• ARDELEAN Ioan Viorel
  • Data nasterii: 1990-08-11
  • Domiciliul:Şomoşcheş
  • Inaltime: 183 (cm)
  • Arbitru din anul: 2011
  • Categoria: II
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza:
  • Ocupatia actuala:
  • Limbi straine cunoscute: Engleză, Franceză
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
18 CS OLIMPIA BOCSIG - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori D Stadion BOCSIG 2016-12-06 12:30:00 ARDELEAN Ioan Viorel BERARIU Lucian Mihai
11 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion CH. CRIȘ 2016-11-28 12:30:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel
11 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2016-11-30 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
15 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori D Stadion ŞIMAND 2016-11-19 08:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
1 CS UNIREA GURAHONŢ - CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2016-11-16 11:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu MAKO Andraș
15 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2016-11-17 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
15 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2016-11-17 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
9 CS VICTORIA SELEUŞ - C.S. ŞICULA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion SELEUŞ 2016-11-06 11:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel ȘUȘCĂ Andreea CÎRMACI Filip Sergiu MAKO Andraș
8 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2016-11-07 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț
13 CS OLIMPIA BOCSIG - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion BOCSIG 2016-11-10 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
12 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2016-11-03 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
12 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion CERMEI 2016-11-04 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
10 AS STEAUA GRĂNICERI - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-10-30 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel MIRON Marian
11 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2016-11-02 11:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BERARIU Lucian Mihai SUCIU Andreea MAKO Andraș
10 CS INEU - UTA B.D. 2003 Categoria Juniori C Stadion CENTRAL INEU 2016-10-31 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel TULCAN Raul
10 ACADEMIA BROSOVSZKY - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori D Stadion CENTRAL INEU 2016-10-27 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
11 CS OLIMPIA BOCSIG - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Categoria Juniori D Stadion BOCSIG 2016-11-01 12:30:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
6 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU - UTA B.D. 2007 Categoria Juniori E Stadion CENTRAL INEU 2016-10-28 13:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel SUCIU Andreea
9 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-10-23 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu PÃCURAR Augustin
10 A.C.S. SOCODOR - CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 2016-10-26 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel SUCIU Andreea MAKO Andraș
6 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS INEU Categoria Juniori C Stadion CH. CRIȘ 2016-10-24 13:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel SUCIU Andreea
9 CS OLIMPIA BOCSIG - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori D Stadion BOCSIG 2016-10-20 13:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel SUCIU Andreea
5 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2016-10-21 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
8 AS STEAUA GRĂNICERI - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-10-16 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel RANCEA Alexandru ȘUȘCĂ Andreea JIVAN Mihai Adrian
9 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2016-10-19 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel SUCIU Andreea DEHELEAN Patrick Alin MANUȘOV Iosif
5 CS INEU - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion CENTRAL INEU 2016-10-17 13:30:00 ARDELEAN Ioan Viorel VESA Pavel Florin SUCIU Andreea
8 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion ŞIMAND 2016-10-18 13:00:00 PÃTROI Ciprian ARDELEAN Ioan Viorel
5 CS MONEASA - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2016-10-09 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel STANCIU Mihai Vlăduț PANTEA Andrei Alex. RUSAN Dumitru
8 C.S. ŞICULA 2016 - AS DOROBANŢI Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2016-10-12 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel SUCIU Andreea PÃCURAR Augustin
4 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - CS INEU Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2016-10-10 13:30:00 ARDELEAN Ioan Viorel BERARIU Lucian Mihai CRÎSTA Eusebio Antoniu
6 CS OLIMPIA BOCSIG - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion BOCSIG 2016-10-11 13:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel SUCIU Andreea
7 C.S. ŞICULA 2016 - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2016-10-05 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu RUSAN Dumitru
3 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion CERMEI 2016-10-03 13:30:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel
5 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion CERMEI 2016-10-04 13:30:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
4 CS VIITORUL SATU NOU - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2016-10-01 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel MADA Mădălin PETROVAN Florin HERȚEG Doru
6 CS UNIREA GURAHONŢ - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2016-10-02 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu MAKO Andraș
2 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori E Stadion PÂNCOTA 2016-09-30 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
4 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2016-09-29 13:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel CRÎSTA Eusebio Antoniu
6 CS INEU - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion CENTRAL INEU 2016-09-28 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel SUCIU Andreea MAKO Andraș
2 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - A.C.S. SOCODOR Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2016-09-27 13:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel
5 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2016-09-25 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel GROȘAN Tudor Ștefan PÃCURAR Augustin
3 F.C. SÂNTANA 2016 - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2016-09-24 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel DEHELEAN Patrick Alin TURGYAN Cătălin MANUȘOV Iosif
1 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2016-09-23 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
1 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2016-09-19 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel SUCIU Andreea
1 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2016-09-20 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
2 CS OLIMPIA BOCSIG - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion BOCSIG 2016-09-22 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
5 CS UNIREA GURAHONŢ - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2016-09-21 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu PÃCURAR Augustin
2 CS FRONTIERA PILU - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion PILU 2016-09-17 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel DOBÂNDĂ Dinu RANCEA Alexandru MAKO Andraș
2 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-09-18 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț RUSAN Dumitru
1 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2016-09-10 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel COJOCARIU Dan Cristian HERȚEG Doru
1 CS MONEASA - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2016-09-11 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel DEHELEAN Patrick Alin NAGHI Remus Ionuț MAKO Andraș
4 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-09-14 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel SUCIU Andreea PÃCURAR Augustin
2 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-09-04 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel SALADEA Sorin PÃTROI Ciprian CIURESCU Victor
3 CS UNIREA GURAHONŢ - A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2016-09-09 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel CRÎSTA Eusebio Antoniu BORLEA Emanuel MAKO Andraș
2 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS VOINŢA MAILAT Cupa Romaniei Stadion BUTENI 2016-09-07 13:30:00 COROBAN Cristian Ionel TAKATS Cristian Flavius ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andraș
1 AS STEAUA GRĂNICERI - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-08-28 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel PÃTROI Ciprian BORLEA Emanuel MIRON Marian
2 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2016-08-31 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel CRÎSTA Eusebio Antoniu BORLEA Emanuel RUSAN Dumitru
1 CS UNIREA SÎNTANA - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2016-08-22 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel COVACI Sergiu Cristian GROȘAN Tudor Ștefan MAKO Andraș
1 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Cupa Romaniei Stadion BUTENI 2016-08-21 14:30:00 ARDELEAN Ioan Viorel RADU Paul MATEUȚ Cãlin RUSAN Dumitru
26 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-06-19 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț RUSAN Dumitru
5 CS VICTORIA SELEUŞ - PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion SELEUŞ 2016-06-12 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel TOMUȚ Cristian COVACI Sergiu Cristian RUSAN Dumitru
24 CS INEU - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion INEU 2016-06-04 08:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel DUMITRU Flavia Daniela BORLEA Emanuel MAKO Andraș
24 CS VIITORUL SATU NOU - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2016-06-04 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț PEȘTE Bogdan Dumitru
23 CS VULTURII SOCODOR - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2016-05-29 15:00:00 SALADEA Sorin ARDELEAN Ioan Viorel MIHOC Alina MANUȘOV Iosif
22 CS INEU - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion INEU 2016-05-23 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel
21 AS CETATE DEZNA - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-05-15 15:00:00 JURCĂ Tudor Florin ARDELEAN Ioan Viorel IOVA Cătălin Ionuț PÃCURAR Augustin
21 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2016-05-19 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel CĂTANĂ Paul PAŞCA Gabriel Anton MIRON Marian
29 KICKERS CH. CRIS - ACS SIRIA Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2016-05-16 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel
30 CS INEU - ATLETICO 2004 Categoria Juniori D Stadion INEU 2016-05-18 15:30:00 ARDELEAN Ioan Viorel CRÎSTA Eusebio Antoniu
22 CS INEU - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori E Stadion INEU 2016-05-13 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
20 CS INEU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion INEU 2016-05-08 08:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel PANTEA Andrei Alex. TOMUȚ Cristian JIVAN Mihai
18 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion NĂDAB 2016-05-08 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel CĂTANĂ Paul PETRIŞOR Gheorghe
20 CS INEU - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion INEU 2016-05-09 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel TOMUȚ Cristian SUCIU Andreea
28 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion SELEUŞ 2016-05-11 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel
19 PRO GURBA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2016-05-05 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel CRÎSTA Eusebio Antoniu SUCIU Andreea MAKO Andraș
26 CS INEU - C.S.S. GLORIA ARAD 1 Categoria Juniori D Stadion INEU 2016-05-04 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian
17 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2016-04-24 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel TOMUȚ Cristian PETRIȘOR Gheorghe
18 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion SELEUŞ 2016-04-25 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel DEHELEAN Patrick Alin SUCIU Andreea
18 CS OLIMPIA BOCSIG - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori E Stadion BOCSIG 2016-04-22 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian
16 AS VOINŢA MACEA - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2016-04-17 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel VASILE Ioan Adrian PETRIŞOR Gheorghe
16 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - AS PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2016-04-16 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel COVACI Sergiu Cristian NEAGU Alexandru MAKO Andraș
17 CS UNIREA GURAHONŢ - CS PODGORIA GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2016-04-21 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru SUCIU Andreea MAKO Andraș
22 KICKERS CH. CRIS - C.S.S. GLORIA ARAD 2 Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2016-04-18 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian
17 AS STEAUA GRĂNICERI - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-04-10 14:00:00 OLARIU Laurențiu PÃTROI Ciprian ARDELEAN Ioan Viorel VĂTRAN Dorin
15 CS ŞOIMII LIVADA - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2016-04-10 08:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel COMAN Ovidiu
16 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2016-04-09 08:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
16 KICKERS CH. CRIS - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2016-04-11 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian
14 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2016-04-02 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel OLOGEANU Dan
15 PRO GURBA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2016-04-07 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel RUSAN Dumitru
13 PRO GURBA - AS VOINŢA CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2016-03-27 13:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel PÃTROI Ciprian TOMUȚ Cristian GYENGYE Iosif
14 AS VIITORUL ALMAŞ - AS PRO GURBA Juniori 1 Seria B Stadion ALMAS 2016-03-31 13:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel CRÎSTA Eusebio Antoniu SUCIU Andreea MAKO Andraș
14 CS SPERANŢA TURNU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-03-19 13:00:00 RIȚA Flavius Ionel ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian TODERICI Mircea
13 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2016-03-24 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel MIHUŢA Petre
13 CS INEU - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion CENTRAL INEU 2016-03-21 14:30:00 ARDELEAN Ioan Viorel COVACI Sergiu Cristian BORLEA Emanuel
12 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - CS INEU Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2016-03-12 09:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian
12 CS OLIMPIA BOCSIG - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion BOCSIG 2016-03-11 14:30:00 ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian
13 V. SOCODOR - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-11-22 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel STANCIU Mihai Vlăduț PÃTROI Ciprian JIVAN Mihai II
10 N. SEBIS II - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2015-11-14 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel TOMUȚ Cristian PETRIȘOR Gheorghe
10 V. SELEUS - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2015-11-15 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel GROȘAN Tudor Ștefan GORNIC Mircea
10 U.GURAHONT - AS PRO GURBA Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2015-11-19 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel TĂMAȘ Eugen BORLEA Emanuel MAKO Andraș
10 CS INEU - ACS SIRIA Categoria Juniori C Stadion INEU 2015-11-16 13:30:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel TOMUȚ Cristian
10 CS INEU - S.LIPOVA Categoria Juniori D Stadion INEU 2015-11-18 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
10 CS INEU - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori E Stadion INEU 2015-11-13 13:30:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
11 P. GHIOROC - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-11-07 12:00:00 ARSA Emil PÂSLARU Andrei ARDELEAN Ioan Viorel PEȘTE Bogdan Dumitru
11 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2015-11-08 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BERARIU Lucian Mihai COVACI Sergiu Cristian PÃCURAR Augustin
9 V. ALMAŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion ALMAS 2015-11-12 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel TĂMAȘ Eugen BORLEA Emanuel MAKO Andraș
8 AS PRO GURBA - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2015-11-01 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel DEHELEAN Patrick Alin PETRIȘOR Gheorghe
8 G. CERMEI - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2015-11-05 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel TOMUȚ Cristian MAKO Andrei Sebastian RUSAN Dumitru
8 N. SEBIS - ATLETICO 2007 Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2015-11-04 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
8 KICKERS CH. CRIS - N. SEBIS Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2015-10-02 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
8 CS INEU - ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion INEU 2015-10-30 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
9 CS SPERANŢA TURNU - AS DOROBANTI Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-10-24 13:00:00 RIȚA Flavius Ionel ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian SFÃT Gheorghe
7 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-10-25 13:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel CĂTANĂ Paul TURGYAN Cătălin TĂNĂSESCU Romulus Cristian
7 U.GURAHONT - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2015-10-29 13:00:00 TOMUȚ Cristian ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel PETRIȘOR Gheorghe
6 S. LIVADA - V. NADLAC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2015-10-18 13:00:00 PUICEA Claudiu Ghe. BORLEA Emanuel ARDELEAN Ioan Viorel BONDAR Mircea Constantin
6 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2015-10-22 13:00:00 PETROVAN Florin ARDELEAN Ioan Viorel DOBÂNDĂ Dinu MAKO Andraș
6 CS OLIMPIA BOCSIG - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori E Stadion BOCSIG 2015-10-16 14:00:00 TOMUȚ Cristian ARDELEAN Ioan Viorel
6 KICKERS CH. CRIS - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2015-10-19 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
5 N. SEBIS - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria A Stadion SEBIS 2015-10-10 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel COVACI Sergiu Cristian FORTON Nicușor
5 V. ALMAŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion ALMAS 2015-10-15 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel PÃCURAR Augustin
5 CS INEU - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion INEU 2015-10-12 14:00:00 TOMUȚ Cristian MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
4 V. SELEUS - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2015-10-04 13:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel CÎRMACI Filip Sergiu DOBÂNDĂ Dinu PÃCURAR Augustin
6 V.LUNCA TEUZ CERMEI - AS PRO GURBA Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2015-10-08 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel PEȘTE Bogdan Dumitru
4 KICKERS CH. CRIS - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2015-10-07 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
4 KICKERS CH. CRIS - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2015-10-05 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian
5 CS VIITORUL SATU NOU - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-09-26 15:00:00 BÎTEA Radu Bogdan POPA Paul ARDELEAN Ioan Viorel PEȘTE Bogdan Dumitru
3 N.SINTEA MARE - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-09-27 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel COJOCARIU Dan Cristian CRUDU Alexandru FORTON Nicușor
5 AS PRO GURBA - P. GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2015-10-01 13:00:00 PÃTROI Ciprian ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian MAKO Andraș
3 CS INEU - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori E Stadion INEU 2015-09-25 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
4 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-09-20 15:00:00 GHEORGHE Valentin STANCIU Mihai Vlăduț ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andraș
3 P. SIRIA - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion ŞIRIA 2015-09-19 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian ANDEA Alexandru ARDELEAN Ioan Viorel FORTON Nicușor
2 KICKERS CH. CRIS - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2015-09-18 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
2 L. TEUZ II - V. NADLAC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2015-09-12 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel PÃTROI Ciprian CIURESCU Victor
1 CS INEU - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion INEU 2015-09-14 16:15:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
1 N. SEBIS - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2015-09-15 15:00:00 TOMUȚ Cristian ARDELEAN Ioan Viorel
2 V.LUNCA TEUZ CERMEI - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2015-09-10 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel ARDELEAN Ioan Viorel PÃCURAR Augustin
1 N. SEBIS II - CS BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2015-09-05 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian TOMUȚ Cristian ARDELEAN Ioan Viorel PETRIȘOR Gheorghe
1 N.SINTEA MARE - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-09-06 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel TĂMAȘ Eugen BORLEA Emanuel MAKO Andraș
1 AS PRO GURBA - U. GURAHONT Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2015-09-03 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel MAKO Andraș
1 AS STEAUA GRĂNICERI - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2015-08-30 16:00:00 BÎTEA Radu Bogdan ARDELEAN Ioan Viorel LOVAS Alexandru BUDA Leontin
19 V.LUNCA TEUZ CERMEI - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2015-04-30 15:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN ARDELEAN IOAN VIOREL Mako Andras
20 AS ALUNIŞ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-04-18 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN Ologeanu Dan Peste Bogdan
18 V.LUNCA TEUZ CERMEI - U. GURAHONT Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2015-04-19 09:00:00 ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN MORAR DANIEL Mako Andras
19 O. BOCSIG - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2015-04-11 15:00:00 COVACI IOAN FLORIN BERARIU LUCIAN MIHAI ARDELEAN IOAN VIOREL Manusov Iosif PĂCURAR AUGUSTIN
17 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-04-16 15:00:00 ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN Gornic Mircea
18 U.GURAHONT - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2015-04-05 15:00:00 OLARIU LAURENŢIU LAUKO CLAUDIU COSMIN ARDELEAN IOAN VIOREL Rusan Dumitru PĂCURAR AUGUSTIN
16 AS VICTORIA LUNCA TEUZ - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2015-04-05 09:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL PĂTROI CIPRIAN Mako Andras
16 O. BOCSIG - N. SEBIS Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2015-04-09 15:00:00 ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN Mako Andras
10 V. SELEUS - AS PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2015-03-29 13:00:00 ARDELEAN IOAN VIOREL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU NEAGU ALEXANDRU Ciurescu Victor
15 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - U. GURAHONT Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-04-02 15:00:00 ARDELEAN IOAN VIOREL PĂTROI CIPRIAN MAKO ANDREI SEBASTIAN Mako Andras
15 CS INEU - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion INEU 2015-03-30 14:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL PĂTROI CIPRIAN
16 CS RECOLTA APATEU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-03-22 13:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN ARSA EMIL ARDELEAN IOAN VIOREL Vatran Dorin Mako Andras
14 O. BOCSIG - V. LUNCA TEUZ Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2015-03-26 13:00:00 ARDELEAN IOAN VIOREL TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN Mako Andras
15 N. SEBIS - CS INEU Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2015-03-16 14:30:00 ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN
14 CS INEU - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion INEU 2015-03-09 14:00:00 ARDELEAN IOAN VIOREL VESA PAVEL FLORIN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN
5 N. SEBIS - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2014-10-01 14:00:00 ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN
4 CS BELIU - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2014-09-21 15:00:00 ARDELEAN IOAN VIOREL TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN Mako Andras
4 AS VICTORIA LUNCA TEUZ - P. SIRIA Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2014-09-21 12:00:00 ARDELEAN IOAN VIOREL TOMUT CRISTIAN MAKO ANDREI SEBASTIAN Mako Andras
4 CS INEU II - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion INEU 2014-09-22 15:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL
3 CS INEU - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion INEU 2014-09-14 15:00:00 ARDELEAN IOAN VIOREL TAMAS EUGEN TOMUT CRISTIAN Mako Andras
3 N. SEBIS II - O. BOCSIG Juniori 1 Seria B Stadion SEBIS 2014-09-18 15:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL TOMUT CRISTIAN Mako Andras
1 N. SEBIS II - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2014-09-12 15:00:00 ARDELEAN IOAN VIOREL TAMAS EUGEN
4 CS VIITORUL SATU NOU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-09-06 15:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN ARDELEAN IOAN VIOREL PÂSLARU ANDREI Ciurescu Victor Mako Andras
16 N.SINTEA MARE - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2014-05-04 16:00:00 ŞERAN ADRIAN ARDELEAN IOAN VIOREL SUBA ANDREI SEBASTIAN Gornic Mircea
24 N. SEBIS - CS INEU Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2014-05-08 15:00:00 BERARIU LUCIAN MIHAI ARDELEAN IOAN VIOREL MANG VLAD MIHAI
21 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2014-04-27 15:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN RADU PAUL ARDELEAN IOAN VIOREL Jivan Mihai II Tarlea Mihai
23 CS INEU - ATLETICO 2004 Categoria Juniori E Stadion INEU 2014-04-25 15:00:00 BERARIU LUCIAN MIHAI ARDELEAN IOAN VIOREL
20 AS VOINŢA MUNAR - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-04-19 15:00:00 OLARIU LAURENŢIU ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN Dumitru Florin VACZI GHEORGHE
14 P. GHIOROC - V.LUNCA TEUZ II Liga a 6 a Seria A Stadion GHIOROC 2014-04-12 15:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN Forton Nicusor
14 CS MONEASA - U. SILINDIA Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2014-04-13 15:00:00 OLARIU LAURENŢIU SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN ARDELEAN IOAN VIOREL BORA GLIGORE
21 CS INEU - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2014-04-14 15:00:00 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA ARDELEAN IOAN VIOREL
21 N. SEBIS - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2014-04-17 15:00:00 BERARIU LUCIAN MIHAI ARDELEAN IOAN VIOREL SERAN IOANA LOREDANA
21 N. SEBIS - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2014-04-15 09:00:00 BERARIU LUCIAN MIHAI ARDELEAN IOAN VIOREL SERAN IOANA LOREDANA
13 V. ALMAŞ - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2014-04-06 15:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL ARDELEAN IOAN VIOREL SUBA ANDREI SEBASTIAN Rusan Dumitru
20 N. SEBIS - CS INEU Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2014-04-05 09:00:00 ARDELEAN IOAN VIOREL BERARIU LUCIAN MIHAI
12 N.SINTEA MARE - V. SELEUS Liga a 6 a Seria A Stadion SINTEA MARE 2014-03-30 13:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN PĂTROI CIPRIAN ARDELEAN IOAN VIOREL Dehelean Nicolae
19 CS INEU - UTA B.D. 2000 Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2014-03-31 15:00:00 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA ARDELEAN IOAN VIOREL
19 CS INEU - AS DOROBANTI Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 2014-04-01 15:00:00 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA ARDELEAN IOAN VIOREL
16 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2014-03-23 13:00:00 BOLCAŞ ALIN CĂLIN ARDELEAN IOAN VIOREL LOVAS ALEXANDRU Rusan Dumitru BORA GLIGORE
11 CS MONEASA - V.SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2013-11-17 12:00:00 OLARIU LAURENŢIU ARDELEAN IOAN VIOREL MANG VLAD MIHAI PĂCURAR AUGUSTIN
10 UNIREA SILINDIA - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SILINDIA 2013-11-10 12:00:00 POPA PAUL ARDELEAN IOAN VIOREL LOVAS ALEXANDRU Axente Mircea
12 AS FLACĂRA ŢIPAR - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2013-11-03 12:00:00 GHEORGHE VALENTIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ ARDELEAN IOAN VIOREL Axente Mircea Tarlea Mihai
11 AS STEAUA GRĂNICERI - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2013-10-27 13:00:00 BUDA LEONTIN ARDELEAN IOAN VIOREL LUCA ALEXANDRU Petrisor Gheorghe BABĂU ROMULUS
6 N. SEBIS - AS DOROBANTI Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2013-10-28 14:00:00 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA ARDELEAN IOAN VIOREL
6 CS INEU - FC UTA 2001 Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 2013-10-29 14:00:00 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA ARDELEAN IOAN VIOREL
7 CRISUL CH CRIS II - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2013-10-20 13:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ ARDELEAN IOAN VIOREL ANDEA ALEXANDRU BORA GLIGORE
5 N. SEBIS - CS INEU Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2013-10-21 14:30:00 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA ARDELEAN IOAN VIOREL
5 CS INEU - UTA B.D. 1999 Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2013-10-24 14:00:00 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA ARDELEAN IOAN VIOREL
6 U.GURAHONT - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion GURAHONT 2013-10-13 13:00:00 MAKO ANDRAS ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN Ciurescu Victor
4 N. SEBIS - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2013-10-11 14:30:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL SERAN IOANA LOREDANA
5 V. ALMAŞ - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2013-10-06 13:00:00 RAD ADRIAN SORIN ARDELEAN IOAN VIOREL LUCA ALEXANDRU Enoiu Traian
3 N. SEBIS - AS VINGA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2013-10-07 14:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL MANG VLAD MIHAI
4 V. CHERELUŞ - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2013-09-29 15:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL ARDELEAN IOAN VIOREL PAL EDUARD DAVID JIVAN MIHAI
2 N. SEBIS - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2013-09-30 15:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN MAKO ANDRAS ARDELEAN IOAN VIOREL
2 CS INEU - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2013-10-03 14:30:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL MANG VLAD MIHAI
2 CS MONEASA - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2013-09-15 09:00:00 MAKO ANDRAS MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL Negru Marin
1 V. SELEUS - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2013-09-08 15:00:00 MAKO ANDRAS MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL Axente Mircea
3 AS ALUNIŞ - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2013-08-31 16:00:00 MAKO ANDRAS MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL Axente Mircea SFĂT GHEORGHE
2 AS FLACĂRA ŢIPAR - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2013-08-25 16:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL ARDELEAN IOAN VIOREL PANA NATANAEL Forton Nicusor Vida Marcel
1 CS ATLETICO ARAD - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2013-08-17 09:00:00 MAKO ANDRAS MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL Bondar Mircea VACZI GHEORGHE
26 AS STEAUA GRĂNICERI - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2013-05-26 16:00:00 DEAC IONEL ALIN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL Ciurescu Victor Coman Ovidiu
25 CS RECOLTA APATEU - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-05-19 16:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN MADA MADALIN ARDELEAN IOAN VIOREL Ciurescu Victor Coman Ovidiu
14 UNIREA SILINDIA - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion SILINDIA 2013-05-12 16:00:00 MAKO ANDRAS ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN Rusan Dumitru
13 CS REGAL HORIA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2013-04-28 15:00:00 MAKO ANDRAS MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL BIZĂU BODNĂRAŞ
12 S. CHIER - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2013-04-21 15:00:00 POPA PAUL SERAN IOANA LOREDANA ARDELEAN IOAN VIOREL Rusan Dumitru
11 V. CHERELUŞ - N.SEBIS II Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2013-04-14 15:00:00 COVACI IOAN FLORIN ARDELEAN IOAN VIOREL CRISTEA DANIEL PAUL GHERGHEL EMANOIL
10 UNIREA SILINDIA - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SILINDIA 2013-04-07 15:00:00 MAKO ANDRAS MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL ŞCHIOPU PETRE
12 N. SEBIS - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2013-03-19 14:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN BERARIU LUCIAN MIHAI ARDELEAN IOAN VIOREL
16 CS RECOLTA APATEU - CRISUL CH. CRIS II Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-12-02 11:00:00 BOGDAN LOREDAN ARDELEAN IOAN VIOREL CÎRMACI FILIP SERGIU Gornic Mircea JIVAN MIHAI
14 O. BUJAC - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2012-11-17 11:00:00 MAKO ANDRAS ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN Ologeanu Dan HAMZA IOAN
13 CS MONEASA - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2012-11-11 11:00:00 POPA PAUL ŞERAN ADRIAN ARDELEAN IOAN VIOREL Gornic Mircea GYENGE IOSIF
8 N. SEBIS - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2012-11-14 13:00:00 ARDELEAN IOAN VIOREL NEGREA RAZVAN IOAN CRISTEA DANIEL PAUL
12 ATLETICO ARAD - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2012-11-03 08:00:00 MAKO ANDRAS MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL Apatean Adrian VACZI GHEORGHE
7 KICKERS CH. CRIS - FC UTA 2002 Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2012-11-03 07:00:00 ARDELEAN IOAN VIOREL ANULAT
11 CS DACIA BELIU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-10-28 12:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU ARDELEAN IOAN VIOREL Dumitru Florin JUŞCĂ TEODOR
10 AS FLACĂRA ŢIPAR - V. ALMAŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2012-10-21 12:00:00 BORA ALIN EUGEN SICLOVAN PAUL ALEX. ARDELEAN IOAN VIOREL Negru Marin Miron Marian
5 N. SEBIS - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2012-10-22 13:30:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL NEGREA RAZVAN IOAN
9 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CRISUL CH. CRIS II Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2012-10-13 12:00:00 COVACI IOAN FLORIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN ARDELEAN IOAN VIOREL Strengar Virgil Vida Marcel
4 N. SEBIS - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2012-10-17 13:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL NEGREA RAZVAN IOAN
4 N. SEBIS - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2012-10-18 13:00:00 ARDELEAN IOAN VIOREL
10 Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - Jun. CS INEU Jun. liga 4 Stadion CH. CRIȘ 2012-10-06 10:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL NEGREA RAZVAN IOAN
8 CS RECOLTA APATEU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-10-07 12:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN PANTEA ANDREI ALEX. ARDELEAN IOAN VIOREL Mihuța Petru JUŞCĂ TEODOR
7 CS DACIA BELIU - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-09-30 14:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN GHEORGHE VALENTIN ARDELEAN IOAN VIOREL Tripa Claudiu SFĂT GHEORGHE
2 N. SEBIS - LPS ARAD Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2012-10-04 13:00:00 ARDELEAN IOAN VIOREL
3 AS HĂLMAGIU - U. SILINDIA Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2012-09-23 14:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN MADA MADALIN ARDELEAN IOAN VIOREL Rad Vasile
2 N. SEBIS - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2012-09-16 14:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU ARDELEAN IOAN VIOREL NEGREA RAZVAN IOAN MÂNDRU ŞTEFAN
1 V. CHERELUŞ - U. SILINDIA Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2012-09-09 14:00:00 BORA ALIN EUGEN ARDELEAN IOAN VIOREL DUMITRU FLAVIA DANIELA Dehelean Nicolae
3 AS STEAUA GRĂNICERI - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2012-09-02 14:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE ARDELEAN IOAN VIOREL CARAVACI RAFAEL Petrisor Gheorghe Miron Marian
2 CRISUL CH. CRIS II - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion NĂDAB 2012-08-26 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL Ciurescu Victor ŞANDOR IOAN
1 CS RECOLTA APATEU - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-08-19 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN COROBAN CRISTIAN IONEL ARDELEAN IOAN VIOREL Dehelean Nicolae BIZĂU BODNĂRAŞ
1 O. BOCSIG - CS DACIA BELIU Cupa Romaniei Stadion BOCSIG 2012-08-12 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN HANYECZ DAN ARDELEAN IOAN VIOREL Ciurescu Victor Gaie Cornel
Inregistrari in baza de date: 231

ajf_arad