• OLARIU Laurenţiu
  • Data nasterii: 1977-02-21
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 175 (cm)
  • Arbitru din anul: 1996
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Profesor de Educaţie Fizică şi Sport
  • Ocupatia actuala: Functionar Public
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
1 AS CETATE DEZNA - CS UNIREA GURAHONŢ Cupa Romaniei Stadion DEZNA 2017-08-20 OLARIU Laurențiu MADA Mădălin LOVAS Alexandru PÃCURAR Augustin
25 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2017-06-18 SALADEA Sorin ARDELEAN Mircea Florin OLARIU Laurențiu TIULEA Cornel
21 AS PODGORIA GHIOROC - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2017-06-11 OLARIU Laurențiu DREGHICI Flavius Cristian CÎRMACI Filip Sergiu SFÃT Gheorghe
18 CS OLIMPIA BUJAC - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC ARAD 2017-06-03 OLARIU Laurențiu DISTA Denis CĂLINDRUŢ Emanuel Roland BORA Gligore
22 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2017-05-28 OLARIU Laurențiu MOCANU Silviu Flaviu VESA Pavel Florin SFÃT Gheorghe
17 F.C. SÂNTANA 2016 - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2017-05-26 IACOB Nicolae Liviu OLARIU Laurențiu BURCA Sergiu Lucian MAKO Andraș
21 CS VICTORIA NĂDLAC - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion NĂDLAC 2017-05-20 OLARIU Laurențiu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu GROȘAN Tudor Ștefan PEȘTE Bogdan Dumitru
20 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2017-05-14 OLARIU Laurențiu VESA Pavel Florin PANTEA Andrei Alex. SCRIDON Daniel
15 C.S. VIITORUL PEREG - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2017-05-14 OLARIU Laurențiu DISTA Denis CĂLINDRUŢ Emanuel Roland TIULEA Cornel
14 CS VICTORIA SELEUŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SELEUŞ 2017-05-07 OLARIU Laurențiu TĂMAȘ Eugen CĂPRICEANĂ Gabriel Florin OLOGEANU Dan
15 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2017-04-30 OLARIU Laurențiu PANTEA Sebastian DOBÂNDĂ Dinu OLOGEANU Dan
17 AS GLORIA SECUSIGIU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2017-04-23 OLARIU Laurențiu TURGYAN Cătălin TAKATS Cristian Flavius ENOIU Traian
16 AS UNIREA ŞEITIN - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion ŞEITIN 2017-04-09 OLARIU Laurențiu PALCU Gheorghe Marius STANCIU Mihai Vlăduț PEȘTE Bogdan Dumitru
12 AS CRIŞUL ALB BUTENI - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2017-04-02 OLARIU Laurențiu DEHELEAN Patrick Alin BORLEA Emanuel RUSAN Dumitru
14 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2017-03-26 OLARIU Laurențiu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu ȘUȘCĂ Andreea BIRO Gabor
13 AS VOINŢA MUNAR - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-11-20 OLARIU Laurențiu IOVA Cătălin Ionuț IACOB Nicolae Liviu HERȚEG Doru
12 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-11-13 OLARIU Laurențiu IACOB Nicolae Liviu ARDELEAN Paul Giorgian SCRIDON Daniel
11 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-11-06 OLARIU Laurențiu DOBÂNDĂ Dinu LOVAS Alexandru PÃCURAR Augustin
10 AS SEMLECANA SEMLAC - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2016-10-30 OLARIU Laurențiu BURCA Sergiu Lucian CÎRMACI Filip Sergiu BABĂU Romulus
9 AS VOINŢA MUNAR - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-10-23 OLARIU Laurențiu PÂSLARU Andrei TURGYAN Cătălin VĂTRAN Dorin
8 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2016-10-16 OLARIU Laurențiu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu PANTEA Andrei Alex. BABĂU Romulus
7 AS ALUNIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-10-09 OLARIU Laurențiu ȘUȘCĂ Andreea DAȘCÃU Ovidiu Claudiu SFÃT Gheorghe
6 CS OLIMPIA BOCSIG - CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2016-10-02 OLARIU Laurențiu NAGY Zoltan CRISTEA Emil Ioan PÃCURAR Augustin
5 AS SEMLECANA SEMLAC - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2016-09-25 OLARIU Laurențiu PÂSLARU Andrei PANTEA Andrei Alex. GORNIC Mircea
2 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2016-09-18 OLARIU Laurențiu NEAGU Flavius NEAGU Alexandru TIULEA Cornel
2 AS VOINŢA MUNAR - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-09-04 OLARIU Laurențiu ANDEA Alexandru CRUDU Alexandru HERȚEG Doru
1 AS ALUNIŞ - AS OLIMPIA BÎRZAVA Cupa Romaniei Stadion ALUNIŞ 2016-08-21 OLARIU Laurențiu RIȚA Flavius Ionel DUMITRU Flavia Daniela VĂTRAN Dorin
26 AS DOROBANŢI - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2016-06-19 OLARIU Laurențiu CĂTANĂ Paul LOVAS Alexandru SFÃT Gheorghe
25 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-06-12 OLARIU Laurențiu NEAGU Alexandru TAKATS Cristian Flavius SCRIDON Daniel
24 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2016-06-04 OLARIU Laurențiu TAKATS Cristian Flavius DOBÂNDĂ Dinu TIULEA Cornel
23 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-05-29 OLARIU Laurențiu ARDELEAN Paul Giorgian BURCA Sergiu Lucian BIRO Gabor
22 AS VOINŢA MUNAR - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-05-22 OLARIU Laurențiu BETEA Sorina Georgiana CÃȘUȚ Cristian SCRIDON Daniel
2 CITIZENS OF ARAD - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNICOLAU MIC 2016-05-21 OLARIU Laurențiu PÂSLARU Andrei CÃȘUȚ Cristian SFÃT Gheorghe
2 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion ŞIRIA 2016-05-21 OLARIU Laurențiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RADU Paul MIHUŢA Petre
19 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-04-24 OLARIU Laurențiu ARDELEAN Paul Giorgian PANTEA Sebastian ENOIU Traian
19 AS VINGA - AS DOROBANTI Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2016-04-24 OLARIU Laurențiu HANYECZ Dan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru VIDA Constantin
18 CS OLIMPIA BOCSIG - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2016-04-17 OLARIU Laurențiu COJOCARIU Dan Cristian BURCA Sergiu Lucian PÃCURAR Augustin
17 AS STEAUA GRĂNICERI - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-04-10 OLARIU Laurențiu PÃTROI Ciprian ARDELEAN Ioan Viorel VĂTRAN Dorin
14 AS VOINŢA MACEA - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2016-04-03 OLARIU Laurențiu PÃTROI Ciprian NAGY Zoltan BORA Gligore
15 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-03-27 OLARIU Laurențiu PANTEA Andrei Alex. TAKATS Cristian Flavius RUSAN Dumitru
14 AS UNIREA ŞEITIN - AS DOROBANŢI Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-03-20 OLARIU Laurențiu CÎRMACI Filip Sergiu COJOCARIU Dan Cristian HERȚEG Doru
13 O. BOCSIG - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2015-11-22 OLARIU Laurențiu HANYECZ Dan GUDIU Ionel Florin MIRON Marian
12 CS VIITORUL SATU NOU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-11-14 OLARIU Laurențiu COROBAN Cristian Ionel TOMUȚA Sebastian Florin TĂNĂSESCU Romulus Cristian
11 AS OLIMPIA BÎRZAVA - V.MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2015-11-08 OLARIU Laurențiu PANTEA Andrei Alex. TOMUȚA Sebastian Florin MÃRGINEAN Valer
8 G. CERMEI - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2015-10-31 OLARIU Laurențiu MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel APĂTEAN Adrian
9 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-10-25 OLARIU Laurențiu GROȘAN Tudor Ștefan BOLDOR Sebastian Mircea RUSAN Dumitru
7 CS ATLETICO ARAD - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-10-10 OLARIU Laurențiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru SALADEA Sorin OLOGEANU Dan Cristian
5 V. NADLAC - CITIZENS Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDLAC 2015-10-10 OLARIU Laurențiu ANDEA Alexandru BURCA Sergiu Lucian MANUȘOV Iosif
6 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-10-04 OLARIU Laurențiu DREGHICI Flavius Cristian PANTEA Sebastian TIULEA Cornel
3 R. HORIA - V. NADLAC Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2015-09-27 OLARIU Laurențiu TĂMAȘ Eugen TOMUȚ Cristian SFÃT Gheorghe
4 FC ZIMANDU NOU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2015-09-20 OLARIU Laurențiu TOMUȚA Sebastian Florin MATEUȚ Cãlin TĂNĂSESCU Romulus Cristian
3 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-09-13 OLARIU Laurențiu ARDELEAN Paul Giorgian MATEUȚ Cãlin BRĂNIȘCAN Ioan
2 CS ATLETICO ARAD - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-09-05 OLARIU Laurențiu DUMITRU Flavia Daniela CÎRMACI Filip Sergiu MAKO Andraș
2 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2015-09-06 OLARIU Laurențiu BETEA Sorina Georgiana TURGYAN Cătălin SFÃT Gheorghe
2 AS DOROBANTI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Cupa Romaniei Stadion Dorobanti 2015-09-09 OLARIU Laurențiu IOVA Cătălin Ionuț PANTEA Andrei Alex. COMAN Ovidiu
1 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-08-30 OLARIU Laurențiu HANYECZ Dan BOLDOR Sebastian Mircea PETRIȘOR Gheorghe
28 GLOGOVAT 2013 - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2015-06-13 OLARIU Laurențiu NAGY Zoltan DREGHICI Flavius Cristian BIRO Gabor Oliver BIRO Gabor
28 FC ZIMANDU NOU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2015-06-14 OLARIU Laurențiu MAKO Andrei Sebastian DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin MÂNDRU Ștefan
28 U.GURAHONT - S.PANCOTA II Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2015-06-14 OLARIU Laurențiu NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai PETRIȘOR Gheorghe GYENGYE Iosif
27 AS ALUNIŞ - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-06-07 OLARIU Laurențiu RADU Paul TURGYAN Cătălin APĂTEAN Adrian ROȘU Eugen
26 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-05-31 OLARIU Laurențiu CÎRMACI Filip Sergiu LOVAS Alexandru ENOIU Traian MÃRGINEAN Valer
25 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-05-24 OLARIU LAURENŢIU SANDU ROLAND DOBANDA DINU Vatran Dorin Rosu Eugen
24 U.GURAHONT - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2015-05-17 OLARIU LAURENŢIU ARSA EMIL BERARIU LUCIAN MIHAI Rusan Dumitru JUŞCĂ TEODOR
23 CS SPERANŢA TURNU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-05-09 OLARIU LAURENŢIU ROTARIU PATRICK GEORGE MAKO ANDREI SEBASTIAN Bondar Mircea Peste Bogdan
22 AS SEMLECANA SEMLAC - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-05-03 OLARIU LAURENŢIU CÎRMACI FILIP SERGIU DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Dehelean Nicolae GYENGE IOSIF
22 CS VIITORUL SATU NOU - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-05-02 OLARIU LAURENŢIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU RIŢA FLAVIUS IONEL Tiulea Cornel HAMZA IOAN
21 S. PANCOTA II - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2015-04-26 OLARIU LAURENŢIU NAGHI REMUS IONUŢ IOVA CĂTĂLIN IONUT Tripa Claudiu BABĂU ROMULUS
20 CS RECOLTA APATEU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-04-19 OLARIU LAURENŢIU PÂSLARU ANDREI ROTARIU PATRICK GEORGE Tripa Claudiu Miron Marian
19 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-04-11 OLARIU LAURENŢIU PUICEA CLAUDIU GHE. SALADEA SORIN Braniscan Ioan CIOS DĂNUŢ
18 U.GURAHONT - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2015-04-05 OLARIU LAURENŢIU LAUKO CLAUDIU COSMIN ARDELEAN IOAN VIOREL Rusan Dumitru PĂCURAR AUGUSTIN
17 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-03-29 OLARIU LAURENŢIU ANICULĂESEI MIHAI CORNEL TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Biro Gabor jr. Vida Marcel
16 AS CETATE DEZNA - S.PANCOTA II Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-03-22 OLARIU LAURENŢIU NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Rusan Dumitru PĂCURAR AUGUSTIN
15 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2014-11-30 OLARIU LAURENŢIU BOLCAŞ ALIN CĂLIN PANA NATANAEL Herteg Doru BORA GLIGORE
15 V. SOCODOR - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-11-23 OLARIU LAURENŢIU OPITZ ROLAND LADISLAU ARDELEAN PAUL GIORGIAN Dehelean Nicolae MÂNDRU ŞTEFAN
14 AS UNIREA ŞEITIN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2014-11-15 OLARIU LAURENŢIU JUNGER ANDREAS THOMAS DOBANDA DINU Biro Gabor jr. CIOS DĂNUŢ
13 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2014-11-09 OLARIU LAURENŢIU NAGY ZOLTAN COSTEA ADRIAN GEORGE Ologeanu Dan PĂCURAR AUGUSTIN
10 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2014-10-19 OLARIU LAURENŢIU RADU PAUL TURGYAN CATALIN Ologeanu Dan Cristian CIOS DĂNUŢ
9 AS CETATE DEZNA - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2014-10-12 OLARIU LAURENŢIU ANICULĂESEI MIHAI CORNEL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Manusov Iosif PĂCURAR AUGUSTIN
8 U.GURAHONT - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2014-10-05 OLARIU LAURENŢIU VESA PAVEL FLORIN BERARIU LUCIAN MIHAI Rusan Dumitru GYENGE IOSIF
7 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2014-09-28 OLARIU LAURENŢIU LAUKO CLAUDIU COSMIN MATEUT CALIN Dehelean Nicolae CIOS DĂNUŢ
4 V. SELEUS - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2014-09-21 OLARIU LAURENŢIU NEAGU ALEXANDRU PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Alb Ioan
5 AS CETATE DEZNA - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2014-09-14 OLARIU LAURENŢIU VESA PAVEL FLORIN MATEUT CALIN Dehelean Nicolae Lovas Iosif
4 AS FLACĂRA ŢIPAR - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2014-09-07 OLARIU LAURENŢIU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ LOVAS ALEXANDRU Gornic Mircea JUŞCĂ TEODOR
1 AS VIITORUL ALMAŞ - AS VOINŢA CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2014-08-31 OLARIU LAURENŢIU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ SALADEA SORIN Vatran Dorin
2 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2014-08-24 OLARIU LAURENŢIU HANYECZ DAN BERARIU LUCIAN MIHAI Ciurescu Victor Vida Marcel
1 U.GURAHONT - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2014-08-17 OLARIU LAURENŢIU COSTEA ADRIAN GEORGE ANDEA ALEXANDRU Gornic Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
2 AS STEAUA GRĂNICERI - N.SEBIS II Cupa Romaniei Stadion GRĂNICERI 2014-08-20 OLARIU LAURENŢIU BONDAR DANIEL JUNGER ANDREAS THOMAS Vatran Dorin Miron Marian
1 FC ZIMANDU NOU - A. TARNOVA Cupa Romaniei Stadion ZIMANDU NOU 2014-08-10 OLARIU LAURENŢIU MOCANU SILVIU FLAVIU NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Mihuța Petru Coman Ovidiu
30 AS ALUNIŞ - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2014-06-29 OLARIU LAURENŢIU VESA PAVEL FLORIN RADU PAUL Herteg Doru BABĂU ROMULUS
29 CS FRONTIERA PILU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-06-22 OLARIU LAURENŢIU ROTARIU PATRICK GEORGE BULZ STEFAN Ciurescu Victor Miron Marian
28 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-06-15 OLARIU LAURENŢIU ARSA EMIL BERARIU LUCIAN MIHAI Ciurescu Victor PĂCURAR AUGUSTIN
27 AS CETATE DEZNA - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2014-06-08 OLARIU LAURENŢIU PANTEA ANDREI ALEX. MATEUT CALIN Gornic Mircea JIVAN MIHAI
26 CS RECOLTA APATEU - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-06-01 OLARIU LAURENŢIU MADA MADALIN NEAGU ALEXANDRU Biro Gabor jr. Pirvulescu Dan
19 V. ALMAŞ - U. GURAHONT Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2014-05-24 OLARIU LAURENŢIU MADA MADALIN SICLOVAN PAUL ALEX. Herteg Doru
18 CS MONEASA - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2014-05-18 OLARIU LAURENŢIU NAGHI REMUS IONUŢ TAU ALEXANDRU BORA GLIGORE
17 P. GHIOROC - CS REGAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion GHIOROC 2014-05-10 OLARIU LAURENŢIU RIŢA FLAVIUS IONEL TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Marginean Valer
17 UNIREA SILINDIA - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion SILINDIA 2014-05-11 OLARIU LAURENŢIU TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN CIUCA ROBERT Negru Marin
22 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2014-05-04 OLARIU LAURENŢIU SICLOVAN PAUL ALEX. CĂŞUŢ CRISTIAN Vatran Dorin CIOS DĂNUŢ
15 AS HĂLMAGIU - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2014-04-27 OLARIU LAURENŢIU ARSA EMIL PANTEA ANDREI ALEX. Dehelean Nicolae
20 AS VOINŢA MUNAR - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-04-19 OLARIU LAURENŢIU ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN Dumitru Florin VACZI GHEORGHE
14 CS MONEASA - U. SILINDIA Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2014-04-13 OLARIU LAURENŢIU SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN ARDELEAN IOAN VIOREL BORA GLIGORE
13 U.GURAHONT - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion GURAHONT 2014-04-06 OLARIU LAURENŢIU MADA MADALIN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Protase Alexa
16 CS SPERANŢA TURNU - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-03-22 OLARIU LAURENŢIU VESA PAVEL FLORIN MAKO ANDREI SEBASTIAN Petrisor Gheorghe VACZI GHEORGHE
11 CS MONEASA - V.SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2013-11-17 OLARIU LAURENŢIU ARDELEAN IOAN VIOREL MANG VLAD MIHAI PĂCURAR AUGUSTIN
13 AS STEAUA GRĂNICERI - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2013-11-10 OLARIU LAURENŢIU BULZ STEFAN COSTEA ADRIAN GEORGE Dehelean Nicolae ŞCHIOPU PETRE
12 CS DACIA BELIU - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2013-11-02 OLARIU LAURENŢIU CRISTEA SILVIU FLORIN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Enoiu Traian Marginean Valer
11 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2013-10-27 OLARIU LAURENŢIU COSTEA ADRIAN GEORGE BULZ STEFAN Vatran Dorin DOMIDE FLAVIUS
10 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2013-10-20 OLARIU LAURENŢIU NAGHI REMUS IONUŢ PANA NATANAEL Dehelean Nicolae Tarlea Mihai
8 O. BUJAC - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2013-10-05 OLARIU LAURENŢIU VASILE IOAN ADRIAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Ologeanu Dan Coman Ovidiu
5 AS HĂLMAGIU - V.SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2013-10-06 OLARIU LAURENŢIU DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN MANG VLAD MIHAI Petrisor Gheorghe
4 CS MONEASA - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2013-09-29 OLARIU LAURENŢIU SERAN IOANA LOREDANA MANG VLAD MIHAI PĂCURAR AUGUSTIN
6 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-09-22 OLARIU LAURENŢIU JUNGER ANDREAS THOMAS GUDIU IONEL FLORIN Rusan Dumitru Coman Ovidiu
5 O. BOCSIG - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-09-15 OLARIU LAURENŢIU NAGHI REMUS IONUŢ PANA NATANAEL Petrisor Gheorghe PĂCURAR AUGUSTIN
4 AS VOINŢA MUNAR - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2013-09-08 OLARIU LAURENŢIU JUNGER ANDREAS THOMAS STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Mihuța Petru JIVAN MIHAI
3 CS FRONTIERA PILU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2013-09-01 OLARIU LAURENŢIU GHEORGHE VALENTIN HANYECZ DAN Manusov Iosif ŞCHIOPU PETRE
2 AS UNIREA ŞEITIN - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2013-08-25 OLARIU LAURENŢIU NICORAŞ VIOLETA ARIANA GUDIU IONEL FLORIN Biro Gabor jr. ŞCHIOPU PETRE
1 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-08-18 OLARIU LAURENŢIU NEAGU ALEXANDRU HAIDA VALENTINA Negru Marin MÂNDRU ŞTEFAN
34 AS VINGA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2013-06-30 OLARIU LAURENŢIU NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL NICORAŞ VIOLETA ARIANA Herteg Doru BABĂU ROMULUS
33 CS VIITORUL SATU NOU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2013-06-22 OLARIU LAURENŢIU MIHOC ALINA HANYECZ DAN Apatean Adrian Tarlea Mihai
31 AS VOINŢA MACEA - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2013-06-16 OLARIU LAURENŢIU NAGY ZOLTAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Buica Dumitru GHERGHEL EMANOIL
32 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2013-06-19 OLARIU LAURENŢIU ARSA EMIL SICLOVAN PAUL ALEX. Gornic Mircea BABĂU ROMULUS
18 AS HĂLMAGIU - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2013-06-09 OLARIU LAURENŢIU SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN MANG VLAD MIHAI Buica Dumitru
27 AS CETATE DEZNA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2013-06-02 OLARIU LAURENŢIU SERAN IOANA LOREDANA BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Manusov Iosif GYENGE IOSIF
26 CS DACIA BELIU - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2013-05-26 OLARIU LAURENŢIU BULZ STEFAN COIS PAUL ALEXANDRU Negru Marin Tarlea Mihai
25 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2013-05-19 OLARIU LAURENŢIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU RIŢA FLAVIUS IONEL Dumitru Florin PĂCURAR AUGUSTIN
14 N. SEBIS - S LIPOVA Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2013-05-11 OLARIU LAURENŢIU SERAN IOANA LOREDANA STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Axente Mircea
23 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2013-05-04 OLARIU LAURENŢIU IACOB NICOLAE LIVIU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Gornic Mircea BORA GLIGORE
19 CS FRONTIERA PILU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2013-04-07 OLARIU LAURENŢIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU TULCAN RAUL EMIL Dehelean Nicolae GHERGHEL EMANOIL
19 CS RECOLTA APATEU - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-03-31 OLARIU LAURENŢIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Petrisor Gheorghe JUŞCĂ TEODOR
18 AS CETATE DEZNA - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2013-03-24 OLARIU LAURENŢIU CĂŞUŢ CRISTIAN COIS PAUL ALEXANDRU Rosca Mircea Gaie Cornel
17 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2013-03-10 OLARIU LAURENŢIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU LAUKO CLAUDIU COSMIN Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
16 CS DACIA BELIU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-12-02 OLARIU LAURENŢIU IACOB NICOLAE LIVIU NAGHI REMUS IONUŢ Petrisor Gheorghe HAMZA IOAN
15 AS CETATE DEZNA - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2012-11-25 OLARIU LAURENŢIU LAUKO CLAUDIU COSMIN BESCHIU CRĂCIUN DUMITRU Dehelean Nicolae BORA GLIGORE
13 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2012-11-11 OLARIU LAURENŢIU NICORAŞ VIOLETA ARIANA CĂŞUŢ CRISTIAN Mihuța Petru JIVAN MIHAI
12 O. BOCSIG - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2012-11-04 OLARIU LAURENŢIU SERAN IOANA LOREDANA BULZ STEFAN Tiulea Cornel GHERGHEL EMANOIL
11 M. USUSĂU - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion USUSĂU 2012-10-28 OLARIU LAURENŢIU IACOB NICOLAE LIVIU SZASZ BRIGITTA Braniscan Ioan ANULAT
8 P. GHIOROC - P. COVĂSÂNȚ Liga a 6 a Seria A Stadion GHIOROC 2012-10-27 OLARIU LAURENŢIU PAL EDUARD DAVID COSTEA ADRIAN GEORGE Rosu Eugen
10 CS RECOLTA APATEU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-10-21 OLARIU LAURENŢIU VESA PAVEL FLORIN HANYECZ DAN Rusan Dumitru JUŞCĂ TEODOR
9 AS FLACĂRA ŢIPAR - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2012-10-14 OLARIU LAURENŢIU GHEORGHE VALENTIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Rusan Dumitru MÂNDRU ŞTEFAN
8 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2012-10-07 OLARIU LAURENŢIU TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN POPAN BOGDAN ALEX. Forton Nicusor Rosu Eugen
7 FC SÎNLEANI - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2012-09-29 OLARIU LAURENŢIU PROTASE ALEXA MARIAN ROTARIU PATRICK GEORGE Forton Nicusor ŞANDOR IOAN
6 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - V. ALMAŞ Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2012-09-23 OLARIU LAURENŢIU NICORAŞ VIOLETA ARIANA BERARIU LUCIAN MIHAI Enoiu Traian Miron Marian
5 M. USUSĂU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion USUSĂU 2012-09-16 OLARIU LAURENŢIU GHEORGHE VALENTIN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Forton Nicusor BABĂU ROMULUS
4 CS MONEASA - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2012-09-09 OLARIU LAURENŢIU ARSA EMIL BERARIU LUCIAN MIHAI Rusan Dumitru JIVAN MIHAI
3 AS OLIMPIA BÎRZAVA - ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2012-09-02 OLARIU LAURENŢIU DUMITRU FLAVIA DANIELA DRÎMBE DENIS ALEX Braniscan Ioan CIOS DĂNUŢ
2 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-08-26 OLARIU LAURENŢIU HANYECZ DAN SICLOVAN PAUL ALEX. Negru Marin BABĂU ROMULUS
1 CS DACIA BELIU - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-08-19 OLARIU LAURENŢIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU DEMETER CLAUDIU IOAN Strengar Virgil BORA GLIGORE
1 AC ŞAGU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Cupa Romaniei Stadion ŞAGU 2012-08-12 OLARIU LAURENŢIU DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU COIS PAUL ALEXANDRU Enoiu Traian LEAC IOAN
ETAPA 34 CS FRONTIERA PILU - G. CERMEI Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2012-06-30 Olariu Laurenţiu Bolcaş Alin Călin Negrilă Cristian Gabriel Axente Mircea Vida Marcel
ETAPA 32 AVINTUL TARNOVA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2012-06-17 Olariu Laurenţiu Tomuta Sebastian Nicoraș Violeta Forton Nicusor PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 29 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2012-05-30 Olariu Laurenţiu Hărduţ Gabriel Dumitru Coroban Cristian Ionel Dumitru Florin BIRO GABOR
ETAPA 27 CS FRONTIERA PILU - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2012-05-12 Olariu Laurenţiu Wernitzer Adrian Stanciu Mihai Vlăduţ Petrisor Gheorghe JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 26 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2012-05-06 Olariu Laurenţiu Bolcaş Alin Călin Stanciu Mihai Vlăduţ Dehelean Nicolae Rosu Eugen
ETAPA 25 AS CETATE DEZNA - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2012-04-29 Olariu Laurenţiu Nagy Zoltan Pantea Andrei Negrilă Raul JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 12 AS HĂLMAGIU - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2012-04-22 Olariu Laurenţiu Ciumedean Alexandru Vlad Pantea Andrei Buica Dumitru
ETAPA 22 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2012-04-08 Olariu Laurenţiu Pîncotan Andrei Alexandru Junger Andreeas Thomas Toderici Mircea ACKERMANN
ETAPA 21 CS ATLETICO ARAD - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion MOTORUL 2012-03-31 Olariu Laurenţiu Dragu Tudorel Şeran Ioana Loredana Enoiu Traian BIRO GABOR
ETAPA 20 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2012-03-25 Olariu Laurenţiu Ardelean Paul Giorgian Nicoraș Violeta Mihuța Petru NEDELEA MARIAN
ETAPA 19 V. SOCODOR - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2012-03-18 Olariu Laurenţiu Măruşca Paul Răzvan Hanyecz Dan Ciurescu Victor Miron Marian
18 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2012-03-11 Olariu Laurenţiu Puicea Claudiu Gheorghe Daşcău Ovidiu Claudiu Mihuța Petru ŞANDOR IOAN
ETAPA 17 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga a 5 a Seria B Stadion GALȘA 2011-12-04 Olariu Laurenţiu Sechereş Sergiu Paul Stanciu Mihai Vlăduţ Negru Marin ŞANDOR IOAN
ETAPA 16 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2011-11-27 Olariu Laurenţiu Naghi Remus Ionuţ Aniculăesei Mihai Cornel Tiulea Cornel JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 14 CS RECOLTA APATEU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BERECHIU 2011-11-13 Olariu Laurenţiu Puicea Claudiu Gheorghe Hanyecz Dan Bondar Mircea BORA GLIGORE
ETAPA 13 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2011-11-06 Olariu Laurenţiu Buda Leontin Vasile Ioan Adrian Alb Ioan GYENGE IOSIF
ETAPA 12 M. USUSĂU - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion USUSĂU 2011-10-30 Olariu Laurenţiu Dragu Tudorel Daşcău Ovidiu Claudiu Braniscan Ioan BOGDAN IOAN
ETAPA 11 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - V. ALMAŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2011-10-23 Olariu Laurenţiu Dragu Tudorel Şeran Ioana Loredana Dumitru Florin ACKERMANN
ETAPA 10 CS. VLADIMIRESCU II - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion DOROBANTI 2011-10-16 Olariu Laurenţiu Feieş Cosmin Ioan Negrilă Cristian Gabriel Dumitru Florin PINTEA MIHAI
ETAPA 11 CS MONEASA - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2011-10-09 Olariu Laurenţiu Popa Paul Ardelean Ioan Gornic Mircea BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 8 AS FLACĂRA ŢIPAR - G. CERMEI Liga Onoare B Stadion ŢIPAR 2011-10-02 Olariu Laurenţiu Coroban Cristian Ionel Foda Lucian Ologeanu Dan BORA GLIGORE
ETAPA 4 O. BUJAC - AS VINGA Liga Promotie A Stadion BUJAC 2011-09-24 Olariu Laurenţiu Rad Adrian Sorin Kocsis Eduard LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 6 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS ALUNIŞ Liga Onoare A Stadion TISA NOUĂ 2011-09-18 Olariu Laurenţiu Dragu Tudorel Lauko Claudiu Vlad Remus Rosu Eugen
ETAPA 5 V. SOCODOR - CS RECOLTA APATEU Liga Onoare B Stadion GRĂNICERI 2011-09-11 Olariu Laurenţiu Bolcaş Alin Călin Turgyan Ovidiu Gornic Mircea BOGDAN IOAN
ETAPA 4 AS VOINŢA MUNAR - AC ŞAGU Liga Onoare A Stadion MUNAR 2011-09-04 Olariu Laurenţiu Mocan Ciprian Dumitru Tomuta Sebastian Enoiu Traian ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 3 CS ATLETICO ARAD - AS ALUNIŞ Liga Onoare A Stadion ATLETICO ARAD 2011-08-27 Olariu Laurenţiu Dumitru Flavia Daniela Hromei Alexandru Negru Marin LUCACI ADRIAN
ETAPA 3 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - A. TARNOVA Liga Onoare B Stadion VÂRFURILE 2011-08-28 Olariu Laurenţiu Puicea Claudiu Gheorghe Beschiu Dumitru Buica Dumitru ACKERMANN
ETAPA 2 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga Onoare A Stadion SĂVÂRŞIN 2011-08-21 Olariu Laurenţiu Hromei Alexandru Negru Silviu Buica Dumitru SFĂT GHEORGHE
ETAPA 1 AS CETATE DEZNA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga Onoare B Stadion DEZNA 2011-08-14 Olariu Laurenţiu Nicoraș I. Nicoraș Violeta Herteg Doru BORA GLIGORE
ETAPA 1 V. ALMAŞ - AS CETATE DEZNA Cupa Romaniei Stadion CIL 2011-08-17 Olariu Laurenţiu Arsa Emil Negrilă Cristian Gabriel Vatran Dorin Vida Marcel
ETAPA 33 AS VICTORIA PRO NĂDLAC - AS GLORIA SECUSIGIU Liga Onoare A Stadion NADLAC 2011-06-26 Olariu Laurenţiu Hărduţ Gabriel Dumitru Dumitru Flavia Daniela Dumitru Florin Marginean Valer
ETAPA 34 CS MONEASA - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga Onoare B Stadion MONEASA 2011-06-29 Olariu Laurenţiu Mocan Ciprian Dumitru Kope Attila Norbert Rosca Mircea JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 32 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga Onoare A Stadion MÂNDRULOC 2011-06-19 Olariu Laurenţiu Daşcău Ovidiu Claudiu Stanciu Mihai Vlăduţ Braniscan Ioan PINTEA MIHAI
ETAPA 31 AS OLIMPIA BÎRZAVA - FC ZIMANDU NOU Liga Onoare A Stadion BÂRZAVA 2011-06-12 Olariu Laurenţiu Dumitru Flavia Daniela Dan Mihai Rosca Mircea SFĂT GHEORGHE
ETAPA 20 AS HĂLMAGIU - G. CERMEI Liga Promotie B Stadion HĂLMAGIU 2011-06-05 Olariu Laurenţiu Rusan Dumitru Eduard Ianoşi Laurenţiu Adrian ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 29 CS RECOLTA APATEU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga Onoare B Stadion APATEU 2011-05-29 Olariu Laurenţiu Şeran Ioana Loredana Măruşca Paul Răzvan Dehelean Nicolae BOGDAN IOAN
ETAPA 28 CS SPERANŢA TURNU - AS VICTORIA PRO NĂDLAC Liga Onoare A Stadion TURNU 2011-05-22 Olariu Laurenţiu Dreghici Flavius Cristian Negrilă Cristian Gabriel Negru Marin LUCACI ADRIAN
ETAPA 27 AS CETATE DEZNA - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga Onoare B Stadion DEZNA 2011-05-15 Olariu Laurenţiu Şeran Ioana Loredana Dreghici Flavius Cristian Apatean Adrian GYENGE IOSIF
ETAPA 25 CS ATLETICO ARAD - AS SEDERHAT Liga Onoare A Stadion ATLETICO ARAD 2011-04-30 Olariu Laurenţiu Stanciu Mihai Vlăduţ Dan Mihai Vatran Dorin BIRO GABOR
ETAPA 25 CS FRONTIERA PILU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion PILU 2011-05-01 Olariu Laurenţiu Protase Alexa Marian Pîncotan Andrei Alexandru Belle Nicolae RACHINOIU VIOREL
ETAPA 14 S. CHIER - V. ALMAŞ Liga Promotie B Stadion CHIER 2011-04-23 Olariu Laurenţiu Ianoşi Laurenţiu Adrian Negrilă Cristian Gabriel Manusov Iosif
ETAPA 23 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VICTORIA PRO NĂDLAC Liga Onoare A Stadion SP.GERMAN 2011-04-16 Olariu Laurenţiu Dumitru Flavia Daniela Sechereş Sergiu Paul Dehelean Nicolae LEAC IOAN
ETAPA 21 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS DACIA BELIU Liga Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 2011-04-10 Olariu Laurenţiu Mihalache Mircea Condea Paula Geanina Gornic Mircea ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 20 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga Onoare A Stadion MÂNDRULOC 2011-04-03 Olariu Laurenţiu Buda Leontin Cheşa Dumitru Dănuţ Enoiu Traian SFĂT GHEORGHE
ETAPA 20 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS VICTORIA BERECHIU Liga Onoare B Stadion TÂRNOVA 2011-03-27 Olariu Laurenţiu Daşcău Ovidiu Claudiu Kope Attila Norbert Alb Ioan PINTEA MIHAI
ETAPA 19 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2011-03-20 Olariu Laurenţiu Toderici Mircea Dreghici Flavius Cristian Rosca Mircea RACHINOIU VIOREL
ETAPA 18 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - AS PROGRESUL NĂDAB Liga Onoare B Stadion VÂRFURILE 2011-03-13 Olariu Laurenţiu Naghi Remus Ionuţ Kope Attila Norbert Belle Nicolae GYENGE IOSIF
ETAPA 17 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VOINŢA MUNAR Liga Onoare A Stadion SP.GERMAN 2010-12-05 Olariu Laurenţiu Daşcău Ovidiu Claudiu Dreghici Flavius Cristian Tripa Claudiu GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 16 AS SEDERHAT - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A Stadion PECICA 2010-11-28 Olariu Laurenţiu Mihalache Mircea Mariş Sorin Toderici Mircea ŞANDOR IOAN
ETAPA 15 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga Onoare B Stadion VÂRFURILE 2010-11-21 Olariu Laurenţiu Rad Adrian Sorin Negrilă Cristian Gabriel Petrisor Gheorghe BORA GLIGORE
RESTANTA AS GLORIA SECUSIGIU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion SECUSIGIU 2010-11-24 Olariu Laurenţiu Toderici Mircea Mămuleanu Sorin Marius Bondar Mircea NĂDĂBAN AUREL
ETAPA 14 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2010-11-14 Olariu Laurenţiu Dumitru Flavia Daniela Dan Mihai Ciurescu Victor PINTEA MIHAI
ETAPA 13 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS VICTORIA BERECHIU Liga Onoare B Stadion BUTENI 2010-11-07 Olariu Laurenţiu Rad Adrian Sorin Junger Andreeas Thomas Mihuța Petru GYENGE IOSIF
ETAPA 12 AS GLORIA SECUSIGIU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion SECUSIGIU 2010-10-31 Olariu Laurenţiu Toderici Mircea Mămuleanu Sorin Marius Bondar Mircea NĂDĂBAN AUREL
ETAPA 11 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS DACIA BELIU Liga Onoare B Stadion GALȘA 2010-10-24 Olariu Laurenţiu Jivan Mihai Adrian Palcu Gheorghe Marius Buica Dumitru ARDELEAN NICOLAE
ETAPA 10 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga Onoare A Stadion SĂVÂRŞIN 2010-10-17 Olariu Laurenţiu Bondar Daniel Hromei Alexandru Vida Marcel GYENGE IOSIF
ETAPA 9 AS PRO GURBA - AS PROGRESUL NĂDAB Liga Onoare B Stadion GURBA 2010-10-10 Olariu Laurenţiu Buda Leontin Mihalache Mircea Manusov Iosif ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 7 V. ALMAŞ - CS ZERIND Liga Promotie B Stadion CIL 2010-10-09 Olariu Laurenţiu Pîncotan Andrei Alexandru Berariu Lucian Mihai Dumitru Florin
ETAPA 8 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga Onoare A Stadion TISA NOUĂ 2010-10-03 Olariu Laurenţiu Rotaru Sorin Tudor Dumitru Flavia Daniela Vlad Remus ACKERMANN
ETAPA 7 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS CETATE DEZNA Liga Onoare B Stadion BUTENI 2010-09-26 Olariu Laurenţiu Maghiar Petre Şeran Ioana Loredana Petrisor Gheorghe BIZĂU BODNĂRAŞ
Etapa 6 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS ALUNIŞ Liga Onoare A Stadion SÂNICOLAU MIC 2010-09-19 Olariu Laurenţiu Ardelean Paul Giorgian Condea Paula Geanina Rosca Mircea LAZĂR GHEORGHE
Etapa 4 CS RECOLTA APATEU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare B Stadion APATEU 2010-09-12 Olariu Laurenţiu Puicea Claudiu Gheorghe Daşcău Ovidiu Claudiu Belle Nicolae JUŞCĂ TEODOR
Etapa 04-05 Septembrie 2010 AS PROGRESUL NĂDAB - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion NĂDAB 2010-09-05 Olariu Laurenţiu Dumitru Flavia Daniela Gornic Alexandru Dan Apatean Adrian BERAR DANIEL
Etapa 2 04-05 Septembrie 2010 V. NADLAC - V. SEMLAC Liga Promotie A Stadion NADLAC 2010-09-05 Olariu Laurenţiu Flavia D. Gornic Alexandru Dan Gornic Mircea
Etapa 2 28-29 August 2010 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare b Stadion ŞICULA 2010-08-29 Olariu Laurenţiu Nagy Zoltan Kope Attila Norbert Belle Nicolae SCRIDON DANIEL
Etapa 1 21-22 August 2010 AS VOINŢA MUNAR - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare a Stadion MUNAR 2010-08-22 Olariu Laurenţiu Hărduţ Gabriel Dumitru Palcu Gheorghe Marius ŞANDOR IOAN
Inregistrari in baza de date: 214

ajf_arad