• PANĂ Natanael
  • Data nasterii: 1994-10-31
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 174 (cm)
  • Arbitru din anul: 2013
  • Categoria: STG
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Elev
  • Ocupatia actuala: Elev
  • Limbi straine cunoscute: Engleză
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
13 AS STEAUA GRĂNICERI - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2017-11-19 PANĂ Natanael CĂPRICEANĂ Gabriel Florin BABUȚIA Bogdan Onisim PÃCURAR Augustin
13 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori C - Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2017-11-20 PANĂ Natanael MOLDOVEANU Ionel Alexandru ARDELEAN Alexandra Antonia
17 AS PROGRESUL PECICA - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori D - Seria A Stadion PECICA 2017-11-23 DEHELEAN Patrick Alin PANĂ Natanael
17 AS VOINŢA MACEA - A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 1 Juniori D - Seria B Stadion MACEA 2017-11-23 PANĂ Natanael MADA Mădălin
12 CS SPERANŢA TURNU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2017-11-11 PANĂ Natanael MONA Sergiu Laurențiu CALNACOV Denis Claudiu TIULEA Cornel
11 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDAB 2017-11-12 PANĂ Natanael MAGOCS Maria Monica SUCIU Andreea BIRO Gabor
12 C.S. ATLETICO ARAD 1 - C.S. ATLETICO ARAD 2008 Juniori E - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-11-10 PANĂ Natanael BURCA Sergiu Lucian
11 A.C.S. VIITORUL ARAD 1 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori E - Seria B Stadion SÂNLEANI 2017-11-14 PANĂ Natanael PETROVAN Florin
12 C.S. ATLETICO ARAD 2 - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Juniori E - Seria B Stadion ATLETICO ARAD 2017-11-10 BURCĂ Sergiu Lucian PANĂ Natanael
10 A.S. SPORTING ȘAGU - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion ŞAGU 2017-11-05 PANĂ Natanael MOCANU Silviu Flaviu DRĂGOIU Ioana Bianca SFÃT Gheorghe
10 CS UNIREA SÎNTANA - A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2017-11-08 PANĂ Natanael PANTEA Sebastian ARDELEAN Alexandra Antonia CIURESCU Victor
11 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD Juniori C - Seria A Stadion PĂULIŞ 2017-11-06 PANĂ Natanael CĂLINDRUȚ Emanuel Roland MOȚ Andreea Alexandra
14 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori D - Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2017-11-07 PETROVAN Florin PANĂ Natanael
15 CS VOINŢA MAILAT - A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 2 Juniori D - Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2017-11-09 PANĂ Natanael PETROVAN Florin
11 A.C.S. VIITORUL ARAD 1 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori E - Seria B Stadion SÂNLEANI 2017-11-14 PANĂ Natanael PETROVAN Florin
11 A.F.C. UTA ARAD - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ICRTI 2017-10-28 PANĂ Natanael BERARIU Lucian Mihai RADU Paul TĂNĂSESCU Romulus Cristian SCRIDON Daniel
9 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2017-10-29 PANĂ Natanael SUCIU Andreea KOVACS Raul BONDAR Mircea Constantin
9 AS VIITORUL TISA NOUĂ - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion TISA NOUĂ 2017-11-01 PANĂ Natanael MONA Sergiu Laurențiu DRĂGOIU Ioana Bianca TĂNĂSESCU Romulus Cristian
10 C.S. VICTORIA FELNAC - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori C - Seria A Stadion FELNAC 2017-10-30 PANĂ Natanael CĂLINDRUȚ Emanuel Roland ARDELEAN Alexandra Antonia
13 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS VOINŢA MAILAT Juniori D - Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2017-11-02 IORDACHE Maximilian PANĂ Natanael
10 AS PROGRESUL PECICA - ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Juniori E - Seria A Stadion PECICA 2017-10-27 PANĂ Natanael PETROVAN Florin
9 CS ŞOIMII LIVADA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2017-10-21 PANĂ Natanael TURGYAN Cătălin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu HERȚEG Doru
8 C.S. ŞOIMII LIPOVA - AS PODGORIA ŞIRIA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-10-22 PANĂ Natanael DRAGOȘ Darius JOANDREA Sergiu Cătălin BUDA Leontin
8 C.S. ATHLETICO VINGA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2017-10-25 PANĂ Natanael DRĂGOIU Ioana Bianca MONA Sergiu Laurențiu OLOGEANU Dan
9 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS INEU Juniori C - Seria B StadionCURTICI 2017-10-23 PANĂ Natanael ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta
9 A.C.S. VIITORUL ARAD 1 - A.C.S. SOCODOR Juniori E - Seria B Stadion SÂNLEANI 2017-10-20 PANĂ Natanael PANTEA Sebastian
8 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2017-10-14 PANĂ Natanael ȘUȘCÃ Nicoleta SUCIU Andreea HERȚEG Doru
8 CS BELIU - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2017-10-15 PANĂ Natanael DOBÂNDĂ Dinu BABUȚIA Bogdan Onisim BORA Gligore
7 CS VOINŢA MAILAT - C.S. ATHLETICO VINGA Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2017-10-18 PANĂ Natanael IORDACHE Maximilian MOȚ Andreea Alexandra TĂNĂSESCU Romulus Cristian
8 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - A.F.C. UTA ARAD 2004 Juniori C - Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2017-10-16 PANĂ Natanael HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BURCA Sergiu Lucian
11 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD - C.S. ATLETICO 2007 ARAD Juniori D - Seria A Stadion C.P.L. ARAD 2017-10-19 PANĂ Natanael HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
10 CS UNIREA SÎNTANA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori D - Seria B Stadion SÂNTANA 2017-10-17 PANĂ Natanael PETROVAN Florin
8 C.S. ŞOIMII LIPOVA - C.S. ATLETICO ARAD 1 Juniori E - Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-10-14 PANĂ Natanael PETROVAN Florin
6 CS VICTORIA ZĂBRANI - A.S. SPORTING ȘAGU Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2017-10-08 PANĂ Natanael MOLDOVEANU Ionel Alexandru RUS Dionisie Constantin BONDAR Mircea Constantin
6 F.C. SÂNTANA 2016 - C.S. PROGRESUL DIECI Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2017-10-07 PANĂ Natanael GROȘAN Tudor Ștefan MIHUȚ Răzvan Traian PETRIŞOR Gheorghe
6 C.S. ATHLETICO VINGA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2017-10-11 PANĂ Natanael DISTA Denis PANTEA Patricia Alexandra OLOGEANU Dan
7 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VICTORIA FELNAC Juniori C - Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2017-10-09 PANĂ Natanael MONA Sergiu Laurențiu MOLDOVEANU Ionel Alexandru
9 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori D - Seria B Stadion CH. CRIȘ 2017-10-12 NEAGU Alexandru PANĂ Natanael
7 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori E - Seria A Stadion MÂNDRULOC 2017-10-06 PANĂ Natanael RUS Dionisie Constantin
1 F.C. SÂNTANA 2016 - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Cupa Romaniei Stadion SÂNTANA 2017-08-20 PANĂ Natanael CÃȘUȚ Cristian CÎRMACI Filip Sergiu ALEXA Marius Andrei
18 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2017-06-04 PANĂ Natanael STANCIU Mihai Vlăduț MONA Sergiu Laurențiu SFÃT Gheorghe
19 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion TÂRNOVA 2017-05-28 PANĂ Natanael CRUDU Alexandru PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru BIRO Gabor
16 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2017-05-20 PANĂ Natanael NEAGU Alexandru RANCEA Alexandru JIVAN Mihai
22 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2017-05-24 PANĂ Natanael DISTA Denis TURGYAN Cătălin VIDA Constantin
15 C.S. SPERANŢA CHIER - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2017-05-14 PANĂ Natanael HÃRDUȚ Gabriel Dumitru TĂMAȘ Eugen BUDA Leontin
21 C.S. VICTORIA FELNAC - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2017-05-18 PANĂ Natanael PANTEA Andrei Alex. PANTEA Patricia Alexandra OLOGEANU Dan
14 CS REAL HORIA - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2017-05-07 PANĂ Natanael MONA Sergiu Laurențiu CALNACOV Denis Claudiu TIULEA Cornel
20 C.S. ŞOIMII LIPOVA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-05-16 PANĂ Natanael RANCEA Alexandru CĂPRICEANĂ Gabriel Florin ROȘU Eugen
14 AS VOINŢA MUNAR - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2017-03-26 PANĂ Natanael MONA Sergiu Laurențiu MADA Mădălin BABĂU Romulus
14 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2017-03-29 PANĂ Natanael MONA Sergiu Laurențiu TURGYAN Cătălin MANUȘOV Iosif
13 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2017-03-22 PANĂ Natanael CĂPRICEANĂ Gabriel Florin SÂRBUȚ Alexandru Călin TIULEA Cornel
12 AS PROGRESUL PECICA - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2017-03-15 PANĂ Natanael CRUDU Alexandru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu OLOGEANU Dan
26 AS ALUNIŞ - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-06-19 PANĂ Natanael RADU Paul TURGYAN Cătălin ROȘU Eugen
25 CS UNIREA GURAHONŢ - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2016-06-12 PANĂ Natanael ARSA Emil DAȘCÃU Ovidiu Claudiu PEȘTE Bogdan Dumitru
4 C.S. VIITORUL PEREG - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2016-06-04 PANĂ Natanael ANDEA Alexandru DEHELEAN Patrick Alin PETRIŞOR Gheorghe
23 AS CETATE DEZNA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-05-29 PANĂ Natanael NEAGU Alexandru TOMUȚ Cristian PEȘTE Bogdan Dumitru
2 AS PRO GURBA - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2016-05-22 PANĂ Natanael MATEUȚ Cãlin PETROVAN Florin MAKO Andraș
1 AS VOINŢA MACEA - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2016-05-15 PANĂ Natanael ȘUȘCĂ Andreea PÃTROI Ciprian ALB Ioan
30 VIITORUL 1 ARAD - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2016-05-18 PANĂ Natanael MONA Sergiu Laurențiu
18 CITIZENS OF ARAD - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNICOLAU MIC 2016-05-08 PANĂ Natanael MONA Sergiu Laurențiu PÂSLARU Andrei BIRO Oliver
18 CS REAL HORIA - CS GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2016-05-08 PANĂ Natanael ARDELEAN Paul Giorgian ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin
28 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - ATLETICO 2004 Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-05-11 PANĂ Natanael RADU Paul
17 CS VICTORIA SELEUŞ - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SELEUŞ 2016-04-24 PANĂ Natanael PÃTROI Ciprian MAKO Andrei Sebastian TĂNĂSESCU Romulus Cristian
18 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-04-28 PANĂ Natanael DOBÂNDĂ Dinu MADA Mădălin SFÃT Gheorghe
16 AS VIITORUL PEREGU MARE - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2016-04-17 PANĂ Natanael COIȘ Carol ȘUȘCĂ Andreea SCRIDON Daniel
17 CS UNIREA SÎNTANA - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2016-04-21 PANĂ Natanael ȘUȘCĂ Andreea MATEŞ Bogdan Emilian OLOGEANU Dan
17 AS SEMLECANA SEMLAC - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2016-04-10 PANĂ Natanael RADU Paul LOVAS Alexandru BABĂU Romulus
16 AS CETATE DEZNA - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-04-03 PANĂ Natanael JUNGER Andreas Thomas TAKATS Cristian Flavius RUSAN Dumitru
13 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion NĂDAB 2016-03-27 PANĂ Natanael BORLEA Emanuel PÂSLARU Andrei FORTON Nicuşor
14 AS VOINŢA MUNAR - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-03-20 PANĂ Natanael TAKATS Cristian Flavius HANYECZ Dan VĂTRAN Dorin
13 AS CETATE DEZNA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-11-22 PANĂ Natanael IOVA Cătălin Ionuț TĂMAȘ Eugen PÃCURAR Augustin
11 ACS SIRIA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2015-11-23 PANĂ Natanael RANCEA Alexandru ȘUȘCĂ Andreea
11 CS UNIREA SÎNTANA - CS INEU Categoria Juniori E Stadion SÂNTANA 2015-11-20 PANĂ Natanael ANDEA Alexandru
12 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2015-11-15 PANĂ Natanael HANYECZ Dan STANCIU Mihai Vlăduț VĂTRAN Dorin
10 AS PROGRESUL PECICA - GLOGOVAT 2013 Juniori 1 Seria A Stadion TURNU 2015-11-19 PANĂ Natanael COIȘ Carol RANCEA Alexandru TIULEA Cornel
10 UTA B.D. 2001 - FC ANDROMEDA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-11-16 PANĂ Natanael RIȚA Flavius Ionel ȘUȘCĂ Andreea
10 LPS ARAD - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-11-17 PANĂ Natanael TAKATS Cristian Flavius
9 G. CERMEI - R. HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2015-11-08 PANĂ Natanael ARSA Emil CĂTANĂ Paul BUDA Leontin
9 P. GHIOROC - G. CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2015-11-12 PANĂ Natanael TAKATS Cristian Flavius MADA Mădălin TIULEA Cornel
10 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2015-11-01 PANĂ Natanael SĂVAN Gavril Flavius Laurian BĂDICĂ Flavius Marian BONDAR Mircea Constantin
8 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - O. BOCSIG Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2015-11-05 PANĂ Natanael DREGHICI Flavius Cristian DEHELEAN Patrick Alin OLOGEANU Dan
8 FC ANDROMEDA - OL. BUJAC Categoria Juniori D Stadion DOROBANTI 2015-11-04 PANĂ Natanael TURGYAN Cătălin
8 ATLETICO ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2015-10-30 PANĂ Natanael CIUCĂ Robert
9 CS RECOLTA APATEU - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-10-25 PANĂ Natanael BERARIU Lucian Mihai TAKATS Cristian Flavius LOVAS Iosif Ioan
7 AS VINGA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2015-10-29 PANĂ Natanael STANCIU Mihai Vlăduț CÎRMACI Filip Sergiu DUMITRU Florin
7 VIITORUL 2 ARAD - CS INEU Categoria Juniori C Stadion SEMLAC 2015-10-26 PANĂ Natanael COIȘ Carol LOVAS Alexandru
7 ATLETICO 2005 - FC ANDROMEDA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-10-28 PETROVAN Florin PANĂ Natanael
6 V. SELEUS - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2015-10-18 PANĂ Natanael BERARIU Lucian Mihai CRUDU Alexandru VIDA Constantin
5 V. PEREGU MARE - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2015-10-11 PUICEA Claudiu Ghe. PANĂ Natanael RANCEA Alexandru SFÃT Gheorghe
5 LPS ARAD - ACS SIRIA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-10-09 PÂSLARU Andrei PANĂ Natanael
4 AS GLORIA SECUSIGIU - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2015-10-04 PANĂ Natanael NICA Liana CRUDU Alexandru FORTON Nicușor
6 ACS UTA B.D. - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion SEGA 2015-10-08 PANĂ Natanael TAKATS Cristian Flavius TURGYAN Cătălin HERȚEG Doru
4 UTA B.D. 2001 - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-10-05 PANĂ Natanael TAKATS Cristian Flavius BETEA Sorina Georgiana
5 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-09-27 DEAC Ionel Alin PANĂ Natanael TURGYAN Cătălin ENOIU Traian
5 CS VOINŢA MAILAT - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2015-10-01 PANĂ Natanael NEAGU Alexandru SILAGHI Robert OLOGEANU Dan
3 LPS ARAD - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-09-30 PANĂ Natanael IOVA Cătălin Ionuț
4 AS VOINŢA MUNAR - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2015-09-20 IACOB Nicolae Liviu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PANĂ Natanael BORA Gligore
4 AS SEMLECANA SEMLAC - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria B Stadion SEMLAC 2015-09-24 PANĂ Natanael COJOCARIU Dan Cristian COIȘ Carol BUDA Leontin
2 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - S. Livada Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-09-13 PUICEA Claudiu Ghe. PANĂ Natanael MONA Sergiu Laurențiu VĂTRAN Dorin
3 CS VOINŢA MAILAT - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria B Stadion MAILAT 2015-09-17 PANĂ Natanael OPITZ Roland Ladislau MONA Sergiu Laurențiu CIURESCU Victor
1 CS ATLETICO ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2015-09-11 JURCĂ Tudor Florin PANĂ Natanael
10 S. CHIER - CS INEU II Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2015-03-29 PANA NATANAEL ŞERAN ADRIAN BETEA SORINA GEORGIANA Maghiar Petre
15 P. SIRIA - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2015-04-01 PANA NATANAEL CIUCA ROBERT
15 LPS ARAD - ATLETICO 2005 Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2015-03-13 PANA NATANAEL NEAGU ALEXANDRU
15 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2014-11-30 OLARIU LAURENŢIU BOLCAŞ ALIN CĂLIN PANA NATANAEL Herteg Doru BORA GLIGORE
15 CS ATLETICO ARAD - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-11-22 COROBAN CRISTIAN IONEL DUMITRU FLAVIA DANIELA PANA NATANAEL Biro Gabor jr. Peste Bogdan
13 VIITORUL 2 ARAD - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-11-26 PANA NATANAEL LOVAS ALEXANDRU
13 VIITORUL 3 ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-11-26 LOVAS ALEXANDRU PANA NATANAEL
12 V. FELNAC - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2014-11-15 PANA NATANAEL PÂSLARU ANDREI TURGYAN CATALIN Buda Leontin
12 ATLETICO 2004 - ATLETICO 2005 Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-11-14 TAKATS CRISTIAN FLAVIUS PANA NATANAEL
11 O. BOCSIG - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2014-11-13 PANA NATANAEL ROTARIU PATRICK GEORGE TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Alb Ioan
11 P. SIRIA - CS INEU Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2014-11-12 PANA NATANAEL DRAIA DARIUS
10 CS VICTORIA ZĂBRANI - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2014-11-06 PANA NATANAEL ANDEA ALEXANDRU NEAGU ALEXANDRU Ologeanu Dan
10 CS ŞOIMII PÎNCOTA - LPS ARAD Categoria Juniori E Stadion SEGA 2014-11-03 PANA NATANAEL TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
9 R. HORIA - CITIZENS Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2014-10-26 VASI ALEXANDRU IULIAN PANA NATANAEL POPAN BOGDAN ALEX. Dumitru Florin
9 P. SIRIA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2014-10-29 ILEA ALEXANDRU IONUŢ PANA NATANAEL
9 VIITORUL ARAD - ATLETICO 2005 Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2014-10-25 CĂŞUŢ CRISTIAN PANA NATANAEL
9 S. LIPOVA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion LIPOVA 2014-10-27 DEMETER CLAUDIU IOAN PANA NATANAEL
10 CS FRONTIERA PILU - S.PANCOTA II Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-10-19 POPA PAUL PANA NATANAEL LOVAS ALEXANDRU Dumitru Florin Mako Andras
8 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - O. BOCSIG Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2014-10-23 PANA NATANAEL TURGYAN CATALIN NEAGU ALEXANDRU Gornic Mircea
8 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion PÂNCOTA 2014-10-22 RADU PAUL PANA NATANAEL
7 AS PROGRESUL PECICA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2014-10-11 PANA NATANAEL ANDEA ALEXANDRU DOBANDA DINU Biro Gabor jr.
7 S. LIPOVA - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2014-10-16 ILEA ALEXANDRU IONUŢ PANA NATANAEL TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Braniscan Ioan
7 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2014-10-15 HANYECZ DAN PANA NATANAEL
6 V. PEREGU MARE - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2014-10-05 PANA NATANAEL RAŢA RAUL DOBANDA DINU Maghiar Petre
6 CS UNIREA SÎNTANA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2014-10-06 PANA NATANAEL ROTARIU PATRICK GEORGE HANYECZ DAN
4 VIITORUL 2 ARAD - VICTORIA Categoria Juniori F Stadion SEGA 2014-10-05 PANA NATANAEL
4 VIITORUL 1 ARAD - VIITORUL 4 ARAD Categoria Juniori F Stadion SEGA 2014-10-05 PANA NATANAEL
5 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - V. FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2014-10-02 NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL JUNGER ANDREAS THOMAS PANA NATANAEL Tiulea Cornel
5 UTA B.D. 2001 - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2014-09-29 SANDU ROLAND PANA NATANAEL NEAGU ALEXANDRU
3 UTA B.D. - P. SIRIA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-09-30 PANA NATANAEL ROTARIU PATRICK GEORGE
4 V.CAPORAL ALEXA - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2014-09-21 PANA NATANAEL GUDIU IONEL FLORIN POPAN BOGDAN ALEX. Bondar Mircea
4 P. SIRIA - ACS UTA BD Juniori 1 Seria B Stadion ŞIRIA 2014-09-26 PANA NATANAEL CIUCA ROBERT BETEA SORINA GEORGIANA Ologeanu Dan
4 GLORIA CTP ARAD - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion TELECOM 2014-09-25 PANA NATANAEL NEAGU ALEXANDRU DOBANDA DINU
2 AS GLORIA SECUSIGIU - AS DOROBANTI Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2014-09-07 BURCĂ DANIEL ADRIAN PANA NATANAEL SALADEA SORIN Ciurescu Victor
2 O. BOCSIG - ACS UTA II B.D. Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2014-09-11 CÎRMACI FILIP SERGIU PANA NATANAEL BETEA SORINA GEORGIANA Rusan Dumitru
20 AS GLORIA SECUSIGIU - V.LUNCA TEUZ II Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2014-06-01 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL PANA NATANAEL DANCIU ALEXANDRU GYENGE IOSIF
25 AC ŞAGU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2014-05-24 HIDIŞ SFERDIAN IOAN HAIDA VALENTINA PANA NATANAEL Petrisor Gheorghe Rosu Eugen
24 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2014-05-18 ILEA ALEXANDRU IONUŢ PĂTROI CIPRIAN PANA NATANAEL Ciurescu Victor GYENGE IOSIF
23 AS UNIREA ŞEITIN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2014-05-11 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU PANA NATANAEL Herteg Doru BERAR DANIEL
25 Jun. ACS UTA B.D. - Jun. AS SEMLECANA SEMLAC Jun. liga 4 Stadion SEGA 2014-05-02 COSTEA ADRIAN GEORGE PANA NATANAEL TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
16 CRISUL CH CRIS II - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2014-05-04 ARSA EMIL TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN PANA NATANAEL Biro Gabor jr.
24 V. FELNAC - UTA B.D. 1999 Categoria Juniori C Stadion FELNAC 2014-05-05 CÎRMACI FILIP SERGIU PANA NATANAEL LOVAS ALEXANDRU
15 P. COVĂSÂNȚ - AS MĂNĂȘTUR Liga a 6 a Seria A Stadion COVĂSÂNȚ 2014-04-27 RIŢA FLAVIUS IONEL ŞERAN ADRIAN PANA NATANAEL Petrisor Gheorghe
14 FC UTA 99 - AS VINGA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2014-03-10 ILEA ALEXANDRU IONUŢ PANA NATANAEL LOVAS ALEXANDRU
13 V. FELNAC - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion FELNAC 2014-03-06 STANCIU MIHAI VLĂDUŢ PANA NATANAEL PAIUSAN MIRCEA RADU
15 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-11-16 STANCIU MIHAI VLĂDUŢ RAŢA RAUL PANA NATANAEL
14 AVINTUL TARNOVA - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2013-11-17 GHEORGHE VALENTIN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA PANA NATANAEL Negru Marin BERAR DANIEL
13 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2013-11-10 RIŢA FLAVIUS IONEL PANTEA SEBASTIAN ADRIAN PANA NATANAEL Dumitru Florin SCRIDON DANIEL
8 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2013-11-13 POPA PAUL PANA NATANAEL BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA
9 V. ALMAŞ - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2013-11-03 VASILE IOAN ADRIAN HANYECZ DAN PANA NATANAEL Ologeanu Dan
7 S. LIPOVA - V. NADLAC Categoria Juniori C Stadio Lipova 2013-11-04 COJOCARIU DAN CRISTIAN PANA NATANAEL MOTIU ROBERT ANDREI
11 O. BOCSIG - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-10-27 HIDIŞ SFERDIAN IOAN SERAN IOANA LOREDANA PANA NATANAEL Biro Gabor jr. PĂCURAR AUGUSTIN
6 ATLETICO 2002 ARAD - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2013-10-29 TRABALKA KEVIN PANA NATANAEL SANDU ROLAND
6 LPS ARAD - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2013-10-29 PANA NATANAEL TRABALKA KEVIN SANDU ROLAND
10 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2013-10-20 OLARIU LAURENŢIU NAGHI REMUS IONUŢ PANA NATANAEL Dehelean Nicolae Tarlea Mihai
5 UTA B.D. - AS DOROBANTI Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2013-10-21 DEMETER CLAUDIU IOAN PANA NATANAEL LOVAS ALEXANDRU
5 CS ŞOIMII PÎNCOTA - ATLETICO 2004 Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2013-10-18 PANA NATANAEL
5 FC UTA 2004 - CS INEU Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2013-10-18 PANA NATANAEL
9 FC ZIMANDU NOU - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2013-10-13 TRIF CRISTIAN ALIN HANYECZ DAN PANA NATANAEL Dumitru Florin MÂNDRU ŞTEFAN
4 V. FELNAC - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion FELNAC 2013-10-14 PANA NATANAEL HAIDA VALENTINA NEAGU ALEXANDRU
8 AS VINGA - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2013-10-05 HERŢEG DORINEL NICORAŞ VIOLETA ARIANA PANA NATANAEL Enoiu Traian BABĂU ROMULUS
3 UTA B.D. 2000 - FC UTA 2000 Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2013-10-07 CĂŞUŢ CRISTIAN PANA NATANAEL TAU ALEXANDRU
3 UTA B.D. 1999 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2013-10-07 PANA NATANAEL CĂŞUŢ CRISTIAN TAU ALEXANDRU
3 LPS ARAD - UTA B.D. 2000 Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2013-10-10 ROTARIU PATRICK GEORGE NEAGU ALEXANDRU PANA NATANAEL
4 S. PANCOTA II - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2013-09-29 BOGDAN LOREDAN COIS PAUL ALEXANDRU PANA NATANAEL SCRIDON DANIEL
2 CS ŞOIMII PÎNCOTA - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2013-10-03 PANA NATANAEL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU HANYECZ DAN
6 CS VIITORUL SATU NOU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2013-09-22 HERŢEG DORINEL OPITZ ROLAND LADISLAU PANA NATANAEL Petrisor Gheorghe BABĂU ROMULUS
6 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun.S. SIRIA Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2013-09-13 PANA NATANAEL RADU PAUL SANDU ROLAND
5 O. BOCSIG - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-09-15 OLARIU LAURENŢIU NAGHI REMUS IONUŢ PANA NATANAEL Petrisor Gheorghe PĂCURAR AUGUSTIN
5 Jun. AS SC UTA - Jun. GLORIA CTP ARAD Jun. liga 4 UTA 2013-09-06 WERNITZER ADRIAN PAUL PANA NATANAEL HAIDA VALENTINA
4 AS CETATE SĂVÎRŞIN - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2013-09-08 ILEA ALEXANDRU IONUŢ BUDA LEONTIN PANA NATANAEL Braniscan Ioan CIOS DĂNUŢ
3 FC ZIMANDU NOU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2013-09-01 BOGDAN LOREDAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA PANA NATANAEL Apatean Adrian Coman Ovidiu
2 AS FLACĂRA ŢIPAR - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2013-08-25 RIŢA FLAVIUS IONEL ARDELEAN IOAN VIOREL PANA NATANAEL Forton Nicusor Vida Marcel
1 AS ALUNIŞ - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2013-08-17 NICORAŞ IONUŢ VASILE PÂSLARU ANDREI PANA NATANAEL Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
29 Jun. FC UTA ARAD - Jun.CR.A.SICULA Jun. liga 4 Stadion MOTORUL 2013-05-17 WERNITZER ADRIAN PAUL BETEA SORINA GEORGIANA PANA NATANAEL
27 Jun. FC UTA ARAD - Jun.S. SIRIA Jun. liga 4 Stadion MOTORUL 2013-05-10 IOVA CĂTĂLIN IONUT PANA NATANAEL BALAN BOGDAN
20 LPS ARAD - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2013-05-14 GOIA STEFAN FLORIN PANA NATANAEL LAURUC ANDREEA
19 CS VLADIMIRESCU 2003 - ATLETICO 98 ARAD Categoria Juniori C Stadion VLADIMIRESCU 2013-05-08 CÎRMACI FILIP SERGIU PANA NATANAEL BALAN BOGDAN
18 ATLETICO 2001 ARAD - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2013-04-29 GOIA STEFAN FLORIN PANA NATANAEL LOVAS ALEXANDRU
17 ATLETICO 99 ARAD - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2013-04-25 COJOCARIU DAN CRISTIAN PANA NATANAEL MAGOCS MARIA MONICA
16 S. LIPOVA - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadio Lipova 2013-04-15 OPITZ ROLAND LADISLAU PANA NATANAEL CENADAN RADU
15 CS INEU - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion INEU 2013-04-10 POPA PAUL MITITEL EMANUELA ALINA PANA NATANAEL
15 CS INEU - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion INEU 2013-04-10 POPA PAUL MITITEL EMANUELA ALINA PANA NATANAEL
Inregistrari in baza de date: 184

ajf_arad