• ANDEA Alexandru
  • Data nasterii: 1979-10-21
  • Domiciliul:Curtici
  • Inaltime: 167 (cm)
  • Arbitru din anul: 2013
  • Categoria: II
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Profesor
  • Ocupatia actuala: Profesor
  • Limbi straine cunoscute: Maghiară
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
1 C.S. VIITORUL PEREG - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Cupa Romaniei Stadion PEREGU MARE 2017-08-20 ANDEA Alexandru PANTEA Andrei Alex. PÂSLARU Andrei OLOGEANU Dan
1 AS PROGRESUL PECICA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2017-08-23 ANDEA Alexandru PANTEA Patricia Alexandra ȘUȘCĂ Andreea JIVAN Mihai
22 CS OLIMPIA BOCSIG - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2017-06-18 BOGDAN Loredan ANDEA Alexandru PANTEA Andrei Alex. SFÃT Gheorghe
18 CS ŞOIMII LIVADA - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2017-06-04 PALCU Gheorghe Marius ANDEA Alexandru MADA Mădălin TIULEA Cornel
17 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 6 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2017-05-27 PETROVAN Florin ANDEA Alexandru CĂLINDRUŢ Emanuel Roland GORNIC Mircea
16 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2017-05-21 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru ANDEA Alexandru TĂNĂSESCU Romulus Cristian
22 AS DOROBANŢI - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion Dorobanti 2017-05-24 ANDEA Alexandru DRAGOȘ Darius MOȚ Andreea Alexandra JIVAN Mihai
17 FC ZIMANDU NOU - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2017-05-14 IACOB Nicolae Liviu ANDEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta HERȚEG Doru
15 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2017-05-13 BĂDICĂ Flavius Marian ANDEA Alexandru TURGYAN Cătălin MAKO Andraș
21 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2017-05-18 ANDEA Alexandru DRAGOȘ Darius MOȚ Andreea Alexandra MAKO Andraș
14 CS OLIMPIA BUJAC - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC 2017-05-06 PETROVAN Florin ANDEA Alexandru NEAGU Alexandru BONDAR Mircea Constantin
20 A.C.S. SOCODOR - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 2017-05-16 ANDEA Alexandru DRAGOȘ Darius MOȚ Andreea Alexandra MAKO Andraș
18 AS UNIREA ŞEITIN - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2017-04-30 SANDU Roland ANDEA Alexandru NEAGU Alexandru BORA Gligore
17 AS ALUNIŞ - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2017-04-23 IACOB Nicolae Liviu ANDEA Alexandru CRUDU Alexandru MIHUŢA Petre
17 AS DOROBANŢI - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion DOROBANTI 2017-04-24 ANDEA Alexandru DRAGOȘ Darius MOȚ Andreea Alexandra JIVAN Mihai
11 CS VICTORIA ZĂBRANI - C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2017-04-09 RIȚA Flavius Ionel CĂLINDRUȚ Emanuel Roland ANDEA Alexandru BORA Gligore
16 A.C.S. SOCODOR - AS DOROBANŢI Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 2017-04-12 ANDEA Alexandru DRAGOȘ Darius MOȚ Andreea Alexandra MAKO Andraș
10 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2017-04-01 GORNIC Alexandru Dan ANDEA Alexandru PETROVAN Florin BORA Gligore
15 AS PROGRESUL PECICA - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2017-04-05 HANYECZ Dan ANDEA Alexandru ARDELEAN Paul Giorgian JIVAN Mihai
14 A.C.S. SOCODOR - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 2017-03-29 ANDEA Alexandru MOȚ Andreea Alexandra JOANDREA Sergiu Cătălin MAKO Andraș
13 CS VICTORIA NĂDLAC - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2017-03-22 ANDEA Alexandru MOLDOVEANU Ionel Alexandru RUS Dionisie Constantin MANUȘOV Iosif
12 CS VULTURII SOCODOR - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 2017-03-15 ANDEA Alexandru PÃTROI Ciprian JOANDREA Sergiu Cătălin MIRON Marian
1 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion PÂNCOTA 2016-11-23 ANDEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta DEHELEAN Patrick Alin TIULEA Cornel
1 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion PÂNCOTA 2016-11-23 ANDEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta DEHELEAN Patrick Alin TIULEA Cornel
11 AS FLACĂRA ŢIPAR - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-11-06 VASI Alexandru Iulian ANDEA Alexandru CALNACOV Denis Claudiu JIVAN Mihai
1 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion PÂNCOTA 2016-11-14 ANDEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta DEHELEAN Patrick Alin MANUȘOV Iosif
10 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-10-30 IOVA Cătălin Ionuț ANDEA Alexandru NEAGU Alexandru BORA Gligore
11 CS UNIREA SÎNTANA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2016-11-02 PÃTROI Ciprian ANDEA Alexandru TULCAN Raul MIHUŢA Petre
7 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2016-10-23 BURCĂ Daniel Adrian ANDEA Alexandru DEHELEAN Patrick Alin MAKO Andraș
7 CS SPERANŢA TURNU - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-10-08 SALADEA Sorin DREGHICI Flavius Cristian ANDEA Alexandru BORA Gligore
7 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-10-09 MAKO Andrei Sebastian ANDEA Alexandru BORLEA Emanuel PETRIŞOR Gheorghe
8 CS ŞOIMII ŞIMAND - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2016-10-12 MAKO Andrei Sebastian ANDEA Alexandru PÃTROI Ciprian MIHUŢA Petre
7 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria Stadion PECICA 2016-10-05 ANDEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea JIVAN Mihai
4 CS OLIMPIA BUJAC - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC ARAD 2016-10-01 RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ANDEA Alexandru MIHUŢA Petre
4 CS FRONTIERA PILU - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion PILU 2016-10-02 TRIF Cristian Alin ANDEA Alexandru OPITZ Roland Ladislau SCRIDON Daniel
6 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2016-09-28 PETROVAN Florin RANCEA Alexandru ANDEA Alexandru GYENGYE Iosif
3 CS ŞOIMII LIVADA - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2016-09-24 VASI Alexandru Iulian ANDEA Alexandru CÃȘUȚ Cristian JIVAN Mihai
3 C.S. VIITORUL PEREG - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2016-09-25 BOGDAN Loredan ANDEA Alexandru RANCEA Alexandru VĂTRAN Dorin
5 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2016-09-21 ANDEA Alexandru NEAGU Flavius ȘUȘCĂ Andreea OLOGEANU Dan
4 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2016-09-18 IOVA Cătălin Ionuț ANDEA Alexandru TURGYAN Cătălin BIRO Gabor
3 AS AQUA VEST ARAD - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2016-09-10 SALADEA Sorin ANDEA Alexandru ȘUȘCĂ Andreea APĂTEAN Adrian
4 A.C.S. SOCODOR - AS PRO GURBA Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 2016-09-14 PÃTROI Ciprian ANDEA Alexandru NAGY Zoltan MAKO Andraș
2 AS VOINŢA MUNAR - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-09-04 OLARIU Laurențiu ANDEA Alexandru CRUDU Alexandru HERȚEG Doru
3 AS SEMLECANA SEMLAC - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2016-09-09 IOVA Cătălin Ionuț DAȘCÃU Ovidiu Claudiu ANDEA Alexandru BUDA Leontin
2 CS ŞOIMII LIVADA - CS ŞOIMII ŞIMAND Cupa Romaniei Stadion SÂNLEANI 2016-09-07 BÎTEA Radu Bogdan BETEA Sorina Georgiana ANDEA Alexandru CRISTI T.
1 AS SEMLECANA SEMLAC - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2016-08-28 SALADEA Sorin ANDEA Alexandru CRUDU Alexandru ENOIU Traian
2 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria B Stadion VLADIMIRESCU 2016-08-31 ANDEA Alexandru NEAGU Flavius CÃȘUȚ Cristian OLOGEANU Dan
1 AS SEMLECANA SEMLAC - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2016-08-24 COROBAN Cristian Ionel ANDEA Alexandru ȘUȘCĂ Andreea MIHUȚA Petru
1 AS GLORIA SECUSIGIU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Cupa Romaniei Stadion SECUSIGIU 2016-08-21 BOGDAN Loredan JUNGER Andreas Thomas ANDEA Alexandru BIRO Gabor
26 AC ŞAGU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2016-06-19 BÎTEA Radu Bogdan ȘUȘCÃ Nicoleta ANDEA Alexandru MIHUŢA Petre
5 AS VOINŢA MACEA - CS GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2016-06-12 MATEUȚ Cãlin ANDEA Alexandru COJOCARIU Dan Cristian MANUȘOV Iosif
4 C.S. VIITORUL PEREG - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2016-06-04 PANĂ Natanael ANDEA Alexandru DEHELEAN Patrick Alin PETRIŞOR Gheorghe
3 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-05-29 MATEUȚ Cãlin ANDEA Alexandru GROȘAN Tudor Ștefan FORTON Nicuşor
2 CS VICTORIA NĂDLAC - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDLAC 2016-05-21 RIȚA Flavius Ionel ANDEA Alexandru VASILE Ioan Adrian JIVAN Mihai
21 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2016-05-15 BĂDICĂ Flavius Marian DOBÂNDĂ Dinu ANDEA Alexandru BORA Gligore
21 AS SEMLECANA SEMLAC - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2016-05-19 JUNGER Andreas Thomas ANDEA Alexandru NEAGU Alexandru MANUȘOV Iosif
20 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-05-08 IACOB Nicolae Liviu ANDEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta OLOGEANU Dan
20 CS ŞOIMII ŞIMAND - PRO GURBA Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2016-05-12 MAKO Andrei Sebastian ANDEA Alexandru BORLEA Emanuel GYENGYE Iosif
17 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-04-24 COROBAN Cristian Ionel ANDEA Alexandru CĂTANĂ Paul PEȘTE Bogdan Dumitru
18 AS AQUA VEST ARAD - AS PRO GURBA Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2016-04-28 IOVA Cătălin Ionuț ANDEA Alexandru NEAGU Alexandru TIULEA Cornel
19 CS UNIREA SÎNTANA - ATLETICO 2007 Categoria Juniori E Stadion SÂNTANA 2016-04-26 ANDEA Alexandru CĂTANĂ Paul
18 FC ZIMANDU NOU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2016-04-17 GHEORGHE Valentin ANDEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta CIURESCU Victor
15 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion NĂDAB 2016-04-10 CÎRMACI Filip Sergiu CRUDU Alexandru ANDEA Alexandru BORA Gligore
16 AS UNIREA ŞEITIN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-04-03 GHEORGHE Valentin ANDEA Alexandru LOVAS Alexandru CIURESCU Victor
15 CS ŞOIMII ŞIMAND - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2016-04-07 PANTEA Sebastian ANDEA Alexandru PÃTROI Ciprian MAKO Andraș
15 AS VINGA - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2016-03-27 GHEORGHE Valentin ANDEA Alexandru CRISTEA Emil Ioan VĂTRAN Dorin
14 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2016-03-31 ANDEA Alexandru BURCA Sergiu Lucian DREGHICI Flavius Cristian MANUȘOV Iosif
14 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-03-20 HERȚEG Dorinel ANDEA Alexandru DUMITRU Flavia Daniela JIVAN Mihai
13 C.S. VICTORIA FELNAC - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2016-03-24 OPITZ Roland Ladislau ANDEA Alexandru STANCIU Mihai Vlăduț HERȚEG Doru
12 CS UNIREA SÎNTANA - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion SÂNTANA 2016-03-11 ANDEA Alexandru CĂTANĂ Paul
13 AS SEMLECANA SEMLAC - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-11-22 ARDELEAN Mircea Florin CÎRMACI Filip Sergiu ANDEA Alexandru VIDA Constantin
11 CS UNIREA SÎNTANA - CS INEU Categoria Juniori E Stadion SÂNTANA 2015-11-20 PANĂ Natanael ANDEA Alexandru
12 AS STEAUA GRĂNICERI - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2015-11-15 BURCĂ Daniel Adrian ANDEA Alexandru PÃTROI Ciprian MIRON Marian
10 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-11-19 MATEUȚ Cãlin ANDEA Alexandru ȘUȘCĂ Andreea OLOGEANU Dan
10 VIITORUL 1 ARAD - OL. BUJAC Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-11-17 ANDEA Alexandru LOVAS Alexandru
10 ATLETICO 2007 - O. BOCSIG Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2015-11-13 MATEUȚ Cãlin ANDEA Alexandru
9 GLORIA NEUDORF - V. NADLAC Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2015-11-08 CÎRMACI Filip Sergiu ANDEA Alexandru RANCEA Alexandru SCRIDON Daniel
9 CS UNIREA SÎNTANA - CS INEU Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2015-11-09 ANDEA Alexandru PÃTROI Ciprian HANYECZ Dan
10 V.MUNAR - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-11-01 ANDEA Alexandru RANCEA Alexandru CIUCĂ Robert ENOIU Traian
8 S. SIMAND - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2015-11-05 OPITZ Roland Ladislau CĂTANĂ Paul ANDEA Alexandru MIHUȚA Petru
9 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-10-25 IACOB Nicolae Liviu PÂSLARU Andrei ANDEA Alexandru VĂTRAN Dorin
7 KICKERS CH. CRIS - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2015-10-22 PANTEA Andrei Alex. ANDEA Alexandru
8 L. ŢIPAR - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-10-18 DEAC Ionel Alin TĂMAȘ Eugen ANDEA Alexandru MIRON Marian
6 ACS UTA B.D. - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2015-10-16 ANDEA Alexandru NEAGU Alexandru
7 AS STEAUA GRĂNICERI - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2015-10-11 POPA Paul ANDEA Alexandru TAKATS Cristian Flavius BABĂU Romulus
5 V. NADLAC - CITIZENS Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDLAC 2015-10-10 OLARIU Laurențiu ANDEA Alexandru BURCA Sergiu Lucian MANUȘOV Iosif
5 AS PROGRESUL PECICA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2015-10-15 RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ANDEA Alexandru DUMITRU Florin
6 AC ŞAGU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2015-10-04 BOGDAN Loredan ANDEA Alexandru BRADE Radu Victor CIURESCU Victor
6 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - GLOGOVAT 2013 Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2015-10-08 PUICEA Claudiu Ghe. MADA Mădălin ANDEA Alexandru BUDA Leontin
4 FC ANDROMEDA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion Dorobanti 2015-10-05 HANYECZ Dan ANDEA Alexandru CĂTANĂ Paul
4 O. BUJAC - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion BUJAC 2015-10-07 ANDEA Alexandru CÃȘUȚ Cristian
5 AS SEMLECANA SEMLAC - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-09-27 RIȚA Flavius Ionel DREGHICI Flavius Cristian ANDEA Alexandru MÂNDRU Ștefan
5 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2015-10-01 HANYECZ Dan ANDEA Alexandru CĂTANĂ Paul MIHUȚA Petru
3 CS ŞOIMII PÎNCOTA - ATLETICO 2007 Categoria Juniori E Stadion PÂNCOTA 2015-09-25 HANYECZ Dan ANDEA Alexandru
4 CS INEU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion INEU 2015-09-20 HERȚEG Dorinel LOVAS Alexandru ANDEA Alexandru TIULEA Cornel
3 P. SIRIA - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion ŞIRIA 2015-09-19 MAKO Andrei Sebastian ANDEA Alexandru ARDELEAN Ioan Viorel FORTON Nicușor
4 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PRO GURBA Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-09-24 PUICEA Claudiu Ghe. HANYECZ Dan ANDEA Alexandru MIHUȚA Petru
2 VIITORUL 3 ARAD - ATLETICO 2004 Categoria Juniori D Stadion TARNOVA 2015-09-18 ANDEA Alexandru RAȚĂ Raul
3 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-09-13 BOLCAȘ Alin Călin ANDEA Alexandru SALADEA Sorin COMAN Ovidiu
3 AS PROGRESUL PECICA - V. NADLAC Juniori 1 Seria B Stadion PECICA 2015-09-17 IOVA Cătălin Ionuț BETEA Sorina Georgiana ANDEA Alexandru DUMITRU Florin
1 CS ŞOIMII PÎNCOTA - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2015-09-15 RIȚA Flavius Ionel RAȚĂ Raul ANDEA Alexandru
1 VIITORUL 3 ARAD - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion Tarnova 2015-09-11 ANDEA Alexandru CĂTANĂ Paul
2 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-09-10 HANYECZ Dan ANDEA Alexandru CĂTANĂ Paul MAKO Andraș
2 V. SOCODOR - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-09-06 RIȚA Flavius Ionel PUICEA Claudiu Ghe. ANDEA Alexandru BIRO Gabor Oliver
1 P. SIRIA - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion ŞIRIA 2015-09-05 VASILE Ioan Adrian ANDEA Alexandru MONA Sergiu Laurențiu JIVAN Mihai II
2 O. BOCSIG - CS INEU II Cupa Romaniei Stadion BOCSIG 2015-09-09 BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ANDEA Alexandru PEȘTE Bogdan Dumitru
1 CS ŞOIMII ŞIMAND - V. ALMAŞ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2015-09-03 IOVA Cătălin Ionuț PÃTROI Ciprian ANDEA Alexandru VĂTRAN Dorin
1 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS INEU II Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-08-30 BURCĂ Daniel Adrian CÎRMACI Filip Sergiu ANDEA Alexandru MANUȘOV Iosif
1 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VOINŢA MUNAR Cupa Romaniei Stadion ZĂDĂRENI 2015-08-23 BOGDAN Loredan CÃȘUȚ Cristian ANDEA Alexandru HERȚEG Doru
30 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-06-28 COVACI Ioan Florin STANCIU Mihai Vlăduț ANDEA Alexandru PETRIȘOR Gheorghe HAMZA Ioan
29 AS SEMLECANA SEMLAC - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-06-21 JURCĂ Tudor Florin SĂVAN Gavril Flavius Laurian ANDEA Alexandru TIULEA Cornel PEȘTE Bogdan Dumitru
26 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-05-31 JURCĂ Tudor Florin PANTEA Andrei Alex. ANDEA Alexandru VĂTRAN Dorin MIRON Marian
24 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2015-06-03 ANDEA Alexandru LOVAS Alexandru RANCEA Alexandru VĂTRAN Dorin
25 CS SPERANŢA TURNU - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-05-23 JURCĂ TUDOR FLORIN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL ANDEA ALEXANDRU Ologeanu Dan BIRO GABOR
17 CRISUL CH. CRIS II - PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-05-24 MIHOC ALINA DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU ANDEA ALEXANDRU GYENGE IOSIF
23 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-05-28 MATEUT CALIN LOVAS ALEXANDRU ANDEA ALEXANDRU Buda Leontin
24 AS UNIREA ŞEITIN - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2015-05-17 ARDELEAN MIRCEA FLORIN CRISTEA SILVIU FLORIN ANDEA ALEXANDRU Toderici Mircea Rosu Eugen
22 UTA B.D. 2000 - CS INEU Categoria Juniori C Stadion SEGA 2015-05-18 Andea Alexandru HANT DANIEL NICA LIANA
23 CS RECOLTA APATEU - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-05-10 RIŢA FLAVIUS IONEL ANDEA ALEXANDRU DOBANDA DINU Petrisor Gheorghe Mako Andras
21 AS SEMLECANA SEMLAC - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-05-14 Andea Alexandru BETEA SORINA GEORGIANA BRADE RADU Vatran Dorin
21 N. SEBIS - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2015-05-13 Andea Alexandru RAŢA RAUL
22 AC ŞAGU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2015-05-02 POPA PAUL PUICEA CLAUDIU GHE. ANDEA ALEXANDRU Apatean Adrian Peste Bogdan
22 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2015-05-03 TRIF CRISTIAN ALIN NAGHI REMUS IONUŢ ANDEA ALEXANDRU Rusan Dumitru JUŞCĂ TEODOR
20 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - V. LUNCA TEUZ Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-05-07 Andea Alexandru HANT DANIEL MONA SERGIU Manusov Iosif
20 N. SEBIS - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2015-05-05 Andea Alexandru TURGYAN OVIDIU MIHAI
20 GLOGOVAT 2013 - CS INEU Categoria Juniori D Stadion HORIA 2015-05-07 Andea Alexandru COIS CAROL
21 AS CETATE DEZNA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-04-26 COVACI IOAN FLORIN PANTEA ANDREI ALEX. ANDEA ALEXANDRU Dehelean Nicolae BERAR DANIEL
19 AS VINGA - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2015-04-30 Andea Alexandru DOBANDA DINU DEHELEAN PATRICK JIVAN MIHAI
19 CS ŞOIMII PÎNCOTA - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori D Stadion CAPORAL ALEXA 2015-04-28 Andea Alexandru SANDU ROLAND
20 AS FLACĂRA ŢIPAR - S.PANCOTA II Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-04-19 VASILE IOAN ADRIAN ANDEA ALEXANDRU BERARIU LUCIAN MIHAI Rusan Dumitru Mako Andras
18 VIITORUL 2 ARAD - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-04-17 Andea Alexandru MATEUT CALIN
18 ACS UTA B.D. - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-04-17 MATEUT CALIN ANDEA ALEXANDRU
19 FC ZIMANDU NOU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2015-04-11 RIŢA FLAVIUS IONEL ANDEA ALEXANDRU MATEUT CALIN Mihuța Petru JIVAN MIHAI
17 AS PROGRESUL PECICA - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2015-04-10 MATEUT CALIN ANDEA ALEXANDRU SUSCA NICOLETA Gornic Mircea
18 V. SOCODOR - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-04-05 COROBAN CRISTIAN IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ANDEA ALEXANDRU Manusov Iosif MÂNDRU ŞTEFAN
16 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2015-04-09 JURCĂ TUDOR FLORIN COVACI IOAN FLORIN ANDEA ALEXANDRU Ologeanu Dan
16 CS UNIREA SÎNTANA - CS INEU Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2015-04-06 WERNITZER ADRIAN PAUL ANDEA ALEXANDRU HANYECZ DAN
16 S. LIPOVA - ATLETICO 2005 Categoria Juniori E Stadion LIPOVA 2015-04-08 DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU ANDEA ALEXANDRU
17 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2015-03-29 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN LAUKO CLAUDIU COSMIN ANDEA ALEXANDRU Forton Nicusor CIOS DĂNUŢ
15 CS UNIREA SÎNTANA - P. SIRIA Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2015-04-02 WERNITZER ADRIAN PAUL HANYECZ DAN ANDEA ALEXANDRU Tiulea Cornel
15 AS VIITORUL TISA NOUĂ - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2015-03-30 RADU PAUL ANDEA ALEXANDRU TURGYAN CATALIN
15 ATLETICO 2005 - VIITORUL Juniori Stadion SUBCETATE ARAD 2015-03-27 Andea Alexandru DOBANDA DINU
16 AS STEAUA GRĂNICERI - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2015-03-22 BOLCAŞ ALIN CĂLIN ANDEA ALEXANDRU TOMUT CRISTIAN Petrisor Gheorghe BORA GLIGORE
14 U.GURAHONT - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2015-03-26 MATEUT CALIN BERARIU LUCIAN MIHAI ANDEA ALEXANDRU Maghiar Petre
14 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion PECICA 2015-03-24 Andea Alexandru BULZ STEFAN SUSCA NICOLETA
15 ACS UTA B.D. - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-03-17 SALADEA SORIN ANDEA ALEXANDRU
14 AS PROGRESUL PECICA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion PECICA 2015-03-10 MATEUT CALIN ANDEA ALEXANDRU DOBANDA DINU
15 AC ŞAGU - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2014-11-22 DEMETER CLAUDIU IOAN ANDEA ALEXANDRU HAIDA VALENTINA Vatran Dorin SFĂT GHEORGHE
13 GLOGOVAT 2013 - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion HORIA 2014-11-26 Andea Alexandru POPAN BOGDAN ALEX.
14 S. PANCOTA II - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2014-11-15 GORNIC ALEXANDRU DAN BERARIU LUCIAN MIHAI ANDEA ALEXANDRU Mihuța Petru Mako Andras
12 CS ŞOIMII PÎNCOTA - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion CAPORAL ALEXA 2014-11-19 HANYECZ DAN ANDEA ALEXANDRU
13 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-11-09 BÎTEA RADU BOGDAN BONDAR DANIEL ANDEA ALEXANDRU Herteg Doru Vida Marcel
11 CS VOINŢA MAILAT - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2014-11-08 SANDU ROLAND BETEA SORINA GEORGIANA ANDEA ALEXANDRU JIVAN MIHAI
11 S. LIPOVA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2014-11-13 MATEUT CALIN ANDEA ALEXANDRU DOBANDA DINU Buda Leontin
11 CS UNIREA SÎNTANA - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2014-11-12 Andea Alexandru HANYECZ DAN
12 FC ZIMANDU NOU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2014-11-01 RIŢA FLAVIUS IONEL SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN ANDEA ALEXANDRU Tiulea Cornel PĂCURAR AUGUSTIN
10 CS VICTORIA ZĂBRANI - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2014-11-06 PANA NATANAEL ANDEA ALEXANDRU NEAGU ALEXANDRU Ologeanu Dan
10 CS ŞOIMII PÎNCOTA - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion PÂNCOTA 2014-11-04 HANYECZ DAN ANDEA ALEXANDRU
11 V. SOCODOR - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-10-26 TRIF CRISTIAN ALIN PÂSLARU ANDREI ANDEA ALEXANDRU Mihuța Petru Miron Marian
9 CS VOINŢA MAILAT - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2014-10-25 HAIDA VALENTINA ANDEA ALEXANDRU RAŢA RAUL Dehelean Nicolae
9 AS VINGA - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2014-10-30 JURCĂ TUDOR FLORIN BETEA SORINA GEORGIANA ANDEA ALEXANDRU Alb Ioan
9 CS ŞOIMII PÎNCOTA - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2014-10-27 Andea Alexandru HANYECZ DAN SALADEA SORIN
10 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2014-10-19 VASI ALEXANDRU IULIAN ANDEA ALEXANDRU COJOCARIU DAN CRISTIAN Mihuța Petru Miron Marian
8 AS PROGRESUL PECICA - CS INEU Categoria Juniori C Stadion PECICA 2014-10-21 SANDU ROLAND ANDEA ALEXANDRU SUSCA NICOLETA
9 AS VOINŢA MUNAR - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-10-12 BĂLA CASIAN ANDREI SICLOVAN PAUL ALEX. ANDEA ALEXANDRU Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
7 AS PROGRESUL PECICA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2014-10-11 PANA NATANAEL ANDEA ALEXANDRU DOBANDA DINU Biro Gabor jr.
7 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2014-10-16 PÂSLARU ANDREI HANYECZ DAN ANDEA ALEXANDRU Manusov Iosif
8 GLOGOVAT 2013 - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2014-10-04 BÎTEA RADU BOGDAN ANDEA ALEXANDRU COJOCARIU DAN CRISTIAN Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
6 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - ACS UTA BD Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2014-10-09 COVACI IOAN FLORIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN ANDEA ALEXANDRU Buda Leontin
7 CS ATLETICO ARAD - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-09-27 NICORAŞ IONUŢ VASILE MOCANU SILVIU FLAVIU ANDEA ALEXANDRU Braniscan Ioan Vida Marcel
5 N. SEBIS II - P. SIRIA Juniori 1 Seria B Stadion SEBIS 2014-10-02 Andea Alexandru TAKATS CRISTIAN FLAVIUS TURGYAN OVIDIU MIHAI Maghiar Petre
5 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS INEU Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2014-09-29 COJOCARIU DAN CRISTIAN ANDEA ALEXANDRU TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
5 CS UNIREA SÎNTANA - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2014-10-01 Andea Alexandru HANYECZ DAN
4 V. ALMAŞ - PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2014-09-21 WERNITZER ADRIAN PAUL ANDEA ALEXANDRU TAKATS CRISTIAN FLAVIUS PROTASE ALEXA
4 CS ŞOIMII ŞIMAND - N.SEBIS II Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2014-09-25 HAIDA VALENTINA PĂTROI CIPRIAN ANDEA ALEXANDRU Peste Bogdan
4 CS UNIREA SÎNTANA - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2014-09-19 Andea Alexandru HANYECZ DAN
4 VIITORUL 1 ARAD - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-09-24 Andea Alexandru ANICULĂESEI MIHAI CORNEL
4 VIITORUL 2 ARAD - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-09-24 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL ANDEA ALEXANDRU
5 CS FRONTIERA PILU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-09-14 RIŢA FLAVIUS IONEL NICORAŞ VIOLETA ARIANA ANDEA ALEXANDRU Manusov Iosif BORA GLIGORE
3 CS UNIREA SÎNTANA - U. GURAHONT Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2014-09-18 VASI ALEXANDRU IULIAN HANYECZ DAN ANDEA ALEXANDRU Petrisor Gheorghe
4 AS SEMLECANA SEMLAC - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2014-09-07 JURCĂ TUDOR FLORIN BETEA SORINA GEORGIANA ANDEA ALEXANDRU Toderici Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
2 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2014-09-11 COVACI IOAN FLORIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN ANDEA ALEXANDRU Vatran Dorin
3 AS VOINŢA MUNAR - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-08-31 TRIF CRISTIAN ALIN LAUKO CLAUDIU COSMIN ANDEA ALEXANDRU Mihuța Petru Marginean Valer
2 CS RECOLTA APATEU - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-08-24 VASILE IOAN ADRIAN ROTARIU PATRICK GEORGE ANDEA ALEXANDRU Rusan Dumitru Mako Andras
1 GLOGOVAT 2013 - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2014-08-16 DEAC IONEL ALIN ANDEA ALEXANDRU PÂSLARU ANDREI Braniscan Ioan SCRIDON DANIEL
1 U.GURAHONT - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2014-08-17 OLARIU LAURENŢIU COSTEA ADRIAN GEORGE ANDEA ALEXANDRU Gornic Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
2 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS VICTORIA ZĂBRANI Cupa Romaniei Stadion ŞIMAND 2014-08-20 NICORAŞ IONUŢ VASILE ARDELEAN PAUL GIORGIAN ANDEA ALEXANDRU Braniscan Ioan BERAR DANIEL
1 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS VIITORUL SATU NOU Cupa Romaniei Stadion ŞEPREUŞ 2014-08-10 WERNITZER ADRIAN PAUL ANDEA ALEXANDRU SALADEA SORIN Jivan Mihai II BERAR DANIEL
28 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2014-06-15 VASI ALEXANDRU IULIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN ANDEA ALEXANDRU Gornic Mircea JIVAN MIHAI
21 V. ALMAŞ - U. SILINDIA Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2014-06-08 WERNITZER ADRIAN PAUL ANDEA ALEXANDRU TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Mihuța Petru
26 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2014-06-01 PALCU GHEORGHE MARIUS HANYECZ DAN ANDEA ALEXANDRU Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
25 CS FRONTIERA PILU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-05-24 VASILE IOAN ADRIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT ANDEA ALEXANDRU Vatran Dorin MÂNDRU ŞTEFAN
18 N.SINTEA MARE - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2014-05-18 COROBAN CRISTIAN IONEL CIUCA ROBERT ANDEA ALEXANDRU JIVAN MIHAI
25 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2014-05-12 HANYECZ DAN ANDEA ALEXANDRU A ANITEI MIHAI
25 CS UNIREA SÎNTANA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2014-05-09 VASI ALEXANDRU IULIAN HANYECZ DAN ANDEA ALEXANDRU
16 CS MONEASA - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2014-05-04 IOVA CĂTĂLIN IONUT MIHOC ALINA ANDEA ALEXANDRU Axente Mircea
24 S. LIPOVA - FC UTA 99 Categoria Juniori C Stadion LIPOVA 2014-05-05 SANDU ROLAND ANDEA ALEXANDRU DINU
24 AS DOROBANTI - ATLETICO 2002 ARAD Categoria Juniori D Stadion Dorobanti 2014-05-08 KOCSIS EDUARD ANDEA ALEXANDRU A ANITEI MIHAI
24 AS DOROBANTI - CS INEU Categoria Juniori D Stadion Dorobanti 2014-05-04 Andea Alexandru COVACI IOAN FLORIN
21 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2014-04-27 FODORUŢ LAURENŢIU DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN ANDEA ALEXANDRU Gornic Mircea SFĂT GHEORGHE
23 CS ŞIRIANA ŞIRIA - FC UTA 2001 Categoria Juniori E Stadion ŞIRIA 2014-04-30 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA ANDEA ALEXANDRU MATEUT CALIN
20 CS RECOLTA APATEU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-04-19 BOGDAN LOREDAN COVACI IOAN FLORIN ANDEA ALEXANDRU Manusov Iosif ŞCHIOPU PETRE
22 AS DOROBANTI - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadion Dorobanti 2014-04-24 KOCSIS EDUARD ANDEA ALEXANDRU MARIŞ BOGDAN VLAD
22 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2014-04-18 Andea Alexandru BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA CIUCA ROBERT
14 V. PEREGU MARE - P. COVĂSÂNȚ Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2014-04-13 DEMETER CLAUDIU IOAN JUNGER ANDREAS THOMAS ANDEA ALEXANDRU Protase Alexa
21 V. NADLAC - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori C Stadion ȘEITIN 2014-04-12 Andea Alexandru MARIŞ BOGDAN VLAD NEAGU ALEXANDRU
21 CS ŞOIMII PÎNCOTA - V. NADLAC Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2014-04-17 Andea Alexandru HANYECZ DAN MARIŞ BOGDAN VLAD
21 CS UNIREA SÎNTANA - CS INEU Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2014-04-15 Andea Alexandru MARIŞ BOGDAN VLAD HANYECZ DAN
18 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2014-04-06 VASILE IOAN ADRIAN MIHOC ALINA ANDEA ALEXANDRU Negru Marin MÂNDRU ŞTEFAN
20 AS DOROBANTI - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori D Stadion Dorobanti 2014-04-08 COVACI IOAN FLORIN ANDEA ALEXANDRU MARIŞ BOGDAN VLAD
17 AS VOINŢA MUNAR - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-03-30 GORNIC ALEXANDRU DAN ANDEA ALEXANDRU PÂSLARU ANDREI Axente Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
19 CS ŞOIMII PÎNCOTA - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2014-03-31 Andea Alexandru HANYECZ DAN MARIŞ BOGDAN VLAD
19 AS DOROBANTI - ATLETICO 2003 Categoria Juniori E Stadion Dorobanti 2014-03-27 KOCSIS EDUARD ANDEA ALEXANDRU
16 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2014-03-23 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BERARIU LUCIAN MIHAI ANDEA ALEXANDRU Jivan Mihai II Gaie Cornel
16 V. FELNAC - CS INEU Categoria Juniori C Stadion FELNAC 2014-03-24 Andea Alexandru NEAGU ALEXANDRU SUBA ANDREI SEBASTIAN
16 AS DOROBANTI - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion Dorobanti 2014-03-25 KOCSIS EDUARD ANDEA ALEXANDRU MARIŞ BOGDAN VLAD
15 V. NADLAC - FC UTA 99 Categoria Juniori C Stadion ȘEITIN 2014-03-15 COSTEA ADRIAN GEORGE ANDEA ALEXANDRU MARIŞ BOGDAN VLAD
15 S. LIPOVA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion LIPOVA 2014-03-17 Andea Alexandru COJOCARIU DAN CRISTIAN MARIŞ BOGDAN VLAD
14 N. SEBIS - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2014-03-10 Andea Alexandru BERARIU LUCIAN MIHAI MARIŞ BOGDAN VLAD
14 ATLETICO 2001 ARAD - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2014-03-13 Andea Alexandru BETEA SORINA GEORGIANA SANDU ROLAND ANULAT
13 S. LIPOVA - CS INEU Categoria Juniori C Stadion LIPOVA 2014-03-03 Andea Alexandru COIS PAUL ALEXANDRU MARIŞ BOGDAN VLAD
13 CS ŞIRIANA ŞIRIA - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2014-03-05 COSTEA ADRIAN GEORGE ANDEA ALEXANDRU BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
15 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2013-11-24 DEMETER CLAUDIU IOAN COSTEA ADRIAN GEORGE ANDEA ALEXANDRU Rusan Dumitru Gaie Cornel
12 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS DOROBANTI Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2013-11-25 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA ANDEA ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU
12 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2013-11-26 HAIDA VALENTINA ANDEA ALEXANDRU NEAGU ALEXANDRU
11 V.CAPORAL ALEXA - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2013-11-17 RIŢA FLAVIUS IONEL ANDEA ALEXANDRU BALAN BOGDAN MÂNDRU ŞTEFAN
13 CS SPERANŢA TURNU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion PECICA 2013-11-09 BURCĂ DANIEL ADRIAN COROBAN CRISTIAN IONEL ANDEA ALEXANDRU Mihuța Petru ŞCHIOPU PETRE
8 FC UTA 99 - S LIPOVA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-11-11 CĂŞUŢ CRISTIAN HAIDA VALENTINA ANDEA ALEXANDRU
9 P. COVĂSÂNȚ - REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion COVĂSÂNȚ 2013-11-03 BURCĂ DANIEL ADRIAN ANDEA ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU BABĂU ROMULUS
7 AS DOROBANTI - UTA B.D. 1999 Categoria Juniori C Stadion Dorobanti 2013-11-04 KOCSIS EDUARD ANDEA ALEXANDRU SANDU ROLAND
8 S. LIVADA - V.LUNCA TEUZ II Liga a 6 a Seria A Stadion LIVADA 2013-10-27 ILEA ALEXANDRU IONUŢ ANDEA ALEXANDRU HAIDA VALENTINA Dehelean Nicolae
6 V. NADLAC - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion NĂDLAC 2013-10-26 Andea Alexandru BULZ STEFAN SUBA ANDREI SEBASTIAN
6 AS DOROBANTI - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion Dorobanti 2013-10-29 COJOCARIU DAN CRISTIAN ANDEA ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU
7 CRISUL CH CRIS II - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2013-10-20 ILEA ALEXANDRU IONUŢ ARDELEAN IOAN VIOREL ANDEA ALEXANDRU BORA GLIGORE
5 AS DOROBANTI - V. FELNAC Categoria Juniori C Stadion Dorobanti 2013-10-19 KOCSIS EDUARD SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN ANDEA ALEXANDRU
5 N. SEBIS - ATLETICO 2002 ARAD Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2013-10-22 Andea Alexandru NEAGU ALEXANDRU BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
4 AS DOROBANTI - S LIPOVA Categoria Juniori C Stadion Dorobanti 2013-10-14 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN ANDEA ALEXANDRU KOCSIS EDUARD
4 AS DOROBANTI - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion Dorobanti 2013-10-15 KOCSIS EDUARD ANDEA ALEXANDRU BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
5 AS GLORIA SECUSIGIU - GLOGOVAT 2013 Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2013-10-06 JURCĂ TUDOR FLORIN SUBA ANDREI SEBASTIAN ANDEA ALEXANDRU Rosu Eugen
3 CS UNIREA SÎNTANA - ATLETICO 2002 ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2013-10-04 WERNITZER ADRIAN PAUL HANYECZ DAN ANDEA ALEXANDRU
3 AS DOROBANTI - CS INEU Categoria Juniori D Stadion Dorobanti 2013-10-08 Andea Alexandru BALAN BOGDAN BETEA SORINA GEORGIANA
4 N.SINTEA MARE - U. SILINDIA Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2013-09-29 ŞERAN ADRIAN ANDEA ALEXANDRU SUBA ANDREI SEBASTIAN GYENGE IOSIF
2 AS DOROBANTI - FC UTA 2000 Categoria Juniori C Stadion DOROBANTI 2013-09-30 KOCSIS EDUARD COVACI IOAN FLORIN ANDEA ALEXANDRU
2 AS DOROBANTI - LPS 2003 ARAD Categoria Juniori E Stadion DOROBANTI 2013-09-27 Andea Alexandru
3 S. CHIER - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2013-09-22 Andea Alexandru SECHEREŞ SERGIU PAUL PĂCURAR COSMIN FLAVIUS Vida Marcel
1 AS DOROBANTI - AS VINGA Categoria Juniori C Stadion Dorobanti 2013-09-23 COVACI IOAN FLORIN ANDEA ALEXANDRU DRÎMBE DENIS ALEX
1 AS DOROBANTI - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori D Stadion DOROBANTI 2013-09-27 OPITZ ROLAND LADISLAU SANDU ROLAND ANDEA ALEXANDRU
1 CS REGAL HORIA - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2013-09-08 BURCĂ DANIEL ADRIAN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN ANDEA ALEXANDRU Petrisor Gheorghe
3 AVINTUL TARNOVA - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2013-09-01 TRABALKA KEVIN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN ANDEA ALEXANDRU Negru Marin BERAR DANIEL
2 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2013-08-25 BOGDAN LOREDAN RAD ADRIAN SORIN ANDEA ALEXANDRU Negru Marin BORA GLIGORE
1 CS FRONTIERA PILU - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2013-08-18 HIDIŞ SFERDIAN IOAN ANDEA ALEXANDRU NAGY ZOLTAN Dehelean Nicolae GYENGE IOSIF
33 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. V. TISA NOUA Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-06-05 Andea Alexandru BETEA SORINA GEORGIANA CENADAN RADU
20 AS PROGRESUL PECICA - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion PECICA 2013-05-14 IOVA CĂTĂLIN IONUT ANDEA ALEXANDRU SANDU ROLAND
18 FC UTA 2000 - AS SEMLECANA SEMLAC Categoria Juniori D Stadion SEGA 2013-04-29 CÎRMACI FILIP SERGIU ANDEA ALEXANDRU RUS MARIUS
17 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2013-04-23 KALO GABRIEL SABIN HANYECZ DAN ANDEA ALEXANDRU
16 ATLETICO 98 ARAD - ATLETICO 99 ARAD Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-04-12 TRABALKA KEVIN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS ANDEA ALEXANDRU
15 CS ŞOIMII PÎNCOTA - S LIPOVA Categoria Juniori D Stadion PÂNCOTA 2013-04-08 ILEA ALEXANDRU IONUŢ ANDEA ALEXANDRU MARA SEBASTIAN
Inregistrari in baza de date: 257

ajf_arad