• SANDU Roland
  • Data nasterii: 1997-07-18
  • Domiciliul:Sânpaul
  • Inaltime: 180 (cm)
  • Arbitru din anul: 2013
  • Categoria: STG
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Elev
  • Ocupatia actuala: Elev
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
21 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2017-06-11 SANDU Roland NAGY Zoltan PANTEA Andrei Alex. PÃCURAR Augustin
23 CS SPERANŢA TURNU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2017-06-03 SANDU Roland DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TAKATS Cristian Flavius HERȚEG Doru
23 AS UNIREA ŞEITIN - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2017-06-04 SANDU Roland RADU Paul ȘUȘCÃ Nicoleta MIHUŢA Petre
22 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2017-05-28 SANDU Roland LOVAS Alexandru TAKATS Cristian Flavius APĂTEAN Adrian
21 AS VOINŢA MUNAR - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2017-05-21 SANDU Roland TAKATS Cristian Flavius CĂLINDRUŢ Emanuel Roland BIRO Gabor Oliver
31 C.S. ŞOIMII LIPOVA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂMBĂTENI 2017-05-12 SANDU Roland MADA Mădălin
19 CS VICTORIA NĂDLAC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion NADLAC 2017-05-06 SANDU Roland COJOCARIU Dan Cristian CRUDU Alexandru HERȚEG Doru
16 CS UNIREA GURAHONŢ - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2017-05-07 SANDU Roland ȘUȘCĂ Andreea TAKATS Cristian Flavius MAKO Andraș
21 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - C.S.S. GLORIA ARAD 2007 Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2017-05-05 SANDU Roland NEAGU Flavius
18 AS UNIREA ŞEITIN - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2017-04-30 SANDU Roland ANDEA Alexandru NEAGU Alexandru BORA Gligore
12 C.S. SPERANŢA CHIER - F.C. SÂNTANA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2017-04-23 SANDU Roland CALNACOV Denis Claudiu CĂLINDRUŢ Emanuel Roland SFÃT Gheorghe
18 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2017-04-26 SANDU Roland BABUȚIA Bogdan Onisim JOANDREA Sergiu Cătălin HERȚEG Doru
11 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2017-04-09 SALADEA Sorin SANDU Roland DISTA Denis TIULEA Cornel
12 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-11-15 BOLCAȘ Alin Călin TOMUȚA Sebastian Florin SANDU Roland PÃCURAR Augustin
11 AS ALUNIŞ - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-11-08 DEAC Ionel Alin CÃȘUȚ Cristian SANDU Roland BONDAR Mircea Constantin
10 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2015-11-01 PANTEA Andrei Alex. SANDU Roland MOCANU Silviu Flaviu JIVAN Mihai II
30 FC ZIMANDU NOU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2015-06-28 JURCĂ Tudor Florin SANDU Roland SALADEA Sorin BONDAR Mircea Constantin JIVAN Mihai
29 AS ALUNIŞ - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2015-06-21 IACOB Nicolae Liviu HANYECZ Dan SANDU Roland ENOIU Traian SFÃT Gheorghe
28 AS OLIMPIA BÎRZAVA - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2015-06-14 BĂDICĂ Flavius Marian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru SANDU Roland TIULEA Cornel BABĂU Romulus
26 AS STEAUA GRĂNICERI - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion GRANICERI 2015-05-31 IACOB Nicolae Liviu DREGHICI Flavius Cristian SANDU Roland MANUȘOV Iosif VIDA Constantin
24 V. NADLAC - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 2015-06-04 SANDU Roland CRUDU Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta BUDA Leontin
25 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-05-24 OLARIU LAURENŢIU SANDU ROLAND DOBANDA DINU Vatran Dorin Rosu Eugen
24 FC ZIMANDU NOU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2015-05-17 POPA PAUL DUMITRU FLAVIA DANIELA SANDU ROLAND Petrisor Gheorghe SFĂT GHEORGHE
22 ATLETICO 2004 - LPS ARAD Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2015-05-15 SANDU ROLAND STANCIU MIHAI VLĂDUŢ
21 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2015-05-14 SANDU ROLAND HANT DANIEL NICA LIANA Herteg Doru
21 S. LIPOVA - N. SEBIS Categoria Juniori E Stadion LIPOVA 2015-05-12 SANDU ROLAND TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
13 CS INEU II - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion INEU 2015-04-26 RIŢA FLAVIUS IONEL SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN SANDU ROLAND JIVAN MIHAI
19 CS ŞOIMII PÎNCOTA - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori D Stadion CAPORAL ALEXA 2015-04-28 Andea Alexandru SANDU ROLAND
19 CS ATLETICO ARAD - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2015-04-30 SANDU ROLAND COIS CAROL
12 AS GLORIA SECUSIGIU - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2015-04-19 VASI ALEXANDRU IULIAN BONDAR DANIEL SANDU ROLAND Forton Nicusor
18 AS VINGA - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2015-04-23 SANDU ROLAND BRADE RADU RANCEA ALEXANDRU Ologeanu Dan
17 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2015-04-16 SANDU ROLAND COVACI SERGIU PETROVAN VASILE JIVAN MIHAI
17 CS ATLETICO ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2015-04-15 SANDU ROLAND TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
11 CRISUL CH CRIS II - CS BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-04-05 SANDU ROLAND SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN COSTEA ADRIAN GEORGE Enoiu Traian
16 UTA B.D. 2001 - UTA B.D. 2000 Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-04-06 CÎRMACI FILIP SERGIU DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN SANDU ROLAND
16 UTA B.D. 2000 - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion SEGA 2015-04-08 SANDU ROLAND CIUCA ROBERT BULZ STEFAN
10 V.CAPORAL ALEXA - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2015-03-29 COVACI IOAN FLORIN PĂTROI CIPRIAN SANDU ROLAND Ologeanu Dan
15 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2015-04-02 SANDU ROLAND COSTEA ADRIAN GEORGE BETEA SORINA GEORGIANA JIVAN MIHAI
15 UTA B.D. - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-03-31 WERNITZER ADRIAN PAUL SANDU ROLAND
16 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-03-22 SANDU ROLAND ARDELEAN PAUL GIORGIAN JUNGER ANDREAS THOMAS Tănăsescu Romulus Cristian HAMZA IOAN
14 GLOGOVAT 2013 - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion MÂNDRULOC 2015-03-24 SANDU ROLAND DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN BETEA SORINA GEORGIANA
14 VIITORUL 3 ARAD - CS INEU Categoria Juniori D ICRTI 2015-03-25 MADA MADALIN SANDU ROLAND
15 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2015-03-16 SANDU ROLAND COJOCARIU DAN CRISTIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ
15 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2014-11-23 VASILE IOAN ADRIAN SANDU ROLAND RADU PAUL Herteg Doru JUŞCĂ TEODOR
11 CS VOINŢA MAILAT - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2014-11-08 SANDU ROLAND BETEA SORINA GEORGIANA ANDEA ALEXANDRU JIVAN MIHAI
11 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2014-11-13 SANDU ROLAND COIS CAROL SUSCA NICOLETA Manusov Iosif
11 GLOGOVAT 2013 - ACS UTA BD Categoria Juniori D Stadion VLADIMIRESCU 2014-11-12 SANDU ROLAND POPAN BOGDAN ALEX.
10 UTA B.D. 2001 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2014-11-03 SANDU ROLAND NEAGU ALEXANDRU COIS CAROL
9 V.CAPORAL ALEXA - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2014-10-26 BÎTEA RADU BOGDAN PĂTROI CIPRIAN SANDU ROLAND BABĂU ROMULUS
9 GLOGOVAT 2013 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion VLADIMIRESCU 2014-10-29 SANDU ROLAND DOBANDA DINU
7 VICTORIA - ANDROMEDA 2 Categoria Juniori F Stadion SUBCETATE ARAD 2014-10-27 SANDU ROLAND
8 PRO GURBA - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2014-10-19 SANDU ROLAND DOBANDA DINU TOMUT CRISTIAN Forton Nicusor
8 CS UNIREA SÎNTANA - V.LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2014-10-23 SANDU ROLAND HANYECZ DAN GUDIU IONEL FLORIN Ologeanu Dan
8 AS PROGRESUL PECICA - CS INEU Categoria Juniori C Stadion PECICA 2014-10-21 SANDU ROLAND ANDEA ALEXANDRU SUSCA NICOLETA
9 AVINTUL TARNOVA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2014-10-11 POPA PAUL KOCSIS EDUARD SANDU ROLAND Dumitru Florin Peste Bogdan
7 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2014-10-13 SANDU ROLAND RADU PAUL DOBANDA DINU
6 AS PROGRESUL PECICA - UTA B.D. 2000 Categoria Juniori C Stadion PECICA 2014-10-07 ILEA ALEXANDRU IONUŢ SANDU ROLAND COIS CAROL
2 Turneu Interliga - Turneu Interliga Categoria Juniori F Stadion SEGA 2014-10-05 SANDU ROLAND PANTEA SEBASTIAN ADRIAN OPITZ ROLAND LADISLAU ROTARIU PATRICK NEGRILA / PISLARU
5 AS AQUA VEST ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2014-09-27 SANDU ROLAND ROTARIU PATRICK GEORGE PÂSLARU ANDREI Ologeanu Dan
5 UTA B.D. 2001 - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2014-09-29 SANDU ROLAND PANA NATANAEL NEAGU ALEXANDRU
5 CS ATLETICO ARAD - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2014-10-01 NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL SANDU ROLAND
4 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2014-09-25 KOCSIS EDUARD RAŢA RAUL SANDU ROLAND Biro Gabor jr.
4 ACS UTA B.D. - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-09-19 SANDU ROLAND CIUCA ROBERT
4 VIITORUL 3 ARAD - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-09-24 SANDU ROLAND LOVAS ALEXANDRU
3 AS PROGRESUL PECICA - GLORIA CTP ARAD Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2014-09-13 SANDU ROLAND RIŢA FLAVIUS IONEL COIS CAROL Tiulea Cornel
1 AS PROGRESUL PECICA - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion PECICA 2014-09-16 SANDU ROLAND PÂSLARU ANDREI NEAGU ALEXANDRU
4 AS VOINŢA MACEA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2014-09-07 NICORAŞ IONUŢ VASILE MADA MADALIN SANDU ROLAND Apatean Adrian Rosu Eugen
2 AS VINGA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2014-09-11 SANDU ROLAND PANTEA ANDREI ALEX. CIUCA ROBERT Manusov Iosif
3 CS VIITORUL SATU NOU - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-08-30 WERNITZER ADRIAN PAUL BETEA SORINA GEORGIANA SANDU ROLAND Protase Alexa Miron Marian
1 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion SÂNICOLAU MIC 2014-09-04 SANDU ROLAND BETEA SORINA GEORGIANA MATEUT CALIN JIVAN MIHAI
2 AS VOINŢA MUNAR - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-08-24 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL NEAGU ALEXANDRU SANDU ROLAND Alb Ioan Rosu Eugen
1 S. PANCOTA II - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIRIA 2014-08-17 SANDU ROLAND RIŢA FLAVIUS IONEL DOBANDA DINU Dumitru Florin SFĂT GHEORGHE
2 U.GURAHONT - V.LUNCA TEUZ CERMEI Cupa Romaniei Stadion GURAHONT 2014-08-20 SANDU ROLAND ARSA EMIL BERARIU LUCIAN MIHAI Tiulea Cornel ŞCHIOPU PETRE
1 GLOGOVAT 2013 - CS FRONTIERA PILU Cupa Romaniei Stadion HORIA 2014-08-10 SANDU ROLAND ARSA EMIL NAGY ZOLTAN Apatean Adrian CIOS DĂNUŢ
22 V. SELEUS - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2014-06-15 SANDU ROLAND STANCIU MIHAI VLĂDUŢ SICLOVAN PAUL ALEX. Protase Alexa
21 N.SINTEA MARE - S.PANCOTA II Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2014-06-08 COJOCARIU SEBASTIAN DANIEL NEAGU ALEXANDRU SANDU ROLAND Ologeanu Dan
20 CS REGAL HORIA - P. COVĂSÂNȚ Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2014-06-01 COVACI IOAN FLORIN ARSA EMIL SANDU ROLAND BORA GLIGORE
19 AS DOROBANTI - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion Dorobanti 2014-05-24 BURCĂ DANIEL ADRIAN SANDU ROLAND LOVAS ALEXANDRU Axente Mircea
28 UTA B.D. 2000 - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2014-05-19 CÎRMACI FILIP SERGIU SANDU ROLAND LOVAS ALEXANDRU
17 V.CAPORAL ALEXA - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2014-05-11 DEMETER CLAUDIU IOAN SANDU ROLAND PAL EDUARD DAVID Protase Alexa
27 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun. CS ŞOIMII TAUŢ Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2014-05-14 SANDU ROLAND NEAGU ALEXANDRU BETEA SORINA GEORGIANA
25 CS ŞOIMII PÎNCOTA - FC UTA 2001 Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-05-09 TRABALKA KEVIN SANDU ROLAND MATEUT CALIN
24 S. LIPOVA - FC UTA 99 Categoria Juniori C Stadion LIPOVA 2014-05-05 SANDU ROLAND ANDEA ALEXANDRU DINU
24 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS DOROBANTI Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-05-06 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN SANDU ROLAND TURGYAN OVIDIU MIHAI
23 AS DOROBANTI - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion Dorobanti 2014-04-29 KOCSIS EDUARD SANDU ROLAND A ANITEI MIHAI
22 AS PROGRESUL PECICA - FC UTA 2001 Categoria Juniori D Stadion PECICA 2014-04-18 ILEA ALEXANDRU IONUŢ SANDU ROLAND TAKATS CRISTIAN FLAVIUS
22 ATLETICO 2001 ARAD - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2014-04-22 WERNITZER ADRIAN PAUL TAKATS CRISTIAN FLAVIUS SANDU ROLAND
21 AS VINGA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion VINGA 2014-04-14 CĂŞUŢ CRISTIAN ROTARIU PATRICK GEORGE SANDU ROLAND
21 AS DOROBANTI - ATLETICO 2004 Categoria Juniori E Stadion Dorobanti 2014-04-12 KOCSIS EDUARD SANDU ROLAND
13 GLOGOVAT 2013 - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2014-04-05 DEAC IONEL ALIN MAKO ANDREI SEBASTIAN SANDU ROLAND SFĂT GHEORGHE
20 ATLETICO 2001 ARAD - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2014-04-08 WERNITZER ADRIAN PAUL COSTEA ADRIAN GEORGE SANDU ROLAND
20 ATLETICO 2002 ARAD - FC UTA 2001 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2014-04-08 COSTEA ADRIAN GEORGE WERNITZER ADRIAN PAUL SANDU ROLAND
19 FC UTA 2001 - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-03-31 CÎRMACI FILIP SERGIU PANTEA ANDREI ALEX. SANDU ROLAND
19 CS ŞOIMII PÎNCOTA - ATLETICO 2002 ARAD Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-03-31 PANTEA ANDREI ALEX. CÎRMACI FILIP SERGIU SANDU ROLAND
16 ATLETICO 2002 ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2014-03-25 ILEA ALEXANDRU IONUŢ ROTARIU PATRICK GEORGE SANDU ROLAND
16 ATLETICO 2001 ARAD - FC UTA 2001 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2014-03-25 ROTARIU PATRICK GEORGE ILEA ALEXANDRU IONUŢ SANDU ROLAND
15 ATLETICO 2004 - N. SEBIS Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-03-17 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN SANDU ROLAND
14 UTA B.D. 2000 - V. NADLAC Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2014-03-10 TRABALKA KEVIN BETEA SORINA GEORGIANA SANDU ROLAND
14 ATLETICO 2001 ARAD - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2014-03-13 Andea Alexandru BETEA SORINA GEORGIANA SANDU ROLAND ANULAT
13 GLORIA CTP ARAD - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion TELECOM 2014-03-03 CÎRMACI FILIP SERGIU BALAN BOGDAN SANDU ROLAND
12 GLORIA CTP ARAD - V. FELNAC Categoria Juniori C Stadion TELECOM 2013-11-25 COIS PAUL ALEXANDRU SANDU ROLAND NEAGU ALEXANDRU
9 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion TISA NOUĂ 2013-11-19 OPITZ ROLAND LADISLAU SANDU ROLAND PAL EDUARD DAVID
9 AS DOROBANTI - V. NADLAC Categoria Juniori C Stadion Dorobanti 2013-11-21 COIS PAUL ALEXANDRU LUCA ALEXANDRU SANDU ROLAND
8 AS VINGA - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion VINGA 2013-11-11 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN ROTARIU PATRICK GEORGE SANDU ROLAND
8 ATLETICO 2002 ARAD - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2013-11-12 TRABALKA KEVIN CIUCA ROBERT SANDU ROLAND
7 AS DOROBANTI - UTA B.D. 1999 Categoria Juniori C Stadion Dorobanti 2013-11-04 KOCSIS EDUARD ANDEA ALEXANDRU SANDU ROLAND
6 ATLETICO 2002 ARAD - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2013-10-29 TRABALKA KEVIN PANA NATANAEL SANDU ROLAND
6 LPS ARAD - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2013-10-29 PANA NATANAEL TRABALKA KEVIN SANDU ROLAND
5 GLORIA CTP ARAD - V. NADLAC Categoria Juniori C Stadion TELECOM 2013-10-21 CĂŞUŢ CRISTIAN CIUCA ROBERT SANDU ROLAND
4 UTA B.D. 1999 - V. NADLAC Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2013-10-14 TRABALKA KEVIN CENADAN RADU SANDU ROLAND
9 Jun. AS SC UTA - Jun. CS ŞOIMII TAUŢ Jun. liga 4 Stadion SEGA 2013-10-04 COJOCARIU DAN CRISTIAN SANDU ROLAND MAGOCS MARIA MONICA
3 ATLETICO 2002 ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2013-10-08 TRABALKA KEVIN DRÎMBE DENIS ALEX SANDU ROLAND
3 ATLETICO 2001 ARAD - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2013-10-08 TRABALKA KEVIN DRÎMBE DENIS ALEX SANDU ROLAND
1 AS DOROBANTI - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori D Stadion DOROBANTI 2013-09-27 OPITZ ROLAND LADISLAU SANDU ROLAND ANDEA ALEXANDRU
6 Jun. GLORIA CTP ARAD - Jun.S. SIRIA Jun. liga 4 Stadion TELECOM 2013-09-13 PANA NATANAEL RADU PAUL SANDU ROLAND
2 CRISUL CH. CRIS II - U. SILINDIA Liga a 6 a Seria B Stadion NĂDAB 2013-09-15 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL NEAGU ALEXANDRU SANDU ROLAND Bondar Mircea
1 S.LIVADA - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2013-09-08 COSTEA ADRIAN GEORGE ŞERAN ADRIAN SANDU ROLAND Enoiu Traian
20 AS PROGRESUL PECICA - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion PECICA 2013-05-14 IOVA CĂTĂLIN IONUT ANDEA ALEXANDRU SANDU ROLAND
19 ATLETICO 2000 - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2013-05-08 PANTEA ANDREI ALEX. SANDU ROLAND HAIDA VALENTINA
18 ATLETICO 98 ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2013-05-02 CĂŞUŢ CRISTIAN SANDU ROLAND MAGOCS MARIA MONICA
17 ATLETICO 2000 - FC UTA 2000 Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2013-04-22 PANTEA ANDREI ALEX. TULCAN RAUL EMIL SANDU ROLAND
16 CS ŞOIMII PÎNCOTA - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion SEGA 2013-04-16 CÎRMACI FILIP SERGIU SANDU ROLAND MOTIU ROBERT ANDREI
15 ATLETICO 2000 - FC UTA 2001 Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2013-04-08 WERNITZER ADRIAN PAUL SANDU ROLAND CIUCA ROBERT
15 ATLETICO 2000 - FC UTA 2001 Categoria Juniori D Stadion SEGA 2013-04-07 WERNITZER ADRIAN PAUL SANDU ROLAND CIUCA ROBERT
15 ATLETICO 2000 - FC UTA 2001 Categoria Juniori D Stadion SEGA 2013-04-08 WERNITZER ADRIAN PAUL SANDU ROLAND CIUCA ROBERT
Inregistrari in baza de date: 125

ajf_arad