• BĂDICĂ Flavius Marian
  • Data nasterii: 1992-10-11
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 180 (cm)
  • Arbitru din anul: 2011
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Economist
  • Ocupatia actuala: Economist
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
22 FC ZIMANDU NOU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2017-06-18 BĂDICĂ Flavius Marian MIHOC Alina TURGYAN Cătălin TĂNĂSESCU Romulus Cristian
19 CS BELIU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2017-05-28 BĂDICĂ Flavius Marian NAGY Zoltan VASILE Ioan Adrian PÃCURAR Augustin
21 AS UNIREA ŞEITIN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2017-05-21 BĂDICĂ Flavius Marian VASILE Ioan Adrian TURGYAN Cătălin HAMZA Ioan
16 CS OLIMPIA BUJAC - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC ARAD 2017-05-20 BĂDICĂ Flavius Marian VASILE Ioan Adrian STANCIU Mihai Vlăduț MIHUŢA Petre
15 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2017-05-13 BĂDICĂ Flavius Marian ANDEA Alexandru TURGYAN Cătălin MAKO Andraș
19 AS AQUA VEST ARAD - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2017-05-06 BĂDICĂ Flavius Marian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu LOVAS Alexandru TIULEA Cornel
13 CS ŞOIMII LIVADA - C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2017-04-29 BĂDICĂ Flavius Marian NAGY Zoltan LOVAS Alexandru VĂTRAN Dorin
14 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2017-04-23 BĂDICĂ Flavius Marian LOVAS Alexandru MONA Sergiu Laurențiu VĂTRAN Dorin
16 AS VOINŢA MUNAR - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2017-04-09 BĂDICĂ Flavius Marian HANYECZ Dan BETEA Sorina Georgiana APĂTEAN Adrian
15 AS AQUA VEST ARAD - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2017-04-01 BĂDICĂ Flavius Marian STANCIU Mihai Vlăduț TAKATS Cristian Flavius OLOGEANU Dan
12 CS OLIMPIA BOCSIG - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2017-04-02 BĂDICĂ Flavius Marian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NAGHI Remus Ionuț PEȘTE Bogdan Dumitru
13 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2016-11-20 BĂDICĂ Flavius Marian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MADA Mădălin BORA Gligore
12 AS AQUA VEST ARAD - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2016-11-12 BĂDICĂ Flavius Marian DUMITRU Flavia Daniela LOVAS Alexandru PEȘTE Bogdan Dumitru
10 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-10-30 BĂDICĂ Flavius Marian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu PANTEA Andrei Alex. GYENGYE Iosif
8 CS OLIMPIA BUJAC - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC ARAD 2016-10-29 BĂDICĂ Flavius Marian MATEUȚ Cãlin DEHELEAN Patrick Alin MIHUŢA Petre
9 AS PODGORIA GHIOROC - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2016-10-23 BĂDICĂ Flavius Marian CRISTEA Emil Ioan LOVAS Alexandru TIULEA Cornel
8 AS AQUA VEST ARAD - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2016-10-15 BĂDICĂ Flavius Marian PÃTROI Ciprian HAIDA Valentina MAKO Andraș
8 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-10-16 BĂDICĂ Flavius Marian COJOCARIU Dan Cristian PÃTROI Ciprian HERȚEG Doru
7 AS GLORIA SECUSIGIU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2016-10-09 BĂDICĂ Flavius Marian RADU Paul CRUDU Alexandru OLOGEANU Dan
26 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2016-06-19 BĂDICĂ Flavius Marian JUNGER Andreas Thomas DOBÂNDĂ Dinu VIDA Constantin
24 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2016-06-04 BĂDICĂ Flavius Marian ARDELEAN Paul Giorgian LOVAS Alexandru BUDA Leontin
4 CS BELIU - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2016-06-04 BĂDICĂ Flavius Marian COVACI Sergiu Cristian GROȘAN Tudor Ștefan PÃCURAR Augustin
23 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-05-29 BĂDICĂ Flavius Marian BONDAR Daniel DAȘCÃU Ovidiu Claudiu SCRIDON Daniel
23 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-05-29 BĂDICĂ Flavius Marian IOVA Cătălin Ionuț RADU Paul BUDA Leontin
25 AS PROGRESUL PECICA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-05-21 BĂDICĂ Flavius Marian MIHOC Alina VESA Pavel Florin CADAR Răzvan BABĂU Romulus
22 AC ŞAGU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2016-05-22 BĂDICĂ Flavius Marian SĂVAN Gavril Flavius Laurian HANYECZ Dan ENOIU Traian
21 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2016-05-15 BĂDICĂ Flavius Marian DOBÂNDĂ Dinu ANDEA Alexandru BORA Gligore
20 AS UNIREA ŞEITIN - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-05-08 BĂDICĂ Flavius Marian COIȘ Carol CRUDU Alexandru MIHUŢA Petre
18 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA - CS BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion ŞIRIA 2016-05-07 BĂDICĂ Flavius Marian CRISTEA Emil Ioan DREGHICI Flavius Cristian VIDA Constantin
19 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2016-04-24 BĂDICĂ Flavius Marian CÃȘUȚ Cristian IOVA Cătălin Ionuț COMAN Ovidiu
17 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2016-04-23 BĂDICĂ Flavius Marian CRUDU Alexandru RADU Paul GYENGYE Iosif
18 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-04-17 BĂDICĂ Flavius Marian CĂTANĂ Paul PÃTROI Ciprian BABĂU Romulus
15 CS ŞOIMII LIVADA - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2016-04-10 BĂDICĂ Flavius Marian MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel COMAN Ovidiu
15 CS VICTORIA SELEUŞ - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion SELEUŞ 2016-04-10 BĂDICĂ Flavius Marian BORLEA Emanuel TOMUȚ Cristian ENOIU Traian
16 CS RECOLTA APATEU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2016-04-03 BĂDICĂ Flavius Marian TOMUȚA Sebastian Florin CÎRMACI Filip Sergiu PETRIŞOR Gheorghe
15 AC ŞAGU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2016-03-27 BĂDICĂ Flavius Marian MIHOC Alina SĂVAN Gavril Flavius Laurian VIDA Constantin
14 CS ATLETICO ARAD - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-03-19 BĂDICĂ Flavius Marian DREGHICI Flavius Cristian NAGY Zoltan TIULEA Cornel
14 CS UNIREA GURAHONŢ - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2016-03-20 BĂDICĂ Flavius Marian GROȘAN Tudor Ștefan SALADEA Sorin OLOGEANU Dan Cristian
13 ATLETICO ARAD - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-11-21 BĂDICĂ Flavius Marian CÃȘUȚ Cristian NAGY Zoltan ENOIU Traian
13 CS RECOLTA APATEU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-11-22 BĂDICĂ Flavius Marian NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai MÂNDRU Ștefan
12 AS CETATE SĂVÎRŞIN - ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-11-15 BĂDICĂ Flavius Marian LAUKO Claudiu Cosmin TAKATS Cristian Flavius BRĂNIȘCAN Ioan
10 V. NADLAC - GL.LUNCA TEUZ-CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDLAC 2015-11-14 BĂDICĂ Flavius Marian MADA Mădălin GUDIU Ionel Florin MIHUȚA Petru
9 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CITIZENS Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-11-08 BĂDICĂ Flavius Marian BOLDOR Sebastian Mircea MONA Sergiu Laurențiu OLOGEANU Dan
10 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2015-11-01 PANĂ Natanael SĂVAN Gavril Flavius Laurian BĂDICĂ Flavius Marian BONDAR Mircea Constantin
4 CS RECOLTA APATEU - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-09-20 BĂDICĂ Flavius Marian ARSA Emil BOLDOR Sebastian Mircea RUSAN Dumitru
3 AS DOROBANTI - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2015-09-13 BĂDICĂ Flavius Marian BURCA Sergiu Lucian LOVAS Alexandru TĂNĂSESCU Romulus Cristian
3 P. GHIOROC - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-09-13 BĂDICĂ Flavius Marian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NEAGU Alexandru RAD Vasile
1 UTA B.D. - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2015-09-11 BĂDICĂ Flavius Marian NAGY Zoltan
2 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2015-09-10 BĂDICĂ Flavius Marian PANTEA Andrei Alex. MONA Sergiu Laurențiu CIURESCU Victor
1 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-08-30 BĂDICĂ Flavius Marian MIHOC Alina SĂVAN Gavril Flavius Laurian TĂNĂSESCU Romulus Cristian
1 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS RECOLTA APATEU Cupa Romaniei Stadion ŞEPREUŞ 2015-08-23 BĂDICĂ Flavius Marian PÂSLARU Andrei MATEUȚ Cãlin OLOGEANU Dan
29 AS CETATE DEZNA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-06-21 BĂDICĂ Flavius Marian VESA Pavel Florin BERARIU Lucian Mihai CIURESCU Victor MAKO Andraș
28 AS OLIMPIA BÎRZAVA - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2015-06-14 BĂDICĂ Flavius Marian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru SANDU Roland TIULEA Cornel BABĂU Romulus
28 V. FELNAC - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2015-06-17 BĂDICĂ Flavius Marian MIHOC Alina TURGYAN Cătălin MIHUȚA Petru ROȘU Eugen
26 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2015-06-06 BĂDICĂ Flavius Marian BĂLA Casian Andrei ALEXA Marius Andrei APĂTEAN Adrian SCRIDON Daniel
27 V. SOCODOR - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-06-07 BĂDICĂ Flavius Marian LOVAS Alexandru BETEA Sorina Georgiana DUMITRU Florin BORA Gligore
26 AS UNIREA ŞEITIN - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2015-05-31 BĂDICĂ Flavius Marian ARDELEAN Paul Giorgian LAUKO Claudiu Cosmin BONDAR Mircea Constantin PEȘTE Bogdan Dumitru
25 AS CETATE DEZNA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-05-24 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Maghiar Petre Miron Marian
23 CS VOINŢA MAILAT - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2015-05-23 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN TURGYAN OVIDIU MIHAI DEHELEAN PATRICK JIVAN MIHAI
24 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2015-05-17 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN COJOCARIU DAN CRISTIAN SALADEA SORIN Dehelean Nicolae DOMIDE FLAVIUS
1 CS UNIREA SÎNTANA - V. FELNAC Cupa Romaniei Stadion SUBCETATE ARAD 2015-05-12 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN JUNGER ANDREAS THOMAS LAUKO CLAUDIU COSMIN Vatran Dorin Coman Ovidiu
23 AVINTUL TARNOVA - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2015-05-10 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN LAUKO CLAUDIU COSMIN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Toderici Mircea SCRIDON DANIEL
21 CS VOINŢA MAILAT - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2015-05-09 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN DOBANDA DINU DEHELEAN PATRICK Dehelean Nicolae
21 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2015-04-26 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN HANYECZ DAN HAIDA VALENTINA Dumitru Florin Miron Marian
13 L. TEUZ II - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2015-04-25 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BULZ STEFAN SILAGHI ROBERT Petrisor Gheorghe
19 V. NADLAC - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2015-04-25 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN COIS CAROL CRUDU ALEXANDRU Peste Bogdan
19 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a StadionCURTICI 2015-04-18 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Jivan Mihai II SFĂT GHEORGHE
12 V. CHERELUŞ - PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2015-04-19 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN ŞERAN ADRIAN PĂTROI CIPRIAN BORA GLIGORE
18 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-04-05 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BONDAR DANIEL HANYECZ DAN Protase Alexa JUŞCĂ TEODOR
16 CS VOINŢA MAILAT - V. FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2015-04-04 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BETEA SORINA GEORGIANA DOBANDA DINU JIVAN MIHAI
17 CS ATLETICO ARAD - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-03-28 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MAKO ANDREI SEBASTIAN Ologeanu Dan Peste Bogdan
17 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2015-03-29 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN LAUKO CLAUDIU COSMIN ANDEA ALEXANDRU Forton Nicusor CIOS DĂNUŢ
16 CS RECOLTA APATEU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-03-22 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN ARSA EMIL ARDELEAN IOAN VIOREL Vatran Dorin Mako Andras
15 VIITORUL ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2015-03-14 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT
15 AVINTUL TARNOVA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2014-11-23 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BERARIU LUCIAN MIHAI Dumitru Florin BERAR DANIEL
14 CS FRONTIERA PILU - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-11-15 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN GUDIU IONEL FLORIN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Vatran Dorin Miron Marian
13 AS VOINŢA MUNAR - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-11-09 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN VESA PAVEL FLORIN Ciurescu Victor Lovas Iosif
12 AS STEAUA GRĂNICERI - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2014-11-01 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN CIUCA ROBERT DOBANDA DINU Alb Ioan MÂNDRU ŞTEFAN
11 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-10-26 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN ARSA EMIL VESA PAVEL FLORIN Buda Leontin BIRO GABOR
9 AS PROGRESUL PECICA - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2014-10-25 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN NEAGU ALEXANDRU SUSCA NICOLETA Jivan Mihai II
10 V. FELNAC - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2014-10-19 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU COROBAN CRISTIAN IONEL Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
8 L. TEUZ II - S. Livada Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2014-10-18 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN KOCSIS EDUARD POPAN BOGDAN ALEX. BABĂU ROMULUS
7 AS SEMLECANA SEMLAC - V. FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2014-10-16 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN RAŢA RAUL COIS CAROL Gornic Mircea
8 AS CRIŞUL ALB BUTENI - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-10-05 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN PUICEA CLAUDIU GHE. SALADEA SORIN Jivan Mihai II BABĂU ROMULUS
3 S. PANCOTA II - V.LUNCA TEUZ CERMEI Cupa Romaniei Stadion PÂNCOTA 2014-10-08 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU OPITZ ROLAND LADISLAU Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
7 AS VOINŢA MUNAR - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-09-28 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN MIHOC ALINA RADU PAUL Ciurescu Victor BORA GLIGORE
5 V. FELNAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2014-09-27 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN LAUKO CLAUDIU COSMIN DOBANDA DINU Ciurescu Victor
6 CS RECOLTA APATEU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-09-21 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN NAGY ZOLTAN MAKO ANDREI SEBASTIAN Gornic Mircea GYENGE IOSIF
4 U.GURAHONT - V. LUNCA TEUZ Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2014-09-25 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN POPAN BOGDAN ALEX. TURGYAN CATALIN Maghiar Petre
4 GLOGOVAT 2013 - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion VLADIMIRESCU 2014-09-22 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ POPAN BOGDAN ALEX.
5 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2014-09-14 HIDIŞ SFERDIAN IOAN BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN RADU PAUL Jivan Mihai II CIOS DĂNUŢ
3 CS VICTORIA ZĂBRANI - V. FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2014-09-18 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN MATEUT CALIN DOBANDA DINU Jivan Mihai II
4 AC ŞAGU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2014-09-06 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN PUICEA CLAUDIU GHE. TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Ologeanu Dan Rosu Eugen
4 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - S.PANCOTA II Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2014-09-07 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT COSTEA ADRIAN GEORGE Maghiar Petre BERAR DANIEL
2 P. SIRIA - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion ŞIRIA 2014-09-11 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN MATEUT CALIN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Dehelean Nicolae
1 AS VULTURUL CHERELUŞ - CS BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2014-08-30 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN LOVAS ALEXANDRU BULZ STEFAN Enoiu Traian
30 V. FELNAC - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2014-06-29 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN ROTARIU PATRICK GEORGE NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Protase Alexa Gradinaru Decebal Codru
29 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2014-06-22 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Enoiu Traian Tarlea Mihai
22 GLOGOVAT 2013 - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2014-06-14 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN MIHOC ALINA PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Coman Ovidiu
27 CS FRONTIERA PILU - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-06-08 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Biro Gabor jr. Miron Marian
25 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2014-05-24 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BULZ STEFAN BETEA SORINA GEORGIANA Ologeanu Dan HAMZA IOAN
24 V. SOCODOR - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-05-18 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BULZ STEFAN HAIDA VALENTINA Enoiu Traian MÂNDRU ŞTEFAN
23 AS UNIREA ŞEITIN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2014-05-11 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU PANA NATANAEL Herteg Doru BERAR DANIEL
22 CS RECOLTA APATEU - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-05-04 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MATEUT CALIN Petrisor Gheorghe GYENGE IOSIF
15 L. TEUZ II - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2014-04-27 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN RAD ADRIAN SORIN LOVAS ALEXANDRU Bondar Mircea
23 CS UNIREA SÎNTANA - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2014-04-18 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
20 CS SPERANŢA TURNU - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-04-19 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL CIUCA ROBERT Biro Gabor jr. Pirvulescu Dan
13 P. COVĂSÂNȚ - P. GHIOROC Liga a 6 a Seria A Stadion COVĂSÂNȚ 2014-04-06 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN SICLOVAN PAUL ALEX. OPITZ ROLAND LADISLAU Tarlea Mihai
17 AS ALUNIŞ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2014-03-30 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT HAIDA VALENTINA Apatean Adrian SFĂT GHEORGHE
16 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2014-03-23 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BERARIU LUCIAN MIHAI ANDEA ALEXANDRU Jivan Mihai II Gaie Cornel
15 AS DOROBANTI - FC UTA 2004 Categoria Juniori E Stadion Dorobanti 2014-03-16 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN RADU PAUL ANULAT
14 O. BUJAC - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2013-11-30 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BUDA LEONTIN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Herteg Doru BERAR DANIEL
16 AS SC UTA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion FRANCISC NEUMAN 2013-11-22 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN CRISTEA EMIL IOAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Braniscan Ioan BERAR DANIEL
14 V.MUNAR - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2013-11-17 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN MADA MADALIN PANTEA ANDREI ALEX. Axente Mircea Marginean Valer
13 O. BOCSIG - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-11-10 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA HAIDA VALENTINA Apatean Adrian PĂCURAR AUGUSTIN
8 V. NADLAC - FC UTA 2000 Categoria Juniori C Stadion NĂDLAC 2013-11-09 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BULZ STEFAN NEAGU ALEXANDRU
12 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-11-03 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BERARIU LUCIAN MIHAI ROTARIU PATRICK GEORGE Manusov Iosif Gaie Cornel
12 AS SEMLECANA SEMLAC - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2013-10-27 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT ROTARIU PATRICK GEORGE Braniscan Ioan Marginean Valer
7 S. CHIER - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2013-10-20 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN ARSA EMIL PAIUSAN MIRCEA RADU PĂCURAR AUGUSTIN
6 V. SELEUS - U. SILINDIA Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2013-10-13 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN LOVAS ALEXANDRU Dehelean Nicolae
16 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2012-12-02 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN KALO GABRIEL SABIN HANYECZ DAN Ciurescu Victor Coman Ovidiu
1 Cupa - Craciun Cupa Craciun Sala UAV 2012-12-01 MIHOC ALINA ILEA ALEXANDRU IONUŢ BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN
15 CS ATLETICO ARAD - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2012-11-24 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN MOCANU SILVIU FLAVIU IOVA CĂTĂLIN IONUT Ciurescu Victor BIRO GABOR
16 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. CS ŞOIMII TAUŢ Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2012-11-17 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN LUCA ALEXANDRU CARAVACI RAFAEL
14 AS VINGA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2012-11-18 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN GHEORGHE VALENTIN Manusov Iosif SFĂT GHEORGHE
13 CS DACIA BELIU - V. ALMAŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-11-11 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN COVACI IOAN FLORIN GUDIU IONEL FLORIN Apatean Adrian PĂCURAR AUGUSTIN
12 AS UNIREA ŞEITIN - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2012-11-04 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN IACOB NICOLAE LIVIU GUDIU IONEL FLORIN Petrisor Gheorghe GYENGE IOSIF
11 CS MONEASA - CRISUL CH. CRIS II Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2012-10-28 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN GUDIU IONEL FLORIN COJOCARIU DAN CRISTIAN Petrisor Gheorghe LEAC IOAN
12 Jun. AS AQUA VEST ARAD - Jun. CS ŞOIMII TAUŢ Jun. liga 4 Stadion ȘOFRONEA 2012-10-20 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BUCSĂ PATRICK ILIE NEAGU ALEXANDRU
7 V. FELNAC - P. GHIOROC Liga a 6 a Seria A Stadion FELNAC 2012-10-21 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN ŞERAN ADRIAN OPITZ ROLAND LADISLAU Dehelean Nicolae
8 CS. VLADIMIRESCU II - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2012-10-07 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN NICORAŞ VIOLETA ARIANA RIŢA FLAVIUS IONEL Petrisor Gheorghe MÂNDRU ŞTEFAN
3 Turneu Interliga - Turneu Interliga Categoria Juniori E Stadion SEGA 2012-10-06 IOVA CĂTĂLIN IONUT POPA PAUL BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN Wernitzer Adrian
8 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2012-09-22 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BUCSĂ PATRICK ILIE MARIŞ BOGDAN VLAD
3 V.CAPORAL ALEXA - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2012-09-23 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BULZ STEFAN COSTEA ADRIAN GEORGE Forton Nicusor
1 AS PROGRESUL PECICA - FC UTA 98 Categoria Juniori C Stadion PECICA 2012-09-24 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN SZASZ BRIGITTA SUBA ANDREI SEBASTIAN
Inregistrari in baza de date: 135

ajf_arad