• HĂRDUȚ Gabriel Dumitru
  • Data nasterii: 1977-09-27
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 177 (cm)
  • Arbitru din anul: 1997
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru Asistent
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Profesor de Educație Fizică și Sport
  • Ocupatia actuala: Referent
  • Limbi straine cunoscute: Engleză
Alte detalii:


Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
22 AS STEAUA GRĂNICERI - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2017-06-18 15:00:00 BOLCAȘ Alin Călin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CÎRMACI Filip Sergiu BORA Gligore
30 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2017-06-03 08:00:00 BURZA Cristian Mirel MOCANU Silviu Flaviu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MANUȘOV Iosif MAKO Andraș
18 C.S. ŞICULA 2016 - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2017-06-04 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PANTEA Andrei Alex. PETRIŞOR Gheorghe
22 AS AQUA VEST ARAD - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2017-05-27 15:00:00 TRIF Cristian Alin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian BABĂU Romulus
34 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-05-25 14:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
34 ATLETICO 2005 ARAD - ATLETICO 2007 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-05-25 15:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
28 AS DOROBANŢI - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2017-05-20 15:00:00 SALADEA Sorin BĂLA Casian Andrei HÃRDUȚ Gabriel Dumitru OLOGEANU Dan SCRIDON Daniel
29 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2017-05-24 15:00:00 TRIF Cristian Alin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian BUDA Leontin
18 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2017-05-21 15:00:00 IOVA Cătălin Ionuț HÃRDUȚ Gabriel Dumitru STANCIU Mihai Vlăduț PÃCURAR Augustin
33 ATLETICO 2007 - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2017-05-23 13:30:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DOBÂNDĂ Dinu
27 C.S. ŞOIMII LIPOVA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-05-13 08:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile HÃRDUȚ Gabriel Dumitru STANCIU Mihai Vlăduț ALEXA Marius ROȘU Eugen
15 C.S. SPERANŢA CHIER - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2017-05-14 15:00:00 PANĂ Natanael HÃRDUȚ Gabriel Dumitru TĂMAȘ Eugen BUDA Leontin
21 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2017-05-18 15:00:00 CĂLINDRUŢ Emanuel Roland HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DRĂGOIU Ioana Bianca BUDA Leontin
22 AS VIITORUL TISA NOUĂ - UTA B.D. 2003 Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2017-05-15 15:00:00 MONA Sergiu Laurențiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
32 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ATLETICO 2007 Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2017-05-16 13:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DEHELEAN Patrick Alin
32 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - C.S.S. GLORIA ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-05-18 13:00:00 MONA Sergiu Laurențiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
22 C.S.S. GLORIA ARAD 2006 - ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2017-05-12 14:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
22 C.S.S. GLORIA ARAD 2007 - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2017-05-12 15:00:00 DREGHICI Flavius Cristian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
25 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS INEU Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2017-05-06 15:00:00 DEAC Ionel Alin NAGHI Remus Ionuț HÃRDUȚ Gabriel Dumitru TĂNĂSESCU Romulus Cristian MÃRGINEAN Valer
26 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2017-05-10 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ARDELEAN Paul Giorgian OLOGEANU Dan
14 CS FRONTIERA PILU - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion PILU 2017-05-07 15:00:00 ARDELEAN Mircea Florin PANTEA Sebastian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
29 C.S.S. GLORIA ARAD - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-05-04 13:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
29 ATLETICO 2005 - ACADEMIA BROSOVSZKY Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-05-04 14:00:00 DREGHICI Flavius Cristian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
29 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-05-04 15:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
1/4 Finală CS VICTORIA ZĂBRANI - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion ZĂBRANI 2017-05-03 14:30:00 ARDELEAN Mircea Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CÃȘUȚ Cristian SFÃT Gheorghe
24 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a StadionCURTICI 2017-04-29 14:00:00 BOLCAȘ Alin Călin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru STANCIU Mihai Vlăduț BUDA Leontin SCRIDON Daniel
13 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion NĂDAB 2017-04-30 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CALNACOV Denis Claudiu BUDA Leontin
20 UTA B.D. 2002 - CS INEU Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2017-05-02 15:00:00 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CALNACOV Denis Claudiu
20 CS ATLETICO ARAD - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2017-05-02 12:45:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
20 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2017-05-02 13:45:00 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
23 C.S. ŞOIMII LIPOVA - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-04-22 08:00:00 BÎTEA Radu Bogdan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin SCRIDON Daniel
14 CS OLIMPIA BOCSIG - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2017-04-23 14:00:00 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCÃ Nicoleta HÃRDUȚ Gabriel Dumitru JUȘCÃ Teodor
26 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D StadionCURTICI 2017-04-20 12:00:00 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
27 C.S.S. GLORIA ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-04-25 13:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
18 AS PROGRESUL PECICA - ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Categoria Juniori E Stadion PECICA 2017-04-21 15:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
19 C.S.S. GLORIA ARAD 2007 - C.S.S. GLORIA ARAD 2006 Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2017-04-25 12:00:00 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
22 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2017-04-19 14:00:00 BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BERARIU Lucian Mihai TIULEA Cornel ROȘU Eugen
18 UTA B.D. 2002 - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2017-04-18 14:00:00 RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru TAKATS Cristian Flavius
25 ATLETICO 2005 - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-04-13 13:00:00 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
25 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-04-13 14:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
25 C.S.S. GLORIA ARAD - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-04-13 15:00:00 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
17 C.S.S. GLORIA ARAD 2006 - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2017-04-14 13:00:00 DREGHICI Flavius Cristian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
17 C.S.S. GLORIA ARAD 2007 - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2017-04-14 14:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
20 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-04-08 08:00:00 BOLCAȘ Alin Călin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru VASILE Ioan Adrian MANUȘOV Iosif COMAN Ovidiu
11 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2017-04-09 14:00:00 COVACI Sergiu Cristian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CALNACOV Denis Claudiu VĂTRAN Dorin
23 ATLETICO 2005 - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-04-06 12:00:00 VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
23 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-04-06 13:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru VESA Pavel Florin
23 C.S.S. GLORIA ARAD - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-04-06 14:00:00 VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
24 VIITORUL 1 ARAD - ACADEMIA BROSOVSZKY Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2017-04-11 14:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
12 CS OLIMPIA BOCSIG - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2017-04-02 14:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NAGHI Remus Ionuț PEȘTE Bogdan Dumitru
15 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2017-04-05 14:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian OLOGEANU Dan
16 CS ATLETICO ARAD - CS INEU Categoria Juniori C Stadion ŞEGA ARAD 2017-03-03 13:00:00 VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MIHUȚ Răzvan Traian
15 C.S.S. GLORIA ARAD 2006 - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2017-03-31 13:00:00 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
15 C.S.S. GLORIA ARAD 2007 - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2017-03-31 14:00:00 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
18 CS VOINŢA MAILAT - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2017-03-25 12:00:00 BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian JIVAN Mihai Adrian COMAN Ovidiu
14 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2017-03-29 12:00:00 HANYECZ Dan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TĂNĂSESCU Romulus Cristian
21 ATLETICO 2005 ARAD - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-03-28 12:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
21 C.S.S. GLORIA ARAD - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-03-28 13:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
21 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-03-28 14:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
17 AS DOROBANŢI - CS INEU Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2017-03-18 12:00:00 BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CÎRMACI Filip Sergiu ALEXA Marius Andrei SFÃT Gheorghe
13 CS VICTORIA ZĂBRANI - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion NEUDORF 2017-03-22 12:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DEHELEAN Patrick Alin BUDA Leontin
14 CS ATLETICO ARAD - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion ŞEGA ARAD 2017-03-20 13:15:00 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MOȚ Andreea Alexandra
19 C.S.S. GLORIA ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2017-03-15 14:00:00 IOVA Cătălin Ionuț HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
13 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2017-03-17 13:00:00 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
13 CS ATLETICO ARAD - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2017-03-17 14:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MATEUȚ Cãlin
16 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a StadionCURTICI 2017-03-11 12:00:00 BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BURCA Sergiu Lucian BONDAR Mircea Constantin ROȘU Eugen
12 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2017-03-15 12:00:00 IOVA Cătălin Ionuț HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin
13 UTA B.D. 2002 - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2017-03-13 13:30:00 MONA Sergiu Laurențiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
18 ATLETICO 2007 - C.S.S. GLORIA ARAD Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2017-03-09 13:30:00 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
12 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2017-03-10 14:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
12 CS ATLETICO ARAD - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori C Stadion ŞEGA ARAD 2017-03-06 13:00:00 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
15 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS INEU Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-11-26 11:00:00 HERȚEG Dorinel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NAGY Zoltan ENOIU Traian COMAN Ovidiu
11 VIITORUL 1 ARAD - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 2016-11-28 13:00:00 DREGHICI Flavius Cristian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PANTEA Sebastian
11 VIITORUL 1 ARAD - C.S.S. GLORIA ARAD 2007 Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2016-11-28 12:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PANTEA Sebastian
14 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2016-11-19 08:00:00 BOGDAN Loredan BĂLA Casian Andrei HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ALEXA Marius VIDA Constantin
10 UTA B.D. 2002 - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-11-21 12:30:00 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DOBÂNDĂ Dinu
16 AS PROGRESUL PECICA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Categoria Juniori D Stadion PECICA 2016-11-24 12:30:00 DREGHICI Flavius Cristian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
9 UTA B.D. 2007 - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2016-11-18 13:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
13 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-11-12 11:00:00 TRIF Cristian Alin CÃȘUȚ Cristian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru TIULEA Cornel BIRO Gabor
9 CS ATLETICO ARAD - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion ŞEGA ARAD 2016-11-14 12:30:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DEHELEAN Patrick Alin MIHOC Alina
14 VIITORUL 1 ARAD - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-11-16 13:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
8 CS ATLETICO ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-11-11 12:30:00 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
8 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-11-11 11:30:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
12 AS DOROBANŢI - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2016-11-05 11:00:00 BURZA Cristian Mirel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru SALADEA Sorin ALEXA Marius JUȘCÃ Teodor
9 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Liga a 6 a Seria B Stadion NĂDAB 2016-11-06 11:00:00 MAKO Andrei Sebastian PANTEA Sebastian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
8 UTA B.D. 2003 - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2016-11-07 12:30:00 NEAGU Flavius HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MONA Sergiu Laurențiu
13 VIITORUL 1 ARAD - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-11-08 13:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
7 C.S.S. GLORIA ARAD 2007 - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-04 12:00:00 RANCEA Alexandru HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
7 C.S.S. GLORIA ARAD 2006 - ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-04 13:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RANCEA Alexandru
11 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a StadionCURTICI 2016-10-29 12:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin MAKO Andraș
8 CS FRONTIERA PILU - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion PILU 2016-10-30 12:00:00 JURCĂ Tudor Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru LOVAS Alexandru SCRIDON Daniel
10 CS ATLETICO ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori C Stadion ŞEGA ARAD 2016-10-31 13:00:00 MONA Sergiu Laurențiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
11 ATLETICO 2005 - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-01 11:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru VESA Pavel Florin
11 C.S.S. GLORIA ARAD - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-01 12:00:00 VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
11 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - ACADEMIA BROSOVSZKY Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-01 13:00:00 VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
6 CS ATLETICO ARAD - C.S.S. GLORIA ARAD 2006 Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-10-28 12:30:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
6 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - C.S.S. GLORIA ARAD 2007 Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-10-28 13:30:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
10 AS DOROBANŢI - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion DOROBANTI 2016-10-26 12:00:00 VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian JIVAN Mihai
5 AS PROGRESUL PECICA - UTA B.D. 2003 Categoria Juniori C Stadion PECICA 2016-10-20 13:00:00 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
6 UTA B.D. 2002 - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-10-24 13:00:00 ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
9 AS PROGRESUL PECICA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-10-15 12:00:00 BOLCAȘ Alin Călin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian TODERICI Mircea VIDA Constantin
8 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-10-16 12:00:00 BÎTEA Radu Bogdan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DOBÂNDĂ Dinu BIRO Gabor
9 AS PROGRESUL PECICA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2016-10-19 12:00:00 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian JIVAN Mihai
5 AS PROGRESUL PECICA - UTA B.D. 2003 Categoria Juniori C Stadion PECICA 2016-10-20 13:00:00 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
8 AS PROGRESUL PECICA - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion PECICA 2016-10-18 13:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
4 UTA B.D. 2007 - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2016-10-17 13:30:00 DOBÂNDĂ Dinu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
4 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-10-19 13:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
8 CS INEU - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2016-10-08 08:00:00 BOLCAȘ Alin Călin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NAGHI Remus Ionuț ENOIU Traian MAKO Andraș
7 CS BELIU - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2016-10-09 12:00:00 BOGDAN Loredan NAGHI Remus Ionuț HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ALEXA Marius
8 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion PÂNCOTA 2016-10-12 12:00:00 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian OLOGEANU Dan
4 CS ATLETICO ARAD - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion SEGA 2016-10-10 12:00:00 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
3 C.S.S. GLORIA ARAD 2006 - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2016-10-07 13:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
3 C.S.S. GLORIA ARAD 2007 - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2016-10-07 14:00:00 DREGHICI Flavius Cristian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
7 UTA B.D. 2003 - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion FZ 2016-10-05 14:00:00 DOBÂNDĂ Dinu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PETROVAN Florin
7 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS PODGORIA GHIOROC Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2016-10-05 12:00:00 HAIDA Valentina HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian BUDA Leontin
3 UTA B.D. 2002 - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-10-03 13:30:00 ȘUȘCĂ Andreea HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
5 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-10-04 12:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru VESA Pavel Florin
5 C.S.S. GLORIA ARAD - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-10-04 13:00:00 VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
5 ATLETICO 2005 ARAD - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-10-04 14:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru VESA Pavel Florin
6 CS ATLETICO ARAD - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-10-01 08:00:00 IACOB Nicolae Liviu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu SFÃT Gheorghe
4 CS OLIMPIA BUJAC - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC ARAD 2016-10-01 12:00:00 RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ANDEA Alexandru MIHUŢA Petre
4 AS VOINŢA MACEA - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2016-10-02 12:00:00 HAIDA Valentina HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CĂLINDRUŢ Emanuel Roland APĂTEAN Adrian
2 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - C.S.S. GLORIA ARAD 2006 Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2016-09-30 13:00:00 DREGHICI Flavius Cristian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
2 VIITORUL 1 ARAD - ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2016-09-30 14:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
6 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion ICRTI 2016-09-28 14:00:00 NEAGU Flavius HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian TIULEA Cornel
2 AS VIITORUL TISA NOUĂ - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2016-09-26 14:00:00 MATEUȚ Cãlin DREGHICI Flavius Cristian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
2 C.S.S. GLORIA ARAD - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-09-27 13:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
2 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-09-27 14:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
2 ATLETICO 2005 ARAD - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-09-27 15:00:00 DREGHICI Flavius Cristian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
5 AS GLORIA SECUSIGIU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria B Stadion SECUSIGIU 2016-09-25 14:00:00 ARDELEAN Mircea Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DUMITRU Flavia Daniela BIRO Gabor
1 C.S.S. GLORIA ARAD 2007 - ACADEMIA BROSOVSZKY 2 Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2016-09-23 14:00:00 DREGHICI Flavius Cristian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
1 C.S.S. GLORIA ARAD 2006 - UTA B.D. 2007 Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2016-09-23 13:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
1 UTA B.D. 2002 - UTA B.D. 2003 Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-09-19 14:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DOBÂNDĂ Dinu ȘUȘCÃ Nicoleta
1 C.S.S. GLORIA ARAD - ATLETICO 2007 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-09-20 13:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
1 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-09-20 14:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
1 ATLETICO 2005 ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-09-20 15:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
3 AS DOROBANŢI - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion Dorobanti 2016-09-21 13:30:00 ARDELEAN Mircea Florin NAGY Zoltan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
5 AS PROGRESUL PECICA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-09-17 14:00:00 BOGDAN Loredan BĂLA Casian Andrei HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin SFÃT Gheorghe
2 CS REAL HORIA - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2016-09-18 14:00:00 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PÂSLARU Andrei BUDA Leontin
3 AS GLORIA SECUSIGIU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2016-09-11 14:00:00 BÎTEA Radu Bogdan VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
2 CS SPERANŢA TURNU - C.S. ATHLETICO VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-09-03 14:00:00 RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian PEȘTE Bogdan Dumitru
2 AS PODGORIA GHIOROC - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2016-09-04 12:00:00 VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DUMITRU Flavia Daniela JIVAN Mihai
2 CS FRONTIERA PILU - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion PILU 2016-09-07 13:30:00 IOVA Cătălin Ionuț HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NAGY Zoltan BUDA Leontin
1 CS BELIU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2016-08-28 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MAKO Andrei Sebastian JUȘCÃ Teodor
2 AS PROGRESUL PECICA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2016-08-31 15:00:00 MATEUȚ Cãlin RADU Paul HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BORA Gligore
1 AS DOROBANŢI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion DOROBANTI 2016-08-24 15:00:00 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RADU Paul OLOGEANU Dan
1 CS VIITORUL SATU NOU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Cupa Romaniei StadionSATU NOU 2016-08-21 14:30:00 BURCĂ Daniel Adrian BURCA Sergiu Lucian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PÃCURAR Augustin
26 CS INEU - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion INEU 2016-06-19 08:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MIHOC Alina MAKO Andraș
26 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2016-06-19 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel MIHOC Alina HÃRDUȚ Gabriel Dumitru OLOGEANU Dan
25 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-06-12 15:00:00 BÎTEA Radu Bogdan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MONA Sergiu Laurențiu HERȚEG Doru
25 AS PODGORIA GHIOROC - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2016-06-11 15:00:00 BÎTEA Radu Bogdan ȘUȘCÃ Nicoleta HÃRDUȚ Gabriel Dumitru TIULEA Cornel
24 AS DOROBANŢI - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion DOROBANTI 2016-06-04 15:00:00 DEAC Ionel Alin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru SĂVAN Gavril Flavius Laurian BIRO Gabor
23 CS OLIMPIA BOCSIG - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2016-05-29 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru JUNGER Andreas Thomas PÃCURAR Augustin
26 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2016-05-24 15:00:00 BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru COROBAN Cristian Ionel BUDA Leontin RAD Vasile
22 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2016-05-22 15:00:00 ARDELEAN Mircea Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MIHOC Alina CIURESCU Victor
2 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion ŞIRIA 2016-05-21 15:00:00 OLARIU Laurențiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RADU Paul MIHUŢA Petre
21 AS AQUA VEST ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2016-05-26 15:00:00 CÎRMACI Filip Sergiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin
22 VIITORUL 1 ARAD - ACS SIRIA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-05-23 15:00:00 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PANTEA Sebastian
24 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2016-05-15 15:00:00 DEAC Ionel Alin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BOLCAȘ Alin Călin BUDA Leontin SFÃT Gheorghe
1 CS VICTORIA NĂDLAC - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDLAC 2016-05-14 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CÃȘUȚ Cristian TĂNĂSESCU Romulus Cristian
21 AS VINGA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2016-05-19 15:00:00 SALADEA Sorin ARDELEAN Paul Giorgian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
29 VIITORUL 3 ARAD - C.S.S. GLORIA ARAD 1 Categoria Juniori D Stadion TÂRNOVA 2016-05-13 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
30 VIITORUL 2 ARAD - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2016-05-18 14:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCĂ Andreea
23 AS AQUA VEST ARAD - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2016-05-07 15:00:00 JURCĂ Tudor Florin NAGY Zoltan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CIURESCU Victor LOVAS Iosif Ioan
20 AS DOROBANŢI - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2016-05-08 15:00:00 SALADEA Sorin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NAGY Zoltan TIULEA Cornel
20 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2016-05-12 15:00:00 TAKATS Cristian Flavius HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CĂPRICEANĂ Gabriel Florin HERȚEG Doru
28 VIITORUL 2 ARAD - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2016-05-10 13:00:00 PANTEA Sebastian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
22 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2016-04-30 14:00:00 GORNIC Alexandru Dan HANYECZ Dan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru TĂNĂSESCU Romulus Cristian SFÃT Gheorghe
19 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2016-05-05 15:00:00 MATEUȚ Cãlin NEAGU Flavius HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
19 CS ATLETICO ARAD - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion SEGA 2016-05-03 12:00:00 COROBAN Cristian Ionel RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
25 VIITORUL 2 ARAD - CS INEU Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2016-04-29 08:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
20 CS INEU - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2016-04-29 09:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
20 CS ŞOIMII PÎNCOTA - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2016-04-29 10:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
21 VIITORUL 1 ARAD - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2016-05-05 12:30:00 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
19 AS VINGA - AS DOROBANTI Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2016-04-24 14:00:00 OLARIU Laurențiu HANYECZ Dan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru VIDA Constantin
18 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion SEGA 2016-04-28 14:00:00 MATEUȚ Cãlin RADU Paul HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
23 C.S.S. GLORIA ARAD 2 - FC ANDROMEDA Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-04-22 14:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RIȚA Flavius Ionel
24 VIITORUL 1 ARAD - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2016-04-27 14:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CALNACOV Denis Claudiu
16 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2016-04-16 14:00:00 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru JUNGER Andreas Thomas GORNIC Mircea
16 CS REAL HORIA - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2016-04-17 14:00:00 BURCĂ Daniel Adrian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RAȚĂ Raul BUDA Leontin
17 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2016-04-21 14:00:00 PETROVAN Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CALNACOV Denis Claudiu BUDA Leontin
17 VIITORUL 1 ARAD - CS INEU Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-04-19 14:00:00 VASILE Ioan Adrian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PANTEA Sebastian
17 VIITORUL 1 ARAD - ATLETICO 2007 Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2016-04-15 14:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CALNACOV Denis Claudiu
19 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a StadionCURTICI 2016-04-09 14:00:00 BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BURCA Sergiu Lucian TODERICI Mircea MAKO Andraș
15 PRO GURBA - AS PODGORIA ŞIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2016-04-10 14:00:00 BÎTEA Radu Bogdan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BERARIU Lucian Mihai HERȚEG Doru
16 AS AQUA VEST ARAD - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2016-04-14 12:00:00 PETROVAN Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RADU Paul GYENGYE Iosif
16 UTA B.D. 2002 - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-04-11 13:45:00 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCÃ Nicoleta
21 C.S.S. GLORIA ARAD 2 - C.S. OLIMPIA BUJAC Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-04-13 13:00:00 RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
16 ATLETICO 2007 - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-07 14:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NEAGU Flavius
16 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS INEU Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-07 15:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NEAGU Flavius
Sfert Finală CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion PĂULIŞ 2016-04-06 14:30:00 HERȚEG Dorinel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PANTEA Sebastian TĂNĂSESCU Romulus Cristian SFÃT Gheorghe
18 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-04-02 15:00:00 HERȚEG Dorinel STANCIU Mihai Vlăduț HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ALEXA Marius Andrei MÃRGINEAN Valer
14 AS VIITORUL PEREGU MARE - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2016-04-03 15:00:00 VASI Alexandru Iulian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCĂ Andreea JIVAN Mihai
20 ATLETICO 2005 - C.S.S. GLORIA ARAD 2 Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-06 15:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NEAGU Alexandru
15 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2016-03-27 13:00:00 JURCĂ Tudor Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PANTEA Sebastian JUȘCÃ Teodor
14 CS ATLETICO ARAD - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion SEGA 2016-03-28 14:15:00 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCÃ Nicoleta
14 AS SEMLECANA SEMLAC - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2016-03-20 13:00:00 VASILE Ioan Adrian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru LOVAS Alexandru MIHUŢA Petre
14 AS PODGORIA GHIOROC - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2016-03-19 13:00:00 GHEORGHE Valentin MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BIRO Oliver
13 AS AQUA VEST ARAD - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2016-03-24 13:00:00 PETROVAN Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ARDELEAN Paul Giorgian BUDA Leontin
13 AS VIITORUL TISA NOUĂ - ACS SIRIA Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2016-03-21 14:30:00 DREGHICI Flavius Cristian ARDELEAN Paul Giorgian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
18 ATLETICO 2005 - C.S.S. GLORIA ARAD 1 Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-03-23 13:00:00 RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
13 CS ATLETICO ARAD - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-03-18 15:00:00 DEHELEAN Patrick Alin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
15 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion CERMEI 2016-03-13 13:00:00 BURCĂ Daniel Adrian ARDELEAN Paul Giorgian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru TIULEA Cornel LOVAS Iosif Ioan
12 CS ATLETICO ARAD - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion SEGA 2016-03-14 14:30:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RIȚA Flavius Ionel
16 ATLETICO 2004 - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-03-09 13:45:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RIȚA Flavius Ionel
14 AS AQUA VEST ARAD - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2016-03-05 13:00:00 ARDELEAN Mircea Florin VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin VIDA Constantin
13 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-11-22 09:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru COIȘ Carol MÃRGINEAN Valer
11 UTA B.D. 2002 - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion SEGA 2015-11-23 13:30:00 RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru LOVAS Alexandru
11 LPS ARAD 2 - LPS ARAD 1 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-11-25 12:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RADU Paul
12 FC ZIMANDU NOU - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2015-11-15 12:00:00 HERȚEG Dorinel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru SALADEA Sorin CIURESCU Victor
10 CITYZENS - GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria A Stadion SEGA 2015-11-15 08:00:00 RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CIUCĂ Robert BONDAR Mircea Constantin
10 ACS UTA B.D. - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion SEGA 2015-11-19 12:00:00 SILAGHI Robert HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCÃ Nicoleta BUDA Leontin
10 VIITORUL 1 ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-11-16 12:45:00 HERȚEG Dorinel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCÃ Nicoleta
10 ATLETICO ARAD - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2015-11-13 14:00:00 RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
11 ATLETICO ARAD - AS DOROBANTI Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-11-07 09:00:00 GHEORGHE Valentin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru IOVA Cătălin Ionuț TĂNĂSESCU Romulus Cristian
11 O. BOCSIG - CS INEU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2015-11-08 12:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru TOMUȚ Cristian CIURESCU Victor
9 ACS UTA B.D. - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion SEGA 2015-11-12 12:00:00 RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru COROBAN Cristian Ionel PETRIȘOR Gheorghe
10 S. LIPOVA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2015-10-31 13:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CÃȘUȚ Cristian HERȚEG Doru LOVAS Iosif Ioan
10 AS DOROBANTI - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2015-11-01 12:00:00 GORNIC Alexandru Dan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru OPITZ Roland Ladislau VIDA Constantin
8 AS AQUA VEST ARAD - V. ALMAŞ Juniori 1 Seria B Stadion SUBCETATE ARAD 2015-11-05 12:00:00 RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru COROBAN Cristian Ionel PETRIȘOR Gheorghe
8 UTA B.D. 2001 - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-11-02 13:45:00 COROBAN Cristian Ionel ARDELEAN Paul Giorgian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
8 VIITORUL 1 ARAD - ATLETICO 2004 Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-11-03 14:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
9 AS PROGRESUL PECICA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PECICA 2015-10-24 13:00:00 ARDELEAN Mircea Florin BOLCAȘ Alin Călin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru OLOGEANU Dan BIRO Gabor
9 AS VINGA - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2015-10-25 13:00:00 HERȚEG Dorinel SALADEA Sorin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru TIULEA Cornel
7 CS INEU - FC ANDROMEDA Categoria Juniori D Stadion INEU 2015-10-29 14:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RIȚA Flavius Ionel
7 LPS ARAD - CS INEU Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-10-28 14:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MADA Mădălin
7 VIITORUL 1 ARAD - ACS UTA BD Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2015-10-23 13:30:00 RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
8 AS DOROBANTI - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion DOROBANTI 2015-10-18 13:00:00 IOVA Cătălin Ionuț HÃRDUȚ Gabriel Dumitru SALADEA Sorin COMAN Ovidiu
8 CS VIITORUL SATU NOU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-10-17 13:00:00 PUICEA Claudiu Ghe. ARSA Emil HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MAKO Andraș
6 ACS UTA II B.D. - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion SEGA 2015-10-22 13:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCĂ Andreea APĂTEAN Adrian
7 CS ATLETICO ARAD - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-10-10 09:00:00 OLARIU Laurențiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru SALADEA Sorin OLOGEANU Dan Cristian
7 AS VINGA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2015-10-11 13:00:00 HERȚEG Dorinel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CÎRMACI Filip Sergiu MÃRGINEAN Valer
5 AS PROGRESUL PECICA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2015-10-15 13:00:00 RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ANDEA Alexandru DUMITRU Florin
5 VIITORUL 2 ARAD - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-10-09 14:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RIȚA Flavius Ionel
6 V.LUNCA TEUZ CERMEI - GLOGOVAT 2013 Liga a 4 a Stadion CERMEI 2015-10-04 13:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BETEA Sorina Georgiana OLOGEANU Dan BIRO Gabor
4 CITYZENS - REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion MOTORUL 2015-10-04 09:00:00 MOCANU Silviu Flaviu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MAKO Andrei Sebastian LOVAS Iosif Ioan
5 CS SPERANŢA TURNU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-09-25 15:00:00 JURCĂ Tudor Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CIUCĂ Robert OLOGEANU Dan
5 AVINTUL TARNOVA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2015-09-27 15:00:00 IACOB Nicolae Liviu ARSA Emil HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CIURESCU Victor
5 GLOGOVAT 2013 - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2015-10-01 13:00:00 HERȚEG Dorinel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MONA Sergiu Laurențiu APĂTEAN Adrian
3 CS ŞOIMII PÎNCOTA - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2015-09-28 15:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RIȚA Flavius Ionel DUMITRU Flavia Daniela
3 VIITORUL 1 ARAD - N. SEBIS Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2015-09-26 09:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CIUCĂ Robert
3 AVINTUL TARNOVA - AS AQUA VEST ARAD Cupa Romaniei Stadion Tarnova 2015-09-23 14:30:00 JURCĂ Tudor Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru IOVA Cătălin Ionuț HERȚEG Doru
4 AS PROGRESUL PECICA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PECICA 2015-09-19 15:00:00 BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ARDELEAN Paul Giorgian TIULEA Cornel VIDA Constantin
4 AS VOINŢA MUNAR - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2015-09-20 15:00:00 IACOB Nicolae Liviu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PANĂ Natanael BORA Gligore
4 P. GHIOROC - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2015-09-24 15:00:00 CÎRMACI Filip Sergiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CIUCĂ Robert DUMITRU Florin
3 ACS UTA II B.D. - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2015-09-13 15:00:00 BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru VESA Pavel Florin DUMITRU Florin LOVAS Iosif Ioan
3 P. GHIOROC - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-09-13 09:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NEAGU Alexandru RAD Vasile
3 GLOGOVAT 2013 - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria B Stadion VLADIMIRESCU 2015-09-17 15:00:00 PANTEA Andrei Alex. HÃRDUȚ Gabriel Dumitru JUNGER Andreas Thomas APĂTEAN Adrian
1 VIITORUL 1 ARAD - FC ANDROMEDA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-09-11 09:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NEAGU Alexandru
2 ACS UTA B.D. - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-09-10 15:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BETEA Sorina Georgiana DUMITRU Flavia Daniela TIULEA Cornel
2 O. BOCSIG - CS INEU II Cupa Romaniei Stadion BOCSIG 2015-09-09 14:30:00 BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ANDEA Alexandru PEȘTE Bogdan Dumitru
1 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2015-08-29 16:00:00 BÎTEA Radu Bogdan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru STANCIU Mihai Vlăduț BRĂNIȘCAN Ioan LOVAS Iosif Ioan
1 AVINTUL TARNOVA - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2015-08-30 16:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BETEA Sorina Georgiana PEȘTE Bogdan Dumitru
30 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-06-28 16:00:00 TRIF Cristian Alin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MAKO Andrei Sebastian DUMITRU Florin MAKO Andraș
29 AVINTUL TARNOVA - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2015-06-21 16:00:00 HERȚEG Dorinel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru HAIDA Valentina DUMITRU Florin BABĂU Romulus
28 AS OLIMPIA BÎRZAVA - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2015-06-14 16:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru SANDU Roland TIULEA Cornel BABĂU Romulus
1 AS PROGRESUL PECICA - ACS POLI TIMISOARA Amical Stadion PECICA 2015-06-13 15:30:00 HERȚEG Dorinel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru SALADEA Sorin
27 AS SEMLECANA SEMLAC - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-06-07 16:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru COIȘ Carol HERȚEG Doru MÂNDRU Ștefan
25 AS VICTORIA LUNCA TEUZ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion CERMEI 2015-05-31 16:00:00 TRIF Cristian Alin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BOLCAȘ Alin Călin OLOGEANU Dan MAKO Andraș
26 U.GURAHONT - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2015-05-30 16:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru HANYECZ Dan JIVAN Mihai II PÃCURAR Augustin
25 AVINTUL TARNOVA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2015-05-24 16:00:00 IACOB NICOLAE LIVIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NAGY ZOLTAN Rusan Dumitru Peste Bogdan
23 AS AQUA VEST ARAD - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2015-05-16 16:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NICORAŞ VIOLETA ARIANA Dumitru Florin CIOS DĂNUŢ
24 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-05-17 16:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NAGY ZOLTAN Braniscan Ioan HAMZA IOAN
22 S. LIPOVA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2015-05-09 16:00:00 BOGDAN LOREDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU HANYECZ DAN Tripa Claudiu Mako Andras
15 CS INEU - PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion INEU 2015-05-10 16:00:00 HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU TOMUT CRISTIAN BRADE RADU Mihuța Petru
22 CS VIITORUL SATU NOU - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-05-02 16:00:00 OLARIU LAURENŢIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU RIŢA FLAVIUS IONEL Tiulea Cornel HAMZA IOAN
14 AS GLORIA SECUSIGIU - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2015-05-03 16:00:00 MIHOC ALINA HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ŞERAN ADRIAN Vatran Dorin
20 ACS UTA II B.D. - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2015-04-26 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Apatean Adrian Rad Vasile
20 AS VINGA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2015-04-19 15:00:00 POPA PAUL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BURCĂ SERGIU LUCIAN Buda Leontin Rosu Eugen
12 CITYZENS - V.LUNCA TEUZ II Liga a 6 a Seria A Stadion MOTORUL 2015-04-19 09:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ARDELEAN PAUL GIORGIAN Manusov Iosif
18 V.LUNCA TEUZ CERMEI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion CERMEI 2015-04-10 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU HANYECZ DAN Dumitru Florin Mako Andras
18 V. SOCODOR - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-04-05 15:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ANDEA ALEXANDRU Manusov Iosif MÂNDRU ŞTEFAN
16 N. SEBIS II - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SEBIS 2015-03-29 13:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU OPITZ ROLAND LADISLAU Jivan Mihai II BERAR DANIEL
17 CS ATLETICO ARAD - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-03-28 09:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MAKO ANDREI SEBASTIAN Ologeanu Dan Peste Bogdan
16 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2015-03-22 13:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU CĂŞUŢ CRISTIAN Manusov Iosif BERAR DANIEL
14 CS VOINŢA MAILAT - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2015-03-14 13:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ARDELEAN PAUL GIORGIAN Dumitru Florin Vida Marcel
15 AVINTUL TARNOVA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2014-11-23 12:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BERARIU LUCIAN MIHAI Dumitru Florin BERAR DANIEL
13 UTA B.D. 2000 - CS INEU Categoria Juniori C Stadion SEGA 2014-11-20 13:00:00 MATEUT CALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MIHOC ALINA
13 S. PANCOTA II - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2014-11-09 12:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU OPITZ ROLAND LADISLAU Dumitru Florin MÂNDRU ŞTEFAN
13 N. SEBIS II - ACS UTA B.D. II Liga a 4 a Stadion SEBIS 2014-11-01 12:00:00 DEAC IONEL ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU PANTEA ANDREI ALEX. Dumitru Florin Coman Ovidiu
12 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-10-25 13:00:00 HERŢEG DORINEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BETEA SORINA GEORGIANA Ologeanu Dan Cristian BERAR DANIEL
11 CS RECOLTA APATEU - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-10-26 13:00:00 DEAC IONEL ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NAGY ZOLTAN Enoiu Traian SCRIDON DANIEL
11 AS PROGRESUL PECICA - ACS UTA B.D. II Liga a 4 a Stadion PECICA 2014-10-18 13:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Apatean Adrian Coman Ovidiu
10 V. FELNAC - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2014-10-19 13:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU COROBAN CRISTIAN IONEL Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
10 S. LIPOVA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2014-10-11 13:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU VESA PAVEL FLORIN Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
9 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2014-10-12 13:00:00 ARSA EMIL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN Maghiar Petre Peste Bogdan
9 CS VOINŢA MAILAT - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2014-10-04 13:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Herteg Doru SCRIDON DANIEL
6 V.CAPORAL ALEXA - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2014-10-05 12:00:00 DEMETER CLAUDIU IOAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NICORAŞ VIOLETA ARIANA Rad Vasile
3 S. PANCOTA II - V.LUNCA TEUZ CERMEI Cupa Romaniei Stadion PÂNCOTA 2014-10-08 13:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU OPITZ ROLAND LADISLAU Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
8 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - N.SEBIS II Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2014-09-27 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Ologeanu Dan Cristian Mako Andras
7 S. PANCOTA II - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2014-09-28 11:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ MOCANU SILVIU FLAVIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Tripa Claudiu JUŞCĂ TEODOR
6 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-09-21 15:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU CĂŞUŢ CRISTIAN Dumitru Florin SCRIDON DANIEL
6 CS VIITORUL SATU NOU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-09-20 15:00:00 DEAC IONEL ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU PUICEA CLAUDIU GHE. Tiulea Cornel Vida Marcel
6 CS UNIREA SÎNTANA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2014-09-13 15:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN BĂLA CASIAN ANDREI HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Ologeanu Dan Cristian Vida Marcel
5 AVINTUL TARNOVA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2014-09-14 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU VASILE IOAN ADRIAN Vatran Dorin Tarlea Mihai
5 AS PROGRESUL PECICA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion PECICA 2014-09-06 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NAGY ZOLTAN Herteg Doru Coman Ovidiu
4 AS VINGA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2014-09-07 15:00:00 HERŢEG DORINEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU VASILE IOAN ADRIAN Enoiu Traian BABĂU ROMULUS
3 S. PANCOTA II - GLORIA CTP ARAD Cupa Romaniei Stadion PÂNCOTA 2014-09-10 14:00:00 BOGDAN LOREDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ARSA EMIL Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
3 CS SPERANŢA TURNU - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-08-30 16:00:00 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Manusov Iosif BIRO GABOR
3 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2014-08-31 16:00:00 DEAC IONEL ALIN ARSA EMIL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Ciurescu Victor JUŞCĂ TEODOR
3 S. LIPOVA - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2014-08-23 16:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL MOCANU SILVIU FLAVIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Apatean Adrian Vida Marcel
2 V. FELNAC - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2014-08-24 16:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU DOBANDA DINU Herteg Doru SCRIDON DANIEL
1 CS ATLETICO ARAD - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-08-16 09:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Ologeanu Dan Cristian Rad Vasile
1 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2014-08-17 16:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Buda Leontin BORA GLIGORE
2 O. BOCSIG - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Cupa Romaniei Stadion BOCSIG 2014-08-20 16:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Enoiu Traian Mako Andras
1 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2014-08-09 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU JUNGER ANDREAS THOMAS Apatean Adrian Mako Andras
1 P. GHIOROC - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Cupa Romaniei Stadion ZĂDĂRENI 2014-08-10 16:00:00 BOGDAN LOREDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MATEUT CALIN Dumitru Florin SCRIDON DANIEL
30 N. SEBIS II - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-06-29 16:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU RIŢA FLAVIUS IONEL Dumitru Florin BORA GLIGORE
29 V. SOCODOR - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-06-22 16:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Dumitru Florin HAMZA IOAN
22 U.GURAHONT - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion GURAHONT 2014-06-15 16:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU RIŢA FLAVIUS IONEL Dumitru Florin
1 ACS UTA B.D. - GLORIA CTP ARAD Cupa Romaniei Stadio Lipova 2014-06-07 15:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE BĂLA CASIAN ANDREI HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Tripa Claudiu Rad Vasile
29 V.LUNCA TEUZ CERMEI - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion CERMEI 2014-05-31 16:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Dumitru Florin Mako Andras
26 CS VIITORUL SATU NOU - N.SEBIS II Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-06-01 16:00:00 DEAC IONEL ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU PÂSLARU ANDREI Apatean Adrian ŞCHIOPU PETRE
28 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion PECICA 2014-05-23 16:00:00 HERŢEG DORINEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Enoiu Traian Coman Ovidiu
25 CS ATLETICO ARAD - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-05-24 09:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU PUICEA CLAUDIU GHE. Vatran Dorin CIOS DĂNUŢ
25 CS SPERANŢA TURNU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-05-24 16:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Apatean Adrian BIRO GABOR
27 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2014-05-17 16:00:00 HERŢEG DORINEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BERARIU LUCIAN MIHAI Apatean Adrian DOMIDE FLAVIUS
24 AVINTUL TARNOVA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2014-05-18 16:00:00 BOLCAŞ ALIN CĂLIN ARSA EMIL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Buda Leontin CIOS DĂNUŢ
26 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a StadionCURTICI 2014-05-10 16:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU OPITZ ROLAND LADISLAU Apatean Adrian VACZI GHEORGHE
23 AS UNIREA ŞEITIN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2014-05-11 16:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU PANA NATANAEL Herteg Doru BERAR DANIEL
27 CS UNIREA SÎNTANA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2014-05-14 16:00:00 BOGDAN LOREDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Braniscan Ioan PĂCURAR AUGUSTIN
22 CS RECOLTA APATEU - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-05-04 16:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MATEUT CALIN Petrisor Gheorghe GYENGE IOSIF
24 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2014-04-26 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BĂLA CASIAN ANDREI HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Dumitru Florin DOMIDE FLAVIUS
21 V. FELNAC - V.MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2014-04-27 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Manusov Iosif Rosu Eugen
23 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-04-18 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BOLCAŞ ALIN CĂLIN Dumitru Florin Coman Ovidiu
20 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-04-19 09:00:00 PALCU GHEORGHE MARIUS HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU COROBAN CRISTIAN IONEL Petrisor Gheorghe MÂNDRU ŞTEFAN
22 GLORIA CTP ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion TELECOM 2014-04-11 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BOLCAŞ ALIN CĂLIN Dumitru Florin Mako Andras
19 FC ZIMANDU NOU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2014-04-13 15:00:00 BĂLA CASIAN ANDREI HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BETEA SORINA GEORGIANA Gornic Mircea BIRO GABOR
21 CS ŞIRIANA ŞIRIA - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2014-04-06 15:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU COIS PAUL ALEXANDRU Ciurescu Victor SFĂT GHEORGHE
18 CS SPERANŢA TURNU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-04-05 15:00:00 HERŢEG DORINEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MATEUT CALIN Apatean Adrian Vida Marcel
20 CS ŞOIMII TAUŢ - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2014-03-29 13:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU JUNGER ANDREAS THOMAS Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
19 CS VOINŢA MAILAT - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2014-03-22 13:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU COROBAN CRISTIAN IONEL Dumitru Florin DOMIDE FLAVIUS
16 AS VINGA - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2014-03-23 13:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BETEA SORINA GEORGIANA Ologeanu Dan Cristian Coman Ovidiu
18 AS AQUA VEST ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2014-03-15 13:00:00 HERŢEG DORINEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU COIS PAUL ALEXANDRU Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
16 AS PROGRESUL PECICA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion PECICA 2013-11-24 12:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN ARSA EMIL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Dumitru Florin BABĂU ROMULUS
16 Jun. AS PROGRESUL PECICA - Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Jun. liga 4 Stadion PECICA 2013-11-24 10:00:00 HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU
15 CS UNIREA SÎNTANA - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2013-11-16 12:00:00 HERŢEG DORINEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NAGY ZOLTAN Enoiu Traian Rad Vasile
14 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2013-11-17 12:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BULZ STEFAN Gornic Mircea JUŞCĂ TEODOR
14 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2013-11-09 12:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU IOVA CĂTĂLIN IONUT Dumitru Florin CIOS DĂNUŢ
13 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-11-10 12:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU COJOCARIU DAN CRISTIAN Enoiu Traian MÂNDRU ŞTEFAN
13 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-11-03 12:00:00 DEAC IONEL ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU IOVA CĂTĂLIN IONUT Enoiu Traian PĂCURAR AUGUSTIN
9 AS DOROBANTI - GLOGOVAT 2013 Liga a 6 a Seria A Stadion Dorobanti 2013-11-02 12:00:00 MAKO ANDRAS HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MAKO ANDREI SEBASTIAN CIOS DĂNUŢ
12 AS AQUA VEST ARAD - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-10-26 13:00:00 BOGDAN LOREDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NICORAŞ VIOLETA ARIANA Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
12 Jun. AS AQUA VEST ARAD - Jun. F.O.SP.GERMAN Jun. liga 4 Stadion ȘOFRONEA 2013-10-26 11:00:00 HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU
11 AC ŞAGU - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-10-27 13:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
11 CS VOINŢA MAILAT - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2013-10-19 13:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU MOCANU SILVIU FLAVIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Herteg Doru LUCACI ADRIAN
11 Jun. CS VOINŢA MAILAT - Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Jun. liga 4 Stadion MAILAT 2013-10-19 11:00:00 HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU
7 AS HĂLMAGIU - S.PANCOTA II Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2013-10-20 13:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ARDELEAN PAUL GIORGIAN Vida Marcel
10 AS PROGRESUL PECICA - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion PECICA 2013-10-12 13:00:00 DEAC IONEL ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Braniscan Ioan LUCACI ADRIAN
9 AS STEAUA GRĂNICERI - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2013-10-13 13:00:00 GHEORGHE VALENTIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Forton Nicusor GYENGE IOSIF
9 AS SC UTA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion FRANCISC NEUMAN 2013-10-04 16:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL PANTEA SEBASTIAN ADRIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Buica Dumitru SCRIDON DANIEL
8 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2013-10-06 13:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN ALEXA MARIUS ANDREI HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Mihuța Petru JIVAN MIHAI
8 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 4 a StadionCURTICI 2013-09-28 15:00:00 DEAC IONEL ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU JUNGER ANDREAS THOMAS Dumitru Florin BABĂU ROMULUS
7 V. FELNAC - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2013-09-29 15:00:00 GHEORGHE VALENTIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Dumitru Florin SFĂT GHEORGHE
3 CS UNIREA SÎNTANA - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion SÂNTANA 2013-10-02 12:30:00 JURCĂ TUDOR FLORIN MOCANU SILVIU FLAVIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Herteg Doru BIRO GABOR
7 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-09-22 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NICORAŞ VIOLETA ARIANA Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
7 Jun. S.SIRIA - Jun. F.O.SP.GERMAN Jun. liga 4 Stadion ŞIRIA 2013-09-22 13:00:00 HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU
3 L. TEUZ II - P. GHIOROC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2013-09-21 15:00:00 MAKO ANDRAS HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU COJOCARIU DAN CRISTIAN Enoiu Traian
1 FC UTA 2000 - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-09-26 13:30:00 RIŢA FLAVIUS IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU JURCĂ TUDOR FLORIN Amanat
1 FC UTA 2001 - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2013-09-27 15:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU RIŢA FLAVIUS IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU
6 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2013-09-14 15:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU JUNGER ANDREAS THOMAS Tiulea Cornel LUCACI ADRIAN
5 AC ŞAGU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-09-15 15:00:00 DEMETER CLAUDIU IOAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN Forton Nicusor Rosu Eugen
4 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2013-09-08 13:00:00 GHEORGHE VALENTIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU SERAN IOANA LOREDANA Rusan Dumitru PĂCURAR AUGUSTIN
2 S. LIPOVA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Cupa Romaniei Stadion LIPOVA 2013-09-11 14:30:00 BOGDAN LOREDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ARDELEAN PAUL GIORGIAN Apatean Adrian SCRIDON DANIEL
4 AS AQUA VEST ARAD - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-09-04 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU COIS PAUL ALEXANDRU Vatran Dorin PĂCURAR AUGUSTIN
3 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2013-09-01 15:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Dumitru Florin SCRIDON DANIEL
2 CS SPERANŢA TURNU - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2013-08-24 16:00:00 MAKO ANDRAS CRISTEA SILVIU FLORIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Jivan Mihai II Rosu Eugen
2 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2013-08-25 16:00:00 HERŢEG DORINEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU PÂSLARU ANDREI Manusov Iosif PĂCURAR AUGUSTIN
1 AVINTUL TARNOVA - AS SEMLECANA SEMLAC Cupa Romaniei Stadion TÂRNOVA 2013-08-28 15:30:00 COROBAN CRISTIAN IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU KOCSIS EDUARD Dumitru Florin PĂCURAR AUGUSTIN
2 GLORIA CTP ARAD - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion TELECOM 2013-08-16 16:00:00 DEAC IONEL ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NAGY ZOLTAN Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
1 FC ZIMANDU NOU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2013-08-18 16:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU COIS PAUL ALEXANDRU Jivan Mihai II PĂCURAR AUGUSTIN
1 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2013-08-10 16:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU JUNGER ANDREAS THOMAS Braniscan Ioan CIOS DĂNUŢ
34 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2013-06-30 16:00:00 HERŢEG DORINEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU RIŢA FLAVIUS IONEL Dumitru Florin Vida Marcel
33 AVINTUL TARNOVA - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2013-06-23 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BOLCAŞ ALIN CĂLIN Tiulea Cornel PĂCURAR AUGUSTIN
31 AS CRIŞUL ALB BUTENI - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-06-16 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU OPITZ ROLAND LADISLAU Enoiu Traian PĂCURAR AUGUSTIN
32 AS VINGA - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2013-06-19 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MADA MADALIN Dumitru Florin Rosu Eugen
29 CS ATLETICO ARAD - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2013-06-08 09:00:00 BOGDAN LOREDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Petrisor Gheorghe BABĂU ROMULUS
29 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2013-06-09 16:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MAGHIAR PETRE Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
17 S. LIPOVA - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion LIPOVA 2013-06-02 16:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU GUDIU IONEL FLORIN CIOS DĂNUŢ
33 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-06-05 16:00:00 HERŢEG DORINEL MOCANU SILVIU FLAVIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Apatean Adrian SCRIDON DANIEL
26 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2013-05-26 16:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Dumitru Florin BERAR DANIEL
16 V. SEMLAC - P. COVĂSÂNȚ Liga a 6 a Seria A Stadion SEMLAC 2013-05-25 16:00:00 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NICORAŞ VIOLETA ARIANA Ciurescu Victor
31 CS INEU - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion INEU 2013-05-29 16:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MIHOC ALINA Buica Dumitru VACZI GHEORGHE
29 CS ŞOIMII TAUŢ - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2013-05-18 16:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Tripa Claudiu Vida Marcel
25 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2013-05-19 16:00:00 OLARIU LAURENŢIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU RIŢA FLAVIUS IONEL Dumitru Florin PĂCURAR AUGUSTIN
27 SC FC UTA II SA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2013-05-10 16:00:00 DEAC IONEL ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NAGHI REMUS IONUŢ Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
28 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion NĂDAB 2013-05-15 16:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ARDELEAN PAUL GIORGIAN Vatran Dorin BERAR DANIEL
28 Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 Jun. liga 4 Stadion NĂDAB 2013-05-15 14:00:00 HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU
26 CS VOINŢA MAILAT - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2013-05-03 15:00:00 BOGDAN LOREDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU VASILE IOAN ADRIAN Enoiu Traian HAMZA IOAN
22 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2013-04-28 15:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL MIHOC ALINA HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Vatran Dorin HAMZA IOAN
24 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion NĂDAB 2013-04-21 15:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU CRISTEA SILVIU FLORIN Enoiu Traian DOMIDE FLAVIUS
23 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion TISA NOUĂ 2013-04-13 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MOCAN CIPRIAN DUMITRU Ologeanu Dan PĂCURAR AUGUSTIN
20 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-04-14 15:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU IACOB NICOLAE LIVIU Dumitru Florin JUŞCĂ TEODOR
22 GLORIA CTP ARAD - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion TELECOM 2013-04-06 09:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Toderici Mircea LUCACI ADRIAN
19 CS FRONTIERA PILU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2013-04-07 15:00:00 OLARIU LAURENŢIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU TULCAN RAUL EMIL Dehelean Nicolae GHERGHEL EMANOIL
21 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-03-30 13:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Braniscan Ioan SCRIDON DANIEL
19 CS RECOLTA APATEU - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-03-31 13:00:00 OLARIU LAURENŢIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Petrisor Gheorghe JUŞCĂ TEODOR
20 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion PECICA 2013-03-23 13:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE BĂLA CASIAN ANDREI HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Tiulea Cornel BABĂU ROMULUS
20 Jun. AS PROGRESUL PECICA - Jun.S. SIRIA Jun. liga 4 Stadion PECICA 2013-03-23 11:00:00 HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU
18 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-03-24 13:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MOCAN CIPRIAN DUMITRU Vatran Dorin GHERGHEL EMANOIL
19 CS SPERANŢA TURNU - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion TURNU 2013-03-09 13:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Toderici Mircea BABĂU ROMULUS
17 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2013-03-10 13:00:00 OLARIU LAURENŢIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU LAUKO CLAUDIU COSMIN Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
18 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2012-11-30 12:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU PUICEA CLAUDIU GHE. Ologeanu Dan Cristian BABĂU ROMULUS
1 Cupa - Craciun Cupa Craciun Sala Victoria 2012-12-01 10:00:00 HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU RIŢA FLAVIUS IONEL ANICULĂESEI MIHAI CORNEL
1 Cupa - Craciun Cupa Craciun Sala Victoria 2012-12-01 14:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ANICULĂESEI MIHAI CORNEL
1 Cupa - Craciun Cupa Craciun Sala Victoria 2012-12-02 06:00:00 MIHOC ALINA HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ANICULĂESEI MIHAI CORNEL
17 CS SPERANŢA TURNU - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion TURNU 2012-11-24 12:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BOLCAŞ ALIN CĂLIN Ologeanu Dan Marginean Valer
16 CS VOINŢA MAILAT - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion MAILAT 2012-11-17 11:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN MIHOC ALINA HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
15 CS ŞOIMII TAUŢ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-11-10 11:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN CRISTEA EMIL IOAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Herteg Doru BABĂU ROMULUS
15 Jun. CS ŞOIMII TAUŢ - Jun. AS PROGRESUL PECICA Jun. liga 4 Stadion TAUȚ 2012-11-10 09:00:00 HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU
14 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-11-03 08:00:00 DEAC IONEL ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ARDELEAN PAUL GIORGIAN Axente Mircea Rad Vasile
14 Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - Jun. SC FC UTA II SA Jun. liga 4 Stadion PĂULIŞ 2012-11-03 06:00:00 HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU
9 U.GURAHONT - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CIL 2012-11-04 11:00:00 HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU PAL EDUARD DAVID PÂSLARU ANDREI Negru Marin
3 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - GLORIA CTP ARAD Cupa Romaniei Stadion LIPOVA 2012-11-07 11:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU RIŢA FLAVIUS IONEL Herteg Doru LUCACI ADRIAN
13 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-10-27 12:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NICORAŞ VIOLETA ARIANA Herteg Doru BIRO GABOR
13 UNGARIA - UNGARIA Liga a 4 a 2012-10-28 12:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Apatean Adrian
10 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2012-10-21 12:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU IACOB NICOLAE LIVIU Rosca Mircea LEAC IOAN
11 CS INEU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion INEU 2012-10-13 08:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN CRISTEA EMIL IOAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Enoiu Traian BIRO GABOR
9 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2012-10-14 12:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU IACOB NICOLAE LIVIU Enoiu Traian CIOS DĂNUŢ
10 CS ŞOIMII TAUŢ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-10-06 12:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BURCĂ SERGIU LUCIAN Dumitru Florin BERAR DANIEL
8 CS FRONTIERA PILU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2012-10-07 12:00:00 BUDA LEONTIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU SZASZ BRIGITTA Ciurescu Victor LUCACI ADRIAN
2 V. ALMAŞ - CS ŞIRIANA ŞIRIA Cupa Romaniei Stadion CIL 2012-10-10 12:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ARDELEAN PAUL GIORGIAN Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
9 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion TISA NOUĂ 2012-09-29 14:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MOCAN CIPRIAN DUMITRU Vatran Dorin SFĂT GHEORGHE
7 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2012-09-30 14:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU LAUKO CLAUDIU COSMIN Vatran Dorin HAMZA IOAN
6 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2012-09-22 14:00:00 BOGDAN LOREDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU RIŢA FLAVIUS IONEL Forton Nicusor SFĂT GHEORGHE
6 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - M. USUSĂU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2012-09-23 14:00:00 HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU LAUKO CLAUDIU COSMIN Tiulea Cornel ŞCHIOPU PETRE
7 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2012-09-16 14:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BURCĂ SERGIU LUCIAN Mihuța Petru DOMIDE FLAVIUS
6 AS AQUA VEST ARAD - CS INEU Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2012-09-08 14:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU PUICEA CLAUDIU GHE. Herteg Doru DOMIDE FLAVIUS
1 V.MUNAR - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion MUNAR 2012-09-09 14:00:00 HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU DAN ION MIHAI MARIŞ BOGDAN VLAD Rosu Eugen
5 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2012-09-01 14:00:00 CADAR RĂZVAN OLIMPIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NAGHI REMUS IONUŢ Tiulea Cornel BABĂU ROMULUS
5 Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI - Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 Jun. liga 4 Stadion ZĂBRANI 2012-09-01 12:00:00 HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU
2 FC ZIMANDU NOU - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Cupa Romaniei Stadion ZIMANDU NOU 2012-09-05 14:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL MIHOC ALINA HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Tripa Claudiu LEAC IOAN
4 GLORIA CTP ARAD - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion TELECOM 2012-08-25 08:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU DUMITRU FLAVIA DANIELA Vatran Dorin DOMIDE FLAVIUS
2 CS ŞOIMII TAUŢ - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-08-18 15:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU ALEXA MARIUS ANDREI HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Tripa Claudiu PĂCURAR AUGUSTIN
2 Jun. CS ŞOIMII TAUŢ - Jun.CR.A.SICULA Jun. liga 4 Stadion TAUȚ 2012-08-18 13:00:00 HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU
1 CS DACIA BELIU - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-08-19 15:00:00 OLARIU LAURENŢIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU DEMETER CLAUDIU IOAN Strengar Virgil BORA GLIGORE
3 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-08-22 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BUDA LEONTIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
3 Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - Jun. CS UNIREA SÎNTANA Jun. liga 4 Stadion PĂULIŞ 2012-08-22 13:00:00 HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU
1 SC FC UTA II SA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-08-11 08:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN ARSA EMIL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Toderici Mircea BIRO GABOR
ETAPA 34 FC ZIMANDU NOU - V. NADLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2012-06-30 15:00:00 Burca Daniel Hărduţ Gabriel Dumitru Riţa Flavius Dumitru Florin MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 33 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2012-06-23 15:00:00 Trif Cristian Alin Hărduţ Gabriel Dumitru Şeran Ioana Loredana Dumitru Florin PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 34 CS ŞOIMII PÎNCOTA - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2012-06-08 15:00:00 Nicoraș I. Mocanu Silviu Flaviu Hărduţ Gabriel Dumitru Tripa Claudiu Rad Vasile
ETAPA 34 CS ŞOIMII PÎNCOTA - FC SÎNLEANI Juniori Stadion PÂNCOTA 2012-06-08 13:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
ETAPA 32 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-05-26 15:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Hărduţ Gabriel Dumitru Burcă Sergiu Lucian Herteg Doru Marginean Valer
ETAPA 29 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2012-05-30 15:00:00 Olariu Laurenţiu Hărduţ Gabriel Dumitru Coroban Cristian Ionel Dumitru Florin BIRO GABOR
ETAPA 16 C. DUD - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion DUD 2012-05-20 15:00:00 Ilea Alexandru Hărduţ Gabriel Dumitru Maghiar Petre SCRIDON DANIEL
CUPA ROMANIEI SC FC UTA II SA - CS VICTORIA ZĂBRANI Cupa Romaniei Stadion LIPOVA 2012-05-23 15:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Hărduţ Gabriel Dumitru Pantea Sebastian Tripa Claudiu LUCACI ADRIAN
ETAPA 30 AS AQUA VEST ARAD - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2012-05-12 15:00:00 Vasi Alexandru Iulian Hărduţ Gabriel Dumitru Cristea Silviu Florin Tiulea Cornel ŞANDOR IOAN
ETAPA 27 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion GALȘA 2012-05-13 15:00:00 Deac Ionel Alin Hărduţ Gabriel Dumitru Nicoraș Violeta Herteg Doru GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 28 SC FC UTA II SA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-05-05 08:00:00 Herţeg Dorinel Hărduţ Gabriel Dumitru Junger Andreeas Thomas Tripa Claudiu VACZI GHEORGHE
ETAPA 28 SC FC UTA II SA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Juniori Stadion MOTORUL 2012-05-05 06:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
ETAPA 26 CS. VLADIMIRESCU II - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2012-05-06 15:00:00 Herţeg Dorinel Hărduţ Gabriel Dumitru Vasile Ioan Adrian Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
ETAPA 29 CS UNIREA SÎNTANA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2012-05-09 15:00:00 Bogdan Loredan Hărduţ Gabriel Dumitru Nicoraș Violeta Forton Nicusor ŞANDOR IOAN
ETAPA 27 CS VIITORUL SATU NOU - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a StadionSATU NOU 2012-04-28 14:00:00 Herţeg Dorinel Alexa Marius Andrei Hărduţ Gabriel Dumitru Dumitru Florin BABĂU ROMULUS
ETAPA 27 CS VIITORUL SATU NOU - AS AQUA VEST ARAD Juniori StadionSATU NOU 2012-04-28 12:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
ETAPA 25 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2012-04-29 14:00:00 Covaci Ioan Hărduţ Gabriel Dumitru Nicoraș Violeta Mihuța Petru ŞANDOR IOAN
ETAPA 24 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - M. USUSĂU Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2012-04-21 14:00:00 Bîtea Radu Bogdan Hărduţ Gabriel Dumitru Nicoraș Violeta Bondar Mircea BERAR DANIEL
ETAPA 24 CS RECOLTA APATEU - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2012-04-22 14:00:00 Nicoraș I. Hărduţ Gabriel Dumitru Dumitru Flavia Daniela Alb Ioan BABĂU ROMULUS
ETAPA 25 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2012-04-14 12:00:00 Ardelean Mircea Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Pantea Sebastian Dumitru Florin DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 24 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS INEU Liga a 4 a StadionCURTICI 2012-04-07 14:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Hărduţ Gabriel Dumitru Coroban Cristian Ionel Dumitru Florin LEAC IOAN
ETAPA 22 AVINTUL TARNOVA - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2012-04-08 14:00:00 Bogdan Loredan Hărduţ Gabriel Dumitru Ardelean Paul Giorgian Petrisor Gheorghe HAMZA IOAN
ETAPA 23 CS UNIREA SÎNTANA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2012-03-31 08:00:00 Ardelean Mircea Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Junger Andreeas Thomas Buica Dumitru Vida Marcel
ETAPA 23 CS UNIREA SÎNTANA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori Stadion SÂNTANA 2012-03-31 06:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
ETAPA 21 AS VOINŢA MACEA - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2012-04-01 14:00:00 Aniculăesei Mihai Cornel Buda Leontin Hărduţ Gabriel Dumitru Vlad Remus Vida Marcel
ETAPA 22 FC SÎNLEANI - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2012-03-24 12:00:00 Herţeg Dorinel Hărduţ Gabriel Dumitru Iacob Nicolae Liviu Toderici Mircea BIRO GABOR
ETAPA 22 FC SÎNLEANI - CS ŞIRIANA ŞIRIA Juniori Stadion SÂNLEANI 2012-03-24 10:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
ETAPA 20 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2012-03-25 12:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Hărduţ Gabriel Dumitru Pantea Sebastian Vlad Remus Vida Marcel
ETAPA 21 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SUBCETATE ARAD 2012-03-17 12:00:00 Ardelean Mircea Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Cristea Silviu Florin Rosca Mircea LEAC IOAN
ETAPA 19 CS. VLADIMIRESCU II - V. NADLAC Liga a 5 a Seria A Stadion DOROBANTI 2012-03-18 12:00:00 Bîtea Radu Bogdan Hărduţ Gabriel Dumitru Bolcaş Alin Călin Toderici Mircea LAZĂR GHEORGHE
20 CS ŞOIMII TAUŢ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-03-10 12:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Jivan Mihai Adrian Hărduţ Gabriel Dumitru Toderici Mircea LEAC IOAN
CUPA ATLETICO CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Categoria COPII Sala Pedagogic 2011-12-10 05:30:00 Hărduţ Gabriel Dumitru Riţa Flavius LEAC IOAN
CUPA ATLETICO CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Categoria COPII Sala Pedagogic 2011-12-11 06:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru Riţa Flavius LEAC IOAN
cupa CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Categoria COPII SERIA A1-A2 BENDEA 2011-12-04 07:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru Aniculăesei Mihai Cornel Pîncotan Andrei Alexandru Hromei Alexandru Vatran Dorin
ETAPA 18 CS VIITORUL SATU NOU - CS INEU Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-11-26 11:00:00 Păducel Cristian Băla Casian Andrei Hărduţ Gabriel Dumitru Tripa Claudiu BOGDAN IOAN
ETAPA 18 CS VIITORUL SATU NOU - CS INEU Juniori StadionSATU NOU 2011-11-26 09:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
ETAPA 16 CS FRONTIERA PILU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2011-11-27 11:00:00 Vasi Alexandru Iulian Toderici Mircea Hărduţ Gabriel Dumitru Ologeanu Dan LEAC IOAN
ETAPA 17 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-11-19 11:00:00 Biro Gabor Oliver Rotaru Sorin Tudor Hărduţ Gabriel Dumitru Ologeanu Dan Vida Marcel
ETAPA 17 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS PROGRESUL PECICA Juniori StadionCURTICI 2011-11-19 09:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
ETAPA 15 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2011-11-20 11:00:00 Herţeg Dorinel Hărduţ Gabriel Dumitru Riţa Flavius Petrisor Gheorghe ŞANDOR IOAN
ETAPA 16 SC FC UTA II SA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2011-11-11 11:00:00 Vasi Alexandru Iulian Hărduţ Gabriel Dumitru Protase Alexa Marian Vatran Dorin BIRO GABOR
ETAPA 16 SC FC UTA II SA - CS ŞOIMII TAUŢ Juniori Stadion MOTORUL 2011-11-11 09:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
ETAPA 14 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2011-11-13 11:00:00 Palcu Gheorghe Marius Hărduţ Gabriel Dumitru Nagy Zoltan Tiulea Cornel ŞANDOR IOAN
ETAPA 15 CS INEU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion INEU 2011-11-05 08:00:00 Bogdan Loredan Hărduţ Gabriel Dumitru Naghi Remus Ionuţ Buica Dumitru Rad Vasile
ETAPA 15 CS INEU - AS UNIREA ŞEITIN Juniori Stadion INEU 2011-11-05 06:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
ETAPA 13 AS PRO GURBA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion GURBA 2011-11-06 11:00:00 Mako Andrei Sebastian Hărduţ Gabriel Dumitru Hromei Alexandru Rusan Dumitru RACHINOIU VIOREL
ETAPA 14 AS PROGRESUL PECICA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-10-29 12:00:00 Bogdan Loredan Hărduţ Gabriel Dumitru Ardelean Paul Giorgian Axente Mircea ŞANDOR IOAN
ETAPA 14 AS PROGRESUL PECICA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori Stadion PECICA 2011-10-29 10:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
ETAPA 12 CS MONEASA - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2011-10-30 12:00:00 Barta Paul Sebastian Hărduţ Gabriel Dumitru Ardelean Paul Giorgian Tiulea Cornel Vida Marcel
ETAPA 13 FC SÎNLEANI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2011-10-22 12:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Mihoc Alina Hărduţ Gabriel Dumitru Dumitru Florin BERAR DANIEL
ETAPA 13 FC SÎNLEANI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori Stadion SÂNLEANI 2011-10-22 10:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
ETAPA 11 AS CETATE SĂVÎRŞIN - V. NADLAC Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2011-10-23 12:00:00 Cristea Silviu Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Protase Alexa Marian Axente Mircea SFĂT GHEORGHE
ETAPA 12 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2011-10-15 12:00:00 Bogdan Loredan Hărduţ Gabriel Dumitru Vesa Pavel Florin Dumitru Florin BERAR DANIEL
ETAPA 12 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞIRIANA ŞIRIA Juniori Stadion MAILAT 2011-10-15 10:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
ETAPA 8 P. COVĂSÂNȚ - P. GHIOROC Liga a 6 a Seria A Stadion COVĂSÂNȚ 2011-10-16 12:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru Dobre Cristian Cojocariu Sebastian Negrilă Raul
ETAPA 11 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion SUBCETATE ARAD 2011-10-08 12:00:00 Vasi Alexandru Iulian Cristea Emil Ioan Hărduţ Gabriel Dumitru Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
ETAPA 11 AS ALUNIŞ - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2011-10-09 12:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Hărduţ Gabriel Dumitru Feieş Cosmin Ioan Vlad Remus SFĂT GHEORGHE
ETAPA 8 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion ŞIMAND 2011-10-02 12:00:00 Herţeg Dorinel Hărduţ Gabriel Dumitru Feieş Cosmin Ioan Dehelean Nicolae Vida Marcel
ETAPA 9 AS UNIREA ŞEITIN - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-09-24 14:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Hărduţ Gabriel Dumitru Puicea Claudiu Gheorghe Herteg Doru LUCACI ADRIAN
ETAPA 7 CS. VLADIMIRESCU II - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare A Stadion DOROBANTI 2011-09-25 14:00:00 Barta Paul Sebastian Hărduţ Gabriel Dumitru Hanyecz Dan Toderici Mircea LUCACI ADRIAN
CUPA ROM. AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion SP.GERMAN 2011-09-28 13:30:00 Barta Paul Sebastian Toderici Mircea Hărduţ Gabriel Dumitru Dumitru Florin SCRIDON DANIEL
ETAPA 8 AS AQUA VEST ARAD - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2011-09-17 14:00:00 Herţeg Dorinel Toderici Mircea Hărduţ Gabriel Dumitru Mihuța Petru PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 6 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2011-09-18 14:00:00 Deac Ionel Alin Hărduţ Gabriel Dumitru Nicoraș Ionuț Ciurescu Victor PINTEA MIHAI
ETAPA 7 CS UNIREA SÎNTANA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-09-10 14:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Hărduţ Gabriel Dumitru Vasile Ioan Adrian Ciurescu Victor Vida Marcel
ETAPA 5 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga Onoare B Stadion ŞICULA 2011-09-11 14:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Hărduţ Gabriel Dumitru Stanciu Mihai Vlăduţ Rusan Dumitru JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 6 CS ŞOIMII TAUŢ - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2011-09-03 14:00:00 Barta Paul Sebastian Hărduţ Gabriel Dumitru Bolcaş Alin Călin Tiulea Cornel LEAC IOAN
ETAPA 2 V. ALMAS II - V.CAPORAL ALEXA Liga Promotie B Stadion CIL 2011-09-04 12:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru Păcurar Cosmin Flavius Beschiu Dumitru Herteg Doru
CUPA ROM. AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS AQUA VEST ARAD Cupa Romaniei Stadion SUBCETATE ARAD 2011-09-07 14:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Rotaru Sorin Tudor Hărduţ Gabriel Dumitru Axente Mircea BIRO GABOR
ETAPA 5 CS ŞIRIANA ŞIRIA - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2011-08-27 15:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Hărduţ Gabriel Dumitru Naghi Remus Ionuţ Dumitru Florin SFĂT GHEORGHE
ETAPA 5 CS ŞIRIANA ŞIRIA - FC SÎNLEANI Juniori Stadion ŞIRIA 2011-08-27 13:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
ETAPA 3 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS VOINŢA MUNAR Liga Onoare A Stadion MÂNDRULOC 2011-08-28 15:00:00 Coroban Cristian Ionel Hărduţ Gabriel Dumitru Iova Catalin Petrisor Gheorghe CIOS DĂNUŢ
ETAPA 3 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-08-20 15:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Hărduţ Gabriel Dumitru Naghi Remus Ionuţ Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 3 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS AQUA VEST ARAD Juniori Stadion PÂNCOTA 2011-08-20 13:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
ETAPA 2 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS DACIA BELIU Liga Onoare B Stadion ŢIPAR 2011-08-21 15:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Hărduţ Gabriel Dumitru Ardelean Ioan Rosca Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 4 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion PILU 2011-08-24 15:00:00 Vasi Alexandru Iulian Mihoc Alina Hărduţ Gabriel Dumitru Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 4 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VIITORUL SATU NOU Juniori Stadion PILU 2011-08-24 13:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
ETAPA 2 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-08-13 15:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Hărduţ Gabriel Dumitru Arsa Emil Dumitru Florin ŞANDOR IOAN
ETAPA 2 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori StadionCURTICI 2011-08-13 13:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
ETAPA 1 AC ŞAGU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga Onoare A Stadion ŞAGU 2011-08-14 15:00:00 Trif Cristian Alin Hărduţ Gabriel Dumitru Aniculăesei Mihai Cornel Toderici Mircea ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 1 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS VICTORIA PRO NĂDLAC Cupa Romaniei Stadion SÂNPAUL 2011-08-17 15:00:00 Bîtea Radu Bogdan Mihoc Alina Hărduţ Gabriel Dumitru Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
ETAPA 1 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2011-08-06 15:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Hărduţ Gabriel Dumitru Hromei Alexandru Herteg Doru LEAC IOAN
ETAPA 33 AS VICTORIA PRO NĂDLAC - AS GLORIA SECUSIGIU Liga Onoare A Stadion NADLAC 2011-06-26 15:00:00 Olariu Laurenţiu Hărduţ Gabriel Dumitru Dumitru Flavia Daniela Dumitru Florin Marginean Valer
ETAPA 34 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2011-06-29 15:00:00 Coroban Cristian Ionel Hărduţ Gabriel Dumitru Casut Cristian Tiulea Cornel PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 32 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion GALȘA 2011-06-19 15:00:00 Vasi Alexandru Iulian Hărduţ Gabriel Dumitru Măruşca Paul Răzvan Mihuța Petru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 31 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion VÂRFURILE 2011-06-12 15:00:00 Coroban Cristian Ionel Hărduţ Gabriel Dumitru Daşcău Ovidiu Claudiu Petrisor Gheorghe PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 34 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-06-04 15:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Hărduţ Gabriel Dumitru Burcă Sergiu Lucian Axente Mircea Rad Vasile
ETAPA 30 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga Onoare A Stadion ZĂDĂRENI 2011-06-05 15:00:00 Trif Cristian Alin Hărduţ Gabriel Dumitru Riţa Flavius Negru Marin PINTEA MIHAI
ETAPA 32 AS UNIREA ŞEITIN - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-05-28 15:00:00 Vasi Alexandru Iulian Toderici Mircea Hărduţ Gabriel Dumitru Tripa Claudiu LEAC IOAN
ETAPA 19 M. USUSĂU - AS VINGA Liga Promotie A Stadion USUSĂU 2011-05-29 15:00:00 Ştrengar Virgil Petru Hărduţ Gabriel Dumitru Ardelean Paul Giorgian Braniscan Ioan
ETAPA 33 AS VOINŢA MACEA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion MACEA 2011-06-01 15:00:00 Vasi Alexandru Iulian Hărduţ Gabriel Dumitru Păducel Cristian Dehelean Nicolae GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 30 CS ŞOIMII TAUŢ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2011-05-21 15:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Toderici Mircea Hărduţ Gabriel Dumitru Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
ETAPA 28 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion TÂRNOVA 2011-05-22 15:00:00 Riţa Flavius Hărduţ Gabriel Dumitru Herman Mihai Alexandru Dumitru Florin PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 29 AS PROGRESUL PECICA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-05-14 15:00:00 Ardelean Mircea Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Cristea Silviu Florin Axente Mircea LUCACI ADRIAN
ETAPA 27 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS MONEASA Liga Onoare B Stadion ŞIMAND 2011-05-15 15:00:00 Herţeg Dorinel Hărduţ Gabriel Dumitru Ardelean Paul Giorgian Buica Dumitru BERAR DANIEL
ETAPA 29 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VLADIMIRESCU 2003 Liga a 4 a Stadion PILU 2011-05-18 15:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Hărduţ Gabriel Dumitru Vasile Ioan Adrian Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
ETAPA 28 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-05-07 15:00:00 Ardelean Mircea Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Nagy Zoltan Dumitru Florin LUCACI ADRIAN
ETAPA 26 AS SEDERHAT - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion SEGA 2011-05-08 15:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Toderici Mircea Hărduţ Gabriel Dumitru Enoiu Traian NEDELEA MARIAN
ETAPA 27 AS UNIREA ŞEITIN - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-04-30 14:00:00 Herţeg Dorinel Hărduţ Gabriel Dumitru Naghi Remus Ionuţ Apatean Adrian DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 27 AS UNIREA ŞEITIN - CS VIITORUL SATU NOU Juniori Stadion ȘEITIN 2011-04-30 12:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
ETAPA 15 CS ZERIND - AS HĂLMAGIU Liga Promotie B Stadion ZERIND 2011-05-01 15:00:00 Trif Cristian Alin Hărduţ Gabriel Dumitru Herman Mihai Alexandru Bîndea Petru
ETAPA 26 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-04-23 08:00:00 Ardelean Mircea Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Naghi Remus Ionuţ Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
ETAPA 26 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Juniori Stadion PĂULIŞ 2011-04-23 06:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
ETAPA 24 CS RECOLTA APATEU - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion BERECHIU 2011-04-23 14:00:00 Ardelean Mircea Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Naghi Remus Ionuţ Apatean Adrian MÂNDRU ŞTEFAN
CUPA ROM. CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS AQUA VEST ARAD Cupa Romaniei Stadion SÂNTANA 2011-04-27 14:00:00 Vasi Alexandru Iulian Arsa Emil Hărduţ Gabriel Dumitru Dumitru Florin DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 25 FC SÎNLEANI - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2011-04-16 14:00:00 Herţeg Dorinel Cristea Emil Ioan Hărduţ Gabriel Dumitru Ologeanu Dan BIRO GABOR
ETAPA 25 FC SÎNLEANI - CS ŞOIMII TAUŢ Juniori Stadion SÂNLEANI 2011-04-20 14:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru Cristea Emil Ioan Herţeg Dorinel
ETAPA 23 CS REGAL HORIA - CS RECOLTA APATEU Liga Onoare B Stadion HORIA 2011-04-17 14:00:00 Trif Cristian Alin Hărduţ Gabriel Dumitru Kocsis Eduard Vlad Remus PINTEA MIHAI
ETAPA 23 CS INEU - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion INEU 2011-04-09 14:00:00 Herţeg Dorinel Arsa Emil Hărduţ Gabriel Dumitru Dumitru Florin BABĂU ROMULUS
ETAPA 23 CS INEU - AS PROGRESUL PECICA Juniori Stadion INEU 2011-04-09 12:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
ETAPA 21 CS SPERANŢA TURNU - AS VOINŢA MUNAR Liga Onoare A Stadion TURNU 2011-04-10 14:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Hărduţ Gabriel Dumitru Gudiu Ionel Florin Bondar Mircea BERAR DANIEL
ETAPA 22 CS VIITORUL SATU NOU - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-04-03 14:00:00 Barta Paul Sebastian Hărduţ Gabriel Dumitru Nagy Zoltan Apatean Adrian CIOS DĂNUŢ
ETAPA 20 CS ATLETICO ARAD - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga Onoare A Stadion ATLETICO ARAD 2011-04-03 14:00:00 Barta Paul Sebastian Hărduţ Gabriel Dumitru Rad Adrian Sorin Dehelean Nicolae PINTEA MIHAI
ETAPA 22 CS ŞOIMII TAUŢ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2011-03-26 12:00:00 Biro Gabor Oliver Hărduţ Gabriel Dumitru Buda Leontin Vida Marcel LEAC IOAN
ETAPA 22 CS ŞOIMII TAUŢ - CS UNIREA SÎNTANA Juniori Stadion TAUȚ 2011-03-26 10:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
ETAPA 20 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion BUTENI 2011-03-27 12:00:00 Gheorghe Valentin Hărduţ Gabriel Dumitru Berariu Lucian Mihai Tiulea Cornel GYENGE IOSIF
ETAPA 21 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-03-19 12:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Hărduţ Gabriel Dumitru Ardelean Paul Giorgian Braniscan Ioan BABĂU ROMULUS
ETAPA 21 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori Stadion PĂULIŞ 2011-03-19 10:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
etapa 19 FC ZIMANDU NOU - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2011-03-20 12:00:00 Barta Paul Sebastian Hărduţ Gabriel Dumitru Dragu Tudorel Balasz LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 20 SC FC UTA II SA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion SEGA 2011-03-11 13:00:00 Vasi Alexandru Iulian Hărduţ Gabriel Dumitru Iacob Nicolae Liviu Ologeanu Dan LUCACI ADRIAN
ETAPA 20 SC FC UTA II SA - AS UNIREA ŞEITIN Juniori Stadion SEGA 2011-03-11 11:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
ETAPA 18 AS SEDERHAT - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga Onoare A Stadion SEGA 2011-03-12 13:00:00 Coroban Cristian Ionel Hărduţ Gabriel Dumitru Dreghici Flavius Cristian Tiulea Cornel PINTEA MIHAI
CUPA DE CRACIUN CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Juniori SERIA A1-A2 BENDEA 2010-12-11 13:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru Riţa Flavius
ETAPA 17 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga Onoare B Stadion ŞICULA 2010-12-05 10:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Hărduţ Gabriel Dumitru Berariu Lucian Mihai Axente Mircea SCRIDON DANIEL
CUPA DE CRACIUN ATLETICO CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Juniori Sala Pedagogic 2010-12-03 13:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru Coroban Cristian Ionel
CUPA DE CRACIUN ATLETICO CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Juniori SERIA A1-A2 BENDEA 2010-12-04 13:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru Riţa Flavius
ETAPA 18 FC SÎNLEANI - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2010-11-27 11:00:00 Butunoi Adrian Cătălin Arsa Emil Hărduţ Gabriel Dumitru Herteg Doru ŞANDOR IOAN
ETAPA 18 FC SÎNLEANI - AS VOINŢA MACEA Juniori Stadion SÂNLEANI 2010-11-27 09:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
ETAPA 16 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2010-11-28 11:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Hărduţ Gabriel Dumitru Bolcaş Alin Călin Ologeanu Dan Cristian HAMZA IOAN
ETAPA 17 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2010-11-20 11:00:00 Vasi Alexandru Iulian Toderici Mircea Hărduţ Gabriel Dumitru Rosca Mircea LUCACI ADRIAN
ETAPA 15 AS CETATE DEZNA - CS MONEASA Liga Onoare B Stadion DEZNA 2010-11-21 11:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Jivan Mihai Adrian Hărduţ Gabriel Dumitru Axente Mircea BABĂU ROMULUS
ETAPA 16 CS VOINŢA MAILAT - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion MAILAT 2010-11-13 11:00:00 Herţeg Dorinel Toderici Mircea Hărduţ Gabriel Dumitru Dumitru Florin ARDELEAN NICOLAE
ETAPA 14 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga Onoare B Stadion TÂRNOVA 2010-11-14 11:00:00 Riţa Flavius Hărduţ Gabriel Dumitru Nicoraș Violeta Forton Nicusor ACKERMANN
ETAPA 15 SC FC UTA II SA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a ICRTI 2010-11-05 11:00:00 Herţeg Dorinel Toderici Mircea Hărduţ Gabriel Dumitru Dumitru Florin ARDELEAN NICOLAE
ETAPA 13 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - CS INTER ARAD Liga Onoare A Stadion SÂNPAUL 2010-11-05 21:00:00 Stamatoiu Constantin Maghiar Petre Hărduţ Gabriel Dumitru Herteg Doru ACKERMANN
ETAPA 14 AS AQUA VEST ARAD - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2010-10-30 12:00:00 Herţeg Dorinel Toderici Mircea Hărduţ Gabriel Dumitru Ologeanu Dan SCRIDON DANIEL
ETAPA 10 CS ZERIND - G. CERMEI Liga Promotie B Stadion ZERIND 2010-10-31 12:00:00 Ardelean Mircea Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Cheşa Dumitru Dănuţ ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 13 CS INEU - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion INEU 2010-10-23 12:00:00 Stamatoiu Constantin Hărduţ Gabriel Dumitru Stamatoiu Alexandru Dacian Dumitru Florin ARDELEAN NICOLAE
ETAPA 11 CS REGAL HORIA - AS VICTORIA BERECHIU Liga Onoare B Stadion HORIA 2010-10-24 12:00:00 Bîtea Radu Bogdan Hărduţ Gabriel Dumitru Vasile Ioan Adrian Dumitru Florin JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 5 AS UNIREA ŞEITIN - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2010-10-20 12:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Băla Casian Andrei Hărduţ Gabriel Dumitru Axente Mircea BOGDAN IOAN
ETAPA 5 AS UNIREA ŞEITIN - SC FC UTA II ARAD SA Juniori Stadion ȘEITIN 2010-10-20 10:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
ETAPA 10 CS DACIA BELIU - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion BELIU 2010-10-17 12:00:00 Tănăsescu Romulus Cristian Hărduţ Gabriel Dumitru Berar Marius Florin Zbârcea Flavius BORA GLIGORE
ETAPA 11 AS PROGRESUL PECICA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PECICA 2010-10-09 12:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Hărduţ Gabriel Dumitru Puicea Claudiu Gheorghe Ologeanu Dan jr JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 10 CS VOINŢA MAILAT - CS INEU Liga a 4 a Stadion MAILAT 2010-10-02 12:00:00 Butunoi Adrian Cătălin Mocanu Silviu Flaviu Hărduţ Gabriel Dumitru Ologeanu Dan ARDELEAN NICOLAE
ETAPA 10 CS VOINŢA MAILAT - CS INEU Juniori Stadion MAILAT 2010-10-02 10:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
ETAPA 6 F. CRUCENI - AC ŞAGU Liga Promotie A Stadion CRUCENI 2010-10-03 12:00:00 Riţa Flavius Hărduţ Gabriel Dumitru Protase Alexa Marian Herteg Doru
ETAPA 4 Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion ZĂBRANI 2010-10-06 12:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Rotaru Sorin Tudor Hărduţ Gabriel Dumitru Braniscan Ioan LUCACI ADRIAN
ETAPA 9 CS ŞOIMII PÎNCOTA - FC UTA SA Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2010-09-24 14:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Arsa Emil Hărduţ Gabriel Dumitru Vatran Dorin CIOS DĂNUŢ
ETAPA 7 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga Onoare B Stadion GALȘA 2010-09-26 14:00:00 Trif Cristian Alin Hărduţ Gabriel Dumitru Ardelean Paul Giorgian Rosca Mircea SIMA VIOREL
Etapa 8 AS AQUA VEST ARAD - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2010-09-18 14:00:00 Deac Ionel Alin Jivan Mihai Adrian Hărduţ Gabriel Dumitru Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
Etapa 8 Jun. AS AQUA VEST ARAD - Jun. CS VIITORUL SATU NOU Juniori Stadion ȘOFRONEA 2010-09-18 12:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
Etapa 6 AS VICTORIA BERECHIU - CS DACIA BELIU Liga Onoare B Stadion BERECHIU 2010-09-19 14:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Hărduţ Gabriel Dumitru Sechereş Sergiu Paul Negru Marin ŞCHIOPU PETRE
Etapa 7 AS UNIREA ŞEITIN - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2010-09-15 14:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Cristea Emil Ioan Hărduţ Gabriel Dumitru Dumitru Florin JUŞCĂ TEODOR
Etapa 7 Jun. AS UNIREA ŞEITIN - Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori Stadion ȘEITIN 2010-09-15 12:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
Etapa 6 CS VLADIMIRESCU 2003 - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2010-09-11 14:00:00 Bogdan Loredan Hărduţ Gabriel Dumitru Ardelean Paul Giorgian Vida Marcel ŞANDOR IOAN
Etapa 4 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga Onoare A Stadion ZĂDĂRENI 2010-09-12 14:00:00 Ardelean Mircea Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Rad Adrian Sorin Toderici Mircea HAMZA IOAN
Etapa 5 04-05 Septembrie 2010 FC SÎNLEANI - CS VLADIMIRESCU 2003 Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2010-09-04 14:00:00 Herţeg Dorinel Jivan Mihai Adrian Hărduţ Gabriel Dumitru Dumitru Florin ARDELEAN NICOLAE
Etapa 5 04-05 Septembrie 2010 Jun. FC SÎNLEANI - Jun. CS VLADIMIRESCU 2003 Juniori Stadion SÂNLEANI 2010-09-04 12:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
Etapa 3 04-05 Septembrie 2010 AS ALUNIŞ - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga Onoare B Stadion ALUNIŞ 2010-09-05 14:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Hărduţ Gabriel Dumitru Dragu Tudorel Forton Nicusor GYENGE IOSIF
Etapa 2 28-29 August 2010 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS VICTORIA BERECHIU Liga Onoare b Stadion ŞEPREUŞ 2010-08-29 08:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Hărduţ Gabriel Dumitru Dragu Tudorel Vatran Dorin PĂCURAR AUGUSTIN
Etapa 2 28-29 August 2010 AS VICTORIA PRO NĂDLAC - AS VOINŢA MUNAR Liga Onoare a Stadion NĂDLAC 2010-08-29 16:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Hărduţ Gabriel Dumitru Buda Leontin Apatean Adrian LAZĂR GHEORGHE
Etapa 4 28-29 August 2010 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2010-08-28 16:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Hărduţ Gabriel Dumitru Palcu Gheorghe Marius Buica Dumitru BOGDAN IOAN
Etapa 3 25 August 2010 Jun. CS VIITORUL SATU NOU - Jun. CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a StadionSATU NOU 2010-08-25 14:00:00 Hărduţ Gabriel Dumitru
Etapa 3 25 August 2010 CS VIITORUL SATU NOU - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a StadionSATU NOU 2010-08-25 16:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Berar Marius Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Ciurescu Victor ARDELEAN NICOLAE
Etapa 1 21-22 August 2010 AS VOINŢA MUNAR - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare a Stadion MUNAR 2010-08-22 16:00:00 Olariu Laurenţiu Hărduţ Gabriel Dumitru Palcu Gheorghe Marius ŞANDOR IOAN
Etapa 2 21-25 August 2010 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2010-08-21 16:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Hărduţ Gabriel Dumitru Palcu Gheorghe Marius Dumitru Florin JUŞCĂ TEODOR
Etapa 1 14-15 August 2010 AS VOINŢA MACEA - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion MACEA 2010-08-14 16:00:00 Trif Cristian Alin Hărduţ Gabriel Dumitru Palcu Gheorghe Marius Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
Inregistrari in baza de date: 605

ajf_arad