• LOVAS Alexandru
  • Data nasterii: 1998-02-20
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 173 (cm)
  • Arbitru din anul: 2013
  • Categoria: STG
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Elev
  • Ocupatia actuala: Elev
  • Limbi straine cunoscute: Engleză, Franceză
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
20 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2017-06-04 15:00:00 BOLCAȘ Alin Călin BERARIU Lucian Mihai LOVAS Alexandru ENOIU Traian
22 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2017-05-28 15:00:00 SANDU Roland LOVAS Alexandru TAKATS Cristian Flavius APĂTEAN Adrian
21 CS SPERANŢA TURNU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2017-05-21 15:00:00 PALCU Gheorghe Marius DAȘCÃU Ovidiu Claudiu LOVAS Alexandru ENOIU Traian
18 CS VIITORUL SATU NOU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2017-05-20 15:00:00 RIȚA Flavius Ionel PÂSLARU Andrei LOVAS Alexandru BUDA Leontin
17 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2017-05-14 15:00:00 PÃTROI Ciprian LOVAS Alexandru CALNACOV Denis Claudiu CIURESCU Victor
15 F.C. SÂNTANA 2016 - AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2017-05-14 15:00:00 PALCU Gheorghe Marius LOVAS Alexandru BERARIU Lucian Mihai JIVAN Mihai
22 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion TÂRNOVA 2017-05-17 15:00:00 LOVAS Alexandru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DEHELEAN Patrick Alin
19 AS AQUA VEST ARAD - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2017-05-06 15:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu LOVAS Alexandru TIULEA Cornel
20 AS PODGORIA GHIOROC - CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2017-05-16 15:00:00 LOVAS Alexandru DISTA Denis KOVACS Raul SFÃT Gheorghe
29 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Categoria Juniori D Stadion ŞIMAND 2017-05-05 15:00:00 LOVAS Alexandru RUS Dionisie Constantin
13 CS ŞOIMII LIVADA - C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2017-04-29 14:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian NAGY Zoltan LOVAS Alexandru VĂTRAN Dorin
19 CS UNIREA SÎNTANA - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2017-05-03 15:00:00 MATEUȚ Cãlin LOVAS Alexandru DREGHICI Flavius Cristian HERȚEG Doru
28 AS PROGRESUL PECICA - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion PECICA 2017-04-27 14:00:00 LOVAS Alexandru IOVA Cătălin Ionuț
14 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2017-04-23 14:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian LOVAS Alexandru MONA Sergiu Laurențiu VĂTRAN Dorin
19 AS PROGRESUL PECICA - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori C Stadion PECICA 2017-04-24 14:00:00 LOVAS Alexandru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu CRUDU Alexandru
16 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2017-04-07 14:00:00 LOVAS Alexandru NEAGU Flavius
12 AS PODGORIA GHIOROC - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2017-04-02 14:00:00 JURCĂ Tudor Florin DOBÂNDĂ Dinu LOVAS Alexandru VĂTRAN Dorin
10 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2017-04-01 14:00:00 IACOB Nicolae Liviu ȘUȘCÃ Nicoleta LOVAS Alexandru PETRIŞOR Gheorghe
15 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2017-04-05 14:00:00 MADA Mădălin BURCA Sergiu Lucian LOVAS Alexandru ROȘU Eugen
10 C.S.S. GLORIA ARAD 2006 - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-25 12:00:00 RIȚA Flavius Ionel LOVAS Alexandru
10 C.S.S. GLORIA ARAD 2007 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-25 13:00:00 LOVAS Alexandru RIȚA Flavius Ionel
11 AS PROGRESUL PECICA - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion PECICA 2016-11-30 13:00:00 LOVAS Alexandru CALNACOV Denis Claudiu
10 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2016-11-21 12:30:00 LOVAS Alexandru DREGHICI Flavius Cristian RANCEA Alexandru
12 AS AQUA VEST ARAD - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2016-11-12 11:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian DUMITRU Flavia Daniela LOVAS Alexandru PEȘTE Bogdan Dumitru
9 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - UTA B.D. 2003 Categoria Juniori C Stadion CH. CRIȘ 2016-11-14 12:30:00 DOBÂNDĂ Dinu RANCEA Alexandru LOVAS Alexandru
15 CS UNIREA SÎNTANA - ACADEMIA BROSOVSZKY Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2016-11-17 12:30:00 LOVAS Alexandru DREGHICI Flavius Cristian
11 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-11-06 11:00:00 OLARIU Laurențiu DOBÂNDĂ Dinu LOVAS Alexandru PÃCURAR Augustin
9 F.C. SÂNTANA 2016 - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2016-11-05 11:00:00 TRIF Cristian Alin LOVAS Alexandru CALNACOV Denis Claudiu MAKO Andraș
7 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2016-11-04 13:00:00 VESA Pavel Florin LOVAS Alexandru
10 AS AQUA VEST ARAD - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2016-10-29 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian DREGHICI Flavius Cristian LOVAS Alexandru HERȚEG Doru
8 CS FRONTIERA PILU - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion PILU 2016-10-30 12:00:00 JURCĂ Tudor Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru LOVAS Alexandru SCRIDON Daniel
11 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2016-11-02 11:00:00 NEAGU Flavius LOVAS Alexandru CALNACOV Denis Claudiu BABĂU Romulus
9 CS SPERANŢA TURNU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-10-22 12:00:00 BURCĂ Daniel Adrian LOVAS Alexandru GROȘAN Tudor Ștefan JIVAN Mihai Adrian
9 AS PODGORIA GHIOROC - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2016-10-23 12:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian CRISTEA Emil Ioan LOVAS Alexandru TIULEA Cornel
8 CS UNIREA GURAHONŢ - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2016-10-16 12:00:00 SALADEA Sorin NEAGU Alexandru LOVAS Alexandru PEȘTE Bogdan Dumitru
9 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2016-10-19 12:00:00 CRUDU Alexandru TURGYAN Cătălin LOVAS Alexandru GORNIC Mircea
7 CS VICTORIA NĂDLAC - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion NĂDLAC 2016-10-08 12:00:00 TRIF Cristian Alin LOVAS Alexandru TURGYAN Cătălin BIRO Gabor
7 AS UNIREA ŞEITIN - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-10-09 12:00:00 GORNIC Alexandru Dan LOVAS Alexandru MADA Mădălin JIVAN Mihai
8 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion NEUDORF 2016-10-12 12:00:00 PANTEA Sebastian LOVAS Alexandru CRUDU Alexandru HERȚEG Doru
6 VIITORUL 1 ARAD - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-10-11 13:00:00 LOVAS Alexandru VESA Pavel Florin
7 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2016-10-05 12:00:00 MATEUȚ Cãlin RADU Paul LOVAS Alexandru MIHUŢA Petre
6 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2016-10-02 12:00:00 IACOB Nicolae Liviu BONDAR Daniel LOVAS Alexandru BUDA Leontin
3 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Cupa Romaniei Stadion ŢIPAR 2016-09-21 13:30:00 GORNIC Alexandru Dan LOVAS Alexandru RADU Paul JIVAN Mihai Adrian
4 AS PODGORIA GHIOROC - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2016-09-18 14:00:00 COROBAN Cristian Ionel DOBÂNDĂ Dinu LOVAS Alexandru JIVAN Mihai Adrian
3 CS UNIREA GURAHONŢ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2016-09-11 14:00:00 SALADEA Sorin LOVAS Alexandru ARDELEAN Paul Giorgian PETRIŞOR Gheorghe
2 AS SEMLECANA SEMLAC - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Cupa Romaniei Stadion SEMLAC 2016-09-07 13:30:00 IACOB Nicolae Liviu MIHOC Alina LOVAS Alexandru MÃRGINEAN Valer
2 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2016-08-31 15:00:00 DREGHICI Flavius Cristian CALNACOV Denis Claudiu LOVAS Alexandru VĂTRAN Dorin
1 AS CETATE DEZNA - CS UNIREA GURAHONŢ Cupa Romaniei Stadion DEZNA 2016-08-21 14:30:00 BOLCAȘ Alin Călin BERARIU Lucian Mihai LOVAS Alexandru MANUȘOV Iosif
26 AS DOROBANŢI - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2016-06-19 15:00:00 OLARIU Laurențiu CĂTANĂ Paul LOVAS Alexandru SFÃT Gheorghe
5 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - AS PODGORIA ŞIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-06-12 15:00:00 RIȚA Flavius Ionel LOVAS Alexandru SĂVAN Gavril Flavius Laurian BORA Gligore
24 AS VINGA - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2016-06-04 15:00:00 BÎTEA Radu Bogdan STANCIU Mihai Vlăduț LOVAS Alexandru TĂNĂSESCU Romulus Cristian
24 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2016-06-04 08:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian ARDELEAN Paul Giorgian LOVAS Alexandru BUDA Leontin
23 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2016-05-29 15:00:00 BOGDAN Loredan LOVAS Alexandru TOMUȚA Sebastian Florin JIVAN Mihai
22 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2016-05-22 15:00:00 SALADEA Sorin LOVAS Alexandru TAKATS Cristian Flavius HERȚEG Doru
21 C.S. ŞOIMII LIPOVA - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2016-05-26 15:00:00 VESA Pavel Florin LOVAS Alexandru MORAR Daniel ROȘU Eugen
21 AS ALUNIŞ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-05-15 15:00:00 VASILE Ioan Adrian MADA Mădălin LOVAS Alexandru MIHUŢA Petre
22 UTA B.D. 2001 - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-05-14 06:30:00 PANTEA Andrei Alex. LOVAS Alexandru DREGHICI Flavius Cristian
20 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2016-05-08 15:00:00 VASILE Ioan Adrian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu LOVAS Alexandru GYENGYE Iosif
20 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-05-12 15:00:00 VESA Pavel Florin NEAGU Alexandru LOVAS Alexandru BABĂU Romulus
28 ACS SIRIA - C.S. OLIMPIA BUJAC Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2016-05-11 15:00:00 LOVAS Alexandru BURCA Sergiu Lucian
26 VIITORUL 1 ARAD - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2016-05-04 15:00:00 MONA Sergiu Laurențiu LOVAS Alexandru
19 CS RECOLTA APATEU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2016-04-24 14:00:00 IACOB Nicolae Liviu LOVAS Alexandru MONA Sergiu Laurențiu BORA Gligore
17 AS SEMLECANA SEMLAC - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2016-04-10 14:00:00 PANĂ Natanael RADU Paul LOVAS Alexandru BABĂU Romulus
16 AS UNIREA ŞEITIN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-04-03 15:00:00 GHEORGHE Valentin ANDEA Alexandru LOVAS Alexandru CIURESCU Victor
20 KICKERS CH. CRIS - C.S.S. GLORIA ARAD 1 Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2016-04-04 15:00:00 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu LOVAS Alexandru
15 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2016-03-27 13:00:00 ARDELEAN Mircea Florin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu LOVAS Alexandru PÃCURAR Augustin
14 AS VINGA - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2016-03-31 13:00:00 PETROVAN Florin LOVAS Alexandru TURGYAN Cătălin TIULEA Cornel
19 C.S.S. GLORIA ARAD 2 - ATLETICO 2004 Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-03-30 13:30:00 LOVAS Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta
14 AS SEMLECANA SEMLAC - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2016-03-20 13:00:00 VASILE Ioan Adrian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru LOVAS Alexandru MIHUŢA Petre
13 CS UNIREA SÎNTANA - AS VIITORUL ALMAŞ Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2016-03-24 13:00:00 JUNGER Andreas Thomas LOVAS Alexandru CĂTANĂ Paul MANUȘOV Iosif
18 FC ANDROMEDA - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion Dorobanti 2016-03-23 14:30:00 LOVAS Alexandru SĂVAN Gavril Flavius Laurian
13 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - ATLETICO 2007 Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-03-18 14:00:00 LOVAS Alexandru RANCEA Alexandru
17 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - FC ANDROMEDA Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-03-16 14:30:00 JUNGER Andreas Thomas LOVAS Alexandru
11 UTA B.D. 2002 - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion SEGA 2015-11-23 13:30:00 RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru LOVAS Alexandru
12 AS ALUNIŞ - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-11-15 12:00:00 TRIF Cristian Alin CÃȘUȚ Cristian LOVAS Alexandru TIULEA Cornel
10 VIITORUL 1 ARAD - OL. BUJAC Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-11-17 13:00:00 ANDEA Alexandru LOVAS Alexandru
11 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS UNIREA SEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-11-08 12:00:00 VASILE Ioan Adrian LAUKO Claudiu Cosmin LOVAS Alexandru APĂTEAN Adrian
9 ATLETICO ARAD - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2015-11-09 13:30:00 LOVAS Alexandru NICA Liana ȘUȘCÃ Nicoleta
10 L. ŢIPAR - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-11-01 12:00:00 VASILE Ioan Adrian NEAGU Alexandru LOVAS Alexandru PÃCURAR Augustin
9 AS CETATE DEZNA - CS INEU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-10-25 13:00:00 BOLCAȘ Alin Călin LOVAS Alexandru PANTEA Andrei Alex. PEȘTE Bogdan Dumitru
7 VIITORUL 2 ARAD - CS INEU Categoria Juniori C Stadion SEMLAC 2015-10-26 14:00:00 PANĂ Natanael COIȘ Carol LOVAS Alexandru
8 AS VOINŢA MUNAR - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-10-18 13:00:00 TRIF Cristian Alin LOVAS Alexandru COJOCARIU Dan Cristian TĂNĂSESCU Romulus Cristian
6 CS VOINŢA MAILAT - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2015-10-22 13:00:00 SALADEA Sorin BURCA Sergiu Lucian LOVAS Alexandru OLOGEANU Dan
6 ATLETICO 2007 - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2015-10-16 15:00:00 IOVA Cătălin Ionuț LOVAS Alexandru
6 CS ATLETICO ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2015-10-20 13:00:00 CRUDU Alexandru LOVAS Alexandru
7 AS ALUNIŞ - AS DOROBANŢI Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-10-11 11:00:00 BÎTEA Radu Bogdan LOVAS Alexandru BURCA Sergiu Lucian OLOGEANU Dan
5 LPS ARAD - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-10-09 15:30:00 LOVAS Alexandru TAKATS Cristian Flavius
6 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-10-04 13:00:00 VESA Pavel Florin SĂVAN Gavril Flavius Laurian LOVAS Alexandru MIRON Marian
6 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2015-10-08 13:00:00 LOVAS Alexandru CIUCĂ Robert MONA Sergiu Laurențiu DUMITRU Florin
4 ATLETICO 2005 - S LIPOVA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-10-07 15:00:00 TURGYAN Cătălin LOVAS Alexandru
5 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-09-27 09:00:00 TRIF Cristian Alin PANTEA Andrei Alex. LOVAS Alexandru MIHUȚA Petru
5 V. NADLAC - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 2015-10-01 13:00:00 LOVAS Alexandru RAȚĂ Raul DREGHICI Flavius Cristian DUMITRU Florin
4 CS INEU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion INEU 2015-09-20 09:00:00 HERȚEG Dorinel LOVAS Alexandru ANDEA Alexandru TIULEA Cornel
3 AS GLORIA SECUSIGIU - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2015-09-20 15:00:00 BOLCAȘ Alin Călin LOVAS Alexandru RAȚĂ Raul SCRIDON Daniel
4 UTA B.D. - V. FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion UTA - SEGA 2015-09-24 15:00:00 IOVA Cătălin Ionuț LOVAS Alexandru DREGHICI Flavius Cristian OLOGEANU Dan
2 ACS UTA B.D. - ACS SIRIA Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2015-09-18 15:00:00 LOVAS Alexandru ȘUȘCĂ Andreea
2 VIITORUL 1 ARAD - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-09-23 15:00:00 DREGHICI Flavius Cristian LOVAS Alexandru
3 AS DOROBANTI - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2015-09-13 15:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian BURCA Sergiu Lucian LOVAS Alexandru TĂNĂSESCU Romulus Cristian
3 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2015-09-17 15:00:00 CÎRMACI Filip Sergiu LOVAS Alexandru BRADE Radu Victor BRĂNIȘCAN Ioan
1 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2015-09-14 15:00:00 TAKATS Cristian Flavius JUNGER Andreas Thomas LOVAS Alexandru
2 AS VINGA - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2015-09-10 15:00:00 IOVA Cătălin Ionuț LOVAS Alexandru OPITZ Roland Ladislau ENOIU Traian
2 AS UNIREA ŞEITIN - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2015-09-05 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel VESA Pavel Florin LOVAS Alexandru MANUȘOV Iosif
1 CITYZENS - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion MOTORUL 2015-09-06 09:00:00 CRISTEA Emil Ioan IOVA Cătălin Ionuț LOVAS Alexandru BIRO Gabor
2 CS ATLETICO ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion ATLETICO ARAD 2015-09-09 14:30:00 JURCĂ Tudor Florin BONDAR Daniel LOVAS Alexandru TRIPA Claudiu
1 S. LIPOVA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2015-09-03 15:00:00 TURGYAN Cătălin PANTEA Andrei Alex. LOVAS Alexandru BRĂNIȘCAN Ioan
1 AS STEAUA GRĂNICERI - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2015-08-30 16:00:00 BÎTEA Radu Bogdan ARDELEAN Ioan Viorel LOVAS Alexandru BUDA Leontin
27 V. SOCODOR - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-06-07 16:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian LOVAS Alexandru BETEA Sorina Georgiana DUMITRU Florin BORA Gligore
26 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-05-31 16:00:00 OLARIU Laurențiu CÎRMACI Filip Sergiu LOVAS Alexandru ENOIU Traian MÃRGINEAN Valer
24 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2015-06-03 16:00:00 ANDEA Alexandru LOVAS Alexandru RANCEA Alexandru VĂTRAN Dorin
25 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-05-24 16:00:00 BOLCAŞ ALIN CĂLIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ LOVAS ALEXANDRU Manusov Iosif BORA GLIGORE
23 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-05-28 16:00:00 MATEUT CALIN LOVAS ALEXANDRU ANDEA ALEXANDRU Buda Leontin
6 VIITORUL 1 ARAD - ANDROMEDA 2 Categoria Juniori F Stadion SEGA 2015-05-16 07:45:00 LOVAS ALEXANDRU
16 R. HORIA - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2015-05-17 16:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN LOVAS ALEXANDRU Alb Ioan
23 AS CETATE DEZNA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-05-10 16:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU LOVAS ALEXANDRU Rusan Dumitru JUŞCĂ TEODOR
21 UTA B.D. 2001 - UTA B.D. 2000 Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-05-11 16:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN LOVAS ALEXANDRU SILAGHI ROBERT
21 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS INEU Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2015-05-09 09:00:00 HAIDA VALENTINA LOVAS ALEXANDRU
22 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2015-05-03 16:00:00 DEAC IONEL ALIN NICORAŞ VIOLETA ARIANA LOVAS ALEXANDRU Enoiu Traian BIRO GABOR
20 ACS UTA B.D. - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-05-05 16:00:00 LOVAS ALEXANDRU CIUCA ROBERT
21 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-04-26 15:00:00 DEAC IONEL ALIN MIHOC ALINA LOVAS ALEXANDRU Mihuța Petru SCRIDON DANIEL
19 CS UNIREA SÎNTANA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2015-04-30 15:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN LOVAS ALEXANDRU Tiulea Cornel
19 S. LIPOVA - CS INEU Categoria Juniori E Stadion LIPOVA 2015-04-27 16:00:00 CIUCA ROBERT LOVAS ALEXANDRU
20 AS STEAUA GRĂNICERI - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2015-04-19 15:00:00 DEAC IONEL ALIN LAUKO CLAUDIU COSMIN LOVAS ALEXANDRU Biro Gabor jr. MÂNDRU ŞTEFAN
18 ACS UTA B.D. II - P. SIRIA Juniori 1 Seria B Stadion SEGA 2015-04-18 09:00:00 LOVAS ALEXANDRU PANTEA ANDREI ALEX. PETROVAN VASILE Bondar Mircea
19 AVINTUL TARNOVA - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2015-04-11 15:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL NAGHI REMUS IONUŢ LOVAS ALEXANDRU Rusan Dumitru BERAR DANIEL
17 S. LIPOVA - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2015-04-16 15:00:00 POPA PAUL LOVAS ALEXANDRU HANT DANIEL Braniscan Ioan
18 AS SEMLECANA SEMLAC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-04-05 15:00:00 BOLCAŞ ALIN CĂLIN BULZ STEFAN LOVAS ALEXANDRU Vatran Dorin BERAR DANIEL
16 CS ŞOIMII ŞIMAND - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2015-04-09 15:00:00 NAGY ZOLTAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN LOVAS ALEXANDRU Mihuța Petru
16 VIITORUL 3 ARAD - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-04-07 14:30:00 JURCĂ TUDOR FLORIN LOVAS ALEXANDRU
17 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2015-03-29 13:00:00 HERŢEG DORINEL VASILE IOAN ADRIAN LOVAS ALEXANDRU Tănăsescu Romulus Cristian Miron Marian
15 AS PROGRESUL PECICA - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2015-03-28 11:00:00 RADU PAUL LAUKO CLAUDIU COSMIN LOVAS ALEXANDRU Enoiu Traian
15 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2015-04-02 15:00:00 STANCIU MIHAI VLĂDUŢ RADU PAUL LOVAS ALEXANDRU Ciurescu Victor
16 AS VOINŢA MUNAR - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2015-03-22 13:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ BULZ STEFAN LOVAS ALEXANDRU Gornic Mircea Rosu Eugen
14 AS VINGA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2015-03-26 13:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN BETEA SORINA GEORGIANA LOVAS ALEXANDRU JIVAN MIHAI
14 ATLETICO 2005 - N. SEBIS Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2015-03-20 14:30:00 OPITZ ROLAND LADISLAU LOVAS ALEXANDRU
15 VIITORUL 1 ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-03-18 14:30:00 TAKATS CRISTIAN FLAVIUS LOVAS ALEXANDRU
15 AS CETATE DEZNA - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2014-11-23 12:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN VESA PAVEL FLORIN LOVAS ALEXANDRU Gornic Mircea PĂCURAR AUGUSTIN
13 VIITORUL 2 ARAD - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-11-26 13:00:00 PANA NATANAEL LOVAS ALEXANDRU
13 VIITORUL 3 ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-11-26 14:00:00 LOVAS ALEXANDRU PANA NATANAEL
12 VIITORUL ARAD - LPS ARAD Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2014-11-15 08:00:00 MATEUT CALIN LOVAS ALEXANDRU
11 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2014-11-13 12:00:00 DRAIA DARIUS BETEA SORINA GEORGIANA LOVAS ALEXANDRU JIVAN MIHAI
11 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2014-11-10 13:00:00 ROTARIU PATRICK GEORGE LOVAS ALEXANDRU DOBANDA DINU
11 VIITORUL 2 ARAD - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-11-12 13:00:00 TAKATS CRISTIAN FLAVIUS LOVAS ALEXANDRU
12 AS UNIREA ŞEITIN - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2014-11-01 12:00:00 DEMETER CLAUDIU IOAN ŞERAN ADRIAN LOVAS ALEXANDRU Mihuța Petru GYENGE IOSIF
10 GLOGOVAT 2013 - CS INEU Categoria Juniori C Stadion VLADIMIRESCU 2014-11-03 13:00:00 ROTARIU PATRICK GEORGE LOVAS ALEXANDRU BETEA SORINA GEORGIANA
9 N.SINTEA MARE - CS BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2014-10-26 13:00:00 GHEORGHE VALENTIN SERAN IOANA LOREDANA LOVAS ALEXANDRU Vatran Dorin
9 V. FELNAC - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2014-10-25 09:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU LOVAS ALEXANDRU CIUCA ROBERT Mihuța Petru
9 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2014-11-15 12:00:00 PUICEA CLAUDIU GHE. POPAN BOGDAN ALEX. LOVAS ALEXANDRU Petrisor Gheorghe
9 CS ATLETICO ARAD - CS INEU Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2014-10-29 14:00:00 MATEUT CALIN LOVAS ALEXANDRU
10 CS FRONTIERA PILU - S.PANCOTA II Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-10-19 13:00:00 POPA PAUL PANA NATANAEL LOVAS ALEXANDRU Dumitru Florin Mako Andras
8 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ACS UTA BD Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2014-10-23 13:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ PĂTROI CIPRIAN LOVAS ALEXANDRU Mihuța Petru
8 UTA B.D. - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-10-21 14:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN LOVAS ALEXANDRU
8 VIITORUL ARAD - CS INEU Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2014-10-18 07:45:00 NEAGU ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU
9 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2014-10-12 13:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN BETEA SORINA GEORGIANA LOVAS ALEXANDRU Dehelean Nicolae BERAR DANIEL
7 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2014-10-11 09:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN LOVAS ALEXANDRU TAKATS CRISTIAN FLAVIUS JIVAN MIHAI
7 CS VICTORIA ZĂBRANI - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2014-10-16 13:00:00 DRAIA DARIUS TURGYAN OVIDIU MIHAI LOVAS ALEXANDRU Petrisor Gheorghe
7 UTA B.D. 2000 - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2014-10-13 14:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU LOVAS ALEXANDRU BETEA SORINA GEORGIANA
6 PRO GURBA - CS INEU II Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2014-10-05 13:00:00 COVACI IOAN FLORIN LOVAS ALEXANDRU COIS CAROL Mako Andras
6 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2014-10-09 13:00:00 DRAIA DARIUS PĂTROI CIPRIAN LOVAS ALEXANDRU Petrisor Gheorghe
6 ACS UTA B.D. - CS INEU Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-10-07 14:00:00 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN LOVAS ALEXANDRU
5 S. CHIER - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2014-09-28 15:00:00 BONDAR DANIEL ŞERAN ADRIAN LOVAS ALEXANDRU Maghiar Petre
5 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2014-10-02 13:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ NEAGU ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU Manusov Iosif
5 P. SIRIA - ACS UTA BD Juniori 1 Seria B Stadion ŞIRIA 2014-09-26 15:00:00 SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN LOVAS ALEXANDRU BETEA SORINA GEORGIANA Ologeanu Dan
5 S. LIPOVA - N. SEBIS Categoria Juniori E Stadion LIPOVA 2014-09-29 14:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS LOVAS ALEXANDRU
4 AS GLORIA SECUSIGIU - S. Livada Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2014-09-21 15:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL RAD ADRIAN SORIN LOVAS ALEXANDRU Ciurescu Victor
4 GLORIA CTP ARAD - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion TELECOM 2014-09-20 09:00:00 POPA PAUL TAKATS CRISTIAN FLAVIUS LOVAS ALEXANDRU Jivan Mihai II
4 VIITORUL 3 ARAD - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-09-24 15:15:00 SANDU ROLAND LOVAS ALEXANDRU
3 V. ALMAŞ - CS BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2014-09-14 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN ŞERAN ADRIAN LOVAS ALEXANDRU GYENGE IOSIF
3 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2014-09-18 15:00:00 SALADEA SORIN NEAGU ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU Manusov Iosif
1 GLOGOVAT 2013 - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion VLADIMIRESCU 2014-09-17 15:00:00 SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN LOVAS ALEXANDRU
4 AS FLACĂRA ŢIPAR - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2014-09-07 15:00:00 OLARIU LAURENŢIU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ LOVAS ALEXANDRU Gornic Mircea JUŞCĂ TEODOR
2 V. NADLAC - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2014-09-06 09:00:00 HAIDA VALENTINA LOVAS ALEXANDRU MATEUT CALIN Peste Bogdan
2 U.GURAHONT - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2014-09-11 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN RAŢA RAUL LOVAS ALEXANDRU Protase Alexa
1 AS VULTURUL CHERELUŞ - CS BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2014-08-30 16:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN LOVAS ALEXANDRU BULZ STEFAN Enoiu Traian
1 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PODGORIA ŞIRIA Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2014-09-04 15:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN LOVAS ALEXANDRU DOBANDA DINU Ologeanu Dan
28 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2014-06-15 16:00:00 BOLCAŞ ALIN CĂLIN GUDIU IONEL FLORIN LOVAS ALEXANDRU Manusov Iosif Miron Marian
21 CRISUL CH. CRIS II - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2014-06-08 16:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ SUBA ANDREI SEBASTIAN LOVAS ALEXANDRU Petrisor Gheorghe
20 V. SELEUS - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2014-06-01 16:00:00 IACOB NICOLAE LIVIU SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN LOVAS ALEXANDRU Buda Leontin
19 AS DOROBANTI - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion Dorobanti 2014-05-24 16:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN SANDU ROLAND LOVAS ALEXANDRU Axente Mircea
18 CS REGAL HORIA - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2014-05-18 16:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE SICLOVAN PAUL ALEX. LOVAS ALEXANDRU Petrisor Gheorghe
28 UTA B.D. 2000 - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2014-05-19 14:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU SANDU ROLAND LOVAS ALEXANDRU
17 V. ALMAŞ - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2014-05-11 16:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ TAKATS CRISTIAN FLAVIUS LOVAS ALEXANDRU Petrisor Gheorghe
27 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun.V.L.TEUZ Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-05-14 14:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU MATEUT CALIN LOVAS ALEXANDRU
25 FC UTA 2001 - AS DOROBANTI Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-05-13 15:30:00 CÎRMACI FILIP SERGIU LOVAS ALEXANDRU DOBANDA DINU
25 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. AS PROGRESUL PECICA Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2014-05-04 09:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL LOVAS ALEXANDRU NEAGU ALEXANDRU
22 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2014-05-04 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN ILEA ALEXANDRU IONUŢ LOVAS ALEXANDRU Protase Alexa MÂNDRU ŞTEFAN
24 V. FELNAC - UTA B.D. 1999 Categoria Juniori C Stadion FELNAC 2014-05-05 15:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU PANA NATANAEL LOVAS ALEXANDRU
15 L. TEUZ II - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2014-04-27 15:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN RAD ADRIAN SORIN LOVAS ALEXANDRU Bondar Mircea
23 FC UTA 99 - UTA B.D. 2000 Categoria Juniori C Stadion SEGA 2014-04-28 13:00:00 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN COIS PAUL ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU
23 Jun. AS SC UTA - Jun. AS AQUA VEST ARAD Jun. liga 4 Stadion SEGA 2014-04-17 14:00:00 COSTEA ADRIAN GEORGE LOVAS ALEXANDRU NEAGU ALEXANDRU
20 AS VINGA - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2014-04-19 15:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA LOVAS ALEXANDRU Enoiu Traian CIOS DĂNUŢ
22 V. FELNAC - FC UTA 99 Categoria Juniori C Stadion FELNAC 2014-04-22 15:00:00 DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU TAKATS CRISTIAN FLAVIUS LOVAS ALEXANDRU
22 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-04-23 14:30:00 TRABALKA KEVIN DANCIU ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU
22 FC UTA 2001 - CS INEU Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-04-23 15:30:00 COSTEA ADRIAN GEORGE LOVAS ALEXANDRU MATEUT CALIN
22 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. CS UNIREA SÎNTANA Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2014-04-11 13:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN LOVAS ALEXANDRU COSTEA ADRIAN GEORGE
19 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2014-04-13 15:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN LOVAS ALEXANDRU CÎRMACI FILIP SERGIU Dehelean Nicolae ŞCHIOPU PETRE
21 AS VIITORUL TISA NOUĂ - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2014-04-16 09:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU MATEUT CALIN LOVAS ALEXANDRU
21 GLORIA CTP ARAD - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadion TELECOM 2014-04-14 09:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ NEAGU ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU
21 Jun. ACS UTA B.D. - Jun. F.O.SP.GERMAN Jun. liga 4 Stadion MOTORUL 2014-04-04 14:00:00 PÂSLARU ANDREI LOVAS ALEXANDRU BETEA SORINA GEORGIANA
13 UNIREA SILINDIA - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion SILINDIA 2014-04-06 15:00:00 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL PAL EDUARD DAVID LOVAS ALEXANDRU Biro Gabor jr.
20 UTA B.D. 1999 - FC UTA 2000 Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2014-04-07 13:30:00 IOVA CĂTĂLIN IONUT COIS PAUL ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU
12 S. CHIER - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2014-03-30 13:00:00 DEMETER CLAUDIU IOAN CIUCA ROBERT LOVAS ALEXANDRU PĂCURAR AUGUSTIN
19 FC UTA 2000 - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion SEGA 2014-03-31 15:00:00 IOVA CĂTĂLIN IONUT LOVAS ALEXANDRU HAIDA VALENTINA
19 N. SEBIS - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2014-04-01 15:00:00 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS LOVAS ALEXANDRU
19 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori E Stadion ŞIRIA 2014-04-02 15:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA LOVAS ALEXANDRU
19 Jun. ACS UTA B.D. - Jun. CS UNIREA SÎNTANA Jun. liga 4 Stadion SEGA 2014-03-21 13:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU HAIDA VALENTINA LOVAS ALEXANDRU
16 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2014-03-23 13:00:00 BOLCAŞ ALIN CĂLIN ARDELEAN IOAN VIOREL LOVAS ALEXANDRU Rusan Dumitru BORA GLIGORE
16 GLORIA CTP ARAD - S LIPOVA Categoria Juniori C Stadion TELECOM 2014-03-24 14:30:00 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN LUCA ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU
16 AS PROGRESUL PECICA - CS INEU Categoria Juniori D Stadion PECICA 2014-03-25 14:00:00 OPITZ ROLAND LADISLAU LUCA ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU
15 LPS ARAD - V. FELNAC Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2014-03-17 13:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL COIS PAUL ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU
15 AS VIITORUL TISA NOUĂ - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion TISA NOUĂ 2014-03-18 14:30:00 DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU NEAGU ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU
14 FC UTA 99 - AS VINGA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2014-03-10 14:30:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ PANA NATANAEL LOVAS ALEXANDRU
13 CS INEU - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 2014-03-04 15:00:00 MADA MADALIN PAL EDUARD DAVID LOVAS ALEXANDRU
12 V. NADLAC - CS INEU Categoria Juniori C Stadion NĂDLAC 2013-11-23 09:00:00 PÂSLARU ANDREI BULZ STEFAN LOVAS ALEXANDRU
12 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS DOROBANTI Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2013-11-25 13:30:00 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA ANDEA ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU
11 AS MĂNĂȘTUR - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion VINGA 2013-11-17 12:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN SUBA ANDREI SEBASTIAN LOVAS ALEXANDRU Petrisor Gheorghe
9 FC UTA 99 - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-11-18 13:30:00 TRABALKA KEVIN HAIDA VALENTINA LOVAS ALEXANDRU
9 FC UTA 2001 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2013-11-19 13:30:00 WERNITZER ADRIAN PAUL BETEA SORINA GEORGIANA LOVAS ALEXANDRU
9 CS INEU - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion INEU 2013-11-21 13:30:00 JURCĂ TUDOR FLORIN BALAN BOGDAN LOVAS ALEXANDRU
10 UNIREA SILINDIA - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SILINDIA 2013-11-10 12:00:00 POPA PAUL ARDELEAN IOAN VIOREL LOVAS ALEXANDRU Axente Mircea
8 UTA B.D. 1999 - V. FELNAC Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2013-11-11 13:30:00 PANTEA ANDREI ALEX. LUCA ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU
13 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. AS SEMLECANA SEMLAC Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2013-11-01 10:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ HAIDA VALENTINA LOVAS ALEXANDRU
9 P. COVĂSÂNȚ - REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion COVĂSÂNȚ 2013-11-03 12:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN ANDEA ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU BABĂU ROMULUS
7 FC UTA 2000 - AS VINGA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-11-04 13:30:00 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN HAIDA VALENTINA LOVAS ALEXANDRU
7 LPS ARAD - AS DOROBANTI Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2013-11-05 13:45:00 WERNITZER ADRIAN PAUL CĂŞUŢ CRISTIAN LOVAS ALEXANDRU
8 N.SINTEA MARE - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2013-10-27 13:00:00 IACOB NICOLAE LIVIU CIUCA ROBERT LOVAS ALEXANDRU Miron Marian
6 UTA B.D. 1999 - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2013-10-28 13:15:00 IOVA CĂTĂLIN IONUT COIS PAUL ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU
6 AS DOROBANTI - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion Dorobanti 2013-10-29 14:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN ANDEA ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU
7 L. TEUZ II - GLOGOVAT 2013 Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2013-10-20 13:00:00 IACOB NICOLAE LIVIU CENADAN RADU LOVAS ALEXANDRU Manusov Iosif
5 UTA B.D. - AS DOROBANTI Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2013-10-21 14:00:00 DEMETER CLAUDIU IOAN PANA NATANAEL LOVAS ALEXANDRU
5 CS ŞIRIANA ŞIRIA - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2013-10-24 14:00:00 COIS PAUL ALEXANDRU HAIDA VALENTINA LOVAS ALEXANDRU
6 V. SELEUS - U. SILINDIA Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2013-10-13 13:00:00 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN LOVAS ALEXANDRU Dehelean Nicolae
4 GLORIA CTP ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion TELECOM 2013-10-14 14:00:00 OPITZ ROLAND LADISLAU MAGOCS MONICA LOVAS ALEXANDRU
4 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS INEU Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2013-10-11 14:00:00 POPA PAUL BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA LOVAS ALEXANDRU
4 ATLETICO 2002 ARAD - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2013-10-15 14:45:00 LOVAS ALEXANDRU CÎRMACI FILIP SERGIU MAGOCS MARIA MONICA
4 ATLETICO 2001 ARAD - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2013-10-15 13:30:00 CÎRMACI FILIP SERGIU LOVAS ALEXANDRU MAGOCS MARIA MONICA
5 V.CAPORAL ALEXA - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2013-10-06 13:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL TAU ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU Manusov Iosif
3 V. FELNAC - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion FELNAC 2013-10-07 14:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU PÂSLARU ANDREI LOVAS ALEXANDRU
3 LPS 2003 ARAD - LPS 2004 ARAD Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2013-10-04 14:30:00 LOVAS ALEXANDRU
4 AS MĂNĂȘTUR - P. COVĂSÂNȚ Liga a 6 a Seria A Stadion MĂNĂȘTUR 2013-09-29 15:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL POPAN BOGDAN ALEX. LOVAS ALEXANDRU Braniscan Ioan
2 ATLETICO 2002 ARAD - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2013-10-01 14:45:00 TRABALKA KEVIN HAIDA VALENTINA LOVAS ALEXANDRU
2 ATLETICO 2001 ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2013-10-01 13:30:00 TRABALKA KEVIN HAIDA VALENTINA LOVAS ALEXANDRU
7 Jun. AS SC UTA - Jun. AS PROGRESUL PECICA Jun. liga 4 UTA 2013-09-20 15:00:00 COSTEA ADRIAN GEORGE BETEA SORINA GEORGIANA LOVAS ALEXANDRU
7 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. AS AQUA VEST ARAD Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-09-21 13:00:00 TRABALKA KEVIN HAIDA VALENTINA LOVAS ALEXANDRU
3 S.LIVADA - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2013-09-22 15:00:00 BOLCAŞ ALIN CĂLIN LOVAS ALEXANDRU HAIDA VALENTINA Ologeanu Dan
1 Turneu Interliga - Turneu Interliga Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2013-09-22 08:00:00 POPAN BOGDAN ALEX. RADU PAUL LOVAS ALEXANDRU
2 S. CHIER - S.PANCOTA II Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2013-09-15 15:00:00 COSTEA ADRIAN GEORGE BERARIU LUCIAN MIHAI LOVAS ALEXANDRU Mihuța Petru
1 AS GLORIA SECUSIGIU - P. GHIOROC Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2013-09-08 15:00:00 DEAC IONEL ALIN PANTEA ANDREI ALEX. LOVAS ALEXANDRU Rosu Eugen
3 Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI - Jun. GLORIA CTP ARAD Jun. liga 4 Stadion ZĂBRANI 2013-09-02 15:00:00 OPITZ ROLAND LADISLAU HAIDA VALENTINA LOVAS ALEXANDRU
2 AS STEAUA GRĂNICERI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2013-08-25 09:00:00 POPA PAUL ARSA EMIL LOVAS ALEXANDRU Axente Mircea Miron Marian
32 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. CS UNIREA SÎNTANA Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2013-06-01 07:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU LOVAS ALEXANDRU CIUCA ROBERT
31 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. CS VOINŢA MAILAT Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-05-29 14:00:00 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL LOVAS ALEXANDRU CENADAN RADU
20 FC UTA 2000 - CS VICTORIA ZĂBRANI Categoria Juniori D Stadion SEGA 2013-05-13 14:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN LOVAS ALEXANDRU CARAVACI RAFAEL
19 ATLETICO 99 ARAD - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2013-05-07 14:00:00 TRABALKA KEVIN LOVAS ALEXANDRU CENADAN RADU
18 ATLETICO 2001 ARAD - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2013-04-29 14:00:00 GOIA STEFAN FLORIN PANA NATANAEL LOVAS ALEXANDRU
17 CS VLADIMIRESCU 2003 - FC UTA 98 Categoria Juniori C Stadion VLADIMIRESCU 2013-04-23 14:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN COIS PAUL ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU
16 FC UTA 98 - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-04-16 13:30:00 JURCĂ TUDOR FLORIN LOVAS ALEXANDRU HAIDA VALENTINA
15 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion VLADIMIRESCU 2013-04-09 14:00:00 TRABALKA KEVIN BETEA SORINA GEORGIANA LOVAS ALEXANDRU
Inregistrari in baza de date: 257

ajf_arad