• BETEA Sorina Georgiana
  • Data nasterii: 1995-05-13
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 168 (cm)
  • Arbitru din anul: 2012
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru Asistent
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Elev
  • Ocupatia actuala: Elev
  • Limbi straine cunoscute: Engleză, Germană, Spaniolă
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
17 AS AQUA VEST ARAD - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2017-04-22 14:00:00 COROBAN Cristian Ionel BETEA Sorina Georgiana COJOCARIU Dan Cristian HERȚEG Doru
19 CS ATLETICO ARAD - UTA B.D. 2003 Categoria Juniori C Stadion ŞEGA ARAD 2017-04-24 13:30:00 HANYECZ Dan DREGHICI Flavius Cristian BETEA Sorina Georgiana
21 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2017-04-15 08:00:00 JURCĂ Tudor Florin BETEA Sorina Georgiana PANTEA Andrei Alex. TĂNĂSESCU Romulus Cristian ROȘU Eugen
16 AS VOINŢA MUNAR - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2017-04-09 14:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian HANYECZ Dan BETEA Sorina Georgiana APĂTEAN Adrian
19 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2017-04-01 14:00:00 BURZA Cristian Mirel BURCA Sergiu Lucian BETEA Sorina Georgiana ALEXA Marius HAMZA Ioan
14 CS ATLETICO ARAD - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-03-25 08:00:00 COROBAN Cristian Ionel BETEA Sorina Georgiana DOBÂNDĂ Dinu RAD Vasile
16 CS INEU - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion INEU 2017-03-11 08:00:00 BÎTEA Radu Bogdan NAGHI Remus Ionuț BETEA Sorina Georgiana OLOGEANU Dan MAKO Andraș
14 AS PROGRESUL PECICA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-11-19 11:00:00 COROBAN Cristian Ionel RADU Paul BETEA Sorina Georgiana TIULEA Cornel SCRIDON Daniel
13 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2016-11-12 11:00:00 HERȚEG Dorinel GROȘAN Tudor Ștefan BETEA Sorina Georgiana ALEXA Marius Andrei SFÃT Gheorghe
12 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-11-05 11:00:00 HERȚEG Dorinel BETEA Sorina Georgiana RADU Paul BONDAR Mircea Constantin SCRIDON Daniel
11 AS VOINŢA MUNAR - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-11-06 11:00:00 MATEUȚ Cãlin BETEA Sorina Georgiana NAGY Zoltan MIHUŢA Petre
11 CS UNIREA SÎNTANA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-10-29 12:00:00 IOVA Cătălin Ionuț VESA Pavel Florin BETEA Sorina Georgiana ALEXA Marius COMAN Ovidiu
10 CS INEU - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2016-10-22 08:00:00 DEAC Ionel Alin BETEA Sorina Georgiana DREGHICI Flavius Cristian OLOGEANU Dan LOVAS Iosif Ioan
8 AS VINGA - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2016-10-16 12:00:00 ARDELEAN Mircea Florin VASILE Ioan Adrian BETEA Sorina Georgiana GORNIC Mircea
5 C.S. VIITORUL PEREG - C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria B Stadion PEREGU MARE 2016-10-09 12:00:00 BURCĂ Daniel Adrian BETEA Sorina Georgiana NEAGU Flavius TIULEA Cornel
7 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-10-01 12:00:00 COROBAN Cristian Ionel BETEA Sorina Georgiana BONDAR Daniel BUDA Leontin LOVAS Iosif Ioan
6 AS SEMLECANA SEMLAC - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2016-10-02 12:00:00 ARDELEAN Mircea Florin PANTEA Sebastian BETEA Sorina Georgiana JIVAN Mihai
5 CS VICTORIA NĂDLAC - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion NĂDLAC 2016-09-24 14:00:00 COROBAN Cristian Ionel BETEA Sorina Georgiana COVACI Sergiu Cristian BUDA Leontin
5 FC ZIMANDU NOU - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 6 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2016-09-25 14:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile BETEA Sorina Georgiana NEAGU Alexandru OLOGEANU Dan
3 AS STEAUA GRĂNICERI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-09-11 14:00:00 BURZA Cristian Mirel BETEA Sorina Georgiana STANCIU Mihai Vlăduț CRISTI T.
1 F.C. SÂNTANA 2016 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2016-09-10 14:00:00 GHEORGHE Valentin NEAGU Flavius BETEA Sorina Georgiana MIHUŢA Petre
4 CS GLOGOVĂŢ 2013 - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-09-14 14:00:00 TAKATS Cristian Flavius BETEA Sorina Georgiana MONA Sergiu Laurențiu CRISTI T.
2 CS ATLETICO ARAD - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-09-03 08:00:00 IACOB Nicolae Liviu BETEA Sorina Georgiana MONA Sergiu Laurențiu BORA Gligore
2 CS ŞOIMII LIVADA - CS ŞOIMII ŞIMAND Cupa Romaniei Stadion SÂNLEANI 2016-09-07 13:30:00 BÎTEA Radu Bogdan BETEA Sorina Georgiana ANDEA Alexandru CRISTI T.
1 CS UNIREA SÎNTANA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-08-20 15:00:00 BURCĂ Daniel Adrian BOLCAȘ Alin Călin BETEA Sorina Georgiana CADAR Răzvan JUȘCÃ Teodor
1 CS SPERANŢA TURNU - AS AQUA VEST ARAD Cupa Romaniei Stadion TURNU 2016-08-21 14:30:00 BÎTEA Radu Bogdan BETEA Sorina Georgiana IACOB Nicolae Liviu CRISTI T.
25 CS SPERANŢA TURNU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-06-11 15:00:00 VASI Alexandru Iulian BETEA Sorina Georgiana HANYECZ Dan VĂTRAN Dorin
24 FC ZIMANDU NOU - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2016-06-04 15:00:00 ARSA Emil BETEA Sorina Georgiana BONDAR Daniel RUSAN Dumitru
22 AS VOINŢA MUNAR - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-05-22 15:00:00 OLARIU Laurențiu BETEA Sorina Georgiana CÃȘUȚ Cristian SCRIDON Daniel
20 CS VULTURII SOCODOR - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2016-05-08 15:00:00 DEAC Ionel Alin BETEA Sorina Georgiana BURCA Sergiu Lucian MAKO Andraș
18 AS VIITORUL PEREGU MARE - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2016-05-07 15:00:00 BOLCAȘ Alin Călin BETEA Sorina Georgiana DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TĂNĂSESCU Romulus Cristian
22 C.S. VICTORIA FELNAC - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-04-30 11:00:00 DEAC Ionel Alin TOMUȚA Sebastian Florin BETEA Sorina Georgiana OLOGEANU Dan BIRO Gabor
20 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion CERMEI 2016-04-17 14:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile NAGY Zoltan BETEA Sorina Georgiana VĂTRAN Dorin VIDA Constantin
17 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2016-04-10 14:00:00 GHEORGHE Valentin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu BETEA Sorina Georgiana RUSAN Dumitru
16 CS ATLETICO ARAD - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-02 09:00:00 BÎTEA Radu Bogdan BETEA Sorina Georgiana DAȘCÃU Ovidiu Claudiu RAD Vasile
17 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2016-03-26 13:00:00 BOGDAN Loredan PÂSLARU Andrei BETEA Sorina Georgiana CADAR Răzvan ROȘU Eugen
15 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria B Stadion SĂVÂRŞIN 2016-03-27 13:00:00 BOLCAȘ Alin Călin BURCA Sergiu Lucian BETEA Sorina Georgiana MANUȘOV Iosif
16 AS PROGRESUL PECICA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-03-19 13:00:00 HERȚEG Dorinel BOLCAȘ Alin Călin BETEA Sorina Georgiana TĂNĂSESCU Romulus Cristian MAKO Andraș
13 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2015-11-21 12:00:00 TRIF Cristian Alin BETEA Sorina Georgiana JUNGER Andreas Thomas HERȚEG Doru SCRIDON Daniel
11 V. PEREGU MARE - V. NADLAC Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2015-11-22 12:00:00 BÎTEA Radu Bogdan BETEA Sorina Georgiana TURGYAN Cătălin BIRO Gabor
12 V.MUNAR - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-11-15 12:00:00 GHEORGHE Valentin BETEA Sorina Georgiana CÎRMACI Filip Sergiu VIDA Constantin
11 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a StadionCURTICI 2015-11-07 12:00:00 BOGDAN Loredan JUNGER Andreas Thomas BETEA Sorina Georgiana DUMITRU Florin MAKO Andraș
9 Turneu Interliga - INTERLIGA INTERLIGA ARAD 2015-11-08 10:00:00 DEHELEAN Patrick Alin BETEA Sorina Georgiana NICA Liana COJOCARIU Dan
10 CS INEU - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion INEU 2015-11-01 12:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile NICA Liana BETEA Sorina Georgiana APĂTEAN Adrian
9 ATLETICO ARAD - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-10-24 09:00:00 MIHOC Alina BETEA Sorina Georgiana SĂVAN Gavril Flavius Laurian HERȚEG Doru
8 CS INEU - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion INEU 2015-10-18 13:00:00 CRISTEA Emil Ioan DREGHICI Flavius Cristian BETEA Sorina Georgiana TIULEA Cornel
7 AS AQUA VEST ARAD - V. FELNAC Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2015-10-10 13:00:00 BOGDAN Loredan PANTEA Sebastian BETEA Sorina Georgiana TĂNĂSESCU Romulus Cristian LOVAS Iosif Ioan
7 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-10-11 13:00:00 DEAC Ionel Alin BETEA Sorina Georgiana TURGYAN Cătălin MÂNDRU Ștefan
6 V.LUNCA TEUZ CERMEI - GLOGOVAT 2013 Liga a 4 a Stadion CERMEI 2015-10-04 13:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BETEA Sorina Georgiana OLOGEANU Dan BIRO Gabor
4 UTA B.D. 2001 - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-10-05 14:15:00 PANĂ Natanael TAKATS Cristian Flavius BETEA Sorina Georgiana
5 GLOGOVAT 2013 - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2015-09-26 15:00:00 BOGDAN Loredan STANCIU Mihai Vlăduț BETEA Sorina Georgiana HERȚEG Doru MAKO Andraș
5 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-09-27 15:00:00 VASILE Ioan Adrian BETEA Sorina Georgiana BONDAR Daniel JUȘCÃ Teodor
3 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2015-09-12 15:00:00 JURCĂ Tudor Florin ARSA Emil BETEA Sorina Georgiana TRIPA Claudiu ROȘU Eugen
2 S. CHIER - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2015-09-13 15:00:00 BÎTEA Radu Bogdan BETEA Sorina Georgiana CRUDU Alexandru GYENGYE Iosif
3 AS PROGRESUL PECICA - V. NADLAC Juniori 1 Seria B Stadion PECICA 2015-09-17 15:00:00 IOVA Cătălin Ionuț BETEA Sorina Georgiana ANDEA Alexandru DUMITRU Florin
1 LPS ARAD - S LIPOVA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-09-11 15:00:00 DOBÂNDĂ Dinu BETEA Sorina Georgiana
2 ACS UTA B.D. - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-09-10 15:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BETEA Sorina Georgiana DUMITRU Flavia Daniela TIULEA Cornel
2 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2015-09-06 15:00:00 OLARIU Laurențiu BETEA Sorina Georgiana TURGYAN Cătălin SFÃT Gheorghe
2 V. SOCODOR - CS ŞOIMII ŞIMAND Cupa Romaniei Stadion SOCODOR 2015-09-09 14:30:00 ARDELEAN Mircea Florin TOMUȚA Sebastian Florin BETEA Sorina Georgiana MAKO Andraș
1 GLOGOVAT 2013 - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2015-09-03 15:00:00 DOBÂNDĂ Dinu MONA Sergiu Laurențiu BETEA Sorina Georgiana HERȚEG Doru
1 AVINTUL TARNOVA - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2015-08-30 16:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BETEA Sorina Georgiana PEȘTE Bogdan Dumitru
1 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - FC ZIMANDU NOU Cupa Romaniei Stadion IRATOŞU 2015-08-23 15:30:00 BOLCAȘ Alin Călin CÎRMACI Filip Sergiu BETEA Sorina Georgiana VIDA Constantin
30 S. PANCOTA II - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2015-06-28 16:00:00 BOGDAN Loredan DRECIN Bogdan BETEA Sorina Georgiana ENOIU Traian PEȘTE Bogdan Dumitru
29 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2015-06-20 09:00:00 BOLCAȘ Alin Călin BETEA Sorina Georgiana MAKO Andrei Sebastian CIURESCU Victor MÃRGINEAN Valer
28 AS VINGA - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2015-06-14 16:00:00 HERȚEG Dorinel COSTEA Adrian BETEA Sorina Georgiana TĂNĂSESCU Romulus Cristian JIVAN Mihai
27 V. SOCODOR - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-06-07 16:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian LOVAS Alexandru BETEA Sorina Georgiana DUMITRU Florin BORA Gligore
25 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion MAILAT 2015-05-30 16:00:00 BURZA Cristian Mirel ANICULĂESEI Mihai Cornel BETEA Sorina Georgiana TRIPA Claudiu SCRIDON Daniel
24 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion TISA NOUĂ 2015-05-31 16:00:00 DEMETER Claudiu Ioan HANȚ Daniel BETEA Sorina Georgiana JIVAN Mihai
24 CS UNIREA SÎNTANA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2015-05-23 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN MIHOC ALINA BETEA SORINA GEORGIANA Herteg Doru Marginean Valer
17 S. LIVADA - V.LUNCA TEUZ II Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2015-05-24 16:00:00 DRECIN BOGDAN BETEA SORINA GEORGIANA CIUCA ROBERT Ologeanu Dan
21 AS VOINŢA MACEA - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2015-05-17 16:00:00 CRISTEA EMIL IOAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN BETEA SORINA GEORGIANA Manusov Iosif BABĂU ROMULUS
23 S. PANCOTA II - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2015-05-10 16:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN BETEA SORINA GEORGIANA Ologeanu Dan Cristian Peste Bogdan
21 AS SEMLECANA SEMLAC - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-05-14 16:00:00 Andea Alexandru BETEA SORINA GEORGIANA BRADE RADU Vatran Dorin
19 S. PANCOTA II - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2015-04-11 13:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA Biro Gabor jr. Coman Ovidiu
17 V. FELNAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2015-04-11 09:00:00 HAIDA VALENTINA BETEA SORINA GEORGIANA DOBANDA DINU Forton Nicusor
17 UTA B.D. 2001 - CS INEU Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-04-16 15:00:00 SALADEA SORIN BETEA SORINA GEORGIANA DEHELEAN PATRICK
18 AS VINGA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2015-04-05 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BETEA SORINA GEORGIANA HAIDA VALENTINA Braniscan Ioan JIVAN MIHAI
16 CS VOINŢA MAILAT - V. FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2015-04-04 09:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BETEA SORINA GEORGIANA DOBANDA DINU JIVAN MIHAI
10 S. CHIER - CS INEU II Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2015-03-29 13:00:00 PANA NATANAEL ŞERAN ADRIAN BETEA SORINA GEORGIANA Maghiar Petre
15 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2015-04-02 15:00:00 SANDU ROLAND COSTEA ADRIAN GEORGE BETEA SORINA GEORGIANA JIVAN MIHAI
15 UTA B.D. 2000 - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori C Stadion SEGA 2015-03-30 14:00:00 MATEUT CALIN BETEA SORINA GEORGIANA TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
16 AS VOINŢA MACEA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2015-03-22 13:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL VASILE IOAN ADRIAN BETEA SORINA GEORGIANA Tiulea Cornel Vida Marcel
14 AS VINGA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2015-03-26 13:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN BETEA SORINA GEORGIANA LOVAS ALEXANDRU JIVAN MIHAI
14 GLOGOVAT 2013 - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion MÂNDRULOC 2015-03-24 14:00:00 SANDU ROLAND DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA
15 UTA B.D. 2000 - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2015-03-16 14:00:00 MATEUT CALIN BETEA SORINA GEORGIANA TURGYAN OVIDIU MIHAI
13 UTA B.D. 2001 - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2014-11-24 13:00:00 ROTARIU PATRICK GEORGE HAIDA VALENTINA BETEA SORINA GEORGIANA
14 CS VIITORUL SATU NOU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-11-15 12:00:00 GHEORGHE VALENTIN BETEA SORINA GEORGIANA MATEUT CALIN Dehelean Nicolae BERAR DANIEL
12 AS PROGRESUL PECICA - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori C Stadion PECICA 2014-11-18 13:00:00 MATEUT CALIN BETEA SORINA GEORGIANA COIS CAROL
13 AS ALUNIŞ - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2014-11-09 11:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN VASILE IOAN ADRIAN BETEA SORINA GEORGIANA Biro Gabor jr. BIRO GABOR
11 CS VOINŢA MAILAT - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2014-11-08 09:00:00 SANDU ROLAND BETEA SORINA GEORGIANA ANDEA ALEXANDRU JIVAN MIHAI
11 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2014-11-13 12:00:00 DRAIA DARIUS BETEA SORINA GEORGIANA LOVAS ALEXANDRU JIVAN MIHAI
11 UTA B.D. 2001 - CS INEU Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2014-11-10 13:00:00 MATEUT CALIN RIŢA FLAVIUS IONEL BETEA SORINA GEORGIANA
13 V.LUNCA TEUZ CERMEI - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion CERMEI 2014-11-01 12:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN ARSA EMIL BETEA SORINA GEORGIANA Herteg Doru JUŞCĂ TEODOR
10 CS UNIREA SÎNTANA - N.SEBIS II Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2014-11-06 12:00:00 MATEUT CALIN HANYECZ DAN BETEA SORINA GEORGIANA Buda Leontin
10 GLOGOVAT 2013 - CS INEU Categoria Juniori C Stadion VLADIMIRESCU 2014-11-03 13:00:00 ROTARIU PATRICK GEORGE LOVAS ALEXANDRU BETEA SORINA GEORGIANA
12 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-10-25 13:00:00 HERŢEG DORINEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BETEA SORINA GEORGIANA Ologeanu Dan Cristian BERAR DANIEL
9 CRISUL CH CRIS II - CS INEU Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2014-10-26 13:00:00 VASILE IOAN ADRIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN BETEA SORINA GEORGIANA Rad Vasile
9 AS VINGA - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2014-10-30 13:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN BETEA SORINA GEORGIANA ANDEA ALEXANDRU Alb Ioan
9 GLORIA CTP ARAD - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion TELECOM ARAD 2014-10-28 13:00:00 ROTARIU PATRICK GEORGE BETEA SORINA GEORGIANA DOBANDA DINU ANULAT
8 CITYZENS - GL.SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion MOTORUL 2014-10-19 09:00:00 MIHOC ALINA DUMITRU FLAVIA DANIELA BETEA SORINA GEORGIANA Coman Ovidiu
8 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2014-10-23 13:00:00 ROTARIU PATRICK GEORGE BETEA SORINA GEORGIANA SALADEA SORIN Braniscan Ioan
8 CS GLOGOVĂŢ 2013 - UTA B.D. 2000 Categoria Juniori C Stadion VLADIMIRESCU 2014-10-20 14:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU BETEA SORINA GEORGIANA COIS CAROL
9 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2014-10-12 13:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN BETEA SORINA GEORGIANA LOVAS ALEXANDRU Dehelean Nicolae BERAR DANIEL
7 GLORIA CTP ARAD - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion TELECOM 2014-10-11 09:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA RAŢA RAUL Tripa Claudiu
7 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - GLORIA CTP ARAD Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2014-10-16 13:00:00 OPITZ ROLAND LADISLAU BETEA SORINA GEORGIANA SUSCA NICOLETA Tiulea Cornel
7 UTA B.D. 2000 - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2014-10-13 14:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU LOVAS ALEXANDRU BETEA SORINA GEORGIANA
8 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2014-10-05 13:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN BETEA SORINA GEORGIANA Dumitru Florin Coman Ovidiu
6 ACS UTA B.D. - U. GURAHONT Juniori 1 Seria B Stadion SEGA 2014-10-04 09:00:00 MATEUT CALIN BETEA SORINA GEORGIANA CIUCA ROBERT Apatean Adrian
7 V. SOCODOR - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-09-28 15:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN BETEA SORINA GEORGIANA HAIDA VALENTINA Petrisor Gheorghe BERAR DANIEL
5 GLORIA CTP ARAD - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion TELECOM 2014-09-27 09:00:00 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN COSTEA ADRIAN GEORGE BETEA SORINA GEORGIANA Apatean Adrian
5 P. SIRIA - ACS UTA BD Juniori 1 Seria B Stadion ŞIRIA 2014-09-26 15:00:00 SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN LOVAS ALEXANDRU BETEA SORINA GEORGIANA Ologeanu Dan
6 AS UNIREA ŞEITIN - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2014-09-21 15:00:00 DEAC IONEL ALIN ROTARIU PATRICK GEORGE BETEA SORINA GEORGIANA Jivan Mihai II SFĂT GHEORGHE
4 P. SIRIA - ACS UTA BD Juniori 1 Seria B Stadion ŞIRIA 2014-09-26 15:00:00 PANA NATANAEL CIUCA ROBERT BETEA SORINA GEORGIANA Ologeanu Dan
4 CS ŞOIMII PÎNCOTA - ATLETICO 2005 Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2014-09-20 07:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL BETEA SORINA GEORGIANA
4 VIITORUL ARAD - ATLETICO 2004 Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2014-09-20 08:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL BETEA SORINA GEORGIANA
5 S. PANCOTA II - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2014-09-14 15:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU CĂŞUŢ CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA Ciurescu Victor Peste Bogdan
3 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2014-09-18 15:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU HAIDA VALENTINA BETEA SORINA GEORGIANA Ologeanu Dan
1 GLORIA CTP ARAD - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori C Stadion TELECOM 2014-09-16 13:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN DOBANDA DINU BETEA SORINA GEORGIANA
4 AS SEMLECANA SEMLAC - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2014-09-07 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN BETEA SORINA GEORGIANA ANDEA ALEXANDRU Toderici Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
2 O. BOCSIG - ACS UTA II B.D. Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2014-09-11 15:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU PANA NATANAEL BETEA SORINA GEORGIANA Rusan Dumitru
3 CS VIITORUL SATU NOU - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-08-30 16:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL BETEA SORINA GEORGIANA SANDU ROLAND Protase Alexa Miron Marian
1 AS VOINŢA SEMLAC - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion SEMLAC 2014-08-31 16:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN OPITZ ROLAND LADISLAU BETEA SORINA GEORGIANA MÂNDRU ŞTEFAN
1 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-09-04 15:00:00 SANDU ROLAND BETEA SORINA GEORGIANA MATEUT CALIN JIVAN MIHAI
1 AS VINGA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2014-08-17 16:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN BETEA SORINA GEORGIANA Herteg Doru Vida Marcel
2 AVINTUL TARNOVA - AS AQUA VEST ARAD Cupa Romaniei Stadion Tarnova 2014-08-20 16:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL PÂSLARU ANDREI BETEA SORINA GEORGIANA Jivan Mihai II JUŞCĂ TEODOR
1 V. SOCODOR - CS ATLETICO ARAD Cupa Romaniei Stadion SOCODOR 2014-08-10 16:00:00 DEAC IONEL ALIN BETEA SORINA GEORGIANA JUNGER ANDREAS THOMAS Manusov Iosif Mako Andras
30 CS ATLETICO ARAD - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-06-28 09:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN BETEA SORINA GEORGIANA MATEUT CALIN Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
29 AS VINGA - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2014-06-22 09:00:00 HERŢEG DORINEL COSTEA ADRIAN GEORGE BETEA SORINA GEORGIANA Ologeanu Dan Gradinaru Decebal Codru
28 N. SEBIS II - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-06-15 16:00:00 HERŢEG DORINEL NAGHI REMUS IONUŢ BETEA SORINA GEORGIANA Enoiu Traian BIRO GABOR
27 O. BOCSIG - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-06-07 09:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL ARSA EMIL BETEA SORINA GEORGIANA Bondar Mircea BORA GLIGORE
25 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2014-05-24 16:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BULZ STEFAN BETEA SORINA GEORGIANA Ologeanu Dan HAMZA IOAN
24 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2014-05-18 16:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL LAUKO CLAUDIU COSMIN BETEA SORINA GEORGIANA Negru Marin Pirvulescu Dan
23 V. FELNAC - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2014-05-11 16:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN CÎRMACI FILIP SERGIU BETEA SORINA GEORGIANA Axente Mircea Tarlea Mihai
27 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. CS ŞOIMII TAUŢ Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2014-05-14 14:00:00 SANDU ROLAND NEAGU ALEXANDRU BETEA SORINA GEORGIANA
25 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-05-07 16:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA POPAN BOGDAN ALEX.
22 V. SOCODOR - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-05-04 16:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN COSTEA ADRIAN GEORGE BETEA SORINA GEORGIANA Herteg Doru BORA GLIGORE
24 FC UTA 2000 - V. NADLAC Categoria Juniori C Stadion SEGA 2014-05-05 15:00:00 PANTEA ANDREI ALEX. BETEA SORINA GEORGIANA CIUCA ROBERT
23 ATLETICO 2002 ARAD - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2014-04-30 14:00:00 BETEA SORINA GEORGIANA SALADEA SORIN
23 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2014-04-18 13:00:00 TRABALKA KEVIN BETEA SORINA GEORGIANA DANCIU ALEXANDRU
20 CS VIITORUL SATU NOU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-04-19 09:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN GUDIU IONEL FLORIN BETEA SORINA GEORGIANA Ologeanu Dan SCRIDON DANIEL
22 GLORIA CTP ARAD - ATLETICO 2002 ARAD Categoria Juniori D Stadion TELECOM 2014-04-23 12:45:00 TRABALKA KEVIN CÎRMACI FILIP SERGIU BETEA SORINA GEORGIANA
19 FC ZIMANDU NOU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2014-04-13 15:00:00 BĂLA CASIAN ANDREI HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BETEA SORINA GEORGIANA Gornic Mircea BIRO GABOR
21 CS ŞIRIANA ŞIRIA - FC UTA 99 Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2014-04-16 15:00:00 ROTARIU PATRICK GEORGE BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA BETEA SORINA GEORGIANA
21 UTA B.D. 2000 - V. FELNAC Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2014-04-17 13:00:00 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN CĂŞUŢ CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA
21 UTA B.D. 1999 - CS INEU Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2014-04-17 14:30:00 CĂŞUŢ CRISTIAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA
21 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS DOROBANTI Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2014-04-16 14:00:00 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA BETEA SORINA GEORGIANA ROTARIU PATRICK GEORGE
21 Jun. ACS UTA B.D. - Jun. F.O.SP.GERMAN Jun. liga 4 Stadion MOTORUL 2014-04-04 14:00:00 PÂSLARU ANDREI LOVAS ALEXANDRU BETEA SORINA GEORGIANA
18 S. LIPOVA - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion LIPOVA 2014-04-06 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN COSTEA ADRIAN GEORGE BETEA SORINA GEORGIANA Bondar Mircea Marginean Valer
20 FC UTA 99 - CS INEU Categoria Juniori C Stadion SEGA 2014-04-07 15:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU COJOCARIU DAN CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA
17 N. SEBIS - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2014-03-30 13:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL COSTEA ADRIAN GEORGE BETEA SORINA GEORGIANA Forton Nicusor Tarlea Mihai
19 LPS ARAD - FC UTA 99 Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2014-03-31 13:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN COIS PAUL ALEXANDRU BETEA SORINA GEORGIANA
19 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. GLORIA CTP ARAD Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-03-22 11:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL BETEA SORINA GEORGIANA MATEUT CALIN
16 AS VINGA - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2014-03-23 13:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BETEA SORINA GEORGIANA Ologeanu Dan Cristian Coman Ovidiu
16 FC UTA 99 - FC UTA 2000 Categoria Juniori C Stadion SEGA 2014-03-24 15:00:00 IOVA CĂTĂLIN IONUT COSTEA ADRIAN GEORGE BETEA SORINA GEORGIANA
16 GLORIA CTP ARAD - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori D Stadion TELECOM 2014-03-25 14:00:00 IOVA CĂTĂLIN IONUT HANYECZ DAN BETEA SORINA GEORGIANA
14 UTA B.D. 2000 - V. NADLAC Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2014-03-10 14:45:00 TRABALKA KEVIN BETEA SORINA GEORGIANA SANDU ROLAND
14 ATLETICO 2001 ARAD - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2014-03-13 14:30:00 Andea Alexandru BETEA SORINA GEORGIANA SANDU ROLAND ANULAT
13 AS VINGA - UTA B.D. 2000 Categoria Juniori C Stadion VINGA 2014-03-03 14:00:00 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA LUCA ALEXANDRU
13 FC UTA 2001 - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-03-04 13:30:00 PANTEA ANDREI ALEX. JUNGER ANDREAS THOMAS BETEA SORINA GEORGIANA
13 CS ŞOIMII PÎNCOTA - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-03-04 14:30:00 JUNGER ANDREAS THOMAS PANTEA ANDREI ALEX. BETEA SORINA GEORGIANA
16 Jun. AS SC UTA - Jun. B. SANICOLAU MIC Jun. liga 4 Stadion SEGA 2013-11-22 12:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA NEAGU ALEXANDRU
15 V. SOCODOR - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2013-11-24 12:00:00 IACOB NICOLAE LIVIU COIS PAUL ALEXANDRU BETEA SORINA GEORGIANA Manusov Iosif Miron Marian
12 FC UTA 2000 - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-11-23 07:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL PAL EDUARD DAVID BETEA SORINA GEORGIANA
12 CS ŞIRIANA ŞIRIA - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2013-11-26 13:30:00 OPITZ ROLAND LADISLAU BETEA SORINA GEORGIANA BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
15 Jun. AS SC UTA - Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI Jun. liga 4 Stadion SEGA 2013-11-15 12:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL BETEA SORINA GEORGIANA LUCA ALEXANDRU
14 FC ZIMANDU NOU - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2013-11-17 12:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL BETEA SORINA GEORGIANA PÂSLARU ANDREI Ciurescu Victor Rosu Eugen
9 AS DOROBANTI - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori C Stadion Dorobanti 2013-11-17 08:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL PÂSLARU ANDREI BETEA SORINA GEORGIANA
9 S. LIPOVA - FC UTA 2000 Categoria Juniori C Stadion LIPOVA 2013-11-18 13:30:00 OPITZ ROLAND LADISLAU POPAN BOGDAN ALEX. BETEA SORINA GEORGIANA
9 FC UTA 2001 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2013-11-19 13:30:00 WERNITZER ADRIAN PAUL BETEA SORINA GEORGIANA LOVAS ALEXANDRU
9 V. FELNAC - AS VINGA Categoria Juniori C Stadion FELNAC 2013-11-21 13:30:00 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA MATEUT CALIN
10 V. SELEUS - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2013-11-10 12:00:00 PALCU GHEORGHE MARIUS PĂCURAR COSMIN FLAVIUS BETEA SORINA GEORGIANA Bondar Mircea
8 GLORIA CTP ARAD - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion TELECOM 2013-11-11 13:30:00 CÎRMACI FILIP SERGIU BETEA SORINA GEORGIANA MAGOCS MARIA MONICA
13 Jun. AS SC UTA - Jun.V.L.TEUZ Jun. liga 4 Stadion SEGA 2013-11-01 12:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU POPAN BOGDAN ALEX. BETEA SORINA GEORGIANA
12 N. SEBIS - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2013-11-03 12:00:00 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA BETEA SORINA GEORGIANA Dehelean Nicolae Coman Ovidiu
7 LPS ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2013-11-04 13:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU PAL EDUARD DAVID BETEA SORINA GEORGIANA
7 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS INEU Categoria Juniori D Stadion TISA NOUĂ 2013-11-05 13:30:00 PANTEA ANDREI ALEX. BALAN BOGDAN BETEA SORINA GEORGIANA
8 S. PANCOTA II - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2013-10-27 13:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA POPAN BOGDAN ALEX. Tarlea Mihai
6 FC UTA 2000 - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-10-26 08:00:00 COSTEA ADRIAN GEORGE BETEA SORINA GEORGIANA BALAN BOGDAN
6 UTA B.D. 2000 - S LIPOVA Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2013-10-28 14:15:00 WERNITZER ADRIAN PAUL BETEA SORINA GEORGIANA CIUCA ROBERT
11 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-10-19 11:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL RADU PAUL BETEA SORINA GEORGIANA
10 V. FELNAC - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2013-10-20 13:00:00 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL BULZ STEFAN BETEA SORINA GEORGIANA Tiulea Cornel GYENGE IOSIF
5 S. LIPOVA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion LIPOVA 2013-10-18 14:00:00 OPITZ ROLAND LADISLAU BETEA SORINA GEORGIANA BALAN BOGDAN
5 V. FELNAC - UTA B.D. 2000 Categoria Juniori C Stadion FELNAC 2013-10-24 14:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA SUBA ANDREI SEBASTIAN
9 AS VOINŢA MACEA - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2013-10-13 13:00:00 BOLCAŞ ALIN CĂLIN BULZ STEFAN BETEA SORINA GEORGIANA Bondar Mircea BORA GLIGORE
4 FC UTA 99 - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-10-14 13:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA SUBA ANDREI SEBASTIAN
4 AS VINGA - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori C Stadion VINGA 2013-10-17 14:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN BETEA SORINA GEORGIANA SUBA ANDREI SEBASTIAN
4 LPS ARAD - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2013-10-16 14:00:00 IOVA CĂTĂLIN IONUT BETEA SORINA GEORGIANA CIUCA ROBERT
8 S. LIPOVA - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadio Lipova 2013-10-06 13:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN CÎRMACI FILIP SERGIU BETEA SORINA GEORGIANA Apatean Adrian Rad Vasile
3 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2013-10-10 14:00:00 OPITZ ROLAND LADISLAU HANYECZ DAN BETEA SORINA GEORGIANA
3 AS DOROBANTI - CS INEU Categoria Juniori D Stadion Dorobanti 2013-10-08 14:00:00 Andea Alexandru BALAN BOGDAN BETEA SORINA GEORGIANA
7 CS FRONTIERA PILU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2013-09-29 15:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN NAGY ZOLTAN BETEA SORINA GEORGIANA Petrisor Gheorghe Vida Marcel
2 UTA B.D. 2000 - AS VINGA Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2013-09-30 13:45:00 COSTEA ADRIAN GEORGE CÎRMACI FILIP SERGIU BETEA SORINA GEORGIANA
2 UTA B.D. 1999 - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2013-09-30 15:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU COSTEA ADRIAN GEORGE BETEA SORINA GEORGIANA
7 Jun. AS SC UTA - Jun. AS PROGRESUL PECICA Jun. liga 4 UTA 2013-09-20 15:00:00 COSTEA ADRIAN GEORGE BETEA SORINA GEORGIANA LOVAS ALEXANDRU
6 AS VOINŢA MACEA - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2013-09-22 15:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN BETEA SORINA GEORGIANA DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Negru Marin VACZI GHEORGHE
1 UTA B.D. 2000 - GLORIA ARAD Categoria Juniori C Stadion FZ 2013-09-23 15:00:00 MADA MADALIN HAIDA VALENTINA BETEA SORINA GEORGIANA
1 CS ŞOIMII PÎNCOTA - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2013-09-27 13:30:00 COIS PAUL ALEXANDRU BETEA SORINA GEORGIANA POPAN BOGDAN ALEX.
2 V. PEREGU MARE - GL.SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2013-09-15 15:00:00 CRISTEA SILVIU FLORIN BETEA SORINA GEORGIANA PAIUSAN MIRCEA RADU GYENGE IOSIF
1 V. ALMAŞ - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2013-09-08 15:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN CENADAN RADU BETEA SORINA GEORGIANA Negru Marin
34 CS. VLADIMIRESCU II - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2013-06-30 09:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN HANYECZ DAN BETEA SORINA GEORGIANA Forton Nicusor CIOS DĂNUŢ
33 AC ŞAGU - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-06-23 16:00:00 BOGDAN LOREDAN COSTEA ADRIAN GEORGE BETEA SORINA GEORGIANA Enoiu Traian GYENGE IOSIF
31 CS ATLETICO ARAD - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2013-06-15 09:00:00 DEAC IONEL ALIN VESA PAVEL FLORIN BETEA SORINA GEORGIANA Vatran Dorin BIRO GABOR
34 Jun. FC UTA ARAD - Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI Jun. liga 4 Stadion MOTORUL 2013-06-07 14:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU BETEA SORINA GEORGIANA TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
17 P. COVĂSÂNȚ - P. GHIOROC Liga a 6 a Seria A Stadion COVĂSÂNȚ 2013-06-02 16:00:00 VASILE IOAN ADRIAN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN BETEA SORINA GEORGIANA Mihuța Petru
33 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. V. TISA NOUA Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-06-05 14:00:00 Andea Alexandru BETEA SORINA GEORGIANA CENADAN RADU
30 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. CS INEU Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2013-05-25 07:00:00 OPITZ ROLAND LADISLAU BETEA SORINA GEORGIANA TAU ALEXANDRU
16 V. CHERELUŞ - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion ŞICULA 2013-05-26 09:00:00 POPA PAUL SERAN IOANA LOREDANA BETEA SORINA GEORGIANA BIZĂU BODNĂRAŞ
29 Jun. FC UTA ARAD - Jun.CR.A.SICULA Jun. liga 4 Stadion MOTORUL 2013-05-17 14:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL BETEA SORINA GEORGIANA PANA NATANAEL
27 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. AS SEMLECANA SEMLAC Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-05-11 14:00:00 TRABALKA KEVIN BETEA SORINA GEORGIANA TAU ALEXANDRU
28 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2013-05-15 14:00:00 OPITZ ROLAND LADISLAU RAŢA RAUL BETEA SORINA GEORGIANA
26 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. SC FC UTA II SA Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2013-05-03 13:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN LUCA ALEXANDRU BETEA SORINA GEORGIANA
25 Jun. FC UTA ARAD - Jun. AS PROGRESUL PECICA Jun. liga 4 Stadion MOTORUL 2013-04-26 13:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL BETEA SORINA GEORGIANA SUBA ANDREI SEBASTIAN
13 V. FELNAC - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion FELNAC 2013-04-28 15:00:00 BORA ALIN EUGEN BETEA SORINA GEORGIANA COSTEA ADRIAN GEORGE BABĂU ROMULUS
18 S. LIPOVA - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2013-04-30 14:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN MOTIU ROBERT ANDREI BETEA SORINA GEORGIANA
12 V. SEMLAC - V.MUNAR Liga a 6 a Seria A Stadion SEMLAC 2013-04-20 15:00:00 TRABALKA KEVIN CRISTEA SILVIU FLORIN BETEA SORINA GEORGIANA Ciurescu Victor
17 LPS ARAD - ATLETICO 98 ARAD Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2013-04-23 13:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA LAURUC ANDREEA
23 Jun. FC UTA ARAD - Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Jun. liga 4 Stadion MOTORUL 2013-04-12 13:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL SUBA ANDREI SEBASTIAN BETEA SORINA GEORGIANA
11 S. LIPOVA - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion LIPOVA 2013-04-14 15:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL CÎRMACI FILIP SERGIU BETEA SORINA GEORGIANA Rosu Eugen
15 ATLETICO 2000 - CS INEU Categoria Juniori D Stadion SEGA 2013-04-11 13:00:00 TRABALKA KEVIN BETEA SORINA GEORGIANA CÎRMACI FILIP SERGIU
10 V. FELNAC - AS VICTORIA PRO NĂDLAC Liga a 6 a Seria A Stadion FELNAC 2013-04-07 15:00:00 DEMETER CLAUDIU IOAN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN BETEA SORINA GEORGIANA Negru Marin
15 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion VLADIMIRESCU 2013-04-09 14:00:00 TRABALKA KEVIN BETEA SORINA GEORGIANA LOVAS ALEXANDRU
14 ATLETICO 99 ARAD - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2013-04-02 13:00:00 GOIA STEFAN FLORIN BETEA SORINA GEORGIANA CARAVACI RAFAEL
13 ATLETICO 2000 - S.LIPOVA Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2013-03-25 14:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN BESCHIU CRĂCIUN DUMITRU BETEA SORINA GEORGIANA
12 ATLETICO 2000 - CS INEU Categoria Juniori A/B Stadion SEGA 2013-03-15 13:30:00 IOVA CĂTĂLIN IONUT PANTEA ANDREI ALEX. BETEA SORINA GEORGIANA
17 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-11-24 10:00:00 DRÎMBE DENIS ALEX LUCA ALEXANDRU BETEA SORINA GEORGIANA
16 Jun. FC UTA ARAD - Jun. S. TURNU Jun. liga 4 Stadion MOTORUL 2012-11-16 09:00:00 IOVA CĂTĂLIN IONUT PANTEA ANDREI ALEX. BETEA SORINA GEORGIANA
9 FC UTA 98 - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori C Stadion SEGA 2012-11-22 12:30:00 IOVA CĂTĂLIN IONUT SFÎRLOGIA RAUL CONSTANTIN BETEA SORINA GEORGIANA
9 ATLETICO 2000 - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2012-11-19 12:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN KOVACS OLIVER BETEA SORINA GEORGIANA
9 CS VICTORIA ZĂBRANI - FC UTA 2000 Categoria Juniori D Stadion ZĂBRANI 2012-11-21 13:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN BETEA SORINA GEORGIANA RAŢA RAUL
15 Jun. FC UTA ARAD - Jun. AS AQUA VEST ARAD Jun. liga 4 Stadion MOTORUL 2012-11-09 09:00:00 IOVA CĂTĂLIN IONUT PANTEA ANDREI ALEX. BETEA SORINA GEORGIANA
8 ATLETICO 98 ARAD - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2012-11-14 13:15:00 IOVA CĂTĂLIN IONUT COIS PAUL ALEXANDRU BETEA SORINA GEORGIANA
14 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2012-11-03 10:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL CĂŞUŢ CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA
6 FC UTA 98 - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori C Stadion SEGA 2012-10-30 14:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN MARIŞ BOGDAN VLAD BETEA SORINA GEORGIANA
5 ATLETICO 98 ARAD - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2012-10-25 13:00:00 IOVA CĂTĂLIN IONUT BETEA SORINA GEORGIANA TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
11 Jun. FC UTA ARAD - Jun. CS VOINŢA MAILAT Jun. liga 4 Stadion MOTORUL 2012-10-12 10:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL IOVA CĂTĂLIN IONUT BETEA SORINA GEORGIANA
4 CS VICTORIA ZĂBRANI - VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori D Stadion ZĂBRANI 2012-10-17 13:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ LUCA ALEXANDRU BETEA SORINA GEORGIANA
3 LPS ARAD - ATLETICO 99 ARAD Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2012-10-10 12:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL MOTIU ROBERT ANDREI BETEA SORINA GEORGIANA
3 ATLETICO 2000 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2012-10-09 13:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ MARIŞ BOGDAN VLAD BETEA SORINA GEORGIANA
9 Jun. FC UTA ARAD - Jun. GLORIA CTP ARAD Jun. liga 4 Stadion MOTORUL 2012-09-28 06:00:00 IOVA CĂTĂLIN IONUT BETEA SORINA GEORGIANA PANTEA ANDREI ALEX.
2 FC UTA 98 - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2012-10-01 13:30:00 TURGYAN OVIDIU MIHAI OPITZ ROLAND LADISLAU BETEA SORINA GEORGIANA
1 LPS ARAD - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2012-09-26 12:30:00 IOVA CĂTĂLIN IONUT LUCA ALEXANDRU BETEA SORINA GEORGIANA
7 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. CS UNIREA SÎNTANA Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-09-15 06:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN OPITZ ROLAND LADISLAU BETEA SORINA GEORGIANA
6 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun.CR.A.SICULA Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2012-09-08 06:00:00 TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN OPITZ ROLAND LADISLAU BETEA SORINA GEORGIANA
5 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. CS INEU Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-09-01 12:00:00 IOVA CĂTĂLIN IONUT KOVACS OLIVER BETEA SORINA GEORGIANA
3 Jun. FC UTA ARAD - Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 Jun. liga 4 Stadion MOTORUL 2012-08-22 13:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN IOVA CĂTĂLIN IONUT BETEA SORINA GEORGIANA
Inregistrari in baza de date: 245

ajf_arad