• RIȚA Flavius Ionel
  • Data nasterii: 1982-10-20
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 170 (cm)
  • Arbitru din anul: 2009
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Profesor de Educaţie Fizică şi Sport
  • Ocupatia actuala: Operator Producție
  • Limbi straine cunoscute: Engleză, Germană
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
24 AS ALUNIŞ - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2017-06-11 RIȚA Flavius Ionel PÂSLARU Andrei ȘUȘCĂ Andreea TIULEA Cornel
17 CITIZENS OF ARAD - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 2017-05-28 RIȚA Flavius Ionel NICA Liana DISTA Denis TIULEA Cornel
18 CS VIITORUL SATU NOU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2017-05-20 RIȚA Flavius Ionel PÂSLARU Andrei LOVAS Alexandru BUDA Leontin
16 C.S. ŞICULA 2016 - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion ŞICULA 2017-05-21 RIȚA Flavius Ionel NAGY Zoltan TĂMAȘ Eugen GORNIC Mircea
22 A.C.S. SOCODOR - CS PODGORIA GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 2017-05-24 RIȚA Flavius Ionel RANCEA Alexandru DOBÂNDĂ Dinu MAKO Andraș
33 CS ŞOIMII ŞIMAND - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion ŞIMAND 2017-05-23 RIȚA Flavius Ionel MONA Sergiu Laurențiu
15 CS ŞOIMII LIVADA - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion SEGA 2017-05-13 RIȚA Flavius Ionel TAKATS Cristian Flavius MONA Sergiu Laurențiu MIHUŢA Petre
21 C.S. ŞOIMII LIPOVA - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Juniori 1 Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-05-18 RIȚA Flavius Ionel CALNACOV Denis Claudiu KOVACS Raul JIVAN Mihai
16 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2017-05-07 RIȚA Flavius Ionel TURGYAN Cătălin DEHELEAN Patrick Alin JIVAN Mihai Adrian
20 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion ICRTI 2017-05-16 RIȚA Flavius Ionel PANTEA Andrei Alex. PANTEA Patricia Alexandra GYENGYE Iosif
18 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2017-04-30 RIȚA Flavius Ionel CÎRMACI Filip Sergiu ȘUȘCÃ Nicoleta JIVAN Mihai
19 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2017-05-08 RIȚA Flavius Ionel ȘUȘCÃ Nicoleta IORDACHE Maximilian JIVAN Mihai
17 CS VICTORIA NĂDLAC - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion NADLAC 2017-04-22 RIȚA Flavius Ionel VASILE Ioan Adrian TAKATS Cristian Flavius HAMZA Ioan
12 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2017-04-23 RIȚA Flavius Ionel NEAGU Alexandru MOLDOVEANU Ionel Alexandru BUDA Leontin
17 C.S. VICTORIA FELNAC - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2017-04-24 RIȚA Flavius Ionel CALNACOV Denis Claudiu RANCEA Alexandru OLOGEANU Dan
18 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion PÂNCOTA 2017-04-26 RIȚA Flavius Ionel CALNACOV Denis Claudiu SÂRBUȚ Alexandru Călin BORA Gligore
27 CS UNIREA SÎNTANA - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2017-05-02 DREGHICI Flavius Cristian RIȚA Flavius Ionel
18 UTA B.D. 2002 - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2017-04-18 RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru TAKATS Cristian Flavius
11 CS VICTORIA ZĂBRANI - C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2017-04-09 RIȚA Flavius Ionel CĂLINDRUȚ Emanuel Roland ANDEA Alexandru BORA Gligore
16 CS GLOGOVĂŢ 2013 - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2017-04-12 RIȚA Flavius Ionel DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul TĂNĂSESCU Romulus Cristian
16 UTA B.D. 2007 - ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2017-04-07 RIȚA Flavius Ionel PALCU Gheorghe Marius
10 C.S.S. GLORIA ARAD 2006 - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-25 RIȚA Flavius Ionel LOVAS Alexandru
10 C.S.S. GLORIA ARAD 2007 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-25 LOVAS Alexandru RIȚA Flavius Ionel
13 CS ATLETICO ARAD - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-11-19 RIȚA Flavius Ionel MOCANU Silviu Flaviu TAKATS Cristian Flavius OLOGEANU Dan
15 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D StadionCURTICI 2016-11-18 RIȚA Flavius Ionel DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
1 CS OLIMPIA BUJAC - CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria B Stadion BUJAC ARAD 2016-11-12 RIȚA Flavius Ionel TAKATS Cristian Flavius TURGYAN Cătălin FORTON Nicuşor
14 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-15 RIȚA Flavius Ionel RANCEA Alexandru
11 AS GLORIA SECUSIGIU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2016-11-06 RIȚA Flavius Ionel MONA Sergiu Laurențiu NEAGU Alexandru MANUȘOV Iosif
9 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - C.S. MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2016-11-05 RIȚA Flavius Ionel RANCEA Alexandru DOBÂNDĂ Dinu CIURESCU Victor
10 CS UNIREA GURAHONŢ - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2016-10-30 RIȚA Flavius Ionel CRÎSTA Eusebio Antoniu TAKATS Cristian Flavius ROȘU Eugen
8 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - F.C. SÂNTANA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2016-10-29 RIȚA Flavius Ionel GROȘAN Tudor Ștefan COVACI Sergiu Cristian VIDA Constantin
9 CS BELIU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2016-10-23 RIȚA Flavius Ionel COJOCARIU Dan Cristian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu JUȘCÃ Teodor
8 CS VIITORUL SATU NOU - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2016-10-15 RIȚA Flavius Ionel BURCA Sergiu Lucian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MIRON Marian
8 CS OLIMPIA BOCSIG - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2016-10-16 RIȚA Flavius Ionel LAUKO Claudiu Cosmin CÎRMACI Filip Sergiu SFÃT Gheorghe
9 AS DOROBANŢI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Juniori 1 Seria B Stadion Dorobanti 2016-10-19 RIȚA Flavius Ionel DISTA Denis CĂLINDRUŢ Emanuel Roland BABĂU Romulus
5 CITIZENS OF ARAD - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 2016-10-09 RIȚA Flavius Ionel MADA Mădălin NICA Liana MIHUȚA Petru
5 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria B Stadion MÂNDRULOC 2016-10-09 RIȚA Flavius Ionel BURCA Sergiu Lucian CĂPRICEANĂ Gabriel Florin CIURESCU Victor
4 UTA B.D. 2003 - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2016-10-10 RIȚA Flavius Ionel ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta
7 CS VOINŢA MAILAT - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2016-10-05 RIȚA Flavius Ionel ARDELEAN Paul Giorgian CĂLINDRUŢ Emanuel Roland BORA Gligore
6 AS CETATE DEZNA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-10-02 RIȚA Flavius Ionel DAȘCÃU Ovidiu Claudiu CRUDU Alexandru PEȘTE Bogdan Dumitru
4 CS OLIMPIA BUJAC - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC ARAD 2016-10-01 RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ANDEA Alexandru MIHUŢA Petre
5 CS SPERANŢA TURNU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-09-24 RIȚA Flavius Ionel TAKATS Cristian Flavius HAIDA Valentina CIURESCU Victor
5 AS VOINŢA MUNAR - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-09-25 RIȚA Flavius Ionel CÎRMACI Filip Sergiu BURCA Sergiu Lucian TIULEA Cornel
4 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-09-18 RIȚA Flavius Ionel RADU Paul ȘUȘCĂ Andreea PEȘTE Bogdan Dumitru
2 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - F.C. SÂNTANA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2016-09-17 RIȚA Flavius Ionel DAȘCÃU Ovidiu Claudiu PETROVAN Florin PETRIŞOR Gheorghe
3 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-09-11 RIȚA Flavius Ionel NEAGU Alexandru CÃȘUȚ Cristian BIRO Gabor Oliver
1 CS OLIMPIA BUJAC - CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC ARAD 2016-09-10 RIȚA Flavius Ionel TAKATS Cristian Flavius TURGYAN Cătălin FORTON Nicuşor
4 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion NEUDORF 2016-09-14 RIȚA Flavius Ionel CĂPRICEANĂ Gabriel Florin TURGYAN Cătălin HERȚEG Doru
2 CS SPERANŢA TURNU - C.S. ATHLETICO VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-09-03 RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian PEȘTE Bogdan Dumitru
2 C.S. VIITORUL PEREG - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Cupa Romaniei Stadion PEREGU MARE 2016-09-07 RIȚA Flavius Ionel DOBÂNDĂ Dinu PETROVAN Florin HERȚEG Doru
1 AS AQUA VEST ARAD - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2016-08-27 RIȚA Flavius Ionel RADU Paul NEAGU Alexandru BIRO Gabor
1 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2016-08-28 RIȚA Flavius Ionel DREGHICI Flavius Cristian DOBÂNDĂ Dinu MIHUŢA Petre
1 AS ALUNIŞ - AS OLIMPIA BÎRZAVA Cupa Romaniei Stadion ALUNIŞ 2016-08-21 OLARIU Laurențiu RIȚA Flavius Ionel DUMITRU Flavia Daniela VĂTRAN Dorin
5 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - AS PODGORIA ŞIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-06-12 RIȚA Flavius Ionel LOVAS Alexandru SĂVAN Gavril Flavius Laurian BORA Gligore
4 CS REAL HORIA - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2016-06-04 RIȚA Flavius Ionel RANCEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta MÃRGINEAN Valer
23 AS ALUNIŞ - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-05-29 RIȚA Flavius Ionel DOBÂNDĂ Dinu PANTEA Andrei Alex. OLOGEANU Dan
22 CS INEU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion INEU 2016-05-22 RIȚA Flavius Ionel COVACI Sergiu Cristian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu PETRIŞOR Gheorghe
2 CS VICTORIA NĂDLAC - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDLAC 2016-05-21 RIȚA Flavius Ionel ANDEA Alexandru VASILE Ioan Adrian JIVAN Mihai
21 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2016-05-26 MATEUȚ Cãlin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu RIȚA Flavius Ionel MIHUȚA Petru
21 AS CRIŞUL ALB BUTENI - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2016-05-15 RIȚA Flavius Ionel TAKATS Cristian Flavius SĂVAN Gavril Flavius Laurian JUȘCÃ Teodor
1 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion ŞIRIA 2016-05-14 RIȚA Flavius Ionel MAKO Andrei Sebastian TURGYAN Cătălin SFÃT Gheorghe
20 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-05-08 RIȚA Flavius Ionel VESA Pavel Florin TAKATS Cristian Flavius PÃCURAR Augustin
18 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-05-08 VESA Pavel Florin RIȚA Flavius Ionel TAKATS Cristian Flavius MIRON Marian
19 AS SEMLECANA SEMLAC - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2016-05-05 RIȚA Flavius Ionel CALNACOV Denis Claudiu NEAGU Alexandru MANUȘOV Iosif
19 CS ATLETICO ARAD - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion SEGA 2016-05-03 COROBAN Cristian Ionel RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
25 ATLETICO 2005 - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-29 RIȚA Flavius Ionel VESA Pavel Florin
20 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-29 VESA Pavel Florin RIȚA Flavius Ionel
20 ATLETICO 2007 - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-29 RIȚA Flavius Ionel VESA Pavel Florin
19 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS INEU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-04-24 RIȚA Flavius Ionel DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TAKATS Cristian Flavius TIULEA Cornel
17 CS ŞOIMII LIVADA - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2016-04-24 RIȚA Flavius Ionel MORAR Daniel ȘUȘCÃ Nicoleta JIVAN Mihai
18 C.S. ŞOIMII LIPOVA - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2016-04-28 RIȚA Flavius Ionel ARDELEAN Paul Giorgian PANTEA Sebastian GYENGYE Iosif
23 C.S.S. GLORIA ARAD 2 - FC ANDROMEDA Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-04-22 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RIȚA Flavius Ionel
16 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - CS BELIU Liga a 6 a Seria A Stadion CAPORAL ALEXA 2016-04-17 RIȚA Flavius Ionel TAKATS Cristian Flavius IOVA Cătălin Ionuț TĂNĂSESCU Romulus Cristian
17 AS PROGRESUL PECICA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2016-04-21 RIȚA Flavius Ionel COIȘ Carol JUNGER Andreas Thomas BORA Gligore
17 VIITORUL 2 ARAD - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion SEMLAC 2016-04-18 RIȚA Flavius Ionel CALNACOV Denis Claudiu RADU Paul
17 CS ATLETICO ARAD - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-15 RIȚA Flavius Ionel ȘUȘCĂ Andreea
17 AS VINGA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2016-04-10 RIȚA Flavius Ionel MIHOC Alina PANTEA Sebastian OLOGEANU Dan
16 AS VINGA - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2016-04-14 RIȚA Flavius Ionel BURCA Sergiu Lucian DEHELEAN Patrick Alin OLOGEANU Dan
21 C.S.S. GLORIA ARAD 2 - C.S. OLIMPIA BUJAC Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-04-13 RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
16 CS VULTURII SOCODOR - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2016-04-03 RIȚA Flavius Ionel COJOCARIU Dan Cristian HANYECZ Dan GORNIC Mircea
15 CS UNIREA SÎNTANA - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2016-04-04 RIȚA Flavius Ionel COROBAN Cristian Ionel DREGHICI Flavius Cristian
15 CS ATLETICO ARAD - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-01 RIȚA Flavius Ionel MONA Sergiu Laurențiu
15 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-03-27 RIȚA Flavius Ionel STANCIU Mihai Vlăduț VESA Pavel Florin BONDAR Mircea Constantin
13 AS GLORIA SECUSIGIU - CS GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2016-03-27 VESA Pavel Florin STANCIU Mihai Vlăduț RIȚA Flavius Ionel JIVAN Mihai
14 CS VICTORIA NĂDLAC - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2016-03-31 RIȚA Flavius Ionel DAȘCÃU Ovidiu Claudiu ȘUȘCÃ Nicoleta BORA Gligore
14 UTA B.D. 2002 - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-03-28 RIȚA Flavius Ionel DREGHICI Flavius Cristian STANCIU Mihai Vlăduț
19 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-03-30 RIȚA Flavius Ionel COROBAN Cristian Ionel
14 CS SPERANŢA TURNU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-03-19 RIȚA Flavius Ionel ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian TODERICI Mircea
13 CS VICTORIA ZĂBRANI - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2016-03-24 RIȚA Flavius Ionel IOVA Cătălin Ionuț COROBAN Cristian Ionel ROȘU Eugen
18 ATLETICO 2005 - C.S.S. GLORIA ARAD 1 Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-03-23 RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
12 CS ATLETICO ARAD - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion SEGA 2016-03-14 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RIȚA Flavius Ionel
16 ATLETICO 2004 - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-03-09 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RIȚA Flavius Ionel
13 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2015-11-22 RIȚA Flavius Ionel SALADEA Sorin BURCA Sergiu Lucian TĂNĂSESCU Romulus Cristian
11 UTA B.D. 2002 - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion SEGA 2015-11-23 RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru LOVAS Alexandru
11 ATLETICO 2004 - CS INEU Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-11-25 RIȚA Flavius Ionel IOVA Cătălin Ionuț
10 CITYZENS - GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria A Stadion SEGA 2015-11-15 RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CIUCĂ Robert BONDAR Mircea Constantin
10 S. LIVADA - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion LIVADA 2015-11-15 RIȚA Flavius Ionel COJOCARIU Dan Cristian RANCEA Alexandru MÂNDRU Ștefan
10 UTA B.D. 2001 - FC ANDROMEDA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-11-16 PANĂ Natanael RIȚA Flavius Ionel ȘUȘCĂ Andreea
10 ATLETICO ARAD - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2015-11-13 RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
9 CS DACIA BELIU - N. SEBIS Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2015-11-08 RIȚA Flavius Ionel BURCA Sergiu Lucian GROȘAN Tudor Ștefan MIRON Marian
9 ACS UTA B.D. - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion SEGA 2015-11-12 RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru COROBAN Cristian Ionel PETRIȘOR Gheorghe
10 AS VINGA - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2015-11-01 RIȚA Flavius Ionel MATEUȚ Cãlin DOBÂNDĂ Dinu SFÃT Gheorghe
8 AS AQUA VEST ARAD - V. ALMAŞ Juniori 1 Seria B Stadion SUBCETATE ARAD 2015-11-05 RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru COROBAN Cristian Ionel PETRIȘOR Gheorghe
8 VIITORUL 1 ARAD - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-11-04 RIȚA Flavius Ionel ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta
9 CS SPERANŢA TURNU - AS DOROBANTI Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-10-24 RIȚA Flavius Ionel ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian SFÃT Gheorghe
7 N.SINTEA MARE - CS DACIA BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-10-25 RIȚA Flavius Ionel MADA Mădălin RAȚĂ Raul MAKO Andraș
7 CS INEU - FC ANDROMEDA Categoria Juniori D Stadion INEU 2015-10-29 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RIȚA Flavius Ionel
7 ACS UTA B.D. - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2015-10-23 RAȚĂ Raul RIȚA Flavius Ionel
7 VIITORUL 1 ARAD - ACS UTA BD Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2015-10-23 RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
8 AC ŞAGU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2015-10-18 RIȚA Flavius Ionel RADU Paul MATEUȚ Cãlin GORNIC Mircea
7 P. GHIOROC - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-10-10 RIȚA Flavius Ionel RADU Paul NEAGU Alexandru BONDAR Mircea Constantin
7 CS RECOLTA APATEU - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-10-11 RIȚA Flavius Ionel HANYECZ Dan MADA Mădălin MAKO Andraș
5 AS PROGRESUL PECICA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2015-10-15 RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ANDEA Alexandru DUMITRU Florin
5 VIITORUL 1 ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-10-12 RIȚA Flavius Ionel TURGYAN Cătălin RANCEA Alexandru
5 VIITORUL 2 ARAD - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-10-09 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RIȚA Flavius Ionel
6 AS UNIREA ŞEITIN - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2015-10-04 RIȚA Flavius Ionel COIȘ Carol RADU Paul MIHUȚA Petru
4 UTA B.D. 2002 - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori C Stadion SEGA 2015-10-05 RIȚA Flavius Ionel DEHELEAN Patrick Alin PETROVAN Florin
4 VIITORUL 1 ARAD - CS INEU Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-10-07 RIȚA Flavius Ionel IOVA Cătălin Ionuț
5 AS SEMLECANA SEMLAC - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-09-27 RIȚA Flavius Ionel DREGHICI Flavius Cristian ANDEA Alexandru MÂNDRU Ștefan
3 P. SIRIA - N. SEBIS Liga a 6 a Seria B Stadion ŞIRIA 2015-09-26 RIȚA Flavius Ionel RAȚĂ Raul BONDAR Daniel VĂTRAN Dorin
3 CS ŞOIMII PÎNCOTA - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2015-09-28 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RIȚA Flavius Ionel DUMITRU Flavia Daniela
3 VIITORUL 1 ARAD - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-09-29 RIȚA Flavius Ionel RAȚĂ Raul DOBÂNDĂ Dinu
3 CITYZENS - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion MOTORUL 2015-09-20 RIȚA Flavius Ionel GUDIU Ionel Florin SĂVAN Gavril Flavius Laurian APĂTEAN Adrian
3 V. SELEUS - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2015-09-20 RIȚA Flavius Ionel VASILE Ioan Adrian TOMUȚ Cristian JUȘCÃ Teodor
3 AVINTUL TARNOVA - CS INEU II Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2015-09-13 RIȚA Flavius Ionel DUMITRU Flavia Daniela DREGHICI Flavius Cristian BIRO Gabor Oliver
1 CS ŞOIMII PÎNCOTA - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2015-09-15 RIȚA Flavius Ionel RAȚĂ Raul ANDEA Alexandru
2 V. SOCODOR - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-09-06 RIȚA Flavius Ionel PUICEA Claudiu Ghe. ANDEA Alexandru BIRO Gabor Oliver
1 V. NADLAC - GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDLAC 2015-09-05 PUICEA Claudiu Ghe. RIȚA Flavius Ionel GUDIU Ionel Florin HAMZA Ioan
2 AS VINGA - CS VOINŢA MAILAT Cupa Romaniei Stadion VINGA 2015-09-08 BÎTEA Radu Bogdan PANTEA Sebastian RIȚA Flavius Ionel VIDA Constantin
1 AC ŞAGU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2015-08-30 RIȚA Flavius Ionel DREGHICI Flavius Cristian COIȘ Carol ROȘU Eugen
1 O. BOCSIG - AS ALUNIŞ Cupa Romaniei Stadion BOCSIG 2015-08-23 RIȚA Flavius Ionel VESA Pavel Florin NAGHI Remus Ionuț JUȘCÃ Teodor
30 CS SPERANŢA TURNU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-06-27 RIȚA Flavius Ionel NICORAȘ Violeta Ariana RADU Paul APĂTEAN Adrian VIDA Constantin
29 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-06-21 COROBAN Cristian Ionel IOVA Cătălin Ionuț RIȚA Flavius Ionel BRĂNIȘCAN Ioan LOVAS Iosif Ioan
28 AS STEAUA GRĂNICERI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2015-06-14 ILEA Alexandru Ionuț RIȚA Flavius Ionel SĂVAN Gavril Flavius Laurian ALB Ioan BORA Gligore
27 CS ATLETICO ARAD - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-06-06 RIȚA Flavius Ionel MAKO Andrei Sebastian TAKATS Cristian Flavius MIHUȚA Petru MAKO Andraș
26 V. FELNAC - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2015-05-31 RIȚA Flavius Ionel NAGY Zoltan IOVA Cătălin Ionuț TODERICI Mircea LOVAS Iosif Ioan
26 CS VIITORUL SATU NOU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-05-30 POPA Paul PANTEA Sebastian RIȚA Flavius Ionel TĂNĂSESCU Romulus Cristian HAMZA Ioan
25 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2015-05-24 RIŢA FLAVIUS IONEL LAUKO CLAUDIU COSMIN MADA MADALIN Dumitru Florin BIRO GABOR
24 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-05-17 RIŢA FLAVIUS IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NAGY ZOLTAN Braniscan Ioan HAMZA IOAN
16 L. TEUZ II - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2015-05-16 RIŢA FLAVIUS IONEL DOBANDA DINU SUSCA NICOLETA Maghiar Petre
23 CS RECOLTA APATEU - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-05-10 RIŢA FLAVIUS IONEL ANDEA ALEXANDRU DOBANDA DINU Petrisor Gheorghe Mako Andras
22 CS VIITORUL SATU NOU - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-05-02 OLARIU LAURENŢIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU RIŢA FLAVIUS IONEL Tiulea Cornel HAMZA IOAN
14 R. HORIA - S. Livada Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2015-05-03 RIŢA FLAVIUS IONEL TAKATS CRISTIAN FLAVIUS BRADE RADU CIOS DĂNUŢ
21 GLOGOVAT 2013 - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-04-25 JURCĂ TUDOR FLORIN RIŢA FLAVIUS IONEL SALADEA SORIN Dumitru Florin HAMZA IOAN
13 CS INEU II - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion INEU 2015-04-26 RIŢA FLAVIUS IONEL SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN SANDU ROLAND JIVAN MIHAI
20 V. SOCODOR - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-04-19 RIŢA FLAVIUS IONEL HANYECZ DAN MATEUT CALIN Petrisor Gheorghe BABĂU ROMULUS
19 FC ZIMANDU NOU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2015-04-11 RIŢA FLAVIUS IONEL ANDEA ALEXANDRU MATEUT CALIN Mihuța Petru JIVAN MIHAI
11 V. SEMLAC - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-04-05 RIŢA FLAVIUS IONEL GUDIU IONEL FLORIN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Peste Bogdan
11 V. PEREGU MARE - CITIZENS Liga a 6 a Seria B Stadion PEREGU MARE 2015-04-05 RIŢA FLAVIUS IONEL GUDIU IONEL FLORIN HANT DANIEL Ciurescu Victor
10 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS DOROBANTI Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-03-29 RIŢA FLAVIUS IONEL NAGY ZOLTAN PUICEA CLAUDIU GHE. Marginean Valer
16 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-03-22 RIŢA FLAVIUS IONEL PUICEA CLAUDIU GHE. DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Dehelean Nicolae MÂNDRU ŞTEFAN
15 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2014-11-23 RIŢA FLAVIUS IONEL NAGY ZOLTAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Braniscan Ioan Vida Marcel
14 GLOGOVAT 2013 - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion HORIA 2014-11-15 RIŢA FLAVIUS IONEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Alb Ioan Marginean Valer
13 V. SOCODOR - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-11-09 WERNITZER ADRIAN PAUL RIŢA FLAVIUS IONEL MAKO ANDREI SEBASTIAN Jivan Mihai II BORA GLIGORE
11 UTA B.D. 2001 - CS INEU Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2014-11-10 MATEUT CALIN RIŢA FLAVIUS IONEL BETEA SORINA GEORGIANA
12 FC ZIMANDU NOU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2014-11-01 RIŢA FLAVIUS IONEL SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN ANDEA ALEXANDRU Tiulea Cornel PĂCURAR AUGUSTIN
11 CS SPERANŢA TURNU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-10-25 RIŢA FLAVIUS IONEL SICLOVAN PAUL ALEX. DOBANDA DINU Vatran Dorin Peste Bogdan
10 AS VINGA - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2014-10-19 CÎRMACI FILIP SERGIU RIŢA FLAVIUS IONEL NICORAŞ VIOLETA ARIANA Bondar Mircea Rosu Eugen
7 V. SELEUS - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2014-10-12 WERNITZER ADRIAN PAUL RIŢA FLAVIUS IONEL DOBANDA DINU Ologeanu Dan
7 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2014-09-28 RIŢA FLAVIUS IONEL ANICULĂESEI MIHAI CORNEL NICORAŞ VIOLETA ARIANA Manusov Iosif Miron Marian
6 AC ŞAGU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2014-09-20 BÎTEA RADU BOGDAN RIŢA FLAVIUS IONEL NICORAŞ VIOLETA ARIANA Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
6 V. FELNAC - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2014-09-21 RIŢA FLAVIUS IONEL NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL PÂSLARU ANDREI Ologeanu Dan HAMZA IOAN
5 CS FRONTIERA PILU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-09-14 RIŢA FLAVIUS IONEL NICORAŞ VIOLETA ARIANA ANDEA ALEXANDRU Manusov Iosif BORA GLIGORE
3 AS PROGRESUL PECICA - GLORIA CTP ARAD Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2014-09-13 SANDU ROLAND RIŢA FLAVIUS IONEL COIS CAROL Tiulea Cornel
4 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2014-09-07 RIŢA FLAVIUS IONEL ARSA EMIL ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Mihuța Petru Rad Vasile
2 CITYZENS - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion MOTORUL 2014-09-07 COROBAN CRISTIAN IONEL RIŢA FLAVIUS IONEL ŞERAN ADRIAN Coman Ovidiu
3 AS PODGORIA GHIOROC - AS VULTURII SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2014-08-30 RIŢA FLAVIUS IONEL ROTARIU PATRICK GEORGE TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Biro Gabor jr. SCRIDON DANIEL
1 AS DOROBANTI - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion Dorobanti 2014-08-31 RIŢA FLAVIUS IONEL IOVA CĂTĂLIN IONUT COIS CAROL LAZĂR GHEORGHE
2 V. FELNAC - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2014-08-24 RIŢA FLAVIUS IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU DOBANDA DINU Herteg Doru SCRIDON DANIEL
2 AS VOINŢA MACEA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2014-08-24 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN RIŢA FLAVIUS IONEL Dumitru Florin HAMZA IOAN
1 S. PANCOTA II - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIRIA 2014-08-17 SANDU ROLAND RIŢA FLAVIUS IONEL DOBANDA DINU Dumitru Florin SFĂT GHEORGHE
2 O. BOCSIG - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Cupa Romaniei Stadion BOCSIG 2014-08-20 RIŢA FLAVIUS IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Enoiu Traian Mako Andras
1 AS DOROBANTI - AS VOINŢA MACEA Cupa Romaniei Stadion Dorobanti 2014-08-10 RIŢA FLAVIUS IONEL CRISTEA EMIL IOAN DOBANDA DINU Herteg Doru BORA GLIGORE
30 N. SEBIS II - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-06-29 COROBAN CRISTIAN IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU RIŢA FLAVIUS IONEL Dumitru Florin BORA GLIGORE
29 CS SPERANŢA TURNU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-06-21 RIŢA FLAVIUS IONEL COIS PAUL ALEXANDRU HANYECZ DAN Mihuța Petru Mako Andras
22 U.GURAHONT - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion GURAHONT 2014-06-15 COROBAN CRISTIAN IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU RIŢA FLAVIUS IONEL Dumitru Florin
27 O. BOCSIG - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-06-07 RIŢA FLAVIUS IONEL ARSA EMIL BETEA SORINA GEORGIANA Bondar Mircea BORA GLIGORE
26 V. FELNAC - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2014-06-01 RIŢA FLAVIUS IONEL COSTEA ADRIAN GEORGE COJOCARIU DAN CRISTIAN Herteg Doru Coman Ovidiu
25 AS VOINŢA MACEA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2014-05-24 RIŢA FLAVIUS IONEL COSTEA ADRIAN GEORGE CÎRMACI FILIP SERGIU Buda Leontin SFĂT GHEORGHE
24 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2014-05-18 RIŢA FLAVIUS IONEL ANICULĂESEI MIHAI CORNEL CĂŞUŢ CRISTIAN Forton Nicusor Rosu Eugen
3 Turneu Interliga - Turneu Interliga Categoria Juniori C Stadion SEGA 2014-05-17 RIŢA FLAVIUS IONEL CÎRMACI FILIP SERGIU PANTEA ANDREI ALEX. Badica Flavius
2 Turneu Interliga - Turneu Interliga Categoria Juniori E Stadion SEGA 2014-05-11 POPA PAUL RIŢA FLAVIUS IONEL ANICULĂESEI MIHAI CORNEL ROTARIU PATRICK SICLOVAN / STANCIU M.
23 N. SEBIS II - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2014-05-11 TRABALKA KEVIN RIŢA FLAVIUS IONEL RADU PAUL Dumitru Florin Marginean Valer
17 P. GHIOROC - CS REGAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion GHIOROC 2014-05-10 OLARIU LAURENŢIU RIŢA FLAVIUS IONEL TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Marginean Valer
16 V. SELEUS - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2014-05-04 RIŢA FLAVIUS IONEL NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL TAU ALEXANDRU Buda Leontin
21 CS ATLETICO ARAD - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-04-26 RIŢA FLAVIUS IONEL COROBAN CRISTIAN IONEL MAKO ANDREI SEBASTIAN Tiulea Cornel SCRIDON DANIEL
15 P. COVĂSÂNȚ - AS MĂNĂȘTUR Liga a 6 a Seria A Stadion COVĂSÂNȚ 2014-04-27 RIŢA FLAVIUS IONEL ŞERAN ADRIAN PANA NATANAEL Petrisor Gheorghe
23 GLORIA CTP ARAD - CS INEU Categoria Juniori C Stadion TELECOM 2014-04-28 RIŢA FLAVIUS IONEL DANCIU ALEXANDRU JURMA DANIEL
20 S. LIPOVA - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion LIPOVA 2014-04-19 RIŢA FLAVIUS IONEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN CÎRMACI FILIP SERGIU Vatran Dorin Coman Ovidiu
19 CS DACIA BELIU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2014-04-12 RIŢA FLAVIUS IONEL KOCSIS EDUARD IOVA CĂTĂLIN IONUT Mihuța Petru BORA GLIGORE
19 O. BOCSIG - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-04-13 RIŢA FLAVIUS IONEL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU COSTEA ADRIAN GEORGE Jivan Mihai II BABĂU ROMULUS
18 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2014-04-06 RIŢA FLAVIUS IONEL NAGHI REMUS IONUŢ COJOCARIU DAN CRISTIAN Dehelean Nicolae JUŞCĂ TEODOR
17 N. SEBIS - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2014-03-30 RIŢA FLAVIUS IONEL COSTEA ADRIAN GEORGE BETEA SORINA GEORGIANA Forton Nicusor Tarlea Mihai
16 AS VINGA - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2014-03-23 RIŢA FLAVIUS IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BETEA SORINA GEORGIANA Ologeanu Dan Cristian Coman Ovidiu
15 AS STEAUA GRĂNICERI - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2013-11-24 RIŢA FLAVIUS IONEL MADA MADALIN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Tripa Claudiu Pirvulescu Dan
11 V.CAPORAL ALEXA - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2013-11-17 RIŢA FLAVIUS IONEL ANDEA ALEXANDRU BALAN BOGDAN MÂNDRU ŞTEFAN
13 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2013-11-10 RIŢA FLAVIUS IONEL PANTEA SEBASTIAN ADRIAN PANA NATANAEL Dumitru Florin SCRIDON DANIEL
10 GLOGOVAT 2013 - P. GHIOROC Liga a 6 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2013-11-09 RIŢA FLAVIUS IONEL GUDIU IONEL FLORIN KOCSIS EDUARD SFĂT GHEORGHE
12 AVINTUL TARNOVA - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2013-11-03 RIŢA FLAVIUS IONEL HAIDA VALENTINA WERNITZER ADRIAN PAUL Dumitru Florin JUŞCĂ TEODOR
7 Turneu Interliga - Turneu Interliga Categoria Juniori E Stadion SEGA 2013-11-02 RIŢA FLAVIUS IONEL JURCĂ TUDOR FLORIN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL COSTEA
11 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-10-27 RIŢA FLAVIUS IONEL BERARIU LUCIAN MIHAI WERNITZER ADRIAN PAUL Ciurescu Victor ŞCHIOPU PETRE
10 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2013-10-20 RIŢA FLAVIUS IONEL VASILE IOAN ADRIAN CÎRMACI FILIP SERGIU Herteg Doru BERAR DANIEL
7 AS DOROBANTI - AS MĂNĂȘTUR Liga a 6 a Seria A Stadion Dorobanti 2013-10-19 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN RIŢA FLAVIUS IONEL CIUCA ROBERT Gornic Mircea
6 S. PANCOTA II - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2013-10-13 RIŢA FLAVIUS IONEL ŞERAN ADRIAN MANG VLAD MIHAI Jivan Mihai II
2 Turneu Interliga - Turneu Interliga TURNEU Stadion SEGA 2013-10-12 RIŢA FLAVIUS IONEL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN COSTEA A DREGHICI + ILEA
5 V.CAPORAL ALEXA - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2013-10-06 RIŢA FLAVIUS IONEL TAU ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU Manusov Iosif
4 V. SEMLAC - GL.SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion SEMLAC 2013-09-28 RIŢA FLAVIUS IONEL SICLOVAN PAUL ALEX. DRÎMBE DENIS ALEX Buica Dumitru
4 V. CHERELUŞ - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2013-09-29 RIŢA FLAVIUS IONEL ARDELEAN IOAN VIOREL PAL EDUARD DAVID JIVAN MIHAI
6 AS ALUNIŞ - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2013-09-22 RIŢA FLAVIUS IONEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN POPAN BOGDAN ALEX. Toderici Mircea BERAR DANIEL
1 FC UTA 2000 - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-09-26 RIŢA FLAVIUS IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU JURCĂ TUDOR FLORIN Amanat
1 FC UTA 2001 - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2013-09-27 CÎRMACI FILIP SERGIU RIŢA FLAVIUS IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU
5 O. BUJAC - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2013-09-14 BURCĂ DANIEL ADRIAN RIŢA FLAVIUS IONEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN Buica Dumitru BIRO GABOR
2 AS MĂNĂȘTUR - S.LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion MĂNĂȘTUR 2013-09-15 RIŢA FLAVIUS IONEL ŞERAN ADRIAN CENADAN RADU JIVAN MIHAI
4 AS UNIREA ŞEITIN - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2013-09-07 RIŢA FLAVIUS IONEL TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN ROTARIU PATRICK GEORGE Buica Dumitru Coman Ovidiu
4 CS RECOLTA APATEU - N. SEBIS Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2013-09-08 FODORUŢ LAURENŢIU RIŢA FLAVIUS IONEL KOCSIS EDUARD Forton Nicusor GYENGE IOSIF
3 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-09-01 RIŢA FLAVIUS IONEL RAD ADRIAN SORIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Mihuța Petru GYENGE IOSIF
2 AS FLACĂRA ŢIPAR - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2013-08-25 RIŢA FLAVIUS IONEL ARDELEAN IOAN VIOREL PANA NATANAEL Forton Nicusor Vida Marcel
1 CS SPERANŢA TURNU - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Cupa Romaniei Stadion TURNU 2013-08-28 TRIF CRISTIAN ALIN CRISTEA EMIL IOAN RIŢA FLAVIUS IONEL Herteg Doru SCRIDON DANIEL
1 CS ŞOIMII ŞIMAND - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2013-08-18 ILEA ALEXANDRU IONUŢ RIŢA FLAVIUS IONEL COROBAN CRISTIAN IONEL Biro Gabor jr. Tarlea Mihai
34 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2013-06-30 HERŢEG DORINEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU RIŢA FLAVIUS IONEL Dumitru Florin Vida Marcel
33 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2013-06-23 COROBAN CRISTIAN IONEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN RIŢA FLAVIUS IONEL Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
31 CS DACIA BELIU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2013-06-16 COROBAN CRISTIAN IONEL RIŢA FLAVIUS IONEL COIS PAUL ALEXANDRU Toderici Mircea JUŞCĂ TEODOR
32 AS UNIREA ŞEITIN - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2013-06-19 RIŢA FLAVIUS IONEL GHEORGHE VALENTIN HANYECZ DAN Bondar Mircea BORA GLIGORE
29 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2013-06-09 RIŢA FLAVIUS IONEL IOVA CĂTĂLIN IONUT LUCA ALEXANDRU Mihuța Petru GYENGE IOSIF
27 AS UNIREA ŞEITIN - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2013-06-02 RIŢA FLAVIUS IONEL MADA MADALIN COSTEA ADRIAN GEORGE Bondar Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
28 CS VIITORUL SATU NOU - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2013-06-05 RIŢA FLAVIUS IONEL COIS PAUL ALEXANDRU COSTEA ADRIAN GEORGE Dehelean Nicolae BIZĂU BODNĂRAŞ
16 V.MUNAR - V. NADLAC Liga a 6 a Seria A Stadion MUNAR 2013-05-26 RIŢA FLAVIUS IONEL GUDIU IONEL FLORIN PAIUSAN MIRCEA RADU Buica Dumitru
25 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2013-05-19 OLARIU LAURENŢIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU RIŢA FLAVIUS IONEL Dumitru Florin PĂCURAR AUGUSTIN
14 U.GURAHONT - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion GURAHONT 2013-05-12 RIŢA FLAVIUS IONEL COJOCARIU DAN CRISTIAN MANG VLAD MIHAI Negru Marin
23 V. SOCODOR - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2013-05-04 COROBAN CRISTIAN IONEL RIŢA FLAVIUS IONEL KALO GABRIEL SABIN Axente Mircea GHERGHEL EMANOIL
13 N.SINTEA MARE - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2013-04-28 RIŢA FLAVIUS IONEL SUBA ANDREI SEBASTIAN RAŢA RAUL Buica Dumitru
12 V. PEREGU MARE - V. NADLAC Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2013-04-21 RIŢA FLAVIUS IONEL GUDIU IONEL FLORIN KOCSIS EDUARD Tarlea Mihai
11 S. LIPOVA - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion LIPOVA 2013-04-14 RIŢA FLAVIUS IONEL CÎRMACI FILIP SERGIU BETEA SORINA GEORGIANA Rosu Eugen
16 O. BOCSIG - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2012-12-02 RIŢA FLAVIUS IONEL BESCHIU CRĂCIUN DUMITRU COJOCARIU DAN CRISTIAN Rusan Dumitru PĂCURAR AUGUSTIN
1 Cupa - Craciun Cupa Craciun Sala Victoria 2012-12-01 HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU RIŢA FLAVIUS IONEL ANICULĂESEI MIHAI CORNEL
1 Cupa - Craciun Cupa Craciun Sala Victoria 2012-12-01 RIŢA FLAVIUS IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ANICULĂESEI MIHAI CORNEL
15 FC ZIMANDU NOU - FC SÎNLEANI Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2012-11-25 MAKO ANDRAS RIŢA FLAVIUS IONEL MAKO ANDREI SEBASTIAN Mihuța Petru PĂCURAR AUGUSTIN
14 V. ALMAŞ - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion CIL 2012-11-18 RIŢA FLAVIUS IONEL SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN SICLOVAN PAUL ALEX. Bondar Mircea Coman Ovidiu
13 AC ŞAGU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2012-11-11 RIŢA FLAVIUS IONEL VASILE IOAN ADRIAN PUICEA CLAUDIU GHE. Tiulea Cornel Rosu Eugen
12 CS FRONTIERA PILU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2012-11-04 HERŢEG DORINEL RIŢA FLAVIUS IONEL CÎRMACI FILIP SERGIU Bondar Mircea BERAR DANIEL
3 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - GLORIA CTP ARAD Cupa Romaniei Stadion LIPOVA 2012-11-07 VASI ALEXANDRU IULIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU RIŢA FLAVIUS IONEL Herteg Doru LUCACI ADRIAN
11 AS ALUNIŞ - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2012-10-28 DEAC IONEL ALIN VESA PAVEL FLORIN RIŢA FLAVIUS IONEL Braniscan Ioan JIVAN MIHAI
10 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2012-10-20 TRIF CRISTIAN ALIN RIŢA FLAVIUS IONEL MAKO ANDRAS Ciurescu Victor CIOS DĂNUŢ
10 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2012-10-21 BÎTEA RADU BOGDAN RIŢA FLAVIUS IONEL CĂŞUŢ CRISTIAN Petrisor Gheorghe LUCACI ADRIAN
9 CS DACIA BELIU - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-10-14 BOGDAN LOREDAN TODERICI MIRCEA RIŢA FLAVIUS IONEL Apatean Adrian PĂCURAR AUGUSTIN
8 CS. VLADIMIRESCU II - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2012-10-07 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN NICORAŞ VIOLETA ARIANA RIŢA FLAVIUS IONEL Petrisor Gheorghe MÂNDRU ŞTEFAN
5 CS REGAL HORIA - P. GHIOROC Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2012-10-07 COVACI IOAN FLORIN RIŢA FLAVIUS IONEL ROTARIU PATRICK GEORGE Dumitru Florin
7 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2012-09-30 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN RIŢA FLAVIUS IONEL SZASZ BRIGITTA Dumitru Florin Marginean Valer
6 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2012-09-22 BOGDAN LOREDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU RIŢA FLAVIUS IONEL Forton Nicusor SFĂT GHEORGHE
6 O. BOCSIG - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2012-09-23 BORA ALIN EUGEN RIŢA FLAVIUS IONEL SERAN IOANA LOREDANA Rusan Dumitru BORA GLIGORE
2 UNIREA SILINDIA - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion SILINDIA 2012-09-16 RIŢA FLAVIUS IONEL ŞERAN ADRIAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA GYENGE IOSIF
4 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2012-09-08 HIDIŞ SFERDIAN IOAN RIŢA FLAVIUS IONEL TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Tiulea Cornel Vida Marcel
1 S. LIPOVA - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadio Lipova 2012-09-09 RIŢA FLAVIUS IONEL STANCIU ALIN CRISTIAN PAL EDUARD DAVID Buica Dumitru
3 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2012-09-02 HERŢEG DORINEL BOLCAŞ ALIN CĂLIN RIŢA FLAVIUS IONEL Bondar Mircea BABĂU ROMULUS
2 AS VINGA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Cupa Romaniei Stadion VINGA 2012-09-05 NICORAŞ IONUŢ VASILE RIŢA FLAVIUS IONEL HANYECZ DAN Axente Mircea GHERGHEL EMANOIL
2 CS VIITORUL SATU NOU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2012-08-25 VASI ALEXANDRU IULIAN RIŢA FLAVIUS IONEL COIS PAUL ALEXANDRU Axente Mircea ŞCHIOPU PETRE
1 FC SÎNLEANI - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2012-08-18 NICORAŞ IONUŢ VASILE DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN RIŢA FLAVIUS IONEL Herteg Doru ŞANDOR IOAN
1 V. SOCODOR - AS FLACĂRA ŢIPAR Cupa Romaniei Stadion SOCODOR 2012-08-12 RIŢA FLAVIUS IONEL MAGHIAR PETRE GOIA STEFAN FLORIN Strengar Virgil BERAR DANIEL
Inregistrari in baza de date: 258

ajf_arad