• MATEUŢ Călin
  • Data nasterii: 1998-11-06
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 183 (cm)
  • Arbitru din anul: 2013
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Elev
  • Ocupatia actuala: Elev
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
1 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - CS BELIU Cupa Romaniei Stadion ŢIPAR 2017-08-20 MATEUȚ Cãlin TAKATS Cristian Flavius TURGYAN Cătălin GYENGYE Iosif
1 CS UNIREA SÎNTANA - AS PODGORIA ŞIRIA Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2017-08-23 MATEUȚ Cãlin CÎRMACI Filip Sergiu DOBÂNDĂ Dinu HERȚEG Doru
25 AS GLORIA SECUSIGIU - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2017-06-18 MATEUȚ Cãlin NAGY Zoltan DAȘCÃU Ovidiu Claudiu BIRO Gabor
30 AS DOROBANŢI - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2017-06-03 MATEUȚ Cãlin CRISTEA Emil Ioan DREGHICI Flavius Cristian TIULEA Cornel SFÃT Gheorghe
29 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2017-05-27 MATEUȚ Cãlin CRISTEA Emil Ioan DUMITRU Flavia Daniela VĂTRAN Dorin RAD Vasile
17 AS VOINŢA MACEA - CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2017-05-28 MATEUȚ Cãlin CÃȘUȚ Cristian CÎRMACI Filip Sergiu SCRIDON Daniel
16 CS VICTORIA ZĂBRANI - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2017-05-20 MATEUȚ Cãlin TAKATS Cristian Flavius TURGYAN Cătălin GYENGYE Iosif
22 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion ICRTI 2017-05-24 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCÃ Nicoleta PANTEA Patricia Alexandra BORA Gligore
27 CS VOINŢA MAILAT - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion MAILAT 2017-05-13 COROBAN Cristian Ionel CÃȘUȚ Cristian MATEUȚ Cãlin TĂNĂSESCU Romulus Cristian LOVAS Iosif Ioan
17 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2017-05-14 MATEUȚ Cãlin NEAGU Alexandru TAKATS Cristian Flavius PETRIŞOR Gheorghe
21 AS CETATE SĂVÎRŞIN - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2017-05-18 MATEUȚ Cãlin MOLDOVEANU Ionel Alexandru SÂRBUȚ Alexandru Călin ROȘU Eugen
31 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - A.C.S. SOCODOR Categoria Juniori D StadionCURTICI 2017-05-12 MATEUȚ Cãlin DEHELEAN Patrick Alin
25 CS ŞOIMII ŞIMAND - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2017-05-06 MATEUȚ Cãlin MIHOC Alina VASILE Ioan Adrian TODERICI Mircea BABĂU Romulus
21 AS PROGRESUL PECICA - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion PECICA 2017-05-08 MATEUȚ Cãlin MIHUȚ Răzvan Traian ARDELEAN Alexandra Antonia
1/4 Finală CS VOINŢA MAILAT - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Cupa Romaniei Stadion MAILAT 2017-05-03 MATEUȚ Cãlin CÎRMACI Filip Sergiu STANCIU Mihai Vlăduț TIULEA Cornel
24 C.S. VICTORIA FELNAC - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion FELNAC 2017-04-29 NICORAȘ Ionuț Vasile PÂSLARU Andrei MATEUȚ Cãlin TĂNĂSESCU Romulus Cristian BABĂU Romulus
19 CS UNIREA SÎNTANA - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2017-05-03 MATEUȚ Cãlin LOVAS Alexandru DREGHICI Flavius Cristian HERȚEG Doru
20 UTA B.D. 2002 - CS INEU Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2017-05-02 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CALNACOV Denis Claudiu
14 CS OLIMPIA BOCSIG - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2017-04-23 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCÃ Nicoleta HÃRDUȚ Gabriel Dumitru JUȘCÃ Teodor
12 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2017-04-22 MATEUȚ Cãlin PETROVAN Florin DISTA Denis RUSAN Dumitru
17 CS UNIREA SÎNTANA - A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2017-04-24 MATEUȚ Cãlin CĂLINDRUȚ Emanuel Roland ARDELEAN Alexandra Antonia MIHUŢA Petre
27 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Categoria Juniori D Stadion SÂMBĂTENI 2017-04-25 MATEUȚ Cãlin MONA Sergiu Laurențiu
13 CS VIITORUL SATU NOU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2017-04-09 MATEUȚ Cãlin PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu MAKO Andraș
13 FC ZIMANDU NOU - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2017-04-09 MATEUȚ Cãlin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DUMITRU Flavia Daniela BABĂU Romulus
16 AS PODGORIA GHIOROC - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2017-04-12 MATEUȚ Cãlin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MADA Mădălin TIULEA Cornel
17 VIITORUL 1 ARAD - UTA B.D. 2003 Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 2017-04-10 MATEUȚ Cãlin PANTEA Sebastian MIHOC Alina
15 AS SEMLECANA SEMLAC - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2017-04-01 MATEUȚ Cãlin COJOCARIU Dan Cristian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu VĂTRAN Dorin
10 CS VICTORIA SELEUŞ - AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion SELEUŞ 2017-04-02 MATEUȚ Cãlin PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu JIVAN Mihai
15 CS VICTORIA NĂDLAC - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2017-04-05 MATEUȚ Cãlin MONA Sergiu Laurențiu RANCEA Alexandru HERȚEG Doru
15 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2017-04-03 MATEUȚ Cãlin RANCEA Alexandru
14 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion PÂNCOTA 2017-03-29 MATEUȚ Cãlin ARDELEAN Paul Giorgian DREGHICI Flavius Cristian HERȚEG Doru
20 A.C.S. SOCODOR - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori D Stadion SOCODOR 2017-03-23 MATEUȚ Cãlin CALNACOV Denis Claudiu
14 CS ATLETICO ARAD - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion ŞEGA ARAD 2017-03-20 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MOȚ Andreea Alexandra
19 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-03-16 MATEUȚ Cãlin VESA Pavel Florin
19 ATLETICO 2005 ARAD - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-03-16 VESA Pavel Florin MATEUȚ Cãlin
13 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2017-03-17 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
13 CS ATLETICO ARAD - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2017-03-17 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MATEUȚ Cãlin
12 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-03-15 MATEUȚ Cãlin MOLDOVEANU Ionel Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta TĂNĂSESCU Romulus Cristian
18 ATLETICO 2007 - C.S.S. GLORIA ARAD Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2017-03-09 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
12 CS ATLETICO ARAD - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori C Stadion ŞEGA ARAD 2017-03-06 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
18 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D StadionCURTICI 2016-12-06 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MATEUȚ Cãlin
16 VIITORUL 1 ARAD - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-11-25 MATEUȚ Cãlin VESA Pavel Florin
16 VIITORUL 2 ARAD - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-11-25 VESA Pavel Florin MATEUȚ Cãlin
13 AS GLORIA SECUSIGIU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2016-11-20 MATEUȚ Cãlin ARSA Emil BERARIU Lucian Mihai JIVAN Mihai
10 UTA B.D. 2002 - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-11-21 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DOBÂNDĂ Dinu
9 AS PROGRESUL PECICA - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori C Stadion PECICA 2016-11-14 MATEUȚ Cãlin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu NEAGU Flavius
13 CS UNIREA SÎNTANA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2016-11-11 MATEUȚ Cãlin DOBÂNDĂ Dinu
12 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-11-05 BOGDAN Loredan MATEUȚ Cãlin STANCIU Mihai Vlăduț TODERICI Mircea LOVAS Iosif Ioan
11 AS VOINŢA MUNAR - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-11-06 MATEUȚ Cãlin BETEA Sorina Georgiana NAGY Zoltan MIHUŢA Petre
5 AS PROGRESUL PECICA - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2016-11-09 MATEUȚ Cãlin VESA Pavel Florin ȘUȘCÃ Nicoleta HERȚEG Doru
8 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS INEU Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2016-11-07 MATEUȚ Cãlin CALNACOV Denis Claudiu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
13 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - A.C.S. SOCODOR Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-08 MATEUȚ Cãlin NEAGU Flavius
7 UTA B.D. 2007 - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2016-11-04 MATEUȚ Cãlin NEAGU Flavius
7 VIITORUL 1 ARAD - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2016-11-04 MATEUȚ Cãlin NEAGU Flavius
8 CS OLIMPIA BUJAC - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC ARAD 2016-10-29 BĂDICĂ Flavius Marian MATEUȚ Cãlin DEHELEAN Patrick Alin MIHUŢA Petre
8 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2016-10-30 MATEUȚ Cãlin PÃTROI Ciprian TULCAN Raul APĂTEAN Adrian
11 AS PODGORIA GHIOROC - A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2016-11-02 MATEUȚ Cãlin TURGYAN Cătălin DEHELEAN Patrick Alin HERȚEG Doru
10 AS PROGRESUL PECICA - ATLETICO 2007 Categoria Juniori D Stadion PECICA 2016-10-27 CALNACOV Denis Claudiu MATEUȚ Cãlin
9 AS UNIREA ŞEITIN - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-10-23 MATEUȚ Cãlin BURCA Sergiu Lucian VESA Pavel Florin APĂTEAN Adrian
10 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2016-10-26 MATEUȚ Cãlin CRUDU Alexandru DEHELEAN Patrick Alin BABĂU Romulus
5 AS PROGRESUL PECICA - UTA B.D. 2003 Categoria Juniori C Stadion PECICA 2016-10-20 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
6 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - F.C. SÂNTANA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2016-10-16 MATEUȚ Cãlin MIHOC Alina CALNACOV Denis Claudiu GYENGYE Iosif
9 AS PROGRESUL PECICA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2016-10-19 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian JIVAN Mihai
5 AS PROGRESUL PECICA - UTA B.D. 2003 Categoria Juniori C Stadion PECICA 2016-10-20 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
5 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2016-10-09 MATEUȚ Cãlin MIHOC Alina PANTEA Sebastian BUDA Leontin
5 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2016-10-08 MATEUȚ Cãlin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu CALNACOV Denis Claudiu GORNIC Mircea
8 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion PÂNCOTA 2016-10-12 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian OLOGEANU Dan
4 CS ATLETICO ARAD - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion SEGA 2016-10-10 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
7 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2016-10-05 MATEUȚ Cãlin RADU Paul LOVAS Alexandru MIHUŢA Petre
7 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS INEU Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-10-01 MATEUȚ Cãlin BĂLA Casian Andrei ARDELEAN Paul Giorgian TIULEA Cornel HAMZA Ioan
4 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2016-10-02 MATEUȚ Cãlin MIHOC Alina RANCEA Alexandru FORTON Nicuşor
4 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - ACADEMIA BROSOVSZKY Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-09-29 MATEUȚ Cãlin DOBÂNDĂ Dinu
4 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori D StadionCURTICI 2016-09-30 MATEUȚ Cãlin CALNACOV Denis Claudiu
6 C.S. ŞOIMII LIPOVA - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2016-09-28 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCÃ Nicoleta CĂPRICEANĂ Gabriel Florin APĂTEAN Adrian
2 AS VIITORUL TISA NOUĂ - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2016-09-26 MATEUȚ Cãlin DREGHICI Flavius Cristian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
2 VIITORUL 1 ARAD - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-09-27 BURCĂ Sergiu Lucian MATEUȚ Cãlin
2 VIITORUL 2 ARAD - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-09-27 MATEUȚ Cãlin BURCA Sergiu Lucian
6 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2016-09-24 MATEUȚ Cãlin OPITZ Roland Ladislau GROȘAN Tudor Ștefan CADAR Răzvan HAMZA Ioan
1 A.C.S. SOCODOR - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion SOCODOR 2016-09-20 RADU Paul MATEUȚ Cãlin
5 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2016-09-21 MATEUȚ Cãlin CĂPRICEANĂ Gabriel Florin TAKATS Cristian Flavius BORA Gligore
2 CS REAL HORIA - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2016-09-18 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PÂSLARU Andrei BUDA Leontin
3 CS VICTORIA NĂDLAC - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion NĂDLAC 2016-09-10 MATEUȚ Cãlin PETROVAN Florin LAUKO Claudiu Cosmin BABĂU Romulus
3 AS OLIMPIA BÎRZAVA - C.S. ATHLETICO VINGA Liga a 5 a Seria B Stadion BÂRZAVA 2016-09-11 MATEUȚ Cãlin COJOCARIU Dan Cristian CRUDU Alexandru BORA Gligore
4 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2016-09-14 MATEUȚ Cãlin ARDELEAN Paul Giorgian CALNACOV Denis Claudiu MANUȘOV Iosif
2 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-09-04 HERȚEG Dorinel MATEUȚ Cãlin TURGYAN Cătălin GORNIC Mircea
3 CS UNIREA SÎNTANA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2016-09-07 MATEUȚ Cãlin NICA Liana DISTA Denis OLOGEANU Dan
1 AS ALUNIŞ - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-08-28 ARDELEAN Mircea Florin MATEUȚ Cãlin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu APĂTEAN Adrian
2 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion ICRTI 2016-08-30 MATEUȚ Cãlin DOBÂNDĂ Dinu DREGHICI Flavius Cristian TIULEA Cornel
2 AS PROGRESUL PECICA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2016-08-31 MATEUȚ Cãlin RADU Paul HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BORA Gligore
1 AS DOROBANŢI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion DOROBANTI 2016-08-24 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RADU Paul OLOGEANU Dan
1 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Cupa Romaniei Stadion BUTENI 2016-08-21 ARDELEAN Ioan Viorel RADU Paul MATEUȚ Cãlin RUSAN Dumitru
6 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2016-06-19 MATEUȚ Cãlin NEAGU Flavius NEAGU Alexandru BORA Gligore
25 CS ATLETICO ARAD - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-06-11 NICORAȘ Ionuț Vasile MATEUȚ Cãlin TURGYAN Cătălin BABĂU Romulus
5 AS VOINŢA MACEA - CS GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2016-06-12 MATEUȚ Cãlin ANDEA Alexandru COJOCARIU Dan Cristian MANUȘOV Iosif
3 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-05-29 MATEUȚ Cãlin ANDEA Alexandru GROȘAN Tudor Ștefan FORTON Nicuşor
2 AS PRO GURBA - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2016-05-22 PANĂ Natanael MATEUȚ Cãlin PETROVAN Florin MAKO Andraș
21 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2016-05-26 MATEUȚ Cãlin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu RIȚA Flavius Ionel MIHUȚA Petru
22 VIITORUL 1 ARAD - ACS SIRIA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-05-23 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PANTEA Sebastian
20 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2016-05-08 BÎTEA Radu Bogdan DUMITRU Flavia Daniela MATEUȚ Cãlin BIRO Gabor
18 CS VICTORIA NĂDLAC - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDLAC 2016-05-07 GHEORGHE Valentin MATEUȚ Cãlin TURGYAN Cătălin TIULEA Cornel
20 AS AQUA VEST ARAD - CS OLIMPIA BOCSIG Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2016-05-12 MATEUȚ Cãlin MOLDOVEANU Ionel Alexandru DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin
20 VIITORUL 1 ARAD - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-05-09 MATEUȚ Cãlin DOBÂNDĂ Dinu MONA Sergiu Laurențiu
27 CSS GLORIA ARAD 1 - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-05-06 DREGHICI Flavius Cristian MATEUȚ Cãlin
19 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2016-05-05 MATEUȚ Cãlin NEAGU Flavius HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
19 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2016-05-03 MATEUȚ Cãlin PANTEA Sebastian CĂTANĂ Paul
21 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion SÂNTANA 2016-05-03 MATEUȚ Cãlin PANTEA Sebastian
21 VIITORUL 1 ARAD - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2016-05-05 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
19 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2016-04-24 HERȚEG Dorinel MATEUȚ Cãlin RADU Paul MANUȘOV Iosif
18 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion SEGA 2016-04-28 MATEUȚ Cãlin RADU Paul HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
18 UTA B.D. 2002 - ACS SIRIA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-04-25 MATEUȚ Cãlin RADU Paul TURGYAN Cătălin
18 UTA B.D. 2001 - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-04-25 MATEUȚ Cãlin RADU Paul TURGYAN Cătălin
23 ATLETICO 2004 - C.S. OLIMPIA BUJAC Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-04-22 MATEUȚ Cãlin NEAGU Flavius
16 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2016-04-16 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru JUNGER Andreas Thomas GORNIC Mircea
17 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2016-04-21 MATEUȚ Cãlin MONA Sergiu Laurențiu ȘUȘCÃ Nicoleta TIULEA Cornel
17 CS ATLETICO ARAD - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori C Stadion SEGA 2016-04-18 MATEUȚ Cãlin DOBÂNDĂ Dinu MONA Sergiu Laurențiu
22 ATLETICO 2005 ARAD - ATLETICO 2004 Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-20 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCÃ Nicoleta
15 CITIZENS OF ARAD - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNICOLAU MIC 2016-04-10 VESA Pavel Florin TAKATS Cristian Flavius MATEUȚ Cãlin ENOIU Traian
15 GLORIA NEUDORF - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2016-04-10 BOLCAȘ Alin Călin MATEUȚ Cãlin ȘUȘCĂ Andreea GYENGYE Iosif
16 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion SEGA 2016-04-14 MATEUȚ Cãlin NEAGU Alexandru ȘUȘCĂ Andreea TIULEA Cornel
16 UTA B.D. 2002 - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-04-11 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCÃ Nicoleta
21 VIITORUL 2 ARAD - ACS SIRIA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2016-04-13 TURGYAN Cătălin MATEUȚ Cãlin
14 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion ŞIRIA 2016-04-02 MATEUȚ Cãlin DREGHICI Flavius Cristian DOBÂNDĂ Dinu TĂNĂSESCU Romulus Cristian
15 AS PROGRESUL PECICA - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2016-04-07 MATEUȚ Cãlin DREGHICI Flavius Cristian MONA Sergiu Laurențiu GYENGYE Iosif
15 VIITORUL 2 ARAD - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion SEMLAC 2016-04-04 MATEUȚ Cãlin CRUDU Alexandru COIȘ Carol
15 VIITORUL 1 ARAD - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2016-04-01 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCĂ Andreea
15 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-03-27 BÎTEA Radu Bogdan MATEUȚ Cãlin CRUDU Alexandru ENOIU Traian
14 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion SEGA 2016-03-31 MATEUȚ Cãlin MONA Sergiu Laurențiu DEHELEAN Patrick Alin HERȚEG Doru
14 CS ATLETICO ARAD - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion SEGA 2016-03-28 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCÃ Nicoleta
19 CSS GLORIA ARAD 1 - C.S. OLIMPIA BUJAC Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-03-30 ȘUȘCĂ Andreea MATEUȚ Cãlin
18 CS OLIMPIA BUJAC - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion BUJAC 2016-03-28 ȘUȘCÃ Nicoleta MATEUȚ Cãlin
14 ATLETICO 2007 - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-03-25 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCĂ Andreea
14 AS PODGORIA GHIOROC - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2016-03-19 GHEORGHE Valentin MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BIRO Oliver
13 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS PODGORIA GHIOROC Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2016-03-24 MATEUȚ Cãlin RADU Paul COIȘ Carol TIULEA Cornel
13 VIITORUL 1 ARAD - FC ANDROMEDA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-03-21 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea
18 CS OLIMPIA BUJAC - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion BUJAC 2016-03-23 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCÃ Nicoleta
12 UTA B.D. 2001 - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-03-14 MATEUȚ Cãlin RAȚĂ Raul MONA Sergiu Laurențiu
12 UTA B.D. 2002 - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-03-14 MATEUȚ Cãlin CRUDU Alexandru RADU Paul
16 ATLETICO 2005 ARAD - CS INEU Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-03-09 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCĂ Andreea
11 V.CAPORAL ALEXA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2015-11-22 MATEUȚ Cãlin CÃȘUȚ Cristian RANCEA Alexandru PETRIȘOR Gheorghe
11 CS UNIREA SÎNTANA - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2015-11-23 MATEUȚ Cãlin RADU Paul NICA Liana
11 CS OLIMPIA BUJAC - ACS UTA BD Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2015-11-25 JURCĂ Tudor Florin MATEUȚ Cãlin
10 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-11-19 MATEUȚ Cãlin ANDEA Alexandru ȘUȘCĂ Andreea OLOGEANU Dan
10 ATLETICO 2007 - O. BOCSIG Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2015-11-13 MATEUȚ Cãlin ANDEA Alexandru
9 O. BUJAC - ACS SIRIA Categoria Juniori D Stadion BUJAC 2015-11-11 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCĂ Andreea
10 AS VINGA - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2015-11-01 RIȚA Flavius Ionel MATEUȚ Cãlin DOBÂNDĂ Dinu SFÃT Gheorghe
8 V. FELNAC - GLOGOVAT 2013 Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2015-11-05 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCĂ Andreea NEAGU Alexandru ALB Ioan
8 UTA B.D. 2002 - ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-11-05 JURCĂ Tudor Florin MATEUȚ Cãlin DREGHICI Flavius Cristian
8 CS ŞIRIANA ŞIRIA - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2015-11-04 MATEUȚ Cãlin SILAGHI Robert
7 CITYZENS - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNICOLAU MIC 2015-10-25 MATEUȚ Cãlin TOMUȚA Sebastian Florin TURGYAN Cătălin SFÃT Gheorghe
7 V. PEREGU MARE - GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2015-10-25 VESA Pavel Florin MATEUȚ Cãlin NEAGU Alexandru MÂNDRU Ștefan
7 AS SEMLECANA SEMLAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-10-29 MATEUȚ Cãlin COIȘ Carol ARDELEAN Paul Giorgian TIULEA Cornel
7 ATLETICO ARAD - FC ANDROMEDA Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2015-10-26 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCĂ Andreea LAUKO Claudiu Cosmin
7 VIITORUL 1 ARAD - LPS ARAD Categoria Juniori D ICRTI 2015-10-24 MATEUȚ Cãlin STANCIU Mihai Vlăduț
8 AC ŞAGU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2015-10-18 RIȚA Flavius Ionel RADU Paul MATEUȚ Cãlin GORNIC Mircea
6 FC ANDROMEDA - ACS SIRIA Categoria Juniori C Stadion Dorobanti 2015-10-19 MATEUȚ Cãlin DEHELEAN Patrick Alin MADA Mădălin
7 CS SPERANŢA TURNU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-10-10 DEAC Ionel Alin MOCANU Silviu Flaviu MATEUȚ Cãlin BUDA Leontin
5 AS PRO GURBA - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2015-10-15 MATEUȚ Cãlin RADU Paul COVACI Sergiu Cristian MANUȘOV Iosif
5 FC ANDROMEDA - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion Dorobanti 2015-10-14 MATEUȚ Cãlin POPA Paul
5 ATLETICO 2004 - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-10-09 MATEUȚ Cãlin DOBÂNDĂ Dinu
6 V. SOCODOR - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-10-04 ARDELEAN Mircea Florin NAGY Zoltan MATEUȚ Cãlin MANUȘOV Iosif
6 AS AQUA VEST ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion SUBCETATE ARAD 2015-10-08 MATEUȚ Cãlin RADU Paul ARDELEAN Paul Giorgian APĂTEAN Adrian
4 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS INEU Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2015-10-05 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCĂ Andreea RADU Paul
5 AS ALUNIŞ - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-09-27 BOLCAȘ Alin Călin MATEUȚ Cãlin NAGY Zoltan VIDA Constantin
5 AS VINGA - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2015-09-27 PUICEA Claudiu Ghe. HANYECZ Dan MATEUȚ Cãlin GYENGYE Iosif
5 AS PROGRESUL PECICA - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2015-10-01 MATEUȚ Cãlin COIȘ Carol CIUCĂ Robert TIULEA Cornel
4 FC ZIMANDU NOU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2015-09-20 OLARIU Laurențiu TOMUȚA Sebastian Florin MATEUȚ Cãlin TĂNĂSESCU Romulus Cristian
4 AS AQUA VEST ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion SUBCETATE ARAD 2015-09-24 MATEUȚ Cãlin MONA Sergiu Laurențiu PETROVAN Florin HERȚEG Doru
2 CS UNIREA SÎNTANA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion SÂNTANA 2015-09-18 MATEUȚ Cãlin VASI Alexandru Iulian
3 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-09-13 OLARIU Laurențiu ARDELEAN Paul Giorgian MATEUȚ Cãlin BRĂNIȘCAN Ioan
3 CS UNIREA SÎNTANA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2015-09-17 MATEUȚ Cãlin PUICEA Claudiu Ghe. TURGYAN Cătălin VĂTRAN Dorin
1 UTA B.D. - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2015-09-11 MATEUȚ Cãlin OPITZ Roland Ladislau
2 AS SEMLECANA SEMLAC - V. FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-09-10 MATEUȚ Cãlin CÃȘUȚ Cristian CRUDU Alexandru HERȚEG Doru
2 CS SPERANŢA TURNU - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-09-04 VASILE Ioan Adrian MATEUȚ Cãlin COIȘ Carol BRĂNIȘCAN Ioan
2 O. BOCSIG - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2015-09-06 WERNITZER Adrian Paul DREGHICI Flavius Cristian MATEUȚ Cãlin VĂTRAN Dorin
2 CS RECOLTA APATEU - CS VIITORUL SATU NOU Cupa Romaniei Stadion APATEU 2015-09-09 GHEORGHE Valentin GUDIU Ionel Florin MATEUȚ Cãlin OLOGEANU Dan
1 CS VOINŢA MAILAT - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2015-09-03 MATEUȚ Cãlin OPITZ Roland Ladislau BRADE Radu Victor CIURESCU Victor
1 AS ALUNIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-08-30 WERNITZER Adrian Paul MATEUȚ Cãlin BURCA Sergiu Lucian BONDAR Mircea Constantin
1 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS RECOLTA APATEU Cupa Romaniei Stadion ŞEPREUŞ 2015-08-23 BĂDICĂ Flavius Marian PÂSLARU Andrei MATEUȚ Cãlin OLOGEANU Dan
30 CS VIITORUL SATU NOU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-06-27 BOLCAȘ Alin Călin HAIDA Valentina MATEUȚ Cãlin TĂNĂSESCU Romulus Cristian LOVAS Iosif Ioan
29 V. FELNAC - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2015-06-21 CRISTEA Emil Ioan DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MATEUȚ Cãlin HERȚEG Doru DOMIDE Flavius
26 AS VINGA - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2015-05-31 VASILE Ioan Adrian TOMUȚA Sebastian Florin MATEUȚ Cãlin TIULEA Cornel ROȘU Eugen
24 ACS UTA B.D. - V.LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion SEGA 2015-05-30 MATEUȚ Cãlin BRADE Radu Victor ȘUȘCĂ Andreea OLOGEANU Dan
25 V. SOCODOR - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-05-24 BURZA CRISTIAN MIREL MATEUT CALIN PANTEA ANDREI ALEX. Tripa Claudiu Mako Andras
23 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-05-28 MATEUT CALIN LOVAS ALEXANDRU ANDEA ALEXANDRU Buda Leontin
24 AS FLACĂRA ŢIPAR - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-05-17 JURCĂ TUDOR FLORIN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN MATEUT CALIN Mihuța Petru JIVAN MIHAI
16 CITYZENS - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion MOTORUL 2015-05-17 MIHOC ALINA CRISTEA SILVIU FLORIN MATEUT CALIN Dumitru Florin
22 CS ŞOIMII PÎNCOTA - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C ICRTI 2015-05-18 MATEUT CALIN GROSAN TUDOR COVACI SERGIU
23 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-05-10 VASI ALEXANDRU IULIAN BURCĂ SERGIU LUCIAN MATEUT CALIN Forton Nicusor BABĂU ROMULUS
21 LPS ARAD - ACS UTA BD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-05-08 MATEUT CALIN TURGYAN OVIDIU MIHAI
22 P. SIRIA - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion ŞIRIA 2015-05-17 JURCĂ TUDOR FLORIN MATEUT CALIN COVACI SERGIU Vatran Dorin
22 V. FELNAC - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2015-05-03 NICORAŞ IONUŢ VASILE HANYECZ DAN MATEUT CALIN Tiulea Cornel Rosu Eugen
20 VIITORUL 3 ARAD - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-05-11 MATEUT CALIN RAŢA RAUL
21 AS VOINŢA MUNAR - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2015-04-26 ILEA ALEXANDRU IONUŢ VESA PAVEL FLORIN MATEUT CALIN Forton Nicusor MÂNDRU ŞTEFAN
21 P. GHIOROC - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-04-25 POPA PAUL BURCĂ SERGIU LUCIAN MATEUT CALIN Herteg Doru Mako Andras
19 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2015-04-30 MATEUT CALIN BRADE RADU NICA LIANA Ciurescu Victor
19 CS ŞOIMII PÎNCOTA - N. SEBIS Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2015-04-25 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL MATEUT CALIN
20 V. SOCODOR - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-04-19 RIŢA FLAVIUS IONEL HANYECZ DAN MATEUT CALIN Petrisor Gheorghe BABĂU ROMULUS
18 VIITORUL 2 ARAD - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-04-17 Andea Alexandru MATEUT CALIN
18 ACS UTA B.D. - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-04-17 MATEUT CALIN ANDEA ALEXANDRU
19 FC ZIMANDU NOU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2015-04-11 RIŢA FLAVIUS IONEL ANDEA ALEXANDRU MATEUT CALIN Mihuța Petru JIVAN MIHAI
17 AS PROGRESUL PECICA - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2015-04-10 MATEUT CALIN ANDEA ALEXANDRU SUSCA NICOLETA Gornic Mircea
17 UTA B.D. 2000 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2015-04-16 MATEUT CALIN NEAGU ALEXANDRU RANCEA ALEXANDRU
18 V. FELNAC - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2015-04-05 DEAC IONEL ALIN ALEXA MARIUS ANDREI MATEUT CALIN Tripa Claudiu Vida Marcel
16 AS SEMLECANA SEMLAC - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-04-09 MATEUT CALIN MADA MADALIN NEAGU ALEXANDRU Manusov Iosif
16 AS AQUA VEST ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2015-04-03 MATEUT CALIN HAIDA VALENTINA CIUCA ROBERT Ciurescu Victor
16 GLOGOVAT 2013 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion MÂNDRULOC 2015-04-07 MATEUT CALIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ DOBANDA DINU
17 O. BOCSIG - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2015-03-29 ARDELEAN MIRCEA FLORIN NAGHI REMUS IONUŢ MATEUT CALIN Rusan Dumitru Gaie Cornel
15 UTA B.D. 2000 - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori C Stadion SEGA 2015-03-30 MATEUT CALIN BETEA SORINA GEORGIANA TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
15 LPS ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2015-04-02 MATEUT CALIN DRAIA DARIUS
15 ATLETICO 2004 - CS INEU Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2015-04-02 MATEUT CALIN DRAIA DARIUS
16 AC ŞAGU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2015-03-21 GORNIC ALEXANDRU DAN OPITZ ROLAND LADISLAU MATEUT CALIN Apatean Adrian Peste Bogdan
14 U.GURAHONT - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2015-03-26 MATEUT CALIN BERARIU LUCIAN MIHAI ANDEA ALEXANDRU Maghiar Petre
14 VIITORUL 2 ARAD - N. SEBIS Categoria Juniori D ICRTI 2015-03-25 MATEUT CALIN CIUCA ROBERT
15 UTA B.D. 2000 - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2015-03-16 MATEUT CALIN BETEA SORINA GEORGIANA TURGYAN OVIDIU MIHAI
14 AS PROGRESUL PECICA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion PECICA 2015-03-10 MATEUT CALIN ANDEA ALEXANDRU DOBANDA DINU
14 LPS ARAD - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-03-11 MATEUT CALIN VESA PAVEL FLORIN
15 CS SPERANŢA TURNU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-11-29 HERŢEG DORINEL CĂŞUŢ CRISTIAN MATEUT CALIN Dumitru Florin BABĂU ROMULUS
15 AS ALUNIŞ - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2014-11-23 DEAC IONEL ALIN ROTARIU PATRICK GEORGE MATEUT CALIN Toderici Mircea Rosu Eugen
13 UTA B.D. 2000 - CS INEU Categoria Juniori C Stadion SEGA 2014-11-20 MATEUT CALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MIHOC ALINA
13 LPS ARAD - CS INEU Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2014-11-26 MATEUT CALIN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
14 CS VIITORUL SATU NOU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-11-15 GHEORGHE VALENTIN BETEA SORINA GEORGIANA MATEUT CALIN Dehelean Nicolae BERAR DANIEL
12 AS PROGRESUL PECICA - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori C Stadion PECICA 2014-11-18 MATEUT CALIN BETEA SORINA GEORGIANA COIS CAROL
12 VIITORUL ARAD - LPS ARAD Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2014-11-15 MATEUT CALIN LOVAS ALEXANDRU
13 AS CETATE DEZNA - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2014-11-09 BURCĂ DANIEL ADRIAN POPA PAUL MATEUT CALIN Dehelean Nicolae BERAR DANIEL
11 S. LIPOVA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2014-11-13 MATEUT CALIN ANDEA ALEXANDRU DOBANDA DINU Buda Leontin
11 UTA B.D. 2001 - CS INEU Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2014-11-10 MATEUT CALIN RIŢA FLAVIUS IONEL BETEA SORINA GEORGIANA
11 ATLETICO 2004 - VIITORUL Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-11-07 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL MATEUT CALIN
11 ATLETICO 2005 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-11-07 MATEUT CALIN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL
11 LPS ARAD - N. SEBIS Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-11-07 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL MATEUT CALIN
11 S. LIPOVA - CS INEU Categoria Juniori E Stadion LIPOVA 2014-11-08 MATEUT CALIN PÂSLARU ANDREI
12 AS OLIMPIA BÎRZAVA - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2014-11-01 ILEA ALEXANDRU IONUŢ PUICEA CLAUDIU GHE. MATEUT CALIN Biro Gabor jr. CIOS DĂNUŢ
10 CS UNIREA SÎNTANA - N.SEBIS II Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2014-11-06 MATEUT CALIN HANYECZ DAN BETEA SORINA GEORGIANA Buda Leontin
10 ATLETICO 2005 - R. HORIA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-11-03 MATEUT CALIN CIUCA ROBERT
11 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2014-10-26 HIDIŞ SFERDIAN IOAN PUICEA CLAUDIU GHE. MATEUT CALIN Gornic Mircea BORA GLIGORE
9 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2014-10-30 MATEUT CALIN RAŢA RAUL SUSCA NICOLETA Jivan Mihai II
9 AS AQUA VEST ARAD - N.SEBIS II Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2014-10-25 MATEUT CALIN PÂSLARU ANDREI TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Enoiu Traian
9 CS ATLETICO ARAD - CS INEU Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2014-10-29 MATEUT CALIN LOVAS ALEXANDRU
9 LPS ARAD - R. HORIA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-10-28 MATEUT CALIN TURGYAN CATALIN
10 GLOGOVAT 2013 - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion HORIA 2014-10-19 TRIF CRISTIAN ALIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN MATEUT CALIN Ologeanu Dan Rad Vasile
10 FC ZIMANDU NOU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2014-10-19 HERŢEG DORINEL IOVA CĂTĂLIN IONUT MATEUT CALIN Dehelean Nicolae HAMZA IOAN
8 UTA B.D. - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion SEGA 2014-10-18 MATEUT CALIN DOBANDA DINU SUSCA NICOLETA Ciurescu Victor
8 ATLETICO 2004 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-10-17 RADU PAUL MATEUT CALIN
8 LPS ARAD - S LIPOVA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-10-17 MATEUT CALIN RADU PAUL
9 CS ŞOIMII ŞIMAND - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2014-10-12 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN COJOCARIU DAN CRISTIAN MATEUT CALIN Gornic Mircea Coman Ovidiu
7 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2014-10-16 MATEUT CALIN ROTARIU PATRICK GEORGE HAIDA VALENTINA Buda Leontin
7 S. LIPOVA - ATLETICO 2004 Categoria Juniori E Stadion LIPOVA 2014-10-11 PÂSLARU ANDREI MATEUT CALIN
8 AS VINGA - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2014-10-05 DEAC IONEL ALIN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN MATEUT CALIN Alb Ioan CIOS DĂNUŢ
6 ACS UTA B.D. - U. GURAHONT Juniori 1 Seria B Stadion SEGA 2014-10-04 MATEUT CALIN BETEA SORINA GEORGIANA CIUCA ROBERT Apatean Adrian
6 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori D Stadion PÂNCOTA 2014-10-09 MATEUT CALIN TURGYAN OVIDIU MIHAI
7 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2014-09-28 OLARIU LAURENŢIU LAUKO CLAUDIU COSMIN MATEUT CALIN Dehelean Nicolae CIOS DĂNUŢ
5 S. LIPOVA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2014-10-02 MATEUT CALIN GUDIU IONEL FLORIN DOBANDA DINU Braniscan Ioan
5 ATLETICO 2005 - ATLETICO 2004 Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-09-26 CÎRMACI FILIP SERGIU MATEUT CALIN
5 LPS ARAD - VIITORUL Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-09-26 MATEUT CALIN CÎRMACI FILIP SERGIU
3 VICTORIA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori F Stadion SUBCETATE ARAD 2014-09-29 MATEUT CALIN
6 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-09-21 BOGDAN LOREDAN NAGHI REMUS IONUŢ MATEUT CALIN Mihuța Petru BERAR DANIEL
4 AS VINGA - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2014-09-25 CÎRMACI FILIP SERGIU MATEUT CALIN RADU PAUL Protase Alexa
4 LPS ARAD - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2014-09-24 MATEUT CALIN ROTARIU PATRICK GEORGE
2 VICTORIA - VIITORUL 4 ARAD Categoria Juniori F Stadion SUBCETATE ARAD 2014-09-22 MATEUT CALIN
5 AS CETATE DEZNA - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2014-09-14 OLARIU LAURENŢIU VESA PAVEL FLORIN MATEUT CALIN Dehelean Nicolae Lovas Iosif
3 V. FELNAC - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2014-09-13 MATEUT CALIN NICORAŞ VIOLETA ARIANA CIUCA ROBERT Ciurescu Victor
3 CS VICTORIA ZĂBRANI - V. FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2014-09-18 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN MATEUT CALIN DOBANDA DINU Jivan Mihai II
1 ACS UTA B.D. - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-09-12 ROTARIU PATRICK GEORGE MATEUT CALIN
1 VIITORUL 1 ARAD - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-09-12 MATEUT CALIN ROTARIU PATRICK GEORGE
4 V. SOCODOR - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-09-07 BOGDAN LOREDAN CÎRMACI FILIP SERGIU MATEUT CALIN Manusov Iosif Mako Andras
2 V. NADLAC - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2014-09-06 HAIDA VALENTINA LOVAS ALEXANDRU MATEUT CALIN Peste Bogdan
2 P. SIRIA - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion ŞIRIA 2014-09-11 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN MATEUT CALIN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Dehelean Nicolae
3 FC ZIMANDU NOU - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2014-08-31 NICORAŞ IONUŢ VASILE NEAGU ALEXANDRU MATEUT CALIN Petrisor Gheorghe BABĂU ROMULUS
1 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2014-08-30 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN SICLOVAN PAUL ALEX. MATEUT CALIN BABĂU ROMULUS
1 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-09-04 SANDU ROLAND BETEA SORINA GEORGIANA MATEUT CALIN JIVAN MIHAI
2 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2014-08-24 WERNITZER ADRIAN PAUL TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN MATEUT CALIN Buda Leontin CIOS DĂNUŢ
1 O. BOCSIG - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-08-17 WERNITZER ADRIAN PAUL NAGY ZOLTAN MATEUT CALIN Maghiar Petre JUŞCĂ TEODOR
2 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - GLORIA CTP ARAD Cupa Romaniei Stadion ŞEPREUŞ 2014-08-20 BÎTEA RADU BOGDAN KOCSIS EDUARD MATEUT CALIN Rusan Dumitru BIRO GABOR
1 P. GHIOROC - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Cupa Romaniei Stadion ZĂDĂRENI 2014-08-10 BOGDAN LOREDAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MATEUT CALIN Dumitru Florin SCRIDON DANIEL
30 CS ATLETICO ARAD - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-06-28 TRIF CRISTIAN ALIN BETEA SORINA GEORGIANA MATEUT CALIN Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
22 UNIREA SILINDIA - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion SILINDIA 2014-06-15 RAD ADRIAN SORIN MATEUT CALIN DOBANDA DINU Axente Mircea
27 AS CETATE DEZNA - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2014-06-08 OLARIU LAURENŢIU PANTEA ANDREI ALEX. MATEUT CALIN Gornic Mircea JIVAN MIHAI
26 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2014-06-01 TRIF CRISTIAN ALIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ MATEUT CALIN Mihuța Petru Miron Marian
28 Jun. AS SC UTA - Jun. CS VOINŢA MAILAT Jun. liga 4 Stadion SEGA 2014-05-24 MATEUT CALIN TAU ALEXANDRU TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
19 P. GHIOROC - AS MĂNĂȘTUR Liga a 6 a Seria A Stadion GHIOROC 2014-05-24 IACOB NICOLAE LIVIU MATEUT CALIN ROTARIU PATRICK GEORGE Biro Gabor jr.
19 V. PEREGU MARE - CS REGAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2014-05-23 KOCSIS EDUARD MAKO ANDREI SEBASTIAN MATEUT CALIN Tiulea Cornel
18 S. LIVADA - P. COVĂSÂNȚ Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2014-05-18 IOVA CĂTĂLIN IONUT PAL EDUARD DAVID MATEUT CALIN Maghiar Petre
28 S. LIPOVA - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion LIPOVA 2014-05-19 COSTEA ADRIAN GEORGE MATEUT CALIN DRAIA DARIUS
23 AC ŞAGU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2014-05-11 BOGDAN LOREDAN LAUKO CLAUDIU COSMIN MATEUT CALIN Biro Gabor jr. MÂNDRU ŞTEFAN
27 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun.V.L.TEUZ Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-05-14 CÎRMACI FILIP SERGIU MATEUT CALIN LOVAS ALEXANDRU
25 CS ŞOIMII PÎNCOTA - FC UTA 2001 Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-05-09 TRABALKA KEVIN SANDU ROLAND MATEUT CALIN
22 CS RECOLTA APATEU - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-05-04 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MATEUT CALIN Petrisor Gheorghe GYENGE IOSIF
24 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion TISA NOUĂ 2014-05-06 WERNITZER ADRIAN PAUL RADU PAUL MATEUT CALIN
21 CS DACIA BELIU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2014-04-26 WERNITZER ADRIAN PAUL PANTEA ANDREI ALEX. MATEUT CALIN Protase Alexa PĂCURAR AUGUSTIN
15 V. ALMAŞ - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2014-04-27 COVACI IOAN FLORIN SERAN IOANA LOREDANA MATEUT CALIN GYENGE IOSIF
23 CS ŞIRIANA ŞIRIA - FC UTA 2001 Categoria Juniori E Stadion ŞIRIA 2014-04-30 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA ANDEA ALEXANDRU MATEUT CALIN
22 LPS ARAD - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2014-04-22 IOVA CĂTĂLIN IONUT MATEUT CALIN DANCIU ALEXANDRU
22 FC UTA 2001 - CS INEU Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-04-23 COSTEA ADRIAN GEORGE LOVAS ALEXANDRU MATEUT CALIN
21 LPS ARAD - UTA B.D. 1999 Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2014-04-14 TRABALKA KEVIN MATEUT CALIN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
21 AS VIITORUL TISA NOUĂ - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2014-04-16 CÎRMACI FILIP SERGIU MATEUT CALIN LOVAS ALEXANDRU
21 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS INEU Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2014-04-17 TRABALKA KEVIN MATEUT CALIN
18 CS SPERANŢA TURNU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-04-05 HERŢEG DORINEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU MATEUT CALIN Apatean Adrian Vida Marcel
20 GLORIA CTP ARAD - AS VINGA Categoria Juniori C Stadion TELECOM 2014-04-07 PANTEA ANDREI ALEX. HAIDA VALENTINA MATEUT CALIN
20 LPS ARAD - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2014-04-09 MATEUT CALIN NEAGU ALEXANDRU PAL EDUARD DAVID
12 V. SEMLAC - REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SEMLAC 2014-03-29 TRABALKA KEVIN KOCSIS EDUARD MATEUT CALIN Mako Andras
19 Atletico 2003 - LPS 2004 ARAD Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2014-04-03 COSTEA ADRIAN GEORGE MATEUT CALIN
19 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. GLORIA CTP ARAD Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-03-22 WERNITZER ADRIAN PAUL BETEA SORINA GEORGIANA MATEUT CALIN
16 LPS 2003 ARAD - CS INEU Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-03-21 MATEUT CALIN PÂSLARU ANDREI
15 AS PROGRESUL PECICA - AS DOROBANTI Categoria Juniori D Stadion PECICA 2014-03-18 ILEA ALEXANDRU IONUŢ CIUCA ROBERT MATEUT CALIN
15 Atletico 2003 - ATLETICO 2004 Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2014-03-20 STANCIU MIHAI VLĂDUŢ MATEUT CALIN
14 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS DOROBANTI Categoria Juniori D Stadion TISA NOUĂ 2014-03-09 COSTEA ADRIAN GEORGE RADU PAUL MATEUT CALIN
14 LPS 2003 ARAD - AS DOROBANTI Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-03-08 ROTARIU PATRICK GEORGE MATEUT CALIN
13 AS VIITORUL TISA NOUĂ - UTA B.D. 1999 Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2014-03-03 ROTARIU PATRICK GEORGE PAL EDUARD DAVID MATEUT CALIN
13 AS PROGRESUL PECICA - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion PECICA 2014-02-27 JURCĂ TUDOR FLORIN NEAGU ALEXANDRU MATEUT CALIN
12 AS PROGRESUL PECICA - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion PECICA 2013-11-27 JURCĂ TUDOR FLORIN MATEUT CALIN PAIUSAN MIRCEA RADU
9 UTA B.D. 2000 - UTA B.D. 1999 Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2013-11-18 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN MATEUT CALIN CIUCA ROBERT
9 V. FELNAC - AS VINGA Categoria Juniori C Stadion FELNAC 2013-11-21 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA MATEUT CALIN
9 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. AS SEMLECANA SEMLAC Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-10-05 CÎRMACI FILIP SERGIU MATEUT CALIN HAIDA VALENTINA
3 AS VINGA - UTA B.D. 1999 Categoria Juniori C Stadion VINGA 2013-10-10 POPA PAUL HAIDA VALENTINA MATEUT CALIN
3 AS VIITORUL TISA NOUĂ - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori D Stadion TISA NOUĂ 2013-10-04 MADA MADALIN NEAGU ALEXANDRU MATEUT CALIN
2 GLORIA CTP ARAD - UTA B.D. 1999 Categoria Juniori C Stadion TELECOM 2013-10-03 HERŢEG DORINEL COJOCARIU DAN CRISTIAN MATEUT CALIN
1 GLORIA ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion TELECOM 2013-09-24 POPA PAUL COIS PAUL ALEXANDRU MATEUT CALIN
5 AS ALUNIŞ - S LIPOVA Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2013-09-14 HERŢEG DORINEL COSTEA ADRIAN GEORGE MATEUT CALIN Gornic Mircea Tarlea Mihai
4 AS STEAUA GRĂNICERI - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2013-09-08 WERNITZER ADRIAN PAUL ARDELEAN PAUL GIORGIAN MATEUT CALIN Jivan Mihai II BERAR DANIEL
4 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. B. SANICOLAU MIC Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2013-09-04 TRABALKA KEVIN HAIDA VALENTINA MATEUT CALIN
1 AS VOINŢA MUNAR - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2013-08-17 JURCĂ TUDOR FLORIN HANYECZ DAN MATEUT CALIN Manusov Iosif ŞCHIOPU PETRE
19 ATLETICO 98 ARAD - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2013-05-09 GOIA STEFAN FLORIN MOTIU ROBERT ANDREI MATEUT CALIN
17 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS INEU Categoria Juniori D Stadion PÂNCOTA 2013-04-24 ILEA ALEXANDRU IONUŢ MATEUT CALIN CIUCA ROBERT
16 CS VICTORIA ZĂBRANI - ATLETICO 2000 ARAD Categoria Juniori D Stadion ZĂBRANI 2013-04-17 SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN MATEUT CALIN MAGOCS MARIA MONICA
15 CS. VLADIMIRESCU II - CS VICTORIA ZĂBRANI Categoria Juniori D Stadion VLADIMIRESCU 2013-04-08 LUCA ALEXANDRU TAKATS CRISTIAN FLAVIUS MATEUT CALIN
15 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS VICTORIA ZĂBRANI Categoria Juniori D Stadion VLADIMIRESCU 2013-04-08 LUCA ALEXANDRU TAKATS CRISTIAN FLAVIUS MATEUT CALIN
Inregistrari in baza de date: 325

ajf_arad