• GHEORGHE Valentin
  • Data nasterii: 1983-07-04
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 182 (cm)
  • Arbitru din anul: 2005
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Profesor de Educaţie Fizică şi Sport
  • Ocupatia actuala: Intreprinzător
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
1 CS VIITORUL SATU NOU - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion SATU NOU 2016-11-12 11:00:00 GHEORGHE Valentin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MADA Mădălin GYENGYE Iosif
8 CS ŞOIMII LIVADA - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2016-10-29 12:00:00 GHEORGHE Valentin MOLDOVEANU Ionel Alexandru DOBÂNDĂ Dinu PEȘTE Bogdan Dumitru
7 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2016-10-22 12:00:00 GHEORGHE Valentin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu COJOCARIU Dan Cristian TIULEA Cornel
6 CS OLIMPIA BUJAC - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC ARAD 2016-10-15 12:00:00 GHEORGHE Valentin TURGYAN Cătălin GROȘAN Tudor Ștefan JIVAN Mihai
5 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2016-10-08 12:00:00 GHEORGHE Valentin DEHELEAN Patrick Alin MONA Sergiu Laurențiu PEȘTE Bogdan Dumitru
6 AS VINGA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2016-10-02 12:00:00 GHEORGHE Valentin TURGYAN Cătălin ȘUȘCĂ Andreea ROȘU Eugen
6 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-09-29 14:00:00 GHEORGHE Valentin VESA Pavel Florin DREGHICI Flavius Cristian TIULEA Cornel
5 AS AQUA VEST ARAD - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2016-09-24 14:00:00 GHEORGHE Valentin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DOBÂNDĂ Dinu MIHUŢA Petre
5 AS STEAUA GRĂNICERI - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-09-25 14:00:00 GHEORGHE Valentin RADU Paul PÃTROI Ciprian MIRON Marian
3 CS VOINŢA MAILAT - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Cupa Romaniei Stadion MAILAT 2016-09-21 13:30:00 GHEORGHE Valentin ARDELEAN Paul Giorgian CÎRMACI Filip Sergiu TIULEA Cornel
4 CS OLIMPIA BOCSIG - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2016-09-18 14:00:00 GHEORGHE Valentin CÎRMACI Filip Sergiu CÃȘUȚ Cristian MAKO Andraș
3 AS ALUNIŞ - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-09-11 14:00:00 GHEORGHE Valentin OPITZ Roland Ladislau MADA Mădălin JIVAN Mihai
1 F.C. SÂNTANA 2016 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2016-09-10 14:00:00 GHEORGHE Valentin NEAGU Flavius BETEA Sorina Georgiana MIHUŢA Petre
3 C.S. VICTORIA FELNAC - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2016-09-07 14:00:00 GHEORGHE Valentin MOLDOVEANU Ionel Alexandru RANCEA Alexandru VĂTRAN Dorin
2 CS UNIREA GURAHONŢ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Cupa Romaniei Stadion GURAHONT 2016-09-06 13:30:00 GHEORGHE Valentin BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț PÃCURAR Augustin
26 AS VOINŢA MUNAR - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-06-19 15:00:00 GHEORGHE Valentin COJOCARIU Dan Cristian CRUDU Alexandru GYENGYE Iosif
25 AS CETATE DEZNA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-06-12 15:00:00 GHEORGHE Valentin BERARIU Lucian Mihai BURCA Sergiu Lucian PETRIŞOR Gheorghe
4 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-06-04 15:00:00 GHEORGHE Valentin CRUDU Alexandru MONA Sergiu Laurențiu CIURESCU Victor
23 CS RECOLTA APATEU - CS INEU Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2016-05-29 08:00:00 GHEORGHE Valentin MIHOC Alina TAKATS Cristian Flavius HERȚEG Doru
3 AS GLORIA SECUSIGIU - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2016-05-29 15:00:00 GHEORGHE Valentin SĂVAN Gavril Flavius Laurian TAKATS Cristian Flavius BORA Gligore
22 AS DOROBANŢI - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2016-05-22 15:00:00 GHEORGHE Valentin CRUDU Alexandru NEAGU Alexandru BIRO Oliver
21 AS STEAUA GRĂNICERI - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GRANICERI 2016-05-15 15:00:00 GHEORGHE Valentin ȘUȘCÃ Nicoleta MONA Sergiu Laurențiu CIURESCU Victor
20 AS VOINŢA MUNAR - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-05-08 15:00:00 GHEORGHE Valentin PÂSLARU Andrei TURGYAN Cătălin COMAN Ovidiu
18 CS VICTORIA NĂDLAC - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDLAC 2016-05-07 15:00:00 GHEORGHE Valentin MATEUȚ Cãlin TURGYAN Cătălin TIULEA Cornel
19 AS CETATE DEZNA - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-04-24 14:00:00 GHEORGHE Valentin SĂVAN Gavril Flavius Laurian TURGYAN Cătălin BIRO Gabor
18 FC ZIMANDU NOU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2016-04-17 14:00:00 GHEORGHE Valentin ANDEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta CIURESCU Victor
17 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2016-04-10 14:00:00 GHEORGHE Valentin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu BETEA Sorina Georgiana RUSAN Dumitru
16 AS UNIREA ŞEITIN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-04-03 15:00:00 GHEORGHE Valentin ANDEA Alexandru LOVAS Alexandru CIURESCU Victor
15 AS VINGA - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2016-03-27 13:00:00 GHEORGHE Valentin ANDEA Alexandru CRISTEA Emil Ioan VĂTRAN Dorin
13 CS VICTORIA NĂDLAC - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDLAC 2016-03-26 13:00:00 GHEORGHE Valentin CRUDU Alexandru NEAGU Alexandru TIULEA Cornel
14 AS PODGORIA GHIOROC - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2016-03-19 13:00:00 GHEORGHE Valentin MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BIRO Oliver
13 AS CRIŞUL ALB BUTENI - L. ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2015-11-22 12:00:00 GHEORGHE Valentin CĂTANĂ Paul BOLDOR Sebastian Mircea FORTON Nicușor
12 V.MUNAR - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-11-15 12:00:00 GHEORGHE Valentin BETEA Sorina Georgiana CÎRMACI Filip Sergiu VIDA Constantin
11 ATLETICO ARAD - AS DOROBANTI Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-11-07 09:00:00 GHEORGHE Valentin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru IOVA Cătălin Ionuț TĂNĂSESCU Romulus Cristian
11 V. SOCODOR - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-11-08 12:00:00 GHEORGHE Valentin ARDELEAN Paul Giorgian GUDIU Ionel Florin BORA Gligore
10 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-11-01 12:00:00 GHEORGHE Valentin DREGHICI Flavius Cristian CÎRMACI Filip Sergiu MÂNDRU Ștefan
7 R. HORIA - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2015-10-25 13:00:00 GHEORGHE Valentin SĂVAN Gavril Flavius Laurian CRUDU Alexandru ALB Ioan
6 GLORIA NEUDORF - G. CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2015-10-18 13:00:00 GHEORGHE Valentin NICA Liana BRADE Radu Victor ALB Ioan
7 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2015-10-11 13:00:00 GHEORGHE Valentin CÃȘUȚ Cristian DREGHICI Flavius Cristian BORA Gligore
6 AS VOINŢA MUNAR - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2015-10-04 13:00:00 GHEORGHE Valentin BOLDOR Sebastian Mircea CIUCĂ Robert BABĂU Romulus
3 V.CAPORAL ALEXA - AS PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2015-09-27 15:00:00 GHEORGHE Valentin COIȘ Carol RANCEA Alexandru PETRIȘOR Gheorghe
4 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-09-20 15:00:00 GHEORGHE Valentin STANCIU Mihai Vlăduț ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andraș
3 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-09-13 15:00:00 GHEORGHE Valentin ARSA Emil BOLDOR Sebastian Mircea RUSAN Dumitru
2 P. GHIOROC - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-09-05 15:00:00 GHEORGHE Valentin PANTEA Andrei Alex. SALADEA Sorin DUMITRU Florin
1 V. PEREGU MARE - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2015-09-06 15:00:00 GHEORGHE Valentin HANYECZ Dan RANCEA Alexandru BORA Gligore
2 CS RECOLTA APATEU - CS VIITORUL SATU NOU Cupa Romaniei Stadion APATEU 2015-09-09 14:30:00 GHEORGHE Valentin GUDIU Ionel Florin MATEUȚ Cãlin OLOGEANU Dan
18 V. ALMAŞ - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2015-05-31 16:00:00 GHEORGHE Valentin ȘERAN Adrian PÃTROI Ciprian PETRIȘOR Gheorghe
17 N.SINTEA MARE - CS INEU Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2015-05-24 16:00:00 GHEORGHE VALENTIN RAŢA RAUL HANT DANIEL BABĂU ROMULUS
16 V. PEREGU MARE - S. Livada Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2015-05-17 16:00:00 GHEORGHE VALENTIN ŞERAN ADRIAN RAŢA RAUL Forton Nicusor
15 V. SELEUS - CS BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2015-05-10 16:00:00 GHEORGHE VALENTIN CRISTEA EMIL IOAN RANCEA ALEXANDRU Gornic Mircea
22 AS FLACĂRA ŢIPAR - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-05-03 16:00:00 GHEORGHE VALENTIN NEAGU ALEXANDRU COIS CAROL Tănăsescu Romulus Cristian PĂCURAR AUGUSTIN
12 S. CHIER - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2015-04-19 15:00:00 GHEORGHE VALENTIN TAMAS EUGEN BRADE RADU GYENGE IOSIF
11 L. TEUZ II - R. HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2015-04-05 15:00:00 GHEORGHE VALENTIN ŞERAN ADRIAN TURGYAN CATALIN GYENGE IOSIF
10 CS BELIU - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2015-03-29 13:00:00 GHEORGHE VALENTIN TURGYAN OVIDIU MIHAI TAMAS EUGEN Mako Andras
15 CS RECOLTA APATEU - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-11-23 12:00:00 GHEORGHE VALENTIN HANYECZ DAN MAKO ANDREI SEBASTIAN Petrisor Gheorghe Mako Andras
14 CS VIITORUL SATU NOU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-11-15 12:00:00 GHEORGHE VALENTIN BETEA SORINA GEORGIANA MATEUT CALIN Dehelean Nicolae BERAR DANIEL
12 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-11-01 12:00:00 GHEORGHE VALENTIN IACOB NICOLAE LIVIU TOMUT CRISTIAN Petrisor Gheorghe Gaie Cornel
9 N.SINTEA MARE - CS BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2014-10-26 13:00:00 GHEORGHE VALENTIN SERAN IOANA LOREDANA LOVAS ALEXANDRU Vatran Dorin
8 V. PEREGU MARE - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2014-10-19 13:00:00 GHEORGHE VALENTIN NEAGU ALEXANDRU COIS CAROL MÂNDRU ŞTEFAN
6 V. CHERELUŞ - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2014-10-05 13:00:00 GHEORGHE VALENTIN GUDIU IONEL FLORIN POPAN BOGDAN ALEX. ŞCHIOPU PETRE
5 PRO GURBA - CS BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2014-09-28 15:00:00 GHEORGHE VALENTIN ARSA EMIL SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN Rusan Dumitru
4 CS REAL HORIA - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2014-09-21 15:00:00 GHEORGHE VALENTIN ŞERAN ADRIAN CIUCA ROBERT CIOS DĂNUŢ
3 S. LIVADA - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2014-09-14 15:00:00 GHEORGHE VALENTIN TURGYAN OVIDIU MIHAI POPAN BOGDAN ALEX. Forton Nicusor
2 V.CAPORAL ALEXA - PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2014-09-07 15:00:00 GHEORGHE VALENTIN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS TURGYAN OVIDIU MIHAI HAMZA IOAN
15 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2013-11-24 12:00:00 GHEORGHE VALENTIN WERNITZER ADRIAN PAUL HAIDA VALENTINA Bondar Mircea ŞCHIOPU PETRE
14 AVINTUL TARNOVA - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2013-11-17 12:00:00 GHEORGHE VALENTIN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA PANA NATANAEL Negru Marin BERAR DANIEL
13 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2013-11-10 12:00:00 GHEORGHE VALENTIN VESA PAVEL FLORIN PÂSLARU ANDREI Ciurescu Victor CIOS DĂNUŢ
12 AS FLACĂRA ŢIPAR - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2013-11-03 12:00:00 GHEORGHE VALENTIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ ARDELEAN IOAN VIOREL Axente Mircea Tarlea Mihai
11 CS FRONTIERA PILU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2013-10-27 13:00:00 GHEORGHE VALENTIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Manusov Iosif LUCACI ADRIAN
10 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2013-10-20 13:00:00 GHEORGHE VALENTIN VESA PAVEL FLORIN COSTEA ADRIAN GEORGE Jivan Mihai II CIOS DĂNUŢ
9 AS STEAUA GRĂNICERI - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2013-10-13 13:00:00 GHEORGHE VALENTIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Forton Nicusor GYENGE IOSIF
8 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-10-06 13:00:00 GHEORGHE VALENTIN NAGY ZOLTAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Axente Mircea GYENGE IOSIF
7 V. FELNAC - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2013-09-29 15:00:00 GHEORGHE VALENTIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Dumitru Florin SFĂT GHEORGHE
3 P. COVĂSÂNȚ - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion COVĂSÂNȚ 2013-09-22 15:00:00 GHEORGHE VALENTIN DANCIU ALEXANDRU SUBA ANDREI SEBASTIAN Pirvulescu Dan
2 N.SINTEA MARE - U. GURAHONT Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2013-09-15 15:00:00 GHEORGHE VALENTIN PAL EDUARD DAVID CIUCA ROBERT Dehelean Nicolae
4 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2013-09-08 13:00:00 GHEORGHE VALENTIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU SERAN IOANA LOREDANA Rusan Dumitru PĂCURAR AUGUSTIN
3 CS FRONTIERA PILU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2013-09-01 15:00:00 OLARIU LAURENŢIU GHEORGHE VALENTIN HANYECZ DAN Manusov Iosif ŞCHIOPU PETRE
33 AS CETATE DEZNA - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2013-06-23 16:00:00 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL NAGHI REMUS IONUŢ GHEORGHE VALENTIN Vatran Dorin Pirvulescu Dan
32 AS UNIREA ŞEITIN - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2013-06-19 16:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL GHEORGHE VALENTIN HANYECZ DAN Bondar Mircea BORA GLIGORE
34 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS INEU Liga a 4 a Stadion TISA NOUĂ 2013-06-08 16:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN GHEORGHE VALENTIN Tripa Claudiu DOMIDE FLAVIUS
34 Jun. V. TISA NOUA - Jun. CS INEU Jun. liga 4 Stadion TISA NOUĂ 2013-06-08 14:00:00 GHEORGHE VALENTIN
32 AS AQUA VEST ARAD - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-06-01 16:00:00 HERŢEG DORINEL NAGHI REMUS IONUŢ GHEORGHE VALENTIN Vatran Dorin Coman Ovidiu
32 Jun. AS AQUA VEST ARAD - Jun. SC FC UTA II SA Jun. liga 4 Stadion ȘOFRONEA 2013-06-01 14:00:00 GHEORGHE VALENTIN
17 S. CHIER - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2013-06-02 16:00:00 GHEORGHE VALENTIN PÂSLARU ANDREI TAU ALEXANDRU Gaie Cornel
28 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-06-05 16:00:00 GHEORGHE VALENTIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ IOVA CĂTĂLIN IONUT Axente Mircea Miron Marian
30 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-05-26 16:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN BUDA LEONTIN GHEORGHE VALENTIN Tiulea Cornel DOMIDE FLAVIUS
30 Jun. S.SIRIA - Jun. B. SANICOLAU MIC Jun. liga 4 Stadion ŞIRIA 2013-05-26 14:00:00 GHEORGHE VALENTIN
25 CS ŞOIMII ŞIMAND - V. ALMAŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2013-05-19 16:00:00 GHEORGHE VALENTIN PANTEA ANDREI ALEX. ROTARIU PATRICK GEORGE Gornic Mircea ANULAT
24 AS ALUNIŞ - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2013-05-12 16:00:00 GHEORGHE VALENTIN CÎRMACI FILIP SERGIU COIS PAUL ALEXANDRU Manusov Iosif GYENGE IOSIF
28 AS SEMLECANA SEMLAC - CS INEU Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2013-05-15 16:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN VASILE IOAN ADRIAN GHEORGHE VALENTIN Ologeanu Dan LUCACI ADRIAN
28 Jun. AS SEMLECANA SEMLAC - Jun. CS INEU Jun. liga 4 Stadion SEMLAC 2013-05-15 14:00:00 GHEORGHE VALENTIN
23 CS FRONTIERA PILU - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2013-05-04 14:00:00 GHEORGHE VALENTIN CÎRMACI FILIP SERGIU TULCAN RAUL EMIL Forton Nicusor Miron Marian
25 SC FC UTA II SA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2013-04-26 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MOCAN CIPRIAN DUMITRU GHEORGHE VALENTIN Ologeanu Dan Cristian VACZI GHEORGHE
22 V. ALMAŞ - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion CIL 2013-04-28 15:00:00 GHEORGHE VALENTIN NAGHI REMUS IONUŢ MADA MADALIN Negru Marin Gaie Cornel
21 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2013-04-21 15:00:00 GHEORGHE VALENTIN DRÎMBE DENIS ALEX ROTARIU PATRICK GEORGE Ologeanu Dan GYENGE IOSIF
23 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2013-04-13 15:00:00 BOGDAN LOREDAN GHEORGHE VALENTIN NAGY ZOLTAN Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
23 Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - Jun. AS SEMLECANA SEMLAC Jun. liga 4 Stadion PĂULIŞ 2013-04-13 13:00:00 GHEORGHE VALENTIN
10 P. COVĂSÂNȚ - CS REGAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion COVĂSÂNȚ 2013-04-07 15:00:00 POPA PAUL GHEORGHE VALENTIN MITITEL EMANUELA ALINA Rosca Mircea
15 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2012-11-25 12:00:00 DEAC IONEL ALIN GHEORGHE VALENTIN SICLOVAN PAUL ALEX. Axente Mircea SCRIDON DANIEL
14 AS VINGA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2012-11-18 11:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN GHEORGHE VALENTIN Manusov Iosif SFĂT GHEORGHE
15 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-11-11 11:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU GHEORGHE VALENTIN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Toderici Mircea LEAC IOAN
12 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2012-11-04 11:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE GHEORGHE VALENTIN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Ologeanu Dan Vida Marcel
13 SC FC UTA II SA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-10-26 12:00:00 BOGDAN LOREDAN GHEORGHE VALENTIN JUNGER ANDREAS THOMAS Ologeanu Dan Cristian LEAC IOAN
10 VLADIMIRESCU II - M. USUSĂU Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2012-10-21 08:00:00 COVACI IOAN FLORIN GHEORGHE VALENTIN NICORAŞ VIOLETA ARIANA Gornic Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
9 AS FLACĂRA ŢIPAR - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2012-10-14 12:00:00 OLARIU LAURENŢIU GHEORGHE VALENTIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Rusan Dumitru MÂNDRU ŞTEFAN
8 FC SÎNLEANI - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2012-10-06 08:00:00 MAKO ANDRAS GHEORGHE VALENTIN TULCAN RAUL EMIL Negru Marin GHERGHEL EMANOIL
7 CS DACIA BELIU - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-09-30 14:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN GHEORGHE VALENTIN ARDELEAN IOAN VIOREL Tripa Claudiu SFĂT GHEORGHE
8 AS SEMLECANA SEMLAC - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2012-09-23 14:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN BURCĂ SERGIU LUCIAN GHEORGHE VALENTIN Dumitru Florin Marginean Valer
5 M. USUSĂU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion USUSĂU 2012-09-16 14:00:00 OLARIU LAURENŢIU GHEORGHE VALENTIN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Forton Nicusor BABĂU ROMULUS
4 CS VIITORUL SATU NOU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2012-09-09 14:00:00 BOGDAN LOREDAN CĂŞUŢ CRISTIAN GHEORGHE VALENTIN Vatran Dorin Miron Marian
3 O. BUJAC - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2012-09-01 14:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN GHEORGHE VALENTIN MAGHIAR PETRE Ciurescu Victor JIVAN MIHAI
2 AS STEAUA GRĂNICERI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Cupa Romaniei Stadion GRĂNICERI 2012-09-05 14:00:00 BORA ALIN EUGEN GHEORGHE VALENTIN IOVA CĂTĂLIN IONUT Mihuța Petru JIVAN MIHAI
2 CS MONEASA - V. ALMAŞ Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2012-08-26 15:00:00 BORA ALIN EUGEN GHEORGHE VALENTIN GUDIU IONEL FLORIN Dehelean Nicolae BIZĂU BODNĂRAŞ
1 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2012-08-19 15:00:00 BARTA PAUL SEBASTIAN GHEORGHE VALENTIN NICORAŞ VIOLETA ARIANA Forton Nicusor Marginean Valer
18 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AC ŞAGU Liga Onoare A Stadion SP.GERMAN 2012-03-11 12:00:00 Bogdan Loredan Gheorghe Valentin Sechereş Sergiu Paul Gornic Mircea LAZĂR GHEORGHE
Cupa CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Categoria COPII SALA Polivalenta Victoria 2011-12-03 05:00:00 Gheorghe Valentin Junger Andreeas Thomas COMAN DAN
Cupa CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Categoria COPII SALA Polivalenta Victoria 2011-12-04 05:30:00 Bîtea Radu Bogdan Gheorghe Valentin COMAN DAN
ETAPA 16 CS DACIA BELIU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2011-11-27 11:00:00 Păducel Cristian Gheorghe Valentin Mako Andrei Sebastian Ciurescu Victor GYENGE IOSIF
ETAPA 15 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - M. USUSĂU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2011-11-19 11:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Gheorghe Valentin Junger Andreeas Thomas Negru Marin LEAC IOAN
ETAPA 13 AS VOINŢA MACEA - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2011-11-06 11:00:00 Ghiţă Ligius Dumitru Gheorghe Valentin Aniculăesei Mihai Cornel Herteg Doru VACZI GHEORGHE
ETAPA 9 O. BOCSIG - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion BOCSIG 2011-10-23 12:00:00 Gheorghe Valentin Păcurar Cosmin Flavius Ardelean Ioan Herteg Doru
ETAPA 9 CS INEU - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion INEU 2011-09-24 08:00:00 Bîtea Radu Bogdan Ardelean Paul Giorgian Gheorghe Valentin Dumitru Florin DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 9 CS INEU - AS AQUA VEST ARAD Juniori Stadion INEU 2011-09-24 06:00:00 Gheorghe Valentin
ETAPA 4 S. CHIER - AS HĂLMAGIU Liga Promotie B Stadion CHIER 2011-09-25 14:00:00 Gheorghe Valentin Păcurar Cosmin Flavius Ardelean Paul Giorgian Herteg Doru
ETAPA 8 SC FC UTA II SA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2011-09-17 08:00:00 Bîtea Radu Bogdan Gheorghe Valentin Hromei Alexandru Buica Dumitru ŞANDOR IOAN
ETAPA 6 AS VOINŢA MUNAR - AS VOINŢA MACEA Liga Onoare A Stadion MUNAR 2011-09-18 14:00:00 Gheorghe Valentin Puicea Claudiu Gheorghe Ardelean Paul Giorgian Gornic Mircea AMANAT
ETAPA 4 V. NADLAC - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A Stadion NADLAC 2011-09-03 14:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Toderici Mircea Gheorghe Valentin Dumitru Florin CIOS DĂNUŢ
CUPA ROM. AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS INEU Cupa Romaniei Stadion ŞICULA 2011-09-07 14:00:00 Mako Andras Gheorghe Valentin Foda Lucian Negrilă Raul GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 1 V. SEMLAC - AS MĂNĂȘTUR Liga Promotie A Stadion SEMLAC 2011-08-28 15:00:00 Gheorghe Valentin Demeter Claudiu Ioan Savan Gavril GYENGE IOSIF
ETAPA 32 AS VOINŢA MUNAR - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion MUNAR 2011-06-18 15:00:00 Ardelean Mircea Florin Gheorghe Valentin Gornic Alexandru Dan Ciurescu Victor NEDELEA MARIAN
ETAPA 30 AS STEAUA GRĂNICERI - CS RECOLTA APATEU Liga Onoare B Stadion GRĂNICERI 2011-06-05 15:00:00 Mako Andras Gheorghe Valentin Dreghici Flavius Cristian Alb Ioan VACZI GHEORGHE
ETAPA 32 CS UNIREA SÎNTANA - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-05-28 15:00:00 Trif Cristian Alin Coroban Cristian Ionel Gheorghe Valentin Vatran Dorin CIOS DĂNUŢ
ETAPA 28 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga Onoare A Stadion TISA NOUĂ 2011-05-22 15:00:00 Vasi Alexandru Iulian Cristea Emil Ioan Gheorghe Valentin Enoiu Traian SFĂT GHEORGHE
ETAPA 29 SC FC UTA II SA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ICRTI 2011-05-13 15:00:00 Barta Paul Sebastian Gheorghe Valentin Puicea Claudiu Gheorghe Rosca Mircea CIOS DĂNUŢ
ETAPA 26 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion ŢIPAR 2011-05-08 15:00:00 Cristea Silviu Florin Gheorghe Valentin Mihalache Mircea Gornic Mircea LAZĂR GHEORGHE
ETATA 19 V. SEMLAC - P. GHIOROC Liga Promotie A Stadion SEMLAC 2011-05-04 15:00:00 Gheorghe Valentin Hromei Alexandru Daşcău Ovidiu Claudiu Vlad Remus
ETAPA 24 AS SEDERHAT - AS VOINŢA MUNAR Liga Onoare A Stadion SEGA 2011-04-23 12:00:00 Riţa Flavius Gheorghe Valentin Condea Paula Geanina Ologeanu Dan Cristian BIRO GABOR
ETAPA 24 CS INTER ARAD - FC ZIMANDU NOU Liga Onoare A Stadion SEGA 2011-04-23 14:00:00 Gheorghe Valentin Riţa Flavius Condea Paula Geanina Tiulea Cornel PINTEA MIHAI
ETAPA 25 AS VOINŢA MACEA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion MACEA 2011-04-16 14:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Gheorghe Valentin Burcă Sergiu Lucian Tripa Claudiu CIOS DĂNUŢ
ETAPA 25 AS VOINŢA MACEA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori Stadion MACEA 2011-04-16 12:00:00 Gheorghe Valentin
ETAPA 21 AS VICTORIA BERECHIU - AS PROGRESUL NĂDAB Liga Onoare B Stadion SINTEA MARE 2011-04-10 14:00:00 Gheorghe Valentin Vesa Pavel Florin Herman Mihai Alexandru Petrisor Gheorghe SFĂT GHEORGHE
ETAPA 20 AS ALUNIŞ - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare A Stadion SÂNPAUL 2011-04-03 14:00:00 Gheorghe Valentin Arsa Emil Ciumedean Alexandru Vlad Gornic Mircea Marginean Valer
ETAPA 20 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion BUTENI 2011-03-27 12:00:00 Gheorghe Valentin Hărduţ Gabriel Dumitru Berariu Lucian Mihai Tiulea Cornel GYENGE IOSIF
ETAPA 19 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare A Stadion MÂNDRULOC 2011-03-20 12:00:00 Gheorghe Valentin Nagy Zoltan Pîncotan Andrei Alexandru Enoiu Traian Neamtiu Gheorghe
ETAPA 18 CS RECOLTA APATEU - CS DACIA BELIU Liga Onoare B Stadion BERECHIU 2011-03-13 12:00:00 Gheorghe Valentin Berar Marius Florin Mako Andrei Sebastian Mihuța Petru ACKERMANN
CUPA DE CRACIUN CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Juniori SALA UAV Micalaca 2010-12-11 11:30:00 Gheorghe Valentin Bîtea Radu Bogdan Ciumedean Alexandru Vlad
ETAPA 17 CS REGAL HORIA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare B Stadion HORIA 2010-12-05 10:00:00 Gheorghe Valentin Rad Adrian Sorin Nicoraș Violeta Tiulea Cornel BERAR DANIEL
CUPA DE CRACIUN ATLETICO CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Juniori SALA UAV Micalaca 2010-12-04 05:00:00 Gheorghe Valentin Şeran Adrian Kocsis Eduard
ETAPA 18 SC FC UTA II SA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a ICRTI 2010-11-26 11:00:00 Gheorghe Valentin Cheşa Dumitru Dănuţ Vesa Pavel Florin Ciurescu Victor JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 15 CS SPERANŢA TURNU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga Onoare A Stadion TURNU 2010-11-21 11:00:00 Gheorghe Valentin Dragu Tudorel Cristea Silviu Florin Vlad Remus PINTEA MIHAI
ETAPA 14 CS MONEASA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga Onoare B Stadion MONEASA 2010-11-14 11:00:00 Gheorghe Valentin Daşcău Ovidiu Claudiu Şeran Ioana Loredana Vatran Dorin PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 13 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga Onoare A Stadion SP.GERMAN 2010-11-07 11:00:00 Gheorghe Valentin Berar Marius Florin Gudiu Ionel Florin Dehelean Nicolae VACZI GHEORGHE
ETAPA 10 V. NADLAC - V. FELNAC Liga Promotie A Stadion NADLAC 2010-10-30 12:00:00 Gheorghe Valentin Gornic Alexandru Dan Nicoraș Ionuț Ciurescu Victor
ETAPA 12 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2010-10-16 12:00:00 Gheorghe Valentin Toderici Mircea Foda Lucian Herteg Doru BABĂU ROMULUS
ETAPA 10 AS VICTORIA BERECHIU - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion BERECHIU 2010-10-17 12:00:00 Gheorghe Valentin Arsa Emil Ianoşi Laurenţiu Adrian Gornic Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 11 AS SEMLECANA SEMLAC - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2010-10-10 12:00:00 Gheorghe Valentin Băla Casian Andrei Cristea Silviu Florin Ologeanu Dan ARDELEAN NICOLAE
ETAPA 8 AS SEDERHAT - CS ATLETICO ARAD Liga Onoare A Stadion PECICA 2010-10-02 12:00:00 Gheorghe Valentin Puicea Claudiu Gheorghe Ieneşescu Remus Ioan Florin Buica Dumitru NEDELEA MARIAN
ETAPA 7 CS REGAL HORIA - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga Onoare B Stadion HORIA 2010-09-26 14:00:00 Gheorghe Valentin Ieneşescu Remus Ioan Florin Kocsis Eduard Ologeanu Dan VACZI GHEORGHE
Etapa 8 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2010-09-18 14:00:00 Gheorghe Valentin Toderici Mircea Ardelean Paul Giorgian Ologeanu Dan jr LUCACI ADRIAN
Etapa 4 M. USUSĂU - AS MĂNĂȘTUR Liga Promotie A Stadion USUSĂU 2010-09-19 14:00:00 Gheorghe Valentin Ianoşi Laurenţiu Adrian Negrilă Cristian Gabriel CIOS DĂNUŢ
Etapa 5 CS DACIA BELIU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga Onoare B Stadion BELIU 2010-09-15 14:00:00 Gheorghe Valentin Şeran Ioana Loredana Rusan Dumitru Eduard Zbârcea Flavius HAMZA IOAN
Etapa 4 CS INTER ARAD - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga Onoare A Stadion SEGA 2010-09-11 14:00:00 Gheorghe Valentin Berar Marius Florin Daşcău Ovidiu Claudiu Dehelean Nicolae ACKERMANN
Etapa 5 04-05 Septembrie 2010 AS AQUA VEST ARAD - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2010-09-08 14:00:00 Gheorghe Valentin Protase Alexa Marian Nagy Zoltan Rosca Mircea BIRO GABOR
Etapa 1 28-29 August 2010 P. GHIOROC - AS VINGA Liga Promotie a Stadion GHIOROC 2010-08-28 16:00:00 Gheorghe Valentin Ciumedean Alexandru Vlad Aniculăesei Mihai Cornel Enoiu Traian
Etapa 4 28-29 August 2010 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a StadionCURTICI 2010-08-29 16:00:00 Gheorghe Valentin Mihoc Alina Arsa Emil Dumitru Florin LUCACI ADRIAN
Etapa 3 25 August 2010 FC SÎNLEANI - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2010-08-25 16:00:00 Gheorghe Valentin Alexa Marius Andrei Ardelean Paul Giorgian Rosca Mircea BIRO GABOR
Etapa 2 21-25 August 2010 CS ŞOIMII TAUŢ - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2010-08-21 16:00:00 Gheorghe Valentin Rotaru Sorin Tudor Cristea Silviu Florin Enoiu Traian PĂCURAR AUGUSTIN
Etapa 1 14-15 August 2010 CS VOINŢA MAILAT - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2010-08-14 16:00:00 Gheorghe Valentin Cristea Silviu Florin Ianoşi Laurenţiu Adrian Tiulea Cornel LUCACI ADRIAN
Inregistrari in baza de date: 168

ajf_arad