• VESA Pavel Florin
  • Data nasterii: 1988-04-03
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 188 (cm)
  • Arbitru din anul: 2006
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru Asistent
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Inginer
  • Ocupatia actuala: Subofiţer ISU
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
1 CS VICTORIA NĂDLAC - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion NĂDLAC 2017-08-19 BURZA Cristian Mirel VESA Pavel Florin BURCA Sergiu Lucian JIVAN Mihai Adrian RAD Vasile
1 CS ATLETICO ARAD - AS DOROBANŢI Cupa Romaniei Stadion ATLETICO ARAD 2017-08-19 VESA Pavel Florin RADU Paul KOVACS Raul HERȚEG Doru
1 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2017-08-23 SALADEA Sorin VESA Pavel Florin CÃȘUȚ Cristian TIULEA Cornel
26 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2017-06-25 TRIF Cristian Alin PANTEA Sebastian VESA Pavel Florin BUDA Leontin
22 CS VIITORUL SATU NOU - CS BELIU Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2017-06-17 IACOB Nicolae Liviu VESA Pavel Florin DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin
24 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2017-06-11 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin DUMITRU Flavia Daniela TĂNĂSESCU Romulus Cristian
20 CS UNIREA GURAHONŢ - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2017-06-04 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin CÃȘUȚ Cristian BUDA Leontin
29 CS VOINŢA MAILAT - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion MAILAT 2017-05-27 BURZA Cristian Mirel VESA Pavel Florin GROȘAN Tudor Ștefan TIULEA Cornel VIDA Constantin
22 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2017-05-28 OLARIU Laurențiu MOCANU Silviu Flaviu VESA Pavel Florin SFÃT Gheorghe
34 VIITORUL 2 ARAD - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2017-05-25 DOBÂNDĂ Dinu VESA Pavel Florin
34 VIITORUL 1 ARAD - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2017-05-25 VESA Pavel Florin DOBÂNDĂ Dinu
33 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D StadionCURTICI 2017-05-29 VESA Pavel Florin KOVACS Raul
Semifinală CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII LIPOVA Cupa Romaniei Stadion SÂNTANA 2017-05-24 DEAC Ionel Alin VESA Pavel Florin PANTEA Andrei Alex. TIULEA Cornel SCRIDON Daniel
28 AS PROGRESUL PECICA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PECICA 2017-05-20 BURZA Cristian Mirel VESA Pavel Florin DREGHICI Flavius Cristian ALEXA Marius SFÃT Gheorghe
18 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2017-05-21 COROBAN Cristian Ionel VESA Pavel Florin DOBÂNDĂ Dinu RUSAN Dumitru
33 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D StadionCURTICI 2017-05-23 KOVACS Raul VESA Pavel Florin
20 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2017-05-14 OLARIU Laurențiu VESA Pavel Florin PANTEA Andrei Alex. SCRIDON Daniel
20 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2017-05-14 MAKO Andrei Sebastian VESA Pavel Florin ȘUȘCĂ Andreea JIVAN Mihai Adrian
21 CS UNIREA SÎNTANA - AS DOROBANŢI Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2017-05-18 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru VESA Pavel Florin MANUȘOV Iosif
31 ATLETICO 2005 ARAD - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-05-11 VESA Pavel Florin MONA Sergiu Laurențiu
32 VIITORUL 1 ARAD - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2017-05-18 VESA Pavel Florin DISTA Denis
25 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2017-05-06 BURZA Cristian Mirel VESA Pavel Florin PÂSLARU Andrei APĂTEAN Adrian HAMZA Ioan
26 A.C.S. SOCODOR - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2017-05-10 GORNIC Alexandru Dan VESA Pavel Florin BURCA Sergiu Lucian BONDAR Mircea Constantin
21 UTA B.D. 2007 - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2017-05-05 TURGYAN Cătălin VESA Pavel Florin
1/4 Finală CS ŞOIMII ŞIMAND - CS ŞOIMII LIPOVA Cupa Romaniei Stadion ŞIMAND 2017-05-03 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin ARSA Emil ALEXA Marius Andrei
24 CS VICTORIA ZĂBRANI - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2017-04-29 BÎTEA Radu Bogdan VESA Pavel Florin ARDELEAN Paul Giorgian ALEXA Marius LOVAS Iosif Ioan
13 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2017-04-30 NEAGU Flavius CĂPRICEANĂ Gabriel Florin VESA Pavel Florin SFÃT Gheorghe
28 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2017-05-02 VESA Pavel Florin MOLDOVEANU Ionel Alexandru
14 AS PODGORIA GHIOROC - CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2017-04-23 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin PÂSLARU Andrei TĂNĂSESCU Romulus Cristian
18 C.S. ŞOIMII LIPOVA - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-04-26 VESA Pavel Florin RANCEA Alexandru DISTA Denis ROȘU Eugen
26 VIITORUL 1 ARAD - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2017-04-20 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin
26 VIITORUL 2 ARAD - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2017-04-20 VESA Pavel Florin JURCĂ Tudor Florin
21 CS VOINŢA MAILAT - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion MAILAT 2017-04-15 NICORAȘ Ionuț Vasile VESA Pavel Florin STANCIU Mihai Vlăduț ENOIU Traian HAMZA Ioan
18 UTA B.D. 2003 - CS INEU Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2017-04-18 NICORAȘ Ionuț Vasile PANTEA Sebastian VESA Pavel Florin
25 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori D Stadion SÂMBĂTENI 2017-04-14 VESA Pavel Florin MOLDOVEANU Ionel Alexandru
20 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2017-04-08 TRIF Cristian Alin VESA Pavel Florin DREGHICI Flavius Cristian BIRO Oliver SCRIDON Daniel
16 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2017-04-09 DEAC Ionel Alin VESA Pavel Florin ȘUȘCĂ Andreea HERȚEG Doru
16 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2017-04-12 VESA Pavel Florin CĂPRICEANĂ Gabriel Florin SÂRBUȚ Alexandru Călin BUDA Leontin
23 ATLETICO 2005 - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-04-06 VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
23 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-04-06 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru VESA Pavel Florin
23 C.S.S. GLORIA ARAD - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-04-06 VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
15 AS ALUNIŞ - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2017-04-02 VESA Pavel Florin ȘUȘCĂ Andreea MADA Mădălin TĂNĂSESCU Romulus Cristian
16 CS ATLETICO ARAD - CS INEU Categoria Juniori C Stadion ŞEGA ARAD 2017-03-03 VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MIHUȚ Răzvan Traian
18 CS INEU - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2017-03-25 DEAC Ionel Alin VESA Pavel Florin GROȘAN Tudor Ștefan VĂTRAN Dorin SCRIDON Daniel
15 VIITORUL 1 ARAD - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 2017-03-27 VESA Pavel Florin CĂPRICEANĂ Gabriel Florin NEAGU Alexandru
20 CS ŞOIMII ŞIMAND - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion ŞIMAND 2017-03-24 VESA Pavel Florin MOLDOVEANU Ionel Alexandru
17 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-03-18 SALADEA Sorin CRISTEA Emil Ioan VESA Pavel Florin CADAR Răzvan RAD Vasile
13 CS ŞOIMII ŞIMAND - A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2017-03-22 VESA Pavel Florin ȘUȘCÃ Nicoleta IORDACHE Maximilian MIHUŢA Petre
19 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-03-16 MATEUȚ Cãlin VESA Pavel Florin
19 ATLETICO 2005 ARAD - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-03-16 VESA Pavel Florin MATEUȚ Cãlin
16 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2017-03-11 ARDELEAN Mircea Florin BĂLA Casian Andrei VESA Pavel Florin TIULEA Cornel VIDA Constantin
12 AS PODGORIA GHIOROC - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2017-03-15 VESA Pavel Florin DREGHICI Flavius Cristian ARDELEAN Paul Giorgian MANUȘOV Iosif
13 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion TÂRNOVA 2017-03-13 VESA Pavel Florin DREGHICI Flavius Cristian ARDELEAN Paul Giorgian
18 AS PROGRESUL PECICA - A.C.S. SOCODOR Categoria Juniori D Stadion SOCODOR 2016-12-06 VESA Pavel Florin CALNACOV Denis Claudiu
15 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a StadionCURTICI 2016-11-26 ARDELEAN Mircea Florin BONDAR Daniel VESA Pavel Florin CADAR Răzvan RAD Vasile
11 CS ATLETICO ARAD - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori C Stadion ŞEGA ARAD 2016-11-28 VESA Pavel Florin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DEHELEAN Patrick Alin
16 VIITORUL 1 ARAD - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-11-25 MATEUȚ Cãlin VESA Pavel Florin
16 VIITORUL 2 ARAD - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-11-25 VESA Pavel Florin MATEUȚ Cãlin
11 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2016-11-30 VESA Pavel Florin MOLDOVEANU Ionel Alexandru
14 A.C.S. SOCODOR - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2016-11-19 ARDELEAN Mircea Florin VESA Pavel Florin BURCA Sergiu Lucian CADAR Răzvan HAMZA Ioan
10 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion TÂRNOVA 2016-11-21 VESA Pavel Florin NEAGU Flavius NEAGU Alexandru
15 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-22 VESA Pavel Florin DOBÂNDĂ Dinu
15 ATLETICO 2005 ARAD - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-22 DOBÂNDĂ Dinu VESA Pavel Florin
16 ATLETICO 2005 - C.S.S. GLORIA ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-24 VESA Pavel Florin CALNACOV Denis Claudiu
16 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - ATLETICO 2007 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-24 VESA Pavel Florin CALNACOV Denis Claudiu
9 VIITORUL 1 ARAD - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2016-11-18 DOBÂNDĂ Dinu VESA Pavel Florin
9 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2016-11-18 VESA Pavel Florin DOBÂNDĂ Dinu
12 AS VINGA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2016-11-13 COROBAN Cristian Ionel RANCEA Alexandru VESA Pavel Florin MIHUŢA Petre
14 A.C.S. SOCODOR - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Categoria Juniori D Stadion SOCODOR 2016-11-15 VESA Pavel Florin CALNACOV Denis Claudiu
12 CS INEU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2016-11-05 COROBAN Cristian Ionel VESA Pavel Florin ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin SFÃT Gheorghe
9 C.S. VIITORUL PEREG - CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2016-11-06 VESA Pavel Florin ARDELEAN Paul Giorgian BURCA Sergiu Lucian BABĂU Romulus
5 AS PROGRESUL PECICA - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2016-11-09 MATEUȚ Cãlin VESA Pavel Florin ȘUȘCÃ Nicoleta HERȚEG Doru
13 C.S.S. GLORIA ARAD - ACADEMIA BROSOVSZKY Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-10 VESA Pavel Florin MONA Sergiu Laurențiu
13 ATLETICO 2005 ARAD - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-10 VESA Pavel Florin MONA Sergiu Laurențiu
7 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2016-11-04 VESA Pavel Florin LOVAS Alexandru
11 CS UNIREA SÎNTANA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-10-29 IOVA Cătălin Ionuț VESA Pavel Florin BETEA Sorina Georgiana ALEXA Marius COMAN Ovidiu
8 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-10-30 NICORAȘ Ionuț Vasile PÂSLARU Andrei VESA Pavel Florin ENOIU Traian
11 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - C.S. ŞICULA 2016 Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2016-11-02 VESA Pavel Florin ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea GYENGYE Iosif
10 VIITORUL 1 ARAD - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-10-28 VESA Pavel Florin JURCĂ Tudor Florin
11 VIITORUL 2 ARAD - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-10-28 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin
11 ATLETICO 2005 - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-01 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru VESA Pavel Florin
11 C.S.S. GLORIA ARAD - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-01 VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
11 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - ACADEMIA BROSOVSZKY Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-01 VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
6 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2016-10-28 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin
10 AS DOROBANŢI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2016-10-22 HERȚEG Dorinel VESA Pavel Florin CÃȘUȚ Cristian BIRO Oliver VIDA Constantin
9 AS UNIREA ŞEITIN - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-10-23 MATEUȚ Cãlin BURCA Sergiu Lucian VESA Pavel Florin APĂTEAN Adrian
10 AS DOROBANŢI - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion DOROBANTI 2016-10-26 VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian JIVAN Mihai
9 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-10-20 GORNIC Alexandru Dan VESA Pavel Florin
9 C.S.S. GLORIA ARAD - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-10-20 VESA Pavel Florin GORNIC Alexandru Dan
9 ATLETICO 2005 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-10-20 GORNIC Alexandru Dan VESA Pavel Florin
10 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D StadionCURTICI 2016-10-25 VESA Pavel Florin MOLDOVEANU Ionel Alexandru
9 A.C.S. SOCODOR - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2016-10-15 DEAC Ionel Alin VESA Pavel Florin PÂSLARU Andrei BUDA Leontin LOVAS Iosif Ioan
6 CS MONEASA - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2016-10-16 VESA Pavel Florin MOLDOVEANU Ionel Alexandru NAGHI Remus Ionuț PÃCURAR Augustin
9 CS UNIREA SÎNTANA - C.S. ŞICULA 2016 Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2016-10-19 NEAGU Flavius VESA Pavel Florin NEAGU Alexandru TIULEA Cornel
5 CS INEU - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion CENTRAL INEU 2016-10-17 ARDELEAN Ioan Viorel VESA Pavel Florin SUCIU Andreea
7 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori D Stadion PĂULIŞ 2016-10-14 VESA Pavel Florin MADA Mădălin
8 VIITORUL 2 ARAD - ACADEMIA BROSOVSZKY Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-10-18 VESA Pavel Florin ȘUȘCĂ Andreea
8 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-10-08 BOGDAN Loredan ARDELEAN Paul Giorgian VESA Pavel Florin ALEXA Marius Andrei COMAN Ovidiu
8 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-10-12 NEAGU Flavius VESA Pavel Florin NEAGU Alexandru MANUȘOV Iosif
6 VIITORUL 1 ARAD - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-10-11 LOVAS Alexandru VESA Pavel Florin
5 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-10-04 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru VESA Pavel Florin
5 C.S.S. GLORIA ARAD - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-10-04 VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
5 ATLETICO 2005 ARAD - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-10-04 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru VESA Pavel Florin
7 CS UNIREA SÎNTANA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-10-01 SALADEA Sorin VESA Pavel Florin NAGY Zoltan BIRO Oliver VIDA Constantin
6 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-09-29 GHEORGHE Valentin VESA Pavel Florin DREGHICI Flavius Cristian TIULEA Cornel
4 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2016-09-30 VESA Pavel Florin MADA Mădălin
6 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2016-09-28 VESA Pavel Florin OPITZ Roland Ladislau CALNACOV Denis Claudiu BORA Gligore
5 AS ALUNIŞ - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria B Stadion ALUNIŞ 2016-09-25 BOLCAȘ Alin Călin VESA Pavel Florin CRUDU Alexandru BORA Gligore
3 CITIZENS OF ARAD - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNICOLAU MIC 2016-09-25 VESA Pavel Florin ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta TIULEA Cornel
1 VIITORUL 2 ARAD - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-09-20 VESA Pavel Florin TAKATS Cristian Flavius
1 VIITORUL 1 ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-09-20 VESA Pavel Florin TAKATS Cristian Flavius
3 AS UNIREA ŞEITIN - CS ŞOIMII LIPOVA Cupa Romaniei Stadion ȘEITIN 2016-09-21 BÎTEA Radu Bogdan BURCA Sergiu Lucian VESA Pavel Florin VIDA Constantin
5 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-09-16 TRIF Cristian Alin ARSA Emil VESA Pavel Florin MANUȘOV Iosif RAD Vasile
4 CS VIITORUL SATU NOU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2016-09-17 MAKO Andrei Sebastian COJOCARIU Dan Cristian VESA Pavel Florin TIULEA Cornel
3 AS GLORIA SECUSIGIU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2016-09-11 BÎTEA Radu Bogdan VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
2 AS PODGORIA GHIOROC - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2016-09-04 VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DUMITRU Flavia Daniela JIVAN Mihai
2 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - A.C.S. SOCODOR Cupa Romaniei Stadion ŢIPAR 2016-09-07 VESA Pavel Florin ȘUȘCĂ Andreea TURGYAN Cătălin MANUȘOV Iosif
2 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-08-27 BOGDAN Loredan VESA Pavel Florin JUNGER Andreas Thomas VĂTRAN Dorin ROȘU Eugen
1 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-08-24 VESA Pavel Florin MADA Mădălin PANTEA Sebastian PETRIŞOR Gheorghe
1 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2016-08-20 ARDELEAN Mircea Florin VESA Pavel Florin CÎRMACI Filip Sergiu HERȚEG Doru SFÃT Gheorghe
1 C.S. VIITORUL PEREG - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Cupa Romaniei Stadion PEREGU MARE 2016-08-21 VESA Pavel Florin ȘUȘCĂ Andreea DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TIULEA Cornel
26 CS VIITORUL SATU NOU - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2016-06-18 SALADEA Sorin DREGHICI Flavius Cristian VESA Pavel Florin PEȘTE Bogdan Dumitru
26 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-06-19 ARDELEAN Mircea Florin VESA Pavel Florin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu BUDA Leontin
5 AS GLORIA SECUSIGIU - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2016-06-12 NICORAȘ Ionuț Vasile VESA Pavel Florin STANCIU Mihai Vlăduț VIDA Constantin
4 CS ŞOIMII LIVADA - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion LIVADA 2016-06-04 VESA Pavel Florin JUNGER Andreas Thomas DUMITRU Flavia Daniela LOVAS Iosif Ioan
23 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2016-05-29 VASILE Ioan Adrian TURGYAN Cătălin VESA Pavel Florin TIULEA Cornel
3 C.S. SPERANŢA CHIER - AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2016-05-29 VASILE Ioan Adrian VESA Pavel Florin TURGYAN Cătălin TIULEA Cornel
25 AS PROGRESUL PECICA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-05-21 BĂDICĂ Flavius Marian MIHOC Alina VESA Pavel Florin CADAR Răzvan BABĂU Romulus
22 CS UNIREA GURAHONŢ - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2016-05-22 NICORAȘ Ionuț Vasile VESA Pavel Florin MORAR Daniel BORA Gligore
2 C.S. GLORIA NEUDORF - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2016-05-22 VESA Pavel Florin DOBÂNDĂ Dinu RANCEA Alexandru TĂNĂSESCU Romulus Cristian
21 C.S. ŞOIMII LIPOVA - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2016-05-26 VESA Pavel Florin LOVAS Alexandru MORAR Daniel ROȘU Eugen
21 AS PODGORIA GHIOROC - CS INEU Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2016-05-14 SALADEA Sorin VESA Pavel Florin PANTEA Sebastian MAKO Andraș
21 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-05-15 ARDELEAN Mircea Florin VESA Pavel Florin JUNGER Andreas Thomas TĂNĂSESCU Romulus Cristian
21 AS PROGRESUL PECICA - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2016-05-19 PETROVAN Florin COIȘ Carol VESA Pavel Florin TIULEA Cornel
29 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS INEU Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2016-05-13 VESA Pavel Florin MADA Mădălin
20 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-05-08 RIȚA Flavius Ionel VESA Pavel Florin TAKATS Cristian Flavius PÃCURAR Augustin
18 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-05-08 VESA Pavel Florin RIȚA Flavius Ionel TAKATS Cristian Flavius MIRON Marian
20 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-05-12 VESA Pavel Florin NEAGU Alexandru LOVAS Alexandru BABĂU Romulus
22 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-04-29 NICORAȘ Ionuț Vasile VESA Pavel Florin COROBAN Cristian Ionel ENOIU Traian MAKO Andraș
19 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS INEU Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2016-05-03 VESA Pavel Florin DOBÂNDĂ Dinu ȘUȘCĂ Andreea
25 ATLETICO 2005 - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-29 RIȚA Flavius Ionel VESA Pavel Florin
20 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-29 VESA Pavel Florin RIȚA Flavius Ionel
20 ATLETICO 2007 - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-29 RIȚA Flavius Ionel VESA Pavel Florin
18 CS ATLETICO ARAD - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-16 BOGDAN Loredan VESA Pavel Florin IOVA Cătălin Ionuț TODERICI Mircea
16 C.S. SPERANŢA CHIER - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria A Stadion CHIER 2016-04-17 VESA Pavel Florin GROȘAN Tudor Ștefan MONA Sergiu Laurențiu ALB Ioan
15 CITIZENS OF ARAD - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNICOLAU MIC 2016-04-10 VESA Pavel Florin TAKATS Cristian Flavius MATEUȚ Cãlin ENOIU Traian
16 AS PODGORIA GHIOROC - PRO GURBA Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2016-04-14 VESA Pavel Florin DREGHICI Flavius Cristian JUNGER Andreas Thomas HERȚEG Doru
Sfert Finală CS FRONTIERA CURTICI 2004 - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Cupa Romaniei StadionCURTICI 2016-04-06 BURZA Cristian Mirel VASILE Ioan Adrian VESA Pavel Florin ALEXA Marius Andrei SCRIDON Daniel
18 C.S. VICTORIA FELNAC - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-04-02 ARDELEAN Mircea Florin CRISTEA Emil Ioan VESA Pavel Florin TIULEA Cornel SCRIDON Daniel
14 CS BELIU - C.S. MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2016-04-03 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin RADU Paul SFÃT Gheorghe
15 CS VOINŢA MAILAT - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2016-04-07 VESA Pavel Florin ARDELEAN Paul Giorgian DOBÂNDĂ Dinu ALB Ioan
15 C.S. VICTORIA FELNAC - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2016-04-07 VESA Pavel Florin CRUDU Alexandru COIȘ Carol MANUȘOV Iosif
15 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-03-27 RIȚA Flavius Ionel STANCIU Mihai Vlăduț VESA Pavel Florin BONDAR Mircea Constantin
13 AS GLORIA SECUSIGIU - CS GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2016-03-27 VESA Pavel Florin STANCIU Mihai Vlăduț RIȚA Flavius Ionel JIVAN Mihai
16 C.S. VICTORIA FELNAC - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-03-19 DEAC Ionel Alin VESA Pavel Florin CÃȘUȚ Cristian MANUȘOV Iosif MÃRGINEAN Valer
13 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2016-03-24 VESA Pavel Florin MADA Mădălin MONA Sergiu Laurențiu SFÃT Gheorghe
16 KICKERS CH. CRIS - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2016-03-14 VESA Pavel Florin TURGYAN Cătălin
12 KICKERS CH. CRIS - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2016-03-14 VESA Pavel Florin TURGYAN Cătălin
14 AS AQUA VEST ARAD - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2016-03-05 ARDELEAN Mircea Florin VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin VIDA Constantin
13 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2015-11-21 HERȚEG Dorinel ARSA Emil VESA Pavel Florin VĂTRAN Dorin BABĂU Romulus
11 CS MONEASA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2015-11-22 VESA Pavel Florin COVACI Sergiu Cristian NEAGU Alexandru JUȘCÃ Teodor
12 L. ŢIPAR - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-11-15 IACOB Nicolae Liviu BURCA Sergiu Lucian VESA Pavel Florin RUSAN Dumitru
11 CS SPERANŢA TURNU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-11-07 COROBAN Cristian Ionel VESA Pavel Florin MAKO Andrei Sebastian PETRIȘOR Gheorghe
10 V. FELNAC - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ZĂDĂRENI 2015-10-31 DEAC Ionel Alin VESA Pavel Florin PÂSLARU Andrei TRIPA Claudiu SFÃT Gheorghe
8 S.LIVADA - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2015-11-01 VESA Pavel Florin CRUDU Alexandru GYENGE Iosif
9 P. GHIOROC - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-10-24 VESA Pavel Florin BURCA Sergiu Lucian DUMITRU Flavia Daniela MAKO Andraș
7 V. PEREGU MARE - GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2015-10-25 VESA Pavel Florin MATEUȚ Cãlin NEAGU Alexandru MÂNDRU Ștefan
8 G. CERMEI - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion CERMEI 2015-10-18 BURZA Cristian Mirel STANCIU Mihai Vlăduț VESA Pavel Florin CIURESCU Victor SFÃT Gheorghe
5 V.LUNCA TEUZ CERMEI - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2015-10-10 VESA Pavel Florin SILAGHI Robert CRUDU Alexandru GYENGYE Iosif
6 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-10-04 VESA Pavel Florin SĂVAN Gavril Flavius Laurian LOVAS Alexandru MIRON Marian
5 CS UNIREA SÎNTANA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2015-09-26 WERNITZER Adrian Paul VESA Pavel Florin COROBAN Cristian Ionel APĂTEAN Adrian LOVAS Iosif Ioan
5 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS DOROBANTI Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2015-09-27 NICORAȘ Ionuț Vasile VESA Pavel Florin TOMUȚA Sebastian Florin BRĂNIȘCAN Ioan
3 O. BOCSIG - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Cupa Romaniei Stadion BOCSIG 2015-09-23 BOGDAN Loredan VESA Pavel Florin STANCIU Mihai Vlăduț SFÃT Gheorghe
4 AC ŞAGU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2015-09-20 POPA Paul BONDAR Daniel VESA Pavel Florin MIHUȚA Petru
3 V. NADLAC - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion NADLAC 2015-09-19 COROBAN Cristian Ionel VESA Pavel Florin CIUCĂ Robert BIRO Gabor
3 ACS UTA II B.D. - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2015-09-13 BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru VESA Pavel Florin DUMITRU Florin LOVAS Iosif Ioan
2 AS UNIREA ŞEITIN - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2015-09-05 COROBAN Cristian Ionel VESA Pavel Florin LOVAS Alexandru MANUȘOV Iosif
2 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS VICTORIA ZĂBRANI Cupa Romaniei Stadion SĂVÂRŞIN 2015-09-08 VASILE Ioan Adrian VESA Pavel Florin HANYECZ Dan SFÃT Gheorghe
1 CS VOINŢA MAILAT - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2015-08-29 BOGDAN Loredan VESA Pavel Florin PÂSLARU Andrei VĂTRAN Dorin BIRO Gabor
1 O. BOCSIG - AS ALUNIŞ Cupa Romaniei Stadion BOCSIG 2015-08-23 RIȚA Flavius Ionel VESA Pavel Florin NAGHI Remus Ionuț JUȘCÃ Teodor
30 U.GURAHONT - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2015-06-27 ILEA Alexandru Ionuț VESA Pavel Florin IOVA Cătălin Ionuț BUDA Leontin BABĂU Romulus
29 AS CETATE DEZNA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-06-21 BĂDICĂ Flavius Marian VESA Pavel Florin BERARIU Lucian Mihai CIURESCU Victor MAKO Andraș
28 CS VIITORUL SATU NOU - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-06-13 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin CÃȘUȚ Cristian OLOGEANU Dan MIRON Marian
26 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2015-06-05 DEAC Ionel Alin VESA Pavel Florin CÎRMACI Filip Sergiu TRIPA Claudiu BABĂU Romulus
26 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-05-31 VASI Alexandru Iulian VESA Pavel Florin DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin MÂNDRU Ștefan
ETAPA 34 CS RECOLTA APATEU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2012-06-30 Trif Cristian Alin Vesa Pavel Florin Kalo Gabriel Sabin Negru Marin BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 33 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2012-06-24 Nicoraș I. Vesa Pavel Florin Puicea Claudiu Gheorghe Dehelean Nicolae SFĂT GHEORGHE
ETAPA 32 V. ALMAŞ - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2012-06-16 Tănăsescu Romulus Cristian Vesa Pavel Florin Palcu Gheorghe Marius Buica Dumitru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 34 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2012-06-08 Ardelean Mircea Florin Buda Leontin Vesa Pavel Florin Buica Dumitru LUCACI ADRIAN
ETAPA 34 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori Stadion ZĂBRANI 2012-06-08 Vesa Pavel Florin
ETAPA 32 CS ŞOIMII TAUŢ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-05-26 Vasi Alexandru Iulian Vesa Pavel Florin Puicea Claudiu Gheorghe Dumitru Florin PĂCURAR AUGUSTIN
RESTANTA V. PEREGU MARE - AS VINGA Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2012-05-30 Deac Ionel Alin Ardelean Paul Giorgian Vesa Pavel Florin Vatran Dorin
ETAPA 31 CS INEU - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion INEU 2012-05-19 Herţeg Dorinel Vesa Pavel Florin Puicea Claudiu Gheorghe Mihuța Petru LUCACI ADRIAN
ETAPA 27 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2012-05-13 Hidiş Sferdian Ioan Bolcaş Alin Călin Vesa Pavel Florin Toderici Mircea ŞANDOR IOAN
ETAPA 26 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS PRO GURBA Liga a 5 a Seria B Stadion GALȘA 2012-05-06 Aniculăesei Mihai Cornel Vesa Pavel Florin Szasz Brighitta Forton Nicusor PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 29 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2012-05-09 Trif Cristian Alin Bolcaş Alin Călin Vesa Pavel Florin Apatean Adrian PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 27 AS SEMLECANA SEMLAC - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2012-04-29 Bogdan Loredan Naghi Remus Ionuţ Vesa Pavel Florin Tiulea Cornel BERAR DANIEL
ETAPA 27 AS SEMLECANA SEMLAC - SC FC UTA II ARAD SA Juniori Stadion SEMLAC 2012-04-29 Vesa Pavel Florin
ETAPA 25 CS SPERANŢA TURNU - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2012-04-28 Bogdan Loredan Cristea Emil Ioan Vesa Pavel Florin Braniscan Ioan Marginean Valer
ETAPA 26 CS ŞOIMII TAUŢ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-04-21 Bogdan Loredan Buda Leontin Vesa Pavel Florin Tripa Claudiu CIOS DĂNUŢ
ETAPA 26 CS ŞOIMII TAUŢ - CS VIITORUL SATU NOU Juniori Stadion TAUȚ 2012-04-21 Vesa Pavel Florin
ETAPA 25 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-04-13 Bogdan Loredan Mocanu Silviu Flaviu Vesa Pavel Florin Bondar Mircea Rad Vasile
ETAPA 25 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS ŞOIMII PÎNCOTA Juniori Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-04-13 Vesa Pavel Florin
ETAPA 24 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-04-07 Vasi Alexandru Iulian Burcă Sergiu Lucian Vesa Pavel Florin Braniscan Ioan Rad Vasile
ETAPA 24 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori Stadion PĂULIŞ 2012-04-07 Vesa Pavel Florin
ETAPA 11 V. CHERELUŞ - O. BOCSIG Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2012-04-08 Barta Paul Sebastian Vesa Pavel Florin Demeter Claudiu Ioan BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 23 CS VIITORUL SATU NOU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a StadionSATU NOU 2012-03-31 Vasile Dumitru Gheorghe Buda Leontin Vesa Pavel Florin Ologeanu Dan BERAR DANIEL
ETAPA 23 CS VIITORUL SATU NOU - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori StadionSATU NOU 2012-03-31 Vesa Pavel Florin
ETAPA 21 CS DACIA BELIU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-04-01 Fodoruţ Laurenţiu Burcă Sergiu Lucian Vesa Pavel Florin Toderici Mircea ACKERMANN
ETAPA 22 AS AQUA VEST ARAD - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2012-03-24 Fodoruţ Laurenţiu Ardelean Paul Giorgian Vesa Pavel Florin Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
ETAPA 22 AS AQUA VEST ARAD - CS VOINŢA MAILAT Juniori Stadion ȘOFRONEA 2012-03-24 Vesa Pavel Florin
ETAPA 19 CS MONEASA - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2012-03-18 Tănăsescu Romulus Cristian Vesa Pavel Florin Gudiu Ionel Florin Ologeanu Dan ACKERMANN
20 CS UNIREA SÎNTANA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2012-03-10 Burza Cristian Mirel Bujor Burcă Sergiu Lucian Vesa Pavel Florin Braniscan Ioan BABĂU ROMULUS
ETAPA 17 V. NADLAC - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion NADLAC 2011-12-03 Hidiş Sferdian Ioan Bondar Daniel Vesa Pavel Florin Rusan Dumitru PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 18 FC SÎNLEANI - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2011-11-26 Herţeg Dorinel Vesa Pavel Florin Negrilă Cristian Gabriel Toderici Mircea ŞANDOR IOAN
ETAPA 17 CS UNIREA SÎNTANA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-11-19 Bîtea Radu Bogdan Vesa Pavel Florin Pantea Sebastian Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 15 AS CETATE DEZNA - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2011-11-20 Bogdan Loredan Vasile Ioan Adrian Vesa Pavel Florin Ologeanu Dan BOGDAN IOAN
ETAPA 16 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2011-11-12 Fodoruţ Laurenţiu Vesa Pavel Florin Pantea Sebastian Mihuța Petru LUCACI ADRIAN
ETAPA 14 AS VIITORUL TISA NOUĂ - V. NADLAC Liga a 5 a Seria A Stadion TISA NOUĂ 2011-11-13 Barta Paul Sebastian Dragu Tudorel Vesa Pavel Florin Ologeanu Dan Vida Marcel
ETAPA 13 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2011-11-05 Fodoruţ Laurenţiu Vesa Pavel Florin Puicea Claudiu Gheorghe Apatean Adrian LEAC IOAN
ETAPA 12 AS STEAUA GRĂNICERI - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2011-10-30 Bogdan Loredan Vasile Ioan Adrian Vesa Pavel Florin Alb Ioan HAMZA IOAN
ETAPA 13 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion PILU 2011-10-22 Trif Cristian Alin Burcă Sergiu Lucian Vesa Pavel Florin Rosca Mircea JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 13 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PROGRESUL PECICA Juniori Stadion PILU 2011-10-22 Vesa Pavel Florin
ETAPA 11 AC ŞAGU - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2011-10-23 Riţa Flavius Vesa Pavel Florin Iova Catalin Toderici Mircea BOGDAN IOAN
ETAPA 12 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2011-10-15 Bogdan Loredan Hărduţ Gabriel Dumitru Vesa Pavel Florin Dumitru Florin BERAR DANIEL
ETAPA 10 AVINTUL TARNOVA - G. CERMEI Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2011-10-16 Herţeg Dorinel Vesa Pavel Florin Burca Daniel Belle Nicolae LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 11 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2011-10-08 Bogdan Loredan Cristea Silviu Florin Vesa Pavel Florin Herteg Doru BABĂU ROMULUS
CUPA ROM. CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS AQUA VEST ARAD Cupa Romaniei Stadion SUBCETATE ARAD 2011-10-12 Herţeg Dorinel Arsa Emil Vesa Pavel Florin Tripa Claudiu BIRO GABOR
ETAPA 10 AS PROGRESUL PECICA - CS INEU Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-10-01 Herţeg Dorinel Protase Alexa Marian Vesa Pavel Florin Toderici Mircea LUCACI ADRIAN
ETAPA 10 AS PROGRESUL PECICA - CS INEU Juniori Stadion PECICA 2011-10-01 Vesa Pavel Florin
ETAPA 9 CS VOINŢA MAILAT - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2011-09-24 Burza Cristian Mirel Bujor Vasile Ioan Adrian Vesa Pavel Florin Braniscan Ioan ŞANDOR IOAN
ETAPA 9 CS VOINŢA MAILAT - SC FC UTA II ARAD SA Juniori Stadion MAILAT 2011-09-24 Vesa Pavel Florin
ETAPA 7 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga Onoare A Stadion MÂNDRULOC 2011-09-25 Vasile Dumitru Gheorghe Vesa Pavel Florin Aniculăesei Mihai Cornel Bondar Mircea CIOS DĂNUŢ
ETAPA 8 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-09-17 Ardelean Mircea Florin Naghi Remus Ionuţ Vesa Pavel Florin Axente Mircea JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 8 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VIITORUL SATU NOU Juniori StadionCURTICI 2011-09-17 Vesa Pavel Florin
ETAPA 7 AS UNIREA ŞEITIN - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-09-10 Deac Ionel Alin Feieş Cosmin Ioan Vesa Pavel Florin Toderici Mircea BERAR DANIEL
ETAPA 6 AS PROGRESUL PECICA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-09-03 Vasi Alexandru Iulian Jivan Mihai Adrian Vesa Pavel Florin Tripa Claudiu VACZI GHEORGHE
ETAPA 6 AS PROGRESUL PECICA - CS VOINŢA MAILAT Juniori Stadion PECICA 2011-09-03 Vesa Pavel Florin
ETAPA 2 O. BOCSIG - V. CHERELUŞ Liga Promotie B Stadion BOCSIG 2011-09-04 Vesa Pavel Florin Maghiar Petre Ardelean Ioan Belle Nicolae
CUPA ROM. AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Cupa Romaniei Stadion SP.GERMAN 2011-09-07 Fodoruţ Laurenţiu Vesa Pavel Florin Gudiu Ionel Florin Apatean Adrian LEAC IOAN
ETAPA 5 CS INEU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion INEU 2011-08-27 Vasile Dumitru Gheorghe Băla Casian Andrei Vesa Pavel Florin Axente Mircea PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 3 CS DACIA BELIU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion BELIU 2011-08-28 Bogdan Loredan Bondar Daniel Vesa Pavel Florin Rusan Dumitru BOGDAN IOAN
ETAPA 3 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2011-08-20 Herţeg Dorinel Vasile Ioan Adrian Vesa Pavel Florin Vatran Dorin SCRIDON DANIEL
ETAPA 3 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori Stadion ŞIRIA 2011-08-20 Vesa Pavel Florin
ETAPA 2 AS VOINŢA MACEA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare A Stadion MACEA 2011-08-21 Coroban Cristian Ionel Vesa Pavel Florin Cioara Darius Forton Nicusor LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 4 FC SÎNLEANI - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2011-08-24 Biro Gabor Oliver Burcă Sergiu Lucian Vesa Pavel Florin Dehelean Nicolae ŞANDOR IOAN
ETAPA 4 FC SÎNLEANI - AS UNIREA ŞEITIN Juniori Stadion SÂNLEANI 2011-08-24 Vesa Pavel Florin
ETAPA 1 FC ZIMANDU NOU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion SÂNLEANI 2011-08-14 Burza Cristian Mirel Bujor Vesa Pavel Florin Hromei Alexandru Manusov Iosif GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 1 AS PRO GURBA - CS FRONTIERA PILU Cupa Romaniei Stadion GURBA 2011-08-17 Mako Andras Vesa Pavel Florin Mako Andrei Sebastian Tiulea Cornel SFĂT GHEORGHE
ETAPA 33 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga Onoare A Stadion SÂNPAUL 2011-06-25 Bolcaş Alin Călin Vesa Pavel Florin Şeran Ioana Loredana Dehelean Nicolae BABĂU ROMULUS
ETAPA 34 AS VICTORIA BERECHIU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga Onoare B Stadion SINTEA MARE 2011-06-29 Mako Andrei Sebastian Vesa Pavel Florin Mako Andras Negru Marin Marginean Valer
ETAPA 32 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS ATLETICO ARAD Liga Onoare A Stadion SĂVÂRŞIN 2011-06-19 Fodoruţ Laurenţiu Vesa Pavel Florin Pîncotan Andrei Alexandru Vlad Remus SFĂT GHEORGHE
ETAPA 30 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2011-06-05 Burza Cristian Mirel Bujor Toderici Mircea Vesa Pavel Florin Dumitru Florin ŞANDOR IOAN
ETAPA 29 CS ATLETICO ARAD - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga Onoare A Stadion ATLETICO ARAD 2011-05-28 Stamatoiu Constantin Stamatoiu Alexandru Dacian Vesa Pavel Florin Buica Dumitru LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 33 CS INEU - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion INEU 2011-06-01 Fodoruţ Laurenţiu Ardelean Paul Giorgian Vesa Pavel Florin Herteg Doru ŞANDOR IOAN
ETAPA 33 CS INEU - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori Stadion INEU 2011-06-01 Vesa Pavel Florin
ETAPA 30 AS SEMLECANA SEMLAC - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-05-22 Ardelean Mircea Florin Vesa Pavel Florin Burcă Sergiu Lucian Toderici Mircea Vida Marcel
ETAPA 27 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A Stadion SÂNPAUL 2011-05-14 Coroban Cristian Ionel Toderici Mircea Vesa Pavel Florin Dumitru Florin BOGDAN IOAN
ETAPA 29 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2011-05-18 Vasi Alexandru Iulian Dumitru Flavia Daniela Vesa Pavel Florin Tripa Claudiu DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 29 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞOIMII PÎNCOTA Juniori Stadion ZĂBRANI 2011-05-18 Vesa Pavel Florin
ETAPA 28 CS VOINŢA MAILAT - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion MAILAT 2011-05-07 Trif Cristian Alin Cristea Silviu Florin Vesa Pavel Florin Vatran Dorin Vida Marcel
ETAPA 26 CS MONEASA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga Onoare B Stadion MONEASA 2011-05-08 Vasi Alexandru Iulian Jivan Mihai Adrian Vesa Pavel Florin Herteg Doru Marginean Valer
ETAPA 27 AS PROGRESUL PECICA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-04-30 Bîtea Radu Bogdan Vesa Pavel Florin Puicea Claudiu Gheorghe Herteg Doru Rad Vasile
ETAPA 27 CS INEU - CS VOINŢA MAILAT Juniori Stadion INEU 2011-04-30 Vesa Pavel Florin
ETAPA 26 AS AQUA VEST ARAD - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2011-04-22 Bogdan Loredan Vesa Pavel Florin Protase Alexa Marian Braniscan Ioan BABĂU ROMULUS
ETAPA 26 AS AQUA VEST ARAD - AS UNIREA ŞEITIN Juniori Stadion ȘOFRONEA 2011-04-22 Vesa Pavel Florin
ETAPA 25 CS UNIREA SÎNTANA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-04-16 Bîtea Radu Bogdan Vesa Pavel Florin Mocan Ciprian Dumitru Rosca Mircea LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 25 CS UNIREA SÎNTANA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori Stadion SÂNTANA 2011-04-16 Vesa Pavel Florin
ETAPA 16 M. USUSĂU - V. PEREGU MARE Liga Promotie A Stadion USUSĂU 2011-04-17 Păducel Cristian Vesa Pavel Florin Tomuta Sebastian ŞANDOR IOAN
ETAPA 21 AS VICTORIA BERECHIU - AS PROGRESUL NĂDAB Liga Onoare B Stadion SINTEA MARE 2011-04-10 Gheorghe Valentin Vesa Pavel Florin Herman Mihai Alexandru Petrisor Gheorghe SFĂT GHEORGHE
ETAPA 22 AS VOINŢA MACEA - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion MACEA 2011-04-01 Deac Ionel Alin Iacob Nicolae Liviu Vesa Pavel Florin Tiulea Cornel BABĂU ROMULUS
ETAPA 22 AS VOINŢA MACEA - SC FC UTA II ARAD SA Juniori Stadion MACEA 2011-04-01 Vesa Pavel Florin
ETAPA 20 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS MONEASA Liga Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 2011-03-27 Ardelean Mircea Florin Iacob Nicolae Liviu Vesa Pavel Florin Axente Mircea PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 21 AS SEMLECANA SEMLAC - CS INEU Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-03-20 Deac Ionel Alin Vesa Pavel Florin Puicea Claudiu Gheorghe Bondar Mircea LEAC IOAN
ETAPA 20 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2011-03-12 Deac Ionel Alin Vesa Pavel Florin Dumitru Flavia Daniela Vatran Dorin LEAC IOAN
ETAPA 20 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori Stadion CH. CRIȘ 2011-03-12 Vesa Pavel Florin
CUPA DE CRACIUN CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Juniori SALA UAV Micalaca 2010-12-11 Deac Ionel Alin Vesa Pavel Florin Pîncotan Andrei Alexandru
ETAPA 17 AS STEAUA GRĂNICERI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga Onoare B Stadion GRĂNICERI 2010-12-05 Bora Alin Eugen Buda Leontin Vesa Pavel Florin Herteg Doru MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 18 SC FC UTA II SA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a ICRTI 2010-11-26 Gheorghe Valentin Cheşa Dumitru Dănuţ Vesa Pavel Florin Ciurescu Victor JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 18 SC FC UTA II SA - AS AQUA VEST ARAD Juniori ICRTI 2010-11-26 Vesa Pavel Florin
ETAPA 16 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga Onoare A Stadion SĂVÂRŞIN 2010-11-28 Deac Ionel Alin Vesa Pavel Florin Aniculăesei Mihai Cornel Forton Nicusor BARNA DAN
ETAPA 15 CS RECOLTA APATEU - AS VICTORIA BERECHIU Liga Onoare B Stadion APATEU 2010-11-21 Butunoi Adrian Cătălin Vesa Pavel Florin Mariş Sorin Herteg Doru PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 14 AS SEDERHAT - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga Onoare A Stadion PECICA 2010-11-13 Ardelean Mircea Florin Vesa Pavel Florin Rad Adrian Sorin Apatean Adrian SCRIDON DANIEL
ETAPA 15 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2010-11-07 Biro Gabor Oliver Iacob Nicolae Liviu Vesa Pavel Florin Buica Dumitru ŞANDOR IOAN
ETAPA 15 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VOINŢA MAILAT Juniori Stadion SEMLAC 2010-11-07 Vesa Pavel Florin
ETAPA 14 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2010-10-30 Trif Cristian Alin Bolcaş Alin Călin Vesa Pavel Florin Buica Dumitru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 14 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ŞOIMII PÎNCOTA Juniori Stadion PĂULIŞ 2010-10-30 Vesa Pavel Florin
ETAPA 10 O. BOCSIG - S. CHIER Liga Promotie B Stadion ARMONIA 2010-10-31 Fodoruţ Laurenţiu Vesa Pavel Florin Ciumedean Alexandru Vlad Zbârcea Flavius
ETAPA 11 AS ALUNIŞ - CS INTER ARAD Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2010-10-24 Trif Cristian Alin Vesa Pavel Florin Pîncotan Andrei Alexandru Tiulea Cornel HAMZA IOAN
ETAPA 6 SEL. AJF ARAD - SEL. AJF ALBA JUN. U16 Stadion SEGA 2010-10-24 Vasile Dumitru Gheorghe Băla Casian Andrei Vesa Pavel Florin
ETAPA 12 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VLADIMIRESCU 2003 Liga a 4 a StadionCURTICI 2010-10-16 Cadar Răzvan Olimpiu Alexa Marius Andrei Vesa Pavel Florin Buica Dumitru BIRO GABOR
ETAPA 12 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VLADIMIRESCU 2003 Juniori StadionCURTICI 2010-10-16 Vesa Pavel Florin
ETAPA 9 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS MONEASA Liga Onoare B Stadion GALȘA 2010-10-10 Herţeg Dorinel Dumitru Flavia Daniela Vesa Pavel Florin Dumitru Florin LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 8 AS GLORIA SECUSIGIU - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga Onoare A Stadion SECUSIGIU 2010-10-03 Vasile Ioan Adrian Vesa Pavel Florin Pîncotan Andrei Alexandru Ciurescu Victor BORA GLIGORE
ETAPA 9 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion PECICA 2010-09-25 Boruga Carlos Răzvan Mocanu Silviu Flaviu Vesa Pavel Florin Ciurescu Victor BIRO GABOR
ETAPA 9 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII TAUŢ Juniori Stadion PECICA 2010-09-25 Vesa Pavel Florin
ETAPA 7 AS PROGRESUL NĂDAB - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga Onoare B Stadion NĂDAB 2010-09-26 Mako Andras Vesa Pavel Florin Mariş Sorin Bondar Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
Etapa 8 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2010-09-18 Biro Gabor Oliver Alexa Marius Andrei Vesa Pavel Florin Apatean Adrian LEAC IOAN
Etapa 8 Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - Jun. AS SEMLECANA SEMLAC Juniori Stadion CH. CRIȘ 2010-09-18 Vesa Pavel Florin
Etapa 4 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga Onoare A Stadion SĂVÂRŞIN 2010-09-12 Bora Alin Eugen Vesa Pavel Florin Burcă Sergiu Lucian Vlad Remus SFĂT GHEORGHE
Etapa 5 04-05 Septembrie 2010 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2010-09-04 Bogdan Loredan Naghi Remus Ionuţ Vesa Pavel Florin Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
Etapa 5 04-05 Septembrie 2010 Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - Jun. CS VOINŢA MAILAT Juniori Stadion PĂULIŞ 2010-09-04 Vesa Pavel Florin
Etapa 3 04-05 Septembrie 2010 CS FRONTIERA PILU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga Onoare B Stadion PILU 2010-09-05 Bîtea Radu Bogdan Bondar Daniel Vesa Pavel Florin Braniscan Ioan RACHINOIU VIOREL
Etapa 2 28-29 August 2010 CS REGAL HORIA - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga Onoare B Stadion HORIA 2010-08-28 Bîtea Radu Bogdan Vesa Pavel Florin Băla Casian Andrei Ciurescu Victor BERAR DANIEL
Etapa 2 28-29 August 2010 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga Onoare a Stadion MÂNDRULOC 2010-08-29 Pantea Sebastian Cristea Emil Ioan Vesa Pavel Florin Tripa Claudiu CIOS DĂNUŢ
Etapa 2 21-25 August 2010 AS PROGRESUL PECICA - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion PECICA 2010-08-21 Biro Gabor Oliver Mihoc Alina Vesa Pavel Florin Braniscan Ioan BOGDAN IOAN
Etapa 1 14-15 August 2010 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2010-08-15 Burza Cristian Mirel Bujor Ardelean Paul Giorgian Vesa Pavel Florin Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
Inregistrari in baza de date: 307

ajf_arad