• BURCĂ Sergiu Lucian
  • Data nasterii: 1984-12-14
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 178 (cm)
  • Arbitru din anul: 2002
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Inginer
  • Ocupatia actuala: Inginer
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
1 CS VICTORIA NĂDLAC - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion NĂDLAC 2017-08-19 BURZA Cristian Mirel VESA Pavel Florin BURCA Sergiu Lucian JIVAN Mihai Adrian RAD Vasile
1 CS FRONTIERA PILU - CS VIITORUL SATU NOU Cupa Romaniei Stadion PILU 2017-08-20 SALADEA Sorin BURCA Sergiu Lucian DOBÂNDĂ Dinu MANUȘOV Iosif
22 CS UNIREA GURAHONŢ - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2017-06-18 IOVA Cătălin Ionuț BURCA Sergiu Lucian PÂSLARU Andrei MAKO Andraș
21 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2017-06-11 TRIF Cristian Alin BURCA Sergiu Lucian HANYECZ Dan MANUȘOV Iosif
30 CS INEU - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2017-06-03 BOLCAȘ Alin Călin PANTEA Sebastian BURCA Sergiu Lucian OLOGEANU Dan HAMZA Ioan
19 AS PODGORIA GHIOROC - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2017-05-28 DEAC Ionel Alin BURCA Sergiu Lucian PANTEA Andrei Alex. GYENGYE Iosif
17 F.C. SÂNTANA 2016 - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2017-05-26 IACOB Nicolae Liviu OLARIU Laurențiu BURCA Sergiu Lucian MAKO Andraș
28 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2017-05-20 BOGDAN Loredan ARDELEAN Paul Giorgian BURCA Sergiu Lucian BUDA Leontin JUȘCÃ Teodor
16 CS VICTORIA SELEUŞ - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion SELEUŞ 2017-05-20 BOGDAN Loredan ARDELEAN Paul Giorgian BURCA Sergiu Lucian HERȚEG Doru
27 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2017-05-13 GORNIC Alexandru Dan BURCA Sergiu Lucian CÎRMACI Filip Sergiu TIULEA Cornel HAMZA Ioan
26 A.C.S. SOCODOR - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2017-05-10 GORNIC Alexandru Dan VESA Pavel Florin BURCA Sergiu Lucian BONDAR Mircea Constantin
19 CS SPERANŢA TURNU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2017-05-06 IOVA Cătălin Ionuț BURCA Sergiu Lucian RADU Paul BIRO Gabor
19 AS GLORIA SECUSIGIU - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2017-05-07 TRIF Cristian Alin BURCA Sergiu Lucian RANCEA Alexandru PETRIŞOR Gheorghe
24 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2017-04-29 SALADEA Sorin BURCA Sergiu Lucian DUMITRU Flavia Daniela MANUȘOV Iosif SFÃT Gheorghe
15 AS STEAUA GRĂNICERI - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2017-04-30 PÃTROI Ciprian BURCA Sergiu Lucian DISTA Denis MAKO Andraș
23 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2017-04-22 JURCĂ Tudor Florin NAGY Zoltan BURCA Sergiu Lucian VĂTRAN Dorin VIDA Constantin
19 VIITORUL 1 ARAD - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 2017-04-24 BÎTEA Radu Bogdan BURCA Sergiu Lucian CÎRMACI Filip Sergiu
19 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2017-04-25 PANTEA Sebastian BURCA Sergiu Lucian
19 VIITORUL 1 ARAD - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2017-04-25 BURCĂ Sergiu Lucian PANTEA Sebastian
22 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2017-04-19 BÎTEA Radu Bogdan BURCA Sergiu Lucian PÂSLARU Andrei BUDA Leontin SFÃT Gheorghe
18 AS VIITORUL TISA NOUĂ - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2017-04-18 COROBAN Cristian Ionel BURCA Sergiu Lucian ȘUȘCÃ Nicoleta
17 VIITORUL 1 ARAD - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2017-04-14 TAKATS Cristian Flavius BURCA Sergiu Lucian
16 CS ATLETICO ARAD - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-04-08 IACOB Nicolae Liviu BURCA Sergiu Lucian RADU Paul BIRO Gabor
13 CS BELIU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2017-04-09 BOGDAN Loredan ARSA Emil BURCA Sergiu Lucian MAKO Andraș
24 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - C.S.S. GLORIA ARAD Categoria Juniori D StadionCURTICI 2017-04-11 COROBAN Cristian Ionel BURCA Sergiu Lucian
16 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - C.S.S. GLORIA ARAD 2007 Categoria Juniori E Stadion PÂNCOTA 2017-04-07 BURCĂ Sergiu Lucian MADA Mădălin
19 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2017-04-01 BURZA Cristian Mirel BURCA Sergiu Lucian BETEA Sorina Georgiana ALEXA Marius HAMZA Ioan
15 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2017-04-05 MADA Mădălin BURCA Sergiu Lucian LOVAS Alexandru ROȘU Eugen
15 CS ATLETICO ARAD - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2017-03-31 TAKATS Cristian Flavius BURCA Sergiu Lucian
18 C.S. VICTORIA FELNAC - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion FELNAC 2017-03-25 JURCĂ Tudor Florin BURCA Sergiu Lucian HANYECZ Dan TIULEA Cornel ROȘU Eugen
14 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2017-03-29 CRUDU Alexandru BURCA Sergiu Lucian PÃTROI Ciprian RUSAN Dumitru
14 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion C.P.L. ARAD 2017-03-24 BURCĂ Sergiu Lucian ȘUȘCĂ Andreea
13 CS UNIREA SÎNTANA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2017-03-22 DREGHICI Flavius Cristian BURCA Sergiu Lucian ANDRIEȘ Ioan Nicolae HERȚEG Doru
16 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a StadionCURTICI 2017-03-11 BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BURCA Sergiu Lucian BONDAR Mircea Constantin ROȘU Eugen
12 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS DOROBANŢI Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2017-03-15 COROBAN Cristian Ionel BURCA Sergiu Lucian CÎRMACI Filip Sergiu HERȚEG Doru
11 UTA B.D. 2003 - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2016-11-28 BURCĂ Sergiu Lucian RADU Paul RANCEA Alexandru
14 A.C.S. SOCODOR - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2016-11-19 ARDELEAN Mircea Florin VESA Pavel Florin BURCA Sergiu Lucian CADAR Răzvan HAMZA Ioan
12 CS VICTORIA NĂDLAC - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion NĂDLAC 2016-11-12 IOVA Cătălin Ionuț BURCA Sergiu Lucian ȘUȘCĂ Andreea GORNIC Mircea
12 C.S. VICTORIA FELNAC - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-11-05 IOVA Cătălin Ionuț BURCA Sergiu Lucian GROȘAN Tudor Ștefan TIULEA Cornel COMAN Ovidiu
9 C.S. VIITORUL PEREG - CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2016-11-06 VESA Pavel Florin ARDELEAN Paul Giorgian BURCA Sergiu Lucian BABĂU Romulus
12 VIITORUL 1 ARAD - ATLETICO 2007 Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-11-04 PETROVAN Florin BURCA Sergiu Lucian
12 VIITORUL 2 ARAD - C.S.S. GLORIA ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-11-04 BURCĂ Sergiu Lucian PETROVAN Florin
11 CS VOINŢA MAILAT - CS INEU Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-10-29 BOLCAȘ Alin Călin BURCA Sergiu Lucian RADU Paul APĂTEAN Adrian BIRO Gabor
10 AS SEMLECANA SEMLAC - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2016-10-30 OLARIU Laurențiu BURCA Sergiu Lucian CÎRMACI Filip Sergiu BABĂU Romulus
11 C.S. ŞOIMII LIPOVA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-11-01 HAIDA Valentina MOLDOVEANU Ionel Alexandru BURCA Sergiu Lucian OLOGEANU Dan
11 C.S. VICTORIA FELNAC - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2016-11-02 MONA Sergiu Laurențiu RANCEA Alexandru BURCA Sergiu Lucian BORA Gligore
6 AS PROGRESUL PECICA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion PECICA 2016-10-28 BURCĂ Sergiu Lucian PETROVAN Florin
10 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2016-10-22 BOGDAN Loredan MOCANU Silviu Flaviu BURCA Sergiu Lucian ENOIU Traian BABĂU Romulus
9 AS UNIREA ŞEITIN - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-10-23 MATEUȚ Cãlin BURCA Sergiu Lucian VESA Pavel Florin APĂTEAN Adrian
10 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion PÂNCOTA 2016-10-26 MONA Sergiu Laurențiu MOLDOVEANU Ionel Alexandru BURCA Sergiu Lucian HERȚEG Doru
9 CS UNIREA SÎNTANA - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-10-15 BOGDAN Loredan RADU Paul BURCA Sergiu Lucian TIULEA Cornel SFÃT Gheorghe
8 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2016-10-16 BOLCAȘ Alin Călin BURCA Sergiu Lucian DREGHICI Flavius Cristian ROȘU Eugen
8 CS VIITORUL SATU NOU - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2016-10-15 RIȚA Flavius Ionel BURCA Sergiu Lucian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MIRON Marian
9 CS VICTORIA NĂDLAC - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2016-10-19 PETROVAN Florin BURCA Sergiu Lucian CALNACOV Denis Claudiu GYENGYE Iosif
4 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2016-10-14 BURCĂ Sergiu Lucian DEHELEAN Patrick Alin
8 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2016-10-08 SALADEA Sorin STANCIU Mihai Vlăduț BURCA Sergiu Lucian JIVAN Mihai Adrian BABĂU Romulus
5 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria B Stadion MÂNDRULOC 2016-10-09 RIȚA Flavius Ionel BURCA Sergiu Lucian CĂPRICEANĂ Gabriel Florin CIURESCU Victor
8 C.S. ŞOIMII LIPOVA - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-10-12 HAIDA Valentina BURCA Sergiu Lucian MADA Mădălin APĂTEAN Adrian
7 C.S. VICTORIA FELNAC - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2016-10-05 MIHOC Alina MOLDOVEANU Ionel Alexandru BURCA Sergiu Lucian GYENGYE Iosif
7 AS PROGRESUL PECICA - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-10-01 TRIF Cristian Alin BURCA Sergiu Lucian OPITZ Roland Ladislau OLOGEANU Dan COMAN Ovidiu
6 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion PÂNCOTA 2016-09-28 BURCĂ Sergiu Lucian NEAGU Alexandru HAIDA Valentina PEȘTE Bogdan Dumitru
2 VIITORUL 1 ARAD - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-09-27 BURCĂ Sergiu Lucian MATEUȚ Cãlin
2 VIITORUL 2 ARAD - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-09-27 MATEUȚ Cãlin BURCA Sergiu Lucian
5 AS VOINŢA MUNAR - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-09-25 RIȚA Flavius Ionel CÎRMACI Filip Sergiu BURCA Sergiu Lucian TIULEA Cornel
3 AS UNIREA ŞEITIN - CS ŞOIMII LIPOVA Cupa Romaniei Stadion ȘEITIN 2016-09-21 BÎTEA Radu Bogdan BURCA Sergiu Lucian VESA Pavel Florin VIDA Constantin
4 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2016-09-18 SALADEA Sorin ARDELEAN Paul Giorgian BURCA Sergiu Lucian HERȚEG Doru
4 CS INEU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2016-09-10 BOGDAN Loredan PANTEA Sebastian BURCA Sergiu Lucian CRISTI T. COMAN Ovidiu
1 A.C.S. SOCODOR - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2016-08-20 JURCĂ Tudor Florin BURCA Sergiu Lucian STANCIU Mihai Vlăduț ALEXA Marius Andrei VIDA Constantin
1 CS VIITORUL SATU NOU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Cupa Romaniei StadionSATU NOU 2016-08-21 BURCĂ Daniel Adrian BURCA Sergiu Lucian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PÃCURAR Augustin
6 CS VICTORIA NĂDLAC - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion NADLAC 2016-06-19 VASILE Ioan Adrian ARDELEAN Paul Giorgian BURCA Sergiu Lucian BIRO Gabor
25 AS CETATE DEZNA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-06-12 GHEORGHE Valentin BERARIU Lucian Mihai BURCA Sergiu Lucian PETRIŞOR Gheorghe
24 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-06-04 NICORAȘ Ionuț Vasile BURCA Sergiu Lucian HANYECZ Dan FORTON Nicuşor
23 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-05-29 OLARIU Laurențiu ARDELEAN Paul Giorgian BURCA Sergiu Lucian BIRO Gabor
20 CS VULTURII SOCODOR - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2016-05-08 DEAC Ionel Alin BETEA Sorina Georgiana BURCA Sergiu Lucian MAKO Andraș
28 ACS SIRIA - C.S. OLIMPIA BUJAC Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2016-05-11 LOVAS Alexandru BURCA Sergiu Lucian
21 AS AQUA VEST ARAD - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2016-04-23 BURCĂ Daniel Adrian BURCA Sergiu Lucian BOLCAȘ Alin Călin HERȚEG Doru MAKO Andraș
17 AS PRO GURBA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2016-04-24 BOLCAȘ Alin Călin BURCA Sergiu Lucian STANCIU Mihai Vlăduț PÃCURAR Augustin
18 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2016-04-28 CÎRMACI Filip Sergiu STANCIU Mihai Vlăduț BURCA Sergiu Lucian MANUȘOV Iosif
23 C.S. ŞOIMII LIPOVA - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2016-04-22 PETROVAN Florin BURCA Sergiu Lucian
18 CS OLIMPIA BOCSIG - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2016-04-17 OLARIU Laurențiu COJOCARIU Dan Cristian BURCA Sergiu Lucian PÃCURAR Augustin
19 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a StadionCURTICI 2016-04-09 BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BURCA Sergiu Lucian TODERICI Mircea MAKO Andraș
16 AS VINGA - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2016-04-14 RIȚA Flavius Ionel BURCA Sergiu Lucian DEHELEAN Patrick Alin OLOGEANU Dan
16 AC ŞAGU - AS DOROBANTI Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2016-04-03 BOGDAN Loredan BURCA Sergiu Lucian PANTEA Andrei Alex. TĂNĂSESCU Romulus Cristian
15 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria B Stadion SĂVÂRŞIN 2016-03-27 BOLCAȘ Alin Călin BURCA Sergiu Lucian BETEA Sorina Georgiana MANUȘOV Iosif
14 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2016-03-31 ANDEA Alexandru BURCA Sergiu Lucian DREGHICI Flavius Cristian MANUȘOV Iosif
16 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-03-20 JURCĂ Tudor Florin BURCA Sergiu Lucian IOVA Cătălin Ionuț CIURESCU Victor ROȘU Eugen
18 KICKERS CH. CRIS - CS INEU Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2016-03-21 BURCĂ Sergiu Lucian TURGYAN Cătălin
14 KICKERS CH. CRIS - CS INEU Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2016-03-21 BURCĂ Sergiu Lucian TURGYAN Cătălin
13 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2015-11-22 RIȚA Flavius Ionel SALADEA Sorin BURCA Sergiu Lucian TĂNĂSESCU Romulus Cristian
12 L. ŢIPAR - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-11-15 IACOB Nicolae Liviu BURCA Sergiu Lucian VESA Pavel Florin RUSAN Dumitru
9 CS DACIA BELIU - N. SEBIS Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2015-11-08 RIȚA Flavius Ionel BURCA Sergiu Lucian GROȘAN Tudor Ștefan MIRON Marian
10 AS STEAUA GRĂNICERI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2015-11-01 IACOB Nicolae Liviu COJOCARIU Dan Cristian BURCA Sergiu Lucian VĂTRAN Dorin
8 CS VOINŢA MAILAT - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2015-11-05 SALADEA Sorin BURCA Sergiu Lucian ARDELEAN Paul Giorgian MANUȘOV Iosif
8 VIITORUL 2 ARAD - LPS ARAD Categoria Juniori D ICRTI 2015-11-03 DREGHICI Flavius Cristian BURCA Sergiu Lucian
9 P. GHIOROC - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-10-24 VESA Pavel Florin BURCA Sergiu Lucian DUMITRU Flavia Daniela MAKO Andraș
7 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - P. GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-10-29 SILAGHI Robert DREGHICI Flavius Cristian BURCA Sergiu Lucian MIHUȚA Petru
7 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2015-10-26 PETROVAN Florin ȘUȘCÃ Nicoleta BURCA Sergiu Lucian
7 S. LIPOVA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2015-10-28 IOVA Cătălin Ionuț BURCA Sergiu Lucian
8 AVINTUL TARNOVA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2015-10-18 VASILE Ioan Adrian BURCA Sergiu Lucian BOLDOR Sebastian Mircea DUMITRU Florin
6 CS VOINŢA MAILAT - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2015-10-22 SALADEA Sorin BURCA Sergiu Lucian LOVAS Alexandru OLOGEANU Dan
7 AS ALUNIŞ - AS DOROBANŢI Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-10-11 BÎTEA Radu Bogdan LOVAS Alexandru BURCA Sergiu Lucian OLOGEANU Dan
5 V. NADLAC - CITIZENS Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDLAC 2015-10-10 OLARIU Laurențiu ANDEA Alexandru BURCA Sergiu Lucian MANUȘOV Iosif
5 P. GHIOROC - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-09-26 VASILE Ioan Adrian BURCA Sergiu Lucian PANTEA Andrei Alex. TĂNĂSESCU Romulus Cristian
5 V. FELNAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2015-10-01 DOBÂNDĂ Dinu BURCA Sergiu Lucian DEHELEAN Patrick Alin HERȚEG Doru
3 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2015-09-28 OPITZ Roland Ladislau BURCA Sergiu Lucian MIHOC Alina
4 V. SOCODOR - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-09-20 BOGDAN Loredan BURCA Sergiu Lucian CÎRMACI Filip Sergiu TODERICI Mircea
3 AS DOROBANTI - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2015-09-13 BĂDICĂ Flavius Marian BURCA Sergiu Lucian LOVAS Alexandru TĂNĂSESCU Romulus Cristian
2 CS INEU II - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion INEU 2015-09-06 NICORAȘ Ionuț Vasile ARSA Emil BURCA Sergiu Lucian APĂTEAN Adrian
2 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - V. FELNAC Cupa Romaniei Stadion ZĂDĂRENI 2015-09-09 GORNIC Alexandru Dan PÂSLARU Andrei BURCA Sergiu Lucian ROȘU Eugen
1 AS ALUNIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-08-30 WERNITZER Adrian Paul MATEUȚ Cãlin BURCA Sergiu Lucian BONDAR Mircea Constantin
30 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2015-06-28 WERNITZER Adrian Paul BURCA Sergiu Lucian PÂSLARU Andrei BRĂNIȘCAN Ioan ROȘU Eugen
29 CS RECOLTA APATEU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-06-21 VASI Alexandru Iulian BURCA Sergiu Lucian NAGY Zoltan RUSAN Dumitru JUȘCÃ Teodor
28 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-06-14 JURCĂ Tudor Florin BURCA Sergiu Lucian HAIDA Valentina FORTON Nicușor VIDA Constantin
27 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2015-06-07 BURZA Cristian Mirel BURCA Sergiu Lucian OPITZ Roland Ladislau ENOIU Traian SFÃT Gheorghe
25 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2015-05-24 TRIF CRISTIAN ALIN BURCĂ SERGIU LUCIAN BONDAR DANIEL Mihuța Petru BERAR DANIEL
1 UNIV. ARAD - UNIV. ORADEA Cupa UNIV. Stadion SEBIS 2015-05-25 JURCĂ TUDOR FLORIN BURCĂ SERGIU LUCIAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN
24 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2015-05-17 DEAC IONEL ALIN BURCĂ SERGIU LUCIAN TOMUT CRISTIAN Buda Leontin Lovas Iosif
23 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-05-10 VASI ALEXANDRU IULIAN BURCĂ SERGIU LUCIAN MATEUT CALIN Forton Nicusor BABĂU ROMULUS
22 CS RECOLTA APATEU - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-05-03 BOGDAN LOREDAN BURCĂ SERGIU LUCIAN BERARIU LUCIAN MIHAI Manusov Iosif JIVAN MIHAI
21 P. GHIOROC - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-04-25 POPA PAUL BURCĂ SERGIU LUCIAN MATEUT CALIN Herteg Doru Mako Andras
21 AVINTUL TARNOVA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2015-04-26 BÎTEA RADU BOGDAN BURCĂ SERGIU LUCIAN DOBANDA DINU Gornic Mircea PĂCURAR AUGUSTIN
20 AS VINGA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2015-04-19 POPA PAUL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BURCĂ SERGIU LUCIAN Buda Leontin Rosu Eugen
19 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2015-04-11 BURCĂ DANIEL ADRIAN BURCĂ SERGIU LUCIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Ciurescu Victor Rosu Eugen
18 AS CETATE DEZNA - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-04-05 GORNIC ALEXANDRU DAN BURCĂ SERGIU LUCIAN DOBANDA DINU Buda Leontin BORA GLIGORE
17 FC ZIMANDU NOU - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2015-03-29 NICORAŞ IONUŢ VASILE BURCĂ SERGIU LUCIAN HANYECZ DAN Herteg Doru Coman Ovidiu
16 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-03-22 BURCĂ DANIEL ADRIAN BURCĂ SERGIU LUCIAN RADU PAUL Ciurescu Victor CIOS DĂNUŢ
14 AS PROGRESUL PECICA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PECICA 2012-11-03 NICORAŞ IONUŢ VASILE BĂLA CASIAN ANDREI BURCĂ SERGIU LUCIAN Dumitru Florin SCRIDON DANIEL
13 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-10-26 GORNIC ALEXANDRU DAN ARSA EMIL BURCĂ SERGIU LUCIAN Braniscan Ioan Vida Marcel
13 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS AQUA VEST ARAD Jun. liga 4 Stadion PĂULIŞ 2012-10-26 BURCĂ SERGIU LUCIAN
12 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2012-10-21 HERŢEG DORINEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN BURCĂ SERGIU LUCIAN Tripa Claudiu Vida Marcel
12 Jun. S.SIRIA - Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI Jun. liga 4 Stadion ŞIRIA 2012-10-21 BURCĂ SERGIU LUCIAN
9 AVINTUL TARNOVA - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2012-10-14 DEAC IONEL ALIN BURCĂ SERGIU LUCIAN PUICEA CLAUDIU GHE. Herteg Doru BORA GLIGORE
10 CS ŞOIMII TAUŢ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-10-06 TRIF CRISTIAN ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BURCĂ SERGIU LUCIAN Dumitru Florin BERAR DANIEL
10 Jun. CS ŞOIMII TAUŢ - Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 Jun. liga 4 Stadion TAUȚ 2012-10-06 BURCĂ SERGIU LUCIAN
2 AS VINGA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Cupa Romaniei Stadion VINGA 2012-10-10 VASILE DUMITRU GHE. TODERICI MIRCEA BURCĂ SERGIU LUCIAN Herteg Doru VACZI GHEORGHE
9 SC FC UTA II SA - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-09-28 FODORUŢ LAURENŢIU BURCĂ SERGIU LUCIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Ologeanu Dan Cristian ŞANDOR IOAN
8 AS SEMLECANA SEMLAC - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2012-09-23 BURCĂ DANIEL ADRIAN BURCĂ SERGIU LUCIAN GHEORGHE VALENTIN Dumitru Florin Marginean Valer
8 Jun. AS SEMLECANA SEMLAC - Jun. S. TURNU Jun. liga 4 Stadion SEMLAC 2012-09-23 BURCĂ SERGIU LUCIAN
7 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2012-09-16 BURZA CRISTIAN MIREL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BURCĂ SERGIU LUCIAN Mihuța Petru DOMIDE FLAVIUS
7 Jun. CRISUL ALB SICULA - Jun.S. SIRIA Jun. liga 4 Stadion ŞICULA 2012-09-16 BURCĂ SERGIU LUCIAN
5 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-09-01 BOGDAN LOREDAN BURCĂ SERGIU LUCIAN NAGY ZOLTAN Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
5 Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Jun. liga 4 Stadion PĂULIŞ 2012-09-01 BURCĂ SERGIU LUCIAN
2 FC SÎNLEANI - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion SÂNLEANI 2012-09-05 BOGDAN LOREDAN BURCĂ SERGIU LUCIAN DUMITRU FLAVIA DANIELA Ciurescu Victor BIRO GABOR
4 CS UNIREA SÎNTANA - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2012-08-25 BARTA PAUL SEBASTIAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN BURCĂ SERGIU LUCIAN Enoiu Traian JUŞCĂ TEODOR
1 AS VOINŢA MACEA - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2012-08-19 FODORUŢ LAURENŢIU BURCĂ SERGIU LUCIAN DRÎMBE DENIS ALEX Tiulea Cornel BABĂU ROMULUS
3 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2012-08-22 FODORUŢ LAURENŢIU BURCĂ SERGIU LUCIAN PUICEA CLAUDIU GHE. Buica Dumitru VACZI GHEORGHE
1 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS INEU Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-08-11 HERŢEG DORINEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN BURCĂ SERGIU LUCIAN Axente Mircea CIOS DĂNUŢ
1 Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - Jun. CS INEU Categoria Juniori D Stadion PĂULIŞ 2012-08-11 BURCĂ SERGIU LUCIAN
ETAPA 34 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2012-06-30 Nicoraș I. Burcă Sergiu Lucian Cirmaci Filip Apatean Adrian PINTEA MIHAI
ETAPA 33 Av. TARNOVA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2012-06-23 Burca Daniel Ardelean Paul Giorgian Burcă Sergiu Lucian Mihuța Petru HAMZA IOAN
ETAPA 32 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2012-06-17 Burza Cristian Mirel Bujor Bolcaş Alin Călin Burcă Sergiu Lucian Herteg Doru PINTEA MIHAI
ETAPA 34 AS AQUA VEST ARAD - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2012-06-08 Fodoruţ Laurenţiu Cristea Emil Ioan Burcă Sergiu Lucian Bondar Mircea ŞANDOR IOAN
ETAPA 34 AS AQUA VEST ARAD - CS ŞOIMII TAUŢ Juniori Stadion ȘOFRONEA 2012-06-08 Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 32 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-05-26 Burza Cristian Mirel Bujor Hărduţ Gabriel Dumitru Burcă Sergiu Lucian Herteg Doru Marginean Valer
ETAPA 32 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS VIITORUL SATU NOU Juniori Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-05-26 Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 29 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2012-05-27 Burza Cristian Mirel Bujor Arsa Emil Burcă Sergiu Lucian Vlad Remus GYENGE IOSIF
ETAPA 31 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a StadionCURTICI 2012-05-19 Bogdan Loredan Arsa Emil Burcă Sergiu Lucian Toderici Mircea SCRIDON DANIEL
ETAPA 31 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - SC FC UTA II ARAD SA Juniori StadionCURTICI 2012-05-19 Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 28 AS STEAUA GRĂNICERI - AS PRO GURBA Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2012-05-20 Burca Daniel Burcă Sergiu Lucian Siclovan Paul Negru Marin BOGDAN IOAN
ETAPA 30 CS VOINŢA MAILAT - CS INEU Liga a 4 a Stadion MAILAT 2012-05-12 Barta Paul Sebastian Ardelean Paul Giorgian Burcă Sergiu Lucian Vatran Dorin Vida Marcel
ETAPA 30 CS VOINŢA MAILAT - CS INEU Juniori Stadion MAILAT 2012-05-12 Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 28 FC SÎNLEANI - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2012-05-05 Vasile Dumitru Gheorghe Burcă Sergiu Lucian Dumitru Flavia Daniela Toderici Mircea ŞANDOR IOAN
ETAPA 28 FC SÎNLEANI - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori Stadion SÂNLEANI 2012-05-05 Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 26 FC ZIMANDU NOU - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2012-05-06 Bora Alin Eugen Burcă Sergiu Lucian Lauko Claudiu Herteg Doru BOGDAN IOAN
ETAPA 29 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2012-05-09 Herţeg Dorinel Ardelean Paul Giorgian Burcă Sergiu Lucian Dehelean Nicolae JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 29 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS AQUA VEST ARAD Juniori Stadion CH. CRIȘ 2012-05-09 Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 25 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2012-04-29 Hidiş Sferdian Ioan Buda Leontin Burcă Sergiu Lucian Herteg Doru Rosu Eugen
ETAPA 26 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2012-04-21 Vasi Alexandru Iulian Mihoc Alina Burcă Sergiu Lucian Apatean Adrian Marginean Valer
ETAPA 26 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Juniori Stadion ZĂBRANI 2012-04-21 Burcă Sergiu Lucian
INTERLIGA Turneu Interliga - Turneu Interliga Categoria COPII Stadion SEGA 2012-04-22 Mocan Ciprian Dumitru Burcă Sergiu Lucian Stanciu Mihai Vlăduţ Pantea Sebastian
ETAPA 25 CS VIITORUL SATU NOU - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a StadionSATU NOU 2012-04-14 Trif Cristian Alin Ardelean Paul Giorgian Burcă Sergiu Lucian Toderici Mircea SCRIDON DANIEL
ETAPA 25 CS VIITORUL SATU NOU - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori StadionSATU NOU 2012-04-14 Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 24 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-04-07 Vasi Alexandru Iulian Burcă Sergiu Lucian Vesa Pavel Florin Braniscan Ioan Rad Vasile
ETAPA 22 AS STEAUA GRĂNICERI - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2012-04-08 Vasi Alexandru Iulian Buda Leontin Burcă Sergiu Lucian Herteg Doru GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 21 CS DACIA BELIU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-04-01 Fodoruţ Laurenţiu Burcă Sergiu Lucian Vesa Pavel Florin Toderici Mircea ACKERMANN
ETAPA 22 AS SEMLECANA SEMLAC - CS INEU Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2012-03-25 Deac Ionel Alin Mihoc Alina Burcă Sergiu Lucian Axente Mircea BABĂU ROMULUS
ETAPA 20 V. NADLAC - M. USUSĂU Liga a 5 a Seria A Stadion NADLAC 2012-03-24 Hidiş Sferdian Ioan Mihoc Alina Burcă Sergiu Lucian Forton Nicusor BABĂU ROMULUS
ETAPA 21 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2012-03-17 Fodoruţ Laurenţiu Ardelean Paul Giorgian Burcă Sergiu Lucian Enoiu Traian Rad Vasile
ETAPA 21 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS PROGRESUL PECICA Juniori Stadion PÂNCOTA 2012-03-17 Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 19 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion VÂRFURILE 2012-03-18 Fodoruţ Laurenţiu Burcă Sergiu Lucian Cristea Silviu Florin Belle Nicolae RACHINOIU VIOREL
20 CS UNIREA SÎNTANA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2012-03-10 Burza Cristian Mirel Bujor Burcă Sergiu Lucian Vesa Pavel Florin Braniscan Ioan BABĂU ROMULUS
ETAPA 19 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2011-12-03 Biro Gabor Oliver Ardelean Paul Giorgian Burcă Sergiu Lucian Rosca Mircea CIOS DĂNUŢ
ETAPA 19 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori Stadion ŞIRIA 2011-12-03 Burcă Sergiu Lucian Ardelean Paul Giorgian Popa Paul
ETAPA 17 AS VOINŢA MACEA - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2011-12-04 Vasi Alexandru Iulian Cristea Emil Ioan Burcă Sergiu Lucian Mihuța Petru GYENGE IOSIF
ETAPA 18 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-11-26 Bîtea Radu Bogdan Burcă Sergiu Lucian Puicea Claudiu Gheorghe Herteg Doru BIRO GABOR
ETAPA 17 CS ŞOIMII TAUŢ - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2011-11-19 Bogdan Loredan Bolcaş Alin Călin Burcă Sergiu Lucian Dumitru Florin PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 15 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - V. ALMAŞ Liga a 5 a Seria B Stadion GALȘA 2011-11-20 Burza Cristian Mirel Bujor Bolcaş Alin Călin Burcă Sergiu Lucian Negrilă Raul ACKERMANN
ETAPA 14 CS FRONTIERA PILU - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2011-11-13 Deac Ionel Alin Rotaru Sorin Tudor Burcă Sergiu Lucian Tripa Claudiu CIOS DĂNUŢ
ETAPA 15 CS VIITORUL SATU NOU - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-11-05 Vasi Alexandru Iulian Coroban Cristian Ionel Burcă Sergiu Lucian Ologeanu Dan Cristian SFĂT GHEORGHE
ETAPA 13 AS ALUNIŞ - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2011-11-06 Barta Paul Sebastian Dumitru Flavia Daniela Burcă Sergiu Lucian Vlad Remus Molnar Alexandru
ETAPA 14 AS UNIREA ŞEITIN - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-10-29 Trif Cristian Alin Băla Casian Andrei Burcă Sergiu Lucian Forton Nicusor Marginean Valer
ETAPA 14 AS UNIREA ŞEITIN - CS ŞIRIANA ŞIRIA Juniori Stadion ȘEITIN 2011-10-29 Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 12 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2011-10-30 Tănăsescu Romulus Cristian Arsa Emil Burcă Sergiu Lucian Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
ETAPA 13 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion PILU 2011-10-22 Trif Cristian Alin Burcă Sergiu Lucian Vesa Pavel Florin Rosca Mircea JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 11 CS SPERANŢA TURNU - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2011-10-23 Cristea Emil Ioan Dumitru Flavia Daniela Burcă Sergiu Lucian Mihuța Petru ŞANDOR IOAN
ETAPA 12 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-10-15 Vasi Alexandru Iulian Bolcaş Alin Călin Burcă Sergiu Lucian Enoiu Traian DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 8 CS REGAL HORIA - AS VINGA Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2011-10-16 Bolcaş Alin Călin Burcă Sergiu Lucian Drimbe Denis Negru Marin
ETAPA 11 CS UNIREA SÎNTANA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-10-08 Cadar Răzvan Olimpiu Rotaru Sorin Tudor Burcă Sergiu Lucian Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 11 CS UNIREA SÎNTANA - AS AQUA VEST ARAD Juniori Stadion SÂNTANA 2011-10-08 Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 11 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - V. ALMAŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2011-10-09 Tănăsescu Romulus Cristian Ardelean Paul Giorgian Burcă Sergiu Lucian Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
ETAPA 8 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A Stadion SÂNPAUL 2011-10-02 Barta Paul Sebastian Dragu Tudorel Burcă Sergiu Lucian Mihuța Petru Molnar Alexandru
ETAPA 9 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SUBCETATE ARAD 2011-09-24 Herţeg Dorinel Burcă Sergiu Lucian Dumitru Flavia Daniela Buica Dumitru BIRO GABOR
ETAPA 9 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori Stadion SUBCETATE ARAD 2011-09-24 Burcă Sergiu Lucian
CUPA ROM. AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - CS ŞOIMII PÎNCOTA Cupa Romaniei Stadion SÂNPAUL 2011-09-28 Vasile Dumitru Gheorghe Burcă Sergiu Lucian Pantea Sebastian Forton Nicusor BABĂU ROMULUS
ETAPA 8 AS SEMLECANA SEMLAC - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-09-17 Vasile Dumitru Gheorghe Mocanu Silviu Flaviu Burcă Sergiu Lucian Rosca Mircea BIRO GABOR
ETAPA 8 AS SEMLECANA SEMLAC - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori Stadion SEMLAC 2011-09-18 Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 6 V. NADLAC - AC ŞAGU Liga Onoare A Stadion NADLAC 2011-09-17 Vasi Alexandru Iulian Burcă Sergiu Lucian Rad Adrian Sorin Enoiu Traian NEDELEA MARIAN
ETAPA 5 AS CETATE DEZNA - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga Onoare B Stadion DEZNA 2011-09-11 Hidiş Sferdian Ioan Burcă Sergiu Lucian Foda Lucian Petrisor Gheorghe MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 6 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-09-03 Vasile Dumitru Gheorghe Mocan Ciprian Dumitru Burcă Sergiu Lucian Ologeanu Dan Cristian BABĂU ROMULUS
ETAPA 2 AS VINGA - V. SEMLAC Liga Promotie A Stadion VINGA 2011-09-04 Pantea Sebastian Burcă Sergiu Lucian Dumbrava Lucian GHERGHEL EMANOIL
CUPA ROM. AS ALUNIŞ - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion ALUNIŞ 2011-09-07 Burza Cristian Mirel Bujor Burcă Sergiu Lucian Negrilă Cristian Gabriel Vlad Remus SFĂT GHEORGHE
ETAPA 3 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2011-08-20 Burza Cristian Mirel Bujor Burcă Sergiu Lucian Bondar Daniel Buica Dumitru Rad Vasile
ETAPA 2 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - FC ZIMANDU NOU Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2011-08-21 Vasile Ioan Adrian Burcă Sergiu Lucian Burca Daniel Herteg Doru BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 4 FC SÎNLEANI - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2011-08-24 Biro Gabor Oliver Burcă Sergiu Lucian Vesa Pavel Florin Dehelean Nicolae ŞANDOR IOAN
ETAPA 2 AS AQUA VEST ARAD - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2011-08-13 Burza Cristian Mirel Bujor Cristea Emil Ioan Burcă Sergiu Lucian Herteg Doru Marginean Valer
ETAPA 2 AS AQUA VEST ARAD - AS PROGRESUL PECICA Juniori Stadion ȘOFRONEA 2011-08-13 Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 1 G. CERMEI - CS DACIA BELIU Cupa Romaniei Stadion CERMEI 2011-08-17 Riţa Flavius Burcă Sergiu Lucian Puicea Claudiu Gheorghe Ciurescu Victor LEAC IOAN
ETAPA 1 CS INEU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion INEU 2011-08-06 Ardelean Mircea Florin Buda Leontin Burcă Sergiu Lucian Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
ETAPA 1 CS INEU - CS VIITORUL SATU NOU Juniori Stadion INEU 2011-08-06 Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 33 AS OLIMPIA BÎRZAVA - CS ATLETICO ARAD Liga Onoare A Stadion BÂRZAVA 2011-06-26 Herţeg Dorinel Burcă Sergiu Lucian Pantea Sebastian Bîndea Petru BORA GLIGORE
ETAPA 34 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion TÂRNOVA 2011-06-29 Deac Ionel Alin Bolcaş Alin Călin Burcă Sergiu Lucian Axente Mircea GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 32 AS SEDERHAT - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare A Stadion SEGA 2011-06-19 Bogdan Loredan Burcă Sergiu Lucian Mocan Ciprian Dumitru Tiulea Cornel ACKERMANN
ETAPA 31 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga Onoare B Stadion ŞIMAND 2011-06-12 Herţeg Dorinel Băla Casian Andrei Burcă Sergiu Lucian Dumitru Florin BERAR DANIEL
ETAPA 34 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-06-04 Fodoruţ Laurenţiu Hărduţ Gabriel Dumitru Burcă Sergiu Lucian Axente Mircea Rad Vasile
ETAPA 34 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - SC FC UTA II ARAD SA Juniori Stadion PĂULIŞ 2011-06-04 Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 32 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS INEU Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2011-05-28 Burza Cristian Mirel Bujor Burcă Sergiu Lucian Cristea Silviu Florin Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
ETAPA 33 CS VLADIMIRESCU 2003 - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion DOROBANTI 2011-06-01 Deac Ionel Alin Burcă Sergiu Lucian Cheşa Dumitru Dănuţ Buica Dumitru LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 30 AS SEMLECANA SEMLAC - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-05-22 Ardelean Mircea Florin Vesa Pavel Florin Burcă Sergiu Lucian Toderici Mircea Vida Marcel
ETAPA 30 AS SEMLECANA SEMLAC - CS UNIREA SÎNTANA Juniori Stadion SEMLAC 2011-05-22 Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 28 CS INTER ARAD - AS ALUNIŞ Liga Onoare A Stadion SEGA 2011-05-21 Bogdan Loredan Burcă Sergiu Lucian Dan Mihai Ciurescu Victor PINTEA MIHAI
ETAPA 17 G. CERMEI - S. CHIER Liga Promotie B Stadion CERMEI 2011-05-15 Deac Ionel Alin Burcă Sergiu Lucian Puicea Claudiu Gheorghe Rosca Mircea
ETAPA 28 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion PILU 2011-05-07 Vasi Alexandru Iulian Iacob Nicolae Liviu Burcă Sergiu Lucian Ologeanu Dan Cristian LEAC IOAN
ETAPA 28 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PROGRESUL PECICA Juniori Stadion PILU 2011-05-07 Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 20 V. PEREGU MARE - V. SEMLAC Liga Promotie A Stadion PEREGU MARE 2011-05-08 Vasile Ioan Adrian Burcă Sergiu Lucian Lauko Claudiu Braniscan Ioan
ETAPA 27 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-04-30 Stamatoiu Constantin Alexa Marius Andrei Burcă Sergiu Lucian Tripa Claudiu JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 27 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS ŞOIMII TAUŢ Juniori Stadion PÂNCOTA 2011-04-30 Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 19 F. CRUCENI - AS MĂNĂȘTUR Liga Promotie A Stadion CRUCENI 2011-05-01 Tănăsescu Romulus Cristian Buda Leontin Burcă Sergiu Lucian SFĂT GHEORGHE
ETAPA 24 AS CETATE DEZNA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga Onoare B Stadion DEZNA 2011-04-23 Vasile Dumitru Gheorghe Burcă Sergiu Lucian Demeter Claudiu Ioan Negru Marin JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 25 AS VOINŢA MACEA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion MACEA 2011-04-16 Vasile Dumitru Gheorghe Gheorghe Valentin Burcă Sergiu Lucian Tripa Claudiu CIOS DĂNUŢ
ETAPA 23 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare A Stadion BÂRZAVA 2011-04-17 Coroban Cristian Ionel Burcă Sergiu Lucian Herman Mihai Alexandru Alb Ioan Neamtiu Gheorghe
ETAPA 23 SC FC UTA II SA - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion SEGA 2011-04-09 Vasi Alexandru Iulian Burcă Sergiu Lucian Dumitru Flavia Daniela Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
ETAPA 23 SC FC UTA II SA - FC SÎNLEANI Juniori Stadion SEGA 2011-04-09 Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 14 V. SEMLAC - V. NADLAC Liga Promotie A Stadion SEMLAC 2011-04-10 Bogdan Loredan Burcă Sergiu Lucian Şeran Adrian Vatran Dorin
ETAPA 20 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS RECOLTA APATEU Liga Onoare B Stadion ŞIMAND 2011-04-03 Palcu Gheorghe Marius Burcă Sergiu Lucian Hromei Alexandru Dumitru Florin GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 22 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-03-26 Bîtea Radu Bogdan Jivan Mihai Adrian Burcă Sergiu Lucian Dumitru Florin SFĂT GHEORGHE
ETAPA 22 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS UNIREA ŞEITIN Juniori StadionCURTICI 2011-03-26 Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 20 AS SEDERHAT - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga Onoare A Stadion SEGA 2011-03-27 Bora Alin Eugen Burcă Sergiu Lucian Hromei Alexandru Vlad Remus LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 21 AS PROGRESUL PECICA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-03-19 Stamatoiu Constantin Stamatoiu Alexandru Dacian Burcă Sergiu Lucian Tripa Claudiu VACZI GHEORGHE
ETAPA 21 AS PROGRESUL PECICA - CS VOINŢA MAILAT Juniori Stadion PECICA 2011-03-19 Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 19 AS VICTORIA BERECHIU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga Onoare B Stadion SINTEA MARE 2011-03-20 Vasile Dumitru Gheorghe Vasile Ioan Adrian Burcă Sergiu Lucian Ologeanu Dan ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 20 CS ŞOIMII TAUŢ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2011-03-12 Herţeg Dorinel Mocanu Silviu Flaviu Burcă Sergiu Lucian Forton Nicusor SFĂT GHEORGHE
ETAPA 20 CS ŞOIMII TAUŢ - CS VIITORUL SATU NOU Juniori Stadion TAUȚ 2011-03-12 Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 17 CS INEU - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion INEU 2010-11-20 Herţeg Dorinel Băla Casian Andrei Burcă Sergiu Lucian Tiulea Cornel ŞANDOR IOAN
ETAPA 17 CS INEU - AS AQUA VEST ARAD Juniori Stadion INEU 2010-11-20 Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 16 CS UNIREA SÎNTANA - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2010-11-13 Barta Paul Sebastian Ardelean Paul Giorgian Burcă Sergiu Lucian Ologeanu Dan CIOS DĂNUŢ
ETAPA 16 CS UNIREA SÎNTANA - FC SÎNLEANI Juniori Stadion SÂNTANA 2010-11-13 Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 14 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare A Stadion ZĂDĂRENI 2010-11-14 Hidiş Sferdian Ioan Burcă Sergiu Lucian Hromei Alexandru Ologeanu Dan SIMA VIOREL
ETAPA 15 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2010-11-06 Bîtea Radu Bogdan Burcă Sergiu Lucian Dumitru Flavia Daniela Toderici Mircea SFĂT GHEORGHE
ETAPA 15 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2010-11-06 Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 13 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A Stadion TISA NOUĂ 2010-11-07 Vasile Ioan Adrian Burcă Sergiu Lucian Dragu Tudorel Gornic Mircea LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 12 FC ZIMANDU NOU - AS VOINŢA MUNAR Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2010-10-31 Mako Andras Burcă Sergiu Lucian Hromei Alexandru Enoiu Traian PINTEA MIHAI
ETAPA 13 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2010-10-23 Bogdan Loredan Băla Casian Andrei Burcă Sergiu Lucian Forton Nicusor JIVAN MIHAI
ETAPA 13 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori Stadion PÂNCOTA 2010-10-23 Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 11 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion BUTENI 2010-10-24 Mako Andras Burcă Sergiu Lucian Mako Andrei Sebastian Belle Nicolae BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 10 AS SEDERHAT - AS ALUNIŞ Liga Onoare A Stadion PECICA 2010-10-16 Barta Paul Sebastian Protase Alexa Marian Burcă Sergiu Lucian Ciurescu Victor JIVAN MIHAI
ETAPA 10 CS MONEASA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare B Stadion MONEASA 2010-10-17 Burza Cristian Mirel Bujor Toderici Mircea Burcă Sergiu Lucian Tripa Claudiu ŞANDOR IOAN
ETAPA 9 CS ATLETICO ARAD - CS INTER ARAD Liga Onoare A Stadion ATLETICO ARAD 2010-10-09 Bogdan Loredan Burcă Sergiu Lucian Nicoraș Ionuț Braniscan Ioan RACHINOIU VIOREL
ETAPA 10 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a StadionCURTICI 2010-10-02 Stamatoiu Constantin Naghi Remus Ionuţ Burcă Sergiu Lucian Enoiu Traian LEAC IOAN
ETAPA 10 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS PROGRESUL PECICA Juniori StadionCURTICI 2010-10-02 Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 6 V. SEMLAC - V. PEREGU MARE Liga Promotie A Stadion SEMLAC 2010-10-03 Butunoi Adrian Cătălin Burcă Sergiu Lucian Negrilă Cristian Gabriel BABĂU ROMULUS
ETAPA 9 AS UNIREA ŞEITIN - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2010-09-25 Stamatoiu Constantin Burcă Sergiu Lucian Herman Mihai Alexandru Dehelean Nicolae LEAC IOAN
ETAPA 9 AS UNIREA ŞEITIN - AS AQUA VEST ARAD Juniori Stadion ȘEITIN 2010-09-25 Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 7 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion ŞIMAND 2010-09-26 Deac Ionel Alin Burcă Sergiu Lucian Rad Adrian Sorin Apatean Adrian LAZĂR GHEORGHE
Etapa 6 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion VÂRFURILE 2010-09-19 Bogdan Loredan Burcă Sergiu Lucian Foda Lucian Vida Marcel BIZĂU BODNĂRAŞ
Etapa 7 CS UNIREA SÎNTANA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2010-09-15 Vasile Dumitru Gheorghe Naghi Remus Ionuţ Burcă Sergiu Lucian Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
Etapa 7 Jun. CS UNIREA SÎNTANA - Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori Stadion SÂNTANA 2010-09-15 Burcă Sergiu Lucian
Etapa 6 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2010-09-11 Barta Paul Sebastian Burcă Sergiu Lucian Ianoşi Laurenţiu Adrian Herteg Doru LEAC IOAN
Etapa 4 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga Onoare A Stadion SĂVÂRŞIN 2010-09-12 Bora Alin Eugen Vesa Pavel Florin Burcă Sergiu Lucian Vlad Remus SFĂT GHEORGHE
Etapa 5 04-05 Septembrie 2010 AS SEMLECANA SEMLAC - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2010-09-05 Barta Paul Sebastian Arsa Emil Burcă Sergiu Lucian Toderici Mircea ŞANDOR IOAN
Etapa 5 04-05 Septembrie 2010 Jun. AS SEMLECANA SEMLAC - Jun AS DOROBANŢI Juniori Stadion SEMLAC 2010-09-05 Burcă Sergiu Lucian
Etapa 3 04-05 Septembrie 2010 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare A Stadion BÂRZAVA 2010-09-04 Ardelean Mircea Florin Burcă Sergiu Lucian Condea Paula Geanina Buica Dumitru CSORDAS IANOS
Etapa 2 28-29 August 2010 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare b Stadion BUTENI 2010-08-29 Riţa Flavius Alexa Marius Andrei Burcă Sergiu Lucian Gornic Mircea BORA GLIGORE
Etapa 3 25 August 2010 Jun. AS VOINŢA MACEA - Jun. CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion MACEA 2010-08-25 Burcă Sergiu Lucian
Etapa 3 25 August 2010 AS VOINŢA MACEA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion MACEA 2010-08-25 Herţeg Dorinel Mocanu Silviu Flaviu Burcă Sergiu Lucian Forton Nicusor LUCACI ADRIAN
Etapa 1 21-22 August 2010 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare a Stadion IRATOŞU 2010-08-22 Pantea Sebastian Vasile Ioan Adrian Burcă Sergiu Lucian Negru Marin LAZĂR GHEORGHE
Etapa 1 14-15 August 2010 Jun. AS AQUA VEST ARAD - Jun AS DOROBANŢI Juniori Stadion ȘOFRONEA 2010-08-14 Burcă Sergiu Lucian
Etapa 1 14-15 August 2010 AS AQUA VEST ARAD - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2010-08-13 Bogdan Loredan Cristea Silviu Florin Burcă Sergiu Lucian Dumitru Florin Ardelean
Inregistrari in baza de date: 287

ajf_arad