• NEAGU Alexandru
  • Data nasterii: 1993-07-31
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 175 (cm)
  • Arbitru din anul: 2012
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Student
  • Ocupatia actuala: Student
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
23 CS ATLETICO ARAD - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-06-03 08:00:00 NEAGU Alexandru DUMITRU Flavia Daniela CALNACOV Denis Claudiu ROȘU Eugen
20 AS CETATE DEZNA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2017-06-04 15:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile GROȘAN Tudor Ștefan NEAGU Alexandru PÃCURAR Augustin
19 FC ZIMANDU NOU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2017-05-28 15:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru MADA Mădălin MANUȘOV Iosif
16 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2017-05-20 15:00:00 PANĂ Natanael NEAGU Alexandru RANCEA Alexandru JIVAN Mihai
16 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2017-05-21 15:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru ANDEA Alexandru TĂNĂSESCU Romulus Cristian
22 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion NEUDORF 2017-05-24 15:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru DEHELEAN Patrick Alin HERȚEG Doru
17 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2017-05-14 15:00:00 MATEUȚ Cãlin NEAGU Alexandru TAKATS Cristian Flavius PETRIŞOR Gheorghe
21 CS UNIREA SÎNTANA - AS DOROBANŢI Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2017-05-18 15:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru VESA Pavel Florin MANUȘOV Iosif
22 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion CERMEI 2017-05-15 15:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru STANCIU Mihai Vlăduț
14 CS OLIMPIA BUJAC - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC 2017-05-06 15:00:00 PETROVAN Florin ANDEA Alexandru NEAGU Alexandru BONDAR Mircea Constantin
20 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion NEUDORF 2017-05-16 15:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru MONA Sergiu Laurențiu VIDA Constantin
18 AS UNIREA ŞEITIN - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2017-04-30 14:00:00 SANDU Roland ANDEA Alexandru NEAGU Alexandru BORA Gligore
19 AS PROGRESUL PECICA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2017-05-22 15:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru MADA Mădălin OLOGEANU Dan
12 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2017-04-23 14:00:00 RIȚA Flavius Ionel NEAGU Alexandru MOLDOVEANU Ionel Alexandru BUDA Leontin
17 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2017-04-24 14:00:00 DOBÂNDĂ Dinu MIHUȚ Răzvan Traian NEAGU Alexandru MANUȘOV Iosif
27 ATLETICO 2007 - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2017-04-25 14:00:00 NEAGU Alexandru NEAGU Flavius
18 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - UTA B.D. 2007 Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2017-04-21 14:00:00 DOBÂNDĂ Dinu NEAGU Alexandru
17 UTA B.D. 2007 - ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2017-04-14 14:00:00 NEAGU Alexandru NEAGU Flavius
11 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - C.S. ŞICULA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2017-04-09 14:00:00 PÃTROI Ciprian NEAGU Alexandru PÂSLARU Andrei GYENGYE Iosif
16 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-04-10 14:00:00 MONA Sergiu Laurențiu NEAGU Alexandru BABUȚIA Bogdan Onisim VIDA Constantin
12 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2017-04-02 14:00:00 IACOB Nicolae Liviu NEAGU Alexandru PANTEA Andrei Alex. PÃCURAR Augustin
15 CS VOINŢA MAILAT - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2017-04-05 14:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru ȘUȘCĂ Andreea TIULEA Cornel
14 AS UNIREA ŞEITIN - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2017-03-25 12:00:00 IACOB Nicolae Liviu NEAGU Alexandru RANCEA Alexandru CIURESCU Victor
15 VIITORUL 1 ARAD - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 2017-03-27 14:00:00 VESA Pavel Florin CĂPRICEANĂ Gabriel Florin NEAGU Alexandru
14 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion PÂNCOTA 2017-03-24 14:00:00 NEAGU Alexandru DISTA Denis
13 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion PÂNCOTA 2017-03-22 12:00:00 NEAGU Flavius CALNACOV Denis Claudiu NEAGU Alexandru PÃCURAR Augustin
13 C.S.S. GLORIA ARAD 2006 - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2017-03-17 13:00:00 NEAGU Alexandru NEAGU Flavius
13 C.S.S. GLORIA ARAD 2007 - UTA B.D. 2007 Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2017-03-17 14:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru
12 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2017-03-15 12:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru CALNACOV Denis Claudiu MAKO Andraș
17 C.S.S. GLORIA ARAD - A.C.S. SOCODOR Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-29 13:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru
10 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion TÂRNOVA 2016-11-21 12:30:00 VESA Pavel Florin NEAGU Flavius NEAGU Alexandru
15 ATLETICO 2007 - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-11-22 13:00:00 PETROVAN Florin NEAGU Alexandru
9 VIITORUL 1 ARAD - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori C JOC AMANAT 2016-11-14 13:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru CALNACOV Denis Claudiu JOC AMANAT
14 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori D Stadion PECICA 2016-11-15 12:30:00 NEAGU Alexandru DOBÂNDĂ Dinu
11 AS GLORIA SECUSIGIU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2016-11-06 11:00:00 RIȚA Flavius Ionel MONA Sergiu Laurențiu NEAGU Alexandru MANUȘOV Iosif
10 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-10-30 12:00:00 IOVA Cătălin Ionuț ANDEA Alexandru NEAGU Alexandru BORA Gligore
10 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - C.S.S. GLORIA ARAD Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2016-10-27 13:00:00 DOBÂNDĂ Dinu NEAGU Alexandru
9 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2016-10-23 12:00:00 ARDELEAN Mircea Florin NEAGU Alexandru RANCEA Alexandru BUDA Leontin
10 CS VOINŢA MAILAT - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2016-10-26 12:00:00 NEAGU Flavius CALNACOV Denis Claudiu NEAGU Alexandru TIULEA Cornel
10 CS ŞOIMII ŞIMAND - ATLETICO 2007 Categoria Juniori D Stadion ŞIMAND 2016-10-24 13:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru
8 CS UNIREA GURAHONŢ - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2016-10-16 12:00:00 SALADEA Sorin NEAGU Alexandru LOVAS Alexandru PEȘTE Bogdan Dumitru
9 CS UNIREA SÎNTANA - C.S. ŞICULA 2016 Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2016-10-19 12:00:00 NEAGU Flavius VESA Pavel Florin NEAGU Alexandru TIULEA Cornel
7 AS STEAUA GRĂNICERI - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-10-08 12:00:00 JURCĂ Tudor Florin NEAGU Alexandru DOBÂNDĂ Dinu MANUȘOV Iosif
8 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-10-12 12:00:00 NEAGU Flavius VESA Pavel Florin NEAGU Alexandru MANUȘOV Iosif
6 VIITORUL 2 ARAD - A.C.S. SOCODOR Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-10-13 13:00:00 NEAGU Alexandru NEAGU Flavius
7 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-10-05 12:00:00 NEAGU Flavius MONA Sergiu Laurențiu NEAGU Alexandru HERȚEG Doru
6 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2016-10-02 12:00:00 SALADEA Sorin ȘUȘCÃ Nicoleta NEAGU Alexandru PETRIŞOR Gheorghe
4 AS PROGRESUL PECICA - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion PECICA 2016-09-29 14:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru
6 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion PÂNCOTA 2016-09-28 14:00:00 BURCĂ Sergiu Lucian NEAGU Alexandru HAIDA Valentina PEȘTE Bogdan Dumitru
5 FC ZIMANDU NOU - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 6 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2016-09-25 14:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile BETEA Sorina Georgiana NEAGU Alexandru OLOGEANU Dan
5 C.S. VICTORIA FELNAC - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2016-09-21 14:00:00 NEAGU Alexandru MOLDOVEANU Ionel Alexandru RANCEA Alexandru MIHUŢA Petre
2 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2016-09-18 14:00:00 OLARIU Laurențiu NEAGU Flavius NEAGU Alexandru TIULEA Cornel
3 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-09-11 14:00:00 RIȚA Flavius Ionel NEAGU Alexandru CÃȘUȚ Cristian BIRO Gabor Oliver
4 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2016-09-14 14:00:00 NEAGU Flavius DAȘCÃU Ovidiu Claudiu NEAGU Alexandru BUDA Leontin
2 CS BELIU - AS VICTORIA FELNAC Cupa Romaniei Stadion BELIU 2016-09-07 13:30:00 JURCĂ Tudor Florin ARSA Emil NEAGU Alexandru JUȘCÃ Teodor
1 AS AQUA VEST ARAD - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2016-08-27 15:00:00 RIȚA Flavius Ionel RADU Paul NEAGU Alexandru BIRO Gabor
1 C.S. ATHLETICO VINGA - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2016-08-28 15:00:00 HERȚEG Dorinel ȘUȘCĂ Andreea NEAGU Alexandru CRISTI T.
2 AS PODGORIA GHIOROC - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2016-08-31 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel NEAGU Alexandru TAKATS Cristian Flavius MIHUŢA Petre
6 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2016-06-19 15:00:00 MATEUȚ Cãlin NEAGU Flavius NEAGU Alexandru BORA Gligore
25 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-06-12 08:00:00 OLARIU Laurențiu NEAGU Alexandru TAKATS Cristian Flavius SCRIDON Daniel
24 AS UNIREA ŞEITIN - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-06-04 15:00:00 BOLCAȘ Alin Călin MORAR Daniel NEAGU Alexandru ALB Ioan
23 AS CETATE DEZNA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-05-29 15:00:00 PANĂ Natanael NEAGU Alexandru TOMUȚ Cristian PEȘTE Bogdan Dumitru
22 AS DOROBANŢI - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2016-05-22 15:00:00 GHEORGHE Valentin CRUDU Alexandru NEAGU Alexandru BIRO Oliver
21 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2016-05-26 15:00:00 SALADEA Sorin NEAGU Alexandru MONA Sergiu Laurențiu OLOGEANU Dan
21 AS VINGA - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2016-05-15 15:00:00 IACOB Nicolae Liviu NEAGU Alexandru CRUDU Alexandru PETRIŞOR Gheorghe
21 AS SEMLECANA SEMLAC - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2016-05-19 15:00:00 JUNGER Andreas Thomas ANDEA Alexandru NEAGU Alexandru MANUȘOV Iosif
29 CS OLIMPIA BUJAC - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion BUJAC ARAD 2016-05-13 15:00:00 NEAGU Alexandru NEAGU Flavius
20 AC ŞAGU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2016-05-08 15:00:00 HERȚEG Dorinel NEAGU Alexandru CRISTEA Emil Ioan TODERICI Mircea
20 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-05-12 15:00:00 VESA Pavel Florin NEAGU Alexandru LOVAS Alexandru BABĂU Romulus
27 ATLETICO 2004 - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-05-06 15:30:00 ARDELEAN Paul Giorgian NEAGU Alexandru
21 VIITORUL 2 ARAD - CS INEU Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2016-05-07 08:00:00 NEAGU Alexandru NEAGU Flavius
19 AS SEMLECANA SEMLAC - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2016-05-05 15:00:00 RIȚA Flavius Ionel CALNACOV Denis Claudiu NEAGU Alexandru MANUȘOV Iosif
19 AS STEAUA GRĂNICERI - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-04-24 14:00:00 VASI Alexandru Iulian DOBÂNDĂ Dinu NEAGU Alexandru BONDAR Mircea Constantin
18 AS AQUA VEST ARAD - AS PRO GURBA Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2016-04-28 14:00:00 IOVA Cătălin Ionuț ANDEA Alexandru NEAGU Alexandru TIULEA Cornel
19 VIITORUL 1 ARAD - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2016-04-26 13:00:00 NEAGU Alexandru ARDELEAN Paul Giorgian
16 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - AS PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2016-04-16 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel COVACI Sergiu Cristian NEAGU Alexandru MAKO Andraș
17 VIITORUL 2 ARAD - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2016-04-15 15:00:00 TAKATS Cristian Flavius NEAGU Alexandru
17 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2016-04-10 14:00:00 IACOB Nicolae Liviu PANTEA Andrei Alex. NEAGU Alexandru JIVAN Mihai
16 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion SEGA 2016-04-14 13:30:00 MATEUȚ Cãlin NEAGU Alexandru ȘUȘCĂ Andreea TIULEA Cornel
14 GLORIA NEUDORF - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2016-04-03 15:00:00 IOVA Cătălin Ionuț NEAGU Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta GYENGYE Iosif
20 CS OLIMPIA BUJAC - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion BUJAC ARAD 2016-04-06 15:00:00 TAKATS Cristian Flavius NEAGU Alexandru
20 ATLETICO 2005 - C.S.S. GLORIA ARAD 2 Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-06 15:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NEAGU Alexandru
15 AS DOROBANŢI - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2016-03-27 13:00:00 HERȚEG Dorinel NEAGU Alexandru IOVA Cătălin Ionuț TIULEA Cornel
13 CS VICTORIA NĂDLAC - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDLAC 2016-03-26 13:00:00 GHEORGHE Valentin CRUDU Alexandru NEAGU Alexandru TIULEA Cornel
11 CS MONEASA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2015-11-22 12:00:00 VESA Pavel Florin COVACI Sergiu Cristian NEAGU Alexandru JUȘCÃ Teodor
11 AS VIITORUL TISA NOUĂ - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2015-11-23 13:30:00 DREGHICI Flavius Cristian MADA Mădălin NEAGU Alexandru
11 ATLETICO 2005 ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-11-25 13:00:00 DREGHICI Flavius Cristian NEAGU Alexandru
10 R. HORIA - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2015-11-15 12:00:00 COROBAN Cristian Ionel COIȘ Carol NEAGU Alexandru SCRIDON Daniel
10 ACS UTA B.D. - N. SEBIS Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2015-11-13 14:30:00 RADU Paul NEAGU Alexandru
11 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-11-08 12:00:00 GORNIC Alexandru Dan NEAGU Alexandru TAKATS Cristian Flavius MANUȘOV Iosif
9 AS VIITORUL TISA NOUĂ - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2015-11-09 13:30:00 POPA Paul RANCEA Alexandru NEAGU Alexandru
9 AS VIITORUL TISA NOUĂ - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2015-11-09 13:30:00 POPA Paul IOVA Cătălin Ionuț NEAGU Alexandru
10 L. ŢIPAR - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-11-01 12:00:00 VASILE Ioan Adrian NEAGU Alexandru LOVAS Alexandru PÃCURAR Augustin
8 V. FELNAC - GLOGOVAT 2013 Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2015-11-05 12:00:00 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCĂ Andreea NEAGU Alexandru ALB Ioan
7 V. PEREGU MARE - GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2015-10-25 13:00:00 VESA Pavel Florin MATEUȚ Cãlin NEAGU Alexandru MÂNDRU Ștefan
7 V. NADLAC - S.LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 2015-10-29 13:00:00 CIUCĂ Robert CRUDU Alexandru NEAGU Alexandru BUDA Leontin
7 ACS SIRIA - S LIPOVA Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2015-10-23 15:00:00 CÎRMACI Filip Sergiu NEAGU Alexandru
8 V. SOCODOR - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-10-18 13:00:00 COROBAN Cristian Ionel NEAGU Alexandru CIUCĂ Robert BUDA Leontin
6 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS PRO GURBA Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2015-10-22 13:00:00 TURGYAN Cătălin TAKATS Cristian Flavius NEAGU Alexandru TIULEA Cornel
6 S. LIPOVA - FC ANDROMEDA Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2015-10-21 14:00:00 COJOCARIU Dan Cristian NEAGU Alexandru
6 ACS UTA B.D. - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2015-10-16 14:00:00 ANDEA Alexandru NEAGU Alexandru
7 P. GHIOROC - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-10-10 13:00:00 RIȚA Flavius Ionel RADU Paul NEAGU Alexandru BONDAR Mircea Constantin
5 CS UNIREA SÎNTANA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2015-10-15 13:00:00 PUICEA Claudiu Ghe. ARDELEAN Paul Giorgian NEAGU Alexandru BUDA Leontin
5 ACS SIRIA - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2015-10-14 14:00:00 NEAGU Alexandru RADU Paul
6 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2015-10-04 13:00:00 VASILE Ioan Adrian PANTEA Andrei Alex. NEAGU Alexandru BRĂNIȘCAN Ioan
4 ATLETICO 2007 - CS INEU Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2015-10-02 15:00:00 DREGHICI Flavius Cristian NEAGU Alexandru
3 GLORIA NEUDORF - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2015-09-27 15:00:00 TRIF Cristian Alin TAKATS Cristian Flavius NEAGU Alexandru SCRIDON Daniel
5 CS VOINŢA MAILAT - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2015-10-01 13:00:00 PANĂ Natanael NEAGU Alexandru SILAGHI Robert OLOGEANU Dan
ET.3 S. LIPOVA - ATLETICO 2004 Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2015-09-30 15:00:00 POPA Paul NEAGU Alexandru
3 VIITORUL 2 ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2015-09-26 08:00:00 PUICEA Claudiu Ghe. NEAGU Alexandru
4 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2015-09-20 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel NEAGU Alexandru NAGY Zoltan ROȘU Eugen
2 CS UNIREA SÎNTANA - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2015-09-21 15:00:00 DREGHICI Flavius Cristian NEAGU Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta
3 AS VINGA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2015-09-13 15:00:00 BURZA Cristian Mirel PÂSLARU Andrei NEAGU Alexandru BONDAR Mircea Constantin
3 P. GHIOROC - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-09-13 09:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NEAGU Alexandru RAD Vasile
1 VIITORUL 1 ARAD - FC ANDROMEDA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-09-11 09:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NEAGU Alexandru
2 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-09-06 15:00:00 BÎTEA Radu Bogdan ARDELEAN Paul Giorgian NEAGU Alexandru LOVAS Iosif Ioan
1 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2015-09-03 15:00:00 TAKATS Cristian Flavius NEAGU Alexandru CIUCĂ Robert BUDA Leontin
1 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2015-08-30 16:00:00 VASILE Ioan Adrian STANCIU Mihai Vlăduț NEAGU Alexandru CIURESCU Victor
1 AS CRIŞUL ALB BUTENI - U. GURAHONT Cupa Romaniei Stadion BUTENI 2015-08-23 15:30:00 JURCĂ Tudor Florin ARSA Emil NEAGU Alexandru PEȘTE Bogdan Dumitru
26 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-05-31 16:00:00 BÎTEA Radu Bogdan NEAGU Alexandru TAKATS Cristian Flavius DUMITRU Florin BIRO Gabor
17 V. SELEUS - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2015-05-24 16:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU BULZ STEFAN NEAGU ALEXANDRU CIOS DĂNUŢ
16 V. ALMAŞ - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2015-05-17 16:00:00 PUICEA CLAUDIU GHE. NEAGU ALEXANDRU TAMAS EUGEN PĂCURAR AUGUSTIN
22 ACS UTA B.D. - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion SEGA 2015-05-16 09:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU NEAGU ALEXANDRU PETROVAN VASILE Buda Leontin
15 S. LIVADA - CITIZENS Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2015-05-10 16:00:00 IACOB NICOLAE LIVIU NEAGU ALEXANDRU GUDIU IONEL FLORIN Rosu Eugen
21 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2015-05-11 16:00:00 DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU NEAGU ALEXANDRU NICA LIANA
22 AS FLACĂRA ŢIPAR - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-05-03 16:00:00 GHEORGHE VALENTIN NEAGU ALEXANDRU COIS CAROL Tănăsescu Romulus Cristian PĂCURAR AUGUSTIN
20 VIITORUL 2 ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-05-07 15:00:00 DRECIN BOGDAN NEAGU ALEXANDRU
13 N.SINTEA MARE - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2015-04-26 15:00:00 VASILE IOAN ADRIAN TURGYAN CATALIN NEAGU ALEXANDRU GYENGE IOSIF
19 AS AQUA VEST ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria A Stadion ȘOFRONEA 2015-04-24 15:00:00 SALADEA SORIN NEAGU ALEXANDRU TURGYAN OVIDIU MIHAI JIVAN MIHAI
19 UTA B.D. - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion SEGA 2015-04-30 15:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU RADU PAUL NEAGU ALEXANDRU Vatran Dorin
12 R. HORIA - AS DOROBANTI Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2015-04-19 15:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL NEAGU ALEXANDRU DRAIA DARIUS Dehelean Nicolae
18 UTA B.D. 2000 - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion SEGA 2015-04-20 15:00:00 POPA PAUL NEAGU ALEXANDRU COVACI SERGIU
17 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion TISA NOUĂ 2015-04-11 13:00:00 TAKATS CRISTIAN FLAVIUS NEAGU ALEXANDRU COIS CAROL Protase Alexa
17 UTA B.D. 2000 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2015-04-16 13:00:00 MATEUT CALIN NEAGU ALEXANDRU RANCEA ALEXANDRU
18 AS STEAUA GRĂNICERI - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2015-04-05 15:00:00 VASILE IOAN ADRIAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN NEAGU ALEXANDRU Alb Ioan Miron Marian
16 AS SEMLECANA SEMLAC - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-04-09 15:00:00 MATEUT CALIN MADA MADALIN NEAGU ALEXANDRU Manusov Iosif
16 LPS ARAD - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-04-08 15:00:00 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN NEAGU ALEXANDRU
10 V. SELEUS - AS PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2015-03-29 13:00:00 ARDELEAN IOAN VIOREL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU NEAGU ALEXANDRU Ciurescu Victor
15 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2015-04-02 15:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU NEAGU ALEXANDRU CIUCA ROBERT Braniscan Ioan
15 S. LIPOVA - R. HORIA Categoria Juniori E Stadion LIPOVA 2015-03-30 15:00:00 OPITZ ROLAND LADISLAU NEAGU ALEXANDRU
15 LPS ARAD - ATLETICO 2005 Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2015-03-13 14:00:00 PANA NATANAEL NEAGU ALEXANDRU
13 LPS ARAD - ATLETICO 2004 Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-11-21 13:00:00 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL NEAGU ALEXANDRU
13 ATLETICO 2005 - CS INEU Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-11-21 14:00:00 NEAGU ALEXANDRU ANICULĂESEI MIHAI CORNEL
12 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2014-11-15 12:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU HAIDA VALENTINA NEAGU ALEXANDRU Petrisor Gheorghe
12 CS ŞOIMII PÎNCOTA - UTA B.D. 2000 Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2014-11-17 13:00:00 RADU PAUL POPAN BOGDAN ALEX. NEAGU ALEXANDRU
11 AS PROGRESUL PECICA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2014-11-08 12:00:00 RADU PAUL NEAGU ALEXANDRU TURGYAN CATALIN Bondar Mircea
11 AS VINGA - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2014-11-13 12:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ NEAGU ALEXANDRU POPAN BOGDAN ALEX. Petrisor Gheorghe
11 V.LUNCA TEUZ CERMEI - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2014-11-09 09:00:00 SALADEA SORIN NEAGU ALEXANDRU DOBANDA DINU Mako Andras
11 LPS ARAD - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2014-11-12 14:00:00 CIUCA ROBERT NEAGU ALEXANDRU
10 U.GURAHONT - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2014-11-01 12:00:00 VASILE IOAN ADRIAN COVACI IOAN FLORIN NEAGU ALEXANDRU Buda Leontin Rad Vasile
10 CS VICTORIA ZĂBRANI - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2014-11-06 12:00:00 PANA NATANAEL ANDEA ALEXANDRU NEAGU ALEXANDRU Ologeanu Dan
10 UTA B.D. 2001 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2014-11-03 13:00:00 SANDU ROLAND NEAGU ALEXANDRU COIS CAROL
11 AVINTUL TARNOVA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2014-10-26 13:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN BERARIU LUCIAN MIHAI NEAGU ALEXANDRU Forton Nicusor Coman Ovidiu
9 AS PROGRESUL PECICA - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2014-10-25 13:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN NEAGU ALEXANDRU SUSCA NICOLETA Jivan Mihai II
9 AS SEMLECANA SEMLAC - GLORIA CTP ARAD Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2014-10-30 13:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ NEAGU ALEXANDRU TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Manusov Iosif ANULAT
8 V. PEREGU MARE - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2014-10-19 13:00:00 GHEORGHE VALENTIN NEAGU ALEXANDRU COIS CAROL MÂNDRU ŞTEFAN
8 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - O. BOCSIG Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2014-10-23 13:00:00 PANA NATANAEL TURGYAN CATALIN NEAGU ALEXANDRU Gornic Mircea
8 VIITORUL ARAD - CS INEU Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2014-10-18 07:45:00 NEAGU ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU
7 V. SEMLAC - V.LUNCA TEUZ II Liga a 6 a Seria A Stadion SEMLAC 2014-10-12 13:30:00 COROBAN CRISTIAN IONEL NEAGU ALEXANDRU COIS CAROL Enoiu Traian
7 V. NADLAC - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 2014-10-11 09:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS NEAGU ALEXANDRU COIS CAROL Enoiu Traian
7 AS VINGA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2014-10-16 13:00:00 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN NEAGU ALEXANDRU DOBANDA DINU Alb Ioan
7 AS VIITORUL TISA NOUĂ - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2014-10-13 14:00:00 NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL NEAGU ALEXANDRU CIUCA ROBERT
8 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2014-10-05 13:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU NEAGU ALEXANDRU CIUCA ROBERT Tripa Claudiu MÂNDRU ŞTEFAN
6 CS VOINŢA MAILAT - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2014-10-04 09:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU NEAGU ALEXANDRU TURGYAN OVIDIU MIHAI SCRIDON DANIEL
6 GLORIA CTP ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion TELECOM 2014-10-07 13:00:00 NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL POPAN BOGDAN ALEX. NEAGU ALEXANDRU
7 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2014-09-28 15:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU IOVA CĂTĂLIN IONUT NEAGU ALEXANDRU Alb Ioan Lovas Iosif
5 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Juniori 1 Seria A Stadion TISA NOUĂ 2014-09-28 11:00:00 IOVA CĂTĂLIN IONUT CÎRMACI FILIP SERGIU NEAGU ALEXANDRU Jivan Mihai II
5 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2014-10-02 13:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ NEAGU ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU Manusov Iosif
5 UTA B.D. 2001 - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2014-09-29 15:00:00 SANDU ROLAND PANA NATANAEL NEAGU ALEXANDRU
4 V. SELEUS - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2014-09-21 15:00:00 OLARIU LAURENŢIU NEAGU ALEXANDRU PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Alb Ioan
4 CS VOINŢA MAILAT - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2014-09-20 09:00:00 SALADEA SORIN RADU PAUL NEAGU ALEXANDRU Ciurescu Victor
4 UTA B.D. 2000 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2014-09-22 15:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN NEAGU ALEXANDRU COIS CAROL
4 GLORIA CTP ARAD - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion TELECOM 2014-09-25 13:00:00 PANA NATANAEL NEAGU ALEXANDRU DOBANDA DINU
5 AS CRIŞUL ALB BUTENI - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-09-14 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN NEAGU ALEXANDRU Rusan Dumitru PĂCURAR AUGUSTIN
3 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2014-09-18 15:00:00 SALADEA SORIN NEAGU ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU Manusov Iosif
1 AS PROGRESUL PECICA - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion PECICA 2014-09-16 15:00:00 SANDU ROLAND PÂSLARU ANDREI NEAGU ALEXANDRU
2 V. CHERELUŞ - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2014-09-07 15:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ NEAGU ALEXANDRU PĂTROI CIPRIAN Jivan Mihai II
2 AS AQUA VEST ARAD - U. GURAHONT Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2014-09-06 15:00:00 KOCSIS EDUARD NEAGU ALEXANDRU SALADEA SORIN Mihuța Petru
2 AS VICTORIA LUNCA TEUZ - O. BOCSIG Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2014-09-07 12:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ PĂTROI CIPRIAN NEAGU ALEXANDRU Jivan Mihai II
3 FC ZIMANDU NOU - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2014-08-31 16:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE NEAGU ALEXANDRU MATEUT CALIN Petrisor Gheorghe BABĂU ROMULUS
1 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2014-09-04 15:00:00 IOVA CĂTĂLIN IONUT PÂSLARU ANDREI NEAGU ALEXANDRU Rosu Eugen
2 AS VOINŢA MUNAR - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-08-24 16:00:00 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL NEAGU ALEXANDRU SANDU ROLAND Alb Ioan Rosu Eugen
1 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Cupa Romaniei Stadion BÂRZAVA 2014-08-10 16:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL CIUCA ROBERT NEAGU ALEXANDRU Buda Leontin Rosu Eugen
30 CS VIITORUL SATU NOU - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-06-28 09:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN HAIDA VALENTINA NEAGU ALEXANDRU Dehelean Nicolae SFĂT GHEORGHE
21 N.SINTEA MARE - S.PANCOTA II Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2014-06-08 16:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL NEAGU ALEXANDRU SANDU ROLAND Ologeanu Dan
26 CS RECOLTA APATEU - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-06-01 16:00:00 OLARIU LAURENŢIU MADA MADALIN NEAGU ALEXANDRU Biro Gabor jr. Pirvulescu Dan
19 CRISUL CH. CRIS II - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2014-05-24 16:00:00 COVACI IOAN FLORIN NEAGU ALEXANDRU CIUCA ROBERT VACZI GHEORGHE
24 AS ALUNIŞ - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2014-05-18 16:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ NEAGU ALEXANDRU Ologeanu Dan BIRO GABOR
28 LPS ARAD - FC UTA 2000 Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2014-05-19 13:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL HAIDA VALENTINA NEAGU ALEXANDRU
23 O. BOCSIG - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-05-11 16:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA NEAGU ALEXANDRU Buda Leontin PĂCURAR AUGUSTIN
27 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. CS ŞOIMII TAUŢ Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2014-05-14 14:00:00 SANDU ROLAND NEAGU ALEXANDRU BETEA SORINA GEORGIANA
25 AS VINGA - CS INEU Categoria Juniori C Stadion VINGA 2014-05-12 15:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN NEAGU ALEXANDRU TURGYAN CATALIN
25 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. AS PROGRESUL PECICA Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2014-05-04 09:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL LOVAS ALEXANDRU NEAGU ALEXANDRU
22 AS VOINŢA MUNAR - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-05-04 16:00:00 POPA PAUL PANTEA ANDREI ALEX. NEAGU ALEXANDRU Dehelean Nicolae ŞCHIOPU PETRE
24 FC UTA 2001 - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-05-06 13:30:00 OPITZ ROLAND LADISLAU NEAGU ALEXANDRU COIS CAROL
24 CS ŞOIMII PÎNCOTA - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2014-05-06 13:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS NEAGU ALEXANDRU SOCARICI DAMIAN
15 V.CAPORAL ALEXA - S.PANCOTA II Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2014-04-27 15:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT NEAGU ALEXANDRU ŞCHIOPU PETRE
23 CS ŞOIMII PÎNCOTA - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2014-04-28 13:30:00 JUNGER ANDREAS THOMAS NEAGU ALEXANDRU SOCARICI DAMIAN AMANAT
23 Jun. AS SC UTA - Jun. AS AQUA VEST ARAD Jun. liga 4 Stadion SEGA 2014-04-17 14:00:00 COSTEA ADRIAN GEORGE LOVAS ALEXANDRU NEAGU ALEXANDRU
20 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-04-19 15:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU NEAGU ALEXANDRU Mihuța Petru Mako Andras
22 S. LIPOVA - UTA B.D. 2000 Categoria Juniori C Stadion LIPOVA 2014-04-22 15:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ SUBA ANDREI SEBASTIAN NEAGU ALEXANDRU
22 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion TISA NOUĂ 2014-04-23 15:00:00 ROTARIU PATRICK GEORGE NEAGU ALEXANDRU HAIDA VALENTINA
19 CS FRONTIERA PILU - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-04-13 15:00:00 PALCU GHEORGHE MARIUS HANYECZ DAN NEAGU ALEXANDRU Ciurescu Victor Miron Marian
21 V. NADLAC - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori C Stadion ȘEITIN 2014-04-12 08:30:00 Andea Alexandru MARIŞ BOGDAN VLAD NEAGU ALEXANDRU
21 GLORIA CTP ARAD - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadion TELECOM 2014-04-14 09:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ NEAGU ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU
13 AS GLORIA SECUSIGIU - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2014-04-06 13:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN RAD ADRIAN SORIN NEAGU ALEXANDRU CIOS DĂNUŢ
20 UTA B.D. 2000 - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2014-04-07 15:00:00 TRABALKA KEVIN NEAGU ALEXANDRU CIUCA ROBERT
20 LPS ARAD - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2014-04-09 14:00:00 MATEUT CALIN NEAGU ALEXANDRU PAL EDUARD DAVID
20 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. ACS UTA BD Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2014-03-28 09:00:00 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN HAIDA VALENTINA NEAGU ALEXANDRU
17 AVINTUL TARNOVA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2014-03-30 13:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN BERARIU LUCIAN MIHAI NEAGU ALEXANDRU Biro Gabor jr. Gaie Cornel
19 AS VINGA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion VINGA 2014-03-31 14:30:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ NEAGU ALEXANDRU SUBA ANDREI SEBASTIAN
19 AS VIITORUL TISA NOUĂ - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadion TISA NOUĂ 2014-04-01 15:00:00 COSTEA ADRIAN GEORGE SUBA ANDREI SEBASTIAN NEAGU ALEXANDRU
16 AS CETATE DEZNA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2014-03-23 13:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN ARSA EMIL NEAGU ALEXANDRU Dehelean Nicolae PĂCURAR AUGUSTIN
16 V. FELNAC - CS INEU Categoria Juniori C Stadion FELNAC 2014-03-24 15:00:00 Andea Alexandru NEAGU ALEXANDRU SUBA ANDREI SEBASTIAN
16 LPS ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2014-03-26 14:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU SUBA ANDREI SEBASTIAN NEAGU ALEXANDRU
15 AS VINGA - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion VINGA 2014-03-17 14:30:00 CÎRMACI FILIP SERGIU ROTARIU PATRICK GEORGE NEAGU ALEXANDRU
15 AS VIITORUL TISA NOUĂ - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion TISA NOUĂ 2014-03-18 14:30:00 DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU NEAGU ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU
14 V. FELNAC - FC UTA 2000 Categoria Juniori C Stadion FELNAC 2014-03-10 14:30:00 JURCĂ TUDOR FLORIN NEAGU ALEXANDRU CIUCA ROBERT
14 ATLETICO 2001 ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2014-03-11 14:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL NEAGU ALEXANDRU RAŢA RAUL
13 AS PROGRESUL PECICA - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion PECICA 2014-02-27 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN NEAGU ALEXANDRU MATEUT CALIN
16 Jun. AS SC UTA - Jun. B. SANICOLAU MIC Jun. liga 4 Stadion SEGA 2013-11-22 12:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA NEAGU ALEXANDRU
12 GLORIA CTP ARAD - V. FELNAC Categoria Juniori C Stadion TELECOM 2013-11-25 13:30:00 COIS PAUL ALEXANDRU SANDU ROLAND NEAGU ALEXANDRU
12 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2013-11-26 13:30:00 HAIDA VALENTINA ANDEA ALEXANDRU NEAGU ALEXANDRU
11 P. GHIOROC - S. Livada Liga a 6 a Seria A Stadion GHIOROC 2013-11-16 12:00:00 VASILE IOAN ADRIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN NEAGU ALEXANDRU Braniscan Ioan
9 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2013-11-18 13:30:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN LUCA ALEXANDRU NEAGU ALEXANDRU
9 GLORIA CTP ARAD - CS INEU Categoria Juniori D Stadion TELECOM 2013-11-19 13:30:00 LUCA ALEXANDRU HAIDA VALENTINA NEAGU ALEXANDRU
9 FC UTA 99 - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-11-21 13:30:00 WERNITZER ADRIAN PAUL PAL EDUARD DAVID NEAGU ALEXANDRU
13 V. SOCODOR - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2013-11-10 12:00:00 COVACI IOAN FLORIN MADA MADALIN NEAGU ALEXANDRU Toderici Mircea GYENGE IOSIF
8 V. NADLAC - FC UTA 2000 Categoria Juniori C Stadion NĂDLAC 2013-11-09 09:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BULZ STEFAN NEAGU ALEXANDRU
12 FC ZIMANDU NOU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2013-11-03 12:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ NICORAŞ VIOLETA ARIANA NEAGU ALEXANDRU Mihuța Petru CIOS DĂNUŢ
7 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2013-11-04 13:30:00 JURCĂ TUDOR FLORIN COIS PAUL ALEXANDRU NEAGU ALEXANDRU
11 AS VOINŢA MACEA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2013-10-27 13:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL CÎRMACI FILIP SERGIU NEAGU ALEXANDRU Gornic Mircea CIOS DĂNUŢ
6 S. LIPOVA - AS VINGA Categoria Juniori C Stadion LIPOVA 2013-10-25 14:00:00 OPITZ ROLAND LADISLAU CENADAN RADU NEAGU ALEXANDRU
6 AS VINGA - V. NADLAC Categoria Juniori C Stadion VINGA 2013-10-28 14:00:00 COJOCARIU DAN CRISTIAN PAIUSAN MIRCEA NEAGU ALEXANDRU
11 Jun. AS SC UTA - Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Jun. liga 4 Stadion SEGA 2013-10-18 14:00:00 IOVA CĂTĂLIN IONUT POPAN BOGDAN ALEX. NEAGU ALEXANDRU
10 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2013-10-20 13:00:00 HERŢEG DORINEL HANYECZ DAN NEAGU ALEXANDRU Biro Gabor jr. BIRO GABOR
5 V. FELNAC - S LIPOVA Categoria Juniori C Stadion FELNAC 2013-10-21 14:00:00 ROTARIU PATRICK GEORGE NEAGU ALEXANDRU BALAN BOGDAN
5 N. SEBIS - ATLETICO 2002 ARAD Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2013-10-22 14:00:00 Andea Alexandru NEAGU ALEXANDRU BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
9 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2013-10-13 13:00:00 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL COJOCARIU DAN CRISTIAN NEAGU ALEXANDRU Tiulea Cornel Rosu Eugen
4 V. FELNAC - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion FELNAC 2013-10-14 14:30:00 PANA NATANAEL HAIDA VALENTINA NEAGU ALEXANDRU
4 GLORIA CTP ARAD - AS DOROBANTI Categoria Juniori D Stadion TELECOM 2013-10-11 14:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ NEAGU ALEXANDRU LUCA ALEXANDRU
4 AS VIITORUL TISA NOUĂ - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion TISA NOUĂ 2013-10-12 11:00:00 PÂSLARU ANDREI RADU PAUL NEAGU ALEXANDRU
5 S.LIVADA - CS REGAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2013-10-06 13:00:00 IACOB NICOLAE LIVIU NEAGU ALEXANDRU BALAN BOGDAN Vida Marcel
3 LPS ARAD - UTA B.D. 2000 Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2013-10-10 12:00:00 ROTARIU PATRICK GEORGE NEAGU ALEXANDRU PANA NATANAEL
3 AS VIITORUL TISA NOUĂ - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori D Stadion TISA NOUĂ 2013-10-04 14:00:00 MADA MADALIN NEAGU ALEXANDRU MATEUT CALIN
7 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2013-09-29 15:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN MIHOC ALINA NEAGU ALEXANDRU Jivan Mihai II Pirvulescu Dan
2 CS ŞIRIANA ŞIRIA - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2013-09-30 14:00:00 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA NEAGU ALEXANDRU CIUCA ROBERT
2 FC UTA 2000 - V. FELNAC Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-10-03 14:00:00 JUNGER ANDREAS THOMAS NEAGU ALEXANDRU SUBA ANDREI SEBASTIAN
3 AS HĂLMAGIU - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2013-09-22 14:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU CENADAN RADU NEAGU ALEXANDRU Rad Vasile
1 V. FELNAC - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion FELNAC 2013-09-23 15:00:00 CĂŞUŢ CRISTIAN BALAN BOGDAN NEAGU ALEXANDRU
2 CRISUL CH. CRIS II - U. SILINDIA Liga a 6 a Seria B Stadion NĂDAB 2013-09-15 15:00:00 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL NEAGU ALEXANDRU SANDU ROLAND Bondar Mircea
4 V. SOCODOR - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2013-09-08 15:00:00 COVACI IOAN FLORIN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL NEAGU ALEXANDRU Gornic Mircea BORA GLIGORE
2 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2013-08-25 16:00:00 TRABALKA KEVIN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN NEAGU ALEXANDRU Toderici Mircea CIOS DĂNUŢ
1 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-08-18 16:00:00 OLARIU LAURENŢIU NEAGU ALEXANDRU HAIDA VALENTINA Negru Marin MÂNDRU ŞTEFAN
18 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. SC FC UTA II SA Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-11-30 10:00:00 SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN PAL EDUARD DAVID NEAGU ALEXANDRU
8 ATLETICO 2001 ARAD - ATLETICO 2000 ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2012-11-13 12:00:00 SFÎRLOGIA RAUL CONSTANTIN CARAVACI RAFAEL NEAGU ALEXANDRU
7 LPS ARAD - S LIPOVA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2012-11-06 13:00:00 TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN NEAGU ALEXANDRU MOTIU ROBERT ANDREI
13 Jun. FC UTA ARAD - Jun. V. TISA NOUA Jun. liga 4 Stadion MOTORUL 2012-10-26 10:00:00 PANTEA ANDREI ALEX. NEAGU ALEXANDRU RAŢA RAUL
6 FC UTA 2000 - ATLETICO 2000 ARAD Categoria Juniori D Stadion SEGA 2012-10-31 13:00:00 POPA PAUL NEAGU ALEXANDRU KOVACS OLIVER
12 Jun. AS AQUA VEST ARAD - Jun. CS ŞOIMII TAUŢ Jun. liga 4 Stadion ȘOFRONEA 2012-10-20 10:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BUCSĂ PATRICK ILIE NEAGU ALEXANDRU
5 ATLETICO 2000 - CS VICTORIA ZĂBRANI Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2012-10-23 13:00:00 SICLOVAN PAUL ALEX. RAŢA RAUL NEAGU ALEXANDRU
4 ATLETICO 99 ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2012-10-15 13:30:00 SICLOVAN PAUL ALEX. NEAGU ALEXANDRU BUCSĂ PATRICK ILIE
4 FC UTA 2000 - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion SEGA 2012-10-16 13:30:00 POPA PAUL COJOCARIU DAN CRISTIAN NEAGU ALEXANDRU
3 CS VLADIMIRESCU 2003 - FC UTA 2001 Categoria Juniori D Stadion VLADIMIRESCU 2012-10-09 13:00:00 DRÎMBE DENIS ALEX COJOCARIU DAN CRISTIAN NEAGU ALEXANDRU
2 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori D Stadion PÂNCOTA 2012-10-01 13:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ MARIŞ BOGDAN VLAD NEAGU ALEXANDRU
ETAPA 17 GLORIA ARAD - P. PECICA Categoria Juniori D Stadion TELECOM 2012-05-08 14:30:00 Nicoraș I. Sfirlogia Raul Neagu Alexandru
ETAPA 13 CSS A. IANCU - S. Livada Categoria Juniori C ICRTI 2012-04-23 14:00:00 Wernitzer Adrian Tomuta Sebastian Neagu Alexandru
ETAPA 14 LPS ARAD - FC UTA 2000 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2012-04-19 12:00:00 Cojocariu Sebastian Savan Gavril Neagu Alexandru
ETAPA 13 Atletico 97 Arad - FC UTA 98 Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2012-04-09 13:00:00 Junger Andreeas Thomas Cirmaci Filip Neagu Alexandru AMANAT
Inregistrari in baza de date: 269

ajf_arad