• PANTEA Sebastian
  • Data nasterii: 1991-10-01
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 175 (cm)
  • Arbitru din anul: 2008-02-27
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru Asistent
  • Lotul: Liga 3
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Kinetoterapeut
  • Ocupatia actuala:
  • Limbi straine cunoscute: Engleză, Franceză
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
9 A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD - A.F.C. UTA ARAD 2004 Juniori C - Seria A Stadion SÂNLEANI 2017-10-23 NICORAȘ Ionuț Vasile PANTEA Sebastian TURGYAN Cătălin
9 A.C.S. VIITORUL 2003 ARAD - A.F.C. UTA ARAD 2003 Juniori C - Seria B Stadion SÂNLEANI 2017-10-23 NICORAȘ Ionuț Vasile PANTEA Sebastian TURGYAN Cătălin
9 A.C.S. VIITORUL ARAD 1 - A.C.S. SOCODOR Juniori E - Seria B Stadion SÂNLEANI 2017-10-20 PANĂ Natanael PANTEA Sebastian
9 A.C.S. SOCODOR - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2017-10-14 NICORAȘ Ionuț Vasile PANTEA Sebastian CÃȘUȚ Cristian TĂNĂSESCU Romulus Cristian SFÃT Gheorghe
7 CS FRONTIERA PILU - C.S. ȘICULA Liga a 6 a Seria B Stadion PILU 2017-10-15 ARSA Emil PANTEA Sebastian GROȘAN Tudor Ștefan MIRON Marian
7 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2017-10-18 DREGHICI Flavius Cristian PANTEA Sebastian DEHELEAN Patrick Alin HERȚEG Doru
8 C.S. VICTORIA FELNAC - A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD Juniori C - Seria A Stadion FELNAC 2017-10-16 PANTEA Sebastian DRAGOȘ Darius MOȚ Andreea Alexandra
10 AS VOINŢA MACEA - ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Juniori D - Seria B Stadion MACEA 2017-10-17 PANTEA Sebastian IORDACHE Maximilian
8 A.C.S. SOCODOR - A.F.C. UTA ARAD 2008 Juniori E - Seria B Stadion SOCODOR 2017-10-13 PANTEA Sebastian MOȚ Andreea Alexandra
6 C.S. VOINȚA ZĂRAND - CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria B Stadion ZĂRAND 2017-10-08 ARDELEAN Mircea Florin PANTEA Sebastian MIHOC Alina JUȘCÃ Teodor
6 A.C.S. SOCODOR - A.C.S. VIITORUL ARAD Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 2017-10-11 VESA Pavel Florin PANTEA Sebastian CALNACOV Denis Claudiu MAKO Andraș
7 A.F.C. UTA ARAD 2004 - C.S.S. GLORIA ARAD Juniori C - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-10-09 PANTEA Sebastian RUS Dionisie Constantin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
7 A.F.C. UTA ARAD 2003 - CS INEU Juniori C - Seria B Stadion ATLETICO ARAD 2017-10-09 RUS Dionisie Constantin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PANTEA Sebastian
7 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS INEU Liga a 4 a Stadion HORIA 2017-09-30 BOGDAN Loredan CRISTEA Emil Ioan PANTEA Sebastian ENOIU Traian SFÃT Gheorghe
5 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2017-10-04 RIȚA Flavius Ionel PANTEA Sebastian ARDELEAN Alexandra Antonia TIULEA Cornel
6 C.S. ŞOIMII LIPOVA - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Juniori C - Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-10-02 PANTEA Sebastian NEAGU Alexandru DRAGOȘ Darius
7 AS VOINŢA MACEA - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori D - Seria B Stadion MACEA 2017-10-03 VESA Pavel Florin PANTEA Sebastian
8 A.F.C. UTA ARAD - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Juniori D - Seria B Stadion ICRTI 2017-10-05 PANTEA Sebastian DRAGOȘ Darius
6 A.C.S. SOCODOR - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2017-09-23 DEAC Ionel Alin PANTEA Sebastian DREGHICI Flavius Cristian HERȚEG Doru BABĂU Romulus
5 AS UNIREA ŞEITIN - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria B Stadion ȘEITIN 2017-09-24 NEAGU Flavius PANTEA Sebastian CÃȘUȚ Cristian TIULEA Cornel
3 F.C. SÂNTANA 2016 - CS VICTORIA ZĂBRANI Cupa Romaniei Stadion SÂNTANA 2017-09-20 COROBAN Cristian Ionel PANTEA Sebastian MONA Sergiu Laurențiu SCRIDON Daniel
5 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2017-09-16 BURZA Cristian Mirel ARSA Emil PANTEA Sebastian TIULEA Cornel RAD Vasile
4 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2017-09-17 GORNIC Alexandru Dan PANTEA Sebastian TURGYAN Cătălin ALEXA Marius Andrei
3 AS GLORIA SECUSIGIU - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2017-09-10 BOGDAN Loredan PANTEA Sebastian JOANDREA Sergiu Cătălin VĂTRAN Dorin
3 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - A.F.C. UTA ARAD 2004 Juniori C - Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-09-11 RANCEA Alexandru PANTEA Sebastian SÂRBUȚ Alexandru Călin
3 C.S. ŞOIMII LIPOVA - AS VICTORIA FELNAC Juniori C - Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-09-11 PANTEA Sebastian RANCEA Alexandru SÂRBUȚ Alexandru Călin
3 CS VICTORIA NĂDLAC - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion NĂDLAC 2017-09-02 BOLCAȘ Alin Călin NAGHI Remus Ionuț PANTEA Sebastian VĂTRAN Dorin
1 CS VICTORIA ZĂBRANI - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2017-09-03 ANDEA Alexandru PANTEA Sebastian DRAGOȘ Darius CIURESCU Victor
2 C.S. VICTORIA FELNAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori C - Seria A Stadion FELNAC 2017-09-07 RANCEA Alexandru PANTEA Sebastian SÂRBUȚ Alexandru Călin
1 A.C.S. VIITORUL 2003 ARAD - A.C.S. SOCODOR Juniori C - Seria B Stadion SÂNLEANI 2017-09-04 PANTEA Sebastian PANTEA Andrei Alex. PANTEA Patricia Alexandra
26 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2017-06-25 TRIF Cristian Alin PANTEA Sebastian VESA Pavel Florin BUDA Leontin
24 AS AQUA VEST ARAD - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2017-06-10 GORNIC Alexandru Dan PANTEA Sebastian TURGYAN Cătălin MAKO Andraș
Finală ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 StadionCURTICI 2017-05-31 ARDELEAN Mircea Florin PANTEA Sebastian CÎRMACI Filip Sergiu BUDA Leontin
30 CS INEU - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2017-06-03 BOLCAȘ Alin Călin PANTEA Sebastian BURCA Sergiu Lucian OLOGEANU Dan HAMZA Ioan
29 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2017-05-27 GORNIC Alexandru Dan BĂLA Casian Andrei PANTEA Sebastian CADAR Răzvan MAKO Andraș
Semifinală CS UNIREA SÎNTANA - CS BELIU Cupa Romaniei Stadion CENTRAL INEU 2017-05-24 BOLCAȘ Alin Călin PANTEA Sebastian STANCIU Mihai Vlăduț TĂNĂSESCU Romulus Cristian SFÃT Gheorghe
28 A.C.S. SOCODOR - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2017-05-20 COROBAN Cristian Ionel PANTEA Sebastian CÃȘUȚ Cristian TĂNĂSESCU Romulus Cristian ROȘU Eugen
16 CS FRONTIERA PILU - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion PILU 2017-05-21 GORNIC Alexandru Dan PANTEA Sebastian PANTEA Andrei Alex. SFÃT Gheorghe
26 AS DOROBANŢI - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2017-05-10 JURCĂ Tudor Florin PANTEA Sebastian STANCIU Mihai Vlăduț ENOIU Traian
14 CS FRONTIERA PILU - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion PILU 2017-05-07 ARDELEAN Mircea Florin PANTEA Sebastian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
15 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2017-04-30 OLARIU Laurențiu PANTEA Sebastian DOBÂNDĂ Dinu OLOGEANU Dan
28 A.C.S. SOCODOR - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori D Stadion SOCODOR 2017-04-27 PANTEA Sebastian DRAGOȘ Darius
14 CS VIITORUL SATU NOU - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2017-04-22 IOVA Cătălin Ionuț PANTEA Sebastian DOBÂNDĂ Dinu APĂTEAN Adrian
14 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2017-04-23 PÃTROI Ciprian PANTEA Sebastian DEHELEAN Patrick Alin MIRON Marian
19 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2017-04-25 PANTEA Sebastian BURCA Sergiu Lucian
19 VIITORUL 1 ARAD - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2017-04-25 BURCĂ Sergiu Lucian PANTEA Sebastian
21 CS UNIREA SÎNTANA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2017-04-14 IOVA Cătălin Ionuț PANTEA Sebastian CÎRMACI Filip Sergiu BUDA Leontin MAKO Andraș
22 CS INEU - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion INEU 2017-04-19 BURZA Cristian Mirel PANTEA Sebastian HANYECZ Dan BONDAR Mircea Constantin VIDA Constantin
18 UTA B.D. 2003 - CS INEU Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2017-04-18 NICORAȘ Ionuț Vasile PANTEA Sebastian VESA Pavel Florin
20 C.S. VICTORIA FELNAC - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion FELNAC 2017-04-08 GORNIC Alexandru Dan BĂLA Casian Andrei PANTEA Sebastian CADAR Răzvan SFÃT Gheorghe
11 C.S. VIITORUL PEREG - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2017-04-09 PETROVAN Florin PANTEA Sebastian RANCEA Alexandru SFÃT Gheorghe
17 VIITORUL 1 ARAD - UTA B.D. 2003 Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 2017-04-10 MATEUȚ Cãlin PANTEA Sebastian MIHOC Alina
19 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2017-04-01 IOVA Cătălin Ionuț MOCANU Silviu Flaviu PANTEA Sebastian HERȚEG Doru BABĂU Romulus
15 AS DOROBANŢI - CS PODGORIA GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion Dorobanti 2017-04-05 PANTEA Sebastian MOȚ Andreea Alexandra JOANDREA Sergiu Cătălin MANUȘOV Iosif
21 CS UNIREA SÎNTANA - A.C.S. SOCODOR Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2017-03-28 PANTEA Sebastian MIHOC Alina
17 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2017-03-18 NICORAȘ Ionuț Vasile PANTEA Sebastian CÃȘUȚ Cristian TĂNĂSESCU Romulus Cristian MAKO Andraș
19 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2017-03-15 PANTEA Sebastian MIHOC Alina
15 CS VOINŢA MAILAT - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-11-26 BOGDAN Loredan PANTEA Sebastian MIHOC Alina OLOGEANU Dan VIDA Constantin
11 VIITORUL 1 ARAD - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 2016-11-28 DREGHICI Flavius Cristian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PANTEA Sebastian
11 VIITORUL 1 ARAD - C.S.S. GLORIA ARAD 2007 Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2016-11-28 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PANTEA Sebastian
13 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-11-12 DEAC Ionel Alin PANTEA Sebastian DREGHICI Flavius Cristian VĂTRAN Dorin VIDA Constantin
15 ATLETICO 2005 ARAD - A.C.S. SOCODOR Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-17 PETROVAN Florin PANTEA Sebastian
9 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Liga a 6 a Seria B Stadion NĂDAB 2016-11-06 MAKO Andrei Sebastian PANTEA Sebastian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
13 ATLETICO 2007 - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-11-10 PANTEA Sebastian MIHOC Alina
10 FC ZIMANDU NOU - CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2016-10-30 GORNIC Alexandru Dan BĂLA Casian Andrei PANTEA Sebastian JIVAN Mihai Adrian
11 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-11-02 PANTEA Sebastian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu HAIDA Valentina MANUȘOV Iosif
6 UTA B.D. 2003 - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2016-10-24 ARDELEAN Mircea Florin PANTEA Sebastian PANTEA Andrei Alex.
9 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS INEU Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-10-15 SALADEA Sorin PANTEA Sebastian LAUKO Claudiu Cosmin APĂTEAN Adrian COMAN Ovidiu
6 C.S. ŞICULA 2016 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion ŞICULA 2016-10-16 PANTEA Sebastian CĂPRICEANĂ Gabriel Florin CĂLINDRUŢ Emanuel Roland FORTON Nicuşor
8 AS DOROBANŢI - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2016-10-08 DEAC Ionel Alin PANTEA Sebastian DUMITRU Flavia Daniela BUDA Leontin ROȘU Eugen
5 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2016-10-09 MATEUȚ Cãlin MIHOC Alina PANTEA Sebastian BUDA Leontin
8 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion NEUDORF 2016-10-12 PANTEA Sebastian LOVAS Alexandru CRUDU Alexandru HERȚEG Doru
6 A.C.S. SOCODOR - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion SOCODOR 2016-10-11 PANTEA Sebastian DREGHICI Flavius Cristian
6 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2016-10-13 PANTEA Sebastian TURGYAN Cătălin
7 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2016-10-01 BURCĂ Daniel Adrian MIHOC Alina PANTEA Sebastian MANUȘOV Iosif SCRIDON Daniel
6 AS SEMLECANA SEMLAC - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2016-10-02 ARDELEAN Mircea Florin PANTEA Sebastian BETEA Sorina Georgiana JIVAN Mihai
6 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS DOROBANŢI Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2016-09-28 MAKO Andrei Sebastian PÃTROI Ciprian PANTEA Sebastian JIVAN Mihai
6 CS ŞOIMII ŞIMAND - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-09-24 JURCĂ Tudor Florin PANTEA Sebastian TOMUȚA Sebastian Florin ENOIU Traian COMAN Ovidiu
3 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion NĂDAB 2016-09-25 MAKO Andrei Sebastian CALNACOV Denis Claudiu PANTEA Sebastian GYENGYE Iosif
2 CS UNIREA SÎNTANA - C.S.S. GLORIA ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2016-09-22 PANTEA Sebastian MONA Sergiu Laurențiu
3 AS SEMLECANA SEMLAC - CS ŞOIMII ŞIMAND Cupa Romaniei Stadion SEMLAC 2016-09-21 BOLCAȘ Alin Călin MIHOC Alina PANTEA Sebastian SFÃT Gheorghe
5 C.S. ŞOIMII LIPOVA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-09-17 IOVA Cătălin Ionuț PANTEA Sebastian CRISTEA Emil Ioan APĂTEAN Adrian COMAN Ovidiu
4 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-09-18 BURCĂ Daniel Adrian PANTEA Andrei Alex. PANTEA Sebastian ENOIU Traian
4 CS INEU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2016-09-10 BOGDAN Loredan PANTEA Sebastian BURCA Sergiu Lucian CRISTI T. COMAN Ovidiu
4 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-09-14 PETROVAN Florin PANTEA Sebastian MADA Mădălin TIULEA Cornel
3 CS UNIREA SÎNTANA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-09-03 BOGDAN Loredan PANTEA Sebastian CÃȘUȚ Cristian ALEXA Marius Andrei MAKO Andraș
2 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2016-09-04 TRIF Cristian Alin PANTEA Sebastian NAGHI Remus Ionuț RUSAN Dumitru
2 CS VIITORUL SATU NOU - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Cupa Romaniei StadionSATU NOU 2016-09-07 BOGDAN Loredan PANTEA Sebastian STANCIU Mihai Vlăduț TIULEA Cornel
2 CS INEU - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion INEU 2016-08-27 BÎTEA Radu Bogdan PANTEA Sebastian NAGHI Remus Ionuț MANUȘOV Iosif RAD Vasile
1 CS VIITORUL SATU NOU - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion SATU NOU 2016-08-27 BÎTEA Radu Bogdan PANTEA Sebastian NAGHI Remus Ionuț GYENGYE Iosif
2 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS DOROBANŢI Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2016-08-31 MAKO Andrei Sebastian DOBÂNDĂ Dinu PANTEA Sebastian PETRIŞOR Gheorghe
1 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-08-24 VESA Pavel Florin MADA Mădălin PANTEA Sebastian PETRIŞOR Gheorghe
26 FC ZIMANDU NOU - AS VULTURII SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2016-06-19 NICORAȘ Ionuț Vasile NAGY Zoltan PANTEA Sebastian TĂNĂSESCU Romulus Cristian
25 AS UNIREA ŞEITIN - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-06-12 SALADEA Sorin NAGY Zoltan PANTEA Sebastian OLOGEANU Dan
26 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion CERMEI 2016-05-29 NICORAȘ Ionuț Vasile PANTEA Sebastian PÂSLARU Andrei TĂNĂSESCU Romulus Cristian JUȘCÃ Teodor
25 C.S. VICTORIA FELNAC - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-05-21 BURZA Cristian Mirel PANTEA Sebastian BERARIU Lucian Mihai VĂTRAN Dorin LOVAS Iosif Ioan
2 C.S. VIITORUL PEREG - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2016-05-22 DEAC Ionel Alin VASILE Ioan Adrian PANTEA Sebastian OLOGEANU Dan
21 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS OLIMPIA BOCSIG Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2016-05-26 PANTEA Sebastian CĂTANĂ Paul PÃTROI Ciprian BORA Gligore
22 VIITORUL 1 ARAD - ACS SIRIA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-05-23 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PANTEA Sebastian
21 AS PODGORIA GHIOROC - CS INEU Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2016-05-14 SALADEA Sorin VESA Pavel Florin PANTEA Sebastian MAKO Andraș
1 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - CS BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-05-15 BOGDAN Loredan HANYECZ Dan PANTEA Sebastian LOVAS Iosif Ioan
21 CS GLOGOVĂŢ 2013 - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-05-19 TAKATS Cristian Flavius MADA Mădălin PANTEA Sebastian OLOGEANU Dan
21 UTA B.D. 2002 - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-05-17 PANTEA Sebastian MOLDOVEANU Ionel Alexandru CALNACOV Denis Claudiu
29 C.S.S. GLORIA ARAD 2 - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-05-13 TURGYAN Cătălin PANTEA Sebastian
Semifinală AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII LIPOVA Cupa Romaniei Stadion ŞIRIA 2016-05-11 NICORAȘ Ionuț Vasile PANTEA Sebastian JUNGER Andreas Thomas CADAR Răzvan COMAN Ovidiu
20 AS OLIMPIA BÎRZAVA - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2016-05-08 TRIF Cristian Alin PANTEA Sebastian PETROVAN Florin BORA Gligore
20 UTA B.D. 2001 - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-05-09 COROBAN Cristian Ionel PANTEA Sebastian RADU Paul
27 ATLETICO 2005 ARAD - ACS SIRIA Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-05-06 ARDELEAN Paul Giorgian PANTEA Sebastian
28 VIITORUL 2 ARAD - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2016-05-10 PANTEA Sebastian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
19 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2016-05-03 MATEUȚ Cãlin PANTEA Sebastian CĂTANĂ Paul
21 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion SÂNTANA 2016-05-03 MATEUȚ Cãlin PANTEA Sebastian
19 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-04-24 OLARIU Laurențiu ARDELEAN Paul Giorgian PANTEA Sebastian ENOIU Traian
18 C.S. ŞOIMII LIPOVA - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2016-04-28 RIȚA Flavius Ionel ARDELEAN Paul Giorgian PANTEA Sebastian GYENGYE Iosif
24 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - C.S.S. GLORIA ARAD 1 Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-27 PANTEA Sebastian JURCĂ Tudor Florin
19 VIITORUL 2 ARAD - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2016-04-26 DREGHICI Flavius Cristian PANTEA Sebastian
20 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-04-16 ARDELEAN Mircea Florin CRISTEA Emil Ioan PANTEA Sebastian TIULEA Cornel BIRO Gabor
18 CS INEU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion INEU 2016-04-17 GORNIC Alexandru Dan PANTEA Sebastian MIHOC Alina MANUȘOV Iosif
17 VIITORUL 1 ARAD - CS INEU Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-04-19 VASILE Ioan Adrian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PANTEA Sebastian
22 VIITORUL 1 ARAD - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2016-04-20 PANTEA Sebastian TURGYAN Cătălin
19 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-04-09 TRIF Cristian Alin ARSA Emil PANTEA Sebastian TĂNĂSESCU Romulus Cristian LOVAS Iosif Ioan
17 AS VINGA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2016-04-10 RIȚA Flavius Ionel MIHOC Alina PANTEA Sebastian OLOGEANU Dan
16 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-04-12 PANTEA Sebastian MONA Sergiu Laurențiu TAKATS Cristian Flavius CIURESCU Victor
Sfert Finală CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion PĂULIŞ 2016-04-06 HERȚEG Dorinel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PANTEA Sebastian TĂNĂSESCU Romulus Cristian SFÃT Gheorghe
18 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-04-02 BURZA Cristian Mirel NAGY Zoltan PANTEA Sebastian ENOIU Traian COMAN Ovidiu
15 CS ŞOIMII ŞIMAND - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2016-04-07 PANTEA Sebastian ANDEA Alexandru PÃTROI Ciprian MAKO Andraș
15 VIITORUL 1 ARAD - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-04-04 GORNIC Alexandru Dan PANTEA Sebastian PANTEA Andrei Alex.
15 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2016-03-27 JURCĂ Tudor Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PANTEA Sebastian JUȘCÃ Teodor
16 C.S. ŞOIMII LIPOVA - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2016-03-19 TRIF Cristian Alin PANTEA Sebastian STANCIU Mihai Vlăduț ALEXA Marius Andrei HAMZA Ioan
14 AS CETATE DEZNA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-03-20 NICORAȘ Ionuț Vasile ARDELEAN Paul Giorgian PANTEA Sebastian COMAN Ovidiu
14 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-03-05 NICORAȘ Ionuț Vasile BĂLA Casian Andrei PANTEA Sebastian CADAR Răzvan SFÃT Gheorghe
13 CS UNIREA SÎNTANA - ACS UTA B.D. II Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2015-11-21 BURZA Cristian Mirel PANTEA Sebastian VASILE Ioan Adrian TRIPA Claudiu COMAN Ovidiu
12 CS INEU - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion INEU 2015-11-15 GORNIC Alexandru Dan BĂLA Casian Andrei PANTEA Sebastian PEȘTE Bogdan Dumitru
10 V.LUNCA TEUZ CERMEI - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion CERMEI 2015-11-01 BOGDAN Loredan PANTEA Sebastian BĂLA Casian Andrei TODERICI Mircea MAKO Andraș
9 CS VICTORIA ZĂBRANI - G. CERMEI Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2015-10-24 JURCĂ Tudor Florin PANTEA Sebastian PANTEA Andrei Alex. DUMITRU Florin VIDA Constantin
7 AS AQUA VEST ARAD - V. FELNAC Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2015-10-10 BOGDAN Loredan PANTEA Sebastian BETEA Sorina Georgiana TĂNĂSESCU Romulus Cristian LOVAS Iosif Ioan
6 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-10-04 OLARIU Laurențiu DREGHICI Flavius Cristian PANTEA Sebastian TIULEA Cornel
5 AS CRIŞUL ALB BUTENI - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2015-09-27 GORNIC Alexandru Dan MIHOC Alina PANTEA Sebastian RUSAN Dumitru
3 CS VOINŢA MAILAT - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion MAILAT 2015-09-22 ARDELEAN Mircea Florin PANTEA Sebastian DREGHICI Flavius Cristian SCRIDON Daniel
3 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2015-09-13 BURCĂ Daniel Adrian PANTEA Sebastian MADA Mădălin BORA Gligore
2 CS UNIREA SÎNTANA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2015-09-05 DEAC Ionel Alin PANTEA Sebastian JUNGER Andreas Thomas ENOIU Traian JUȘCÃ Teodor
2 AS VINGA - CS VOINŢA MAILAT Cupa Romaniei Stadion VINGA 2015-09-08 BÎTEA Radu Bogdan PANTEA Sebastian RIȚA Flavius Ionel VIDA Constantin
1 AS DOROBANTI - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2015-08-30 BOLCAȘ Alin Călin PANTEA Sebastian PÂSLARU Andrei JIVAN Mihai
27 AC ŞAGU - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2015-06-06 DEAC Ionel Alin PANTEA Sebastian ARSA Emil ENOIU Traian JIVAN Mihai
26 CS VIITORUL SATU NOU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-05-30 POPA Paul PANTEA Sebastian RIȚA Flavius Ionel TĂNĂSESCU Romulus Cristian HAMZA Ioan
ETAPA 34 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion TISA NOUĂ 2012-06-28 Deac Ionel Alin Pantea Sebastian Demeter Claudiu Ioan Bondar Mircea Rad Vasile
CUPA ROMANIEI CS ŞOIMII PÎNCOTA - SC FC UTA II ARAD SA Cupa Romaniei Stadion ŞIRIA 2012-06-23 Ardelean Mircea Florin Alexa Marius Andrei Pantea Sebastian Tripa Claudiu BIRO GABOR
ETAPA 32 CS MONEASA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2012-06-17 Ardelean Mircea Florin Pantea Sebastian Wernitzer Adrian Axente Mircea BORA GLIGORE
ETAPA 34 CS VOINŢA MAILAT - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2012-06-08 Deac Ionel Alin Pantea Sebastian Nicoraș Violeta Braniscan Ioan BABĂU ROMULUS
ETAPA 34 CS VOINŢA MAILAT - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori Stadion MAILAT 2012-06-08 Pantea Sebastian
ETAPA 29 CS ATLETICO ARAD - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion MOTORUL 2012-05-26 Trif Cristian Alin Bondar Daniel Pantea Sebastian Ologeanu Dan Rad Vasile
ETAPA 31 AS SEMLECANA SEMLAC - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2012-05-20 Burza Cristian Mirel Bujor Dumitru Flavia Daniela Pantea Sebastian Ciurescu Victor LEAC IOAN
ETAPA 31 AS SEMLECANA SEMLAC - AS AQUA VEST ARAD Juniori Stadion SEMLAC 2012-05-20 Pantea Sebastian
CUPA ROMANIEI SC FC UTA II SA - CS VICTORIA ZĂBRANI Cupa Romaniei Stadion LIPOVA 2012-05-23 Vasile Dumitru Gheorghe Hărduţ Gabriel Dumitru Pantea Sebastian Tripa Claudiu LUCACI ADRIAN
ETAPA 30 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2012-05-12 Vasile Dumitru Gheorghe Protase Alexa Marian Pantea Sebastian Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 30 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS UNIREA SÎNTANA Juniori Stadion PÂNCOTA 2012-05-12 Pantea Sebastian
ETAPA 28 CS ŞOIMII TAUŢ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-05-05 Burza Cristian Mirel Bujor Naghi Remus Ionuţ Pantea Sebastian Apatean Adrian CIOS DĂNUŢ
ETAPA 28 CS ŞOIMII TAUŢ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori Stadion TAUȚ 2012-05-05 Pantea Sebastian
ETAPA 29 FC SÎNLEANI - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2012-05-09 Bîtea Radu Bogdan Pantea Sebastian Negrilă Cristian Gabriel Dumitru Florin LUCACI ADRIAN
ETAPA 27 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2012-04-29 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Pantea Sebastian Tripa Claudiu JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 27 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Juniori Stadion ŞIRIA 2012-04-29 Pantea Sebastian
ETAPA 25 M. USUSĂU - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion USUSĂU 2012-04-27 Riţa Flavius Pantea Sebastian Iova Catalin Apatean Adrian BERAR DANIEL
ETAPA 26 SC FC UTA II SA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-05-03 Ardelean Mircea Florin Mocanu Silviu Flaviu Pantea Sebastian Buica Dumitru BIRO GABOR
ETAPA 26 SC FC UTA II SA - CS VOINŢA MAILAT Juniori Stadion MOTORUL 2012-05-03 Pantea Sebastian
INTERLIGA Turneu Interliga - Turneu Interliga Categoria COPII Stadion SEGA 2012-04-22 Mocan Ciprian Dumitru Burcă Sergiu Lucian Stanciu Mihai Vlăduţ Pantea Sebastian
ETAPA 25 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2012-04-14 Ardelean Mircea Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Pantea Sebastian Dumitru Florin DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 25 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori Stadion CH. CRIȘ 2012-04-14 Pantea Sebastian
ETAPA 24 AS PROGRESUL PECICA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion PECICA 2012-04-07 Herţeg Dorinel Protase Alexa Marian Pantea Sebastian Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
ETAPA 24 AS PROGRESUL PECICA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Juniori Stadion PECICA 2012-04-07 Pantea Sebastian
ETAPA 23 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2012-03-31 Cadar Răzvan Olimpiu Jivan Mihai Adrian Pantea Sebastian Herteg Doru Rad Vasile
ETAPA 23 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞOIMII PÎNCOTA Juniori Stadion ZĂBRANI 2012-03-31 Pantea Sebastian
ETAPA 21 CS FRONTIERA PILU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2012-04-01 Hidiş Sferdian Ioan Pantea Sebastian Ilea Alexandru Enoiu Traian Miron Marian
ETAPA 22 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-03-24 Bîtea Radu Bogdan Dumitru Flavia Daniela Pantea Sebastian Dumitru Florin SFĂT GHEORGHE
ETAPA 22 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VIITORUL SATU NOU Juniori Stadion PĂULIŞ 2012-03-24 Pantea Sebastian
ETAPA 20 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2012-03-25 Fodoruţ Laurenţiu Hărduţ Gabriel Dumitru Pantea Sebastian Vlad Remus Vida Marcel
ETAPA 21 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2012-03-17 Deac Ionel Alin Mocan Ciprian Dumitru Pantea Sebastian Tripa Claudiu ŞANDOR IOAN
ETAPA 21 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞOIMII TAUŢ Juniori Stadion MAILAT 2012-03-17 Pantea Sebastian
20 FC SÎNLEANI - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2012-03-10 Cadar Răzvan Olimpiu Pantea Sebastian Nicoraș Violeta Dumitru Florin ŞANDOR IOAN
CUPA ATLETICO CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Categoria COPII SERIA A1-A2 BENDEA 2011-12-10 Bîtea Radu Bogdan Pantea Sebastian Cristea Silviu Florin Vatran Dorin
ETAPA 19 AS PROGRESUL PECICA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-12-03 Vasile Dumitru Gheorghe Puicea Claudiu Gheorghe Pantea Sebastian Dehelean Nicolae BABĂU ROMULUS
Cupa CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Categoria COPII Sala Pedagogic 2011-12-04 Pantea Sebastian Junger Andreeas Thomas LEAC IOAN
ETAPA 18 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-11-27 Bogdan Loredan Mihoc Alina Pantea Sebastian Axente Mircea BABĂU ROMULUS
ETAPA 18 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VOINŢA MAILAT Juniori Stadion SEMLAC 2011-11-27 Pantea Sebastian
ETAPA 16 V. ALMAŞ - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion CIL 2011-11-26 Deac Ionel Alin Pantea Sebastian Pîncotan Andrei Alexandru Manusov Iosif LEAC IOAN
ETAPA 17 CS UNIREA SÎNTANA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-11-19 Bîtea Radu Bogdan Vesa Pavel Florin Pantea Sebastian Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 17 CS UNIREA SÎNTANA - AS UNIREA ŞEITIN Juniori Stadion SÂNTANA 2011-11-19 Pantea Sebastian
ETAPA 16 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2011-11-12 Fodoruţ Laurenţiu Vesa Pavel Florin Pantea Sebastian Mihuța Petru LUCACI ADRIAN
ETAPA 16 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori Stadion ZĂBRANI 2011-11-12 Pantea Sebastian
ETAPA 13 G. CERMEI - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion CERMEI 2011-11-06 Mako Andras Şeran Adrian Pantea Sebastian Ciurescu Victor Miron Marian
ETAPA 14 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS INEU Liga a 4 a Stadion SUBCETATE ARAD 2011-10-29 Deac Ionel Alin Toderici Mircea Pantea Sebastian Ologeanu Dan Rad Vasile
ETAPA 14 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS INEU Juniori Stadion SUBCETATE ARAD 2011-10-29 Pantea Sebastian
ETAPA 12 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion TISA NOUĂ 2011-10-30 Burza Cristian Mirel Bujor Mihoc Alina Pantea Sebastian Petrisor Gheorghe CIOS DĂNUŢ
ETAPA 11 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GALȘA 2011-10-23 Palcu Gheorghe Marius Pantea Sebastian Cojocariu Sebastian Enoiu Traian MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 12 AS AQUA VEST ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2011-10-15 Deac Ionel Alin Cristea Emil Ioan Pantea Sebastian Toderici Mircea LUCACI ADRIAN
ETAPA 12 AS AQUA VEST ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori Stadion ȘOFRONEA 2011-10-15 Pantea Sebastian
ETAPA 11 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2011-10-08 Ardelean Mircea Florin Feieş Cosmin Ioan Pantea Sebastian Forton Nicusor Rad Vasile
ETAPA 11 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori Stadion ŞIRIA 2011-10-08 Pantea Sebastian
ETAPA 9 CS SPERANŢA TURNU - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2011-10-09 Palcu Gheorghe Marius Arsa Emil Pantea Sebastian Bondar Mircea VACZI GHEORGHE
ETAPA 8 V. ALMAŞ - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion CIL 2011-10-01 Bogdan Loredan Pantea Sebastian Stanciu Mihai Vlăduţ Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
ETAPA 9 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-09-24 Ardelean Mircea Florin Bondar Daniel Pantea Sebastian Vatran Dorin SFĂT GHEORGHE
ETAPA 9 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori Stadion PĂULIŞ 2011-09-24 Pantea Sebastian
CUPA ROM. AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - CS ŞOIMII PÎNCOTA Cupa Romaniei Stadion SÂNPAUL 2011-09-28 Vasile Dumitru Gheorghe Burcă Sergiu Lucian Pantea Sebastian Forton Nicusor BABĂU ROMULUS
ETAPA 8 AS PROGRESUL PECICA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-09-17 Burza Cristian Mirel Bujor Cristea Emil Ioan Pantea Sebastian Dumitru Florin LEAC IOAN
ETAPA 8 AS PROGRESUL PECICA - AS UNIREA ŞEITIN Juniori Stadion PECICA 2011-09-17 Pantea Sebastian
ETAPA 3 V. FELNAC - V. SEMLAC Liga Promotie A Stadion FELNAC 2011-09-18 Pantea Sebastian Maghiar Petre Savan Gavril Bîndea Petru
ETAPA 7 CS VIITORUL SATU NOU - FC SÎNLEANI Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-09-10 Bîtea Radu Bogdan Pantea Sebastian Hromei Alexandru Herteg Doru BABĂU ROMULUS
ETAPA 7 CS VIITORUL SATU NOU - FC SÎNLEANI Juniori StadionSATU NOU 2011-09-10 Pantea Sebastian
ETAPA 3 V.CAPORAL ALEXA - S. CHIER Liga Promotie B Stadion CAPORAL ALEXA 2011-09-11 Pantea Sebastian Casut Cristian Dobre Cristian GYENGE IOSIF
ETAPA 2 AS VINGA - V. SEMLAC Liga Promotie A Stadion VINGA 2011-09-04 Pantea Sebastian Burcă Sergiu Lucian Dumbrava Lucian GHERGHEL EMANOIL
CUPA ROM. AS STEAUA GRĂNICERI - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Cupa Romaniei Stadion GRĂNICERI 2011-09-07 Deac Ionel Alin Ardelean Paul Giorgian Pantea Sebastian Tripa Claudiu BABĂU ROMULUS
ETAPA 5 CS ŞOIMII PÎNCOTA - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-08-27 Bogdan Loredan Pantea Sebastian Hromei Alexandru Herteg Doru Rad Vasile
ETAPA 5 CS ŞOIMII PÎNCOTA - SC FC UTA II ARAD SA Juniori Stadion PÂNCOTA 2011-08-27 Pantea Sebastian
ETAPA 3 CS. VLADIMIRESCU II - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion Dorobanti 2011-08-28 Ardelean Mircea Florin Cristea Emil Ioan Pantea Sebastian Manusov Iosif Vida Marcel
ETAPA 2 AS VOINŢA MUNAR - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A Stadion MUNAR 2011-08-21 Ardelean Mircea Florin Buda Leontin Pantea Sebastian Apatean Adrian Marginean Valer
ETAPA 4 AS SEMLECANA SEMLAC - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-08-24 Bogdan Loredan Cristea Silviu Florin Pantea Sebastian Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
ETAPA 2 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-08-13 Bogdan Loredan Mocanu Silviu Flaviu Pantea Sebastian Forton Nicusor SFĂT GHEORGHE
ETAPA 2 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS UNIREA ŞEITIN Juniori Stadion PĂULIŞ 2011-08-13 Pantea Sebastian
ETAPA 1 M. USUSĂU - AS VOINŢA MUNAR Liga Onoare A Stadion USUSĂU 2011-08-14 Bolcaş Alin Călin Pantea Sebastian Dreghici Flavius Cristian Petrisor Gheorghe RACHINOIU VIOREL
ETAPA 1 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Cupa Romaniei Stadion BUTENI 2011-08-17 Coroban Cristian Ionel Şeran Ioana Loredana Pantea Sebastian Rosca Mircea JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 1 SC FC UTA II SA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a ICRTI 2011-08-06 Bogdan Loredan Feieş Cosmin Ioan Pantea Sebastian Braniscan Ioan DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 1 SC FC UTA II SA - AS AQUA VEST ARAD Juniori ICRTI 2011-08-06 Pantea Sebastian
ETAPA 33 AS OLIMPIA BÎRZAVA - CS ATLETICO ARAD Liga Onoare A Stadion BÂRZAVA 2011-06-26 Herţeg Dorinel Burcă Sergiu Lucian Pantea Sebastian Bîndea Petru BORA GLIGORE
ETAPA 34 AS VOINŢA MUNAR - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga Onoare A Stadion MUNAR 2011-06-29 Butunoi Adrian Cătălin Nicoraș I. Pantea Sebastian Mihuța Petru SFĂT GHEORGHE
ETAPA 32 AS STEAUA GRĂNICERI - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga Onoare B Stadion GRĂNICERI 2011-06-19 Bolcaş Alin Călin Pantea Sebastian Kalo Gabriel Sabin Enoiu Traian ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 31 CS REGAL HORIA - CS DACIA BELIU Liga Onoare B Stadion HORIA 2011-06-12 Păducel Cristian Protase Alexa Marian Pantea Sebastian Tiulea Cornel BABĂU ROMULUS
ETAPA 3O FC ZIMANDU NOU - CS ATLETICO ARAD Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2011-06-05 Bora Alin Eugen Iacob Nicolae Liviu Pantea Sebastian Herteg Doru PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 29 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga Onoare B Stadion VÂRFURILE 2011-05-29 Barta Paul Sebastian Pantea Sebastian Sechereş Sergiu Paul Gornic Mircea RACHINOIU VIOREL
ETAPA 33 AS PROGRESUL PECICA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-06-01 Burza Cristian Mirel Bujor Pantea Sebastian Puicea Claudiu Gheorghe Forton Nicusor DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 33 AS PROGRESUL PECICA - AS UNIREA ŞEITIN Juniori Stadion PECICA 2011-06-01 Pantea Sebastian
ETAPA 30 CS INEU - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion INEU 2011-05-21 Biro Gabor Oliver Puicea Claudiu Gheorghe Pantea Sebastian Braniscan Ioan DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 30 CS INEU - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori Stadion INEU 2011-05-21 Pantea Sebastian
ETAPA 21 P. COVĂSÂNȚ - F. CRUCENI Liga Promotie A Stadion COVĂSÂNȚ 2011-05-22 Pantea Sebastian Naghi Remus Ionuţ Stanciu Mihai Vlăduţ ŞANDOR IOAN
ETAPA 29 FC SÎNLEANI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2011-05-14 Cadar Răzvan Olimpiu Herman Mihai Alexandru Pantea Sebastian Tripa Claudiu BABĂU ROMULUS
ETAPA 29 FC SÎNLEANI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori Stadion SÂNLEANI 2011-05-14 Pantea Sebastian
ETAPA 27 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga Onoare A Stadion SÂNICOLAU MIC 2011-05-15 Ardelean Mircea Florin Ianoşi Laurenţiu Adrian Pantea Sebastian Mihuța Petru LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 29 CS VIITORUL SATU NOU - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-05-18 Bogdan Loredan Pantea Sebastian Palcu Gheorghe Marius Ologeanu Dan Cristian Marginean Valer
ETAPA 29 CS VIITORUL SATU NOU - AS VOINŢA MACEA Juniori StadionSATU NOU 2011-05-18 Pantea Sebastian
ETAPA 29 CS VIITORUL SATU NOU - AS VOINŢA MACEA Juniori StadionSATU NOU 2011-05-18 Pantea Sebastian
ETAPA 21 P. PECICA - FC UTA 96 Categoria Juniori C Stadion PECICA 2011-05-17 Pantea Sebastian Stanciu Alin Bulz Stefan
ETAPA 28 SC FC UTA II SA - CS INEU Liga a 4 a Stadion ICRTI 2011-05-06 Bîtea Radu Bogdan Bolcaş Alin Călin Pantea Sebastian Tripa Claudiu BABĂU ROMULUS
ETAPA 28 SC FC UTA II SA - CS INEU Juniori Stadion ICRTI 2011-05-06 Pantea Sebastian
ETAPA 26 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VOINŢA MUNAR Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2011-05-08 Pantea Sebastian Nicoraș I. Gornic Alexandru Dan Bondar Mircea VACZI GHEORGHE
ETAPA 20 CS INEU - M. ZADARENI Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2011-05-11 Pantea Sebastian Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 25 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS RECOLTA APATEU Liga Onoare B Stadion SEBIS 2011-05-01 Mako Andras Pantea Sebastian Ciumedean Alexandru Vlad Dehelean Nicolae ACKERMANN
TURNEU INTERLIGA Turneu Interliga - Turneu Interliga Categoria Juniori E Stadion SEGA 2011-04-30 Pantea Sebastian Dreghici Flavius Cristian Daşcău Ovidiu Claudiu Ciumedean Alexandru
ETAPA 19 N. SEBIS - FC UTA 98 Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2011-05-04 Pantea Sebastian Trip Cristian Popa Paul
ETAPA 26 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion PILU 2011-04-23 Herţeg Dorinel Coroban Cristian Ionel Pantea Sebastian Vatran Dorin Vida Marcel
ETAPA 26 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS VOINŢA MACEA Juniori Stadion PILU 2011-04-23 Pantea Sebastian
ETAPA 24 AS STEAUA GRĂNICERI - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare B Stadion PILU 2011-04-23 Herţeg Dorinel Coroban Cristian Ionel Pantea Sebastian Vatran Dorin Vida Marcel
Cupa ROM. CS VOINŢA MAILAT - AS PROGRESUL NĂDAB Cupa Romaniei Stadion SUBCETATE ARAD 2011-04-27 Cadar Răzvan Olimpiu Alexa Marius Andrei Pantea Sebastian Herteg Doru BIRO GABOR
ETAPA 16 LPS ARAD - CSS AVRAM IANCU Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2011-04-27 Pantea Sebastian Trip Cristian Forton Maria
ETAPA 16 N. SEBIS - FC UTA 99 Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2011-04-28 Pantea Sebastian Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 23 FC ZIMANDU NOU - AS SEDERHAT Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2011-04-17 Pantea Sebastian Toderici Mircea Demeter Claudiu Ioan Ciurescu Victor SFĂT GHEORGHE
ETAPA 17 CS INEU - FC UTA 96 Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2011-04-19 Pantea Sebastian Şeran Ioana Loredana Mititel Emanuela
ETAPA 21 CS INTER ARAD - AS GLORIA SECUSIGIU Liga Onoare A Stadion SEGA 2011-04-09 Pantea Sebastian Buda Leontin Dreghici Flavius Cristian Axente Mircea ŞANDOR IOAN
ETAPA 14 S. CHIER - CS ZERIND Liga Promotie B Stadion CHIER 2011-04-10 Pantea Sebastian Berar Marius Florin Berariu Lucian Mihai Forton Nicusor
ETAPA 16 CS VLADIMIRESCU 2003 - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori D Stadion VLADIMIRESCU 2011-04-12 Pantea Sebastian Nicoraș Violeta Negru Silviu
ETAPA 20 AS PRO GURBA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga Onoare B Stadion GURBA 2011-04-03 Pantea Sebastian Gudiu Ionel Florin Berariu Lucian Mihai Bondar Mircea BOGDAN IOAN
ETAPA 14 S. SIMAND - FC UTA 96 Categoria Juniori C Stadion ŞIMAND 2011-04-05 Pantea Sebastian Sechereş Sergiu Paul Pele Silviu
ETAPA 16 V. SELEUS - ACU 98 ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2011-04-05 Pantea Sebastian Condea Paula Geanina Dumbrava Lucian AMANAT
ETAPA 20 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS ALUNIŞ Liga Onoare A Stadion SP.GERMAN 2011-03-26 Pantea Sebastian Ardelean Paul Giorgian Kalo Gabriel Sabin Manusov Iosif Barna Dan
ETAPA 15 FC UTA 97 - S LIPOVA Categoria Juniori C ICRTI 2011-03-28 Pantea Sebastian Aniculăesei Mihai Cornel Nicoraș Violeta
ETAPA 15 ATLETICO ARAD - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori D Stadion SEGA 2011-03-29 Pantea Sebastian Riţa Flavius Pîncotan Andrei Alexandru
ETAPA 19 CS DACIA BELIU - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga Onoare B Stadion BELIU 2011-03-20 Pantea Sebastian Condea Paula Geanina Şeran Ioana Loredana Vatran Dorin BORA GLIGORE
ETAPA 10 P. PECICA - FC UTA 2001 Categoria Juniori E Stadion PECICA 2011-03-18 Pantea Sebastian
ETAPA 18 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS VOINŢA MUNAR Liga Onoare A Stadion SÂNPAUL 2011-03-12 Pantea Sebastian Cristea Silviu Florin Kocsis Eduard Dehelean Nicolae SIMA VIOREL
ETAPA 17 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga Onoare A Stadion TISA NOUĂ 2010-12-05 Pantea Sebastian Dumitru Flavia Daniela Condea Paula Geanina Manusov Iosif BIZĂU BODNĂRAŞ
CUPA DE CRACIUN ATLETICO CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Juniori SALA Polivalenta Victoria 2010-12-04 Palcu Gheorghe Marius Pantea Sebastian Ciumedean Alexandru Vlad
ETAPA 16 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 2010-11-28 Pantea Sebastian Popa Răzvan Ioan Hanyecz Dan Vatran Dorin BORA GLIGORE
ETAPA 11 CSS A. IANCU - CS INEU Categoria Juniori D ICRTI 2010-11-30 Pantea Sebastian Condea Paula Geanina Kope Attila Norbert
ETAPA 15 CS ATLETICO ARAD - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga Onoare A Stadion ATLETICO ARAD 2010-11-20 Pantea Sebastian Daşcău Ovidiu Claudiu Nicoraș Ionuț Negru Marin ARDELEAN NICOLAE
ETAPA 10 ACU 96 ARAD - M. ZADARENI Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2010-11-23 Pantea Sebastian Ştrengar Paul Virgil Aniculăesei Mihai Cornel
ETAPA 10 ACU 98 - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2010-11-24 Pantea Sebastian Ştrengar Paul Virgil Stanciu Mihai Vlăduţ
ETAPA 12 V. NADLAC - M. USUSĂU Liga Promotie A Stadion NADLAC 2010-11-13 Pantea Sebastian Babău Mihai Traian Coşovan Ciprian Ioan Vatran Dorin
ETAPA 9 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS INEU Categoria Juniori C Stadion ZĂDĂRENI 2010-11-15 Pantea Sebastian Junger Andreeas Thomas Negrilă Cristian Gabriel
ETAPA 9 N. SEBIS - V. SELEUS Categoria Juniori D SEBIS-BUTENI 2010-11-16 Pantea Sebastian Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 13 CS RECOLTA APATEU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion APATEU 2010-11-07 Pantea Sebastian Buda Leontin Ianoşi Laurenţiu Adrian Petrisor Gheorghe GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 8 GLORIA ARAD - FC UTA 97 Categoria Juniori C Stadion SEGA 2010-11-08 Pantea Sebastian Junger Andreeas Thomas Negrilă Cristian Gabriel
ETAPA 2 ACU ARAD - ATLETICO 99 ARAD CUPA HAGI Stadion SUBCETATE ARAD 2010-11-05 Pantea Sebastian
ETAPA 12 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 2010-10-31 Pantea Sebastian Mihalache Mircea Maxim Silviu Valerian Gornic Mircea JIVAN MIHAI
ETAPA 8 S. LIPOVA - P. PECICA Categoria Juniori E Stadion LIPOVA 2010-10-29 Pantea Sebastian
ETAPA 1 ATLETICO 99 ARAD - LPS ARAD CUPA HAGI Stadion SEGA 2010-11-03 Pantea Sebastian
ETAPA 11 CS ATLETICO ARAD - AS GLORIA SECUSIGIU Liga Onoare A Stadion ATLETICO ARAD 2010-10-23 Pantea Sebastian Palcu Gheorghe Marius Gornic Alexandru Dan Buica Dumitru LUCACI ADRIAN
ETAPA 6 FC UTA 96 - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2010-10-25 Pantea Sebastian Coşovan Ciprian Ioan Dreghici Flavius Cristian
ETAPA 10 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - FC ZIMANDU NOU Liga Onoare A Stadion MÂNDRULOC 2010-10-17 Pantea Sebastian Dumitru Flavia Daniela Babău Mihai Traian Vatran Dorin HAMZA IOAN
ETAPA 5 S. LIPOVA - P. PECICA Categoria Juniori C Stadion LIPOVA 2010-10-18 Pantea Sebastian Dreghici Flavius Cristian Kalo Gabriel Sabin
ETAPA 1 Turneu Interliga - Turneu Interliga Juniori Stadion SEGA 2010-10-16 Riţa Flavius Ardelean Mircea Florin Bîtea Radu Bogdan Pantea Sebastian
ETAPA 11 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS ŞOIMII TAUŢ Juniori Stadion VLADIMIRESCU 2010-10-09 Pantea Sebastian Daşcău Ovidiu Claudiu Demeter Claudiu Ioan
ETAPA 9 AS VOINŢA MUNAR - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga Onoare A Stadion MUNAR 2010-10-10 Pantea Sebastian Iacob Nicolae Liviu Daşcău Ovidiu Claudiu Vida Marcel BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 4 ACU 96 ARAD - ACU 97 ARAD Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2010-10-12 Pantea Sebastian Coşovan Ciprian Ioan Nicoraș Violeta
ETAPA 5 GLORIA ARAD - P. PECICA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2010-10-08 Pantea Sebastian
ETAPA 2 FC UTA ARAD - CS VIITORUL SATU NOU Juniori ICRTI 2010-10-06 Pantea Sebastian Dreghici Flavius Cristian Junger Andreeas Thomas
ETAPA 8 CS RECOLTA APATEU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 2010-10-03 Pantea Sebastian Iacob Nicolae Liviu Ardelean Paul Giorgian Gornic Mircea PINTEA MIHAI
ETAPA 3 FC UTA 96 - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2010-10-04 Pantea Sebastian Aniculăesei Mihai Cornel Kalo Gabriel Sabin
ETAPA 3 FC UTA 97 - P. PECICA Categoria Juniori C ICRTI 2010-10-04 Pantea Sebastian Aniculăesei Mihai Cornel Kalo Gabriel Sabin
ETAPA 7 AS PRO GURBA - AS VICTORIA BERECHIU Liga Onoare B Stadion GURBA 2010-09-26 Pantea Sebastian Gudiu Ionel Florin Hromei Alexandru Tripa Claudiu NEDELEA MARIAN
ETAPA 5 O. BUJAC - AS VINGA Liga Promotie A Stadion SEGA 2010-09-25 Pantea Sebastian Negrilă Cristian Gabriel Mariş Sorin Forton Nicusor
ETAPA 2 P. PECICA - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion PECICA 2010-09-27 Pantea Sebastian Ciumedean Alexandru Vlad Kalo Gabriel Sabin
ETAPA 2 KICKERS CH. CRIS - ATLETICO ARAD Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2010-09-28 Pantea Sebastian Sechereş Sergiu Paul Kope Attila Norbert
Etapa 2 CS SCOLAR RESITA - FC TIMISOARA Categoria Juniori A/B Stadion RESITA 2010-09-17 Biro Gabor Oliver Pantiş Robert Cătălin Bondar Daniel Pantea Sebastian
Etapa 1 ATLETICO ARAD - ACU ARAD Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2010-09-17 Pantea Sebastian
Etapa 6 AS VICTORIA PRO NĂDLAC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga Onoare A Stadion NĂDLAC 2010-09-18 Pantea Sebastian Palcu Gheorghe Marius Hromei Alexandru Enoiu Traian NĂDĂBAN AUREL
Etapa 3 04-05 Septembrie 2010 CS REGAL HORIA - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion HORIA 2010-09-04 Pantea Sebastian Arsa Emil Kocsis Eduard Vlad Remus ŞANDOR IOAN
Etapa 2 04-05 Septembrie 2010 V. FELNAC - AS MĂNĂȘTUR Liga Promotie A Stadion FELNAC 2010-09-05 Pantea Sebastian Mămuleanu Sorin Marius |-|Nicoras Violeta Herteg Doru
Etapa 2 28-29 August 2010 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga Onoare a Stadion MÂNDRULOC 2010-08-29 Pantea Sebastian Cristea Emil Ioan Vesa Pavel Florin Tripa Claudiu CIOS DĂNUŢ
Etapa 3 25 August 2010 Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI - Jun. CS VOINŢA MAILAT Juniori Stadion ZĂBRANI 2010-08-25 Pantea Sebastian
Etapa 3 25 August 2010 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2010-08-25 Burza Cristian Mirel Bujor Arsa Emil Pantea Sebastian Buica Dumitru BABĂU ROMULUS
Etapa 1 21-22 August 2010 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare a Stadion IRATOŞU 2010-08-22 Pantea Sebastian Vasile Ioan Adrian Burcă Sergiu Lucian Negru Marin LAZĂR GHEORGHE
Etapa 1 21-22 August 2010 CS ATLETICO ARAD - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga Onoare a Stadion ATLETICO ARAD 2010-08-21 Pantea Sebastian Mocanu Silviu Flaviu Condea Paula Geanina Gornic Mircea RACHINOIU VIOREL
Etapa 1 14-15 August 2010 CS VIITORUL SATU NOU - CS INEU Juniori StadionSATU NOU 2010-08-15 Herţeg Dorinel Buda Leontin Pantea Sebastian Rosca Mircea BABĂU ROMULUS
Inregistrari in baza de date: 309

ajf_arad