• JURCĂ Tudor Florin
  • Data nasterii: 1990-05-22
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 176 (cm)
  • Arbitru din anul: 2011
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Profesor de Educaţie Fizică şi Sport
  • Ocupatia actuala: Profesor de Educaţie Fizică şi Sport
  • Limbi straine cunoscute: Engleză
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
15 A.C.S. SOCODOR - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2017-10-25 JURCĂ Tudor Florin ARSA Emil NAGHI Remus Ionuț ALEXA Marius Andrei JUȘCÃ Teodor
14 CS ATLETICO ARAD - A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD Juniori C - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-11-27 JURCĂ Tudor Florin MIHOC Alina PANTEA Sebastian
13 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ATLETICO ARAD Juniori C - Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-11-20 JURCĂ Tudor Florin CĂLINDRUȚ Emanuel Roland MOȚ Andreea Alexandra
12 AS CRIŞUL ALB BUTENI - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2017-11-12 JURCĂ Tudor Florin NAGHI Remus Ionuț PANTEA Andrei Alex. ALEXA Marius Andrei
11 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2017-11-15 JURCĂ Tudor Florin SÂRBUȚ Alexandru Călin DISTA Denis BABĂU Romulus
10 C.S. PROGRESUL DIECI - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion DIECI 2017-11-05 JURCĂ Tudor Florin ARDELEAN Paul Giorgian CÃȘUȚ Cristian ENOIU Traian
15 CS UNIREA SÎNTANA - A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 1 Juniori D - Seria B Stadion SÂNTANA 2017-11-09 JURCĂ Tudor Florin
11 CS VICTORIA NĂDLAC - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion NĂDLAC 2017-10-28 JURCĂ Tudor Florin MOCANU Silviu Flaviu BURCA Sergiu Lucian HERȚEG Doru COMAN Ovidiu
9 A.C.S. VILLA GURBA 1213 - C.S. VOINȚA ZĂRAND Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2017-10-29 JURCĂ Tudor Florin PANTEA Sebastian PANTEA Andrei Alex. JUȘCÃ Teodor
10 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a StadionCURTICI 2017-10-21 JURCĂ Tudor Florin ARDELEAN Paul Giorgian BETEA Sorina Georgiana ALEXA Marius Andrei JUȘCÃ Teodor
9 AS VOINŢA MACEA - AS DOROBANŢI Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2017-10-22 JURCĂ Tudor Florin BURCA Sergiu Lucian BETEA Sorina Georgiana BIRO Gabor Oliver
7 A.S. SPORTING ȘAGU - C.S. ATHLETICO VINGA Liga a 6 a Seria A Stadion ŞAGU 2017-10-15 JURCĂ Tudor Florin BĂLA Casian Andrei MIHOC Alina MIHUȚA Petru
10 A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 2 - C.S. ATLETICO 2005 ARAD Juniori D - Seria A Stadion SÂNLEANI 2017-10-17 VESA Pavel Florin JURCĂ Tudor Florin
6 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PODGORIA ŞIRIA Juniori 1 Seria A Stadion NĂDAB 2017-10-08 JURCĂ Tudor Florin ȘUȘCÃ Nicoleta PETROVAN Florin SFÃT Gheorghe
7 A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD - CS ATLETICO ARAD Juniori C - Seria A Stadion SÂNLEANI 2017-10-09 JURCĂ Tudor Florin STANCIU Mihai Vlăduț VESA Pavel Florin
7 A.C.S. VIITORUL 2003 ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori C - Seria B Stadion SÂNLEANI 2017-10-09 VESA Pavel Florin JURCĂ Tudor Florin STANCIU Mihai Vlăduț
7 C.S. ATLETICO ARAD 1 - ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Juniori E - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-10-06 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin
7 C.S. ATLETICO ARAD 2 - A.C.S. VIITORUL ARAD 1 Juniori E - Seria B Stadion ATLETICO ARAD 2017-10-06 VESA Pavel Florin JURCĂ Tudor Florin
5 AS PROGRESUL PECICA - A.F.C. UTA ARAD Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2017-10-04 JURCĂ Tudor Florin ȘUȘCĂ Andreea MOLDOVEANU Ionel Alexandru CIURESCU Victor
6 CS ATLETICO ARAD - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori C - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-10-02 JURCĂ Tudor Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DRĂGOIU Ioana Bianca
5 AS VOINŢA MUNAR - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2017-09-24 JURCĂ Tudor Florin BURCA Sergiu Lucian BETEA Sorina Georgiana GORNIC Mircea
5 C.S. ŞOIMII LIPOVA - A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD Juniori C - Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-09-25 JURCĂ Tudor Florin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DOBÂNDĂ Dinu
5 A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 2 - CS VOINŢA MAILAT Juniori D - Seria A Stadion SÂNLEANI 2017-09-28 DREGHICI Flavius Cristian JURCĂ Tudor Florin
5 A.C.S. VIITORUL 2005 ARAD - AS PROGRESUL PECICA Juniori D - Seria A Stadion SÂNLEANI 2017-09-28 JURCĂ Tudor Florin DREGHICI Flavius Cristian
5 A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 1 - CS UNIREA SÎNTANA Juniori D - Seria B Stadion SÂNLEANI 2017-09-28 JURCĂ Tudor Florin DREGHICI Flavius Cristian
4 C.S. ATLETICO ARAD 1 - C.S.S. GLORIA ARAD Juniori E - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-09-20 JURCĂ Tudor Florin NEAGU Alexandru
4 C.S. ATLETICO ARAD 2 - A.C.S. VIITORUL ARAD 2 Juniori E - Seria B Stadion ATLETICO ARAD 2017-09-20 NEAGU Alexandru JURCĂ Tudor Florin
3 A.C.S. VILLA GURBA 1213 - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2017-09-17 JURCĂ Tudor Florin BORLEA Emanuel DOBÂNDĂ Dinu BABĂU Romulus
4 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion MAILAT 2017-09-09 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin DREGHICI Flavius Cristian TĂNĂSESCU Romulus Cristian COMAN Ovidiu
2 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion OTTO GREFNER ȘIRIA 2017-09-08 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin MAGOCS Maria Monica GYENGYE Iosif
3 A.C.S. VIITORUL ARAD - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion SÂNLEANI 2017-09-13 JURCĂ Tudor Florin BURCA Sergiu Lucian DOBÂNDĂ Dinu TIULEA Cornel
2 C.S. ATLETICO ARAD 2005 - A.C.S. VIITORUL 2005 ARAD Juniori D - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-09-08 JURCĂ Tudor Florin DREGHICI Flavius Cristian
3 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2017-09-02 JURCĂ Tudor Florin DREGHICI Flavius Cristian PÂSLARU Andrei ALEXA Marius
2 CS VIITORUL SATU NOU - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2017-09-02 JURCĂ Tudor Florin TAKATS Cristian Flavius CALNACOV Denis Claudiu
2 A.F.C. UTA ARAD 2004 - A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD Juniori C - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-09-07 JURCĂ Tudor Florin DOBÂNDĂ Dinu ȘUȘCÃ Nicoleta
2 A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 1 - A.F.C. UTA ARAD Juniori D - Seria B Stadion SÂNLEANI 2017-09-07 BURCĂ Sergiu Lucian JURCĂ Tudor Florin
2 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2017-08-26 JURCĂ Tudor Florin BĂLA Casian Andrei PANTEA Andrei Alex. TIULEA Cornel MAKO Andraș
24 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2017-06-11 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin DUMITRU Flavia Daniela TĂNĂSESCU Romulus Cristian
20 CS UNIREA GURAHONŢ - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2017-06-04 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin CÃȘUȚ Cristian BUDA Leontin
15 CS REAL HORIA - CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2017-05-14 JURCĂ Tudor Florin CÃȘUȚ Cristian CÎRMACI Filip Sergiu SFÃT Gheorghe
26 AS DOROBANŢI - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2017-05-10 JURCĂ Tudor Florin PANTEA Sebastian STANCIU Mihai Vlăduț ENOIU Traian
1/4 Finală CS ŞOIMII ŞIMAND - CS ŞOIMII LIPOVA Cupa Romaniei Stadion ŞIMAND 2017-05-03 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin ARSA Emil ALEXA Marius Andrei
18 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2017-04-30 JURCĂ Tudor Florin DREGHICI Flavius Cristian ȘUȘCĂ Andreea APĂTEAN Adrian
23 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2017-04-22 JURCĂ Tudor Florin NAGY Zoltan BURCA Sergiu Lucian VĂTRAN Dorin VIDA Constantin
14 AS PODGORIA GHIOROC - CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2017-04-23 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin PÂSLARU Andrei TĂNĂSESCU Romulus Cristian
26 VIITORUL 1 ARAD - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2017-04-20 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin
26 VIITORUL 2 ARAD - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2017-04-20 VESA Pavel Florin JURCĂ Tudor Florin
21 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2017-04-15 JURCĂ Tudor Florin BETEA Sorina Georgiana PANTEA Andrei Alex. TĂNĂSESCU Romulus Cristian ROȘU Eugen
22 AS DOROBANŢI - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2017-04-19 JURCĂ Tudor Florin DREGHICI Flavius Cristian MOCANU Silviu Flaviu HERȚEG Doru HAMZA Ioan
20 CS VOINŢA MAILAT - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion MAILAT 2017-04-08 JURCĂ Tudor Florin ARDELEAN Paul Giorgian MIHOC Alina ALEXA Marius ROȘU Eugen
19 A.C.S. SOCODOR - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2017-04-01 JURCĂ Tudor Florin MIHOC Alina HANYECZ Dan CADAR Răzvan VIDA Constantin
12 AS PODGORIA GHIOROC - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2017-04-02 JURCĂ Tudor Florin DOBÂNDĂ Dinu LOVAS Alexandru VĂTRAN Dorin
18 C.S. VICTORIA FELNAC - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion FELNAC 2017-03-25 JURCĂ Tudor Florin BURCA Sergiu Lucian HANYECZ Dan TIULEA Cornel ROȘU Eugen
16 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2017-03-11 JURCĂ Tudor Florin STANCIU Mihai Vlăduț PÂSLARU Andrei TĂNĂSESCU Romulus Cristian SFÃT Gheorghe
15 CS GLOGOVĂŢ 2013 - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2016-11-26 JURCĂ Tudor Florin MOCANU Silviu Flaviu PANTEA Andrei Alex. HERȚEG Doru SFÃT Gheorghe
13 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS INEU Liga a 4 a StadionCURTICI 2016-11-12 JURCĂ Tudor Florin ARDELEAN Paul Giorgian NAGHI Remus Ionuț BIRO Oliver HAMZA Ioan
11 CS BELIU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2016-11-06 JURCĂ Tudor Florin PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru STANCIU Mihai Vlăduț RUSAN Dumitru
8 UTA B.D. 2002 - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-11-07 JURCĂ Tudor Florin RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu
8 CS FRONTIERA PILU - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion PILU 2016-10-30 JURCĂ Tudor Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru LOVAS Alexandru SCRIDON Daniel
10 VIITORUL 1 ARAD - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-10-28 VESA Pavel Florin JURCĂ Tudor Florin
11 VIITORUL 2 ARAD - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-10-28 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin
6 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2016-10-28 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin
10 A.C.S. SOCODOR - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2016-10-22 JURCĂ Tudor Florin STANCIU Mihai Vlăduț NAGY Zoltan HERȚEG Doru RAD Vasile
7 C.S. SPERANŢA CHIER - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2016-10-23 JURCĂ Tudor Florin CĂPRICEANĂ Gabriel Florin CĂLINDRUŢ Emanuel Roland BORA Gligore
7 AS STEAUA GRĂNICERI - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-10-08 JURCĂ Tudor Florin NEAGU Alexandru DOBÂNDĂ Dinu MANUȘOV Iosif
6 CS ŞOIMII ŞIMAND - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-09-24 JURCĂ Tudor Florin PANTEA Sebastian TOMUȚA Sebastian Florin ENOIU Traian COMAN Ovidiu
3 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2016-09-25 JURCĂ Tudor Florin NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai PEȘTE Bogdan Dumitru
5 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-09-17 JURCĂ Tudor Florin CÃȘUȚ Cristian CÎRMACI Filip Sergiu CADAR Răzvan LOVAS Iosif Ioan
4 AS UNIREA ŞEITIN - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-09-18 JURCĂ Tudor Florin CRUDU Alexandru TAKATS Cristian Flavius SFÃT Gheorghe
4 CS VOINŢA MAILAT - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-09-10 JURCĂ Tudor Florin PANTEA Andrei Alex. ARDELEAN Paul Giorgian JIVAN Mihai Adrian HAMZA Ioan
1 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-09-11 JURCĂ Tudor Florin MIHOC Alina DAȘCÃU Ovidiu Claudiu SFÃT Gheorghe
3 AS DOROBANŢI - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion DOROBANTI 2016-09-03 JURCĂ Tudor Florin BĂLA Casian Andrei CRISTEA Emil Ioan CADAR Răzvan HAMZA Ioan
2 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-09-04 JURCĂ Tudor Florin TAKATS Cristian Flavius DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MANUȘOV Iosif
2 CS BELIU - AS VICTORIA FELNAC Cupa Romaniei Stadion BELIU 2016-09-07 JURCĂ Tudor Florin ARSA Emil NEAGU Alexandru JUȘCÃ Teodor
2 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2016-08-27 JURCĂ Tudor Florin ARSA Emil BERARIU Lucian Mihai CRISTI T. SFÃT Gheorghe
1 AS CETATE DEZNA - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-08-28 JURCĂ Tudor Florin PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru ARSA Emil PETRIŞOR Gheorghe
1 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2016-08-24 JURCĂ Tudor Florin CĂPRICEANĂ Gabriel Florin DREGHICI Flavius Cristian BORA Gligore
1 A.C.S. SOCODOR - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2016-08-20 JURCĂ Tudor Florin BURCA Sergiu Lucian STANCIU Mihai Vlăduț ALEXA Marius Andrei VIDA Constantin
1 CS BELIU - CS OLIMPIA BOCSIG Cupa Romaniei Stadion BELIU 2016-08-21 JURCĂ Tudor Florin COVACI Sergiu Cristian GROȘAN Tudor Ștefan BORA Gligore
25 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2016-06-12 JURCĂ Tudor Florin DREGHICI Flavius Cristian JUNGER Andreas Thomas LOVAS Iosif Ioan
24 AS VOINŢA MUNAR - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-06-04 JURCĂ Tudor Florin MOCANU Silviu Flaviu NAGY Zoltan ROȘU Eugen
23 AS SEMLECANA SEMLAC - AS DOROBANŢI Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2016-05-29 JURCĂ Tudor Florin BOLCAȘ Alin Călin CÃȘUȚ Cristian ENOIU Traian
25 CS UNIREA SÎNTANA - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-05-21 JURCĂ Tudor Florin BOLCAȘ Alin Călin ARDELEAN Paul Giorgian ALEXA Marius BIRO Gabor
22 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-05-22 JURCĂ Tudor Florin GROȘAN Tudor Ștefan PÃTROI Ciprian JUȘCÃ Teodor
21 CS UNIREA SÎNTANA - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2016-05-26 JURCĂ Tudor Florin RADU Paul TURGYAN Cătălin TIULEA Cornel
24 C.S. ŞOIMII LIPOVA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2016-05-14 JURCĂ Tudor Florin DREGHICI Flavius Cristian JUNGER Andreas Thomas TIULEA Cornel COMAN Ovidiu
21 AS CETATE DEZNA - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-05-15 JURCĂ Tudor Florin ARDELEAN Ioan Viorel IOVA Cătălin Ionuț PÃCURAR Augustin
Semifinală CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Cupa Romaniei Stadion INEU 2016-05-11 JURCĂ Tudor Florin CÎRMACI Filip Sergiu PANTEA Andrei Alex. BUDA Leontin MAKO Andraș
23 AS AQUA VEST ARAD - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2016-05-07 JURCĂ Tudor Florin NAGY Zoltan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CIURESCU Victor LOVAS Iosif Ioan
22 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-04-30 JURCĂ Tudor Florin CRISTEA Emil Ioan CÎRMACI Filip Sergiu TODERICI Mircea COMAN Ovidiu
19 CS ATLETICO ARAD - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-23 JURCĂ Tudor Florin MAKO Andrei Sebastian DUMITRU Flavia Daniela BUDA Leontin
17 CS MONEASA - AS PODGORIA ŞIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2016-04-24 JURCĂ Tudor Florin DREGHICI Flavius Cristian PÂSLARU Andrei MAKO Andraș
24 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - C.S.S. GLORIA ARAD 1 Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-27 PANTEA Sebastian JURCĂ Tudor Florin
17 AS PRO GURBA - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2016-04-21 JURCĂ Tudor Florin MORAR Daniel CRÎSTA Eusebio Antoniu JUȘCÃ Teodor
19 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2016-04-10 JURCĂ Tudor Florin JUNGER Andreas Thomas DUMITRU Flavia Daniela ALEXA Marius Andrei ROȘU Eugen
16 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2016-04-14 JURCĂ Tudor Florin PÃTROI Ciprian BORLEA Emanuel MAKO Andraș
21 CS ŞOIMII PÎNCOTA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion SELEUŞ 2016-04-13 JURCĂ Tudor Florin CRÎSTA Eusebio Antoniu
14 CS BELIU - C.S. MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2016-04-03 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin RADU Paul SFÃT Gheorghe
15 CS GLOGOVĂŢ 2013 - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-04-07 JURCĂ Tudor Florin TAKATS Cristian Flavius DEHELEAN Patrick Alin TIULEA Cornel
17 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-03-26 JURCĂ Tudor Florin COROBAN Cristian Ionel JUNGER Andreas Thomas TĂNĂSESCU Romulus Cristian LOVAS Iosif Ioan
15 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2016-03-27 JURCĂ Tudor Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PANTEA Sebastian JUȘCÃ Teodor
16 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-03-20 JURCĂ Tudor Florin BURCA Sergiu Lucian IOVA Cătălin Ionuț CIURESCU Victor ROȘU Eugen
13 AS PRO GURBA - CS OLIMPIA BOCSIG Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2016-03-24 JURCĂ Tudor Florin TOMUȚ Cristian SUCIU Andreea MAKO Andraș
13 CS INEU - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori E Stadion CENTRAL INEU 2016-03-18 JURCĂ Tudor Florin TOMUȚ Cristian
15 CS VOINŢA MAILAT - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-03-12 JURCĂ Tudor Florin JUNGER Andreas Thomas DUMITRU Flavia Daniela ENOIU Traian COMAN Ovidiu
17 CS INEU - OL. BUJAC Categoria Juniori D Stadion CENTRAL INEU 2016-03-16 JURCĂ Tudor Florin TOMUȚ Cristian
13 V. FELNAC - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion ZĂDĂRENI 2015-11-21 JURCĂ Tudor Florin MOCANU Silviu Flaviu OPITZ Roland Ladislau OLOGEANU Dan Cristian HAMZA Ioan
11 CS OLIMPIA BUJAC - ACS UTA BD Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2015-11-25 JURCĂ Tudor Florin MATEUȚ Cãlin
11 N. SEBIS - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2015-11-24 JURCĂ Tudor Florin TĂMAȘ Eugen
12 ACS UTA II B.D. - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2015-11-15 JURCĂ Tudor Florin DREGHICI Flavius Cristian IOVA Cătălin Ionuț HERȚEG Doru MÃRGINEAN Valer
10 O. BOCSIG - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2015-11-19 JURCĂ Tudor Florin MAKO Andrei Sebastian BOLDOR Sebastian Mircea RUSAN Dumitru
10 CS ŞOIMII PÎNCOTA - ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion Seleus 2015-11-16 JURCĂ Tudor Florin TĂMAȘ Eugen BORLEA Emanuel
10 CS ŞOIMII PÎNCOTA - ATLETICO 2004 Categoria Juniori D Stadion Seleus 2015-11-18 JURCĂ Tudor Florin TĂMAȘ Eugen
9 S. CHIER - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2015-11-08 JURCĂ Tudor Florin CRUDU Alexandru DOBÂNDĂ Dinu FORTON Nicușor
9 O. BOCSIG - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2015-11-12 JURCĂ Tudor Florin GROȘAN Tudor Ștefan COVACI Sergiu Cristian PÃCURAR Augustin
9 VIITORUL 3 ARAD - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion TÂRNOVA 2015-11-11 JURCĂ Tudor Florin COVACI Sergiu Cristian
10 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2015-10-31 JURCĂ Tudor Florin MOCANU Silviu Flaviu DREGHICI Flavius Cristian DUMITRU Florin RAD Vasile
8 CS DACIA BELIU - P. SIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2015-11-01 JURCĂ Tudor Florin CĂTANĂ Paul TĂMAȘ Eugen SCRIDON Daniel
8 S. LIPOVA - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2015-11-05 JURCĂ Tudor Florin TAKATS Cristian Flavius RANCEA Alexandru BRĂNIȘCAN Ioan
8 UTA B.D. 2002 - ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-11-05 JURCĂ Tudor Florin MATEUȚ Cãlin DREGHICI Flavius Cristian
8 ACS UTA B.D. - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2015-10-30 JURCĂ Tudor Florin LAUKO Claudiu Cosmin
9 CS VICTORIA ZĂBRANI - G. CERMEI Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2015-10-24 JURCĂ Tudor Florin PANTEA Sebastian PANTEA Andrei Alex. DUMITRU Florin VIDA Constantin
7 O. BOCSIG - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2015-10-29 JURCĂ Tudor Florin TĂMAȘ Eugen BOLDOR Sebastian Mircea MAKO Andraș
7 N. SEBIS - O. BOCSIG Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2015-10-23 JURCĂ Tudor Florin TĂMAȘ Eugen
8 S. LIPOVA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2015-10-17 JURCĂ Tudor Florin BONDAR Daniel ARDELEAN Paul Giorgian TIULEA Cornel BIRO Gabor
8 U.GURAHONT - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2015-10-18 JURCĂ Tudor Florin NAGHI Remus Ionuț GUDIU Ionel Florin PÃCURAR Augustin
6 VIITORUL 3 ARAD - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion Tarnova 2015-10-21 BERARIU Lucian Mihai JURCĂ Tudor Florin
7 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a StadionCURTICI 2015-10-10 JURCĂ Tudor Florin COROBAN Cristian Ionel ARSA Emil VĂTRAN Dorin SCRIDON Daniel
5 S. CHIER - CS BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2015-10-11 JURCĂ Tudor Florin TĂMAȘ Eugen GROȘAN Tudor Ștefan APĂTEAN Adrian
5 KICKERS CH. CRIS - S LIPOVA Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2015-10-15 JURCĂ Tudor Florin HERȚEG Dorinel
5 ACS UTA B.D. - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2015-09-27 JURCĂ Tudor Florin CRISTEA Emil Ioan ANICULĂESEI Mihai Cornel OLOGEANU Dan Cristian BABĂU Romulus
5 CS SPERANŢA TURNU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-09-25 JURCĂ Tudor Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CIUCĂ Robert OLOGEANU Dan
3 CS INEU - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion INEU 2015-09-28 JURCĂ Tudor Florin ȘUȘCĂ Andreea BERARIU Lucian Mihai
ET.3 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion PÂNCOTA 2015-09-30 JURCĂ Tudor Florin TĂMAȘ Eugen
3 AVINTUL TARNOVA - AS AQUA VEST ARAD Cupa Romaniei Stadion Tarnova 2015-09-23 JURCĂ Tudor Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru IOVA Cătălin Ionuț HERȚEG Doru
4 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2015-09-19 JURCĂ Tudor Florin TOMUȚA Sebastian Florin VASILE Ioan Adrian APĂTEAN Adrian BABĂU Romulus
3 S. LIVADA - GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNLEANI 2015-09-20 JURCĂ Tudor Florin COJOCARIU Dan Cristian RANCEA Alexandru COMAN Ovidiu
3 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2015-09-12 JURCĂ Tudor Florin ARSA Emil BETEA Sorina Georgiana TRIPA Claudiu ROȘU Eugen
2 N.SINTEA MARE - P. SIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-09-13 JURCĂ Tudor Florin TOMUȚ Cristian CĂTANĂ Paul GORNIC Mircea
3 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - V.LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2015-09-17 JURCĂ Tudor Florin DUMITRU Flavia Daniela CRUDU Alexandru BUDA Leontin
1 CS ATLETICO ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2015-09-11 JURCĂ Tudor Florin PANĂ Natanael
2 O. BOCSIG - AS PRO GURBA Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2015-09-10 JURCĂ Tudor Florin GROȘAN Tudor Ștefan COVACI Sergiu Cristian DUMITRU Florin
2 V. FELNAC - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion ZĂDĂRENI 2015-09-05 JURCĂ Tudor Florin ARSA Emil CÎRMACI Filip Sergiu HERȚEG Doru SFÃT Gheorghe
1 AS PRO GURBA - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2015-09-06 JURCĂ Tudor Florin COVACI Sergiu Cristian BRADE Radu Victor MÂNDRU Ștefan
2 CS ATLETICO ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion ATLETICO ARAD 2015-09-09 JURCĂ Tudor Florin BONDAR Daniel LOVAS Alexandru TRIPA Claudiu
1 ACS UTA II B.D. - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2015-08-30 JURCĂ Tudor Florin NAGHI Remus Ionuț ARSA Emil TIULEA Cornel SCRIDON Daniel
1 AS CRIŞUL ALB BUTENI - U. GURAHONT Cupa Romaniei Stadion BUTENI 2015-08-23 JURCĂ Tudor Florin ARSA Emil NEAGU Alexandru PEȘTE Bogdan Dumitru
30 FC ZIMANDU NOU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2015-06-28 JURCĂ Tudor Florin SANDU Roland SALADEA Sorin BONDAR Mircea Constantin JIVAN Mihai
29 P. GHIOROC - S.PANCOTA II Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-06-20 JURCĂ Tudor Florin LAUKO Claudiu Cosmin TAKATS Cristian Flavius JIVAN Mihai II COMAN Ovidiu
29 AS SEMLECANA SEMLAC - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-06-21 JURCĂ Tudor Florin SĂVAN Gavril Flavius Laurian ANDEA Alexandru TIULEA Cornel PEȘTE Bogdan Dumitru
28 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-06-14 JURCĂ Tudor Florin BURCA Sergiu Lucian HAIDA Valentina FORTON Nicușor VIDA Constantin
28 CS VIITORUL SATU NOU - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-06-13 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin CÃȘUȚ Cristian OLOGEANU Dan MIRON Marian
26 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a StadionCURTICI 2015-06-06 JURCĂ Tudor Florin DREGHICI Flavius Cristian IOVA Cătălin Ionuț VĂTRAN Dorin MÃRGINEAN Valer
27 AS CETATE SĂVÎRŞIN - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-06-07 JURCĂ Tudor Florin STANCIU Mihai Vlăduț SALADEA Sorin BRĂNIȘCAN Ioan HAMZA Ioan
26 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-05-31 JURCĂ Tudor Florin PANTEA Andrei Alex. ANDEA Alexandru VĂTRAN Dorin MIRON Marian
24 V. FELNAC - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2015-05-30 JURCĂ Tudor Florin HANȚ Daniel MONA Sergiu Laurențiu MIHUȚA Petru
24 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2015-06-04 JURCĂ Tudor Florin COVACI Sergiu Cristian GROȘAN Tudor Ștefan PETRIȘOR Gheorghe
25 CS SPERANŢA TURNU - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-05-23 JURCĂ TUDOR FLORIN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL ANDEA ALEXANDRU Ologeanu Dan BIRO GABOR
23 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2015-05-28 JURCĂ TUDOR FLORIN CATANA PAUL MONA SERGIU Manusov Iosif
1 UNIV. ARAD - UNIV. ORADEA Cupa UNIV. Stadion SEBIS 2015-05-25 JURCĂ TUDOR FLORIN BURCĂ SERGIU LUCIAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN
23 CS VOINŢA MAILAT - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2015-05-16 JURCĂ TUDOR FLORIN OPITZ ROLAND LADISLAU PÂSLARU ANDREI Jivan Mihai II SFĂT GHEORGHE
24 AS FLACĂRA ŢIPAR - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-05-17 JURCĂ TUDOR FLORIN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN MATEUT CALIN Mihuța Petru JIVAN MIHAI
22 ATLETICO 2005 - VIITORUL Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2015-05-19 JURCĂ TUDOR FLORIN CIUCA ROBERT
23 P. GHIOROC - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-05-09 CRISTEA EMIL IOAN JURCĂ TUDOR FLORIN POPA PAUL Biro Gabor jr. PĂCURAR AUGUSTIN
21 UTA B.D. 2001 - UTA B.D. 2000 Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-05-11 JURCĂ TUDOR FLORIN LOVAS ALEXANDRU SILAGHI ROBERT
22 P. SIRIA - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion ŞIRIA 2015-05-17 JURCĂ TUDOR FLORIN MATEUT CALIN COVACI SERGIU Vatran Dorin
14 V.CAPORAL ALEXA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ II Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2015-05-03 JURCĂ TUDOR FLORIN CIUCA ROBERT SALADEA SORIN Maghiar Petre
21 GLOGOVAT 2013 - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-04-25 JURCĂ TUDOR FLORIN RIŢA FLAVIUS IONEL SALADEA SORIN Dumitru Florin HAMZA IOAN
19 O. BOCSIG - P. SIRIA Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2015-04-30 JURCĂ TUDOR FLORIN MORAR DANIEL GROSAN TUDOR Maghiar Petre
12 CS BELIU - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2015-04-19 JURCĂ TUDOR FLORIN CÎRMACI FILIP SERGIU TOMUT CRISTIAN Alb Ioan
18 ATLETICO 2004 - VIITORUL Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2015-04-17 JURCĂ TUDOR FLORIN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN
18 ATLETICO 2005 - LPS ARAD Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2015-04-17 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN JURCĂ TUDOR FLORIN
19 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2015-04-11 JURCĂ TUDOR FLORIN ARSA EMIL PANTEA ANDREI ALEX. Petrisor Gheorghe Mako Andras
17 AS SEMLECANA SEMLAC - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-04-16 JURCĂ TUDOR FLORIN SUSCA NICOLETA SUSCA ANDREEA Ologeanu Dan
18 AC ŞAGU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2015-04-04 BOGDAN LOREDAN JURCĂ TUDOR FLORIN SALADEA SORIN Ciurescu Victor SFĂT GHEORGHE
16 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2015-04-09 JURCĂ TUDOR FLORIN COVACI IOAN FLORIN ANDEA ALEXANDRU Ologeanu Dan
16 VIITORUL 3 ARAD - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-04-07 JURCĂ TUDOR FLORIN LOVAS ALEXANDRU
16 CS ŞOIMII PÎNCOTA - S LIPOVA Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2015-04-07 JURCĂ TUDOR FLORIN RADU PAUL
16 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - ACS UTA II B.D. Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2015-03-28 JURCĂ TUDOR FLORIN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN PÂSLARU ANDREI Tiulea Cornel Rad Vasile
15 Turneu Interliga - Turneu Interliga Categoria Juniori E Stadion SEGA 2015-03-29 PANTEA ANDREI ALEX. JURCĂ TUDOR FLORIN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN ALEXA MARIUS JUNGER / BOLCAS
16 AS SEMLECANA SEMLAC - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-03-22 JURCĂ TUDOR FLORIN MIHOC ALINA NICORAŞ VIOLETA ARIANA Protase Alexa BABĂU ROMULUS
14 AS VINGA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2015-03-26 JURCĂ TUDOR FLORIN BETEA SORINA GEORGIANA LOVAS ALEXANDRU JIVAN MIHAI
14 AS PROGRESUL PECICA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PECICA 2015-03-14 JURCĂ TUDOR FLORIN VASILE IOAN ADRIAN ROTARIU PATRICK GEORGE Apatean Adrian DOMIDE FLAVIUS
15 V. FELNAC - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2014-11-23 JURCĂ TUDOR FLORIN JUNGER ANDREAS THOMAS CÎRMACI FILIP SERGIU Tripa Claudiu Marginean Valer
14 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2014-11-15 JURCĂ TUDOR FLORIN PUICEA CLAUDIU GHE. CIUCA ROBERT Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
10 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2014-11-06 JURCĂ TUDOR FLORIN RAŢA RAUL POPAN BOGDAN ALEX. Braniscan Ioan
10 CS INEU - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion INEU 2014-11-01 JURCĂ TUDOR FLORIN SERAN IOANA LOREDANA
11 CS ATLETICO ARAD - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-10-25 HERŢEG DORINEL JURCĂ TUDOR FLORIN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN Apatean Adrian Coman Ovidiu
9 AS VINGA - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2014-10-30 JURCĂ TUDOR FLORIN BETEA SORINA GEORGIANA ANDEA ALEXANDRU Alb Ioan
11 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2014-10-18 JURCĂ TUDOR FLORIN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL PÂSLARU ANDREI Enoiu Traian Mako Andras
8 UTA B.D. - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-10-21 JURCĂ TUDOR FLORIN LOVAS ALEXANDRU
9 AC ŞAGU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2014-10-11 JURCĂ TUDOR FLORIN TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN CĂŞUŢ CRISTIAN Enoiu Traian Vida Marcel
7 CS ATLETICO ARAD - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2014-10-15 JURCĂ TUDOR FLORIN CIUCA ROBERT
8 CS VIITORUL SATU NOU - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-10-04 JURCĂ TUDOR FLORIN PÂSLARU ANDREI KOCSIS EDUARD Apatean Adrian BORA GLIGORE
8 AS STEAUA GRĂNICERI - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2014-10-05 JURCĂ TUDOR FLORIN VASILE IOAN ADRIAN HANYECZ DAN Manusov Iosif Miron Marian
8 GLORIA CTP ARAD - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion TELECOM 2014-09-26 JURCĂ TUDOR FLORIN VASILE IOAN ADRIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Apatean Adrian Coman Ovidiu
7 CS SPERANŢA TURNU - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-09-27 JURCĂ TUDOR FLORIN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL ROTARIU PATRICK GEORGE Enoiu Traian HAMZA IOAN
5 GLOGOVAT 2013 - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion VLADIMIRESCU 2014-10-01 JURCĂ TUDOR FLORIN RAŢA RAUL
7 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a StadionCURTICI 2014-09-20 JURCĂ TUDOR FLORIN BOLCAŞ ALIN CĂLIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Dumitru Florin SCRIDON DANIEL
6 U.GURAHONT - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2014-09-21 JURCĂ TUDOR FLORIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ MADA MADALIN Buda Leontin Vida Marcel
4 CS UNIREA SÎNTANA - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2014-09-25 JURCĂ TUDOR FLORIN HANYECZ DAN PÂSLARU ANDREI
5 AS CRIŞUL ALB BUTENI - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-09-14 JURCĂ TUDOR FLORIN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN NEAGU ALEXANDRU Rusan Dumitru PĂCURAR AUGUSTIN
5 AS PROGRESUL PECICA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion PECICA 2014-09-06 JURCĂ TUDOR FLORIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NAGY ZOLTAN Herteg Doru Coman Ovidiu
4 AS SEMLECANA SEMLAC - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2014-09-07 JURCĂ TUDOR FLORIN BETEA SORINA GEORGIANA ANDEA ALEXANDRU Toderici Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
3 ACS UTA II B.D. - N.SEBIS II Cupa Romaniei Stadion ŞIRIA 2014-09-10 JURCĂ TUDOR FLORIN MOCANU SILVIU FLAVIU NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Vatran Dorin Mako Andras
2 U.GURAHONT - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2014-09-11 JURCĂ TUDOR FLORIN RAŢA RAUL LOVAS ALEXANDRU Protase Alexa
4 AS VICTORIA LUNCA TEUZ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion CERMEI 2014-08-31 JURCĂ TUDOR FLORIN VESA PAVEL FLORIN VASILE IOAN ADRIAN Dumitru Florin SCRIDON DANIEL
1 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ II Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2014-09-03 JURCĂ TUDOR FLORIN COSTEA ADRIAN GEORGE VASILE IOAN ADRIAN Braniscan Ioan
2 V. SOCODOR - S.PANCOTA II Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-08-24 JURCĂ TUDOR FLORIN VESA PAVEL FLORIN SALADEA SORIN Petrisor Gheorghe Miron Marian
2 CS VOINŢA MAILAT - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2014-08-16 JURCĂ TUDOR FLORIN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL OPITZ ROLAND LADISLAU Herteg Doru BABĂU ROMULUS
1 AS VINGA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2014-08-17 JURCĂ TUDOR FLORIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN BETEA SORINA GEORGIANA Herteg Doru Vida Marcel
2 P. GHIOROC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Cupa Romaniei Stadion GHIOROC 2014-08-20 JURCĂ TUDOR FLORIN CRISTEA EMIL IOAN SALADEA SORIN Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
1 AS CETATE DEZNA - AS FLACĂRA ŢIPAR Cupa Romaniei Stadion DEZNA 2014-08-09 JURCĂ TUDOR FLORIN VESA PAVEL FLORIN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Rusan Dumitru PĂCURAR AUGUSTIN
30 CS DACIA BELIU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2014-06-28 JURCĂ TUDOR FLORIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ HANYECZ DAN Buda Leontin Mako Andras
29 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2014-06-20 JURCĂ TUDOR FLORIN PUICEA CLAUDIU GHE. LAUKO CLAUDIU COSMIN Apatean Adrian Marginean Valer
28 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2014-06-15 JURCĂ TUDOR FLORIN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN RADU PAUL Buda Leontin CIOS DĂNUŢ
27 AS STEAUA GRĂNICERI - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2014-06-08 JURCĂ TUDOR FLORIN MIHOC ALINA PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Dehelean Nicolae ŞCHIOPU PETRE
26 CS DACIA BELIU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2014-05-31 JURCĂ TUDOR FLORIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN KOCSIS EDUARD Bondar Mircea PĂCURAR AUGUSTIN
20 AS MĂNĂȘTUR - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion VINGA 2014-06-01 JURCĂ TUDOR FLORIN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL MIHOC ALINA Vida Marcel
28 GLORIA CTP ARAD - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion TELECOM 2014-05-24 JURCĂ TUDOR FLORIN BĂLA CASIAN ANDREI NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Ciurescu Victor Mako Andras
25 CS SPERANŢA TURNU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-05-24 JURCĂ TUDOR FLORIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Apatean Adrian BIRO GABOR
27 CS ŞOIMII TAUŢ - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2014-05-17 JURCĂ TUDOR FLORIN NAGHI REMUS IONUŢ IOVA CĂTĂLIN IONUT Jivan Mihai II Rad Vasile
18 V. PEREGU MARE - P. GHIOROC Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2014-05-18 JURCĂ TUDOR FLORIN ŞERAN ADRIAN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN Bondar Mircea
28 FC UTA 99 - UTA B.D. 1999 Categoria Juniori C Stadion SEGA 2014-05-19 JURCĂ TUDOR FLORIN IOVA CĂTĂLIN IONUT PANTEA ANDREI ALEX.
26 AS SEMLECANA SEMLAC - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2014-05-11 JURCĂ TUDOR FLORIN VASILE IOAN ADRIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Ologeanu Dan BIRO GABOR
23 CS ATLETICO ARAD - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-05-10 JURCĂ TUDOR FLORIN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL JUNGER ANDREAS THOMAS Apatean Adrian Rad Vasile
25 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SP.GERMAN 2014-05-04 JURCĂ TUDOR FLORIN COROBAN CRISTIAN IONEL VESA PAVEL FLORIN Ciurescu Victor Marginean Valer
24 LPS ARAD - ATLETICO 2002 ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2014-05-06 JURCĂ TUDOR FLORIN DANCIU ALEXANDRU JURMA DANIEL
24 CS ŞOIMII TAUŢ - ACS UTA BD Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2014-04-26 JURCĂ TUDOR FLORIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Vatran Dorin Rad Vasile
15 S. LIVADA - GLOGOVAT 2013 Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2014-04-27 JURCĂ TUDOR FLORIN WERNITZER ADRIAN PAUL TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Vida Marcel
23 CS VOINŢA MAILAT - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2014-04-18 JURCĂ TUDOR FLORIN COROBAN CRISTIAN IONEL ROTARIU PATRICK GEORGE Ciurescu Victor Marginean Valer
20 AS OLIMPIA BÎRZAVA - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2014-04-19 JURCĂ TUDOR FLORIN HANYECZ DAN COJOCARIU DAN CRISTIAN Axente Mircea SFĂT GHEORGHE
22 Jun. AS PROGRESUL PECICA - Jun. ACS UTA BD Jun. liga 4 Stadion PECICA 2014-04-09 JURCĂ TUDOR FLORIN IOVA CĂTĂLIN IONUT CĂŞUŢ CRISTIAN
19 N. SEBIS II - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2014-04-13 JURCĂ TUDOR FLORIN BERARIU LUCIAN MIHAI BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Petrisor Gheorghe Coman Ovidiu
21 AS VINGA - S LIPOVA Categoria Juniori C Stadion VINGA 2014-04-17 JURCĂ TUDOR FLORIN PAL EDUARD DAVID COJOCARIU DAN CRISTIAN
18 S. LIPOVA - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion LIPOVA 2014-04-06 JURCĂ TUDOR FLORIN COSTEA ADRIAN GEORGE BETEA SORINA GEORGIANA Bondar Mircea Marginean Valer
20 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion SP.GERMAN 2014-03-30 JURCĂ TUDOR FLORIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN COIS PAUL ALEXANDRU Jivan Mihai II BERAR DANIEL
17 CS ATLETICO ARAD - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-03-29 JURCĂ TUDOR FLORIN VASILE IOAN ADRIAN MAKO ANDREI SEBASTIAN Tripa Claudiu Coman Ovidiu
16 CS RECOLTA APATEU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-03-23 JURCĂ TUDOR FLORIN PUICEA CLAUDIU GHE. IOVA CĂTĂLIN IONUT Gornic Mircea Rad Vasile
18 GLORIA CTP ARAD - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion TELECOM 2014-03-14 JURCĂ TUDOR FLORIN JUNGER ANDREAS THOMAS TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
14 V. FELNAC - FC UTA 2000 Categoria Juniori C Stadion FELNAC 2014-03-10 JURCĂ TUDOR FLORIN NEAGU ALEXANDRU CIUCA ROBERT
13 AS PROGRESUL PECICA - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion PECICA 2014-02-27 JURCĂ TUDOR FLORIN NEAGU ALEXANDRU MATEUT CALIN
17 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2013-11-30 JURCĂ TUDOR FLORIN CĂŞUŢ CRISTIAN OPITZ ROLAND LADISLAU Braniscan Ioan BABĂU ROMULUS
17 Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - Jun. AS CS UTA Jun. liga 4 Stadion CH. CRIȘ 2013-11-27 JURCĂ TUDOR FLORIN HAIDA VALENTINA ROTARIU PATRICK GEORGE
15 CS RECOLTA APATEU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2013-11-24 JURCĂ TUDOR FLORIN PÂSLARU ANDREI ŞERAN ADRIAN Biro Gabor jr. Tarlea Mihai
12 AS PROGRESUL PECICA - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion PECICA 2013-11-27 JURCĂ TUDOR FLORIN MATEUT CALIN PAIUSAN MIRCEA RADU
15 AS SC UTA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a UTA 2013-11-15 JURCĂ TUDOR FLORIN MOCANU SILVIU FLAVIU JUNGER ANDREAS THOMAS Ologeanu Dan VACZI GHEORGHE
11 CRISUL CH. CRIS II - U. GURAHONT Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2013-11-17 JURCĂ TUDOR FLORIN KALO GABRIEL SABIN PAIUSAN MIRCEA RADU ŞCHIOPU PETRE
9 LPS ARAD - V. NADLAC Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2013-11-18 JURCĂ TUDOR FLORIN COIS PAUL ALEXANDRU SUBA ANDREI SEBASTIAN
9 CS INEU - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion INEU 2013-11-21 JURCĂ TUDOR FLORIN BALAN BOGDAN LOVAS ALEXANDRU
13 CS ATLETICO ARAD - S LIPOVA Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2013-11-09 JURCĂ TUDOR FLORIN MIHOC ALINA VASILE IOAN ADRIAN Vatran Dorin VACZI GHEORGHE
10 P. COVĂSÂNȚ - V.LUNCA TEUZ II Liga a 6 a Seria A Stadion COVĂSÂNȚ 2013-11-10 JURCĂ TUDOR FLORIN BALAN BOGDAN SZEKERES STEFAN Coman Ovidiu
8 LPS 2004 - ATLETICO 2004 Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2013-11-08 JURCĂ TUDOR FLORIN
8 LPS 2003 ARAD - ATLETICO 2003 Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2013-11-08 JURCĂ TUDOR FLORIN
12 AS OLIMPIA BÎRZAVA - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2013-11-03 JURCĂ TUDOR FLORIN MOCANU SILVIU FLAVIU CRISTEA EMIL IOAN Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
7 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2013-11-04 JURCĂ TUDOR FLORIN COIS PAUL ALEXANDRU NEAGU ALEXANDRU
7 Turneu Interliga - Turneu Interliga Categoria Juniori E Stadion SEGA 2013-11-02 RIŢA FLAVIUS IONEL JURCĂ TUDOR FLORIN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL COSTEA
8 CS REGAL HORIA - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2013-10-27 JURCĂ TUDOR FLORIN PÂSLARU ANDREI SUBA ANDREI SEBASTIAN Bondar Mircea
6 AS DOROBANTI - FC UTA 99 Categoria Juniori C Stadion Dorobanti 2013-10-26 JURCĂ TUDOR FLORIN POPAN BOGDAN ALEX. PAIUSAN MIRCEA RADU
6 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2013-10-30 JURCĂ TUDOR FLORIN HAIDA VALENTINA BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
10 AS ALUNIŞ - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2013-10-20 JURCĂ TUDOR FLORIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Enoiu Traian ŞCHIOPU PETRE
5 FC UTA 2001 - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2013-10-22 JURCĂ TUDOR FLORIN TRABALKA KEVIN HAIDA VALENTINA
5 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS INEU Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2013-10-22 TRABALKA KEVIN JURCĂ TUDOR FLORIN HAIDA VALENTINA
5 Turneu Interliga - Turneu Interliga Categoria Juniori E Stadion SEGA 2013-10-19 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL JURCĂ TUDOR FLORIN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Wernitzer Adrian
10 Jun. AS SEMLECANA SEMLAC - Jun. AS CS UTA Jun. liga 4 Stadion SEMLAC 2013-10-11 JURCĂ TUDOR FLORIN ROTARIU PATRICK GEORGE BULZ STEFAN
9 CS SPERANŢA TURNU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2013-10-12 JURCĂ TUDOR FLORIN COVACI IOAN FLORIN SICLOVAN PAUL ALEX. Mihuța Petru VACZI GHEORGHE
4 AS VINGA - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori C Stadion VINGA 2013-10-17 JURCĂ TUDOR FLORIN BETEA SORINA GEORGIANA SUBA ANDREI SEBASTIAN
9 GLORIA CTP ARAD - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a Stadion TELECOM 2013-10-05 JURCĂ TUDOR FLORIN CĂŞUŢ CRISTIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Herteg Doru VACZI GHEORGHE
5 AS GLORIA SECUSIGIU - GLOGOVAT 2013 Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2013-10-06 JURCĂ TUDOR FLORIN SUBA ANDREI SEBASTIAN ANDEA ALEXANDRU Rosu Eugen
3 AS VICTORIA PRO NĂDLAC - UTA B.D. 2000 Categoria Juniori C Stadion NĂDLAC 2013-10-04 JURCĂ TUDOR FLORIN BULZ STEFAN LUCA ALEXANDRU
3 ATLETICO 2004 - ATLETICO 2003 Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2013-10-10 JURCĂ TUDOR FLORIN
3 LPS 2004 - FC UTA 2004 Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2013-10-10 JURCĂ TUDOR FLORIN
8 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2013-09-29 JURCĂ TUDOR FLORIN NAGHI REMUS IONUŢ VASILE IOAN ADRIAN Ciurescu Victor BERAR DANIEL
7 CS DACIA BELIU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2013-09-28 JURCĂ TUDOR FLORIN KOCSIS EDUARD LAUKO CLAUDIU COSMIN Mihuța Petru Vida Marcel
3 CS UNIREA SÎNTANA - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion SÂNTANA 2013-10-02 JURCĂ TUDOR FLORIN MOCANU SILVIU FLAVIU HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Herteg Doru BIRO GABOR
2 N. SEBIS - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2013-10-01 JURCĂ TUDOR FLORIN PĂCURAR COSMIN FLAVIUS SERAN IOANA LOREDANA
7 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion CERMEI 2013-09-24 JURCĂ TUDOR FLORIN ARSA EMIL CRISTEA EMIL IOAN Buica Dumitru Rad Vasile
6 V. SOCODOR - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2013-09-22 JURCĂ TUDOR FLORIN ROTARIU PATRICK GEORGE MADA MADALIN Biro Gabor jr. GYENGE IOSIF
1 AS VIITORUL TISA NOUĂ - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2013-09-26 JURCĂ TUDOR FLORIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN
1 FC UTA 2000 - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-09-26 RIŢA FLAVIUS IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU JURCĂ TUDOR FLORIN Amanat
6 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS CS UTA Liga a 4 a Stadion SP.GERMAN 2013-09-14 JURCĂ TUDOR FLORIN MOCANU SILVIU FLAVIU OPITZ ROLAND LADISLAU Herteg Doru BABĂU ROMULUS
2 V.CAPORAL ALEXA - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2013-09-15 JURCĂ TUDOR FLORIN RADU PAUL SUBA ANDREI SEBASTIAN Ologeanu Dan
1 AS HĂLMAGIU - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2013-09-08 JURCĂ TUDOR FLORIN PAIUSAN MIRCEA SZEKERES Ştefan - Gabriel Dehelean Nicolae
4 AS AQUA VEST ARAD - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2013-09-04 JURCĂ TUDOR FLORIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU COIS PAUL ALEXANDRU Vatran Dorin PĂCURAR AUGUSTIN
2 CS RECOLTA APATEU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2013-08-25 JURCĂ TUDOR FLORIN NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Mihuța Petru Pirvulescu Dan
1 V. FELNAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Cupa Romaniei Stadion FELNAC 2013-08-28 JURCĂ TUDOR FLORIN NAGY ZOLTAN JUNGER ANDREAS THOMAS Tiulea Cornel CIOS DĂNUŢ
2 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-08-18 JURCĂ TUDOR FLORIN BOLCAŞ ALIN CĂLIN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Ciurescu Victor Vida Marcel
1 AS VOINŢA MUNAR - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2013-08-17 JURCĂ TUDOR FLORIN HANYECZ DAN MATEUT CALIN Manusov Iosif ŞCHIOPU PETRE
1 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 4 a StadionCURTICI 2013-08-10 JURCĂ TUDOR FLORIN CRISTEA SILVIU FLORIN OPITZ ROLAND LADISLAU Herteg Doru JUŞCĂ TEODOR
34 V. SOCODOR - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2013-06-30 JURCĂ TUDOR FLORIN COVACI IOAN FLORIN PANTEA ANDREI ALEX. Manusov Iosif JUŞCĂ TEODOR
31 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2013-06-16 JURCĂ TUDOR FLORIN ARSA EMIL ARDELEAN PAUL GIORGIAN Herteg Doru HAMZA IOAN
32 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2013-06-19 JURCĂ TUDOR FLORIN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA ROTARIU PATRICK GEORGE Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
29 AS UNIREA ŞEITIN - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2013-06-09 JURCĂ TUDOR FLORIN IACOB NICOLAE LIVIU DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Dehelean Nicolae BIZĂU BODNĂRAŞ
27 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2013-06-02 JURCĂ TUDOR FLORIN KALO GABRIEL SABIN CARAVACI RAFAEL Negru Marin Pirvulescu Dan
28 AVINTUL TARNOVA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2013-06-05 JURCĂ TUDOR FLORIN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU BERARIU LUCIAN MIHAI Vatran Dorin Coman Ovidiu
26 AS ALUNIŞ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2013-05-26 JURCĂ TUDOR FLORIN CĂŞUŢ CRISTIAN HANYECZ DAN Manusov Iosif ŞCHIOPU PETRE
31 SC FC UTA II SA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2013-05-29 JURCĂ TUDOR FLORIN NAGY ZOLTAN VESA PAVEL FLORIN Dumitru Florin Vida Marcel
25 O. BUJAC - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2013-05-18 JURCĂ TUDOR FLORIN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN NICORAŞ VIOLETA ARIANA Tiulea Cornel VACZI GHEORGHE
15 V.CAPORAL ALEXA - N.SEBIS II Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2013-05-19 JURCĂ TUDOR FLORIN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN MOTIU ROBERT ANDREI Manusov Iosif
27 Jun. S. TURNU - Jun. GLORIA CTP ARAD Jun. liga 4 Stadion TURNU 2013-05-11 JURCĂ TUDOR FLORIN COSTEA ADRIAN GEORGE RAŢA RAUL
24 FC ZIMANDU NOU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2013-05-12 JURCĂ TUDOR FLORIN MOCANU SILVIU FLAVIU JUNGER ANDREAS THOMAS Dumitru Florin Miron Marian
20 FC UTA 2000 - CS VICTORIA ZĂBRANI Categoria Juniori D Stadion SEGA 2013-05-13 JURCĂ TUDOR FLORIN LOVAS ALEXANDRU CARAVACI RAFAEL
23 O. BOCSIG - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-05-04 JURCĂ TUDOR FLORIN SERAN IOANA LOREDANA BERARIU LUCIAN MIHAI Apatean Adrian PĂCURAR AUGUSTIN
19 CS INEU - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadion INEU 2013-05-02 JURCĂ TUDOR FLORIN BERARIU LUCIAN MIHAI MANG VLAD MIHAI
22 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2013-04-28 JURCĂ TUDOR FLORIN ROTARIU PATRICK GEORGE TULCAN RAUL EMIL Manusov Iosif Coman Ovidiu
18 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2013-04-30 JURCĂ TUDOR FLORIN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA BALAN BOGDAN
21 AS UNIREA ŞEITIN - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2013-04-21 JURCĂ TUDOR FLORIN PUICEA CLAUDIU GHE. NICORAŞ VIOLETA ARIANA Axente Mircea ŞCHIOPU PETRE
17 CS VLADIMIRESCU 2003 - FC UTA 98 Categoria Juniori C Stadion VLADIMIRESCU 2013-04-23 JURCĂ TUDOR FLORIN COIS PAUL ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU
20 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2013-04-14 JURCĂ TUDOR FLORIN IOVA CĂTĂLIN IONUT WERNITZER ADRIAN PAUL Apatean Adrian MÂNDRU ŞTEFAN
16 FC UTA 98 - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-04-16 JURCĂ TUDOR FLORIN LOVAS ALEXANDRU HAIDA VALENTINA
15 LPS ARAD - FC UTA 2000 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2013-04-08 JURCĂ TUDOR FLORIN CÎRMACI FILIP SERGIU CENADAN RADU
15 LPS ARAD - FC UTA 2000 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2013-04-07 JURCĂ TUDOR FLORIN CÎRMACI FILIP SERGIU CENADAN RADU
15 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion PECICA 2013-04-11 JURCĂ TUDOR FLORIN SZASZ BRIGITTA TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
19 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2013-04-07 JURCĂ TUDOR FLORIN OPITZ ROLAND LADISLAU PÂSLARU ANDREI Rusan Dumitru Gaie Cornel
15 LPS ARAD - FC UTA 2000 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2013-04-08 JURCĂ TUDOR FLORIN CÎRMACI FILIP SERGIU CENADAN RADU
21 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion TISA NOUĂ 2013-03-30 JURCĂ TUDOR FLORIN NAGHI REMUS IONUŢ JUNGER ANDREAS THOMAS Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
19 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-04-03 JURCĂ TUDOR FLORIN BUDA LEONTIN RAŢA RAUL Negru Marin JIVAN MIHAI
14 FC UTA 98 - ATLETICO 98 ARAD Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-04-02 JURCĂ TUDOR FLORIN COIS PAUL ALEXANDRU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ
18 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-03-24 JURCĂ TUDOR FLORIN BUDA LEONTIN RAŢA RAUL Negru Marin AMANAT
13 CS ŞIRIANA ŞIRIA - FC UTA 98 Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2013-03-26 JURCĂ TUDOR FLORIN MITITEL EMANUELA ALINA BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
13 ATLETICO 2000 - S.LIPOVA Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2013-03-25 JURCĂ TUDOR FLORIN BESCHIU CRĂCIUN DUMITRU BETEA SORINA GEORGIANA
12 FC UTA 2001 - ATLETICO 2001 Categoria Juniori A/B Stadion SEGA 2013-03-18 JURCĂ TUDOR FLORIN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL CÎRMACI FILIP SERGIU
12 CS VICTORIA ZĂBRANI - N. SEBIS Categoria Juniori A/B Stadion ZĂBRANI 2013-03-20 JURCĂ TUDOR FLORIN IOVA CĂTĂLIN IONUT ROTARIU PATRICK GEORGE
17 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2013-03-09 JURCĂ TUDOR FLORIN NAGHI REMUS IONUŢ ROTARIU PATRICK GEORGE Bondar Mircea HAMZA IOAN
17 AC ŞAGU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-03-10 JURCĂ TUDOR FLORIN MIHOC ALINA IOVA CĂTĂLIN IONUT Ciurescu Victor Rosu Eugen
11 ATLETICO 2002 ARAD - FC UTA 2002 Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2013-03-14 JURCĂ TUDOR FLORIN
16 O. BUJAC - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2012-12-02 JURCĂ TUDOR FLORIN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN ROTARIU PATRICK GEORGE Herteg Doru Vida Marcel
1 Cupa - Craciun Cupa Craciun Sala Pedagogic 2012-12-01 JURCĂ TUDOR FLORIN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU SICLOVAN PAUL ALEX.
15 AVINTUL TARNOVA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2012-11-25 JURCĂ TUDOR FLORIN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU WERNITZER ADRIAN PAUL Tiulea Cornel ŞCHIOPU PETRE
10 CS INEU - S.LIPOVA Categoria Juniori D Stadion INEU 2012-11-26 JURCĂ TUDOR FLORIN SERAN IOANA LOREDANA MANG VLAD MIHAI
14 CS. VLADIMIRESCU II - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2012-11-18 JURCĂ TUDOR FLORIN PANTEA ANDREI ALEX. COSTEA ADRIAN GEORGE Apatean Adrian Marginean Valer
9 ATLETICO 2000 - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2012-11-19 JURCĂ TUDOR FLORIN KOVACS OLIVER BETEA SORINA GEORGIANA
9 CS VICTORIA ZĂBRANI - FC UTA 2000 Categoria Juniori D Stadion ZĂBRANI 2012-11-21 JURCĂ TUDOR FLORIN BETEA SORINA GEORGIANA RAŢA RAUL
13 AS VOINŢA MACEA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2012-11-11 JURCĂ TUDOR FLORIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ POPAN BOGDAN ALEX. Manusov Iosif Coman Ovidiu
8 FC UTA 98 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2012-11-12 JURCĂ TUDOR FLORIN COSTEA ADRIAN GEORGE OPITZ ROLAND LADISLAU
12 AS CETATE DEZNA - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2012-11-04 JURCĂ TUDOR FLORIN PANTEA ANDREI ALEX. BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Rusan Dumitru Pirvulescu Dan
7 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion VLADIMIRESCU 2012-11-06 JURCĂ TUDOR FLORIN SUBA ANDREI SEBASTIAN CARAVACI RAFAEL
7 ATLETICO 98 ARAD - FC UTA 98 Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2012-11-08 JURCĂ TUDOR FLORIN COIS PAUL ALEXANDRU COJOCARIU DAN CRISTIAN
7 FC UTA ARAD - AS PROGRESUL PECICA CUPA HAGI Stadion SEGA 2012-11-02 JURCĂ TUDOR FLORIN
8 V.MUNAR - V. FELNAC Liga a 6 a Seria A Stadion MUNAR 2012-10-28 JURCĂ TUDOR FLORIN COIS PAUL ALEXANDRU MARIŞ SORIN Vida Marcel
6 FC UTA 98 - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori C Stadion SEGA 2012-10-30 JURCĂ TUDOR FLORIN MARIŞ BOGDAN VLAD BETEA SORINA GEORGIANA
12 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. B. SANICOLAU MIC Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2012-10-20 JURCĂ TUDOR FLORIN SZASZ BRIGITTA KOVACS OLIVER
7 V.CAPORAL ALEXA - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2012-10-21 JURCĂ TUDOR FLORIN STANCIU ALIN CRISTIAN LUCA ALEXANDRU SCRIDON DANIEL
9 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2012-10-14 JURCĂ TUDOR FLORIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU IACOB NICOLAE LIVIU Enoiu Traian CIOS DĂNUŢ
4 Jun. S.SIRIA - ATLETICO 98 ARAD Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2012-10-17 JURCĂ TUDOR FLORIN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA SUBA ANDREI SEBASTIAN
4 S. LIPOVA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2012-10-15 JURCĂ TUDOR FLORIN KOVACS OLIVER POPAN BOGDAN ALEX.
8 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2012-10-07 JURCĂ TUDOR FLORIN MADA MADALIN COSTEA ADRIAN GEORGE Herteg Doru JIVAN MIHAI
9 Jun. CS INEU - Jun. CS ŞOIMII TAUŢ Jun. liga 4 Stadion INEU 2012-09-29 JURCĂ TUDOR FLORIN BERARIU LUCIAN MIHAI MANG VLAD MIHAI
7 AVINTUL TARNOVA - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2012-09-30 JURCĂ TUDOR FLORIN VESA PAVEL FLORIN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Manusov Iosif SCRIDON DANIEL
2 CS INEU - FC UTA 2001 Categoria Juniori D Stadion INEU 2012-10-04 JURCĂ TUDOR FLORIN SERAN IOANA LOREDANA MANG VLAD MIHAI
6 CS VIITORUL SATU NOU - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2012-09-22 JURCĂ TUDOR FLORIN MAGHIAR PETRE COIS PAUL ALEXANDRU Dumitru Florin CIOS DĂNUŢ
5 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2012-09-16 JURCĂ TUDOR FLORIN TULCAN RAUL EMIL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Rusan Dumitru HAMZA IOAN
4 CS RECOLTA APATEU - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-09-09 JURCĂ TUDOR FLORIN BUDA LEONTIN KALO GABRIEL SABIN Apatean Adrian Coman Ovidiu
3 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-09-02 JURCĂ TUDOR FLORIN PROTASE ALEXA MARIAN KALO GABRIEL SABIN Strengar Virgil GHERGHEL EMANOIL
2 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion BUTENI 2012-09-05 JURCĂ TUDOR FLORIN TODERICI MIRCEA BERARIU LUCIAN MIHAI Rusan Dumitru Marginean Valer
2 AS CETATE DEZNA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2012-08-26 JURCĂ TUDOR FLORIN MAGHIAR PETRE BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Manusov Iosif BORA GLIGORE
3 Jun. FC UTA ARAD - Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 Jun. liga 4 Stadion MOTORUL 2012-08-22 JURCĂ TUDOR FLORIN IOVA CĂTĂLIN IONUT BETEA SORINA GEORGIANA
1 O. BOCSIG - CS DACIA BELIU Cupa Romaniei Stadion BOCSIG 2012-08-12 JURCĂ TUDOR FLORIN HANYECZ DAN ARDELEAN IOAN VIOREL Ciurescu Victor Gaie Cornel
Inregistrari in baza de date: 358

ajf_arad