1 14-15 August 2010 CS VIITORUL SATU NOU - CS INEU Juniori StadionSATU NOU 2010-08-15 14:00:00 Herţeg Dorinel Buda Leontin Pantea Sebastian Rosca Mircea BABĂU ROMULUS
Inregistrari in baza de date: 344

Curs de arbitri

Banner

Like US

Autentificare

Antrenamente

statistica_delegari_arbitrii
observatoriarbitrii

Utile arbitri

Conditia fizica la arbitri  

Utile observatori

Conditia fizica la   arbitri  

Buletine informative





ajf_arad