• MAKO Andrei Sebastian
  • Data nasterii: 1992-12-20
  • Domiciliul:Şepreuş
  • Inaltime: 177 (cm)
  • Arbitru din anul: 2010
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Muncitor
  • Ocupatia actuala: Muncitor
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:


Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
22 AS CETATE DEZNA - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2017-06-18 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai JUȘCÃ Teodor
21 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2017-06-11 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai PEȘTE Bogdan Dumitru
20 CS VIITORUL SATU NOU - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2017-06-03 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian TURGYAN Cătălin CALNACOV Denis Claudiu PEȘTE Bogdan Dumitru
18 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2017-06-04 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian TĂMAȘ Eugen SUCIU Andreea RUSAN Dumitru
17 CS VICTORIA SELEUŞ - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion SELEUŞ 2017-05-28 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian TĂMAȘ Eugen MAGOCS Maria Monica RUSAN Dumitru
34 A.C.S. SOCODOR - C.S.S. GLORIA ARAD Categoria Juniori D Stadion SOCODOR 2017-05-25 15:00:00 PÃTROI Ciprian MAKO Andrei Sebastian
18 CS OLIMPIA BOCSIG - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2017-05-21 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian MADA Mădălin CALNACOV Denis Claudiu MANUȘOV Iosif
22 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion PÂNCOTA 2017-05-24 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian TĂMAȘ Eugen SUCIU Andreea RUSAN Dumitru
33 CS OLIMPIA BOCSIG - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion BOCSIG 2017-05-23 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian MAGOCS Maria Monica
20 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2017-05-14 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian VESA Pavel Florin ȘUȘCĂ Andreea JIVAN Mihai Adrian
22 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion CERMEI 2017-05-13 08:00:00 MAKO Andrei Sebastian TĂMAȘ Eugen MAGOCS Maria Monica
32 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2017-05-18 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian TULCAN Raul Emil
22 ACADEMIA BROSOVSZKY - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori E Stadion CENTRAL INEU 2017-05-12 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian SUCIU Andreea
16 CS OLIMPIA BOCSIG - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2017-05-07 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian HANYECZ Dan DOBÂNDĂ Dinu JUȘCÃ Teodor
20 CS UNIREA GURAHONŢ - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2017-05-16 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu PÃCURAR Augustin
21 CS INEU - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori C Stadion CENTRAL INEU 2017-05-08 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian CRÎSTA Eusebio Antoniu PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru
29 CS OLIMPIA BOCSIG - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion BOCSIG 2017-05-04 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian SUCIU Andreea
13 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2017-04-29 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian CRÎSTA Eusebio Antoniu PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru PETRIŞOR Gheorghe
13 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion NĂDAB 2017-04-30 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CALNACOV Denis Claudiu BUDA Leontin
19 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2017-05-03 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian TĂMAȘ Eugen MAGOCS Maria Monica PÃCURAR Augustin
20 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion CERMEI 2017-05-02 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian PÃTROI Ciprian TULCAN Raul Emil
20 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU - C.S.S. GLORIA ARAD 2007 Categoria Juniori E Stadion CENTRAL INEU 2017-04-28 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian DEHELEAN Patrick Alin
12 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2017-04-23 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel SUCIU Andreea PÃCURAR Augustin
18 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2017-04-26 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian TULCAN Raul Emil BORLEA Emanuel MIRON Marian
26 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2017-04-20 14:00:00 TĂMAȘ Eugen MAKO Andrei Sebastian
18 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion CERMEI 2017-04-18 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu
13 CS UNIREA GURAHONŢ - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2017-04-09 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian GROȘAN Tudor Ștefan MADA Mădălin RUSAN Dumitru
11 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2017-04-08 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian DEHELEAN Patrick Alin BORLEA Emanuel JUȘCÃ Teodor
16 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2017-04-12 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian KOVACS Attila SZABO Mate MIHUŢA Petre
24 CS OLIMPIA BOCSIG - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion BOCSIG 2017-04-11 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian SUCIU Andreea
16 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion CENTRAL INEU 2017-04-07 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian SUCIU Andreea
10 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - F.C. SÂNTANA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion NĂDAB 2017-04-02 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian DISTA Denis DREGHICI Flavius Cristian MANUȘOV Iosif
15 CS UNIREA GURAHONŢ - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2017-04-05 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel SUCIU Andreea RUSAN Dumitru
22 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2017-04-04 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian TULCAN Raul Emil
22 CS OLIMPIA BOCSIG - ATLETICO 2007 Categoria Juniori D Stadion BOCSIG 2017-03-30 14:00:00 BERARIU Lucian Mihai MAKO Andrei Sebastian
14 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2017-03-29 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian DOBÂNDĂ Dinu PETROVAN Florin JIVAN Mihai
15 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2017-03-27 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu
20 CS OLIMPIA BOCSIG - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion BOCSIG 2017-03-23 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian SUCIU Andreea
21 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Categoria Juniori D Stadion CERMEI 2017-03-28 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian BERARIU Lucian Mihai
14 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori E Stadion CENTRAL INEU 2017-03-24 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian CRÎSTA Eusebio Antoniu
13 C.S. ŞICULA 2016 - CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2017-03-22 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian PÃTROI Ciprian SUCIU Andreea RUSAN Dumitru
19 ACADEMIA BROSOVSZKY - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori D Stadion CENTRAL INEU 2017-03-16 13:30:00 MAKO Andrei Sebastian SUCIU Andreea
13 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2017-03-17 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian SUCIU Andreea
12 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - C.S. ŞICULA 2016 Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2017-03-15 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel SUCIU Andreea MIHUŢA Petre
11 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion CH. CRIȘ 2016-11-28 12:30:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel
11 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2016-11-30 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
10 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2016-11-21 12:30:00 MAKO Andrei Sebastian PÃTROI Ciprian SUCIU Andreea
15 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori D Stadion ŞIMAND 2016-11-19 08:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
9 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - C.S.S. GLORIA ARAD 2006 Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2016-11-18 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian TULCAN Raul
9 CS INEU - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion CENTRAL INEU 2016-11-14 12:30:00 MAKO Andrei Sebastian BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț
13 CS ŞOIMII ŞIMAND - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion ŞIMAND 2016-11-11 12:30:00 MAKO Andrei Sebastian PÃTROI Ciprian
15 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2016-11-17 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
15 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2016-11-17 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
9 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Liga a 6 a Seria B Stadion NĂDAB 2016-11-06 11:00:00 MAKO Andrei Sebastian PANTEA Sebastian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
8 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion CERMEI 2016-11-07 12:30:00 MAKO Andrei Sebastian PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu
13 CS OLIMPIA BOCSIG - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion BOCSIG 2016-11-10 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
12 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2016-11-03 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
12 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion CERMEI 2016-11-04 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
10 AS AQUA VEST ARAD - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2016-10-29 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian DREGHICI Flavius Cristian LOVAS Alexandru HERȚEG Doru
10 AS STEAUA GRĂNICERI - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-10-30 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel MIRON Marian
11 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - AS DOROBANŢI Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2016-11-02 11:00:00 MAKO Andrei Sebastian PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu JUȘCÃ Teodor
10 CS INEU - UTA B.D. 2003 Categoria Juniori C Stadion CENTRAL INEU 2016-10-31 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel TULCAN Raul
10 ACADEMIA BROSOVSZKY - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori D Stadion CENTRAL INEU 2016-10-27 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
11 CS OLIMPIA BOCSIG - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Categoria Juniori D Stadion BOCSIG 2016-11-01 12:30:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
9 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2016-10-23 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian PÃTROI Ciprian TULCAN Raul RUSAN Dumitru
7 F.C. SÂNTANA 2016 - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2016-10-22 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel TULCAN Raul FORTON Nicuşor
10 C.S. ŞICULA 2016 - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2016-10-26 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian PÃTROI Ciprian TULCAN Raul RUSAN Dumitru
6 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori C Stadion CERMEI 2016-10-24 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian PÃTROI Ciprian TULCAN Raul
5 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2016-10-21 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
7 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-10-09 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian ANDEA Alexandru BORLEA Emanuel PETRIŞOR Gheorghe
8 CS ŞOIMII ŞIMAND - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2016-10-12 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian ANDEA Alexandru PÃTROI Ciprian MIHUŢA Petre
4 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion CH. CRIȘ 2016-10-10 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel SUCIU Andreea
7 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2016-10-05 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel SUCIU Andreea PÃCURAR Augustin
3 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion CERMEI 2016-10-03 13:30:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel
5 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion CERMEI 2016-10-04 13:30:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
4 CS VICTORIA SELEUŞ - F.C. SÂNTANA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion SELEUŞ 2016-10-02 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel PÃTROI Ciprian RUSAN Dumitru
4 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2016-09-29 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel
4 CS ŞOIMII ŞIMAND - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion ŞIMAND 2016-09-30 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel
6 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS DOROBANŢI Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2016-09-28 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian PÃTROI Ciprian PANTEA Sebastian JIVAN Mihai
2 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori C Stadion CH. CRIȘ 2016-09-26 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel SUCIU Andreea
2 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori D Stadion CERMEI 2016-09-27 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
3 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion NĂDAB 2016-09-25 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian CALNACOV Denis Claudiu PANTEA Sebastian GYENGYE Iosif
1 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2016-09-23 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
1 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2016-09-19 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel SUCIU Andreea
1 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2016-09-20 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
2 CS OLIMPIA BOCSIG - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion BOCSIG 2016-09-22 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
5 C.S. ŞICULA 2016 - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2016-09-21 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian PÃTROI Ciprian SUCIU Andreea RUSAN Dumitru
4 CS VIITORUL SATU NOU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2016-09-17 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian COJOCARIU Dan Cristian VESA Pavel Florin TIULEA Cornel
2 C.S. ŞICULA 2016 - AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion ŞICULA 2016-09-18 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu PÃCURAR Augustin
3 AS CETATE DEZNA - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-09-11 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARSA Emil PÃTROI Ciprian RUSAN Dumitru
4 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2016-09-14 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta BABĂU Romulus
2 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2016-09-04 14:00:00 IOVA Cătălin Ionuț MAKO Andrei Sebastian DOBÂNDĂ Dinu BABĂU Romulus
3 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2016-09-07 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru DEHELEAN Patrick Alin RUSAN Dumitru
1 CS BELIU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2016-08-28 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MAKO Andrei Sebastian JUȘCÃ Teodor
2 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS DOROBANŢI Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2016-08-31 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian DOBÂNDĂ Dinu PANTEA Sebastian PETRIŞOR Gheorghe
1 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS PODGORIA GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2016-08-24 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel TURGYAN Cătălin MANUȘOV Iosif
1 CS FRONTIERA PILU - AS STEAUA GRĂNICERI Cupa Romaniei Stadion PILU 2016-08-21 14:30:00 TRIF Cristian Alin MAKO Andrei Sebastian DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin
5 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2016-06-11 15:00:00 DEAC Ionel Alin RADU Paul MAKO Andrei Sebastian JIVAN Mihai
23 CS ATLETICO ARAD - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-05-28 08:00:00 ARDELEAN Mircea Florin IACOB Nicolae Liviu MAKO Andrei Sebastian COMAN Ovidiu
2 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2016-05-22 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel CĂTANĂ Paul RUSAN Dumitru
21 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS PODGORIA GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2016-05-26 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian TOMUȚ Cristian BERARIU Lucian Mihai RUSAN Dumitru
22 CS INEU - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion INEU 2016-05-23 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel
1 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion ŞIRIA 2016-05-14 15:00:00 RIȚA Flavius Ionel MAKO Andrei Sebastian TURGYAN Cătălin SFÃT Gheorghe
22 CS INEU - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori E Stadion INEU 2016-05-13 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
18 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2016-05-07 15:00:00 BURCĂ Daniel Adrian MAKO Andrei Sebastian PANTEA Andrei Alex. MANUȘOV Iosif
20 CS ŞOIMII ŞIMAND - PRO GURBA Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2016-05-12 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian ANDEA Alexandru BORLEA Emanuel GYENGYE Iosif
26 CS INEU - C.S.S. GLORIA ARAD 1 Categoria Juniori D Stadion INEU 2016-05-04 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian
26 KICKERS CH. CRIS - C.S. OLIMPIA BUJAC Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2016-05-05 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian PÃTROI Ciprian
20 KICKERS CH. CRIS - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2017-05-05 14:00:00 PÃTROI Ciprian MAKO Andrei Sebastian
19 CS ATLETICO ARAD - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-23 08:00:00 JURCĂ Tudor Florin MAKO Andrei Sebastian DUMITRU Flavia Daniela BUDA Leontin
19 CS SPERANŢA TURNU - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-04-23 14:00:00 VASILE Ioan Adrian STANCIU Mihai Vlăduț MAKO Andrei Sebastian VĂTRAN Dorin
17 CS VICTORIA SELEUŞ - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SELEUŞ 2016-04-24 14:00:00 PANĂ Natanael PÃTROI Ciprian MAKO Andrei Sebastian TĂNĂSESCU Romulus Cristian
24 KICKERS CH. CRIS - ATLETICO 2004 Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2016-04-25 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel
18 CS OLIMPIA BOCSIG - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori E Stadion BOCSIG 2016-04-22 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian
18 KICKERS CH. CRIS - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2016-04-25 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel
16 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion ŞIRIA 2016-04-16 14:00:00 DEAC Ionel Alin TOMUȚ Cristian MAKO Andrei Sebastian HERȚEG Doru
17 CS OLIMPIA BOCSIG - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2016-04-21 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel DEHELEAN Patrick Alin PÃCURAR Augustin
22 KICKERS CH. CRIS - C.S.S. GLORIA ARAD 2 Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2016-04-18 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian
17 CS UNIREA SÎNTANA - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori E Stadion SÂNTANA 2016-04-15 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian PÃTROI Ciprian
15 CS ŞOIMII LIVADA - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2016-04-10 08:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel COMAN Ovidiu
16 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2016-04-14 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian DOBÂNDĂ Dinu TURGYAN Cătălin MANUȘOV Iosif
16 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2016-04-09 08:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
16 KICKERS CH. CRIS - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2016-04-11 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian
14 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2016-04-02 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel OLOGEANU Dan
15 PRO GURBA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2016-04-07 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel RUSAN Dumitru
13 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - AS PODGORIA ŞIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2016-03-26 09:00:00 MAKO Andrei Sebastian ȘUȘCÃ Nicoleta RADU Paul BUDA Leontin
14 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2016-03-31 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian PÃTROI Ciprian BORLEA Emanuel PÃCURAR Augustin
14 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2016-03-26 11:00:00 MAKO Andrei Sebastian RADU Paul
14 CS SPERANŢA TURNU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-03-19 13:00:00 RIȚA Flavius Ionel ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian TODERICI Mircea
13 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2016-03-24 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel MIHUŢA Petre
12 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - CS INEU Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2016-03-12 09:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian
12 CS OLIMPIA BOCSIG - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion BOCSIG 2016-03-11 14:30:00 ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian
13 CS SPERANŢA TURNU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-11-21 12:00:00 BOGDAN Loredan BOLCAȘ Alin Călin MAKO Andrei Sebastian BORA Gligore
11 KICKERS CH. CRIS - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2015-11-26 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel
11 KICKERS CH. CRIS - ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2015-11-23 13:30:00 MAKO Andrei Sebastian PÃTROI Ciprian
10 N. SEBIS II - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2015-11-14 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel TOMUȚ Cristian PETRIȘOR Gheorghe
10 O. BOCSIG - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2015-11-19 12:00:00 JURCĂ Tudor Florin MAKO Andrei Sebastian BOLDOR Sebastian Mircea RUSAN Dumitru
10 CS INEU - ACS SIRIA Categoria Juniori C Stadion INEU 2015-11-16 13:30:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel TOMUȚ Cristian
10 CS INEU - S.LIPOVA Categoria Juniori D Stadion INEU 2015-11-18 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
10 CS INEU - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori E Stadion INEU 2015-11-13 13:30:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
11 CS SPERANŢA TURNU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-11-07 12:00:00 COROBAN Cristian Ionel VESA Pavel Florin MAKO Andrei Sebastian PETRIȘOR Gheorghe
9 CS MONEASA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2015-11-08 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian TĂMAȘ Eugen BORLEA Emanuel PETRIȘOR Gheorghe
9 U.GURAHONT - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2015-11-12 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian TOMUȚ Cristian PÃTROI Ciprian RUSAN Dumitru
8 G. CERMEI - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2015-10-31 13:00:00 OLARIU Laurențiu MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel APĂTEAN Adrian
8 G. CERMEI - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2015-11-05 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel TOMUȚ Cristian MAKO Andrei Sebastian RUSAN Dumitru
8 N. SEBIS - ATLETICO 2007 Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2015-11-04 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
8 KICKERS CH. CRIS - N. SEBIS Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2015-10-02 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
8 CS INEU - ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion INEU 2015-10-30 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
9 CS SPERANŢA TURNU - AS DOROBANTI Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-10-24 13:00:00 RIȚA Flavius Ionel ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian SFÃT Gheorghe
7 AS PRO GURBA - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2015-10-29 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARSA Emil CĂTANĂ Paul PÃCURAR Augustin
6 CITYZENS - Jun. AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNICOLAU MIC 2015-10-18 09:00:00 MIHOC Alina DUMITRU Flavia Daniela MAKO Andrei Sebastian RAD Vasile
6 G. CERMEI - O. BOCSIG Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2015-10-22 13:00:00 TOMUȚ Cristian BORLEA Emanuel MAKO Andrei Sebastian RUSAN Dumitru
6 KICKERS CH. CRIS - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2015-10-19 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
5 N. SEBIS - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria A Stadion SEBIS 2015-10-10 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel COVACI Sergiu Cristian FORTON Nicușor
5 V. ALMAŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion ALMAS 2015-10-15 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel PÃCURAR Augustin
5 CS INEU - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion INEU 2015-10-12 14:00:00 TOMUȚ Cristian MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
4 CITYZENS - REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion MOTORUL 2015-10-04 09:00:00 MOCANU Silviu Flaviu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MAKO Andrei Sebastian LOVAS Iosif Ioan
6 V.LUNCA TEUZ CERMEI - AS PRO GURBA Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2015-10-08 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel PEȘTE Bogdan Dumitru
4 KICKERS CH. CRIS - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2015-10-07 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
4 KICKERS CH. CRIS - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2015-10-05 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian
3 V.LUNCA TEUZ CERMEI - S.LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion CERMEI 2015-09-26 15:00:00 VASI Alexandru Iulian MAKO Andrei Sebastian MONA Sergiu Laurențiu MANUȘOV Iosif
5 AS PRO GURBA - P. GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2015-10-01 13:00:00 PÃTROI Ciprian ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian MAKO Andraș
3 CS INEU - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori E Stadion INEU 2015-09-25 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
3 P. SIRIA - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion ŞIRIA 2015-09-19 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian ANDEA Alexandru ARDELEAN Ioan Viorel FORTON Nicușor
2 KICKERS CH. CRIS - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2015-09-18 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
2 L. TEUZ II - V. NADLAC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2015-09-12 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel PÃTROI Ciprian CIURESCU Victor
1 CS INEU - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion INEU 2015-09-14 16:15:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
1 KICKERS CH. CRIS - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2015-09-16 15:00:00 PÃTROI Ciprian MAKO Andrei Sebastian
2 V.LUNCA TEUZ CERMEI - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2015-09-10 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel ARDELEAN Ioan Viorel PÃCURAR Augustin
1 N. SEBIS II - CS BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2015-09-05 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian TOMUȚ Cristian ARDELEAN Ioan Viorel PETRIȘOR Gheorghe
1 AS PRO GURBA - U. GURAHONT Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2015-09-03 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel MAKO Andraș
30 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-06-28 16:00:00 TRIF Cristian Alin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MAKO Andrei Sebastian DUMITRU Florin MAKO Andraș
29 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2015-06-20 09:00:00 BOLCAȘ Alin Călin BETEA Sorina Georgiana MAKO Andrei Sebastian CIURESCU Victor MÃRGINEAN Valer
28 FC ZIMANDU NOU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2015-06-14 16:00:00 OLARIU Laurențiu MAKO Andrei Sebastian DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin MÂNDRU Ștefan
27 CS ATLETICO ARAD - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-06-06 09:00:00 RIȚA Flavius Ionel MAKO Andrei Sebastian TAKATS Cristian Flavius MIHUȚA Petru MAKO Andraș
25 V.LUNCA TEUZ CERMEI - N. SEBIS Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2015-06-03 16:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel MORAR Daniel MAKO Andraș
18 AS DOROBANTI - S. Livada Liga a 6 a Seria A Stadion Dorobanti 2015-05-30 16:00:00 IACOB Nicolae Liviu GUDIU Ionel Florin MAKO Andrei Sebastian COMAN Ovidiu
18 CITYZENS - R. HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion MOTORUL 2015-05-31 09:00:00 DEMETER Claudiu Ioan NICORAȘ Violeta Ariana MAKO Andrei Sebastian MIHUȚA Petru
24 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-06-04 16:00:00 MAKO Andrei Sebastian MORAR Daniel BORLEA Emanuel MAKO Andraș
24 GLOGOVAT 2013 - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-05-16 16:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL GUDIU IONEL FLORIN MAKO ANDREI SEBASTIAN Tiulea Cornel DOMIDE FLAVIUS
22 V.LUNCA TEUZ CERMEI - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2015-05-17 09:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN MORAR DANIEL BORLEA EMANUEL Mako Andras
22 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - N. SEBIS Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-05-21 16:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN MORAR DANIEL Mako Andras
23 CS ATLETICO ARAD - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-05-09 09:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL ANICULĂESEI MIHAI CORNEL MAKO ANDREI SEBASTIAN Herteg Doru Coman Ovidiu
23 CS SPERANŢA TURNU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-05-09 16:00:00 OLARIU LAURENŢIU ROTARIU PATRICK GEORGE MAKO ANDREI SEBASTIAN Bondar Mircea Peste Bogdan
21 O. BOCSIG - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2015-05-14 16:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN MORAR DANIEL BORLEA EMANUEL Mako Andras
21 CS SPERANŢA TURNU - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-04-25 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN JUNGER ANDREAS THOMAS MAKO ANDREI SEBASTIAN Toderici Mircea BABĂU ROMULUS
19 V.LUNCA TEUZ CERMEI - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2015-04-30 15:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN ARDELEAN IOAN VIOREL Mako Andras
20 AS ALUNIŞ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-04-18 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN Ologeanu Dan Peste Bogdan
18 V.LUNCA TEUZ CERMEI - U. GURAHONT Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2015-04-19 09:00:00 ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN MORAR DANIEL Mako Andras
17 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-04-16 15:00:00 ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN Gornic Mircea
16 AS VICTORIA LUNCA TEUZ - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2015-04-05 09:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL PĂTROI CIPRIAN Mako Andras
16 O. BOCSIG - N. SEBIS Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2015-04-09 15:00:00 ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN Mako Andras
17 CS ATLETICO ARAD - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-03-28 09:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MAKO ANDREI SEBASTIAN Ologeanu Dan Peste Bogdan
17 GLOGOVAT 2013 - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-03-28 13:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN COROBAN CRISTIAN IONEL MAKO ANDREI SEBASTIAN Petrisor Gheorghe Marginean Valer
15 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - U. GURAHONT Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-04-02 15:00:00 ARDELEAN IOAN VIOREL PĂTROI CIPRIAN MAKO ANDREI SEBASTIAN Mako Andras
15 CS INEU - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion INEU 2015-03-30 14:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL PĂTROI CIPRIAN
15 N. SEBIS - CS INEU Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2015-03-16 14:30:00 ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN
15 CS RECOLTA APATEU - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-11-23 12:00:00 GHEORGHE VALENTIN HANYECZ DAN MAKO ANDREI SEBASTIAN Petrisor Gheorghe Mako Andras
14 O. BOCSIG - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-11-15 12:00:00 DEAC IONEL ALIN BONDAR DANIEL MAKO ANDREI SEBASTIAN Ciurescu Victor BORA GLIGORE
12 N. SEBIS - P. SIRIA Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2014-11-19 13:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN
13 V. SOCODOR - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-11-09 12:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL RIŢA FLAVIUS IONEL MAKO ANDREI SEBASTIAN Jivan Mihai II BORA GLIGORE
11 N. SEBIS II - V. LUNCA TEUZ Juniori 1 Seria B Stadion SEBIS 2014-11-13 12:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN TOMUT CRISTIAN Rusan Dumitru
11 CS INEU - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion INEU 2014-11-07 13:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN TOMUT CRISTIAN
12 CS ŞOIMII ŞIMAND - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2014-10-31 13:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE MAKO ANDREI SEBASTIAN POPAN BOGDAN ALEX. Ciurescu Victor BORA GLIGORE
10 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - O. BOCSIG Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2014-11-06 12:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN SERAN IOANA LOREDANA Mako Andras
10 N. SEBIS II - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2014-11-05 13:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN
11 O. BOCSIG - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-10-26 13:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL NAGHI REMUS IONUŢ MAKO ANDREI SEBASTIAN Manusov Iosif Lovas Iosif
9 N. SEBIS II - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion SEBIS 2014-10-30 13:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN TOMUT CRISTIAN Rusan Dumitru
10 AS STEAUA GRĂNICERI - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2014-10-19 13:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU LAUKO CLAUDIU COSMIN MAKO ANDREI SEBASTIAN Gornic Mircea BORA GLIGORE
8 U.GURAHONT - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2014-10-23 13:00:00 BERARIU LUCIAN MIHAI MAKO ANDREI SEBASTIAN SERAN IOANA LOREDANA Mako Andras
9 CS ATLETICO ARAD - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-10-11 09:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL ROTARIU PATRICK GEORGE MAKO ANDREI SEBASTIAN Dumitru Florin Tarlea Mihai
7 O. BOCSIG - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2014-10-16 13:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN TAMAS EUGEN Rusan Dumitru
6 CS BELIU - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2014-10-05 13:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN DRAIA DARIUS BORA GLIGORE
6 V.LUNCA TEUZ CERMEI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2014-10-05 09:00:00 PĂTROI CIPRIAN MAKO ANDREI SEBASTIAN TAMAS EUGEN Mako Andras
7 P. GHIOROC - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2014-09-27 15:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL POPA PAUL MAKO ANDREI SEBASTIAN Biro Gabor jr. SFĂT GHEORGHE
5 O. BOCSIG - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2014-10-02 13:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN Mako Andras
5 N. SEBIS - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2014-10-01 14:00:00 ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN
6 CS RECOLTA APATEU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-09-21 15:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN NAGY ZOLTAN MAKO ANDREI SEBASTIAN Gornic Mircea GYENGE IOSIF
4 AS VICTORIA LUNCA TEUZ - P. SIRIA Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2014-09-21 12:00:00 ARDELEAN IOAN VIOREL TOMUT CRISTIAN MAKO ANDREI SEBASTIAN Mako Andras
4 CS INEU II - UTA B.D. 2000 Categoria Juniori C Stadion INEU 2014-09-25 15:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN
4 CS INEU II - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion INEU 2014-09-22 15:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL
5 CS ATLETICO ARAD - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-09-13 09:00:00 BOGDAN LOREDAN POPA PAUL MAKO ANDREI SEBASTIAN Mihuța Petru Mako Andras
5 GLOGOVAT 2013 - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2014-09-13 15:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT MAKO ANDREI SEBASTIAN Apatean Adrian Peste Bogdan
3 N. SEBIS II - O. BOCSIG Juniori 1 Seria B Stadion SEBIS 2014-09-18 15:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL TOMUT CRISTIAN Mako Andras
4 CS RECOLTA APATEU - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-09-07 15:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN MAKO ANDREI SEBASTIAN Protase Alexa ŞCHIOPU PETRE
29 AC ŞAGU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2014-06-21 16:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL CRISTEA EMIL IOAN MAKO ANDREI SEBASTIAN Herteg Doru BABĂU ROMULUS
28 S. LIPOVA - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion LIPOVA 2014-06-14 16:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN VESA PAVEL FLORIN MAKO ANDREI SEBASTIAN Dehelean Nicolae HAMZA IOAN
27 CS SPERANŢA TURNU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-06-07 16:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN MAKO ANDREI SEBASTIAN Ciurescu Victor BABĂU ROMULUS
20 GLOGOVAT 2013 - AS DOROBANTI Liga a 6 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2014-05-31 16:00:00 BOGDAN LOREDAN PUICEA CLAUDIU GHE. MAKO ANDREI SEBASTIAN BERAR DANIEL
19 V. PEREGU MARE - CS REGAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2014-05-23 16:00:00 KOCSIS EDUARD MAKO ANDREI SEBASTIAN MATEUT CALIN Tiulea Cornel
27 Jun. V. LUNCA TEUZ - Jun. ACS UTA BD Jun. liga 4 Stadion CERMEI 2014-05-17 15:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN SERAN IOANA LOREDANA TOMUT CRISTIAN
24 AS VINGA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2014-05-18 16:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU MAKO ANDREI SEBASTIAN Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
18 AS MĂNĂȘTUR - AS DOROBANTI Liga a 6 a Seria A Stadion VINGA 2014-05-18 12:00:00 PALCU GHEORGHE MARIUS DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU MAKO ANDREI SEBASTIAN Dehelean Nicolae
26 AS PROGRESUL PECICA - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion PECICA 2014-05-10 16:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN MAKO ANDREI SEBASTIAN Ologeanu Dan Cristian CIOS DĂNUŢ
26 Jun. AS PROGRESUL PECICA - Jun. F.O.SP.GERMAN Jun. liga 4 Stadion PECICA 2014-05-10 14:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN
16 GLOGOVAT 2013 - GL.SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2014-05-03 16:00:00 KOCSIS EDUARD MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN SFĂT GHEORGHE
21 CS ATLETICO ARAD - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-04-26 09:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL COROBAN CRISTIAN IONEL MAKO ANDREI SEBASTIAN Tiulea Cornel SCRIDON DANIEL
20 AS VOINŢA MUNAR - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-04-19 15:00:00 OLARIU LAURENŢIU ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN Dumitru Florin VACZI GHEORGHE
14 P. GHIOROC - V.LUNCA TEUZ II Liga a 6 a Seria A Stadion GHIOROC 2014-04-12 15:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN Forton Nicusor
13 GLOGOVAT 2013 - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2014-04-05 15:00:00 DEAC IONEL ALIN MAKO ANDREI SEBASTIAN SANDU ROLAND SFĂT GHEORGHE
17 CS ATLETICO ARAD - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-03-29 09:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN VASILE IOAN ADRIAN MAKO ANDREI SEBASTIAN Tripa Claudiu Coman Ovidiu
16 CS SPERANŢA TURNU - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-03-22 13:00:00 OLARIU LAURENŢIU VESA PAVEL FLORIN MAKO ANDREI SEBASTIAN Petrisor Gheorghe VACZI GHEORGHE
15 CS SPERANŢA TURNU - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2013-11-23 12:00:00 MAKO ANDRAS GUDIU IONEL FLORIN MAKO ANDREI SEBASTIAN Vatran Dorin Rosu Eugen
9 AS DOROBANTI - GLOGOVAT 2013 Liga a 6 a Seria A Stadion Dorobanti 2013-11-02 12:00:00 MAKO ANDRAS HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MAKO ANDREI SEBASTIAN CIOS DĂNUŢ
8 V. SEMLAC - AS DOROBANTI Liga a 6 a Seria A Stadion SEMLAC 2013-10-26 13:00:00 MAKO ANDRAS KOCSIS EDUARD MAKO ANDREI SEBASTIAN Rusan Dumitru
7 P. GHIOROC - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion GHIOROC 2013-10-19 13:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN MAKO ANDRAS MAKO ANDREI SEBASTIAN Ciurescu Victor
6 U.GURAHONT - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion GURAHONT 2013-10-13 13:00:00 MAKO ANDRAS ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN Ciurescu Victor
4 N. SEBIS - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2013-10-11 14:30:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL SERAN IOANA LOREDANA
5 L. TEUZ II - AS MĂNĂȘTUR Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2013-10-05 09:00:00 MAKO ANDRAS KOCSIS EDUARD MAKO ANDREI SEBASTIAN CIOS DĂNUŢ
3 N. SEBIS - AS VINGA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2013-10-07 14:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL MANG VLAD MIHAI
3 CS INEU - V. FELNAC Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2013-10-10 14:30:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN MANG VLAD MIHAI SERAN IOANA LOREDANA
3 CS INEU - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 2013-10-04 14:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN SERAN IOANA LOREDANA MANG VLAD MIHAI
7 ATLETICO ARAD - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2013-09-28 09:00:00 MAKO ANDRAS MOCANU SILVIU FLAVIU MAKO ANDREI SEBASTIAN Biro Gabor jr. SCRIDON DANIEL
4 GLOGOVAT 2013 - S. Livada Liga a 6 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2013-09-28 15:00:00 MAKO ANDRAS MAKO ANDREI SEBASTIAN CIUCA ROBERT Axente Mircea
2 N. SEBIS - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2013-09-30 15:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN MAKO ANDRAS ARDELEAN IOAN VIOREL
2 CS INEU - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2013-10-03 14:30:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL MANG VLAD MIHAI
2 P. GHIOROC - P. COVĂSÂNȚ Liga a 6 a Seria A Stadion GHIOROC 2013-09-14 15:00:00 MAKO ANDRAS MAKO ANDREI SEBASTIAN DRÎMBE DENIS ALEX SFĂT GHEORGHE
2 CS MONEASA - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2013-09-15 09:00:00 MAKO ANDRAS MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL Negru Marin
1 V. SELEUS - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2013-09-08 15:00:00 MAKO ANDRAS MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL Axente Mircea
3 AS ALUNIŞ - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2013-08-31 16:00:00 MAKO ANDRAS MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL Axente Mircea SFĂT GHEORGHE
1 CS ATLETICO ARAD - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2013-08-17 09:00:00 MAKO ANDRAS MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL Bondar Mircea VACZI GHEORGHE
33 FC ZIMANDU NOU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2013-06-23 16:00:00 MAKO ANDRAS NAGY ZOLTAN MAKO ANDREI SEBASTIAN Herteg Doru MÂNDRU ŞTEFAN
27 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2013-06-01 16:00:00 MAKO ANDRAS MAKO ANDREI SEBASTIAN SICLOVAN PAUL ALEX. Ciurescu Victor Rosu Eugen
16 P. GHIOROC - V. FELNAC Liga a 6 a Seria A Stadion GHIOROC 2013-05-25 16:00:00 MAKO ANDRAS TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN MAKO ANDREI SEBASTIAN Apatean Adrian
16 UNIREA SILINDIA - U. GURAHONT Liga a 6 a Seria B Stadion SILINDIA 2013-05-26 16:00:00 MAKO ANDRAS SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN MAKO ANDREI SEBASTIAN BORA GLIGORE
25 CS ATLETICO ARAD - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2013-05-18 09:00:00 MAKO ANDRAS MIHOC ALINA MAKO ANDREI SEBASTIAN Herteg Doru BABĂU ROMULUS
15 AS HĂLMAGIU - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2013-05-19 16:00:00 MAKO ANDRAS BERARIU LUCIAN MIHAI MAKO ANDREI SEBASTIAN Rusan Dumitru
14 UNIREA SILINDIA - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion SILINDIA 2013-05-12 16:00:00 MAKO ANDRAS ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN Rusan Dumitru
23 O. BUJAC - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2013-05-04 14:00:00 MAKO ANDRAS MAKO ANDREI SEBASTIAN GOIA STEFAN FLORIN Braniscan Ioan ŞCHIOPU PETRE
13 CS REGAL HORIA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2013-04-28 15:00:00 MAKO ANDRAS MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL BIZĂU BODNĂRAŞ
12 N. SEBIS - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2013-04-21 15:00:00 MAKO ANDRAS MAKO ANDREI SEBASTIAN PÂSLARU ANDREI Manusov Iosif
10 UNIREA SILINDIA - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SILINDIA 2013-04-07 15:00:00 MAKO ANDRAS MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL ŞCHIOPU PETRE
19 AS VOINŢA MACEA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2013-03-31 13:00:00 MAKO ANDRAS CĂŞUŢ CRISTIAN MAKO ANDREI SEBASTIAN Ciurescu Victor Tarlea Mihai
18 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2013-03-24 13:00:00 MAKO ANDRAS MAKO ANDREI SEBASTIAN CÎRMACI FILIP SERGIU Bondar Mircea VACZI GHEORGHE
12 N. SEBIS - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2013-03-19 14:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN BERARIU LUCIAN MIHAI ARDELEAN IOAN VIOREL
17 FC ZIMANDU NOU - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2013-03-10 13:00:00 MAKO ANDRAS MOCANU SILVIU FLAVIU MAKO ANDREI SEBASTIAN Dehelean Nicolae BERAR DANIEL
11 KICKERS CH. CRIS - ATLETICO 2003 Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2013-03-11 14:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN
15 FC ZIMANDU NOU - FC SÎNLEANI Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2012-11-25 12:00:00 MAKO ANDRAS RIŢA FLAVIUS IONEL MAKO ANDREI SEBASTIAN Mihuța Petru PĂCURAR AUGUSTIN
10 KICKERS CH. CRIS - LPS 2003 ARAD Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2012-11-22 13:30:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN
10 KICKERS CH. CRIS - FC UTA 2002 Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2012-11-26 13:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN
14 O. BUJAC - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2012-11-17 11:00:00 MAKO ANDRAS ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN Ologeanu Dan HAMZA IOAN
12 ATLETICO ARAD - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2012-11-03 08:00:00 MAKO ANDRAS MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL Apatean Adrian VACZI GHEORGHE
7 N. SEBIS - FC UTA 98 Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2012-11-05 13:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN NEGREA RAZVAN IOAN CRISTEA DANIEL PAUL
8 V. CHERELUŞ - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2012-10-28 12:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN NAGY ZOLTAN KOVACS OLIVER Tiulea Cornel
6 N. SEBIS - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2012-10-31 14:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN CRISTEA DANIEL PAUL NEGREA RAZVAN IOAN
10 FC SÎNLEANI - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2012-10-20 08:00:00 HERŢEG DORINEL MADA MADALIN MAKO ANDREI SEBASTIAN Apatean Adrian Marginean Valer
5 N. SEBIS - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2012-10-22 13:30:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL NEGREA RAZVAN IOAN
9 AS VOINŢA MACEA - OL. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2012-10-14 12:00:00 MAKO ANDRAS MAKO ANDREI SEBASTIAN BULZ STEFAN Bondar Mircea HAMZA IOAN
4 N. SEBIS - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2012-10-17 13:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL NEGREA RAZVAN IOAN
10 Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - Jun. CS INEU Jun. liga 4 Stadion CH. CRIȘ 2012-10-06 10:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL NEGREA RAZVAN IOAN
4 V. CHERELUŞ - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2012-09-30 14:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN PAL EDUARD DAVID PÂSLARU ANDREI Forton Nicusor
2 KICKERS CH. CRIS - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2012-09-29 08:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN
3 AS HĂLMAGIU - U. SILINDIA Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2012-09-23 14:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN MADA MADALIN ARDELEAN IOAN VIOREL Rad Vasile
1 AS STEAUA GRĂNICERI - CS ŞOIMII ŞIMAND Cupa Romaniei Stadion GRĂNICERI 2012-08-12 15:00:00 MAKO ANDRAS SICLOVAN PAUL ALEX. MAKO ANDREI SEBASTIAN Gornic Mircea BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 33 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2012-06-24 15:00:00 Bogdan Loredan Mihoc Alina Mako Andrei Sebastian Rosca Mircea Vida Marcel
ETAPA 32 CS RECOLTA APATEU - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2012-06-17 15:00:00 Vasi Alexandru Iulian Protase Alexa Marian Mako Andrei Sebastian Bîndea Petru Marginean Valer
ETAPA 31 AS FLACĂRA ŢIPAR - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2012-06-09 15:00:00 Tănăsescu Romulus Cristian Şeran Ioana Loredana Mako Andrei Sebastian Rusan Dumitru GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 29 G. CERMEI - V. ALMAŞ Liga a 5 a Seria B Stadion CERMEI 2012-05-27 15:00:00 Bora Alin Eugen Mako Andrei Sebastian Iova Catalin Rusan Dumitru GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 28 CS RECOLTA APATEU - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2012-05-20 15:00:00 Mako Andras Mako Andrei Sebastian Ardelean Ioan Rosca Mircea JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 15 V.CAPORAL ALEXA - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2012-05-13 15:00:00 Mako Andrei Sebastian Ciumedean Alexandru Vlad Pal Eduard Negru Marin
ETAPA 26 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2012-05-06 15:00:00 Mako Andras Palcu Gheorghe Marius Mako Andrei Sebastian Enoiu Traian HAMZA IOAN
ETAPA 17 N. SEBIS - ATLETICO 2000 ARAD Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2012-05-08 14:00:00 Mako Andrei Sebastian Ardelean Ioan Cristea Paul
ETAPA 25 CS MONEASA - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2012-04-29 14:00:00 Mako Andras Şeran Ioana Loredana Mako Andrei Sebastian Petrisor Gheorghe SFĂT GHEORGHE
ETAPA 24 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2012-04-22 14:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Mako Andras Mako Andrei Sebastian Belle Nicolae Vida Marcel
ETAPA 23 G. CERMEI - AS PRO GURBA Liga a 5 a Seria B Stadion CERMEI 2012-04-14 12:00:00 Mako Andras Mako Andrei Sebastian Ardelean Ioan Mihuța Petru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 11 V. SELEUS - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2012-04-08 14:00:00 Mako Andrei Sebastian Protase Alexa Marian Ardelean Ioan Miron Marian
ETAPA 10 AS HĂLMAGIU - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2012-04-01 13:00:00 Mako Andrei Sebastian Mako Andras Ardelean Ioan Buica Dumitru
ETAPA 20 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion GALȘA 2012-03-25 12:00:00 Barta Paul Sebastian Mocan Ciprian Dumitru Mako Andrei Sebastian Negrilă Raul PINTEA MIHAI
ETAPA 19 CS DACIA BELIU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-03-18 12:00:00 Mako Andrei Sebastian Mako Andras Daşcău Ovidiu Claudiu Negru Marin BABĂU ROMULUS
18 AS PRO GURBA - CS MONEASA Liga Onoare B Stadion GURBA 2012-03-11 12:00:00 Mako Andras Şeran Ioana Loredana Mako Andrei Sebastian Belle Nicolae PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 17 AS FLACĂRA ŢIPAR - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2011-12-04 10:00:00 Mako Andras Mako Andrei Sebastian Maghiar Petre Petrisor Gheorghe MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 16 CS DACIA BELIU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2011-11-27 11:00:00 Păducel Cristian Gheorghe Valentin Mako Andrei Sebastian Ciurescu Victor GYENGE IOSIF
ETAPA 15 AS STEAUA GRĂNICERI - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2011-11-20 11:00:00 Mako Andras Daşcău Ovidiu Claudiu Mako Andrei Sebastian Gornic Mircea BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 14 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - G. CERMEI Liga a 5 a Seria B Stadion VÂRFURILE 2011-11-13 11:00:00 Mako Andrei Sebastian Mocan Ciprian Dumitru Vasile Ioan Adrian Buica Dumitru MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 13 AS PRO GURBA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion GURBA 2011-11-06 11:00:00 Mako Andrei Sebastian Hărduţ Gabriel Dumitru Hromei Alexandru Rusan Dumitru RACHINOIU VIOREL
ETAPA 12 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2011-10-30 12:00:00 Mako Andrei Sebastian Şeran Adrian Gudiu Ionel Florin Negru Marin ŞANDOR IOAN
ETAPA 11 AS CETATE DEZNA - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2011-10-23 12:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Mako Andrei Sebastian Berariu Lucian Mihai Gornic Mircea Gaie Cornel
ETAPA 8 N.SINTEA MARE - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2011-10-16 12:00:00 Mako Andrei Sebastian Pantea Andrei Wernitzer Adrian Rosu Eugen
ETAPA 11 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2011-10-09 12:00:00 Mako Andrei Sebastian Protase Alexa Marian Gudiu Ionel Florin Negru Marin RACHINOIU VIOREL
ETAPA 5 N. SEBIS - AC ŞAGU Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2011-10-13 13:00:00 Mako Andrei Sebastian Şeran Ioana Loredana Ardelean Ioan
ETAPA 5 O. BOCSIG - S. CHIER Liga Promotie B Stadion BOCSIG 2011-10-02 12:00:00 Mako Andrei Sebastian Dan Mihai Ardelean Ioan Forton Nicusor
ETAPA 3 KICKERS CH. CRIS - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2011-09-30 14:00:00 Mako Andrei Sebastian
ETAPA 7 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - CS RECOLTA APATEU Liga Onoare B Stadion VÂRFURILE 2011-09-25 14:00:00 Mako Andrei Sebastian Mako Andras Ilea Alexandru Buica Dumitru Rad Vasile
ETAPA 4 V. ALMAS II - V. CHERELUŞ Liga Promotie B Stadion CIL 2011-09-24 14:00:00 Mako Andras Mako Andrei Sebastian Ardelean Ioan Rusan Dumitru
ETAPA 6 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS CETATE DEZNA Liga Onoare B Stadion ŢIPAR 2011-09-18 14:00:00 Mako Andrei Sebastian Mako Andras Hanyecz Dan Negrilă Raul CIOS DĂNUŢ
ETAPA 5 G. CERMEI - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga Onoare B Stadion CERMEI 2011-09-11 14:00:00 Mako Andras Şeran Ioana Loredana Mako Andrei Sebastian Belle Nicolae PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 3 V. ALMAS II - C. DUD Liga Promotie B Stadion CIL 2011-09-10 14:00:00 Mako Andrei Sebastian Mako Andras Cioara Darius HAMZA IOAN
ETAPA 2 AVINTUL TARNOVA - V. SOCODOR Liga Onoare B Stadion Tarnova 2011-08-21 15:00:00 Mako Andrei Sebastian Puicea Claudiu Gheorghe Aniculăesei Mihai Cornel Dehelean Nicolae ACKERMANN
ETAPA 1 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga Onoare B Stadion VÂRFURILE 2011-08-14 15:00:00 Mako Andrei Sebastian Popa Paul Pantea Andrei Mihuța Petru BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 1 AS PRO GURBA - CS FRONTIERA PILU Cupa Romaniei Stadion GURBA 2011-08-17 15:00:00 Mako Andras Vesa Pavel Florin Mako Andrei Sebastian Tiulea Cornel SFĂT GHEORGHE
ETAPA 33 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion ŞICULA 2011-06-26 15:00:00 Mako Andrei Sebastian Mako Andras Ardelean Ioan Ologeanu Dan GYENGE IOSIF
ETAPA 34 AS VICTORIA BERECHIU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga Onoare B Stadion SINTEA MARE 2011-06-29 15:00:00 Mako Andrei Sebastian Vesa Pavel Florin Mako Andras Negru Marin Marginean Valer
ETAPA 22 V. CHERELUŞ - G. CERMEI Liga Promotie B Stadion CHERELUŞ 2011-06-19 15:00:00 Mako Andrei Sebastian Lauko Claudiu Pantea Andrei Apatean Adrian
ETAPA 31 CS FRONTIERA PILU - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion PILU 2011-06-12 15:00:00 Mako Andrei Sebastian Puicea Claudiu Gheorghe Mako Andras Belle Nicolae ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 30 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga Onoare B Stadion ŢIPAR 2011-06-05 15:00:00 Mako Andrei Sebastian Kocsis Eduard Kope Attila Norbert Tiulea Cornel LEAC IOAN
ETAPA 29 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS VICTORIA BERECHIU Liga Onoare B Stadion ŞICULA 2011-05-29 15:00:00 Mako Andras Mako Andrei Sebastian Daşcău Ovidiu Claudiu Negru Marin BORA GLIGORE
ETAPA 19 V. ALMAŞ - V. CHERELUŞ Liga Promotie B Stadion CIL 2011-05-28 15:00:00 Mako Andrei Sebastian Naghi Remus Ionuţ Mako Andras Belle Nicolae
ETAPA 28 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - CS RECOLTA APATEU Liga Onoare B Stadion VÂRFURILE 2011-05-22 15:00:00 Mako Andrei Sebastian Arsa Emil Nagy Zoltan Buica Dumitru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 27 CS FRONTIERA PILU - AS VICTORIA BERECHIU Liga Onoare B Stadion PILU 2011-05-15 15:00:00 Mako Andrei Sebastian Demeter Claudiu Ioan Kocsis Eduard Dumitru Florin ACKERMANN
ETAPA 19 KICKERS CH. CRIS - FC UTA 99 Categoria Juniori D Stadion NĂDAB 2011-05-17 14:00:00 Mako Andrei Sebastian Mako Andras Pătroi Ciprian
ETAPA 26 AS STEAUA GRĂNICERI - CS REGAL HORIA Liga Onoare B Stadion GRĂNICERI 2011-05-08 15:00:00 Mako Andrei Sebastian Şeran Ioana Loredana Mako Andras Belle Nicolae JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 16 V. SOCODOR - G. CERMEI Liga Promotie B Stadion SOCODOR 2011-05-08 12:00:00 Mako Andras Mako Andrei Sebastian Pătroi Ciprian CIOS DĂNUŢ
ETAPA 18 KICKERS CH. CRIS - ACU 98 ARAD Categoria Juniori D Stadion NĂDAB 2011-05-10 14:00:00 Mako Andrei Sebastian Mako Andras Pătroi Ciprian
ETAPA 25 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga Onoare B Stadion ŞICULA 2011-05-01 15:00:00 Mako Andrei Sebastian Dragu Tudorel Şeran Ioana Loredana Dumitru Florin SCRIDON DANIEL
ETAPA 17 P. GHIOROC - V. NADLAC Liga Promotie A Stadion GHIOROC 2011-04-22 14:00:00 Mako Andrei Sebastian Mako Andras Bolcaş Alin Călin ŞANDOR IOAN
ETAPA 13 V. ALMAŞ - V. SOCODOR Liga Promotie B Stadion CIL 2011-04-16 14:00:00 Mako Andras Mako Andrei Sebastian Nicoraș Ionuț Mihuța Petru
ETAPA 15 KICKERS CH. CRIS - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2011-04-19 13:30:00 Mako Andrei Sebastian Mako Andras Pătroi Ciprian
ETAPA 21 AS STEAUA GRĂNICERI - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion CH. CRIȘ 2011-04-10 14:00:00 Mako Andrei Sebastian Buda Leontin Dan Mihai Alb Ioan GYENGE IOSIF
ETAPA 20 CS DACIA BELIU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion BELIU 2011-04-03 14:00:00 Mako Andras Mako Andrei Sebastian Kope Attila Norbert Negru Marin BABĂU ROMULUS
ETAPA 16 KICKERS CH. CRIS - CSS AVRAM IANCU Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2011-04-05 13:30:00 Mako Andrei Sebastian Mako Andras Pătroi Ciprian
ETAPA 15 KICKERS CH. CRIS - V. SELEUS Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2011-04-07 13:30:00 Mako Andrei Sebastian Mako Andras Pătroi Ciprian
ETAPA 12 KICKERS CH. CRIS - S LIPOVA Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2011-04-01 13:30:00 Mako Andrei Sebastian
ETAPA 20 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion VÂRFURILE 2011-03-27 12:00:00 Mako Andras Puicea Claudiu Gheorghe Mako Andrei Sebastian Negru Marin NEDELEA MARIAN
ETAPA 11 KICKERS CH. CRIS - GLORIA ARAD Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2011-03-30 13:00:00 Mako Andrei Sebastian
ETAPA 19 CS FRONTIERA PILU - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion PILU 2011-03-20 12:00:00 Mako Andras Buda Leontin Mako Andrei Sebastian Bîndea Petru PINTEA MIHAI
ETAPA 18 CS RECOLTA APATEU - CS DACIA BELIU Liga Onoare B Stadion BERECHIU 2011-03-13 12:00:00 Gheorghe Valentin Berar Marius Florin Mako Andrei Sebastian Mihuța Petru ACKERMANN
ETAPA 17 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS VICTORIA BERECHIU Liga Onoare B Stadion ŢIPAR 2010-12-05 10:00:00 Barta Paul Sebastian Mako Andrei Sebastian Aniculăesei Mihai Cornel Petrisor Gheorghe JIVAN MIHAI
ETAPA 16 CS DACIA BELIU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga Onoare B Stadion BELIU 2010-11-28 11:00:00 Mako Andras Buda Leontin Mako Andrei Sebastian Negru Marin GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 11 KICKERS CH. CRIS - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2010-11-30 12:00:00 Mako Andrei Sebastian Terebenţ Cristian Pătroi Ciprian
ETAPA 15 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion ŢIPAR 2010-11-21 11:00:00 Palcu Gheorghe Marius Măruşca Paul Răzvan Mako Andrei Sebastian Rosca Mircea HAMZA IOAN
ETAPA 10 N. SEBIS - FC UTA 97 Categoria Juniori C SEBIS-BUTENI 2010-11-22 12:00:00 Mako Andrei Sebastian Pătroi Ciprian Terebenţ Cristian
ETAPA 10 KICKERS CH. CRIS - FC UTA 98 Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2010-11-20 07:00:00 Mako Andrei Sebastian Popa Răzvan Ioan Terebenţ Cristian
ETAPA 10 CS INEU - ATLETICO ARAD Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 2010-11-25 12:00:00 Mako Andrei Sebastian Pătroi Ciprian Terebenţ Cristian
ETAPA 14 AS PRO GURBA - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion GURBA 2010-11-14 11:00:00 Mako Andras Kope Attila Norbert Mako Andrei Sebastian Negru Marin CIOS DĂNUŢ
ETAPA 9 KICKERS CH. CRIS - GLORIA ARAD Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2010-11-16 12:00:00 Mako Andrei Sebastian Terebenţ Cristian Pătroi Ciprian
ETAPA 11 G. CERMEI - V. CHERELUŞ Liga Promotie B Stadion CERMEI 2010-11-07 11:00:00 Mako Andrei Sebastian Maxim Silviu Valerian Hanyecz Dan Vatran Dorin
ETAPA 8 S. SIMAND - M. ZADARENI Categoria Juniori C Stadion ŞIMAND 2010-11-08 11:00:00 Mako Andrei Sebastian Terebenţ Cristian Pătroi Ciprian
ETAPA 10 V. PEREGU MARE - AS MĂNĂȘTUR Liga Promotie A Stadion PEREGU MARE 2010-10-31 12:00:00 Mako Andrei Sebastian Terebenţ Cristian Pătroi Ciprian GYENGE IOSIF
ETAPA 7 KICKERS CH. CRIS - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2010-11-02 12:00:00 Mako Andrei Sebastian Popa Răzvan Ioan Pătroi Ciprian
ETAPA 11 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion BUTENI 2010-10-24 12:00:00 Mako Andras Burcă Sergiu Lucian Mako Andrei Sebastian Belle Nicolae BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 8 CS ZERIND - L. ŢIPAR Liga Promotie B Stadion ZERIND 2010-10-17 12:00:00 Mako Andrei Sebastian Terebenţ Cristian Mariş Sorin BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 5 KICKERS CH. CRIS - VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2010-10-19 13:00:00 Mako Andrei Sebastian Terebenţ Cristian Pătroi Ciprian
ETAPA 7 N.SINTEA MARE - O. BOCSIG Liga Promotie B Stadion SINTEA MARE 2010-10-10 12:00:00 Mako Andrei Sebastian Mămuleanu Sorin Marius Terebenţ Cristian ACKERMANN
ETAPA 4 S. SIMAND - S LIPOVA Categoria Juniori C Stadion ŞIMAND 2010-10-11 13:00:00 Mako Andrei Sebastian Terebenţ Cristian Pătroi Ciprian
ETAPA 6 O. BOCSIG - L. ŢIPAR Liga Promotie B Stadion INEU 2010-10-03 12:00:00 Mako Andrei Sebastian Terebenţ Cristian Berariu Lucian Mihai JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 3 CS INEU - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 2010-10-05 13:00:00 Mako Andrei Sebastian Terebenţ Cristian Pătroi Ciprian
ETAPA 4 KICKERS CH. CRIS - ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2010-10-07 13:00:00 Mako Andrei Sebastian
ETAPA 5 V. CHERELUŞ - AS HĂLMAGIU Liga Promotie B Stadion CHERELUŞ 2010-09-26 14:00:00 Mako Andrei Sebastian Şeran Adrian Berariu Lucian Mihai Zbârcea Flavius
ETAPA 2 CS INEU - GLORIA ARAD Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2010-09-27 14:00:00 Mako Andrei Sebastian Terebenţ Cristian Pătroi Ciprian
Etapa 1 N. SEBIS - S LIPOVA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2010-09-20 14:00:00 Mako Andrei Sebastian Terebenţ Cristian Pătroi Ciprian
Etapa 4 V. SOCODOR - N.SINTEA MARE Liga Promotie B Stadion GRĂNICERI 2010-09-19 08:00:00 Mako Andrei Sebastian Jivan Mihai Adrian Pătroi Ciprian Herteg Doru
Etapa 3 L. ŢIPAR - V. SOCODOR Liga Promotie B Stadion ŢIPAR 2010-09-12 14:00:00 Deac Ionel Alin Ciumedean Alexandru Vlad Mako Andrei Sebastian RACHINOIU VIOREL
Etapa 2 04-05 Septembrie 2010 N.SINTEA MARE - C. CRAIVA Liga Promotie B Stadion SINTEA MARE 2010-09-04 14:00:00 Iacob Nicolae Liviu Mako Andras Mako Andrei Sebastian Ciurescu Victor
Etapa 1 28-29 August 2010 C. CRAIVA - O. BOCSIG Liga Promotie b Stadion CRAIVA 2010-08-29 16:00:00 Palcu Gheorghe Marius Terebenţ Cristian Mako Andrei Sebastian ACKERMANN
Inregistrari in baza de date: 384

ajf_arad