• PÂSLARU Andrei
  • Data nasterii: 1992-10-03
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 187 (cm)
  • Arbitru din anul: 2012
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru Asistent
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Student
  • Ocupatia actuala: Student
  • Limbi straine cunoscute: Engleză, Germană
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
14 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS INEU Liga a 4 a StadionCURTICI 2017-11-18 MATEUȚ Cãlin BĂLA Casian Andrei PÂSLARU Andrei ALEXA Marius Andrei MAKO Andraș
13 AS VOINŢA MUNAR - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2017-11-19 BOGDAN Loredan PÂSLARU Andrei NEAGU Alexandru VĂTRAN Dorin
12 AS DOROBANŢI - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2017-11-12 BURZA Cristian Mirel PÂSLARU Andrei LOVAS Alexandru JIVAN Mihai Adrian
11 AS PODGORIA GHIOROC - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2017-11-05 ARDELEAN Mircea Florin VESA Pavel Florin PÂSLARU Andrei BUDA Leontin
10 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2017-10-28 BĂDICĂ Flavius Marian NAGHI Remus Ionuț PÂSLARU Andrei JIVAN Mihai
9 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - C.S. ATHLETICO VINGA Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2017-10-29 BURCĂ Daniel Adrian PÂSLARU Andrei TURGYAN Cătălin MIHUŢA Petre
10 CS ŞOIMII ŞIMAND - A.F.C. UTA ARAD Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2017-10-21 BOLCAȘ Alin Călin DREGHICI Flavius Cristian PÂSLARU Andrei CIURESCU Victor MAKO Andraș
9 AS VOINŢA MUNAR - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2017-10-22 BOGDAN Loredan PÂSLARU Andrei NEAGU Alexandru ENOIU Traian
9 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2017-10-14 BOGDAN Loredan MOCANU Silviu Flaviu PÂSLARU Andrei JIVAN Mihai Adrian VIDA Constantin
8 AS SEMLECANA SEMLAC - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2017-10-15 SALADEA Sorin PÂSLARU Andrei ȘUȘCĂ Andreea JIVAN Mihai
7 CS VIITORUL SATU NOU - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2017-10-07 VASI Alexandru Iulian PÂSLARU Andrei MADA Mădălin VĂTRAN Dorin
7 CS VICTORIA SELEUŞ - CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion SELEUŞ 2017-10-08 IOVA Cătălin Ionuț PÂSLARU Andrei TURGYAN Cătălin MAKO Andraș
7 C.S. VICTORIA FELNAC - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion FELNAC 2017-09-30 BÎTEA Radu Bogdan VESA Pavel Florin PÂSLARU Andrei BUDA Leontin HAMZA Ioan
5 AS HĂLMAGIU - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2017-10-01 ARSA Emil PANTEA Andrei Alex. PÂSLARU Andrei PETRIŞOR Gheorghe
6 CS VOINŢA MAILAT - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2017-09-23 BÎTEA Radu Bogdan PÂSLARU Andrei GROȘAN Tudor Ștefan OLOGEANU Dan VIDA Constantin
4 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDAB 2017-09-24 PALCU Gheorghe Marius PÂSLARU Andrei TURGYAN Cătălin PETRIŞOR Gheorghe
3 C.S. VICTORIA FELNAC - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Cupa Romaniei Stadion FELNAC 2017-09-20 BOLCAȘ Alin Călin PÂSLARU Andrei BURCA Sergiu Lucian RAD Vasile
4 CS ŞOIMII LIVADA - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2017-09-16 SALADEA Sorin DREGHICI Flavius Cristian PÂSLARU Andrei APĂTEAN Adrian
3 C.S. ATHLETICO VINGA - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 6 a Seria A Stadion VINGA 2017-09-17 NICORAȘ Ionuț Vasile HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PÂSLARU Andrei ROȘU Eugen
4 CS VICTORIA NĂDLAC - CS INEU Juniori C - Seria B Stadion NĂDLAC 2017-09-18 PÂSLARU Andrei DEHELEAN Patrick Alin DRĂGOIU Ioana Bianca
5 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD - A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 2 Juniori D - Seria A Stadion C.P.L. ARAD 2017-09-21 VESA Pavel Florin PÂSLARU Andrei
3 C.S. ATLETICO ARAD 2008 - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori E - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-09-15 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PÂSLARU Andrei
3 C.S. ATLETICO ARAD 1 - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori E - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-09-15 PÂSLARU Andrei HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
3 C.S. ATLETICO ARAD 2 - A.C.S. SOCODOR Juniori E - Seria B Stadion ATLETICO ARAD 2017-09-15 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PÂSLARU Andrei
4 CS INEU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2017-09-09 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PÂSLARU Andrei APĂTEAN Adrian MAKO Andraș
2 A.C.S. VILLA GURBA 1213 - C.S. ȘICULA Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2017-09-10 CALNACOV Denis Claudiu PÂSLARU Andrei SUCIU Andreea APĂTEAN Adrian
2 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Cupa Romaniei Stadion IRATOŞU 2017-09-06 BĂDICĂ Flavius Marian PÂSLARU Andrei PANTEA Andrei Alex. HAMZA Ioan
3 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2017-09-02 JURCĂ Tudor Florin DREGHICI Flavius Cristian PÂSLARU Andrei ALEXA Marius
1 CITIZENS OF ARAD - C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 2017-09-03 ARDELEAN Mircea Florin PÂSLARU Andrei BABUȚIA Bogdan Onisim TIULEA Cornel
2 A.C.S. SOCODOR - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2017-08-26 BOGDAN Loredan BURCA Sergiu Lucian PÂSLARU Andrei MANUȘOV Iosif JUȘCÃ Teodor
1 CS VICTORIA SELEUŞ - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion SELEUŞ 2017-08-27 PÃTROI Ciprian PÂSLARU Andrei CĂLINDRUŢ Emanuel Roland TĂNĂSESCU Romulus Cristian
1 A.F.C. UTA ARAD - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion ICRTI 2017-08-19 SALADEA Sorin CÃȘUȚ Cristian PÂSLARU Andrei TIULEA Cornel LOVAS Iosif Ioan
1 C.S. VIITORUL PEREG - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Cupa Romaniei Stadion PEREGU MARE 2017-08-20 ANDEA Alexandru PANTEA Andrei Alex. PÂSLARU Andrei OLOGEANU Dan
26 CS VICTORIA NĂDLAC - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion NĂDLAC 2017-06-24 GORNIC Alexandru Dan NAGY Zoltan PÂSLARU Andrei MAKO Andraș
22 CS UNIREA GURAHONŢ - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2017-06-18 IOVA Cătălin Ionuț BURCA Sergiu Lucian PÂSLARU Andrei MAKO Andraș
24 AS ALUNIŞ - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2017-06-11 RIȚA Flavius Ionel PÂSLARU Andrei ȘUȘCĂ Andreea TIULEA Cornel
29 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2017-05-27 NICORAȘ Ionuț Vasile PÂSLARU Andrei STANCIU Mihai Vlăduț TĂNĂSESCU Romulus Cristian SFÃT Gheorghe
17 C.S. VIITORUL PEREG - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2017-05-28 NICORAȘ Ionuț Vasile PÂSLARU Andrei STANCIU Mihai Vlăduț TĂNĂSESCU Romulus Cristian
18 CS VIITORUL SATU NOU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2017-05-20 RIȚA Flavius Ionel PÂSLARU Andrei LOVAS Alexandru BUDA Leontin
16 AS VOINŢA MACEA - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2017-05-21 IACOB Nicolae Liviu PÂSLARU Andrei MOLDOVEANU Ionel Alexandru BIRO Gabor
27 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a StadionCURTICI 2017-05-13 BURZA Cristian Mirel PÂSLARU Andrei GROȘAN Tudor Ștefan BUDA Leontin RAD Vasile
25 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2017-05-06 BURZA Cristian Mirel VESA Pavel Florin PÂSLARU Andrei APĂTEAN Adrian HAMZA Ioan
26 CS INEU - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2017-05-10 BÎTEA Radu Bogdan DUMITRU Flavia Daniela PÂSLARU Andrei BUDA Leontin
14 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2017-05-07 VASI Alexandru Iulian NAGY Zoltan PÂSLARU Andrei JIVAN Mihai
24 C.S. VICTORIA FELNAC - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion FELNAC 2017-04-29 NICORAȘ Ionuț Vasile PÂSLARU Andrei MATEUȚ Cãlin TĂNĂSESCU Romulus Cristian BABĂU Romulus
14 AS PODGORIA GHIOROC - CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2017-04-23 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin PÂSLARU Andrei TĂNĂSESCU Romulus Cristian
22 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2017-04-19 BÎTEA Radu Bogdan BURCA Sergiu Lucian PÂSLARU Andrei BUDA Leontin SFÃT Gheorghe
20 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a StadionCURTICI 2017-04-08 NICORAȘ Ionuț Vasile PÂSLARU Andrei CÃȘUȚ Cristian TODERICI Mircea LOVAS Iosif Ioan
11 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - C.S. ŞICULA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2017-04-09 PÃTROI Ciprian NEAGU Alexandru PÂSLARU Andrei GYENGYE Iosif
19 CS GLOGOVĂŢ 2013 - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2017-04-01 BOGDAN Loredan ARSA Emil PÂSLARU Andrei JIVAN Mihai Adrian BIRO Gabor
18 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2017-03-25 SALADEA Sorin CRISTEA Emil Ioan PÂSLARU Andrei MANUȘOV Iosif SFÃT Gheorghe
16 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2017-03-11 JURCĂ Tudor Florin STANCIU Mihai Vlăduț PÂSLARU Andrei TĂNĂSESCU Romulus Cristian SFÃT Gheorghe
14 AS DOROBANŢI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2016-11-19 NICORAȘ Ionuț Vasile PÂSLARU Andrei NAGY Zoltan TODERICI Mircea MAKO Andraș
13 CS GLOGOVĂŢ 2013 - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion HORIA 2016-11-12 GORNIC Alexandru Dan PÂSLARU Andrei BERARIU Lucian Mihai MANUȘOV Iosif BABĂU Romulus
12 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2016-11-05 BÎTEA Radu Bogdan PÂSLARU Andrei ARDELEAN Paul Giorgian OLOGEANU Dan VIDA Constantin
11 AS PROGRESUL PECICA - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-10-29 HERȚEG Dorinel NAGHI Remus Ionuț PÂSLARU Andrei CADAR Răzvan JUȘCÃ Teodor
8 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-10-30 NICORAȘ Ionuț Vasile PÂSLARU Andrei VESA Pavel Florin ENOIU Traian
9 AS VOINŢA MUNAR - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-10-23 OLARIU Laurențiu PÂSLARU Andrei TURGYAN Cătălin VĂTRAN Dorin
9 A.C.S. SOCODOR - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2016-10-15 DEAC Ionel Alin VESA Pavel Florin PÂSLARU Andrei BUDA Leontin LOVAS Iosif Ioan
8 AS CETATE DEZNA - CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-10-16 VASI Alexandru Iulian TAKATS Cristian Flavius PÂSLARU Andrei RUSAN Dumitru
6 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a StadionCURTICI 2016-09-24 IOVA Cătălin Ionuț PÂSLARU Andrei PANTEA Andrei Alex. ALEXA Marius Andrei ROȘU Eugen
5 AS SEMLECANA SEMLAC - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2016-09-25 OLARIU Laurențiu PÂSLARU Andrei PANTEA Andrei Alex. GORNIC Mircea
5 A.C.S. SOCODOR - CS INEU Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2016-09-17 BURCĂ Daniel Adrian PÂSLARU Andrei BONDAR Daniel VĂTRAN Dorin SCRIDON Daniel
2 CS REAL HORIA - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2016-09-18 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PÂSLARU Andrei BUDA Leontin
6 CITIZENS OF ARAD - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNICOLAU MIC 2016-06-18 IOVA Cătălin Ionuț PÂSLARU Andrei DAȘCÃU Ovidiu Claudiu ENOIU Traian
6 C.S. VIITORUL PEREG - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2016-06-19 DEAC Ionel Alin PÂSLARU Andrei STANCIU Mihai Vlăduț LOVAS Iosif Ioan
25 CS VULTURII SOCODOR - CS INEU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2016-06-12 ARDELEAN Mircea Florin PÂSLARU Andrei DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin
24 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2016-06-04 BURZA Cristian Mirel DREGHICI Flavius Cristian PÂSLARU Andrei SCRIDON Daniel
26 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion CERMEI 2016-05-29 NICORAȘ Ionuț Vasile PANTEA Sebastian PÂSLARU Andrei TĂNĂSESCU Romulus Cristian JUȘCÃ Teodor
25 AS AQUA VEST ARAD - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2016-05-21 BOGDAN Loredan BONDAR Daniel PÂSLARU Andrei OLOGEANU Dan ROȘU Eugen
2 CITIZENS OF ARAD - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNICOLAU MIC 2016-05-21 OLARIU Laurențiu PÂSLARU Andrei CÃȘUȚ Cristian SFÃT Gheorghe
24 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-05-14 ARDELEAN Mircea Florin PÂSLARU Andrei NAGHI Remus Ionuț MANUȘOV Iosif LOVAS Iosif Ioan
23 CS VOINŢA MAILAT - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-05-07 ARDELEAN Mircea Florin STANCIU Mihai Vlăduț PÂSLARU Andrei BUDA Leontin BABĂU Romulus
20 AS VOINŢA MUNAR - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-05-08 GHEORGHE Valentin PÂSLARU Andrei TURGYAN Cătălin COMAN Ovidiu
18 CITIZENS OF ARAD - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNICOLAU MIC 2016-05-08 PANĂ Natanael MONA Sergiu Laurențiu PÂSLARU Andrei BIRO Oliver
19 AS PODGORIA GHIOROC - AS VULTURII SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2016-04-23 BURZA Cristian Mirel PÂSLARU Andrei TOMUȚA Sebastian Florin SFÃT Gheorghe
17 CS MONEASA - AS PODGORIA ŞIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2016-04-24 JURCĂ Tudor Florin DREGHICI Flavius Cristian PÂSLARU Andrei MAKO Andraș
20 C.S. VICTORIA FELNAC - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-04-16 BURZA Cristian Mirel MIHOC Alina PÂSLARU Andrei ALEXA Marius Andrei COMAN Ovidiu
18 AS UNIREA ŞEITIN - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-04-17 BOGDAN Loredan PÂSLARU Andrei OPITZ Roland Ladislau BIRO Oliver
17 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS DOROBANTI Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2016-04-10 BOGDAN Loredan PÂSLARU Andrei NAGY Zoltan SFÃT Gheorghe
17 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2016-03-26 BOGDAN Loredan PÂSLARU Andrei BETEA Sorina Georgiana CADAR Răzvan ROȘU Eugen
13 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion NĂDAB 2016-03-27 PANĂ Natanael BORLEA Emanuel PÂSLARU Andrei FORTON Nicuşor
14 CS VULTURII SOCODOR - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2016-03-20 ARDELEAN Mircea Florin PÂSLARU Andrei RADU Paul ENOIU Traian
14 CS UNIREA SÎNTANA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-03-05 GORNIC Alexandru Dan NAGHI Remus Ionuț PÂSLARU Andrei ALEXA Marius Andrei MAKO Andraș
13 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - GLOGOVAT 2013 Liga a 4 a StadionCURTICI 2015-11-21 DEAC Ionel Alin ARDELEAN Paul Giorgian PÂSLARU Andrei TIULEA Cornel LOVAS Iosif Ioan
11 AS VOINŢA MACEA - R. HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2015-11-22 CRISTEA Emil Ioan PÂSLARU Andrei SILAGHI Robert ROȘU Eugen
11 P. GHIOROC - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-11-07 ARSA Emil PÂSLARU Andrei ARDELEAN Ioan Viorel PEȘTE Bogdan Dumitru
10 V. FELNAC - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ZĂDĂRENI 2015-10-31 DEAC Ionel Alin VESA Pavel Florin PÂSLARU Andrei TRIPA Claudiu SFÃT Gheorghe
8 AS GLORIA SECUSIGIU - CITIZENS Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2015-11-01 PUICEA Claudiu Ghe. PÂSLARU Andrei MIHUȚA Petru
9 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-10-25 IACOB Nicolae Liviu PÂSLARU Andrei ANDEA Alexandru VĂTRAN Dorin
8 V. FELNAC - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ZĂDĂRENI 2015-10-17 DEAC Ionel Alin MOCANU Silviu Flaviu PÂSLARU Andrei BRĂNIȘCAN Ioan COMAN Ovidiu
8 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-10-18 HERȚEG Dorinel TURGYAN Cătălin PÂSLARU Andrei SCRIDON Daniel
7 ACS UTA B.D. - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2015-10-11 GORNIC Alexandru Dan PÂSLARU Andrei ALEXA Marius Andrei BRĂNIȘCAN Ioan JUȘCÃ Teodor
7 CS VIITORUL SATU NOU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-10-10 CÎRMACI Filip Sergiu PÂSLARU Andrei CÃȘUȚ Cristian APĂTEAN Adrian
5 LPS ARAD - ACS SIRIA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-10-09 PÂSLARU Andrei PANĂ Natanael
6 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2015-10-04 DEAC Ionel Alin PÂSLARU Andrei DUMITRU Flavia Daniela TODERICI Mircea VIDA Constantin
5 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2015-09-26 BURZA Cristian Mirel PÂSLARU Andrei CÃȘUȚ Cristian TRIPA Claudiu SCRIDON Daniel
4 S. LIPOVA - GLOGOVAT 2013 Liga a 4 a Stadion LIPOVA 2015-09-19 DEAC Ionel Alin PÂSLARU Andrei CÃȘUȚ Cristian DUMITRU Florin MÃRGINEAN Valer
4 U.GURAHONT - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2015-09-20 WERNITZER Adrian Paul PÂSLARU Andrei MADA Mădălin PETRIȘOR Gheorghe
3 AS VINGA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2015-09-13 BURZA Cristian Mirel PÂSLARU Andrei NEAGU Alexandru BONDAR Mircea Constantin
2 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - V. FELNAC Cupa Romaniei Stadion ZĂDĂRENI 2015-09-09 GORNIC Alexandru Dan PÂSLARU Andrei BURCA Sergiu Lucian ROȘU Eugen
1 CS VOINŢA MAILAT - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2015-08-29 BOGDAN Loredan VESA Pavel Florin PÂSLARU Andrei VĂTRAN Dorin BIRO Gabor
1 AS DOROBANTI - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2015-08-30 BOLCAȘ Alin Călin PANTEA Sebastian PÂSLARU Andrei JIVAN Mihai
1 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS RECOLTA APATEU Cupa Romaniei Stadion ŞEPREUŞ 2015-08-23 BĂDICĂ Flavius Marian PÂSLARU Andrei MATEUȚ Cãlin OLOGEANU Dan
30 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2015-06-28 WERNITZER Adrian Paul BURCA Sergiu Lucian PÂSLARU Andrei BRĂNIȘCAN Ioan ROȘU Eugen
29 AC ŞAGU - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2015-06-20 COROBAN Cristian Ionel JUNGER Andreas Thomas PÂSLARU Andrei TĂNĂSESCU Romulus Cristian SCRIDON Daniel
28 AS UNIREA ŞEITIN - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2015-06-14 TRIF Cristian Alin PÂSLARU Andrei IOVA Cătălin Ionuț MAGHIAR Petre HAMZA Ioan
26 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2015-06-06 BOGDAN Loredan PÂSLARU Andrei HANYECZ Dan HERȚEG Doru SFÃT Gheorghe
26 AS CRIŞUL ALB BUTENI - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2015-05-31 NICORAȘ Ionuț Vasile OPITZ Roland Ladislau PÂSLARU Andrei RUSAN Dumitru JUȘCÃ Teodor
25 AS ALUNIŞ - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-05-24 WERNITZER ADRIAN PAUL DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN PÂSLARU ANDREI Biro Gabor jr. MÂNDRU ŞTEFAN
23 CS VOINŢA MAILAT - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2015-05-16 JURCĂ TUDOR FLORIN OPITZ ROLAND LADISLAU PÂSLARU ANDREI Jivan Mihai II SFĂT GHEORGHE
22 AS VIITORUL TISA NOUĂ - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion TISA NOUĂ 2015-05-17 ROTARIU PATRICK GEORGE PÂSLARU ANDREI HANT DANIEL Jivan Mihai II
23 AS OLIMPIA BÎRZAVA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2015-05-10 VASILE IOAN ADRIAN NICORAŞ VIOLETA ARIANA PÂSLARU ANDREI Alb Ioan MÂNDRU ŞTEFAN
22 AS STEAUA GRĂNICERI - S.PANCOTA II Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2015-05-03 VASI ALEXANDRU IULIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT PÂSLARU ANDREI Mihuța Petru Miron Marian
20 CS RECOLTA APATEU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-04-19 OLARIU LAURENŢIU PÂSLARU ANDREI ROTARIU PATRICK GEORGE Tripa Claudiu Miron Marian
18 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-04-05 WERNITZER ADRIAN PAUL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ PÂSLARU ANDREI Tănăsescu Romulus Cristian Rosu Eugen
16 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - ACS UTA II B.D. Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2015-03-28 JURCĂ TUDOR FLORIN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN PÂSLARU ANDREI Tiulea Cornel Rad Vasile
17 AS UNIREA ŞEITIN - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2015-03-29 GORNIC ALEXANDRU DAN COJOCARIU DAN CRISTIAN PÂSLARU ANDREI Gornic Mircea Peste Bogdan
15 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a StadionCURTICI 2015-03-21 BÎTEA RADU BOGDAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ PÂSLARU ANDREI Herteg Doru BIRO GABOR
14 S. LIPOVA - LPS ARAD Categoria Juniori E Stadion LIPOVA 2015-03-22 PÂSLARU ANDREI STANCIU MIHAI VLĂDUŢ
15 UTA B.D. 2001 - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-03-16 CÎRMACI FILIP SERGIU PÂSLARU ANDREI LAUKO CLAUDIU COSMIN
15 P. GHIOROC - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2014-11-22 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN PÂSLARU ANDREI COSTEA ADRIAN GEORGE Tiulea Cornel SCRIDON DANIEL
13 P. SIRIA - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2014-11-26 PÂSLARU ANDREI DRAIA DARIUS
14 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2014-11-15 TRIF CRISTIAN ALIN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN PÂSLARU ANDREI Enoiu Traian Rosu Eugen
12 V. FELNAC - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2014-11-15 PANA NATANAEL PÂSLARU ANDREI TURGYAN CATALIN Buda Leontin
13 AS SEMLECANA SEMLAC - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2014-11-09 ARDELEAN MIRCEA FLORIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ PÂSLARU ANDREI Mihuța Petru Peste Bogdan
11 S. LIPOVA - CS INEU Categoria Juniori E Stadion LIPOVA 2014-11-08 MATEUT CALIN PÂSLARU ANDREI
12 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2014-11-01 VASI ALEXANDRU IULIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT PÂSLARU ANDREI Dehelean Nicolae LAZĂR GHEORGHE
10 AS VIITORUL TISA NOUĂ - UTA B.D. 2000 Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2014-11-03 PÂSLARU ANDREI TURGYAN CATALIN DOBANDA DINU
11 V. SOCODOR - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-10-26 TRIF CRISTIAN ALIN PÂSLARU ANDREI ANDEA ALEXANDRU Mihuța Petru Miron Marian
9 AS AQUA VEST ARAD - N.SEBIS II Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2014-10-25 MATEUT CALIN PÂSLARU ANDREI TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Enoiu Traian
9 UTA B.D. 2000 - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion SEGA 2014-10-27 CÎRMACI FILIP SERGIU JUNGER ANDREAS THOMAS PÂSLARU ANDREI
11 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2014-10-18 JURCĂ TUDOR FLORIN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL PÂSLARU ANDREI Enoiu Traian Mako Andras
8 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2014-10-20 PÂSLARU ANDREI HANYECZ DAN DOBANDA DINU
9 AS ALUNIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2014-10-12 MIHOC ALINA ALEXA MARIUS ANDREI PÂSLARU ANDREI Biro Gabor jr. SFĂT GHEORGHE
7 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion TISA NOUĂ 2014-10-12 PÂSLARU ANDREI MIHOC ALINA ALEXA MARIUS ANDREI Biro Gabor jr.
7 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2014-10-16 PÂSLARU ANDREI HANYECZ DAN ANDEA ALEXANDRU Manusov Iosif
7 S. LIPOVA - ATLETICO 2004 Categoria Juniori E Stadion LIPOVA 2014-10-11 PÂSLARU ANDREI MATEUT CALIN
5 VICTORIA - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori F Stadion SUBCETATE ARAD 2014-10-13 PÂSLARU ANDREI
8 CS VIITORUL SATU NOU - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-10-04 JURCĂ TUDOR FLORIN PÂSLARU ANDREI KOCSIS EDUARD Apatean Adrian BORA GLIGORE
7 CS FRONTIERA PILU - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-09-28 COROBAN CRISTIAN IONEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN PÂSLARU ANDREI Forton Nicusor MÂNDRU ŞTEFAN
5 AS AQUA VEST ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2014-09-27 SANDU ROLAND ROTARIU PATRICK GEORGE PÂSLARU ANDREI Ologeanu Dan
6 V. FELNAC - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2014-09-21 RIŢA FLAVIUS IONEL NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL PÂSLARU ANDREI Ologeanu Dan HAMZA IOAN
4 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS INEU Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2014-09-22 DRAIA DARIUS PÂSLARU ANDREI DOBANDA DINU
4 CS UNIREA SÎNTANA - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2014-09-25 JURCĂ TUDOR FLORIN HANYECZ DAN PÂSLARU ANDREI
4 P. SIRIA - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2014-09-19 ILEA ALEXANDRU IONUŢ PÂSLARU ANDREI
5 O. BOCSIG - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-09-14 BOGDAN LOREDAN MIHOC ALINA PÂSLARU ANDREI Biro Gabor jr. BERAR DANIEL
1 AS PROGRESUL PECICA - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion PECICA 2014-09-16 SANDU ROLAND PÂSLARU ANDREI NEAGU ALEXANDRU
4 CS VIITORUL SATU NOU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-09-06 HIDIŞ SFERDIAN IOAN ARDELEAN IOAN VIOREL PÂSLARU ANDREI Ciurescu Victor Mako Andras
3 CS ATLETICO ARAD - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-08-30 VASI ALEXANDRU IULIAN PÂSLARU ANDREI CÎRMACI FILIP SERGIU Tripa Claudiu Peste Bogdan
1 CS INEU - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion CENTRAL INEU 2014-08-31 ILEA ALEXANDRU IONUŢ PÂSLARU ANDREI NICORAŞ VIOLETA ARIANA Peste Bogdan
1 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2014-09-04 IOVA CĂTĂLIN IONUT PÂSLARU ANDREI NEAGU ALEXANDRU Rosu Eugen
3 ACS UTA II B.D. - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2014-08-23 FODORUŢ LAURENŢIU ANICULĂESEI MIHAI CORNEL PÂSLARU ANDREI Tiulea Cornel BERAR DANIEL
2 AS CETATE DEZNA - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2014-08-24 BURCĂ DANIEL ADRIAN PÂSLARU ANDREI PUICEA CLAUDIU GHE. Gornic Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
2 N. SEBIS II - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SEBIS 2014-08-17 BURZA CRISTIAN MIREL NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL PÂSLARU ANDREI Tiulea Cornel Mako Andras
1 GLOGOVAT 2013 - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2014-08-16 DEAC IONEL ALIN ANDEA ALEXANDRU PÂSLARU ANDREI Braniscan Ioan SCRIDON DANIEL
2 AVINTUL TARNOVA - AS AQUA VEST ARAD Cupa Romaniei Stadion Tarnova 2014-08-20 BURZA CRISTIAN MIREL PÂSLARU ANDREI BETEA SORINA GEORGIANA Jivan Mihai II JUŞCĂ TEODOR
1 AS ALUNIŞ - AC ŞAGU Cupa Romaniei Stadion ALUNIŞ 2014-08-10 BURCĂ DANIEL ADRIAN MADA MADALIN PÂSLARU ANDREI Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
30 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2014-06-29 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL PÂSLARU ANDREI TAKATS CRISTIAN FLAVIUS Gornic Mircea PĂCURAR AUGUSTIN
29 AS CETATE SĂVÎRŞIN - S.LIPOVA Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2014-06-22 NICORAŞ IONUŢ VASILE PÂSLARU ANDREI GUDIU IONEL FLORIN Bondar Mircea Vida Marcel
28 AS ALUNIŞ - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2014-06-15 TRIF CRISTIAN ALIN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL PÂSLARU ANDREI Braniscan Ioan VACZI GHEORGHE
21 P. GHIOROC - GLOGOVAT 2013 Liga a 6 a Seria A Stadion GHIOROC 2014-06-07 DEAC IONEL ALIN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL PÂSLARU ANDREI Braniscan Ioan
26 CS VIITORUL SATU NOU - N.SEBIS II Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-06-01 DEAC IONEL ALIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU PÂSLARU ANDREI Apatean Adrian ŞCHIOPU PETRE
28 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2014-05-24 COSTEA ADRIAN GEORGE HAIDA VALENTINA PÂSLARU ANDREI
25 O. BOCSIG - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-05-24 NICORAŞ IONUŢ VASILE DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU PÂSLARU ANDREI Mihuța Petru PĂCURAR AUGUSTIN
24 S. LIPOVA - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion LIPOVA 2014-05-18 HERŢEG DORINEL PANTEA ANDREI ALEX. PÂSLARU ANDREI Biro Gabor jr. Marginean Valer
28 V.NADLAC - V. FELNAC Categoria Juniori C Stadion ȘEITIN 2014-05-17 PÂSLARU ANDREI BULZ STEFAN COIS CAROL
23 AS CETATE DEZNA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2014-05-11 IACOB NICOLAE LIVIU DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU PÂSLARU ANDREI Mihuța Petru Rad Vasile
25 AS PROGRESUL PECICA - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadion PECICA 2014-05-09 HAIDA VALENTINA PÂSLARU ANDREI SUSCA NICOLETA
21 N. SEBIS II - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2014-04-27 CĂŞUŢ CRISTIAN VASILE IOAN ADRIAN PÂSLARU ANDREI Buda Leontin BABĂU ROMULUS
23 V. NADLAC - S LIPOVA Categoria Juniori C Stadion ȘEITIN 2014-04-26 PÂSLARU ANDREI TAKATS CRISTIAN FLAVIUS COIS CAROL
22 CS UNIREA SÎNTANA - AS DOROBANTI Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2014-04-23 IOVA CĂTĂLIN IONUT HANYECZ DAN PÂSLARU ANDREI
19 AS ALUNIŞ - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2014-04-13 ILEA ALEXANDRU IONUŢ PÂSLARU ANDREI LAUKO CLAUDIU COSMIN Vatran Dorin BERAR DANIEL
21 LPS 2003 ARAD - N. SEBIS Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-04-11 WERNITZER ADRIAN PAUL PÂSLARU ANDREI
21 Jun. ACS UTA B.D. - Jun. F.O.SP.GERMAN Jun. liga 4 Stadion MOTORUL 2014-04-04 PÂSLARU ANDREI LOVAS ALEXANDRU BETEA SORINA GEORGIANA
18 AS VOINŢA MACEA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2014-04-06 ILEA ALEXANDRU IONUŢ LAUKO CLAUDIU COSMIN PÂSLARU ANDREI Herteg Doru VACZI GHEORGHE
17 AS VOINŢA MUNAR - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-03-30 GORNIC ALEXANDRU DAN ANDEA ALEXANDRU PÂSLARU ANDREI Axente Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
19 ATLETICO 2004 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-03-28 WERNITZER ADRIAN PAUL PÂSLARU ANDREI
16 LPS 2003 ARAD - CS INEU Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-03-21 MATEUT CALIN PÂSLARU ANDREI
15 CS ŞOIMII PÎNCOTA - ATLETICO 2003 Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2014-03-15 SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN PÂSLARU ANDREI
17 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun.S. SIRIA Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-11-30 HAIDA VALENTINA PÂSLARU ANDREI COJOCARIU DAN CRISTIAN
15 CS RECOLTA APATEU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2013-11-24 JURCĂ TUDOR FLORIN PÂSLARU ANDREI ŞERAN ADRIAN Biro Gabor jr. Tarlea Mihai
12 V. NADLAC - CS INEU Categoria Juniori C Stadion NĂDLAC 2013-11-23 PÂSLARU ANDREI BULZ STEFAN LOVAS ALEXANDRU
14 FC ZIMANDU NOU - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2013-11-17 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL BETEA SORINA GEORGIANA PÂSLARU ANDREI Ciurescu Victor Rosu Eugen
9 AS DOROBANTI - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori C Stadion Dorobanti 2013-11-17 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL PÂSLARU ANDREI BETEA SORINA GEORGIANA
13 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2013-11-10 GHEORGHE VALENTIN VESA PAVEL FLORIN PÂSLARU ANDREI Ciurescu Victor CIOS DĂNUŢ
13 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. CS VOINŢA MAILAT Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-11-02 TRABALKA KEVIN PÂSLARU ANDREI RADU PAUL
12 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2013-11-03 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL PÂSLARU ANDREI RADU PAUL Biro Gabor jr. ŞCHIOPU PETRE
11 CS SPERANŢA TURNU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2013-10-26 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN MADA MADALIN PÂSLARU ANDREI Enoiu Traian BERAR DANIEL
8 CS REGAL HORIA - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2013-10-27 JURCĂ TUDOR FLORIN PÂSLARU ANDREI SUBA ANDREI SEBASTIAN Bondar Mircea
10 AS CRIŞUL ALB BUTENI - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2013-10-20 COROBAN CRISTIAN IONEL PÂSLARU ANDREI BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Axente Mircea Rad Vasile
9 AC ŞAGU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-10-13 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN CĂŞUŢ CRISTIAN PÂSLARU ANDREI Braniscan Ioan SCRIDON DANIEL
4 AS VIITORUL TISA NOUĂ - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion TISA NOUĂ 2013-10-12 PÂSLARU ANDREI RADU PAUL NEAGU ALEXANDRU
9 Jun. CS UNIREA SÎNTANA - Jun. AS PROGRESUL PECICA Jun. liga 4 Stadion SÂNTANA 2013-10-05 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL HANYECZ DAN PÂSLARU ANDREI
8 AS ALUNIŞ - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2013-10-06 HIDIŞ SFERDIAN IOAN ROTARIU PATRICK GEORGE PÂSLARU ANDREI Bondar Mircea Tarlea Mihai
3 V. FELNAC - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion FELNAC 2013-10-07 CÎRMACI FILIP SERGIU PÂSLARU ANDREI LOVAS ALEXANDRU
3 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion PECICA 2013-10-08 STANCIU MIHAI VLĂDUŢ HAIDA VALENTINA PÂSLARU ANDREI
7 AS CETATE DEZNA - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2013-09-29 DEMETER CLAUDIU IOAN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN PÂSLARU ANDREI Dehelean Nicolae ŞCHIOPU PETRE
6 CS RECOLTA APATEU - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2013-09-22 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL BERARIU LUCIAN MIHAI PÂSLARU ANDREI Gornic Mircea JIVAN MIHAI
5 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2013-09-15 VASILE IOAN ADRIAN SICLOVAN PAUL ALEX. PÂSLARU ANDREI Manusov Iosif CIOS DĂNUŢ
3 AS VOINŢA MUNAR - S LIPOVA Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2013-09-01 TRIF CRISTIAN ALIN LAUKO CLAUDIU COSMIN PÂSLARU ANDREI Biro Gabor jr. CIOS DĂNUŢ
3 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. CS UNIREA SÎNTANA Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-08-24 TRABALKA KEVIN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN PÂSLARU ANDREI
2 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2013-08-25 HERŢEG DORINEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU PÂSLARU ANDREI Manusov Iosif PĂCURAR AUGUSTIN
1 AS ALUNIŞ - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2013-08-17 NICORAŞ IONUŢ VASILE PÂSLARU ANDREI PANA NATANAEL Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
31 FC ZIMANDU NOU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2013-06-16 HERŢEG DORINEL PANTEA ANDREI ALEX. PÂSLARU ANDREI Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
18 AS VOINŢA MUNAR - P. COVĂSÂNȚ Liga a 6 a Seria A Stadion MUNAR 2013-06-09 POPA PAUL CĂŞUŢ CRISTIAN PÂSLARU ANDREI BORA GLIGORE
17 S. CHIER - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2013-06-02 GHEORGHE VALENTIN PÂSLARU ANDREI TAU ALEXANDRU Gaie Cornel
30 Jun. V. TISA NOUA - Jun. SC FC UTA II SA Jun. liga 4 Stadion SUBCETATE ARAD 2013-05-25 DRÎMBE DENIS ALEX PÂSLARU ANDREI RADU PAUL
26 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2013-05-26 HIDIŞ SFERDIAN IOAN IACOB NICOLAE LIVIU PÂSLARU ANDREI Herteg Doru Rosu Eugen
25 AS UNIREA ŞEITIN - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2013-05-19 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU PÂSLARU ANDREI Mihuța Petru BORA GLIGORE
24 V. ALMAŞ - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion CIL 2013-05-12 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL DRÎMBE DENIS ALEX PÂSLARU ANDREI Mihuța Petru BIZĂU BODNĂRAŞ
23 AS ALUNIŞ - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2013-05-04 ILEA ALEXANDRU IONUŢ ROTARIU PATRICK GEORGE PÂSLARU ANDREI Negru Marin BIZĂU BODNĂRAŞ
22 CS DACIA BELIU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2013-04-28 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN SERAN IOANA LOREDANA PÂSLARU ANDREI Rusan Dumitru ŞCHIOPU PETRE
12 N. SEBIS - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2013-04-21 MAKO ANDRAS MAKO ANDREI SEBASTIAN PÂSLARU ANDREI Manusov Iosif
20 AS VOINŢA MACEA - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2013-04-14 ILEA ALEXANDRU IONUŢ NICORAŞ VIOLETA ARIANA PÂSLARU ANDREI Toderici Mircea BIZĂU BODNĂRAŞ
16 CS VLADIMIRESCU 2003 - ATLETICO 2002 ARAD Categoria Juniori E Stadion VLADIMIRESCU 2013-04-13 PÂSLARU ANDREI
19 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2013-04-07 JURCĂ TUDOR FLORIN OPITZ ROLAND LADISLAU PÂSLARU ANDREI Rusan Dumitru Gaie Cornel
19 O. BOCSIG - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2013-03-31 FODORUŢ LAURENŢIU BESCHIU CRĂCIUN DUMITRU PÂSLARU ANDREI Rusan Dumitru MÂNDRU ŞTEFAN
14 CS VLADIMIRESCU 2003 - N. SEBIS Categoria Juniori E Stadion VLADIMIRESCU 2013-03-30 PÂSLARU ANDREI
18 FC ZIMANDU NOU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2013-03-24 TRIF CRISTIAN ALIN ARSA EMIL PÂSLARU ANDREI Gornic Mircea ŞCHIOPU PETRE
9 FC UTA 2001 - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion SEGA 2012-11-21 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL PÂSLARU ANDREI SUBA ANDREI SEBASTIAN
8 AS PROGRESUL PECICA - ATLETICO 99 ARAD Categoria Juniori C Stadion PECICA 2012-11-12 WERNITZER ADRIAN PAUL PÂSLARU ANDREI TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
9 U.GURAHONT - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CIL 2012-11-04 HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU PAL EDUARD DAVID PÂSLARU ANDREI Negru Marin
11 AS VOINŢA MACEA - FC SÎNLEANI Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2012-10-28 POPA PAUL PÂSLARU ANDREI ROTARIU PATRICK GEORGE Negru Marin Pirvulescu Dan
5 CS VLADIMIRESCU 2003 - ATLETICO 99 ARAD Categoria Juniori C Stadion VLADIMIRESCU 2012-10-23 LAUKO CLAUDIU COSMIN PÂSLARU ANDREI SUBA ANDREI SEBASTIAN
6 P. GHIOROC - V. NADLAC Liga a 6 a Seria A Stadion GHIOROC 2012-10-13 VASILE DUMITRU GHE. KOCSIS EDUARD PÂSLARU ANDREI Petrisor Gheorghe
4 P. PECICA - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion PECICA 2012-10-15 GOIA STEFAN FLORIN PÂSLARU ANDREI RAŢA RAUL
5 S. CHIER - U. GURAHONT Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2012-10-07 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL PÂSLARU ANDREI SFÎRLOGIA RAUL CONSTANTIN BIZĂU BODNĂRAŞ
3 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2012-10-10 PANTEA ANDREI ALEX. PÂSLARU ANDREI TULCAN RAUL EMIL
4 V. CHERELUŞ - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2012-09-30 MAKO ANDREI SEBASTIAN PAL EDUARD DAVID PÂSLARU ANDREI Forton Nicusor
2 S. LIPOVA - ATLETICO 2000 ARAD Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2012-10-01 WERNITZER ADRIAN PAUL POPAN BOGDAN ALEX. PÂSLARU ANDREI
6 CS MONEASA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2012-09-23 DEMETER CLAUDIU IOAN SZASZ BRIGITTA PÂSLARU ANDREI Dehelean Nicolae LEAC IOAN
1 CS ŞIRIANA ŞIRIA - ATLETICO 99 ARAD Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2012-09-24 BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA OPITZ ROLAND LADISLAU PÂSLARU ANDREI
2 V. PEREGU MARE - R. HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2012-09-16 HERŢEG DORINEL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ PÂSLARU ANDREI Vatran Dorin
6 Jun. AS AQUA VEST ARAD - Jun. CS INEU Jun. liga 4 Stadion ȘOFRONEA 2012-09-08 IOVA CĂTĂLIN IONUT MARIŞ BOGDAN VLAD PÂSLARU ANDREI
5 Jun. FC UTA ARAD - Jun. CS ŞOIMII TAUŢ Jun. liga 4 Stadion MOTORUL 2012-09-01 PANTEA ANDREI ALEX. DRÎMBE DENIS ALEX PÂSLARU ANDREI
Inregistrari in baza de date: 236

ajf_arad