• RADU Paul
  • Data nasterii: 1993-10-22
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 183 (cm)
  • Arbitru din anul: 2013
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru Asistent
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Student
  • Ocupatia actuala: Student
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
14 AS CETATE SĂVÎRŞIN - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2017-11-18 BURZA Cristian Mirel VESA Pavel Florin RADU Paul MANUȘOV Iosif BABĂU Romulus
4 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 2017-11-19 BĂDICĂ Flavius Marian VESA Pavel Florin RADU Paul OLOGEANU Dan
12 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2017-11-12 NICORAȘ Ionuț Vasile CÎRMACI Filip Sergiu RADU Paul RUSAN Dumitru
12 AS PROGRESUL PECICA - A.F.C. UTA ARAD Liga a 4 a Stadion PECICA 2017-11-04 IOVA Cătălin Ionuț VASILE Ioan Adrian RADU Paul TIULEA Cornel LOVAS Iosif Ioan
10 C.S. ATHLETICO VINGA - AS PODGORIA ŞIRIA Liga a 6 a Seria A Stadion VINGA 2017-11-05 VASILE Ioan Adrian RADU Paul BABUȚIA Bogdan Onisim COMAN Ovidiu
11 A.F.C. UTA ARAD - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ICRTI 2017-10-28 PANĂ Natanael BERARIU Lucian Mihai RADU Paul TĂNĂSESCU Romulus Cristian SCRIDON Daniel
10 CS UNIREA GURAHONŢ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2017-10-29 NEAGU Flavius MADA Mădălin RADU Paul BUDA Leontin
8 F.C. SÂNTANA 2016 - A.C.S. VILLA GURBA 1213 Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2017-10-21 BURCĂ Daniel Adrian RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu SCRIDON Daniel
7 A.C.S. VILLA GURBA 1213 - AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2017-10-15 BOLCAȘ Alin Călin RADU Paul MOȚ Andreea Alexandra MAKO Andraș
7 AS VOINŢA MUNAR - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2017-10-08 MATEUȚ Cãlin RADU Paul DISTA Denis MANUȘOV Iosif
6 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2017-09-23 COROBAN Cristian Ionel RADU Paul TURGYAN Cătălin TĂNĂSESCU Romulus Cristian LOVAS Iosif Ioan
5 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2017-09-23 BURZA Cristian Mirel RADU Paul BABUȚIA Bogdan Onisim SCRIDON Daniel
4 AS AQUA VEST ARAD - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2017-09-16 MATEUȚ Cãlin BURCA Sergiu Lucian RADU Paul SFÃT Gheorghe
2 F.C. SPICUL OLARI - CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria B Stadion OLARI 2017-09-10 HERȚEG Dorinel RADU Paul IORDACHE Maximilian PETRIŞOR Gheorghe
3 AS PROGRESUL PECICA - CS INEU Liga a 4 a Stadion PECICA 2017-09-02 BURZA Cristian Mirel VESA Pavel Florin RADU Paul HERȚEG Doru
1 AS PROGRESUL PECICA - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion PECICA 2017-08-19 BÎTEA Radu Bogdan MIHOC Alina RADU Paul TĂNĂSESCU Romulus Cristian HAMZA Ioan
1 CS ATLETICO ARAD - AS DOROBANŢI Cupa Romaniei Stadion ATLETICO ARAD 2017-08-19 VESA Pavel Florin RADU Paul KOVACS Raul HERȚEG Doru
25 AS VOINŢA MUNAR - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2017-06-18 NEAGU Flavius CÃȘUȚ Cristian RADU Paul MIHUŢA Petre
24 AS SEMLECANA SEMLAC - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2017-06-10 ARDELEAN Mircea Florin CÃȘUȚ Cristian RADU Paul BUDA Leontin
23 CS VICTORIA NĂDLAC - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion NĂDLAC 2017-06-03 SALADEA Sorin RADU Paul ȘUȘCĂ Andreea BABĂU Romulus
23 AS UNIREA ŞEITIN - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2017-06-04 SANDU Roland RADU Paul ȘUȘCÃ Nicoleta MIHUŢA Petre
22 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2017-05-28 TRIF Cristian Alin RADU Paul ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin
28 CS INEU - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2017-05-20 GORNIC Alexandru Dan NAGY Zoltan RADU Paul APĂTEAN Adrian LOVAS Iosif Ioan
15 CITIZENS OF ARAD - C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 2017-05-14 NEAGU Flavius MOLDOVEANU Ionel Alexandru RADU Paul ALEXA Marius
19 CS SPERANŢA TURNU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2017-05-06 IOVA Cătălin Ionuț BURCA Sergiu Lucian RADU Paul BIRO Gabor
16 AS PODGORIA GHIOROC - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2017-05-07 NICORAȘ Ionuț Vasile ARDELEAN Paul Giorgian RADU Paul PEȘTE Bogdan Dumitru
1/4 Finală CS BELIU - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion BELIU 2017-05-03 BÎTEA Radu Bogdan BERARIU Lucian Mihai RADU Paul MAKO Andraș
23 CS GLOGOVĂŢ 2013 - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2017-04-22 TRIF Cristian Alin HANYECZ Dan RADU Paul CADAR Răzvan SFÃT Gheorghe
21 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2017-04-14 TRIF Cristian Alin BERARIU Lucian Mihai RADU Paul HERȚEG Doru VIDA Constantin
17 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion C.P.L. ARAD 2017-04-14 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul
16 CS ATLETICO ARAD - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-04-08 IACOB Nicolae Liviu BURCA Sergiu Lucian RADU Paul BIRO Gabor
16 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2017-04-09 BOLCAȘ Alin Călin CÃȘUȚ Cristian RADU Paul BUDA Leontin
16 CS GLOGOVĂŢ 2013 - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2017-04-12 RIȚA Flavius Ionel DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul TĂNĂSESCU Romulus Cristian
23 CS UNIREA SÎNTANA - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2017-04-06 RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu
24 A.C.S. SOCODOR - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion SOCODOR 2017-04-11 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul
19 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2017-04-01 DEAC Ionel Alin VASILE Ioan Adrian RADU Paul TĂNĂSESCU Romulus Cristian JUȘCÃ Teodor
10 AS VOINŢA MACEA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2017-04-02 MONA Sergiu Laurențiu HANYECZ Dan RADU Paul SFÃT Gheorghe
15 CS UNIREA SÎNTANA - CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2017-04-05 IOVA Cătălin Ionuț DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul MIHUŢA Petre
22 AS PROGRESUL PECICA - ACADEMIA BROSOVSZKY Categoria Juniori D Stadion PECICA 2017-03-30 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul
14 AS PROGRESUL PECICA - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2017-03-29 NEAGU Flavius CÎRMACI Filip Sergiu RADU Paul TIULEA Cornel
20 AS PROGRESUL PECICA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion PECICA 2017-03-24 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul
14 AS PROGRESUL PECICA - C.S.S. GLORIA ARAD 2006 Categoria Juniori E Stadion PECICA 2017-03-23 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul
17 A.C.S. SOCODOR - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2017-03-18 BOLCAȘ Alin Călin NAGY Zoltan RADU Paul BUDA Leontin JUȘCÃ Teodor
13 CS VOINŢA MAILAT - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2017-03-22 PETROVAN Florin RADU Paul ȘUȘCĂ Andreea OLOGEANU Dan
12 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Juniori 1 Seria A Stadion ICRTI 2017-03-15 HANYECZ Dan DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul TIULEA Cornel
18 AS PROGRESUL PECICA - AS VULTURII SOCODOR Categoria Juniori D Stadion SOCODOR 2017-03-09 RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu
12 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD - C.S.S. GLORIA ARAD 2007 Categoria Juniori E Stadion C.P.L. ARAD 2017-03-10 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul
12 VIITORUL 1 ARAD - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 2017-03-06 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul CĂPRICEANĂ Gabriel Florin
18 C.S. ŞOIMII LIPOVA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion PĂULIŞ 2016-12-06 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul
11 UTA B.D. 2003 - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2016-11-28 BURCĂ Sergiu Lucian RADU Paul RANCEA Alexandru
17 C.S. ŞOIMII LIPOVA - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori D Stadion PĂULIŞ 2016-11-29 RADU Paul TURGYAN Cătălin
14 AS PROGRESUL PECICA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-11-19 COROBAN Cristian Ionel RADU Paul BETEA Sorina Georgiana TIULEA Cornel SCRIDON Daniel
16 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2016-11-24 RADU Paul CRUDU Alexandru
9 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori E Stadion C.P.L. ARAD 2016-11-18 RADU Paul ȘUȘCÃ Nicoleta
12 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-11-05 HERȚEG Dorinel BETEA Sorina Georgiana RADU Paul BONDAR Mircea Constantin SCRIDON Daniel
9 CITIZENS OF ARAD - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 2016-11-06 COROBAN Cristian Ionel PETROVAN Florin RADU Paul OLOGEANU Dan
8 UTA B.D. 2002 - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-11-07 JURCĂ Tudor Florin RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu
13 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori D Stadion PĂULIŞ 2016-11-10 RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu
12 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion PECICA 2016-11-03 RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu
7 ACADEMIA BROSOVSZKY - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori E Stadion C.P.L. ARAD 2016-11-04 RADU Paul DISTA Denis
11 CS VOINŢA MAILAT - CS INEU Liga a 4 a Stadion MAILAT 2016-10-29 BOLCAȘ Alin Călin BURCA Sergiu Lucian RADU Paul APĂTEAN Adrian BIRO Gabor
10 A.C.S. SOCODOR - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori D Stadion SOCODOR 2016-10-27 NEAGU Flavius RADU Paul
7 CS ŞOIMII LIVADA - CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2016-10-22 BURZA Cristian Mirel RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu MIHUŢA Petre
7 CS REAL HORIA - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2016-10-23 BÎTEA Radu Bogdan RADU Paul DREGHICI Flavius Cristian SFÃT Gheorghe
9 CS UNIREA SÎNTANA - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-10-15 BOGDAN Loredan RADU Paul BURCA Sergiu Lucian TIULEA Cornel SFÃT Gheorghe
8 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2016-10-16 TRIF Cristian Alin OPITZ Roland Ladislau RADU Paul BORA Gligore
9 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2016-10-19 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul RANCEA Alexandru HERȚEG Doru
8 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2016-10-18 RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu
4 AS PROGRESUL PECICA - C.S.S. GLORIA ARAD 2007 Categoria Juniori E Stadion PECICA 2016-10-14 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul
7 AS GLORIA SECUSIGIU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2016-10-09 BĂDICĂ Flavius Marian RADU Paul CRUDU Alexandru OLOGEANU Dan
5 F.C. SÂNTANA 2016 - C.S. ŞICULA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2016-10-08 IACOB Nicolae Liviu RADU Paul RANCEA Alexandru SCRIDON Daniel
8 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion ICRTI 2016-10-12 DOBÂNDĂ Dinu ARDELEAN Paul Giorgian RADU Paul BUDA Leontin
4 AS VIITORUL TISA NOUĂ - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2016-10-10 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul RANCEA Alexandru
3 VIITORUL 1 ARAD - ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2016-10-07 RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu
7 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2016-10-05 MATEUȚ Cãlin RADU Paul LOVAS Alexandru MIHUŢA Petre
7 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-10-01 BOLCAȘ Alin Călin DREGHICI Flavius Cristian RADU Paul CIURESCU Victor SFÃT Gheorghe
6 A.C.S. SOCODOR - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 2016-09-28 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin
2 CS ATLETICO ARAD - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2016-09-26 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul OPITZ Roland Ladislau
5 AS STEAUA GRĂNICERI - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-09-25 GHEORGHE Valentin RADU Paul PÃTROI Ciprian MIRON Marian
3 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2016-09-24 IACOB Nicolae Liviu NAGY Zoltan RADU Paul BIRO Gabor Oliver
1 A.C.S. SOCODOR - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion SOCODOR 2016-09-20 RADU Paul MATEUȚ Cãlin
3 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Cupa Romaniei Stadion ŢIPAR 2016-09-21 GORNIC Alexandru Dan LOVAS Alexandru RADU Paul JIVAN Mihai Adrian
4 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-09-18 RIȚA Flavius Ionel RADU Paul ȘUȘCĂ Andreea PEȘTE Bogdan Dumitru
4 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-09-10 BURZA Cristian Mirel NAGHI Remus Ionuț RADU Paul BONDAR Mircea Constantin MAKO Andraș
1 C.S. ŞICULA 2016 - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion ŞICULA 2016-09-11 NICORAȘ Ionuț Vasile BERARIU Lucian Mihai RADU Paul CIURESCU Victor
3 CS VICTORIA ZĂBRANI - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Juniori 1 Seria A Stadion NEUDORF 2016-09-08 PETROVAN Florin RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu TIULEA Cornel
3 A.C.S. SOCODOR - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2016-09-03 ARDELEAN Mircea Florin CÎRMACI Filip Sergiu RADU Paul BUDA Leontin SFÃT Gheorghe
2 AS GLORIA SECUSIGIU - CS VICTORIA ZĂBRANI Cupa Romaniei Stadion SECUSIGIU 2016-09-07 BURZA Cristian Mirel PANTEA Andrei Alex. RADU Paul SCRIDON Daniel
1 AS AQUA VEST ARAD - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2016-08-27 RIȚA Flavius Ionel RADU Paul NEAGU Alexandru BIRO Gabor
2 AS PROGRESUL PECICA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2016-08-31 MATEUȚ Cãlin RADU Paul HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BORA Gligore
1 AS DOROBANŢI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion DOROBANTI 2016-08-24 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RADU Paul OLOGEANU Dan
1 AS SEMLECANA SEMLAC - AS VOINŢA MUNAR Cupa Romaniei Stadion SEMLAC 2016-08-20 SALADEA Sorin RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu BABĂU Romulus
1 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Cupa Romaniei Stadion BUTENI 2016-08-21 ARDELEAN Ioan Viorel RADU Paul MATEUȚ Cãlin RUSAN Dumitru
26 AS ALUNIŞ - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-06-19 PANĂ Natanael RADU Paul TURGYAN Cătălin ROȘU Eugen
5 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2016-06-11 DEAC Ionel Alin RADU Paul MAKO Andrei Sebastian JIVAN Mihai
5 CS BELIU - C.S. MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2016-06-12 COROBAN Cristian Ionel RADU Paul PANTEA Andrei Alex. PÃCURAR Augustin
Finala CS VICTORIA ZĂBRANI - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 StadionCURTICI 2016-06-02 BÎTEA Radu Bogdan MIHOC Alina RADU Paul TIULEA Cornel
23 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-05-29 BĂDICĂ Flavius Marian IOVA Cătălin Ionuț RADU Paul BUDA Leontin
22 FC ZIMANDU NOU - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2016-05-22 TRIF Cristian Alin RADU Paul TURGYAN Cătălin BUDA Leontin
2 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion ŞIRIA 2016-05-21 OLARIU Laurențiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RADU Paul MIHUŢA Petre
21 CS UNIREA SÎNTANA - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2016-05-26 JURCĂ Tudor Florin RADU Paul TURGYAN Cătălin TIULEA Cornel
22 VIITORUL 2 ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion SEMLAC 2016-05-23 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu
21 AS SEMLECANA SEMLAC - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2016-05-15 BÎTEA Radu Bogdan RADU Paul COIȘ Carol VĂTRAN Dorin
21 CS ATLETICO ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2016-05-16 DOBÂNDĂ Dinu CĂPRICEANĂ Gabriel Florin RADU Paul
20 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2016-05-12 CÎRMACI Filip Sergiu ARDELEAN Paul Giorgian RADU Paul OLOGEANU Dan
20 UTA B.D. 2001 - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-05-09 COROBAN Cristian Ionel PANTEA Sebastian RADU Paul
28 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - ATLETICO 2004 Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-05-11 PANĂ Natanael RADU Paul
26 FC ANDROMEDA - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion Dorobanti 2016-05-04 RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu
22 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion CERMEI 2016-04-26 BÎTEA Radu Bogdan JUNGER Andreas Thomas RADU Paul BUDA Leontin BABĂU Romulus
19 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2016-04-24 HERȚEG Dorinel MATEUȚ Cãlin RADU Paul MANUȘOV Iosif
17 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2016-04-23 BĂDICĂ Flavius Marian CRUDU Alexandru RADU Paul GYENGYE Iosif
18 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion SEGA 2016-04-28 MATEUȚ Cãlin RADU Paul HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
18 UTA B.D. 2002 - ACS SIRIA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-04-25 MATEUȚ Cãlin RADU Paul TURGYAN Cătălin
18 UTA B.D. 2001 - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-04-25 MATEUȚ Cãlin RADU Paul TURGYAN Cătălin
24 ACS SIRIA - C.S.S. GLORIA ARAD 2 Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2016-04-27 RADU Paul MONA Sergiu Laurențiu
18 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion SELEUŞ 2016-04-22 RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu
18 AS VOINŢA MUNAR - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-04-17 VASI Alexandru Iulian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu RADU Paul SFÃT Gheorghe
17 VIITORUL 2 ARAD - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion SEMLAC 2016-04-18 RIȚA Flavius Ionel CALNACOV Denis Claudiu RADU Paul
17 CS SPERANŢA TURNU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-04-09 BURCĂ Daniel Adrian BERARIU Lucian Mihai RADU Paul HERȚEG Doru
17 AS SEMLECANA SEMLAC - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2016-04-10 PANĂ Natanael RADU Paul LOVAS Alexandru BABĂU Romulus
16 AS AQUA VEST ARAD - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2016-04-14 PETROVAN Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RADU Paul GYENGYE Iosif
21 C.S. ŞOIMII LIPOVA - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2016-04-13 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu RADU Paul
Sfert Finală CS AVÂNTUL TÎRNOVA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Cupa Romaniei Stadion TÂRNOVA 2016-04-06 NICORAȘ Ionuț Vasile MIHOC Alina RADU Paul HERȚEG Doru MAKO Andraș
16 CS INEU - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion INEU 2016-04-03 IACOB Nicolae Liviu IOVA Cătălin Ionuț RADU Paul BUDA Leontin
14 CS BELIU - C.S. MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2016-04-03 JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin RADU Paul SFÃT Gheorghe
20 FC ANDROMEDA - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion DOROBANTI 2016-04-06 RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu
15 CS INEU - ATLETICO 2007 Categoria Juniori E Stadion INEU 2016-04-01 RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu
13 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - AS PODGORIA ŞIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2016-03-26 MAKO Andrei Sebastian ȘUȘCÃ Nicoleta RADU Paul BUDA Leontin
14 AS PODGORIA GHIOROC - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2016-03-31 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul NICA Liana BUDA Leontin
14 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2016-03-26 MAKO Andrei Sebastian RADU Paul
14 CS VULTURII SOCODOR - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2016-03-20 ARDELEAN Mircea Florin PÂSLARU Andrei RADU Paul ENOIU Traian
13 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS PODGORIA GHIOROC Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2016-03-24 MATEUȚ Cãlin RADU Paul COIȘ Carol TIULEA Cornel
12 UTA B.D. 2002 - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-03-14 MATEUȚ Cãlin CRUDU Alexandru RADU Paul
16 FC ANDROMEDA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion Dorobanti 2016-03-09 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul
13 P. GHIOROC - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-11-22 GORNIC Alexandru Dan LAUKO Claudiu Cosmin RADU Paul BUDA Leontin
11 CS UNIREA SÎNTANA - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2015-11-23 MATEUȚ Cãlin RADU Paul NICA Liana
11 LPS ARAD 2 - LPS ARAD 1 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-11-25 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RADU Paul
10 ACS SIRIA - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion ŞIRIA 2015-11-14 IACOB Nicolae Liviu RADU Paul BORLEA Emanuel MAKO Andraș
10 AS VINGA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2015-11-19 SALADEA Sorin RADU Paul IOVA Cătălin Ionuț HERȚEG Doru
10 ACS UTA B.D. - N. SEBIS Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2015-11-13 RADU Paul NEAGU Alexandru
11 AS SEMLECANA SEMLAC - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2015-11-08 BOLCAȘ Alin Călin RADU Paul DUMITRU Flavia Daniela ENOIU Traian
9 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-11-12 BÎTEA Radu Bogdan RADU Paul RAȚĂ Raul OLOGEANU Dan
9 S. LIPOVA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2015-11-11 RADU Paul DEHELEAN Patrick Alin
8 CS VICTORIA ZĂBRANI - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2015-11-05 CIUCĂ Robert DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul CIURESCU Victor
9 AS STEAUA GRĂNICERI - L. ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2015-10-25 STANCIU Mihai Vlăduț RADU Paul CIUCĂ Robert MIRON Marian
7 AS VICTORIA PRO NĂDLAC - GL.SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion NADLAC 2015-10-24 TRIF Cristian Alin RADU Paul JUNGER Andreas Thomas TIULEA Cornel
8 AC ŞAGU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2015-10-18 RIȚA Flavius Ionel RADU Paul MATEUȚ Cãlin GORNIC Mircea
6 S. LIPOVA - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadio Lipova 2015-10-22 CIUCĂ Robert RADU Paul ȘUȘCÃ Nicoleta BRĂNIȘCAN Ioan
7 P. GHIOROC - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-10-10 RIȚA Flavius Ionel RADU Paul NEAGU Alexandru BONDAR Mircea Constantin
5 AS PRO GURBA - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2015-10-15 MATEUȚ Cãlin RADU Paul COVACI Sergiu Cristian MANUȘOV Iosif
5 ACS SIRIA - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2015-10-14 NEAGU Alexandru RADU Paul
5 CS UNIREA SÎNTANA - N. SEBIS Categoria Juniori E Stadion SÂNTANA 2015-10-09 PETROVAN Florin RADU Paul
6 AS UNIREA ŞEITIN - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2015-10-04 RIȚA Flavius Ionel COIȘ Carol RADU Paul MIHUȚA Petru
6 AS AQUA VEST ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion SUBCETATE ARAD 2015-10-08 MATEUȚ Cãlin RADU Paul ARDELEAN Paul Giorgian APĂTEAN Adrian
4 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS INEU Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2015-10-05 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCĂ Andreea RADU Paul
4 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2015-09-24 WERNITZER Adrian Paul RADU Paul MADA Mădălin MÂNDRU Ștefan
30 CS SPERANŢA TURNU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-06-27 RIȚA Flavius Ionel NICORAȘ Violeta Ariana RADU Paul APĂTEAN Adrian VIDA Constantin
29 AS VOINŢA MACEA - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2015-06-21 WERNITZER Adrian Paul RADU Paul TURGYAN Cătălin BIRO Gabor Oliver BIRO Gabor
28 O. BOCSIG - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2015-06-14 WERNITZER Adrian Paul RADU Paul TOMUȚ Cristian APĂTEAN Adrian MAKO Andraș
27 AS ALUNIŞ - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-06-07 OLARIU Laurențiu RADU Paul TURGYAN Cătălin APĂTEAN Adrian ROȘU Eugen
26 FC ZIMANDU NOU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2015-05-31 DEAC Ionel Alin MIHOC Alina RADU Paul BRĂNIȘCAN Ioan DOMIDE Flavius
24 P. SIRIA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion ŞIRIA 2015-05-30 DREGHICI Flavius Cristian RADU Paul TAKATS Cristian Flavius CIURESCU Victor
24 AS STEAUA GRĂNICERI - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2015-05-17 COROBAN CRISTIAN IONEL CĂŞUŢ CRISTIAN RADU PAUL Vatran Dorin BERAR DANIEL
21 CS ATLETICO ARAD - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-04-25 COROBAN CRISTIAN IONEL COSTEA ADRIAN GEORGE RADU PAUL Tănăsescu Romulus Cristian Mako Andras
19 AS VIITORUL TISA NOUĂ - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion TISA NOUĂ 2015-04-26 BRADE RADU RADU PAUL MONA SERGIU Ologeanu Dan
19 UTA B.D. - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion SEGA 2015-04-30 CÎRMACI FILIP SERGIU RADU PAUL NEAGU ALEXANDRU Vatran Dorin
20 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-04-19 BURCĂ DANIEL ADRIAN RADU PAUL SALADEA SORIN Gornic Mircea JIVAN MIHAI
19 AS VOINŢA MUNAR - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2015-04-11 VASI ALEXANDRU IULIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT RADU PAUL Buda Leontin HAMZA IOAN
17 P. SIRIA - V. LUNCA TEUZ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIRIA 2015-04-11 RADU PAUL CIUCA ROBERT GROSAN TUDOR Alb Ioan
17 GLOGOVAT 2013 - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion MÂNDRULOC 2015-04-14 RADU PAUL DOBANDA DINU MONA SERGIU
18 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-04-05 BÎTEA RADU BOGDAN OPITZ ROLAND LADISLAU RADU PAUL Biro Gabor jr. BIRO GABOR
16 UTA B.D. - O. BOCSIG Juniori 1 Seria B Stadion SEGA 2015-04-04 HAIDA VALENTINA RADU PAUL LAUKO CLAUDIU COSMIN Apatean Adrian
16 VIITORUL ARAD - LPS ARAD Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2015-04-09 RADU PAUL VESA PAVEL FLORIN
16 CS ŞOIMII PÎNCOTA - S LIPOVA Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2015-04-07 JURCĂ TUDOR FLORIN RADU PAUL
17 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2015-03-29 BURCĂ DANIEL ADRIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ RADU PAUL Manusov Iosif JUŞCĂ TEODOR
15 AS PROGRESUL PECICA - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2015-03-28 RADU PAUL LAUKO CLAUDIU COSMIN LOVAS ALEXANDRU Enoiu Traian
15 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2015-04-02 STANCIU MIHAI VLĂDUŢ RADU PAUL LOVAS ALEXANDRU Ciurescu Victor
15 AS VIITORUL TISA NOUĂ - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2015-03-30 RADU PAUL ANDEA ALEXANDRU TURGYAN CATALIN
16 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-03-22 BURCĂ DANIEL ADRIAN BURCĂ SERGIU LUCIAN RADU PAUL Ciurescu Victor CIOS DĂNUŢ
15 ATLETICO 2004 - S LIPOVA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2015-03-13 COSTEA ADRIAN GEORGE RADU PAUL
15 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2014-11-23 VASILE IOAN ADRIAN SANDU ROLAND RADU PAUL Herteg Doru JUŞCĂ TEODOR
13 GLOGOVAT 2013 - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion HORIA 2014-11-24 RADU PAUL DOBANDA DINU TURGYAN CATALIN
14 CS SPERANŢA TURNU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-11-15 POPA PAUL NICORAŞ VIOLETA ARIANA RADU PAUL Tiulea Cornel BABĂU ROMULUS
12 CS ŞOIMII PÎNCOTA - UTA B.D. 2000 Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2014-11-17 RADU PAUL POPAN BOGDAN ALEX. NEAGU ALEXANDRU
11 AS PROGRESUL PECICA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2014-11-08 RADU PAUL NEAGU ALEXANDRU TURGYAN CATALIN Bondar Mircea
11 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2014-11-13 PUICEA CLAUDIU GHE. HAIDA VALENTINA RADU PAUL Ciurescu Victor
11 CS UNIREA SÎNTANA - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2014-11-10 RADU PAUL STANCIU MIHAI VLĂDUŢ HANYECZ DAN
3 Turneu Interliga - Turneu Interliga TURNEU Stadion SEGA 2014-11-09 MADA MADALIN CIUCA ROBERT PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Radu Paul TAKATS CRISTIAN
11 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2014-10-26 COROBAN CRISTIAN IONEL IOVA CĂTĂLIN IONUT RADU PAUL Petrisor Gheorghe Vida Marcel
9 S. LIPOVA - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2014-10-30 DRAIA DARIUS RADU PAUL TURGYAN CATALIN Braniscan Ioan
9 CS UNIREA SÎNTANA - ACS UTA BD Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2014-10-29 RADU PAUL HANYECZ DAN
10 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2014-10-19 OLARIU LAURENŢIU RADU PAUL TURGYAN CATALIN Ologeanu Dan Cristian CIOS DĂNUŢ
8 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion PÂNCOTA 2014-10-22 RADU PAUL PANA NATANAEL
8 ATLETICO 2004 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-10-17 RADU PAUL MATEUT CALIN
8 LPS ARAD - S LIPOVA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-10-17 MATEUT CALIN RADU PAUL
7 N. SEBIS II - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion SEBIS 2014-10-16 RADU PAUL BERARIU LUCIAN MIHAI TOMUT CRISTIAN Mako Andras
7 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2014-10-13 SANDU ROLAND RADU PAUL DOBANDA DINU
8 CS FRONTIERA PILU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-10-05 BURCĂ DANIEL ADRIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ RADU PAUL Mihuța Petru Lovas Iosif
6 GLOGOVAT 2013 - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion VLADIMIRESCU 2014-10-06 CÎRMACI FILIP SERGIU TAKATS CRISTIAN FLAVIUS RADU PAUL
6 VIITORUL 2 ARAD - P. SIRIA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-10-07 CIUCA ROBERT RADU PAUL
6 VIITORUL 1 ARAD - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-10-08 RADU PAUL CIUCA ROBERT
7 AS VOINŢA MUNAR - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-09-28 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN MIHOC ALINA RADU PAUL Ciurescu Victor BORA GLIGORE
6 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2014-09-21 FODORUŢ LAURENŢIU COJOCARIU DAN CRISTIAN RADU PAUL Rusan Dumitru PĂCURAR AUGUSTIN
4 CS VOINŢA MAILAT - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2014-09-20 SALADEA SORIN RADU PAUL NEAGU ALEXANDRU Ciurescu Victor
4 AS VINGA - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2014-09-25 CÎRMACI FILIP SERGIU MATEUT CALIN RADU PAUL Protase Alexa
4 UTA B.D. 2001 - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2014-09-22 HAIDA VALENTINA RADU PAUL TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
5 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2014-09-14 HIDIŞ SFERDIAN IOAN BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN RADU PAUL Jivan Mihai II CIOS DĂNUŢ
3 ACS UTA B.D. - N. SEBIS Juniori 1 Seria B Stadion SEGA 2014-09-16 CĂŞUŢ CRISTIAN RADU PAUL CIUCA ROBERT Vatran Dorin
1 LPS ARAD - ATLETICO ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2014-09-17 RADU PAUL SICLOVAN PAUL ALEX.
2 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2014-09-07 IACOB NICOLAE LIVIU HAIDA VALENTINA RADU PAUL Buda Leontin
2 S. LIPOVA - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2014-09-11 CĂŞUŢ CRISTIAN RADU PAUL TURGYAN CATALIN Rosu Eugen
1 AS STEAUA GRĂNICERI - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Cupa Romaniei Stadion GRĂNICERI 2014-08-10 HERŢEG DORINEL HANYECZ DAN RADU PAUL Petrisor Gheorghe Miron Marian
30 AS ALUNIŞ - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2014-06-29 OLARIU LAURENŢIU VESA PAVEL FLORIN RADU PAUL Herteg Doru BABĂU ROMULUS
28 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2014-06-15 JURCĂ TUDOR FLORIN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN RADU PAUL Buda Leontin CIOS DĂNUŢ
21 V. PEREGU MARE - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2014-06-08 FODORUŢ LAURENŢIU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ RADU PAUL Rosu Eugen
26 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2014-06-01 GORNIC ALEXANDRU DAN VESA PAVEL FLORIN RADU PAUL Dumitru Florin BABĂU ROMULUS
19 S. CHIER - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2014-05-24 COROBAN CRISTIAN IONEL ŞERAN ADRIAN RADU PAUL Enoiu Traian
24 AS VOINŢA MUNAR - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-05-18 PALCU GHEORGHE MARIUS PUICEA CLAUDIU GHE. RADU PAUL Manusov Iosif Mako Andras
23 N. SEBIS II - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2014-05-11 TRABALKA KEVIN RIŢA FLAVIUS IONEL RADU PAUL Dumitru Florin Marginean Valer
25 V. NADLAC - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion ȘEITIN 2014-05-09 RADU PAUL BULZ STEFAN COIS CAROL
22 AS ALUNIŞ - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2014-05-04 PALCU GHEORGHE MARIUS DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU RADU PAUL Tripa Claudiu Pirvulescu Dan
24 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion TISA NOUĂ 2014-05-06 WERNITZER ADRIAN PAUL RADU PAUL MATEUT CALIN
21 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2014-04-27 BÎTEA RADU BOGDAN RADU PAUL ARDELEAN IOAN VIOREL Jivan Mihai II Tarlea Mihai
23 LPS 2004 - AS DOROBANTI Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-04-25 RADU PAUL HAIDA VALENTINA
23 LPS 2003 ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-04-25 HAIDA VALENTINA RADU PAUL
22 CS ŞIRIANA ŞIRIA - UTA B.D. 1999 Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2014-04-22 CĂŞUŢ CRISTIAN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA RADU PAUL
22 V. NADLAC - AS VINGA Categoria Juniori C Stadion ȘEITIN 2014-04-23 RADU PAUL SUBA ANDREI SEBASTIAN PAL EDUARD DAVID
19 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2014-04-13 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN CRISTEA EMIL IOAN RADU PAUL Herteg Doru Rosu Eugen
18 CS RECOLTA APATEU - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2014-04-06 TRIF CRISTIAN ALIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN RADU PAUL Mihuța Petru BORA GLIGORE
20 AS VIITORUL TISA NOUĂ - V. NADLAC Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2014-04-05 CĂŞUŢ CRISTIAN RADU PAUL COSTEA ADRIAN GEORGE
12 V. PEREGU MARE - S.LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2014-03-30 WERNITZER ADRIAN PAUL RADU PAUL TAKATS CRISTIAN FLAVIUS GYENGE IOSIF
19 V. NADLAC - UTA B.D. 1999 Categoria Juniori C Stadion ȘEITIN 2014-03-29 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL CIUCA ROBERT RADU PAUL
16 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2014-03-23 BÎTEA RADU BOGDAN PANTEA ANDREI ALEX. RADU PAUL Braniscan Ioan Rosu Eugen
16 FC UTA 2004 - LPS 2004 ARAD Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2014-03-22 RADU PAUL CIUCA ROBERT
15 LPS 2004 - LPS 2003 ARAD Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-03-14 HAIDA VALENTINA RADU PAUL
15 AS DOROBANTI - FC UTA 2004 Categoria Juniori E Stadion Dorobanti 2014-03-16 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN RADU PAUL ANULAT
14 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS DOROBANTI Categoria Juniori D Stadion TISA NOUĂ 2014-03-09 COSTEA ADRIAN GEORGE RADU PAUL MATEUT CALIN
12 FC UTA 2004 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2013-11-23 RADU PAUL
11 S. CHIER - U. SILINDIA Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2013-11-17 IACOB NICOLAE LIVIU RADU PAUL RAŢA RAUL Pirvulescu Dan
10 CS REGAL HORIA - AS MĂNĂȘTUR Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2013-11-10 VASILE IOAN ADRIAN RADU PAUL RAŢA RAUL BORA GLIGORE
8 AS DOROBANTI - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion Dorobanti 2013-11-09 COJOCARIU DAN CRISTIAN RADU PAUL RAŢA RAUL
13 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. CS VOINŢA MAILAT Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-11-02 TRABALKA KEVIN PÂSLARU ANDREI RADU PAUL
12 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2013-11-03 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL PÂSLARU ANDREI RADU PAUL Biro Gabor jr. ŞCHIOPU PETRE
7 CS ŞOIMII PÎNCOTA - LPS 2004 ARAD Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2013-11-01 RADU PAUL
11 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 Jun. liga 4 Stadion SÂNICOLAU MIC 2013-10-19 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL RADU PAUL BETEA SORINA GEORGIANA
7 V. ALMAŞ - V.SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2013-10-20 FODORUŢ LAURENŢIU TAU ALEXANDRU RADU PAUL Miron Marian
6 S. LIVADA - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2013-10-13 POPA PAUL SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN RADU PAUL SFĂT GHEORGHE
4 AS VIITORUL TISA NOUĂ - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion TISA NOUĂ 2013-10-12 PÂSLARU ANDREI RADU PAUL NEAGU ALEXANDRU
9 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. F.O.SP.GERMAN Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2013-10-05 WERNITZER ADRIAN PAUL RADU PAUL CENADAN RADU
5 S. CHIER - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2013-10-06 ŞERAN ADRIAN POPAN BOGDAN ALEX. RADU PAUL Biro Gabor jr.
4 V. PEREGU MARE - V.LUNCA TEUZ II Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2013-09-29 IACOB NICOLAE LIVIU BULZ STEFAN RADU PAUL Enoiu Traian
2 ATLETICO 2004 - FC UTA 2004 Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2013-09-28 RADU PAUL
2 LPS 2004 - CS INEU Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2013-09-28 RADU PAUL
1 Turneu Interliga - Turneu Interliga Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2013-09-22 POPAN BOGDAN ALEX. RADU PAUL LOVAS ALEXANDRU
6 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun.S. SIRIA Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2013-09-13 PANA NATANAEL RADU PAUL SANDU ROLAND
2 V.CAPORAL ALEXA - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2013-09-15 JURCĂ TUDOR FLORIN RADU PAUL SUBA ANDREI SEBASTIAN Ologeanu Dan
1 P. COVĂSÂNȚ - AS DOROBANTI Liga a 6 a Seria A Stadion COVĂSÂNȚ 2013-09-08 HIDIŞ SFERDIAN IOAN PAL EDUARD DAVID RADU PAUL Tarlea Mihai
30 Jun. V. TISA NOUA - Jun. SC FC UTA II SA Jun. liga 4 Stadion SUBCETATE ARAD 2013-05-25 DRÎMBE DENIS ALEX PÂSLARU ANDREI RADU PAUL
29 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. GLORIA CTP ARAD Jun. liga 4 Stadion MOTORUL 2013-05-18 IOVA CĂTĂLIN IONUT PANTEA ANDREI ALEX. RADU PAUL
24 Jun. AS PROGRESUL PECICA - Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Jun. liga 4 Stadion PECICA 2013-04-20 OPITZ ROLAND LADISLAU LUCA ALEXANDRU RADU PAUL
23 Jun.B.SINICOLAU MIC - Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 Jun. liga 4 Stadion SEGA 2013-04-13 GOIA STEFAN FLORIN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN RADU PAUL
22 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. CS VOINŢA MAILAT Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2013-04-06 WERNITZER ADRIAN PAUL RAŢA RAUL RADU PAUL
Inregistrari in baza de date: 262

ajf_arad