• IACOB Nicolae Liviu
  • Data nasterii: 1976-01-22
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 175 (cm)
  • Arbitru din anul: 1996
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Profesor de Educaţie Fizică şi Sport
  • Ocupatia actuala: Administrator
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:


Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
6 AS AQUA VEST ARAD - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2017-09-30 IACOB Nicolae Liviu MONA Sergiu Laurențiu CALNACOV Denis Claudiu PÃCURAR Augustin
6 AS CETATE DEZNA - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2017-10-01 IACOB Nicolae Liviu DOBÂNDĂ Dinu TAKATS Cristian Flavius JUȘCÃ Teodor
3 FC ZIMANDU NOU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2017-09-10 IACOB Nicolae Liviu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BETEA Sorina Georgiana BONDAR Mircea Constantin
2 AS VOINŢA MUNAR - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion MUNAR 2017-09-06 IACOB Nicolae Liviu ARDELEAN Paul Giorgian RUS Dionisie Constantin COMAN Ovidiu
22 CS VIITORUL SATU NOU - CS BELIU Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2017-06-17 IACOB Nicolae Liviu VESA Pavel Florin DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin
17 F.C. SÂNTANA 2016 - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2017-05-26 IACOB Nicolae Liviu OLARIU Laurențiu BURCA Sergiu Lucian MAKO Andraș
16 AS VOINŢA MACEA - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2017-05-21 IACOB Nicolae Liviu PÂSLARU Andrei MOLDOVEANU Ionel Alexandru BIRO Gabor
17 FC ZIMANDU NOU - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2017-05-14 IACOB Nicolae Liviu ANDEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta HERȚEG Doru
19 AS VOINŢA MUNAR - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2017-05-07 IACOB Nicolae Liviu DUMITRU Flavia Daniela CRUDU Alexandru ENOIU Traian
15 CS BELIU - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2017-04-30 IACOB Nicolae Liviu GROȘAN Tudor Ștefan TAKATS Cristian Flavius GORNIC Mircea
17 CS SPERANŢA TURNU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2017-04-22 IACOB Nicolae Liviu ARDELEAN Paul Giorgian CRISTEA Emil Ioan BIRO Gabor
17 AS ALUNIŞ - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2017-04-23 IACOB Nicolae Liviu ANDEA Alexandru CRUDU Alexandru MIHUŢA Petre
16 CS ATLETICO ARAD - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-04-08 IACOB Nicolae Liviu BURCA Sergiu Lucian RADU Paul BIRO Gabor
12 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2017-04-02 IACOB Nicolae Liviu NEAGU Alexandru PANTEA Andrei Alex. PÃCURAR Augustin
10 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2017-04-01 IACOB Nicolae Liviu ȘUȘCÃ Nicoleta LOVAS Alexandru PETRIŞOR Gheorghe
14 AS UNIREA ŞEITIN - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2017-03-25 IACOB Nicolae Liviu NEAGU Alexandru RANCEA Alexandru CIURESCU Victor
13 AS VOINŢA MUNAR - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-11-20 OLARIU Laurențiu IOVA Cătălin Ionuț IACOB Nicolae Liviu HERȚEG Doru
12 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-11-13 OLARIU Laurențiu IACOB Nicolae Liviu ARDELEAN Paul Giorgian SCRIDON Daniel
11 CS SPERANŢA TURNU - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-11-05 IACOB Nicolae Liviu NEAGU Flavius BERARIU Lucian Mihai HERȚEG Doru
10 CS VIITORUL SATU NOU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2016-10-29 IACOB Nicolae Liviu NEAGU Flavius TAKATS Cristian Flavius OLOGEANU Dan
9 CS VICTORIA NĂDLAC - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion NĂDLAC 2016-10-22 IACOB Nicolae Liviu CRUDU Alexandru TAKATS Cristian Flavius PEȘTE Bogdan Dumitru
5 F.C. SÂNTANA 2016 - C.S. ŞICULA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2016-10-08 IACOB Nicolae Liviu RADU Paul RANCEA Alexandru SCRIDON Daniel
6 CS ATLETICO ARAD - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-10-01 IACOB Nicolae Liviu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu SFÃT Gheorghe
6 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2016-10-02 IACOB Nicolae Liviu BONDAR Daniel LOVAS Alexandru BUDA Leontin
5 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-09-25 IACOB Nicolae Liviu MIHOC Alina COVACI Sergiu Cristian RUSAN Dumitru
3 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2016-09-24 IACOB Nicolae Liviu NAGY Zoltan RADU Paul BIRO Gabor Oliver
1 CS ŞOIMII LIVADA - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2016-09-10 IACOB Nicolae Liviu CRUDU Alexandru CĂPRICEANĂ Gabriel Florin BIRO Gabor
2 CS ATLETICO ARAD - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-09-03 IACOB Nicolae Liviu BETEA Sorina Georgiana MONA Sergiu Laurențiu BORA Gligore
2 AS SEMLECANA SEMLAC - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Cupa Romaniei Stadion SEMLAC 2016-09-07 IACOB Nicolae Liviu MIHOC Alina LOVAS Alexandru MÃRGINEAN Valer
1 CS SPERANŢA TURNU - AS AQUA VEST ARAD Cupa Romaniei Stadion TURNU 2016-08-21 BÎTEA Radu Bogdan BETEA Sorina Georgiana IACOB Nicolae Liviu CRISTI T.
4 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2016-06-04 IACOB Nicolae Liviu NEAGU Flavius ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin
23 CS ATLETICO ARAD - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-05-28 ARDELEAN Mircea Florin IACOB Nicolae Liviu MAKO Andrei Sebastian COMAN Ovidiu
3 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2016-05-29 IACOB Nicolae Liviu MONA Sergiu Laurențiu ȘUȘCÃ Nicoleta ALB Ioan
22 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2016-05-22 IACOB Nicolae Liviu ARSA Emil STANCIU Mihai Vlăduț PÃCURAR Augustin
21 AS VINGA - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2016-05-15 IACOB Nicolae Liviu NEAGU Alexandru CRUDU Alexandru PETRIŞOR Gheorghe
20 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-05-08 IACOB Nicolae Liviu ANDEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta OLOGEANU Dan
19 CS RECOLTA APATEU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2016-04-24 IACOB Nicolae Liviu LOVAS Alexandru MONA Sergiu Laurențiu BORA Gligore
18 AS OLIMPIA BÎRZAVA - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2016-04-17 IACOB Nicolae Liviu DUMITRU Flavia Daniela MADA Mădălin BONDAR Mircea Constantin
17 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2016-04-10 IACOB Nicolae Liviu PANTEA Andrei Alex. NEAGU Alexandru JIVAN Mihai
16 CS INEU - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion INEU 2016-04-03 IACOB Nicolae Liviu IOVA Cătălin Ionuț RADU Paul BUDA Leontin
14 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2016-04-03 IACOB Nicolae Liviu CĂTANĂ Paul MONA Sergiu Laurențiu BIRO Oliver
15 AS ALUNIŞ - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-03-27 IACOB Nicolae Liviu MADA Mădălin DOBÂNDĂ Dinu BORA Gligore
11 CS DACIA BELIU - AS PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2015-11-22 IACOB Nicolae Liviu ȘUȘCÃ Nicoleta MONA Sergiu Laurențiu BONDAR Mircea Constantin
12 L. ŢIPAR - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-11-15 IACOB Nicolae Liviu BURCA Sergiu Lucian VESA Pavel Florin RUSAN Dumitru
10 ACS SIRIA - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion ŞIRIA 2015-11-14 IACOB Nicolae Liviu RADU Paul BORLEA Emanuel MAKO Andraș
11 CS RECOLTA APATEU - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-11-08 IACOB Nicolae Liviu NAGHI Remus Ionuț NAGY Zoltan ALB Ioan
10 AS STEAUA GRĂNICERI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2015-11-01 IACOB Nicolae Liviu COJOCARIU Dan Cristian BURCA Sergiu Lucian VĂTRAN Dorin
9 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-10-25 IACOB Nicolae Liviu PÂSLARU Andrei ANDEA Alexandru VĂTRAN Dorin
6 CS MONEASA - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2015-10-18 IACOB Nicolae Liviu TAKATS Cristian Flavius HANYECZ Dan MÂNDRU Ștefan
5 AVINTUL TARNOVA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2015-09-27 IACOB Nicolae Liviu ARSA Emil HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CIURESCU Victor
4 AS VOINŢA MUNAR - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2015-09-20 IACOB Nicolae Liviu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PANĂ Natanael BORA Gligore
3 CS VIITORUL SATU NOU - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-09-12 COROBAN Cristian Ionel IACOB Nicolae Liviu IOVA Cătălin Ionuț BUDA Leontin
2 GLORIA NEUDORF - CITIZENS Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2015-09-13 IACOB Nicolae Liviu BRADE Radu Victor TURGYAN Cătălin SFÃT Gheorghe
1 S. LIVADA - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2015-09-06 IACOB Nicolae Liviu COIȘ Carol CRUDU Alexandru DUMITRU Florin
30 AS UNIREA ŞEITIN - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2015-06-28 IACOB Nicolae Liviu NAGY Zoltan JUNGER Andreas Thomas OLOGEANU Dan DOMIDE Flavius
29 AS ALUNIŞ - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-06-21 IACOB Nicolae Liviu HANYECZ Dan SANDU Roland ENOIU Traian SFÃT Gheorghe
26 AS STEAUA GRĂNICERI - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion GRANICERI 2015-05-31 IACOB Nicolae Liviu DREGHICI Flavius Cristian SANDU Roland MANUȘOV Iosif VIDA Constantin
18 AS DOROBANTI - S. Livada Liga a 6 a Seria A Stadion Dorobanti 2015-05-30 IACOB Nicolae Liviu GUDIU Ionel Florin MAKO Andrei Sebastian COMAN Ovidiu
25 AVINTUL TARNOVA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2015-05-24 IACOB NICOLAE LIVIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NAGY ZOLTAN Rusan Dumitru Peste Bogdan
24 CS VIITORUL SATU NOU - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-05-16 TRIF CRISTIAN ALIN IACOB NICOLAE LIVIU PUICEA CLAUDIU GHE. Tănăsescu Romulus Cristian JUŞCĂ TEODOR
16 V. CHERELUŞ - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2015-05-17 IACOB NICOLAE LIVIU TAKATS CRISTIAN FLAVIUS COIS CAROL GYENGE IOSIF
15 S. LIVADA - CITIZENS Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2015-05-10 IACOB NICOLAE LIVIU NEAGU ALEXANDRU GUDIU IONEL FLORIN Rosu Eugen
13 V. SEMLAC - R. HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-04-26 IACOB NICOLAE LIVIU MADA MADALIN COIS CAROL Peste Bogdan
12 V. SELEUS - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2015-04-19 IACOB NICOLAE LIVIU ARDELEAN PAUL GIORGIAN COIS CAROL Peste Bogdan
19 AS CETATE DEZNA - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-04-11 IACOB NICOLAE LIVIU TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN CIUCA ROBERT Dehelean Nicolae MÂNDRU ŞTEFAN
11 AS DOROBANTI - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion Dorobanti 2015-04-05 IACOB NICOLAE LIVIU MADA MADALIN DEMETER CLAUDIU IOAN BABĂU ROMULUS
15 AS SEMLECANA SEMLAC - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2014-11-23 GORNIC ALEXANDRU DAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN IACOB NICOLAE LIVIU Ciurescu Victor HAMZA IOAN
12 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-11-01 GHEORGHE VALENTIN IACOB NICOLAE LIVIU TOMUT CRISTIAN Petrisor Gheorghe Gaie Cornel
9 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - V.LUNCA TEUZ II Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2014-10-26 IACOB NICOLAE LIVIU HAIDA VALENTINA TURGYAN CATALIN Bondar Mircea
8 AS DOROBANTI - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion Dorobanti 2014-10-19 IACOB NICOLAE LIVIU VESA PAVEL FLORIN PANTEA ANDREI ALEX. JIVAN MIHAI
7 S. CHIER - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2014-10-12 IACOB NICOLAE LIVIU CIUCA ROBERT TAMAS EUGEN JIVAN MIHAI
6 CITYZENS - S. Livada Liga a 6 a Seria A Stadion MOTORUL 2014-10-05 IACOB NICOLAE LIVIU ARDELEAN PAUL GIORGIAN HAIDA VALENTINA Apatean Adrian
6 R. HORIA - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2014-10-05 IACOB NICOLAE LIVIU HAIDA VALENTINA TURGYAN OVIDIU MIHAI Petrisor Gheorghe
5 AS DOROBANTI - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion Dorobanti 2014-09-28 IACOB NICOLAE LIVIU CIUCA ROBERT TURGYAN OVIDIU MIHAI BABĂU ROMULUS
6 AS STEAUA GRĂNICERI - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2014-09-21 IACOB NICOLAE LIVIU COSTEA ADRIAN GEORGE SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN Petrisor Gheorghe Tarlea Mihai
2 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2014-09-07 IACOB NICOLAE LIVIU HAIDA VALENTINA RADU PAUL Buda Leontin
28 AVINTUL TARNOVA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2014-06-15 IACOB NICOLAE LIVIU ARDELEAN PAUL GIORGIAN LAUKO CLAUDIU COSMIN Bondar Mircea BERAR DANIEL
21 CS MONEASA - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2014-06-08 IACOB NICOLAE LIVIU GUDIU IONEL FLORIN ROTARIU PATRICK GEORGE SCRIDON DANIEL
20 V. SELEUS - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2014-06-01 IACOB NICOLAE LIVIU SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN LOVAS ALEXANDRU Buda Leontin
19 P. GHIOROC - AS MĂNĂȘTUR Liga a 6 a Seria A Stadion GHIOROC 2014-05-24 IACOB NICOLAE LIVIU MATEUT CALIN ROTARIU PATRICK GEORGE Biro Gabor jr.
23 AS CETATE DEZNA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2014-05-11 IACOB NICOLAE LIVIU DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU PÂSLARU ANDREI Mihuța Petru Rad Vasile
22 AS VOINŢA MACEA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2014-05-04 IACOB NICOLAE LIVIU MOCANU SILVIU FLAVIU CRISTEA EMIL IOAN Negru Marin VACZI GHEORGHE
21 CS ŞOIMII ŞIMAND - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2014-04-27 IACOB NICOLAE LIVIU DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU COSTEA ADRIAN GEORGE Forton Nicusor Miron Marian
13 S. LIVADA - AS MĂNĂȘTUR Liga a 6 a Seria A Stadion LIVADA 2014-04-06 IACOB NICOLAE LIVIU TAU ALEXANDRU CIUCA ROBERT ŞCHIOPU PETRE
12 V.CAPORAL ALEXA - U. SILINDIA Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2014-03-30 IACOB NICOLAE LIVIU ŞERAN ADRIAN MARIŞ BOGDAN VLAD Maghiar Petre
15 V. SOCODOR - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2013-11-24 IACOB NICOLAE LIVIU COIS PAUL ALEXANDRU BETEA SORINA GEORGIANA Manusov Iosif Miron Marian
11 S. CHIER - U. SILINDIA Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2013-11-17 IACOB NICOLAE LIVIU RADU PAUL RAŢA RAUL Pirvulescu Dan
9 V.CAPORAL ALEXA - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2013-11-03 IACOB NICOLAE LIVIU ARDELEAN PAUL GIORGIAN PĂCURAR COSMIN FLAVIUS Buica Dumitru
8 N.SINTEA MARE - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2013-10-27 IACOB NICOLAE LIVIU CIUCA ROBERT LOVAS ALEXANDRU Miron Marian
7 L. TEUZ II - GLOGOVAT 2013 Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2013-10-20 IACOB NICOLAE LIVIU CENADAN RADU LOVAS ALEXANDRU Manusov Iosif
6 V. CHERELUŞ - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2013-10-13 IACOB NICOLAE LIVIU NAGHI REMUS IONUŢ CENADAN RADU Mihuța Petru
5 S.LIVADA - CS REGAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2013-10-06 IACOB NICOLAE LIVIU NEAGU ALEXANDRU BALAN BOGDAN Vida Marcel
4 V. PEREGU MARE - V.LUNCA TEUZ II Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2013-09-29 IACOB NICOLAE LIVIU BULZ STEFAN RADU PAUL Enoiu Traian
3 V. SELEUS - S.PANCOTA II Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2013-09-22 IACOB NICOLAE LIVIU SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN PAIUSAN MIRCEA RADU Miron Marian
33 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-06-23 ILEA ALEXANDRU IONUŢ IACOB NICOLAE LIVIU JUNGER ANDREAS THOMAS Ciurescu Victor BERAR DANIEL
31 AS ALUNIŞ - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2013-06-16 COVACI IOAN FLORIN IACOB NICOLAE LIVIU POPAN BOGDAN ALEX. Braniscan Ioan JIVAN MIHAI
29 AS UNIREA ŞEITIN - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2013-06-09 JURCĂ TUDOR FLORIN IACOB NICOLAE LIVIU DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Dehelean Nicolae BIZĂU BODNĂRAŞ
27 CS ATLETICO ARAD - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2013-06-01 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN JUNGER ANDREAS THOMAS IACOB NICOLAE LIVIU Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
28 CS DACIA BELIU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2013-06-05 WERNITZER ADRIAN PAUL BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA IACOB NICOLAE LIVIU Rusan Dumitru MÂNDRU ŞTEFAN
26 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2013-05-26 HIDIŞ SFERDIAN IOAN IACOB NICOLAE LIVIU PÂSLARU ANDREI Herteg Doru Rosu Eugen
25 V. SOCODOR - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2013-05-19 CRISTEA SILVIU FLORIN IACOB NICOLAE LIVIU SICLOVAN PAUL ALEX. Dehelean Nicolae Miron Marian
24 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2013-05-12 TRIF CRISTIAN ALIN IACOB NICOLAE LIVIU CARAVACI RAFAEL Ologeanu Dan GHERGHEL EMANOIL
23 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2013-05-04 OLARIU LAURENŢIU IACOB NICOLAE LIVIU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Gornic Mircea BORA GLIGORE
13 AS HĂLMAGIU - N.SEBIS II Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2013-04-28 IACOB NICOLAE LIVIU GUDIU IONEL FLORIN MANG VLAD MIHAI Rad Vasile
21 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2013-04-20 TRIF CRISTIAN ALIN IACOB NICOLAE LIVIU LAUKO CLAUDIU COSMIN Dumitru Florin SCRIDON DANIEL
12 AS MĂNĂȘTUR - CS REGAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion MĂNĂȘTUR 2013-04-21 VASI ALEXANDRU IULIAN IACOB NICOLAE LIVIU SUBA ANDREI SEBASTIAN Rosu Eugen
20 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-04-14 FODORUŢ LAURENŢIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU IACOB NICOLAE LIVIU Dumitru Florin JUŞCĂ TEODOR
16 CS DACIA BELIU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-12-02 OLARIU LAURENŢIU IACOB NICOLAE LIVIU NAGHI REMUS IONUŢ Petrisor Gheorghe HAMZA IOAN
15 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2012-11-24 TRIF CRISTIAN ALIN JIVAN MIHAI ADRIAN IACOB NICOLAE LIVIU Rusan Dumitru JUŞCĂ TEODOR
14 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2012-11-18 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN IACOB NICOLAE LIVIU LUCA ALEXANDRU Herteg Doru SCRIDON DANIEL
13 AS STEAUA GRĂNICERI - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2012-11-11 HIDIŞ SFERDIAN IOAN IACOB NICOLAE LIVIU HANYECZ DAN Dumitru Florin Miron Marian
12 AS UNIREA ŞEITIN - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2012-11-04 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN IACOB NICOLAE LIVIU GUDIU IONEL FLORIN Petrisor Gheorghe GYENGE IOSIF
11 M. USUSĂU - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion USUSĂU 2012-10-28 OLARIU LAURENŢIU IACOB NICOLAE LIVIU SZASZ BRIGITTA Braniscan Ioan ANULAT
10 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2012-10-21 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU IACOB NICOLAE LIVIU Rosca Mircea LEAC IOAN
9 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2012-10-14 JURCĂ TUDOR FLORIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU IACOB NICOLAE LIVIU Enoiu Traian CIOS DĂNUŢ
8 V. SOCODOR - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2012-10-07 BOLCAŞ ALIN CĂLIN KALO GABRIEL SABIN IACOB NICOLAE LIVIU Vatran Dorin Miron Marian
7 AS VOINŢA MACEA - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2012-09-30 IACOB NICOLAE LIVIU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ OPITZ ROLAND LADISLAU Axente Mircea Miron Marian
5 O. BOCSIG - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2012-09-16 IACOB NICOLAE LIVIU BERARIU LUCIAN MIHAI WERNITZER ADRIAN PAUL Rosca Mircea BERAR DANIEL
4 CS ATLETICO ARAD - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2012-09-08 HERŢEG DORINEL IACOB NICOLAE LIVIU SUBA ANDREI SEBASTIAN Dehelean Nicolae Rad Vasile
2 VLADIMIRESCU II - CS VICTORIA ZĂBRANI Cupa Romaniei Stadion VLADIMIRESCU 2012-09-05 HERŢEG DORINEL RAD ADRIAN SORIN IACOB NICOLAE LIVIU Dumitru Florin CIOS DĂNUŢ
ETAPA 31 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2012-06-13 Vasile Dumitru Gheorghe Iacob Nicolae Liviu Vasile Ioan Adrian Axente Mircea PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 29 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2012-05-27 Păducel Cristian Iacob Nicolae Liviu Pîncotan Andrei Alexandru Braniscan Ioan LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 28 Av. TARNOVA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2012-05-20 Deac Ionel Alin Iacob Nicolae Liviu Naghi Remus Ionuţ Ologeanu Dan PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 27 AS ALUNIŞ - V. NADLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2012-05-13 Covaci Ioan Iacob Nicolae Liviu Dreghici Flavius Cristian Manusov Iosif LEAC IOAN
ETAPA 26 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion VÂRFURILE 2012-05-06 Vasi Alexandru Iulian Iacob Nicolae Liviu Junger Andreeas Thomas Negru Marin LEAC IOAN
ETAPA 25 AC ŞAGU - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2012-04-29 Barta Paul Sebastian Iacob Nicolae Liviu Lauko Claudiu Toderici Mircea BABĂU ROMULUS
ETAPA 24 AVINTUL TARNOVA - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2012-04-22 Herţeg Dorinel Iacob Nicolae Liviu Negrilă Cristian Gabriel Dumitru Florin BOGDAN IOAN
ETAPA 22 FC ZIMANDU NOU - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2012-04-07 Fodoruţ Laurenţiu Arsa Emil Iacob Nicolae Liviu Ciurescu Victor Vida Marcel
ETAPA 21 M. USUSĂU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion USUSĂU 2012-04-01 Burca Daniel Iacob Nicolae Liviu Gudiu Ionel Florin Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
ETAPA 22 FC SÎNLEANI - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2012-03-24 Herţeg Dorinel Hărduţ Gabriel Dumitru Iacob Nicolae Liviu Toderici Mircea BIRO GABOR
ETAPA 19 CS RECOLTA APATEU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BERECHIU 2012-03-18 Deac Ionel Alin Iacob Nicolae Liviu Lauko Claudiu Rusan Dumitru BERAR DANIEL
18 AS ALUNIŞ - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2012-03-11 Coroban Cristian Ionel Iacob Nicolae Liviu Dragu Tudorel Buica Dumitru Rosu Eugen
ETAPA 17 AS STEAUA GRĂNICERI - V. ALMAŞ Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2011-12-04 Fodoruţ Laurenţiu Iacob Nicolae Liviu Negrilă Cristian Gabriel Bondar Mircea BOGDAN IOAN
Cupa CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Categoria COPII Sala Pedagogic 2011-12-03 Iacob Nicolae Liviu Negrilă Cristian Gabriel LEAC IOAN
ETAPA 16 CS SPERANŢA TURNU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2011-11-27 Ardelean Mircea Florin Iacob Nicolae Liviu Şeran Adrian Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
ETAPA 15 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2011-11-20 Iacob Nicolae Liviu Cristea Silviu Florin Hanyecz Dan Forton Nicusor ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 14 CS DACIA BELIU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2011-11-13 Vasile Dumitru Gheorghe Iacob Nicolae Liviu Şeran Ioana Loredana Negru Marin ACKERMANN
ETAPA 13 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2011-11-06 Deac Ionel Alin Iacob Nicolae Liviu Ardelean Paul Giorgian Negrilă Raul LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 12 Av. TARNOVA - AS PRO GURBA Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2011-10-30 Iacob Nicolae Liviu Şeran Ioana Loredana Nicoraș Violeta Vlad Remus BORA GLIGORE
ETAPA 11 AS ALUNIŞ - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2011-10-23 Iacob Nicolae Liviu Nagy Zoltan Aniculăesei Mihai Cornel Alb Ioan Rosu Eugen
ETAPA 10 V. ALMAŞ - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion CIL 2011-10-15 Coroban Cristian Ionel Iacob Nicolae Liviu Tomuta Sebastian Buica Dumitru BOGDAN IOAN
ETAPA 33 AS CETATE DEZNA - AS PROGRESUL NĂDAB Liga Onoare B Stadion DEZNA 2011-06-26 Iacob Nicolae Liviu Trip Cristian Beschiu Dumitru Alb Ioan PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 34 FC ZIMANDU NOU - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2011-06-29 Bogdan Loredan Iacob Nicolae Liviu Iova Catalin Ologeanu Dan LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 32 AS GLORIA SECUSIGIU - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare A Stadion SECUSIGIU 2011-06-19 Iacob Nicolae Liviu Nicoraș I. Negrilă Cristian Gabriel Toderici Mircea HAMZA IOAN
RESTANTA AS ALUNIŞ - AS SEDERHAT Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2011-06-15 Butunoi Adrian Cătălin Iacob Nicolae Liviu Nicoraș Violeta Tiulea Cornel SFĂT GHEORGHE
ETAPA 30 CS INTER ARAD - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare A Stadion SEGA 2011-06-04 Deac Ionel Alin Iacob Nicolae Liviu Puicea Claudiu Gheorghe Rosca Mircea BOGDAN IOAN
ETAPA 3O FC ZIMANDU NOU - CS ATLETICO ARAD Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2011-06-05 Bora Alin Eugen Iacob Nicolae Liviu Pantea Sebastian Herteg Doru PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 32 CS VOINŢA MAILAT - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion MAILAT 2011-05-28 Herţeg Dorinel Iacob Nicolae Liviu Mocan Ciprian Dumitru Apatean Adrian BIRO GABOR
ETAPA 28 CS MONEASA - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion MONEASA 2011-05-22 Coroban Cristian Ionel Iacob Nicolae Liviu Puicea Claudiu Gheorghe Rosca Mircea JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 21 AC ŞAGU - V. SEMLAC Liga Promotie A Stadion ŞAGU 2011-05-21 Barta Paul Sebastian Iacob Nicolae Liviu Rad Adrian Sorin PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 27 AS ALUNIŞ - AS SEDERHAT Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2011-05-15 Butunoi Adrian Cătălin Iacob Nicolae Liviu Nicoraș Violeta Tiulea Cornel SFĂT GHEORGHE
ETAPA 29 AS AQUA VEST ARAD - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2011-05-18 Barta Paul Sebastian Iacob Nicolae Liviu Mocan Ciprian Dumitru Tiulea Cornel ŞANDOR IOAN
ETAPA 28 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion PILU 2011-05-07 Vasi Alexandru Iulian Iacob Nicolae Liviu Burcă Sergiu Lucian Ologeanu Dan Cristian LEAC IOAN
ETAPA 20 AS MĂNĂȘTUR - V. NADLAC Liga Promotie A Stadion MĂNĂȘTUR 2011-05-08 Iacob Nicolae Liviu Şeran Adrian Kocsis Eduard Manusov Iosif
ETAPA 25 AS VOINŢA MUNAR - CS INTER ARAD Liga Onoare A Stadion MUNAR 2011-04-27 Coroban Cristian Ionel Iacob Nicolae Liviu Hromei Alexandru Braniscan Ioan Vida Marcel
ETAPA 25 CS REGAL HORIA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga Onoare B Stadion HORIA 2011-05-01 Vasi Alexandru Iulian Iacob Nicolae Liviu Aniculăesei Mihai Cornel Herteg Doru LEAC IOAN
ETAPA 25 CS VIITORUL SATU NOU - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-04-17 Bogdan Loredan Mocanu Silviu Flaviu Iacob Nicolae Liviu Vatran Dorin PĂCURAR AUGUSTIN
RESTANTA AS UNIREA ŞEITIN - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-04-20 Bogdan Loredan Cristea Emil Ioan Iacob Nicolae Liviu Tiulea Cornel DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 21 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion SÂNICOLAU MIC 2011-04-10 Vasi Alexandru Iulian Iacob Nicolae Liviu Vasile Ioan Adrian Axente Mircea GHERGHEL EMANOIL
REPROGRAMAT AS UNIREA ŞEITIN - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-04-13 Bogdan Loredan Cristea Emil Ioan Iacob Nicolae Liviu Tiulea Cornel DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 22 AS VOINŢA MACEA - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion MACEA 2011-04-01 Deac Ionel Alin Iacob Nicolae Liviu Vesa Pavel Florin Tiulea Cornel BABĂU ROMULUS
ETAPA 13 O. BUJAC - AC ŞAGU Liga Promotie A Stadion SEGA 2011-04-02 Iacob Nicolae Liviu Nagy Zoltan Nicoraș Ionuț Ciurescu Victor
ETAPA 20 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS MONEASA Liga Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 2011-03-27 Ardelean Mircea Florin Iacob Nicolae Liviu Vesa Pavel Florin Axente Mircea PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 21 AS UNIREA ŞEITIN - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-03-19 Bogdan Loredan Cristea Emil Ioan Iacob Nicolae Liviu Tiulea Cornel DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 21 AS UNIREA ŞEITIN - CS ŞOIMII TAUŢ Juniori Stadion ȘEITIN 2011-03-19 Iacob Nicolae Liviu
ETAPA 19 AS GLORIA SECUSIGIU - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A Stadion SECUSIGIU 2011-03-20 Hidiş Sferdian Ioan Iacob Nicolae Liviu Daşcău Ovidiu Claudiu Alb Ioan SIMA VIOREL
ETAPA 20 SC FC UTA II SA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion SEGA 2011-03-11 Vasi Alexandru Iulian Hărduţ Gabriel Dumitru Iacob Nicolae Liviu Ologeanu Dan LUCACI ADRIAN
ETAPA 19 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2010-12-04 Bogdan Loredan Iacob Nicolae Liviu Ianoşi Laurenţiu Adrian Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
ETAPA 18 CS INEU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion INEU 2010-11-27 Burza Cristian Mirel Bujor Iacob Nicolae Liviu Berar Marius Florin Buica Dumitru ARDELEAN NICOLAE
ETAPA 13 V. FELNAC - P. GHIOROC Liga Promotie A Stadion FELNAC 2010-11-21 Iacob Nicolae Liviu Coşovan Ciprian Ioan Nicoraș Violeta Dehelean Nicolae
ETAPA 12 AS MĂNĂȘTUR - AC ŞAGU Liga Promotie A Stadion MĂNĂȘTUR 2010-11-14 Negrilă Raul Marcel Iacob Nicolae Liviu Mariş Sorin GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 15 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2010-11-07 Biro Gabor Oliver Iacob Nicolae Liviu Vesa Pavel Florin Buica Dumitru ŞANDOR IOAN
ETAPA 13 AS VICTORIA PRO NĂDLAC - AS SEDERHAT Liga Onoare A Stadion NĂDLAC 2010-11-06 Herţeg Dorinel Iacob Nicolae Liviu Berar Marius Florin Braniscan Ioan BOGDAN IOAN
ETAPA 12 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare A Stadion SĂVÂRŞIN 2010-10-31 Vasile Dumitru Gheorghe Iacob Nicolae Liviu Şeran Adrian Negru Marin BARNA DAN
ETAPA 11 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS PROGRESUL NĂDAB Liga Onoare B Stadion ŞIMAND 2010-10-24 Barta Paul Sebastian Iacob Nicolae Liviu Sechereş Sergiu Paul Herteg Doru RACHINOIU VIOREL
ETAPA 3 AS SEMLECANA SEMLAC - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2010-10-13 Burza Cristian Mirel Bujor Iacob Nicolae Liviu Hromei Alexandru Vida Marcel DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 9 AS VOINŢA MUNAR - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga Onoare A Stadion MUNAR 2010-10-10 Pantea Sebastian Iacob Nicolae Liviu Daşcău Ovidiu Claudiu Vida Marcel BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 10 AS AQUA VEST ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2010-10-02 Burza Cristian Mirel Bujor Iacob Nicolae Liviu Stamatoiu Alexandru Dacian Herteg Doru BABĂU ROMULUS
ETAPA 8 CS RECOLTA APATEU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 2010-10-03 Pantea Sebastian Iacob Nicolae Liviu Ardelean Paul Giorgian Gornic Mircea PINTEA MIHAI
ETAPA 4 AS CETATE DEZNA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Cupa Romaniei Stadion DEZNA 2010-10-06 Coroban Cristian Ionel Băla Casian Andrei Iacob Nicolae Liviu Apatean Adrian ROMANESCU RADU
ETAPA 7 AS ALUNIŞ - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2010-09-26 Biro Gabor Oliver Iacob Nicolae Liviu Nagy Zoltan Toderici Mircea HAMZA IOAN
Etapa 8 CS VOINŢA MAILAT - CS VLADIMIRESCU 2003 Liga a 4 a Stadion MAILAT 2010-09-18 Boruga Carlos Răzvan Iacob Nicolae Liviu Nagy Zoltan Tripa Claudiu DOMIDE FLAVIUS
Etapa 6 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare B Stadion ŢIPAR 2010-09-19 Trif Cristian Alin Iacob Nicolae Liviu Kope Attila Norbert Forton Nicusor BARNA DAN
Etapa 7 AS SEMLECANA SEMLAC - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2010-09-15 Cadar Răzvan Olimpiu Iacob Nicolae Liviu Berar Marius Florin Vatran Dorin SFĂT GHEORGHE
Etapa 4 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS ATLETICO ARAD Liga Onoare A Stadion SÂNICOLAU MIC 2010-09-12 Vasile Dumitru Gheorghe Iacob Nicolae Liviu Dumitru Flavia Daniela Vatran Dorin SCRIDON DANIEL
Etapa 2 04-05 Septembrie 2010 N.SINTEA MARE - C. CRAIVA Liga Promotie B Stadion SINTEA MARE 2010-09-04 Iacob Nicolae Liviu Mako Andras Mako Andrei Sebastian Ciurescu Victor
Inregistrari in baza de date: 186

ajf_arad