• HAIDA Valentina
  • Data nasterii: 1988-09-13
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 169 (cm)
  • Arbitru din anul: 2013
  • Categoria: STG
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Student
  • Ocupatia actuala: Student
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:

rad

Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
15 C.S. ŞOIMII LIPOVA - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2016-11-18 12:30:00 HAIDA Valentina MADA Mădălin
11 CS VICTORIA NĂDLAC - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion NĂDLAC 2016-11-05 11:00:00 HAIDA Valentina TURGYAN Cătălin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu APĂTEAN Adrian
11 C.S. ŞOIMII LIPOVA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-11-01 11:00:00 HAIDA Valentina MOLDOVEANU Ionel Alexandru BURCA Sergiu Lucian OLOGEANU Dan
11 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-11-02 11:00:00 PANTEA Sebastian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu HAIDA Valentina MANUȘOV Iosif
9 CS ATLETICO ARAD - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-10-22 08:00:00 BURZA Cristian Mirel HAIDA Valentina TURGYAN Cătălin COMAN Ovidiu
10 CS VICTORIA ZĂBRANI - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2016-10-26 12:00:00 HAIDA Valentina MADA Mădălin TURGYAN Cătălin MANUȘOV Iosif
8 AS AQUA VEST ARAD - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2016-10-15 12:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian PÃTROI Ciprian HAIDA Valentina MAKO Andraș
9 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-10-19 12:00:00 HAIDA Valentina DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MADA Mădălin OLOGEANU Dan
8 C.S. ŞOIMII LIPOVA - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-10-12 12:00:00 HAIDA Valentina BURCA Sergiu Lucian MADA Mădălin APĂTEAN Adrian
7 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS PODGORIA GHIOROC Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2016-10-05 12:00:00 HAIDA Valentina HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian BUDA Leontin
3 VIITORUL 1 ARAD - CS INEU Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 2016-10-03 13:00:00 HAIDA Valentina DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TURGYAN Cătălin
4 AS VOINŢA MACEA - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2016-10-02 12:00:00 HAIDA Valentina HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CĂLINDRUŢ Emanuel Roland APĂTEAN Adrian
6 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion PÂNCOTA 2016-09-28 14:00:00 BURCĂ Sergiu Lucian NEAGU Alexandru HAIDA Valentina PEȘTE Bogdan Dumitru
5 CS SPERANŢA TURNU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-09-24 14:00:00 RIȚA Flavius Ionel TAKATS Cristian Flavius HAIDA Valentina CIURESCU Victor
5 CS BELIU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2016-09-25 14:00:00 TRIF Cristian Alin HAIDA Valentina MADA Mădălin SCRIDON Daniel
3 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2016-09-07 14:00:00 SALADEA Sorin HAIDA Valentina CALNACOV Denis Claudiu APĂTEAN Adrian
30 CS VIITORUL SATU NOU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-06-27 16:00:00 BOLCAȘ Alin Călin HAIDA Valentina MATEUȚ Cãlin TĂNĂSESCU Romulus Cristian LOVAS Iosif Ioan
29 AVINTUL TARNOVA - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2015-06-21 16:00:00 HERȚEG Dorinel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru HAIDA Valentina DUMITRU Florin BABĂU Romulus
28 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-06-14 09:00:00 JURCĂ Tudor Florin BURCA Sergiu Lucian HAIDA Valentina FORTON Nicușor VIDA Constantin
25 AS AQUA VEST ARAD - P. SIRIA Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2015-06-05 16:00:00 HAIDA Valentina RANCEA Alexandru DEHELEAN Patrick Alin MAGHIAR Petre
24 CS UNIREA SÎNTANA - O. BOCSIG Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2015-06-04 16:00:00 HAIDA Valentina CĂTANĂ Paul HANYECZ Dan ENOIU Traian
15 V. SEMLAC - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-05-10 16:00:00 DRECIN BOGDAN HAIDA VALENTINA COJOCARIU DAN CRISTIAN Lovas Iosif
21 CS ATLETICO ARAD - P. SIRIA Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2015-05-13 16:00:00 HAIDA VALENTINA CIUCA ROBERT
21 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS INEU Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2015-05-09 09:00:00 HAIDA VALENTINA LOVAS ALEXANDRU
22 AS VINGA - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2015-05-03 16:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL NAGY ZOLTAN HAIDA VALENTINA Apatean Adrian MÂNDRU ŞTEFAN
20 P. SIRIA - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2015-05-07 15:00:00 HAIDA VALENTINA DOBANDA DINU
21 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2015-04-26 15:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN HANYECZ DAN HAIDA VALENTINA Dumitru Florin Miron Marian
19 UTA B.D. - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-04-28 15:30:00 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN HAIDA VALENTINA
19 LPS ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-04-30 15:00:00 STANCIU MIHAI VLĂDUŢ HAIDA VALENTINA
20 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2015-04-19 15:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN BĂLA CASIAN ANDREI HAIDA VALENTINA Herteg Doru DOMIDE FLAVIUS
18 VIITORUL 3 ARAD - P. SIRIA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-04-20 14:00:00 HAIDA VALENTINA COIS CAROL
18 CS ATLETICO ARAD - ACS UTA BD Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2015-04-22 15:00:00 HAIDA VALENTINA CIUCA ROBERT
17 V. FELNAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2015-04-11 09:00:00 HAIDA VALENTINA BETEA SORINA GEORGIANA DOBANDA DINU Forton Nicusor
18 AS VINGA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2015-04-05 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN BETEA SORINA GEORGIANA HAIDA VALENTINA Braniscan Ioan JIVAN MIHAI
16 AS AQUA VEST ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2015-04-03 15:00:00 MATEUT CALIN HAIDA VALENTINA CIUCA ROBERT Ciurescu Victor
16 UTA B.D. - O. BOCSIG Juniori 1 Seria B Stadion SEGA 2015-04-04 09:00:00 HAIDA VALENTINA RADU PAUL LAUKO CLAUDIU COSMIN Apatean Adrian
15 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion TISA NOUĂ 2015-03-29 13:00:00 POPAN BOGDAN ALEX. DOBANDA DINU HAIDA VALENTINA Vatran Dorin
15 CS ŞOIMII PÎNCOTA - S LIPOVA Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2015-03-28 08:00:00 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN HAIDA VALENTINA
15 AC ŞAGU - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2014-11-22 12:00:00 DEMETER CLAUDIU IOAN ANDEA ALEXANDRU HAIDA VALENTINA Vatran Dorin SFĂT GHEORGHE
13 UTA B.D. 2001 - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2014-11-24 13:00:00 ROTARIU PATRICK GEORGE HAIDA VALENTINA BETEA SORINA GEORGIANA
12 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2014-11-15 12:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU HAIDA VALENTINA NEAGU ALEXANDRU Petrisor Gheorghe
11 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2014-11-13 12:00:00 PUICEA CLAUDIU GHE. HAIDA VALENTINA RADU PAUL Ciurescu Victor
12 AS VINGA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2014-11-01 12:00:00 POPA PAUL HAIDA VALENTINA TURGYAN CATALIN Gornic Mircea JIVAN MIHAI
10 AS VIITORUL TISA NOUĂ - V. FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion TISA NOUĂ 2014-11-01 09:00:00 POPA PAUL HAIDA VALENTINA TURGYAN CATALIN Forton Nicusor
9 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - V.LUNCA TEUZ II Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2014-10-26 13:00:00 IACOB NICOLAE LIVIU HAIDA VALENTINA TURGYAN CATALIN Bondar Mircea
9 CS VOINŢA MAILAT - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2014-10-25 09:00:00 HAIDA VALENTINA ANDEA ALEXANDRU RAŢA RAUL Dehelean Nicolae
9 LPS ARAD - CS INEU Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-10-24 14:00:00 DRAIA DARIUS HAIDA VALENTINA
8 V. CHERELUŞ - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2014-10-19 13:00:00 COVACI IOAN FLORIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN HAIDA VALENTINA Maghiar Petre
8 UTA B.D. 2001 - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2014-10-20 14:00:00 HAIDA VALENTINA CIUCA ROBERT SUSCA NICOLETA
7 CS INEU - CS BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion INEU 2014-10-12 13:00:00 PUICEA CLAUDIU GHE. HAIDA VALENTINA TOMUT CRISTIAN Mihuța Petru
7 V. FELNAC - S. Livada Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2014-10-11 09:00:00 HAIDA VALENTINA ANICULĂESEI MIHAI CORNEL CIUCA ROBERT Dehelean Nicolae
7 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2014-10-16 13:00:00 MATEUT CALIN ROTARIU PATRICK GEORGE HAIDA VALENTINA Buda Leontin
7 P. SIRIA - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2014-10-15 14:00:00 HAIDA VALENTINA DRAIA DARIUS
6 CITYZENS - S. Livada Liga a 6 a Seria A Stadion MOTORUL 2014-10-05 09:00:00 IACOB NICOLAE LIVIU ARDELEAN PAUL GIORGIAN HAIDA VALENTINA Apatean Adrian
6 R. HORIA - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2014-10-05 13:00:00 IACOB NICOLAE LIVIU HAIDA VALENTINA TURGYAN OVIDIU MIHAI Petrisor Gheorghe
6 VIITORUL ARAD - S LIPOVA Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2014-10-04 07:45:00 RAŢA RAUL HAIDA VALENTINA
7 V. SOCODOR - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-09-28 15:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN BETEA SORINA GEORGIANA HAIDA VALENTINA Petrisor Gheorghe BERAR DANIEL
5 AS PROGRESUL PECICA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2014-09-27 09:00:00 SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN HAIDA VALENTINA SALADEA SORIN Buda Leontin
6 FC ZIMANDU NOU - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2014-09-21 15:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN HAIDA VALENTINA Ologeanu Dan Cristian Coman Ovidiu
4 CS ŞOIMII ŞIMAND - N.SEBIS II Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2014-09-25 15:00:00 HAIDA VALENTINA PĂTROI CIPRIAN ANDEA ALEXANDRU Peste Bogdan
4 UTA B.D. 2001 - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2014-09-22 14:00:00 HAIDA VALENTINA RADU PAUL TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
5 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2014-09-14 15:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN HAIDA VALENTINA Alb Ioan ŞCHIOPU PETRE
3 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2014-09-18 15:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU HAIDA VALENTINA BETEA SORINA GEORGIANA Ologeanu Dan
1 CS ŞOIMII PÎNCOTA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion PÂNCOTA 2014-09-17 15:00:00 OPITZ ROLAND LADISLAU HAIDA VALENTINA
2 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2014-09-07 15:00:00 IACOB NICOLAE LIVIU HAIDA VALENTINA RADU PAUL Buda Leontin
2 V. NADLAC - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2014-09-06 09:00:00 HAIDA VALENTINA LOVAS ALEXANDRU MATEUT CALIN Peste Bogdan
2 ACS UTA II B.D. - N.SEBIS II Juniori 1 Seria B Stadion SEGA 2014-09-16 14:00:00 HAIDA VALENTINA RAŢA RAUL DOBANDA DINU Enoiu Traian
30 CS VIITORUL SATU NOU - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-06-28 09:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN HAIDA VALENTINA NEAGU ALEXANDRU Dehelean Nicolae SFĂT GHEORGHE
27 AS UNIREA ŞEITIN - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2014-06-08 16:00:00 BOGDAN LOREDAN OPITZ ROLAND LADISLAU HAIDA VALENTINA Vatran Dorin Marginean Valer
26 S. LIPOVA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion LIPOVA 2014-06-01 16:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN HAIDA VALENTINA Jivan Mihai II Gradinaru Decebal Codru
28 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2014-05-24 07:00:00 COSTEA ADRIAN GEORGE HAIDA VALENTINA PÂSLARU ANDREI
25 AC ŞAGU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2014-05-24 16:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN HAIDA VALENTINA PANA NATANAEL Petrisor Gheorghe Rosu Eugen
24 V. SOCODOR - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-05-18 16:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BULZ STEFAN HAIDA VALENTINA Enoiu Traian MÂNDRU ŞTEFAN
28 LPS ARAD - FC UTA 2000 Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2014-05-19 13:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL HAIDA VALENTINA NEAGU ALEXANDRU
23 CS FRONTIERA PILU - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-05-11 16:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN ROTARIU PATRICK GEORGE HAIDA VALENTINA Dehelean Nicolae JIVAN MIHAI
25 AS PROGRESUL PECICA - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadion PECICA 2014-05-09 15:00:00 HAIDA VALENTINA PÂSLARU ANDREI SUSCA NICOLETA
25 LPS 2004 - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2014-05-13 14:00:00 HAIDA VALENTINA COSTEA ADRIAN GEORGE SOCARICI DAMIAN
25 ATLETICO 2001 ARAD - CS INEU Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2014-05-13 15:30:00 COSTEA ADRIAN GEORGE HAIDA VALENTINA SOCARICI DAMIAN
22 AS VINGA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2014-05-04 16:00:00 DEAC IONEL ALIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ HAIDA VALENTINA Dumitru Florin Vida Marcel
24 LPS ARAD - AS VINGA Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2014-05-05 13:00:00 HAIDA VALENTINA COIS PAUL ALEXANDRU SUSCA NICOLETA
24 ATLETICO 2004 - LPS 2003 ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2014-05-05 14:00:00 HAIDA VALENTINA COIS PAUL ALEXANDRU
21 FC ZIMANDU NOU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2014-04-27 15:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ GUDIU IONEL FLORIN HAIDA VALENTINA Herteg Doru Marginean Valer
23 LPS 2004 - AS DOROBANTI Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-04-25 14:00:00 RADU PAUL HAIDA VALENTINA
23 LPS 2003 ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-04-25 15:00:00 HAIDA VALENTINA RADU PAUL
20 AS STEAUA GRĂNICERI - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2014-04-19 15:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN PĂTROI CIPRIAN HAIDA VALENTINA Maghiar Petre BORA GLIGORE
22 FC UTA 2000 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2014-04-22 15:00:00 ROTARIU PATRICK GEORGE HAIDA VALENTINA CIUCA ROBERT
22 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion TISA NOUĂ 2014-04-23 15:00:00 ROTARIU PATRICK GEORGE NEAGU ALEXANDRU HAIDA VALENTINA
19 CS ATLETICO ARAD - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-04-12 09:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL HAIDA VALENTINA Dumitru Florin Vida Marcel
14 CRISUL CH CRIS II - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2014-04-13 15:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN HAIDA VALENTINA Mako Andras
21 FC UTA 2000 - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion SEGA 2014-04-14 15:00:00 HAIDA VALENTINA CIUCA ROBERT PAL EDUARD DAVID
21 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-04-15 14:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU HAIDA VALENTINA COSTEA ADRIAN GEORGE
21 ATLETICO 2004 - LPS 2004 ARAD Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-04-17 09:00:00 COSTEA ADRIAN GEORGE HAIDA VALENTINA
18 CS VIITORUL SATU NOU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-04-06 15:00:00 BOGDAN LOREDAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN HAIDA VALENTINA Manusov Iosif Vida Marcel
20 GLORIA CTP ARAD - AS VINGA Categoria Juniori C Stadion TELECOM 2014-04-07 14:00:00 PANTEA ANDREI ALEX. HAIDA VALENTINA MATEUT CALIN
20 AS PROGRESUL PECICA - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion PECICA 2014-04-08 14:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ HAIDA VALENTINA SUBA ANDREI SEBASTIAN
20 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. ACS UTA BD Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2014-03-28 09:00:00 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN HAIDA VALENTINA NEAGU ALEXANDRU
17 AS ALUNIŞ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2014-03-30 13:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT HAIDA VALENTINA Apatean Adrian SFĂT GHEORGHE
19 FC UTA 2000 - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion SEGA 2014-03-31 15:00:00 IOVA CĂTĂLIN IONUT LOVAS ALEXANDRU HAIDA VALENTINA
19 Jun. ACS UTA B.D. - Jun. CS UNIREA SÎNTANA Jun. liga 4 Stadion SEGA 2014-03-21 13:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU HAIDA VALENTINA LOVAS ALEXANDRU
16 V. SOCODOR - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-03-23 13:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN HANYECZ DAN HAIDA VALENTINA Mihuța Petru Miron Marian
16 UTA B.D. 2000 - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2014-03-24 13:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL PANTEA ANDREI ALEX. HAIDA VALENTINA
16 UTA B.D. 1999 - AS VINGA Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2014-03-24 14:30:00 PANTEA ANDREI ALEX. WERNITZER ADRIAN PAUL HAIDA VALENTINA
18 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2014-03-14 11:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ HAIDA VALENTINA
15 GLORIA CTP ARAD - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion TELECOM 2014-03-17 14:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN CIUCA ROBERT HAIDA VALENTINA
15 CS UNIREA SÎNTANA - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2014-03-19 14:30:00 ROTARIU PATRICK GEORGE HANYECZ DAN HAIDA VALENTINA
15 LPS 2004 - LPS 2003 ARAD Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-03-14 14:00:00 HAIDA VALENTINA RADU PAUL
14 CS INEU - FC UTA 2001 Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 2014-03-10 15:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS SUBA ANDREI SEBASTIAN HAIDA VALENTINA
14 GLORIA CTP ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion TELECOM 2014-03-11 14:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU HAIDA VALENTINA PAL EDUARD DAVID
13 LPS ARAD - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2014-03-03 13:00:00 HAIDA VALENTINA TAKATS CRISTIAN FLAVIUS MAGOCS MARIA MONICA
13 CS UNIREA SÎNTANA - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2014-03-05 13:30:00 VASI ALEXANDRU IULIAN MADA MADALIN HAIDA VALENTINA
17 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun.S. SIRIA Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-11-30 10:00:00 HAIDA VALENTINA PÂSLARU ANDREI COJOCARIU DAN CRISTIAN
17 Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - Jun. AS CS UTA Jun. liga 4 Stadion CH. CRIȘ 2013-11-27 12:30:00 JURCĂ TUDOR FLORIN HAIDA VALENTINA ROTARIU PATRICK GEORGE
16 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun.V.L.TEUZ Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2013-11-22 10:00:00 ROTARIU PATRICK GEORGE BALAN BOGDAN HAIDA VALENTINA
15 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2013-11-24 12:00:00 GHEORGHE VALENTIN WERNITZER ADRIAN PAUL HAIDA VALENTINA Bondar Mircea ŞCHIOPU PETRE
12 AS VINGA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion VINGA 2013-11-25 13:30:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN MAGOCS MONICA HAIDA VALENTINA
12 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2013-11-26 13:30:00 HAIDA VALENTINA ANDEA ALEXANDRU NEAGU ALEXANDRU
15 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2013-11-15 10:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN HAIDA VALENTINA BALAN BOGDAN
11 AS DOROBANTI - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion DOROBANTI 2013-11-16 12:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN WERNITZER ADRIAN PAUL HAIDA VALENTINA Tiulea Cornel
9 FC UTA 99 - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-11-18 13:30:00 TRABALKA KEVIN HAIDA VALENTINA LOVAS ALEXANDRU
9 GLORIA CTP ARAD - CS INEU Categoria Juniori D Stadion TELECOM 2013-11-19 13:30:00 LUCA ALEXANDRU HAIDA VALENTINA NEAGU ALEXANDRU
9 UTA B.D. 2000 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2013-11-21 13:30:00 PANTEA ANDREI ALEX. HAIDA VALENTINA RAŢA RAUL
13 O. BOCSIG - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-11-10 12:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA HAIDA VALENTINA Apatean Adrian PĂCURAR AUGUSTIN
8 FC UTA 99 - S LIPOVA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-11-11 13:30:00 CĂŞUŢ CRISTIAN HAIDA VALENTINA ANDEA ALEXANDRU
8 FC UTA 2004 - N. SEBIS Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2013-11-09 11:00:00 HAIDA VALENTINA
13 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. AS SEMLECANA SEMLAC Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2013-11-01 10:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ HAIDA VALENTINA LOVAS ALEXANDRU
12 AVINTUL TARNOVA - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2013-11-03 12:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL HAIDA VALENTINA WERNITZER ADRIAN PAUL Dumitru Florin JUŞCĂ TEODOR
7 FC UTA 2000 - AS VINGA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-11-04 13:30:00 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN HAIDA VALENTINA LOVAS ALEXANDRU
8 S. LIVADA - V.LUNCA TEUZ II Liga a 6 a Seria A Stadion LIVADA 2013-10-27 13:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ ANDEA ALEXANDRU HAIDA VALENTINA Dehelean Nicolae
6 FC UTA 99 - V. FELNAC Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-10-28 13:30:00 CÎRMACI FILIP SERGIU MOTIU ROBERT ANDREI HAIDA VALENTINA
6 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2013-10-30 14:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN HAIDA VALENTINA BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
6 Atletico 2003 - CS INEU Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2013-10-31 14:00:00 HAIDA VALENTINA
11 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. AS AQUA VEST ARAD Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2013-10-18 11:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU CENADAN RADU HAIDA VALENTINA
7 V.CAPORAL ALEXA - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2013-10-20 13:00:00 POPA PAUL PAL EDUARD DAVID HAIDA VALENTINA MÂNDRU ŞTEFAN
5 CS ŞIRIANA ŞIRIA - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2013-10-24 14:00:00 COIS PAUL ALEXANDRU HAIDA VALENTINA LOVAS ALEXANDRU
5 FC UTA 2001 - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2013-10-22 13:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN TRABALKA KEVIN HAIDA VALENTINA
5 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS INEU Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2013-10-22 14:00:00 TRABALKA KEVIN JURCĂ TUDOR FLORIN HAIDA VALENTINA
6 GLOGOVAT 2013 - P. COVĂSÂNȚ Liga a 6 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2013-10-12 13:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE KOCSIS EDUARD HAIDA VALENTINA JIVAN MIHAI
4 S. LIPOVA - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori C Stadion LIPOVA 2013-10-11 14:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN HAIDA VALENTINA BALAN BOGDAN
4 V. FELNAC - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion FELNAC 2013-10-14 14:30:00 PANA NATANAEL HAIDA VALENTINA NEAGU ALEXANDRU
4 FC UTA 2000 - UTA B.D. 1999 Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-10-17 14:00:00 IOVA CĂTĂLIN IONUT HAIDA VALENTINA PAL EDUARD DAVID
9 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. AS SEMLECANA SEMLAC Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-10-05 11:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU MATEUT CALIN HAIDA VALENTINA
5 UNIREA SILINDIA - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SILINDIA 2013-10-06 13:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL HAIDA VALENTINA ARDELEAN BOGDAN Negru Marin
3 AS VINGA - UTA B.D. 1999 Categoria Juniori C Stadion VINGA 2013-10-10 14:30:00 POPA PAUL HAIDA VALENTINA MATEUT CALIN
3 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion PECICA 2013-10-08 14:00:00 STANCIU MIHAI VLĂDUŢ HAIDA VALENTINA PÂSLARU ANDREI
2 ATLETICO 2002 ARAD - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2013-10-01 14:45:00 TRABALKA KEVIN HAIDA VALENTINA LOVAS ALEXANDRU
2 ATLETICO 2001 ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2013-10-01 13:30:00 TRABALKA KEVIN HAIDA VALENTINA LOVAS ALEXANDRU
2 LPS ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2013-10-02 14:00:00 HAIDA VALENTINA PANTEA ANDREI ALEX. PAL EDUARD DAVID
7 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. AS AQUA VEST ARAD Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-09-21 13:00:00 TRABALKA KEVIN HAIDA VALENTINA LOVAS ALEXANDRU
3 S.LIVADA - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2013-09-22 15:00:00 BOLCAŞ ALIN CĂLIN LOVAS ALEXANDRU HAIDA VALENTINA Ologeanu Dan
1 UTA B.D. 2000 - GLORIA ARAD Categoria Juniori C Stadion FZ 2013-09-23 15:00:00 MADA MADALIN HAIDA VALENTINA BETEA SORINA GEORGIANA
5 Jun. AS SC UTA - Jun. GLORIA CTP ARAD Jun. liga 4 UTA 2013-09-06 15:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL PANA NATANAEL HAIDA VALENTINA
1 GLOGOVAT 2013 - AS MĂNĂȘTUR Liga a 6 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2013-09-07 15:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN ŞERAN ADRIAN HAIDA VALENTINA SFĂT GHEORGHE
4 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. B. SANICOLAU MIC Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2013-09-04 15:00:00 TRABALKA KEVIN HAIDA VALENTINA MATEUT CALIN
3 Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI - Jun. GLORIA CTP ARAD Jun. liga 4 Stadion ZĂBRANI 2013-09-02 15:00:00 OPITZ ROLAND LADISLAU HAIDA VALENTINA LOVAS ALEXANDRU
2 AS VINGA - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2013-08-25 16:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN MADA MADALIN (BH) HAIDA VALENTINA Petrisor Gheorghe GYENGE IOSIF
1 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-08-18 16:00:00 OLARIU LAURENŢIU NEAGU ALEXANDRU HAIDA VALENTINA Negru Marin MÂNDRU ŞTEFAN
20 S. LIPOVA - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2013-05-13 15:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ HAIDA VALENTINA MAGOCS MARIA MONICA
19 ATLETICO 2000 - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2013-05-08 14:00:00 PANTEA ANDREI ALEX. SANDU ROLAND HAIDA VALENTINA
18 ATLETICO 99 ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2013-04-30 14:00:00 TRABALKA KEVIN LAURUC ANDREEA HAIDA VALENTINA
17 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-04-23 13:00:00 TRABALKA KEVIN TAU ALEXANDRU HAIDA VALENTINA
16 FC UTA 98 - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-04-16 13:30:00 JURCĂ TUDOR FLORIN LOVAS ALEXANDRU HAIDA VALENTINA
15 LPS ARAD - FC UTA 98 Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2013-04-09 13:00:00 OPITZ ROLAND LADISLAU RAŢA RAUL HAIDA VALENTINA
Inregistrari in baza de date: 162

ajf_arad