• MADA Mădălin
  • Data nasterii: 1984-08-17
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 168 (cm)
  • Arbitru din anul: 2006
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Economist
  • Ocupatia actuala: Gestionar
  • Limbi straine cunoscute: Engleză, Franceză
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
18 CS ŞOIMII LIVADA - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2017-06-04 15:00:00 PALCU Gheorghe Marius ANDEA Alexandru MADA Mădălin TIULEA Cornel
19 FC ZIMANDU NOU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2017-05-28 15:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru MADA Mădălin MANUȘOV Iosif
34 AS PROGRESUL PECICA - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion PECICA 2017-05-25 15:00:00 MONA Sergiu Laurențiu MADA Mădălin
18 CS OLIMPIA BOCSIG - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2017-05-21 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian MADA Mădălin CALNACOV Denis Claudiu MANUȘOV Iosif
22 CS VOINŢA MAILAT - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2017-05-24 15:00:00 RUS Dionisie Constantin ȘUȘCĂ Andreea MADA Mădălin PETRIȘOR Gheorghe
33 C.S. ŞOIMII LIPOVA - ACADEMIA BROSOVSZKY Categoria Juniori D Stadion SÂMBĂTENI 2017-05-23 14:00:00 MADA Mădălin BABUȚIA Bogdan Onisim
20 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2017-05-14 15:00:00 BOGDAN Loredan MADA Mădălin TURGYAN Cătălin OLOGEANU Dan
31 C.S. ŞOIMII LIPOVA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂMBĂTENI 2017-05-12 13:00:00 SANDU Roland MADA Mădălin
32 AS PROGRESUL PECICA - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori D Stadion PECICA 2017-05-17 14:00:00 MADA Mădălin TURGYAN Cătălin
18 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2017-04-30 14:00:00 VASI Alexandru Iulian MOCANU Silviu Flaviu MADA Mădălin BIRO Gabor Oliver
19 AS PROGRESUL PECICA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2017-05-22 15:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru MADA Mădălin OLOGEANU Dan
12 CS OLIMPIA BUJAC - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC ARAD 2017-04-22 14:00:00 BÎTEA Radu Bogdan MADA Mădălin RANCEA Alexandru TIULEA Cornel
18 AS CETATE SĂVÎRŞIN - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2017-04-26 15:00:00 PETROVAN Florin ȘUȘCĂ Andreea MADA Mădălin GYENGYE Iosif
13 CS UNIREA GURAHONŢ - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2017-04-09 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian GROȘAN Tudor Ștefan MADA Mădălin RUSAN Dumitru
16 AS PODGORIA GHIOROC - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2017-04-12 14:00:00 MATEUȚ Cãlin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MADA Mădălin TIULEA Cornel
16 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - C.S.S. GLORIA ARAD 2007 Categoria Juniori E Stadion PÂNCOTA 2017-04-07 14:00:00 BURCĂ Sergiu Lucian MADA Mădălin
15 AS ALUNIŞ - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2017-04-02 14:00:00 VESA Pavel Florin ȘUȘCĂ Andreea MADA Mădălin TĂNĂSESCU Romulus Cristian
15 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2017-04-05 14:00:00 MADA Mădălin BURCA Sergiu Lucian LOVAS Alexandru ROȘU Eugen
22 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion SÂMBĂTENI 2017-03-31 14:00:00 CRUDU Alexandru MADA Mădălin
14 AS VOINŢA MUNAR - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2017-03-26 12:00:00 PANĂ Natanael MONA Sergiu Laurențiu MADA Mădălin BABĂU Romulus
14 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2017-03-29 12:00:00 COROBAN Cristian Ionel MADA Mădălin DEHELEAN Patrick Alin BUDA Leontin
14 AS VIITORUL TISA NOUĂ - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2017-03-20 13:30:00 PETROVAN Florin MADA Mădălin DRĂGOIU Ioana Bianca
13 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2016-11-20 11:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MADA Mădălin BORA Gligore
15 C.S. ŞOIMII LIPOVA - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2016-11-18 12:30:00 HAIDA Valentina MADA Mădălin
1 CS VIITORUL SATU NOU - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion SATU NOU 2016-11-12 11:00:00 GHEORGHE Valentin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MADA Mădălin GYENGYE Iosif
11 CS ATLETICO ARAD - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-11-05 08:00:00 BURCĂ Daniel Adrian MADA Mădălin TAKATS Cristian Flavius BIRO Gabor
9 AS ALUNIŞ - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-10-23 12:00:00 SALADEA Sorin CALNACOV Denis Claudiu MADA Mădălin GORNIC Mircea
10 CS VICTORIA ZĂBRANI - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2016-10-26 12:00:00 HAIDA Valentina MADA Mădălin TURGYAN Cătălin MANUȘOV Iosif
9 C.S. ŞOIMII LIPOVA - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2016-10-20 13:00:00 MADA Mădălin CALNACOV Denis Claudiu
6 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2016-10-16 12:00:00 PETROVAN Florin MADA Mădălin BULZ Ștefan MIHUŢA Petre
9 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-10-19 12:00:00 HAIDA Valentina DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MADA Mădălin OLOGEANU Dan
7 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori D Stadion PĂULIŞ 2016-10-14 13:00:00 VESA Pavel Florin MADA Mădălin
7 AS UNIREA ŞEITIN - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-10-09 12:00:00 GORNIC Alexandru Dan LOVAS Alexandru MADA Mădălin JIVAN Mihai
5 CITIZENS OF ARAD - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 2016-10-09 08:00:00 RIȚA Flavius Ionel MADA Mădălin NICA Liana MIHUȚA Petru
8 C.S. ŞOIMII LIPOVA - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-10-12 12:00:00 HAIDA Valentina BURCA Sergiu Lucian MADA Mădălin APĂTEAN Adrian
7 CS GLOGOVĂŢ 2013 - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-10-05 12:00:00 MADA Mădălin RANCEA Alexandru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TIULEA Cornel
6 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-10-02 12:00:00 VASI Alexandru Iulian MADA Mădălin DUMITRU Flavia Daniela BABĂU Romulus
4 CS VIITORUL SATU NOU - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2016-10-01 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel MADA Mădălin PETROVAN Florin HERȚEG Doru
4 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2016-09-30 14:00:00 VESA Pavel Florin MADA Mădălin
6 AS PODGORIA GHIOROC - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2016-09-28 14:00:00 MADA Mădălin ARDELEAN Paul Giorgian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu OLOGEANU Dan
5 CS BELIU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2016-09-25 14:00:00 TRIF Cristian Alin HAIDA Valentina MADA Mădălin SCRIDON Daniel
2 C.S. ŞOIMII LIPOVA - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2016-09-23 14:00:00 MADA Mădălin RANCEA Alexandru
5 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-09-21 14:00:00 DOBÂNDĂ Dinu MADA Mădălin CĂLINDRUŢ Emanuel Roland GYENGYE Iosif
2 CS OLIMPIA BUJAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC ARAD 2016-09-17 14:00:00 VASI Alexandru Iulian MADA Mădălin NICA Liana BABĂU Romulus
3 AS ALUNIŞ - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-09-11 14:00:00 GHEORGHE Valentin OPITZ Roland Ladislau MADA Mădălin JIVAN Mihai
4 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-09-14 14:00:00 PETROVAN Florin PANTEA Sebastian MADA Mădălin TIULEA Cornel
2 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS DOROBANŢI Cupa Romaniei Stadion BÂRZAVA 2016-09-07 13:30:00 VASILE Ioan Adrian MADA Mădălin MONA Sergiu Laurențiu SFÃT Gheorghe
2 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2016-08-31 15:00:00 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MADA Mădălin MONA Sergiu Laurențiu MANUȘOV Iosif
1 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-08-24 15:00:00 VESA Pavel Florin MADA Mădălin PANTEA Sebastian PETRIŞOR Gheorghe
25 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS DOROBANŢI Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2016-06-12 15:00:00 BURZA Cristian Mirel ARDELEAN Paul Giorgian MADA Mădălin SFÃT Gheorghe
22 AS UNIREA ŞEITIN - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-05-22 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel DOBÂNDĂ Dinu MADA Mădălin SFÃT Gheorghe
21 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-05-26 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel MADA Mădălin DREGHICI Flavius Cristian CIURESCU Victor
21 AS ALUNIŞ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-05-15 15:00:00 VASILE Ioan Adrian MADA Mădălin LOVAS Alexandru MIHUŢA Petre
21 CS GLOGOVĂŢ 2013 - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-05-19 15:00:00 TAKATS Cristian Flavius MADA Mădălin PANTEA Sebastian OLOGEANU Dan
29 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS INEU Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2016-05-13 15:00:00 VESA Pavel Florin MADA Mădălin
18 AS VOINŢA MACEA - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2016-05-08 15:00:00 VASI Alexandru Iulian MONA Sergiu Laurențiu MADA Mădălin SCRIDON Daniel
20 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2016-05-12 15:00:00 PETROVAN Florin MADA Mădălin ȘUȘCÃ Nicoleta ROȘU Eugen
18 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-04-28 14:00:00 PANĂ Natanael DOBÂNDĂ Dinu MADA Mădălin SFÃT Gheorghe
18 AS OLIMPIA BÎRZAVA - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2016-04-17 14:00:00 IACOB Nicolae Liviu DUMITRU Flavia Daniela MADA Mădălin BONDAR Mircea Constantin
15 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-04-10 14:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile MADA Mădălin MONA Sergiu Laurențiu ALB Ioan
14 CS REAL HORIA - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2016-04-03 15:00:00 CRISTEA Emil Ioan COIȘ Carol MADA Mădălin ALB Ioan
15 AS ALUNIŞ - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-03-27 13:00:00 IACOB Nicolae Liviu MADA Mădălin DOBÂNDĂ Dinu BORA Gligore
14 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-03-31 13:00:00 TAKATS Cristian Flavius MADA Mădălin ARDELEAN Paul Giorgian OLOGEANU Dan
19 VIITORUL 3 ARAD - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion TÂRNOVA 2016-03-30 15:00:00 MADA Mădălin HAPCA Larisa Florina
13 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2016-03-24 13:00:00 VESA Pavel Florin MADA Mădălin MONA Sergiu Laurențiu SFÃT Gheorghe
18 C.S. ŞOIMII LIPOVA - C.S.S. GLORIA ARAD 2 Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2016-03-23 14:30:00 MADA Mădălin MONA Sergiu Laurențiu
16 C.S. ŞOIMII LIPOVA - C.S.S. GLORIA ARAD 1 Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2016-03-14 14:30:00 MADA Mădălin DOBÂNDĂ Dinu
11 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-11-22 12:00:00 BOLCAȘ Alin Călin MIHOC Alina MADA Mădălin BRĂNIȘCAN Ioan
11 AS VIITORUL TISA NOUĂ - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2015-11-23 13:30:00 DREGHICI Flavius Cristian MADA Mădălin NEAGU Alexandru
11 VIITORUL 2 ARAD - ATLETICO ARAD Categoria Juniori E ICRTI 2015-11-20 14:00:00 MADA Mădălin IOVA Cătălin Ionuț
10 V. NADLAC - GL.LUNCA TEUZ-CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDLAC 2015-11-14 12:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian MADA Mădălin GUDIU Ionel Florin MIHUȚA Petru
10 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion PILU 2015-11-19 12:00:00 MADA Mădălin PÃTROI Ciprian TURGYAN Cătălin MIHUȚA Petru
10 ACS SIRIA - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2015-11-18 14:00:00 MADA Mădălin MONA Sergiu Laurențiu
11 AS CETATE DEZNA - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-11-08 12:00:00 BURCĂ Daniel Adrian MADA Mădălin TURGYAN Cătălin RUSAN Dumitru
9 P. GHIOROC - G. CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2015-11-12 12:00:00 PANĂ Natanael TAKATS Cristian Flavius MADA Mădălin TIULEA Cornel
7 N.SINTEA MARE - CS DACIA BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-10-25 13:00:00 RIȚA Flavius Ionel MADA Mădălin RAȚĂ Raul MAKO Andraș
7 LPS ARAD - CS INEU Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-10-28 14:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MADA Mădălin
1 CS UNIREA SÎNTANA - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori E Stadion SÂNTANA 2015-10-23 14:00:00 MADA Mădălin TAKATS Cristian Flavius
6 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-10-18 13:00:00 TOMUȚ Cristian MONA Sergiu Laurențiu MADA Mădălin MAKO Andraș
6 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2015-10-22 13:00:00 SILAGHI Robert DEHELEAN Patrick Alin MADA Mădălin BUDA Leontin
6 FC ANDROMEDA - ACS SIRIA Categoria Juniori C Stadion Dorobanti 2015-10-19 14:00:00 MATEUȚ Cãlin DEHELEAN Patrick Alin MADA Mădălin
7 CS RECOLTA APATEU - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-10-11 13:00:00 RIȚA Flavius Ionel HANYECZ Dan MADA Mădălin MAKO Andraș
5 V. NADLAC - ACS UTA BD Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2015-10-15 13:00:00 MADA Mădălin DREGHICI Flavius Cristian TURGYAN Cătălin OLOGEANU Dan
5 O. BUJAC - ATLETICO 2004 Categoria Juniori D Stadion BUJAC 2015-10-14 15:00:00 CIUCĂ Robert MADA Mădălin
5 VIITORUL 2 ARAD - O. BOCSIG Categoria Juniori E Stadion SEMLAC 2015-10-10 09:30:00 TURGYAN Cătălin MADA Mădălin
6 U.GURAHONT - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2015-10-04 13:00:00 TRIF Cristian Alin HANYECZ Dan MADA Mădălin JUȘCÃ Teodor
6 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - GLOGOVAT 2013 Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2015-10-08 13:00:00 PUICEA Claudiu Ghe. MADA Mădălin ANDEA Alexandru BUDA Leontin
3 V. PEREGU MARE - CITIZENS Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2015-09-27 15:00:00 ARDELEAN Mircea Florin MADA Mădălin DOBÂNDĂ Dinu COMAN Ovidiu
4 U.GURAHONT - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2015-09-20 15:00:00 WERNITZER Adrian Paul PÂSLARU Andrei MADA Mădălin PETRIȘOR Gheorghe
4 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2015-09-24 15:00:00 WERNITZER Adrian Paul RADU Paul MADA Mădălin MÂNDRU Ștefan
3 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2015-09-13 15:00:00 BURCĂ Daniel Adrian PANTEA Sebastian MADA Mădălin BORA Gligore
18 AS PRO GURBA - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2015-05-31 16:00:00 WERNITZER Adrian Paul MADA Mădălin TĂMAȘ Eugen ALB Ioan
25 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2015-05-24 16:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL LAUKO CLAUDIU COSMIN MADA MADALIN Dumitru Florin BIRO GABOR
16 V.CAPORAL ALEXA - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2015-05-17 16:00:00 BOGDAN LOREDAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU MADA MADALIN MÂNDRU ŞTEFAN
22 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-05-03 16:00:00 POPA PAUL LAUKO CLAUDIU COSMIN MADA MADALIN Petrisor Gheorghe HAMZA IOAN
13 V. SEMLAC - R. HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-04-26 15:00:00 IACOB NICOLAE LIVIU MADA MADALIN COIS CAROL Peste Bogdan
11 AS DOROBANTI - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion Dorobanti 2015-04-05 15:00:00 IACOB NICOLAE LIVIU MADA MADALIN DEMETER CLAUDIU IOAN BABĂU ROMULUS
16 AS SEMLECANA SEMLAC - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-04-09 15:00:00 MATEUT CALIN MADA MADALIN NEAGU ALEXANDRU Manusov Iosif
10 S. LIVADA - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2015-03-29 13:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU DUMITRU FLAVIA DANIELA MADA MADALIN Bondar Mircea
14 VIITORUL 3 ARAD - CS INEU Categoria Juniori D ICRTI 2015-03-25 14:00:00 MADA MADALIN SANDU ROLAND
14 GLOGOVAT 2013 - P. SIRIA Categoria Juniori D Stadion HORIA 2015-03-26 14:30:00 MADA MADALIN COSTEA ADRIAN GEORGE
14 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-11-15 12:00:00 BOGDAN LOREDAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ MADA MADALIN Rusan Dumitru Lovas Iosif
3 Turneu Interliga - Turneu Interliga TURNEU Stadion SEGA 2014-11-09 10:00:00 MADA MADALIN CIUCA ROBERT PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Radu Paul TAKATS CRISTIAN
9 AS GLORIA SECUSIGIU - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2014-10-26 13:00:00 COVACI IOAN FLORIN ŞERAN ADRIAN MADA MADALIN Alb Ioan
8 CS BELIU - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2014-10-19 13:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN MADA MADALIN TAMAS EUGEN Manusov Iosif
7 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CITIZENS Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2014-10-12 13:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN MADA MADALIN ŞERAN ADRIAN Ciurescu Victor
6 L. TEUZ II - AS DOROBANTI Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2014-10-05 13:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN JUNGER ANDREAS THOMAS MADA MADALIN Bondar Mircea
6 U.GURAHONT - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2014-09-21 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ MADA MADALIN Buda Leontin Vida Marcel
5 AS OLIMPIA BÎRZAVA - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2014-09-14 15:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN MADA MADALIN Toderici Mircea HAMZA IOAN
4 AS VOINŢA MACEA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2014-09-07 15:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE MADA MADALIN SANDU ROLAND Apatean Adrian Rosu Eugen
2 AS SEMLECANA SEMLAC - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2014-09-11 15:00:00 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL MADA MADALIN DOBANDA DINU Jivan Mihai II
3 CS OLIMPIA BOCSIG - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-08-31 16:00:00 HERŢEG DORINEL NAGHI REMUS IONUŢ MADA MADALIN Rusan Dumitru Gaie Cornel
1 AS VIITORUL PEREGU MARE - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2014-08-30 16:00:00 KOCSIS EDUARD HANYECZ DAN MADA MADALIN BERAR DANIEL
2 AS CETATE SĂVÎRŞIN - ACS UTA II B.D. Cupa Romaniei Stadion SĂVÂRŞIN 2014-08-20 16:00:00 DEAC IONEL ALIN NAGY ZOLTAN MADA MADALIN Manusov Iosif BABĂU ROMULUS
1 AS ALUNIŞ - AC ŞAGU Cupa Romaniei Stadion ALUNIŞ 2014-08-10 16:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN MADA MADALIN PÂSLARU ANDREI Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
22 S. PANCOTA II - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2014-06-15 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN PUICEA CLAUDIU GHE. MADA MADALIN Herteg Doru
26 CS RECOLTA APATEU - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-06-01 16:00:00 OLARIU LAURENŢIU MADA MADALIN NEAGU ALEXANDRU Biro Gabor jr. Pirvulescu Dan
19 V. ALMAŞ - U. GURAHONT Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2014-05-24 16:00:00 OLARIU LAURENŢIU MADA MADALIN SICLOVAN PAUL ALEX. Herteg Doru
17 AS HĂLMAGIU - U. GURAHONT Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2014-05-11 16:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU VESA PAVEL FLORIN MADA MADALIN Manusov Iosif
22 S. LIPOVA - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion LIPOVA 2014-05-04 16:00:00 VASILE IOAN ADRIAN MADA MADALIN HANYECZ DAN Apatean Adrian Gradinaru Decebal Codru
15 AS DOROBANTI - REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion Dorobanti 2014-04-26 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN MADA MADALIN KOCSIS EDUARD Mako Andras
20 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2014-04-19 15:00:00 DEAC IONEL ALIN MADA MADALIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Rusan Dumitru PĂCURAR AUGUSTIN
19 AVINTUL TARNOVA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2014-04-13 15:00:00 ARSA EMIL MADA MADALIN COIS PAUL ALEXANDRU Negru Marin PĂCURAR AUGUSTIN
13 U.GURAHONT - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion GURAHONT 2014-04-06 15:00:00 OLARIU LAURENŢIU MADA MADALIN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Protase Alexa
12 CS MONEASA - U. GURAHONT Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2014-03-30 13:00:00 BOLCAŞ ALIN CĂLIN ARSA EMIL MADA MADALIN Ciurescu Victor
13 CS INEU - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 2014-03-04 15:00:00 MADA MADALIN PAL EDUARD DAVID LOVAS ALEXANDRU
13 CS UNIREA SÎNTANA - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2014-03-05 13:30:00 VASI ALEXANDRU IULIAN MADA MADALIN HAIDA VALENTINA
15 AS STEAUA GRĂNICERI - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2013-11-24 12:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL MADA MADALIN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Tripa Claudiu Pirvulescu Dan
14 V.MUNAR - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2013-11-17 12:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN MADA MADALIN PANTEA ANDREI ALEX. Axente Mircea Marginean Valer
13 V. SOCODOR - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2013-11-10 12:00:00 COVACI IOAN FLORIN MADA MADALIN NEAGU ALEXANDRU Toderici Mircea GYENGE IOSIF
11 CS SPERANŢA TURNU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2013-10-26 13:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN MADA MADALIN PÂSLARU ANDREI Enoiu Traian BERAR DANIEL
8 U.GURAHONT - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion GURAHONT 2013-10-27 13:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN MADA MADALIN Gaie Cornel
10 CS RECOLTA APATEU - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2013-10-20 13:00:00 DEMETER CLAUDIU IOAN MADA MADALIN OPITZ ROLAND LADISLAU Rusan Dumitru SFĂT GHEORGHE
9 CS ATLETICO ARAD - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2013-10-12 09:00:00 TRABALKA KEVIN MADA MADALIN COROBAN CRISTIAN IONEL Tripa Claudiu Vida Marcel
8 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2013-10-06 13:00:00 DEAC IONEL ALIN GUDIU IONEL FLORIN MADA MADALIN Tripa Claudiu LUCACI ADRIAN
3 AS VIITORUL TISA NOUĂ - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori D Stadion TISA NOUĂ 2013-10-04 14:00:00 MADA MADALIN NEAGU ALEXANDRU MATEUT CALIN
7 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2013-09-29 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN VESA PAVEL FLORIN MADA MADALIN Tripa Claudiu LUCACI ADRIAN
2 AS DOROBANTI - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion DOROBANTI 2013-10-01 14:00:00 MADA MADALIN PAIUSAN MIRCEA MAGOCS MARIA MONICA
6 V. SOCODOR - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2013-09-22 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN ROTARIU PATRICK GEORGE MADA MADALIN Biro Gabor jr. GYENGE IOSIF
1 UTA B.D. 2000 - GLORIA ARAD Categoria Juniori C Stadion FZ 2013-09-23 15:00:00 MADA MADALIN HAIDA VALENTINA BETEA SORINA GEORGIANA
1 CS UNIREA SÎNTANA - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2013-09-26 15:00:00 SICLOVAN PAUL ALEX. MADA MADALIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN
5 AS CETATE DEZNA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria A Stadion DEZNA 2013-09-15 15:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN GUDIU IONEL FLORIN MADA MADALIN Rusan Dumitru BERAR DANIEL
4 CS SPERANŢA TURNU - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2013-09-07 15:00:00 HERŢEG DORINEL MADA MADALIN GUDIU IONEL FLORIN Ologeanu Dan Tarlea Mihai
4 AS VOINŢA MACEA - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2013-09-08 15:00:00 BOGDAN LOREDAN MADA MADALIN SICLOVAN PAUL ALEX. Toderici Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
3 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-09-01 13:00:00 DEAC IONEL ALIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN MADA MADALIN Petrisor Gheorghe JIVAN MIHAI
33 CS FRONTIERA PILU - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2013-06-23 16:00:00 HERŢEG DORINEL MADA MADALIN CĂŞUŢ CRISTIAN Buica Dumitru BABĂU ROMULUS
32 AS VINGA - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2013-06-19 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MADA MADALIN Dumitru Florin Rosu Eugen
29 O. BUJAC - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2013-06-08 16:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN MADA MADALIN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Herteg Doru BIRO GABOR
27 AS UNIREA ŞEITIN - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2013-06-02 16:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL MADA MADALIN COSTEA ADRIAN GEORGE Bondar Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
26 AS VOINŢA MACEA - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2013-05-26 16:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL ARSA EMIL MADA MADALIN Braniscan Ioan CIOS DĂNUŢ
25 CS RECOLTA APATEU - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-05-19 16:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN MADA MADALIN ARDELEAN IOAN VIOREL Ciurescu Victor Coman Ovidiu
14 P. GHIOROC - CS REGAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion GHIOROC 2013-05-11 16:00:00 HERŢEG DORINEL MADA MADALIN KALO GABRIEL SABIN MÂNDRU ŞTEFAN
22 V. ALMAŞ - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion CIL 2013-04-28 15:00:00 GHEORGHE VALENTIN NAGHI REMUS IONUŢ MADA MADALIN Negru Marin Gaie Cornel
21 V. SOCODOR - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2013-04-21 15:00:00 HERŢEG DORINEL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU MADA MADALIN Petrisor Gheorghe BABĂU ROMULUS
11 P. GHIOROC - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion GHIOROC 2013-04-13 15:00:00 PUICEA CLAUDIU GHE. MADA MADALIN TULCAN RAUL EMIL Manusov Iosif
19 CS DACIA BELIU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2013-03-31 13:00:00 HERŢEG DORINEL MADA MADALIN BERARIU LUCIAN MIHAI Dehelean Nicolae COMAN DAN
15 CS VIITORUL SATU NOU - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2012-11-24 12:00:00 POPA PAUL BUDA LEONTIN MADA MADALIN Buica Dumitru Coman Ovidiu
14 AS STEAUA GRĂNICERI - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2012-11-18 11:00:00 HERŢEG DORINEL MADA MADALIN COIS PAUL ALEXANDRU Strengar Virgil GYENGE IOSIF
13 AVINTUL TARNOVA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2012-11-11 11:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL SERAN IOANA LOREDANA MADA MADALIN Petrisor Gheorghe BIZĂU BODNĂRAŞ
11 CS VIITORUL SATU NOU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2012-10-27 12:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN MADA MADALIN HANYECZ DAN Gornic Mircea Miron Marian
10 FC SÎNLEANI - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2012-10-20 08:00:00 HERŢEG DORINEL MADA MADALIN MAKO ANDREI SEBASTIAN Apatean Adrian Marginean Valer
9 M. USUSĂU - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion USUSĂU 2012-10-14 12:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN MADA MADALIN KALO GABRIEL SABIN Mihuța Petru GHERGHEL EMANOIL
8 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2012-10-07 12:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN MADA MADALIN COSTEA ADRIAN GEORGE Herteg Doru JIVAN MIHAI
3 AS HĂLMAGIU - U. SILINDIA Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2012-09-23 14:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN MADA MADALIN ARDELEAN IOAN VIOREL Rad Vasile
5 CS DACIA BELIU - CRISUL CH. CRIS II Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-09-16 14:00:00 BORA ALIN EUGEN MADA MADALIN CARAVACI RAFAEL Enoiu Traian Gaie Cornel
4 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2012-09-09 14:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL PROTASE ALEXA MARIAN MADA MADALIN Ciurescu Victor HAMZA IOAN
3 O. BOCSIG - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2012-09-02 14:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL MADA MADALIN BERARIU LUCIAN MIHAI Axente Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
Inregistrari in baza de date: 167

ajf_arad