• STANCIU Mihai Vlăduţ
  • Data nasterii: 1994-07-07
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 181 (cm)
  • Arbitru din anul: 2010
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru Asistent
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Student
  • Ocupatia actuala: Student
  • Limbi straine cunoscute: Engleză, Spaniolă
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
15 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 4 a Stadion HORIA 2017-11-25 BOGDAN Loredan VASILE Ioan Adrian STANCIU Mihai Vlăduț BUDA Leontin SFÃT Gheorghe
13 AS AQUA VEST ARAD - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2017-11-18 BĂDICĂ Flavius Marian RIȚA Flavius Ionel STANCIU Mihai Vlăduț PETRIŞOR Gheorghe
12 AS GLORIA SECUSIGIU - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2017-11-12 DEAC Ionel Alin CÃȘUȚ Cristian STANCIU Mihai Vlăduț COMAN Ovidiu
12 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2017-11-04 DEAC Ionel Alin PANTEA Andrei Alex. STANCIU Mihai Vlăduț ENOIU Traian ROȘU Eugen
10 CS VICTORIA ZĂBRANI - C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2017-11-05 BÎTEA Radu Bogdan PANTEA Andrei Alex. STANCIU Mihai Vlăduț MIHUŢA Petre
9 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2017-10-28 COROBAN Cristian Ionel STANCIU Mihai Vlăduț TURGYAN Cătălin RUSAN Dumitru
9 AS HĂLMAGIU - F.C. SÂNTANA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2017-10-29 OLARIU Laurențiu STANCIU Mihai Vlăduț TĂMAȘ Eugen RAD Vasile
8 AS ALUNIŞ - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2017-10-15 OLARIU Laurențiu STANCIU Mihai Vlăduț LOVAS Alexandru GYENGYE Iosif
8 A.C.S. SOCODOR - A.C.S. VIITORUL 2003 ARAD Juniori C - Seria B Stadion SOCODOR 2017-10-16 PÃTROI Ciprian STANCIU Mihai Vlăduț
8 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - C.S. ATLETICO ARAD 2 Juniori E - Seria B Stadion CH. CRIȘ 2017-10-13 STANCIU Mihai Vlăduț NEAGU Flavius
8 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2017-10-07 HERȚEG Dorinel VESA Pavel Florin STANCIU Mihai Vlăduț OLOGEANU Dan HAMZA Ioan
6 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-10-08 NEAGU Flavius STANCIU Mihai Vlăduț BABUȚIA Bogdan Onisim TIULEA Cornel
6 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion TISA NOUĂ 2017-10-11 TURGYAN Cătălin STANCIU Mihai Vlăduț DRĂGOIU Ioana Bianca TIULEA Cornel
7 A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD - CS ATLETICO ARAD Juniori C - Seria A Stadion SÂNLEANI 2017-10-09 JURCĂ Tudor Florin STANCIU Mihai Vlăduț VESA Pavel Florin
7 A.C.S. VIITORUL 2003 ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori C - Seria B Stadion SÂNLEANI 2017-10-09 VESA Pavel Florin JURCĂ Tudor Florin STANCIU Mihai Vlăduț
6 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2017-10-01 ARDELEAN Mircea Florin STANCIU Mihai Vlăduț ȘUȘCĂ Andreea JIVAN Mihai
5 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2017-10-04 STANCIU Mihai Vlăduț MADA Mădălin MAGOCS Maria Monica MANUȘOV Iosif
6 A.C.S. SOCODOR - A.F.C. UTA ARAD 2003 Juniori C - Seria B Stadion SOCODOR 2017-10-02 PANTEA Andrei Alex. STANCIU Mihai Vlăduț MOLDOVEANU Ionel Alexandru
7 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Juniori D - Seria B Stadion CH. CRIȘ 2017-10-03 PANTEA Andrei Alex. STANCIU Mihai Vlăduț
4 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2017-09-24 COROBAN Cristian Ionel BERARIU Lucian Mihai STANCIU Mihai Vlăduț BIRO Gabor
4 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2017-09-27 MAKO Andrei Sebastian DEHELEAN Patrick Alin STANCIU Mihai Vlăduț MANUȘOV Iosif
3 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Cupa Romaniei Stadion ZĂDĂRENI 2017-09-20 SALADEA Sorin MIHOC Alina STANCIU Mihai Vlăduț TĂNĂSESCU Romulus Cristian
5 CS GLOGOVĂŢ 2013 - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion HORIA 2017-09-16 GORNIC Alexandru Dan VESA Pavel Florin STANCIU Mihai Vlăduț TODERICI Mircea COMAN Ovidiu
3 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS PODGORIA ŞIRIA Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2017-09-17 BÎTEA Radu Bogdan STANCIU Mihai Vlăduț BETEA Sorina Georgiana SFÃT Gheorghe
2 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 6 a Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-09-10 VASILE Ioan Adrian STANCIU Mihai Vlăduț SÂRBUȚ Alexandru Călin MANUȘOV Iosif
2 FC ZIMANDU NOU - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Cupa Romaniei Stadion ZIMANDU NOU 2017-09-06 BURZA Cristian Mirel STANCIU Mihai Vlăduț RANCEA Alexandru TĂNĂSESCU Romulus Cristian
1 CS UNIREA GURAHONŢ - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2017-08-27 ARDELEAN Ioan Viorel STANCIU Mihai Vlăduț DREGHICI Flavius Cristian MAKO Andraș
1 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2017-08-19 COROBAN Cristian Ionel DREGHICI Flavius Cristian STANCIU Mihai Vlăduț BUDA Leontin SFÃT Gheorghe
1 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - FC ZIMANDU NOU Cupa Romaniei Stadion CAPORAL ALEXA 2017-08-20 HERȚEG Dorinel STANCIU Mihai Vlăduț ȘUȘCĂ Andreea BIRO Gabor
1 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2017-08-23 RANCEA Alexandru STANCIU Mihai Vlăduț CĂLINDRUŢ Emanuel Roland JIVAN Mihai Adrian
24 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2017-06-11 SALADEA Sorin STANCIU Mihai Vlăduț TAKATS Cristian Flavius HERȚEG Doru
30 C.S. VICTORIA FELNAC - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion FELNAC 2017-06-03 NICORAȘ Ionuț Vasile NAGY Zoltan STANCIU Mihai Vlăduț BONDAR Mircea Constantin SCRIDON Daniel
18 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2017-06-04 PANĂ Natanael STANCIU Mihai Vlăduț MONA Sergiu Laurențiu SFÃT Gheorghe
29 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2017-05-27 NICORAȘ Ionuț Vasile PÂSLARU Andrei STANCIU Mihai Vlăduț TĂNĂSESCU Romulus Cristian SFÃT Gheorghe
17 C.S. VIITORUL PEREG - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2017-05-28 NICORAȘ Ionuț Vasile PÂSLARU Andrei STANCIU Mihai Vlăduț TĂNĂSESCU Romulus Cristian
Semifinală CS UNIREA SÎNTANA - CS BELIU Cupa Romaniei Stadion CENTRAL INEU 2017-05-24 BOLCAȘ Alin Călin PANTEA Sebastian STANCIU Mihai Vlăduț TĂNĂSESCU Romulus Cristian SFÃT Gheorghe
18 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2017-05-21 IOVA Cătălin Ionuț HÃRDUȚ Gabriel Dumitru STANCIU Mihai Vlăduț PÃCURAR Augustin
16 CS OLIMPIA BUJAC - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC ARAD 2017-05-20 BĂDICĂ Flavius Marian VASILE Ioan Adrian STANCIU Mihai Vlăduț MIHUŢA Petre
27 C.S. ŞOIMII LIPOVA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-05-13 NICORAȘ Ionuț Vasile HÃRDUȚ Gabriel Dumitru STANCIU Mihai Vlăduț ALEXA Marius ROȘU Eugen
15 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - C.S. ŞICULA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion NĂDAB 2017-05-14 PETROVAN Florin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu STANCIU Mihai Vlăduț FORTON Nicuşor
22 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion CERMEI 2017-05-15 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru STANCIU Mihai Vlăduț
32 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Categoria Juniori D Stadion TÂRNOVA 2017-05-18 DREGHICI Flavius Cristian STANCIU Mihai Vlăduț
26 AS DOROBANŢI - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2017-05-10 JURCĂ Tudor Florin PANTEA Sebastian STANCIU Mihai Vlăduț ENOIU Traian
16 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2017-05-07 SALADEA Sorin VASILE Ioan Adrian STANCIU Mihai Vlăduț MANUȘOV Iosif
30 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2017-05-09 TURGYAN Cătălin STANCIU Mihai Vlăduț
1/4 Finală CS VOINŢA MAILAT - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Cupa Romaniei Stadion MAILAT 2017-05-03 MATEUȚ Cãlin CÎRMACI Filip Sergiu STANCIU Mihai Vlăduț TIULEA Cornel
24 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a StadionCURTICI 2017-04-29 BOLCAȘ Alin Călin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru STANCIU Mihai Vlăduț BUDA Leontin SCRIDON Daniel
13 C.S. VIITORUL PEREG - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2017-04-28 BÎTEA Radu Bogdan PANTEA Andrei Alex. STANCIU Mihai Vlăduț GYENGYE Iosif
13 F.C. SÂNTANA 2016 - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2017-04-30 TRIF Cristian Alin STANCIU Mihai Vlăduț CÃȘUȚ Cristian BIRO Gabor
23 CS UNIREA SÎNTANA - CS INEU Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2017-04-22 SALADEA Sorin MOCANU Silviu Flaviu STANCIU Mihai Vlăduț OLOGEANU Dan ROȘU Eugen
21 CS VOINŢA MAILAT - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion MAILAT 2017-04-15 NICORAȘ Ionuț Vasile VESA Pavel Florin STANCIU Mihai Vlăduț ENOIU Traian HAMZA Ioan
16 AS UNIREA ŞEITIN - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion ŞEITIN 2017-04-09 OLARIU Laurențiu PALCU Gheorghe Marius STANCIU Mihai Vlăduț PEȘTE Bogdan Dumitru
11 CS ŞOIMII LIVADA - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2017-04-08 BÎTEA Radu Bogdan ARSA Emil STANCIU Mihai Vlăduț FORTON Nicuşor
15 AS AQUA VEST ARAD - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2017-04-01 BĂDICĂ Flavius Marian STANCIU Mihai Vlăduț TAKATS Cristian Flavius OLOGEANU Dan
18 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-03-25 BÎTEA Radu Bogdan ARDELEAN Paul Giorgian STANCIU Mihai Vlăduț TĂNĂSESCU Romulus Cristian LOVAS Iosif Ioan
14 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-03-29 IOVA Cătălin Ionuț RANCEA Alexandru STANCIU Mihai Vlăduț OLOGEANU Dan
14 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - C.S.S. GLORIA ARAD 2007 Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2017-03-24 STANCIU Mihai Vlăduț HANYECZ Dan
17 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion PECICA 2017-03-18 COROBAN Cristian Ionel STANCIU Mihai Vlăduț ARDELEAN Paul Giorgian ENOIU Traian LOVAS Iosif Ioan
14 CS INEU - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion CENTRAL INEU 2017-03-20 IOVA Cătălin Ionuț STANCIU Mihai Vlăduț DREGHICI Flavius Cristian
16 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2017-03-11 JURCĂ Tudor Florin STANCIU Mihai Vlăduț PÂSLARU Andrei TĂNĂSESCU Romulus Cristian SFÃT Gheorghe
15 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-11-26 DEAC Ionel Alin STANCIU Mihai Vlăduț ARSA Emil APĂTEAN Adrian SCRIDON Daniel
13 CS SPERANŢA TURNU - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-11-19 BOLCAȘ Alin Călin ARDELEAN Paul Giorgian STANCIU Mihai Vlăduț SFÃT Gheorghe
13 C.S. ŞOIMII LIPOVA - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2016-11-12 BOLCAȘ Alin Călin STANCIU Mihai Vlăduț CÎRMACI Filip Sergiu BUDA Leontin COMAN Ovidiu
12 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-11-05 BOGDAN Loredan MATEUȚ Cãlin STANCIU Mihai Vlăduț TODERICI Mircea LOVAS Iosif Ioan
11 CS BELIU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2016-11-06 JURCĂ Tudor Florin PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru STANCIU Mihai Vlăduț RUSAN Dumitru
11 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-10-29 DEAC Ionel Alin BĂLA Casian Andrei STANCIU Mihai Vlăduț VĂTRAN Dorin HAMZA Ioan
10 A.C.S. SOCODOR - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2016-10-22 JURCĂ Tudor Florin STANCIU Mihai Vlăduț NAGY Zoltan HERȚEG Doru RAD Vasile
8 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2016-10-08 SALADEA Sorin STANCIU Mihai Vlăduț BURCA Sergiu Lucian JIVAN Mihai Adrian BABĂU Romulus
5 CS MONEASA - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2016-10-09 ARDELEAN Ioan Viorel STANCIU Mihai Vlăduț PANTEA Andrei Alex. RUSAN Dumitru
6 C.S. VICTORIA FELNAC - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-09-24 BOGDAN Loredan BONDAR Daniel STANCIU Mihai Vlăduț HERȚEG Doru SFÃT Gheorghe
5 CS UNIREA SÎNTANA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-09-17 TRIF Cristian Alin DREGHICI Flavius Cristian STANCIU Mihai Vlăduț TODERICI Mircea HAMZA Ioan
4 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2016-09-18 BOLCAȘ Alin Călin STANCIU Mihai Vlăduț NAGY Zoltan OLOGEANU Dan
3 AS STEAUA GRĂNICERI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-09-11 BURZA Cristian Mirel BETEA Sorina Georgiana STANCIU Mihai Vlăduț CRISTI T.
3 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2016-09-03 TRIF Cristian Alin STANCIU Mihai Vlăduț ARDELEAN Paul Giorgian BIRO Oliver LOVAS Iosif Ioan
2 CS VIITORUL SATU NOU - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Cupa Romaniei StadionSATU NOU 2016-09-07 BOGDAN Loredan PANTEA Sebastian STANCIU Mihai Vlăduț TIULEA Cornel
2 A.C.S. SOCODOR - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 2016-08-31 IOVA Cătălin Ionuț STANCIU Mihai Vlăduț PÃTROI Ciprian MAKO Andraș
1 A.C.S. SOCODOR - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2016-08-20 JURCĂ Tudor Florin BURCA Sergiu Lucian STANCIU Mihai Vlăduț ALEXA Marius Andrei VIDA Constantin
1 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - AS FLACĂRA ŢIPAR Cupa Romaniei Stadion ŢIPAR 2016-08-21 HERȚEG Dorinel STANCIU Mihai Vlăduț TAKATS Cristian Flavius MAKO Andraș
6 C.S. VIITORUL PEREG - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2016-06-19 DEAC Ionel Alin PÂSLARU Andrei STANCIU Mihai Vlăduț LOVAS Iosif Ioan
5 AS GLORIA SECUSIGIU - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2016-06-12 NICORAȘ Ionuț Vasile VESA Pavel Florin STANCIU Mihai Vlăduț VIDA Constantin
24 AS VINGA - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2016-06-04 BÎTEA Radu Bogdan STANCIU Mihai Vlăduț LOVAS Alexandru TĂNĂSESCU Romulus Cristian
23 CS SPERANŢA TURNU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-05-28 BÎTEA Radu Bogdan STANCIU Mihai Vlăduț DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TĂNĂSESCU Romulus Cristian
22 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2016-05-22 IACOB Nicolae Liviu ARSA Emil STANCIU Mihai Vlăduț PÃCURAR Augustin
24 CS GLOGOVĂŢ 2013 - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2016-05-14 HERȚEG Dorinel STANCIU Mihai Vlăduț VASILE Ioan Adrian ENOIU Traian HAMZA Ioan
1 AS GLORIA SECUSIGIU - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2016-05-15 TRIF Cristian Alin STANCIU Mihai Vlăduț NAGY Zoltan BABĂU Romulus
23 CS VOINŢA MAILAT - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-05-07 ARDELEAN Mircea Florin STANCIU Mihai Vlăduț PÂSLARU Andrei BUDA Leontin BABĂU Romulus
25 C.S. ŞOIMII LIPOVA - ACS SIRIA Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2016-04-29 PANTEA Andrei Alex. STANCIU Mihai Vlăduț
19 CS SPERANŢA TURNU - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-04-23 VASILE Ioan Adrian STANCIU Mihai Vlăduț MAKO Andrei Sebastian VĂTRAN Dorin
17 AS PRO GURBA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2016-04-24 BOLCAȘ Alin Călin BURCA Sergiu Lucian STANCIU Mihai Vlăduț PÃCURAR Augustin
18 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2016-04-28 CÎRMACI Filip Sergiu STANCIU Mihai Vlăduț BURCA Sergiu Lucian MANUȘOV Iosif
18 AS DOROBANŢI - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2016-04-17 TRIF Cristian Alin DOBÂNDĂ Dinu STANCIU Mihai Vlăduț OLOGEANU Dan
15 AS GLORIA SECUSIGIU - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2016-04-10 TRIF Cristian Alin TURGYAN Cătălin STANCIU Mihai Vlăduț PETRIŞOR Gheorghe
18 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-04-02 HERȚEG Dorinel STANCIU Mihai Vlăduț HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ALEXA Marius Andrei MÃRGINEAN Valer
16 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2016-04-03 BOLCAȘ Alin Călin SĂVAN Gavril Flavius Laurian STANCIU Mihai Vlăduț ROȘU Eugen
15 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-03-27 RIȚA Flavius Ionel STANCIU Mihai Vlăduț VESA Pavel Florin BONDAR Mircea Constantin
13 AS GLORIA SECUSIGIU - CS GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2016-03-27 VESA Pavel Florin STANCIU Mihai Vlăduț RIȚA Flavius Ionel JIVAN Mihai
14 UTA B.D. 2002 - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-03-28 RIȚA Flavius Ionel DREGHICI Flavius Cristian STANCIU Mihai Vlăduț
16 C.S. ŞOIMII LIPOVA - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2016-03-19 TRIF Cristian Alin PANTEA Sebastian STANCIU Mihai Vlăduț ALEXA Marius Andrei HAMZA Ioan
13 C.S. VICTORIA FELNAC - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2016-03-24 OPITZ Roland Ladislau ANDEA Alexandru STANCIU Mihai Vlăduț HERȚEG Doru
12 FC ANDROMEDA - CS INEU Categoria Juniori C Stadion DOROBANTI 2016-03-14 DREGHICI Flavius Cristian STANCIU Mihai Vlăduț ȘUȘCÃ Nicoleta
17 VIITORUL 2 ARAD - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2016-03-16 STANCIU Mihai Vlăduț MONA Sergiu Laurențiu
16 CS OLIMPIA BUJAC - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion BUJAC 2016-03-09 TURGYAN Cătălin STANCIU Mihai Vlăduț
14 AS PROGRESUL PECICA - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-03-05 BOGDAN Loredan STANCIU Mihai Vlăduț CRISTEA Emil Ioan TIULEA Cornel HAMZA Ioan
13 V. SOCODOR - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-11-22 ARDELEAN Ioan Viorel STANCIU Mihai Vlăduț PÃTROI Ciprian JIVAN Mihai II
12 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2015-11-15 PANĂ Natanael HANYECZ Dan STANCIU Mihai Vlăduț VĂTRAN Dorin
11 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion MAILAT 2015-11-07 DEAC Ionel Alin STANCIU Mihai Vlăduț TOMUȚA Sebastian Florin HERȚEG Doru COMAN Ovidiu
9 AS PROGRESUL PECICA - V. FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2015-11-12 PETROVAN Florin RANCEA Alexandru STANCIU Mihai Vlăduț MANUȘOV Iosif
9 FC ANDROMEDA - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion DOROBANTI 2015-11-09 STANCIU Mihai Vlăduț MONA Sergiu Laurențiu CIUCĂ Robert
10 AC ŞAGU - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2015-11-01 STANCIU Mihai Vlăduț NICORAȘ Violeta Ariana COIȘ Carol BRĂNIȘCAN Ioan
9 AS STEAUA GRĂNICERI - L. ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2015-10-25 STANCIU Mihai Vlăduț RADU Paul CIUCĂ Robert MIRON Marian
7 AS VINGA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2015-10-29 PANĂ Natanael STANCIU Mihai Vlăduț CÎRMACI Filip Sergiu DUMITRU Florin
7 VIITORUL 1 ARAD - LPS ARAD Categoria Juniori D ICRTI 2015-10-24 MATEUȚ Cãlin STANCIU Mihai Vlăduț
7 VIITORUL 2 ARAD - ATLETICO 2007 Categoria Juniori E Stadion SEMLAC 2015-10-23 STANCIU Mihai Vlăduț ȘUȘCĂ Andreea
8 G. CERMEI - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion CERMEI 2015-10-18 BURZA Cristian Mirel STANCIU Mihai Vlăduț VESA Pavel Florin CIURESCU Victor SFÃT Gheorghe
6 UTA B.D. 2001 - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-10-19 STANCIU Mihai Vlăduț PETROVAN Florin ȘUȘCĂ Andreea
7 GLOGOVAT 2013 - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2015-10-10 BÎTEA Radu Bogdan BOLCAȘ Alin Călin STANCIU Mihai Vlăduț TRIPA Claudiu SFÃT Gheorghe
5 R. HORIA - S. Livada Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2015-10-11 STANCIU Mihai Vlăduț ȘUȘCÃ Nicoleta COIȘ Carol MIHUȚA Petru
5 VIITORUL 2 ARAD - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion SEMLAC 2015-10-12 STANCIU Mihai Vlăduț RAȚĂ Raul PETROVAN Florin
6 V. FELNAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion FELNAC 2015-10-03 HERȚEG Dorinel STANCIU Mihai Vlăduț BONDAR Daniel DUMITRU Florin MÃRGINEAN Valer
6 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-10-04 VASI Alexandru Iulian STANCIU Mihai Vlăduț OPITZ Roland Ladislau BONDAR Mircea Constantin
4 ACS UTA B.D. - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2015-10-07 STANCIU Mihai Vlăduț TAKATS Cristian Flavius
5 GLOGOVAT 2013 - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2015-09-26 BOGDAN Loredan STANCIU Mihai Vlăduț BETEA Sorina Georgiana HERȚEG Doru MAKO Andraș
3 VIITORUL 2 ARAD - FC ANDROMEDA Categoria Juniori C Stadion SEMLAC 2015-09-28 STANCIU Mihai Vlăduț DREGHICI Flavius Cristian PANTEA Andrei Alex.
ET.3 VIITORUL 2 ARAD - FC ANDROMEDA Categoria Juniori D UTA-ICRTI 2015-09-30 STANCIU Mihai Vlăduț SĂVAN Gavril Flavius Laurian
3 O. BOCSIG - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Cupa Romaniei Stadion BOCSIG 2015-09-23 BOGDAN Loredan VESA Pavel Florin STANCIU Mihai Vlăduț SFÃT Gheorghe
4 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-09-20 GHEORGHE Valentin STANCIU Mihai Vlăduț ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andraș
2 CS ATLETICO ARAD - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2015-09-21 STANCIU Mihai Vlăduț PANTEA Andrei Alex. COIȘ Carol
3 V.LUNCA TEUZ CERMEI - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion CERMEI 2015-09-13 ARDELEAN Mircea Florin BĂLA Casian Andrei STANCIU Mihai Vlăduț APĂTEAN Adrian JUȘCÃ Teodor
1 VIITORUL 2 ARAD - P. SIRIA Categoria Juniori C Stadion SEMLAC 2015-09-14 STANCIU Mihai Vlăduț CIUCĂ Robert RANCEA Alexandru
2 AS PROGRESUL PECICA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion PECICA 2015-09-05 NICORAȘ Ionuț Vasile STANCIU Mihai Vlăduț IOVA Cătălin Ionuț TRIPA Claudiu MÃRGINEAN Valer
1 R. HORIA - V.LUNCA TEUZ II Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2015-09-06 BOLCAȘ Alin Călin STANCIU Mihai Vlăduț GROȘAN Tudor Ștefan ROȘU Eugen
1 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2015-09-03 STANCIU Mihai Vlăduț CÃȘUȚ Cristian CĂTANĂ Paul MANUȘOV Iosif
1 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2015-08-29 BÎTEA Radu Bogdan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru STANCIU Mihai Vlăduț BRĂNIȘCAN Ioan LOVAS Iosif Ioan
1 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2015-08-30 VASILE Ioan Adrian STANCIU Mihai Vlăduț NEAGU Alexandru CIURESCU Victor
1 V. SOCODOR - AS STEAUA GRĂNICERI Cupa Romaniei Stadion SOCODOR 2015-08-23 BÎTEA Radu Bogdan STANCIU Mihai Vlăduț OPITZ Roland Ladislau TIULEA Cornel
30 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-06-28 COVACI Ioan Florin STANCIU Mihai Vlăduț ANDEA Alexandru PETRIȘOR Gheorghe HAMZA Ioan
29 AS VOINŢA MUNAR - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2015-06-21 TRIF Cristian Alin STANCIU Mihai Vlăduț DREGHICI Flavius Cristian MANUȘOV Iosif BORA Gligore
27 CS SPERANŢA TURNU - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-06-10 CRISTEA Emil Ioan SALADEA Sorin STANCIU Mihai Vlăduț OLOGEANU Dan BIRO Gabor
27 AS CETATE SĂVÎRŞIN - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-06-07 JURCĂ Tudor Florin STANCIU Mihai Vlăduț SALADEA Sorin BRĂNIȘCAN Ioan HAMZA Ioan
25 AS AQUA VEST ARAD - ACS UTA II B.D. Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2015-05-30 HERȚEG Dorinel CRISTEA Silviu Florin STANCIU Mihai Vlăduț APĂTEAN Adrian SFÃT Gheorghe
26 AS SEMLECANA SEMLAC - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-05-31 ANICULĂESEI Mihai Cornel STANCIU Mihai Vlăduț BONDAR Daniel TĂNĂSESCU Romulus Cristian BABĂU Romulus
25 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-05-24 BOLCAŞ ALIN CĂLIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ LOVAS ALEXANDRU Manusov Iosif BORA GLIGORE
1 Turneu Interliga - Turneu Interliga Categoria Juniori E Stadion SEGA 2015-05-23 BOLCAŞ ALIN CĂLIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ PUICEA CLAUDIU GHE. ANICULAESEI MIHAI CASUT / IOVA
24 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-05-17 TRIF CRISTIAN ALIN NAGHI REMUS IONUŢ STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Ciurescu Victor Miron Marian
22 ATLETICO 2004 - LPS ARAD Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2015-05-15 SANDU ROLAND STANCIU MIHAI VLĂDUŢ
23 AS ALUNIŞ - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-05-10 TRIF CRISTIAN ALIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ BULZ STEFAN Buda Leontin BIRO GABOR
21 LPS ARAD - ATLETICO 2005 Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2015-05-08 CÎRMACI FILIP SERGIU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ
20 LPS ARAD - VIITORUL Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2015-05-04 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ
20 ATLETICO 2005 - ATLETICO 2004 Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2015-05-04 STANCIU MIHAI VLĂDUŢ DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN
20 ACS UTA II B.D. - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2015-04-26 TRIF CRISTIAN ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Apatean Adrian Rad Vasile
19 LPS ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-04-30 STANCIU MIHAI VLĂDUŢ HAIDA VALENTINA
20 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-04-19 TRIF CRISTIAN ALIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ CIUCA ROBERT Ciurescu Victor Coman Ovidiu
19 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2015-04-11 BURCĂ DANIEL ADRIAN BURCĂ SERGIU LUCIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Ciurescu Victor Rosu Eugen
17 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - N.SEBIS II Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2015-04-04 HERŢEG DORINEL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ CĂŞUŢ CRISTIAN Dumitru Florin Marginean Valer
18 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-04-05 WERNITZER ADRIAN PAUL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ PÂSLARU ANDREI Tănăsescu Romulus Cristian Rosu Eugen
16 GLOGOVAT 2013 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion MÂNDRULOC 2015-04-07 MATEUT CALIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ DOBANDA DINU
17 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2015-03-29 BURCĂ DANIEL ADRIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ RADU PAUL Manusov Iosif JUŞCĂ TEODOR
15 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2015-04-02 STANCIU MIHAI VLĂDUŢ RADU PAUL LOVAS ALEXANDRU Ciurescu Victor
15 CS ATLETICO ARAD - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2015-04-01 STANCIU MIHAI VLĂDUŢ COSTEA ADRIAN GEORGE
15 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a StadionCURTICI 2015-03-21 BÎTEA RADU BOGDAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ PÂSLARU ANDREI Herteg Doru BIRO GABOR
14 AS SEMLECANA SEMLAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-03-26 ROTARIU PATRICK GEORGE STANCIU MIHAI VLĂDUŢ COIS CAROL Forton Nicusor
14 S. LIPOVA - LPS ARAD Categoria Juniori E Stadion LIPOVA 2015-03-22 PÂSLARU ANDREI STANCIU MIHAI VLĂDUŢ
15 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2015-03-16 SANDU ROLAND COJOCARIU DAN CRISTIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ
14 CS UNIREA SÎNTANA - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2015-03-09 WERNITZER ADRIAN PAUL HANYECZ DAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ
15 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2014-11-23 RIŢA FLAVIUS IONEL NAGY ZOLTAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Braniscan Ioan Vida Marcel
14 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-11-15 BOGDAN LOREDAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ MADA MADALIN Rusan Dumitru Lovas Iosif
13 AS SEMLECANA SEMLAC - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2014-11-09 ARDELEAN MIRCEA FLORIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ PÂSLARU ANDREI Mihuța Petru Peste Bogdan
11 CS UNIREA SÎNTANA - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2014-11-10 RADU PAUL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ HANYECZ DAN
11 AS VOINŢA MUNAR - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-10-26 FODORUŢ LAURENŢIU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ SALADEA SORIN Dehelean Nicolae BERAR DANIEL
11 AS PROGRESUL PECICA - ACS UTA B.D. II Liga a 4 a Stadion PECICA 2014-10-18 BÎTEA RADU BOGDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Apatean Adrian Coman Ovidiu
3 Turneu Interliga - Turneu Interliga TURNEU Stadion SEGA 2014-10-19 STANCIU MIHAI VLĂDUŢ OPITZ ROLAND LADISLAU POPAN BOGDAN ALEX. Rotariu Partick Aniculaesei/ Pislaru
9 AS CETATE DEZNA - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2014-10-12 OLARIU LAURENŢIU ANICULĂESEI MIHAI CORNEL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Manusov Iosif PĂCURAR AUGUSTIN
8 CS FRONTIERA PILU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-10-05 BURCĂ DANIEL ADRIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ RADU PAUL Mihuța Petru Lovas Iosif
8 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - N.SEBIS II Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2014-09-27 TRIF CRISTIAN ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Ologeanu Dan Cristian Mako Andras
7 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2014-09-28 DEAC IONEL ALIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ COJOCARIU DAN CRISTIAN Bondar Mircea Marginean Valer
5 AS SEMLECANA SEMLAC - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2014-10-02 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ COIS CAROL Peste Bogdan
6 U.GURAHONT - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2014-09-21 JURCĂ TUDOR FLORIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ MADA MADALIN Buda Leontin Vida Marcel
4 GLOGOVAT 2013 - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion VLADIMIRESCU 2014-09-22 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ POPAN BOGDAN ALEX.
5 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2014-09-14 COROBAN CRISTIAN IONEL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ CIUCA ROBERT Petrisor Gheorghe Rosu Eugen
1 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2014-09-18 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ ROTARIU PATRICK GEORGE
4 AS FLACĂRA ŢIPAR - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2014-09-07 OLARIU LAURENŢIU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ LOVAS ALEXANDRU Gornic Mircea JUŞCĂ TEODOR
3 CS SPERANŢA TURNU - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-08-30 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Manusov Iosif BIRO GABOR
1 AS VIITORUL ALMAŞ - AS VOINŢA CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2014-08-31 OLARIU LAURENŢIU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ SALADEA SORIN Vatran Dorin
1 CS REAL HORIA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion HORIA 2014-09-04 CÎRMACI FILIP SERGIU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ SALADEA SORIN Ciurescu Victor
2 AS SEMLECANA SEMLAC - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2014-08-24 GORNIC ALEXANDRU DAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
2 AS STEAUA GRĂNICERI - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2014-08-23 COVACI IOAN FLORIN KOCSIS EDUARD STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Mihuța Petru Tarlea Mihai
2 V.LUNCA TEUZ CERMEI - ACS UTA II B.D. Liga a 4 a Stadion CERMEI 2014-08-17 BURCĂ DANIEL ADRIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ HANYECZ DAN Apatean Adrian PĂCURAR AUGUSTIN
1 P. GHIOROC - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2014-08-16 GORNIC ALEXANDRU DAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ HANYECZ DAN Ologeanu Dan Mako Andras
2 AS CETATE DEZNA - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion DEZNA 2014-08-20 WERNITZER ADRIAN PAUL PANTEA SEBASTIAN ADRIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Ologeanu Dan HAMZA IOAN
1 AS CRIŞUL ALB BUTENI - O. BOCSIG Cupa Romaniei Stadion BUTENI 2014-08-09 BURCĂ DANIEL ADRIAN KOCSIS EDUARD STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
30 CS DACIA BELIU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2014-06-28 JURCĂ TUDOR FLORIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ HANYECZ DAN Buda Leontin Mako Andras
29 AS CETATE DEZNA - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2014-06-22 TRIF CRISTIAN ALIN VESA PAVEL FLORIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Vatran Dorin PĂCURAR AUGUSTIN
22 V. SELEUS - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2014-06-15 SANDU ROLAND STANCIU MIHAI VLĂDUŢ SICLOVAN PAUL ALEX. Protase Alexa
21 V. PEREGU MARE - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2014-06-08 FODORUŢ LAURENŢIU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ RADU PAUL Rosu Eugen
26 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2014-06-01 TRIF CRISTIAN ALIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ MATEUT CALIN Mihuța Petru Miron Marian
25 V. SOCODOR - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-05-24 FODORUŢ LAURENŢIU NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Ciurescu Victor Miron Marian
24 AS ALUNIŞ - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2014-05-18 BURCĂ DANIEL ADRIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ NEAGU ALEXANDRU Ologeanu Dan BIRO GABOR
23 CS DACIA BELIU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2014-05-10 DEAC IONEL ALIN NAGHI REMUS IONUŢ STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Braniscan Ioan Coman Ovidiu
17 S. CHIER - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2014-05-11 WERNITZER ADRIAN PAUL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN Forton Nicusor
22 AS VINGA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2014-05-04 DEAC IONEL ALIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ HAIDA VALENTINA Dumitru Florin Vida Marcel
21 AS CETATE DEZNA - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2014-04-27 BOGDAN LOREDAN VESA PAVEL FLORIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Biro Gabor jr. MÂNDRU ŞTEFAN
20 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2014-04-19 DEAC IONEL ALIN MADA MADALIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Rusan Dumitru PĂCURAR AUGUSTIN
19 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2014-04-13 DEAC IONEL ALIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ ROTARIU PATRICK GEORGE Biro Gabor jr. MÂNDRU ŞTEFAN
17 FC ZIMANDU NOU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2014-03-30 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ CÎRMACI FILIP SERGIU Manusov Iosif Rosu Eugen
18 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2014-03-14 CÎRMACI FILIP SERGIU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ HAIDA VALENTINA
15 Atletico 2003 - ATLETICO 2004 Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2014-03-20 STANCIU MIHAI VLĂDUŢ MATEUT CALIN
13 V. FELNAC - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion FELNAC 2014-03-06 STANCIU MIHAI VLĂDUŢ PANA NATANAEL PAIUSAN MIRCEA RADU
15 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2013-11-24 HERŢEG DORINEL BUDA LEONTIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Petrisor Gheorghe CIOS DĂNUŢ
15 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-11-16 STANCIU MIHAI VLĂDUŢ RAŢA RAUL PANA NATANAEL
14 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2013-11-17 COVACI IOAN FLORIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ COJOCARIU DAN CRISTIAN Bondar Mircea Miron Marian
13 AC ŞAGU - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-11-10 IOVA CĂTĂLIN IONUT STANCIU MIHAI VLĂDUŢ ROTARIU PATRICK GEORGE Vatran Dorin Rosu Eugen
8 CS INEU - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 2013-11-12 STANCIU MIHAI VLĂDUŢ SUBA ANDREI SEBASTIAN ROTARIU PATRICK GEORGE
12 AS FLACĂRA ŢIPAR - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2013-11-03 GHEORGHE VALENTIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ ARDELEAN IOAN VIOREL Axente Mircea Tarlea Mihai
7 UTA B.D. 2000 - FC UTA 99 Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2013-11-05 IOVA CĂTĂLIN IONUT STANCIU MIHAI VLĂDUŢ SUBA ANDREI SEBASTIAN
11 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2013-10-27 TRIF CRISTIAN ALIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ OPITZ ROLAND LADISLAU Toderici Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
9 V. FELNAC - S.LIPOVA Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2013-10-13 NICORAŞ IONUŢ VASILE STANCIU MIHAI VLĂDUŢ BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Toderici Mircea ŞCHIOPU PETRE
2 Turneu Interliga - Turneu Interliga TURNEU Stadion SEGA 2013-10-12 RIŢA FLAVIUS IONEL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN COSTEA A DREGHICI + ILEA
8 CS RECOLTA APATEU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2013-10-06 POPA PAUL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Ciurescu Victor Pirvulescu Dan
3 FC UTA 2000 - FC UTA 99 Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-10-10 STANCIU MIHAI VLĂDUŢ NICORAŞ VIOLETA ARIANA MAGOCS MARIA MONICA
3 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion PECICA 2013-10-08 STANCIU MIHAI VLĂDUŢ HAIDA VALENTINA PÂSLARU ANDREI
7 AC ŞAGU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-09-29 OPITZ ROLAND LADISLAU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ PANTEA ANDREI ALEX. Herteg Doru VACZI GHEORGHE
2 S. LIPOVA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion LIPOVA 2013-10-03 OPITZ ROLAND LADISLAU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ CENADAN RADU
6 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2013-09-22 COROBAN CRISTIAN IONEL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ HANYECZ DAN Manusov Iosif Tarlea Mihai
1 AS VIITORUL TISA NOUĂ - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2013-09-26 JURCĂ TUDOR FLORIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN
5 CS DACIA BELIU - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2013-09-14 COROBAN CRISTIAN IONEL DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Ologeanu Dan JIVAN MIHAI
4 AS VOINŢA MUNAR - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2013-09-08 OLARIU LAURENŢIU JUNGER ANDREAS THOMAS STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Mihuța Petru JIVAN MIHAI
3 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-09-01 RIŢA FLAVIUS IONEL RAD ADRIAN SORIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Mihuța Petru GYENGE IOSIF
3 Jun. AS SC UTA - Jun.S. SIRIA Jun. liga 4 UTA 2013-08-23 WERNITZER ADRIAN PAUL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ ROTARIU PATRICK GEORGE
2 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - S LIPOVA Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2013-08-25 COROBAN CRISTIAN IONEL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ SICLOVAN PAUL ALEX. Herteg Doru SCRIDON DANIEL
1 AVINTUL TARNOVA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2013-08-18 BOGDAN LOREDAN GUDIU IONEL FLORIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Rusan Dumitru HAMZA IOAN
32 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2013-06-19 HERŢEG DORINEL MOCAN CIPRIAN DUMITRU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Ologeanu Dan Coman Ovidiu
29 AS VINGA - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2013-06-09 VASI ALEXANDRU IULIAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Manusov Iosif Coman Ovidiu
27 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2013-06-02 DEAC IONEL ALIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ PANTEA ANDREI ALEX. Petrisor Gheorghe BIZĂU BODNĂRAŞ
28 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-06-05 GHEORGHE VALENTIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ IOVA CĂTĂLIN IONUT Axente Mircea Miron Marian
26 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2013-05-26 ILEA ALEXANDRU IONUŢ HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Dumitru Florin BERAR DANIEL
25 O. BOCSIG - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-05-19 ILEA ALEXANDRU IONUŢ STANCIU MIHAI VLĂDUŢ CĂŞUŢ CRISTIAN Apatean Adrian Pirvulescu Dan
14 N. SEBIS - S LIPOVA Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2013-05-11 OLARIU LAURENŢIU SERAN IOANA LOREDANA STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Axente Mircea
23 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2013-05-04 OLARIU LAURENŢIU IACOB NICOLAE LIVIU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Gornic Mircea BORA GLIGORE
22 AS OLIMPIA BÎRZAVA - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2013-04-28 BOGDAN LOREDAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ CÎRMACI FILIP SERGIU Forton Nicusor Pirvulescu Dan
21 CS RECOLTA APATEU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-04-21 BOGDAN LOREDAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ TULCAN RAUL EMIL Apatean Adrian BIRO GABOR
20 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2013-04-14 TRABALKA KEVIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ LUCA ALEXANDRU Bondar Mircea CIOS DĂNUŢ
19 O. BUJAC - CS VLADIMIRESCU 2003 Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2013-03-30 TRIF CRISTIAN ALIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Toderici Mircea HAMZA IOAN
14 FC UTA 98 - ATLETICO 98 ARAD Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-04-02 JURCĂ TUDOR FLORIN COIS PAUL ALEXANDRU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ
13 FC UTA 2001 - CS INEU Categoria Juniori D Stadion SEGA 2013-03-27 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ SZASZ BRIGITTA
16 CS. VLADIMIRESCU II - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2012-12-02 FODORUŢ LAURENŢIU DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Ologeanu Dan GHERGHEL EMANOIL
13 AS VOINŢA MACEA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2012-11-11 JURCĂ TUDOR FLORIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ POPAN BOGDAN ALEX. Manusov Iosif Coman Ovidiu
12 FC SÎNLEANI - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2012-11-03 TRIF CRISTIAN ALIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ COIS PAUL ALEXANDRU Braniscan Ioan Coman Ovidiu
11 AVINTUL TARNOVA - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2012-10-28 BOGDAN LOREDAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ BESCHIU CRĂCIUN DUMITRU Rusan Dumitru BABĂU ROMULUS
6 CS INEU - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion INEU 2012-10-31 STANCIU MIHAI VLĂDUŢ SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
10 AS UNIREA ŞEITIN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2012-10-21 GORNIC ALEXANDRU DAN TODERICI MIRCEA STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Dumitru Florin GHERGHEL EMANOIL
5 ATLETICO 2001 ARAD - S LIPOVA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2012-10-23 STANCIU MIHAI VLĂDUŢ CARAVACI RAFAEL BESESEK RICHARD
6 V. CHERELUŞ - S LIPOVA Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2012-10-14 BUDA LEONTIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ WERNITZER ADRIAN PAUL JIVAN MIHAI
4 ATLETICO 99 ARAD - ATLETICO 98 ARAD Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2012-10-12 STANCIU MIHAI VLĂDUŢ SFÎRLOGIA RAUL CONSTANTIN KOVACS OLIVER
8 CS MONEASA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2012-10-07 IOVA CĂTĂLIN IONUT STANCIU MIHAI VLĂDUŢ TURGYAN OVIDIU MIHAI Enoiu Traian GYENGE IOSIF
7 AS VOINŢA MACEA - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2012-09-30 IACOB NICOLAE LIVIU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ OPITZ ROLAND LADISLAU Axente Mircea Miron Marian
2 ATLETICO 99 ARAD - ATLETICO 98 ARAD Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2012-10-03 STANCIU MIHAI VLĂDUŢ SFÎRLOGIA RAUL CONSTANTIN KOVACS OLIVER
6 AS ALUNIŞ - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2012-09-23 COROBAN CRISTIAN IONEL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ IOVA CĂTĂLIN IONUT Braniscan Ioan BIZĂU BODNĂRAŞ
1 ATLETICO 2002 ARAD - N. SEBIS Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2012-09-27 STANCIU MIHAI VLĂDUŢ
2 V. PEREGU MARE - R. HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2012-09-16 HERŢEG DORINEL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ PÂSLARU ANDREI Vatran Dorin
4 VLADIMIRESCU II - FC SÎNLEANI Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2012-09-09 BURCĂ DANIEL ADRIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ SZASZ BRIGITTA Tripa Claudiu SFĂT GHEORGHE
3 CS RECOLTA APATEU - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-09-02 VASI ALEXANDRU IULIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ LAUKO CLAUDIU COSMIN Rusan Dumitru JUŞCĂ TEODOR
2 AC ŞAGU - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2012-08-26 DEAC IONEL ALIN RAD ADRIAN SORIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Forton Nicusor SCRIDON DANIEL
ETAPA 31 AS CRIŞUL ALB BUTENI - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2012-06-09 Bogdan Loredan Szasz Brighitta Stanciu Mihai Vlăduţ Negru Marin ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 29 AS ALUNIŞ - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2012-05-27 Burca Daniel Stanciu Mihai Vlăduţ Daşcău Ovidiu Claudiu Herteg Doru Rosu Eugen
ETAPA 28 M. USUSĂU - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion USUSĂU 2012-05-20 Aniculăesei Mihai Cornel Sechereş Sergiu Paul Stanciu Mihai Vlăduţ Vlad Remus ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 27 CS FRONTIERA PILU - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2012-05-12 Olariu Laurenţiu Wernitzer Adrian Stanciu Mihai Vlăduţ Petrisor Gheorghe JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 26 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2012-05-06 Olariu Laurenţiu Bolcaş Alin Călin Stanciu Mihai Vlăduţ Dehelean Nicolae Rosu Eugen
ETAPA 25 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-04-29 Păducel Cristian Vasile Ioan Adrian Stanciu Mihai Vlăduţ Belle Nicolae RACHINOIU VIOREL
ETAPA 24 V. NADLAC - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion NADLAC 2012-04-21 Vasile Dumitru Gheorghe Stanciu Mihai Vlăduţ Popa Paul Mihuța Petru PINTEA MIHAI
INTERLIGA Turneu Interliga - Turneu Interliga Categoria COPII Stadion SEGA 2012-04-22 Mocan Ciprian Dumitru Burcă Sergiu Lucian Stanciu Mihai Vlăduţ Pantea Sebastian
ETAPA 23 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2012-04-14 Fodoruţ Laurenţiu Şeran Adrian Stanciu Mihai Vlăduţ Rosca Mircea ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 22 CS RECOLTA APATEU - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion BERECHIU 2012-04-08 Aniculăesei Mihai Cornel Cristea Silviu Florin Stanciu Mihai Vlăduţ Bîndea Petru JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 21 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2012-04-01 Covaci Ioan Nagy Zoltan Stanciu Mihai Vlăduţ Bîndea Petru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 14 N. SEBIS - ATLETICO 99 ARAD Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2012-04-03 Badica Flavius Stanciu Mihai Vlăduţ Beschiu Dumitru
ETAPA 20 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2012-03-25 Bîtea Radu Bogdan Protase Alexa Marian Stanciu Mihai Vlăduţ Petrisor Gheorghe BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 11 CS VLADIMIRESCU 2003 - ATLETICO 98 ARAD Categoria Juniori C Stadion VLADIMIRESCU 2012-03-29 Lauko Claudiu Stanciu Mihai Vlăduţ Popan Bogdan
ETAPA 13 GLORIA ARAD - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion SEGA 2012-03-27 Nicoraș I. Stanciu Mihai Vlăduţ Iova Catalin
ETAPA 19 AC ŞAGU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2012-03-18 Trif Cristian Alin Nagy Zoltan Stanciu Mihai Vlăduţ Braniscan Ioan CIOS DĂNUŢ
ETAPA 10 ATLETICO 99 ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2012-03-22 Jurca Tudor Stanciu Mihai Vlăduţ Casut Cristian
18 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion BUTENI 2012-03-10 Fodoruţ Laurenţiu Ardelean Paul Giorgian Stanciu Mihai Vlăduţ Rosca Mircea BORA GLIGORE
ETAPA 17 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga a 5 a Seria B Stadion GALȘA 2011-12-04 Olariu Laurenţiu Sechereş Sergiu Paul Stanciu Mihai Vlăduţ Negru Marin ŞANDOR IOAN
Cupa CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Categoria COPII SERIA A1-A2 BENDEA 2011-12-03 Şeran Adrian Stanciu Mihai Vlăduţ Gudiu Ionel Florin Vatran Dorin
ETAPA 16 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion TISA NOUĂ 2011-11-27 Bîtea Radu Bogdan Cristea Silviu Florin Stanciu Mihai Vlăduţ Rosca Mircea SFĂT GHEORGHE
ETAPA 11 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - M. USUSĂU Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2011-10-23 Vasile Ioan Adrian Dreghici Flavius Cristian Stanciu Mihai Vlăduţ Vlad Remus CIOS DĂNUŢ
ETAPA 10 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS PRO GURBA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2011-10-16 Mako Andras Dumitru Flavia Daniela Stanciu Mihai Vlăduţ Mihuța Petru BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 9 CS ATLETICO ARAD - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2011-10-08 Barta Paul Sebastian Stanciu Mihai Vlăduţ Cojocariu Sebastian Braniscan Ioan Marginean Valer
ETAPA 8 V. ALMAŞ - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion CIL 2011-10-01 Bogdan Loredan Pantea Sebastian Stanciu Mihai Vlăduţ Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
ETAPA 4 LPS ARAD - GLORIA ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2011-10-06 Burca Daniel Stanciu Mihai Vlăduţ Dobre Cristian
ETAPA 7 AS VOINŢA MACEA - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga Onoare A Stadion MACEA 2011-09-25 Vasile Ioan Adrian Hromei Alexandru Stanciu Mihai Vlăduţ Alb Ioan LEAC IOAN
ETAPA 6 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga Onoare A Stadion BÂRZAVA 2011-09-18 Ciumedean Alexandru Vlad Băla Casian Andrei Stanciu Mihai Vlăduţ Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
ETAPA 2 P. PECICA - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori D Stadion PECICA 2011-09-22 Lauko Claudiu Stanciu Mihai Vlăduţ Turgyan Ovidiu
ETAPA 5 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga Onoare B Stadion ŞICULA 2011-09-11 Fodoruţ Laurenţiu Hărduţ Gabriel Dumitru Stanciu Mihai Vlăduţ Rusan Dumitru JUŞCĂ TEODOR
RESTANTA FC SÎNLEANI - CS INEU Juniori Stadion SÂNLEANI 2011-09-14 Ardelean Mircea Florin Stanciu Mihai Vlăduţ Nicoraș Violeta
ETAPA 4 FC ZIMANDU NOU - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2011-09-04 Vasile Dumitru Gheorghe Foda Lucian Stanciu Mihai Vlăduţ Ciurescu Victor PINTEA MIHAI
ETAPA 1 V. FELNAC - AS VINGA Liga Promotie A Stadion FELNAC 2011-08-28 Pîncotan Andrei Alexandru Stanciu Mihai Vlăduţ Dobre Cristian BABĂU ROMULUS
ETAPA 32 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga Onoare A Stadion MÂNDRULOC 2011-06-19 Olariu Laurenţiu Daşcău Ovidiu Claudiu Stanciu Mihai Vlăduţ Braniscan Ioan PINTEA MIHAI
ETAPA 31 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga Onoare B Stadion ŢIPAR 2011-06-12 Vasile Dumitru Gheorghe Stanciu Mihai Vlăduţ Hanyecz Dan Dehelean Nicolae MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 30 AS GLORIA SECUSIGIU - AS ALUNIŞ Liga Onoare A Stadion SECUSIGIU 2011-06-05 Palcu Gheorghe Marius Protase Alexa Marian Stanciu Mihai Vlăduţ Petrisor Gheorghe NEDELEA MARIAN
ETAPA 29 AS VOINŢA MUNAR - FC ZIMANDU NOU Liga Onoare A Stadion MUNAR 2011-05-29 Ardelean Mircea Florin Mihalache Mircea Stanciu Mihai Vlăduţ Bîndea Petru PINTEA MIHAI
ETAPA 21 P. COVĂSÂNȚ - F. CRUCENI Liga Promotie A Stadion COVĂSÂNȚ 2011-05-22 Pantea Sebastian Naghi Remus Ionuţ Stanciu Mihai Vlăduţ ŞANDOR IOAN
ETAPA 27 AS VOINŢA MUNAR - AS GLORIA SECUSIGIU Liga Onoare A Stadion MUNAR 2011-05-15 Bogdan Loredan Pîncotan Andrei Alexandru Stanciu Mihai Vlăduţ Petrisor Gheorghe BABĂU ROMULUS
ETAPA 20 P. COVĂSÂNȚ - AS VINGA Liga Promotie A Stadion COVĂSÂNȚ 2011-05-08 Ciumedean Alexandru Vlad Ianoşi Laurenţiu Adrian Stanciu Mihai Vlăduţ ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 25 CS ATLETICO ARAD - AS SEDERHAT Liga Onoare A Stadion ATLETICO ARAD 2011-04-30 Olariu Laurenţiu Stanciu Mihai Vlăduţ Dan Mihai Vatran Dorin BIRO GABOR
ETAPA 24 AS VICTORIA BERECHIU - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion SINTEA MARE 2011-04-23 Arsa Emil Sechereş Sergiu Paul Stanciu Mihai Vlăduţ Bîndea Petru NEDELEA MARIAN
ETAPA 16 ATLETICO ARAD - ACU 98 ARAD Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2011-04-28 Sechereş Sergiu Paul Stanciu Mihai Vlăduţ Ilyes Stelian
ETAPA 23 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga Onoare B Stadion ŞIMAND 2011-04-17 Ciumedean Alexandru Vlad Stanciu Mihai Vlăduţ Hanyecz Dan Gornic Mircea ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 17 ACU 96 ARAD - FC UTA 97 Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2011-04-19 Mariş Sorin Stanciu Mihai Vlăduţ Casut Cristian
ETAPA 14 V. PEREGU MARE - AS VINGA Liga Promotie A Stadion PEREGU MARE 2011-04-10 Riţa Flavius Dumitru Flavia Daniela Stanciu Mihai Vlăduţ Dumitru Florin
ETAPA 14 LPS ARAD - P. PECICA Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2011-04-11 Mariş Sorin Stanciu Mihai Vlăduţ Bocancea Marcel
ETAPA 13 V. FELNAC - V. PEREGU MARE Liga Promotie A Stadion FELNAC 2011-04-03 Ştrengar Virgil Petru Maghiar Petre Stanciu Mihai Vlăduţ Rad Vasile
ETAPA 14 ACU 96 ARAD - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2011-04-05 Ardelean Mircea Florin Stanciu Mihai Vlăduţ Badica Flavius
ETAPA 14 S. LIPOVA - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion LIPOVA 2011-04-04 Pîncotan Andrei Alexandru Stanciu Mihai Vlăduţ Badica Flavius
ETAPA 18 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS GLORIA SECUSIGIU Liga Onoare A Stadion TISA NOUĂ 2011-03-13 Bora Alin Eugen Aniculăesei Mihai Cornel Stanciu Mihai Vlăduţ Dehelean Nicolae BOGDAN IOAN
ETAPA 11 P. PECICA - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori C Stadion PECICA 2010-11-29 Pîncotan Andrei Alexandru Aniculăesei Mihai Cornel Stanciu Mihai Vlăduţ
ETAPA 11 ATLETICO ARAD - V. SELEUS Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2010-11-30 Junger Andreeas Thomas Stanciu Mihai Vlăduţ Nicoraș Violeta
ETAPA 13 F. CRUCENI - V. NADLAC Liga Promotie A Stadion CRUCENI 2010-11-21 Roşu Eugen Maxim Silviu Valerian Stanciu Mihai Vlăduţ BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 10 CSS A. IANCU - FC UTA 99 Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2010-11-19 Sechereş Sergiu Paul Aniculăesei Mihai Cornel Stanciu Mihai Vlăduţ
ETAPA 10 ACU 98 - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2010-11-24 Pantea Sebastian Ştrengar Paul Virgil Stanciu Mihai Vlăduţ
ETAPA 1 O. BOCSIG - V. CHERELUŞ Liga Promotie B Stadion INEU 2010-11-14 Rusan Dumitru Eduard Ciumedean Alexandru Vlad Stanciu Mihai Vlăduţ LEAC IOAN
ETAPA 9 FC UTA 97 - ACU 97 ARAD Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2010-11-15 Ciumedean Alexandru Vlad Kalo Gabriel Sabin Stanciu Mihai Vlăduţ
ETAPA 9 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion GALȘA 2010-11-16 Ciumedean Alexandru Vlad Stanciu Mihai Vlăduţ Nicoraș Violeta
ETAPA 11 M. USUSĂU - F. CRUCENI Liga Promotie A Stadion USUSĂU 2010-11-07 Bolcaş Alin Călin Ciumedean Alexandru Vlad Stanciu Mihai Vlăduţ BARNA DAN
ETAPA 8 ACU 96 ARAD - S LIPOVA Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2010-11-09 Dreghici Flavius Cristian Dumitru Flavia Daniela Stanciu Mihai Vlăduţ
ETAPA 8 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion VLADIMIRESCU 2010-11-07 Mariş Sorin Kope Attila Norbert Stanciu Mihai Vlăduţ
ETAPA 12 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VICTORIA PRO NĂDLAC Liga Onoare A Stadion ZĂDĂRENI 2010-10-31 Palcu Gheorghe Marius Pantiş Robert Cătălin Stanciu Mihai Vlăduţ Herteg Doru BERAR DANIEL
ETAPA 7 S. LIPOVA - CS INEU Categoria Juniori C Stadion LIPOVA 2010-11-01 Daşcău Ovidiu Claudiu Stanciu Mihai Vlăduţ Negrilă Cristian Gabriel
ETAPA 7 CSS A. IANCU - LPS ARAD Categoria Juniori D ICRTI 2010-11-02 Junger Andreeas Thomas Stanciu Mihai Vlăduţ Demeter Claudiu Ioan
ETAPA 9 O. BUJAC - V. SEMLAC Liga Promotie A Stadion SEGA 2010-10-23 Ardelean Mircea Florin Riţa Flavius Stanciu Mihai Vlăduţ Apatean Adrian
ETAPA 6 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - S LIPOVA Categoria Juniori C Stadion ZĂDĂRENI 2010-10-25 Ardelean Mircea Florin Demeter Claudiu Ioan Stanciu Mihai Vlăduţ
ETAPA 6 ACU 98 - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2010-10-27 Mariş Sorin Hromei Alexandru Stanciu Mihai Vlăduţ
ETAPA 8 V. CHERELUŞ - V. ALMAŞ Liga Promotie B Stadion CHERELUŞ 2010-10-17 Trif Cristian Alin Măruşca Paul Răzvan Stanciu Mihai Vlăduţ RACHINOIU VIOREL
ETAPA 5 FC UTA 97 - CS INEU Categoria Juniori C ICRTI 2010-10-18 Ciumedean Alexandru Vlad Stanciu Mihai Vlăduţ Nicoraș Violeta
ETAPA 5 CSS A. IANCU - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D ICRTI 2010-10-19 Daşcău Ovidiu Claudiu Stanciu Mihai Vlăduţ Nicoraș Violeta
ETAPA 7 AC ŞAGU - V. NADLAC Liga Promotie A Stadion ŞAGU 2010-10-10 Ursan Paul Ciprian Ciumedean Alexandru Vlad Stanciu Mihai Vlăduţ LEAC IOAN
ETAPA 4 P. PECICA - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion PECICA 2010-10-11 Demeter Claudiu Ioan Junger Andreeas Thomas Stanciu Mihai Vlăduţ
ETAPA 4 CS ŞIRIANA ŞIRIA - ATLETICO ARAD Categoria Juniori D Stadion GALȘA 2010-10-12 Junger Andreeas Thomas Ştrengar Paul Virgil Stanciu Mihai Vlăduţ
ETAPA 6 M. USUSĂU - O. BUJAC Liga Promotie A Stadion USUSĂU 2010-10-03 Cristea Silviu Florin Ciumedean Alexandru Vlad Stanciu Mihai Vlăduţ Vida Marcel
ETAPA 3 ACU 97 - CS INEU Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2010-10-04 Ciumedean Alexandru Vlad Demeter Claudiu Ioan Stanciu Mihai Vlăduţ
ETAPA 3 LPS ARAD - S LIPOVA Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2010-10-04 Demeter Claudiu Ioan Ciumedean Alexandru Vlad Stanciu Mihai Vlăduţ
Etapa 2 04-05 Septembrie 2010 V. SOCODOR - V. ALMAŞ Liga Promotie B Stadion GRANICERI 2010-09-05 Ştrengar Virgil Petru Junger Andreeas Thomas Stanciu Mihai Vlăduţ Vlad Remus
Inregistrari in baza de date: 340

ajf_arad