• NAGY Zoltan
  • Data nasterii: 1986-10-14
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 175 (cm)
  • Arbitru din anul: 2003
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru Asistent
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Inginer
  • Ocupatia actuala: Inginer
  • Limbi straine cunoscute: Engleză, Germană, Maghiară
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
9 CS UNIREA SÎNTANA - CS INEU Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2017-10-14 BURZA Cristian Mirel NAGHI Remus Ionuț NAGY Zoltan BUDA Leontin MAKO Andraș
7 C.S. VIITORUL PEREG - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2017-10-15 NEAGU Flavius NAGY Zoltan ȘUȘCÃ Nicoleta SFÃT Gheorghe
8 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 4 a Stadion MAILAT 2017-10-07 DEAC Ionel Alin BURCA Sergiu Lucian NAGY Zoltan APĂTEAN Adrian MAKO Andraș
7 AS VOINŢA MACEA - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2017-10-08 HERȚEG Dorinel DREGHICI Flavius Cristian NAGY Zoltan COMAN Ovidiu
6 AS SEMLECANA SEMLAC - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2017-10-01 BOLCAȘ Alin Călin MADA Mădălin NAGY Zoltan BORA Gligore
6 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a StadionCURTICI 2017-09-23 BOLCAȘ Alin Călin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NAGY Zoltan BIRO Oliver HAMZA Ioan
4 CS VICTORIA ZĂBRANI - C.S. ATHLETICO VINGA Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2017-09-24 BÎTEA Radu Bogdan VASILE Ioan Adrian NAGY Zoltan SFÃT Gheorghe
3 A.S. SPORTING ȘAGU - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria A Stadion ŞAGU 2017-09-17 SALADEA Sorin NAGY Zoltan KOVACS Raul BUDA Leontin
4 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2017-09-09 BOGDAN Loredan ARSA Emil NAGY Zoltan HERȚEG Doru SFÃT Gheorghe
2 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - C.S. ATHLETICO VINGA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2017-09-10 DREGHICI Flavius Cristian NAGY Zoltan PANTEA Patricia Alexandra TIULEA Cornel
2 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2017-09-02 BĂDICĂ Flavius Marian NAGY Zoltan VASILE Ioan Adrian
1 C.S. VOINȚA ZĂRAND - F.C. SPICUL OLARI Liga a 6 a Seria B Stadion ZĂRAND 2017-09-03 BOGDAN Loredan NAGY Zoltan CÎRMACI Filip Sergiu JIVAN Mihai Adrian
1 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2017-08-26 NEAGU Flavius NAGY Zoltan SÂRBUȚ Alexandru Călin JIVAN Mihai
1 AS ALUNIŞ - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2017-08-27 BOLCAȘ Alin Călin NAGY Zoltan CALNACOV Denis Claudiu SFÃT Gheorghe
1 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Cupa Romaniei Stadion ŞIRIA 2017-08-19 RANCEA Alexandru VASILE Ioan Adrian NAGY Zoltan APĂTEAN Adrian
1 CITIZENS OF ARAD - AS ALUNIŞ Cupa Romaniei Stadion ŞEGA ARAD 2017-08-20 RUS Dionisie Constantin NAGY Zoltan MONA Sergiu Laurențiu CADAR Răzvan
26 CS VICTORIA NĂDLAC - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion NĂDLAC 2017-06-24 GORNIC Alexandru Dan NAGY Zoltan PÂSLARU Andrei MAKO Andraș
25 AS GLORIA SECUSIGIU - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2017-06-18 MATEUȚ Cãlin NAGY Zoltan DAȘCÃU Ovidiu Claudiu BIRO Gabor
21 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2017-06-11 SANDU Roland NAGY Zoltan PANTEA Andrei Alex. PÃCURAR Augustin
30 C.S. VICTORIA FELNAC - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion FELNAC 2017-06-03 NICORAȘ Ionuț Vasile NAGY Zoltan STANCIU Mihai Vlăduț BONDAR Mircea Constantin SCRIDON Daniel
29 CS GLOGOVĂŢ 2013 - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2017-05-27 SALADEA Sorin NAGY Zoltan VASILE Ioan Adrian ENOIU Traian ROȘU Eugen
19 CS BELIU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2017-05-28 BĂDICĂ Flavius Marian NAGY Zoltan VASILE Ioan Adrian PÃCURAR Augustin
28 CS INEU - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2017-05-20 GORNIC Alexandru Dan NAGY Zoltan RADU Paul APĂTEAN Adrian LOVAS Iosif Ioan
16 C.S. ŞICULA 2016 - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion ŞICULA 2017-05-21 RIȚA Flavius Ionel NAGY Zoltan TĂMAȘ Eugen GORNIC Mircea
27 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-05-13 BÎTEA Radu Bogdan ARSA Emil NAGY Zoltan ENOIU Traian JUȘCÃ Teodor
25 CS UNIREA SÎNTANA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2017-05-06 ARDELEAN Mircea Florin CRISTEA Emil Ioan NAGY Zoltan BUDA Leontin LOVAS Iosif Ioan
14 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2017-05-07 VASI Alexandru Iulian NAGY Zoltan PÂSLARU Andrei JIVAN Mihai
13 CS ŞOIMII LIVADA - C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2017-04-29 BĂDICĂ Flavius Marian NAGY Zoltan LOVAS Alexandru VĂTRAN Dorin
23 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2017-04-22 JURCĂ Tudor Florin NAGY Zoltan BURCA Sergiu Lucian VĂTRAN Dorin VIDA Constantin
20 AS DOROBANŢI - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2017-04-08 COROBAN Cristian Ionel NAGHI Remus Ionuț NAGY Zoltan TĂNĂSESCU Romulus Cristian VIDA Constantin
11 F.C. SÂNTANA 2016 - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2017-04-09 NEAGU Flavius NAGY Zoltan MONA Sergiu Laurențiu CIURESCU Victor
18 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a StadionCURTICI 2017-03-25 ARDELEAN Mircea Florin NAGY Zoltan PANTEA Andrei Alex. CADAR Răzvan HAMZA Ioan
17 A.C.S. SOCODOR - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2017-03-18 BOLCAȘ Alin Călin NAGY Zoltan RADU Paul BUDA Leontin JUȘCÃ Teodor
16 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2017-03-11 COROBAN Cristian Ionel ARDELEAN Paul Giorgian NAGY Zoltan TODERICI Mircea COMAN Ovidiu
15 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS INEU Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-11-26 HERȚEG Dorinel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NAGY Zoltan ENOIU Traian COMAN Ovidiu
14 AS DOROBANŢI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2016-11-19 NICORAȘ Ionuț Vasile PÂSLARU Andrei NAGY Zoltan TODERICI Mircea MAKO Andraș
13 CS VOINŢA MAILAT - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-11-12 BÎTEA Radu Bogdan ARSA Emil NAGY Zoltan HERȚEG Doru ROȘU Eugen
11 AS VOINŢA MUNAR - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-11-06 MATEUȚ Cãlin BETEA Sorina Georgiana NAGY Zoltan MIHUŢA Petre
10 A.C.S. SOCODOR - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2016-10-22 JURCĂ Tudor Florin STANCIU Mihai Vlăduț NAGY Zoltan HERȚEG Doru RAD Vasile
7 CS UNIREA SÎNTANA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-10-01 SALADEA Sorin VESA Pavel Florin NAGY Zoltan BIRO Oliver VIDA Constantin
6 CS OLIMPIA BOCSIG - CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2016-10-02 OLARIU Laurențiu NAGY Zoltan CRISTEA Emil Ioan PÃCURAR Augustin
3 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2016-09-24 IACOB Nicolae Liviu NAGY Zoltan RADU Paul BIRO Gabor Oliver
3 AS DOROBANŢI - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion Dorobanti 2016-09-21 ARDELEAN Mircea Florin NAGY Zoltan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
5 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2016-09-17 COROBAN Cristian Ionel NAGY Zoltan TOMUȚA Sebastian Florin BIRO Oliver ROȘU Eugen
4 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2016-09-18 BOLCAȘ Alin Călin STANCIU Mihai Vlăduț NAGY Zoltan OLOGEANU Dan
4 C.S. VICTORIA FELNAC - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-09-10 HERȚEG Dorinel NAGY Zoltan DREGHICI Flavius Cristian TIULEA Cornel ROȘU Eugen
1 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2016-09-11 BOGDAN Loredan NAGY Zoltan MONA Sergiu Laurențiu MANUȘOV Iosif
4 A.C.S. SOCODOR - AS PRO GURBA Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 2016-09-14 PÃTROI Ciprian ANDEA Alexandru NAGY Zoltan MAKO Andraș
3 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-09-03 BURCĂ Daniel Adrian OPITZ Roland Ladislau NAGY Zoltan CRISTI T. SCRIDON Daniel
2 CS FRONTIERA PILU - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion PILU 2016-09-07 IOVA Cătălin Ionuț HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NAGY Zoltan BUDA Leontin
2 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2016-08-27 BURCĂ Daniel Adrian MIHOC Alina NAGY Zoltan CIURESCU Victor LOVAS Iosif Ioan
1 AS PROGRESUL PECICA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-08-20 IOVA Cătălin Ionuț NAGY Zoltan CRISTEA Emil Ioan CRISTI T. HAMZA Ioan
1 CS ŞOIMII LIVADA - CS PODGORIA GHIOROC Cupa Romaniei Stadion SÂNLEANI 2016-08-21 IOVA Cătălin Ionuț MIHOC Alina NAGY Zoltan ALEXA Marius Andrei
26 FC ZIMANDU NOU - AS VULTURII SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2016-06-19 NICORAȘ Ionuț Vasile NAGY Zoltan PANTEA Sebastian TĂNĂSESCU Romulus Cristian
25 AS UNIREA ŞEITIN - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-06-12 SALADEA Sorin NAGY Zoltan PANTEA Sebastian OLOGEANU Dan
24 AS VOINŢA MUNAR - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-06-04 JURCĂ Tudor Florin MOCANU Silviu Flaviu NAGY Zoltan ROȘU Eugen
24 CS UNIREA GURAHONŢ - AS VULTURII SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2016-06-04 DEAC Ionel Alin JUNGER Andreas Thomas NAGY Zoltan MÃRGINEAN Valer
26 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-05-28 HERȚEG Dorinel NAGY Zoltan HANYECZ Dan TODERICI Mircea MAKO Andraș
22 CS VULTURII SOCODOR - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2016-05-22 BÎTEA Radu Bogdan NAGY Zoltan ARDELEAN Paul Giorgian TIULEA Cornel
24 C.S. VICTORIA FELNAC - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-05-14 BOGDAN Loredan NAGY Zoltan ARDELEAN Paul Giorgian TODERICI Mircea RAD Vasile
1 AS GLORIA SECUSIGIU - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2016-05-15 TRIF Cristian Alin STANCIU Mihai Vlăduț NAGY Zoltan BABĂU Romulus
23 AS AQUA VEST ARAD - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2016-05-07 JURCĂ Tudor Florin NAGY Zoltan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CIURESCU Victor LOVAS Iosif Ioan
20 AS DOROBANŢI - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2016-05-08 SALADEA Sorin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NAGY Zoltan TIULEA Cornel
21 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-04-23 ARDELEAN Mircea Florin NAGY Zoltan CRISTEA Emil Ioan MANUȘOV Iosif HAMZA Ioan
17 CS BELIU - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2016-04-24 TRIF Cristian Alin CÎRMACI Filip Sergiu NAGY Zoltan OLOGEANU Dan
20 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion CERMEI 2016-04-17 NICORAȘ Ionuț Vasile NAGY Zoltan BETEA Sorina Georgiana VĂTRAN Dorin VIDA Constantin
17 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS DOROBANTI Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2016-04-10 BOGDAN Loredan PÂSLARU Andrei NAGY Zoltan SFÃT Gheorghe
18 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-04-02 BURZA Cristian Mirel NAGY Zoltan PANTEA Sebastian ENOIU Traian COMAN Ovidiu
14 AS VOINŢA MACEA - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2016-04-03 OLARIU Laurențiu PÃTROI Ciprian NAGY Zoltan BORA Gligore
14 CS ATLETICO ARAD - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-03-19 BĂDICĂ Flavius Marian DREGHICI Flavius Cristian NAGY Zoltan TIULEA Cornel
14 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a StadionCURTICI 2016-03-05 HERȚEG Dorinel OPITZ Roland Ladislau NAGY Zoltan TĂNĂSESCU Romulus Cristian MÃRGINEAN Valer
13 ATLETICO ARAD - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-11-21 BĂDICĂ Flavius Marian CÃȘUȚ Cristian NAGY Zoltan ENOIU Traian
13 U.GURAHONT - CS INEU Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2015-11-22 TRIF Cristian Alin NAGY Zoltan GROȘAN Tudor Ștefan MAKO Andraș
12 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2015-11-14 TRIF Cristian Alin NAGY Zoltan PANTEA Andrei Alex. TODERICI Mircea JUȘCÃ Teodor
11 CS RECOLTA APATEU - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-11-08 IACOB Nicolae Liviu NAGHI Remus Ionuț NAGY Zoltan ALB Ioan
9 AS AQUA VEST ARAD - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2015-10-24 DEAC Ionel Alin VASILE Ioan Adrian NAGY Zoltan BONDAR Mircea Constantin SCRIDON Daniel
7 CS VICTORIA ZĂBRANI - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2015-10-10 ARDELEAN Mircea Florin NAGY Zoltan LAUKO Claudiu Cosmin HERȚEG Doru COMAN Ovidiu
6 V. SOCODOR - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-10-04 ARDELEAN Mircea Florin NAGY Zoltan MATEUȚ Cãlin MANUȘOV Iosif
5 CS VOINŢA MAILAT - V. FELNAC Liga a 4 a Stadion MAILAT 2015-09-26 DEAC Ionel Alin NAGY Zoltan DUMITRU Flavia Daniela BONDAR Mircea Constantin SFÃT Gheorghe
5 AS ALUNIŞ - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-09-27 BOLCAȘ Alin Călin MATEUȚ Cãlin NAGY Zoltan VIDA Constantin
3 CS UNIREA SÎNTANA - ACS SIRIA Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2015-09-28 JUNGER Andreas Thomas HANYECZ Dan NAGY Zoltan
3 V. SOCODOR - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Cupa Romaniei Stadion SOCODOR 2015-09-23 WERNITZER Adrian Paul NAGY Zoltan CÃȘUȚ Cristian TIULEA Cornel
4 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2015-09-20 COROBAN Cristian Ionel NEAGU Alexandru NAGY Zoltan ROȘU Eugen
3 CS VOINŢA MAILAT - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2015-09-12 NICORAȘ Ionuț Vasile NAGY Zoltan CRISTEA Emil Ioan MANUȘOV Iosif HAMZA Ioan
1 UTA B.D. - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2015-09-11 BĂDICĂ Flavius Marian NAGY Zoltan
1 CS ŞOIMII ŞIMAND - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2015-08-30 GORNIC Alexandru Dan ARDELEAN Paul Giorgian NAGY Zoltan OLOGEANU Dan Cristian MAKO Andraș
30 AS UNIREA ŞEITIN - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2015-06-28 IACOB Nicolae Liviu NAGY Zoltan JUNGER Andreas Thomas OLOGEANU Dan DOMIDE Flavius
29 CS RECOLTA APATEU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-06-21 VASI Alexandru Iulian BURCA Sergiu Lucian NAGY Zoltan RUSAN Dumitru JUȘCÃ Teodor
28 GLOGOVAT 2013 - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2015-06-13 OLARIU Laurențiu NAGY Zoltan DREGHICI Flavius Cristian BIRO Gabor Oliver BIRO Gabor
27 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-06-07 GORNIC Alexandru Dan NAGHI Remus Ionuț NAGY Zoltan RUSAN Dumitru JUȘCÃ Teodor
26 V. FELNAC - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2015-05-31 RIȚA Flavius Ionel NAGY Zoltan IOVA Cătălin Ionuț TODERICI Mircea LOVAS Iosif Ioan
25 AVINTUL TARNOVA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2015-05-24 IACOB NICOLAE LIVIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NAGY ZOLTAN Rusan Dumitru Peste Bogdan
23 V. FELNAC - AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2015-05-23 NAGY ZOLTAN PETROVAN VASILE RANCEA ALEXANDRU Mihuța Petru
24 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-05-17 RIŢA FLAVIUS IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NAGY ZOLTAN Braniscan Ioan HAMZA IOAN
1 V.LUNCA TEUZ CERMEI - S LIPOVA Cupa Romaniei Stadion ŞIRIA 2015-05-13 NICORAŞ IONUŢ VASILE NAGY ZOLTAN VESA PAVEL FLORIN Apatean Adrian Mako Andras
22 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2015-05-09 GORNIC ALEXANDRU DAN NAGY ZOLTAN LAUKO CLAUDIU COSMIN Dumitru Florin SCRIDON DANIEL
15 AS DOROBANTI - V.LUNCA TEUZ II Liga a 6 a Seria A Stadion Dorobanti 2015-05-10 CÎRMACI FILIP SERGIU NAGY ZOLTAN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN GYENGE IOSIF
22 AS VINGA - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2015-05-03 WERNITZER ADRIAN PAUL NAGY ZOLTAN HAIDA VALENTINA Apatean Adrian MÂNDRU ŞTEFAN
20 V.LUNCA TEUZ CERMEI - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion CERMEI 2015-04-26 GORNIC ALEXANDRU DAN NAGY ZOLTAN BERARIU LUCIAN MIHAI Tiulea Cornel Vida Marcel
19 P. SIRIA - N. SEBIS Juniori 1 Seria B Stadion ŞIRIA 2015-04-25 NAGY ZOLTAN COVACI SERGIU CATANA PAUL Dehelean Nicolae
19 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2015-04-11 ARDELEAN MIRCEA FLORIN NAGY ZOLTAN JUNGER ANDREAS THOMAS Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
17 CS VOINŢA MAILAT - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion MAILAT 2015-04-04 BURCĂ DANIEL ADRIAN MIHOC ALINA NAGY ZOLTAN Ologeanu Dan Cristian BABĂU ROMULUS
16 CS ŞOIMII ŞIMAND - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2015-04-09 NAGY ZOLTAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN LOVAS ALEXANDRU Mihuța Petru
10 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS DOROBANTI Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-03-29 RIŢA FLAVIUS IONEL NAGY ZOLTAN PUICEA CLAUDIU GHE. Marginean Valer
15 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2014-11-23 RIŢA FLAVIUS IONEL NAGY ZOLTAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Braniscan Ioan Vida Marcel
14 FC ZIMANDU NOU - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2014-11-15 COROBAN CRISTIAN IONEL NAGY ZOLTAN COSTEA ADRIAN GEORGE Braniscan Ioan BIRO GABOR
13 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2014-11-09 OLARIU LAURENŢIU NAGY ZOLTAN COSTEA ADRIAN GEORGE Ologeanu Dan PĂCURAR AUGUSTIN
11 CS RECOLTA APATEU - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-10-26 DEAC IONEL ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NAGY ZOLTAN Enoiu Traian SCRIDON DANIEL
11 GLORIA CTP ARAD - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion TELECOM 2014-10-17 GORNIC ALEXANDRU DAN MOCANU SILVIU FLAVIU NAGY ZOLTAN Herteg Doru Rad Vasile
10 ACS UTA II B.D. - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2014-10-12 FODORUŢ LAURENŢIU NAGY ZOLTAN IOVA CĂTĂLIN IONUT Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
8 V. FELNAC - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2014-10-05 HERŢEG DORINEL MOCANU SILVIU FLAVIU NAGY ZOLTAN Protase Alexa Rosu Eugen
8 CS UNIREA SÎNTANA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2014-09-27 DEAC IONEL ALIN NAGY ZOLTAN COSTEA ADRIAN GEORGE Jivan Mihai II Marginean Valer
5 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2014-09-28 COVACI IOAN FLORIN NAGY ZOLTAN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Rosu Eugen
6 CS RECOLTA APATEU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-09-21 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN NAGY ZOLTAN MAKO ANDREI SEBASTIAN Gornic Mircea GYENGE IOSIF
6 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-09-13 DEAC IONEL ALIN NAGY ZOLTAN ROTARIU PATRICK GEORGE Ologeanu Dan Mako Andras
3 CRISUL CH CRIS II - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2014-09-14 PUICEA CLAUDIU GHE. NAGY ZOLTAN COIS CAROL BERAR DANIEL
5 AS PROGRESUL PECICA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion PECICA 2014-09-06 JURCĂ TUDOR FLORIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NAGY ZOLTAN Herteg Doru Coman Ovidiu
2 CS REGAL HORIA - V.LUNCA TEUZ II Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2014-09-07 RAD ADRIAN SORIN NAGY ZOLTAN BULZ STEFAN Forton Nicusor
4 CS UNIREA SÎNTANA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2014-08-30 ILEA ALEXANDRU IONUŢ NAGY ZOLTAN BONDAR DANIEL Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
3 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-08-31 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL NAGY ZOLTAN BERARIU LUCIAN MIHAI Alb Ioan Mako Andras
2 AC ŞAGU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2014-08-23 BOGDAN LOREDAN NAGY ZOLTAN HANYECZ DAN Enoiu Traian BIRO GABOR
2 AS ALUNIŞ - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2014-08-24 DEAC IONEL ALIN NAGY ZOLTAN JUNGER ANDREAS THOMAS Jivan Mihai II ŞCHIOPU PETRE
1 O. BOCSIG - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-08-17 WERNITZER ADRIAN PAUL NAGY ZOLTAN MATEUT CALIN Maghiar Petre JUŞCĂ TEODOR
2 AS CETATE SĂVÎRŞIN - ACS UTA II B.D. Cupa Romaniei Stadion SĂVÂRŞIN 2014-08-20 DEAC IONEL ALIN NAGY ZOLTAN MADA MADALIN Manusov Iosif BABĂU ROMULUS
1 GLOGOVAT 2013 - CS FRONTIERA PILU Cupa Romaniei Stadion HORIA 2014-08-10 SANDU ROLAND ARSA EMIL NAGY ZOLTAN Apatean Adrian CIOS DĂNUŢ
15 AS CETATE DEZNA - N. SEBIS Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2013-11-24 GORNIC ALEXANDRU DAN NAGY ZOLTAN CĂŞUŢ CRISTIAN Negru Marin MÂNDRU ŞTEFAN
15 CS UNIREA SÎNTANA - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2013-11-16 HERŢEG DORINEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NAGY ZOLTAN Enoiu Traian Rad Vasile
15 Jun. CS UNIREA SÎNTANA - Jun.V.L.TEUZ Jun. liga 4 Stadion SÂNTANA 2013-11-16 NAGY ZOLTAN
14 CS VIITORUL SATU NOU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2013-11-17 HERŢEG DORINEL NAGY ZOLTAN HANYECZ DAN Dehelean Nicolae Coman Ovidiu
14 CS ŞOIMII TAUŢ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2013-11-09 DEAC IONEL ALIN MOCANU SILVIU FLAVIU NAGY ZOLTAN Apatean Adrian DOMIDE FLAVIUS
14 Jun. CS ŞOIMII TAUŢ - Jun. AS PROGRESUL PECICA Jun. liga 4 Stadion TAUȚ 2013-11-09 NAGY ZOLTAN
10 V. CHERELUŞ - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2013-11-10 COROBAN CRISTIAN IONEL NAGY ZOLTAN PAL EDUARD DAVID Jivan Mihai II
11 AS UNIREA ŞEITIN - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2013-10-27 HERŢEG DORINEL NAGY ZOLTAN GUDIU IONEL FLORIN Forton Nicusor Vida Marcel
11 GLORIA CTP ARAD - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion TELECOM 2013-10-18 NICORAŞ IONUŢ VASILE BUDA LEONTIN NAGY ZOLTAN Ologeanu Dan LUCACI ADRIAN
10 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a StadionCURTICI 2013-10-12 BURZA CRISTIAN MIREL NAGY ZOLTAN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Buica Dumitru DOMIDE FLAVIUS
8 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-10-06 GHEORGHE VALENTIN NAGY ZOLTAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Axente Mircea GYENGE IOSIF
8 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion SP.GERMAN 2013-09-28 BÎTEA RADU BOGDAN NAGY ZOLTAN ROTARIU PATRICK GEORGE Tripa Claudiu SFĂT GHEORGHE
7 CS FRONTIERA PILU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2013-09-29 BÎTEA RADU BOGDAN NAGY ZOLTAN BETEA SORINA GEORGIANA Petrisor Gheorghe Vida Marcel
7 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2013-09-21 HERŢEG DORINEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN NAGY ZOLTAN Jivan Mihai II Vida Marcel
7 Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI - Jun. CS ŞOIMII TAUŢ Jun. liga 4 Stadion ZĂBRANI 2013-09-21 NAGY ZOLTAN
6 AS VOINŢA MUNAR - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2013-09-22 BOGDAN LOREDAN NAGY ZOLTAN MIHOC ALINA Axente Mircea Marginean Valer
1 GLORIA CTP ARAD - FC UTA 99 Categoria Juniori C Stadion TELECOM 2013-09-26 HERŢEG DORINEL JUNGER ANDREAS THOMAS NAGY ZOLTAN
5 AVINTUL TARNOVA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion TÂRNOVA 2013-09-15 TRIF CRISTIAN ALIN NAGY ZOLTAN SERAN IOANA LOREDANA Biro Gabor jr. Vida Marcel
5 CS VOINŢA MAILAT - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion MAILAT 2013-09-07 NICORAŞ IONUŢ VASILE NAGY ZOLTAN NICORAŞ VIOLETA ARIANA Enoiu Traian BABĂU ROMULUS
5 Jun. CS VOINŢA MAILAT - Jun. AS AQUA VEST ARAD Jun. liga 4 Stadion MAILAT 2013-09-07 NAGY ZOLTAN
4 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2013-09-08 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL BĂLA CASIAN ANDREI NAGY ZOLTAN Bondar Mircea Pirvulescu Dan
3 CS DACIA BELIU - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2013-08-31 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN NAGY ZOLTAN SICLOVAN PAUL ALEX. Ciurescu Victor Tarlea Mihai
3 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion CERMEI 2013-08-25 GORNIC ALEXANDRU DAN NAGY ZOLTAN OPITZ ROLAND LADISLAU Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
1 V. FELNAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Cupa Romaniei Stadion FELNAC 2013-08-28 JURCĂ TUDOR FLORIN NAGY ZOLTAN JUNGER ANDREAS THOMAS Tiulea Cornel CIOS DĂNUŢ
2 GLORIA CTP ARAD - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion TELECOM 2013-08-16 DEAC IONEL ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NAGY ZOLTAN Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
1 CS FRONTIERA PILU - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2013-08-18 HIDIŞ SFERDIAN IOAN ANDEA ALEXANDRU NAGY ZOLTAN Dehelean Nicolae GYENGE IOSIF
1 AS SEMLECANA SEMLAC - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2013-08-11 DEAC IONEL ALIN NAGY ZOLTAN ROTARIU PATRICK GEORGE Tiulea Cornel BABĂU ROMULUS
33 FC ZIMANDU NOU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2013-06-23 MAKO ANDRAS NAGY ZOLTAN MAKO ANDREI SEBASTIAN Herteg Doru MÂNDRU ŞTEFAN
31 AS VOINŢA MACEA - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2013-06-16 OLARIU LAURENŢIU NAGY ZOLTAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Buica Dumitru GHERGHEL EMANOIL
34 AS AQUA VEST ARAD - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-06-08 BURCĂ DANIEL ADRIAN NAGY ZOLTAN JUNGER ANDREAS THOMAS Dumitru Florin JUŞCĂ TEODOR
32 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2013-06-02 FODORUŢ LAURENŢIU NAGY ZOLTAN JUNGER ANDREAS THOMAS Enoiu Traian JUŞCĂ TEODOR
33 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2013-06-05 ARDELEAN MIRCEA FLORIN JUNGER ANDREAS THOMAS NAGY ZOLTAN Dumitru Florin BIRO GABOR
33 Jun. CS UNIREA SÎNTANA - Jun.S. SIRIA Jun. liga 4 Stadion SÂNTANA 2013-06-05 NAGY ZOLTAN
30 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion MAILAT 2013-05-25 BURCĂ DANIEL ADRIAN NAGHI REMUS IONUŢ NAGY ZOLTAN Tripa Claudiu LUCACI ADRIAN
30 Jun. CS VOINŢA MAILAT - Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI Jun. liga 4 Stadion MAILAT 2013-05-25 NAGY ZOLTAN
26 AC ŞAGU - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-05-26 BOGDAN LOREDAN VASILE IOAN ADRIAN NAGY ZOLTAN Forton Nicusor LUCACI ADRIAN
31 SC FC UTA II SA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2013-05-29 JURCĂ TUDOR FLORIN NAGY ZOLTAN VESA PAVEL FLORIN Dumitru Florin Vida Marcel
29 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS SEMLECANA SEMLAC Jun. liga 4 StadionCURTICI 2013-05-18 NICORAŞ IONUŢ VASILE NAGY ZOLTAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Ologeanu Dan Cristian SCRIDON DANIEL
24 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-05-12 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN NAGY ZOLTAN TULCAN RAUL EMIL Vatran Dorin SCRIDON DANIEL
28 AS PROGRESUL PECICA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion PECICA 2013-05-15 DEAC IONEL ALIN NAGY ZOLTAN JUNGER ANDREAS THOMAS Tripa Claudiu Rad Vasile
26 CS ŞOIMII TAUŢ - CS INEU Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2013-05-03 VASI ALEXANDRU IULIAN NAGY ZOLTAN NAGHI REMUS IONUŢ Apatean Adrian SCRIDON DANIEL
26 Jun. CS ŞOIMII TAUŢ - Jun. CS INEU Jun. liga 4 Stadion TAUȚ 2013-05-03 NAGY ZOLTAN
25 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion TISA NOUĂ 2013-04-27 FODORUŢ LAURENŢIU NAGY ZOLTAN VESA PAVEL FLORIN Dumitru Florin CIOS DĂNUŢ
25 Jun. V. TISA NOUA - Jun.S. SIRIA Jun. liga 4 Stadion TISA NOUĂ 2013-04-27 NAGY ZOLTAN
22 AS VOINŢA MACEA - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2013-04-28 ILEA ALEXANDRU IONUŢ NAGY ZOLTAN COIS PAUL ALEXANDRU Tripa Claudiu MÂNDRU ŞTEFAN
23 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2013-04-13 BOGDAN LOREDAN GHEORGHE VALENTIN NAGY ZOLTAN Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
22 CS INEU - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion INEU 2013-04-06 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN NAGY ZOLTAN Buica Dumitru BABĂU ROMULUS
22 Jun. CS INEU - Jun. B. SANICOLAU MIC Jun. liga 4 Stadion INEU 2013-04-06 NAGY ZOLTAN
20 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2013-03-24 FODORUŢ LAURENŢIU CRISTEA EMIL IOAN NAGY ZOLTAN Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
20 Jun. AS SEMLECANA SEMLAC - Jun. CS VOINŢA MAILAT Jun. liga 4 Stadion SEMLAC 2013-03-24 NAGY ZOLTAN
19 AS AQUA VEST ARAD - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-03-09 GORNIC ALEXANDRU DAN CRISTEA EMIL IOAN NAGY ZOLTAN Dumitru Florin SCRIDON DANIEL
17 Jun. AS AQUA VEST ARAD - Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI Jun. liga 4 Stadion ȘOFRONEA 2013-03-09 NAGY ZOLTAN
17 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-03-10 ILEA ALEXANDRU IONUŢ NAGY ZOLTAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Gornic Mircea GYENGE IOSIF
18 CS INEU - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion INEU 2012-11-30 FODORUŢ LAURENŢIU MOCAN CIPRIAN DUMITRU NAGY ZOLTAN Tiulea Cornel ŞANDOR IOAN
1 Cupa - Craciun Cupa Craciun Sala Pedagogic 2012-12-02 BURCĂ DANIEL ADRIAN JUNGER ANDREAS THOMAS NAGY ZOLTAN
15 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2012-11-25 BURZA CRISTIAN MIREL NAGY ZOLTAN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Dumitru Florin GHERGHEL EMANOIL
16 AS AQUA VEST ARAD - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2012-11-17 FODORUŢ LAURENŢIU CRISTEA EMIL IOAN NAGY ZOLTAN Mihuța Petru PĂCURAR AUGUSTIN
16 Jun. AS AQUA VEST ARAD - Jun. AS SEMLECANA SEMLAC Jun. liga 4 Stadion ȘOFRONEA 2012-11-17 NAGY ZOLTAN
15 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a StadionCURTICI 2012-11-10 GORNIC ALEXANDRU DAN NAGY ZOLTAN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Enoiu Traian Vida Marcel
13 CS SPERANŢA TURNU - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 4 a Stadion TURNU 2012-10-27 TRIF CRISTIAN ALIN NAGY ZOLTAN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Dumitru Florin BABĂU ROMULUS
8 V. CHERELUŞ - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2012-10-28 MAKO ANDREI SEBASTIAN NAGY ZOLTAN KOVACS OLIVER Tiulea Cornel
9 V. ALMAŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2012-10-13 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN VASILE IOAN ADRIAN NAGY ZOLTAN Ologeanu Dan BERAR DANIEL
8 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2012-10-07 FODORUŢ LAURENŢIU NAGY ZOLTAN JUNGER ANDREAS THOMAS Strengar Virgil HAMZA IOAN
2 VLADIMIRESCU II - CS VOINŢA MAILAT Cupa Romaniei Stadion VLADIMIRESCU 2012-10-10 BURZA CRISTIAN MIREL MOCANU SILVIU FLAVIU NAGY ZOLTAN Ologeanu Dan Cristian Rad Vasile
9 CS INEU - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion INEU 2012-09-29 VASILE DUMITRU GHE. JIVAN MIHAI ADRIAN NAGY ZOLTAN Apatean Adrian DOMIDE FLAVIUS
6 CRISUL CH CRIS II - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion NĂDAB 2012-09-23 VASILE DUMITRU GHE. TODERICI MIRCEA NAGY ZOLTAN Apatean Adrian Coman Ovidiu
5 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2012-09-16 VASILE DUMITRU GHE. NAGY ZOLTAN JUNGER ANDREAS THOMAS Dumitru Florin JIVAN MIHAI
6 CS UNIREA SÎNTANA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2012-09-08 NICORAŞ IONUŢ VASILE NAGY ZOLTAN VESA PAVEL FLORIN Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
5 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-09-01 BOGDAN LOREDAN BURCĂ SERGIU LUCIAN NAGY ZOLTAN Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
2 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS SEMLECANA SEMLAC Cupa Romaniei Stadion ŞIRIA 2012-09-05 VASILE DUMITRU GHE. PANTEA SEBASTIAN ADRIAN NAGY ZOLTAN Forton Nicusor LUCACI ADRIAN
2 VLADIMIRESCU II - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2012-08-26 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL NAGY ZOLTAN ROTARIU PATRICK GEORGE Ologeanu Dan LEAC IOAN
2 CS UNIREA SÎNTANA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2012-08-18 GORNIC ALEXANDRU DAN COROBAN CRISTIAN IONEL NAGY ZOLTAN Dumitru Florin CIOS DĂNUŢ
1 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2012-08-19 BURZA CRISTIAN MIREL NAGY ZOLTAN CÎRMACI FILIP SERGIU Gornic Mircea ŞCHIOPU PETRE
3 GLORIA CTP ARAD - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion TELECOM 2012-08-22 HERŢEG DORINEL CRISTEA EMIL IOAN NAGY ZOLTAN Tripa Claudiu BIRO GABOR
ETAPA 34 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2012-06-30 Păducel Cristian Vasile Ioan Adrian Nagy Zoltan Bîndea Petru ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 28 AS AQUA VEST ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2012-05-05 Păducel Cristian Rotaru Sorin Tudor Nagy Zoltan Bondar Mircea LUCACI ADRIAN
ETAPA 28 AS AQUA VEST ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Juniori Stadion ȘOFRONEA 2012-05-05 Nagy Zoltan
ETAPA 14 AS VINGA - O. BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion VINGA 2012-05-06 Coroban Cristian Ionel Nagy Zoltan Iova Catalin Vlad Remus
ETAPA 25 AS CETATE DEZNA - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2012-04-29 Olariu Laurenţiu Nagy Zoltan Pantea Andrei Negrilă Raul JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 26 AS SEMLECANA SEMLAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2012-04-22 Barta Paul Sebastian Arsa Emil Nagy Zoltan Dehelean Nicolae SFĂT GHEORGHE
ETAPA 26 AS SEMLECANA SEMLAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori Stadion SEMLAC 2012-04-22 Nagy Zoltan
ETAPA 25 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion MAILAT 2012-04-14 Herţeg Dorinel Protase Alexa Marian Nagy Zoltan Ciurescu Victor LUCACI ADRIAN
ETAPA 25 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori Stadion MAILAT 2012-04-14 Nagy Zoltan
ETAPA 23 AC ŞAGU - V. NADLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2012-04-14 Herţeg Dorinel Protase Alexa Marian Nagy Zoltan Forton Nicusor RACHINOIU VIOREL
ETAPA 24 CS ŞOIMII TAUŢ - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-04-07 Barta Paul Sebastian Mocanu Silviu Flaviu Nagy Zoltan Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
ETAPA 24 CS ŞOIMII TAUŢ - CS ŞIRIANA ŞIRIA Juniori Stadion TAUȚ 2012-04-07 Nagy Zoltan
ETAPA 21 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2012-04-01 Covaci Ioan Nagy Zoltan Stanciu Mihai Vlăduţ Bîndea Petru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 22 SC FC UTA II SA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-03-24 Vasi Alexandru Iulian Bolcaş Alin Călin Nagy Zoltan Buica Dumitru LUCACI ADRIAN
ETAPA 22 SC FC UTA II SA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Juniori Stadion MOTORUL 2012-03-24 Nagy Zoltan
ETAPA 20 AS STEAUA GRĂNICERI - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2012-03-25 Covaci Ioan Nagy Zoltan Demeter Claudiu Ioan Manusov Iosif HAMZA IOAN
ETAPA 19 AC ŞAGU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2012-03-18 Trif Cristian Alin Nagy Zoltan Stanciu Mihai Vlăduţ Braniscan Ioan CIOS DĂNUŢ
18 AVINTUL TARNOVA - V. ALMAŞ Liga Onoare B Stadion TÂRNOVA 2012-03-11 Deac Ionel Alin Nagy Zoltan Gornic Alexandru Dan Forton Nicusor BERAR DANIEL
CUPA ATLETICO CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Categoria COPII Sala Pedagogic 2011-12-10 Nagy Zoltan Dreghici Flavius Cristian LEAC IOAN
ETAPA 19 AS UNIREA ŞEITIN - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-12-03 Vasi Alexandru Iulian Mocan Ciprian Dumitru Nagy Zoltan Ciurescu Victor ŞANDOR IOAN
ETAPA 16 CS. VLADIMIRESCU II - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2011-11-27 Vasile Dumitru Gheorghe Nagy Zoltan Hromei Alexandru Dehelean Nicolae Vida Marcel
ETAPA 15 G. CERMEI - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion CERMEI 2011-11-20 Fodoruţ Laurenţiu Nagy Zoltan Dreghici Flavius Cristian Alb Ioan BORA GLIGORE
ETAPA 14 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2011-11-13 Palcu Gheorghe Marius Hărduţ Gabriel Dumitru Nagy Zoltan Tiulea Cornel ŞANDOR IOAN
ETAPA 13 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - V. NADLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2011-11-05 Ardelean Mircea Florin Toderici Mircea Nagy Zoltan Dumitru Florin Marginean Valer
ETAPA 14 AS AQUA VEST ARAD - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2011-10-29 Burza Cristian Mirel Bujor Nagy Zoltan Cristea Silviu Florin Tripa Claudiu DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 12 CS RECOLTA APATEU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BERECHIU 2011-10-30 Fodoruţ Laurenţiu Nagy Zoltan Berariu Lucian Mihai Rusan Dumitru ACKERMANN
ETAPA 13 CS VIITORUL SATU NOU - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-10-22 Bogdan Loredan Vasile Ioan Adrian Nagy Zoltan Braniscan Ioan LUCACI ADRIAN
ETAPA 13 CS VIITORUL SATU NOU - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori StadionSATU NOU 2011-10-22 Nagy Zoltan
ETAPA 11 AS ALUNIŞ - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2011-10-23 Iacob Nicolae Liviu Nagy Zoltan Aniculăesei Mihai Cornel Alb Ioan Rosu Eugen
ETAPA 11 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2011-10-09 Păducel Cristian Nagy Zoltan Dumbrava Lucian Rosca Mircea Vida Marcel
CUPA ROM. CS ŞOIMII TAUŢ - V. ALMAŞ Cupa Romaniei Stadion PÂNCOTA 2011-10-12 Fodoruţ Laurenţiu Coroban Cristian Ionel Nagy Zoltan Herteg Doru JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 8 Av. TARNOVA - AS CETATE DEZNA Liga Onoare B Stadion TÂRNOVA 2011-10-02 Palcu Gheorghe Marius Nagy Zoltan Aniculăesei Mihai Cornel Rusan Dumitru SCRIDON DANIEL
ETAPA 7 AC ŞAGU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion ŞAGU 2011-09-25 Bogdan Loredan Nagy Zoltan Nicoraș Violeta Ciurescu Victor ŞANDOR IOAN
ETAPA 1 M. USUSĂU - AS VIITORUL TISA NOUĂ Cupa Romaniei Stadion USUSĂU 2011-08-17 Herţeg Dorinel Nagy Zoltan Aniculăesei Mihai Cornel Braniscan Ioan GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 33 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS INTER ARAD Liga Onoare A Stadion TISA NOUĂ 2011-06-26 Burza Cristian Mirel Bujor Nagy Zoltan Hromei Alexandru Axente Mircea ANULAT
ETAPA 34 CS INTER ARAD - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A ICRTI 2011-06-29 Trif Cristian Alin Toderici Mircea Nagy Zoltan Apatean Adrian BIRO GABOR
ETAPA 32 CS DACIA BELIU - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion BELIU 2011-06-19 Bîtea Radu Bogdan Nagy Zoltan Berariu Lucian Mihai Axente Mircea JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 31 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS MONEASA Liga Onoare B Stadion BUTENI 2011-06-12 Trif Cristian Alin Nagy Zoltan Berariu Lucian Mihai Vatran Dorin BORA GLIGORE
ETAPA 30 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga Onoare B Stadion TÂRNOVA 2011-06-05 Bogdan Loredan Nagy Zoltan Negrilă Cristian Gabriel Ciurescu Victor HAMZA IOAN
ETAPA 29 AS ALUNIŞ - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2011-05-29 Bogdan Loredan Nagy Zoltan Cristea Silviu Florin Alb Ioan BERAR DANIEL
ETAPA 22 P. GHIOROC - AS MĂNĂȘTUR Liga Promotie A Stadion GHIOROC 2011-05-28 Vasile Dumitru Gheorghe Vasile Ioan Adrian Nagy Zoltan ŞANDOR IOAN
ETAPA 33 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-06-01 Biro Gabor Oliver Protase Alexa Marian Nagy Zoltan Tiulea Cornel PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 33 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS VIITORUL SATU NOU Juniori Stadion PÂNCOTA 2011-06-01 Nagy Zoltan
ETAPA 30 SC FC UTA II SA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a ICRTI 2011-05-20 Herţeg Dorinel Ardelean Paul Giorgian Nagy Zoltan Dumitru Florin BIRO GABOR
ETAPA 30 SC FC UTA II SA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori ICRTI 2011-05-20 Nagy Zoltan
ETAPA 28 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - CS RECOLTA APATEU Liga Onoare B Stadion VÂRFURILE 2011-05-22 Mako Andrei Sebastian Arsa Emil Nagy Zoltan Buica Dumitru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 29 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-05-15 Trif Cristian Alin Nagy Zoltan Hromei Alexandru Dehelean Nicolae Vida Marcel
ETAPA 29 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-05-18 Biro Gabor Oliver Protase Alexa Marian Nagy Zoltan Buica Dumitru Rad Vasile
ETAPA 29 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS PROGRESUL PECICA Juniori Stadion PĂULIŞ 2011-05-18 Nagy Zoltan
ETAPA 28 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-05-07 Ardelean Mircea Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Nagy Zoltan Dumitru Florin LUCACI ADRIAN
ETAPA 28 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Juniori StadionCURTICI 2011-05-07 Nagy Zoltan
ETAPA 26 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga Onoare A Stadion SĂVÂRŞIN 2011-05-08 Deac Ionel Alin Protase Alexa Marian Nagy Zoltan Buica Dumitru HAMZA IOAN
ETAPA 27 FC SÎNLEANI - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2011-04-30 Trif Cristian Alin Mocanu Silviu Flaviu Nagy Zoltan Dumitru Florin LUCACI ADRIAN
ETAPA 27 FC SÎNLEANI - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori Stadion SÂNLEANI 2011-04-30 Nagy Zoltan
ETAPA 19 AS VINGA - O. BUJAC Liga Promotie A Stadion VINGA 2011-05-01 Junger Andreeas Thomas Nagy Zoltan Hanyecz Dan BABĂU ROMULUS
ETAPA 25 AS UNIREA ŞEITIN - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-04-16 Vasi Alexandru Iulian Buda Leontin Nagy Zoltan Herteg Doru ŞANDOR IOAN
ETAPA 25 AS UNIREA ŞEITIN - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori Stadion ȘEITIN 2011-04-16 Nagy Zoltan
ETAPA 23 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion GALȘA 2011-04-17 Riţa Flavius Nagy Zoltan Junger Andreeas Thomas Herteg Doru BOGDAN IOAN
ETAPA 23 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2011-04-09 Barta Paul Sebastian Toderici Mircea Nagy Zoltan Vatran Dorin Vida Marcel
ETAPA 14 U. II ŞEITIN - F. CRUCENI Liga Promotie A Stadion ŞEITIN 2011-04-10 Coroban Cristian Ionel Protase Alexa Marian Nagy Zoltan Petrisor Gheorghe AMANAT
ETAPA 22 CS VIITORUL SATU NOU - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-04-03 Barta Paul Sebastian Hărduţ Gabriel Dumitru Nagy Zoltan Apatean Adrian CIOS DĂNUŢ
ETAPA 22 CS VIITORUL SATU NOU - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori StadionSATU NOU 2011-04-03 Nagy Zoltan
ETAPA 13 O. BUJAC - AC ŞAGU Liga Promotie A Stadion SEGA 2011-04-02 Iacob Nicolae Liviu Nagy Zoltan Nicoraș Ionuț Ciurescu Victor
ETAPA 19 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare A Stadion MÂNDRULOC 2011-03-20 Gheorghe Valentin Nagy Zoltan Pîncotan Andrei Alexandru Enoiu Traian Neamtiu Gheorghe
ETAPA 18 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare B Stadion ŞICULA 2011-03-13 Barta Paul Sebastian Nagy Zoltan Gudiu Ionel Florin Ciurescu Victor PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 19 CS VOINŢA MAILAT - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion MAILAT 2010-12-04 Vasile Dumitru Gheorghe Nagy Zoltan Cheşa Dumitru Dănuţ Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
ETAPA 19 CS VOINŢA MAILAT - FC SÎNLEANI Juniori Stadion MAILAT 2010-12-04 Nagy Zoltan
CUPA DE CRACIUN ATLETICO CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Juniori SERIA A1-A2 BENDEA 2010-12-05 Ianoşi Laurenţiu Adrian Păducel Cristian Nagy Zoltan Berar Marius Iacob Nicolae
ETAPA 17 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a StadionCURTICI 2010-11-20 Ardelean Mircea Florin Arsa Emil Nagy Zoltan Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 17 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori StadionCURTICI 2010-11-20 Nagy Zoltan
ETAPA 16 CS VICTORIA ZĂBRANI - SC FC UTA II ARAD SA Juniori Stadion ZĂBRANI 2010-11-12 Nagy Zoltan
ETAPA 14 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A Stadion SĂVÂRŞIN 2010-11-14 Herţeg Dorinel Nagy Zoltan Pîncotan Andrei Alexandru Braniscan Ioan BARNA DAN
ETAPA 12 V. SEMLAC - AS VINGA Liga Promotie A Stadion SEMLAC 2010-11-13 Roşu Eugen Nagy Zoltan Aniculăesei Mihai Cornel Petrisor Gheorghe
ETAPA 15 FC SÎNLEANI - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2010-11-06 Deac Ionel Alin Jivan Mihai Adrian Nagy Zoltan Axente Mircea BERAR DANIEL
ETAPA 15 FC SÎNLEANI - AS UNIREA ŞEITIN Juniori Stadion SÂNLEANI 2010-11-06 Nagy Zoltan
ETAPA 13 AS CETATE DEZNA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga Onoare B Stadion DEZNA 2010-11-07 Hidiş Sferdian Ioan Nagy Zoltan Şeran Ioana Loredana Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 12 CS INTER ARAD - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga Onoare A Stadion SEGA 2010-10-30 Hidiş Sferdian Ioan Nagy Zoltan Ianoşi Laurenţiu Adrian Petrisor Gheorghe SIMA VIOREL
ETAPA 12 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS RECOLTA APATEU Liga Onoare B Stadion ŢIPAR 2010-10-31 Bora Alin Eugen Nagy Zoltan Ieneşescu Remus Ioan Florin Alb Ioan ŞANDOR IOAN
ETAPA 13 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2010-10-23 Fodoruţ Laurenţiu Arsa Emil Nagy Zoltan Enoiu Traian ŞANDOR IOAN
ETAPA 13 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori Stadion VLADIMIRESCU 2010-10-23 Nagy Zoltan
ETAPA 9 AC ŞAGU - U. II ŞEITIN Liga Promotie A Stadion ŞAGU 2010-10-24 Rad Adrian Sorin Nagy Zoltan Ciumedean Alexandru Vlad Mihuța Petru
ETAPA 10 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS ATLETICO ARAD Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2010-10-17 Vasi Alexandru Iulian Nagy Zoltan Mihuţa Daniel Costel Manusov Iosif VACZI GHEORGHE
ETAPA 9 CS DACIA BELIU - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga Onoare B Stadion BELIU 2010-10-10 Bogdan Loredan Nagy Zoltan Hromei Alexandru Belle Nicolae BOGDAN IOAN
ETAPA 10 CS VIITORUL SATU NOU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a StadionSATU NOU 2010-10-03 Boruga Carlos Răzvan Arsa Emil Nagy Zoltan Buica Dumitru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 10 CS VIITORUL SATU NOU - AS UNIREA ŞEITIN Juniori StadionSATU NOU 2010-10-03 Nagy Zoltan
ETAPA 4 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS VLADIMIRESCU 2003 Cupa Romaniei Stadion GALȘA 2010-10-06 Biro Gabor Oliver Nagy Zoltan Hromei Alexandru Dehelean Nicolae BERAR DANIEL
ETAPA 7 AS ALUNIŞ - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2010-09-26 Biro Gabor Oliver Iacob Nicolae Liviu Nagy Zoltan Toderici Mircea HAMZA IOAN
Etapa 8 CS VOINŢA MAILAT - CS VLADIMIRESCU 2003 Liga a 4 a Stadion MAILAT 2010-09-18 Boruga Carlos Răzvan Iacob Nicolae Liviu Nagy Zoltan Tripa Claudiu DOMIDE FLAVIUS
Etapa 8 Jun. CS VOINŢA MAILAT - Jun. CS VLADIMIRESCU 2003 Juniori Stadion MAILAT 2010-09-18 Nagy Zoltan
Etapa 6 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare A Stadion SĂVÂRŞIN 2010-09-19 Suciu Călin Silvius Nagy Zoltan Pîncotan Andrei Alexandru Toderici Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
Etapa 5 CS FRONTIERA PILU - CS RECOLTA APATEU Liga Onoare B Stadion PILU 2010-09-15 Ardelean Mircea Florin Nagy Zoltan Rad Adrian Sorin Apatean Adrian SIMA VIOREL
Etapa 5 04-05 Septembrie 2010 AS AQUA VEST ARAD - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2010-09-08 Gheorghe Valentin Protase Alexa Marian Nagy Zoltan Rosca Mircea BIRO GABOR
Etapa 5 02-04-Septembrie 2010 Jun. AS AQUA VEST ARAD - Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori Stadion ȘOFRONEA 2010-09-08 Nagy Zoltan
Etapa 3 04-05 Septembrie 2010 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A Stadion MÂNDRULOC 2010-09-05 Cristea Silviu Florin Nagy Zoltan Hromei Alexandru Vatran Dorin LUCACI ADRIAN
Etapa 2 28-29 August 2010 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare b Stadion ŞICULA 2010-08-29 Olariu Laurenţiu Nagy Zoltan Kope Attila Norbert Belle Nicolae SCRIDON DANIEL
Etapa 4 28-29 August 2010 Jun. CS ŞOIMII PÎNCOTA - Jun. FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2010-08-28 Nagy Zoltan
Etapa 4 28-29 August 2010 CS ŞOIMII PÎNCOTA - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2010-08-28 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Nagy Zoltan Vida Marcel ŞANDOR IOAN
Etapa 3 25 August 2010 Jun. CS UNIREA SÎNTANA - Jun. CS INEU Juniori Stadion SÂNTANA 2010-08-25 Nagy Zoltan
Etapa 3 25 August 2010 CS UNIREA SÎNTANA - CS INEU Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2010-08-25 Bogdan Loredan Mihoc Alina Nagy Zoltan Dumitru Florin RACHINOIU VIOREL
Etapa 1 21-22 August 2010 AS GLORIA SECUSIGIU - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare a Stadion SECUSIGIU 2010-08-22 Foda Lucian Nagy Zoltan Herman Mihai Alexandru Buica Dumitru BARNA DAN
Inregistrari in baza de date: 299

ajf_arad