• JUNGER Andreas Thomas
  • Data nasterii: 1992-07-05
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 182 (cm)
  • Arbitru din anul: 2010
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru Asistent
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Student
  • Ocupatia actuala: Student
  • Limbi straine cunoscute: Engleză
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
3 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS INEU Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-09-03 14:00:00 IOVA Cătălin Ionuț ARSA Emil JUNGER Andreas Thomas APĂTEAN Adrian BIRO Gabor
2 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-08-27 15:00:00 BOGDAN Loredan VESA Pavel Florin JUNGER Andreas Thomas VĂTRAN Dorin ROȘU Eugen
1 AS DOROBANŢI - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2016-08-20 15:00:00 BOGDAN Loredan MIHOC Alina JUNGER Andreas Thomas TODERICI Mircea COMAN Ovidiu
1 AS GLORIA SECUSIGIU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Cupa Romaniei Stadion SECUSIGIU 2016-08-21 14:30:00 BOGDAN Loredan JUNGER Andreas Thomas ANDEA Alexandru BIRO Gabor
26 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2016-06-19 15:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian JUNGER Andreas Thomas DOBÂNDĂ Dinu VIDA Constantin
25 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2016-06-12 15:00:00 JURCĂ Tudor Florin DREGHICI Flavius Cristian JUNGER Andreas Thomas LOVAS Iosif Ioan
24 CS UNIREA GURAHONŢ - AS VULTURII SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2016-06-04 08:00:00 DEAC Ionel Alin JUNGER Andreas Thomas NAGY Zoltan MÃRGINEAN Valer
4 CS ŞOIMII LIVADA - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion LIVADA 2016-06-04 15:00:00 VESA Pavel Florin JUNGER Andreas Thomas DUMITRU Flavia Daniela LOVAS Iosif Ioan
23 CS OLIMPIA BOCSIG - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2016-05-29 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru JUNGER Andreas Thomas PÃCURAR Augustin
24 C.S. ŞOIMII LIPOVA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2016-05-14 15:00:00 JURCĂ Tudor Florin DREGHICI Flavius Cristian JUNGER Andreas Thomas TIULEA Cornel COMAN Ovidiu
21 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-05-15 15:00:00 ARDELEAN Mircea Florin VESA Pavel Florin JUNGER Andreas Thomas TĂNĂSESCU Romulus Cristian
21 AS SEMLECANA SEMLAC - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2016-05-19 15:00:00 JUNGER Andreas Thomas ANDEA Alexandru NEAGU Alexandru MANUȘOV Iosif
Semifinală AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII LIPOVA Cupa Romaniei Stadion ŞIRIA 2016-05-11 14:30:00 NICORAȘ Ionuț Vasile PANTEA Sebastian JUNGER Andreas Thomas CADAR Răzvan COMAN Ovidiu
23 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-04-08 15:00:00 BURCĂ Daniel Adrian MOCANU Silviu Flaviu JUNGER Andreas Thomas TĂNĂSESCU Romulus Cristian JUȘCÃ Teodor
22 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion CERMEI 2016-04-26 14:00:00 BÎTEA Radu Bogdan JUNGER Andreas Thomas RADU Paul BUDA Leontin BABĂU Romulus
19 CS VIITORUL SATU NOU - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2016-04-23 14:00:00 BÎTEA Radu Bogdan JUNGER Andreas Thomas TURGYAN Cătălin OLOGEANU Dan
17 AS GLORIA SECUSIGIU - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2016-04-24 14:00:00 DEAC Ionel Alin JUNGER Andreas Thomas PANTEA Andrei Alex. SFÃT Gheorghe
24 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion SELEUŞ 2016-04-27 14:00:00 JUNGER Andreas Thomas DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
18 AC ŞAGU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2016-04-17 14:00:00 COROBAN Cristian Ionel JUNGER Andreas Thomas TURGYAN Cătălin ROȘU Eugen
16 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2016-04-16 14:00:00 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru JUNGER Andreas Thomas GORNIC Mircea
17 AS PROGRESUL PECICA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2016-04-21 14:00:00 RIȚA Flavius Ionel COIȘ Carol JUNGER Andreas Thomas BORA Gligore
19 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2016-04-10 14:00:00 JURCĂ Tudor Florin JUNGER Andreas Thomas DUMITRU Flavia Daniela ALEXA Marius Andrei ROȘU Eugen
17 AS PODGORIA GHIOROC - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2016-04-09 14:00:00 CRISTEA Emil Ioan JUNGER Andreas Thomas DUMITRU Flavia Daniela TIULEA Cornel
16 AS PODGORIA GHIOROC - PRO GURBA Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2016-04-14 14:00:00 VESA Pavel Florin DREGHICI Flavius Cristian JUNGER Andreas Thomas HERȚEG Doru
16 AS CETATE DEZNA - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-04-03 15:00:00 PANĂ Natanael JUNGER Andreas Thomas TAKATS Cristian Flavius RUSAN Dumitru
17 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-03-26 13:00:00 JURCĂ Tudor Florin COROBAN Cristian Ionel JUNGER Andreas Thomas TĂNĂSESCU Romulus Cristian LOVAS Iosif Ioan
13 CS UNIREA SÎNTANA - AS VIITORUL ALMAŞ Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2016-03-24 13:00:00 JUNGER Andreas Thomas LOVAS Alexandru CĂTANĂ Paul MANUȘOV Iosif
13 VIITORUL 2 ARAD - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion SEMLAC 2016-03-21 14:30:00 JUNGER Andreas Thomas DEHELEAN Patrick Alin CRUDU Alexandru
15 CS VOINŢA MAILAT - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-03-12 13:00:00 JURCĂ Tudor Florin JUNGER Andreas Thomas DUMITRU Flavia Daniela ENOIU Traian COMAN Ovidiu
12 CS UNIREA SÎNTANA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2016-03-14 14:30:00 CÎRMACI Filip Sergiu JUNGER Andreas Thomas DEHELEAN Patrick Alin
17 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - FC ANDROMEDA Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-03-16 14:30:00 JUNGER Andreas Thomas LOVAS Alexandru
14 C.S. VICTORIA FELNAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-03-05 13:00:00 TRIF Cristian Alin JUNGER Andreas Thomas BOLCAȘ Alin Călin TODERICI Mircea BIRO Gabor
13 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2015-11-21 12:00:00 TRIF Cristian Alin BETEA Sorina Georgiana JUNGER Andreas Thomas HERȚEG Doru SCRIDON Daniel
11 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a StadionCURTICI 2015-11-07 12:00:00 BOGDAN Loredan JUNGER Andreas Thomas BETEA Sorina Georgiana DUMITRU Florin MAKO Andraș
9 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-11-12 12:00:00 JUNGER Andreas Thomas ȘUȘCĂ Andreea ARDELEAN Paul Giorgian MIHUȚA Petru
10 GLOGOVAT 2013 - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2015-10-31 13:00:00 TRIF Cristian Alin JUNGER Andreas Thomas DUMITRU Flavia Daniela TĂNĂSESCU Romulus Cristian SCRIDON Daniel
8 V. SELEUS - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2015-11-01 12:00:00 JUNGER Andreas Thomas COVACI Sergiu Cristian ALB Ioan
7 AS VICTORIA PRO NĂDLAC - GL.SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion NADLAC 2015-10-24 13:00:00 TRIF Cristian Alin RADU Paul JUNGER Andreas Thomas TIULEA Cornel
7 ACS SIRIA - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2015-10-26 14:00:00 IOVA Cătălin Ionuț JUNGER Andreas Thomas ARDELEAN Paul Giorgian
8 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2015-10-18 13:00:00 GORNIC Alexandru Dan JUNGER Andreas Thomas CÃȘUȚ Cristian OLOGEANU Dan Cristian HAMZA Ioan
5 VIITORUL 1 ARAD - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-10-14 13:00:00 GORNIC Alexandru Dan JUNGER Andreas Thomas
5 S. LIPOVA - O. BUJAC Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2015-10-09 14:00:00 IOVA Cătălin Ionuț JUNGER Andreas Thomas
6 S. LIPOVA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2015-10-03 13:00:00 BOGDAN Loredan ARSA Emil JUNGER Andreas Thomas TRIPA Claudiu RAD Vasile
6 FC ZIMANDU NOU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2015-10-04 13:00:00 HERȚEG Dorinel SALADEA Sorin JUNGER Andreas Thomas HAMZA Ioan
4 CS ATLETICO ARAD - ATLETICO 2007 Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2015-10-08 14:00:00 COROBAN Cristian Ionel JUNGER Andreas Thomas
5 AS AQUA VEST ARAD - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2015-09-26 15:00:00 HERȚEG Dorinel JUNGER Andreas Thomas CÎRMACI Filip Sergiu DUMITRU Florin ROȘU Eugen
3 CS UNIREA SÎNTANA - ACS SIRIA Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2015-09-28 15:00:00 JUNGER Andreas Thomas HANYECZ Dan NAGY Zoltan
3 CS SPERANŢA TURNU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-09-12 15:00:00 BÎTEA Radu Bogdan JUNGER Andreas Thomas SALADEA Sorin ENOIU Traian
2 CS DACIA BELIU - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2015-09-13 15:00:00 WERNITZER Adrian Paul JUNGER Andreas Thomas COVACI Sergiu Cristian MAKO Andraș
3 GLOGOVAT 2013 - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria B Stadion VLADIMIRESCU 2015-09-17 15:00:00 PANTEA Andrei Alex. HÃRDUȚ Gabriel Dumitru JUNGER Andreas Thomas APĂTEAN Adrian
1 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2015-09-14 15:00:00 TAKATS Cristian Flavius JUNGER Andreas Thomas LOVAS Alexandru
2 CS UNIREA SÎNTANA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2015-09-05 15:00:00 DEAC Ionel Alin PANTEA Sebastian JUNGER Andreas Thomas ENOIU Traian JUȘCÃ Teodor
2 P. GHIOROC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Cupa Romaniei Stadion GHIOROC 2015-09-09 14:30:00 DEAC Ionel Alin DUMITRU Flavia Daniela JUNGER Andreas Thomas HERȚEG Doru
1 V.LUNCA TEUZ CERMEI - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion CERMEI 2015-08-30 16:00:00 TRIF Cristian Alin JUNGER Andreas Thomas CÃȘUȚ Cristian TRIPA Claudiu VIDA Constantin
1 AS VINGA - AC ŞAGU Cupa Romaniei Stadion VINGA 2015-08-23 15:30:00 COROBAN Cristian Ionel BONDAR Daniel JUNGER Andreas Thomas APĂTEAN Adrian
30 AS UNIREA ŞEITIN - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2015-06-28 16:00:00 IACOB Nicolae Liviu NAGY Zoltan JUNGER Andreas Thomas OLOGEANU Dan DOMIDE Flavius
29 AC ŞAGU - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2015-06-20 16:00:00 COROBAN Cristian Ionel JUNGER Andreas Thomas PÂSLARU Andrei TĂNĂSESCU Romulus Cristian SCRIDON Daniel
1 S. LIPOVA - V. FELNAC Cupa Romaniei Stadion ŞIRIA 2015-06-13 16:00:00 DEAC Ionel Alin BOLCAȘ Alin Călin JUNGER Andreas Thomas TRIPA Claudiu JUȘCÃ Teodor
27 AS VOINŢA MUNAR - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2015-06-07 16:00:00 WERNITZER Adrian Paul JUNGER Andreas Thomas BULZ Ștefan TODERICI Mircea BIRO Gabor
25 AS PROGRESUL PECICA - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion PECICA 2015-05-30 16:00:00 ARDELEAN Mircea Florin JUNGER Andreas Thomas OPITZ Roland Ladislau DUMITRU Florin RAD Vasile
18 V. CHERELUŞ - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2015-05-31 16:00:00 COROBAN Cristian Ionel JUNGER Andreas Thomas CIUCĂ Robert SCRIDON Daniel
24 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2015-05-22 16:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE BONDAR DANIEL JUNGER ANDREAS THOMAS Tiulea Cornel SFĂT GHEORGHE
17 AS GLORIA SECUSIGIU - CITIZENS Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2015-05-24 16:00:00 PUICEA CLAUDIU GHE. JUNGER ANDREAS THOMAS TURGYAN OVIDIU MIHAI Tiulea Cornel
24 AS SEMLECANA SEMLAC - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-05-17 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN JUNGER ANDREAS THOMAS ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Enoiu Traian Vida Marcel
1 CS UNIREA SÎNTANA - V. FELNAC Cupa Romaniei Stadion SUBCETATE ARAD 2015-05-12 15:30:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN JUNGER ANDREAS THOMAS LAUKO CLAUDIU COSMIN Vatran Dorin Coman Ovidiu
22 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2015-05-09 16:00:00 HERŢEG DORINEL JUNGER ANDREAS THOMAS CĂŞUŢ CRISTIAN Enoiu Traian Coman Ovidiu
21 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion TISA NOUĂ 2015-05-10 16:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS MONA SERGIU NICA LIANA Enoiu Traian
21 CS SPERANŢA TURNU - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-04-25 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN JUNGER ANDREAS THOMAS MAKO ANDREI SEBASTIAN Toderici Mircea BABĂU ROMULUS
20 AC ŞAGU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2015-04-18 15:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE CRISTEA SILVIU FLORIN JUNGER ANDREAS THOMAS Tiulea Cornel BABĂU ROMULUS
19 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2015-04-11 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN NAGY ZOLTAN JUNGER ANDREAS THOMAS Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
17 ACS UTA B.D. II - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2015-04-05 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL VESA PAVEL FLORIN JUNGER ANDREAS THOMAS Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
16 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2015-03-28 13:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Vatran Dorin SFĂT GHEORGHE
16 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-03-22 13:00:00 SANDU ROLAND ARDELEAN PAUL GIORGIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Tănăsescu Romulus Cristian HAMZA IOAN
14 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2015-03-26 13:00:00 DEMETER CLAUDIU IOAN JUNGER ANDREAS THOMAS PĂTROI CIPRIAN Petrisor Gheorghe
14 AS AQUA VEST ARAD - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2015-03-14 13:00:00 DEAC IONEL ALIN JUNGER ANDREAS THOMAS CĂŞUŢ CRISTIAN Tiulea Cornel SFĂT GHEORGHE
15 V. FELNAC - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2014-11-23 12:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN JUNGER ANDREAS THOMAS CÎRMACI FILIP SERGIU Tripa Claudiu Marginean Valer
14 AS UNIREA ŞEITIN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2014-11-15 12:00:00 OLARIU LAURENŢIU JUNGER ANDREAS THOMAS DOBANDA DINU Biro Gabor jr. CIOS DĂNUŢ
13 P. GHIOROC - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2014-11-08 12:00:00 HERŢEG DORINEL JUNGER ANDREAS THOMAS KOCSIS EDUARD Braniscan Ioan Coman Ovidiu
13 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2014-11-01 12:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN JUNGER ANDREAS THOMAS ROTARIU PATRICK GEORGE Vatran Dorin BERAR DANIEL
11 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2014-10-26 13:00:00 CRISTEA EMIL IOAN BONDAR DANIEL JUNGER ANDREAS THOMAS Jivan Mihai II PĂCURAR AUGUSTIN
9 UTA B.D. 2000 - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion SEGA 2014-10-27 14:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU JUNGER ANDREAS THOMAS PÂSLARU ANDREI
10 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2014-10-19 13:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE PUICEA CLAUDIU GHE. JUNGER ANDREAS THOMAS Tiulea Cornel SFĂT GHEORGHE
9 CS RECOLTA APATEU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-10-12 13:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN JUNGER ANDREAS THOMAS TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Buda Leontin MÂNDRU ŞTEFAN
7 V. NADLAC - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 2014-10-11 09:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS NEAGU ALEXANDRU COIS CAROL Enoiu Traian
6 L. TEUZ II - AS DOROBANTI Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2014-10-05 13:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN JUNGER ANDREAS THOMAS MADA MADALIN Bondar Mircea
8 GLORIA CTP ARAD - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion TELECOM 2014-09-26 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN VASILE IOAN ADRIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Apatean Adrian Coman Ovidiu
7 GLOGOVAT 2013 - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2014-09-27 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL BONDAR DANIEL JUNGER ANDREAS THOMAS Herteg Doru Peste Bogdan
5 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - V. FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2014-10-02 13:00:00 NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL JUNGER ANDREAS THOMAS PANA NATANAEL Tiulea Cornel
5 S. LIPOVA - N. SEBIS Categoria Juniori E Stadion LIPOVA 2014-09-29 14:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS LOVAS ALEXANDRU
5 AS VOINŢA MUNAR - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-09-14 15:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL JUNGER ANDREAS THOMAS PANTEA ANDREI ALEX. Gornic Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
5 CS VOINŢA MAILAT - N.SEBIS II Liga a 4 a Stadion MAILAT 2014-09-06 15:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN JUNGER ANDREAS THOMAS HANYECZ DAN Dumitru Florin BABĂU ROMULUS
4 V. FELNAC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2014-09-07 15:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN JUNGER ANDREAS THOMAS LAUKO CLAUDIU COSMIN Petrisor Gheorghe Vida Marcel
3 V. FELNAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Cupa Romaniei Stadion FELNAC 2014-09-10 14:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL JUNGER ANDREAS THOMAS BONDAR DANIEL Ologeanu Dan Cristian SCRIDON DANIEL
4 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2014-08-30 16:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU MIHOC ALINA JUNGER ANDREAS THOMAS Ologeanu Dan Vida Marcel
3 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2014-08-31 16:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Herteg Doru HAMZA IOAN
3 CS VICTORIA ZĂBRANI - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2014-08-23 16:00:00 DEAC IONEL ALIN JUNGER ANDREAS THOMAS OPITZ ROLAND LADISLAU Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
2 AS ALUNIŞ - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2014-08-24 16:00:00 DEAC IONEL ALIN NAGY ZOLTAN JUNGER ANDREAS THOMAS Jivan Mihai II ŞCHIOPU PETRE
2 AS AQUA VEST ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2014-08-16 16:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN JUNGER ANDREAS THOMAS TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Vatran Dorin BIRO GABOR
1 CS FRONTIERA PILU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-08-17 16:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Alb Ioan Miron Marian
2 AS STEAUA GRĂNICERI - N.SEBIS II Cupa Romaniei Stadion GRĂNICERI 2014-08-20 16:00:00 OLARIU LAURENŢIU BONDAR DANIEL JUNGER ANDREAS THOMAS Vatran Dorin Miron Marian
1 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2014-08-09 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU JUNGER ANDREAS THOMAS Apatean Adrian Mako Andras
1 V. SOCODOR - CS ATLETICO ARAD Cupa Romaniei Stadion SOCODOR 2014-08-10 16:00:00 DEAC IONEL ALIN BETEA SORINA GEORGIANA JUNGER ANDREAS THOMAS Manusov Iosif Mako Andras
30 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-06-29 16:00:00 BOGDAN LOREDAN NAGHI REMUS IONUŢ JUNGER ANDREAS THOMAS Ciurescu Victor Vida Marcel
29 O. BOCSIG - N.SEBIS II Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-06-22 16:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN JUNGER ANDREAS THOMAS NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Rusan Dumitru Coman Ovidiu
28 FC ZIMANDU NOU - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2014-06-15 16:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE JUNGER ANDREAS THOMAS IOVA CĂTĂLIN IONUT Ologeanu Dan BORA GLIGORE
29 CS VICTORIA ZĂBRANI - ACS UTA BD Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2014-05-31 16:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN BĂLA CASIAN ANDREI JUNGER ANDREAS THOMAS Enoiu Traian Rad Vasile
29 Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI - Jun. ACS UTA BD Jun. liga 4 Stadion ZĂBRANI 2014-05-31 14:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS
28 CS UNIREA SÎNTANA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2014-05-23 16:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE NAGHI REMUS IONUŢ JUNGER ANDREAS THOMAS Herteg Doru VACZI GHEORGHE
28 Jun. CS UNIREA SÎNTANA - Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 Jun. liga 4 Stadion SÂNTANA 2014-05-23 14:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS
24 CS RECOLTA APATEU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-05-18 16:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN JUNGER ANDREAS THOMAS BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Axente Mircea SCRIDON DANIEL
26 AS SEMLECANA SEMLAC - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2014-05-11 16:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN VASILE IOAN ADRIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Ologeanu Dan BIRO GABOR
26 Jun. AS SEMLECANA SEMLAC - Jun.S. SIRIA Jun. liga 4 Stadion SEMLAC 2014-05-11 14:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS
23 CS ATLETICO ARAD - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-05-10 09:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL JUNGER ANDREAS THOMAS Apatean Adrian Rad Vasile
27 AS PROGRESUL PECICA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PECICA 2014-05-14 16:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL MOCANU SILVIU FLAVIU JUNGER ANDREAS THOMAS Ciurescu Victor SCRIDON DANIEL
27 Jun. AS PROGRESUL PECICA - Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Jun. liga 4 Stadion PECICA 2014-05-14 14:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS
22 CS VIITORUL SATU NOU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-05-04 16:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL JUNGER ANDREAS THOMAS LAUKO CLAUDIU COSMIN Manusov Iosif Miron Marian
24 CS ŞOIMII PÎNCOTA - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2014-05-06 13:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS NEAGU ALEXANDRU SOCARICI DAMIAN
1 Turneu Interliga - Turneu Interliga TURNEU Stadion SEGA 2014-04-27 10:00:00 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN JUNGER ANDREAS THOMAS COSTEA ADRIAN GEORGE Iova Catalin
21 AS UNIREA ŞEITIN - S LIPOVA Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2014-04-27 15:00:00 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL JUNGER ANDREAS THOMAS LAUKO CLAUDIU COSMIN Dumitru Florin Coman Ovidiu
23 CS ŞOIMII PÎNCOTA - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2014-04-28 13:30:00 JUNGER ANDREAS THOMAS NEAGU ALEXANDRU SOCARICI DAMIAN AMANAT
22 AS AQUA VEST ARAD - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2014-04-12 15:00:00 TRABALKA KEVIN MOCANU SILVIU FLAVIU JUNGER ANDREAS THOMAS Herteg Doru BABĂU ROMULUS
22 Jun. AS AQUA VEST ARAD - Jun. B. SANICOLAU MIC Jun. liga 4 Stadion ȘOFRONEA 2014-04-12 13:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS
14 V. PEREGU MARE - P. COVĂSÂNȚ Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2014-04-13 15:00:00 DEMETER CLAUDIU IOAN JUNGER ANDREAS THOMAS ANDEA ALEXANDRU Protase Alexa
18 V. SOCODOR - N.SEBIS II Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-04-06 15:00:00 HERŢEG DORINEL JUNGER ANDREAS THOMAS PUICEA CLAUDIU GHE. Dumitru Florin SCRIDON DANIEL
20 CS ŞOIMII TAUŢ - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2014-03-29 13:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU JUNGER ANDREAS THOMAS Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
20 Jun. CS ŞOIMII TAUŢ - Jun.V.L.TEUZ Jun. liga 4 Stadion TAUȚ 2014-03-29 11:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS
12 AS MĂNĂȘTUR - GLOGOVAT 2013 Liga a 6 a Seria A Stadion VINGA 2014-03-30 13:00:00 PALCU GHEORGHE MARIUS JUNGER ANDREAS THOMAS PAL EDUARD DAVID BORA GLIGORE
19 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2014-03-23 13:00:00 HERŢEG DORINEL JUNGER ANDREAS THOMAS TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Tiulea Cornel BERAR DANIEL
19 Jun. S.SIRIA - Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Jun. liga 4 Stadion ŞIRIA 2014-03-23 11:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS
18 GLORIA CTP ARAD - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion TELECOM 2014-03-14 13:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN JUNGER ANDREAS THOMAS TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
14 CS INEU - FC UTA 2001 Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 2014-03-10 15:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS SUBA ANDREI SEBASTIAN HAIDA VALENTINA
13 FC UTA 2001 - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-03-04 13:30:00 PANTEA ANDREI ALEX. JUNGER ANDREAS THOMAS BETEA SORINA GEORGIANA
13 CS ŞOIMII PÎNCOTA - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-03-04 14:30:00 JUNGER ANDREAS THOMAS PANTEA ANDREI ALEX. BETEA SORINA GEORGIANA
17 CS VOINŢA MAILAT - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion MAILAT 2013-11-30 12:00:00 HERŢEG DORINEL IOVA CĂTĂLIN IONUT JUNGER ANDREAS THOMAS Enoiu Traian Rad Vasile
17 Jun. CS VOINŢA MAILAT - Jun. GLORIA CTP ARAD Jun. liga 4 Stadion MAILAT 2013-11-30 10:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS
16 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SP.GERMAN 2013-11-23 12:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE PANTEA ANDREI ALEX. JUNGER ANDREAS THOMAS Herteg Doru Coman Ovidiu
15 AS SC UTA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a UTA 2013-11-15 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN MOCANU SILVIU FLAVIU JUNGER ANDREAS THOMAS Ologeanu Dan VACZI GHEORGHE
11 V. PEREGU MARE - GLOGOVAT 2013 Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2013-11-17 12:00:00 DEAC IONEL ALIN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Dumitru Florin
14 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a StadionCURTICI 2013-11-09 12:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE OPITZ ROLAND LADISLAU JUNGER ANDREAS THOMAS Braniscan Ioan Marginean Valer
14 Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 - Jun. CS UNIREA SÎNTANA Jun. liga 4 StadionCURTICI 2013-11-09 10:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS
13 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-11-02 12:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Herteg Doru Vida Marcel
12 V. FELNAC - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2013-11-03 12:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU JUNGER ANDREAS THOMAS Jivan Mihai II Vida Marcel
12 CS ŞOIMII TAUŢ - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2013-10-26 13:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU ARSA EMIL JUNGER ANDREAS THOMAS Dumitru Florin CIOS DĂNUŢ
8 AS MĂNĂȘTUR - P. GHIOROC Liga a 6 a Seria A Stadion VINGA 2013-10-27 13:00:00 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL JUNGER ANDREAS THOMAS SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN Negru Marin
10 S. LIPOVA - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion LIPOVA 2013-10-20 13:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN JUNGER ANDREAS THOMAS SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN Dumitru Florin BABĂU ROMULUS
10 AS SEMLECANA SEMLAC - AS CS UTA Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2013-10-13 13:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU VESA PAVEL FLORIN JUNGER ANDREAS THOMAS Tripa Claudiu Rad Vasile
9 CS DACIA BELIU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2013-10-12 13:00:00 BOGDAN LOREDAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Apatean Adrian Marginean Valer
8 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2013-10-06 13:00:00 COVACI IOAN FLORIN JUNGER ANDREAS THOMAS COJOCARIU DAN CRISTIAN Rusan Dumitru BORA GLIGORE
8 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 4 a StadionCURTICI 2013-09-28 15:00:00 DEAC IONEL ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU JUNGER ANDREAS THOMAS Dumitru Florin BABĂU ROMULUS
8 Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 - Jun.V.L.TEUZ Jun. liga 4 StadionCURTICI 2013-09-28 13:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS
7 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2013-09-29 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Tiulea Cornel Coman Ovidiu
3 N. SEBIS - AS CS UTA Cupa Romaniei Stadion SEBIS 2013-10-02 12:30:00 HERŢEG DORINEL BUDA LEONTIN JUNGER ANDREAS THOMAS Apatean Adrian Rad Vasile
2 FC UTA 2000 - V. FELNAC Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-10-03 14:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS NEAGU ALEXANDRU SUBA ANDREI SEBASTIAN
7 AS SC UTA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a UTA 2013-09-20 17:00:00 BOGDAN LOREDAN BĂLA CASIAN ANDREI JUNGER ANDREAS THOMAS Apatean Adrian Rad Vasile
6 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-09-22 15:00:00 OLARIU LAURENŢIU JUNGER ANDREAS THOMAS GUDIU IONEL FLORIN Rusan Dumitru Coman Ovidiu
1 Turneu Interliga - Turneu Interliga Categoria Juniori D Stadion SEGA 2013-09-21 10:00:00 COSTEA ADRIAN GEORGE DEMETER CLAUDIU IOAN JUNGER ANDREAS THOMAS LAUKO CLAUDIU HAIDA V + PASLARU A
1 GLORIA CTP ARAD - FC UTA 99 Categoria Juniori C Stadion TELECOM 2013-09-26 15:00:00 HERŢEG DORINEL JUNGER ANDREAS THOMAS NAGY ZOLTAN
1 LPS ARAD - CS INEU Categoria Juniori C Stadion CSS 2013-09-26 13:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS CĂŞUŢ CRISTIAN DEMETER CLAUDIU IOAN
6 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2013-09-14 15:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU JUNGER ANDREAS THOMAS Tiulea Cornel LUCACI ADRIAN
6 Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - Jun. CS UNIREA SÎNTANA Jun. liga 4 Stadion CH. CRIȘ 2013-09-14 13:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS
5 CS FRONTIERA PILU - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2013-09-15 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL MIHOC ALINA JUNGER ANDREAS THOMAS Tripa Claudiu JUŞCĂ TEODOR
5 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-09-07 15:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU JUNGER ANDREAS THOMAS COIS PAUL ALEXANDRU Apatean Adrian BERAR DANIEL
4 AS VOINŢA MUNAR - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2013-09-08 15:00:00 OLARIU LAURENŢIU JUNGER ANDREAS THOMAS STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Mihuța Petru JIVAN MIHAI
4 AS PROGRESUL PECICA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PECICA 2013-09-01 15:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN JUNGER ANDREAS THOMAS ROTARIU PATRICK GEORGE Herteg Doru DOMIDE FLAVIUS
4 AS PROGRESUL PECICA - CS VOINŢA MAILAT Jun. liga 4 Stadion PECICA 2013-09-01 13:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS
3 CS VICTORIA ZĂBRANI - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2013-08-24 16:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU BĂLA CASIAN ANDREI JUNGER ANDREAS THOMAS Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
1 V. FELNAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Cupa Romaniei Stadion FELNAC 2013-08-28 15:30:00 JURCĂ TUDOR FLORIN NAGY ZOLTAN JUNGER ANDREAS THOMAS Tiulea Cornel CIOS DĂNUŢ
2 CS ŞOIMII TAUŢ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2013-08-17 16:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL MIHOC ALINA JUNGER ANDREAS THOMAS Buica Dumitru Marginean Valer
2 Jun. CS ŞOIMII TAUŢ - Jun. AS SEMLECANA SEMLAC Jun. liga 4 Stadion TAUȚ 2013-08-17 14:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS
1 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2013-08-10 16:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU JUNGER ANDREAS THOMAS Braniscan Ioan CIOS DĂNUŢ
1 Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - Jun. AS PROGRESUL PECICA Jun. liga 4 Stadion PĂULIŞ 2013-08-10 14:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS
33 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-06-23 16:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ IACOB NICOLAE LIVIU JUNGER ANDREAS THOMAS Ciurescu Victor BERAR DANIEL
31 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2013-06-15 09:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE JUNGER ANDREAS THOMAS ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Mihuța Petru CIOS DĂNUŢ
34 AS AQUA VEST ARAD - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-06-08 16:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN NAGY ZOLTAN JUNGER ANDREAS THOMAS Dumitru Florin JUŞCĂ TEODOR
34 Jun. AS AQUA VEST ARAD - Jun. S. TURNU Jun. liga 4 Stadion ȘOFRONEA 2013-06-08 14:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS
32 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2013-06-02 16:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU NAGY ZOLTAN JUNGER ANDREAS THOMAS Enoiu Traian JUŞCĂ TEODOR
32 Jun. CRISUL ALB SICULA - Jun. B. SANICOLAU MIC Jun. liga 4 Stadion ŞICULA 2013-06-02 14:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS
27 CS ATLETICO ARAD - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2013-06-01 09:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN JUNGER ANDREAS THOMAS IACOB NICOLAE LIVIU Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
33 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2013-06-05 16:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN JUNGER ANDREAS THOMAS NAGY ZOLTAN Dumitru Florin BIRO GABOR
30 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion NĂDAB 2013-05-26 16:00:00 HERŢEG DORINEL JUNGER ANDREAS THOMAS NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Axente Mircea GHERGHEL EMANOIL
31 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion NĂDAB 2013-05-29 16:00:00 DEAC IONEL ALIN JUNGER ANDREAS THOMAS DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Ologeanu Dan BERAR DANIEL
29 SC FC UTA II SA - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2013-05-17 16:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU VASILE IOAN ADRIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Buica Dumitru BIRO GABOR
24 FC ZIMANDU NOU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2013-05-12 16:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN MOCANU SILVIU FLAVIU JUNGER ANDREAS THOMAS Dumitru Florin Miron Marian
28 AS PROGRESUL PECICA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion PECICA 2013-05-15 16:00:00 DEAC IONEL ALIN NAGY ZOLTAN JUNGER ANDREAS THOMAS Tripa Claudiu Rad Vasile
28 Jun. AS PROGRESUL PECICA - Jun. B. SANICOLAU MIC Jun. liga 4 Stadion PECICA 2013-05-15 14:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS
26 CS UNIREA SÎNTANA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Jun. liga 4 Stadion SÂNTANA 2013-05-03 15:00:00 DEAC IONEL ALIN MOCANU SILVIU FLAVIU JUNGER ANDREAS THOMAS Dumitru Florin DOMIDE FLAVIUS
26 Jun. CS UNIREA SÎNTANA - Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 Jun. liga 4 Stadion SÂNTANA 2013-04-03 13:00:00 OPITZ ROLAND LADISLAU JUNGER ANDREAS THOMAS DEAC IONEL ALIN
25 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2013-04-27 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN JUNGER ANDREAS THOMAS TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
25 Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI - Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Jun. liga 4 Stadion ZĂBRANI 2013-04-27 13:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS
24 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-04-21 15:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN COROBAN CRISTIAN IONEL JUNGER ANDREAS THOMAS Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
24 Jun. S.SIRIA - Jun.CR.A.SICULA Jun. liga 4 Stadion ŞIRIA 2013-04-21 13:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS
23 CS SPERANŢA TURNU - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion TURNU 2013-04-13 15:00:00 DEAC IONEL ALIN BOLCAŞ ALIN CĂLIN JUNGER ANDREAS THOMAS Vatran Dorin BIRO GABOR
23 Jun. S. TURNU - Jun. CS ŞOIMII TAUŢ Jun. liga 4 Stadion TURNU 2013-04-13 13:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS
16 INTERLIGA - INTERLIGA Categoria Juniori E Stadion SEGA 2013-04-14 10:00:00 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL JUNGER ANDREAS THOMAS SAVAN GAVRIL
22 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a StadionCURTICI 2013-04-06 15:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN MOCANU SILVIU FLAVIU JUNGER ANDREAS THOMAS Tripa Claudiu DOMIDE FLAVIUS
22 Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 - Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI Jun. liga 4 StadionCURTICI 2013-04-06 13:00:00 OPITZ ROLAND LADISLAU JUNGER ANDREAS THOMAS TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
21 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion TISA NOUĂ 2013-03-30 13:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN NAGHI REMUS IONUŢ JUNGER ANDREAS THOMAS Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
21 Jun. V. TISA NOUA - Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Jun. liga 4 Stadion TISA NOUĂ 2013-03-30 11:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS
20 CS UNIREA SÎNTANA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2013-03-24 13:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN ALEXA MARIUS ANDREI JUNGER ANDREAS THOMAS Toderici Mircea LUCACI ADRIAN
20 Jun. CS UNIREA SÎNTANA - Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Jun. liga 4 Stadion SÂNTANA 2013-03-24 11:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS
18 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2013-03-23 13:00:00 DEAC IONEL ALIN JUNGER ANDREAS THOMAS NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Enoiu Traian Vida Marcel
17 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2013-03-10 13:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN BUDA LEONTIN JUNGER ANDREAS THOMAS Herteg Doru JUŞCĂ TEODOR
17 Jun. CRISUL ALB SICULA - Jun. CS ŞOIMII TAUŢ Jun. liga 4 Stadion ŞICULA 2013-03-10 11:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS
1 Cupa - Craciun Cupa Craciun Sala Pedagogic 2012-12-02 06:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN JUNGER ANDREAS THOMAS NAGY ZOLTAN
13 SC FC UTA II SA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-10-26 12:00:00 BOGDAN LOREDAN GHEORGHE VALENTIN JUNGER ANDREAS THOMAS Ologeanu Dan Cristian LEAC IOAN
6 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2012-10-29 13:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS MITITEL EMANUELA ALINA BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
10 V. SOCODOR - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2012-10-21 12:00:00 VASILE DUMITRU GHE. JUNGER ANDREAS THOMAS BULZ STEFAN Manusov Iosif BORA GLIGORE
11 CS SPERANŢA TURNU - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion TURNU 2012-10-13 12:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU PANTEA SEBASTIAN ADRIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Braniscan Ioan BABĂU ROMULUS
11 Jun. S. TURNU - Jun.S. SIRIA Jun. liga 4 Stadion TURNU 2012-10-13 10:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS
8 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2012-10-07 12:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU NAGY ZOLTAN JUNGER ANDREAS THOMAS Strengar Virgil HAMZA IOAN
2 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS INEU Cupa Romaniei Stadion TÂRNOVA 2012-10-10 12:00:00 DEAC IONEL ALIN MOCAN CIPRIAN DUMITRU JUNGER ANDREAS THOMAS Buica Dumitru LUCACI ADRIAN
9 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2012-09-30 14:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN NAGHI REMUS IONUŢ JUNGER ANDREAS THOMAS Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
9 Jun. CRISUL ALB SICULA - Jun. AS AQUA VEST ARAD Jun. liga 4 Stadion ŞICULA 2012-09-30 12:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS
6 CS RECOLTA APATEU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-09-23 14:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN MIHOC ALINA JUNGER ANDREAS THOMAS Manusov Iosif Vida Marcel
1 Turneu Interliga - Turneu Interliga Categoria Juniori E Stadion SEGA 2012-09-22 09:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS ILEA ALEXANDRU IONUŢ RAD ADRIAN SORIN Iova Catalin
5 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2012-09-16 14:00:00 VASILE DUMITRU GHE. NAGY ZOLTAN JUNGER ANDREAS THOMAS Dumitru Florin JIVAN MIHAI
6 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2012-09-08 14:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN JUNGER ANDREAS THOMAS ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Toderici Mircea Rad Vasile
6 Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - Jun. SC FC UTA II SA Jun. liga 4 Stadion CH. CRIȘ 2012-09-08 12:00:00 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL JUNGER ANDREAS THOMAS TULCAN RAUL EMIL
5 Jun. S.SIRIA - Jun. AS AQUA VEST ARAD Jun. liga 4 Stadion ŞIRIA 2012-08-29 13:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN
5 CS SPERANŢA TURNU - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion TURNU 2012-09-01 14:00:00 HERŢEG DORINEL JUNGER ANDREAS THOMAS TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Buica Dumitru Marginean Valer
2 V. ALMAŞ - SC FC UTA II ARAD SA Cupa Romaniei Stadion CIL 2012-09-05 14:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN VASILE IOAN ADRIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Buica Dumitru Rad Vasile
2 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2012-08-25 15:00:00 POPA PAUL JUNGER ANDREAS THOMAS BESCHIU CRĂCIUN DUMITRU Petrisor Gheorghe LEAC IOAN
2 CS INEU - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion INEU 2012-08-16 08:00:00 BOGDAN LOREDAN JUNGER ANDREAS THOMAS NICORAŞ VIOLETA ARIANA Mihuța Petru BIRO GABOR
2 Jun. CS INEU - Jun. SC FC UTA II SA Jun. liga 4 Stadion INEU 2012-08-16 06:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS
1 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2012-08-19 15:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL VASILE IOAN ADRIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Dumitru Florin SFĂT GHEORGHE
1 AS AQUA VEST ARAD - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2012-08-11 15:00:00 VASILE DUMITRU GHE. BOLCAŞ ALIN CĂLIN JUNGER ANDREAS THOMAS Vatran Dorin DOMIDE FLAVIUS
Inregistrari in baza de date: 226

ajf_arad