• NAGHI Remus Ionuţ
  • Data nasterii: 1979-12-14
  • Domiciliul:Moroda
  • Inaltime: 179 (cm)
  • Arbitru din anul: 1999-12-14
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru Asistent
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Economist
  • Ocupatia actuala: Lector Universitar
  • Limbi straine cunoscute: Engleză
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
22 AS CETATE DEZNA - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2017-06-18 MAKO Andrei Sebastian NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai JUȘCÃ Teodor
21 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2017-06-11 MAKO Andrei Sebastian NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai PEȘTE Bogdan Dumitru
30 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-06-03 BÎTEA Radu Bogdan ARSA Emil NAGHI Remus Ionuț TĂNĂSESCU Romulus Cristian RAD Vasile
20 CS OLIMPIA BOCSIG - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2017-06-04 BÎTEA Radu Bogdan NAGHI Remus Ionuț DOBÂNDĂ Dinu MAKO Andraș
17 CS REAL HORIA - C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2017-05-28 PÃTROI Ciprian NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai BUDA Leontin
27 CS UNIREA SÎNTANA - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2017-05-13 ARDELEAN Mircea Florin MIHOC Alina NAGHI Remus Ionuț BIRO Gabor Oliver SFÃT Gheorghe
25 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS INEU Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2017-05-06 DEAC Ionel Alin NAGHI Remus Ionuț HÃRDUȚ Gabriel Dumitru TĂNĂSESCU Romulus Cristian MÃRGINEAN Valer
14 C.S. SPERANŢA CHIER - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2017-05-07 PETROVAN Florin NAGHI Remus Ionuț DAȘCÃU Ovidiu Claudiu GYENGYE Iosif
23 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2017-04-22 BOGDAN Loredan NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai TODERICI Mircea MAKO Andraș
19 CS INEU - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion CENTRAL INEU 2017-04-24 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț MAGOCS Maria Monica
21 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-04-15 ARDELEAN Mircea Florin MOCANU Silviu Flaviu NAGHI Remus Ionuț ALEXA Marius LOVAS Iosif Ioan
17 C.S. ŞICULA 2016 - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion ŞICULA 2017-04-19 NAGHI Remus Ionuț CRÎSTA Eusebio Antoniu PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru JUȘCÃ Teodor
25 CS OLIMPIA BOCSIG - A.C.S. SOCODOR Categoria Juniori D Stadion BOCSIG 2017-04-13 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț
20 AS DOROBANŢI - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2017-04-08 COROBAN Cristian Ionel NAGHI Remus Ionuț NAGY Zoltan TĂNĂSESCU Romulus Cristian VIDA Constantin
12 CS OLIMPIA BOCSIG - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2017-04-02 BĂDICĂ Flavius Marian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NAGHI Remus Ionuț PEȘTE Bogdan Dumitru
18 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2017-03-25 BOLCAȘ Alin Călin NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai ALEXA Marius Andrei VIDA Constantin
17 AS CETATE SĂVÎRŞIN - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2017-03-18 DEAC Ionel Alin ARSA Emil NAGHI Remus Ionuț TIULEA Cornel HAMZA Ioan
16 CS INEU - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion INEU 2017-03-11 BÎTEA Radu Bogdan NAGHI Remus Ionuț BETEA Sorina Georgiana OLOGEANU Dan MAKO Andraș
13 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - UTA B.D. 2003 Categoria Juniori C Stadion CERMEI 2017-03-13 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru
12 CS INEU - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion CENTRAL INEU 2017-03-06 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț CRÎSTA Eusebio Antoniu
15 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-11-26 BURZA Cristian Mirel NAGHI Remus Ionuț DUMITRU Flavia Daniela MANUȘOV Iosif ROȘU Eugen
11 CS INEU - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori C Stadion CENTRAL INEU 2016-11-28 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț CRÎSTA Eusebio Antoniu
17 CS OLIMPIA BOCSIG - ACADEMIA BROSOVSZKY Categoria Juniori D Stadion BOCSIG 2016-11-29 NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai
14 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2016-11-19 HERȚEG Dorinel NAGHI Remus Ionuț CRISTEA Emil Ioan BONDAR Mircea Constantin COMAN Ovidiu
10 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS INEU Categoria Juniori C Stadion CERMEI 2016-11-21 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț CRÎSTA Eusebio Antoniu
13 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS INEU Liga a 4 a StadionCURTICI 2016-11-12 JURCĂ Tudor Florin ARDELEAN Paul Giorgian NAGHI Remus Ionuț BIRO Oliver HAMZA Ioan
9 CS INEU - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion CENTRAL INEU 2016-11-14 MAKO Andrei Sebastian BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț
12 A.C.S. SOCODOR - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2016-11-05 BOLCAȘ Alin Călin NAGHI Remus Ionuț DREGHICI Flavius Cristian ENOIU Traian ROȘU Eugen
11 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2016-11-06 COVACI Sergiu Cristian CRÎSTA Eusebio Antoniu NAGHI Remus Ionuț PEȘTE Bogdan Dumitru
8 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2016-11-07 ARDELEAN Ioan Viorel BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț
11 AS PROGRESUL PECICA - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-10-29 HERȚEG Dorinel NAGHI Remus Ionuț PÂSLARU Andrei CADAR Răzvan JUȘCÃ Teodor
8 CS MONEASA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2016-10-30 COROBAN Cristian Ionel BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț GORNIC Mircea
10 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2016-10-22 BOLCAȘ Alin Călin BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț CADAR Răzvan ROȘU Eugen
9 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2016-10-15 COROBAN Cristian Ionel ARSA Emil NAGHI Remus Ionuț MANUȘOV Iosif HAMZA Ioan
6 CS MONEASA - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2016-10-16 VESA Pavel Florin MOLDOVEANU Ionel Alexandru NAGHI Remus Ionuț PÃCURAR Augustin
8 CS INEU - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2016-10-08 BOLCAȘ Alin Călin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NAGHI Remus Ionuț ENOIU Traian MAKO Andraș
7 CS BELIU - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2016-10-09 BOGDAN Loredan NAGHI Remus Ionuț HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ALEXA Marius
7 A.C.S. SOCODOR - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2016-10-01 NICORAȘ Ionuț Vasile BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț TODERICI Mircea JUȘCÃ Teodor
4 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-10-02 PETROVAN Florin BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț GYENGYE Iosif
6 CS INEU - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2016-09-24 COROBAN Cristian Ionel CÃȘUȚ Cristian NAGHI Remus Ionuț BUDA Leontin MAKO Andraș
3 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2016-09-25 JURCĂ Tudor Florin NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai PEȘTE Bogdan Dumitru
4 CS ATLETICO ARAD - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-09-17 BOLCAȘ Alin Călin BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț CRISTI T.
2 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-09-18 ARDELEAN Ioan Viorel BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț RUSAN Dumitru
4 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-09-10 BURZA Cristian Mirel NAGHI Remus Ionuț RADU Paul BONDAR Mircea Constantin MAKO Andraș
1 CS MONEASA - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2016-09-11 ARDELEAN Ioan Viorel DEHELEAN Patrick Alin NAGHI Remus Ionuț MAKO Andraș
3 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-09-03 COROBAN Cristian Ionel BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț TODERICI Mircea VIDA Constantin
2 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2016-09-04 TRIF Cristian Alin PANTEA Sebastian NAGHI Remus Ionuț RUSAN Dumitru
3 C.S. ŞICULA 2016 - CS PODGORIA GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2016-09-07 NAGHI Remus Ionuț ȘUȘCÃ Nicoleta SUCIU Andreea PÃCURAR Augustin
2 CS UNIREA GURAHONŢ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Cupa Romaniei Stadion GURAHONT 2016-09-06 GHEORGHE Valentin BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț PÃCURAR Augustin
2 CS INEU - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion INEU 2016-08-27 BÎTEA Radu Bogdan PANTEA Sebastian NAGHI Remus Ionuț MANUȘOV Iosif RAD Vasile
1 CS VIITORUL SATU NOU - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion SATU NOU 2016-08-27 BÎTEA Radu Bogdan PANTEA Sebastian NAGHI Remus Ionuț GYENGYE Iosif
2 CS INEU - C.S. ŞICULA 2016 Juniori 1 Seria B Stadion CENTRAL INEU 2016-08-31 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru NAGHI Remus Ionuț PÃCURAR Augustin
26 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-06-19 ARDELEAN Ioan Viorel BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț RUSAN Dumitru
25 CS RECOLTA APATEU - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2016-06-12 BOLCAȘ Alin Călin TURGYAN Cătălin NAGHI Remus Ionuț MAKO Andraș
24 CS VIITORUL SATU NOU - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2016-06-04 ARDELEAN Ioan Viorel BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț PEȘTE Bogdan Dumitru
26 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2016-05-29 TRIF Cristian Alin NAGHI Remus Ionuț DREGHICI Flavius Cristian BONDAR Mircea Constantin MÃRGINEAN Valer
22 CS VIITORUL SATU NOU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2016-05-21 COROBAN Cristian Ionel DUMITRU Flavia Daniela NAGHI Remus Ionuț MIRON Marian
22 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2016-05-23 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț TOMUȚ Cristian
24 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-05-14 ARDELEAN Mircea Florin PÂSLARU Andrei NAGHI Remus Ionuț MANUȘOV Iosif LOVAS Iosif Ioan
23 AS PROGRESUL PECICA - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-05-07 GORNIC Alexandru Dan NAGHI Remus Ionuț IOVA Cătălin Ionuț ALEXA Marius HAMZA Ioan
20 CS OLIMPIA BOCSIG - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2016-05-08 BOLCAȘ Alin Călin DOBÂNDĂ Dinu NAGHI Remus Ionuț PEȘTE Bogdan Dumitru
20 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2016-05-09 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru NAGHI Remus Ionuț
27 VIITORUL 3 ARAD - CS INEU Categoria Juniori D Stadion TÂRNOVA 2016-05-06 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț
19 CS UNIREA GURAHONŢ - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2016-05-05 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru NAGHI Remus Ionuț PÃCURAR Augustin
26 CS ŞOIMII PÎNCOTA - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion SELEUŞ 2016-05-04 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț
21 CS OLIMPIA BOCSIG - ATLETICO 2007 Categoria Juniori E Stadion BOCSIG 2016-05-03 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț
21 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2016-04-24 BÎTEA Radu Bogdan NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai ALEXA Marius Andrei JUȘCÃ Teodor
18 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2016-04-28 BERARIU Lucian Mihai MORAR Daniel NAGHI Remus Ionuț MAKO Andraș
18 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2016-04-26 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț TOMUȚ Cristian
23 CS INEU - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion INEU 2016-04-22 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț
18 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-04-17 BOLCAȘ Alin Călin BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț PEȘTE Bogdan Dumitru
16 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - C.S. MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2016-04-17 BOLCAȘ Alin Călin BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț PEȘTE Bogdan Dumitru
19 AS AQUA VEST ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2016-04-09 BÎTEA Radu Bogdan NAGHI Remus Ionuț TOMUȚA Sebastian Florin MANUȘOV Iosif SCRIDON Daniel
16 CS OLIMPIA BOCSIG - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2016-04-03 ARDELEAN Mircea Florin BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț OLOGEANU Dan
15 CS INEU - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion INEU 2016-04-04 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț TOMUȚ Cristian
17 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion CERMEI 2016-03-27 DEAC Ionel Alin NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai BUDA Leontin MAKO Andraș
14 CS RECOLTA APATEU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2016-03-20 GORNIC Alexandru Dan BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț OLOGEANU Dan
13 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2016-03-21 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru NAGHI Remus Ionuț
14 CS UNIREA SÎNTANA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-03-05 GORNIC Alexandru Dan NAGHI Remus Ionuț PÂSLARU Andrei ALEXA Marius Andrei MAKO Andraș
13 CS RECOLTA APATEU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-11-22 BĂDICĂ Flavius Marian NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai MÂNDRU Ștefan
12 V.LUNCA TEUZ CERMEI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion CERMEI 2015-11-15 BURZA Cristian Mirel NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai OLOGEANU Dan Cristian COMAN Ovidiu
11 CS RECOLTA APATEU - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-11-08 IACOB Nicolae Liviu NAGHI Remus Ionuț NAGY Zoltan ALB Ioan
10 ACS UTA B.D. II - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2015-11-01 ARDELEAN Mircea Florin NAGHI Remus Ionuț LAUKO Claudiu Cosmin OLOGEANU Dan Cristian MÃRGINEAN Valer
8 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion Seleus 2015-11-02 NAGHI Remus Ionuț TĂMAȘ Eugen BERARIU Lucian Mihai
9 AS CRIŞUL ALB BUTENI - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2015-10-25 DEAC Ionel Alin LAUKO Claudiu Cosmin NAGHI Remus Ionuț PÃCURAR Augustin
8 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2015-10-17 BOGDAN Loredan NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai HERȚEG Doru MÃRGINEAN Valer
8 U.GURAHONT - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2015-10-18 JURCĂ Tudor Florin NAGHI Remus Ionuț GUDIU Ionel Florin PÃCURAR Augustin
7 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS INEU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2015-10-11 ARSA Emil BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț ENOIU Traian
6 AS PROGRESUL PECICA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PECICA 2015-10-03 BÎTEA Radu Bogdan NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai HERȚEG Doru SFÃT Gheorghe
5 AS CETATE DEZNA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-09-27 POPA Paul BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț TODERICI Mircea
4 CS ATLETICO ARAD - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-09-19 BURCĂ Daniel Adrian BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț HERȚEG Doru
3 AS AQUA VEST ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2015-09-12 BURZA Cristian Mirel NAGHI Remus Ionuț BONDAR Daniel HERȚEG Doru SFÃT Gheorghe
2 CS RECOLTA APATEU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-09-06 ARDELEAN Mircea Florin NAGHI Remus Ionuț PÃTROI Ciprian PEȘTE Bogdan Dumitru
1 ACS UTA II B.D. - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2015-08-30 JURCĂ Tudor Florin NAGHI Remus Ionuț ARSA Emil TIULEA Cornel SCRIDON Daniel
1 O. BOCSIG - AS ALUNIŞ Cupa Romaniei Stadion BOCSIG 2015-08-23 RIȚA Flavius Ionel VESA Pavel Florin NAGHI Remus Ionuț JUȘCÃ Teodor
30 O. BOCSIG - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2015-06-28 VASI Alexandru Iulian NAGHI Remus Ionuț HANYECZ Dan RUSAN Dumitru JUȘCÃ Teodor
28 U.GURAHONT - S.PANCOTA II Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2015-06-14 OLARIU Laurențiu NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai PETRIȘOR Gheorghe GYENGYE Iosif
27 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-06-07 GORNIC Alexandru Dan NAGHI Remus Ionuț NAGY Zoltan RUSAN Dumitru JUȘCÃ Teodor
25 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2015-04-30 GORNIC Alexandru Dan NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai HERȚEG Doru VIDA Constantin
25 AS CETATE DEZNA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-05-24 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Maghiar Petre Miron Marian
24 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-05-17 TRIF CRISTIAN ALIN NAGHI REMUS IONUŢ STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Ciurescu Victor Miron Marian
22 V.LUNCA TEUZ CERMEI - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion CERMEI 2015-05-10 ARDELEAN MIRCEA FLORIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN NAGHI REMUS IONUŢ Braniscan Ioan PĂCURAR AUGUSTIN
22 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2015-05-03 TRIF CRISTIAN ALIN NAGHI REMUS IONUŢ ANDEA ALEXANDRU Rusan Dumitru JUŞCĂ TEODOR
21 S. PANCOTA II - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2015-04-26 OLARIU LAURENŢIU NAGHI REMUS IONUŢ IOVA CĂTĂLIN IONUT Tripa Claudiu BABĂU ROMULUS
19 AVINTUL TARNOVA - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2015-04-11 WERNITZER ADRIAN PAUL NAGHI REMUS IONUŢ LOVAS ALEXANDRU Rusan Dumitru BERAR DANIEL
17 AS PROGRESUL PECICA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion PECICA 2015-04-04 TRIF CRISTIAN ALIN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Herteg Doru SCRIDON DANIEL
11 N.SINTEA MARE - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2015-04-05 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL NAGHI REMUS IONUŢ PĂTROI CIPRIAN Maghiar Petre
17 O. BOCSIG - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2015-03-29 ARDELEAN MIRCEA FLORIN NAGHI REMUS IONUŢ MATEUT CALIN Rusan Dumitru Gaie Cornel
15 CS INEU - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion INEU 2015-03-29 NAGHI REMUS IONUŢ TAMAS EUGEN
16 AS CETATE DEZNA - S.PANCOTA II Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-03-22 OLARIU LAURENŢIU NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Rusan Dumitru PĂCURAR AUGUSTIN
14 N. SEBIS II - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion SEBIS 2015-03-15 GORNIC ALEXANDRU DAN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Herteg Doru Coman Ovidiu
11 O. BOCSIG - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-10-26 WERNITZER ADRIAN PAUL NAGHI REMUS IONUŢ MAKO ANDREI SEBASTIAN Manusov Iosif Lovas Iosif
11 N. SEBIS II - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion SEBIS 2014-10-19 ARDELEAN MIRCEA FLORIN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
8 S. LIPOVA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2014-09-27 FODORUŢ LAURENŢIU NAGHI REMUS IONUŢ BOLCAŞ ALIN CĂLIN Tripa Claudiu BIRO GABOR
5 CS INEU - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion INEU 2014-09-28 BOLCAŞ ALIN CĂLIN NAGHI REMUS IONUŢ SALADEA SORIN Ologeanu Dan Cristian
6 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-09-21 BOGDAN LOREDAN NAGHI REMUS IONUŢ MATEUT CALIN Mihuța Petru BERAR DANIEL
6 AS VICTORIA LUNCA TEUZ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion CERMEI 2014-09-14 FODORUŢ LAURENŢIU ARSA EMIL NAGHI REMUS IONUŢ Tiulea Cornel Coman Ovidiu
4 U.GURAHONT - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2014-09-07 VASI ALEXANDRU IULIAN NAGHI REMUS IONUŢ PANTEA ANDREI ALEX. Rusan Dumitru Tarlea Mihai
4 AS AQUA VEST ARAD - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2014-08-30 DEAC IONEL ALIN NAGHI REMUS IONUŢ NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Braniscan Ioan Mako Andras
3 CS OLIMPIA BOCSIG - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-08-31 HERŢEG DORINEL NAGHI REMUS IONUŢ MADA MADALIN Rusan Dumitru Gaie Cornel
30 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-06-29 BOGDAN LOREDAN NAGHI REMUS IONUŢ JUNGER ANDREAS THOMAS Ciurescu Victor Vida Marcel
29 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2014-06-22 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Enoiu Traian Tarlea Mihai
28 N. SEBIS II - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-06-15 HERŢEG DORINEL NAGHI REMUS IONUŢ BETEA SORINA GEORGIANA Enoiu Traian BIRO GABOR
27 CS RECOLTA APATEU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-06-08 HERŢEG DORINEL NAGHI REMUS IONUŢ SICLOVAN PAUL ALEX. Rusan Dumitru MÂNDRU ŞTEFAN
26 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-06-01 FODORUŢ LAURENŢIU NAGHI REMUS IONUŢ BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Petrisor Gheorghe MÂNDRU ŞTEFAN
28 CS UNIREA SÎNTANA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2014-05-23 NICORAŞ IONUŢ VASILE NAGHI REMUS IONUŢ JUNGER ANDREAS THOMAS Herteg Doru VACZI GHEORGHE
25 N. SEBIS II - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2014-05-24 ARDELEAN MIRCEA FLORIN NAGHI REMUS IONUŢ PUICEA CLAUDIU GHE. Tiulea Cornel Marginean Valer
27 CS ŞOIMII TAUŢ - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2014-05-17 JURCĂ TUDOR FLORIN NAGHI REMUS IONUŢ IOVA CĂTĂLIN IONUT Jivan Mihai II Rad Vasile
18 CS MONEASA - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2014-05-18 OLARIU LAURENŢIU NAGHI REMUS IONUŢ TAU ALEXANDRU BORA GLIGORE
26 V.LUNCA TEUZ CERMEI - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion CERMEI 2014-05-11 BÎTEA RADU BOGDAN NAGHI REMUS IONUŢ CRISTEA EMIL IOAN Vatran Dorin Coman Ovidiu
23 CS DACIA BELIU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2014-05-10 DEAC IONEL ALIN NAGHI REMUS IONUŢ STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Braniscan Ioan Coman Ovidiu
25 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2014-05-04 BÎTEA RADU BOGDAN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Braniscan Ioan SCRIDON DANIEL
21 O. BOCSIG - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-04-27 PALCU GHEORGHE MARIUS NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Rusan Dumitru Gaie Cornel
23 CS UNIREA SÎNTANA - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2014-04-18 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
22 CS ŞOIMII TAUŢ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2014-04-12 GORNIC ALEXANDRU DAN ARSA EMIL NAGHI REMUS IONUŢ Enoiu Traian BERAR DANIEL
22 Jun. CS ŞOIMII TAUŢ - Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI Jun. liga 4 Stadion TAUȚ 2014-04-12 NAGHI REMUS IONUŢ
18 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2014-04-06 RIŢA FLAVIUS IONEL NAGHI REMUS IONUŢ COJOCARIU DAN CRISTIAN Dehelean Nicolae JUŞCĂ TEODOR
17 CS DACIA BELIU - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2014-03-29 NICORAŞ IONUŢ VASILE NAGHI REMUS IONUŢ SICLOVAN PAUL ALEX. Enoiu Traian PĂCURAR AUGUSTIN
12 V. CHERELUŞ - S.PANCOTA II Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2014-03-30 ILEA ALEXANDRU IONUŢ NAGHI REMUS IONUŢ SERAN IOANA LOREDANA Negru Marin
16 O. BOCSIG - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-03-23 COROBAN CRISTIAN IONEL NAGHI REMUS IONUŢ NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Negru Marin JUŞCĂ TEODOR
18 CS ŞOIMII TAUŢ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2014-03-15 BOGDAN LOREDAN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Ciurescu Victor BABĂU ROMULUS
17 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2013-11-30 TRIF CRISTIAN ALIN NAGHI REMUS IONUŢ ROTARIU PATRICK GEORGE Dumitru Florin BIRO GABOR
16 CS ŞOIMII TAUŢ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2013-11-23 HERŢEG DORINEL ALEXA MARIUS ANDREI NAGHI REMUS IONUŢ Tiulea Cornel Rad Vasile
16 Jun. CS ŞOIMII TAUŢ - Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Jun. liga 4 Stadion TAUȚ 2013-11-23 NAGHI REMUS IONUŢ
14 N. SEBIS - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2013-11-17 BÎTEA RADU BOGDAN NAGHI REMUS IONUŢ GUDIU IONEL FLORIN Manusov Iosif SCRIDON DANIEL
14 AS SEMLECANA SEMLAC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2013-11-10 BURCĂ DANIEL ADRIAN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Tiulea Cornel BERAR DANIEL
9 P. GHIOROC - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion GHIOROC 2013-11-02 DEAC IONEL ALIN NAGHI REMUS IONUŢ KOCSIS EDUARD Rad Vasile
12 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS CS UTA Liga a 4 a StadionCURTICI 2013-10-26 TRIF CRISTIAN ALIN NAGHI REMUS IONUŢ VASILE IOAN ADRIAN Herteg Doru LUCACI ADRIAN
8 V. CHERELUŞ - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2013-10-27 VASILE IOAN ADRIAN NAGHI REMUS IONUŢ BALAN BOGDAN BORA GLIGORE
10 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2013-10-20 OLARIU LAURENŢIU NAGHI REMUS IONUŢ PANA NATANAEL Dehelean Nicolae Tarlea Mihai
10 CS ŞOIMII TAUŢ - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2013-10-12 GORNIC ALEXANDRU DAN NAGHI REMUS IONUŢ VASILE IOAN ADRIAN Ciurescu Victor CIOS DĂNUŢ
6 V. CHERELUŞ - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2013-10-13 IACOB NICOLAE LIVIU NAGHI REMUS IONUŢ CENADAN RADU Mihuța Petru
8 AVINTUL TARNOVA - N. SEBIS Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2013-10-06 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Toderici Mircea Gaie Cornel
8 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2013-09-29 JURCĂ TUDOR FLORIN NAGHI REMUS IONUŢ VASILE IOAN ADRIAN Ciurescu Victor BERAR DANIEL
7 O. BUJAC - S LIPOVA Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2013-09-28 FODORUŢ LAURENŢIU PANTEA SEBASTIAN ADRIAN NAGHI REMUS IONUŢ Ciurescu Victor CIOS DĂNUŢ
7 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion CERMEI 2013-09-22 NICORAŞ IONUŢ VASILE NAGHI REMUS IONUŢ NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Enoiu Traian DOMIDE FLAVIUS
5 O. BOCSIG - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-09-15 OLARIU LAURENŢIU NAGHI REMUS IONUŢ PANA NATANAEL Petrisor Gheorghe PĂCURAR AUGUSTIN
5 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-09-08 GORNIC ALEXANDRU DAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN NAGHI REMUS IONUŢ Herteg Doru DOMIDE FLAVIUS
4 CS VIITORUL SATU NOU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2013-09-07 COROBAN CRISTIAN IONEL NAGHI REMUS IONUŢ SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN Dumitru Florin Marginean Valer
4 CS ŞOIMII TAUŢ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2013-08-31 FODORUŢ LAURENŢIU NAGHI REMUS IONUŢ BOLCAŞ ALIN CĂLIN Apatean Adrian CIOS DĂNUŢ
3 N. SEBIS - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2013-09-01 HERŢEG DORINEL NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Rusan Dumitru JUŞCĂ TEODOR
2 CS RECOLTA APATEU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2013-08-25 JURCĂ TUDOR FLORIN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Mihuța Petru Pirvulescu Dan
1 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2013-08-10 BOGDAN LOREDAN NAGHI REMUS IONUŢ IOVA CĂTĂLIN IONUT Dumitru Florin BIRO GABOR
33 AS CETATE DEZNA - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2013-06-23 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL NAGHI REMUS IONUŢ GHEORGHE VALENTIN Vatran Dorin Pirvulescu Dan
34 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2013-06-09 TRIF CRISTIAN ALIN NAGHI REMUS IONUŢ TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Toderici Mircea BABĂU ROMULUS
32 AS AQUA VEST ARAD - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-06-01 HERŢEG DORINEL NAGHI REMUS IONUŢ GHEORGHE VALENTIN Vatran Dorin Coman Ovidiu
30 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion MAILAT 2013-05-25 BURCĂ DANIEL ADRIAN NAGHI REMUS IONUŢ NAGY ZOLTAN Tripa Claudiu LUCACI ADRIAN
29 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2013-05-18 TRIF CRISTIAN ALIN COROBAN CRISTIAN IONEL NAGHI REMUS IONUŢ Enoiu Traian DOMIDE FLAVIUS
27 SC FC UTA II SA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2013-05-10 DEAC IONEL ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NAGHI REMUS IONUŢ Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
26 CS ŞOIMII TAUŢ - CS INEU Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2013-05-03 VASI ALEXANDRU IULIAN NAGY ZOLTAN NAGHI REMUS IONUŢ Apatean Adrian SCRIDON DANIEL
22 V. ALMAŞ - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion CIL 2013-04-28 GHEORGHE VALENTIN NAGHI REMUS IONUŢ MADA MADALIN Negru Marin Gaie Cornel
23 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2013-04-14 VASI ALEXANDRU IULIAN NAGHI REMUS IONUŢ VESA PAVEL FLORIN Buica Dumitru Vida Marcel
19 AS CETATE DEZNA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2013-04-07 ILEA ALEXANDRU IONUŢ NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Gornic Mircea PĂCURAR AUGUSTIN
21 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion TISA NOUĂ 2013-03-30 JURCĂ TUDOR FLORIN NAGHI REMUS IONUŢ JUNGER ANDREAS THOMAS Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
20 CS INEU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion INEU 2013-03-23 BÎTEA RADU BOGDAN BUDA LEONTIN NAGHI REMUS IONUŢ Herteg Doru Rad Vasile
20 Jun. CS INEU - Jun. S. TURNU Jun. liga 4 Stadion INEU 2013-03-23 NAGHI REMUS IONUŢ
18 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2013-03-24 COROBAN CRISTIAN IONEL NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Ciurescu Victor GYENGE IOSIF
19 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-03-10 BURZA CRISTIAN MIREL MOCAN CIPRIAN DUMITRU NAGHI REMUS IONUŢ Buica Dumitru LUCACI ADRIAN
17 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2013-03-09 JURCĂ TUDOR FLORIN NAGHI REMUS IONUŢ ROTARIU PATRICK GEORGE Bondar Mircea HAMZA IOAN
16 CS DACIA BELIU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-12-02 OLARIU LAURENŢIU IACOB NICOLAE LIVIU NAGHI REMUS IONUŢ Petrisor Gheorghe HAMZA IOAN
17 CS INEU - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 4 a Stadion INEU 2012-11-24 ARDELEAN MIRCEA FLORIN TODERICI MIRCEA NAGHI REMUS IONUŢ Dumitru Florin BERAR DANIEL
16 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2012-11-18 DEAC IONEL ALIN NAGHI REMUS IONUŢ VESA PAVEL FLORIN Axente Mircea JUŞCĂ TEODOR
13 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-11-11 BOGDAN LOREDAN NAGHI REMUS IONUŢ LAUKO CLAUDIU COSMIN Rusan Dumitru HAMZA IOAN
14 CS VOINŢA MAILAT - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion MAILAT 2012-11-03 GORNIC ALEXANDRU DAN NAGHI REMUS IONUŢ MOCAN CIPRIAN DUMITRU Tripa Claudiu Marginean Valer
13 CS UNIREA SÎNTANA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2012-10-27 BURZA CRISTIAN MIREL NAGHI REMUS IONUŢ PUICEA CLAUDIU GHE. Ologeanu Dan LUCACI ADRIAN
8 AS HĂLMAGIU - S LIPOVA Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2012-10-28 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN NAGHI REMUS IONUŢ Tripa Claudiu
10 O. BOCSIG - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2012-10-21 COROBAN CRISTIAN IONEL MOCAN CIPRIAN DUMITRU NAGHI REMUS IONUŢ Herteg Doru Pirvulescu Dan
11 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a StadionCURTICI 2012-10-13 BOGDAN LOREDAN MOCAN CIPRIAN DUMITRU NAGHI REMUS IONUŢ Toderici Mircea DOMIDE FLAVIUS
8 AS CETATE DEZNA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2012-10-07 POPA PAUL NAGHI REMUS IONUŢ CÎRMACI FILIP SERGIU Rusan Dumitru LEAC IOAN
9 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2012-09-30 BURCĂ DANIEL ADRIAN NAGHI REMUS IONUŢ JUNGER ANDREAS THOMAS Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
7 V. ALMAŞ - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion CIL 2012-09-29 FODORUŢ LAURENŢIU JIVAN MIHAI ADRIAN NAGHI REMUS IONUŢ Buica Dumitru BABĂU ROMULUS
8 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2012-09-23 TRIF CRISTIAN ALIN NAGHI REMUS IONUŢ PROTASE ALEXA MARIAN Toderici Mircea CIOS DĂNUŢ
8 Jun. S.SIRIA - Jun. V. TISA NOUA Jun. liga 4 Stadion ŞIRIA 2012-09-23 NAGHI REMUS IONUŢ
5 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion VÂRFURILE 2012-09-16 BURCĂ DANIEL ADRIAN NAGHI REMUS IONUŢ SERAN IOANA LOREDANA Ologeanu Dan BIZĂU BODNĂRAŞ
6 CS ŞOIMII TAUŢ - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-09-08 BÎTEA RADU BOGDAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN NAGHI REMUS IONUŢ Apatean Adrian CIOS DĂNUŢ
5 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2012-09-01 CADAR RĂZVAN OLIMPIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NAGHI REMUS IONUŢ Tiulea Cornel BABĂU ROMULUS
2 AS PROGRESUL PECICA - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion PECICA 2012-08-18 DEAC IONEL ALIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN NAGHI REMUS IONUŢ Enoiu Traian Rad Vasile
1 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2012-08-12 NICORAŞ IONUŢ VASILE CRISTEA EMIL IOAN NAGHI REMUS IONUŢ Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 32 CS DACIA BELIU - G. CERMEI Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-06-17 Jurca Tudor Mihoc Alina Naghi Remus Ionuţ Rosca Mircea BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 32 SC FC UTA II SA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-05-26 Barta Paul Sebastian Protase Alexa Marian Naghi Remus Ionuţ Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
ETAPA 29 AS CETATE DEZNA - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2012-05-27 Aniculăesei Mihai Cornel Naghi Remus Ionuţ Rad Adrian Sorin Negru Marin BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 28 Av. TARNOVA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2012-05-20 Deac Ionel Alin Iacob Nicolae Liviu Naghi Remus Ionuţ Ologeanu Dan PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 30 CS ŞOIMII TAUŢ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-05-12 Păducel Cristian Arsa Emil Naghi Remus Ionuţ Enoiu Traian JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 30 CS ŞOIMII TAUŢ - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori Stadion TAUȚ 2012-05-12 Naghi Remus Ionuţ
ETAPA 27 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2012-05-13 Bîtea Radu Bogdan Naghi Remus Ionuţ Dumitru Flavia Daniela Dumitru Florin PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 28 CS ŞOIMII TAUŢ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-05-05 Burza Cristian Mirel Bujor Naghi Remus Ionuţ Pantea Sebastian Apatean Adrian CIOS DĂNUŢ
ETAPA 27 AS SEMLECANA SEMLAC - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2012-04-29 Bogdan Loredan Naghi Remus Ionuţ Vesa Pavel Florin Tiulea Cornel BERAR DANIEL
ETAPA 23 AS CETATE DEZNA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2012-04-14 Jurca Tudor Naghi Remus Ionuţ Casut Cristian Manusov Iosif BOGDAN IOAN
ETAPA 21 G. CERMEI - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion CERMEI 2012-04-01 Păducel Cristian Vasile Ioan Adrian Naghi Remus Ionuţ Axente Mircea HAMZA IOAN
ETAPA 17 AVINTUL TARNOVA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2011-12-04 Barta Paul Sebastian Naghi Remus Ionuţ Şeran Adrian Negrilă Raul BORA GLIGORE
ETAPA 16 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2011-11-27 Olariu Laurenţiu Naghi Remus Ionuţ Aniculăesei Mihai Cornel Tiulea Cornel JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 15 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2011-11-20 Păducel Cristian Naghi Remus Ionuţ Gornic Alexandru Dan Vatran Dorin SCRIDON DANIEL
ETAPA 14 V. ALMAŞ - AS PRO GURBA Liga a 5 a Seria B Stadion CIL 2011-11-12 Tănăsescu Romulus Cristian Naghi Remus Ionuţ Berariu Lucian Mihai Petrisor Gheorghe Marginean Valer
ETAPA 15 CS INEU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion INEU 2011-11-05 Bogdan Loredan Hărduţ Gabriel Dumitru Naghi Remus Ionuţ Buica Dumitru Rad Vasile
ETAPA 13 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2011-11-06 Vasi Alexandru Iulian Naghi Remus Ionuţ Şeran Ioana Loredana Petrisor Gheorghe Marginean Valer
ETAPA 11 CS MONEASA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2011-10-23 Bogdan Loredan Naghi Remus Ionuţ Mocan Ciprian Dumitru Dehelean Nicolae RACHINOIU VIOREL
ETAPA 10 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion VÂRFURILE 2011-10-16 Burza Cristian Mirel Bujor Buda Leontin Naghi Remus Ionuţ Alb Ioan ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 11 CS VIITORUL SATU NOU - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-10-08 Deac Ionel Alin Buda Leontin Naghi Remus Ionuţ Buica Dumitru LEAC IOAN
ETAPA 11 CS VIITORUL SATU NOU - AS PROGRESUL PECICA Juniori StadionSATU NOU 2011-10-08 Naghi Remus Ionuţ
ETAPA 11 AS CETATE DEZNA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2011-10-09 Mako Andras Naghi Remus Ionuţ Şeran Adrian Belle Nicolae BORA GLIGORE
ETAPA 10 FC SÎNLEANI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2011-10-01 Vasi Alexandru Iulian Arsa Emil Naghi Remus Ionuţ Rosca Mircea LEAC IOAN
ETAPA 10 FC SÎNLEANI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori Stadion SÂNLEANI 2011-10-01 Naghi Remus Ionuţ
ETAPA 8 CS RECOLTA APATEU - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion BERECHIU 2011-10-02 Vasile Dumitru Gheorghe Naghi Remus Ionuţ Berariu Lucian Mihai Negru Marin RACHINOIU VIOREL
ETAPA 7 CS MONEASA - V. ALMAŞ Liga Onoare B Stadion MONEASA 2011-09-25 Burza Cristian Mirel Bujor Naghi Remus Ionuţ Şeran Ioana Loredana Vlad Remus JUŞCĂ TEODOR
CUPA ROM. CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS VICTORIA ZĂBRANI Cupa Romaniei Stadion ŞIRIA 2011-09-28 Cadar Răzvan Olimpiu Naghi Remus Ionuţ Mocan Ciprian Dumitru Herteg Doru BIRO GABOR
ETAPA 8 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-09-17 Ardelean Mircea Florin Naghi Remus Ionuţ Vesa Pavel Florin Axente Mircea JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 5 AS VOINŢA MACEA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga Onoare A Stadion MACEA 2011-09-11 Burza Cristian Mirel Bujor Naghi Remus Ionuţ Lauko Claudiu Rosca Mircea SCRIDON DANIEL
ETAPA 4 Av. TARNOVA - CS DACIA BELIU Liga Onoare B Stadion TÂRNOVA 2011-09-04 Burza Cristian Mirel Bujor Naghi Remus Ionuţ Berariu Lucian Mihai Rusan Dumitru HAMZA IOAN
CUPA ROM. FC ZIMANDU NOU - CS VOINŢA MAILAT Cupa Romaniei Stadion ZIMANDU NOU 2011-09-07 Trif Cristian Alin Toderici Mircea Naghi Remus Ionuţ Dumitru Florin LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 5 CS ŞIRIANA ŞIRIA - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2011-08-27 Cadar Răzvan Olimpiu Hărduţ Gabriel Dumitru Naghi Remus Ionuţ Dumitru Florin SFĂT GHEORGHE
ETAPA 3 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-08-20 Vasile Dumitru Gheorghe Hărduţ Gabriel Dumitru Naghi Remus Ionuţ Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 2 AS PRO GURBA - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion GURBA 2011-08-21 Cristea Silviu Florin Naghi Remus Ionuţ Berariu Lucian Mihai Belle Nicolae GYENGE IOSIF
ETAPA 1 CS RECOLTA APATEU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare B Stadion BERECHIU 2011-08-14 Bogdan Loredan Naghi Remus Ionuţ Berariu Lucian Mihai Alb Ioan ACKERMANN
ETAPA 33 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - AS VICTORIA BERECHIU Liga Onoare B Stadion VÂRFURILE 2011-06-25 Vasile Dumitru Gheorghe Naghi Remus Ionuţ Berariu Lucian Mihai Petrisor Gheorghe PINTEA MIHAI
ETAPA 32 AS PRO GURBA - CS REGAL HORIA Liga Onoare B Stadion GURBA 2011-06-19 Vasile Ioan Adrian Naghi Remus Ionuţ Kocsis Eduard ANULAT ANULAT
ETAPA 31 AS CETATE DEZNA - AS VICTORIA BERECHIU Liga Onoare B Stadion DEZNA 2011-06-12 Vasile Ioan Adrian Naghi Remus Ionuţ Gudiu Ionel Florin Enoiu Traian JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 34 AS SEMLECANA SEMLAC - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-06-04 Cadar Răzvan Olimpiu Mocanu Silviu Flaviu Naghi Remus Ionuţ Vatran Dorin LEAC IOAN
ETAPA 34 AS SEMLECANA SEMLAC - FC SÎNLEANI Juniori Stadion SEMLAC 2011-06-04 Naghi Remus Ionuţ
ETAPA 30 CS MONEASA - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion MONEASA 2011-06-05 Hidiş Sferdian Ioan Naghi Remus Ionuţ Şeran Ioana Loredana Belle Nicolae SFĂT GHEORGHE
ETAPA 32 CS VIITORUL SATU NOU - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-05-29 Bîtea Radu Bogdan Arsa Emil Naghi Remus Ionuţ Toderici Mircea ŞANDOR IOAN
ETAPA 32 CS VIITORUL SATU NOU - AS PROGRESUL PECICA Juniori StadionSATU NOU 2011-05-29 Naghi Remus Ionuţ
ETAPA 19 V. ALMAŞ - V. CHERELUŞ Liga Promotie B Stadion CIL 2011-05-28 Mako Andrei Sebastian Naghi Remus Ionuţ Mako Andras Belle Nicolae
ETAPA 30 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2011-05-21 Fodoruţ Laurenţiu Bolcaş Alin Călin Naghi Remus Ionuţ Tripa Claudiu LUCACI ADRIAN
ETAPA 21 P. COVĂSÂNȚ - F. CRUCENI Liga Promotie A Stadion COVĂSÂNȚ 2011-05-22 Pantea Sebastian Naghi Remus Ionuţ Stanciu Mihai Vlăduţ ŞANDOR IOAN
ETAPA 27 CS REGAL HORIA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga Onoare B Stadion HORIA 2011-05-15 Barta Paul Sebastian Pantiş Robert Cătălin Naghi Remus Ionuţ Bîndea Petru NEDELEA MARIAN
ETAPA 26 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS DACIA BELIU Liga Onoare B Stadion TÂRNOVA 2011-05-08 Ardelean Mircea Florin Naghi Remus Ionuţ Berariu Lucian Mihai Forton Nicusor ACKERMANN
ETAPA 27 AS UNIREA ŞEITIN - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-04-30 Herţeg Dorinel Hărduţ Gabriel Dumitru Naghi Remus Ionuţ Apatean Adrian DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 25 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS VICTORIA BERECHIU Liga Onoare B Stadion GALȘA 2011-04-29 Fodoruţ Laurenţiu Şeran Ioana Loredana Naghi Remus Ionuţ Enoiu Traian GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 26 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-04-23 Ardelean Mircea Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Naghi Remus Ionuţ Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
ETAPA 24 CS RECOLTA APATEU - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion BERECHIU 2011-04-23 Ardelean Mircea Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Naghi Remus Ionuţ Apatean Adrian MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 23 AS PRO GURBA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga Onoare B Stadion GURBA 2011-04-17 Dreghici Flavius Cristian Naghi Remus Ionuţ Şeran Ioana Loredana Enoiu Traian HAMZA IOAN
ETAPA 20 CS MONEASA - AS VICTORIA BERECHIU Liga Onoare B Stadion MONEASA 2011-04-03 Riţa Flavius Naghi Remus Ionuţ Şeran Ioana Loredana Forton Nicusor PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 22 SC FC UTA II SA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion SEGA 2011-03-26 Trif Cristian Alin Arsa Emil Naghi Remus Ionuţ Ciurescu Victor Rad Vasile
ETAPA 22 SC FC UTA II SA - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori ICRTI 2011-03-26 Naghi Remus Ionuţ
ETAPA 21 CS VIITORUL SATU NOU - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-03-20 Ardelean Mircea Florin Arsa Emil Naghi Remus Ionuţ Herteg Doru ŞANDOR IOAN
ETAPA 21 CS VIITORUL SATU NOU - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori StadionSATU NOU 2011-03-20 Naghi Remus Ionuţ
ETAPA 18 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - AS PROGRESUL NĂDAB Liga Onoare B Stadion VÂRFURILE 2011-03-13 Olariu Laurenţiu Naghi Remus Ionuţ Kope Attila Norbert Belle Nicolae GYENGE IOSIF
ETAPA 19 AS UNIREA ŞEITIN - CS INEU Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2010-12-04 Deac Ionel Alin Toderici Mircea Naghi Remus Ionuţ Vatran Dorin CIOS DĂNUŢ
ETAPA 17 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion BUTENI 2010-12-05 Hidiş Sferdian Ioan Naghi Remus Ionuţ Şeran Ioana Loredana Belle Nicolae RACHINOIU VIOREL
ETAPA 12 AS AQUA VEST ARAD - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2010-10-16 Bogdan Loredan Naghi Remus Ionuţ Ardelean Paul Giorgian Toderici Mircea RACHINOIU VIOREL
ETAPA 12 AS AQUA VEST ARAD - AS VOINŢA MACEA Juniori Stadion ȘOFRONEA 2010-10-16 Naghi Remus Ionuţ
ETAPA 9 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga Onoare B Stadion ŞICULA 2010-10-10 Coroban Cristian Ionel Naghi Remus Ionuţ Puicea Claudiu Gheorghe Ciurescu Victor NEDELEA MARIAN
ETAPA 10 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a StadionCURTICI 2010-10-02 Stamatoiu Constantin Naghi Remus Ionuţ Burcă Sergiu Lucian Enoiu Traian LEAC IOAN
ETAPA 6 S. CHIER - G. CERMEI Liga Promotie B Stadion CHIER 2010-10-03 Negrilă Raul Marcel Rusan Dumitru Eduard Naghi Remus Ionuţ Bîndea Petru
Etapa 6 AS SEDERHAT - FC ZIMANDU NOU Liga Onoare A Stadion PECICA 2010-09-18 Bîtea Radu Bogdan Naghi Remus Ionuţ Păducel Cristian Dumitru Florin PINTEA MIHAI
Etapa 7 CS UNIREA SÎNTANA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2010-09-15 Vasile Dumitru Gheorghe Naghi Remus Ionuţ Burcă Sergiu Lucian Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
Etapa 4 AS CETATE DEZNA - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion DEZNA 2010-09-12 Riţa Flavius Arsa Emil Naghi Remus Ionuţ Forton Nicusor BERAR DANIEL
Etapa 5 04-05 Septembrie 2010 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2010-09-04 Bogdan Loredan Naghi Remus Ionuţ Vesa Pavel Florin Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
Etapa 04-05 Septembrie 2010 CS MONEASA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga Onoare B Stadion MONEASA 2010-09-05 Palcu Gheorghe Marius Naghi Remus Ionuţ Sechereş Sergiu Paul Alb Ioan HAMZA IOAN
Etapa 2 28-29 August 2010 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - CS DACIA BELIU Liga Onoare b Stadion VÂRFURILE 2010-08-29 Trif Cristian Alin Naghi Remus Ionuţ Hromei Alexandru Enoiu Traian RACHINOIU VIOREL
Etapa 3 25 August 2010 Juin. AS UNIREA ŞEITIN - Jun AS DOROBANŢI Juniori Stadion ȘEITIN 2010-08-25 Naghi Remus Ionuţ
Etapa 3 25 August 2010 AS UNIREA ŞEITIN - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2010-08-25 Fodoruţ Laurenţiu Jivan Mihai Adrian Naghi Remus Ionuţ Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
Etapa 1 21-22 August 2010 AS PRO GURBA - AS CETATE DEZNA Liga Onoare b Stadion GURBA 2010-08-22 Herţeg Dorinel Rotaru Sorin Tudor Naghi Remus Ionuţ Manusov Iosif GYENGE IOSIF
Etapa 2 21-25 August 2010 CS INEU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion INEU 2010-08-21 Burza Cristian Mirel Bujor Naghi Remus Ionuţ Vasile Ioan Adrian Toderici Mircea ARDELEAN NICOLAE
Inregistrari in baza de date: 274

ajf_arad