• BERARIU Lucian Mihai
  • Data nasterii: 1995-05-31
  • Domiciliul:Moroda
  • Inaltime: 172 (cm)
  • Arbitru din anul: 2010
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru Asistent
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Elev
  • Ocupatia actuala: Elev
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
7 AS HĂLMAGIU - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2017-10-15 RUS Dionisie Constantin NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai PÃCURAR Augustin
7 CS INEU - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion CENTRAL INEU 2017-10-18 BERARIU Lucian Mihai CRISTA Eusebio PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru MAKO Andraș
8 CS INEU - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori C - Seria B Stadion CENTRAL INEU 2017-10-18 DREGHICI Flavius Cristian BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru
10 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 1 Juniori D - Seria B Stadion CERMEI 2017-10-17 PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru BERARIU Lucian Mihai
11 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori D - Seria B Stadion CENTRAL INEU 2017-10-19 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
8 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU - A.C.S. VIITORUL ARAD 2 Juniori E - Seria B Stadion CENTRAL INEU 2017-10-13 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
6 CS REAL HORIA - C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2017-10-08 RIȚA Flavius Ionel BERARIU Lucian Mihai MIHUȚ Răzvan Traian ROȘU Eugen
9 CS UNIREA SÎNTANA - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Juniori D - Seria B Stadion SÂNTANA 2017-10-12 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
7 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion PECICA 2017-09-30 BĂDICĂ Flavius Marian BERARIU Lucian Mihai BETEA Sorina Georgiana ALEXA Marius RAD Vasile
6 CS ŞOIMII LIVADA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2017-10-01 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț CALNACOV Denis Claudiu MANUȘOV Iosif
6 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2017-09-30 NEAGU Flavius TURGYAN Cătălin BERARIU Lucian Mihai HERȚEG Doru
7 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori D - Seria B Stadion SEBIS 2017-10-03 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
8 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori D - Seria B Stadion SÂNPAUL 2017-10-05 PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru BERARIU Lucian Mihai
6 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU - C.S. ATLETICO ARAD 2 Juniori E - Seria B Stadion CENTRAL INEU 2017-09-29 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
4 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2017-09-24 COROBAN Cristian Ionel BERARIU Lucian Mihai STANCIU Mihai Vlăduț BIRO Gabor
4 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Juniori 1 Seria B Stadion OTTO GREFNER ȘIRIA 2017-09-27 ARDELEAN Ioan Viorel BERARIU Lucian Mihai SUCIU Andreea JUȘCÃ Teodor
5 CS INEU - A.C.S. SOCODOR Juniori C - Seria B Stadion CENTRAL INEU 2017-09-25 BERARIU Lucian Mihai TĂMAȘ Eugen PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru
5 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Juniori D - Seria B Stadion CENTRAL INEU 2017-09-28 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
5 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - C.S. ATLETICO ARAD 2 Juniori E - Seria B Stadion SEBIS 2017-09-26 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
3 CS UNIREA GURAHONŢ - CS ŞOIMII ŞIMAND Cupa Romaniei Stadion GURAHONT 2017-09-20 ARDELEAN Ioan Viorel BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru MAKO Andraș
4 CS UNIREA GURAHONŢ - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2017-09-16 MAKO Andrei Sebastian NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai RUSAN Dumitru
3 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2017-09-17 MAKO Andrei Sebastian NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai PÃCURAR Augustin
4 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Juniori D - Seria B Stadion CERMEI 2017-09-19 PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru BERARIU Lucian Mihai
5 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - A.F.C. UTA ARAD Juniori D - Seria B Stadion SEBIS 2017-09-21 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
4 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion JOSEF SCHEIRICH ZĂBRANI 2017-09-09 BOLCAȘ Alin Călin NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai ALEXA Marius HAMZA Ioan
2 AS HĂLMAGIU - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2017-09-10 BERARIU Lucian Mihai DEHELEAN Patrick Alin TĂMAȘ Eugen RUSAN Dumitru
3 CS UNIREA GURAHONŢ - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2017-09-13 BERARIU Lucian Mihai TĂMAȘ Eugen PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru JUȘCÃ Teodor
3 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - A.F.C. UTA ARAD 2003 Juniori C - Seria B Stadion CERMEI 2017-09-11 BERARIU Lucian Mihai TĂMAȘ Eugen PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru
3 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori D - Seria B Stadion SEBIS 2017-09-14 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
1 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - VIITORUL 1 ARAD Juniori E - Seria B Stadion SEBIS 2017-09-08 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
3 A.F.C. UTA ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ICRTI 2017-09-02 BOGDAN Loredan BERARIU Lucian Mihai ȘUȘCĂ Andreea TODERICI Mircea
1 C.S. PROGRESUL DIECI - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion DIECI 2017-09-03 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru
1 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS INEU Juniori C - Seria B Stadion CERMEI 2017-09-04 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru
2 CS INEU - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori C - Seria B Stadion CENTRAL INEU 2017-09-07 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț SUCIU Andreea
1 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU - AS VOINŢA MACEA Juniori D - Seria B Stadion CENTRAL INEU 2017-09-05 NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai
2 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS UNIREA SÎNTANA Juniori D - Seria B Stadion CERMEI 2017-09-07 NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai
2 CS INEU - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2017-08-26 BOLCAȘ Alin Călin NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai BUDA Leontin COMAN Ovidiu
2 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2017-08-30 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț ȘUȘCÃ Nicoleta MANUȘOV Iosif
1 PRO GURBA - CS OLIMPIA BOCSIG Cupa Romaniei Stadion GURBA 2017-08-20 ARSA Emil BERARIU Lucian Mihai GROȘAN Tudor Ștefan JUȘCÃ Teodor
1 CS UNIREA GURAHONŢ - A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2017-08-23 BERARIU Lucian Mihai DEHELEAN Patrick Alin PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru MAKO Andraș
22 AS CETATE DEZNA - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2017-06-18 MAKO Andrei Sebastian NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai JUȘCÃ Teodor
21 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2017-06-11 MAKO Andrei Sebastian NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai PEȘTE Bogdan Dumitru
20 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2017-06-04 BOLCAȘ Alin Călin BERARIU Lucian Mihai LOVAS Alexandru ENOIU Traian
17 CS REAL HORIA - C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2017-05-28 PÃTROI Ciprian NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai BUDA Leontin
34 ACADEMIA BROSOVSZKY - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori D Stadion CENTRAL INEU 2017-05-25 BERARIU Lucian Mihai SUCIU Andreea
28 AS CETATE SĂVÎRŞIN - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2017-05-20 BÎTEA Radu Bogdan ARSA Emil BERARIU Lucian Mihai CADAR Răzvan MAKO Andraș
22 CS UNIREA GURAHONŢ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2017-05-24 BERARIU Lucian Mihai CRÎSTA Eusebio Antoniu PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru PÃCURAR Augustin
33 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2017-05-23 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
15 F.C. SÂNTANA 2016 - AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2017-05-14 PALCU Gheorghe Marius LOVAS Alexandru BERARIU Lucian Mihai JIVAN Mihai
21 CS INEU - A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion CENTRAL INEU 2017-05-18 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu JUȘCÃ Teodor
22 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - CS INEU Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2017-05-15 BERARIU Lucian Mihai CRÎSTA Eusebio Antoniu PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru
32 ACADEMIA BROSOVSZKY - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion CENTRAL INEU 2017-05-18 BERARIU Lucian Mihai CRÎSTA Eusebio Antoniu
22 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori E Stadion PÂNCOTA 2017-05-12 BERARIU Lucian Mihai MAGOCS Maria Monica
25 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a StadionCURTICI 2017-05-06 BOGDAN Loredan BĂLA Casian Andrei BERARIU Lucian Mihai VĂTRAN Dorin ROȘU Eugen
20 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion PÂNCOTA 2017-05-16 BERARIU Lucian Mihai TĂMAȘ Eugen SUCIU Andreea JUȘCÃ Teodor
30 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion CERMEI 2017-05-09 BERARIU Lucian Mihai TĂMAȘ Eugen
1/4 Finală CS BELIU - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion BELIU 2017-05-03 BÎTEA Radu Bogdan BERARIU Lucian Mihai RADU Paul MAKO Andraș
24 CS INEU - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2017-04-29 COROBAN Cristian Ionel ARSA Emil BERARIU Lucian Mihai ENOIU Traian MAKO Andraș
20 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2017-05-02 BERARIU Lucian Mihai CRÎSTA Eusebio Antoniu PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru
23 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2017-04-22 BOGDAN Loredan NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai TODERICI Mircea MAKO Andraș
19 CS INEU - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion CENTRAL INEU 2017-04-24 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț MAGOCS Maria Monica
27 CS OLIMPIA BOCSIG - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori D Stadion BOCSIG 2017-04-25 BERARIU Lucian Mihai TĂMAȘ Eugen
21 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2017-04-14 TRIF Cristian Alin BERARIU Lucian Mihai RADU Paul HERȚEG Doru VIDA Constantin
22 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2017-04-19 BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BERARIU Lucian Mihai TIULEA Cornel ROȘU Eugen
25 CS OLIMPIA BOCSIG - A.C.S. SOCODOR Categoria Juniori D Stadion BOCSIG 2017-04-13 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț
16 CS INEU - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion CENTRAL INEU 2017-04-12 BERARIU Lucian Mihai CRÎSTA Eusebio Antoniu PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru PÃCURAR Augustin
17 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2017-04-10 BERARIU Lucian Mihai TĂMAȘ Eugen CRÎSTA Eusebio Antoniu
19 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-04-01 GORNIC Alexandru Dan BĂLA Casian Andrei BERARIU Lucian Mihai BUDA Leontin COMAN Ovidiu
15 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2017-04-05 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu MAKO Andraș
22 CS OLIMPIA BOCSIG - ATLETICO 2007 Categoria Juniori D Stadion BOCSIG 2017-03-30 BERARIU Lucian Mihai MAKO Andrei Sebastian
18 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2017-03-25 BOLCAȘ Alin Călin NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai ALEXA Marius Andrei VIDA Constantin
14 CS INEU - AS DOROBANŢI Juniori 1 Seria B Stadion CENTRAL INEU 2017-03-29 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu PÃCURAR Augustin
20 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2017-03-23 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
21 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Categoria Juniori D Stadion CERMEI 2017-03-28 MAKO Andrei Sebastian BERARIU Lucian Mihai
13 CS UNIREA GURAHONŢ - CS PODGORIA GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2017-03-22 BERARIU Lucian Mihai CRÎSTA Eusebio Antoniu PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru MAKO Andraș
13 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion CENTRAL INEU 2017-03-17 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
12 CS INEU - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion CENTRAL INEU 2017-03-15 BERARIU Lucian Mihai CRÎSTA Eusebio Antoniu PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru PÃCURAR Augustin
13 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - UTA B.D. 2003 Categoria Juniori C Stadion CERMEI 2017-03-13 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru
18 CS OLIMPIA BOCSIG - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori D Stadion BOCSIG 2017-03-09 BERARIU Lucian Mihai BORLEA Emanuel
12 CS INEU - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion CENTRAL INEU 2017-03-06 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț CRÎSTA Eusebio Antoniu
18 CS OLIMPIA BOCSIG - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori D Stadion BOCSIG 2016-12-06 ARDELEAN Ioan Viorel BERARIU Lucian Mihai
15 CS UNIREA SÎNTANA - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-11-26 COROBAN Cristian Ionel ARDELEAN Paul Giorgian BERARIU Lucian Mihai TIULEA Cornel MAKO Andraș
11 CS INEU - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori C Stadion CENTRAL INEU 2016-11-28 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț CRÎSTA Eusebio Antoniu
17 CS OLIMPIA BOCSIG - ACADEMIA BROSOVSZKY Categoria Juniori D Stadion BOCSIG 2016-11-29 NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai
10 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori E Stadion CENTRAL INEU 2016-11-25 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
13 AS GLORIA SECUSIGIU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2016-11-20 MATEUȚ Cãlin ARSA Emil BERARIU Lucian Mihai JIVAN Mihai
10 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS INEU Categoria Juniori C Stadion CERMEI 2016-11-21 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț CRÎSTA Eusebio Antoniu
15 CS OLIMPIA BOCSIG - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion BOCSIG 2016-11-18 BERARIU Lucian Mihai SUCIU Andreea
16 ACADEMIA BROSOVSZKY - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion CENTRAL INEU 2016-11-24 BERARIU Lucian Mihai SUCIU Andreea
13 CS GLOGOVĂŢ 2013 - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion HORIA 2016-11-12 GORNIC Alexandru Dan PÂSLARU Andrei BERARIU Lucian Mihai MANUȘOV Iosif BABĂU Romulus
9 CS INEU - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion CENTRAL INEU 2016-11-14 MAKO Andrei Sebastian BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț
14 ACADEMIA BROSOVSZKY - ATLETICO 2007 Categoria Juniori D Stadion CENTRAL INEU 2016-11-15 BERARIU Lucian Mihai SUCIU Andreea
15 CS OLIMPIA BOCSIG - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion BOCSIG 2016-11-18 BERARIU Lucian Mihai SUCIU Andreea
8 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion CENTRAL INEU 2016-11-11 BERARIU Lucian Mihai SUCIU Andreea
11 CS SPERANŢA TURNU - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-11-05 IACOB Nicolae Liviu NEAGU Flavius BERARIU Lucian Mihai HERȚEG Doru
5 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2016-11-09 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu RUSAN Dumitru
8 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2016-11-07 ARDELEAN Ioan Viorel BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț
11 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-10-29 ARDELEAN Mircea Florin MIHOC Alina BERARIU Lucian Mihai CIURESCU Victor SFÃT Gheorghe
8 CS MONEASA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2016-10-30 COROBAN Cristian Ionel BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț GORNIC Mircea
11 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2016-11-02 ARDELEAN Ioan Viorel BERARIU Lucian Mihai SUCIU Andreea MAKO Andraș
7 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2016-10-31 BERARIU Lucian Mihai CRÎSTA Eusebio Antoniu PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru
10 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2016-10-27 BERARIU Lucian Mihai SUCIU Andreea
10 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2016-10-22 BOLCAȘ Alin Călin BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț CADAR Răzvan ROȘU Eugen
10 CS UNIREA GURAHONŢ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2016-10-26 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu PÃCURAR Augustin
9 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNPAUL 2016-10-20 BORLEA Emanuel BERARIU Lucian Mihai
9 CS INEU - CS PODGORIA GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion CENTRAL INEU 2016-10-19 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu JUȘCÃ Teodor
5 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2016-10-17 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu
8 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a StadionCURTICI 2016-10-08 HERȚEG Dorinel CÃȘUȚ Cristian BERARIU Lucian Mihai TIULEA Cornel SFÃT Gheorghe
8 CS UNIREA GURAHONŢ - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2016-10-12 BERARIU Lucian Mihai CRÎSTA Eusebio Antoniu PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru RUSAN Dumitru
4 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - CS INEU Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2016-10-10 ARDELEAN Ioan Viorel BERARIU Lucian Mihai CRÎSTA Eusebio Antoniu
6 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - C.S.S. GLORIA ARAD Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2016-10-11 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
6 ACADEMIA BROSOVSZKY - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion CENTRAL INEU 2016-10-13 BERARIU Lucian Mihai SUCIU Andreea
3 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - UTA B.D. 2003 Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2016-10-03 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu
5 ACADEMIA BROSOVSZKY - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion CENTRAL INEU 2016-10-06 BERARIU Lucian Mihai CRÎSTA Eusebio Antoniu
7 A.C.S. SOCODOR - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2016-10-01 NICORAȘ Ionuț Vasile BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț TODERICI Mircea JUȘCÃ Teodor
4 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-10-02 PETROVAN Florin BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț GYENGYE Iosif
6 CS UNIREA GURAHONŢ - C.S. ŞICULA 2016 Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2016-09-28 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu PÃCURAR Augustin
2 CS INEU - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion CENTRAL INEU 2016-09-26 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu
2 ACADEMIA BROSOVSZKY - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Categoria Juniori D Stadion CENTRAL INEU 2016-09-27 BERARIU Lucian Mihai CRÎSTA Eusebio Antoniu
3 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2016-09-25 JURCĂ Tudor Florin NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai PEȘTE Bogdan Dumitru
1 ACADEMIA BROSOVSZKY 1 - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori E Stadion CENTRAL INEU 2016-09-23 BERARIU Lucian Mihai BORLEA Emanuel
1 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS INEU Categoria Juniori C Stadion TARNOVA 2016-09-19 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu
1 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori D Stadion CERMEI 2016-09-20 BERARIU Lucian Mihai BORLEA Emanuel
2 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - ACADEMIA BROSOVSZKY Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2016-09-22 BERARIU Lucian Mihai BORLEA Emanuel
3 CS VIITORUL SATU NOU - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei StadionSATU NOU 2016-09-21 TRIF Cristian Alin BERARIU Lucian Mihai DREGHICI Flavius Cristian BABĂU Romulus
4 CS ATLETICO ARAD - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-09-17 BOLCAȘ Alin Călin BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț CRISTI T.
2 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-09-18 ARDELEAN Ioan Viorel BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț RUSAN Dumitru
4 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2016-09-10 BURCĂ Daniel Adrian BERARIU Lucian Mihai ARSA Emil VĂTRAN Dorin JUȘCÃ Teodor
1 C.S. ŞICULA 2016 - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion ŞICULA 2016-09-11 NICORAȘ Ionuț Vasile BERARIU Lucian Mihai RADU Paul CIURESCU Victor
4 CS INEU - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion CENTRAL INEU 2016-09-14 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu RUSAN Dumitru
3 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-09-03 COROBAN Cristian Ionel BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț TODERICI Mircea VIDA Constantin
3 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-09-07 BERARIU Lucian Mihai HAPCA Larisa Florina ŞOPŢ Caius Teodor BABĂU Romulus
2 CS UNIREA GURAHONŢ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Cupa Romaniei Stadion GURAHONT 2016-09-06 GHEORGHE Valentin BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț PÃCURAR Augustin
2 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2016-08-27 JURCĂ Tudor Florin ARSA Emil BERARIU Lucian Mihai CRISTI T. SFÃT Gheorghe
2 CS INEU - C.S. ŞICULA 2016 Juniori 1 Seria B Stadion CENTRAL INEU 2016-08-31 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru NAGHI Remus Ionuț PÃCURAR Augustin
1 C.S. ŞICULA 2016 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2016-08-24 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu RUSAN Dumitru
1 C.S. ŞOIMII LIPOVA - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-08-20 BÎTEA Radu Bogdan ARDELEAN Paul Giorgian BERARIU Lucian Mihai BUDA Leontin RAD Vasile
1 C.S. VICTORIA FELNAC - CS INEU Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-08-20 TRIF Cristian Alin BERARIU Lucian Mihai DUMITRU Flavia Daniela ENOIU Traian LOVAS Iosif Ioan
1 AS CETATE DEZNA - CS UNIREA GURAHONŢ Cupa Romaniei Stadion DEZNA 2016-08-21 BOLCAȘ Alin Călin BERARIU Lucian Mihai LOVAS Alexandru MANUȘOV Iosif
26 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-06-19 ARDELEAN Ioan Viorel BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț RUSAN Dumitru
25 AS CETATE DEZNA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-06-12 GHEORGHE Valentin BERARIU Lucian Mihai BURCA Sergiu Lucian PETRIŞOR Gheorghe
24 CS VIITORUL SATU NOU - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2016-06-04 ARDELEAN Ioan Viorel BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț PEȘTE Bogdan Dumitru
26 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-05-28 DEAC Ionel Alin BERARIU Lucian Mihai DUMITRU Flavia Daniela CIURESCU Victor VIDA Constantin
3 CS BELIU - AS PODGORIA ŞIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2016-05-29 GORNIC Alexandru Dan CÎRMACI Filip Sergiu BERARIU Lucian Mihai BABĂU Romulus
25 C.S. VICTORIA FELNAC - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-05-21 BURZA Cristian Mirel PANTEA Sebastian BERARIU Lucian Mihai VĂTRAN Dorin LOVAS Iosif Ioan
21 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS PODGORIA GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2016-05-26 MAKO Andrei Sebastian TOMUȚ Cristian BERARIU Lucian Mihai RUSAN Dumitru
22 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2016-05-23 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț TOMUȚ Cristian
21 CS UNIREA GURAHONŢ - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2016-05-19 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu PETRIŞOR Gheorghe
30 CS ŞOIMII PÎNCOTA - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion SELEUŞ 2016-05-18 BERARIU Lucian Mihai TOMUȚ Cristian
20 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2016-05-09 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru NAGHI Remus Ionuț
27 VIITORUL 3 ARAD - CS INEU Categoria Juniori D Stadion TÂRNOVA 2016-05-06 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț
22 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori E Stadion SELEUŞ 2016-05-10 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
19 CS UNIREA GURAHONŢ - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2016-05-05 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru NAGHI Remus Ionuț PÃCURAR Augustin
26 CS ŞOIMII PÎNCOTA - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion SELEUŞ 2016-05-04 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț
21 CS OLIMPIA BOCSIG - ATLETICO 2007 Categoria Juniori E Stadion BOCSIG 2016-05-03 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț
21 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2016-04-24 BÎTEA Radu Bogdan NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai ALEXA Marius Andrei JUȘCÃ Teodor
18 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2016-04-28 BERARIU Lucian Mihai MORAR Daniel NAGHI Remus Ionuț MAKO Andraș
18 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2016-04-26 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț TOMUȚ Cristian
23 CS INEU - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion INEU 2016-04-22 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț
19 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2016-04-26 BERARIU Lucian Mihai TOMUȚ Cristian
18 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-04-17 BOLCAȘ Alin Călin BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț PEȘTE Bogdan Dumitru
16 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - C.S. MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2016-04-17 BOLCAȘ Alin Călin BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț PEȘTE Bogdan Dumitru
17 CS INEU - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion INEU 2016-04-15 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
17 CS SPERANŢA TURNU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-04-09 BURCĂ Daniel Adrian BERARIU Lucian Mihai RADU Paul HERȚEG Doru
15 PRO GURBA - AS PODGORIA ŞIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2016-04-10 BÎTEA Radu Bogdan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BERARIU Lucian Mihai HERȚEG Doru
16 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - CS INEU Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2016-04-11 BERARIU Lucian Mihai TOMUȚ Cristian SUCIU Andreea
21 CS INEU - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion INEU 2016-04-13 BERARIU Lucian Mihai TOMUȚ Cristian
16 CS OLIMPIA BOCSIG - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori E Stadion BOCSIG 2016-04-08 BERARIU Lucian Mihai TOMUȚ Cristian
16 CS OLIMPIA BOCSIG - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2016-04-03 ARDELEAN Mircea Florin BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț OLOGEANU Dan
15 CS INEU - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion INEU 2016-04-04 BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț TOMUȚ Cristian
17 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion CERMEI 2016-03-27 DEAC Ionel Alin NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai BUDA Leontin MAKO Andraș
19 CS INEU - FC ANDROMEDA Categoria Juniori D Stadion INEU 2016-03-30 BERARIU Lucian Mihai CRÎSTA Eusebio Antoniu
14 CS OLIMPIA BOCSIG - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion BOCSIG 2016-03-25 TOMUȚ Cristian BERARIU Lucian Mihai
14 CS RECOLTA APATEU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2016-03-20 GORNIC Alexandru Dan BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț OLOGEANU Dan
13 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2016-03-21 BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru NAGHI Remus Ionuț
15 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2016-03-13 BÎTEA Radu Bogdan BĂLA Casian Andrei BERARIU Lucian Mihai CADAR Răzvan JUȘCÃ Teodor
17 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori D Stadion SELEUŞ 2016-03-16 BERARIU Lucian Mihai BORLEA Emanuel
13 CS RECOLTA APATEU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-11-22 BĂDICĂ Flavius Marian NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai MÂNDRU Ștefan
11 O. BOCSIG - ACS UTA BD Categoria Juniori E Stadion BOCSIG 2015-11-20 BERARIU Lucian Mihai TOMUȚ Cristian
12 V.LUNCA TEUZ CERMEI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion CERMEI 2015-11-15 BURZA Cristian Mirel NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai OLOGEANU Dan Cristian COMAN Ovidiu
10 V. ALMAŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion ALMAS 2015-11-19 BERARIU Lucian Mihai TOMUȚ Cristian GROȘAN Tudor Ștefan PÃCURAR Augustin
11 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2015-11-08 ARDELEAN Ioan Viorel BERARIU Lucian Mihai COVACI Sergiu Cristian PÃCURAR Augustin
8 CS ŞOIMII PÎNCOTA - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion Seleus 2015-11-04 BERARIU Lucian Mihai TĂMAȘ Eugen
10 U.GURAHONT - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2015-11-01 BERARIU Lucian Mihai BRADE Radu Victor BOLDOR Sebastian Mircea PEȘTE Bogdan Dumitru
8 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion Seleus 2015-11-02 NAGHI Remus Ionuț TĂMAȘ Eugen BERARIU Lucian Mihai
8 CS ŞOIMII PÎNCOTA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion Seleus 2015-10-30 BERARIU Lucian Mihai COVACI Sergiu Cristian
9 CS RECOLTA APATEU - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-10-25 PANĂ Natanael BERARIU Lucian Mihai TAKATS Cristian Flavius LOVAS Iosif Ioan
7 V. ALMAŞ - G. CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion ALMAS 2015-10-29 BERARIU Lucian Mihai GROȘAN Tudor Ștefan COVACI Sergiu Cristian RUSAN Dumitru
7 CS ŞOIMII PÎNCOTA - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion Seleus 2015-10-23 TOMUȚ Cristian BERARIU Lucian Mihai
8 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2015-10-17 BOGDAN Loredan NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai HERȚEG Doru MÃRGINEAN Valer
6 V. SELEUS - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2015-10-18 PANĂ Natanael BERARIU Lucian Mihai CRUDU Alexandru VIDA Constantin
6 N. SEBIS - ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2015-10-19 BERARIU Lucian Mihai TĂMAȘ Eugen TOMUȚ Cristian
6 VIITORUL 3 ARAD - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion Tarnova 2015-10-21 BERARIU Lucian Mihai JURCĂ Tudor Florin
7 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS INEU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2015-10-11 ARSA Emil BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț ENOIU Traian
5 O. BOCSIG - P. GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2015-10-15 BERARIU Lucian Mihai CĂTANĂ Paul GROSU RUSAN Dumitru
5 CS INEU - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion INEU 2015-10-09 TĂMAȘ Eugen BERARIU Lucian Mihai
5 CS INEU - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori E Stadion INEU 2015-10-09 TĂMAȘ Eugen BERARIU Lucian Mihai
6 AS PROGRESUL PECICA - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PECICA 2015-10-03 BÎTEA Radu Bogdan NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai HERȚEG Doru SFÃT Gheorghe
4 N. SEBIS - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2015-10-04 BERARIU Lucian Mihai BORLEA Emanuel CĂTANĂ Paul RUSAN Dumitru
4 N. SEBIS - ACS SIRIA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2015-10-05 BERARIU Lucian Mihai TOMUȚ Cristian BORLEA Emanuel
5 AS CETATE DEZNA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-09-27 POPA Paul BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț TODERICI Mircea
5 O. BOCSIG - V. ALMAŞ Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2015-10-01 BERARIU Lucian Mihai GROȘAN Tudor Ștefan BOLDOR Sebastian Mircea RUSAN Dumitru
3 CS INEU - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion INEU 2015-09-28 JURCĂ Tudor Florin ȘUȘCĂ Andreea BERARIU Lucian Mihai
3 VIITORUL 3 ARAD - O. BUJAC Categoria Juniori D Stadion TARNOVA 2015-09-30 BERARIU Lucian Mihai TOMUȚ Cristian
4 CS ATLETICO ARAD - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-09-19 BURCĂ Daniel Adrian BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț HERȚEG Doru
4 V. ALMAŞ - U. GURAHONT Juniori 1 Seria B Stadion ALMAS 2015-09-24 BERARIU Lucian Mihai TĂMAȘ Eugen TOMUȚ Cristian RUSAN Dumitru
2 CS ŞOIMII PÎNCOTA - FC ANDROMEDA Categoria Juniori D Stadion PÂNCOTA 2015-09-18 BERARIU Lucian Mihai BOLDOR Sebastian Mircea
30 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2015-06-27 POPA Paul BERARIU Lucian Mihai DOBÂNDĂ Dinu MIHUȚA Petru BORA Gligore
29 AS CETATE DEZNA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-06-21 BĂDICĂ Flavius Marian VESA Pavel Florin BERARIU Lucian Mihai CIURESCU Victor MAKO Andraș
28 U.GURAHONT - S.PANCOTA II Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2015-06-14 OLARIU Laurențiu NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai PETRIȘOR Gheorghe GYENGYE Iosif
27 CS ŞOIMII PÎNCOTA - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2015-06-07 POPA Paul ARSA Emil BERARIU Lucian Mihai TĂNĂSESCU Romulus Cristian COMAN Ovidiu
25 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2015-04-30 GORNIC Alexandru Dan NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai HERȚEG Doru VIDA Constantin
25 AS CETATE DEZNA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-05-24 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Maghiar Petre Miron Marian
23 N. SEBIS - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion SEBIS 2015-05-28 BERARIU LUCIAN MIHAI MORAR DANIEL BORLEA EMANUEL Rusan Dumitru
6 FC ANDROMEDA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori F Stadion CENTRAL INEU 2015-05-17 BERARIU LUCIAN MIHAI
24 U.GURAHONT - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2015-05-17 OLARIU LAURENŢIU ARSA EMIL BERARIU LUCIAN MIHAI Rusan Dumitru JUŞCĂ TEODOR
22 U.GURAHONT - P. SIRIA Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2015-05-21 BERARIU LUCIAN MIHAI TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN Rusan Dumitru
23 O. BOCSIG - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2015-05-10 GORNIC ALEXANDRU DAN BERARIU LUCIAN MIHAI CIUCA ROBERT Ciurescu Victor Vida Marcel
21 N. SEBIS - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion SEBIS 2015-05-14 BERARIU LUCIAN MIHAI TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN Rusan Dumitru
22 CS RECOLTA APATEU - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-05-03 BOGDAN LOREDAN BURCĂ SERGIU LUCIAN BERARIU LUCIAN MIHAI Manusov Iosif JIVAN MIHAI
20 U.GURAHONT - O. BOCSIG Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2015-05-07 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN BORLEA EMANUEL Rusan Dumitru
20 CS INEU - P. SIRIA Categoria Juniori D Stadion INEU 2015-05-03 BERARIU LUCIAN MIHAI TOMUT CRISTIAN
20 N. SEBIS - CS INEU Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2015-05-04 TOMUT CRISTIAN BERARIU LUCIAN MIHAI
20 V.LUNCA TEUZ CERMEI - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion CERMEI 2015-04-26 GORNIC ALEXANDRU DAN NAGY ZOLTAN BERARIU LUCIAN MIHAI Tiulea Cornel Vida Marcel
19 N. SEBIS - U. GURAHONT Juniori 1 Seria B Stadion SEBIS 2015-04-30 BERARIU LUCIAN MIHAI TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN Rusan Dumitru
19 CS INEU - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori D Stadion INEU 2015-04-26 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN
20 AS FLACĂRA ŢIPAR - S.PANCOTA II Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-04-19 VASILE IOAN ADRIAN ANDEA ALEXANDRU BERARIU LUCIAN MIHAI Rusan Dumitru Mako Andras
18 U.GURAHONT - ACS UTA II B.D. Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2015-04-23 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN BORLEA EMANUEL Rusan Dumitru
18 N. SEBIS - CS INEU Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2015-04-22 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN
18 N. SEBIS - S LIPOVA Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2015-04-20 BERARIU LUCIAN MIHAI MORAR DANIEL
19 O. BOCSIG - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2015-04-11 COVACI IOAN FLORIN BERARIU LUCIAN MIHAI ARDELEAN IOAN VIOREL Manusov Iosif PĂCURAR AUGUSTIN
17 N. SEBIS - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion SEBIS 2015-04-16 BERARIU LUCIAN MIHAI MORAR DANIEL BORLEA EMANUEL Rusan Dumitru
17 CS INEU - ACS UTA BD Categoria Juniori D Stadion INEU 2015-04-15 BERARIU LUCIAN MIHAI TOMUT CRISTIAN
17 AS PROGRESUL PECICA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion PECICA 2015-04-04 TRIF CRISTIAN ALIN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Herteg Doru SCRIDON DANIEL
11 V. ALMAŞ - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2015-04-05 VASI ALEXANDRU IULIAN PANTEA ANDREI ALEX. BERARIU LUCIAN MIHAI Forton Nicusor
16 U.GURAHONT - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2015-04-09 BERARIU LUCIAN MIHAI TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN Rusan Dumitru
15 N. SEBIS - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2015-04-01 BERARIU LUCIAN MIHAI TOMUT CRISTIAN
16 AS CETATE DEZNA - S.PANCOTA II Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-03-22 OLARIU LAURENŢIU NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Rusan Dumitru PĂCURAR AUGUSTIN
14 U.GURAHONT - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2015-03-26 MATEUT CALIN BERARIU LUCIAN MIHAI ANDEA ALEXANDRU Maghiar Petre
14 CS INEU - VIITORUL Categoria Juniori E Stadion INEU 2015-03-20 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN
14 N. SEBIS II - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion SEBIS 2015-03-15 GORNIC ALEXANDRU DAN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Herteg Doru Coman Ovidiu
15 CS INEU - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion INEU 2015-03-15 BERARIU LUCIAN MIHAI TOMUT CRISTIAN
14 N. SEBIS - R. HORIA Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2015-03-09 BERARIU LUCIAN MIHAI TOMUT CRISTIAN
15 AVINTUL TARNOVA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2014-11-23 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BERARIU LUCIAN MIHAI Dumitru Florin BERAR DANIEL
13 CS INEU - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori D Stadion INEU 2014-11-21 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN
14 S. PANCOTA II - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2014-11-15 GORNIC ALEXANDRU DAN BERARIU LUCIAN MIHAI ANDEA ALEXANDRU Mihuța Petru Mako Andras
12 CS INEU - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion INEU 2014-11-17 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN TOMUT CRISTIAN
12 N. SEBIS - S LIPOVA Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2014-11-14 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN
12 CS INEU - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion INEU 2014-11-15 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA
11 U.GURAHONT - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2014-11-13 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA TAMAS EUGEN Mako Andras
11 AVINTUL TARNOVA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2014-10-26 BURCĂ DANIEL ADRIAN BERARIU LUCIAN MIHAI NEAGU ALEXANDRU Forton Nicusor Coman Ovidiu
9 O. BOCSIG - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2014-10-30 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA TAMAS EUGEN Mako Andras
9 CS INEU - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion INEU 2014-10-27 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA TOMUT CRISTIAN
9 CS INEU - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion INEU 2014-10-24 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN
7 FC ANDROMEDA - ANDROMEDA 2 Categoria Juniori F Stadion CENTRAL INEU 2014-10-26 BERARIU LUCIAN MIHAI
11 N. SEBIS II - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion SEBIS 2014-10-19 ARDELEAN MIRCEA FLORIN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
8 V.LUNCA TEUZ CERMEI - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2014-10-19 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA TAMAS EUGEN Mako Andras
8 U.GURAHONT - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2014-10-23 BERARIU LUCIAN MIHAI MAKO ANDREI SEBASTIAN SERAN IOANA LOREDANA Mako Andras
8 N. SEBIS - ATLETICO 2005 Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2014-10-20 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN
7 N. SEBIS II - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion SEBIS 2014-10-16 RADU PAUL BERARIU LUCIAN MIHAI TOMUT CRISTIAN Mako Andras
7 N. SEBIS - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2014-10-15 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN
8 U.GURAHONT - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2014-10-05 OLARIU LAURENŢIU VESA PAVEL FLORIN BERARIU LUCIAN MIHAI Rusan Dumitru GYENGE IOSIF
6 U.GURAHONT - N.SEBIS II Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2014-10-09 BERARIU LUCIAN MIHAI TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN Rusan Dumitru
6 CS INEU - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion INEU 2014-10-04 BERARIU LUCIAN MIHAI TOMUT CRISTIAN
6 CS INEU - ATLETICO 2005 Categoria Juniori E Stadion INEU 2014-10-03 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN
6 N. SEBIS - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2014-10-06 BERARIU LUCIAN MIHAI TOMUT CRISTIAN
7 O. BOCSIG - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-09-28 VASI ALEXANDRU IULIAN BERARIU LUCIAN MIHAI PANTEA ANDREI ALEX. Vatran Dorin PĂCURAR AUGUSTIN
3 CS INEU - R. HORIA Categoria Juniori E Stadion INEU 2014-09-29 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN
3 FC ANDROMEDA - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori F Stadion INEU 2014-09-28 BERARIU LUCIAN MIHAI
4 N. SEBIS II - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2014-09-23 BERARIU LUCIAN MIHAI TOMUT CRISTIAN
4 CS INEU - S LIPOVA Categoria Juniori E Stadion INEU 2014-09-20 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN
4 N. SEBIS - LPS ARAD Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2014-09-22 BERARIU LUCIAN MIHAI TOMUT CRISTIAN
1 CS INEU - ACS UTA BD Categoria Juniori C Stadion INEU 2014-09-15 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN TOMUT CRISTIAN
3 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-08-31 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL NAGY ZOLTAN BERARIU LUCIAN MIHAI Alb Ioan Mako Andras
3 CS UNIREA SÎNTANA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2014-08-23 BURCĂ DANIEL ADRIAN BERARIU LUCIAN MIHAI COSTEA ADRIAN GEORGE Dumitru Florin Mako Andras
2 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2014-08-24 OLARIU LAURENŢIU HANYECZ DAN BERARIU LUCIAN MIHAI Ciurescu Victor Vida Marcel
1 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-08-17 DEAC IONEL ALIN ARSA EMIL BERARIU LUCIAN MIHAI Petrisor Gheorghe GYENGE IOSIF
2 U.GURAHONT - V.LUNCA TEUZ CERMEI Cupa Romaniei Stadion GURAHONT 2014-08-20 SANDU ROLAND ARSA EMIL BERARIU LUCIAN MIHAI Tiulea Cornel ŞCHIOPU PETRE
1 ACS UTA B.D. - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2014-08-09 NICORAŞ IONUŢ VASILE COSTEA ADRIAN GEORGE BERARIU LUCIAN MIHAI Ologeanu Dan Marginean Valer
29 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2014-06-22 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Enoiu Traian Tarlea Mihai
28 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-06-15 OLARIU LAURENŢIU ARSA EMIL BERARIU LUCIAN MIHAI Ciurescu Victor PĂCURAR AUGUSTIN
26 AVINTUL TARNOVA - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2014-06-01 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN GUDIU IONEL FLORIN BERARIU LUCIAN MIHAI Manusov Iosif Tarlea Mihai
25 AS CETATE DEZNA - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2014-05-24 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL HANYECZ DAN BERARIU LUCIAN MIHAI Rusan Dumitru Pirvulescu Dan
27 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2014-05-17 HERŢEG DORINEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BERARIU LUCIAN MIHAI Apatean Adrian DOMIDE FLAVIUS
27 Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI Jun. liga 4 Stadion CH. CRIȘ 2014-05-17 BERARIU LUCIAN MIHAI
28 CS INEU - V. NADLAC Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2014-05-19 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN TOMUT CRISTIAN
23 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2014-05-11 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN GUDIU IONEL FLORIN BERARIU LUCIAN MIHAI Rusan Dumitru BABĂU ROMULUS
25 CS INEU - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 2014-05-09 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA TOMUT CRISTIAN
25 N. SEBIS - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2014-05-13 BERARIU LUCIAN MIHAI TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN
25 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2014-05-04 BÎTEA RADU BOGDAN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Braniscan Ioan SCRIDON DANIEL
25 Jun. S.SIRIA - Jun. CS ŞOIMII TAUŢ Jun. liga 4 Stadion ŞIRIA 2014-05-04 BERARIU LUCIAN MIHAI
24 CS INEU - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2014-05-05 BERARIU LUCIAN MIHAI TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN
24 N. SEBIS - CS INEU Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2014-05-08 BERARIU LUCIAN MIHAI ARDELEAN IOAN VIOREL MANG VLAD MIHAI
24 N. SEBIS - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2014-05-07 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA MANG VLAD MIHAI
21 O. BOCSIG - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-04-27 PALCU GHEORGHE MARIUS NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Rusan Dumitru Gaie Cornel
23 N. SEBIS - V. FELNAC Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2014-04-28 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA TAMAS EUGEN
23 CS INEU - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 2014-04-29 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA TOMUT CRISTIAN
23 CS INEU - ATLETICO 2004 Categoria Juniori E Stadion INEU 2014-04-25 BERARIU LUCIAN MIHAI ARDELEAN IOAN VIOREL
23 CS UNIREA SÎNTANA - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2014-04-18 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
23 Jun. CS UNIREA SÎNTANA - Jun. F.O.SP.GERMAN Jun. liga 4 Stadion SÂNTANA 2014-04-18 BERARIU LUCIAN MIHAI
22 CS INEU - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2014-04-24 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA MANG VLAD MIHAI
22 CS INEU - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 2014-04-18 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA MANG VLAD MIHAI
19 N. SEBIS II - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2014-04-13 JURCĂ TUDOR FLORIN BERARIU LUCIAN MIHAI BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Petrisor Gheorghe Coman Ovidiu
21 CS INEU - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2014-04-14 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA ARDELEAN IOAN VIOREL
21 N. SEBIS - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2014-04-17 BERARIU LUCIAN MIHAI ARDELEAN IOAN VIOREL SERAN IOANA LOREDANA
21 N. SEBIS - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2014-04-15 BERARIU LUCIAN MIHAI ARDELEAN IOAN VIOREL SERAN IOANA LOREDANA
18 AS CETATE DEZNA - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2014-04-06 PALCU GHEORGHE MARIUS BERARIU LUCIAN MIHAI BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Jivan Mihai II BERAR DANIEL
20 N. SEBIS - CS INEU Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2014-04-05 ARDELEAN IOAN VIOREL BERARIU LUCIAN MIHAI
17 AVINTUL TARNOVA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2014-03-30 CĂŞUŢ CRISTIAN BERARIU LUCIAN MIHAI NEAGU ALEXANDRU Biro Gabor jr. Gaie Cornel
19 CS INEU - UTA B.D. 2000 Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2014-03-31 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA ARDELEAN IOAN VIOREL
19 CS INEU - AS DOROBANTI Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 2014-04-01 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA ARDELEAN IOAN VIOREL
19 ACS UTA B.D. - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion FRANCISC NEUMAN 2014-03-21 BURCĂ DANIEL ADRIAN VASILE IOAN ADRIAN BERARIU LUCIAN MIHAI Enoiu Traian Rad Vasile
16 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2014-03-23 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BERARIU LUCIAN MIHAI ANDEA ALEXANDRU Jivan Mihai II Gaie Cornel
16 N. SEBIS - V. NADLAC Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2014-03-24 ILEA ALEXANDRU IONUŢ SERAN IOANA LOREDANA BERARIU LUCIAN MIHAI
16 N. SEBIS - AS DOROBANTI Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2014-03-22 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA
18 CS ŞOIMII TAUŢ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2014-03-15 BOGDAN LOREDAN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Ciurescu Victor BABĂU ROMULUS
18 Jun. CS ŞOIMII TAUŢ - Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Jun. liga 4 Stadion TAUȚ 2014-03-15 BERARIU LUCIAN MIHAI
15 CS ŞIRIANA ŞIRIA - ATLETICO 2002 ARAD Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2014-03-19 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA SERAN IOANA LOREDANA BERARIU LUCIAN MIHAI
14 N. SEBIS - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2014-03-10 Andea Alexandru BERARIU LUCIAN MIHAI MARIŞ BOGDAN VLAD
14 N. SEBIS - FC UTA 2001 Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2014-03-11 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA MANG VLAD MIHAI
14 N. SEBIS - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2014-03-08 BERARIU LUCIAN MIHAI MANG VLAD MIHAI
13 CS ŞOIMII PÎNCOTA - FC UTA 99 Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2014-03-03 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA
17 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion CERMEI 2013-11-30 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL BERARIU LUCIAN MIHAI Buica Dumitru SCRIDON DANIEL
17 Jun. V. LUNCA TEUZ - Jun. F.O.SP.GERMAN Jun. liga 4 Stadion CERMEI 2013-11-30 BERARIU LUCIAN MIHAI
15 O. BOCSIG - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-11-24 COROBAN CRISTIAN IONEL BERARIU LUCIAN MIHAI CÎRMACI FILIP SERGIU Herteg Doru JUŞCĂ TEODOR
12 N. SEBIS - S LIPOVA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2013-11-25 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA PĂCURAR COSMIN FLAVIUS
12 CS INEU - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 2013-11-26 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA MANG VLAD MIHAI
12 N. SEBIS - ATLETICO 2003 Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2013-11-23 BERARIU LUCIAN MIHAI
14 CS DACIA BELIU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2013-11-16 ILEA ALEXANDRU IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI SICLOVAN PAUL ALEX. Buica Dumitru SFĂT GHEORGHE
9 CS INEU - AS VINGA Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2013-11-18 ROTARIU PATRICK GEORGE BERARIU LUCIAN MIHAI RAŢA RAUL
9 N. SEBIS - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2013-11-19 ILEA ALEXANDRU IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
9 N. SEBIS - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2013-11-21 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA MANG VLAD MIHAI
14 AS SEMLECANA SEMLAC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2013-11-10 BURCĂ DANIEL ADRIAN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Tiulea Cornel BERAR DANIEL
14 Jun. AS SEMLECANA SEMLAC - Jun. F.O.SP.GERMAN Jun. liga 4 Stadion SEMLAC 2013-11-10 BERARIU LUCIAN MIHAI
8 N. SEBIS - UTA B.D. 2000 Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2013-11-11 OPITZ ROLAND LADISLAU BERARIU LUCIAN MIHAI SUBA ANDREI SEBASTIAN
8 CS INEU - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion INEU 2013-11-09 BERARIU LUCIAN MIHAI
12 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-11-03 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BERARIU LUCIAN MIHAI ROTARIU PATRICK GEORGE Manusov Iosif Gaie Cornel
7 N. SEBIS - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2013-11-05 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA MANG VLAD MIHAI
7 N. SEBIS - LPS 2003 ARAD Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2013-11-02 BERARIU LUCIAN MIHAI
12 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2013-10-26 BURZA CRISTIAN MIREL MOCANU SILVIU FLAVIU BERARIU LUCIAN MIHAI Buica Dumitru Rad Vasile
12 Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - Jun.S. SIRIA Jun. liga 4 Stadion PĂULIŞ 2013-10-26 BERARIU LUCIAN MIHAI
11 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-10-27 RIŢA FLAVIUS IONEL BERARIU LUCIAN MIHAI WERNITZER ADRIAN PAUL Ciurescu Victor ŞCHIOPU PETRE
6 N. SEBIS - AS DOROBANTI Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2013-10-28 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA ARDELEAN IOAN VIOREL
6 CS INEU - FC UTA 2001 Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 2013-10-29 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA ARDELEAN IOAN VIOREL
6 CS INEU - N. SEBIS Categoria Juniori E Stadion INEU 2013-10-26 BERARIU LUCIAN MIHAI
10 CS VIITORUL SATU NOU - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2013-10-20 GORNIC ALEXANDRU DAN NICORAŞ VIOLETA ARIANA BERARIU LUCIAN MIHAI Buica Dumitru JUŞCĂ TEODOR
5 N. SEBIS - CS INEU Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2013-10-21 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA ARDELEAN IOAN VIOREL
5 CS INEU - UTA B.D. 1999 Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2013-10-24 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA ARDELEAN IOAN VIOREL
5 N. SEBIS - LPS 2004 ARAD Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2013-10-22 BERARIU LUCIAN MIHAI
9 O. BOCSIG - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-10-13 VASILE IOAN ADRIAN GUDIU IONEL FLORIN BERARIU LUCIAN MIHAI Petrisor Gheorghe Gaie Cornel
4 N. SEBIS - FC UTA 2000 Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2013-10-14 ILEA ALEXANDRU IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
4 CS INEU - FC UTA 99 Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2013-10-17 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA MANG VLAD MIHAI
4 CS INEU - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 2013-10-15 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA MANG VLAD MIHAI
8 AVINTUL TARNOVA - N. SEBIS Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2013-10-06 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Toderici Mircea Gaie Cornel
6 CS RECOLTA APATEU - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2013-09-22 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL BERARIU LUCIAN MIHAI PÂSLARU ANDREI Gornic Mircea JIVAN MIHAI
1 CS INEU - FC UTA 2000 Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2013-09-23 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA MANG VLAD MIHAI
1 N. SEBIS - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2013-09-24 BERARIU LUCIAN MIHAI MANG VLAD MIHAI SERAN IOANA LOREDANA
1 CS ŞOIMII PÎNCOTA - UTA B.D. 2000 Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2013-09-26 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA PĂCURAR COSMIN FLAVIUS
1 CS ŞIRIANA ŞIRIA - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2013-09-27 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA BERARIU LUCIAN MIHAI MANG VLAD MIHAI
6 GLORIA CTP ARAD - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion TELECOM 2013-09-13 NICORAŞ IONUŢ VASILE ANICULĂESEI MIHAI CORNEL BERARIU LUCIAN MIHAI Dumitru Florin Marginean Valer
2 S. CHIER - S.PANCOTA II Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2013-09-15 COSTEA ADRIAN GEORGE BERARIU LUCIAN MIHAI LOVAS ALEXANDRU Mihuța Petru
4 AS CRIŞUL ALB BUTENI - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-09-08 DEMETER CLAUDIU IOAN BERARIU LUCIAN MIHAI BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Ciurescu Victor JUŞCĂ TEODOR
3 N. SEBIS - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2013-09-01 HERŢEG DORINEL NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Rusan Dumitru JUŞCĂ TEODOR
2 CS RECOLTA APATEU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2013-08-25 JURCĂ TUDOR FLORIN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Mihuța Petru Pirvulescu Dan
2 AS PROGRESUL PECICA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PECICA 2013-08-18 NICORAŞ IONUŢ VASILE ARSA EMIL BERARIU LUCIAN MIHAI Dumitru Florin Rad Vasile
2 Jun. AS PROGRESUL PECICA - Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 Jun. liga 4 Stadion PECICA 2013-08-18 BERARIU LUCIAN MIHAI
1 CS VIITORUL SATU NOU - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2013-08-17 WERNITZER ADRIAN PAUL VESA PAVEL FLORIN BERARIU LUCIAN MIHAI Mihuța Petru BERAR DANIEL
29 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2013-06-09 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL BERARIU LUCIAN MIHAI ROTARIU PATRICK GEORGE Axente Mircea PĂCURAR AUGUSTIN
28 AVINTUL TARNOVA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2013-06-05 JURCĂ TUDOR FLORIN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU BERARIU LUCIAN MIHAI Vatran Dorin Coman Ovidiu
26 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-05-26 BOLCAŞ ALIN CĂLIN BERARIU LUCIAN MIHAI IOVA CĂTĂLIN IONUT Rusan Dumitru HAMZA IOAN
29 Jun. CS INEU - Jun. AS PROGRESUL PECICA Jun. liga 4 Stadion INEU 2013-05-18 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA MANG VLAD MIHAI
15 AS HĂLMAGIU - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2013-05-19 MAKO ANDRAS BERARIU LUCIAN MIHAI MAKO ANDREI SEBASTIAN Rusan Dumitru
24 CS DACIA BELIU - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2013-05-12 ILEA ALEXANDRU IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Gornic Mircea ŞCHIOPU PETRE
23 O. BOCSIG - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-05-04 JURCĂ TUDOR FLORIN SERAN IOANA LOREDANA BERARIU LUCIAN MIHAI Apatean Adrian PĂCURAR AUGUSTIN
19 N. SEBIS - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2013-05-07 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA CRISTEA DANIEL PAUL
19 CS INEU - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadion INEU 2013-05-02 JURCĂ TUDOR FLORIN BERARIU LUCIAN MIHAI MANG VLAD MIHAI
22 AS CRIŞUL ALB BUTENI - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-04-28 GORNIC ALEXANDRU DAN BERARIU LUCIAN MIHAI CĂŞUŢ CRISTIAN Apatean Adrian Marginean Valer
18 N. SEBIS - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2013-04-27 BERARIU LUCIAN MIHAI
21 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2013-04-21 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL IOVA CĂTĂLIN IONUT BERARIU LUCIAN MIHAI Dehelean Nicolae PĂCURAR AUGUSTIN
17 N. SEBIS - ATLETICO 99 ARAD Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2013-04-23 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA CRISTEA DANIEL PAUL
17 N. SEBIS - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2013-04-20 BERARIU LUCIAN MIHAI
20 O. BOCSIG - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-04-14 TRIF CRISTIAN ALIN DUMITRU FLAVIA DANIELA BERARIU LUCIAN MIHAI Manusov Iosif HAMZA IOAN
16 N. SEBIS - CS INEU Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2013-04-15 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA CRISTEA DANIEL PAUL
16 N. SEBIS - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2013-04-17 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA CRISTEA DANIEL PAUL
16 N. SEBIS - ATLETICO 2003 Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2013-04-12 BERARIU LUCIAN MIHAI
15 N. SEBIS - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2013-04-09 BERARIU LUCIAN MIHAI
19 AS CETATE DEZNA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2013-04-07 ILEA ALEXANDRU IONUŢ NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Gornic Mircea PĂCURAR AUGUSTIN
15 N. SEBIS - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2013-04-09 COJOCARIU DAN CRISTIAN BERARIU LUCIAN MIHAI CRISTEA DANIEL PAUL
15 N. SEBIS - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2013-04-09 BERARIU LUCIAN MIHAI
19 CS DACIA BELIU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2013-03-31 HERŢEG DORINEL MADA MADALIN BERARIU LUCIAN MIHAI Dehelean Nicolae COMAN DAN
14 N. SEBIS - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2013-04-02 BERARIU LUCIAN MIHAI BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA MITITEL EMANUELA ALINA
14 CS INEU - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori D Stadion INEU 2013-04-03 POPA PAUL MITITEL EMANUELA ALINA BERARIU LUCIAN MIHAI
18 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2013-03-24 COROBAN CRISTIAN IONEL NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Ciurescu Victor GYENGE IOSIF
13 N. SEBIS - FC UTA 2000 Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2013-03-25 DRÎMBE DENIS ALEX BERARIU LUCIAN MIHAI RAŢA RAUL
13 N. SEBIS - ATLETICO 2003 Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2013-03-23 BERARIU LUCIAN MIHAI
12 N. SEBIS - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2013-03-19 MAKO ANDREI SEBASTIAN BERARIU LUCIAN MIHAI ARDELEAN IOAN VIOREL
12 CS INEU - FC UTA 2000 Categoria Juniori A/B Stadion INEU 2013-03-20 ILEA ALEXANDRU IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI COIS PAUL ALEXANDRU
17 CS VIITORUL SATU NOU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2013-03-09 HERŢEG DORINEL DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN BERARIU LUCIAN MIHAI Forton Nicusor ŞCHIOPU PETRE
17 AS CETATE DEZNA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2013-03-10 BORA ALIN EUGEN HANYECZ DAN BERARIU LUCIAN MIHAI Negru Marin PĂCURAR AUGUSTIN
11 N. SEBIS - ATLETICO 2002 ARAD Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2013-03-09 BERARIU LUCIAN MIHAI
9 CS VIITORUL SATU NOU - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2012-10-13 ILEA ALEXANDRU IONUŢ PROTASE ALEXA MARIAN BERARIU LUCIAN MIHAI Axente Mircea Pirvulescu Dan
5 AS HĂLMAGIU - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2012-10-07 ILEA ALEXANDRU IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI CRISTEA DANIEL PAUL Coman Ovidiu
9 Jun. CS INEU - Jun. CS ŞOIMII TAUŢ Jun. liga 4 Stadion INEU 2012-09-29 JURCĂ TUDOR FLORIN BERARIU LUCIAN MIHAI MANG VLAD MIHAI
7 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CRISUL CH. CRIS II Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-09-30 BOLCAŞ ALIN CĂLIN DUMITRU FLAVIA DANIELA BERARIU LUCIAN MIHAI Herteg Doru JIVAN MIHAI
6 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - V. ALMAŞ Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2012-09-23 OLARIU LAURENŢIU NICORAŞ VIOLETA ARIANA BERARIU LUCIAN MIHAI Enoiu Traian Miron Marian
5 O. BOCSIG - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2012-09-16 IACOB NICOLAE LIVIU BERARIU LUCIAN MIHAI WERNITZER ADRIAN PAUL Rosca Mircea BERAR DANIEL
4 CS MONEASA - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2012-09-09 OLARIU LAURENŢIU ARSA EMIL BERARIU LUCIAN MIHAI Rusan Dumitru JIVAN MIHAI
3 O. BOCSIG - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2012-09-02 COROBAN CRISTIAN IONEL MADA MADALIN BERARIU LUCIAN MIHAI Axente Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
2 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion BUTENI 2012-09-05 JURCĂ TUDOR FLORIN TODERICI MIRCEA BERARIU LUCIAN MIHAI Rusan Dumitru Marginean Valer
2 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Va fi comunicat 2012-08-26 HIDIŞ SFERDIAN IOAN COVACI IOAN FLORIN BERARIU LUCIAN MIHAI Rusan Dumitru Gaie Cornel
1 V. ALMAŞ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion CIL 2012-08-18 BARTA PAUL SEBASTIAN BERARIU LUCIAN MIHAI BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Petrisor Gheorghe LEAC IOAN
1 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS CETATE DEZNA Cupa Romaniei Stadion BUTENI 2012-08-12 HIDIŞ SFERDIAN IOAN SERAN IOANA LOREDANA BERARIU LUCIAN MIHAI Rusan Dumitru MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 23 CS MONEASA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2012-04-14 Bora Alin Eugen Berariu Lucian Mihai Ilea Alexandru Belle Nicolae ACKERMANN
ETAPA 12 N. SEBIS - FC UTA 2001 Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2012-04-14 Berariu Lucian Mihai AMANAT
ETAPA 22 AS PRO GURBA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion GURBA 2012-04-08 Palcu Gheorghe Marius Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai Negrilă Raul ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 11 N. SEBIS - ATLETICO 2001 Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2012-04-08 Berariu Lucian Mihai AMANAT
ETAPA 17 AS PRO GURBA - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion GURBA 2011-12-04 Hidiş Sferdian Ioan Berariu Lucian Mihai Nicoraș Ionuț Manusov Iosif ACKERMANN
ETAPA 16 CS MONEASA - G. CERMEI Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2011-11-27 Palcu Gheorghe Marius Nicoraș I. Berariu Lucian Mihai Negru Marin Gaie Cornel
ETAPA 15 CS ATLETICO ARAD - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2011-11-19 Herţeg Dorinel Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai Vlad Remus BERAR DANIEL
ETAPA 14 V. ALMAŞ - AS PRO GURBA Liga a 5 a Seria B Stadion CIL 2011-11-12 Tănăsescu Romulus Cristian Naghi Remus Ionuţ Berariu Lucian Mihai Petrisor Gheorghe Marginean Valer
ETAPA 13 AS CRIŞUL ALB BUTENI - V. ALMAŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2011-11-06 Hidiş Sferdian Ioan Palcu Gheorghe Marius Berariu Lucian Mihai Gornic Mircea BABĂU ROMULUS
ETAPA 12 CS RECOLTA APATEU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BERECHIU 2011-10-30 Fodoruţ Laurenţiu Nagy Zoltan Berariu Lucian Mihai Rusan Dumitru ACKERMANN
ETAPA 7 N. SEBIS - GLORIA ARAD Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2011-10-29 Berariu Lucian Mihai
ETAPA 11 AS CETATE DEZNA - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2011-10-23 Hidiş Sferdian Ioan Mako Andrei Sebastian Berariu Lucian Mihai Gornic Mircea Gaie Cornel
ETAPA 8 N. SEBIS - FC UTA 97 Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2011-10-24 Ilea Alexandru Berariu Lucian Mihai Cioara Darius
ETAPA 10 CS DACIA BELIU - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2011-10-16 Hidiş Sferdian Ioan Arsa Emil Berariu Lucian Mihai Buica Dumitru PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 5 N. SEBIS - VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2011-10-15 Berariu Lucian Mihai
ETAPA 11 G. CERMEI - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion CERMEI 2011-10-09 Vasile Dumitru Gheorghe Nicoraș Violeta Berariu Lucian Mihai Axente Mircea LEAC IOAN
ETAPA 6 N. SEBIS - ATLETICO 97 ARAD Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2011-10-11 Junger Andreeas Thomas Berariu Lucian Mihai Popa Paul
ETAPA 8 CS RECOLTA APATEU - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion BERECHIU 2011-10-02 Vasile Dumitru Gheorghe Naghi Remus Ionuţ Berariu Lucian Mihai Negru Marin RACHINOIU VIOREL
ETAPA 7 AS CETATE DEZNA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion DEZNA 2011-09-25 Bîtea Radu Bogdan Lauko Claudiu Berariu Lucian Mihai Tripa Claudiu BORA GLIGORE
ETAPA 3 N. SEBIS - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2011-09-29 Jurca Tudor Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 1 CS INEU - AS VINGA Juniori Stadion INEU 2011-09-27 Jurca Tudor Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 5 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - V. ALMAŞ Liga Onoare B Stadion VÂRFURILE 2011-09-11 Vasi Alexandru Iulian Arsa Emil Berariu Lucian Mihai Negru Marin BORA GLIGORE
ETAPA 4 Av. TARNOVA - CS DACIA BELIU Liga Onoare B Stadion TÂRNOVA 2011-09-04 Burza Cristian Mirel Bujor Naghi Remus Ionuţ Berariu Lucian Mihai Rusan Dumitru HAMZA IOAN
ETAPA 1 N. SEBIS - ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2011-09-07 Jurca Tudor Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 3 CS MONEASA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga Onoare B Stadion MONEASA 2011-08-28 Herţeg Dorinel Burca Daniel Berariu Lucian Mihai Ciurescu Victor GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 2 AS PRO GURBA - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion GURBA 2011-08-21 Cristea Silviu Florin Naghi Remus Ionuţ Berariu Lucian Mihai Belle Nicolae GYENGE IOSIF
ETAPA 2 CS ŞOIMII TAUŢ - CS ŞOIMII PÎNCOTA Juniori Stadion TAUȚ 2011-08-13 Jurca Tudor Berariu Lucian Mihai Gheorghiu Bogdan
ETAPA 1 CS RECOLTA APATEU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare B Stadion BERECHIU 2011-08-14 Bogdan Loredan Naghi Remus Ionuţ Berariu Lucian Mihai Alb Ioan ACKERMANN
ETAPA 33 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - AS VICTORIA BERECHIU Liga Onoare B Stadion VÂRFURILE 2011-06-25 Vasile Dumitru Gheorghe Naghi Remus Ionuţ Berariu Lucian Mihai Petrisor Gheorghe PINTEA MIHAI
ETAPA 32 CS DACIA BELIU - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion BELIU 2011-06-19 Bîtea Radu Bogdan Nagy Zoltan Berariu Lucian Mihai Axente Mircea JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 31 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS MONEASA Liga Onoare B Stadion BUTENI 2011-06-12 Trif Cristian Alin Nagy Zoltan Berariu Lucian Mihai Vatran Dorin BORA GLIGORE
ETAPA 30 AS PRO GURBA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare B Stadion GURBA 2011-06-05 Fodoruţ Laurenţiu Pîncotan Andrei Alexandru Berariu Lucian Mihai Manusov Iosif BERAR DANIEL
ETAPA 29 AS CETATE DEZNA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion DEZNA 2011-05-29 Palcu Gheorghe Marius Rad Adrian Sorin Berariu Lucian Mihai Petrisor Gheorghe Marginean Valer
ETAPA 18 S. CHIER - V. SOCODOR Liga Promotie B Stadion CHIER 2011-05-22 Tănăsescu Romulus Cristian Rusan Dumitru Eduard Berariu Lucian Mihai Manusov Iosif
ETAPA 17 V. ALMAŞ - AS HĂLMAGIU Liga Promotie B Stadion CIL 2011-05-14 Ştrengar Virgil Petru Rad Adrian Sorin Berariu Lucian Mihai Buica Dumitru
ETAPA 26 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS DACIA BELIU Liga Onoare B Stadion TÂRNOVA 2011-05-08 Ardelean Mircea Florin Naghi Remus Ionuţ Berariu Lucian Mihai Forton Nicusor ACKERMANN
ETAPA 20 CS INEU - M. ZADARENI Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2011-05-11 Pantea Sebastian Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 15 V. CHERELUŞ - O. BOCSIG Liga Promotie B Stadion CHERELUŞ 2011-05-01 Ştrengar Virgil Petru Pătroi Ciprian Berariu Lucian Mihai Vlad Remus
ETAPA 17 V. SELEUS - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2011-05-03 Jurca Tudor Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 24 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - CS REGAL HORIA Liga Onoare B Stadion VÂRFURILE 2011-04-23 Tănăsescu Romulus Cristian Măruşca Paul Răzvan Berariu Lucian Mihai Belle Nicolae Rad Vasile
ETAPA 16 N. SEBIS - FC UTA 99 Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2011-04-28 Pantea Sebastian Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 14 N. SEBIS - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2011-04-23 Berariu Lucian Mihai
ETAPA 13 AS HĂLMAGIU - O. BOCSIG Liga Promotie B Stadion HĂLMAGIU 2011-04-17 Şeran Adrian Berariu Lucian Mihai Jurca Tudor BORA GLIGORE
ETAPA 15 N. SEBIS - ACU 98 ARAD Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2011-04-19 Pîncotan Andrei Alexandru Berariu Lucian Mihai Jurca Tudor
ETAPA 14 S. CHIER - CS ZERIND Liga Promotie B Stadion CHIER 2011-04-10 Pantea Sebastian Berar Marius Florin Berariu Lucian Mihai Forton Nicusor
ETAPA 20 AS PRO GURBA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga Onoare B Stadion GURBA 2011-04-03 Pantea Sebastian Gudiu Ionel Florin Berariu Lucian Mihai Bondar Mircea BOGDAN IOAN
RESTANTA CS MONEASA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion MONEASA 2011-04-06 Burza Cristian Mirel Bujor Mocan Ciprian Berariu Lucian Mihai Vida Marcel NĂDĂBAN AUREL
ETAPA 20 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion BUTENI 2011-03-27 Gheorghe Valentin Hărduţ Gabriel Dumitru Berariu Lucian Mihai Tiulea Cornel GYENGE IOSIF
ETAPA 15 N. SEBIS - P. PECICA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2011-03-28 Daşcău Ovidiu Claudiu Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 15 N. SEBIS - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2011-03-29 Junger Andreeas Thomas Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 11 N. SEBIS - P. PECICA Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2011-03-27 Berariu Lucian Mihai
ETAPA 19 CS MONEASA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion MONEASA 2011-03-20 Burza Cristian Mirel Bujor Mocan Ciprian Berariu Lucian Mihai Vida Marcel NĂDĂBAN AUREL
ETAPA 12 CS INEU - FC UTA 96 Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2011-03-21 Ciumedean Alexandru Vlad Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 18 AS CETATE DEZNA - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion DEZNA 2011-03-13 Hidiş Sferdian Ioan Daşcău Ovidiu Claudiu Berariu Lucian Mihai Negru Marin ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 17 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga Onoare B Stadion ŞICULA 2010-12-05 Vasile Dumitru Gheorghe Hărduţ Gabriel Dumitru Berariu Lucian Mihai Axente Mircea SCRIDON DANIEL
ETAPA 16 CS MONEASA - CS RECOLTA APATEU Liga Onoare B Stadion MONEASA 2010-11-28 Trif Cristian Alin Cheşa Dumitru Dănuţ Berariu Lucian Mihai Rosca Mircea ARDELEAN NICOLAE
ETAPA 11 CS INEU - ACU 96 Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2010-11-30 Palcu Gheorghe Marius Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 10 CS INEU - V. SELEUS Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 2010-11-19 Pîncotan Andrei Alexandru Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 10 N. SEBIS - CS INEU Categoria Juniori D SEBIS-BUTENI 2010-11-23 Daşcău Ovidiu Claudiu Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 10 N. SEBIS - CSS AVRAM IANCU Categoria Juniori D SEBIS-BUTENI 2010-11-25 Mariş Sorin Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 14 CS DACIA BELIU - CS REGAL HORIA Liga Onoare B Stadion BELIU 2010-11-14 Barta Paul Sebastian Gudiu Ionel Florin Berariu Lucian Mihai Dumitru Florin GYENGE IOSIF
ETAPA 9 N. SEBIS - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori C SEBIS-BUTENI 2010-11-15 Palcu Gheorghe Marius Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 9 N. SEBIS - V. SELEUS Categoria Juniori D SEBIS-BUTENI 2010-11-16 Pantea Sebastian Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 11 P. COVĂSÂNȚ - U. II ŞEITIN Liga Promotie A Stadion COVĂSÂNȚ 2010-11-07 Barta Paul Sebastian Rusan Dumitru Eduard Berariu Lucian Mihai Belle Nicolae
ETAPA 8 CS INEU - P. PECICA Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2010-11-08 Ardelean Mircea Florin Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 10 V. CHERELUŞ - N.SINTEA MARE Liga Promotie B Stadion CHERELUŞ 2010-10-31 Rusan Dumitru Eduard Demeter Claudiu Ioan Berariu Lucian Mihai BORA GLIGORE
ETAPA 7 N. SEBIS - GLORIA ARAD Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2010-11-01 Mariş Sorin Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 7 CS INEU - ACU 98 ARAD Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 2010-11-02 Palcu Gheorghe Marius Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 9 S. CHIER - V.CAPORAL ALEXA Liga Promotie B Stadion CHIER 2010-10-24 Tănăsescu Romulus Cristian Arsa Emil Berariu Lucian Mihai NĂDĂBAN AUREL
ETAPA 6 CS INEU - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2010-10-25 Ciumedean Alexandru Vlad Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 8 O. BOCSIG - G. CERMEI Liga Promotie B Stadion ARMONIA 2010-10-17 Rusan Dumitru Eduard Condea Paula Geanina Berariu Lucian Mihai Ologeanu Dan
ETAPA 5 CS INEU - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 2010-10-19 Mariş Sorin Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 6 N. SEBIS - ACU ARAD Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2010-10-17 Berariu Lucian Mihai
ETAPA 7 V. ALMAŞ - CS ZERIND Liga Promotie B Stadion CIL 2010-10-09 Olariu Laurenţiu Pîncotan Andrei Alexandru Berariu Lucian Mihai Dumitru Florin
ETAPA 6 O. BOCSIG - L. ŢIPAR Liga Promotie B Stadion INEU 2010-10-03 Mako Andrei Sebastian Terebenţ Cristian Berariu Lucian Mihai JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 3 N. SEBIS - M. ZADARENI Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2010-10-04 Vasi Alexandru Iulian Măruşca Paul Răzvan Berariu Lucian Mihai
ETAPA 3 N. SEBIS - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2010-10-05 Mihalache Mircea Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 5 V. CHERELUŞ - AS HĂLMAGIU Liga Promotie B Stadion CHERELUŞ 2010-09-26 Mako Andrei Sebastian Şeran Adrian Berariu Lucian Mihai Zbârcea Flavius
eTAPA 1 CS INEU - CSS AVRAM IANCU Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 2010-09-21 Daşcău Ovidiu Claudiu Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
Etapa 4 AS HĂLMAGIU - CS ZERIND Liga Promotie B Stadion HĂLMAGIU 2010-09-19 Rusan Dumitru Eduard Mariş Sorin Berariu Lucian Mihai RACHINOIU VIOREL
Etapa 5 CS MONEASA - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga Onoare B Stadion MONEASA 2010-09-15 Negrilă Raul Marcel Daşcău Ovidiu Claudiu Berariu Lucian Mihai Negru Marin NĂDĂBAN AUREL
Etapa 3 V. ALMAŞ - S. CHIER Liga Promotie B Stadion CIL 2010-09-11 Coroban Cristian Ionel Rusan Dumitru Eduard Berariu Lucian Mihai Petrisor Gheorghe
Etapa 2 04-05 Septembrie 2010 O. BOCSIG - AS HĂLMAGIU Liga Promotie B Stadion BOCSIG 2010-09-05 Păducel Cristian Mihuţa Daniel Costel Berariu Lucian Mihai BABĂU ROMULUS
Etapa 1 28-29 August 2010 V. CHERELUŞ - V. SOCODOR Liga Promotie b Stadion CHERELUŞ 2010-08-29 Mămuleanu Sorin Marius Şeran Adrian Berariu Lucian Mihai PĂCURAR AUGUSTIN
Etapa 1 21-22 August 2010 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS SEDERHAT Liga Onoare a Stadion SĂVÂRŞIN 2010-08-22 Riţa Flavius Buda Leontin Berariu Lucian Mihai Dehelean Nicolae HAMZA IOAN
Inregistrari in baza de date: 497

ajf_arad