• IOVA Cătălin Ionuţ
  • Data nasterii: 1995-06-24
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 184 (cm)
  • Arbitru din anul: 2003
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru Asistent
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Elev
  • Ocupatia actuala: Elev
  • Limbi straine cunoscute: Germană
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
9 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori C - Seria B Stadion CH. CRIȘ 2017-10-23 IOVA Cătălin Ionuț BURCA Sergiu Lucian MOȚ Andreea Alexandra
11 AS CETATE SĂVÎRŞIN - A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 2 Juniori D - Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2017-10-19 DEHELEAN Patrick Alin IOVA Cătălin Ionuț
7 CS VICTORIA SELEUŞ - CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion SELEUŞ 2017-10-08 IOVA Cătălin Ionuț PÂSLARU Andrei TURGYAN Cătălin MAKO Andraș
7 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori C - Seria A Stadion PĂULIŞ 2017-10-09 IOVA Cătălin Ionuț ȘUȘCĂ Andreea MOȚ Andreea Alexandra
5 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2017-10-04 IOVA Cătălin Ionuț DREGHICI Flavius Cristian DISTA Denis JUȘCÃ Teodor
5 AS VOINŢA MACEA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2017-09-24 IOVA Cătălin Ionuț ARDELEAN Mircea Florin MIHOC Alina BONDAR Mircea Constantin
4 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2017-09-27 IOVA Cătălin Ionuț DREGHICI Flavius Cristian BABUȚIA Bogdan Onisim BUDA Leontin
3 CS ATLETICO ARAD - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-09-09 IOVA Cătălin Ionuț ARDELEAN Paul Giorgian GROȘAN Tudor Ștefan ROȘU Eugen
3 AS CETATE DEZNA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2017-09-10 IOVA Cătălin Ionuț NEAGU Alexandru GROȘAN Tudor Ștefan MAKO Andraș
3 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2017-09-13 IOVA Cătălin Ionuț MIHUȚ Răzvan Traian CĂLINDRUŢ Emanuel Roland MAKO Andraș
2 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIRIA 2017-08-30 IOVA Cătălin Ionuț DOBÂNDĂ Dinu DRĂGOIU Ioana Bianca JUȘCÃ Teodor
22 CS UNIREA GURAHONŢ - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2017-06-18 IOVA Cătălin Ionuț BURCA Sergiu Lucian PÂSLARU Andrei MAKO Andraș
22 AS SEMLECANA SEMLAC - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2017-05-27 IOVA Cătălin Ionuț PALCU Gheorghe Marius ȘUȘCÃ Nicoleta MIHUŢA Petre
18 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2017-05-21 IOVA Cătălin Ionuț HÃRDUȚ Gabriel Dumitru STANCIU Mihai Vlăduț PÃCURAR Augustin
17 AS STEAUA GRĂNICERI - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2017-05-14 IOVA Cătălin Ionuț DOBÂNDĂ Dinu CRUDU Alexandru MIRON Marian
25 C.S. ŞOIMII LIPOVA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-05-06 IOVA Cătălin Ionuț PANTEA Andrei Alex. CÃȘUȚ Cristian CADAR Răzvan MAKO Andraș
26 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-05-10 IOVA Cătălin Ionuț BĂLA Casian Andrei DREGHICI Flavius Cristian CADAR Răzvan
19 CS SPERANŢA TURNU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2017-05-06 IOVA Cătălin Ionuț BURCA Sergiu Lucian RADU Paul BIRO Gabor
13 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2017-05-04 IOVA Cătălin Ionuț PANTEA Andrei Alex. NEAGU Flavius FORTON Nicuşor
15 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2017-04-30 IOVA Cătălin Ionuț DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DEHELEAN Patrick Alin JUȘCÃ Teodor
28 AS PROGRESUL PECICA - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion PECICA 2017-04-27 LOVAS Alexandru IOVA Cătălin Ionuț
28 VIITORUL 1 ARAD - C.S.S. GLORIA ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2017-05-02 IOVA Cătălin Ionuț NICORAȘ Ionuț Vasile
28 VIITORUL 2 ARAD - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2017-05-02 NICORAȘ Ionuț Vasile IOVA Cătălin Ionuț
14 CS VIITORUL SATU NOU - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2017-04-22 IOVA Cătălin Ionuț PANTEA Sebastian DOBÂNDĂ Dinu APĂTEAN Adrian
21 CS UNIREA SÎNTANA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2017-04-14 IOVA Cătălin Ionuț PANTEA Sebastian CÎRMACI Filip Sergiu BUDA Leontin MAKO Andraș
17 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2017-04-19 IOVA Cătălin Ionuț ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta JIVAN Mihai
16 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2017-04-09 IOVA Cătălin Ionuț PANTEA Andrei Alex. ȘUȘCÃ Nicoleta ENOIU Traian
17 AS PROGRESUL PECICA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion PECICA 2017-04-10 IOVA Cătălin Ionuț ȘUȘCÃ Nicoleta IORDACHE Maximilian
24 AS PROGRESUL PECICA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion PECICA 2017-04-11 IOVA Cătălin Ionuț PANTEA Andrei Alex.
19 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2017-04-01 IOVA Cătălin Ionuț MOCANU Silviu Flaviu PANTEA Sebastian HERȚEG Doru BABĂU Romulus
10 CS REAL HORIA - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2017-04-02 IOVA Cătălin Ionuț VASILE Ioan Adrian JOANDREA Sergiu Cătălin ENOIU Traian
15 CS UNIREA SÎNTANA - CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2017-04-05 IOVA Cătălin Ionuț DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul MIHUŢA Petre
15 VIITORUL 1 ARAD - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2017-03-31 IOVA Cătălin Ionuț ȘUȘCĂ Andreea
14 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-03-29 IOVA Cătălin Ionuț RANCEA Alexandru STANCIU Mihai Vlăduț OLOGEANU Dan
20 CS UNIREA SÎNTANA - ATLETICO 2007 Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2017-03-23 IOVA Cătălin Ionuț ARDELEAN Paul Giorgian
20 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion TÂRNOVA 2017-03-24 IOVA Cătălin Ionuț ARDELEAN Paul Giorgian
14 CS INEU - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion CENTRAL INEU 2017-03-20 IOVA Cătălin Ionuț STANCIU Mihai Vlăduț DREGHICI Flavius Cristian
19 C.S.S. GLORIA ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2017-03-15 IOVA Cătălin Ionuț HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
12 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2017-03-15 IOVA Cătălin Ionuț HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin
13 AS VOINŢA MUNAR - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-11-20 OLARIU Laurențiu IOVA Cătălin Ionuț IACOB Nicolae Liviu HERȚEG Doru
12 CS VICTORIA NĂDLAC - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion NĂDLAC 2016-11-12 IOVA Cătălin Ionuț BURCA Sergiu Lucian ȘUȘCĂ Andreea GORNIC Mircea
12 C.S. VICTORIA FELNAC - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-11-05 IOVA Cătălin Ionuț BURCA Sergiu Lucian GROȘAN Tudor Ștefan TIULEA Cornel COMAN Ovidiu
11 CS UNIREA SÎNTANA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-10-29 IOVA Cătălin Ionuț VESA Pavel Florin BETEA Sorina Georgiana ALEXA Marius COMAN Ovidiu
10 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-10-30 IOVA Cătălin Ionuț ANDEA Alexandru NEAGU Alexandru BORA Gligore
9 FC ZIMANDU NOU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2016-10-23 IOVA Cătălin Ionuț ȘUȘCÃ Nicoleta VASILE Ioan Adrian BIRO Gabor
7 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - C.S. ŞICULA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2016-10-22 IOVA Cătălin Ionuț MONA Sergiu Laurențiu DISTA Denis JIVAN Mihai
8 A.C.S. SOCODOR - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 2016-10-12 IOVA Cătălin Ionuț DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MONA Sergiu Laurențiu MAKO Andraș
7 AS DOROBANŢI - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion Dorobanti 2016-10-05 IOVA Cătălin Ionuț CĂPRICEANĂ Gabriel Florin PÃTROI Ciprian MANUȘOV Iosif
6 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a StadionCURTICI 2016-09-24 IOVA Cătălin Ionuț PÂSLARU Andrei PANTEA Andrei Alex. ALEXA Marius Andrei ROȘU Eugen
5 AS CETATE DEZNA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-09-25 IOVA Cătălin Ionuț TAKATS Cristian Flavius TURGYAN Cătălin APĂTEAN Adrian
5 C.S. ŞOIMII LIPOVA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-09-17 IOVA Cătălin Ionuț PANTEA Sebastian CRISTEA Emil Ioan APĂTEAN Adrian COMAN Ovidiu
4 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2016-09-18 IOVA Cătălin Ionuț ANDEA Alexandru TURGYAN Cătălin BIRO Gabor
3 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS INEU Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-09-03 IOVA Cătălin Ionuț ARSA Emil JUNGER Andreas Thomas APĂTEAN Adrian BIRO Gabor
2 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2016-09-04 IOVA Cătălin Ionuț MAKO Andrei Sebastian DOBÂNDĂ Dinu BABĂU Romulus
3 AS SEMLECANA SEMLAC - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2016-09-09 IOVA Cătălin Ionuț DAȘCÃU Ovidiu Claudiu ANDEA Alexandru BUDA Leontin
2 CS FRONTIERA PILU - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion PILU 2016-09-07 IOVA Cătălin Ionuț HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NAGY Zoltan BUDA Leontin
2 A.C.S. SOCODOR - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 2016-08-31 IOVA Cătălin Ionuț STANCIU Mihai Vlăduț PÃTROI Ciprian MAKO Andraș
1 CS VICTORIA NĂDLAC - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2016-08-24 IOVA Cătălin Ionuț ȘUȘCÃ Nicoleta CRUDU Alexandru VĂTRAN Dorin
1 AS PROGRESUL PECICA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-08-20 IOVA Cătălin Ionuț NAGY Zoltan CRISTEA Emil Ioan CRISTI T. HAMZA Ioan
1 CS ŞOIMII LIVADA - CS PODGORIA GHIOROC Cupa Romaniei Stadion SÂNLEANI 2016-08-21 IOVA Cătălin Ionuț MIHOC Alina NAGY Zoltan ALEXA Marius Andrei
6 CITIZENS OF ARAD - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNICOLAU MIC 2016-06-18 IOVA Cătălin Ionuț PÂSLARU Andrei DAȘCÃU Ovidiu Claudiu ENOIU Traian
6 C.S. GLORIA NEUDORF - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2016-06-19 IOVA Cătălin Ionuț RANCEA Alexandru ȘUȘCĂ Andreea MANUȘOV Iosif
25 CS OLIMPIA BOCSIG - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2016-06-12 IOVA Cătălin Ionuț CÎRMACI Filip Sergiu GROȘAN Tudor Ștefan JUȘCÃ Teodor
23 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-05-29 BĂDICĂ Flavius Marian IOVA Cătălin Ionuț RADU Paul BUDA Leontin
25 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-05-21 TRIF Cristian Alin DREGHICI Flavius Cristian IOVA Cătălin Ionuț TĂNĂSESCU Romulus Cristian MÃRGINEAN Valer
21 AS CETATE DEZNA - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-05-15 JURCĂ Tudor Florin ARDELEAN Ioan Viorel IOVA Cătălin Ionuț PÃCURAR Augustin
1 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2016-05-14 IOVA Cătălin Ionuț RANCEA Alexandru NICA Liana GYENGYE Iosif
23 AS PROGRESUL PECICA - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-05-07 GORNIC Alexandru Dan NAGHI Remus Ionuț IOVA Cătălin Ionuț ALEXA Marius HAMZA Ioan
20 CS VOINŢA MAILAT - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2016-05-12 IOVA Cătălin Ionuț CALNACOV Denis Claudiu DREGHICI Flavius Cristian MANUȘOV Iosif
19 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2016-04-24 BĂDICĂ Flavius Marian CÃȘUȚ Cristian IOVA Cătălin Ionuț COMAN Ovidiu
18 AS AQUA VEST ARAD - AS PRO GURBA Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2016-04-28 IOVA Cătălin Ionuț ANDEA Alexandru NEAGU Alexandru TIULEA Cornel
18 CS ATLETICO ARAD - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-16 BOGDAN Loredan VESA Pavel Florin IOVA Cătălin Ionuț TODERICI Mircea
16 CS VICTORIA NĂDLAC - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDLAC 2016-04-16 VASILE Ioan Adrian IOVA Cătălin Ionuț DAȘCÃU Ovidiu Claudiu HAMZA Ioan
16 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - CS BELIU Liga a 6 a Seria A Stadion CAPORAL ALEXA 2016-04-17 RIȚA Flavius Ionel TAKATS Cristian Flavius IOVA Cătălin Ionuț TĂNĂSESCU Romulus Cristian
19 CS GLOGOVĂŢ 2013 - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion HORIA 2016-04-09 HERȚEG Dorinel CÎRMACI Filip Sergiu IOVA Cătălin Ionuț OLOGEANU Dan BIRO Gabor
15 CS BELIU - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2016-04-10 IOVA Cătălin Ionuț OPITZ Roland Ladislau ȘUȘCÃ Nicoleta JUȘCÃ Teodor
16 CS INEU - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion INEU 2016-04-03 IACOB Nicolae Liviu IOVA Cătălin Ionuț RADU Paul BUDA Leontin
14 GLORIA NEUDORF - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2016-04-03 IOVA Cătălin Ionuț NEAGU Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta GYENGYE Iosif
13 CITIZENS OF ARAD - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNICOLAU MIC 2016-04-07 BURCĂ Daniel Adrian IOVA Cătălin Ionuț CÎRMACI Filip Sergiu BIRO Gabor
17 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-03-26 GORNIC Alexandru Dan MOCANU Silviu Flaviu IOVA Cătălin Ionuț TODERICI Mircea BIRO Gabor
15 AS DOROBANŢI - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2016-03-27 HERȚEG Dorinel NEAGU Alexandru IOVA Cătălin Ionuț TIULEA Cornel
16 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-03-20 JURCĂ Tudor Florin BURCA Sergiu Lucian IOVA Cătălin Ionuț CIURESCU Victor ROȘU Eugen
13 CS VICTORIA ZĂBRANI - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2016-03-24 RIȚA Flavius Ionel IOVA Cătălin Ionuț COROBAN Cristian Ionel ROȘU Eugen
13 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-03-21 IOVA Cătălin Ionuț DOBÂNDĂ Dinu MIHOC Alina
13 AS CETATE DEZNA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-11-22 PANĂ Natanael IOVA Cătălin Ionuț TĂMAȘ Eugen PÃCURAR Augustin
11 ATLETICO 2004 - CS INEU Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-11-25 RIȚA Flavius Ionel IOVA Cătălin Ionuț
11 VIITORUL 2 ARAD - ATLETICO ARAD Categoria Juniori E ICRTI 2015-11-20 MADA Mădălin IOVA Cătălin Ionuț
12 ACS UTA II B.D. - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2015-11-15 JURCĂ Tudor Florin DREGHICI Flavius Cristian IOVA Cătălin Ionuț HERȚEG Doru MÃRGINEAN Valer
10 AS VINGA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2015-11-19 SALADEA Sorin RADU Paul IOVA Cătălin Ionuț HERȚEG Doru
11 ATLETICO ARAD - AS DOROBANTI Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-11-07 GHEORGHE Valentin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru IOVA Cătălin Ionuț TĂNĂSESCU Romulus Cristian
9 AS VOINŢA MACEA - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2015-11-08 IOVA Cătălin Ionuț HANYECZ Dan ȘUȘCÃ Nicoleta MIHUȚA Petru
9 AS VIITORUL TISA NOUĂ - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2015-11-09 POPA Paul IOVA Cătălin Ionuț NEAGU Alexandru
9 CS UNIREA SÎNTANA - S.LIPOVA Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2015-10-24 BOGDAN Loredan IOVA Cătălin Ionuț DREGHICI Flavius Cristian TRIPA Claudiu MÃRGINEAN Valer
7 ACS SIRIA - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2015-10-26 IOVA Cătălin Ionuț JUNGER Andreas Thomas ARDELEAN Paul Giorgian
7 S. LIPOVA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2015-10-28 IOVA Cătălin Ionuț BURCA Sergiu Lucian
8 AS DOROBANTI - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion DOROBANTI 2015-10-18 IOVA Cătălin Ionuț HÃRDUȚ Gabriel Dumitru SALADEA Sorin COMAN Ovidiu
6 ATLETICO 2007 - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2015-10-16 IOVA Cătălin Ionuț LOVAS Alexandru
7 CS VOINŢA MAILAT - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2015-10-10 TRIF Cristian Alin IOVA Cătălin Ionuț ARDELEAN Paul Giorgian TIULEA Cornel ROȘU Eugen
5 VIITORUL 1 ARAD - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2015-10-10 IOVA Cătălin Ionuț ȘUȘCĂ Andreea
5 S. LIPOVA - O. BUJAC Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2015-10-09 IOVA Cătălin Ionuț JUNGER Andreas Thomas
6 CS INEU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion INEU 2015-10-04 IOVA Cătălin Ionuț ARDELEAN Paul Giorgian TAKATS Cristian Flavius TĂNĂSESCU Romulus Cristian
4 VIITORUL 1 ARAD - CS INEU Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-10-07 RIȚA Flavius Ionel IOVA Cătălin Ionuț
3 LPS ARAD - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-09-30 PANĂ Natanael IOVA Cătălin Ionuț
3 AVINTUL TARNOVA - AS AQUA VEST ARAD Cupa Romaniei Stadion Tarnova 2015-09-23 JURCĂ Tudor Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru IOVA Cătălin Ionuț HERȚEG Doru
4 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-09-20 ARDELEAN Mircea Florin IOVA Cătălin Ionuț DOBÂNDĂ Dinu MÂNDRU Ștefan
4 UTA B.D. - V. FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion UTA - SEGA 2015-09-24 IOVA Cătălin Ionuț LOVAS Alexandru DREGHICI Flavius Cristian OLOGEANU Dan
2 FC ANDROMEDA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion Dorobanti 2015-09-21 IOVA Cătălin Ionuț CIUCĂ Robert TAKATS Cristian Flavius
3 CS VIITORUL SATU NOU - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-09-12 COROBAN Cristian Ionel IACOB Nicolae Liviu IOVA Cătălin Ionuț BUDA Leontin
3 AS PROGRESUL PECICA - V. NADLAC Juniori 1 Seria B Stadion PECICA 2015-09-17 IOVA Cătălin Ionuț BETEA Sorina Georgiana ANDEA Alexandru DUMITRU Florin
1 VIITORUL 2 ARAD - ATLETICO 2004 Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-09-11 IOVA Cătălin Ionuț PANTEA Andrei Alex.
2 AS VINGA - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2015-09-10 IOVA Cătălin Ionuț LOVAS Alexandru OPITZ Roland Ladislau ENOIU Traian
2 AS PROGRESUL PECICA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion PECICA 2015-09-05 NICORAȘ Ionuț Vasile STANCIU Mihai Vlăduț IOVA Cătălin Ionuț TRIPA Claudiu MÃRGINEAN Valer
1 CITYZENS - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion MOTORUL 2015-09-06 CRISTEA Emil Ioan IOVA Cătălin Ionuț LOVAS Alexandru BIRO Gabor
2 AS DOROBANTI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Cupa Romaniei Stadion Dorobanti 2015-09-09 OLARIU Laurențiu IOVA Cătălin Ionuț PANTEA Andrei Alex. COMAN Ovidiu
1 CS ŞOIMII ŞIMAND - V. ALMAŞ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2015-09-03 IOVA Cătălin Ionuț PÃTROI Ciprian ANDEA Alexandru VĂTRAN Dorin
1 AS SEMLECANA SEMLAC - AS UNIREA ŞEITIN Cupa Romaniei Stadion SEMLAC 2015-08-23 ARDELEAN Mircea Florin IOVA Cătălin Ionuț SALADEA Sorin SFÃT Gheorghe
30 U.GURAHONT - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2015-06-27 ILEA Alexandru Ionuț VESA Pavel Florin IOVA Cătălin Ionuț BUDA Leontin BABĂU Romulus
29 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-06-21 COROBAN Cristian Ionel IOVA Cătălin Ionuț RIȚA Flavius Ionel BRĂNIȘCAN Ioan LOVAS Iosif Ioan
28 AS UNIREA ŞEITIN - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2015-06-14 TRIF Cristian Alin PÂSLARU Andrei IOVA Cătălin Ionuț MAGHIAR Petre HAMZA Ioan
26 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a StadionCURTICI 2015-06-06 JURCĂ Tudor Florin DREGHICI Flavius Cristian IOVA Cătălin Ionuț VĂTRAN Dorin MÃRGINEAN Valer
26 V. FELNAC - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2015-05-31 RIȚA Flavius Ionel NAGY Zoltan IOVA Cătălin Ionuț TODERICI Mircea LOVAS Iosif Ioan
25 CS RECOLTA APATEU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-05-24 BÎTEA RADU BOGDAN HANYECZ DAN IOVA CĂTĂLIN IONUT Forton Nicusor JUŞCĂ TEODOR
24 AS VINGA - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2015-05-17 NICORAŞ IONUŢ VASILE HANYECZ DAN IOVA CĂTĂLIN IONUT Bondar Mircea SCRIDON DANIEL
22 ACS UTA II B.D. - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2015-05-10 NICORAŞ IONUŢ VASILE BĂLA CASIAN ANDREI IOVA CĂTĂLIN IONUT Tiulea Cornel Marginean Valer
21 CS VOINŢA MAILAT - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion MAILAT 2015-05-02 BOGDAN LOREDAN VESA PAVEL FLORIN IOVA CĂTĂLIN IONUT Tripa Claudiu DOMIDE FLAVIUS
22 AS STEAUA GRĂNICERI - S.PANCOTA II Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2015-05-03 VASI ALEXANDRU IULIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT PÂSLARU ANDREI Mihuța Petru Miron Marian
21 S. PANCOTA II - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2015-04-26 OLARIU LAURENŢIU NAGHI REMUS IONUŢ IOVA CĂTĂLIN IONUT Tripa Claudiu BABĂU ROMULUS
19 AS AQUA VEST ARAD - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2015-04-18 BÎTEA RADU BOGDAN OPITZ ROLAND LADISLAU IOVA CĂTĂLIN IONUT Ologeanu Dan Cristian Coman Ovidiu
19 AS VOINŢA MUNAR - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2015-04-11 VASI ALEXANDRU IULIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT RADU PAUL Buda Leontin HAMZA IOAN
18 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2015-04-05 NICORAŞ IONUŢ VASILE ARSA EMIL IOVA CĂTĂLIN IONUT Tiulea Cornel Peste Bogdan
10 R. HORIA - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2015-03-29 DEMETER CLAUDIU IOAN IOVA CĂTĂLIN IONUT COIS CAROL BABĂU ROMULUS
15 VIITORUL ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2015-03-14 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT
15 AS VOINŢA MUNAR - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-11-23 BOGDAN LOREDAN IOVA CĂTĂLIN IONUT BONDAR DANIEL Jivan Mihai II CIOS DĂNUŢ
14 AS STEAUA GRĂNICERI - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2014-11-15 BOLCAŞ ALIN CĂLIN IOVA CĂTĂLIN IONUT SALADEA SORIN Manusov Iosif MÂNDRU ŞTEFAN
12 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2014-11-01 VASI ALEXANDRU IULIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT PÂSLARU ANDREI Dehelean Nicolae LAZĂR GHEORGHE
10 ACS UTA B.D. II - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion SEGA 2014-11-01 IOVA CĂTĂLIN IONUT COIS CAROL SUSCA NICOLETA Bondar Mircea
11 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2014-10-26 COROBAN CRISTIAN IONEL IOVA CĂTĂLIN IONUT RADU PAUL Petrisor Gheorghe Vida Marcel
10 FC ZIMANDU NOU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2014-10-19 HERŢEG DORINEL IOVA CĂTĂLIN IONUT MATEUT CALIN Dehelean Nicolae HAMZA IOAN
10 ACS UTA II B.D. - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2014-10-12 FODORUŢ LAURENŢIU NAGY ZOLTAN IOVA CĂTĂLIN IONUT Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
7 CS ŞOIMII PÎNCOTA - VIITORUL Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2014-10-11 IOVA CĂTĂLIN IONUT TURGYAN OVIDIU MIHAI
7 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2014-09-28 CÎRMACI FILIP SERGIU IOVA CĂTĂLIN IONUT NEAGU ALEXANDRU Alb Ioan Lovas Iosif
5 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Juniori 1 Seria A Stadion TISA NOUĂ 2014-09-28 IOVA CĂTĂLIN IONUT CÎRMACI FILIP SERGIU NEAGU ALEXANDRU Jivan Mihai II
5 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS INEU Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2014-09-27 IOVA CĂTĂLIN IONUT PANTEA ANDREI ALEX.
6 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2014-09-11 NICORAŞ IONUŢ VASILE LAUKO CLAUDIU COSMIN IOVA CĂTĂLIN IONUT Apatean Adrian SFĂT GHEORGHE
5 GLOGOVAT 2013 - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2014-09-13 BURCĂ DANIEL ADRIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT MAKO ANDREI SEBASTIAN Apatean Adrian Peste Bogdan
3 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Juniori 1 Seria A Stadion TISA NOUĂ 2014-09-14 IOVA CĂTĂLIN IONUT SUSCA NICOLETA NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Buda Leontin
1 VIITORUL 2 ARAD - CS INEU Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-09-17 IOVA CĂTĂLIN IONUT COSTEA ADRIAN GEORGE
4 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - S.PANCOTA II Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2014-09-07 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT COSTEA ADRIAN GEORGE Maghiar Petre BERAR DANIEL
2 GLORIA CTP ARAD - V. FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion TELECOM 2014-09-06 KOCSIS EDUARD IOVA CĂTĂLIN IONUT NICORAŞ VIOLETA ARIANA Enoiu Traian
1 AS DOROBANTI - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion Dorobanti 2014-08-31 RIŢA FLAVIUS IONEL IOVA CĂTĂLIN IONUT COIS CAROL LAZĂR GHEORGHE
1 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2014-09-04 IOVA CĂTĂLIN IONUT PÂSLARU ANDREI NEAGU ALEXANDRU Rosu Eugen
28 FC ZIMANDU NOU - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2014-06-15 NICORAŞ IONUŢ VASILE JUNGER ANDREAS THOMAS IOVA CĂTĂLIN IONUT Ologeanu Dan BORA GLIGORE
27 AS VINGA - S LIPOVA Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2014-06-08 BURZA CRISTIAN MIREL NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL IOVA CĂTĂLIN IONUT Tiulea Cornel CIOS DĂNUŢ
25 CS FRONTIERA PILU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-05-24 VASILE IOAN ADRIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT ANDEA ALEXANDRU Vatran Dorin MÂNDRU ŞTEFAN
27 CS ŞOIMII TAUŢ - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2014-05-17 JURCĂ TUDOR FLORIN NAGHI REMUS IONUŢ IOVA CĂTĂLIN IONUT Jivan Mihai II Rad Vasile
18 S. LIVADA - P. COVĂSÂNȚ Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2014-05-18 IOVA CĂTĂLIN IONUT PAL EDUARD DAVID MATEUT CALIN Maghiar Petre
28 FC UTA 99 - UTA B.D. 1999 Categoria Juniori C Stadion SEGA 2014-05-19 JURCĂ TUDOR FLORIN IOVA CĂTĂLIN IONUT PANTEA ANDREI ALEX.
26 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2014-05-09 GORNIC ALEXANDRU DAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT Dumitru Florin Mako Andras
26 Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - Jun. CS VOINŢA MAILAT Jun. liga 4 Stadion CH. CRIȘ 2014-05-09 IOVA CĂTĂLIN IONUT
25 GLORIA CTP ARAD - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion TELECOM 2014-05-02 TRIF CRISTIAN ALIN COIS PAUL ALEXANDRU IOVA CĂTĂLIN IONUT Tiulea Cornel Rad Vasile
16 CS MONEASA - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2014-05-04 IOVA CĂTĂLIN IONUT MIHOC ALINA ANDEA ALEXANDRU Axente Mircea
24 UTA B.D. 2000 - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2014-05-05 IOVA CĂTĂLIN IONUT PAL EDUARD DAVID SOCARICI DAMIAN
24 AS AQUA VEST ARAD - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2014-04-26 BOGDAN LOREDAN CRISTEA EMIL IOAN IOVA CĂTĂLIN IONUT Apatean Adrian Coman Ovidiu
24 Jun. AS AQUA VEST ARAD - Jun.S. SIRIA Jun. liga 4 Stadion ȘOFRONEA 2014-04-26 IOVA CĂTĂLIN IONUT
15 V.CAPORAL ALEXA - S.PANCOTA II Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2014-04-27 BURCĂ DANIEL ADRIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT NEAGU ALEXANDRU ŞCHIOPU PETRE
23 FC UTA 2004 - ATLETICO 2003 Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2014-04-26 IOVA CĂTĂLIN IONUT PANTEA ANDREI ALEX.
22 LPS ARAD - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2014-04-22 IOVA CĂTĂLIN IONUT MATEUT CALIN DANCIU ALEXANDRU
22 CS UNIREA SÎNTANA - AS DOROBANTI Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2014-04-23 IOVA CĂTĂLIN IONUT HANYECZ DAN PÂSLARU ANDREI
22 Jun. AS PROGRESUL PECICA - Jun. ACS UTA BD Jun. liga 4 Stadion PECICA 2014-04-09 JURCĂ TUDOR FLORIN IOVA CĂTĂLIN IONUT CĂŞUŢ CRISTIAN
19 CS DACIA BELIU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2014-04-12 RIŢA FLAVIUS IONEL KOCSIS EDUARD IOVA CĂTĂLIN IONUT Mihuța Petru BORA GLIGORE
21 ACS UTA B.D. - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion FRANCISC NEUMAN 2014-04-04 TRABALKA KEVIN CRISTEA SILVIU FLORIN IOVA CĂTĂLIN IONUT Apatean Adrian Coman Ovidiu
13 V. SELEUS - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2014-04-06 GORNIC ALEXANDRU DAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN IOVA CĂTĂLIN IONUT Tripa Claudiu
20 UTA B.D. 1999 - FC UTA 2000 Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2014-04-07 IOVA CĂTĂLIN IONUT COIS PAUL ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU
17 AS ALUNIŞ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2014-03-30 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT HAIDA VALENTINA Apatean Adrian SFĂT GHEORGHE
19 FC UTA 2000 - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion SEGA 2014-03-31 IOVA CĂTĂLIN IONUT LOVAS ALEXANDRU HAIDA VALENTINA
16 CS RECOLTA APATEU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-03-23 JURCĂ TUDOR FLORIN PUICEA CLAUDIU GHE. IOVA CĂTĂLIN IONUT Gornic Mircea Rad Vasile
16 FC UTA 99 - FC UTA 2000 Categoria Juniori C Stadion SEGA 2014-03-24 IOVA CĂTĂLIN IONUT COSTEA ADRIAN GEORGE BETEA SORINA GEORGIANA
16 GLORIA CTP ARAD - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori D Stadion TELECOM 2014-03-25 IOVA CĂTĂLIN IONUT HANYECZ DAN BETEA SORINA GEORGIANA
15 CS ŞOIMII PÎNCOTA - UTA B.D. 1999 Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2014-03-19 CĂŞUŢ CRISTIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT COJOCARIU DAN CRISTIAN
14 LPS ARAD - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2014-03-11 IOVA CĂTĂLIN IONUT POPAN BOGDAN ALEX. TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
17 CS VOINŢA MAILAT - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion MAILAT 2013-11-30 HERŢEG DORINEL IOVA CĂTĂLIN IONUT JUNGER ANDREAS THOMAS Enoiu Traian Rad Vasile
14 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2013-11-09 BÎTEA RADU BOGDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU IOVA CĂTĂLIN IONUT Dumitru Florin CIOS DĂNUŢ
14 Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI - Jun. B. SANICOLAU MIC Jun. liga 4 Stadion ZĂBRANI 2013-11-09 IOVA CĂTĂLIN IONUT
13 AC ŞAGU - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-11-10 IOVA CĂTĂLIN IONUT STANCIU MIHAI VLĂDUŢ ROTARIU PATRICK GEORGE Vatran Dorin Rosu Eugen
13 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-11-03 DEAC IONEL ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU IOVA CĂTĂLIN IONUT Enoiu Traian PĂCURAR AUGUSTIN
13 Jun. S.SIRIA - Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 Jun. liga 4 Stadion ŞIRIA 2013-11-03 IOVA CĂTĂLIN IONUT
7 UTA B.D. 2000 - FC UTA 99 Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2013-11-05 IOVA CĂTĂLIN IONUT STANCIU MIHAI VLĂDUŢ SUBA ANDREI SEBASTIAN
12 AS SEMLECANA SEMLAC - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2013-10-27 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT ROTARIU PATRICK GEORGE Braniscan Ioan Marginean Valer
11 Jun. AS SEMLECANA SEMLAC - Jun. CS UNIREA SÎNTANA Jun. liga 4 Stadion SEMLAC 2013-10-27 IOVA CĂTĂLIN IONUT
11 CS ATLETICO ARAD - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2013-10-26 IOVA CĂTĂLIN IONUT NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Ologeanu Dan SCRIDON DANIEL
6 UTA B.D. 1999 - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2013-10-28 IOVA CĂTĂLIN IONUT COIS PAUL ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU
11 Jun. AS SC UTA - Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Jun. liga 4 Stadion SEGA 2013-10-18 IOVA CĂTĂLIN IONUT POPAN BOGDAN ALEX. NEAGU ALEXANDRU
10 AVINTUL TARNOVA - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2013-10-20 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN CĂŞUŢ CRISTIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT Forton Nicusor Marginean Valer
5 UTA B.D. 1999 - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2013-10-21 IOVA CĂTĂLIN IONUT PAL EDUARD DAVID CENADAN RADU
10 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2013-10-12 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL IOVA CĂTĂLIN IONUT Enoiu Traian BERAR DANIEL
10 Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - Jun. F.O.SP.GERMAN Jun. liga 4 Stadion CH. CRIȘ 2013-10-12 IOVA CĂTĂLIN IONUT
6 V. PEREGU MARE - AS DOROBANTI Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2013-10-13 HERŢEG DORINEL RAD ADRIAN SORIN IOVA CĂTĂLIN IONUT Coman Ovidiu
4 FC UTA 2000 - UTA B.D. 1999 Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-10-17 IOVA CĂTĂLIN IONUT HAIDA VALENTINA PAL EDUARD DAVID
4 LPS ARAD - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2013-10-16 IOVA CĂTĂLIN IONUT BETEA SORINA GEORGIANA CIUCA ROBERT
9 CS VOINŢA MAILAT - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion MAILAT 2013-10-06 BURCĂ DANIEL ADRIAN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL IOVA CĂTĂLIN IONUT Tiulea Cornel Coman Ovidiu
9 Jun. CS VOINŢA MAILAT - Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 Jun. liga 4 Stadion MAILAT 2013-10-06 IOVA CĂTĂLIN IONUT
3 CS ŞIRIANA ŞIRIA - S LIPOVA Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2013-10-07 IOVA CĂTĂLIN IONUT BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA POPAN BOGDAN ALEX.
3 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - GLORIA CTP ARAD Cupa Romaniei Stadion CERMEI 2013-10-02 FODORUŢ LAURENŢIU IOVA CĂTĂLIN IONUT PANTEA ANDREI ALEX. Buica Dumitru DOMIDE FLAVIUS
2 FC UTA 99 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-09-30 IOVA CĂTĂLIN IONUT NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL MAGOCS MARIA MONICA
6 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - N. SEBIS Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2013-09-22 DEAC IONEL ALIN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA IOVA CĂTĂLIN IONUT Mihuța Petru ŞCHIOPU PETRE
1 S. LIPOVA - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadio Lipova 2013-09-23 IOVA CĂTĂLIN IONUT DANCIU ALEXANDRU POPAN BOGDAN ALEX.
1 AS VICTORIA PRO NĂDLAC - AS DOROBANTI Categoria Juniori C Stadion NĂDLAC 2013-09-28 IOVA CĂTĂLIN IONUT SZEKERES STEFAN BULZ STEFAN
1 UTA B.D. 1999 - S LIPOVA Categoria Juniori C Stadion FZ 2013-09-26 PANTEA ANDREI ALEX. IOVA CĂTĂLIN IONUT COROBAN CRISTIAN IONEL
5 V. FELNAC - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2013-09-15 COVACI IOAN FLORIN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU IOVA CĂTĂLIN IONUT Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
2 AVINTUL TARNOVA - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Cupa Romaniei Stadion TÂRNOVA 2013-09-11 GORNIC ALEXANDRU DAN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL IOVA CĂTĂLIN IONUT Tiulea Cornel BABĂU ROMULUS
1 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2013-08-10 BOGDAN LOREDAN NAGHI REMUS IONUŢ IOVA CĂTĂLIN IONUT Dumitru Florin BIRO GABOR
1 Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI - Jun.S. SIRIA Jun. liga 4 Stadion ZĂBRANI 2013-08-10 IOVA CĂTĂLIN IONUT
34 CS RECOLTA APATEU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2013-06-30 DEAC IONEL ALIN IOVA CĂTĂLIN IONUT LUCA ALEXANDRU Buica Dumitru Miron Marian
29 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2013-06-09 RIŢA FLAVIUS IONEL IOVA CĂTĂLIN IONUT LUCA ALEXANDRU Mihuța Petru GYENGE IOSIF
27 CS. VLADIMIRESCU II - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2013-06-02 DEAC IONEL ALIN IOVA CĂTĂLIN IONUT ROTARIU PATRICK GEORGE Herteg Doru Marginean Valer
28 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-06-05 GHEORGHE VALENTIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ IOVA CĂTĂLIN IONUT Axente Mircea Miron Marian
26 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-05-26 BOLCAŞ ALIN CĂLIN BERARIU LUCIAN MIHAI IOVA CĂTĂLIN IONUT Rusan Dumitru HAMZA IOAN
29 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. GLORIA CTP ARAD Jun. liga 4 Stadion MOTORUL 2013-05-18 IOVA CĂTĂLIN IONUT PANTEA ANDREI ALEX. RADU PAUL
25 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2013-05-19 VASI ALEXANDRU IULIAN VASILE IOAN ADRIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT Bondar Mircea Rosu Eugen
27 Jun. FC UTA ARAD - Jun.S. SIRIA Jun. liga 4 Stadion MOTORUL 2013-05-10 IOVA CĂTĂLIN IONUT PANA NATANAEL BALAN BOGDAN
27 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a StadionCURTICI 2013-05-11 BOGDAN LOREDAN MIHOC ALINA IOVA CĂTĂLIN IONUT Enoiu Traian BERAR DANIEL
27 Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 - Jun. CS ŞOIMII TAUŢ Jun. liga 4 StadionCURTICI 2013-05-11 IOVA CĂTĂLIN IONUT
24 AS STEAUA GRĂNICERI - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2013-05-12 VASI ALEXANDRU IULIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT GOIA STEFAN FLORIN Herteg Doru Vida Marcel
20 AS PROGRESUL PECICA - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion PECICA 2013-05-14 IOVA CĂTĂLIN IONUT ANDEA ALEXANDRU SANDU ROLAND
23 CS VIITORUL SATU NOU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2013-05-03 NICORAŞ IONUŢ VASILE IOVA CĂTĂLIN IONUT SICLOVAN PAUL ALEX. Ciurescu Victor MÂNDRU ŞTEFAN
19 FC UTA 2000 - FC UTA 2001 Categoria Juniori D Stadion SEGA 2013-05-08 IOVA CĂTĂLIN IONUT LAURUC ANDREEA MAGOCS MARIA MONICA
25 Jun. CS INEU - Jun. CS UNIREA SÎNTANA Jun. liga 4 Stadion INEU 2013-04-27 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL IOVA CĂTĂLIN IONUT PANTEA ANDREI ALEX.
22 FC ZIMANDU NOU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2013-04-28 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL IOVA CĂTĂLIN IONUT BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Tiulea Cornel GYENGE IOSIF
18 FC UTA 98 - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-04-30 IOVA CĂTĂLIN IONUT TAU ALEXANDRU CIUCA ROBERT
21 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2013-04-21 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL IOVA CĂTĂLIN IONUT BERARIU LUCIAN MIHAI Dehelean Nicolae PĂCURAR AUGUSTIN
17 CS VLADIMIRESCU 2003 - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion VLADIMIRESCU 0000-00-00 IOVA CĂTĂLIN IONUT MARA SEBASTIAN DANCIU ALEXANDRU
20 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2013-04-14 JURCĂ TUDOR FLORIN IOVA CĂTĂLIN IONUT WERNITZER ADRIAN PAUL Apatean Adrian MÂNDRU ŞTEFAN
21 Jun. FC UTA ARAD - Jun. CS UNIREA SÎNTANA Jun. liga 4 Stadion SEGA 2013-03-29 IOVA CĂTĂLIN IONUT ROTARIU PATRICK GEORGE CARAVACI RAFAEL
19 AS VINGA - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2013-03-31 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL VESA PAVEL FLORIN IOVA CĂTĂLIN IONUT Tiulea Cornel Rosu Eugen
14 FC UTA 2000 - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadion SEGA 2013-04-01 IOVA CĂTĂLIN IONUT ROTARIU PATRICK GEORGE SZASZ BRIGITTA
20 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SEGA 2013-03-23 BURZA CRISTIAN MIREL VASILE IOAN ADRIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT Apatean Adrian BERAR DANIEL
13 CS VLADIMIRESCU 2003 - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion VLADIMIRESCU 2013-03-26 IOVA CĂTĂLIN IONUT CÎRMACI FILIP SERGIU COIS PAUL ALEXANDRU
12 ATLETICO 2000 - CS INEU Categoria Juniori A/B Stadion SEGA 2013-03-15 IOVA CĂTĂLIN IONUT PANTEA ANDREI ALEX. BETEA SORINA GEORGIANA
12 CS VICTORIA ZĂBRANI - N. SEBIS Categoria Juniori A/B Stadion ZĂBRANI 2013-03-20 JURCĂ TUDOR FLORIN IOVA CĂTĂLIN IONUT ROTARIU PATRICK GEORGE
19 Jun. FC UTA ARAD - Jun. CS INEU Jun. liga 4 Stadion MOTORUL 2013-03-08 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL IOVA CĂTĂLIN IONUT COIS PAUL ALEXANDRU
17 AC ŞAGU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-03-10 JURCĂ TUDOR FLORIN MIHOC ALINA IOVA CĂTĂLIN IONUT Ciurescu Victor Rosu Eugen
16 AS STEAUA GRĂNICERI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2012-12-02 COVACI IOAN FLORIN TULCAN RAUL EMIL IOVA CĂTĂLIN IONUT Dehelean Nicolae GYENGE IOSIF
15 CS ATLETICO ARAD - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2012-11-24 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN MOCANU SILVIU FLAVIU IOVA CĂTĂLIN IONUT Ciurescu Victor BIRO GABOR
16 Jun. FC UTA ARAD - Jun. S. TURNU Jun. liga 4 Stadion MOTORUL 2012-11-16 IOVA CĂTĂLIN IONUT PANTEA ANDREI ALEX. BETEA SORINA GEORGIANA
14 FC SÎNLEANI - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2012-11-17 VASI ALEXANDRU IULIAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU IOVA CĂTĂLIN IONUT Enoiu Traian Vida Marcel
9 FC UTA 98 - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori C Stadion SEGA 2012-11-22 IOVA CĂTĂLIN IONUT SFÎRLOGIA RAUL CONSTANTIN BETEA SORINA GEORGIANA
15 Jun. FC UTA ARAD - Jun. AS AQUA VEST ARAD Jun. liga 4 Stadion MOTORUL 2012-11-09 IOVA CĂTĂLIN IONUT PANTEA ANDREI ALEX. BETEA SORINA GEORGIANA
13 CRISUL CH CRIS II - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion NĂDAB 2012-11-11 DEMETER CLAUDIU IOAN SICLOVAN PAUL ALEX. IOVA CĂTĂLIN IONUT Negru Marin MÂNDRU ŞTEFAN
8 ATLETICO 98 ARAD - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2012-11-14 IOVA CĂTĂLIN IONUT COIS PAUL ALEXANDRU BETEA SORINA GEORGIANA
12 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2012-11-04 COROBAN CRISTIAN IONEL RAD ADRIAN SORIN IOVA CĂTĂLIN IONUT Strengar Virgil SCRIDON DANIEL
7 CS ŞOIMII PÎNCOTA - ATLETICO 99 ARAD Categoria Juniori C Stadion SEGA 2012-11-05 IOVA CĂTĂLIN IONUT COIS PAUL ALEXANDRU BUCSĂ PATRICK ILIE
6 ATLETICO 99 ARAD - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2012-10-29 IOVA CĂTĂLIN IONUT LUCA ALEXANDRU SUBA ANDREI SEBASTIAN
7 S. LIPOVA - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion LIPOVA 2012-10-21 DEMETER CLAUDIU IOAN IOVA CĂTĂLIN IONUT CARAVACI RAFAEL Rad Vasile
5 ATLETICO 98 ARAD - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2012-10-25 IOVA CĂTĂLIN IONUT BETEA SORINA GEORGIANA TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
2 Turneu Interliga - Turneu Interliga Categoria Juniori E Stadion SEGA 2012-10-20 NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL IOVA CĂTĂLIN IONUT Wernitzer Adrian
11 Jun. FC UTA ARAD - Jun. CS VOINŢA MAILAT Jun. liga 4 Stadion MOTORUL 2012-10-12 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL IOVA CĂTĂLIN IONUT BETEA SORINA GEORGIANA
4 FC UTA 2001 - ATLETICO 2000 ARAD Categoria Juniori D Stadion SEGA 2012-10-16 IOVA CĂTĂLIN IONUT MARIŞ SORIN BESESEK RICHARD
8 CS MONEASA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2012-10-07 IOVA CĂTĂLIN IONUT STANCIU MIHAI VLĂDUŢ TURGYAN OVIDIU MIHAI Enoiu Traian GYENGE IOSIF
3 Turneu Interliga - Turneu Interliga Categoria Juniori E Stadion SEGA 2012-10-06 IOVA CĂTĂLIN IONUT POPA PAUL BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN Wernitzer Adrian
9 Jun. FC UTA ARAD - Jun. GLORIA CTP ARAD Jun. liga 4 Stadion MOTORUL 2012-09-28 IOVA CĂTĂLIN IONUT BETEA SORINA GEORGIANA PANTEA ANDREI ALEX.
7 AS FLACĂRA ŢIPAR - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2012-09-30 COVACI IOAN FLORIN BULZ STEFAN IOVA CĂTĂLIN IONUT Petrisor Gheorghe PĂCURAR AUGUSTIN
2 FC UTA 2001 - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion SEGA 2012-10-02 IOVA CĂTĂLIN IONUT BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA ROTARIU PATRICK GEORGE
6 AS ALUNIŞ - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2012-09-23 COROBAN CRISTIAN IONEL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ IOVA CĂTĂLIN IONUT Braniscan Ioan BIZĂU BODNĂRAŞ
1 LPS ARAD - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2012-09-26 IOVA CĂTĂLIN IONUT LUCA ALEXANDRU BETEA SORINA GEORGIANA
1 LPS ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2012-09-25 IOVA CĂTĂLIN IONUT COJOCARIU DAN CRISTIAN MOTIU ROBERT ANDREI
5 AVINTUL TARNOVA - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2012-09-16 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL IOVA CĂTĂLIN IONUT CÎRMACI FILIP SERGIU Strengar Virgil JUŞCĂ TEODOR
6 Jun. AS AQUA VEST ARAD - Jun. CS INEU Jun. liga 4 Stadion ȘOFRONEA 2012-09-08 IOVA CĂTĂLIN IONUT MARIŞ BOGDAN VLAD PÂSLARU ANDREI
4 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2012-09-09 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT ROTARIU PATRICK GEORGE Petrisor Gheorghe BABĂU ROMULUS
5 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. CS INEU Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-09-01 IOVA CĂTĂLIN IONUT KOVACS OLIVER BETEA SORINA GEORGIANA
3 CS DACIA BELIU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-09-02 BURCĂ DANIEL ADRIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT WERNITZER ADRIAN PAUL Manusov Iosif Gaie Cornel
2 AS STEAUA GRĂNICERI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Cupa Romaniei Stadion GRĂNICERI 2012-09-05 BORA ALIN EUGEN GHEORGHE VALENTIN IOVA CĂTĂLIN IONUT Mihuța Petru JIVAN MIHAI
3 Jun. FC UTA ARAD - Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 Jun. liga 4 Stadion MOTORUL 2012-08-22 JURCĂ TUDOR FLORIN IOVA CĂTĂLIN IONUT BETEA SORINA GEORGIANA
1 Jun. FC UTA ARAD - Jun. B. SANICOLAU MIC Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2012-08-14 IOVA CĂTĂLIN IONUT TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN CÎRMACI FILIP SERGIU
1 O. BUJAC - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Cupa Romaniei Stadion BUJAC 2012-08-11 GORNIC ALEXANDRU DAN IOVA CĂTĂLIN IONUT TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Bondar Mircea GHERGHEL EMANOIL
Inregistrari in baza de date: 274

ajf_arad