• CĂŞUŢ Cristian
  • Data nasterii: 1995-06-29
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 190 (cm)
  • Arbitru din anul: 2011
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru Asistent
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Elev
  • Ocupatia actuala: Elev
  • Limbi straine cunoscute: Engleză, Maghiară
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
26 AS AQUA VEST ARAD - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2017-06-24 15:00:00 ARDELEAN Mircea Florin CÃȘUȚ Cristian PANTEA Andrei Alex. TIULEA Cornel
25 AS VOINŢA MUNAR - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2017-06-18 15:00:00 NEAGU Flavius CÃȘUȚ Cristian RADU Paul MIHUŢA Petre
24 AS SEMLECANA SEMLAC - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2017-06-10 15:00:00 ARDELEAN Mircea Florin CÃȘUȚ Cristian RADU Paul BUDA Leontin
20 CS UNIREA GURAHONŢ - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2017-06-04 15:00:00 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin CÃȘUȚ Cristian BUDA Leontin
29 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS INEU Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-05-27 15:00:00 ARDELEAN Mircea Florin CÃȘUȚ Cristian CÎRMACI Filip Sergiu HERȚEG Doru SCRIDON Daniel
17 AS VOINŢA MACEA - CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2017-05-28 15:00:00 MATEUȚ Cãlin CÃȘUȚ Cristian CÎRMACI Filip Sergiu SCRIDON Daniel
28 A.C.S. SOCODOR - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2017-05-20 08:00:00 COROBAN Cristian Ionel PANTEA Sebastian CÃȘUȚ Cristian TĂNĂSESCU Romulus Cristian ROȘU Eugen
27 CS VOINŢA MAILAT - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion MAILAT 2017-05-13 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel CÃȘUȚ Cristian MATEUȚ Cãlin TĂNĂSESCU Romulus Cristian LOVAS Iosif Ioan
15 CS REAL HORIA - CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2017-05-14 15:00:00 JURCĂ Tudor Florin CÃȘUȚ Cristian CÎRMACI Filip Sergiu SFÃT Gheorghe
25 C.S. ŞOIMII LIPOVA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-05-06 08:00:00 IOVA Cătălin Ionuț PANTEA Andrei Alex. CÃȘUȚ Cristian CADAR Răzvan MAKO Andraș
26 C.S. VICTORIA FELNAC - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion FELNAC 2017-05-10 15:00:00 ARDELEAN Mircea Florin CÃȘUȚ Cristian CÎRMACI Filip Sergiu TIULEA Cornel
1/4 Finală CS VICTORIA ZĂBRANI - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion ZĂBRANI 2017-05-03 14:30:00 ARDELEAN Mircea Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CÃȘUȚ Cristian SFÃT Gheorghe
13 F.C. SÂNTANA 2016 - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2017-04-30 14:00:00 TRIF Cristian Alin STANCIU Mihai Vlăduț CÃȘUȚ Cristian BIRO Gabor
23 AS PROGRESUL PECICA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PECICA 2017-04-22 14:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile BĂLA Casian Andrei CÃȘUȚ Cristian TĂNĂSESCU Romulus Cristian RAD Vasile
12 CS FRONTIERA PILU - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 6 a Seria A Stadion PILU 2017-04-23 12:00:00 TRIF Cristian Alin VASILE Ioan Adrian CÃȘUȚ Cristian MANUȘOV Iosif
21 AS PROGRESUL PECICA - CS INEU Liga a 4 a Stadion PECICA 2017-04-14 14:00:00 BOLCAȘ Alin Călin CÃȘUȚ Cristian ȘUȘCĂ Andreea CADAR Răzvan COMAN Ovidiu
22 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2017-04-19 14:00:00 GORNIC Alexandru Dan CRISTEA Emil Ioan CÃȘUȚ Cristian TĂNĂSESCU Romulus Cristian SCRIDON Daniel
20 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a StadionCURTICI 2017-04-08 14:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile PÂSLARU Andrei CÃȘUȚ Cristian TODERICI Mircea LOVAS Iosif Ioan
16 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2017-04-09 08:00:00 BOLCAȘ Alin Călin CÃȘUȚ Cristian RADU Paul BUDA Leontin
19 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS INEU Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2017-04-01 14:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile CÃȘUȚ Cristian CÎRMACI Filip Sergiu CIURESCU Victor LOVAS Iosif Ioan
18 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2017-03-25 12:00:00 BURZA Cristian Mirel MIHOC Alina CÃȘUȚ Cristian BUDA Leontin MAKO Andraș
17 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2017-03-18 12:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile PANTEA Sebastian CÃȘUȚ Cristian TĂNĂSESCU Romulus Cristian MAKO Andraș
16 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS VULTURII SOCODOR Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2017-03-11 12:00:00 GORNIC Alexandru Dan CRISTEA Emil Ioan CÃȘUȚ Cristian ALEXA Marius HAMZA Ioan
13 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-11-20 11:00:00 SALADEA Sorin DOBÂNDĂ Dinu CÃȘUȚ Cristian APĂTEAN Adrian
13 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-11-12 11:00:00 TRIF Cristian Alin CÃȘUȚ Cristian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru TIULEA Cornel BIRO Gabor
10 AS DOROBANŢI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2016-10-22 12:00:00 HERȚEG Dorinel VESA Pavel Florin CÃȘUȚ Cristian BIRO Oliver VIDA Constantin
9 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-10-15 08:00:00 GORNIC Alexandru Dan BĂLA Casian Andrei CÃȘUȚ Cristian CADAR Răzvan RAD Vasile
8 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a StadionCURTICI 2016-10-08 12:00:00 HERȚEG Dorinel CÃȘUȚ Cristian BERARIU Lucian Mihai TIULEA Cornel SFÃT Gheorghe
7 FC ZIMANDU NOU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2016-10-09 12:00:00 SALADEA Sorin CÃȘUȚ Cristian PÃTROI Ciprian APĂTEAN Adrian
6 CS INEU - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2016-09-24 08:00:00 COROBAN Cristian Ionel CÃȘUȚ Cristian NAGHI Remus Ionuț BUDA Leontin MAKO Andraș
3 CS ŞOIMII LIVADA - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2016-09-24 14:00:00 VASI Alexandru Iulian ANDEA Alexandru CÃȘUȚ Cristian JIVAN Mihai
5 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-09-17 14:00:00 JURCĂ Tudor Florin CÃȘUȚ Cristian CÎRMACI Filip Sergiu CADAR Răzvan LOVAS Iosif Ioan
4 CS OLIMPIA BOCSIG - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2016-09-18 14:00:00 GHEORGHE Valentin CÎRMACI Filip Sergiu CÃȘUȚ Cristian MAKO Andraș
4 CS VICTORIA ZĂBRANI - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-09-10 14:00:00 COROBAN Cristian Ionel CRISTEA Emil Ioan CÃȘUȚ Cristian OLOGEANU Dan VIDA Constantin
3 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-09-11 14:00:00 RIȚA Flavius Ionel NEAGU Alexandru CÃȘUȚ Cristian BIRO Gabor Oliver
3 CS UNIREA SÎNTANA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-09-03 14:00:00 BOGDAN Loredan PANTEA Sebastian CÃȘUȚ Cristian ALEXA Marius Andrei MAKO Andraș
2 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2016-09-04 14:00:00 BOGDAN Loredan BĂLA Casian Andrei CÃȘUȚ Cristian OLOGEANU Dan
2 CS SPERANŢA TURNU - CS INEU Cupa Romaniei Stadion TURNU 2016-09-07 13:30:00 BOLCAȘ Alin Călin CÃȘUȚ Cristian CÎRMACI Filip Sergiu ENOIU Traian
2 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-08-27 15:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile BOLCAȘ Alin Călin CÃȘUȚ Cristian TIULEA Cornel VIDA Constantin
2 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria B Stadion VLADIMIRESCU 2016-08-31 15:00:00 ANDEA Alexandru NEAGU Flavius CÃȘUȚ Cristian OLOGEANU Dan
1 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-08-20 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel ARDELEAN Paul Giorgian CÃȘUȚ Cristian TIULEA Cornel MAKO Andraș
1 CS ATLETICO ARAD - FC ZIMANDU NOU Cupa Romaniei Stadion ATLETICO ARAD 2016-08-20 10:00:00 CRISTEA Emil Ioan CÃȘUȚ Cristian CÎRMACI Filip Sergiu JIVAN Mihai
24 AC ŞAGU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2016-06-04 15:00:00 VASILE Ioan Adrian CÃȘUȚ Cristian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu BONDAR Mircea Constantin
23 AS SEMLECANA SEMLAC - AS DOROBANŢI Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2016-05-29 15:00:00 JURCĂ Tudor Florin BOLCAȘ Alin Călin CÃȘUȚ Cristian ENOIU Traian
22 AS VOINŢA MUNAR - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-05-22 15:00:00 OLARIU Laurențiu BETEA Sorina Georgiana CÃȘUȚ Cristian SCRIDON Daniel
2 CITIZENS OF ARAD - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNICOLAU MIC 2016-05-21 08:00:00 OLARIU Laurențiu PÂSLARU Andrei CÃȘUȚ Cristian SFÃT Gheorghe
24 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-05-15 15:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile PANTEA Andrei Alex. CÃȘUȚ Cristian ALEXA Marius Andrei BIRO Gabor
1 CS VICTORIA NĂDLAC - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDLAC 2016-05-14 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CÃȘUȚ Cristian TĂNĂSESCU Romulus Cristian
23 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a StadionCURTICI 2016-05-07 15:00:00 TRIF Cristian Alin ARSA Emil CÃȘUȚ Cristian VĂTRAN Dorin ROȘU Eugen
22 CS ŞOIMII ŞIMAND - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-04-30 08:00:00 HERȚEG Dorinel CÃȘUȚ Cristian DUMITRU Flavia Daniela TIULEA Cornel MÃRGINEAN Valer
21 CS VOINŢA MAILAT - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-04-23 14:00:00 BOGDAN Loredan CÃȘUȚ Cristian PANTEA Andrei Alex. CIURESCU Victor ROȘU Eugen
19 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2016-04-24 14:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian CÃȘUȚ Cristian IOVA Cătălin Ionuț COMAN Ovidiu
18 CS UNIREA GURAHONŢ - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2016-04-17 14:00:00 ARDELEAN Mircea Florin CÃȘUȚ Cristian CÎRMACI Filip Sergiu JUȘCÃ Teodor
19 CS UNIREA SÎNTANA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-04-09 14:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile BONDAR Daniel CÃȘUȚ Cristian BUDA Leontin JUȘCÃ Teodor
18 C.S. ŞOIMII LIPOVA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2016-04-02 15:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile CÃȘUȚ Cristian MOCANU Silviu Flaviu HERȚEG Doru LOVAS Iosif Ioan
16 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-04-03 15:00:00 BURCĂ Daniel Adrian CÃȘUȚ Cristian OPITZ Roland Ladislau HAMZA Ioan
15 CS VIITORUL SATU NOU - AS VULTURII SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion SATU NOU 2016-03-26 13:00:00 DEAC Ionel Alin CÃȘUȚ Cristian OPITZ Roland Ladislau HERȚEG Doru
16 C.S. VICTORIA FELNAC - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-03-19 13:00:00 DEAC Ionel Alin VESA Pavel Florin CÃȘUȚ Cristian MANUȘOV Iosif MÃRGINEAN Valer
15 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-03-12 13:00:00 DEAC Ionel Alin VASILE Ioan Adrian CÃȘUȚ Cristian HERȚEG Doru RAD Vasile
13 ATLETICO ARAD - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-11-21 09:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian CÃȘUȚ Cristian NAGY Zoltan ENOIU Traian
11 V.CAPORAL ALEXA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2015-11-22 12:00:00 MATEUȚ Cãlin CÃȘUȚ Cristian RANCEA Alexandru PETRIȘOR Gheorghe
12 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2015-11-14 12:00:00 HERȚEG Dorinel OPITZ Roland Ladislau CÃȘUȚ Cristian ENOIU Traian SFÃT Gheorghe
12 AS ALUNIŞ - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-11-15 12:00:00 TRIF Cristian Alin CÃȘUȚ Cristian LOVAS Alexandru TIULEA Cornel
11 AS ALUNIŞ - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-11-08 11:00:00 DEAC Ionel Alin CÃȘUȚ Cristian SANDU Roland BONDAR Mircea Constantin
10 S. LIPOVA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2015-10-31 13:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CÃȘUȚ Cristian HERȚEG Doru LOVAS Iosif Ioan
8 GLORIA NEUDORF - R. HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2015-11-01 12:00:00 CÃȘUȚ Cristian MONA Sergiu Laurențiu CIURESCU Victor
9 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2015-10-25 13:00:00 PUICEA Claudiu Ghe. CÃȘUȚ Cristian DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin
8 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2015-10-18 13:00:00 GORNIC Alexandru Dan JUNGER Andreas Thomas CÃȘUȚ Cristian OLOGEANU Dan Cristian HAMZA Ioan
7 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2015-10-11 13:00:00 GHEORGHE Valentin CÃȘUȚ Cristian DREGHICI Flavius Cristian BORA Gligore
7 CS VIITORUL SATU NOU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-10-10 13:00:00 CÎRMACI Filip Sergiu PÂSLARU Andrei CÃȘUȚ Cristian APĂTEAN Adrian
6 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - ACS UTA BD Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2015-10-03 13:00:00 ARDELEAN Mircea Florin HANYECZ Dan CÃȘUȚ Cristian ENOIU Traian COMAN Ovidiu
4 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-10-04 13:00:00 CÃȘUȚ Cristian DEHELEAN Patrick Alin ȘUȘCĂ Andreea COMAN Ovidiu
4 O. BUJAC - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion BUJAC 2015-10-07 13:00:00 ANDEA Alexandru CÃȘUȚ Cristian
5 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2015-09-26 15:00:00 BURZA Cristian Mirel PÂSLARU Andrei CÃȘUȚ Cristian TRIPA Claudiu SCRIDON Daniel
3 V. SOCODOR - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Cupa Romaniei Stadion SOCODOR 2015-09-23 14:30:00 WERNITZER Adrian Paul NAGY Zoltan CÃȘUȚ Cristian TIULEA Cornel
4 S. LIPOVA - GLOGOVAT 2013 Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2015-09-19 15:00:00 DEAC Ionel Alin PÂSLARU Andrei CÃȘUȚ Cristian DUMITRU Florin MÃRGINEAN Valer
3 N. SEBIS - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2015-09-20 15:00:00 CÃȘUȚ Cristian TĂMAȘ Eugen GROȘAN Tudor Ștefan HERȚEG Doru
2 UTA B.D. 2002 - CS INEU Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-09-21 15:00:00 CÃȘUȚ Cristian MONA Sergiu Laurențiu DEHELEAN Patrick Alin
3 AS ALUNIŞ - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-09-13 15:00:00 TRIF Cristian Alin CÃȘUȚ Cristian GUDIU Ionel Florin JIVAN Mihai II
1 ATLETICO 2004 - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-09-16 15:00:00 CÃȘUȚ Cristian CRUDU Alexandru
2 AS SEMLECANA SEMLAC - V. FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-09-10 15:00:00 MATEUȚ Cãlin CÃȘUȚ Cristian CRUDU Alexandru HERȚEG Doru
2 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a StadionCURTICI 2015-09-05 15:00:00 GORNIC Alexandru Dan MIHOC Alina CÃȘUȚ Cristian OLOGEANU Dan Cristian VIDA Constantin
2 AS VOINŢA MUNAR - AS DOROBANŢI Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-09-06 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel CÃȘUȚ Cristian TAKATS Cristian Flavius BABĂU Romulus
2 U.GURAHONT - V.LUNCA TEUZ CERMEI Cupa Romaniei Stadion GURAHONT 2015-09-09 14:30:00 WERNITZER Adrian Paul CÃȘUȚ Cristian DREGHICI Flavius Cristian TIULEA Cornel
1 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2015-09-03 15:00:00 STANCIU Mihai Vlăduț CÃȘUȚ Cristian CĂTANĂ Paul MANUȘOV Iosif
1 V.LUNCA TEUZ CERMEI - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion CERMEI 2015-08-30 16:00:00 TRIF Cristian Alin JUNGER Andreas Thomas CÃȘUȚ Cristian TRIPA Claudiu VIDA Constantin
1 CS ATLETICO ARAD - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Cupa Romaniei Stadion ATLETICO ARAD 2015-08-22 09:00:00 BOGDAN Loredan ARSA Emil CÃȘUȚ Cristian SCRIDON Daniel
1 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VOINŢA MUNAR Cupa Romaniei Stadion ZĂDĂRENI 2015-08-23 15:30:00 BOGDAN Loredan CÃȘUȚ Cristian ANDEA Alexandru HERȚEG Doru
30 AS STEAUA GRĂNICERI - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2015-06-28 16:00:00 COROBAN Cristian Ionel CÃȘUȚ Cristian DREGHICI Flavius Cristian FORTON Nicușor MIRON Marian
29 CS ATLETICO ARAD - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-06-20 09:00:00 CÃȘUȚ Cristian SALADEA Sorin DOBÂNDĂ Dinu APĂTEAN Adrian VIDA Constantin
28 CS VIITORUL SATU NOU - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-06-13 16:00:00 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin CÃȘUȚ Cristian OLOGEANU Dan MIRON Marian
26 S. LIPOVA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2015-06-06 16:00:00 TRIF Cristian Alin BONDAR Daniel CÃȘUȚ Cristian TIULEA Cornel VIDA Constantin
25 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2015-06-07 15:30:00 NICORAȘ Ionuț Vasile BONDAR Daniel CÃȘUȚ Cristian OLOGEANU Dan
26 GLOGOVAT 2013 - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-05-30 09:00:00 DEAC Ionel Alin HANYECZ Dan CÃȘUȚ Cristian APĂTEAN Adrian SFÃT Gheorghe
25 AS VOINŢA MUNAR - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2015-05-24 16:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL CĂŞUŢ CRISTIAN COIS CAROL Alb Ioan Marginean Valer
24 AS STEAUA GRĂNICERI - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2015-05-17 16:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL CĂŞUŢ CRISTIAN RADU PAUL Vatran Dorin BERAR DANIEL
22 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2015-05-09 16:00:00 HERŢEG DORINEL JUNGER ANDREAS THOMAS CĂŞUŢ CRISTIAN Enoiu Traian Coman Ovidiu
15 S. CHIER - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2015-05-10 16:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN TAMAS EUGEN SILAGHI ROBERT Manusov Iosif
21 VIITORUL ARAD - ATLETICO 2004 Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2015-05-09 08:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN CĂŞUŢ CRISTIAN
22 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-05-03 16:00:00 HERŢEG DORINEL CĂŞUŢ CRISTIAN BULZ STEFAN Buda Leontin Vida Marcel
20 CS UNIREA SÎNTANA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2015-04-25 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL VASILE IOAN ADRIAN CĂŞUŢ CRISTIAN Enoiu Traian DOMIDE FLAVIUS
13 PRO GURBA - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2015-04-26 15:00:00 DRECIN BOGDAN CĂŞUŢ CRISTIAN TAMAS EUGEN Rusan Dumitru
20 AS VOINŢA MACEA - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2015-04-19 15:00:00 HERŢEG DORINEL CRISTEA EMIL IOAN CĂŞUŢ CRISTIAN Mihuța Petru Marginean Valer
19 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-04-11 12:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN CĂŞUŢ CRISTIAN Ologeanu Dan Marginean Valer
17 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - N.SEBIS II Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2015-04-04 15:00:00 HERŢEG DORINEL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ CĂŞUŢ CRISTIAN Dumitru Florin Marginean Valer
16 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2015-03-22 13:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU CĂŞUŢ CRISTIAN Manusov Iosif BERAR DANIEL
14 CS ŞOIMII PÎNCOTA - ATLETICO 2004 Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2015-03-21 08:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN NICORAŞ VIOLETA ARIANA
14 AS AQUA VEST ARAD - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2015-03-14 13:00:00 DEAC IONEL ALIN JUNGER ANDREAS THOMAS CĂŞUŢ CRISTIAN Tiulea Cornel SFĂT GHEORGHE
15 CS SPERANŢA TURNU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-11-29 12:00:00 HERŢEG DORINEL CĂŞUŢ CRISTIAN MATEUT CALIN Dumitru Florin BABĂU ROMULUS
14 U.GURAHONT - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2014-11-15 12:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN ARSA EMIL CĂŞUŢ CRISTIAN Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
13 CS SPERANŢA TURNU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-11-08 12:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN CĂŞUŢ CRISTIAN Protase Alexa BABĂU ROMULUS
13 CS VOINŢA MAILAT - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion MAILAT 2014-11-01 12:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL MOCANU SILVIU FLAVIU CĂŞUŢ CRISTIAN Braniscan Ioan SCRIDON DANIEL
11 P. GHIOROC - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2014-10-25 13:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ NICORAŞ VIOLETA ARIANA CĂŞUŢ CRISTIAN Protase Alexa BABĂU ROMULUS
9 VIITORUL ARAD - ATLETICO 2005 Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2014-10-25 07:30:00 CĂŞUŢ CRISTIAN PANA NATANAEL
10 CS VIITORUL SATU NOU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-10-18 13:30:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN MOCANU SILVIU FLAVIU CĂŞUŢ CRISTIAN Ciurescu Victor JUŞCĂ TEODOR
9 AC ŞAGU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2014-10-11 13:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN CĂŞUŢ CRISTIAN Enoiu Traian Vida Marcel
7 GLORIA CTP ARAD - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion TELECOM 2014-10-11 09:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA RAŢA RAUL Tripa Claudiu
9 AS PROGRESUL PECICA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion PECICA 2014-10-04 13:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL MOCANU SILVIU FLAVIU CĂŞUŢ CRISTIAN Braniscan Ioan BERAR DANIEL
6 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-09-21 15:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU CĂŞUŢ CRISTIAN Dumitru Florin SCRIDON DANIEL
4 ACS UTA B.D. II - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion SEGA 2014-09-20 09:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN DOBANDA DINU Forton Nicusor
4 UTA B.D. 2000 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2014-09-22 15:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN NEAGU ALEXANDRU COIS CAROL
5 S. PANCOTA II - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2014-09-14 15:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU CĂŞUŢ CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA Ciurescu Victor Peste Bogdan
3 S. LIPOVA - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2014-09-18 15:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN COJOCARIU DAN CRISTIAN TURGYAN OVIDIU MIHAI Braniscan Ioan
3 ACS UTA B.D. - N. SEBIS Juniori 1 Seria B Stadion SEGA 2014-09-16 14:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN RADU PAUL CIUCA ROBERT Vatran Dorin
1 GLORIA CTP ARAD - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori C Stadion TELECOM 2014-09-16 13:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN DOBANDA DINU BETEA SORINA GEORGIANA
5 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2014-09-06 15:00:00 BOGDAN LOREDAN MOCANU SILVIU FLAVIU CĂŞUŢ CRISTIAN Toderici Mircea BERAR DANIEL
2 S. CHIER - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2014-09-07 15:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN RAŢA RAUL TAMAS EUGEN JIVAN MIHAI
3 AVINTUL TARNOVA - S LIPOVA Cupa Romaniei Stadion Tarnova 2014-09-10 15:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU CĂŞUŢ CRISTIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Enoiu Traian Peste Bogdan
2 S. LIPOVA - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2014-09-11 15:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN RADU PAUL TURGYAN CATALIN Rosu Eugen
3 CS GLOGOVĂŢ 2013 - AS VICTORIA FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2014-08-30 16:00:00 BOGDAN LOREDAN PUICEA CLAUDIU GHE. CĂŞUŢ CRISTIAN Dumitru Florin Coman Ovidiu
1 AS VOINŢA SEMLAC - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion SEMLAC 2014-08-31 16:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN OPITZ ROLAND LADISLAU BETEA SORINA GEORGIANA MÂNDRU ŞTEFAN
1 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PODGORIA ŞIRIA Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2014-09-04 15:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN LOVAS ALEXANDRU DOBANDA DINU Ologeanu Dan
3 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2014-08-23 16:00:00 HERŢEG DORINEL ARSA EMIL CĂŞUŢ CRISTIAN Ologeanu Dan Coman Ovidiu
2 AVINTUL TARNOVA - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2014-08-24 16:00:00 HERŢEG DORINEL CĂŞUŢ CRISTIAN OPITZ ROLAND LADISLAU Dehelean Nicolae Peste Bogdan
2 AS VINGA - CS VOINŢA MAILAT Cupa Romaniei Stadion VINGA 2014-08-20 16:00:00 BOGDAN LOREDAN CĂŞUŢ CRISTIAN MOCANU SILVIU FLAVIU Protase Alexa Marginean Valer
1 CS SPERANŢA TURNU - CS ŞOIMII ŞIMAND Cupa Romaniei Stadion TURNU 2014-08-10 16:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU BONDAR DANIEL CĂŞUŢ CRISTIAN Ciurescu Victor BIRO GABOR
28 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-05-23 16:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL COROBAN CRISTIAN IONEL CĂŞUŢ CRISTIAN Dumitru Florin Vida Marcel
28 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-05-23 14:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN
19 UNIREA SILINDIA - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion SILINDIA 2014-05-24 16:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN DRAIA DARIUS MANG VLAD MIHAI GYENGE IOSIF
24 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2014-05-18 16:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL ANICULĂESEI MIHAI CORNEL CĂŞUŢ CRISTIAN Forton Nicusor Rosu Eugen
26 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - ACS UTA BD Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2014-05-10 16:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL MOCANU SILVIU FLAVIU CĂŞUŢ CRISTIAN Herteg Doru Vida Marcel
26 Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - Jun. ACS UTA BD Jun. liga 4 Stadion PĂULIŞ 2014-05-10 14:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN
25 CS UNIREA SÎNTANA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2014-05-03 16:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN CĂŞUŢ CRISTIAN Tripa Claudiu Mako Andras
25 Jun. CS UNIREA SÎNTANA - Jun. AS AQUA VEST ARAD Jun. liga 4 Stadion SÂNTANA 2014-05-03 14:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN
22 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2014-05-04 16:00:00 OLARIU LAURENŢIU SICLOVAN PAUL ALEX. CĂŞUŢ CRISTIAN Vatran Dorin CIOS DĂNUŢ
21 N. SEBIS II - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2014-04-27 15:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN VASILE IOAN ADRIAN PÂSLARU ANDREI Buda Leontin BABĂU ROMULUS
23 AS VINGA - FC UTA 2000 Categoria Juniori C Stadion VINGA 2014-04-28 15:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN CIUCA ROBERT DRAIA DARIUS
23 V.LUNCA TEUZ CERMEI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion CERMEI 2014-04-18 15:00:00 BOGDAN LOREDAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL CĂŞUŢ CRISTIAN Tripa Claudiu Mako Andras
23 Jun. V. LUNCA TEUZ - Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 Jun. liga 4 Stadion CERMEI 2014-04-18 13:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN
22 CS ŞIRIANA ŞIRIA - UTA B.D. 1999 Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2014-04-22 15:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA RADU PAUL
22 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. CS UNIREA SÎNTANA Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2014-04-11 13:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN LOVAS ALEXANDRU COSTEA ADRIAN GEORGE
22 Jun. AS PROGRESUL PECICA - Jun. ACS UTA BD Jun. liga 4 Stadion PECICA 2014-04-09 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN IOVA CĂTĂLIN IONUT CĂŞUŢ CRISTIAN
19 O. BUJAC - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2014-04-12 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN SICLOVAN PAUL ALEX. CĂŞUŢ CRISTIAN Tiulea Cornel Rosu Eugen
14 V. CHERELUŞ - U. GURAHONT Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2014-04-13 15:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU CĂŞUŢ CRISTIAN SICLOVAN PAUL ALEX. Pirvulescu Dan
21 AS VINGA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion VINGA 2014-04-14 15:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN ROTARIU PATRICK GEORGE SANDU ROLAND
21 UTA B.D. 2000 - V. FELNAC Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2014-04-17 13:00:00 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN CĂŞUŢ CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA
21 UTA B.D. 1999 - CS INEU Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2014-04-17 14:30:00 CĂŞUŢ CRISTIAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA
21 Atletico 2003 - LPS 2003 ARAD Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2014-04-17 12:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN
18 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-04-06 15:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN ALEXA MARIUS ANDREI CĂŞUŢ CRISTIAN Forton Nicusor Coman Ovidiu
20 AS VIITORUL TISA NOUĂ - V. NADLAC Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2014-04-05 15:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN RADU PAUL COSTEA ADRIAN GEORGE
20 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2014-03-29 13:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN ARSA EMIL CĂŞUŢ CRISTIAN Ologeanu Dan Cristian Marginean Valer
20 Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Jun. liga 4 Stadion CH. CRIȘ 2014-03-29 11:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN
17 AVINTUL TARNOVA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2014-03-30 13:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN BERARIU LUCIAN MIHAI NEAGU ALEXANDRU Biro Gabor jr. Gaie Cornel
19 LPS ARAD - FC UTA 99 Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2014-03-31 13:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN COIS PAUL ALEXANDRU BETEA SORINA GEORGIANA
16 AS OLIMPIA BÎRZAVA - S LIPOVA Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2014-03-23 13:00:00 DEAC IONEL ALIN GUDIU IONEL FLORIN CĂŞUŢ CRISTIAN Ologeanu Dan Tarlea Mihai
18 CS UNIREA SÎNTANA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2014-03-15 13:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN CĂŞUŢ CRISTIAN Ologeanu Dan Cristian Vida Marcel
18 Jun. CS UNIREA SÎNTANA - Jun. B. SANICOLAU MIC Jun. liga 4 Stadion SÂNTANA 2014-03-15 11:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN
15 GLORIA CTP ARAD - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion TELECOM 2014-03-17 14:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN CIUCA ROBERT HAIDA VALENTINA
15 CS ŞOIMII PÎNCOTA - UTA B.D. 1999 Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2014-03-19 15:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT COJOCARIU DAN CRISTIAN
14 ATLETICO 2002 ARAD - CS INEU Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2014-03-13 13:30:00 CĂŞUŢ CRISTIAN BALAN BOGDAN CIUCA ROBERT
17 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2013-11-30 12:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN CĂŞUŢ CRISTIAN OPITZ ROLAND LADISLAU Braniscan Ioan BABĂU ROMULUS
17 Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - Jun. AS AQUA VEST ARAD Jun. liga 4 Stadion PĂULIŞ 2013-11-30 10:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN
16 Jun. AS SC UTA - Jun. B. SANICOLAU MIC Jun. liga 4 Stadion SEGA 2013-11-22 12:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA NEAGU ALEXANDRU
15 AS CETATE DEZNA - N. SEBIS Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2013-11-24 12:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN NAGY ZOLTAN CĂŞUŢ CRISTIAN Negru Marin MÂNDRU ŞTEFAN
15 GLORIA CTP ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion TELECOM 2013-11-15 12:00:00 BOGDAN LOREDAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN CĂŞUŢ CRISTIAN Herteg Doru LUCACI ADRIAN
15 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2013-11-15 10:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN HAIDA VALENTINA BALAN BOGDAN
9 ATLETICO 2001 ARAD - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2013-11-19 12:30:00 CĂŞUŢ CRISTIAN BALAN BOGDAN MAGOCS MARIA MONICA
9 ATLETICO 2002 ARAD - AS DOROBANTI Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2013-11-19 13:30:00 BALAN BOGDAN CĂŞUŢ CRISTIAN MAGOCS MARIA MONICA
14 CS VOINŢA MAILAT - AS CS UTA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2013-11-09 12:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN CĂŞUŢ CRISTIAN Herteg Doru LUCACI ADRIAN
14 Jun. CS VOINŢA MAILAT - Jun. AS CS UTA Jun. liga 4 Stadion MAILAT 2013-11-09 10:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN
10 AS HĂLMAGIU - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2013-11-10 12:00:00 DEMETER CLAUDIU IOAN BUDA LEONTIN CĂŞUŢ CRISTIAN Negru Marin
8 FC UTA 99 - S LIPOVA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-11-11 13:30:00 CĂŞUŢ CRISTIAN HAIDA VALENTINA ANDEA ALEXANDRU
12 S. LIPOVA - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion LIPOVA 2013-11-03 12:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN CĂŞUŢ CRISTIAN COJOCARIU DAN CRISTIAN Herteg Doru BIRO GABOR
7 LPS ARAD - AS DOROBANTI Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2013-11-05 13:45:00 WERNITZER ADRIAN PAUL CĂŞUŢ CRISTIAN LOVAS ALEXANDRU
12 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion CERMEI 2013-10-27 13:00:00 DEAC IONEL ALIN VESA PAVEL FLORIN CĂŞUŢ CRISTIAN Jivan Mihai II BERAR DANIEL
12 Jun. V. LUNCA TEUZ - Jun. B. SANICOLAU MIC Jun. liga 4 Stadion CERMEI 2013-10-27 11:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN
10 AVINTUL TARNOVA - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2013-10-20 13:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN CĂŞUŢ CRISTIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT Forton Nicusor Marginean Valer
5 GLORIA CTP ARAD - V. NADLAC Categoria Juniori C Stadion TELECOM 2013-10-21 14:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN CIUCA ROBERT SANDU ROLAND
9 AC ŞAGU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-10-13 13:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN CĂŞUŢ CRISTIAN PÂSLARU ANDREI Braniscan Ioan SCRIDON DANIEL
4 S. LIPOVA - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori C Stadion LIPOVA 2013-10-11 14:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN HAIDA VALENTINA BALAN BOGDAN
4 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion PECICA 2013-10-15 14:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN BULZ STEFAN BALAN BOGDAN
9 GLORIA CTP ARAD - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion TELECOM 2013-10-05 13:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN CĂŞUŢ CRISTIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Herteg Doru VACZI GHEORGHE
8 V. SOCODOR - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2013-10-06 13:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL LAUKO CLAUDIU COSMIN CĂŞUŢ CRISTIAN Dumitru Florin BERAR DANIEL
3 UTA B.D. 2000 - FC UTA 2000 Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2013-10-07 13:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN PANA NATANAEL TAU ALEXANDRU
3 UTA B.D. 1999 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2013-10-07 14:15:00 PANA NATANAEL CĂŞUŢ CRISTIAN TAU ALEXANDRU
8 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2013-09-28 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL BOLCAŞ ALIN CĂLIN CĂŞUŢ CRISTIAN Ologeanu Dan LUCACI ADRIAN
8 Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - Jun. CS VOINŢA MAILAT Jun. liga 4 Stadion PĂULIŞ 2013-09-28 13:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN
7 N. SEBIS - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2013-09-29 15:00:00 HERŢEG DORINEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN CĂŞUŢ CRISTIAN Rusan Dumitru MÂNDRU ŞTEFAN
2 AS VINGA - FC UTA 99 Categoria Juniori C Stadion VINGA 2013-10-03 14:30:00 CĂŞUŢ CRISTIAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL CÎRMACI FILIP SERGIU
2 GLORIA CTP ARAD - FC UTA 2001 Categoria Juniori D Stadion TELECOM 2013-10-01 16:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL CĂŞUŢ CRISTIAN DRÎMBE DENIS ALEX
6 AS OLIMPIA BÎRZAVA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2013-09-22 15:00:00 POPA PAUL CĂŞUŢ CRISTIAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Ciurescu Victor MÂNDRU ŞTEFAN
1 V. FELNAC - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion FELNAC 2013-09-23 15:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN BALAN BOGDAN NEAGU ALEXANDRU
1 LPS ARAD - CS INEU Categoria Juniori C Stadion CSS 2013-09-26 13:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS CĂŞUŢ CRISTIAN DEMETER CLAUDIU IOAN
5 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2013-09-15 15:00:00 DEAC IONEL ALIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN CĂŞUŢ CRISTIAN Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
5 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a StadionCURTICI 2013-09-07 15:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL CĂŞUŢ CRISTIAN Braniscan Ioan JUŞCĂ TEODOR
5 Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 - Jun. AS SEMLECANA SEMLAC Jun. liga 4 StadionCURTICI 2013-09-07 13:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN
4 S. LIPOVA - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion LIPOVA 2013-09-08 15:00:00 TRABALKA KEVIN NICORAŞ VIOLETA ARIANA CĂŞUŢ CRISTIAN Tiulea Cornel VACZI GHEORGHE
4 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2013-08-31 16:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL CĂŞUŢ CRISTIAN OPITZ ROLAND LADISLAU Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
4 Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - Jun.S. SIRIA Jun. liga 4 Stadion CH. CRIȘ 2013-08-31 14:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN
3 CS VOINŢA MAILAT - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion MAILAT 2013-08-24 16:00:00 HERŢEG DORINEL DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN CĂŞUŢ CRISTIAN Dumitru Florin BERAR DANIEL
3 Jun. CS VOINŢA MAILAT - Jun. F.O.SP.GERMAN Jun. liga 4 Stadion MAILAT 2013-08-24 14:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN
2 AS AQUA VEST ARAD - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-08-17 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN CĂŞUŢ CRISTIAN Herteg Doru ŞANDOR IOAN
2 Jun. AS AQUA VEST ARAD - Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Jun. liga 4 Stadion ȘOFRONEA 2013-08-17 14:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN
19 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-08-18 16:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN NICORAŞ VIOLETA ARIANA CĂŞUŢ CRISTIAN Gornic Mircea JIVAN MIHAI
1 Jun. V. TISA NOUA - Jun. GLORIA CTP ARAD Jun. liga 4 Stadion TISA NOUĂ 2013-08-08 16:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN ROTARIU PATRICK GEORGE
1 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS CS UTA Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-08-10 16:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE ARDELEAN PAUL GIORGIAN CĂŞUŢ CRISTIAN Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
1 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. AS CS UTA Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-08-10 14:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN
34 AS UNIREA ŞEITIN - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2013-06-30 16:00:00 TRABALKA KEVIN LAUKO CLAUDIU COSMIN CĂŞUŢ CRISTIAN Axente Mircea Coman Ovidiu
33 CS FRONTIERA PILU - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2013-06-23 16:00:00 HERŢEG DORINEL MADA MADALIN CĂŞUŢ CRISTIAN Buica Dumitru BABĂU ROMULUS
31 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-06-16 16:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL NICORAŞ VIOLETA ARIANA CĂŞUŢ CRISTIAN Manusov Iosif MÂNDRU ŞTEFAN
32 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2013-06-19 16:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN VASILE IOAN ADRIAN CĂŞUŢ CRISTIAN Axente Mircea Pirvulescu Dan
34 SC FC UTA II SA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2013-06-07 16:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN MOCANU SILVIU FLAVIU CĂŞUŢ CRISTIAN Herteg Doru VACZI GHEORGHE
18 AS VOINŢA MUNAR - P. COVĂSÂNȚ Liga a 6 a Seria A Stadion MUNAR 2013-06-09 16:00:00 POPA PAUL CĂŞUŢ CRISTIAN PÂSLARU ANDREI BORA GLIGORE
27 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2013-06-02 16:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL NICORAŞ VIOLETA ARIANA CĂŞUŢ CRISTIAN Dumitru Florin JIVAN MIHAI
28 FC ZIMANDU NOU - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2013-06-05 16:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN BĂLA CASIAN ANDREI CĂŞUŢ CRISTIAN Tripa Claudiu GHERGHEL EMANOIL
26 AS ALUNIŞ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2013-05-26 16:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN CĂŞUŢ CRISTIAN HANYECZ DAN Manusov Iosif ŞCHIOPU PETRE
31 Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 - Jun. GLORIA CTP ARAD Jun. liga 4 StadionCURTICI 2013-05-29 14:00:00 OPITZ ROLAND LADISLAU CĂŞUŢ CRISTIAN BALAN BOGDAN
25 O. BOCSIG - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-05-19 16:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ STANCIU MIHAI VLĂDUŢ CĂŞUŢ CRISTIAN Apatean Adrian Pirvulescu Dan
15 V. NADLAC - P. GHIOROC Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDLAC 2013-05-18 16:00:00 BOGDAN LOREDAN CĂŞUŢ CRISTIAN SUBA ANDREI SEBASTIAN BIZĂU BODNĂRAŞ
24 Av. TARNOVA - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2013-05-12 16:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BUDA LEONTIN CĂŞUŢ CRISTIAN Bondar Mircea JUŞCĂ TEODOR
26 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. SC FC UTA II SA Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2013-05-03 13:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN LUCA ALEXANDRU BETEA SORINA GEORGIANA
23 CS ATLETICO ARAD - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2013-05-04 09:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL CĂŞUŢ CRISTIAN WERNITZER ADRIAN PAUL Dehelean Nicolae VACZI GHEORGHE
19 CS ŞOIMII PÎNCOTA - FC UTA 98 Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-05-07 14:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN RAŢA RAUL TAU ALEXANDRU
22 AS CRIŞUL ALB BUTENI - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-04-28 15:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN BERARIU LUCIAN MIHAI CĂŞUŢ CRISTIAN Apatean Adrian Marginean Valer
18 ATLETICO 98 ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2013-05-02 14:30:00 CĂŞUŢ CRISTIAN SANDU ROLAND MAGOCS MARIA MONICA
21 CS VIITORUL SATU NOU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2013-04-20 15:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ MOCAN CIPRIAN DUMITRU CĂŞUŢ CRISTIAN Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
17 LPS ARAD - ATLETICO 98 ARAD Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2013-04-23 13:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA LAURUC ANDREEA
20 AC ŞAGU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-04-14 15:00:00 DEAC IONEL ALIN PANTEA ANDREI ALEX. CĂŞUŢ CRISTIAN Herteg Doru ŞCHIOPU PETRE
16 ATLETICO 99 ARAD - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2013-04-16 14:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN RAŢA RAUL LAURUC ANDREEA
15 ATLETICO 2001 ARAD - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2013-04-08 15:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN RUS MARIUS EUGEN MAGOCS MARIA MONICA
19 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2013-04-07 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN CRISTEA SILVIU FLORIN CĂŞUŢ CRISTIAN Ciurescu Victor Marginean Valer
15 ATLETICO 2001 ARAD - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2013-04-08 15:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN RUS MARIUS EUGEN MAGOCS MARIA MONICA
19 AS VOINŢA MACEA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2013-03-31 13:00:00 MAKO ANDRAS CĂŞUŢ CRISTIAN MAKO ANDREI SEBASTIAN Ciurescu Victor Tarlea Mihai
14 CS VICTORIA ZĂBRANI - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion ZĂBRANI 2013-04-03 14:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN SUBA ANDREI SEBASTIAN DRÎMBE DENIS ALEX
20 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI Jun. liga 4 Stadion ALUNIŞ 2013-03-27 14:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL SICLOVAN PAUL ALEX. CĂŞUŢ CRISTIAN
18 AS CETATE DEZNA - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2013-03-24 13:00:00 OLARIU LAURENŢIU CĂŞUŢ CRISTIAN COIS PAUL ALEXANDRU Rosca Mircea Gaie Cornel
13 LPS ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2013-03-26 13:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN NICORAŞ VIOLETA ARIANA TRABALKA KEVIN
13 ATLETICO 98 ARAD - ATLETICO 99 ARAD Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2013-03-26 14:00:00 TRABALKA KEVIN NICORAŞ VIOLETA ARIANA CĂŞUŢ CRISTIAN
17 CS FRONTIERA PILU - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2013-03-10 13:00:00 DEAC IONEL ALIN CĂŞUŢ CRISTIAN ROTARIU PATRICK GEORGE Manusov Iosif Miron Marian
11 Atletico 2003 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2013-03-14 14:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN
16 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2012-12-02 11:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL SERAN IOANA LOREDANA CĂŞUŢ CRISTIAN Forton Nicusor MÂNDRU ŞTEFAN
15 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2012-11-25 12:00:00 BOGDAN LOREDAN COVACI IOAN FLORIN CĂŞUŢ CRISTIAN Negru Marin CIOS DĂNUŢ
16 Jun. V. TISA NOUA - Jun. B. SANICOLAU MIC Jun. liga 4 Stadion SUBCETATE ARAD 2012-11-17 09:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN CÎRMACI FILIP SERGIU COIS PAUL ALEXANDRU
14 CS FRONTIERA PILU - CRISUL CH. CRIS II Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2012-11-18 11:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU MOCAN CIPRIAN DUMITRU CĂŞUŢ CRISTIAN Petrisor Gheorghe BIZĂU BODNĂRAŞ
13 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2012-11-11 11:00:00 OLARIU LAURENŢIU NICORAŞ VIOLETA ARIANA CĂŞUŢ CRISTIAN Mihuța Petru JIVAN MIHAI
14 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2012-11-03 10:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL CĂŞUŢ CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA
12 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2012-11-04 11:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN KALO GABRIEL SABIN CĂŞUŢ CRISTIAN Manusov Iosif ŞCHIOPU PETRE
11 FC ZIMANDU NOU - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2012-10-28 12:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN BULZ STEFAN CĂŞUŢ CRISTIAN Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
10 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2012-10-21 12:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN RIŢA FLAVIUS IONEL CĂŞUŢ CRISTIAN Petrisor Gheorghe LUCACI ADRIAN
9 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - FC SÎNLEANI Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2012-10-14 12:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN DUMITRU FLAVIA DANIELA CĂŞUŢ CRISTIAN Vatran Dorin SCRIDON DANIEL
8 CRISUL CH CRIS II - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga a 5 a Seria B Stadion NĂDAB 2012-10-07 12:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL CĂŞUŢ CRISTIAN RAŢA RAUL Manusov Iosif Pirvulescu Dan
3 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion VLADIMIRESCU 2012-10-06 07:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN
7 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2012-09-30 14:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN CĂŞUŢ CRISTIAN Toderici Mircea BABĂU ROMULUS
6 V. SOCODOR - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2012-09-23 14:00:00 VASILE IOAN ADRIAN KOCSIS EDUARD CĂŞUŢ CRISTIAN Petrisor Gheorghe GYENGE IOSIF
7 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. CS UNIREA SÎNTANA Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-09-15 06:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN OPITZ ROLAND LADISLAU BETEA SORINA GEORGIANA
5 AS VOINŢA MACEA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2012-09-16 14:00:00 ARSA EMIL RAD ADRIAN SORIN CĂŞUŢ CRISTIAN Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
4 CS VIITORUL SATU NOU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2012-09-09 14:00:00 BOGDAN LOREDAN CĂŞUŢ CRISTIAN GHEORGHE VALENTIN Vatran Dorin Miron Marian
1 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - M. USUSĂU Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2012-08-19 15:00:00 HERŢEG DORINEL MOCAN CIPRIAN DUMITRU CĂŞUŢ CRISTIAN Axente Mircea CIOS DĂNUŢ
3 Jun. V. TISA NOUA - Jun. CS ŞOIMII TAUŢ Jun. liga 4 Stadion TISA NOUĂ 2012-08-22 13:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN COIS PAUL ALEXANDRU ROTARIU PATRICK GEORGE
1 Jun. AS AQUA VEST ARAD - Jun. AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion ȘOFRONEA 2012-08-11 13:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN NICORAŞ VIOLETA ARIANA SICLOVAN PAUL ALEX.
1 Av. TARNOVA - CS FRONTIERA PILU Cupa Romaniei Stadion TÂRNOVA 2012-08-12 15:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL CĂŞUŢ CRISTIAN MADA MADALIN (BH) Dehelean Nicolae PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 33 AS ALUNIŞ - M. USUSĂU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2012-06-24 15:00:00 Coroban Cristian Ionel Aniculăesei Mihai Cornel Casut Cristian Enoiu Traian Rosu Eugen
ETAPA 31 AS PRO GURBA - V. ALMAŞ Liga a 5 a Seria B Stadion GURBA 2012-06-09 15:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Maghiar Petre Casut Cristian Manusov Iosif GYENGE IOSIF
ETAPA 29 AC ŞAGU - M. USUSĂU Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2012-05-27 15:00:00 Palcu Gheorghe Marius Casut Cristian Tomuta Sebastian Enoiu Traian PINTEA MIHAI
ETAPA 16 O. BOCSIG - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion BOCSIG 2012-05-20 15:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Casut Cristian Dan Mihai BORA GLIGORE
RESTANTA Atletico 97 Arad - FC UTA 98 Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2012-05-19 06:30:00 Aniculăesei Mihai Cornel Casut Cristian Iova Catalin
ETAPA 15 S. CHIER - O. BOCSIG Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2012-05-13 15:00:00 Trif Cristian Alin Casut Cristian Drimbe Denis RACHINOIU VIOREL
ETAPA 15 Atletico 97 Arad - CSS AVRAM IANCU Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2012-05-08 13:30:00 Casut Cristian Subotnicu Daniel Betea Sorina
ETAPA 15 LPS ARAD - ATLETICO 2000 ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2012-04-26 12:00:00 Casut Cristian Szasz Brighitta Rata Raul
ETAPA 23 AS CETATE DEZNA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2012-04-14 12:00:00 Jurca Tudor Naghi Remus Ionuţ Casut Cristian Manusov Iosif BOGDAN IOAN
ETAPA 14 S. LIPOVA - P. PECICA Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2012-04-19 13:00:00 Badica Flavius Casut Cristian Levai Andrei
ETAPA 13 ATLETICO 2000 - P. PECICA Categoria Juniori D Stadion SEGA 2012-04-10 13:30:00 Ilea Alexandru Casut Cristian Ban Claudiu
ETAPA 11 CSS A. IANCU - FC UTA 98 Categoria Juniori C ICRTI 2012-03-26 14:00:00 Aniculăesei Mihai Cornel Dobre Cristian Casut Cristian
ETAPA 13 ATLETICO 2000 - VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori D Stadion SEGA 2012-03-29 14:30:00 Wernitzer Adrian Tomuta Sebastian Casut Cristian
ETAPA 10 ATLETICO 99 ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2012-03-22 14:00:00 Jurca Tudor Stanciu Mihai Vlăduţ Casut Cristian
ETAPA 11 P. PECICA - GLORIA ARAD Categoria Juniori D Stadion PECICA 2011-11-24 12:00:00 Cojocariu Sebastian Sandu Adrian Casut Cristian
ETAPA 10 GLORIA ARAD - FC UTA 2000 Categoria Juniori D Stadion SEGA 2011-11-17 12:00:00 Wernitzer Adrian Casut Cristian Trip Cristian
ETAPA 8 FC UTA 2001 - N. SEBIS Categoria Juniori E Stadion SEGA 2011-11-05 07:00:00 Casut Cristian
ETAPA 8 GLORIA ARAD - FC UTA 2002 Categoria Juniori E Stadion SEGA 2011-11-05 06:00:00 Casut Cristian
ETAPA 5 S. LIPOVA - P. PECICA Categoria COPII Stadion LIPOVA 2011-10-31 12:00:00 Jurca Tudor Casut Cristian Popan Bogdan
RESTANTA CS VLADIMIRESCU 2003 - GLORIA ARAD Categoria Juniori C Stadion VLADIMIRESCU 2011-10-28 13:00:00 Badica Flavius Casut Cristian Cirmaci Filip
ETAPA 9 AS MĂNĂȘTUR - V. FELNAC Liga a 6 a Seria A Stadion MĂNĂȘTUR 2011-10-23 12:00:00 Bora Alin Eugen Ilea Alexandru Casut Cristian BABĂU ROMULUS
ETAPA 8 CS VLADIMIRESCU 2003 - GLORIA ARAD Categoria Juniori C Stadion VLADIMIRESCU 2011-10-22 08:00:00 Badica Flavius Casut Cristian Cirmaci Filip
ETAPA 8 ATLETICO 98 ARAD - FC UTA 98 Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2011-10-25 13:30:00 Aniculăesei Mihai Cornel Gurban Fabian Casut Cristian
ETAPA 8 O. BOCSIG - V. ALMAS II Liga a 6 a Seria B Stadion BOCSIG 2011-10-16 12:00:00 Puicea Claudiu Gheorghe Casut Cristian Popan Bogdan MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 6 ATLETICO 2002 ARAD - AC ŞAGU Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2011-10-20 13:30:00 Drimbe Denis Casut Cristian Popan Bogdan
ETAPA 11 AS VOINŢA MACEA - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2011-10-09 12:00:00 Ardelean Mircea Florin Dreghici Flavius Cristian Casut Cristian Toderici Mircea Molnar Alexandru
ETAPA 6 S. LIVADA - CSS AVRAM IANCU Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 2011-10-10 14:00:00 Cojocariu Sebastian Cirmaci Filip Casut Cristian
ETAPA 5 CS VLADIMIRESCU 2003 - S LIPOVA Categoria Juniori D Stadion VLADIMIRESCU 2011-10-13 13:00:00 Sechereş Sergiu Paul Gurban Fabian Casut Cristian
ETAPA 5 V. NADLAC II - O. BUJAC Liga Promotie A Stadion NADLAC 2011-10-01 08:00:00 Cristea Silviu Florin Kalo Gabriel Sabin Casut Cristian BOGDAN IOAN
ETAPA 2 AS STEAUA GRĂNICERI - CS INEU Categoria COPII Stadion GRĂNICERI 2011-10-05 13:00:00 Junger Andreeas Thomas Casut Cristian Wernitzer Adrian
ETAPA 4 P. COVĂSÂNȚ - V. FELNAC Liga Promotie A Stadion COVĂSÂNȚ 2011-09-25 14:00:00 Puicea Claudiu Gheorghe Casut Cristian Wernitzer Adrian Rosu Eugen
ETAPA 4 S. LIVADA - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 2011-09-26 14:00:00 Junger Andreeas Thomas Gurban Fabian Casut Cristian
ETAPA 1 ATLETICO ARAD - AS STEAUA GRĂNICERI Juniori Stadion ATLETICO ARAD 2011-09-28 12:30:00 Dreghici Flavius Cristian Casut Cristian Beschiu Dumitru
ETAPA 3 CRISUL CH CRIS II - N.SINTEA MARE Liga Promotie B Stadion NĂDAB 2011-09-18 14:00:00 Daşcău Ovidiu Claudiu Drimbe Denis Casut Cristian LEAC IOAN
ETAPA 3 GLORIA ARAD - S. Livada Categoria Juniori C Stadion SEGA 2011-09-19 14:00:00 Sechereş Sergiu Paul Iova Catalin Casut Cristian
ETAPA 3 V.CAPORAL ALEXA - S. CHIER Liga Promotie B Stadion CAPORAL ALEXA 2011-09-11 14:00:00 Pantea Sebastian Casut Cristian Dobre Cristian GYENGE IOSIF
ETAPA 2 GLORIA ARAD - ATLETICO 97 ARAD Categoria Juniori C Stadion SEGA 2011-09-13 14:00:00 Nicoraș I. Dumbrava Lucian Casut Cristian
ETAPA 1 V. SOCODOR - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion GRĂNICERI 2011-08-13 15:00:00 Bîtea Radu Bogdan Casut Cristian Iova Catalin Dehelean Nicolae PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 33 CS RECOLTA APATEU - CS MONEASA Liga Onoare B Stadion BERECHIU 2011-06-26 15:00:00 Riţa Flavius Cojocariu Sebastian Casut Cristian Tiulea Cornel LUCACI ADRIAN
ETAPA 34 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2011-06-29 15:00:00 Coroban Cristian Ionel Hărduţ Gabriel Dumitru Casut Cristian Tiulea Cornel PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 25 M. USUSĂU - V. NADLAC Liga Promotie A Stadion USUSĂU 2011-06-19 15:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Mititel Emanuela Casut Cristian LEAC IOAN
ETAPA 21 S. CHIER - O. BOCSIG Liga Promotie B Stadion CHIER 2011-06-12 15:00:00 Bogdan Loredan Tomuta Sebastian Casut Cristian Buica Dumitru
ETAPA 23 AS MĂNĂȘTUR - V. PEREGU MARE Liga Promotie A Stadion MĂNĂȘTUR 2011-06-05 15:00:00 Vasi Alexandru Iulian Berar Marius Florin Casut Cristian GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 21 GLORIA ARAD - P. PECICA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2011-05-19 15:30:00 Daşcău Ovidiu Claudiu Savan Gavril Casut Cristian
ETAPA 17 ACU 96 ARAD - FC UTA 97 Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2011-04-19 15:00:00 Mariş Sorin Stanciu Mihai Vlăduţ Casut Cristian
ETAPA 16 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion ZĂDĂRENI 2011-04-04 14:00:00 Dreghici Flavius Cristian Kope Attila Norbert Casut Cristian
Inregistrari in baza de date: 317

ajf_arad