• BURCĂ Daniel Adrian
  • Data nasterii: 1988-09-05
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 175 (cm)
  • Arbitru din anul: 2011
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Inginer
  • Ocupatia actuala: Inginer
  • Limbi straine cunoscute: Engleză, Franceză
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
7 CS VICTORIA NĂDLAC - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion NĂDLAC 2017-09-30 BURCĂ Daniel Adrian DREGHICI Flavius Cristian TAKATS Cristian Flavius TIULEA Cornel ROȘU Eugen
5 C.S. PROGRESUL DIECI - AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion DIECI 2017-10-01 BURCĂ Daniel Adrian NICA Liana IORDACHE Maximilian BIRO Gabor Oliver
6 CS INEU - A.F.C. UTA ARAD Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2017-09-23 BURCĂ Daniel Adrian ARSA Emil PANTEA Andrei Alex. VĂTRAN Dorin ROȘU Eugen
3 CS SPERANŢA TURNU - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2017-09-09 BURCĂ Daniel Adrian COJOCARIU Dan Cristian DOBÂNDĂ Dinu JIVAN Mihai Adrian
2 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2017-09-03 BURCĂ Daniel Adrian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu ARDELEAN Alexandra Antonia ALEXA Marius Andrei
11 CS ATLETICO ARAD - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-11-05 BURCĂ Daniel Adrian MADA Mădălin TAKATS Cristian Flavius BIRO Gabor
11 CS GLOGOVĂŢ 2013 - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2016-10-29 BURCĂ Daniel Adrian BONDAR Daniel DUMITRU Flavia Daniela TIULEA Cornel SCRIDON Daniel
10 CS OLIMPIA BOCSIG - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2016-10-30 BURCĂ Daniel Adrian ARDELEAN Paul Giorgian CRUDU Alexandru RUSAN Dumitru
9 CS SPERANŢA TURNU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-10-22 BURCĂ Daniel Adrian LOVAS Alexandru GROȘAN Tudor Ștefan JIVAN Mihai Adrian
7 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2016-10-23 BURCĂ Daniel Adrian ANDEA Alexandru DEHELEAN Patrick Alin MAKO Andraș
7 AS AQUA VEST ARAD - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2016-10-08 BURCĂ Daniel Adrian ȘUȘCÃ Nicoleta PETROVAN Florin GYENGYE Iosif
5 C.S. VIITORUL PEREG - C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria B Stadion PEREGU MARE 2016-10-09 BURCĂ Daniel Adrian BETEA Sorina Georgiana NEAGU Flavius TIULEA Cornel
7 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2016-10-01 BURCĂ Daniel Adrian MIHOC Alina PANTEA Sebastian MANUȘOV Iosif SCRIDON Daniel
4 CS REAL HORIA - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2016-10-02 BURCĂ Daniel Adrian MOLDOVEANU Ionel Alexandru CALNACOV Denis Claudiu BONDAR Mircea Constantin
3 CS BELIU - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Cupa Romaniei Stadion BELIU 2016-09-21 BURCĂ Daniel Adrian PANTEA Andrei Alex. OPITZ Roland Ladislau MAKO Andraș
5 A.C.S. SOCODOR - CS INEU Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2016-09-17 BURCĂ Daniel Adrian PÂSLARU Andrei BONDAR Daniel VĂTRAN Dorin SCRIDON Daniel
4 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-09-18 BURCĂ Daniel Adrian PANTEA Andrei Alex. PANTEA Sebastian ENOIU Traian
4 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2016-09-10 BURCĂ Daniel Adrian BERARIU Lucian Mihai ARSA Emil VĂTRAN Dorin JUȘCÃ Teodor
3 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-09-03 BURCĂ Daniel Adrian OPITZ Roland Ladislau NAGY Zoltan CRISTI T. SCRIDON Daniel
2 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2016-08-27 BURCĂ Daniel Adrian MIHOC Alina NAGY Zoltan CIURESCU Victor LOVAS Iosif Ioan
1 CS VICTORIA NĂDLAC - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion NADLAC 2016-08-28 BURCĂ Daniel Adrian MONA Sergiu Laurențiu ȘUȘCÃ Nicoleta JIVAN Mihai Adrian
1 CS UNIREA SÎNTANA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-08-20 BURCĂ Daniel Adrian BOLCAȘ Alin Călin BETEA Sorina Georgiana CADAR Răzvan JUȘCÃ Teodor
1 CS VIITORUL SATU NOU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Cupa Romaniei StadionSATU NOU 2016-08-21 BURCĂ Daniel Adrian BURCA Sergiu Lucian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PÃCURAR Augustin
23 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-04-08 BURCĂ Daniel Adrian MOCANU Silviu Flaviu JUNGER Andreas Thomas TĂNĂSESCU Romulus Cristian JUȘCÃ Teodor
18 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2016-05-07 BURCĂ Daniel Adrian MAKO Andrei Sebastian PANTEA Andrei Alex. MANUȘOV Iosif
21 AS AQUA VEST ARAD - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2016-04-23 BURCĂ Daniel Adrian BURCA Sergiu Lucian BOLCAȘ Alin Călin HERȚEG Doru MAKO Andraș
16 CS REAL HORIA - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2016-04-17 BURCĂ Daniel Adrian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RAȚĂ Raul BUDA Leontin
17 CS SPERANŢA TURNU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-04-09 BURCĂ Daniel Adrian BERARIU Lucian Mihai RADU Paul HERȚEG Doru
16 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-04-03 BURCĂ Daniel Adrian CÃȘUȚ Cristian OPITZ Roland Ladislau HAMZA Ioan
13 CITIZENS OF ARAD - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNICOLAU MIC 2016-04-07 BURCĂ Daniel Adrian IOVA Cătălin Ionuț CÎRMACI Filip Sergiu BIRO Gabor
14 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2016-03-20 BURCĂ Daniel Adrian DOBÂNDĂ Dinu DREGHICI Flavius Cristian SFÃT Gheorghe
15 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion CERMEI 2016-03-13 BURCĂ Daniel Adrian ARDELEAN Paul Giorgian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru TIULEA Cornel LOVAS Iosif Ioan
13 AS UNIREA ŞEITIN - V.MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ŞEITIN 2015-11-22 BURCĂ Daniel Adrian DOBÂNDĂ Dinu CIUCĂ Robert PEȘTE Bogdan Dumitru
12 AS STEAUA GRĂNICERI - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2015-11-15 BURCĂ Daniel Adrian ANDEA Alexandru PÃTROI Ciprian MIRON Marian
11 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2015-11-07 BURCĂ Daniel Adrian MIHOC Alina CRISTEA Emil Ioan TIULEA Cornel ROȘU Eugen
11 AS CETATE DEZNA - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-11-08 BURCĂ Daniel Adrian MADA Mădălin TURGYAN Cătălin RUSAN Dumitru
7 AS SEMLECANA SEMLAC - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-10-11 BURCĂ Daniel Adrian COROBAN Cristian Ionel CIUCĂ Robert PEȘTE Bogdan Dumitru
4 CS ATLETICO ARAD - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-09-19 BURCĂ Daniel Adrian BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț HERȚEG Doru
2 AS AQUA VEST ARAD - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2015-09-16 BURCĂ Daniel Adrian VASILE Ioan Adrian DREGHICI Flavius Cristian APĂTEAN Adrian RAD Vasile
3 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2015-09-13 BURCĂ Daniel Adrian PANTEA Sebastian MADA Mădălin BORA Gligore
1 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - V. FELNAC Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2015-08-29 BURCĂ Daniel Adrian COROBAN Cristian Ionel LAUKO Claudiu Cosmin DUMITRU Florin HAMZA Ioan
1 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS INEU II Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-08-30 BURCĂ Daniel Adrian CÎRMACI Filip Sergiu ANDEA Alexandru MANUȘOV Iosif
22 AS VOINŢA MACEA - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2015-05-03 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Ologeanu Dan jr SFĂT GHEORGHE
20 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2015-04-25 BURCĂ DANIEL ADRIAN CÎRMACI FILIP SERGIU HANYECZ DAN Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
13 S. CHIER - CS DACIA BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2015-04-26 BURCĂ DANIEL ADRIAN PĂTROI CIPRIAN SUSCA NICOLETA Protase Alexa
19 GLOGOVAT 2013 - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion MÂNDRULOC 2015-04-28 BURCĂ DANIEL ADRIAN BRADE RADU PETROVAN VASILE
20 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-04-19 BURCĂ DANIEL ADRIAN RADU PAUL SALADEA SORIN Gornic Mircea JIVAN MIHAI
19 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2015-04-11 BURCĂ DANIEL ADRIAN BURCĂ SERGIU LUCIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Ciurescu Victor Rosu Eugen
17 CS VOINŢA MAILAT - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion MAILAT 2015-04-04 BURCĂ DANIEL ADRIAN MIHOC ALINA NAGY ZOLTAN Ologeanu Dan Cristian BABĂU ROMULUS
11 PRO GURBA - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2015-04-05 BURCĂ DANIEL ADRIAN CIUCA ROBERT TAMAS EUGEN Mako Andras
17 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2015-03-29 BURCĂ DANIEL ADRIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ RADU PAUL Manusov Iosif JUŞCĂ TEODOR
15 CS UNIREA SÎNTANA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2015-03-21 BURCĂ DANIEL ADRIAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN CÎRMACI FILIP SERGIU Dumitru Florin Mako Andras
16 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-03-22 BURCĂ DANIEL ADRIAN BURCĂ SERGIU LUCIAN RADU PAUL Ciurescu Victor CIOS DĂNUŢ
15 Turneu Interliga - Turneu Interliga Categoria Juniori E Stadion SEGA 2015-03-15 BOGDAN LOREDAN BURCĂ DANIEL ADRIAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Rita Flavius WERNITZER / ANICULAESEI
13 AS CETATE DEZNA - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2014-11-09 BURCĂ DANIEL ADRIAN POPA PAUL MATEUT CALIN Dehelean Nicolae BERAR DANIEL
13 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2014-11-01 BURCĂ DANIEL ADRIAN JUNGER ANDREAS THOMAS ROTARIU PATRICK GEORGE Vatran Dorin BERAR DANIEL
11 AVINTUL TARNOVA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2014-10-26 BURCĂ DANIEL ADRIAN BERARIU LUCIAN MIHAI NEAGU ALEXANDRU Forton Nicusor Coman Ovidiu
10 AS UNIREA ŞEITIN - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2014-10-19 BURCĂ DANIEL ADRIAN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Buda Leontin Peste Bogdan
10 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2014-10-11 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL BONDAR DANIEL Tiulea Cornel SFĂT GHEORGHE
7 S. LIVADA - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion LIVADA 2014-10-12 BURCĂ DANIEL ADRIAN PĂTROI CIPRIAN DRAIA DARIUS GYENGE IOSIF
8 CS FRONTIERA PILU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-10-05 BURCĂ DANIEL ADRIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ RADU PAUL Mihuța Petru Lovas Iosif
8 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-09-27 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL CRISTEA EMIL IOAN Dumitru Florin Rad Vasile
6 FC ZIMANDU NOU - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2014-09-21 BURCĂ DANIEL ADRIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN HAIDA VALENTINA Ologeanu Dan Cristian Coman Ovidiu
5 GLOGOVAT 2013 - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2014-09-13 BURCĂ DANIEL ADRIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT MAKO ANDREI SEBASTIAN Apatean Adrian Peste Bogdan
5 CS VOINŢA MAILAT - N.SEBIS II Liga a 4 a Stadion MAILAT 2014-09-06 BURCĂ DANIEL ADRIAN JUNGER ANDREAS THOMAS HANYECZ DAN Dumitru Florin BABĂU ROMULUS
2 AS GLORIA SECUSIGIU - AS DOROBANTI Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2014-09-07 BURCĂ DANIEL ADRIAN PANA NATANAEL SALADEA SORIN Ciurescu Victor
1 AS PRO GURBA - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2014-08-31 BURCĂ DANIEL ADRIAN PUICEA CLAUDIU GHE. DOBANDA DINU Manusov Iosif
3 CS UNIREA SÎNTANA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2014-08-23 BURCĂ DANIEL ADRIAN BERARIU LUCIAN MIHAI COSTEA ADRIAN GEORGE Dumitru Florin Mako Andras
2 AS CETATE DEZNA - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2014-08-24 BURCĂ DANIEL ADRIAN PÂSLARU ANDREI PUICEA CLAUDIU GHE. Gornic Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
2 V.LUNCA TEUZ CERMEI - ACS UTA II B.D. Liga a 4 a Stadion CERMEI 2014-08-17 BURCĂ DANIEL ADRIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ HANYECZ DAN Apatean Adrian PĂCURAR AUGUSTIN
1 CS ATLETICO ARAD - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-08-16 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Ologeanu Dan Cristian Rad Vasile
1 AS CRIŞUL ALB BUTENI - O. BOCSIG Cupa Romaniei Stadion BUTENI 2014-08-09 BURCĂ DANIEL ADRIAN KOCSIS EDUARD STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
1 AS ALUNIŞ - AC ŞAGU Cupa Romaniei Stadion ALUNIŞ 2014-08-10 BURCĂ DANIEL ADRIAN MADA MADALIN PÂSLARU ANDREI Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
29 O. BOCSIG - N.SEBIS II Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-06-22 BURCĂ DANIEL ADRIAN JUNGER ANDREAS THOMAS NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Rusan Dumitru Coman Ovidiu
29 CS VICTORIA ZĂBRANI - ACS UTA BD Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2014-05-31 BURCĂ DANIEL ADRIAN BĂLA CASIAN ANDREI JUNGER ANDREAS THOMAS Enoiu Traian Rad Vasile
20 V. CHERELUŞ - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2014-06-01 BURCĂ DANIEL ADRIAN COIS PAUL ALEXANDRU PAL EDUARD DAVID Gornic Mircea
28 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion SP.GERMAN 2014-05-24 BURCĂ DANIEL ADRIAN PANTEA ANDREI ALEX. OPITZ ROLAND LADISLAU Apatean Adrian Marginean Valer
19 AS DOROBANTI - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion Dorobanti 2014-05-24 BURCĂ DANIEL ADRIAN SANDU ROLAND LOVAS ALEXANDRU Axente Mircea
27 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2014-05-17 BURCĂ DANIEL ADRIAN MIHOC ALINA OPITZ ROLAND LADISLAU Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
24 AS ALUNIŞ - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2014-05-18 BURCĂ DANIEL ADRIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ NEAGU ALEXANDRU Ologeanu Dan BIRO GABOR
26 AS PROGRESUL PECICA - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion PECICA 2014-05-10 BURCĂ DANIEL ADRIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN MAKO ANDREI SEBASTIAN Ologeanu Dan Cristian CIOS DĂNUŢ
23 CS FRONTIERA PILU - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-05-11 BURCĂ DANIEL ADRIAN ROTARIU PATRICK GEORGE HAIDA VALENTINA Dehelean Nicolae JIVAN MIHAI
25 ACS UTA B.D. - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion FRANCISC NEUMAN 2014-05-02 BURCĂ DANIEL ADRIAN MIHOC ALINA NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Ologeanu Dan Cristian Coman Ovidiu
22 CS SPERANŢA TURNU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-05-03 BURCĂ DANIEL ADRIAN PUICEA CLAUDIU GHE. COSTEA ADRIAN GEORGE Jivan Mihai II BIRO GABOR
24 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a StadionCURTICI 2014-04-26 BURCĂ DANIEL ADRIAN MIHOC ALINA ARSA EMIL Herteg Doru Vida Marcel
15 V.CAPORAL ALEXA - S.PANCOTA II Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2014-04-27 BURCĂ DANIEL ADRIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT NEAGU ALEXANDRU ŞCHIOPU PETRE
23 GLORIA CTP ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion TELECOM 2014-04-18 BURCĂ DANIEL ADRIAN BĂLA CASIAN ANDREI ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Ologeanu Dan Cristian Vida Marcel
20 CS VIITORUL SATU NOU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-04-19 BURCĂ DANIEL ADRIAN GUDIU IONEL FLORIN BETEA SORINA GEORGIANA Ologeanu Dan SCRIDON DANIEL
19 CS ATLETICO ARAD - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-04-12 BURCĂ DANIEL ADRIAN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL HAIDA VALENTINA Dumitru Florin Vida Marcel
14 CRISUL CH CRIS II - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2014-04-13 BURCĂ DANIEL ADRIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN HAIDA VALENTINA Mako Andras
21 CS ŞIRIANA ŞIRIA - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2014-04-06 BURCĂ DANIEL ADRIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU COIS PAUL ALEXANDRU Ciurescu Victor SFĂT GHEORGHE
20 AS SEMLECANA SEMLAC - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2014-03-30 BURCĂ DANIEL ADRIAN VASILE IOAN ADRIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
19 ACS UTA B.D. - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion FRANCISC NEUMAN 2014-03-21 BURCĂ DANIEL ADRIAN VASILE IOAN ADRIAN BERARIU LUCIAN MIHAI Enoiu Traian Rad Vasile
16 AS CETATE DEZNA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2014-03-23 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL NEAGU ALEXANDRU Dehelean Nicolae PĂCURAR AUGUSTIN
17 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion CERMEI 2013-11-30 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL BERARIU LUCIAN MIHAI Buica Dumitru SCRIDON DANIEL
16 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-11-24 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN OPITZ ROLAND LADISLAU Buica Dumitru Marginean Valer
11 AS DOROBANTI - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion DOROBANTI 2013-11-16 BURCĂ DANIEL ADRIAN WERNITZER ADRIAN PAUL HAIDA VALENTINA Tiulea Cornel
14 AS SEMLECANA SEMLAC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2013-11-10 BURCĂ DANIEL ADRIAN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Tiulea Cornel BERAR DANIEL
13 CS SPERANŢA TURNU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion PECICA 2013-11-09 BURCĂ DANIEL ADRIAN COROBAN CRISTIAN IONEL ANDEA ALEXANDRU Mihuța Petru ŞCHIOPU PETRE
9 P. COVĂSÂNȚ - REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion COVĂSÂNȚ 2013-11-03 BURCĂ DANIEL ADRIAN ANDEA ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU BABĂU ROMULUS
8 U.GURAHONT - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion GURAHONT 2013-10-27 BURCĂ DANIEL ADRIAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN MADA MADALIN Gaie Cornel
11 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2013-10-19 BURCĂ DANIEL ADRIAN ALEXA MARIUS ANDREI TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Vatran Dorin VACZI GHEORGHE
10 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2013-10-12 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL IOVA CĂTĂLIN IONUT Enoiu Traian BERAR DANIEL
9 N. SEBIS - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2013-10-13 BURCĂ DANIEL ADRIAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Herteg Doru Vida Marcel
9 CS VOINŢA MAILAT - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion MAILAT 2013-10-06 BURCĂ DANIEL ADRIAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL IOVA CĂTĂLIN IONUT Tiulea Cornel Coman Ovidiu
7 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-09-21 BURCĂ DANIEL ADRIAN MOCANU SILVIU FLAVIU DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Ciurescu Victor VACZI GHEORGHE
6 AVINTUL TARNOVA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2013-09-22 BURCĂ DANIEL ADRIAN WERNITZER ADRIAN PAUL SICLOVAN PAUL ALEX. Jivan Mihai II PĂCURAR AUGUSTIN
5 O. BUJAC - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2013-09-14 BURCĂ DANIEL ADRIAN RIŢA FLAVIUS IONEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN Buica Dumitru BIRO GABOR
5 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a StadionCURTICI 2013-09-07 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL CĂŞUŢ CRISTIAN Braniscan Ioan JUŞCĂ TEODOR
1 CS REGAL HORIA - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2013-09-08 BURCĂ DANIEL ADRIAN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN ANDEA ALEXANDRU Petrisor Gheorghe
4 AS PROGRESUL PECICA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PECICA 2013-09-01 BURCĂ DANIEL ADRIAN JUNGER ANDREAS THOMAS ROTARIU PATRICK GEORGE Herteg Doru DOMIDE FLAVIUS
3 AS SC UTA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a UTA 2013-08-23 BURCĂ DANIEL ADRIAN MIHOC ALINA ALEXA MARIUS ANDREI Ologeanu Dan Cristian Vida Marcel
34 CS DACIA BELIU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2013-06-30 BURCĂ DANIEL ADRIAN VASILE IOAN ADRIAN SERAN IOANA LOREDANA Gornic Mircea BORA GLIGORE
34 AS AQUA VEST ARAD - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-06-08 BURCĂ DANIEL ADRIAN NAGY ZOLTAN JUNGER ANDREAS THOMAS Dumitru Florin JUŞCĂ TEODOR
29 VLADIMIRESCU II - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SEGA 2013-06-09 BURCĂ DANIEL ADRIAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU COIS PAUL ALEXANDRU Dumitru Florin Tarlea Mihai
30 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion MAILAT 2013-05-25 BURCĂ DANIEL ADRIAN NAGHI REMUS IONUŢ NAGY ZOLTAN Tripa Claudiu LUCACI ADRIAN
29 CS ŞOIMII TAUŢ - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2013-05-18 BURCĂ DANIEL ADRIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Tripa Claudiu Vida Marcel
27 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 4 a Stadion TISA NOUĂ 2013-05-11 BURCĂ DANIEL ADRIAN ALEXA MARIUS ANDREI ARSA EMIL Tiulea Cornel Vida Marcel
14 AS MĂNĂȘTUR - V. FELNAC Liga a 6 a Seria A Stadion MĂNĂȘTUR 2013-05-12 BURCĂ DANIEL ADRIAN GUDIU IONEL FLORIN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN BORA GLIGORE
25 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a StadionCURTICI 2013-04-27 BURCĂ DANIEL ADRIAN COROBAN CRISTIAN IONEL PANTIŞ ROBERT CĂTĂLIN Herteg Doru BABĂU ROMULUS
22 AS STEAUA GRĂNICERI - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2013-04-28 BURCĂ DANIEL ADRIAN HANYECZ DAN KALO GABRIEL SABIN Petrisor Gheorghe GHERGHEL EMANOIL
24 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-04-21 BURCĂ DANIEL ADRIAN COROBAN CRISTIAN IONEL JUNGER ANDREAS THOMAS Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
23 SC FC UTA II SA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2013-04-12 BURCĂ DANIEL ADRIAN MOCANU SILVIU FLAVIU ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Tripa Claudiu DOMIDE FLAVIUS
20 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2013-04-14 BURCĂ DANIEL ADRIAN COIS PAUL ALEXANDRU BUDA LEONTIN Axente Mircea GYENGE IOSIF
22 CS INEU - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion INEU 2013-04-06 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN NAGY ZOLTAN Buica Dumitru BABĂU ROMULUS
19 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2013-04-10 BURCĂ DANIEL ADRIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN WERNITZER ADRIAN PAUL Mihuța Petru Rosu Eugen
21 CS SPERANŢA TURNU - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion TURNU 2013-03-30 BURCĂ DANIEL ADRIAN MIHOC ALINA VESA PAVEL FLORIN Enoiu Traian VACZI GHEORGHE
19 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2013-03-31 BURCĂ DANIEL ADRIAN NICORAŞ VIOLETA ARIANA LUCA ALEXANDRU Rosca Mircea BERAR DANIEL
18 CS VLADIMIRESCU 2003 - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2013-03-24 BURCĂ DANIEL ADRIAN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL HANYECZ DAN Manusov Iosif MÂNDRU ŞTEFAN
1 Cupa - Craciun Cupa Craciun Sala Pedagogic 2012-12-02 BURCĂ DANIEL ADRIAN JUNGER ANDREAS THOMAS NAGY ZOLTAN
17 AS SEMLECANA SEMLAC - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2012-11-25 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL VESA PAVEL FLORIN Braniscan Ioan Rad Vasile
10 CS VLADIMIRESCU 2003 - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadion VLADIMIRESCU 2012-11-27 BURCĂ DANIEL ADRIAN MITITEL EMANUELA ALINA BESESEK RICHARD
14 O. BOCSIG - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2012-11-18 BURCĂ DANIEL ADRIAN CÎRMACI FILIP SERGIU ROTARIU PATRICK GEORGE Dumitru Florin JIVAN MIHAI
9 ATLETICO 99 ARAD - FC UTA 98 Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2012-11-19 BURCĂ DANIEL ADRIAN COSTEA ADRIAN GEORGE TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
15 SC FC UTA II SA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-11-09 BURCĂ DANIEL ADRIAN BUDA LEONTIN MOCAN CIPRIAN DUMITRU Vatran Dorin BERAR DANIEL
13 FC ZIMANDU NOU - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2012-11-11 BURCĂ DANIEL ADRIAN COSTEA ADRIAN GEORGE BOLCAŞ ALIN CĂLIN Tripa Claudiu VACZI GHEORGHE
14 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2012-11-04 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL VASILE IOAN ADRIAN Apatean Adrian PĂCURAR AUGUSTIN
13 UNGARIA - UNGARIA Liga a 4 a 2012-10-28 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Apatean Adrian
11 CS VIITORUL SATU NOU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2012-10-27 BURCĂ DANIEL ADRIAN MADA MADALIN HANYECZ DAN Gornic Mircea Miron Marian
7 S. CHIER - N. SEBIS Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2012-10-21 BURCĂ DANIEL ADRIAN WERNITZER ADRIAN PAUL MANG VLAD MIHAI Coman Ovidiu
11 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2012-10-13 BURCĂ DANIEL ADRIAN BĂLA CASIAN ANDREI COROBAN CRISTIAN IONEL Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
9 M. USUSĂU - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion USUSĂU 2012-10-14 BURCĂ DANIEL ADRIAN MADA MADALIN KALO GABRIEL SABIN Mihuța Petru GHERGHEL EMANOIL
8 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2012-10-07 BURCĂ DANIEL ADRIAN BULZ STEFAN COIS PAUL ALEXANDRU Ologeanu Dan SFĂT GHEORGHE
9 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2012-09-30 BURCĂ DANIEL ADRIAN NAGHI REMUS IONUŢ JUNGER ANDREAS THOMAS Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
8 AS SEMLECANA SEMLAC - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2012-09-23 BURCĂ DANIEL ADRIAN BURCĂ SERGIU LUCIAN GHEORGHE VALENTIN Dumitru Florin Marginean Valer
6 CS ATLETICO ARAD - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2012-09-22 BURCĂ DANIEL ADRIAN MOCAN CIPRIAN DUMITRU HANYECZ DAN Tripa Claudiu ŞANDOR IOAN
5 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion VÂRFURILE 2012-09-16 BURCĂ DANIEL ADRIAN NAGHI REMUS IONUŢ SERAN IOANA LOREDANA Ologeanu Dan BIZĂU BODNĂRAŞ
6 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a StadionCURTICI 2012-09-08 BURCĂ DANIEL ADRIAN COROBAN CRISTIAN IONEL DUMITRU FLAVIA DANIELA Buica Dumitru PĂCURAR AUGUSTIN
4 VLADIMIRESCU II - FC SÎNLEANI Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2012-09-09 BURCĂ DANIEL ADRIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ SZASZ BRIGITTA Tripa Claudiu SFĂT GHEORGHE
3 CS DACIA BELIU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-09-02 BURCĂ DANIEL ADRIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT WERNITZER ADRIAN PAUL Manusov Iosif Gaie Cornel
2 V. ALMAŞ - SC FC UTA II ARAD SA Cupa Romaniei Stadion CIL 2012-09-05 BURCĂ DANIEL ADRIAN VASILE IOAN ADRIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Buica Dumitru Rad Vasile
4 CS ŞOIMII TAUŢ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-08-25 BURCĂ DANIEL ADRIAN COROBAN CRISTIAN IONEL PUICEA CLAUDIU GHE. Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
2 M. USUSĂU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion USUSĂU 2012-08-26 BURCĂ DANIEL ADRIAN PROTASE ALEXA MARIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Gornic Mircea GYENGE IOSIF
2 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS SPERANŢA TURNU Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-08-18 BURCĂ DANIEL ADRIAN MIHOC ALINA VESA PAVEL FLORIN Herteg Doru LUCACI ADRIAN
1 CS ŞOIMII ŞIMAND - CRISUL CH. CRIS II Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2012-08-19 BURCĂ DANIEL ADRIAN KALO GABRIEL SABIN BESCHIU CRĂCIUN DUMITRU Negru Marin MÂNDRU ŞTEFAN
3 SC FC UTA II SA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-08-22 BURCĂ DANIEL ADRIAN MOCANU SILVIU FLAVIU DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Dumitru Florin LUCACI ADRIAN
1 CS. VLADIMIRESCU II - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Cupa Romaniei Stadion MÂNDRULOC 2012-08-12 BURCĂ DANIEL ADRIAN DUMITRU FLAVIA DANIELA CRISTEA SILVIU FLORIN Rosca Mircea ŞCHIOPU PETRE
Inregistrari in baza de date: 157

ajf_arad