• DAŞCĂU Ovidiu Claudiu
  • Data nasterii: 1984-09-25
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 175 (cm)
  • Arbitru din anul: 2009
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Jurist
  • Ocupatia actuala: Electromecanic SCB
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:


Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
1 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Cupa Romaniei Stadion SP.GERMAN 2017-08-20 BOLCAȘ Alin Călin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu PALCU Gheorghe Marius SFÃT Gheorghe
1 AS PODGORIA GHIOROC - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2017-08-23 RUS Dionisie Constantin DRĂGOIU Ioana Bianca DAȘCÃU Ovidiu Claudiu BUDA Leontin
26 AS ALUNIŞ - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2017-06-25 COROBAN Cristian Ionel MIHOC Alina DAȘCÃU Ovidiu Claudiu SFÃT Gheorghe
25 AS GLORIA SECUSIGIU - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2017-06-18 MATEUȚ Cãlin NAGY Zoltan DAȘCÃU Ovidiu Claudiu BIRO Gabor
23 CS SPERANŢA TURNU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2017-06-03 SANDU Roland DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TAKATS Cristian Flavius HERȚEG Doru
23 AS GLORIA SECUSIGIU - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2017-06-04 BOGDAN Loredan MIHOC Alina DAȘCÃU Ovidiu Claudiu JIVAN Mihai Adrian
19 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2017-05-28 BOLCAȘ Alin Călin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu RANCEA Alexandru JIVAN Mihai Adrian
34 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-05-25 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
34 ATLETICO 2005 ARAD - ATLETICO 2007 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-05-25 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
21 CS VICTORIA NĂDLAC - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion NĂDLAC 2017-05-20 OLARIU Laurențiu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu GROȘAN Tudor Ștefan PEȘTE Bogdan Dumitru
21 CS SPERANŢA TURNU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2017-05-21 PALCU Gheorghe Marius DAȘCÃU Ovidiu Claudiu LOVAS Alexandru ENOIU Traian
22 CS VICTORIA NĂDLAC - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2017-05-24 MONA Sergiu Laurențiu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu CĂLINDRUŢ Emanuel Roland OLOGEANU Dan
33 C.S.S. GLORIA ARAD - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-05-23 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DREGHICI Flavius Cristian
20 CS ATLETICO ARAD - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-05-13 SALADEA Sorin COJOCARIU Dan Cristian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu BIRO Gabor
15 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - C.S. ŞICULA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion NĂDAB 2017-05-14 PETROVAN Florin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu STANCIU Mihai Vlăduț FORTON Nicuşor
21 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2017-05-18 RUS Dionisie Constantin ȘUȘCĂ Andreea DAȘCÃU Ovidiu Claudiu VIDA Constantin
22 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion TÂRNOVA 2017-05-17 LOVAS Alexandru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DEHELEAN Patrick Alin
32 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion TÂRNOVA 2017-05-16 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DOBÂNDĂ Dinu
22 UTA B.D. 2007 - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2017-05-12 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DOBÂNDĂ Dinu
22 JUN. ACS UTA BD - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2017-05-12 DOBÂNDĂ Dinu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
22 CS ATLETICO ARAD - UTA B.D. 2007 Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2017-05-12 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DOBÂNDĂ Dinu
19 AS AQUA VEST ARAD - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2017-05-06 BĂDICĂ Flavius Marian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu LOVAS Alexandru TIULEA Cornel
14 C.S. SPERANŢA CHIER - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2017-05-07 PETROVAN Florin NAGHI Remus Ionuț DAȘCÃU Ovidiu Claudiu GYENGYE Iosif
29 ATLETICO 2007 - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2017-05-04 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TURGYAN Cătălin
30 VIITORUL 1 ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2017-05-09 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DOBÂNDĂ Dinu
30 VIITORUL 2 ARAD - ATLETICO 2007 Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2017-05-09 DOBÂNDĂ Dinu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
21 AS PROGRESUL PECICA - ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Categoria Juniori E Stadion PECICA 2017-05-05 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu BABUȚIA Bogdan Onisim
15 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2017-04-30 IOVA Cătălin Ionuț DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DEHELEAN Patrick Alin JUȘCÃ Teodor
19 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS PODGORIA GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2017-04-03 PANTEA Andrei Alex. DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TULCAN Raul Emil MIHUŢA Petre
20 C.S.S. GLORIA ARAD 2006 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2017-04-28 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MONA Sergiu Laurențiu
20 CS ATLETICO ARAD - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2017-05-02 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
20 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2017-05-02 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
19 AS PROGRESUL PECICA - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori C Stadion PECICA 2017-04-24 LOVAS Alexandru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu CRUDU Alexandru
26 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D StadionCURTICI 2017-04-20 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
27 AS PROGRESUL PECICA - C.S.S. GLORIA ARAD Categoria Juniori D Stadion PECICA 2017-04-20 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu COROBAN Cristian Ionel
27 C.S.S. GLORIA ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-04-25 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
19 C.S.S. GLORIA ARAD 2007 - C.S.S. GLORIA ARAD 2006 Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2017-04-25 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
17 CS GLOGOVĂŢ 2013 - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Juniori 1 Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2017-04-19 PALCU Gheorghe Marius DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MANUȘOV Iosif
25 ATLETICO 2005 - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-04-13 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
25 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-04-13 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
25 C.S.S. GLORIA ARAD - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-04-13 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
13 FC ZIMANDU NOU - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2017-04-09 MATEUȚ Cãlin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DUMITRU Flavia Daniela BABĂU Romulus
16 AS PODGORIA GHIOROC - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2017-04-12 MATEUȚ Cãlin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MADA Mădălin TIULEA Cornel
23 ATLETICO 2007 - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2017-04-06 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MONA Sergiu Laurențiu
24 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2017-04-11 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu ȘUȘCĂ Andreea
24 VIITORUL 1 ARAD - ACADEMIA BROSOVSZKY Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2017-04-11 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
15 AS SEMLECANA SEMLAC - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2017-04-01 MATEUȚ Cãlin COJOCARIU Dan Cristian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu VĂTRAN Dorin
15 AS GLORIA SECUSIGIU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2017-04-02 BOGDAN Loredan ARDELEAN Paul Giorgian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu SCRIDON Daniel
15 C.S. VICTORIA FELNAC - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2017-04-05 CRUDU Alexandru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DEHELEAN Patrick Alin BORA Gligore
15 C.S.S. GLORIA ARAD 2006 - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2017-03-31 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
15 C.S.S. GLORIA ARAD 2007 - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2017-03-31 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
14 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2017-03-26 OLARIU Laurențiu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu ȘUȘCĂ Andreea BIRO Gabor
14 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2017-03-29 HANYECZ Dan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TĂNĂSESCU Romulus Cristian
21 ATLETICO 2005 ARAD - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-03-28 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
21 C.S.S. GLORIA ARAD - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-03-28 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
21 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-03-28 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
19 VIITORUL 2 ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2017-03-17 DREGHICI Flavius Cristian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
19 VIITORUL 1 ARAD - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2017-03-17 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DREGHICI Flavius Cristian
12 VIITORUL 1 ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2017-03-22 MONA Sergiu Laurențiu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
12 AS PROGRESUL PECICA - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2017-03-15 PANĂ Natanael CRUDU Alexandru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu OLOGEANU Dan
13 UTA B.D. 2002 - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2017-03-13 MONA Sergiu Laurențiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
12 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2017-03-10 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
18 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D StadionCURTICI 2016-12-06 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MATEUȚ Cãlin
11 CS ATLETICO ARAD - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori C Stadion ŞEGA ARAD 2016-11-28 VESA Pavel Florin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DEHELEAN Patrick Alin
17 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori D StadionCURTICI 2016-11-29 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu CĂPRICEANĂ Gabriel Florin
13 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2016-11-20 BĂDICĂ Flavius Marian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MADA Mădălin BORA Gligore
15 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D StadionCURTICI 2016-11-18 RIȚA Flavius Ionel DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
1 CS VIITORUL SATU NOU - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion SATU NOU 2016-11-12 GHEORGHE Valentin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MADA Mădălin GYENGYE Iosif
9 AS PROGRESUL PECICA - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori C Stadion PECICA 2016-11-14 MATEUȚ Cãlin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu NEAGU Flavius
8 CS ATLETICO ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-11-11 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
8 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-11-11 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
11 CS VICTORIA NĂDLAC - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion NĂDLAC 2016-11-05 HAIDA Valentina TURGYAN Cătălin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu APĂTEAN Adrian
11 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2016-11-06 BÎTEA Radu Bogdan DAȘCÃU Ovidiu Claudiu NEAGU Flavius ALEXA Marius
8 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS INEU Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2016-11-07 MATEUȚ Cãlin CALNACOV Denis Claudiu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
13 VIITORUL 1 ARAD - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-11-08 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
13 CS UNIREA SÎNTANA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2016-11-10 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DREGHICI Flavius Cristian
12 A.C.S. SOCODOR - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori D Stadion SOCODOR 2016-11-03 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu CALNACOV Denis Claudiu
10 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-10-30 BĂDICĂ Flavius Marian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu PANTEA Andrei Alex. GYENGYE Iosif
11 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-11-02 PANTEA Sebastian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu HAIDA Valentina MANUȘOV Iosif
10 CS ATLETICO ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori C Stadion ŞEGA ARAD 2016-10-31 MONA Sergiu Laurențiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
11 C.S. ŞOIMII LIPOVA - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion PĂULIŞ 2016-11-08 RANCEA Alexandru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
6 CS ATLETICO ARAD - C.S.S. GLORIA ARAD 2006 Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-10-28 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
6 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - C.S.S. GLORIA ARAD 2007 Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-10-28 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
9 CS BELIU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2016-10-23 RIȚA Flavius Ionel COJOCARIU Dan Cristian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu JUȘCÃ Teodor
7 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2016-10-22 GHEORGHE Valentin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu COJOCARIU Dan Cristian TIULEA Cornel
5 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD - UTA B.D. 2007 Categoria Juniori E Stadion C.P.L. ARAD 2016-10-21 ȘUȘCÃ Nicoleta DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
8 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2016-10-16 OLARIU Laurențiu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu PANTEA Andrei Alex. BABĂU Romulus
8 CS VIITORUL SATU NOU - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2016-10-15 RIȚA Flavius Ionel BURCA Sergiu Lucian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MIRON Marian
9 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-10-19 HAIDA Valentina DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MADA Mădălin OLOGEANU Dan
7 AS ALUNIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-10-09 OLARIU Laurențiu ȘUȘCĂ Andreea DAȘCÃU Ovidiu Claudiu SFÃT Gheorghe
5 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2016-10-08 MATEUȚ Cãlin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu CALNACOV Denis Claudiu GORNIC Mircea
8 A.C.S. SOCODOR - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 2016-10-12 IOVA Cătălin Ionuț DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MONA Sergiu Laurențiu MAKO Andraș
6 C.S.S. GLORIA ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-10-13 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MONA Sergiu Laurențiu
7 CS GLOGOVĂŢ 2013 - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-10-05 MADA Mădălin RANCEA Alexandru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TIULEA Cornel
3 VIITORUL 1 ARAD - CS INEU Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 2016-10-03 HAIDA Valentina DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TURGYAN Cătălin
5 VIITORUL 2 ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-10-06 MONA Sergiu Laurențiu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
5 VIITORUL 1 ARAD - A.C.S. SOCODOR Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-10-06 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MONA Sergiu Laurențiu
6 CS ATLETICO ARAD - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-10-01 IACOB Nicolae Liviu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu SFÃT Gheorghe
6 AS CETATE DEZNA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-10-02 RIȚA Flavius Ionel DAȘCÃU Ovidiu Claudiu CRUDU Alexandru PEȘTE Bogdan Dumitru
2 UTA B.D. 2007 - C.S.S. GLORIA ARAD 2007 Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2016-09-30 ȘUȘCĂ Andreea DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
6 AS PODGORIA GHIOROC - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2016-09-28 MADA Mădălin ARDELEAN Paul Giorgian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu OLOGEANU Dan
2 ATLETICO 2007 - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-09-27 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MONA Sergiu Laurențiu
5 AS AQUA VEST ARAD - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2016-09-24 GHEORGHE Valentin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DOBÂNDĂ Dinu MIHUŢA Petre
2 AS PROGRESUL PECICA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori D Stadion PECICA 2016-09-22 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu CALNACOV Denis Claudiu
4 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-09-18 VASI Alexandru Iulian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu PÃTROI Ciprian MIRON Marian
2 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - F.C. SÂNTANA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2016-09-17 RIȚA Flavius Ionel DAȘCÃU Ovidiu Claudiu PETROVAN Florin PETRIŞOR Gheorghe
3 CS SPERANŢA TURNU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-09-10 VASI Alexandru Iulian CALNACOV Denis Claudiu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu SCRIDON Daniel
1 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-09-11 JURCĂ Tudor Florin MIHOC Alina DAȘCÃU Ovidiu Claudiu SFÃT Gheorghe
4 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2016-09-14 NEAGU Flavius DAȘCÃU Ovidiu Claudiu NEAGU Alexandru BUDA Leontin
2 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-09-04 JURCĂ Tudor Florin TAKATS Cristian Flavius DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MANUȘOV Iosif
3 AS SEMLECANA SEMLAC - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2016-09-09 IOVA Cătălin Ionuț DAȘCÃU Ovidiu Claudiu ANDEA Alexandru BUDA Leontin
2 AS UNIREA ŞEITIN - AS CETATE SĂVÎRŞIN Cupa Romaniei Stadion ȘEITIN 2016-09-07 GORNIC Alexandru Dan DREGHICI Flavius Cristian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu HAMZA Ioan
1 AS ALUNIŞ - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-08-28 ARDELEAN Mircea Florin MATEUȚ Cãlin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu APĂTEAN Adrian
2 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2016-08-31 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MADA Mădălin MONA Sergiu Laurențiu MANUȘOV Iosif
1 C.S. VIITORUL PEREG - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Cupa Romaniei Stadion PEREGU MARE 2016-08-21 VESA Pavel Florin ȘUȘCĂ Andreea DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TIULEA Cornel
26 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-06-19 ARDELEAN Mircea Florin VESA Pavel Florin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu BUDA Leontin
6 CITIZENS OF ARAD - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNICOLAU MIC 2016-06-18 IOVA Cătălin Ionuț PÂSLARU Andrei DAȘCÃU Ovidiu Claudiu ENOIU Traian
25 CS UNIREA GURAHONŢ - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2016-06-12 PANĂ Natanael ARSA Emil DAȘCÃU Ovidiu Claudiu PEȘTE Bogdan Dumitru
24 AC ŞAGU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2016-06-04 VASILE Ioan Adrian CÃȘUȚ Cristian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu BONDAR Mircea Constantin
23 CS SPERANŢA TURNU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-05-28 BÎTEA Radu Bogdan STANCIU Mihai Vlăduț DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TĂNĂSESCU Romulus Cristian
23 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-05-29 BĂDICĂ Flavius Marian BONDAR Daniel DAȘCÃU Ovidiu Claudiu SCRIDON Daniel
22 CS INEU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion INEU 2016-05-22 RIȚA Flavius Ionel COVACI Sergiu Cristian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu PETRIŞOR Gheorghe
21 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2016-05-26 MATEUȚ Cãlin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu RIȚA Flavius Ionel MIHUȚA Petru
22 VIITORUL 2 ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion SEMLAC 2016-05-23 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu
21 CS SPERANŢA TURNU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-05-14 BOLCAȘ Alin Călin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MIHOC Alina JIVAN Mihai
21 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS DOROBANŢI Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-05-15 TRIF Cristian Alin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu COJOCARIU Dan Cristian HERȚEG Doru
21 CS VICTORIA NĂDLAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 2016-05-19 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu CRUDU Alexandru RANCEA Alexandru BORA Gligore
21 AS VIITORUL TISA NOUĂ - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2016-05-16 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea
20 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2016-05-08 VASILE Ioan Adrian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu LOVAS Alexandru GYENGYE Iosif
18 AS VIITORUL PEREGU MARE - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2016-05-07 BOLCAȘ Alin Călin BETEA Sorina Georgiana DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TĂNĂSESCU Romulus Cristian
20 AS PODGORIA GHIOROC - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2016-05-12 COVACI Sergiu Cristian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu GROȘAN Tudor Ștefan CIURESCU Victor
27 C.S.S. GLORIA ARAD 2 - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-05-06 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TURGYAN Cătălin
28 VIITORUL 1 ARAD - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2016-05-10 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TURGYAN Cătălin
28 FC ANDROMEDA - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori D Stadion Dorobanti 2016-05-11 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DOBÂNDĂ Dinu
19 C.S. VICTORIA FELNAC - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2016-05-05 VASILE Ioan Adrian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TURGYAN Cătălin OLOGEANU Dan
19 VIITORUL 2 ARAD - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion SEMLAC 2016-05-03 PETROVAN Florin ARDELEAN Paul Giorgian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
19 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS INEU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-04-24 RIȚA Flavius Ionel DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TAKATS Cristian Flavius TIULEA Cornel
18 AS VINGA - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2016-04-28 PETROVAN Florin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DREGHICI Flavius Cristian ALB Ioan
24 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion SELEUŞ 2016-04-27 JUNGER Andreas Thomas DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
18 ATLETICO 2007 - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-22 MONA Sergiu Laurențiu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
18 AS VOINŢA MUNAR - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-04-17 VASI Alexandru Iulian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu RADU Paul SFÃT Gheorghe
16 CS VICTORIA NĂDLAC - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDLAC 2016-04-16 VASILE Ioan Adrian IOVA Cătălin Ionuț DAȘCÃU Ovidiu Claudiu HAMZA Ioan
17 AS VICTORIA PRO NĂDLAC - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 2016-04-21 DREGHICI Flavius Cristian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu CRUDU Alexandru GYENGYE Iosif
22 FC ANDROMEDA - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion Dorobanti 2016-04-20 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DREGHICI Flavius Cristian
17 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2016-04-10 GHEORGHE Valentin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu BETEA Sorina Georgiana RUSAN Dumitru
21 C.S. ŞOIMII LIPOVA - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2016-04-13 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu RADU Paul
16 CS ATLETICO ARAD - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-02 BÎTEA Radu Bogdan BETEA Sorina Georgiana DAȘCÃU Ovidiu Claudiu RAD Vasile
16 AS SEMLECANA SEMLAC - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2016-04-03 COROBAN Cristian Ionel DAȘCÃU Ovidiu Claudiu CRUDU Alexandru PEȘTE Bogdan Dumitru
15 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2016-04-07 PETROVAN Florin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TURGYAN Cătălin BORA Gligore
20 KICKERS CH. CRIS - C.S.S. GLORIA ARAD 1 Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2016-04-04 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu LOVAS Alexandru
15 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2016-03-27 ARDELEAN Mircea Florin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu LOVAS Alexandru PÃCURAR Augustin
14 CS VICTORIA NĂDLAC - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2016-03-31 RIȚA Flavius Ionel DAȘCÃU Ovidiu Claudiu ȘUȘCÃ Nicoleta BORA Gligore
14 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2016-03-28 DOBÂNDĂ Dinu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TAKATS Cristian Flavius
14 CS UNIREA SÎNTANA - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori E Stadion SÂNTANA 2016-03-25 DOBÂNDĂ Dinu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
29 V. FELNAC - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2015-06-21 CRISTEA Emil Ioan DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MATEUȚ Cãlin HERȚEG Doru DOMIDE Flavius
18 V. PEREGU MARE - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2015-05-31 DRECIN Bogdan DAȘCÃU Ovidiu Claudiu COIȘ Carol BORA Gligore
17 CRISUL CH. CRIS II - PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-05-24 MIHOC ALINA DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU ANDEA ALEXANDRU GYENGE IOSIF
23 O. BOCSIG - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2015-05-28 DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU GROSAN TUDOR COVACI SERGIU Petrisor Gheorghe
16 V.CAPORAL ALEXA - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2015-05-17 BOGDAN LOREDAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU MADA MADALIN MÂNDRU ŞTEFAN
23 AS CETATE DEZNA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-05-10 WERNITZER ADRIAN PAUL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU LOVAS ALEXANDRU Rusan Dumitru JUŞCĂ TEODOR
21 V. NADLAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2015-05-09 DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU HANT DANIEL SUSCA ANDREEA Buda Leontin
21 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2015-05-11 DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU NEAGU ALEXANDRU NICA LIANA
22 AS UNIREA ŞEITIN - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2015-05-03 BÎTEA RADU BOGDAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU DOBANDA DINU Gornic Mircea Lovas Iosif
20 AS VIITORUL TISA NOUĂ - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2015-05-04 DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU RANCEA ALEXANDRU DEHELEAN PATRICK
13 S. LIVADA - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2015-04-26 CÎRMACI FILIP SERGIU DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU RAŢA RAUL Bondar Mircea
19 LPS ARAD - ATLETICO 2004 Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2015-04-24 BÎTEA RADU BOGDAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU
20 U.GURAHONT - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2015-04-19 ILEA ALEXANDRU IONUŢ DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU DOBANDA DINU Tănăsescu Romulus Cristian SCRIDON DANIEL
16 S. LIPOVA - ATLETICO 2005 Categoria Juniori E Stadion LIPOVA 2015-04-08 DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU ANDEA ALEXANDRU
16 CS INEU - N. SEBIS Categoria Juniori E Stadion INEU 2015-04-09 DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
10 V. SELEUS - AS PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2015-03-29 ARDELEAN IOAN VIOREL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU NEAGU ALEXANDRU Ciurescu Victor
16 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-03-22 RIŢA FLAVIUS IONEL PUICEA CLAUDIU GHE. DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Dehelean Nicolae MÂNDRU ŞTEFAN
14 CS ŞOIMII PÎNCOTA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion CAPORAL ALEXA 2015-03-26 DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU DRAIA DARIUS
15 R. HORIA - VIITORUL Categoria Juniori E Stadion HORIA 2015-03-17 DEMETER CLAUDIU IOAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU
30 AS VOINŢA MUNAR - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-06-29 ILEA ALEXANDRU IONUŢ GUDIU IONEL FLORIN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Biro Gabor jr. GYENGE IOSIF
29 V. SOCODOR - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-06-22 VASI ALEXANDRU IULIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Dumitru Florin HAMZA IOAN
28 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2014-06-15 CÎRMACI FILIP SERGIU DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU COIS PAUL ALEXANDRU Vatran Dorin SFĂT GHEORGHE
27 CS FRONTIERA PILU - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-06-08 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Biro Gabor jr. Miron Marian
26 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2014-06-01 HERŢEG DORINEL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU OPITZ ROLAND LADISLAU Ologeanu Dan Rosu Eugen
25 O. BOCSIG - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-05-24 NICORAŞ IONUŢ VASILE DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU PÂSLARU ANDREI Mihuța Petru PĂCURAR AUGUSTIN
24 AS VINGA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2014-05-18 FODORUŢ LAURENŢIU DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU MAKO ANDREI SEBASTIAN Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
18 AS MĂNĂȘTUR - AS DOROBANTI Liga a 6 a Seria A Stadion VINGA 2014-05-18 PALCU GHEORGHE MARIUS DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU MAKO ANDREI SEBASTIAN Dehelean Nicolae
23 AS CETATE DEZNA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2014-05-11 IACOB NICOLAE LIVIU DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU PÂSLARU ANDREI Mihuța Petru Rad Vasile
25 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion TISA NOUĂ 2014-05-13 DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU CIUCA ROBERT DRAIA DARIUS
22 AS ALUNIŞ - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2014-05-04 PALCU GHEORGHE MARIUS DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU RADU PAUL Tripa Claudiu Pirvulescu Dan
21 CS ŞOIMII ŞIMAND - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2014-04-27 IACOB NICOLAE LIVIU DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU COSTEA ADRIAN GEORGE Forton Nicusor Miron Marian
20 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-04-19 GORNIC ALEXANDRU DAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU NEAGU ALEXANDRU Mihuța Petru Mako Andras
22 V. FELNAC - FC UTA 99 Categoria Juniori C Stadion FELNAC 2014-04-22 DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU TAKATS CRISTIAN FLAVIUS LOVAS ALEXANDRU
19 O. BOCSIG - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-04-13 RIŢA FLAVIUS IONEL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU COSTEA ADRIAN GEORGE Jivan Mihai II BABĂU ROMULUS
18 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2014-04-06 NICORAŞ IONUŢ VASILE DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU PANTEA ANDREI ALEX. Braniscan Ioan Pirvulescu Dan
17 CS FRONTIERA PILU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-03-30 HIDIŞ SFERDIAN IOAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU COJOCARIU DAN CRISTIAN Buda Leontin ŞCHIOPU PETRE
16 AS UNIREA ŞEITIN - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2014-03-23 BOGDAN LOREDAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU COSTEA ADRIAN GEORGE Buda Leontin Vida Marcel
18 Jun. S.SIRIA - Jun. ACS UTA BD Jun. liga 4 Stadion ŞIRIA 2014-03-17 DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA SUBA ANDREI SEBASTIAN
15 AS VIITORUL TISA NOUĂ - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion TISA NOUĂ 2014-03-18 DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU NEAGU ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU
15 AS STEAUA GRĂNICERI - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2013-11-24 RIŢA FLAVIUS IONEL MADA MADALIN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Tripa Claudiu Pirvulescu Dan
14 AS ALUNIŞ - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2013-11-17 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU CÎRMACI FILIP SERGIU Enoiu Traian LUCACI ADRIAN
13 AS VOINŢA MACEA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2013-11-10 ILEA ALEXANDRU IONUŢ DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU PANTEA ANDREI ALEX. Buica Dumitru Pirvulescu Dan
12 V. FELNAC - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2013-11-03 HIDIŞ SFERDIAN IOAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU JUNGER ANDREAS THOMAS Jivan Mihai II Vida Marcel
11 V. SOCODOR - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2013-10-27 POPA PAUL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU HANYECZ DAN Mihuța Petru Pirvulescu Dan
10 AS VINGA - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2013-10-19 COROBAN CRISTIAN IONEL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU LAUKO CLAUDIU COSMIN Dehelean Nicolae Coman Ovidiu
10 AS VOINŢA MUNAR - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2013-10-20 DEAC IONEL ALIN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU LUCA ALEXANDRU Mihuța Petru Pirvulescu Dan
9 N. SEBIS - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2013-10-13 BURCĂ DANIEL ADRIAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Herteg Doru Vida Marcel
8 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-10-06 GHEORGHE VALENTIN NAGY ZOLTAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Axente Mircea GYENGE IOSIF
7 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Categoria COPII Stadion MÂNDRULOC 2013-09-29 POPA PAUL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU GUDIU IONEL FLORIN Vatran Dorin Rosu Eugen
2 CS ŞOIMII PÎNCOTA - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2013-10-03 PANA NATANAEL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU HANYECZ DAN
6 AS VOINŢA MACEA - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2013-09-22 GORNIC ALEXANDRU DAN BETEA SORINA GEORGIANA DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Negru Marin VACZI GHEORGHE
5 V. FELNAC - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2013-09-15 COVACI IOAN FLORIN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU IOVA CĂTĂLIN IONUT Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
4 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2013-09-08 VASILE IOAN ADRIAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU CÎRMACI FILIP SERGIU Vatran Dorin Miron Marian
3 CS ATLETICO ARAD - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2013-08-31 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL VASILE IOAN ADRIAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Braniscan Ioan BIRO GABOR
2 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2013-08-25 FODORUŢ LAURENŢIU DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU ROTARIU PATRICK GEORGE Gornic Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
1 O. BOCSIG - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Cupa Romaniei Stadion BOCSIG 2013-08-28 HERŢEG DORINEL ARSA EMIL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
29 VLADIMIRESCU II - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SEGA 2013-06-09 BURCĂ DANIEL ADRIAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU COIS PAUL ALEXANDRU Dumitru Florin Tarlea Mihai
27 O. BOCSIG - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-06-02 BOGDAN LOREDAN ARSA EMIL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Ologeanu Dan GHERGHEL EMANOIL
28 AVINTUL TARNOVA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2013-06-05 JURCĂ TUDOR FLORIN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU BERARIU LUCIAN MIHAI Vatran Dorin Coman Ovidiu
26 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-05-26 COROBAN CRISTIAN IONEL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU COSTEA ADRIAN GEORGE Gornic Mircea Miron Marian
25 AS UNIREA ŞEITIN - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2013-05-19 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU PÂSLARU ANDREI Mihuța Petru BORA GLIGORE
24 AC ŞAGU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-05-12 GORNIC ALEXANDRU DAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU SICLOVAN PAUL ALEX. Petrisor Gheorghe Tarlea Mihai
23 AS CETATE DEZNA - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2013-05-04 TRIF CRISTIAN ALIN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU CRISTEA DANIEL PAUL Mihuța Petru JIVAN MIHAI
22 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2013-04-28 NICORAŞ IONUŢ VASILE DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU PANTEA ANDREI ALEX. Herteg Doru Vida Marcel
21 V. SOCODOR - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2013-04-21 HERŢEG DORINEL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU MADA MADALIN Petrisor Gheorghe BABĂU ROMULUS
20 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2013-04-14 COROBAN CRISTIAN IONEL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU DRÎMBE DENIS ALEX Mihuța Petru SFĂT GHEORGHE
19 AS UNIREA ŞEITIN - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2013-04-07 FODORUŢ LAURENŢIU DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU SICLOVAN PAUL ALEX. Vatran Dorin Tarlea Mihai
19 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2013-03-31 COROBAN CRISTIAN IONEL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Forton Nicusor SFĂT GHEORGHE
18 AC ŞAGU - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-03-24 BOGDAN LOREDAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU WERNITZER ADRIAN PAUL Buica Dumitru Pirvulescu Dan
16 AS VINGA - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2012-12-02 HERŢEG DORINEL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU LAUKO CLAUDIU COSMIN Enoiu Traian Rosu Eugen
1 Cupa - Craciun Cupa Craciun Sala Pedagogic 2012-12-01 JURCĂ TUDOR FLORIN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU SICLOVAN PAUL ALEX.
15 AVINTUL TARNOVA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2012-11-25 JURCĂ TUDOR FLORIN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU WERNITZER ADRIAN PAUL Tiulea Cornel ŞCHIOPU PETRE
14 FC SÎNLEANI - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2012-11-17 VASI ALEXANDRU IULIAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU IOVA CĂTĂLIN IONUT Enoiu Traian Vida Marcel
13 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2012-11-10 BORA ALIN EUGEN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU WERNITZER ADRIAN PAUL Axente Mircea CIOS DĂNUŢ
12 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2012-11-04 HIDIŞ SFERDIAN IOAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU HANYECZ DAN Ciurescu Victor JIVAN MIHAI
11 CS DACIA BELIU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-10-28 BURZA CRISTIAN MIREL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU ARDELEAN IOAN VIOREL Dumitru Florin JUŞCĂ TEODOR
10 CS ATLETICO ARAD - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2012-10-20 BOGDAN LOREDAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU BESCHIU CRĂCIUN DUMITRU Braniscan Ioan BABĂU ROMULUS
7 AVINTUL TARNOVA - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2012-09-30 JURCĂ TUDOR FLORIN VESA PAVEL FLORIN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Manusov Iosif SCRIDON DANIEL
6 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - M. USUSĂU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2012-09-23 HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU LAUKO CLAUDIU COSMIN Tiulea Cornel ŞCHIOPU PETRE
5 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2012-09-16 JURCĂ TUDOR FLORIN TULCAN RAUL EMIL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Rusan Dumitru HAMZA IOAN
4 AS UNIREA ŞEITIN - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2012-09-09 BOLCAŞ ALIN CĂLIN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU GOIA STEFAN FLORIN Mihuța Petru MÂNDRU ŞTEFAN
3 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2012-09-02 BÎTEA RADU BOGDAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU PANTEA ANDREI ALEX. Negru Marin BORA GLIGORE
2 Av. TARNOVA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Cupa Romaniei Stadion Tarnova 2012-09-05 GORNIC ALEXANDRU DAN BUDA LEONTIN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
2 FC ZIMANDU NOU - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2012-08-26 BÎTEA RADU BOGDAN JIVAN MIHAI ADRIAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Dumitru Florin GHERGHEL EMANOIL
1 AC ŞAGU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Cupa Romaniei Stadion ŞAGU 2012-08-12 OLARIU LAURENŢIU DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU COIS PAUL ALEXANDRU Enoiu Traian LEAC IOAN
ETAPA 33 V. NADLAC - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion NADLAC 2012-06-23 Bora Alin Eugen Buda Leontin Daşcău Ovidiu Claudiu Petrisor Gheorghe PINTEA MIHAI
ETAPA 32 AS OLIMPIA BÎRZAVA - V. NADLAC Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2012-06-17 Barta Paul Sebastian Gudiu Ionel Florin Daşcău Ovidiu Claudiu Ciurescu Victor SFĂT GHEORGHE
ETAPA 31 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-06-09 Cojocariu Sebastian Daşcău Ovidiu Claudiu Turgyan Ovidiu Negrilă Raul LEAC IOAN
ETAPA 29 AS ALUNIŞ - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2012-05-27 Burca Daniel Stanciu Mihai Vlăduţ Daşcău Ovidiu Claudiu Herteg Doru Rosu Eugen
ETAPA 28 V. SOCODOR - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2012-05-20 Palcu Gheorghe Marius Protase Alexa Marian Daşcău Ovidiu Claudiu Bîndea Petru BERAR DANIEL
ETAPA 27 CS ATLETICO ARAD - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion MOTORUL 2012-05-12 Deac Ionel Alin Daşcău Ovidiu Claudiu Negrilă Raul Marcel Ologeanu Dan BIRO GABOR
ETAPA 26 AS STEAUA GRĂNICERI - G. CERMEI Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2012-05-06 Covaci Ioan Daşcău Ovidiu Claudiu Cirmaci Filip Manusov Iosif Gaie Cornel
ETAPA 24 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2012-04-22 Vasile Dumitru Gheorghe Daşcău Ovidiu Claudiu Pîncotan Andrei Alexandru Axente Mircea VACZI GHEORGHE
ETAPA 23 CS FRONTIERA PILU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2012-04-14 Vasile Dumitru Gheorghe Daşcău Ovidiu Claudiu Hanyecz Dan Bîndea Petru LEAC IOAN
ETAPA 22 AS ALUNIŞ - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2012-04-08 Nicoraș I. Mocan Ciprian Dumitru Daşcău Ovidiu Claudiu Dehelean Nicolae SFĂT GHEORGHE
ETAPA 21 AS CETATE DEZNA - AS PRO GURBA Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2012-04-01 Bora Alin Eugen Daşcău Ovidiu Claudiu Nicoraș Violeta Negrilă Raul BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 20 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2012-03-25 Bora Alin Eugen Daşcău Ovidiu Claudiu Pîncotan Andrei Alexandru Tiulea Cornel MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 19 CS DACIA BELIU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-03-18 Mako Andrei Sebastian Mako Andras Daşcău Ovidiu Claudiu Negru Marin BABĂU ROMULUS
18 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2012-03-11 Olariu Laurenţiu Puicea Claudiu Gheorghe Daşcău Ovidiu Claudiu Mihuța Petru ŞANDOR IOAN
ETAPA 17 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2011-12-03 Bîtea Radu Bogdan Daşcău Ovidiu Claudiu Hanyecz Dan Vlad Remus SFĂT GHEORGHE
ETAPA 16 FC ZIMANDU NOU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2011-11-26 Bogdan Loredan Daşcău Ovidiu Claudiu Rad Adrian Sorin Petrisor Gheorghe LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 15 AS STEAUA GRĂNICERI - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2011-11-20 Mako Andras Daşcău Ovidiu Claudiu Mako Andrei Sebastian Gornic Mircea BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 14 CS SPERANŢA TURNU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2011-11-13 Burza Cristian Mirel Bujor Gornic Alexandru Dan Daşcău Ovidiu Claudiu Bîndea Petru BERAR DANIEL
ETAPA 13 CS FRONTIERA PILU - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2011-11-06 Coroban Cristian Ionel Bolcaş Alin Călin Daşcău Ovidiu Claudiu Mihuța Petru SCRIDON DANIEL
ETAPA 12 M. USUSĂU - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion USUSĂU 2011-10-30 Olariu Laurenţiu Dragu Tudorel Daşcău Ovidiu Claudiu Braniscan Ioan BOGDAN IOAN
ETAPA 11 G. CERMEI - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion CERMEI 2011-10-23 Păducel Cristian Daşcău Ovidiu Claudiu Lauko Claudiu Negrilă Raul ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 10 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2011-10-16 Junger Andreeas Thomas Daşcău Ovidiu Claudiu Hanyecz Dan Braniscan Ioan LEAC IOAN
ETAPA 6 AS HĂLMAGIU - O. BOCSIG Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2011-10-09 Bora Alin Eugen Daşcău Ovidiu Claudiu Hanyecz Dan Buica Dumitru
ETAPA 8 FC ZIMANDU NOU - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2011-10-01 Ghiţă Ligius Dumitru Rad Adrian Sorin Daşcău Ovidiu Claudiu Forton Nicusor GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 2 P. PECICA - S LIPOVA Categoria COPII Stadion PECICA 2011-10-05 Daşcău Ovidiu Claudiu Tomuta Sebastian Badica Flavius
ETAPA 7 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 2011-09-25 Cristea Silviu Florin Nicoraș I. Daşcău Ovidiu Claudiu Belle Nicolae BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 3 CRISUL CH CRIS II - N.SINTEA MARE Liga Promotie B Stadion NĂDAB 2011-09-18 Daşcău Ovidiu Claudiu Drimbe Denis Casut Cristian LEAC IOAN
ETAPA 1 Turneu Interliga - Turneu Interliga Juniori Stadion SEGA 2011-09-17 Ciumedean Alex. Palcu Gheorghe Marius Daşcău Ovidiu Claudiu Riţa Flavius
ETAPA 5 CS SPERANŢA TURNU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion TURNU 2011-09-11 Cristea Emil Ioan Daşcău Ovidiu Claudiu Burca Daniel Enoiu Traian ŞANDOR IOAN
CUPA ROM. AS MUREŞANA MÎNDRULOC - FC SÎNLEANI Cupa Romaniei Stadion MÂNDRULOC 2011-09-07 Herţeg Dorinel Dragu Tudorel Daşcău Ovidiu Claudiu Braniscan Ioan ŞANDOR IOAN
ETAPA 1 C. DUD - O. BOCSIG Liga Promotie B Stadion CHIER 2011-08-28 Daşcău Ovidiu Claudiu Maghiar Petre Wernitzer Adrian Forton Nicusor
ETAPA 26 AS MĂNĂȘTUR - O. BUJAC Liga Promotie A Stadion MĂNĂȘTUR 2011-06-26 Daşcău Ovidiu Claudiu Popa Paul Siclovan Paul BOGDAN IOAN
ETAPA 32 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga Onoare A Stadion MÂNDRULOC 2011-06-19 Olariu Laurenţiu Daşcău Ovidiu Claudiu Stanciu Mihai Vlăduţ Braniscan Ioan PINTEA MIHAI
ETAPA 31 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion VÂRFURILE 2011-06-12 Coroban Cristian Ionel Hărduţ Gabriel Dumitru Daşcău Ovidiu Claudiu Petrisor Gheorghe PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 29 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS VICTORIA BERECHIU Liga Onoare B Stadion ŞICULA 2011-05-29 Mako Andras Mako Andrei Sebastian Daşcău Ovidiu Claudiu Negru Marin BORA GLIGORE
ETAPA 28 AS GLORIA SECUSIGIU - CS ATLETICO ARAD Liga Onoare A Stadion SECUSIGIU 2011-05-22 Păducel Cristian Daşcău Ovidiu Claudiu Nicoraș Violeta Alb Ioan ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 27 CS RECOLTA APATEU - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga Onoare B Stadion BERECHIU 2011-05-15 Palcu Gheorghe Marius Daşcău Ovidiu Claudiu Junger Andreeas Thomas Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 21 GLORIA ARAD - P. PECICA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2011-05-19 Daşcău Ovidiu Claudiu Savan Gavril Casut Cristian
ETAPA 20 AC ŞAGU - F. CRUCENI Liga Promotie A Stadion ŞAGU 2011-05-07 Fodoruţ Laurenţiu Daşcău Ovidiu Claudiu Kalo Gabriel Sabin BOGDAN IOAN
ETAPA 18 CS ŞIRIANA ŞIRIA - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion GALȘA 2011-05-10 Daşcău Ovidiu Claudiu Constantin Dorel Mititel Emanuela
ETAPA 18 LPS ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2011-05-12 Daşcău Ovidiu Claudiu Tomuta Sebastian Szasz Brighitta
ETAPA 25 AS PRO GURBA - CS MONEASA Liga Onoare B AMÂNAT 2011-05-01 Bora Alin Eugen Rad Adrian Sorin Daşcău Ovidiu Claudiu Gornic Mircea ŞCHIOPU PETRE
ETATA 19 V. SEMLAC - P. GHIOROC Liga Promotie A Stadion SEMLAC 2011-05-04 Gheorghe Valentin Hromei Alexandru Daşcău Ovidiu Claudiu Vlad Remus
ETAPA 17 ACU 98 - CSS AVRAM IANCU Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2011-05-04 Daşcău Ovidiu Claudiu Pantea Andrei Wernitzer Adrian
TURNEU INTERLIGA Turneu Interliga - Turneu Interliga Categoria Juniori E Stadion SEGA 2011-04-30 Pantea Sebastian Dreghici Flavius Cristian Daşcău Ovidiu Claudiu Ciumedean Alexandru
ETAPA 24 CS SPERANŢA TURNU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion TURNU 2011-04-23 Biro Gabor Oliver Toderici Mircea Daşcău Ovidiu Claudiu Herteg Doru Marginean Valer
ETAPA 16 CSS A. IANCU - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori D ICRTI 2011-04-28 Daşcău Ovidiu Claudiu Nicoraș Violeta Pantea Andrei
ETAPA 14 S. LIPOVA - LPS ARAD Categoria Juniori E Stadion LIPOVA 2011-04-23 Daşcău Ovidiu Claudiu
ETAPA 23 CS DACIA BELIU - AS VICTORIA BERECHIU Liga Onoare B Stadion BELIU 2011-04-17 Bora Alin Eugen Daşcău Ovidiu Claudiu Gudiu Ionel Florin Manusov Iosif CIOS DĂNUŢ
ETAPA 15 CSS A. IANCU - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2011-04-19 Riţa Flavius Daşcău Ovidiu Claudiu Pal Eduard
ETAPA 21 AS VICTORIA PRO NĂDLAC - AS ALUNIŞ Liga Onoare A Stadion NĂDLAC 2011-04-09 Riţa Flavius Daşcău Ovidiu Claudiu Negrilă Cristian Gabriel Enoiu Traian HAMZA IOAN
ETAPA 21 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion BUTENI 2011-04-10 Deac Ionel Alin Kocsis Eduard Daşcău Ovidiu Claudiu Bîndea Petru SCRIDON DANIEL
ETAPA 14 N. SEBIS - CS INEU Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2011-04-11 Daşcău Ovidiu Claudiu Daşcău Ovidiu Claudiu Gheorghiu Bogdan
ETAPA 20 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga Onoare A Stadion SP.GERMAN 2011-04-03 Vasi Alexandru Iulian Coroban Cristian Ionel Daşcău Ovidiu Claudiu Rosca Mircea SCRIDON DANIEL
ETAPA 16 LPS ARAD - FC UTA 99 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2011-04-05 Daşcău Ovidiu Claudiu Aniculăesei Mihai Cornel Dobre Cristian
ETAPA 16 FC UTA 98 - ACU 98 ARAD Categoria Juniori D Stadion SEGA 2011-04-07 Rad Adrian Sorin Daşcău Ovidiu Claudiu Lauko Claudiu
ETAPA 20 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS VICTORIA BERECHIU Liga Onoare B Stadion TÂRNOVA 2011-03-27 Olariu Laurenţiu Daşcău Ovidiu Claudiu Kope Attila Norbert Alb Ioan PINTEA MIHAI
ETAPA 15 N. SEBIS - P. PECICA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2011-03-28 Daşcău Ovidiu Claudiu Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 11 ATLETICO ARAD - LPS ARAD Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2011-03-30 Daşcău Ovidiu Claudiu
ETAPA 1 Turneu Interliga - Turneu Interliga Categoria Juniori C/E Stadion SEGA 2011-03-26 Bolcaş Alin Călin Daşcău Ovidiu Claudiu Dreghici Flavius Cristian Rita Flavius
ETAPA 19 AS GLORIA SECUSIGIU - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A Stadion SECUSIGIU 2011-03-20 Hidiş Sferdian Ioan Iacob Nicolae Liviu Daşcău Ovidiu Claudiu Alb Ioan SIMA VIOREL
ETAPA 14 CSS A. IANCU - ATLETICO ARAD Categoria Juniori D ICRTI 2011-03-22 Daşcău Ovidiu Claudiu Hromei Alexandru Negrilă Cristian Gabriel
ETAPA 18 AS CETATE DEZNA - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion DEZNA 2011-03-13 Hidiş Sferdian Ioan Daşcău Ovidiu Claudiu Berariu Lucian Mihai Negru Marin ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 17 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VOINŢA MUNAR Liga Onoare A Stadion SP.GERMAN 2010-12-05 Olariu Laurenţiu Daşcău Ovidiu Claudiu Dreghici Flavius Cristian Tripa Claudiu GHERGHEL EMANOIL
CUPA DE CRACIUN ATLETICO CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Juniori SALA Polivalenta Victoria 2010-12-04 Mihalache Mircea Kope Attila Norbert Daşcău Ovidiu Claudiu
ETAPA 16 AS VICTORIA BERECHIU - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga Onoare B Stadion BERECHIU 2010-11-28 Bogdan Loredan Daşcău Ovidiu Claudiu Gudiu Ionel Florin Vida Marcel BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 11 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - FC UTA 96 Categoria Juniori C Stadion ZĂDĂRENI 2010-11-29 Mariş Sorin Daşcău Ovidiu Claudiu Dreghici Flavius Cristian
ETAPA 11 FC UTA 98 - CSS AVRAM IANCU Categoria Juniori D Stadion SEGA 2010-11-27 Daşcău Ovidiu Claudiu Kope Attila Norbert Coşovan Ciprian Ioan
ETAPA 11 FC UTA 99 - ATLETICO ARAD Categoria Juniori D Stadion SEGA 2010-11-27 Kope Attila Norbert Daşcău Ovidiu Claudiu Coşovan Ciprian Ioan
ETAPA 15 CS ATLETICO ARAD - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga Onoare A Stadion ATLETICO ARAD 2010-11-20 Pantea Sebastian Daşcău Ovidiu Claudiu Nicoraș Ionuț Negru Marin ARDELEAN NICOLAE
ETAPA 10 GLORIA ARAD - S LIPOVA Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2010-11-22 Daşcău Ovidiu Claudiu Ciumedean Alexandru Vlad Hanyecz Dan
ETAPA 10 N. SEBIS - CS INEU Categoria Juniori D SEBIS-BUTENI 2010-11-23 Daşcău Ovidiu Claudiu Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 14 CS MONEASA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga Onoare B Stadion MONEASA 2010-11-14 Gheorghe Valentin Daşcău Ovidiu Claudiu Şeran Ioana Loredana Vatran Dorin PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 9 LPS ARAD - GLORIA ARAD Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2010-11-15 Daşcău Ovidiu Claudiu Pîncotan Andrei Alexandru Nicoraș Violeta
ETAPA 9 P. PECICA - ACU 96 Categoria Juniori C Stadion PECICA 2010-11-16 Dreghici Flavius Cristian Daşcău Ovidiu Claudiu Mariş Sorin
ETAPA 13 AS ALUNIŞ - AS GLORIA SECUSIGIU Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2010-11-07 Coroban Cristian Ionel Daşcău Ovidiu Claudiu Dreghici Flavius Cristian Bîndea Petru BORA GLIGORE
ETAPA 8 ACU 98 - ATLETICO ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2010-11-10 Daşcău Ovidiu Claudiu Ştrengar Paul Virgil Nicoraș Violeta
ETAPA 12 AS PRO GURBA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga Onoare B Stadion GURBA 2010-10-31 Vasile Ioan Adrian Daşcău Ovidiu Claudiu Kocsis Eduard Belle Nicolae BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 7 S. LIPOVA - CS INEU Categoria Juniori C Stadion LIPOVA 2010-11-01 Daşcău Ovidiu Claudiu Stanciu Mihai Vlăduţ Negrilă Cristian Gabriel
ETAPA 1 FC UTA ARAD - ATLETICO 2000 ARAD CUPA HAGI Stadion SEGA 2010-11-03 Daşcău Ovidiu Claudiu
ETAPA 11 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS SEDERHAT Liga Onoare A Stadion SP.GERMAN 2010-10-24 Vasi Alexandru Iulian Mihalache Mircea Daşcău Ovidiu Claudiu Ologeanu Dan Cristian BORA GLIGORE
ETAPA 10 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS REGAL HORIA Liga Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 2010-10-17 Fodoruţ Laurenţiu Daşcău Ovidiu Claudiu Popa Răzvan Ioan Rosca Mircea PINTEA MIHAI
ETAPA 5 CSS A. IANCU - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D ICRTI 2010-10-19 Daşcău Ovidiu Claudiu Stanciu Mihai Vlăduţ Nicoraș Violeta
ETAPA 11 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS ŞOIMII TAUŢ Juniori Stadion VLADIMIRESCU 2010-10-09 Pantea Sebastian Daşcău Ovidiu Claudiu Demeter Claudiu Ioan
ETAPA 9 AS VOINŢA MUNAR - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga Onoare A Stadion MUNAR 2010-10-10 Pantea Sebastian Iacob Nicolae Liviu Daşcău Ovidiu Claudiu Vida Marcel BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 4 CS INEU - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2010-10-11 Daşcău Ovidiu Claudiu Şeran Ioana Loredana Pîncotan Andrei Alexandru
ETAPA 5 S. LIPOVA - ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion LIPOVA 2010-10-14 Daşcău Ovidiu Claudiu
ETAPA 8 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS REGAL HORIA Liga Onoare B Stadion ŢIPAR 2010-10-03 Mako Andras Herman Mihai Alexandru Daşcău Ovidiu Claudiu Petrisor Gheorghe HAMZA IOAN
ETAPA 3 ATLETICO ARAD - VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2010-10-05 Daşcău Ovidiu Claudiu Pîncotan Andrei Alexandru Junger Andreeas Thomas
ETAPA 4 P. PECICA - LPS ARAD Categoria Juniori E Stadion PECICA 2010-10-01 Daşcău Ovidiu Claudiu
ETAPA 7 AS OLIMPIA BÎRZAVA - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A Stadion BÂRZAVA 2010-09-26 Riţa Flavius Dragu Tudorel Daşcău Ovidiu Claudiu Tiulea Cornel BOGDAN IOAN
ETAPA 2 LPS ARAD - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2010-09-27 Fodoruţ Laurenţiu Hromei Alexandru Daşcău Ovidiu Claudiu
ETAPA 2 CSS A. IANCU - V. SELEUS Categoria Juniori D ICRTI 2010-09-28 Daşcău Ovidiu Claudiu Dumitru Flavia Daniela Junger Andreeas Thomas
eTAPA 1 CS INEU - CSS AVRAM IANCU Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 2010-09-21 Daşcău Ovidiu Claudiu Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
Etapa 6 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VOINŢA MUNAR Liga Onoare A Stadion ZĂDĂRENI 2010-09-19 Butunoi Adrian Cătălin Toderici Mircea Daşcău Ovidiu Claudiu Zbârcea Flavius SIMA VIOREL
Etapa 5 CS MONEASA - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga Onoare B Stadion MONEASA 2010-09-15 Negrilă Raul Marcel Daşcău Ovidiu Claudiu Berariu Lucian Mihai Negru Marin NĂDĂBAN AUREL
Etapa 1 ACU Arad - Kickers Ch. Cris copii 2000 Stadion ATLETICO ARAD 2010-09-11 Daşcău Ovidiu Claudiu
Etapa 4 CS INTER ARAD - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga Onoare A Stadion SEGA 2010-09-11 Gheorghe Valentin Berar Marius Florin Daşcău Ovidiu Claudiu Dehelean Nicolae ACKERMANN
Etapa 4 CS RECOLTA APATEU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare B Stadion APATEU 2010-09-12 Olariu Laurenţiu Puicea Claudiu Gheorghe Daşcău Ovidiu Claudiu Belle Nicolae JUŞCĂ TEODOR
Etapa 3 04-05 Septembrie 2010 FC ZIMANDU NOU - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2010-09-05 Vasi Alexandru Iulian Rotaru Sorin Tudor Daşcău Ovidiu Claudiu Dumitru Florin LAZĂR GHEORGHE
Etapa 2 28-29 August 2010 CS SPERANŢA TURNU - AS GLORIA SECUSIGIU Liga Onoare a Stadion TURNU 2010-08-29 Daşcău Ovidiu Claudiu Gornic Alexandru Dan Kocsis Eduard Alb Ioan SIMA VIOREL
Etapa 1 21-22 August 2010 CS MONEASA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga Onoare b Stadion MONEASA 2010-08-22 Coroban Cristian Ionel Daşcău Ovidiu Claudiu Belle Nicolae PINTEA MIHAI
Inregistrari in baza de date: 341

ajf_arad