• DUMITRU Flavia Daniela
  • Data nasterii: 1983-08-29
  • Domiciliul:Fîntânele
  • Inaltime: 165 (cm)
  • Arbitru din anul: 2008
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru Asistent
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Profesor de Educaţie Fizică şi Sport
  • Ocupatia actuala: Supraveghetor Jocuri
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
24 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2017-06-11 08:00:00 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin DUMITRU Flavia Daniela TĂNĂSESCU Romulus Cristian
23 CS ATLETICO ARAD - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-06-03 08:00:00 NEAGU Alexandru DUMITRU Flavia Daniela CALNACOV Denis Claudiu ROȘU Eugen
29 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2017-05-27 08:00:00 MATEUȚ Cãlin CRISTEA Emil Ioan DUMITRU Flavia Daniela VĂTRAN Dorin RAD Vasile
26 CS INEU - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2017-05-10 15:00:00 BÎTEA Radu Bogdan DUMITRU Flavia Daniela PÂSLARU Andrei BUDA Leontin
19 AS VOINŢA MUNAR - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2017-05-07 15:00:00 IACOB Nicolae Liviu DUMITRU Flavia Daniela CRUDU Alexandru ENOIU Traian
24 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2017-04-29 14:00:00 SALADEA Sorin BURCA Sergiu Lucian DUMITRU Flavia Daniela MANUȘOV Iosif SFÃT Gheorghe
13 FC ZIMANDU NOU - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2017-04-09 14:00:00 MATEUȚ Cãlin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DUMITRU Flavia Daniela BABĂU Romulus
19 AS PROGRESUL PECICA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion PECICA 2017-04-01 14:00:00 SALADEA Sorin CRISTEA Emil Ioan DUMITRU Flavia Daniela APĂTEAN Adrian ROȘU Eugen
14 CS SPERANŢA TURNU - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2017-03-25 12:00:00 NEAGU Flavius CRUDU Alexandru DUMITRU Flavia Daniela APĂTEAN Adrian
17 CS UNIREA SÎNTANA - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2017-03-18 12:00:00 BÎTEA Radu Bogdan DUMITRU Flavia Daniela GROȘAN Tudor Ștefan APĂTEAN Adrian SCRIDON Daniel
15 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-11-26 11:00:00 BURZA Cristian Mirel NAGHI Remus Ionuț DUMITRU Flavia Daniela MANUȘOV Iosif ROȘU Eugen
14 C.S. VICTORIA FELNAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-11-19 11:00:00 BURZA Cristian Mirel DREGHICI Flavius Cristian DUMITRU Flavia Daniela ENOIU Traian LOVAS Iosif Ioan
12 AS AQUA VEST ARAD - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2016-11-12 11:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian DUMITRU Flavia Daniela LOVAS Alexandru PEȘTE Bogdan Dumitru
11 CS GLOGOVĂŢ 2013 - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2016-10-29 12:00:00 BURCĂ Daniel Adrian BONDAR Daniel DUMITRU Flavia Daniela TIULEA Cornel SCRIDON Daniel
8 AS DOROBANŢI - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2016-10-08 12:00:00 DEAC Ionel Alin PANTEA Sebastian DUMITRU Flavia Daniela BUDA Leontin ROȘU Eugen
6 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-10-02 12:00:00 VASI Alexandru Iulian MADA Mădălin DUMITRU Flavia Daniela BABĂU Romulus
5 AS GLORIA SECUSIGIU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria B Stadion SECUSIGIU 2016-09-25 14:00:00 ARDELEAN Mircea Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DUMITRU Flavia Daniela BIRO Gabor
3 CS INEU - CS VICTORIA ZĂBRANI Cupa Romaniei Stadion CENTRAL INEU 2016-09-21 13:30:00 NICORAȘ Ionuț Vasile DUMITRU Flavia Daniela GROȘAN Tudor Ștefan BONDAR Mircea Constantin
4 AS VINGA - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2016-09-18 14:00:00 GORNIC Alexandru Dan DUMITRU Flavia Daniela DREGHICI Flavius Cristian CIURESCU Victor
2 AS PODGORIA GHIOROC - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2016-09-04 12:00:00 VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DUMITRU Flavia Daniela JIVAN Mihai
1 C.S. VICTORIA FELNAC - CS INEU Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-08-20 15:00:00 TRIF Cristian Alin BERARIU Lucian Mihai DUMITRU Flavia Daniela ENOIU Traian LOVAS Iosif Ioan
1 AS ALUNIŞ - AS OLIMPIA BÎRZAVA Cupa Romaniei Stadion ALUNIŞ 2016-08-21 14:30:00 OLARIU Laurențiu RIȚA Flavius Ionel DUMITRU Flavia Daniela VĂTRAN Dorin
24 CS INEU - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion INEU 2016-06-04 08:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel DUMITRU Flavia Daniela BORLEA Emanuel MAKO Andraș
4 CS ŞOIMII LIVADA - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion LIVADA 2016-06-04 15:00:00 VESA Pavel Florin JUNGER Andreas Thomas DUMITRU Flavia Daniela LOVAS Iosif Ioan
26 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-05-28 15:00:00 DEAC Ionel Alin BERARIU Lucian Mihai DUMITRU Flavia Daniela CIURESCU Victor VIDA Constantin
22 CS VIITORUL SATU NOU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2016-05-21 08:00:00 COROBAN Cristian Ionel DUMITRU Flavia Daniela NAGHI Remus Ionuț MIRON Marian
20 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2016-05-08 15:00:00 BÎTEA Radu Bogdan DUMITRU Flavia Daniela MATEUȚ Cãlin BIRO Gabor
22 CS ŞOIMII ŞIMAND - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-04-30 08:00:00 HERȚEG Dorinel CÃȘUȚ Cristian DUMITRU Flavia Daniela TIULEA Cornel MÃRGINEAN Valer
19 CS ATLETICO ARAD - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-23 08:00:00 JURCĂ Tudor Florin MAKO Andrei Sebastian DUMITRU Flavia Daniela BUDA Leontin
18 AS OLIMPIA BÎRZAVA - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2016-04-17 14:00:00 IACOB Nicolae Liviu DUMITRU Flavia Daniela MADA Mădălin BONDAR Mircea Constantin
19 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2016-04-10 14:00:00 JURCĂ Tudor Florin JUNGER Andreas Thomas DUMITRU Flavia Daniela ALEXA Marius Andrei ROȘU Eugen
17 AS PODGORIA GHIOROC - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2016-04-09 14:00:00 CRISTEA Emil Ioan JUNGER Andreas Thomas DUMITRU Flavia Daniela TIULEA Cornel
15 FC ZIMANDU NOU - CS INEU Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2016-03-27 13:00:00 COROBAN Cristian Ionel ARDELEAN Paul Giorgian DUMITRU Flavia Daniela PEȘTE Bogdan Dumitru
14 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-03-20 13:00:00 HERȚEG Dorinel ANDEA Alexandru DUMITRU Flavia Daniela JIVAN Mihai
15 CS VOINŢA MAILAT - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-03-12 13:00:00 JURCĂ Tudor Florin JUNGER Andreas Thomas DUMITRU Flavia Daniela ENOIU Traian COMAN Ovidiu
12 AS VINGA - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2015-11-15 12:00:00 BÎTEA Radu Bogdan DUMITRU Flavia Daniela OPITZ Roland Ladislau ROȘU Eugen
11 AS SEMLECANA SEMLAC - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-11-08 12:00:00 BOLCAȘ Alin Călin RADU Paul DUMITRU Flavia Daniela ENOIU Traian
10 GLOGOVAT 2013 - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2015-10-31 13:00:00 TRIF Cristian Alin JUNGER Andreas Thomas DUMITRU Flavia Daniela TĂNĂSESCU Romulus Cristian SCRIDON Daniel
10 AS UNIREA ŞEITIN - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2015-11-01 12:00:00 VASI Alexandru Iulian DUMITRU Flavia Daniela TAKATS Cristian Flavius BORA Gligore
9 P. GHIOROC - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-10-24 13:00:00 VESA Pavel Florin BURCA Sergiu Lucian DUMITRU Flavia Daniela MAKO Andraș
8 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2015-10-18 13:00:00 BOGDAN Loredan DUMITRU Flavia Daniela COIȘ Carol VĂTRAN Dorin
6 CITYZENS - Jun. AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNICOLAU MIC 2015-10-18 09:00:00 MIHOC Alina DUMITRU Flavia Daniela MAKO Andrei Sebastian RAD Vasile
6 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2015-10-04 13:00:00 DEAC Ionel Alin PÂSLARU Andrei DUMITRU Flavia Daniela TODERICI Mircea VIDA Constantin
5 CS VOINŢA MAILAT - V. FELNAC Liga a 4 a Stadion MAILAT 2015-09-26 15:00:00 DEAC Ionel Alin NAGY Zoltan DUMITRU Flavia Daniela BONDAR Mircea Constantin SFÃT Gheorghe
3 CS ŞOIMII PÎNCOTA - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2015-09-28 15:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RIȚA Flavius Ionel DUMITRU Flavia Daniela
2 UTA B.D. 2001 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-09-21 16:15:00 CÎRMACI Filip Sergiu DUMITRU Flavia Daniela TURGYAN Cătălin
3 AVINTUL TARNOVA - CS INEU II Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2015-09-13 15:00:00 RIȚA Flavius Ionel DUMITRU Flavia Daniela DREGHICI Flavius Cristian BIRO Gabor Oliver
3 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - V.LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2015-09-17 15:00:00 JURCĂ Tudor Florin DUMITRU Flavia Daniela CRUDU Alexandru BUDA Leontin
2 ACS UTA B.D. - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-09-10 15:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BETEA Sorina Georgiana DUMITRU Flavia Daniela TIULEA Cornel
2 CS ATLETICO ARAD - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-09-05 09:00:00 OLARIU Laurențiu DUMITRU Flavia Daniela CÎRMACI Filip Sergiu MAKO Andraș
2 P. GHIOROC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Cupa Romaniei Stadion GHIOROC 2015-09-09 14:30:00 DEAC Ionel Alin DUMITRU Flavia Daniela JUNGER Andreas Thomas HERȚEG Doru
28 AS VOINŢA MACEA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2015-06-14 16:00:00 CÎRMACI Filip Sergiu DUMITRU Flavia Daniela TAKATS Cristian Flavius ENOIU Traian LOVAS Iosif Ioan
24 FC ZIMANDU NOU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2015-05-17 16:00:00 POPA PAUL DUMITRU FLAVIA DANIELA SANDU ROLAND Petrisor Gheorghe SFĂT GHEORGHE
14 CITYZENS - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion MOTORUL 2015-05-03 09:00:00 VASILE IOAN ADRIAN DUMITRU FLAVIA DANIELA NICORAŞ VIOLETA ARIANA Peste Bogdan
21 AS ALUNIŞ - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-04-26 15:00:00 CRISTEA EMIL IOAN BONDAR DANIEL DUMITRU FLAVIA DANIELA Vatran Dorin Lovas Iosif
10 S. LIVADA - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2015-03-29 13:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU DUMITRU FLAVIA DANIELA MADA MADALIN Bondar Mircea
15 CS ATLETICO ARAD - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-11-22 09:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL DUMITRU FLAVIA DANIELA PANA NATANAEL Biro Gabor jr. Peste Bogdan
9 V. SELEUS - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2014-10-26 13:00:00 DEMETER CLAUDIU IOAN DUMITRU FLAVIA DANIELA TOMUT CRISTIAN JUŞCĂ TEODOR
8 CITYZENS - GL.SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion MOTORUL 2014-10-19 09:00:00 MIHOC ALINA DUMITRU FLAVIA DANIELA BETEA SORINA GEORGIANA Coman Ovidiu
7 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2014-10-12 13:00:00 CRISTEA EMIL IOAN DUMITRU FLAVIA DANIELA SUSCA NICOLETA Tiulea Cornel
13 V. NADLAC - AS MĂNĂȘTUR Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDLAC 2013-04-27 15:00:00 TRABALKA KEVIN DUMITRU FLAVIA DANIELA NICORAŞ VIOLETA ARIANA Gornic Mircea
21 FC ZIMANDU NOU - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2013-04-21 15:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN DUMITRU FLAVIA DANIELA SICLOVAN PAUL ALEX. Bondar Mircea SFĂT GHEORGHE
20 O. BOCSIG - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-04-14 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN DUMITRU FLAVIA DANIELA BERARIU LUCIAN MIHAI Manusov Iosif HAMZA IOAN
19 CS. VLADIMIRESCU II - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2013-04-07 09:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN DUMITRU FLAVIA DANIELA PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
9 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - FC SÎNLEANI Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2012-10-14 12:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN DUMITRU FLAVIA DANIELA CĂŞUŢ CRISTIAN Vatran Dorin SCRIDON DANIEL
10 GLORIA CTP ARAD - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion TELECOM 2012-10-06 08:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE MIHOC ALINA DUMITRU FLAVIA DANIELA Ologeanu Dan SCRIDON DANIEL
5 S. LIPOVA - N. SEBIS Liga a 6 a Seria B Stadion LIPOVA 2012-10-07 12:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN DUMITRU FLAVIA DANIELA SICLOVAN PAUL ALEX. CIOS DĂNUŢ
7 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CRISUL CH. CRIS II Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-09-30 14:00:00 BOLCAŞ ALIN CĂLIN DUMITRU FLAVIA DANIELA BERARIU LUCIAN MIHAI Herteg Doru JIVAN MIHAI
8 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2012-09-22 14:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU DUMITRU FLAVIA DANIELA VESA PAVEL FLORIN Apatean Adrian PĂCURAR AUGUSTIN
6 AS UNIREA ŞEITIN - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2012-09-23 14:00:00 DEAC IONEL ALIN DUMITRU FLAVIA DANIELA SICLOVAN PAUL ALEX. Herteg Doru JIVAN MIHAI
5 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2012-09-16 14:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN DUMITRU FLAVIA DANIELA HANYECZ DAN Axente Mircea Miron Marian
6 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a StadionCURTICI 2012-09-08 14:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN COROBAN CRISTIAN IONEL DUMITRU FLAVIA DANIELA Buica Dumitru PĂCURAR AUGUSTIN
1 V. CHERELUŞ - U. SILINDIA Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2012-09-09 14:00:00 BORA ALIN EUGEN ARDELEAN IOAN VIOREL DUMITRU FLAVIA DANIELA Dehelean Nicolae
3 AS OLIMPIA BÎRZAVA - ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2012-09-02 14:00:00 OLARIU LAURENŢIU DUMITRU FLAVIA DANIELA DRÎMBE DENIS ALEX Braniscan Ioan CIOS DĂNUŢ
2 FC SÎNLEANI - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion SÂNLEANI 2012-09-05 14:00:00 BOGDAN LOREDAN BURCĂ SERGIU LUCIAN DUMITRU FLAVIA DANIELA Ciurescu Victor BIRO GABOR
4 GLORIA CTP ARAD - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion TELECOM 2012-08-25 08:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU DUMITRU FLAVIA DANIELA Vatran Dorin DOMIDE FLAVIUS
1 CS. VLADIMIRESCU II - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Cupa Romaniei Stadion MÂNDRULOC 2012-08-12 15:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN DUMITRU FLAVIA DANIELA CRISTEA SILVIU FLORIN Rosca Mircea ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 34 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2012-06-30 15:00:00 Covaci Ioan Dumitru Flavia Daniela Şeran Ioana Loredana Ologeanu Dan LUCACI ADRIAN
ETAPA 32 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion TISA NOUĂ 2012-06-17 15:00:00 Badica Flavius Dumitru Flavia Daniela Rad Adrian Sorin Tripa Claudiu LUCACI ADRIAN
ETAPA 34 SC FC UTA II SA - CS INEU Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-06-07 15:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Dumitru Flavia Daniela Junger Andreeas Thomas Apatean Adrian Vida Marcel
ETAPA 29 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion GALȘA 2012-05-27 15:00:00 Gornic Alexandru Dan Dumitru Flavia Daniela Dreghici Flavius Cristian Alb Ioan ŞANDOR IOAN
ETAPA 31 AS SEMLECANA SEMLAC - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2012-05-20 15:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Dumitru Flavia Daniela Pantea Sebastian Ciurescu Victor LEAC IOAN
ETAPA 28 V. NADLAC - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion NADLAC 2012-05-19 15:00:00 Bora Alin Eugen Dumitru Flavia Daniela Turgyan Ovidiu Herteg Doru LEAC IOAN
ETAPA 27 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2012-05-13 15:00:00 Bîtea Radu Bogdan Naghi Remus Ionuţ Dumitru Flavia Daniela Dumitru Florin PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 28 FC SÎNLEANI - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2012-05-05 15:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Burcă Sergiu Lucian Dumitru Flavia Daniela Toderici Mircea ŞANDOR IOAN
ETAPA 26 AS VIITORUL TISA NOUĂ - M. USUSĂU Liga a 5 a Seria A Stadion TISA NOUĂ 2012-05-06 15:00:00 Barta Paul Sebastian Dumitru Flavia Daniela Drimbe Denis Tiulea Cornel SFĂT GHEORGHE
ETAPA 25 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2012-04-29 14:00:00 Herţeg Dorinel Dumitru Flavia Daniela Puicea Claudiu Gheorghe Bondar Mircea PINTEA MIHAI
ETAPA 26 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a StadionCURTICI 2012-04-21 14:00:00 Herţeg Dorinel Alexa Marius Andrei Dumitru Flavia Daniela Rosca Mircea Rad Vasile
ETAPA 24 CS RECOLTA APATEU - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2012-04-22 14:00:00 Nicoraș I. Hărduţ Gabriel Dumitru Dumitru Flavia Daniela Alb Ioan BABĂU ROMULUS
ETAPA 22 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - M. USUSĂU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2012-04-08 14:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Dumitru Flavia Daniela Dreghici Flavius Cristian Forton Nicusor LEAC IOAN
ETAPA 22 V. ALMAŞ - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga a 5 a Seria B Stadion CIL 2012-04-07 14:00:00 Tănăsescu Romulus Cristian Bora Alin Eugen Dumitru Flavia Daniela Alb Ioan PINTEA MIHAI
ETAPA 22 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-03-24 12:00:00 Bîtea Radu Bogdan Dumitru Flavia Daniela Pantea Sebastian Dumitru Florin SFĂT GHEORGHE
ETAPA 20 AS OLIMPIA BÎRZAVA - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2012-03-25 12:00:00 Nicoraș I. Arsa Emil Dumitru Flavia Daniela Braniscan Ioan CIOS DĂNUŢ
ETAPA 19 FC ZIMANDU NOU - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2012-03-18 12:00:00 Barta Paul Sebastian Dumitru Flavia Daniela Dreghici Flavius Cristian Petrisor Gheorghe SCRIDON DANIEL
20 SC FC UTA II SA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion UTA - SEGA 2012-03-10 12:00:00 Bogdan Loredan Dumitru Flavia Daniela Negrilă Cristian Gabriel Herteg Doru LUCACI ADRIAN
18 AS STEAUA GRĂNICERI - V. SOCODOR Liga Onoare B Stadion NĂDAB 2012-03-11 12:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Dumitru Flavia Daniela Ciumedean Alexandru Vlad Tiulea Cornel PINTEA MIHAI
ETAPA 19 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2011-12-03 10:00:00 Bogdan Loredan Bolcaş Alin Călin Dumitru Flavia Daniela Enoiu Traian Rad Vasile
ETAPA 17 AS ALUNIŞ - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2011-12-04 10:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Jivan Mihai Adrian Dumitru Flavia Daniela Dehelean Nicolae CIOS DĂNUŢ
ETAPA 16 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2011-11-27 11:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Dumitru Flavia Daniela Sechereş Sergiu Paul Vatran Dorin CIOS DĂNUŢ
ETAPA 15 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2011-11-20 11:00:00 Trif Cristian Alin Jivan Mihai Adrian Dumitru Flavia Daniela Rusan Dumitru Marginean Valer
ETAPA 14 CS. VLADIMIRESCU II - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2011-11-13 11:00:00 Cristea Silviu Florin Dumitru Flavia Daniela Ardelean Paul Giorgian Alb Ioan BOGDAN IOAN
ETAPA 13 CS ATLETICO ARAD - M. USUSĂU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2011-11-05 08:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Dumitru Flavia Daniela Nicoraș Violeta Tripa Claudiu BIRO GABOR
ETAPA 13 AS ALUNIŞ - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2011-11-06 11:00:00 Barta Paul Sebastian Dumitru Flavia Daniela Burcă Sergiu Lucian Vlad Remus Molnar Alexandru
ETAPA 14 CS VOINŢA MAILAT - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion MAILAT 2011-10-30 08:00:00 Herţeg Dorinel Feieş Cosmin Ioan Dumitru Flavia Daniela Buica Dumitru BABĂU ROMULUS
ETAPA 12 V. ALMAŞ - G. CERMEI Liga a 5 a Seria B Stadion CIL 2011-10-29 12:00:00 Barta Paul Sebastian Feieş Cosmin Ioan Dumitru Flavia Daniela Negrilă Raul PINTEA MIHAI
ETAPA 13 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2011-10-22 08:00:00 Barta Paul Sebastian Bolcaş Alin Călin Dumitru Flavia Daniela Ologeanu Dan jr CIOS DĂNUŢ
ETAPA 11 CS SPERANŢA TURNU - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2011-10-23 12:00:00 Cristea Emil Ioan Dumitru Flavia Daniela Burcă Sergiu Lucian Mihuța Petru ŞANDOR IOAN
ETAPA 10 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS PRO GURBA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2011-10-16 12:00:00 Mako Andras Dumitru Flavia Daniela Stanciu Mihai Vlăduţ Mihuța Petru BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 11 AS SEMLECANA SEMLAC - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-10-09 12:00:00 Barta Paul Sebastian Dumitru Flavia Daniela Puicea Claudiu Gheorghe Ciurescu Victor CIOS DĂNUŢ
ETAPA 11 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - V. NADLAC Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2011-10-08 12:00:00 Palcu Gheorghe Marius Dumitru Flavia Daniela Hromei Alexandru Manusov Iosif LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 8 AS STEAUA GRĂNICERI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga Onoare B Stadion GRĂNICERI 2011-10-02 12:00:00 Deac Ionel Alin Dumitru Flavia Daniela Dumbrava Lucian Enoiu Traian PINTEA MIHAI
ETAPA 9 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SUBCETATE ARAD 2011-09-24 14:00:00 Herţeg Dorinel Burcă Sergiu Lucian Dumitru Flavia Daniela Buica Dumitru BIRO GABOR
ETAPA 7 CS ATLETICO ARAD - V. NADLAC Liga Onoare A Stadion ATLETICO ARAD 2011-09-24 08:00:00 Coroban Cristian Ionel Dumitru Flavia Daniela Aniculăesei Mihai Cornel Apatean Adrian BERAR DANIEL
ETAPA 6 Av. TARNOVA - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion TÂRNOVA 2011-09-18 14:00:00 Coroban Cristian Ionel Dumitru Flavia Daniela Şeran Ioana Loredana Forton Nicusor MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 7 CS INEU - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion INEU 2011-09-10 08:00:00 Herţeg Dorinel Bolcaş Alin Călin Dumitru Flavia Daniela Vatran Dorin ŞANDOR IOAN
ETAPA 5 CS. VLADIMIRESCU II - FC ZIMANDU NOU Liga Onoare A Stadion Dorobanti 2011-09-11 14:00:00 Păducel Cristian Dumitru Flavia Daniela Aniculăesei Mihai Cornel Tripa Claudiu LEAC IOAN
ETAPA 6 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-09-04 14:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Toderici Mircea Dumitru Flavia Daniela Ologeanu Dan CIOS DĂNUŢ
CUPA ROM. AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS VICTORIA ZĂBRANI Cupa Romaniei Stadion TISA NOUĂ 2011-09-07 14:00:00 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Dumitru Flavia Daniela Enoiu Traian CIOS DĂNUŢ
ETAPA 3 CS ATLETICO ARAD - AS ALUNIŞ Liga Onoare A Stadion ATLETICO ARAD 2011-08-27 08:00:00 Olariu Laurenţiu Dumitru Flavia Daniela Hromei Alexandru Negru Marin LUCACI ADRIAN
ETAPA 2 CS ŞOIMII ŞIMAND - V. ALMAŞ Liga Onoare B Stadion ŞIMAND 2011-08-21 15:00:00 Mako Andras Dumitru Flavia Daniela Hanyecz Dan Negru Marin BERAR DANIEL
ETAPA 4 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-08-24 15:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Dumitru Flavia Daniela Feieş Cosmin Ioan Tripa Claudiu BABĂU ROMULUS
ETAPA 2 FC SÎNLEANI - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2011-08-13 15:00:00 Ardelean Mircea Florin Bondar Daniel Dumitru Flavia Daniela Rosca Mircea BERAR DANIEL
ETAPA 33 AS VICTORIA PRO NĂDLAC - AS GLORIA SECUSIGIU Liga Onoare A Stadion NADLAC 2011-06-26 15:00:00 Olariu Laurenţiu Hărduţ Gabriel Dumitru Dumitru Flavia Daniela Dumitru Florin Marginean Valer
ETAPA 34 CS ATLETICO ARAD - AS ALUNIŞ Liga Onoare A Stadion ATLETICO ARAD 2011-06-29 15:00:00 Vasile Ioan Adrian Mocanu Silviu Flaviu Dumitru Flavia Daniela Ciurescu Victor PINTEA MIHAI
ETAPA 32 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 2011-06-19 15:00:00 Riţa Flavius Dumitru Flavia Daniela Demeter Claudiu Ioan Belle Nicolae MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 31 AS OLIMPIA BÎRZAVA - FC ZIMANDU NOU Liga Onoare A Stadion BÂRZAVA 2011-06-12 15:00:00 Olariu Laurenţiu Dumitru Flavia Daniela Dan Mihai Rosca Mircea SFĂT GHEORGHE
ETAPA 29 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS DACIA BELIU Liga Onoare B Stadion ŞIMAND 2011-05-29 15:00:00 Vasi Alexandru Iulian Bolcaş Alin Călin Dumitru Flavia Daniela Vlad Remus SCRIDON DANIEL
ETAPA 33 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-06-01 15:00:00 Ardelean Mircea Florin Palcu Gheorghe Marius Dumitru Flavia Daniela Dumitru Florin Rad Vasile
ETAPA 30 AS PROGRESUL PECICA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-05-21 15:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Herman Mihai Alexandru Dumitru Flavia Daniela Tiulea Cornel VACZI GHEORGHE
ETAPA 27 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS PROGRESUL NĂDAB Liga Onoare B Stadion GALȘA 2011-05-15 15:00:00 Coroban Cristian Ionel Dumitru Flavia Daniela Condea Paula Geanina Tripa Claudiu HAMZA IOAN
ETAPA 29 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2011-05-18 15:00:00 Vasi Alexandru Iulian Dumitru Flavia Daniela Vesa Pavel Florin Tripa Claudiu DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 26 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare A Stadion TISA NOUĂ 2011-05-08 15:00:00 Herţeg Dorinel Dumitru Flavia Daniela Dreghici Flavius Cristian Dehelean Nicolae PINTEA MIHAI
ETAPA 27 CS VLADIMIRESCU 2003 - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2011-05-04 15:00:00 Ardelean Mircea Florin Ardelean Paul Giorgian Dumitru Flavia Daniela Ologeanu Dan SCRIDON DANIEL
ETAPA 25 FC ZIMANDU NOU - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2011-05-01 15:00:00 Palcu Gheorghe Marius Dumitru Flavia Daniela Dreghici Flavius Cristian Petrisor Gheorghe BERAR DANIEL
ETAPA 26 CS VOINŢA MAILAT - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion MAILAT 2011-04-23 09:00:00 Bîtea Radu Bogdan Dumitru Flavia Daniela Puicea Claudiu Gheorghe Dumitru Florin ŞANDOR IOAN
ETAPA 24 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS ATLETICO ARAD Liga Onoare A Stadion ZĂDĂRENI 2011-04-23 14:00:00 Bîtea Radu Bogdan Dumitru Flavia Daniela Puicea Claudiu Gheorghe Dumitru Florin ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 23 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VICTORIA PRO NĂDLAC Liga Onoare A Stadion SP.GERMAN 2011-04-16 14:00:00 Olariu Laurenţiu Dumitru Flavia Daniela Sechereş Sergiu Paul Dehelean Nicolae LEAC IOAN
ETAPA 23 AS ALUNIŞ - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2011-04-17 14:00:00 Deac Ionel Alin Bondar Daniel Dumitru Flavia Daniela Braniscan Ioan LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 23 SC FC UTA II SA - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion SEGA 2011-04-09 14:00:00 Vasi Alexandru Iulian Burcă Sergiu Lucian Dumitru Flavia Daniela Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
ETAPA 14 V. PEREGU MARE - AS VINGA Liga Promotie A Stadion PEREGU MARE 2011-04-10 14:00:00 Riţa Flavius Dumitru Flavia Daniela Stanciu Mihai Vlăduţ Dumitru Florin
ETAPA 22 AS SEMLECANA SEMLAC - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-04-03 14:00:00 Vasi Alexandru Iulian Rotaru Sorin Tudor Dumitru Flavia Daniela Tripa Claudiu ŞANDOR IOAN
ETAPA 22 CS INEU - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion INEU 2011-03-26 12:00:00 Vasi Alexandru Iulian Toderici Mircea Dumitru Flavia Daniela Ologeanu Dan DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 20 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS REGAL HORIA Liga Onoare B Stadion ŞICULA 2011-03-27 12:00:00 Vasi Alexandru Iulian Dumitru Flavia Daniela Şeran Ioana Loredana Tripa Claudiu NĂDĂBAN AUREL
ETAPA 19 CS ATLETICO ARAD - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare A Stadion SEGA 2011-03-20 13:00:00 Riţa Flavius Băla Casian Andrei Dumitru Flavia Daniela Ciurescu Victor Marginean Valer
ETAPA 20 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2011-03-12 12:00:00 Deac Ionel Alin Vesa Pavel Florin Dumitru Flavia Daniela Vatran Dorin LEAC IOAN
ETAPA 19 AS VOINŢA MACEA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion MACEA 2010-12-04 10:00:00 Biro Gabor Oliver Păducel Cristian Dumitru Flavia Daniela Dumitru Florin JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 17 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga Onoare A Stadion TISA NOUĂ 2010-12-05 10:00:00 Pantea Sebastian Dumitru Flavia Daniela Condea Paula Geanina Manusov Iosif BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 16 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare A Stadion MÂNDRULOC 2010-11-28 11:00:00 Tănăsescu Romulus Cristian Dumitru Flavia Daniela Şeran Ioana Loredana Tripa Claudiu BERAR DANIEL
ETAPA 15 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS DACIA BELIU Liga Onoare B Stadion ŞICULA 2010-11-21 11:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Dumitru Flavia Daniela Şeran Ioana Loredana Vida Marcel BOGDAN IOAN
ETAPA 10 GLORIA ARAD - VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori D Stadion SEGA 2010-11-23 12:00:00 Mariş Sorin Dumitru Flavia Daniela Condea Paula Geanina
ETAPA 10 FC UTA 98 - VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori D Stadion SEGA 2010-11-25 12:30:00 Dreghici Flavius Cristian Dumitru Flavia Daniela Pîncotan Andrei Alexandru
ETAPA 10 FC UTA 99 - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori D Stadion SEGA 2010-11-25 11:30:00 Pîncotan Andrei Alexandru Dumitru Flavia Daniela Dreghici Flavius Cristian
ETAPA 14 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2010-11-14 11:00:00 Olariu Laurenţiu Dumitru Flavia Daniela Dan Mihai Ciurescu Victor PINTEA MIHAI
ETAPA 15 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2010-11-06 11:00:00 Bîtea Radu Bogdan Burcă Sergiu Lucian Dumitru Flavia Daniela Toderici Mircea SFĂT GHEORGHE
ETAPA 13 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga Onoare A Stadion SEGA 2010-11-07 11:30:00 Vasi Alexandru Iulian Cristea Emil Ioan Dumitru Flavia Daniela Enoiu Traian NĂDĂBAN AUREL
ETAPA 8 ACU 96 ARAD - S LIPOVA Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2010-11-09 12:00:00 Dreghici Flavius Cristian Dumitru Flavia Daniela Stanciu Mihai Vlăduţ
ETAPA 12 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga Onoare B Stadion TÂRNOVA 2010-10-31 12:00:00 Herţeg Dorinel Arsa Emil Dumitru Flavia Daniela Mihuța Petru RACHINOIU VIOREL
ETAPA 11 AS VICTORIA PRO NĂDLAC - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A Stadion NĂDLAC 2010-10-23 12:00:00 Coroban Cristian Ionel Dumitru Flavia Daniela Nicoraș Ionuț Braniscan Ioan LEAC IOAN
ETAPA 11 CS FRONTIERA PILU - CS MONEASA Liga Onoare B Stadion PILU 2010-10-24 12:00:00 Butunoi Adrian Cătălin Dumitru Flavia Daniela Hromei Alexandru Tripa Claudiu BABĂU ROMULUS
ETAPA 10 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - FC ZIMANDU NOU Liga Onoare A Stadion MÂNDRULOC 2010-10-17 12:00:00 Pantea Sebastian Dumitru Flavia Daniela Babău Mihai Traian Vatran Dorin HAMZA IOAN
ETAPA 11 CS UNIREA SÎNTANA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2010-10-09 12:00:00 Ardelean Mircea Florin Pantiş Robert Cătălin Dumitru Flavia Daniela Apatean Adrian SFĂT GHEORGHE
ETAPA 9 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS MONEASA Liga Onoare B Stadion GALȘA 2010-10-10 12:00:00 Herţeg Dorinel Dumitru Flavia Daniela Vesa Pavel Florin Dumitru Florin LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 4 LPS ARAD - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2010-10-12 13:00:00 Riţa Flavius Dumitru Flavia Daniela Negrilă Cristian Gabriel
ETAPA 4 GLORIA ARAD - FC UTA 99 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2010-10-12 12:00:00 Riţa Flavius Dumitru Flavia Daniela Negrilă Cristian Gabriel
ETAPA 8 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga Onoare A Stadion TISA NOUĂ 2010-10-03 12:00:00 Olariu Laurenţiu Rotaru Sorin Tudor Dumitru Flavia Daniela Vlad Remus ACKERMANN
ETAPA 4 CS SPERANŢA TURNU - CS VOINŢA MAILAT Cupa Romaniei Stadion TURNU 2010-10-06 12:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Bondar Daniel Dumitru Flavia Daniela Tripa Claudiu ŞANDOR IOAN
ETAPA 2 CSS A. IANCU - V. SELEUS Categoria Juniori D ICRTI 2010-09-28 13:00:00 Daşcău Ovidiu Claudiu Dumitru Flavia Daniela Junger Andreeas Thomas
Etapa 1 FC UTA 96 - CS INEU Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2010-09-20 13:00:00 Dreghici Flavius Cristian Ciumedean Alexandru Vlad Dumitru Flavia Daniela
Etapa 1 FC UTA 97 - CSS GLORIA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2010-09-20 14:30:00 Ciumedean Alexandru Vlad Dreghici Flavius Cristian Dumitru Flavia Daniela
Etapa 6 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga Onoare B Stadion TÂRNOVA 2010-09-19 14:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Dumitru Flavia Daniela Nicoraș Ionuț Manusov Iosif JUŞCĂ TEODOR
Etapa 5 AS ALUNIŞ - AS VICTORIA PRO NĂDLAC Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2010-09-15 14:00:00 Riţa Flavius Maghiar Petre Dumitru Flavia Daniela Alb Ioan SCRIDON DANIEL
Etapa 4 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS ATLETICO ARAD Liga Onoare A Stadion SÂNICOLAU MIC 2010-09-12 14:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Iacob Nicolae Liviu Dumitru Flavia Daniela Vatran Dorin SCRIDON DANIEL
Etapa 04-05 Septembrie 2010 AS PROGRESUL NĂDAB - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion NĂDAB 2010-09-05 14:00:00 Olariu Laurenţiu Dumitru Flavia Daniela Gornic Alexandru Dan Apatean Adrian BERAR DANIEL
Inregistrari in baza de date: 173

ajf_arad