• COJOCARIU Dan Cristian
  • Data nasterii: 1987-12-07
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 179 (cm)
  • Arbitru din anul: 2012
  • Categoria: II
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza:
  • Ocupatia actuala:
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
20 CS ATLETICO ARAD - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-05-13 08:00:00 SALADEA Sorin COJOCARIU Dan Cristian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu BIRO Gabor
19 CS VICTORIA NĂDLAC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion NADLAC 2017-05-06 15:00:00 SANDU Roland COJOCARIU Dan Cristian CRUDU Alexandru HERȚEG Doru
15 FC ZIMANDU NOU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2017-04-30 14:00:00 ARDELEAN Mircea Florin COJOCARIU Dan Cristian CRUDU Alexandru COMAN Ovidiu
17 AS AQUA VEST ARAD - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2017-04-22 14:00:00 COROBAN Cristian Ionel BETEA Sorina Georgiana COJOCARIU Dan Cristian HERȚEG Doru
15 AS SEMLECANA SEMLAC - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2017-04-01 14:00:00 MATEUȚ Cãlin COJOCARIU Dan Cristian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu VĂTRAN Dorin
13 AS UNIREA ŞEITIN - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-11-20 11:00:00 BÎTEA Radu Bogdan CÎRMACI Filip Sergiu COJOCARIU Dan Cristian MIHUŢA Petre
12 AS ALUNIŞ - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-11-13 11:00:00 VASI Alexandru Iulian COJOCARIU Dan Cristian NEAGU Flavius ENOIU Traian
10 AS CETATE DEZNA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-10-30 12:00:00 BOGDAN Loredan COJOCARIU Dan Cristian PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru BUDA Leontin
9 CS BELIU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2016-10-23 12:00:00 RIȚA Flavius Ionel COJOCARIU Dan Cristian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu JUȘCÃ Teodor
7 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2016-10-22 12:00:00 GHEORGHE Valentin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu COJOCARIU Dan Cristian TIULEA Cornel
8 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-10-16 12:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian COJOCARIU Dan Cristian PÃTROI Ciprian HERȚEG Doru
6 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2016-10-02 12:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile COJOCARIU Dan Cristian DOBÂNDĂ Dinu VĂTRAN Dorin
4 CS VIITORUL SATU NOU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2016-09-17 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian COJOCARIU Dan Cristian VESA Pavel Florin TIULEA Cornel
3 AS OLIMPIA BÎRZAVA - C.S. ATHLETICO VINGA Liga a 5 a Seria B Stadion BÂRZAVA 2016-09-11 14:00:00 MATEUȚ Cãlin COJOCARIU Dan Cristian CRUDU Alexandru BORA Gligore
1 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2016-09-10 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel COJOCARIU Dan Cristian HERȚEG Doru
26 AS VOINŢA MUNAR - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-06-19 15:00:00 GHEORGHE Valentin COJOCARIU Dan Cristian CRUDU Alexandru GYENGYE Iosif
5 AS VOINŢA MACEA - CS GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2016-06-12 15:00:00 MATEUȚ Cãlin ANDEA Alexandru COJOCARIU Dan Cristian MANUȘOV Iosif
22 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-05-22 15:00:00 GORNIC Alexandru Dan COIȘ Carol COJOCARIU Dan Cristian VIDA Constantin
21 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS DOROBANŢI Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-05-15 08:00:00 TRIF Cristian Alin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu COJOCARIU Dan Cristian HERȚEG Doru
20 FC ZIMANDU NOU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2016-05-08 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel MIHOC Alina COJOCARIU Dan Cristian BONDAR Mircea Constantin
19 AS SEMLECANA SEMLAC - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2016-04-24 14:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile COIȘ Carol COJOCARIU Dan Cristian TODERICI Mircea
18 CS OLIMPIA BOCSIG - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2016-04-17 14:00:00 OLARIU Laurențiu COJOCARIU Dan Cristian BURCA Sergiu Lucian PÃCURAR Augustin
17 AS ALUNIŞ - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-04-10 14:00:00 CRISTEA Emil Ioan COJOCARIU Dan Cristian COIȘ Carol CIURESCU Victor
16 CS VULTURII SOCODOR - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2016-04-03 15:00:00 RIȚA Flavius Ionel COJOCARIU Dan Cristian HANYECZ Dan GORNIC Mircea
14 AS UNIREA ŞEITIN - AS DOROBANŢI Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-03-20 13:00:00 OLARIU Laurențiu CÎRMACI Filip Sergiu COJOCARIU Dan Cristian HERȚEG Doru
11 S. CHIER - ACS SIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2015-11-22 12:00:00 DEAC Ionel Alin COJOCARIU Dan Cristian CRUDU Alexandru RUSAN Dumitru
10 S. LIVADA - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion LIVADA 2015-11-15 12:00:00 RIȚA Flavius Ionel COJOCARIU Dan Cristian RANCEA Alexandru MÂNDRU Ștefan
9 VIITORUL 2 ARAD - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion SEMLAC 2015-11-09 14:00:00 DREGHICI Flavius Cristian CRUDU Alexandru COJOCARIU Dan Cristian
10 AS STEAUA GRĂNICERI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2015-11-01 12:00:00 IACOB Nicolae Liviu COJOCARIU Dan Cristian BURCA Sergiu Lucian VĂTRAN Dorin
8 AS VOINŢA MUNAR - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-10-18 13:00:00 TRIF Cristian Alin LOVAS Alexandru COJOCARIU Dan Cristian TĂNĂSESCU Romulus Cristian
6 S. LIPOVA - FC ANDROMEDA Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2015-10-21 14:00:00 COJOCARIU Dan Cristian NEAGU Alexandru
6 AS PRO GURBA - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2015-10-04 13:00:00 ARSA Emil COJOCARIU Dan Cristian MONA Sergiu Laurențiu GYENGYE Iosif
3 N.SINTEA MARE - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-09-27 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel COJOCARIU Dan Cristian CRUDU Alexandru FORTON Nicușor
3 S. LIVADA - GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNLEANI 2015-09-20 15:00:00 JURCĂ Tudor Florin COJOCARIU Dan Cristian RANCEA Alexandru COMAN Ovidiu
4 AS SEMLECANA SEMLAC - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria B Stadion SEMLAC 2015-09-24 15:00:00 PANĂ Natanael COJOCARIU Dan Cristian COIȘ Carol BUDA Leontin
2 AS VOINŢA MACEA - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2015-09-13 15:00:00 CRISTEA Emil Ioan COJOCARIU Dan Cristian RANCEA Alexandru PETRIȘOR Gheorghe
2 AS SEMLECANA SEMLAC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-09-06 15:00:00 BURZA Cristian Mirel BONDAR Daniel COJOCARIU Dan Cristian BUDA Leontin
24 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2015-05-17 16:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN COJOCARIU DAN CRISTIAN SALADEA SORIN Dehelean Nicolae DOMIDE FLAVIUS
15 V. SEMLAC - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-05-10 16:00:00 DRECIN BOGDAN HAIDA VALENTINA COJOCARIU DAN CRISTIAN Lovas Iosif
14 CS BELIU - PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2015-05-03 16:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL COJOCARIU DAN CRISTIAN SILAGHI ROBERT Ciurescu Victor
20 CS INEU - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion INEU 2015-05-04 16:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN TAMAS EUGEN MORAR DANIEL
13 CRISUL CH CRIS II - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-04-26 15:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN COJOCARIU DAN CRISTIAN TOMUT CRISTIAN BORA GLIGORE
11 CS INEU II - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion INEU 2015-04-05 15:00:00 PUICEA CLAUDIU GHE. COJOCARIU DAN CRISTIAN SUSCA NICOLETA Dehelean Nicolae
17 AS UNIREA ŞEITIN - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2015-03-29 13:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN COJOCARIU DAN CRISTIAN PÂSLARU ANDREI Gornic Mircea Peste Bogdan
15 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2015-03-16 14:00:00 SANDU ROLAND COJOCARIU DAN CRISTIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ
10 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2014-10-19 13:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN ANDEA ALEXANDRU COJOCARIU DAN CRISTIAN Mihuța Petru Miron Marian
9 CS ŞOIMII ŞIMAND - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2014-10-12 13:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN COJOCARIU DAN CRISTIAN MATEUT CALIN Gornic Mircea Coman Ovidiu
7 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2014-10-11 09:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN LOVAS ALEXANDRU TAKATS CRISTIAN FLAVIUS JIVAN MIHAI
8 GLOGOVAT 2013 - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2014-10-04 13:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN ANDEA ALEXANDRU COJOCARIU DAN CRISTIAN Vatran Dorin BABĂU ROMULUS
6 ATLETICO 2004 - LPS ARAD Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-10-03 15:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN DOBANDA DINU
7 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2014-09-28 15:00:00 DEAC IONEL ALIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ COJOCARIU DAN CRISTIAN Bondar Mircea Marginean Valer
5 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS INEU Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2014-09-29 15:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN ANDEA ALEXANDRU TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
3 VIITORUL 4 ARAD - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori F Stadion ICRTI 2014-09-26 15:30:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN
6 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2014-09-21 15:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU COJOCARIU DAN CRISTIAN RADU PAUL Rusan Dumitru PĂCURAR AUGUSTIN
4 AS PROGRESUL PECICA - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion PECICA 2014-09-25 15:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN ROTARIU PATRICK GEORGE TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
5 FC ZIMANDU NOU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2014-09-14 15:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ COJOCARIU DAN CRISTIAN HANYECZ DAN Herteg Doru BABĂU ROMULUS
3 S. LIPOVA - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2014-09-18 15:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN COJOCARIU DAN CRISTIAN TURGYAN OVIDIU MIHAI Braniscan Ioan
1 CS RECOLTA APATEU - S.PANCOTA II Cupa Romaniei Stadion APATEU 2014-08-09 15:00:00 BOGDAN LOREDAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN COJOCARIU DAN CRISTIAN Tiulea Cornel HAMZA IOAN
28 CS DACIA BELIU - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2014-06-14 16:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL COSTEA ADRIAN GEORGE COJOCARIU DAN CRISTIAN Apatean Adrian MÂNDRU ŞTEFAN
26 V. FELNAC - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2014-06-01 16:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL COSTEA ADRIAN GEORGE COJOCARIU DAN CRISTIAN Herteg Doru Coman Ovidiu
25 AS STEAUA GRĂNICERI - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2014-05-24 16:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ PĂTROI CIPRIAN COJOCARIU DAN CRISTIAN Jivan Mihai II Tarlea Mihai
24 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-05-18 16:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN GUDIU IONEL FLORIN COJOCARIU DAN CRISTIAN Gornic Mircea VACZI GHEORGHE
23 AS VOINŢA MACEA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2014-05-11 16:00:00 COVACI IOAN FLORIN PĂTROI CIPRIAN COJOCARIU DAN CRISTIAN Jivan Mihai II Gradinaru Decebal Codru
25 AS VINGA - CS INEU Categoria Juniori C Stadion VINGA 2014-05-12 15:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN NEAGU ALEXANDRU TURGYAN CATALIN
25 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-05-07 16:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA POPAN BOGDAN ALEX.
16 V. SEMLAC - P. COVĂSÂNȚ Liga a 6 a Seria A Stadion SEMLAC 2014-05-04 16:00:00 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL COJOCARIU DAN CRISTIAN POPAN BOGDAN ALEX. Maghiar Petre
20 AS OLIMPIA BÎRZAVA - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2014-04-19 09:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN HANYECZ DAN COJOCARIU DAN CRISTIAN Axente Mircea SFĂT GHEORGHE
21 AS VINGA - S LIPOVA Categoria Juniori C Stadion VINGA 2014-04-17 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN PAL EDUARD DAVID COJOCARIU DAN CRISTIAN
21 AS VIITORUL TISA NOUĂ - ATLETICO 2002 ARAD Categoria Juniori D Stadion TISA NOUĂ 2014-04-15 15:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN SUBA ANDREI SEBASTIAN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
18 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2014-04-06 15:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL NAGHI REMUS IONUŢ COJOCARIU DAN CRISTIAN Dehelean Nicolae JUŞCĂ TEODOR
20 FC UTA 99 - CS INEU Categoria Juniori C Stadion SEGA 2014-04-07 15:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU COJOCARIU DAN CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA
17 CS FRONTIERA PILU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-03-30 13:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU COJOCARIU DAN CRISTIAN Buda Leontin ŞCHIOPU PETRE
15 CS ŞOIMII PÎNCOTA - UTA B.D. 1999 Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2014-03-19 15:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT COJOCARIU DAN CRISTIAN
15 S. LIPOVA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion LIPOVA 2014-03-17 14:30:00 Andea Alexandru COJOCARIU DAN CRISTIAN MARIŞ BOGDAN VLAD
17 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun.S. SIRIA Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-11-30 10:00:00 HAIDA VALENTINA PÂSLARU ANDREI COJOCARIU DAN CRISTIAN
15 AS UNIREA ŞEITIN - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2013-11-24 12:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ COJOCARIU DAN CRISTIAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Dehelean Nicolae GYENGE IOSIF
12 AS VINGA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion VINGA 2013-11-25 13:30:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN MAGOCS MONICA HAIDA VALENTINA
12 LPS 2003 ARAD - ATLETICO 2004 Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2013-11-22 14:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN
14 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2013-11-17 12:00:00 COVACI IOAN FLORIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ COJOCARIU DAN CRISTIAN Bondar Mircea Miron Marian
9 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2013-11-18 13:30:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN LUCA ALEXANDRU NEAGU ALEXANDRU
9 S. LIPOVA - UTA B.D. 1999 Categoria Juniori C Stadion LIPOVA 2013-11-21 13:30:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN CIUCA ROBERT MAGOCS MARIA MONICA
13 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-11-10 12:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU COJOCARIU DAN CRISTIAN Enoiu Traian MÂNDRU ŞTEFAN
8 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS INEU Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2013-11-11 13:30:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN COIS PAUL ALEXANDRU PAL EDUARD DAVID
8 AS DOROBANTI - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion Dorobanti 2013-11-09 11:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN RADU PAUL RAŢA RAUL
12 S. LIPOVA - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion LIPOVA 2013-11-03 12:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN CĂŞUŢ CRISTIAN COJOCARIU DAN CRISTIAN Herteg Doru BIRO GABOR
7 S. LIPOVA - V. NADLAC Categoria Juniori C Stadio Lipova 2013-11-04 13:30:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN PANA NATANAEL MOTIU ROBERT ANDREI
6 AS VINGA - V. NADLAC Categoria Juniori C Stadion VINGA 2013-10-28 14:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN PAIUSAN MIRCEA NEAGU ALEXANDRU
6 AS DOROBANTI - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion Dorobanti 2013-10-29 14:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN ANDEA ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU
5 AS VIITORUL TISA NOUĂ - FC UTA 2000 Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2013-10-21 14:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN MAGOCS MONICA LUCA ALEXANDRU
5 V. FELNAC - UTA B.D. 2000 Categoria Juniori C Stadion FELNAC 2013-10-24 14:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA SUBA ANDREI SEBASTIAN
9 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2013-10-13 13:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL COJOCARIU DAN CRISTIAN NEAGU ALEXANDRU Tiulea Cornel Rosu Eugen
4 FC UTA 99 - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-10-14 13:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA SUBA ANDREI SEBASTIAN
4 CS ŞIRIANA ŞIRIA - UTA B.D. 2000 Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2013-10-17 14:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN COIS PAUL ALEXANDRU BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
4 FC UTA 2001 - ATLETICO 2002 ARAD Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2013-10-12 08:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN PAIUSAN MIRCEA LUCA ALEXANDRU
9 Jun. AS SC UTA - Jun. CS ŞOIMII TAUŢ Jun. liga 4 Stadion SEGA 2013-10-04 14:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN SANDU ROLAND MAGOCS MARIA MONICA
8 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2013-10-06 13:00:00 COVACI IOAN FLORIN JUNGER ANDREAS THOMAS COJOCARIU DAN CRISTIAN Rusan Dumitru BORA GLIGORE
3 AS VICTORIA PRO NĂDLAC - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion NĂDLAC 2013-10-10 14:30:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN COIS PAUL ALEXANDRU CIUCA ROBERT
7 AS STEAUA GRĂNICERI - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2013-09-29 15:00:00 DEAC IONEL ALIN HANYECZ DAN COJOCARIU DAN CRISTIAN Gornic Mircea Miron Marian
2 GLORIA CTP ARAD - UTA B.D. 1999 Categoria Juniori C Stadion TELECOM 2013-10-03 14:30:00 HERŢEG DORINEL COJOCARIU DAN CRISTIAN MATEUT CALIN
3 L. TEUZ II - P. GHIOROC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2013-09-21 15:00:00 MAKO ANDRAS HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU COJOCARIU DAN CRISTIAN Enoiu Traian
3 UNIREA SILINDIA - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion SILINDIA 2013-09-22 15:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL COSTEA ADRIAN GEORGE COJOCARIU DAN CRISTIAN Rosu Eugen
1 FC UTA 99 - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-09-23 13:45:00 COSTEA ADRIAN GEORGE COJOCARIU DAN CRISTIAN CÎRMACI FILIP SERGIU
1 AS VIITORUL TISA NOUĂ - FC UTA 2001 Categoria Juniori D Stadion TISA NOUĂ 2013-09-24 16:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN MAGOCS MONICA COSTEA ADRIAN GEORGE
1 AS PROGRESUL PECICA - AS VINGA Categoria Juniori D Stadion PECICA 2013-09-27 15:00:00 BULZ STEFAN COJOCARIU DAN CRISTIAN PAL EDUARD DAVID ANULAT ANULAT
32 CS FRONTIERA PILU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2013-06-19 16:00:00 DEMETER CLAUDIU IOAN BULZ STEFAN COJOCARIU DAN CRISTIAN Negru Marin ŞCHIOPU PETRE
18 N. SEBIS - U. SILINDIA Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2013-06-09 16:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL SZASZ BRIGITTA COJOCARIU DAN CRISTIAN Rusan Dumitru
15 V. FELNAC - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion FELNAC 2013-05-19 16:00:00 POPA PAUL COJOCARIU DAN CRISTIAN RAŢA RAUL ŞCHIOPU PETRE
14 U.GURAHONT - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion GURAHONT 2013-05-12 16:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL COJOCARIU DAN CRISTIAN MANG VLAD MIHAI Negru Marin
13 S. LIPOVA - U. SILINDIA Liga a 6 a Seria B Stadio Lipova 2013-04-28 15:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL COJOCARIU DAN CRISTIAN MOTIU ROBERT ANDREI Dehelean Nicolae
18 S. LIPOVA - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2013-04-30 14:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN MOTIU ROBERT ANDREI BETEA SORINA GEORGIANA
12 P. COVĂSÂNȚ - V. FELNAC Liga a 6 a Seria A Stadion COVĂSÂNȚ 2013-04-21 15:00:00 COVACI IOAN FLORIN COJOCARIU DAN CRISTIAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA GHERGHEL EMANOIL
17 ATLETICO 99 ARAD - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2013-04-25 15:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN PANA NATANAEL MAGOCS MARIA MONICA
11 V.MUNAR - AS MĂNĂȘTUR Liga a 6 a Seria A Stadion MUNAR 2013-04-14 15:00:00 BORA ALIN EUGEN COJOCARIU DAN CRISTIAN MOTIU ROBERT ANDREI Gornic Mircea
10 S. CHIER - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2013-04-07 15:00:00 COVACI IOAN FLORIN COJOCARIU DAN CRISTIAN MANG VLAD MIHAI BORA GLIGORE
15 N. SEBIS - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2013-04-09 14:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN BERARIU LUCIAN MIHAI CRISTEA DANIEL PAUL
16 O. BOCSIG - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2012-12-02 11:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL BESCHIU CRĂCIUN DUMITRU COJOCARIU DAN CRISTIAN Rusan Dumitru PĂCURAR AUGUSTIN
14 CS RECOLTA APATEU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-11-18 11:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL COVACI IOAN FLORIN COJOCARIU DAN CRISTIAN Vatran Dorin BORA GLIGORE
9 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2012-11-19 13:00:00 TRABALKA KEVIN COJOCARIU DAN CRISTIAN LUCA ALEXANDRU
9 CS INEU - ATLETICO 2000 ARAD Categoria Juniori D Stadion INEU 2012-11-21 13:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN SERAN IOANA LOREDANA MANG VLAD MIHAI
9 V. PEREGU MARE - AS MĂNĂȘTUR Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2012-11-11 11:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ COJOCARIU DAN CRISTIAN RAŢA RAUL Axente Mircea
8 FC UTA 2000 - FC UTA 2001 Categoria Juniori D Stadion SEGA 2012-11-12 12:00:00 DRÎMBE DENIS ALEX COJOCARIU DAN CRISTIAN BESESEK RICHARD
7 LPS ARAD - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2012-11-05 13:00:00 GOIA STEFAN FLORIN COJOCARIU DAN CRISTIAN KOVACS OLIVER
7 ATLETICO 98 ARAD - FC UTA 98 Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2012-11-08 12:45:00 JURCĂ TUDOR FLORIN COIS PAUL ALEXANDRU COJOCARIU DAN CRISTIAN
13 Jun. CS INEU - Jun. GLORIA CTP ARAD Jun. liga 4 Stadion INEU 2012-10-27 10:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL COJOCARIU DAN CRISTIAN BUCSĂ PATRICK ILIE
11 CS MONEASA - CRISUL CH. CRIS II Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2012-10-28 12:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN GUDIU IONEL FLORIN COJOCARIU DAN CRISTIAN Petrisor Gheorghe LEAC IOAN
6 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion PECICA 2012-10-29 13:00:00 OPITZ ROLAND LADISLAU COJOCARIU DAN CRISTIAN COIS PAUL ALEXANDRU
6 N. SEBIS - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2012-10-30 13:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN
7 V. PEREGU MARE - AS MĂNĂȘTUR Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2012-10-21 12:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ COJOCARIU DAN CRISTIAN RAŢA RAUL Axente Mircea Amanat
5 CS ŞOIMII PÎNCOTA - FC UTA 2001 Categoria Juniori D Stadion PÂNCOTA 2012-10-23 12:30:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ COJOCARIU DAN CRISTIAN MITITEL EMANUELA ALINA
6 V.MUNAR - R. HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion MUNAR 2012-10-14 12:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL PAL EDUARD DAVID COJOCARIU DAN CRISTIAN Ologeanu Dan
4 FC UTA 2000 - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion SEGA 2012-10-16 13:30:00 POPA PAUL COJOCARIU DAN CRISTIAN NEAGU ALEXANDRU
5 V.CAPORAL ALEXA - U. SILINDIA Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2012-10-07 12:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN KOVACS OLIVER COJOCARIU DAN CRISTIAN BORA GLIGORE
3 CS VLADIMIRESCU 2003 - FC UTA 2001 Categoria Juniori D Stadion VLADIMIRESCU 2012-10-09 13:00:00 DRÎMBE DENIS ALEX COJOCARIU DAN CRISTIAN NEAGU ALEXANDRU
4 V. PEREGU MARE - V. FELNAC Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2012-09-30 14:00:00 POPA PAUL DRÎMBE DENIS ALEX COJOCARIU DAN CRISTIAN GYENGE IOSIF
2 N. SEBIS - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2012-10-01 13:30:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL COJOCARIU DAN CRISTIAN CRISTEA DANIEL PAUL
1 LPS ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2012-09-25 13:30:00 IOVA CĂTĂLIN IONUT COJOCARIU DAN CRISTIAN MOTIU ROBERT ANDREI
Inregistrari in baza de date: 136

ajf_arad